XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 287 utakmica za dan
Subota, 9 Oktobar 2021


Fudbal

Željezničar ST
Banja Luka
3 : 0
Drina
Zvornik
09.10.2021 15:00
Željezničar ST
3 : 0
Drina
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Podrinje
Janja
09.10.2021 15:00
Borac
1 : 2
Podrinje
Modriča Alfa
Modriča
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
09.10.2021 15:00
Modriča Alfa
3 : 1
Ljubić
Budućnost
Pilica
0 : 2
Sutjeska
Foča
09.10.2021 15:00
Budućnost
0 : 2
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Sloga
Doboj
09.10.2021 15:00
Slavija
0 : 0
Sloga
Kozara
Gradiška
1 : 3
Omarska
Omarska
09.10.2021 15:00
Kozara
1 : 3
Omarska
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
09.10.2021 15:00
Krupa
1 : 0
Zvijezda 09
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Sloboda
Novi Grad
09.10.2021 15:00
Tekstilac
0 : 2
Sloboda
BSK
Banja Luka
2 : 0
Ukrina
Čečava
09.10.2021 15:00
BSK
2 : 0
Ukrina
Sloga (T)
Trn
3 : 0
Čelinac
Čelinac
09.10.2021 15:00
Sloga (T)
3 : 0
Čelinac
Jedinstvo
Žeravica
4 : 1
Polet 1926
Brod
09.10.2021 15:00
Jedinstvo
4 : 1
Polet 1926
Proleter
Teslić
1 : 0
Dubrave
Dubrave
09.10.2021 15:00
Proleter
1 : 0
Dubrave
Borac
Šamac
6 : 0
Željezničar
Doboj
09.10.2021 15:00
Borac
6 : 0
Željezničar
Progres
Kneževo
1 : 2
Laktaši
Laktaši
09.10.2021 15:00
Progres
1 : 2
Laktaši
Sloga (S)
Srbac
3 : 1
Brdo
Hambarine
09.10.2021 15:00
Sloga (S)
3 : 1
Brdo
Drina HE
Višegrad
4 : 3
Stakorina
Čajniče
09.10.2021 15:00
Drina HE
4 : 3
Stakorina
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
09.10.2021 15:00
Proleter
0 : 2
Sloga
Mladost (G)
Gacko
4 : 2
Milići
Milići
09.10.2021 15:00
Mladost (G)
4 : 2
Milići
Ilićka 01
Brčko
0 : 6
Velež
Nevesinje
09.10.2021 15:00
Ilićka 01
0 : 6
Velež
Sloga
Saničani(Rakelići)
1 : 0
Mladost
Kotor Varoš
09.10.2021 15:00
Sloga
1 : 0
Mladost
Lauš
Banja Luka
1 : 0
13 Skojevki
Grbavci
09.10.2021 15:00
Lauš
1 : 0
13 Skojevki
FSA
Prijedor
2 : 1
Rekreativo
Banja Luka
09.10.2021 15:00
FSA
2 : 1
Rekreativo
Bratstvo
Kozarac
1 : 1
Krajina
Banja Luka
09.10.2021 15:00
Bratstvo
1 : 1
Krajina
Lijevče
Nova Topola
3 : 2
Naprijed
Banja Luka
09.10.2021 15:00
Lijevče
3 : 2
Naprijed
Ljubija
Ljubija
4 : 2
Knežopoljac
Knežica
09.10.2021 15:00
Ljubija
4 : 2
Knežopoljac
Bratstvo
Kozinci
1 : 2
Torpedo
Cerovljani
09.10.2021 15:30
Bratstvo
1 : 2
Torpedo
Borac
Drvar
3 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
09.10.2021 15:00
Borac
3 : 0
Gomionica
Mladost Farmaprom
Zalužani
5 : 4
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.10.2021 15:00
Mladost Farmaprom
5 : 4
OFK Spartak 2013
Kolektiv
Međaši
2 : 2
Ljeskovac
Ljeskovac
09.10.2021 15:30
Kolektiv
2 : 2
Ljeskovac
7. Republika
Svodna
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
09.10.2021 15:00
7. Republika
3 : 0
Radnik Urije
Kalemi
Trebovljani
6 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
09.10.2021 15:30
Kalemi
6 : 2
Stevan Dukić
Budućnost
Donji Galjipovci
1 : 1
Milan
Kosjerovo
09.10.2021 15:30
Budućnost
1 : 1
Milan
Krbeti
Krbeti
1 : 7
Zadrugar
Bukvik
09.10.2021 15:30
Krbeti
1 : 7
Zadrugar
Modran
Modran
2 : 4
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
09.10.2021 15:00
Modran
2 : 4
Magnojević 2001
Lazarevica
Čengić
1 : 7
Sloga
Donja Bukovica
09.10.2021 15:00
Lazarevica
1 : 7
Sloga
Rudar
Breza
