Gorica
Šipovo
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
10.10.2021 15:00 | Gorica | 3 : 3 | Sloboda |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
10.10.2021 15:00 | Rudar 1925 | 2 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
10.10.2021 15:00 | Glasinac 1936 | 1 : 2 | Mladost (R) | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
10.10.2021 15:00 | Romanija | 3 : 2 | Vlasenica | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Famos
Vojkovići
|
10.10.2021 15:00 | Guber | 0 : 0 | Famos |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Slaven
Dobrljin
|
10.10.2021 15:00 | Plamen | 4 : 0 | Slaven | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Svodna
Svodna
|
10.10.2021 15:00 | Crni vrh | 5 : 0 | Svodna |
Vranjak
Vranjak
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
10.10.2021 15:00 | Vranjak | 1 : 3 | Hajduk (B) | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (DP) | 1 : 3 | Hajduk (K) | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
10.10.2021 15:00 | Ozren | 3 : 4 | Mineral | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
10.10.2021 15:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Rudanka | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Borac
B.Lužani
|
10.10.2021 15:00 | Naša krila | 1 : 5 | Borac | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Trebava
Osječani
|
10.10.2021 15:00 | Vučijak | 3 : 1 | Trebava | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (J) | 1 : 1 | Zvijezda |
Bratstvo
Bratunac
|
10.10.2021
15:30
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
10.10.2021 15:30 | Bratstvo | : | Sloboda | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Omladinac
Potočari
|
10.10.2021 15:30 | Podrinje | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
10.10.2021 15:30 | Janja 2009 | 1 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
10.10.2021 15:30 | Mladost (VO) | 1 : 3 | Partizan | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Trnovica
Trnovica
|
10.10.2021 15:30 | Birač | 1 : 2 | Trnovica | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Lokanj
Lokanj
|
10.10.2021 15:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Lokanj | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Šekovići
Šekovići
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Šekovići | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
10.10.2021 15:30 | Mladost (BS) | 5 : 1 | Tabanci |
Ravan
Međeđa
|
|
Brzi
Busnovi
|
10.10.2021 15:00 | Ravan | 1 : 2 | Brzi | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
10.10.2021 15:00 | Rasavci | 5 : 1 | Gomjenica | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
10.10.2021 15:00 | Podgrmeč | 5 : 2 | Mrakovica | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
10.10.2021 15:00 | Berek 1975 | 3 : 0 | Kozara |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
10.10.2021 15:30 | Mladi Krajišnik | 2 : 0 | Potkozarje | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
10.10.2021 15:30 | Borac (Š) | 3 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
10.10.2021 15:30 | Obradovac | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Polet
Elezagići
|
10.10.2021 15:30 | Laminci | 4 : 2 | Polet | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
10.10.2021 15:30 | Omladinac | 8 : 0 | Borac (M) | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Biseri
Čatrnja
|
10.10.2021 15:30 | Kozara | 6 : 0 | Biseri |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
10.10.2021 15:00 | Sloga Nektar | 2 : 1 | OFK Banja Luka | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
10.10.2021 15:00 | Karanovac | 7 : 2 | Vrbas | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost | 2 : 2 | Polet Krajišnik | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
10.10.2021 15:00 | Šnjegotina | 10 : 0 | Omladinac |
Liješće
Liješće
|
|
BSK
Bušletić
|
10.10.2021 15:30 | Liješće | 2 : 3 | BSK | ||||||
Sloboda
Grabovica
|
|
Polet
Podnovlje
|
10.10.2021 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Polet | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Borac (O)
Osinja
|
10.10.2021 15:30 | 4. juli | 0 : 3 | Borac (O) | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
10.10.2021 15:30 | Borac (K) | 3 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Rudar
Stanari
|
10.10.2021 15:30 | Zadrugar | 1 : 6 | Rudar |
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Dobor
Modriča
|
10.10.2021 16:00 | Budućnost | 5 : 2 | Dobor | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Mladost
Srpska Tišina
|
10.10.2021 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Posavina
Miloševac
|
10.10.2021 11:00 | Crkvina | 4 : 2 | Posavina | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
10.10.2021 16:00 | Zadrugar | 4 : 3 | Kladari Gornji | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
