Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 397 utakmica za dan
Nedelja, 31 Oktobar 2021


Fudbal

Ukrina
Čečava
0 : 2
Laktaši
Laktaši
31.10.2021 14:00
Ukrina
0 : 2
Laktaši
Željezničar
Doboj
2 : 2
Brdo
Hambarine
31.10.2021 14:00
Željezničar
2 : 2
Brdo
Sloboda
Mrkonjić Grad
4 : 0
Sloga (S)
Srbac
31.10.2021 14:00
Sloboda
4 : 0
Sloga (S)
Dubrave
Dubrave
2 : 1
Progres
Kneževo
31.10.2021 14:00
Dubrave
2 : 1
Progres
Čelinac
Čelinac
1 : 1
Gorica
Šipovo
31.10.2021 14:00
Čelinac
1 : 1
Gorica
Jedinstvo (Br)
Brodac
0 : 0
Vlasenica
Vlasenica
31.10.2021 14:00
Jedinstvo (Br)
0 : 0
Vlasenica
Milići
Milići
2 : 3
Guber
Srebrenica
31.10.2021 14:00
Milići
2 : 3
Guber
Mladost (R)
Rogatica
6 : 1
Ilićka 01
Brčko
31.10.2021 14:00
Mladost (R)
6 : 1
Ilićka 01
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Mladost (G)
Gacko
31.10.2021 14:00
Stakorina
2 : 1
Mladost (G)
Mladost
Kotor Varoš
2 : 0
Slaven
Dobrljin
31.10.2021 14:00
Mladost
2 : 0
Slaven
Naprijed
Banja Luka
3 : 3
Svodna
Svodna
31.10.2021 14:00
Naprijed
3 : 3
Svodna
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Crni vrh
Jaružani
31.10.2021 14:00
Krajina
2 : 0
Crni vrh
Rekreativo
Banja Luka
3 : 3
Plamen
Donje Vodičevo
31.10.2021 14:00
Rekreativo
3 : 3
Plamen
13 Skojevki
Grbavci
2 : 2
Lijevče
Nova Topola
31.10.2021 14:00
13 Skojevki
2 : 2
Lijevče
Sloga
Saničani(Rakelići)
2 : 1
Bratstvo
Kozarac
31.10.2021 14:00
Sloga
2 : 1
Bratstvo
Lauš
Banja Luka
1 : 1
FSA
Prijedor
31.10.2021 14:00
Lauš
1 : 1
FSA
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 0
Trebava
Osječani
31.10.2021 14:00
Hajduk (B)
2 : 0
Trebava
Borac
B.Lužani
3 : 0
Zvijezda
Kakmuž
31.10.2021 14:00
Borac
3 : 0
Zvijezda
Skugrić
Skugrić
1 : 2
Sloga (J)
Jakeš
31.10.2021 14:00
Skugrić
1 : 2
Sloga (J)
Rudanka
Rudanka
1 : 2
Vučijak
Majevac
31.10.2021 14:00
Rudanka
1 : 2
Vučijak
Mineral
Banja Vrućica
4 : 1
Naša krila
Kostajnica
31.10.2021 14:00
Mineral
4 : 1
Naša krila
Sloga (DP)
Dugo Polje
9 : 1
Ozren
Petrovo
31.10.2021 14:00
Sloga (DP)
9 : 1
Ozren
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 2
Šekovići
Šekovići
31.10.2021 14:30
Sloboda
1 : 2
Šekovići
Lokanj
Lokanj
2 : 0
Tabanci
Tabanci
31.10.2021 14:30
Lokanj
2 : 0
Tabanci
Trnovica
Trnovica
1 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
31.10.2021 14:30
Trnovica
1 : 0
Mladost (BS)
Partizan
Donja Trnova
3 : 1
Jedinstvo
Roćević
31.10.2021 14:30
Partizan
3 : 1
Jedinstvo
Lokomotiva
Brčko
1 : 4
Zadrugar
Donje Crnjelovo
