XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 279 utakmica za dan
Subota, 2 Oktobar 2021


Fudbal

Laktaši
Laktaši
3 : 0
Borac
Šamac
02.10.2021 15:30
Laktaši
3 : 0
Borac
Polet 1926
Brod
2 : 6
Sloga (T)
Trn
02.10.2021 15:30
Polet 1926
2 : 6
Sloga (T)
Famos
Vojkovići
1 : 1
Romanija
Pale
02.10.2021 15:30
Famos
1 : 1
Romanija
Sloga
Gornje Crnjelovo
6 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
02.10.2021 15:30
Sloga
6 : 1
Glasinac 1936
Mladost
Kotor Varoš
2 : 0
Crni vrh
Jaružani
02.10.2021 15:30
Mladost
2 : 0
Crni vrh
Trebava
Osječani
3 : 1
Naša krila
Kostajnica
02.10.2021 15:30
Trebava
3 : 1
Naša krila
Biseri
Čatrnja
0 : 2
Omladinac
Brestovčina
02.10.2021 16:00
Biseri
0 : 2
Omladinac
Omladinac
Banja Luka
0 : 1
Budućnost
Banja Luka
02.10.2021 15:30
Omladinac
0 : 1
Budućnost
Ljeskovac
Ljeskovac
1 : 0
Balatun
Balatun
02.10.2021 16:00
Ljeskovac
1 : 0
Balatun
Sloga 94
Bijeljina
1 : 0
Semberija
Popovi
02.10.2021 16:00
Sloga 94
1 : 0
Semberija
Mladost
Seferovci
8 : 0
Romanovci
Romanovci
02.10.2021 16:00
Mladost
8 : 0
Romanovci
Milan
Kosjerovo
0 : 0
Vrbas
Prijebljezi
02.10.2021 16:00
Milan
0 : 0
Vrbas
Polet
Čović Polje
6 : 1
Sava 04
Brezovo Polje Selo
02.10.2021 16:00
Polet
6 : 1
Sava 04
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Goražde
Goražde
02.10.2021 15:30
Zvijezda
0 : 1
Goražde
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
TOŠK
Tešanj
02.10.2021 15:30
Bratstvo
2 : 0
TOŠK
Budućnost
Banovići
0 : 0
Radnik
Hadžići
02.10.2021 15:30
Budućnost
0 : 0
Radnik
Simm Bau
Kosova
3 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
02.10.2021 15:30
Simm Bau
3 : 1
Tomislav
Rudar
Kakanj
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
02.10.2021 15:30
Rudar
1 : 0
Jedinstvo
Igman
Konjic
2 : 0
Orašje
Orašje
02.10.2021 15:30
Igman
2 : 0
Orašje
FK Vitez
Vitez
7 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
02.10.2021 15:30
FK Vitez
7 : 1
Sloga
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 1
Iskra
Bugojno
02.10.2021 15:30
Novi Travnik
0 : 1
Iskra
Mladost (M)
Malešići
2 : 2
Bosna (K)
Kalesija
02.10.2021 15:30
Mladost (M)
2 : 2
Bosna (K)
Odžak 102
Odžak
3 : 2
Bosna (M)
Mionica
02.10.2021 15:30
Odžak 102
3 : 2
Bosna (M)
Lokomotiva
Miričina
1 : 0
Svatovac
Poljice
02.10.2021 15:30
Lokomotiva
1 : 0
Svatovac
Krivaja
Zavidovići
2 : 1
Kolina
Ustikolina
02.10.2021 15:30
Krivaja
2 : 1
Kolina
UNIS
Vogošća
3 : 1
Natron
Maglaj
02.10.2021 15:30
UNIS
3 : 1
Natron
Borac
Jelah
7 : 0
Rudar
Breza
02.10.2021 15:30
Borac
7 : 0
Rudar
Čapljina
Čapljina
3 : 2
Turbina
Jablanica
02.10.2021 15:30
Čapljina
3 : 2
Turbina
Mladost
Vrnograč
1 : 2
Ključ
Ključ
02.10.2021 15:30
Mladost
1 : 2
Ključ
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 1
Omladinac 75
Pokoj
02.10.2021 15:30
Bratstvo
1 : 1
Omladinac 75
Jedinstvo 1952
Vučkovci
3 : 0
Mladost (P)
Puračić
02.10.2021 15:30
Jedinstvo 1952
3 : 0
Mladost (P)
Mramor (B)
Babice
4 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
02.10.2021 15:30
Mramor (B)
4 : 0
Mladost (GŽ)
Vratnik
Sarajevo
3 : 0
Ozren
Semizovac
02.10.2021 15:30
Vratnik
3 : 0
Ozren
Igman
Ilidža
8 : 1
Respekt
Sarajevo
02.10.2021 17:00
Igman
8 : 1
Respekt
Neretva 2020
Čeljevo
3 : 0
Cim
Cim
02.10.2021 16:00
Neretva 2020
3 : 0
Cim
Turija
Turija
3 : 0
Rudar
Zagorje
02.10.2021 15:30
Turija
3 : 0
Rudar
Mladost (Sol.)