1 : 5
Čelik
Zenica
09.10.2021 15:00
Rudar
1 : 5
Čelik
Bosna
Visoko
2 : 2
Krivaja
Zavidovići
09.10.2021 15:00
Bosna
2 : 2
Krivaja
Turbina
Jablanica
4 : 0
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
09.10.2021 15:00
Turbina
4 : 0
Sloga
Bajer 99
Velagići
2 : 1
Omladinac 75
Pokoj
09.10.2021 15:00
Bajer 99
2 : 1
Omladinac 75
Ključ
Ključ
2 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
09.10.2021 15:00
Ključ
2 : 2
Bratstvo
Omladinac
Sanica
3 : 0
Mladost
Vrnograč
09.10.2021 15:00
Omladinac
3 : 0
Mladost
Jajce
Jajce
0 : 0
Sport Prevent
Bugojno
09.10.2021 15:00
Jajce
0 : 0
Sport Prevent
Sloga (P)
Prud
1 : 2
Hajduk
Orašje
09.10.2021 15:00
Sloga (P)
1 : 2
Hajduk
Sloga
Tojšići
4 : 0
Trešnjevka
Maoča
09.10.2021 15:00
Sloga
4 : 0
Trešnjevka
Mramor (M)
Mramor
2 : 6
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
09.10.2021 15:00
Mramor (M)
2 : 6
Ingram
Nemila
Nemila
5 : 0
Čelični grad-Steel City
Zenica
09.10.2021 15:00
Nemila
5 : 0
Čelični grad-Steel City
Respekt
Sarajevo
0 : 0
Stup
Sarajevo
09.10.2021 13:00
Respekt
0 : 0
Stup
Vratnik
Sarajevo
0 : 1
Igman
Ilidža
09.10.2021 15:00
Vratnik
0 : 1
Igman
Neretva 2020
Čeljevo
4 : 2
Međugorje
Međugorje
09.10.2021 15:30
Neretva 2020
4 : 2
Međugorje
Krušik
Gornje Vukovije
3 : 0
Napredak
Tupkovići
09.10.2021 15:00
Krušik
3 : 0
Napredak
Mladost
Gornja Tuzla
2 : 1
Proleter
Slavinovići
09.10.2021 15:30
Mladost
2 : 1
Proleter
Omladinac RMU
Đurđevik
4 : 1
Stupari
Stupari
09.10.2021 15:00
Omladinac RMU
4 : 1
Stupari
Luksemburg
0 : 1
Srbija
09.10.2021 20:45
Luksemburg
0 : 1
Srbija
Azerbejdžan
0 : 3
Irska
09.10.2021 18:00
Azerbejdžan
0 : 3
Irska
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Orašje
Orašje
09.10.2021 12:00
Bratstvo
1 : 1
Orašje
Novi Grad
Sarajevo
1 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
09.10.2021 13:30
Novi Grad
1 : 4
Slavija
Ilijaš
Ilijaš
2 : 1
UNIS
Vogošća
09.10.2021 13:30
Ilijaš
2 : 1
UNIS
Baton
Sarajevo
3 : 5
Goražde
Goražde
09.10.2021 13:30
Baton
3 : 5
Goražde
Rudar
Kakanj
7 : 0
Stupčanica
Olovo
09.10.2021 14:30
Rudar
7 : 0
Stupčanica
Žepče
Žepče
0 : 6
NK Vitez
Vitez
09.10.2021 13:30
Žepče
0 : 6
NK Vitez
Simm Bau
Kosova
1 : 3
Kiseljak
Kiseljak
09.10.2021 13:30
Simm Bau
1 : 3
Kiseljak
FK Vitez
Vitez
1 : 5
Travnik
Travnik
09.10.2021 12:30
FK Vitez
1 : 5
Travnik
Iskra
Bugojno
1 : 1
TOŠK
Tešanj
09.10.2021 13:30
Iskra
1 : 1
TOŠK
Rudar
Breza
4 : 1
Sporting
Zenica
09.10.2021 15:00
Rudar
4 : 1
Sporting
Novi Šeher
Novi Šeher
5 : 4
Natron
Maglaj
09.10.2021 15:00
Novi Šeher
5 : 4
Natron
GOŠK
Gabela
0 : 1
Leotar
Trebinje
09.10.2021 11:00
GOŠK
0 : 1
Leotar
Tomislav
Tomislavgrad
7 : 2
Neum
Neum
09.10.2021 11:00
Tomislav
7 : 2
Neum
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Grude
Grude
09.10.2021 13:30
Brotnjo
2 : 1
Grude
Igman
Konjic
4 : 1
Klis
Buturović polje
09.10.2021 13:30
Igman
4 : 1
Klis
Posušje
Posušje
6 : 0
Troglav 1918
Livno
09.10.2021 13:30
Posušje
6 : 0
Troglav 1918
Velež
Mostar
4 : 0
Čapljina
Čapljina
09.10.2021 12:30
Velež
4 : 0
Čapljina
Stolac
Stolac
0 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
09.10.2021 13:30
Stolac
0 : 1
Branitelj
Sloboda
Tuzla
6 : 0
Leotar
Trebinje
09.10.2021 16:00
Sloboda
6 : 0
Leotar
Željezničar
Sarajevo
5 : 1
Posušje
Posušje
09.10.2021 14:00
Željezničar
5 : 1
Posušje
Bratstvo
Gračanica
6 : 0
Orašje
