XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 285 utakmica za dan
Subota, 23 Oktobar 2021

Fudbal

23.10.2021 13:00 Leotar : Sloboda
23.10.2021 13:00 Rudar Prijedor : Velež
23.10.2021 17:00 Zrinjski : Sarajevo
23.10.2021 14:30 Borac : Drina
23.10.2021 14:30 Modriča Alfa : Željezničar Sport Team
23.10.2021 14:30 Budućnost : Podrinje
23.10.2021 14:30 Slavija : Ljubić
23.10.2021 14:30 Kozara : Sutjeska
23.10.2021 14:30 Krupa : Sloga
23.10.2021 14:30 Tekstilac : Omarska
23.10.2021 14:30 Sloga (T) : Ukrina
23.10.2021 14:30 Jedinstvo : BSK
23.10.2021 14:30 Proleter : Čelinac
23.10.2021 14:30 Borac : Dubrave
23.10.2021 14:30 Progres : Sloboda
23.10.2021 14:30 Sloga (S) : Željezničar
23.10.2021 14:30 Drina HE : Jedinstvo (Br)
23.10.2021 14:30 Proleter : Stakorina
23.10.2021 14:30 Mladost (G) : Mladost (R)
23.10.2021 14:30 Ilićka 01 : Sloga
23.10.2021 14:30 Famos : Vlasenica
23.10.2021 14:30 FSA : Sloga
23.10.2021 14:30 Bratstvo : 13 Skojevki
23.10.2021 14:30 Lijevče : Rekreativo
23.10.2021 15:00 Borac (Š) : Potkozarje
23.10.2021 14:30 Mladost Farmaprom : OFK Banja Luka
23.10.2021 15:00 Župa : Milan
23.10.2021 15:00 Modran : Kovačići 08
23.10.2021 15:00 Sloga United : Tavna
23.10.2021 14:30 Jedinstvo : Zvijezda
23.10.2021 14:30 Tomislav : Orašje
23.10.2021 14:30 Radnik : Igman
23.10.2021 14:30 Gradina : Simm Bau
23.10.2021 14:30 Mladost : Budućnost
23.10.2021 14:30 Goražde : Bratstvo
23.10.2021 14:30 Travnik : GOŠK
23.10.2021 14:30 Krajišnik : Elektrobosna
23.10.2021 14:30 Vitez : Iskra
23.10.2021 14:30 Sloga : Novi Travnik
23.10.2021 14:30 NK Vitez : Kiseljak
23.10.2021 14:30 Podgrmeč : Vlašić
23.10.2021 14:30 Krajina : FK Vitez
23.10.2021 14:30 Radnički : Mladost (M)
23.10.2021 14:30 Slaven : Svatovac
23.10.2021 14:30 Bosna (K) : Seona
23.10.2021 14:30 Odžak 102 : Orahovica 74
23.10.2021 14:30 Rudar : Mošćanica
23.10.2021 14:30 Bosna : Moševac
23.10.2021 14:30 Turbina : Troglav 1918
23.10.2021 14:30 Čapljina : Sloga
23.10.2021 14:30 Jajce : Nova Bila
23.10.2021 14:00 Nemila : Borac
23.10.2021 11:00 Bojnik : Saobraćajac
23.10.2021 11:00 El Tarik : Ilijaš
23.10.2021 11:00 Ozren : Jedinstvo
23.10.2021 11:00 Respekt : Pofalićki
23.10.2021 14:00 Cim : Kruševo
23.10.2021 10:00 Vrana : Toplice
23.10.2021 15:00 Mladost : Kolubara
23.10.2021 17:00 Spartak ŽK : Metalac
23.10.2021 14:00 Radnički (SM) : Loznica
23.10.2021 14:00 Rad : Kabel
23.10.2021 14:00 Javor Matis : Železničar
23.10.2021 14:00 Inđija : Budućnost
23.10.2021 14:00 OFK Žarkovo : Mladost GAT
23.10.2021 17:00 Mačva : IMT
23.10.2021 14:00 RFK Grafičar : Timok 1919