Solina
4 : 1
Jablanica
Barice
02.10.2021 15:30
Mladost (Sol.)
4 : 1
Jablanica
Sapna
Sapna
3 : 1
Mladost
Gornja Tuzla
02.10.2021 16:00
Sapna
3 : 1
Mladost
Konjuh
Kladanj
1 : 0
Omladinac RMU
Đurđevik
02.10.2021 15:30
Konjuh
1 : 0
Omladinac RMU
Spartak ŽK
Subotica
0 : 4
Voždovac
Beograd
02.10.2021 18:00
Spartak ŽK
0 : 4
Voždovac
Radnik
Surdulica
0 : 1
Proleter
Novi Sad
02.10.2021 18:00
Radnik
0 : 1
Proleter
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Čukarički
Beograd
02.10.2021 16:00
TSC
1 : 2
Čukarički
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Železničar
Pančevo
02.10.2021 15:00
Radnički (SM)
2 : 1
Železničar
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
02.10.2021 15:00
Kabel
0 : 0
Budućnost
Loznica
Loznica
1 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
02.10.2021 15:00
Loznica
1 : 1
Mladost GAT
Rad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
02.10.2021 15:00
Rad
1 : 0
IMT
Inđija
Inđija
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
02.10.2021 15:00
Inđija
3 : 1
Zlatibor
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.10.2021 15:00
OFK Žarkovo
0 : 1
OFK Bačka
Mačva
Šabac
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.10.2021 19:00
Mačva
2 : 1
RFK Grafičar
Podgorica
Podgorica
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
02.10.2021 18:00
Podgorica
1 : 2
Sutjeska
Mornar
Bar
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
02.10.2021 19:00
Mornar
0 : 0
OFK Petrovac
Cardiff City
Cardiff
0 : 1
Reading
Reading
02.10.2021 16:00
Cardiff City
0 : 1
Reading
Coventry City
Coventry
4 : 1
Fulham
London
02.10.2021 13:30
Coventry City
4 : 1
Fulham
Barnsley
Barnsley
0 : 1
Millwall
London
02.10.2021 16:00
Barnsley
0 : 1
Millwall
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
02.10.2021 16:00
AFC Bournemouth
2 : 1
Sheffield United
Hull City
Hull
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
02.10.2021 16:00
Hull City
2 : 0
Middlesbrough
Blackpool
Blackpool
2 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
02.10.2021 16:00
Blackpool
2 : 1
Blackburn Rovers
Queens Park Rangers
London
3 : 2
Preston North End
Preston
02.10.2021 16:00
Queens Park Rangers
3 : 2
Preston North End
Peterborough United
Peterborough
2 : 3
Bristol City
Bristol
02.10.2021 16:00
Peterborough United
2 : 3
Bristol City
Luton Town
Luton
0 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
02.10.2021 16:00
Luton Town
0 : 0
Huddersfield Town
Derby County
Derby
0 : 0
Swansea City
Swansea
02.10.2021 16:00
Derby County
0 : 0
Swansea City
Birmingham City
Birmingham
0 : 3
Nottingham Forest
Nottingham
02.10.2021 16:00
Birmingham City
0 : 3
Nottingham Forest
Atletico Madrid
Madrid
2 : 0
Barcelona
Barcelona
02.10.2021 21:00
Atletico Madrid
2 : 0
Barcelona
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Levante
Valencia
02.10.2021 16:15
Mallorca
1 : 0
Levante
Cadiz
Cádiz
0 : 0
Valencia
Valencia
02.10.2021 18:30
Cadiz
0 : 0
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
02.10.2021 14:00
Osasuna
1 : 0
Rayo Vallecano
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Bochum
Bochum
02.10.2021 18:30
RB Leipzig
3 : 0
Bochum
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Augsburg
Augsburg
02.10.2021 15:30
Borussia Dortmund
