XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 394 utakmica za dan
Nedelja, 3 Oktobar 2021


Fudbal

Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Sloboda
Tuzla
03.10.2021 15:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
03.10.2021 17:00
Tuzla City
1 : 1
Sarajevo
Omarska
Omarska
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
03.10.2021 15:30
Omarska
0 : 0
Slavija
Ukrina
Čečava
0 : 2
Sloga (S)
Srbac
03.10.2021 15:30
Ukrina
0 : 2
Sloga (S)
Brdo
Hambarine
1 : 0
Progres
Kneževo
03.10.2021 15:30
Brdo
1 : 0
Progres
Željezničar
Doboj
1 : 3
Gorica
Šipovo
03.10.2021 15:30
Željezničar
1 : 3
Gorica
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Proleter
Teslić
03.10.2021 15:30
Sloboda
2 : 0
Proleter
Dubrave
Dubrave
3 : 1
Jedinstvo
Žeravica
03.10.2021 15:30
Dubrave
3 : 1
Jedinstvo
Čelinac
Čelinac
1 : 0
BSK
Banja Luka
03.10.2021 15:30
Čelinac
1 : 0
BSK
Jedinstvo (Br)
Brodac
1 : 1
Guber
Srebrenica
03.10.2021 15:30
Jedinstvo (Br)
1 : 1
Guber
Vlasenica
Vlasenica
4 : 0
Ilićka 01
Brčko
03.10.2021 15:30
Vlasenica
4 : 0
Ilićka 01
Velež
Nevesinje
2 : 1
Mladost (G)
Gacko
03.10.2021 15:30
Velež
2 : 1
Mladost (G)
Milići
Milići
3 : 2
Proleter
Dvorovi
03.10.2021 15:30
Milići
3 : 2
Proleter
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
03.10.2021 15:30
Stakorina
2 : 1
Rudar 1925
Svodna
Svodna
3 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
03.10.2021 15:30
Svodna
3 : 2
Plamen
Slaven
Dobrljin
4 : 1
Lijevče
Nova Topola
03.10.2021 15:30
Slaven
4 : 1
Lijevče
Naprijed
Banja Luka
1 : 2
Bratstvo
Kozarac
03.10.2021 15:30
Naprijed
1 : 2
Bratstvo
Krajina
Banja Luka
2 : 1
FSA
Prijedor
03.10.2021 15:30
Krajina
2 : 1
FSA
Rekreativo
Banja Luka
2 : 5
Lauš
Banja Luka
03.10.2021 15:30
Rekreativo
2 : 5
Lauš
13 Skojevki
Grbavci
3 : 1
Sloga
Saničani(Rakelići)
03.10.2021 15:30
13 Skojevki
3 : 1
Sloga
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 1
Sloga (J)
Jakeš
03.10.2021 15:30
Hajduk (B)
2 : 1
Sloga (J)
Zvijezda
Kakmuž
3 : 2
Vučijak
Majevac
03.10.2021 15:30
Zvijezda
3 : 2
Vučijak
Skugrić
Skugrić
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
03.10.2021 15:30
Skugrić
3 : 2
Crvena zvijezda
Rudanka
Rudanka
2 : 3
Ozren
Petrovo
03.10.2021 15:30
Rudanka
2 : 3
Ozren
Mineral
Banja Vrućica
3 : 3
Sloga (DP)
Dugo Polje
03.10.2021 15:30
Mineral
3 : 3
Sloga (DP)
Hajduk (K)
Kožuhe
1 : 0
Vranjak
Vranjak
03.10.2021 15:30
Hajduk (K)
1 : 0
Vranjak
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 5
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
03.10.2021 16:00
Sloboda
0 : 5
Mladost (BS)
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Jedinstvo
Roćević
03.10.2021 16:00
Tabanci
1 : 0
Jedinstvo
Šekovići
Šekovići
4 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
03.10.2021 16:00
Šekovići
4 : 2
Zadrugar
Lokanj
Lokanj
3 : 1
Birač
Derventa
03.10.2021 16:00
Lokanj
3 : 1
Birač
Trnovica
Trnovica
4 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
03.10.2021 16:00
Trnovica
4 : 1
Mladost (VO)
Partizan
Donja Trnova
10 : 0
Janja 2009
Janja
03.10.2021 16:00
Partizan
10 : 0
Janja 2009
Lokomotiva
Brčko
4 : 2
Podrinje
Tršić
03.10.2021 16:00
Lokomotiva
4 : 2
Podrinje
Omladinac
Potočari
03.10.2021
16:00
Bratstvo
Bratunac
03.10.2021 16:00
Omladinac
:
Bratstvo
Berek 1975
Prijedor
4 : 0
Ravan
Međeđa
03.10.2021 15:30
Berek 1975
4 : 0
Ravan
Kozara
Donji Orlovci
4 : 0
Ljubija
Ljubija
03.10.2021 15:30
Kozara
4 : 0
Ljubija
Knežopoljac
Knežica
2 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
03.10.2021 15:30
Knežopoljac
2 : 0
Podgrmeč
Mrakovica
Kozaruša
0 : 3
Rasavci
Rasavci
03.10.2021 15:30
Mrakovica
0 : 3
Rasavci
Gomjenica
Prijedor
1 : 1
Brzi
Busnovi
03.10.2021 11:00
Gomjenica
1 : 1
Brzi
Kozara
Turjak
7 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
03.10.2021 16:00
Kozara
7 : 0
Mladi Krajišnik
Borac (M)
Maglajani
1 : 2
Laminci
Laminci
03.10.2021 16:00
Borac (M)
1 : 2
Laminci
Polet
Elezagići
0 : 1
Obradovac
Gradiška
03.10.2021 16:00
Polet
0 : 1
Obradovac
Sloboda
Donji Podgradci
4 : 1
Borac (Š)
Šibovska
03.10.2021 16:00
Sloboda
4 : 1
Borac (Š)
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 0
Bratstvo
Kozinci
03.10.2021 16:00