10.10.2021 16:00 | Trebavac | 2 : 0 | Pelagićevo 21 | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
10.10.2021 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Višnjik
Modriča
|
10.10.2021 16:00 | Omladinac | 5 : 1 | Višnjik |
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
10.10.2021 15:30 | OFK Brezik | 3 : 3 | Strijelac | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
10.10.2021 15:30 | Majevica | 3 : 0 | Mladost (L) | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
10.10.2021 15:30 | Jugović | 0 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost 2003 | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Grčica
Brčko
|
10.10.2021 15:30 | Gredice | 3 : 0 | Grčica | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Obilić
Krepšić
|
10.10.2021 15:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Obilić |
Drina (A)
Amajlije
|
|
Semberija
Popovi
|
10.10.2021 15:30 | Drina (A) | 1 : 2 | Semberija | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
10.10.2021 15:30 | Priboj | 0 : 4 | Sloga 94 | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
10.10.2021 15:30 | OFK Magnojević | 4 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
10.10.2021 15:30 | Balatun | 3 : 2 | Obarska | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Drina (B)
Batar
|
10.10.2021 15:30 | Novo doba | 0 : 3 | Drina (B) |
Jasenica
Jasenica
|
|
Čelopek
Čelopek
|
10.10.2021 15:00 | Jasenica | 1 : 5 | Čelopek | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Budućnost
Skelani
|
10.10.2021 15:00 | Jadar | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Jardan
Jardan
|
10.10.2021 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Jardan | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Pecka
Roćević
|
10.10.2021 15:00 | Polet | 4 : 3 | Pecka | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Borac
Osmaci
|
10.10.2021 15:00 | Branjevo | 2 : 1 | Borac |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rudar
Blagaj
|
10.10.2021 15:00 | Kiseljak | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Partizan
Kostajnica
|
10.10.2021 15:00 | Moštanica | 1 : 0 | Partizan |
Romanovci
Romanovci
|
|
Bratstvo
Orahova
|
10.10.2021 15:30 | Romanovci | 0 : 6 | Bratstvo | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Ratar
Stara Topola
|
10.10.2021 15:30 | Vilusi | 4 : 1 | Ratar | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Borac
Mašići
|
10.10.2021 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Borac |
Nožičko
Nožičko
|
|
Bratstvo
Povelič
|
10.10.2021 15:30 | Nožičko | 3 : 7 | Bratstvo | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
10.10.2021 11:00 | Vrbas | 2 : 2 | Crvena zemlja | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
10.10.2021 15:30 | Mladost | 9 : 0 | Polet | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
10.10.2021 15:30 | Župa | 4 : 1 | Tamaris |
Mladost
Trnjaci
|
|
Polet
Čović Polje
|
10.10.2021 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Polet | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Čelik
Grbavica
|
10.10.2021 11:00 | Budućnost Red Star | 1 : 4 | Čelik |
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
10.10.2021 15:00 | Kovačići 08 | 2 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
10.10.2021 15:00 | Gorica | 1 : 4 | Ljeljenča | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
10.10.2021 10:30 | Piperci | 1 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
10.10.2021 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Stević Jovan |
Glogovac
Glogovac
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
10.10.2021 15:00 | Glogovac | 1 : 1 | Pobjeda | ||||||
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Tavna
Banjica
|
10.10.2021 15:00 | OFK Crnjelovo | 0 : 1 | Tavna | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Zenit
Bijeljina
|
10.10.2021 15:00 | VSK | 3 : 3 | Zenit | ||||||
Sloga United
Bijeljina
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
10.10.2021 15:00 | Sloga United | 3 : 2 | Polet | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
OFK Batković
Batković
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 0 : 2 | OFK Batković | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 7 : 0 | Mladen Perić |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
10.10.2021 10:30 | Sloboda | 3 : 5 | Koviljuše | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Sava
Gradac
|
10.10.2021 10:30 | Buk | 3 : 0 | Sava | ||||||
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
10.10.2021 10:30 | Borac | 0 : 1 | Majevica |
Orašje
Orašje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
10.10.2021 15:00 | Orašje | 2 : 0 | Zvijezda | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Igman
Konjic
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Igman | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Rudar
Kakanj
|