Orašje
09.10.2021 10:00
Bratstvo
6 : 0
Orašje
Novi Grad
Sarajevo
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
09.10.2021 11:00
Novi Grad
0 : 0
Slavija
Ilijaš
Ilijaš
2 : 2
UNIS
Vogošća
09.10.2021 11:00
Ilijaš
2 : 2
UNIS
Baton
Sarajevo
1 : 2
Goražde
Goražde
09.10.2021 11:00
Baton
1 : 2
Goražde
Rudar
Kakanj
8 : 0
Stupčanica
Olovo
09.10.2021 12:00
Rudar
8 : 0
Stupčanica
Žepče
Žepče
4 : 2
NK Vitez
Vitez
09.10.2021 11:00
Žepče
4 : 2
NK Vitez
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
09.10.2021 10:00
Simm Bau
1 : 1
Kiseljak
FK Vitez
Vitez
2 : 4
Travnik
Travnik
09.10.2021 10:00
FK Vitez
2 : 4
Travnik
Iskra
Bugojno
3 : 1
TOŠK
Tešanj
09.10.2021 11:00
Iskra
3 : 1
TOŠK
Tomislav
Tomislavgrad
5 : 0
Neum
Neum
09.10.2021 13:00
Tomislav
5 : 0
Neum
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Grude
Grude
09.10.2021 11:00
Brotnjo
1 : 0
Grude
Igman
Konjic
6 : 0
Klis
Buturović polje
09.10.2021 11:00
Igman
6 : 0
Klis
Velež
Mostar
3 : 1
Čapljina
Čapljina
09.10.2021 10:30
Velež
3 : 1
Čapljina
Stolac
Stolac
0 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
09.10.2021 11:00
Stolac
0 : 1
Branitelj
Radnik Urije
Prijedor
0 : 2
OFK Brdo
Hambarine
09.10.2021 09:00
Radnik Urije
0 : 2
OFK Brdo
BSK
Banja Luka
09.10.2021
11:00
Mladost
Kotor Varoš
09.10.2021 11:00
BSK
:
Mladost
Omladinac
Banja Luka
3 : 0
Lauš
Banja Luka
09.10.2021 10:30
Omladinac
3 : 0
Lauš
Progres
Kneževo
0 : 3
Gorica
Šipovo
09.10.2021 10:30
Progres
0 : 3
Gorica
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 4
Čelinac
Čelinac
09.10.2021 10:30
Sloboda
1 : 4
Čelinac
Zvijezda
Kakmuž
17 : 1
Borac
Bosanski Lužani
09.10.2021 10:00
Zvijezda
17 : 1
Borac
Rudanka
Rudanka
5 : 0
Vučijak
Majevica
09.10.2021 10:00
Rudanka
5 : 0
Vučijak
Sloga
Gornje Crnjelovo
0 : 5
Rudar 1925
Ugljevik
09.10.2021 11:00
Sloga
0 : 5
Rudar 1925
Vlasenica
Vlasenica
5 : 1
Branjevo
Branjevo
09.10.2021 10:00
Vlasenica
5 : 1
Branjevo
Guber
Srebrenica
0 : 4
Bratstvo
Bratunac
09.10.2021 10:00
Guber
0 : 4
Bratstvo
Trnovica
Trnovica
0 : 4
Podrinje
Tršić
09.10.2021 11:00
Trnovica
0 : 4
Podrinje
LeoStars
Trebinje
0 : 6
Hercegovac
Bileća
09.10.2021 15:30
LeoStars
0 : 6
Hercegovac
Gomila
Stijena
2 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
09.10.2021 13:00
Gomila
2 : 2
Krajišnik
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 11
Vitez
Bužim
09.10.2021 13:00
Sloga
1 : 11
Vitez
Brekovica 78
Brekovica
3 : 0
Bajer 99
Velagići
09.10.2021 13:00
Brekovica 78
3 : 0
Bajer 99
Rudar
Breza
5 : 0
Sporting
Zenica
09.10.2021 12:30
Rudar
5 : 0
Sporting
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 0
Natron
Maglaj
09.10.2021 13:30
Novi Šeher
2 : 0
Natron
Don Bosco
Žepče
5 : 1
Čelični grad - Steel City
Zenica
09.10.2021 10:00
Don Bosco
5 : 1
Čelični grad - Steel City
Mostar
Mostar
0 : 3
Blagaj
Blagaj
09.10.2021 10:00
Mostar
0 : 3
Blagaj
Jedinstvo
Lukavica
0 : 11
Eurogol
Živinice
09.10.2021 11:00
Jedinstvo
0 : 11
Eurogol
Memići
Memići
5 : 2
Mladost
Solina
09.10.2021 11:00
Memići
5 : 2
Mladost
Radnik
Hadžići
4 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
09.10.2021 11:00
Radnik
4 : 0
Jedinstvo
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Igman
Ilidža
09.10.2021 08:30
Željezničar
3 : 1
Igman
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Baton
Sarajevo
09.10.2021 11:00