Sloga DIPO
2 : 0
Bratstvo
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
03.10.2021 16:00
Torpedo
2 : 1
Potkozarje
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
3 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
03.10.2021 15:30
Polet Krajišnik
3 : 1
Mladost Farmaprom
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 1
Karanovac
Karanovac
03.10.2021 16:00
OFK Spartak 2013
1 : 1
Karanovac
Vrbas
Banja Luka
1 : 4
Sloga Nektar
Potkozarje
03.10.2021 15:30
Vrbas
1 : 4
Sloga Nektar
OFK Banja Luka
Banja Luka
2 : 0
Borac
Drvar
03.10.2021 19:00
OFK Banja Luka
2 : 0
Borac
Gomionica
Bronzani Majdan
3 : 2
Sloboda
Piskavica
03.10.2021 15:30
Gomionica
3 : 2
Sloboda
Rudar
Stanari
2 : 0
Borac (K)
Kotorsko
03.10.2021 16:00
Rudar
2 : 0
Borac (K)
Ozrenski sokolovi
Boljanić
2 : 0
4. juli
Pojezna
03.10.2021 16:00
Ozrenski sokolovi
2 : 0
4. juli
Borac (O)
Osinja
0 : 4
Sloboda
Grabovica
03.10.2021 16:00
Borac (O)
0 : 4
Sloboda
Polet
Podnovlje
3 : 0
Liješće
Liješće
03.10.2021 16:00
Polet
3 : 0
Liješće
BSK
Bušletić
0 : 2
Zborište
Zborište
03.10.2021 16:00
BSK
0 : 2
Zborište
Višnjik
Modriča
2 : 0
Partizan
Koprivna
03.10.2021 16:00
Višnjik
2 : 0
Partizan
Crvena zvijezda
Gajevi
4 : 0
Trebavac
Vranjak
03.10.2021 16:00
Crvena zvijezda
4 : 0
Trebavac
Pelagićevo 21
Pelagićevo
0 : 3
Zadrugar
Tarevci
03.10.2021 16:00
Pelagićevo 21
0 : 3
Zadrugar
Kladari Gornji
Kladari Gornji
0 : 0
Crkvina
Crkvina
03.10.2021 16:00
Kladari Gornji
0 : 0
Crkvina
Posavina
Miloševac
4 : 2
Bratstvo
Donja Dubica
03.10.2021 11:00
Posavina
4 : 2
Bratstvo
Mladost
Srpska Tišina
1 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
03.10.2021 16:00
Mladost
1 : 1
Budućnost
Dobor
Modriča
2 : 0
Sloga 73
Ždreban
03.10.2021 16:00
Dobor
2 : 0
Sloga 73
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
5 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
03.10.2021 16:00
Bobetino Brdo
5 : 1
OFK Brezik
Obilić
Krepšić
1 : 4
Gredice
Gredice
03.10.2021 16:00
Obilić
1 : 4
Gredice
Grčica
Brčko
0 : 0
Jedinstvo
Koretaši
03.10.2021 16:00
Grčica
0 : 0
Jedinstvo
Mladost 2003
Popovo Polje
1 : 6
Jugović
Gredice
03.10.2021 16:00
Mladost 2003
1 : 6
Jugović
Mladost (S)
Sandići
1 : 0
Majevica
Lopare
03.10.2021 16:00
Mladost (S)
1 : 0
Majevica
Mladost (L)
Lončari
1 : 0
Strijelac
Tutnjevac
03.10.2021 16:00
Mladost (L)
1 : 0
Strijelac
Novo doba
Čardačine
2 : 4
Drina (A)
Amajlije
03.10.2021 16:00
Novo doba
2 : 4
Drina (A)
Drina (B)
Batar
7 : 1
Kolektiv
Međaši
03.10.2021 16:00
Drina (B)
7 : 1
Kolektiv
Obarska
Velika Obarska
2 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
03.10.2021 16:00
Obarska
2 : 0
OFK Magnojević
Panteri
Zagoni
5 : 2
Priboj
Priboj
03.10.2021 16:00
Panteri
5 : 2
Priboj
Branjevo
Branjevo
5 : 0
Jasenica
Jasenica
03.10.2021 15:30
Branjevo
5 : 0
Jasenica
Borac
Osmaci
5 : 1
Polet
Kravica
03.10.2021 15:30
Borac
5 : 1
Polet
Pecka
Roćević
7 : 4
Radnički
Karakaj
03.10.2021 15:30
Pecka
7 : 4
Radnički
Jardan
Jardan
0 : 2
Jadar
Nova Kasaba
03.10.2021 15:30
Jardan
0 : 2
Jadar
Budućnost
Skelani
1 : 2
Čelopek
Čelopek
03.10.2021 15:30
Budućnost
1 : 2
Čelopek
Radnik Urije
Prijedor
0 : 3
Moštanica
Božići
03.10.2021 15:30
Radnik Urije
0 : 3
Moštanica
Partizan
Kostajnica
3 : 1
Kiseljak
Koprivna
03.10.2021 15:30
Partizan
3 : 1
Kiseljak
Rudar
Blagaj
2 : 0
7. Republika
Svodna
03.10.2021 15:30
Rudar
2 : 0
7. Republika
Borac
Mašići
4 : 1
Kalemi
Trebovljani
03.10.2021 16:00
Borac
4 : 1
Kalemi
Stevan Dukić
Rogolji
1 : 2
Vilusi
Vilusi
03.10.2021 16:00
Stevan Dukić
1 : 2
Vilusi
Ratar
Stara Topola
5 : 2
Bratstvo
Orahova
03.10.2021 16:00
Ratar
5 : 2
Bratstvo
Župa
Milosavci
1 : 0
Nožičko
Nožičko
03.10.2021 16:00
Župa
1 : 0
Nožičko
Tamaris
Mrčevci
3 : 2
Mladost
Bajinci
03.10.2021 11:00
Tamaris
3 : 2
Mladost
Polet
Mali Sitneši
0 : 4
Budućnost
Donji Galjipovci
03.10.2021 16:00
Polet
0 : 4
Budućnost
Crvena zemlja
Nova Ves
1 : 0
Bratstvo
Povelič
03.10.2021 16:00
Crvena zemlja
1 : 0
Bratstvo
Zadrugar
Bukvik
8 : 1
Budućnost Red Star
Vučilovac
03.10.2021 11:00
Zadrugar
8 : 1
Budućnost Red Star
Čelik
Grbavica
3 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
03.10.2021 11:00
Čelik
3 : 1
Sveti Jovan
Jedinstvo
Donja Čađavica