31.10.2021 14:30
Lokomotiva
1 : 4
Zadrugar
Omladinac
Potočari
7 : 1
Birač
Derventa
31.10.2021 14:30
Omladinac
7 : 1
Birač
Bratstvo
Bratunac
31.10.2021
14:30
Mladost (VO)
Velika Obarska
31.10.2021 14:30
Bratstvo
:
Mladost (VO)
Podrinje
Tršić
6 : 0
Janja 2009
Janja
31.10.2021 14:30
Podrinje
6 : 0
Janja 2009
Knežopoljac
Knežica
0 : 3
Ravan
Međeđa
31.10.2021 14:00
Knežopoljac
0 : 3
Ravan
Mrakovica
Kozaruša
0 : 1
Kozara
Donji Orlovci
31.10.2021 14:00
Mrakovica
0 : 1
Kozara
Gomjenica
Prijedor
4 : 1
Berek 1975
Prijedor
31.10.2021 11:00
Gomjenica
4 : 1
Berek 1975
Brzi
Busnovi
1 : 2
Ljubija
Ljubija
31.10.2021 14:00
Brzi
1 : 2
Ljubija
Rasavci
Rasavci
3 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
31.10.2021 14:00
Rasavci
3 : 0
Podgrmeč
Borac (M)
Maglajani
1 : 4
Mladi Krajišnik
Kukulje
31.10.2021 14:30
Borac (M)
1 : 4
Mladi Krajišnik
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 3
Kozara
Turjak
31.10.2021 14:30
Sloboda
1 : 3
Kozara
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 0
Omladinac
Brestovčina
31.10.2021 14:30
Sloga DIPO
2 : 0
Omladinac
Torpedo
Cerovljani
1 : 1
Laminci
Laminci
31.10.2021 14:30
Torpedo
1 : 1
Laminci
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 0
Obradovac
Gradiška
31.10.2021 14:30
Potkozarje
0 : 0
Obradovac
Bratstvo
Kozinci
0 : 4
Borac (Š)
Šibovska
31.10.2021 14:30
Bratstvo
0 : 4
Borac (Š)
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 3
Omladinac
Banja Luka
31.10.2021 14:00
OFK Spartak 2013
1 : 3
Omladinac
Vrbas
Banja Luka
1 : 4
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
31.10.2021 14:00
Vrbas
1 : 4
Šnjegotina
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 6
Mladost Farmaprom
Zalužani
31.10.2021 14:00
Gomionica
1 : 6
Mladost Farmaprom
Sloboda
Piskavica
1 : 1
Karanovac
Karanovac
31.10.2021 14:00
Sloboda
1 : 1
Karanovac
Borac (O)
Osinja
1 : 3
Rudar
Stanari
31.10.2021 14:30
Borac (O)
1 : 3
Rudar
Polet
Podnovlje
3 : 0
Zadrugar
Sijekovac
31.10.2021 14:00
Polet
3 : 0
Zadrugar
BSK
Bušletić
4 : 2
Borac (K)
Kotorsko
31.10.2021 14:00
BSK
4 : 2
Borac (K)
OFK Pridjel
Pridjel Donji
1 : 1
Sloboda
Grabovica
31.10.2021 14:00
OFK Pridjel
1 : 1
Sloboda
Zborište
Zborište
2 : 1
Liješće
Liješće
31.10.2021 14:00
Zborište
2 : 1
Liješće
Pelagićevo 21
Pelagićevo
4 : 1
Višnjik
Modriča
31.10.2021 16:30
Pelagićevo 21
4 : 1
Višnjik
Kladari Gornji
Kladari Gornji
0 : 1
Omladinac
Modriča
31.10.2021 16:30
Kladari Gornji
0 : 1
Omladinac
Posavina
Miloševac
3 : 0
Partizan