2 : 1
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
02.10.2021 15:30
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Stuttgart
Stuttgart
3 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
02.10.2021 15:30
Stuttgart
3 : 1
Hoffenheim
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
02.10.2021 15:30
Hertha BSC
1 : 2
Freiburg
Salernitana
Salerno
1 : 0
Genoa
Genova
02.10.2021 15:00
Salernitana
1 : 0
Genoa
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 2
Inter
Milano
02.10.2021 20:45
Sassuolo
1 : 2
Inter
Torino
Torino
0 : 1
Juventus
Torino
02.10.2021 18:00
Torino
0 : 1
Juventus
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
02.10.2021 17:00
Montpellier
1 : 1
Strasbourg
Nice
Nice
2 : 1
Brest
Brest
02.10.2021 21:00
Nice
2 : 1
Brest
Leotar
Trebinje
1 : 0
Radnik
Bijeljina
02.10.2021 15:00
Leotar
1 : 0
Radnik
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.10.2021 19:00
Zrinjski
4 : 0
Široki Brijeg
Posušje
Posušje
2 : 4
Velež
Mostar
02.10.2021 15:00
Posušje
2 : 4
Velež
Drina
Zvornik
0 : 1
Tekstilac
Derventa
02.10.2021 15:30
Drina
0 : 1
Tekstilac
Sloboda
Novi Grad
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.10.2021 15:30
Sloboda
1 : 2
Krupa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Kozara
Gradiška
02.10.2021 15:30
Zvijezda 09
1 : 1
Kozara
Sloga
Doboj
4 : 0
Budućnost
Pilica
02.10.2021 15:30
Sloga
4 : 0
Budućnost
Sutjeska
Foča
5 : 0
Modriča Alfa
Modriča
02.10.2021 18:00
Sutjeska
5 : 0
Modriča Alfa
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Borac
Kozarska Dubica
02.10.2021 15:30
Ljubić
2 : 0
Borac
Podrinje
Janja
0 : 2
Željezničar ST
Banja Luka
02.10.2021 15:30
Podrinje
0 : 2
Željezničar ST
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
02.10.2021 11:00
Krupa
1 : 0
Rudar Prijedor
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Borac
Banja Luka
02.10.2021 14:00
Željezničar
4 : 1
Borac
Mladost
Doboj Kakanj
4 : 1
Tuzla City
Simin Han
02.10.2021 15:30
Mladost
4 : 1
Tuzla City
Igman
Ilidža
4 : 0
Bosna
Visoko
02.10.2021 13:30
Igman
4 : 0
Bosna
Stupčanica
Olovo
0 : 0
Baton
Sarajevo
02.10.2021 13:30
Stupčanica
0 : 0
Baton
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Foča
02.10.2021 11:30
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Čelik
Zenica
4 : 1
FK Vitez
Vitez
02.10.2021 12:30
Čelik
4 : 1
FK Vitez
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
Žepče
Žepče
02.10.2021 13:30
Kiseljak
4 : 0
Žepče
Troglav 1918
Livno
1 : 1
Igman
Konjic
02.10.2021 13:30
Troglav 1918
1 : 1
Igman
Klis
Buturović polje
1 : 1
Brotnjo
Čitluk
02.10.2021 13:30
Klis
1 : 1
Brotnjo
Grude
Grude
1 : 7
Tomislav
Tomislavgrad
02.10.2021 15:00
Grude
1 : 7
Tomislav
Neum
Neum
1 : 0
GOŠK
Gabela
02.10.2021 11:30
Neum
1 : 0
GOŠK
Bokelj
Kotor
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
02.10.2021 17:30
Bokelj
1 : 1
Iskra
Mladost
Donja Gorica
6 : 1
Mornar
Bar
02.10.2021 17:30
Mladost
6 : 1
Mornar
Tuzla City
Tuzla
3 : 3
Željezničar
Sarajevo
02.10.2021 15:00
Tuzla City
3 : 3
Željezničar
Zrinjski
Mostar
1 : 2
Velež
Mostar
02.10.2021 12:00
Zrinjski
1 : 2
Velež
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.10.2021 16:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
1 : 4
Sloboda
Tuzla
02.10.2021 12:00
Radnik
1 : 4
Sloboda