4 : 1
Budućnost
Ravno Polje
03.10.2021 15:30
Jedinstvo
4 : 1
Budućnost
Stević Jovan
Vršani
2 : 6
Omladinac
Gornja Čađavica
03.10.2021 15:30
Stević Jovan
2 : 6
Omladinac
Proleter
Gornji Dragaljevac
4 : 1
Piperci
Piperci
03.10.2021 15:30
Proleter
4 : 1
Piperci
Koridor 2011
Bijeljina
5 : 0
Modran
Modran
03.10.2021 15:30
Koridor 2011
5 : 0
Modran
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
7 : 2
Gorica
Pučile
03.10.2021 15:30
Magnojević 2001
7 : 2
Gorica
Ljeljenča
Ljeljenča
10 : 0
Kovačići 08
Kovačići
03.10.2021 15:30
Ljeljenča
10 : 0
Kovačići 08
Pobjeda
Triješnica
2 : 1
Borac
Trnjaci
03.10.2021 15:30
Pobjeda
2 : 1
Borac
Mladen Perić
Glogovac
3 : 0
Sloga
Dazdarevo
03.10.2021 10:30
Mladen Perić
3 : 0
Sloga
OFK Batković
Batković
0 : 0
Sloga United
Bijeljina
03.10.2021 15:30
OFK Batković
0 : 0
Sloga United
Polet
Gornji Kojčinovac
0 : 1
VSK
Velino Selo
03.10.2021 15:30
Polet
0 : 1
VSK
Zenit
Bijeljina
4 : 1
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
03.10.2021 15:30
Zenit
4 : 1
OFK Crnjelovo
Tavna
Banjica
4 : 0
Glogovac
Glogovac
03.10.2021 15:30
Tavna
4 : 0
Glogovac
Majevica
Donje Zabrđe
1 : 0
Buk
Gornja Bukovica
03.10.2021 10:30
Majevica
1 : 0
Buk
Sava
Gradac
8 : 2
Sloboda
Donji Dragaljevac
03.10.2021 10:30
Sava
8 : 2
Sloboda
Koviljuše
Bijeljina
6 : 3
Lazarevica
Čengić
03.10.2021 10:30
Koviljuše
6 : 3
Lazarevica
Sloga
Donja Bukovica
7 : 1
Nacional
Bijeljina
03.10.2021 10:30
Sloga
7 : 1
Nacional
Travnik
Travnik
2 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
03.10.2021 15:30
Travnik
2 : 0
Mladost
GOŠK
Gabela
6 : 1
Gradina
Srebrenik
03.10.2021 15:30
GOŠK
6 : 1
Gradina
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 0
Krajina
Cazin
03.10.2021 15:30
Rudar (K)
1 : 0
Krajina
Brekovica 78
Brekovica
0 : 0
NK Vitez
Vitez
03.10.2021 15:30
Brekovica 78
0 : 0
NK Vitez
Vlašić
Turbe
1 : 2
Vitez
Bužim
03.10.2021 15:30
Vlašić
1 : 2
Vitez
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
03.10.2021 15:30
Kiseljak
4 : 0
Krajišnik
Orahovica 74
Orahovica
4 : 0
Dizdaruša
Brčko
03.10.2021 15:30
Orahovica 74
4 : 0
Dizdaruša
Seona
Seona
1 : 3
Priluk
Priluk
03.10.2021 15:30
Seona
1 : 3
Priluk
Dinamo
Donja Mahala
2 : 1
Prokosovići
Prokosovići
03.10.2021 15:30
Dinamo
2 : 1
Prokosovići
Gornji Rahić
Gornji Rahić
4 : 0
Slaven
Živinice
03.10.2021 15:30
Gornji Rahić
4 : 0
Slaven
Mladost (K)
Kikači
1 : 4
Radnički
Lukavac
03.10.2021 15:30
Mladost (K)
1 : 4
Radnički
Mošćanica
Sarajevo
3 : 0
Jahorina
Prača
03.10.2021 15:30
Mošćanica
3 : 0
Jahorina
Stupčanica
Olovo
4 : 0
Bosna
Visoko
03.10.2021 15:30
Stupčanica
4 : 0
Bosna
Moševac
Moševac
4 : 0
Azot
Vitkovići
03.10.2021 15:30
Moševac
4 : 0
Azot
Famos
Hrasnica
3 : 1
Usora
Žabljak-Usora
03.10.2021 15:30
Famos
3 : 1
Usora
Čelik
Zenica
4 : 0
Baton
Sarajevo
03.10.2021 15:30
Čelik
4 : 0
Baton
Neum
Neum
2 : 4
Klis
Buturović Polje
03.10.2021 15:30
Neum
2 : 4
Klis
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
2 : 2
Ljubuški
Ljubuški
03.10.2021 15:30
Sloga
2 : 2
Ljubuški
Stolac
Stolac
3 : 3
Kamešnica
Podhum
03.10.2021 15:30
Stolac
3 : 3
Kamešnica
Troglav 1918
Livno
1 : 2
Grude
Grude
03.10.2021 15:30
Troglav 1918
1 : 2
Grude
Rama
Prozor-Rama
3 : 3
Brotnjo
Čitluk
03.10.2021 15:30
Rama
3 : 3
Brotnjo
Višići
Višići
1 : 3
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
03.10.2021 15:30
Višići
1 : 3
Bjelopoljac
Borac
Izačić
5 : 1
Bajer 99
Velagići
03.10.2021 15:30
Borac
5 : 1
Bajer 99
Željezničar
Bosanska Krupa
3 : 5
Omladinac
Sanica
03.10.2021 15:30
Željezničar
3 : 5
Omladinac
Šantići
Šantići
2 : 3
Kaćuni
Kaćuni
03.10.2021 15:30
Šantići
2 : 3
Kaćuni
Kreševo
Kreševo
3 : 0
Bilalovac
Bilalovac
03.10.2021 15:30
Kreševo
3 : 0
Bilalovac
OFK Lugovi
Lugovi
0 : 5
Romari
Vitez
03.10.2021 15:30
OFK Lugovi
0 : 5
Romari
Mladost
Nević Polje
2 : 6
Radnik
Donji Vakuf
03.10.2021 15:30
Mladost
2 : 6
Radnik
Sport Prevent
Bugojno
1 : 0
Dnoluka
Kruščica
03.10.2021 15:30
Sport Prevent
1 : 0
Dnoluka
Karaula
Karaula
3 : 0
Nova Bila
Nova Bila
03.10.2021 15:30
Karaula
3 : 0
Nova Bila
Hajduk
Orašje
2 : 0
Sloga (T)
Tolisa
03.10.2021 15:30
Hajduk
2 : 0
Sloga (T)
19 srpanj
Oštra Luka
2 : 1
Dragovoljac
Novo Selo
03.10.2021 15:30