10.10.2021 15:00 | Tomislav | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Simm Bau
Kosova
|
10.10.2021 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Simm Bau | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Budućnost
Banovići
|
10.10.2021 15:00 | TOŠK | 1 : 1 | Budućnost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
10.10.2021 15:00 | Gradina | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 0 : 1 | GOŠK | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Travnik
Travnik
|
10.10.2021 15:00 | Goražde | 1 : 0 | Travnik |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
10.10.2021 15:00 | Krajišnik | 1 : 3 | Novi Travnik | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
10.10.2021 15:00 | Vitez | 1 : 1 | Kiseljak | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Vlašić
Turbe
|
10.10.2021 15:00 | Sloga | 2 : 4 | Vlašić | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
FK Vitez
Vitez
|
10.10.2021 15:00 | NK Vitez | 0 : 2 | FK Vitez | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
10.10.2021 15:00 | Podgrmeč | 7 : 0 | Brekovica 78 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
10.10.2021 15:00 | Krajina | 1 : 1 | Brnjaci | ||||||
Rudar (HB)
Han Bila
|
|
Rudar (K)
Kamengrad
|
10.10.2021 15:00 | Rudar (HB) | 1 : 1 | Rudar (K) |
Svatovac
Poljice
|
|
Mladost (M)
Malešići
|
10.10.2021 15:00 | Svatovac | 4 : 1 | Mladost (M) | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
10.10.2021 15:00 | Radnički | 8 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
10.10.2021 15:00 | Slaven | 0 : 4 | Mladost (K) | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
10.10.2021 15:00 | Prokosovići | 3 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
10.10.2021 15:00 | Priluk | 3 : 0 | Dinamo | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Seona
Seona
|
10.10.2021 15:00 | Dizdaruša | 0 : 3 | Seona | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
10.10.2021 15:00 | Bosna (M) | 4 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Odžak 102
Odžak
|
10.10.2021 15:00 | Bosna (K) | 3 : 1 | Odžak 102 |
Baton
Sarajevo
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
10.10.2021 15:00 | Baton | 1 : 1 | Mošćanica | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Borac
Jelah
|
10.10.2021 15:00 | Usora | 1 : 1 | Borac | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Famos
Hrasnica
|
10.10.2021 15:00 | Azot | 1 : 3 | Famos | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Moševac
Moševac
|
10.10.2021 15:00 | Natron | 4 : 3 | Moševac | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
UNIS
Vogošća
|
10.10.2021 15:00 | Kolina | 0 : 1 | UNIS | ||||||
Jahorina
Prača
|
|
Stupčanica
Olovo
|
10.10.2021 15:00 | Jahorina | 1 : 9 | Stupčanica |
Klis
Buturović Polje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
10.10.2021 15:00 | Klis | 4 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Višići
Višići
|
10.10.2021 15:00 | Brotnjo | 3 : 1 | Višići | ||||||
Grude
Grude
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
10.10.2021 15:00 | Grude | 0 : 1 | Rama | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Troglav 1918
Livno
|
10.10.2021 15:00 | Kamešnica | 3 : 2 | Troglav 1918 | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Stolac
Stolac
|
10.10.2021 15:00 | Ljubuški | 2 : 1 | Stolac |
Borac
Izačić
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 3 : 1 | Željezničar |
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Romari
Vitez
|
10.10.2021 15:00 | Kaćuni | 0 : 3 | Romari | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
10.10.2021 15:00 | Bilalovac | 2 : 2 | OFK Lugovi | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Kreševo
Kreševo
|
10.10.2021 15:00 | Fojnica | 2 : 3 | Kreševo | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Busovača
Busovača
|
10.10.2021 15:00 | Šantići | 1 : 3 | Busovača |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
10.10.2021 15:00 | Radnik | 3 : 0 | Nova Bila | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Gorica
Guča Gora
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Gorica |
Napredak
Matići
|
|
Kostrč
Kostrč
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Kostrč | ||||||
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (S) | 5 : 2 | Mladost (DS) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
10.10.2021 15:00 | Vitanovići 78 | 3 : 2 | Mladi zadrugar | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
10.10.2021 15:00 | Dragovoljac | 1 : 1 | Mladost (D) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
10.10.2021 15:00 | Sloga (T) | 4 : 1 | 19 srpanj |
Slatina
Bašigovci
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
10.10.2021 15:00 | Slatina | 1 : 0 | Trebava | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Vražići 92
Vražići
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (GŽ) | 0 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Mramor (B)