Igman
Ilidža
3 : 3
Bosna
Visoko
02.10.2021 11:00
Igman
3 : 3
Bosna
Stupčanica
Olovo
2 : 4
Baton
Sarajevo
02.10.2021 11:00
Stupčanica
2 : 4
Baton
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Foča
02.10.2021 09:30
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Čelik
Zenica
5 : 0
FK Vitez
Vitez
02.10.2021 10:00
Čelik
5 : 0
FK Vitez
Kiseljak
Kiseljak
2 : 3
Žepče
Žepče
02.10.2021 11:00
Kiseljak
2 : 3
Žepče
Troglav 1918
Livno
2 : 2
Igman
Konjic
02.10.2021 11:00
Troglav 1918
2 : 2
Igman
Klis
Buturović polje
1 : 4
Brotnjo
Čitluk
02.10.2021 11:00
Klis
1 : 4
Brotnjo
Grude
Grude
1 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
02.10.2021 13:00
Grude
1 : 2
Tomislav
Neum
Neum
1 : 1
GOŠK
Gabela
02.10.2021 09:30
Neum
1 : 1
GOŠK
OFK Brdo
Hambarine
4 : 0
Rudar
Blagaj
02.10.2021 10:00
OFK Brdo
4 : 0
Rudar
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 0
Rasavci
Rasavci
02.10.2021 11:00
Plamen
3 : 0
Rasavci
Dubrave
Dubrave
1 : 3
Lijevče
Nova Topola
02.10.2021 11:30
Dubrave
1 : 3
Lijevče
FSA Prijedor
Prijedor
1 : 1
Laktaši
Laktaši
02.10.2021 11:30
FSA Prijedor
1 : 1
Laktaši
Čelinac
Čelinac
3 : 0
Progres
Kneževo
02.10.2021 11:30
Čelinac
3 : 0
Progres
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Omladinac
Banja Luka
02.10.2021 10:00
Krajina
2 : 0
Omladinac
Lauš
Banja Luka
0 : 5
BSK
Banja Luka
02.10.2021 11:30
Lauš
0 : 5
BSK
Ozren
Petrovo
0 : 10
Rudanka
Rudanka
02.10.2021 10:00
Ozren
0 : 10
Rudanka
Vučijak
Majevica
0 : 0
Zvijezda
Kakmuž
02.10.2021 10:00
Vučijak
0 : 0
Zvijezda
Hajduk
Kožuhe
0 : 8
Ukrina
Čečava
02.10.2021 10:00
Hajduk
0 : 8
Ukrina
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Proleter
Dvorovi
02.10.2021 11:00
Rudar 1925
3 : 0
Proleter
Podrinje
Tršić
11 : 0
Guber
Srebrenica
02.10.2021 11:00
Podrinje
11 : 0
Guber
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 0
Famos
Vojkovići
02.10.2021 12:00
Glasinac 1936
2 : 0
Famos
Hercegovac
Bileća
3 : 1
Velež
Nevesinje
02.10.2021 13:00
Hercegovac
3 : 1
Velež
Željezničar
Bosanska Krupa
3 : 3
Gomila
Stijena
02.10.2021 13:30
Željezničar
3 : 3
Gomila
Vitez
Bužim
3 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
02.10.2021 13:00
Vitez
3 : 0
Mladost 1938
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Memići
Memići
02.10.2021 11:00
Konjuh
3 : 0
Memići
Igman
Ilidža
3 : 0
Radnik
Hadžići
02.10.2021 08:30
Igman
3 : 0
Radnik
Romanija
Pale
3 : 1
Miske - Akademija
Sarajevo
02.10.2021 10:00
Romanija
3 : 1
Miske - Akademija
Mlade Nade
Sarajevo
4 : 0
Vratnik
Sarajevo
02.10.2021 10:00
Mlade Nade
4 : 0
Vratnik
Atletiko
Sarajevo
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
02.10.2021 10:00
Atletiko
2 : 2
Željezničar
Young Boys
Sarajevo
1 : 2
Omladinac
Doglodi
02.10.2021 10:00
Young Boys
1 : 2
Omladinac
Tuzla City
Simin Han
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
02.10.2021 13:00
Tuzla City
1 : 2
Željezničar
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Velež
Mostar
02.10.2021 10:00
Zrinjski
1 : 0
Velež
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 4
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.10.2021 14:00
Rudar Prijedor
0 : 4
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Sloboda
Tuzla
02.10.2021 10:00
Radnik
2 : 0
Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.10.2021 10:00