19 srpanj
2 : 1
Dragovoljac
Mladost (D)
Domaljevac
4 : 1
Vitanovići 78
Vitanovići
03.10.2021 15:30
Mladost (D)
4 : 1
Vitanovići 78
Mladi zadrugar
Donji Rahić
2 : 2
Mladost (S)
Sibovac
03.10.2021 15:30
Mladi zadrugar
2 : 2
Mladost (S)
Mladost (DS)
Donji Svilaj
1 : 4
Napredak
Matići
03.10.2021 15:30
Mladost (DS)
1 : 4
Napredak
Kostrč
Kostrč
1 : 1
Sloga (P)
Prud
03.10.2021 15:30
Kostrč
1 : 1
Sloga (P)
Trešnjevka
Maoča
1 : 0
Mramor (M)
Mramor
03.10.2021 15:30
Trešnjevka
1 : 0
Mramor (M)
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 1
Rijeka
Šerići
03.10.2021 15:30
Ingram
2 : 1
Rijeka
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 0
Mladost (B)
Velika Brijesnica
03.10.2021 15:30
Doboj Istok
3 : 0
Mladost (B)
Mladost 78
Donje Vukovije
2 : 1
Omladinac 68
Mionica
03.10.2021 15:30
Mladost 78
2 : 1
Omladinac 68
Vražići 92
Vražići
2 : 1
Slatina
Bašigovci
03.10.2021 15:30
Vražići 92
2 : 1
Slatina
Trebava
Donja Zelinja
3 : 4
Sloga
Tojšići
03.10.2021 15:30
Trebava
3 : 4
Sloga
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 3
Nemila
Nemila
03.10.2021 15:00
Novi Šeher
2 : 3
Nemila
Čelični grad-Steel City
Zenica
1 : 4
Vareš
Vareš
03.10.2021 13:00
Čelični grad-Steel City
1 : 4
Vareš
Sporting
Zenica
0 : 3
Fortuna
Zenica
03.10.2021 15:00
Sporting
0 : 3
Fortuna
Borac
Tetovo -Zenica
4 : 2
Napredak
Šije
03.10.2021 15:00
Borac
4 : 2
Napredak
Proleter
Makljenovac
1 : 5
Žepče
Žepče
03.10.2021 15:00
Proleter
1 : 5
Žepče
Omladinac
Doglodi-Stup
3 : 1
Bojnik
Bojnik
03.10.2021 10:00
Omladinac
3 : 1
Bojnik
Butmir
Butmir-Ilidža
4 : 0
El Tarik
Sarajevo
03.10.2021 11:00
Butmir
4 : 0
El Tarik
Hrid
Sarajevo
0 : 4
Saobraćajac
Sarajevo
03.10.2021 13:00
Hrid
0 : 4
Saobraćajac
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 4
Ilijaš
Ilijaš
03.10.2021 16:00
SAŠK Napredak
2 : 4
Ilijaš
Stup
Sarajevo
6 : 1
Jedinstvo
Ljubnići
03.10.2021 20:30
Stup
6 : 1
Jedinstvo
Mladost
Župča
1 : 3
Pofalićki
Sarajevo
03.10.2021 16:00
Mladost
1 : 3
Pofalićki
Radnički
Goražde
2 : 0
Drina
Goražde
03.10.2021 15:00
Radnički
2 : 0
Drina
Međugorje
Međugorje
6 : 1
Mostar
Mostar
03.10.2021 16:00
Međugorje
6 : 1
Mostar
Branitelj
Rodoč-Jasenica
5 : 3
Lokomotiva
Mostar
03.10.2021 16:30
Branitelj
5 : 3
Lokomotiva
Blagaj
Blagaj
7 : 0
Iskra
Stolac
03.10.2021 16:00
Blagaj
7 : 0
Iskra
Mesihovina
Mesihovina
1 : 0
Kupres 97
Kupres
03.10.2021 15:30
Mesihovina
1 : 0
Kupres 97
Junak
Srđevići
1 : 1
Šujica
Šujica
03.10.2021 15:30
Junak
1 : 1
Šujica
OFK Brčko
Brčko
2 : 0
Mladost
Vidovice
03.10.2021 15:30
OFK Brčko
2 : 0
Mladost
Napredak
Omerbegovača
1 : 2
Dinamo 75
Prijedor
03.10.2021 15:30
Napredak
1 : 2
Dinamo 75
Ratkovići
Ratkovići
2 : 1
Korpar
Grebnice
03.10.2021 15:30
Ratkovići
2 : 1
Korpar
Jedinstvo
Lukavica
3 : 2
DSK
Devetak
03.10.2021 15:30
Jedinstvo
3 : 2
DSK
Polet
Hrvati
4 : 2
BSK
Bokavići
03.10.2021 15:30
Polet
4 : 2
BSK
Pribava
Pribava
5 : 4
Sloga
Bikodže
03.10.2021 15:30
Pribava
5 : 4
Sloga
Željezničar
Dobošnica
5 : 0
25 maj
Uroža
03.10.2021 15:30
Željezničar
5 : 0
25 maj
Bukovik
Gornji Srebrenik
5 : 3
Stjepan Polje
Stjepan Polje
03.10.2021 15:30
Bukovik
5 : 3
Stjepan Polje
Špionica 1953
Špionica
2 : 0
Mladost
Doborovci
03.10.2021 15:30
Špionica 1953
2 : 0
Mladost
OFK Međiđa
Donja Međiđa
8 : 1
Sloboda
Kerep
03.10.2021 16:00
OFK Međiđa
8 : 1
Sloboda
Voćar
Šatorovići
2 : 2
Biberovo Polje
Biberovo Polje
03.10.2021 16:00
Voćar
2 : 2
Biberovo Polje
OFK Vida
Vida
5 : 1
Brka 1948
Brka
03.10.2021 16:00
OFK Vida
5 : 1
Brka 1948
Posavina
Brod
3 : 1
Čelić
Čelić
03.10.2021 16:00
Posavina
3 : 1
Čelić
Graničar
Brezovo Polje
2 : 1
Željezničar
Jelovče Selo
03.10.2021 16:00
Graničar
2 : 1
Željezničar
Izbor
Brčko
2 : 0
Koraj
Koraj
03.10.2021 16:00
Izbor
2 : 0
Koraj
Mionica 85
Mionica
0 : 2
12 decembar
Rajska
03.10.2021 16:00
Mionica 85
0 : 2
12 decembar
OFK Tuzla
Tuzla
5 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
03.10.2021 15:30
OFK Tuzla
5 : 1
Krušik
Omazići 1937
Omazići
5 : 1
Partizan
Kiseljak
03.10.2021 15:30
Omazići 1937
5 : 1
Partizan
Budućnost
Donja Lukavica
3 : 0
Srnica
Treštenica
03.10.2021 15:30
Budućnost
3 : 0
Srnica
Mladost (Suh.)
Suha
1 : 4
Rainci
Gornji Rainci
03.10.2021 15:30
Mladost (Suh.)