Glasinac 1936
3 : 0
Baton
Omladinac
Doglodi
3 : 1
Romanija
Pale
09.10.2021 10:00
Omladinac
3 : 1
Romanija
Vratnik
Sarajevo
1 : 5
Atletiko
Sarajevo
09.10.2021 10:00
Vratnik
1 : 5
Atletiko
Miske - Akademija
Sarajevo
1 : 3
Mlade Nade
Sarajevo
09.10.2021 10:00
Miske - Akademija
1 : 3
Mlade Nade
Sloboda
Tuzla
0 : 1
Leotar
Trebinje
09.10.2021 14:00
Sloboda
0 : 1
Leotar
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Posušje
Posušje
09.10.2021 12:00
Željezničar
3 : 1
Posušje
Sloga
Doboj
10 : 0
Borac (Š)
Šamac
09.10.2021 10:00
Sloga
10 : 0
Borac (Š)
Polet 1926
Brod
1 : 0
Mineral
Banja Vrućica
09.10.2021 10:00
Polet 1926
1 : 0
Mineral
Radnik Urije
Prijedor
0 : 6
Ljubić
Prnjavor
09.10.2021 10:00
Radnik Urije
0 : 6
Ljubić
Željezničar
Doboj
0 : 9
Modriča Alfa
Modriča
09.10.2021 10:00
Željezničar
0 : 9
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
Banja Luka
2 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
09.10.2021 10:00
OFK Spartak 2013
2 : 1
Željezničar Sport Team
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Tekstilac
Derventa
09.10.2021 10:00
Krupa
2 : 0
Tekstilac
Proleter
Teslić
0 : 0
Borac (BL)
Banja Luka
09.10.2021 10:00
Proleter
0 : 0
Borac (BL)
Ilićka 01
Brčko
9 : 2
Mladost
Bogutovo selo
09.10.2021 10:00
Ilićka 01
9 : 2
Mladost
Podrinje
Janja
0 : 8
Zenit
Bijeljina
09.10.2021 10:00
Podrinje
0 : 8
Zenit
Sloga
Saničani(Rakelići)
4 : 5
Sloboda
Novi Grad
09.10.2021 11:00
Sloga
4 : 5
Sloboda
Naprijed
Banja Luka
3 : 8
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.10.2021 09:30
Naprijed
3 : 8
OFK Spartak 2013
BSK
Banja Luka
09.10.2021
09:30
Mladost
Kotor Varoš
09.10.2021 09:30
BSK
:
Mladost
Omladinac
Banja Luka
6 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
09.10.2021 09:00
Omladinac
6 : 0
Lauš
Džaja
Banja Luka
0 : 12
Mladost Farmaprom
Zalužani
09.10.2021 16:00
Džaja
0 : 12
Mladost Farmaprom
Vrbas
Banja Luka
1 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
09.10.2021 10:00
Vrbas
1 : 0
Željezničar Sport team
Progres
Kneževo
2 : 0
Gorica
Šipovo
09.10.2021 09:00
Progres
2 : 0
Gorica
Sloboda
Mrkonjić Grad
4 : 0
Čelinac
Čelinac
09.10.2021 09:00
Sloboda
4 : 0
Čelinac
Birač
Derventa
09.10.2021
10:00
Čelopek
Čelopek
09.10.2021 10:00
Birač
:
Čelopek
Šekovići
Šekovići
1 : 4
Young Boys 2018
Jardan
09.10.2021 10:00
Šekovići
1 : 4
Young Boys 2018
Lokanj
Lokanj
2 : 3
Budućnost
Pilica
09.10.2021 10:00
Lokanj
2 : 3
Budućnost
LeoStars
Trebinje
2 : 3
Hercegovac
Bileća
09.10.2021 14:00
LeoStars
2 : 3
Hercegovac
OFK Bihać
Bihać
6 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2021 11:00
OFK Bihać
6 : 0
Podgrmeč
Kamenica
Kamenica
09.10.2021
Jedinstvo
Bihać
09.10.2021
Kamenica
:
Jedinstvo
Rudar
Kamengrad
13 : 0
Kolibri
Bihać
09.10.2021 11:00
Rudar
13 : 0
Kolibri
Jezerski
Jezerski
3 : 0
Radnički
Ćoralić
09.10.2021 11:00
Jezerski
3 : 0
Radnički
Olimpija
Tržac
0 : 5
Krajišnik
Velika Kladuša
09.10.2021 11:00
Olimpija
0 : 5
Krajišnik
Moševac
Moševac
0 : 7
Krivaja
Zavidovići
09.10.2021 11:30
Moševac
0 : 7
Krivaja
Borac
Jelah
11 : 1
Usora
Usora - Žabljak
09.10.2021 11:30
Borac
11 : 1
Usora
Pobjeda
Tešanjka
0 : 4
TOŠK
Tešanj
09.10.2021 11:30
Pobjeda
0 : 4
TOŠK
Novi Grad
Sarajevo
0 : 2
Baton
Sarajevo
09.10.2021 17:00
Novi Grad
0 : 2
Baton
Radnik
Hadžići
6 : 0
KMN Vogošća
Vogošča
09.10.2021 09:00
Radnik
6 : 0