Borac (BL)
3 : 2
Krupa
Tekstilac
Derventa
1 : 7
OFK Spartak 2013
Banja Luka
02.10.2021 10:00
Tekstilac
1 : 7
OFK Spartak 2013
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11 : 0
Željezničar
Doboj
02.10.2021 10:00
Željezničar Sport Team
11 : 0
Željezničar
Modriča Alfa
Modriča
8 : 0
Radnik Urije
Prijedor
02.10.2021 10:00
Modriča Alfa
8 : 0
Radnik Urije
Ljubić
Prnjavor
6 : 1
Polet 1926
Brod
02.10.2021 10:00
Ljubić
6 : 1
Polet 1926
Mineral
Banja Vrućica
1 : 3
Sloga
Doboj
02.10.2021 10:00
Mineral
1 : 3
Sloga
Borac (Š)
Šamac
2 : 4
Kozara
Gradiška
02.10.2021 10:00
Borac (Š)
2 : 4
Kozara
Zenit
Bijeljina
3 : 1
Lokomotiva
Brčko
02.10.2021 10:00
Zenit
3 : 1
Lokomotiva
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
02.10.2021 10:00
Zvijezda 09
2 : 0
Sloboda
Mladost
Bogutovo selo
1 : 3
Jedinstvo
Brčko
02.10.2021 10:00
Mladost
1 : 3
Jedinstvo
Sloboda
Novi Grad
6 : 0
Omarska
Omarska
02.10.2021 11:00
Sloboda
6 : 0
Omarska
Borac
Kozarska Dubica
2 : 3
Svodna
Svodna
02.10.2021 11:00
Borac
2 : 3
Svodna
Dubrave
Dubrave
1 : 2
Lijevče
Nova Topola
02.10.2021 10:00
Dubrave
1 : 2
Lijevče
FSA Prijedor
Prijedor
2 : 1
Laktaši
Laktaši
02.10.2021 10:00
FSA Prijedor
2 : 1
Laktaši
Sloboda
Mrkonjić Grad
21 : 0
Naprijed
Banja Luka
02.10.2021 16:00
Sloboda
21 : 0
Naprijed
Čelinac
Čelinac
3 : 3
Progres
Kneževo
02.10.2021 10:00
Čelinac
3 : 3
Progres
Gorica
Šipovo
0 : 6
Vrbas
Banja Luka
02.10.2021 10:00
Gorica
0 : 6
Vrbas
Željezničar Sport team
Banja Luka
8 : 0
Džaja
Banja Luka
02.10.2021 16:30
Željezničar Sport team
8 : 0
Džaja
Mladost Farmaprom
Zalužani
0 : 3
Omladinac
Banja Luka
02.10.2021 10:00
Mladost Farmaprom
0 : 3
Omladinac
Lauš
Lauš - Banja Luka
0 : 4
BSK
Banja Luka
02.10.2021 10:00
Lauš
0 : 4
BSK
Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Priboj
Priboj
02.10.2021 11:00
Sloga United
3 : 0
Priboj
Rudar 1925
Ugljevik
5 : 0
Proleter
Dvorovi
02.10.2021 10:00
Rudar 1925
5 : 0
Proleter
Budućnost
Pilica
0 : 1
Šekovići
Šekovići
02.10.2021 10:00
Budućnost
0 : 1
Šekovići
Glasinac 1936
Sokolac
6 : 2
Famos
Vojkovići
02.10.2021 10:00
Glasinac 1936
6 : 2
Famos
Hercegovac
Bileća
5 : 0
Velež
Nevesinje
02.10.2021 11:30
Hercegovac
5 : 0
Velež
Rudar
Kamengrad
10 : 0
Radnički
Ripač
02.10.2021 11:30
Rudar
10 : 0
Radnički
Jedinstvo
Bihać
14 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
02.10.2021 11:30
Jedinstvo
14 : 0
Una Nacionalni park
Metalac
Veliki Lug
1 : 6
OFK Bihać
Bihać
02.10.2021 11:30
Metalac
1 : 6
OFK Bihać
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
02.10.2021 11:30
Krajišnik
3 : 0
Mladost (V)
Mladost (P)
Polje - Cazin
5 : 0
Jezerski
Jezerski
02.10.2021 11:30
Mladost (P)
5 : 0
Jezerski
Radnički
Ćoralić
0 : 2
Krajina
Cazin
02.10.2021 11:30
Radnički
0 : 2
Krajina
Don Bosco
Žepče
4 : 0
Natron
Maglaj
02.10.2021 11:30
Don Bosco
4 : 0
Natron
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Borac
Jelah
02.10.2021 11:30
Simm Bau
1 : 1
Borac
Željezničar
Sarajevo
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
02.10.2021 09:00
Željezničar
1 : 3
Slavija
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Radnik
Hadžići
02.10.2021 10:30
Sarajevo
0 : 1
Radnik
KMN Vogošća
Vogošča
0 : 2
Novi Grad
Sarajevo
02.10.2021 14:00
KMN Vogošća
0 : 2
Novi Grad