1 : 4
Rainci
Rudar
Bukinje
3 : 1
Memići
Memići
03.10.2021 15:30
Rudar
3 : 1
Memići
Grivice
Grivice
7 : 1
Napredak
Tupkovići
03.10.2021 15:30
Grivice
7 : 1
Napredak
Mladost
Tinja
2 : 0
Jedinstvo
Huskići
03.10.2021 15:30
Mladost
2 : 0
Jedinstvo
Majevica
Rašljani
03.10.2021
10:00
Škahovica
Škahovica
03.10.2021 10:00
Majevica
:
Škahovica
Bijeljevac
Miljanovci
3 : 0
Radnik 018
Lipnica
03.10.2021 11:00
Bijeljevac
3 : 0
Radnik 018
Proleter
Slavinovići
1 : 1
Spreča
Donji Rainci
03.10.2021 11:00
Proleter
1 : 1
Spreča
Toplice
Gornja Lukavica
1 : 1
Jedinstvo
Donje Dubrave
03.10.2021 10:30
Toplice
1 : 1
Jedinstvo
Stupari
Stupari
0 : 2
Vrana
Banovići Selo
03.10.2021 10:30
Stupari
0 : 2
Vrana
Gračanica
Visoko
1 : 1
Liješeva
Liješeva
03.10.2021 16:00
Gračanica
1 : 1
Liješeva
Dijamant
Grđevac
3 : 1
Poriječani
Poriječani
03.10.2021 13:30
Dijamant
3 : 1
Poriječani
Kološići
Visoko
3 : 2
Moštre
Moštre
03.10.2021 16:00
Kološići
3 : 2
Moštre
Zmaj
Buzić Mahala
3 : 0
Kralupi
Kralupi
03.10.2021 13:30
Zmaj
3 : 0
Kralupi
Omladinac
Poriječani
2 : 1
Ljiljan
Zimča
03.10.2021 16:00
Omladinac
2 : 1
Ljiljan
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Radnički (N)
Niš
03.10.2021 20:00
Vojvodina
1 : 1
Radnički (N)
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
03.10.2021 20:00
Crvena zvezda
3 : 1
Metalac
Mladost
Lučani
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
03.10.2021 18:00
Mladost
3 : 0
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
0 : 1
Partizan
Beograd
03.10.2021 16:00
Napredak
0 : 1
Partizan
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Rudar
Pljevlja
03.10.2021 20:00
Budućnost
3 : 0
Rudar
Zeta
Golubovci
1 : 1
Dečić
Tuzi
03.10.2021 19:00
Zeta
1 : 1
Dečić
Mladost
Podgorica
2 : 1
Bokelj
Kotor
03.10.2021 17:30
Mladost
2 : 1
Bokelj
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
03.10.2021 17:30
Igalo
0 : 1
Jedinstvo
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
03.10.2021 17:30
OFK Titograd
1 : 1
Grbalj
Arsenal
Tivat
2 : 0
Cetinje
Cetinje
03.10.2021 17:30
Arsenal
2 : 0
Cetinje
Kom
Podgorica
0 : 3
Berane
Berane
03.10.2021 17:30
Kom
0 : 3
Berane
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
03.10.2021 18:30
Getafe
1 : 1
Real Sociedad
Granada
Granada
1 : 0
Sevilla
Sevilla
03.10.2021 21:00
Granada
1 : 0
Sevilla
Espanyol
Barcelona
2 : 1
Real Madrid
Madrid
03.10.2021 16:15
Espanyol
2 : 1
Real Madrid
Villarreal
Villarreal
2 : 0
Real Betis
Sevilla
03.10.2021 18:30
Villarreal
2 : 0
Real Betis
Elche
Elche
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
03.10.2021 14:00
Elche
1 : 0
Celta Vigo
Bayern
München
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
03.10.2021 17:30
Bayern
1 : 2
Eintracht
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Union Berlin
Berlin
03.10.2021 15:30
Mainz 05
1 : 2
Union Berlin
Arminia
Bielefeld
0 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
03.10.2021 19:30
Arminia
0 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Atalanta
Bergamo
2 : 3
Milan
Milano
03.10.2021 20:45
Atalanta
2 : 3
Milan
Bologna
Bologna
3 : 0
Lazio
Roma
03.10.2021 12:30
Bologna
3 : 0
Lazio
Fiorentina
Firenze
1 : 2
Napoli
Napoli
03.10.2021 18:00
Fiorentina
1 : 2
Napoli
Roma
Roma
2 : 0
Empoli
Empoli
03.10.2021 18:00
Roma
2 : 0
Empoli
Hellas Verona
Verona
4 : 0
Spezia
La Spezia
03.10.2021 15:00
Hellas Verona
4 : 0
Spezia
Sampdoria
Genova
3 : 3
Udinese
Udine
03.10.2021 15:00
Sampdoria
3 : 3
Udinese
Angers
Angers
3 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
03.10.2021 15:00
Angers
3 : 2
Metz
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 0
Olympique Marseille
Marseille
03.10.2021 17:00
Lille
2 : 0
Olympique Marseille
Lorient
Lorient
1 : 1
Clermont
Clermont-Ferrand
03.10.2021 15:00
Lorient
1 : 1
Clermont
Monaco
Monaco
3 : 0
Bordeaux
Bordeaux
03.10.2021 15:00
Monaco
3 : 0
Bordeaux
Nantes
Nantes
2 : 0
Troyes
Troyes
03.10.2021 15:00
Nantes
2 : 0
Troyes
Rennes
Rennes
2 : 0
PSG
Paris
03.10.2021 13:00
Rennes
2 : 0
PSG
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
03.10.2021 20:45
Saint-Étienne
1 : 1
Olympique Lyonnais
Radnik (B)
Bijeljina
2 : 0
Sloboda
Tuzla
03.10.2021 16:00
Radnik (B)
2 : 0
Sloboda
Zrinjski
Mostar
5 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
03.10.2021 16:00
Zrinjski
5 : 1
Zvijezda 09
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
03.10.2021 15:00
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar Sport Team
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Radnik (H)
Hadžići
03.10.2021 11:00
Sarajevo
3 : 0
Radnik (H)
Ljubić
Prnjavor
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
03.10.2021 12:00
Ljubić
3 : 0
Borac
BSK
Banja Luka
2 : 1
Krajina
Cazin
03.10.2021 12:00
BSK
2 : 1
Krajina
Kozara
Gradiška
8 : 0
Omarska
Omarska
03.10.2021 11:00
Kozara
8 : 0
Omarska
Jedinstvo
Bihać
2 : 1