KMN Vogošća
Igman
ilidža
2 : 4
Željezničar
Sarajevo
09.10.2021 09:30
Igman
2 : 4
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Mlade Nade
Ilidža
09.10.2021 15:00
Novi Grad
0 : 3
Mlade Nade
Famos (H)
Hrasnica
9 : 1
AF Devetka
Sarajevo
09.10.2021 09:00
Famos (H)
9 : 1
AF Devetka
UNIS
Vogošča
6 : 1
Una Premium
Sarajevo
09.10.2021 11:00
UNIS
6 : 1
Una Premium
Sokolac
Sokolac
3 : 1
Famos (V)
Vojkovići
09.10.2021 13:00
Sokolac
3 : 1
Famos (V)
Igman
ilidža
6 : 1
Novi Grad
Sarajevo
09.10.2021 16:30
Igman
6 : 1
Novi Grad
GOŠK
Gabela
1 : 1
Brotnjo
Čitluk
09.10.2021 11:00
GOŠK
1 : 1
Brotnjo
Mostar
Mostar
2 : 0
Blagaj
Blagaj
09.10.2021 11:00
Mostar
2 : 0
Blagaj
Stolac
Stolac
0 : 0
Zrinjski
Mostar
09.10.2021 11:00
Stolac
0 : 0
Zrinjski
Rama
Prozor /Rama
0 : 1
Igman
Konjic
09.10.2021 11:00
Rama
0 : 1
Igman
Velež
Mostar
0 : 0
Neum
Neum
09.10.2021 11:00
Velež
0 : 0
Neum
Branitelj
Rodoč/Jasenica
3 : 1
Čapljina
Čapljina
09.10.2021 11:00
Branitelj
3 : 1
Čapljina
Cim
Mostar
7 : 0
Međugorje
Međugorje
09.10.2021 11:30
Cim
7 : 0
Međugorje
Klis
Buturović polje
3 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
09.10.2021 11:30
Klis
3 : 1
Bjelopoljac
Iskra
Stolac
9 : 0
Višići
Višići
09.10.2021 11:30
Iskra
9 : 0
Višići
Turbina
Jablanica
1 : 5
Kruševo
Kruševo
09.10.2021 11:30
Turbina
1 : 5
Kruševo
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Di - Five
Doboj - Istok
09.10.2021 10:00
Sloboda
1 : 2
Di - Five
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
Orašje
Orašje
09.10.2021 11:00
Bratstvo
2 : 0
Orašje
Gradina
Srebrenik
4 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
09.10.2021 11:00
Gradina
4 : 0
Betaclub Tango
Zvijezda
Gradačac
9 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
09.10.2021 17:00
Zvijezda
9 : 0
Eurofudbal
Asscheim
Živinice - Kovači
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
09.10.2021 11:00
Asscheim
3 : 0
Gornji Rahić
Eurogol
Živinice
2 : 0
Slaven
Živinice
09.10.2021 11:00
Eurogol
2 : 0
Slaven
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
4 : 0
Sloboda
Tuzla
09.10.2021 11:00
Tuzla City
4 : 0
Sloboda
Sloga
Doboj
11 : 1
Borac (Š)
Šamac
09.10.2021 12:00
Sloga
11 : 1
Borac (Š)
Polet 1926
Brod
1 : 2
Mineral ZTC
Banja Vrućica
09.10.2021 11:30
Polet 1926
1 : 2
Mineral ZTC
Rudar Prijedor
Prijedor
5 : 0
Ljubić
Prnjavor
09.10.2021 11:00
Rudar Prijedor
5 : 0
Ljubić
Željezničar
Doboj
1 : 3
Modriča Alfa
Modriča
09.10.2021 12:00
Željezničar
1 : 3
Modriča Alfa
Spartak 2013
Banja Luka
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
09.10.2021 12:00
Spartak 2013
1 : 0
Željezničar Sport Team
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 3
Tekstilac
Derventa
09.10.2021 12:00
Krupa
1 : 3
Tekstilac
Proleter
Teslić
0 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
09.10.2021 12:00
Proleter
0 : 5
Borac (BL)
LeoStars
Trebinje
1 : 5
Hercegovac
Bileća
09.10.2021 12:30
LeoStars
1 : 5
Hercegovac
Leotar
Trebinje
0 : 1
Sutjeska
Foča
09.10.2021 10:00
Leotar
0 : 1
Sutjeska
Bihać
Bihać
4 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2021 09:30
Bihać
4 : 2
Podgrmeč
Rudar
Kamengrad
1 : 3
Kolibri
Bihać
09.10.2021 09:30
Rudar
1 : 3
Kolibri
Gomila
Stijena
7 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
09.10.2021 09:30
Gomila
7 : 1
Bratstvo
Krajina
Cazin
2 : 0
Vitez
Bužim
09.10.2021 09:30