Baton
Sarajevo
6 : 0
Ilijaš
Ilijaš
02.10.2021 12:00
Baton
6 : 0
Ilijaš
Miske - Akademija
Sarajevo
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
02.10.2021 14:00
Miske - Akademija
3 : 0
Novi Grad
Baton 2
Sarajevo
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
02.10.2021 10:00
Baton 2
3 : 0
Željezničar
Una Premium
Sarajevo
1 : 4
FA Akademica
Sarajevo
02.10.2021 08:00
Una Premium
1 : 4
FA Akademica
Sporting
Ilidža
0 : 2
Famos (H)
Hrasnica
02.10.2021 10:00
Sporting
0 : 2
Famos (H)
AF Devetka
Sarajevo
12 : 2
Soccer
Sarajevo
02.10.2021 16:00
AF Devetka
12 : 2
Soccer
Novi Grad
Sarajevo
1 : 2
SAŠK Napredak
Sarajevo
02.10.2021 10:30
Novi Grad
1 : 2
SAŠK Napredak
Romanija
Pale
3 : 0
Dobrinja
Sarajevo
02.10.2021 10:00
Romanija
3 : 0
Dobrinja
Ozren
Semizovac
0 : 2
J Academy
Sarajevo
02.10.2021 11:00
Ozren
0 : 2
J Academy
Čapljina
Čapljina
0 : 3
Velež
Mostar
02.10.2021 11:00
Čapljina
0 : 3
Velež
Neum
Neum
0 : 0
Rama
Prozor /Rama
02.10.2021 11:00
Neum
0 : 0
Rama
Igman
Konjic
3 : 1
Stolac
Stolac
02.10.2021 11:00
Igman
3 : 1
Stolac
Zrinjski
Mostar
0 : 1
Mostar
Mostar
02.10.2021 11:00
Zrinjski
0 : 1
Mostar
Blagaj
Blagaj
1 : 4
GOŠK
Gabela
02.10.2021 11:00
Blagaj
1 : 4
GOŠK
Kruševo
Kruševo
2 : 2
Iskra
Stolac
02.10.2021 11:30
Kruševo
2 : 2
Iskra
Višići
Višići
1 : 2
Klis
Buturović polje
02.10.2021 11:30
Višići
1 : 2
Klis
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
9 : 1
Cim
Mostar
02.10.2021 11:30
Bjelopoljac
9 : 1
Cim
Međugorje
Međugorje
1 : 4
Lokomotiva
Mostar
02.10.2021 11:30
Međugorje
1 : 4
Lokomotiva
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Sloboda
Tuzla
02.10.2021 10:30
Zvijezda
4 : 0
Sloboda
Betaclub Tango
Lukavac
6 : 0
Orašje
Orašje
02.10.2021 11:00
Betaclub Tango
6 : 0
Orašje
Radnički
Lukavac
1 : 4
Di - Five
Doboj - Istok
02.10.2021 14:00
Radnički
1 : 4
Di - Five
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Proleter
Slavinovići
02.10.2021 10:00
Sloboda
1 : 2
Proleter
Bambi
Tuzla
0 : 4
Eurogol
Živinice
02.10.2021 11:00
Bambi
0 : 4
Eurogol
Slaven
Živinice
1 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
02.10.2021 11:00
Slaven
1 : 1
Gornji Rahić
Borac (BL)
Banja Luka
7 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.10.2021 10:00
Borac (BL)
7 : 1
Krupa
Tekstilac
Derventa
4 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
02.10.2021 12:00
Tekstilac
4 : 3
Spartak 2013
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 1
Željezničar
Doboj
02.10.2021 12:00
Željezničar Sport Team
3 : 1
Željezničar
Modriča Alfa
Modriča
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
02.10.2021 12:30
Modriča Alfa
0 : 2
Rudar Prijedor
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Polet 1926
Brod
02.10.2021 12:00
Ljubić
2 : 1
Polet 1926
Mineral ZTC
Banja Vrućica
1 : 2
Sloga
Doboj
02.10.2021 12:00
Mineral ZTC
1 : 2
Sloga
Borac (Š)
Šamac
0 : 10
Kozara
Gradiška
02.10.2021 12:00
Borac (Š)
0 : 10
Kozara
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
FSA Prijedor
Prijedor
02.10.2021 16:30
Borac
1 : 1
FSA Prijedor
Hercegovac
Bileća
6 : 1
Velež
Nevesinje
02.10.2021 10:00
Hercegovac
6 : 1
Velež
Rudar
Kamengrad
2 : 0
AN Jedinstvo
Bihać
02.10.2021 09:30
Rudar
2 : 0
AN Jedinstvo
Jedinstvo
Bihać
1 : 7
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