Babice
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Mramor (B) | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
10.10.2021 15:00 | Omladinac 68 | 3 : 0 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
10.10.2021 15:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Mladost 78 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
10.10.2021 15:00 | Rijeka | 4 : 2 | Doboj Istok |
Žepče
Žepče
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
10.10.2021 15:00 | Žepče | 1 : 1 | Pobjeda | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Proleter
Makljenovac
|
10.10.2021 15:00 | Napredak | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Borac
Tetovo -Zenica
|
10.10.2021 15:00 | Fortuna | 0 : 2 | Borac | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Sporting
Zenica
|
10.10.2021 15:00 | Vareš | 3 : 0 | Sporting |
Bojnik
Bojnik
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
10.10.2021 15:30 | Bojnik | 3 : 9 | Ilijaš | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
10.10.2021 11:00 | Saobraćajac | 5 : 2 | SAŠK Napredak | ||||||
El Tarik
Sarajevo
|
|
Hrid
Sarajevo
|
10.10.2021 14:30 | El Tarik | 1 : 2 | Hrid | ||||||
Omladinac
Doglodi-Stup
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
10.10.2021 15:30 | Omladinac | 2 : 8 | Butmir |
Ozren
Semizovac
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
10.10.2021 16:00 | Ozren | 4 : 4 | Pofalićki | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Mladost
Župča
|
10.10.2021 14:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Mladost |
Cim
Cim
|
|
Iskra
Stolac
|
10.10.2021 15:30 | Cim | 3 : 3 | Iskra | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Blagaj
Blagaj
|
10.10.2021 15:30 | Kruševo | 1 : 1 | Blagaj |
Junak
Srđevići
|
|
Mesihovina
Mesihovina
|
10.10.2021 15:30 | Junak | 1 : 0 | Mesihovina | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Kupres 97
Kupres
|
10.10.2021 15:30 | Rakitno | 1 : 2 | Kupres 97 |
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Ratkovići
Ratkovići
|
10.10.2021 15:00 | Dinamo 75 | 5 : 2 | Ratkovići | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 4 : 3 | Napredak | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
10.10.2021 15:00 | Frankopan | 2 : 1 | OFK Brčko |
DSK
Devetak
|
|
Mladost
Doborovci
|
10.10.2021 15:00 | DSK | 9 : 2 | Mladost | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
10.10.2021 15:00 | Stjepan Polje | 3 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
10.10.2021 15:00 | 25 maj | 2 : 0 | Bukovik | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Pribava
Pribava
|
10.10.2021 15:00 | Rudar | 4 : 2 | Pribava | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Turija
Turija
|
10.10.2021 15:00 | BSK | 1 : 1 | Turija | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Polet
Hrvati
|
10.10.2021 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Polet |
Sloboda
Kerep
|
|
12 decembar
Rajska
|
10.10.2021 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | 12 decembar | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Mionica 85
Mionica
|
10.10.2021 16:00 | Koraj | 2 : 1 | Mionica 85 | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Izbor
Brčko
|
10.10.2021 16:00 | Željezničar | 2 : 0 | Izbor | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
10.10.2021 16:00 | Čelić | 3 : 1 | Graničar | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Posavina
Brod
|
10.10.2021 16:00 | Brka 1948 | 2 : 1 | Posavina | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
OFK Vida
Vida
|
10.10.2021 16:00 | Biberovo Polje | 4 : 3 | OFK Vida | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Voćar
Šatorovići
|
10.10.2021 16:00 | OFK Međiđa | 3 : 0 | Voćar |
Memići
Memići
|
|
Grivice
Grivice
|
10.10.2021 15:00 | Memići | 4 : 2 | Grivice | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Rudar
Bukinje
|
10.10.2021 15:00 | Jablanica | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Mladost (Sol.)
Solina
|
10.10.2021 15:00 | Rainci | 1 : 0 | Mladost (Sol.) | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Mladost (Suh.)
Suha
|
10.10.2021 15:00 | Srnica | 1 : 0 | Mladost (Suh.) | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
10.10.2021 15:00 | Partizan | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
10.10.2021 15:00 | OFK Tuzla | 4 : 2 | Omazići 1937 |
Škahovica
Škahovica
|
|
Mladost
Tinja
|
10.10.2021 15:00 | Škahovica | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
10.10.2021
10:00
|
Majevica
Rašljani
|
10.10.2021 10:00 | Jedinstvo | : | Majevica |
Radnik 018
Lipnica
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
10.10.2021 11:00 | Radnik 018 | 1 : 0 | Spreča |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Oskova
Oskova
|
10.10.2021 10:00 | Vrana | 1 : 0 | Oskova | ||||||
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