Sloboda
Novi Grad
03.10.2021 12:00
Jedinstvo
2 : 1
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
03.10.2021 12:00
Zvijezda
4 : 0
Gornji Rahić
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Bratstvo
Gračanica
03.10.2021 12:00
Modriča Alfa
1 : 0
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
6 : 2
Borac
Šamac
03.10.2021 12:00
Tekstilac
6 : 2
Borac
Polet 1926
Brod
0 : 4
Sloga
Doboj
03.10.2021 12:00
Polet 1926
0 : 4
Sloga
Radnički
Lukavac
1 : 1
Budućnost (B)
Banovići
03.10.2021 12:00
Radnički
1 : 1
Budućnost (B)
Lokomotiva
Brčko
3 : 3
Podrinje
Janja
03.10.2021 12:00
Lokomotiva
3 : 3
Podrinje
Gradina
Srebrenik
6 : 0
Milići
Milići
03.10.2021 12:00
Gradina
6 : 0
Milići
Goražde
Goražde
0 : 1
Ilijaš
Ilijaš
03.10.2021 13:30
Goražde
0 : 1
Ilijaš
UNIS
Vogošća
1 : 3
Famos
Hrasnica
03.10.2021 13:30
UNIS
1 : 3
Famos
Krivaja
Zavidovići
3 : 5
Iskra
Bugojno
03.10.2021 13:30
Krivaja
3 : 5
Iskra
Travnik
Travnik
7 : 4
Simm Bau
Kosova
03.10.2021 12:30
Travnik
7 : 4
Simm Bau
Romari
Vitez
3 : 0
Fortuna
Zenica
03.10.2021 12:30
Romari
3 : 0
Fortuna
Borac
Jelah
2 : 2
Sport Prevnet
Bugojno
03.10.2021 13:30
Borac
2 : 2
Sport Prevnet
Natron
Maglaj
0 : 6
Don Bosco
Žepče
03.10.2021 11:00
Natron
0 : 6
Don Bosco
Rudar
Breza
3 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
03.10.2021 13:30
Rudar
3 : 0
Novi Šeher
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 5
Velež
Mostar
03.10.2021 13:30
Branitelj
1 : 5
Velež
Čapljina
Čapljina
1 : 0
Posušje
Posušje
03.10.2021 10:00
Čapljina
1 : 0
Posušje
Leotar
Trebinje
6 : 3
Ljubuški
Ljubuški
03.10.2021 13:30
Leotar
6 : 3
Ljubuški
Dečić
Tuzi
0 : 1
Titograd
Podgorica
03.10.2021 15:00
Dečić
0 : 1
Titograd
Jezero
Plav
0 : 5
Budućnost
Padgorica
03.10.2021 15:00
Jezero
0 : 5
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Petrovac
Petrovac
03.10.2021 15:00
Sutjeska
2 : 0
Petrovac
Borac
Banja Luka
2 : 1
Leotar
Trebinje
03.10.2021 11:00
Borac
2 : 1
Leotar
Ljubić
Prnjavor
3 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
03.10.2021 10:00
Ljubić
3 : 0
Borac (KD)
Borac (BL)
Banja Luka
2 : 0
Krajina
Cazin
03.10.2021 10:00
Borac (BL)
2 : 0
Krajina
Kozara
Gradiška
3 : 0
Omarska
Omarska
03.10.2021 10:00
Kozara
3 : 0
Omarska
Jedinstvo
Bihać
5 : 1
Sloboda
Novi Grad
03.10.2021 10:00
Jedinstvo
5 : 1
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
4 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
03.10.2021 10:00
Zvijezda
4 : 1
Gornji Rahić
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
03.10.2021 10:00
Modriča Alfa
2 : 1
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
6 : 0
Borac
Šamac
03.10.2021 10:00
Tekstilac
6 : 0
Borac
Polet 1926
Brod
0 : 1
Sloga
Doboj
03.10.2021 10:00
Polet 1926
0 : 1
Sloga
Budućnost (P)
Pilica
0 : 4
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
03.10.2021 10:00
Budućnost (P)
0 : 4
Zvijezda 09
Radnik
Hadžići
1 : 3
Rudar
Kakanj
03.10.2021 11:00
Radnik
1 : 3
Rudar
Goražde
Goražde
1 : 1
Ilijaš
Ilijaš
03.10.2021 11:00
Goražde
1 : 1
Ilijaš
UNIS
Vogošća
1 : 4
Famos
Hrasnica
03.10.2021 11:00
UNIS
1 : 4
Famos
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Novi Grad
Sarajevo
03.10.2021 11:00
Mladost
1 : 0
Novi Grad
Krivaja
Zavidovići
1 : 3
Iskra
Bugojno
03.10.2021 11:00
Krivaja
1 : 3
Iskra
Travnik
Travnik
2 : 2
Simm Bau
Kosova
03.10.2021 11:00
Travnik
2 : 2
Simm Bau
Romari
Vitez
6 : 0
Fortuna
Zenica
03.10.2021 10:00
Romari
6 : 0
Fortuna
Borac
Jelah
5 : 3
Sport Prevent
Bugojno
03.10.2021 11:00
Borac
5 : 3
Sport Prevent
Branitelj
Rodoč-Jasenica
0 : 0
Velež
Mostar
03.10.2021 11:00
Branitelj
0 : 0
Velež
Knežopoljac
Knežica
4 : 2
Partizan
Kostajnica
03.10.2021 11:00
Knežopoljac
4 : 2
Partizan
Sloga (T)
Trn
4 : 1
Jedinstvo
Žeravica
03.10.2021 11:30
Sloga (T)
4 : 1
Jedinstvo
Mladost
Kotor Varoš
3 : 4
OFK Spartak
Banja Luka
03.10.2021 11:30
Mladost
3 : 4
OFK Spartak
Borac
Bosanski Lužani
1 : 6
Naša krila
Kostajnica
03.10.2021 10:00
Borac
1 : 6
Naša krila
Bratstvo
Bratunac
1 : 0
Vlasenica
Vlasenica
03.10.2021 11:00
Bratstvo
1 : 0
Vlasenica
Branjevo
Branjevo
2 : 0
Jedinstvo
Roćević
03.10.2021 11:30
Branjevo
2 : 0
Jedinstvo
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Drina HE
Višegrad
03.10.2021 13:00
Slavija
2 : 0
Drina HE
OFK Bihać
Bihać
0 : 2
Brekovica 78
Brekovica
03.10.2021 13:30
OFK Bihać
0 : 2
Brekovica 78
Bajer 99
Velagići
2 : 8
Sloga
Bosanska Otoka
03.10.2021 13:30
Bajer 99
2 : 8
Sloga
Kamenica
Bihać
1 : 4
Krajišnik
Velika Kladuša
03.10.2021 13:30
Kamenica
1 : 4
Krajišnik
Natron
Maglaj
0 : 2
Don Bosco
Žepče
03.10.2021 09:00
Natron
0 : 2
Don Bosco
Rudar
Breza
1 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
03.10.2021 11:00
Rudar
1 : 0
Novi Šeher
Zrinjski
Mostar
7 : 0
Mostar
Mostar
03.10.2021 12:30
Zrinjski
7 : 0
Mostar
Blagaj
Blagaj
6 : 2
Turbina
Jablanica
03.10.2021 10:00
Blagaj
6 : 2
Turbina
Rama