Krajina
2 : 0
Vitez
Jezerski
Jezerski
1 : 4
Radnički
Ćoralići
09.10.2021 09:30
Jezerski
1 : 4
Radnički
Sporting
Zenica
2 : 0
Stupčanica
Olovo
09.10.2021 13:30
Sporting
2 : 0
Stupčanica
Čelik
Zenica
0 : 2
Fortuna
Zenica
09.10.2021 10:00
Čelik
0 : 2
Fortuna
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 10
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
09.10.2021 10:00
Borac - Tetovo
0 : 10
Mladost (DK)
Bosna
Visoko
0 : 2
Tempo sport
Zenica
09.10.2021 10:00
Bosna
0 : 2
Tempo sport
Rudar (B)
Breza
12 : 0
Čelični grad - Steel city
Zenica
09.10.2021 09:00
Rudar (B)
12 : 0
Čelični grad - Steel city
Moševac
Moševac
1 : 4
Krivaja
Zavidovići
09.10.2021 10:00
Moševac
1 : 4
Krivaja
Borac
Jelah
5 : 0
Usora
Usora
09.10.2021 10:00
Borac
5 : 0
Usora
Pobjeda
Tepanjka
0 : 3
TOŠK
Tešanj
09.10.2021 10:00
Pobjeda
0 : 3
TOŠK
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Glasinac 1936
Ilidža
09.10.2021 11:00
Sarajevo
3 : 0
Glasinac 1936
J Academy
Sarajevo
0 : 2
Sparta
Sarajevo
09.10.2021 16:00
J Academy
0 : 2
Sparta
Igman
Ilidža
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.10.2021 15:00
Igman
0 : 3
Željezničar
Miske - Akademija
Sarajevo
3 : 0
Sokolac
Sokolac
09.10.2021 13:30
Miske - Akademija
3 : 0
Sokolac
Fair - Play
Sarajevo
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
09.10.2021 11:00
Fair - Play
2 : 2
Željezničar
AF Devetka
Sarajevo
1 : 5
Sparta
Sarajevo
09.10.2021 11:00
AF Devetka
1 : 5
Sparta
Bambinosi
Sarajevo
0 : 0
S.A. Ilijaš
ilijaš
09.10.2021 09:00
Bambinosi
0 : 0
S.A. Ilijaš
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Di - Five
Doboj - Istok
09.10.2021 09:00
Sloboda
2 : 1
Di - Five
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Orašje
Orašje
09.10.2021 10:00
Bratstvo
3 : 0
Orašje
Gradina
Srebrenik
3 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
09.10.2021 10:00
Gradina
3 : 2
Betaclub Tango
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
09.10.2021 15:30
Zvijezda
3 : 1
Eurofudbal
Asscheim
Živinice - Kovači
3 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
09.10.2021 10:00
Asscheim
3 : 1
Gornji Rahić
Eurogol
Živinice
5 : 1
Slaven
Živinice
09.10.2021 10:00
Eurogol
5 : 1
Slaven
Tuzla City
Simin Han
2 : 1
Sloboda
Tuzla
09.10.2021 10:00
Tuzla City
2 : 1
Sloboda
Drina
Zvornik
0 : 10
Iskra
Bugojno
09.10.2021 14:00
Drina
0 : 10
Iskra
Fortuna
Živinice
0 : 2
SFK 2000
Sarajevo
09.10.2021 15:00
Fortuna
0 : 2
SFK 2000
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 2
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
09.10.2021 15:00
Široki Brijeg
2 : 2
Lokomotiva
Emina
Mostar
5 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
09.10.2021 16:30
Emina
5 : 0
Radnik Bumerang
Borac (Š)
Šamac
0 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
09.10.2021 10:30
Borac (Š)
0 : 5
Borac (BL)
Sana 2014
Sanski Most
5 : 0
Respekt
Sarajevo
09.10.2021 15:30
Sana 2014
5 : 0
Respekt
ŽNK Sloboda
Tuzla
2 : 4
Brotnjo
Čitluk
09.10.2021 14:00
ŽNK Sloboda
2 : 4
Brotnjo
Inter
Posušje
3 : 0
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
09.10.2021 16:00
Inter
3 : 0
Željezničar 2011
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Sloga
Zemun
09.10.2021 19:00
Crvena zvezda
2 : 0
Sloga
Fortuna
Živinice
1 : 24
SFK 2000
Sarajevo
09.10.2021 11:00
Fortuna
1 : 24
SFK 2000