|
Konjuh
Kladanj
|
10.10.2021 10:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Konjuh |
Liješeva
Liješeva
|
|
Ljiljan
Zimča
|
10.10.2021 16:00 | Liješeva | 4 : 0 | Ljiljan | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Omladinac
Poriječani
|
10.10.2021 16:00 | Kralupi | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
10.10.2021 13:30 | Moštre | 0 : 3 | Zmaj | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Kološići
Visoko
|
10.10.2021 16:00 | Poriječani | 3 : 1 | Kološići | ||||||
Gračanica
Visoko
|
|
Dijamant
Grđevac
|
10.10.2021 13:30 | Gračanica | 1 : 4 | Dijamant |
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
Kabel
Novi Sad
|
10.10.2021 15:00 | Radnički (SM) | 2 : 3 | Kabel | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
10.10.2021 18:00 | Rad | 3 : 4 | Budućnost | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Mladost GAT
Novi Sad
|
10.10.2021 18:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Mladost GAT | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
IMT
Beograd
|
10.10.2021 15:00 | Inđija | 4 : 0 | IMT | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Timok 1919
Zaječar
|
10.10.2021 15:00 | OFK Žarkovo | 2 : 1 | Timok 1919 |
Berane
Berane
|
|
Mladost
Podgorica
|
10.10.2021 17:30 | Berane | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Cetinje
Cetinje
|
|
Kom
Podgorica
|
10.10.2021 17:30 | Cetinje | 3 : 2 | Kom | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Arsenal
Tivat
|
10.10.2021 17:30 | Grbalj | 0 : 2 | Arsenal | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
10.10.2021 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | OFK Titograd | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
10.10.2021 17:30 | Bokelj | 1 : 0 | Igalo |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Radnik (B)
Bijeljina
|
10.10.2021 15:00 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Radnik (B) |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
10.10.2021 12:00 | Sloboda | 1 : 2 | Ljubić | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
10.10.2021 12:00 | Omarska | 1 : 5 | Podgrmeč | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
BSK
Banja Luka
|
10.10.2021 12:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 0 | BSK |
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
10.10.2021 12:00 | Sloga | 1 : 3 | Zvijezda | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.10.2021 11:30 | Mineral | 5 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
10.10.2021 12:00 | Borac | 4 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
10.10.2021 12:00 | Proleter | 1 : 1 | Tekstilac | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
10.10.2021 12:00 | Gornji Rahić | 0 : 5 | Modriča Alfa |
Milići
Milići
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
10.10.2021 12:00 | Milići | 7 : 2 | Budućnost (P) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.10.2021 12:00 | Podrinje | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
10.10.2021 12:00 | Drina | 0 : 0 | Radnički |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
10.10.2021 13:30 | Željezničar | 1 : 1 | Igman | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
10.10.2021 13:30 | Famos | 1 : 4 | Sarajevo |
Borac
Jelah
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.10.2021 13:30 | Borac | 2 : 2 | Krivaja | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Sport Prevnet
Bugojno
|
10.10.2021 12:30 | Fortuna | 2 : 2 | Sport Prevnet |
Don Bosco
Žepče
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
10.10.2021 13:30 | Don Bosco | 3 : 0 | Čelični grad - Steel City |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.10.2021 16:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Radnik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.10.2021 16:00 | Velež | 6 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Tuzla City
Tuzla
|
10.10.2021 15:00 | Borac | 1 : 1 | Tuzla City |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
10.10.2021 10:00 | Sloboda | 3 : 2 | Ljubić | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
10.10.2021 10:00 | Omarska | 0 : 8 | Podgrmeč | ||||||
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
10.10.2021 10:00 | OFK Spartak | 2 : 1 | Borac (BL) |
Sloga
Doboj
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
10.10.2021 10:00 | Sloga | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Polet 1926
Brod
|
10.10.2021 10:00 | Mineral | 4 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
10.10.2021 10:00 | Borac | 0 : 2 | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Tekstilac
Derventa
|
10.10.2021 10:00 | Proleter | 0 : 5 | Tekstilac | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
10.10.2021 10:00 | Gornji Rahić | 2 : 1 | Modriča Alfa |
Milići
Milići
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