Rama-Prozor
4 : 1
Cim
Mostar
03.10.2021 10:30
Rama
4 : 1
Cim
Mladost
Solina
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
03.10.2021 12:00
Mladost
3 : 0
Jedinstvo
Betaclub Tango
Lukavac
0 : 1
Rainci
Gornji Rainci
03.10.2021 11:00
Betaclub Tango
0 : 1
Rainci
Proleter
Slavinovići
2 : 2
Seona
Seona
03.10.2021 11:00
Proleter
2 : 2
Seona
FA Akademica
Sarajevo
0 : 2
Glasinac 1936
Sokolac
03.10.2021 10:30
FA Akademica
0 : 2
Glasinac 1936
Baton
Sarajevo
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
03.10.2021 10:00
Baton
0 : 4
Željezničar
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 4
Famos
Vojkovići
03.10.2021 11:00
Jedinstvo
2 : 4
Famos
Borac
Banja Luka
9 : 0
Leotar
Trebinje
03.10.2021 09:30
Borac
9 : 0
Leotar
Drina
Zvornik
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
03.10.2021 10:00
Drina
2 : 1
Ilićka 01
Omladinac
Draksenić
7 : 3
Sloga
Saničani(Rakelići)
03.10.2021 11:00
Omladinac
7 : 3
Sloga
Borac
Maglajani
6 : 2
13 Skojevki
Grbavci
03.10.2021 10:00
Borac
6 : 2
13 Skojevki
Sloga
Srbac
5 : 0
Crni vrh
Jaružani
03.10.2021 10:00
Sloga
5 : 0
Crni vrh
Mladost
Kotor Varoš
2 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
03.10.2021 10:00
Mladost
2 : 2
OFK Spartak 2013
Mladost
Velika Obarska
0 : 3
Zenit
Bijeljina
03.10.2021 11:00
Mladost
0 : 3
Zenit
Partizan
Donja Trnova
9 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
03.10.2021 11:00
Partizan
9 : 0
Zadrugar
Omladinac
Potočari
8 : 0
Janja 2009
Janja
03.10.2021 11:00
Omladinac
8 : 0
Janja 2009
Young Boys 2018
Jardan
10 : 0
Birač
Derventa
03.10.2021 10:00
Young Boys 2018
10 : 0
Birač
Čelopek
Čelopek
0 : 5
Milići
Milići
03.10.2021 10:00
Čelopek
0 : 5
Milići
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 4
Drina HE
Višegrad
03.10.2021 11:00
Slavija
0 : 4
Drina HE
Sutjeska
Foča
2 : 2
LeoStars
Trebinje
03.10.2021 13:00
Sutjeska
2 : 2
LeoStars
ABC
Podzvizd
4 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
03.10.2021 11:30
ABC
4 : 0
Sloga
Rudar (B)
Breza
2 : 0
Sporting
Zenica
03.10.2021 11:30
Rudar (B)
2 : 0
Sporting
Čelični grad - Steel City
Zenica
1 : 4
Rudar (K)
Kakanj
03.10.2021 11:30
Čelični grad - Steel City
1 : 4
Rudar (K)
Tempo sport
Zenica
3 : 1
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
03.10.2021 11:30
Tempo sport
3 : 1
Borac - Tetovo
Mladost
Doboj - Kakanj
3 : 1
Čelik
Zenica
03.10.2021 11:30
Mladost
3 : 1
Čelik
Fortuna
Zenica
3 : 3
Stupčanica
Olovo
03.10.2021 11:30
Fortuna
3 : 3
Stupčanica
Žepče 1919
Žepče
7 : 2
Moševac
Moševac
03.10.2021 11:30
Žepče 1919
7 : 2
Moševac
TOŠK
Tešanj
11 : 1
Nemila
Nemila
03.10.2021 11:30
TOŠK
11 : 1
Nemila
Usora
Usora - Žabljak
0 : 2
Krivaja
Zavidovići
03.10.2021 11:30
Usora
0 : 2
Krivaja
Mlade Nade
Ilidža
0 : 0
FA Akademica
Sarajevo
03.10.2021 16:00
Mlade Nade
0 : 0
FA Akademica
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Betaclub
Doglodi
03.10.2021 09:00
Slavija
0 : 3
Betaclub
Famos (V)
Vojkovići
3 : 4
UNIS
Vogošča
03.10.2021 15:00
Famos (V)
3 : 4
UNIS
Šampion
Ilidža
1 : 4
Igman
ilidža
03.10.2021 11:00
Šampion
1 : 4
Igman
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Perfekt
Srebrenik
03.10.2021 11:00
Bratstvo
2 : 1
Perfekt
Colibri
Husino
5 : 0
Asscheim
Živinice - Kovači
03.10.2021 11:00
Colibri
5 : 0
Asscheim
Budućnost
Banovići
0 : 5
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
03.10.2021 11:00
Budućnost
0 : 5
Tuzla City
Bratstvo
Kozarac
2 : 0
Partizan
Kostajnica
03.10.2021 11:00
Bratstvo
2 : 0
Partizan
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Ljubija
Ljubija
03.10.2021 11:00
Rudar Prijedor
2 : 2
Ljubija
Leotar
Trebinje
3 : 0
Mladost
Gacko
03.10.2021 09:30
Leotar
3 : 0
Mladost
Sutjeska
Foča
3 : 0
LeoStars
Trebinje
03.10.2021 11:30
Sutjeska
3 : 0
LeoStars
Ključ
Ključ
15 : 0
Borac
Izačić
03.10.2021 09:30
Ključ
15 : 0
Borac
Omladinac 75
Pokoj
1 : 5
Bihać
Bihać
03.10.2021 09:30
Omladinac 75
1 : 5
Bihać
ABC
Podzvizd
1 : 4
Gomila
Stijena
03.10.2021 10:00
ABC
1 : 4
Gomila
Čelični grad - Steel city
Zenica
0 : 11
Rudar (K)
Kakanj
03.10.2021 10:00
Čelični grad - Steel city
0 : 11
Rudar (K)
Žepče 1919
Žepče
0 : 2
Moševac
Moševac
03.10.2021 10:00
Žepče 1919
0 : 2
Moševac
TOŠK
Tešanj
5 : 0
Nemila
Nemila
03.10.2021 10:00
TOŠK
5 : 0
Nemila
Usora
Usora
0 : 4
Krivaja
Zavidovići
03.10.2021 11:30
Usora
0 : 4
Krivaja
Glasinac 1936
Ilidža
0 : 4
Bambinosi
Sarajevo
03.10.2021 10:00
Glasinac 1936
0 : 4
Bambinosi
Radnik
Hadžići
0 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
03.10.2021 09:00
Radnik
0 : 4
Slavija
Sokolac
Sokolac
1 : 2
Igman
Ilidža
03.10.2021 11:30
Sokolac
1 : 2
Igman
Željezničar
Sarajevo
4 : 2
F.A. Academica
Sarajevo
03.10.2021 09:00
Željezničar
4 : 2
F.A. Academica
Famos
Vojkovići
3 : 1
Bambinosi
Sarajevo
03.10.2021 13:30
Famos
3 : 1
Bambinosi
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Perfekt