Koprivna
31.10.2021 11:00
Posavina
3 : 0
Partizan
Mladost
Srpska Tišina
3 : 1
Trebavac
Vranjak
31.10.2021 16:30
Mladost
3 : 1
Trebavac
Dobor
Modriča
3 : 2
Zadrugar
Tarevci
31.10.2021 16:30
Dobor
3 : 2
Zadrugar
Sloga 73
Ždreban
0 : 5
Crkvina
Crkvina
31.10.2021 16:30
Sloga 73
0 : 5
Crkvina
Budućnost
Gornja Slatina
5 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
31.10.2021 16:30
Budućnost
5 : 0
Bratstvo
Obilić
Krepšić
1 : 4
OFK Brezik
Gornji Brezik
31.10.2021 14:00
Obilić
1 : 4
OFK Brezik
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 1
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
31.10.2021 14:00
Mladost 2003
0 : 1
Bobetino Brdo
Mladost (S)
Sandići
2 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
31.10.2021 14:00
Mladost (S)
2 : 1
Crvena zvijezda
Mladost (L)
Lončari
4 : 3
Gredice
Gredice
31.10.2021 14:00
Mladost (L)
4 : 3
Gredice
Strijelac
Tutnjevac
3 : 0
Jedinstvo
Koretaši
31.10.2021 14:00
Strijelac
3 : 0
Jedinstvo
Majevica
Lopare
5 : 0
Jugović
Gredice
31.10.2021 14:00
Majevica
5 : 0
Jugović
Obarska
Velika Obarska
2 : 4
Drina (B)
Batar
31.10.2021 14:30
Obarska
2 : 4
Drina (B)
Jedinstvo
Suvo Polje
0 : 2
Novo doba
Čardačine
31.10.2021 14:30
Jedinstvo
0 : 2
Novo doba
Panteri
Zagoni
3 : 0
Kolektiv
Međaši
31.10.2021 14:30
Panteri
3 : 0
Kolektiv
Semberija
Popovi
1 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
31.10.2021 14:30
Semberija
1 : 0
OFK Magnojević
Pecka
Roćević
3 : 0
Jasenica
Jasenica
31.10.2021 14:00
Pecka
3 : 0
Jasenica
Jardan
Jardan
1 : 1
Borac
Osmaci
31.10.2021 14:00
Jardan
1 : 1
Borac
Budućnost
Skelani
2 : 2
Branjevo
Branjevo
31.10.2021 14:00
Budućnost
2 : 2
Branjevo
Čelopek
Čelopek
3 : 0
Polet
Kravica
31.10.2021 14:00
Čelopek
3 : 0
Polet
Jadar
Nova Kasaba
2 : 0
Radnički
Karakaj
31.10.2021 14:00
Jadar
2 : 0
Radnički
Polet
Mali Sitneši
0 : 2
Nožičko
Nožičko
31.10.2021 11:00
Polet
0 : 2
Nožičko
Crvena zemlja
Nova Ves
1 : 4
Župa
Milosavci
31.10.2021 14:00
Crvena zemlja
1 : 4
Župa
Bratstvo
Povelič
7 : 1
Mladost
Bajinci
31.10.2021 14:00
Bratstvo
7 : 1
Mladost
Vrbas
Prijebljezi
1 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
31.10.2021 14:00
Vrbas
1 : 0
Budućnost
Sava 04
Brezovo Polje Selo
0 : 5
Mladost
Trnjaci
31.10.2021 11:00
Sava 04
0 : 5
Mladost
Jedinstvo
Donja Čađavica
3 : 5
Proleter
Gornji Dragaljevac
31.10.2021 14:30
Jedinstvo
3 : 5
Proleter
Koridor 2011
Bijeljina
7 : 1
Stević Jovan
Vršani
31.10.2021 14:30
Koridor 2011
7 : 1
Stević Jovan