10.10.2021 10:00 | Milići | 13 : 0 | Budućnost (P) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
10.10.2021 10:00 | Podrinje | 1 : 2 | Gradina |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
10.10.2021 11:00 | Željezničar | 4 : 0 | Igman | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
10.10.2021 11:00 | Sutjeska | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
10.10.2021 11:00 | Famos | 6 : 4 | Sarajevo | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Radnik
Hadžići
|
10.10.2021 10:00 | Bosna | 1 : 5 | Radnik |
Borac
Jelah
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
10.10.2021 11:00 | Borac | 6 : 2 | Krivaja | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
10.10.2021 10:30 | Fortuna | 2 : 2 | Sport Prevent |
Rasavci
Rasavci
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
10.10.2021 11:00 | Rasavci | 2 : 2 | Knežopoljac | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
10.10.2021 11:00 | Rudar | 2 : 2 | Plamen | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
10.10.2021 11:00 | Partizan | 0 : 2 | Bratstvo |
Lijevče
Nova Topola
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
10.10.2021 11:30 | Lijevče | 5 : 0 | FSA Prijedor | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
10.10.2021 11:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloga (S) |
Željezničar
Doboj
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
10.10.2021 10:00 | Željezničar | 2 : 2 | Hajduk | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Trebava
Osječani
|
10.10.2021 10:00 | Naša krila | 2 : 1 | Trebava |
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
10.10.2021 11:00 | Proleter | 4 : 0 | Jedinstvo |
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
10.10.2021 13:00 | Drina HE | 2 : 3 | Glasinac 1936 |
Mladost (G)
Gacko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
10.10.2021 15:45 | Mladost (G) | 3 : 0 | Stakorina |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Kamenica
Bihać
|
10.10.2021 13:00 | Mladost 1938 | 6 : 0 | Kamenica |
Turbina
Jablanica
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
10.10.2021 10:00 | Turbina | 1 : 4 | Rama | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Zrinjski
Mostar
|
10.10.2021 11:00 | Sloga | 3 : 5 | Zrinjski |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Proleter
Slavinovići
|
10.10.2021 11:00 | Rainci | 1 : 2 | Proleter |
Famos
Vojkovići
|
|
FA Akademica
Sarajevo
|
10.10.2021 12:30 | Famos | 4 : 3 | FA Akademica |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
10.10.2021 14:30 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
10.10.2021 14:00 | Velež | 10 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
10.10.2021 13:00 | Borac | 3 : 1 | Tuzla City |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Drina
Zvornik
|
10.10.2021 11:00 | Sloboda | 1 : 5 | Drina |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Omladinac
Draksenić
|
10.10.2021 11:00 | Gomjenica | 0 : 3 | Omladinac |
Laktaši
Laktaši
|
|
Borac
Maglajani
|
10.10.2021 10:00 | Laktaši | 7 : 0 | Borac | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
10.10.2021 10:00 | Lijevče | 2 : 4 | FSA Prijedor | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Dubrave
Dubrave
|
10.10.2021 10:00 | Crni vrh | 0 : 1 | Dubrave | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga
Srbac
|
10.10.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Sloga |
Zenit
Bijeljina
|
|
Priboj
Priboj
|
10.10.2021 11:00 | Zenit | 7 : 1 | Priboj | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
10.10.2021 11:00 | Janja 2009 | 3 : 0 | Sloga United | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Omladinac
Potočari
|
10.10.2021 11:00 | Zadrugar | 0 : 13 | Omladinac |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
10.10.2021 10:00 | Sloga | 1 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
10.10.2021 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Jedinstvo |
Famos
Vojkovići
|
|
Rudo
Rudo
|
10.10.2021 10:00 | Famos | 3 : 1 | Rudo | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
10.10.2021 11:00 | Drina HE | 3 : 0 | Glasinac 1936 |
Mladost
Gacko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
10.10.2021 14:30 | Mladost | 0 : 4 | Stakorina |
Radnički
Ripač
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
10.10.2021 11:00 | Radnički | 2 : 3 | Brekovica 78 | ||||||
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
|
Metalac
Veliki Lug
|
10.10.2021 11:00 | Una Nacionalni park | 0 : 5 | Metalac |
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
10.10.2021 13:00 | Mladost (V) | 0 : 8 | Mladost (P) |
Sporting
Zenica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
10.10.2021 11:30 | Sporting | 5 : 2 | Stupčanica | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
10.10.2021 11:30 | Čelik | 4 : 2 | Fortuna | ||||||
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