Futsal

Mirabile Moda
Podgorica
3 : 11
Titograd
Podgorica
09.10.2021
Mirabile Moda
3 : 11
Titograd
Dolcinium
Ulcinj
4 : 2
Studentski dom
Podgorica
09.10.2021
Dolcinium
4 : 2
Studentski dom
Pruška
Bijelo Polje
2 : 5
Onogošt
Nikšić
09.10.2021
Pruška
2 : 5
Onogošt
Ulcinj
Ulcinj
2 : 5
Brskovo
Mojkovac
09.10.2021
Ulcinj
2 : 5
Brskovo
Cattaro 2019
Kotor
0 : 7
Bajo Pivljanin
Plužine
09.10.2021
Cattaro 2019
0 : 7
Bajo Pivljanin

Košarka

Mornar
Bar
85 : 90
Borac
Čačak
09.10.2021 17:00
Mornar
85 : 90
Borac
Partizan NIS
Beograd
79 : 57
Studentski centar
Podgorica
09.10.2021 19:00
Partizan NIS
79 : 57
Studentski centar

Odbojka

Jedinstvo
Brčko
2 : 3
Borac m:tel
Banja Luka
09.10.2021 16:00
Jedinstvo
2 : 3
Borac m:tel
Mladost
Brčko
3 : 0
Bosna (S)
Sarajevo
09.10.2021 19:00
Mladost
3 : 0
Bosna (S)
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Gradina-Herceg
Srebrenik
09.10.2021 19:00
Ljubinje
3 : 0
Gradina-Herceg
Bosna (K)
Kalesija
1 : 3
Radnik
Bijeljina
09.10.2021 19:00
Bosna (K)
1 : 3
Radnik
Radnik 2
Bijeljina
09.10.2021
12:00
Drina
Zvornik
09.10.2021 12:00
Radnik 2
:
Drina
Modriča Novoprom
Modriča
3 : 0
Maglić
Foča
09.10.2021 18:00
Modriča Novoprom
3 : 0
Maglić
Breza 1934
Breza
0 : 3
Galeb
Brčko
09.10.2021 17:30
Breza 1934
0 : 3
Galeb
Block Out
Zenica
0 : 3
Ilidža
Ilidža
09.10.2021 19:00
Block Out
0 : 3
Ilidža
Orašje
Orašje
2 : 3
Goražde
Goražde
09.10.2021 19:00
Orašje
2 : 3
Goražde
Sloboda
Tuzla
0 : 3
BL Volley
Banja Luka
09.10.2021 19:00
Sloboda
0 : 3
BL Volley
Jahorina
Pale
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
09.10.2021 18:00
Jahorina
3 : 0
Crvena zvijezda
Igman
Ilidža
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
09.10.2021 17:30
Igman
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Velež
Nevesinje
09.10.2021 15:00
Radnik
1 : 3
Velež
Ljubinje Bankom
Ljubinje
0 : 3
Borac
Banja Luka
09.10.2021 15:00
Ljubinje Bankom
0 : 3
Borac
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
09.10.2021 14:00
Glasinac
3 : 0
Slavija
Libero
Bijeljina
3 : 0
Maglić
Foča
09.10.2021 15:00
Libero
3 : 0
Maglić
Smeč
Lukavac
3 : 0
Čelik-R
Zenica
09.10.2021 19:00
Smeč
3 : 0
Čelik-R
Napredak
Odžak
2 : 3
Mikasa
Tuzla
09.10.2021 18:00
Napredak
2 : 3
Mikasa
Kula Gradačac
Gradačac
3 : 0
Bihać
Bihać
09.10.2021 18:00
Kula Gradačac
3 : 0
Bihać
Vogošća
Vogošća
0 : 3
Smeč
Široki Brijeg
09.10.2021 17:00
Vogošća
0 : 3
Smeč
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
09.10.2021 18:00
Ilijaš
3 : 0
Alipašino Polje
Sloboda 2
Tuzla
0 : 3
Stars
Živinice
09.10.2021 16:00
Sloboda 2
0 : 3
Stars
Delminium
Tomislavgrad
0 : 3
Breza 1934
Breza
09.10.2021 15:00
Delminium
0 : 3
Breza 1934
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
09.10.2021 15:00
Ilidža
3 : 0
Krivaja
Željezara
Zenica
3 : 0
Student
Mostar
09.10.2021 13:00
Željezara
3 : 0
Student
Gimnazijalac
Kotor
3 : 1
Luka Bar
Bar
09.10.2021 18:00
Gimnazijalac
3 : 1
Luka Bar
Morača
Podgorca
3 : 0
Mediteran Bemaks
Budva
09.10.2021 18:00
Morača
3 : 0
Mediteran Bemaks
Albatros
Herceg Novi
3 : 0
Budućnost
Podgorica
09.10.2021 20:00
Albatros
3 : 0
Budućnost

Rukomet

Leotar
Trebinje
33 : 28
Krivaja
Zavidovići
09.10.2021 19:00
Leotar
33 : 28
Krivaja
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
32 : 33
Bosna (S)
Sarajevo
09.10.2021 19:00
Sloga (GV/U)
32 : 33
Bosna (S)
Izviđač CO