23.10.2021 14:00 OFK Bačka : Zlatibor
23.10.2021 20:00 Budućnost : Iskra
23.10.2021 20:00 Rudar : Dečić
23.10.2021 20:00 Jezero : Sutjeska
23.10.2021 20:00 Zeta : OFK Petrovac
23.10.2021 20:00 Podgorica : Mornar
23.10.2021 14:00 Željezničar : Rudar Prijedor
23.10.2021 14:00 Radnik (B) : Krupa
23.10.2021 14:00 Zrinjski : Borac
23.10.2021 14:00 Široki Brijeg : Sloboda
23.10.2021 13:30 Novi Grad : Igman
23.10.2021 17:30 Budućnost : Sutjeska
23.10.2021 17:30 Jedinstvo : Jezero
23.10.2021 17:30 Iskra : Mladost
23.10.2021 17:30 Titograd : Rudar
23.10.2021 17:30 Podgorica : Mornar
23.10.2021 17:30 Dečić : Kom
23.10.2021 17:30 Bokelj : Cetinje
23.10.2021 15:00 Široki Brijeg : Leotar
23.10.2021 15:00 Velež : Sloboda
23.10.2021 15:00 Sarajevo : Radnik
23.10.2021 15:00 Željezničar : Rudar Prijedor
23.10.2021 15:00 Borac : Zrinjski
23.10.2021 15:00 Tuzla City : Posušje
23.10.2021 11:00 Igman : Neum
23.10.2021 11:00 Rudar : Knežopoljac
23.10.2021 11:30 Sloga (T) : FSA Prijedor
23.10.2021 10:00 Naša krila : Ukrina
23.10.2021 11:00 Guber : Jedinstvo
23.10.2021 13:30 Gomila : Mladost 1938
23.10.2021 13:30 Brekovica 78 : Kamenica
23.10.2021 Turbina : Bjelopoljac
23.10.2021 Mostar : Cim
23.10.2021 Sloga : Rama
23.10.2021 Zrinjski : Blagaj
23.10.2021 11:00 Seona : Rainci
23.10.2021 Vratnik : Omladinac
23.10.2021 Miske - Akademija : Jang bojs
23.10.2021 Mlade Nade : Atletiko
23.10.2021 17:30 Polet Stars 2000 : Petrovac
23.10.2021 17:30 Berane : Budva
23.10.2021 17:30 Kom : Mornar 1923
23.10.2021 17:30 Arsenal : Grbalj
23.10.2021 17:30 Dečić : Sutjeska
23.10.2021 17:30 OFK Titograd : Iskra
23.10.2021 17:30 Rudar : Jezero
23.10.2021 17:30 Mladost : Zeta
23.10.2021 17:30 Igalo : Podgorica
23.10.2021 17:30 Budućnost : Brskovo
23.10.2021 15:00 Široki Brijeg : Leotar
23.10.2021 15:00 Velež : Sloboda
23.10.2021 15:00 Sarajevo : Radnik
23.10.2021 15:00 Željezničar : Rudar Prijedor
23.10.2021 15:00 Borac : Zrinjski
23.10.2021 15:00 Tuzla City : Posušje
23.10.2021 10:00 Polet 1926 : Kozara
23.10.2021 10:00 Radnik Urije : Borac (Š)
23.10.2021 10:00 Željezničar : Mineral
23.10.2021 10:00 OFK Spartak 2013 : Ljubić
23.10.2021 10:00 Krupa : Modriča Alfa
23.10.2021 10:00 Proleter : Željezničar Sport Team
23.10.2021 10:00 Borac (BL) : Tekstilac
23.10.2021 10:00 Ilićka 01 : Radnik
23.10.2021 10:00 Sloboda : Jedinstvo
23.10.2021 10:00 Pelagićevo : Mladost
23.10.2021 10:00 Lokomotiva : Drina
23.10.2021 10:00 Podrinje : Zvijezda 09
23.10.2021 10:00 Jedinstvo : FSA Prijedor
23.10.2021 11:30 Radnički : OFK Bihać
23.10.2021 11:30 Una Nacionalni park : Brekovica 78