10.10.2021 11:30 | Borac - Tetovo | 0 : 6 | Mladost | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Tempo sport
Zenica
|
10.10.2021 11:30 | Bosna | 7 : 0 | Tempo sport | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
10.10.2021 11:30 | Rudar (B) | 0 : 1 | Čelični grad - Steel City |
Nemila
Nemila
|
|
Simm Bau
Kosova
|
10.10.2021 11:30 | Nemila | 1 : 6 | Simm Bau | ||||||
Žepče 1919
Žepče
|
|
Don Bosco
Žepče
|
10.10.2021 11:30 | Žepče 1919 | 3 : 1 | Don Bosco |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
10.10.2021 11:00 | Slavija | 1 : 2 | Sarajevo |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.10.2021 08:30 | Željezničar | 2 : 0 | Slavija | ||||||
FA Akademica
Sarajevo
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
10.10.2021 08:45 | FA Akademica | 0 : 2 | Baton 2 |
FA Akademica
Sarajevo
|
|
Sporting
Ilidža
|
10.10.2021 10:30 | FA Akademica | 4 : 2 | Sporting |
J Academy
Sarajevo
|
|
Šampion
Ilidža
|
10.10.2021 09:30 | J Academy | 5 : 4 | Šampion | ||||||
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
10.10.2021 20:00 | Dobrinja | 0 : 2 | Ozren |
Perfekt
Srebrenik
|
|
Radnički
Lukavac
|
10.10.2021 11:00 | Perfekt | 4 : 1 | Radnički |
Proleter
Slavinovići
|
|
Bambi
Tuzla
|
10.10.2021 13:00 | Proleter | 1 : 1 | Bambi | ||||||
Colibri
Husino
|
|
Budućnost
Banovići
|
10.10.2021 11:00 | Colibri | 3 : 0 | Budućnost |
Ljubija
Ljubija
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
10.10.2021 11:00 | Ljubija | 0 : 4 | Borac | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
10.10.2021 10:00 | Gomjenica | 0 : 3 | Bratstvo |
Mladost
Gacko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
10.10.2021 13:00 | Mladost | 2 : 0 | Stakorina |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Omladinac
Sanica
|
10.10.2021 09:30 | AN Jedinstvo | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
10.10.2021 09:30 | Mladost 1938 | 4 : 0 | Omladinac 75 | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
10.10.2021 09:30 | Borac | 1 : 1 | Jedinstvo |
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
10.10.2021 12:00 | Mladost (V) | 0 : 11 | Mladost (P) | ||||||
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
10.10.2021 09:30 | Zvijezda | 0 : 2 | Krajišnik |
Nemila
Nemila
|
|
Simm Bau
Kosova
|
10.10.2021 10:00 | Nemila | 0 : 4 | Simm Bau | ||||||
Žepče 1919
Žepče
|
|
Don Bosco
Žepče
|
10.10.2021 10:00 | Žepče 1919 | 0 : 8 | Don Bosco |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimp
Pale
|
10.10.2021 09:00 | Slavija | 0 : 3 | Olimp | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
10.10.2021 12:00 | Bambinosi | 2 : 1 | Sarajevo 2 |
F.A. Academica
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
10.10.2021 11:30 | F.A. Academica | 0 : 2 | Novi Grad |
F.A. Academica
Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
10.10.2021 13:15 | F.A. Academica | 3 : 0 | Famos |
Perfekt
Srebrenik
|
|
Radnički
Lukavac
|
10.10.2021 10:00 | Perfekt | 1 : 3 | Radnički |
Proleter
Slavinovići
|
|
Bambi
Tuzla
|
10.10.2021 12:00 | Proleter | 1 : 3 | Bambi | ||||||
Colibri
Husino
|
|
Budućnost
Banovići
|
10.10.2021 10:00 | Colibri | 0 : 5 | Budućnost |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Prijedor
Prijedor
|
10.10.2021 10:30 | Ljubić | 3 : 0 | Prijedor |
Mladost
Nević Polje
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
10.10.2021 15:00 | Mladost | 0 : 4 | FK Sloboda |
Spartak
Subotica
|
|
Mašinac
Niš
|
10.10.2021 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Mašinac | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
10.10.2021 15:00 | Požarevac | 0 : 10 | Vojvodina | ||||||
TSC
Kanjiža
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
10.10.2021 15:30 | TSC | 5 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
10.10.2021 15:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 6 | Radnički 1923 | ||||||
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
Spartak DOO
Subotica
|
10.10.2021 15:30 | Jedinstvo 2014 | 1 : 4 | Spartak DOO | ||||||
Karađorđe
Topola
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
10.10.2021 15:30 | Karađorđe | 1 : 1 | ŽGFK Lavice Dubočica | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Zemun
Zemun
|
10.10.2021 15:30 | Kolubara | 3 : 1 | Zemun | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Levač
Rekovac
|
10.10.2021 15:00 | Mačva | 3 : 0 | Levač |
Rijeka
Rijeka
|
|
Međimurje
Čakovec
|
10.10.2021 16:00 | Rijeka | 3 : 0 | Međimurje | ||||||
Split
Split
|
|
Agram
Zagreb
|
10.10.2021 15:00 | Split | 14 : 1 | Agram | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Osijek
Osijek
|
10.10.2021 14:00 | Dinamo | 1 : 3 | Osijek | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Donat
Zadar
|
10.10.2021 15:00 | Neretva | 0 : 0 | Donat |
Iskra
Bugojno
|
|
Drina
Zvornik
|
10.10.2021 13:00 | Iskra | 3 : 0 | Drina | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