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
5 : 0
Budućnost
Ravno Polje
31.10.2021 14:30
Magnojević 2001
5 : 0
Budućnost
Ljeljenča
Ljeljenča
7 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
31.10.2021 14:30
Ljeljenča
7 : 0
Omladinac
Kovačići 08
Kovačići
3 : 0
Piperci
Piperci
31.10.2021 14:30
Kovačići 08
3 : 0
Piperci
Pobjeda
Triješnica
1 : 1
OFK Batković
Batković
31.10.2021 14:30
Pobjeda
1 : 1
OFK Batković
Polet
Gornji Kojčinovac
3 : 2
Mladen Perić
Glogovac
31.10.2021 14:30
Polet
3 : 2
Mladen Perić
Tavna
Banjica
4 : 2
Sloga
Dazdarevo
31.10.2021 14:30
Tavna
4 : 2
Sloga
Glogovac
Glogovac
0 : 9
Sloga United
Bijeljina
31.10.2021 14:30
Glogovac
0 : 9
Sloga United
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
1 : 1
VSK
Velino Selo
31.10.2021 14:30
OFK Crnjelovo
1 : 1
VSK
Koviljuše
Bijeljina
0 : 5
Majevica
Donje Zabrđe
31.10.2021 10:30
Koviljuše
0 : 5
Majevica
Sloga
Donja Bukovica
6 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
31.10.2021 10:30
Sloga
6 : 0
Borac
Nacional
Bijeljina
2 : 0
Buk
Gornja Bukovica
31.10.2021 10:30
Nacional
2 : 0
Buk
Igman
Konjic
1 : 0
TOŠK
Tešanj
31.10.2021 13:30
Igman
1 : 0
TOŠK
Brekovica 78
Brekovica
1 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
31.10.2021 13:30
Brekovica 78
1 : 2
Rudar (K)
Vlašić
Turbe
1 : 4
Krajina
Cazin
31.10.2021 13:30
Vlašić
1 : 4
Krajina
Kiseljak
Kiseljak
2 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
31.10.2021 13:30
Kiseljak
2 : 2
Podgrmeč
Iskra
Bugojno
4 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
31.10.2021 13:30
Iskra
4 : 1
Sloga
Seona
Seona
2 : 0
Odžak 102
Odžak
31.10.2021 13:30
Seona
2 : 0
Odžak 102
Dinamo
Donja Mahala
2 : 0
Bosna (K)
Kalesija
31.10.2021 13:30
Dinamo
2 : 0
Bosna (K)
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 0
Bosna (M)
Mionica
31.10.2021 13:30
Gornji Rahić
3 : 0
Bosna (M)
Mladost (K)
Kikači
2 : 0
Dizdaruša
Brčko
31.10.2021 13:30
Mladost (K)
2 : 0
Dizdaruša
Svatovac
Poljice
0 : 0
Prokosovići
Prokosovići
31.10.2021 13:30
Svatovac
0 : 0
Prokosovići
Mošćanica
Sarajevo
2 : 1
Krivaja
Zavidovići
31.10.2021 14:30
Mošćanica
2 : 1
Krivaja
Moševac
Moševac
5 : 0
Jahorina
Prača
31.10.2021 14:30
Moševac
5 : 0
Jahorina
Famos
Hrasnica
0 : 1
Bosna
Visoko
31.10.2021 14:30
Famos
0 : 1
Bosna
Čelik
Zenica
4 : 0
Natron
Maglaj
31.10.2021 14:30
Čelik
4 : 0
Natron
Baton
Sarajevo
1 : 0
Azot
Vitkovići
31.10.2021 14:30
Baton
1 : 0
Azot
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 1