02.10.2021 12:30
Jedinstvo
1 : 7
Mladost 1938
Krajišnik
Velika Kladuša
10 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
02.10.2021 10:00
Krajišnik
10 : 0
Mladost (V)
Mladost (P)
Polje - Cazin
5 : 0
Jezerski
Jezerski
02.10.2021 10:00
Mladost (P)
5 : 0
Jezerski
Radnički
Ćoralići
7 : 0
Krajina
Cazin
02.10.2021 10:00
Radnički
7 : 0
Krajina
Vitez
Bužim
0 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
02.10.2021 11:00
Vitez
0 : 2
Bratstvo
Rudar (B)
Breza
2 : 0
Sporting
Zenica
02.10.2021 10:00
Rudar (B)
2 : 0
Sporting
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
4 : 0
Čelik
Zenica
02.10.2021 10:00
Mladost (DK)
4 : 0
Čelik
Fortuna
Zenica
5 : 0
Stupčanica
Olovo
02.10.2021 15:00
Fortuna
5 : 0
Stupčanica
Don Bosco
Žepče
6 : 1
Natron
Maglaj
02.10.2021 10:00
Don Bosco
6 : 1
Natron
Simm Bau
Kosova
4 : 0
Borac
Jelah
02.10.2021 10:00
Simm Bau
4 : 0
Borac
Novi Grad
Sarajevo
1 : 3
J Academy
Sarajevo
02.10.2021 13:00
Novi Grad
1 : 3
J Academy
Sparta
Sarajevo
2 : 1
Betaclub
Doglodi
02.10.2021 17:30
Sparta
2 : 1
Betaclub
S.A. Ilijaš
ilijaš
1 : 1
AF Devetka
Sarajevo
02.10.2021 16:00
S.A. Ilijaš
1 : 1
AF Devetka
Sparta
Sarajevo
0 : 3
Fair - Play
Sarajevo
02.10.2021 19:00
Sparta
0 : 3
Fair - Play
Zvijezda
Gradačac
0 : 0
Sloboda
Tuzla
02.10.2021 09:30
Zvijezda
0 : 0
Sloboda
Betaclub Tango
Lukavac
1 : 1
Orašje
Orašje
02.10.2021 10:00
Betaclub Tango
1 : 1
Orašje
Radnički
Lukavac
1 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
02.10.2021 13:00
Radnički
1 : 0
Di - Five
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Proleter
Slavinovići
02.10.2021 09:00
Sloboda
0 : 2
Proleter
Bambi
Tuzla
1 : 0
Eurogol
Živinice
02.10.2021 10:00
Bambi
1 : 0
Eurogol
Slaven
Živinice
3 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
02.10.2021 10:00
Slaven
3 : 1
Gornji Rahić
Radnik Bumerang
Bijeljina
5 : 0
Drina
Zvornik
02.10.2021 16:00
Radnik Bumerang
5 : 0
Drina
Emina
Mostar
2 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
02.10.2021 17:00
Emina
2 : 0
Lokomotiva
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 4
Fortuna
Živinice
02.10.2021 14:00
Široki Brijeg
3 : 4
Fortuna
FK Sloboda
Tuzla
3 : 0
FK Sarajevo
Sarajevo
02.10.2021 15:00
FK Sloboda
3 : 0
FK Sarajevo
Respekt
Sarajevo
2 : 3
Mladost
Nević Polje
02.10.2021 12:00
Respekt
2 : 3
Mladost
Mašinac
Niš
4 : 1
Sloga
Zemun
02.10.2021 16:00
Mašinac
4 : 1
Sloga
Ekonomist
Nikšić
0 : 0
Danilovgrad
Danilovgrad
02.10.2021 15:00
Ekonomist
0 : 0
Danilovgrad
Mladost 2015
Podgorica
0 : 15
Breznica
Pljevlja
02.10.2021 15:30
Mladost 2015
0 : 15
Breznica
Iskra
Bugojno
2 : 1
SFK 2000
Sarajevo
02.10.2021 13:00
Iskra
2 : 1
SFK 2000

Košarka

Krka
Novo Mesto
89 : 80
Mornar
Bar
02.10.2021 17:00
Krka
89 : 80
Mornar

Odbojka

Modriča Novoprom
Modriča
02.10.2021
18:00
Radnik 2
Bijeljina
02.10.2021 18:00
Modriča Novoprom
:
Radnik 2
Maglić
Foča
3 : 2
Gradiška
Gradiška
02.10.2021 17:00
Maglić
3 : 2
Gradiška
Tempo
Ražljevo
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
02.10.2021 18:00
Tempo
3 : 0
Crvena zvijezda
Velež
Nevesinje
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
02.10.2021 18:00
Velež
3 : 0
ŽOK Leotar
Hercegovac
Bileća
1 : 3
Libero
Bijeljina
02.10.2021 16:00
Hercegovac
1 : 3
Libero
Borac
Banja Luka
3 : 1
Drina