Srebrenik
03.10.2021 10:00
Bratstvo
3 : 0
Perfekt
Colibri
Husino
5 : 0
Asscheim
Živinice - Kovači
03.10.2021 10:00
Colibri
5 : 0
Asscheim
Budućnost
Banovići
2 : 3
Tuzla City
Simin Han
03.10.2021 10:00
Budućnost
2 : 3
Tuzla City
SFK 2000
Sarajevo
3 : 0
Iskra
Bugojno
03.10.2021 15:00
SFK 2000
3 : 0
Iskra
Borac (BL)
Banja Luka
8 : 0
Ljubić
Prnjavor
03.10.2021 15:00
Borac (BL)
8 : 0
Ljubić
Prijedor
Prijedor
1 : 3
Sloga (S)
Srbac
03.10.2021 10:00
Prijedor
1 : 3
Sloga (S)
Mladost
Rogatica
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
03.10.2021 16:00
Mladost
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
2 : 5
Libero
Goražde
03.10.2021 13:00
Željezničar 2011
2 : 5
Libero
Brotnjo
Čitluk
3 : 2
Sana 2014
Sanski Most
03.10.2021 15:45
Brotnjo
3 : 2
Sana 2014
TSC
Kanjiža
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
03.10.2021 15:30
TSC
1 : 2
Crvena zvezda
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
3 : 0
Požarevac
Požarevac
03.10.2021 15:00
ŽFU Zvezda B 2018
3 : 0
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 12
Spartak
Subotica
03.10.2021 15:00
Vojvodina
0 : 12
Spartak
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Mačva
Šabac
03.10.2021 15:00
Radnički 1923
9 : 1
Mačva
Levač
Rekovac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
03.10.2021 15:30
Levač
1 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
3 : 1
Karađorđe
Topola
03.10.2021 15:00
Zemun
3 : 1
Karađorđe
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 5
Jedinstvo 2014
Pirot
03.10.2021 15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
0 : 5
Jedinstvo 2014
Spartak DOO
Subotica
9 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
03.10.2021 15:30
Spartak DOO
9 : 1
Napredak Junior 2018
Međimurje
Čakovec
4 : 0
Neretva
Metković
03.10.2021 11:00
Međimurje
4 : 0
Neretva
Donat
Zadar
0 : 6
Dinamo
Zagreb
03.10.2021 16:00
Donat
0 : 6
Dinamo
Osijek
Osijek
0 : 4
Split
Split
03.10.2021 16:00
Osijek
0 : 4
Split
Agram
Zagreb
1 : 2
Rijeka
Rijeka
03.10.2021 14:00
Agram
1 : 2
Rijeka
Drina
Zvornik
0 : 16
Radnik Bumerang
Bijeljina
03.10.2021 14:00
Drina
0 : 16
Radnik Bumerang
Lokomotiva
Brčko
3 : 2
Emina
Mostar
03.10.2021 12:00
Lokomotiva
3 : 2
Emina
Fortuna
Živinice
0 : 6
Široki Brijeg
Široki Brijeg
03.10.2021 16:00
Fortuna
0 : 6
Široki Brijeg

Košarka

Borac
Čačak
76 : 85
Cedevita Olimpija
Ljubljana
03.10.2021 19:00
Borac
76 : 85
Cedevita Olimpija

Odbojka

Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Ljubinje Bankom
Ljubinje
03.10.2021 15:00
Slavija
0 : 3
Ljubinje Bankom
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
BL Volley
Banjaluka
03.10.2021 12:00
Crvena zvijezda
0 : 3
BL Volley
Akademija
Herceg Novi
3 : 2
Rudar
Pljevlja
03.10.2021 15:00
Akademija
3 : 2
Rudar

Rukomet

Borac m:tel 2
Banja Luka
28 : 28
Sloga (P)
Prnjavor
03.10.2021
Borac m:tel 2
28 : 28
Sloga (P)
Kaluđer
Banja Luka
31 : 28
ORK BL
Banja Luka
03.10.2021
Kaluđer
31 : 28
ORK BL
Teslić
Teslić
33 : 14
Sava 2019
Brod
03.10.2021
Teslić
33 : 14
Sava 2019
Hercegovina
Nevesinje
26 : 26
Bijeljina
Bijeljina
03.10.2021 17:00
Hercegovina
26 : 26
Bijeljina
Mladost
Banja Luka
33 : 29
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
03.10.2021 19:30
Mladost
33 : 29
Kozara (KD)
Drina
Zvornik
19 : 25
Višegrad
Višegrad
03.10.2021 18:00
Drina
19 : 25
Višegrad
Velež
Mostar
30 : 26
Radnički
Goražde
03.10.2021 17:00
Velež
30 : 26
Radnički
Međugorje
Međugorje
28 : 27
Čapljina
Čapljina
03.10.2021 17:00
Međugorje
28 : 27
Čapljina
Vogošća 2
Vogošća
33 : 24
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
03.10.2021 17:00
Vogošća 2
33 : 24
Sloga 2
Briješće
Sarajevo
34 : 25
Bosna 2
Visoko
03.10.2021 13:00
Briješće
34 : 25
Bosna 2
Rudar
Banovići
29 : 32
Čelik
Zenica
03.10.2021
Rudar
29 : 32
Čelik
Radnik
Bijeljina
33 : 23
Borac 2
Banja Luka
03.10.2021 16:00
Radnik
33 : 23
Borac 2
Turbina
Jablanica
51 : 13
Bihać
Bihać
03.10.2021 14:00
Turbina
51 : 13
Bihać
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
31 : 19
Lokomotiva
Mostar
03.10.2021 14:00
Sloga 2013
31 : 19
Lokomotiva
Živinice
Živinice
41 : 35
Krajina
Cazin
03.10.2021 15:00
Živinice
41 : 35
Krajina
Mornar 7
Bar
24 : 19
Ulcinj
Ulcinj
03.10.2021 17:00
Mornar 7
24 : 19
Ulcinj
Levalea 2010
Nikšić
26 : 25
Rudar
Pljevlja
03.10.2021 20:00
Levalea 2010
26 : 25
Rudar
Komovi
Andrijevica
23 : 23
Partizan 1949
Tivat
03.10.2021 18:00
Komovi
23 : 23
Partizan 1949
Jedinstvo
Bijelo Polje
23 : 24
Mornar 7
Bar
03.10.2021 19:00
Jedinstvo
23 : 24
Mornar 7
Sutjeska
Nikšić
19 : 27
Budućnost
Podgorica
03.10.2021 20:00
Sutjeska
19 : 27
Budućnost
Komovi
Andrijevica
28 : 17
Partizan 1949
Tivat
03.10.2021
Komovi
28 : 17
Partizan 1949
Jedinstvo
Bijelo Polje
15 : 31
Mornar 7
Bar
03.10.2021
Jedinstvo
15 : 31
Mornar 7
Sutjeska
Nikšić
23 : 32
Budućnost
Podgorica
03.10.2021
Sutjeska
23 : 32
Budućnost