Klis
Buturović Polje
31.10.2021 13:30
Sloga
1 : 1
Klis
Stolac
Stolac
0 : 3
Čapljina
Čapljina
31.10.2021 13:30
Stolac
0 : 3
Čapljina
Troglav 1918
Livno
5 : 0
Neum
Neum
31.10.2021 13:30
Troglav 1918
5 : 0
Neum
Rama
Prozor-Rama
4 : 0
Turbina
Jablanica
31.10.2021 13:30
Rama
4 : 0
Turbina
Višići
Višići
2 : 5
Ljubuški
Ljubuški
31.10.2021 13:30
Višići
2 : 5
Ljubuški
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
3 : 1
Kamešnica
Podhum
31.10.2021 13:30
Bjelopoljac
3 : 1
Kamešnica
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Grude
Grude
31.10.2021 13:30
Brotnjo
2 : 1
Grude
Kreševo
Kreševo
2 : 1
Kaćuni
Kaćuni
31.10.2021 14:30
Kreševo
2 : 1
Kaćuni
OFK Lugovi
Lugovi
0 : 3
Busovača
Busovača
31.10.2021 14:30
OFK Lugovi
0 : 3
Busovača
Romari
Vitez
6 : 0
Šantići
Šantići
31.10.2021 14:30
Romari
6 : 0
Šantići
Bilalovac
Bilalovac
2 : 1
Fojnica
Fojnica
31.10.2021 14:30
Bilalovac
2 : 1
Fojnica
Sport Prevent
Bugojno
3 : 0
Radnik
Donji Vakuf
31.10.2021 14:30
Sport Prevent
3 : 0
Radnik
Karaula
Karaula
2 : 4
Gorica
Guča Gora
31.10.2021 14:30
Karaula
2 : 4
Gorica
Nova Bila
Nova Bila
2 : 6
Mladost
Nević Polje
31.10.2021 14:30
Nova Bila
2 : 6
Mladost
Dnoluka
Kruščica
1 : 2
Jajce
Jajce
31.10.2021 14:30
Dnoluka
1 : 2
Jajce
Hajduk
Orašje
3 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
31.10.2021 13:30
Hajduk
3 : 0
Mladost (D)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
2 : 2
19 srpanj
Oštra Luka
31.10.2021 13:30
Mladi zadrugar
2 : 2
19 srpanj
Mladost (DS)
Donji Svilaj
1 : 1
Sloga (T)
Tolisa
31.10.2021 13:30
Mladost (DS)
1 : 1
Sloga (T)
Kostrč
Kostrč
1 : 0
Dragovoljac
Novo Selo
31.10.2021 13:30
Kostrč
1 : 0
Dragovoljac
Napredak
Matići
3 : 2
Mladost (S)
Sibovac
31.10.2021 13:30
Napredak
3 : 2
Mladost (S)
Trešnjevka
Maoča
3 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
31.10.2021 13:30
Trešnjevka
3 : 1
Doboj Istok
Mladost 78
Donje Vukovije
1 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
31.10.2021 13:30
Mladost 78
1 : 0
Ingram
Vražići 92
Vražići
3 : 0
Mladost (B)
Velika Brijesnica
31.10.2021 13:30
Vražići 92
3 : 0
Mladost (B)
Trebava
Donja Zelinja
2 : 0
Omladinac 68
Mionica
31.10.2021 13:30
Trebava
2 : 0
Omladinac 68
Slatina
Bašigovci
3 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
31.10.2021 13:30
Slatina
3 : 1
Mladost (GŽ)
Pobjeda
Tešanjka
10 : 0
Čelični grad-Steel City
Zenica
31.10.2021 13:00
Pobjeda
10 : 0
Čelični grad-Steel City
Sporting
Zenica
3 : 4
Novi Šeher
Novi Šeher