23.10.2021 11:30 Kamenica : Podgrmeč
23.10.2021 11:30 Rudar : Jedinstvo
23.10.2021 11:30 Kolibri : Ključ
23.10.2021 11:30 Olimpija : Radnički
23.10.2021 11:30 Moševac : Borac
23.10.2021 11:30 Nemila : Krivaja
23.10.2021 11:30 Pobjeda : Usora
23.10.2021 11:30 Žepče 1919 : TOŠK
23.10.2021 10:00 Igman : KMN Vogošća
23.10.2021 10:00 Željezničar : Sarajevo
23.10.2021 10:00 Novi Grad : Slavija
23.10.2021 10:00 Igman : Baton
23.10.2021 FA Akademica : Soccer
23.10.2021 UNIS : AF Devetka
23.10.2021 Sokolac : Sporting
23.10.2021 Famos : Una Premium
23.10.2021 J Akademija : Novi Grad
23.10.2021 Dobrinja : Igman
23.10.2021 SAŠK Napredak : Šampion
23.10.2021 Romanija : Ozren
23.10.2021 Mostar : Brotnjo
23.10.2021 Stolac : GOŠK
23.10.2021 Rama : Blagaj
23.10.2021 Velež : Zrinjski
23.10.2021 Branitelj : Igman
23.10.2021 Čapljina : Neum
23.10.2021 11:30 Klis : Lokomotiva
23.10.2021 11:30 Iskra : Međugorje
23.10.2021 11:30 Turbina : Bjelopoljac
23.10.2021 11:30 Kruševo : Višići
23.10.2021 10:00 Orašje : Di - Five
23.10.2021 10:00 Zvijezda : Bratstvo
23.10.2021 10:00 Eurofudbal : Betaklub Tango
23.10.2021 10:00 Proleter : Gornji Rahić
23.10.2021 10:00 Tuzla City : Slaven
23.10.2021 10:00 Colibri : Bambi
23.10.2021 10:00 Budućnost : Sloboda
23.10.2021 12:00 Polet 1926 : Kozara
23.10.2021 12:00 Rudar Prijedor : Borac (Š)
23.10.2021 12:00 Željezničar : Mineral ZTC
23.10.2021 12:00 Spartak 2013 : Ljubić
23.10.2021 12:00 Krupa : Modriča Alfa
23.10.2021 12:00 Proleter : Željezničar Sport Team
23.10.2021 12:00 Borac (BL) : Tekstilac
23.10.2021 10:00 Gomila : Krajina
23.10.2021 10:00 Jezerski : Bratstvo
23.10.2021 10:00 Mladost (V) : Vitez
23.10.2021 10:00 Sporting : Čelik
23.10.2021 10:00 Borac - Tetovo : Stupčanica
23.10.2021 10:00 Rudar (K) : Mladost (DK)
23.10.2021 10:00 Rudar (B) : Tempo sport
23.10.2021 10:00 Moševac : Borac
23.10.2021 10:00 Pobjeda : Usora
23.10.2021 Igman : Željezničar
23.10.2021 Bambinosi : Olimp
23.10.2021 Sarajevo : Radnik
23.10.2021 Glasinac 1936 : Sarajevo 2
23.10.2021 10:00 F.A. Akademica : Betaklub
23.10.2021 10:00 Miske - Akademija : Novi Grad
23.10.2021 10:00 Sokolac : Željezničar
23.10.2021 10:00 AF Devetka : Željezničar
23.10.2021 10:00 Bambinosi : Fair - Play
23.10.2021 10:00 F.A. Akademica : Sparta
23.10.2021 10:00 Famos : S.A. Ilijaš
23.10.2021 10:00 Orašje : Di - Five
23.10.2021 10:00 Zvijezda : Bratstvo
23.10.2021 10:00 Eurofudbal : Betaklub Tango
23.10.2021 10:00 Tuzla City : Slaven
23.10.2021 10:00 Colibri : Bambi
23.10.2021 14:00 ŽNK Sloboda : Mladost
23.10.2021 11:00 Inter : Brotnjo
23.10.2021 15:00 Lokomotiva : SFK 2000