Ljubuški
39 : 24
Sloga (D)
Doboj
09.10.2021 20:00
Izviđač CO
39 : 24
Sloga (D)
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
23 : 23
Gradačac
Gradačac
09.10.2021 17:30
Bosna Eko Energija (V)
23 : 23
Gradačac
Maglaj
Maglaj
23 : 22
Sloboda
Tuzla
09.10.2021 19:00
Maglaj
23 : 22
Sloboda
Gračanica
Gračanica
26 : 26
Konjuh
Živinice
09.10.2021 18:00
Gračanica
26 : 26
Konjuh
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
35 : 24
Drina
Zvornik
09.10.2021 20:00
Kozara (KD)
35 : 24
Drina
Kotor Varoš
Kotor Varoš
30 : 29
Mladost
Banja Luka
09.10.2021 20:00
Kotor Varoš
30 : 29
Mladost
Sava 2019
Brod
23 : 29
Prijedor
Prijedor
09.10.2021 19:00
Sava 2019
23 : 29
Prijedor
ORK BL
Banja Luka
20 : 28
Teslić
Teslić
09.10.2021 15:00
ORK BL
20 : 28
Teslić
Sloga (P)
Prnjavor
37 : 23
Laktaši 2020
Laktaši
09.10.2021 16:30
Sloga (P)
37 : 23
Laktaši 2020
Leotar 2
Trebinje
14 : 30
Glasinac
Sokolac
09.10.2021 16:00
Leotar 2
14 : 30
Glasinac
Perihel
Brčko
30 : 26
Slavija 2
Istočno Sarajevo
09.10.2021 18:00
Perihel
30 : 26
Slavija 2
Goražde
Goražde
32 : 17
Rvacka
Livno
09.10.2021 19:00
Goražde
32 : 17
Rvacka
Čapljina
Čapljina
26 : 26
Vogošća 2
Vogošća
09.10.2021 17:00
Čapljina
26 : 26
Vogošća 2
Radnički
Goražde
34 : 35
Međugorje
Međugorje
09.10.2021 15:00
Radnički
34 : 35
Međugorje
Jajce
Jajce
39 : 25
Donji Vakuf
Donji Vakuf
09.10.2021 18:00
Jajce
39 : 25
Donji Vakuf
Bosna TS
Tešanj
28 : 27
Rudar
Banovići
09.10.2021 19:00
Bosna TS
28 : 27
Rudar
Laktaši
Laktaši
24 : 43
Radnik
Bijeljina
09.10.2021 14:30
Laktaši
24 : 43
Radnik
Borja
Teslić
17 : 34
Derventa
Derventa
09.10.2021 18:00
Borja
17 : 34
Derventa
Goražde
Goražde
46 : 22
Krajina
Cazin
09.10.2021 17:00
Goražde
46 : 22
Krajina
Lokomotiva
Mostar
33 : 27
Živinice
Živinice
09.10.2021 16:30
Lokomotiva
33 : 27
Živinice
Bihać
Bihać
22 : 38
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
09.10.2021 14:00
Bihać
22 : 38
Sloga 2013
Bosna
Tešanj
0 : 10
Turbina
Jablanica
09.10.2021 15:00
Bosna
0 : 10
Turbina
Partizan 1949
Tivat
25 : 24
Jedinstvo
Bijelo Polje
09.10.2021 18:00
Partizan 1949
25 : 24
Jedinstvo
Berane 1949
Berane
28 : 23
Komovi
Andrijevica
09.10.2021 18:00
Berane 1949
28 : 23
Komovi

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
13 : 5
Proleter
Zrenjanin
09.10.2021 19:30
KVK Radnički
13 : 5
Proleter
Vojvodina
Novi Sad
8 : 16
Partizan
Beograd
09.10.2021 18:00
Vojvodina
8 : 16
Partizan
Zemun
Zemun
3 : 23
Novi Beograd
Beograd
09.10.2021 17:45
Zemun
3 : 23
Novi Beograd
Stari Grad
Beograd
14 : 8
Bečej
Bečej
09.10.2021 19:30
Stari Grad
14 : 8
Bečej
Rasina
Kruševac
17 : 4
Palilula
Beograd
09.10.2021 19:00
Rasina
17 : 4
Palilula
NBG Vukovi
Novi Beograd
21 : 17
Valjevo
Valjevo
09.10.2021 19:45
NBG Vukovi
21 : 17
Valjevo
Dorćol
Beograd
8 : 9
Sava
Šabac
09.10.2021 21:00
Dorćol
8 : 9
Sava
Spartak Prozivka
Subotica
13 : 5
Košutnjak
Beograd
09.10.2021 20:00
Spartak Prozivka
13 : 5
Košutnjak
Singidunum
Beograd
8 : 7
ŽAK
Kikinda
09.10.2021 10:30
Singidunum
8 : 7
ŽAK
2:2
87.' Šut na gol (Omarska)
Vračar je bio u dobroj prilici, ali nema gola.
5:1
88.' Gol (Sutjeska)
Pogodio je Mojović sa bijele tačke.
5:1
88.' Penal (Sutjeska)
Srušen Mojović.
1:0
82' Gol
Slavija dolazi do vodstva. Adel Ajkunić je solo akcijom donio radost Sokolovima.
1:2
Gol (Sloga)
Stevanović glavom, nakon kornera Bilala.