31.10.2021 13:00
Sporting
3 : 4
Novi Šeher
Proleter
Makljenovac
0 : 3
Nemila
Nemila
31.10.2021 13:00
Proleter
0 : 3
Nemila
Napredak
Šije
2 : 4
Fortuna
Zenica
31.10.2021 13:00
Napredak
2 : 4
Fortuna
Ilijaš
Ilijaš
8 : 0
Omladinac
Doglodi-Stup
31.10.2021 12:00
Ilijaš
8 : 0
Omladinac
Saobraćajac
Sarajevo
5 : 0
El Tarik
Sarajevo
31.10.2021 13:00
Saobraćajac
5 : 0
El Tarik
Stup
Sarajevo
1 : 1
Ozren
Semizovac
31.10.2021 20:30
Stup
1 : 1
Ozren
Mladost
Župča
2 : 1
Igman
Ilidža
31.10.2021 14:00
Mladost
2 : 1
Igman
Pofalićki
Sarajevo
2 : 3
Vratnik
Sarajevo
31.10.2021 14:30
Pofalićki
2 : 3
Vratnik
Drina
Goražde
2 : 2
BKB
Berič-Kiseljak
31.10.2021 13:00
Drina
2 : 2
BKB
Blagaj
Blagaj
0 : 0
Neretva 2020
Čeljevo
31.10.2021 14:00
Blagaj
0 : 0
Neretva 2020
Šujica
Šujica
3 : 1
Drinovci
Drinovci
31.10.2021 14:30
Šujica
3 : 1
Drinovci
Mesihovina
Mesihovina
4 : 2
Rakitno
Rakitno
31.10.2021 14:30
Mesihovina
4 : 2
Rakitno
Ratkovići
Ratkovići
3 : 2
OFK Brčko
Brčko
31.10.2021 13:30
Ratkovići
3 : 2
OFK Brčko
HAŠK Napredak
Ulović
0 : 0
Mladost
Vidovice
31.10.2021 13:30
HAŠK Napredak
0 : 0
Mladost
Korpar
Grebnice
3 : 0
Dinamo 75
Prijedor
31.10.2021 13:30
Korpar
3 : 0
Dinamo 75
Pribava
Pribava
5 : 0
Polet
Hrvati
31.10.2021 13:30
Pribava
5 : 0
Polet
Željezničar
Dobošnica
5 : 2
Jedinstvo
Lukavica
31.10.2021 13:30
Željezničar
5 : 2
Jedinstvo
Bukovik
Gornji Srebrenik
7 : 1
BSK
Bokavići
31.10.2021 13:30
Bukovik
7 : 1
BSK
Špionica 1953
Špionica
1 : 1
Rudar
Zagorje
31.10.2021 13:30
Špionica 1953
1 : 1
Rudar
Mladost
Doborovci
2 : 2
Sloga
Bikodže
31.10.2021 13:30
Mladost
2 : 2
Sloga
Stjepan Polje
Stjepan Polje
3 : 1
25 maj
Uroža
31.10.2021 13:30
Stjepan Polje
3 : 1
25 maj
OFK Vida
Vida
6 : 0
Sloboda
Kerep
31.10.2021 14:00
OFK Vida
6 : 0
Sloboda
Posavina
Brod
2 : 0
Voćar
Šatorovići
31.10.2021 14:00
Posavina
2 : 0
Voćar
Graničar
Brezovo Polje
1 : 0
OFK Međiđa
Donja Međiđa
31.10.2021 14:00
Graničar
1 : 0
OFK Međiđa
Izbor
Brčko
3 : 0
Biberovo Polje
Biberovo Polje
31.10.2021 14:00
Izbor
3 : 0
Biberovo Polje
Mionica 85
Mionica
2 : 1
Brka 1948
Brka
31.10.2021 14:00
Mionica 85
2 : 1
Brka 1948
12 decembar
Rajska
4 : 1
Čelić
Čelić
31.10.2021 14:00
12 decembar
4 : 1
Čelić
Koraj
Koraj
2 : 1
Željezničar
Jelovče Selo
31.10.2021 14:00
Koraj
2 : 1
Željezničar
Budućnost
Donja Lukavica
3 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
31.10.2021 13:30
Budućnost
3 : 1
Krušik
Mladost (Suh.)
Suha
5 : 3
Omazići 1937
Omazići
31.10.2021 13:30
Mladost (Suh.)