Zvornik
02.10.2021 18:00
Borac
3 : 1
Drina
Inova
Banja Luka
3 : 0
Radnik
Bijeljina
02.10.2021 15:00
Inova
3 : 0
Radnik
Galeb
Bar
3 : 2
Morača
Podgorca
02.10.2021 15:30
Galeb
3 : 2
Morača
Luka Bar
Bar
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
02.10.2021 18:00
Luka Bar
3 : 1
Jedinstvo
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Gimnazijalac
Kotor
02.10.2021 18:00
Budućnost
0 : 3
Gimnazijalac
Mediteran Bemaks
Budva
0 : 3
Albatros
Herceg Novi
02.10.2021 18:00
Mediteran Bemaks
0 : 3
Albatros

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
28 : 28
Gračanica
Gračanica
02.10.2021 19:00
Krivaja
28 : 28
Gračanica
Konjuh
Živinice
30 : 28
Maglaj
Maglaj
02.10.2021 20:00
Konjuh
30 : 28
Maglaj
Sloboda
Tuzla
34 : 25
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
02.10.2021
Sloboda
34 : 25
Bosna Eko Energija (V)
Sloga (D)
Doboj
33 : 27
Vogošća
Vogošća
02.10.2021
Sloga (D)
33 : 27
Vogošća
Iskra
Bugojna
25 : 29
Leotar
Trebinje
02.10.2021
Iskra
25 : 29
Leotar
Kozara (G)
Gradiška
34 : 28
Kotor Varoš
Kotor Varoš
02.10.2021 18:00
Kozara (G)
34 : 28
Kotor Varoš
Slavija 2
Istočno Sarajevo
30 : 40
Glasinac
Sokolac
02.10.2021
Slavija 2
30 : 40
Glasinac
Izviđač CO 2
Ljubuški
35 : 36
Goražde
Goražde
02.10.2021 18:00
Izviđač CO 2
35 : 36
Goražde
Rvacka
Livno
35 : 24
Zrinjski
Mostar
02.10.2021 19:00
Rvacka
35 : 24
Zrinjski
Bosna TS
Tešanj
25 : 31
Jajce
Jajce
02.10.2021
Bosna TS
25 : 31
Jajce
Sana 7
Sanski Most
31 : 31
Sloboda 2
Tuzla
02.10.2021 19:30
Sana 7
31 : 31
Sloboda 2
Kakanj
Kakanj
34 : 25
Gračanica 2
Gračanica
02.10.2021 19:30
Kakanj
34 : 25
Gračanica 2
Travnik
Travnik
37 : 32
Donji Vakuf
Donji Vakuf
02.10.2021 19:30
Travnik
37 : 32
Donji Vakuf
Borac
Banjaluka
37 : 21
Zrinjski
Mostar
02.10.2021 18:00
Borac
37 : 21
Zrinjski
Knežopoljka
Kozarska Dubica
25 : 25
Jedinstvo
Brčko
02.10.2021 18:00
Knežopoljka
25 : 25
Jedinstvo
Grude
Grude
37 : 25
Izviđač CO
Ljubuški
02.10.2021 18:00
Grude
37 : 25
Izviđač CO
Leotar
Trebinje
25 : 38
Mira
Prijedor
02.10.2021 18:00
Leotar
25 : 38
Mira
Ilidža
Ilidža
24 : 27
Hadžići
Hadžići
02.10.2021 18:00
Ilidža
24 : 27
Hadžići
Derventa
Derventa
63 : 13
Laktaši
Laktaši
02.10.2021 18:30
Derventa
63 : 13
Laktaši
Jedinstvo
Tuzla
27 : 31
Goražde
Goražde
02.10.2021 15:30
Jedinstvo
27 : 31
Goražde
Hadžići 2
Hadžići
24 : 24
Bosna
Tešanj
02.10.2021 17:00
Hadžići 2
24 : 24
Bosna
Tivat
Tivat
25 : 23
Trebjesa
Nikšić
02.10.2021 17:00
Tivat
25 : 23
Trebjesa
Nikšić
Nikšić
37 : 32
Zeta
Podgorica
02.10.2021 17:00
Nikšić
37 : 32
Zeta
Lovćen
Cetinje
27 : 17
Rudar
Pljevlja
02.10.2021 18:00
Lovćen
27 : 17
Rudar
Brskovo
Mojkovac
25 : 30
Budvanska rivijera
Budva
02.10.2021 18:00
Brskovo
25 : 30
Budvanska rivijera
Danilovgrad
Danilovgrad
19 : 32
Berane 1949
Berane
02.10.2021 16:00
Danilovgrad
19 : 32
Berane 1949
Lovćen
Cetinje
42 : 26
Rudar
Pljevlja
02.10.2021
Lovćen
42 : 26
Rudar
Brskovo
Mojkovac
22 : 24
Budvanska rivijera
Budva
02.10.2021
Brskovo
22 : 24
Budvanska rivijera
Danilovgrad
Danilovgrad
21 : 23
Berane 1949
Berane
02.10.2021
Danilovgrad
21 : 23
Berane 1949
62' Gol (Sutjeska)
Igor Ateljević
Glavom iz gužve nakon centaršuta Mojovića
60' Gol (Omladinac)
79' Gol (Pecka)
53' Šut na gol (Sutjeska)
Ponovo Ateljevic glavom, za malo neprecizan
80' Gol (Branjevo)