Košarka

23.10.2021 19:00 Partizan NIS : Krka
23.10.2021 Slavija 1996 : OKK Borac Mako Print
23.10.2021 Sokolac : Budućnost BN
23.10.2021 Sutjeska : Kozara
23.10.2021 Sloboda 73 : Varda HE
23.10.2021 Prijedor Spartak : Student Igokea
23.10.2021 Drina Princip : Rogatica

Odbojka

23.10.2021 16:00 Mladost : Borac m:tel
23.10.2021 19:00 Ljubinje : Jedinstvo
23.10.2021 19:00 Bosna (K) : Bosna (S)
23.10.2021 19:00 Kakanj 78 : Gradina-Herceg
23.10.2021 18:00 Domaljevac : Radnik
23.10.2021 19:30 Gradiška : Drina
23.10.2021 Jedinstvo : Sutjeska
23.10.2021 Mediteran Bemaks : Galeb
23.10.2021 Mornar : Budva
23.10.2021 19:00 Sloboda : Goražde
23.10.2021 18:00 Jahorina : Orašje
23.10.2021 17:30 Igman : Crvena zvijezda
23.10.2021 19:00 Bimal-Jedinstvo : Mostar
23.10.2021 15:00 Ljubinje Bankom : Radnik
23.10.2021 14:00 Glasinac : Inova
23.10.2021 15:00 Libero : Borac
23.10.2021 14:00 Hercegovac : Maglić
23.10.2021 HE na Drini : Bratunac
23.10.2021 Novi Grad : Alipašino Polje
23.10.2021 18:00 Morača : Albatros
23.10.2021 18:00 Gimnazijalac : Rudar
23.10.2021 18:00 Galeb : Mediteran Bemaks
23.10.2021 18:00 Luka Bar : Budućnost

Rukomet

23.10.2021 Borac M:TEL : Krivaja
23.10.2021 Sloga (GV/U) : Leotar
23.10.2021 Vogošća : Iskra
23.10.2021 Izviđač CO : Bosna (S)
23.10.2021 Maglaj : Sloga (D)
23.10.2021 Gračanica : Gradačac
23.10.2021 Konjuh : Sloboda
23.10.2021 20:00 Kozara (KD) : Derventa
23.10.2021 17:00 Kotor Varoš : Slavija
23.10.2021 15:00 Bijeljina : Drina
23.10.2021 Čelinac : Sava 2019
23.10.2021 Sloga (P) : Teslić
23.10.2021 Srbac : Kaluđer
23.10.2021 Srednjoškolac : Laktaši
23.10.2021 Bosna 2 : Zrinjski
23.10.2021 Sloga 2 : Rvacka
23.10.2021 Čapljina : Izviđač CO 2
23.10.2021 Velež : Međugorje
23.10.2021 Borac : Krivaja
23.10.2021 Grude : Zrinjski
23.10.2021 Leotar : Jedinstvo
23.10.2021 Ilidža : Izviđač CO
23.10.2021 19:30 Borja : Radnik
23.10.2021 13:30 Borac 2 : Derventa
23.10.2021 Bihać : Krajina
23.10.2021 Jedinstvo : Sloga 2013
23.10.2021 Partizan 1949 : Lovćen
23.10.2021 Berane 1949 : Sutjeska
23.10.2021 Mornar 7 : Rudar
23.10.2021 Budvanska rivijera : Jedinstvo
23.10.2021 Danilovgrad : Komovi
23.10.2021 Budućnost : Brskovo

Vaterpolo

23.10.2021 KVK Radnički : Šabac
23.10.2021 Vojvodina : Proleter
23.10.2021 Nais : Valis
23.10.2021 Zemun : Partizan
23.10.2021 Novi Beograd : BVK Crvena zvezda
23.10.2021 Rasina : Bečej
23.10.2021 NBG Vukovi : Stari Grad
23.10.2021 Mladost : Palilula
23.10.2021 Beograd : Valjevo
23.10.2021 Banjica : Taš
23.10.2021 Spartak Prozivka : Banja Luka
23.10.2021 Vračar : Sava
23.10.2021 Singidunum : Košutnjak
23.10.2021 ŽAK : TENT