5 : 3
Omazići 1937
Rudar
Bukinje
0 : 1
Partizan
Kiseljak
31.10.2021 13:30
Rudar
0 : 1
Partizan
Grivice
Grivice
3 : 0
Srnica
Treštenica
31.10.2021 13:30
Grivice
3 : 0
Srnica
Napredak
Tupkovići
2 : 4
Rainci
Gornji Rainci
31.10.2021 13:30
Napredak
2 : 4
Rainci
Memići
Memići
2 : 1
Jablanica
Barice
31.10.2021 13:30
Memići
2 : 1
Jablanica
Mladost
Tinja
4 : 1
Škahovica
Škahovica
31.10.2021 13:30
Mladost
4 : 1
Škahovica
Majevica
Rašljani
31.10.2021
10:00
Jedinstvo
Huskići
31.10.2021 10:00
Majevica
:
Jedinstvo
Stupari
Stupari
0 : 2
Toplice
Gornja Lukavica
31.10.2021 09:00
Stupari
0 : 2
Toplice
Oskova
Oskova
1 : 4
Omladinac RMU
Đurđevik
31.10.2021 09:00
Oskova
1 : 4
Omladinac RMU
Kološići
Visoko
0 : 1
Liješeva
Liješeva
31.10.2021 12:00
Kološići
0 : 1
Liješeva
Zmaj
Buzić Mahala
2 : 0
Dijamant
Grđevac
31.10.2021 14:30
Zmaj
2 : 0
Dijamant
Omladinac
Poriječani
0 : 3
Gračanica
Visoko
31.10.2021 14:30
Omladinac
0 : 3
Gračanica
Ljiljan
Zimča
0 : 8
Poriječani
Poriječani
31.10.2021 14:30
Ljiljan
0 : 8
Poriječani
Kralupi
Kralupi
4 : 2
Moštre
Moštre
31.10.2021 12:00
Kralupi
4 : 2
Moštre
Partizan
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
31.10.2021 18:30
Partizan
2 : 0
Čukarički
Voždovac
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
31.10.2021 17:00
Voždovac
1 : 1
TSC
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
31.10.2021 13:30
Radnički 1923
0 : 3
Crvena zvezda
Timok 1919
Zaječar
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
31.10.2021 13:00
Timok 1919
2 : 2
OFK Bačka
IMT
Beograd
3 : 0
RFK Grafičar
Beograd
31.10.2021 13:00
IMT
3 : 0
RFK Grafičar
Kabel
Novi Sad
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
31.10.2021 13:00
Kabel
1 : 2
Javor Matis
Podgorica
Podgorica
1 : 2
Budućnost
Podgorica
31.10.2021 16:00
Podgorica
1 : 2
Budućnost
Mornar
Bar
2 : 2
Zeta
Golubovci
31.10.2021 16:00
Mornar
2 : 2
Zeta
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 0
Jezero
Plav
31.10.2021 16:00
OFK Petrovac
2 : 0
Jezero
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Rudar
Pljevlja
31.10.2021 14:00
Sutjeska
2 : 1
Rudar
Dečić
Tuzi
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
31.10.2021 13:00
Dečić
1 : 1
Iskra
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Mladost
Podgorica
31.10.2021 13:30
Grbalj
0 : 0
Mladost
Cetinje
Cetinje
0 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
31.10.2021 13:30
Cetinje
0 : 4
Jedinstvo
Berane
Berane
0 : 2
Bokelj
Kotor
31.10.2021 13:30
Berane
0 : 2
Bokelj
Kom
Podgorica
0 : 1
Igalo
Herceg Novi
31.10.2021 13:30
Kom
0 : 1
Igalo
Arsenal
Tivat
5 : 2
OFK Titograd
Podgorica
31.10.2021 13:30
Arsenal
5 : 2
OFK Titograd
Atletico Madrid
Madrid
3 : 0
Real Betis
Sevilla
31.10.2021 16:15
Atletico Madrid
3 : 0
Real Betis
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 1