10.10.2021 15:30 | Lokomotiva | 3 : 5 | Široki Brijeg | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Emina
Mostar
|
10.10.2021 15:00 | Radnik Bumerang | 7 : 0 | Emina |
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Split
Split
|
10.10.2021 17:00 | Budućnost VOLI | 75 : 66 | Split | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
10.10.2021 19:00 | Igokea | 75 : 68 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Mega Basket
Beograd
|
|
Krka
Novo Mesto
|
10.10.2021 12:00 | Mega Basket | 73 : 72 | Krka |
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
10.10.2021 16:00 | Kakanj 78 | 3 : 2 | Domaljevac |
Gradiška
Gradiška
|
|
Tempo
Ražljevo
|
10.10.2021 14:00 | Gradiška | 1 : 3 | Tempo |
Olovo
Olovo
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
10.10.2021 17:00 | Olovo | 3 : 0 | 7 Lukavac | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
10.10.2021 18:00 | Krivaja | 0 : 3 | Ilijaš |
Drina
Zvornik
|
|
Inova
Banja Luka
|
10.10.2021 16:00 | Drina | 3 : 2 | Inova | ||||||
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
10.10.2021 13:00 | ŽOK Leotar | 3 : 1 | Hercegovac |
Srebrenik
Srebrenik
|
|
Žepče
Žepče
|
10.10.2021 14:00 | Srebrenik | 2 : 3 | Žepče |
SA Volley
Sarajevo
|
|
Centar ORT
Sarajevo
|
10.10.2021 13:00 | SA Volley | 1 : 3 | Centar ORT | ||||||
Troglav
Livno
|
|
Čapljina
Čapljina
|
10.10.2021 17:00 | Troglav | 3 : 1 | Čapljina | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
10.10.2021 19:00 | Kakanj | 0 : 3 | Novi Grad |
Tešanj
Tešanj
|
|
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
10.10.2021 14:00 | Tešanj | 3 : 2 | Kula-Gradačac 2 | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Gračanica
Gračanica
|
10.10.2021 14:00 | Lami | 3 : 0 | Gračanica |
Akademija
Herceg Novi
|
|
Galeb
Bar
|
10.10.2021 15:00 | Akademija | 3 : 0 | Galeb |
Čelinac
Čelinac
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
10.10.2021 17:30 | Čelinac | 34 : 29 | Kaluđer |
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
10.10.2021 18:00 | Jedinstvo 2015 | 30 : 25 | ORK Borac | ||||||
Višegrad
Višegrad
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
10.10.2021 18:00 | Višegrad | 29 : 31 | Slavija | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kozara (G)
Gradiška
|
10.10.2021 16:00 | Bijeljina | 28 : 29 | Kozara (G) |
Bosna 2
Visoko
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
10.10.2021 19:30 | Bosna 2 | 28 : 37 | Izviđač CO 2 | ||||||
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Briješće
Sarajevo
|
10.10.2021 17:00 | Sloga 2 | 28 : 39 | Briješće | ||||||
Respect
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
10.10.2021 17:00 | Respect | 28 : 32 | Velež |
Gračanica 2
Gračanica
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
10.10.2021 17:00 | Gračanica 2 | 32 : 27 | Čelik Junior | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Kakanj
Kakanj
|
10.10.2021 16:00 | Sloboda 2 | 41 : 30 | Kakanj | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
10.10.2021 16:00 | Čelik | 27 : 25 | Žepče |
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Hadžići 2
Hadžići
|
10.10.2021 14:00 | Jedinstvo | 36 : 27 | Hadžići 2 |
Rudar
Pljevlja
|
|
Tivat
Tivat
|
10.10.2021 18:00 | Rudar | 34 : 19 | Tivat | ||||||
Trebjesa
Nikšić
|
|
Nikšić
Nikšić
|
10.10.2021 18:00 | Trebjesa | 23 : 26 | Nikšić | ||||||
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Levalea 2010
Nikšić
|
10.10.2021 16:30 | Ulcinj | 17 : 25 | Levalea 2010 | ||||||
Zeta
Podgorica
|
|
Mornar 7
Bar
|
10.10.2021 19:00 | Zeta | 18 : 29 | Mornar 7 |
Mornar 7
Bar
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
10.10.2021 18:30 | Mornar 7 | 29 : 24 | Sutjeska | ||||||
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
10.10.2021 18:00 | Budvanska rivijera | 42 : 26 | Danilovgrad | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Lovćen
Cetinje
|
10.10.2021 19:00 | Budućnost | 22 : 30 | Lovćen |
Partizan 1949
Tivat
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
10.10.2021 | Partizan 1949 | 25 : 18 | Jedinstvo | ||||||
Berane 1949
Berane
|
|
Komovi
Andrijevica
|
10.10.2021 | Berane 1949 | 36 : 27 | Komovi | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
10.10.2021 | Rudar | 29 : 27 | Brskovo | ||||||
Mornar 7
Bar
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
10.10.2021 | Mornar 7 | 37 : 12 | Sutjeska | ||||||
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
10.10.2021 | Budvanska rivijera | 10 : 21 | Danilovgrad | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Lovćen
Cetinje
|
10.10.2021 | Budućnost | 14 : 25 | Lovćen |
Mladost
Pančevo
|
|
Taš
Beograd
|
10.10.2021 20:00 | Mladost | 8 : 14 | Taš | ||||||
Beograd
Beograd
|
|
Banjica
Beograd
|
10.10.2021 10:30 | Beograd | 9 : 12 | Banjica |
Vračar
Beograd
|
|
TENT
Obrenovac
|
10.10.2021 19:00 | Vračar | 16 : 6 | TENT |