Espanyol
Barcelona
31.10.2021 18:30
Getafe
2 : 1
Espanyol
Cadiz
Cádiz
1 : 1
Mallorca
Palma de Mallorca
31.10.2021 14:00
Cadiz
1 : 1
Mallorca
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
31.10.2021 21:00
Real Sociedad
1 : 1
Athletic Bilbao
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 1
Bochum
Bochum
31.10.2021 17:30
Borussia M'gladbach
2 : 1
Bochum
Augsburg
Augsburg
4 : 1
Stuttgart
Stuttgart
31.10.2021 15:30
Augsburg
4 : 1
Stuttgart
Fiorentina
Firenze
3 : 0
Spezia
La Spezia
31.10.2021 15:00
Fiorentina
3 : 0
Spezia
Genoa
Genova
0 : 0
Venezia
Venecia
31.10.2021 15:00
Genoa
0 : 0
Venezia
Inter
Milano
2 : 0
Udinese
Udine
31.10.2021 12:30
Inter
2 : 0
Udinese
Roma
Roma
1 : 2
Milan
Milano
31.10.2021 20:45
Roma
1 : 2
Milan
Salernitana
Salerno
0 : 1
Napoli
Napoli
31.10.2021 18:00
Salernitana
0 : 1
Napoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 2
Empoli
Empoli
31.10.2021 15:00
Sassuolo
1 : 2
Empoli
Angers
Angers
1 : 2
Nice
Nice
31.10.2021 13:00
Angers
1 : 2
Nice
Bordeaux
Bordeaux
3 : 2
Reims
Reims
31.10.2021 15:00
Bordeaux
3 : 2
Reims
Brest
Brest
2 : 0
Monaco
Monaco
31.10.2021 17:00
Brest
2 : 0
Monaco
Clermont
Clermont-Ferrand
0 : 1
Olympique Marseille
Marseille
31.10.2021 20:45
Clermont
0 : 1
Olympique Marseille
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Nantes
Nantes
31.10.2021 15:00
Montpellier
2 : 0
Nantes
Strasbourg
Strasbourg
4 : 0
Lorient
Lorient
31.10.2021 15:00
Strasbourg
4 : 0
Lorient
Troyes
Troyes
2 : 2
Rennes
Rennes
31.10.2021 15:00
Troyes
2 : 2
Rennes
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
4 : 0
Leotar
Trebinje
31.10.2021 13:00
Tuzla City
4 : 0
Leotar
Borac
Banja Luka
3 : 0
Posušje
Posušje
31.10.2021 17:00
Borac
3 : 0
Posušje
Velež
Mostar
1 : 2
Radnik
Bijeljina
31.10.2021 15:00
Velež
1 : 2
Radnik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Sloboda
Tuzla
31.10.2021 19:00
Široki Brijeg
0 : 0
Sloboda
Omarska
Omarska
2 : 1
Sloboda
Novi Grad
31.10.2021 14:00
Omarska
2 : 1
Sloboda
Ljubić
Prnjavor
0 : 0
Kozara
Gradiška
31.10.2021 14:00
Ljubić
0 : 0
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Radnik (H)
Hadžići
31.10.2021 14:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Radnik (H)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 0
Tuzla City
Simin Han
31.10.2021 10:30
Željezničar Sport Team
2 : 0
Tuzla City
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 1
Mladost
Doboj Kakanj
31.10.2021 13:30
Zvijezda 09
1 : 1
Mladost
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Zrinjski
Mostar
31.10.2021 14:00
Krupa
3 : 0
Zrinjski
Ljubić
Prnjavor
2 : 3
BSK
Banja Luka
31.10.2021 12:00
Ljubić
2 : 3
BSK
Zvijezda
Gradačac
3 : 0
Orašje
Orašje
31.10.2021 12:00
Zvijezda
3 : 0
Orašje
Tekstilac
Derventa
2 : 3
Modriča Alfa
Modriča
31.10.2021 12:00
Tekstilac
2 : 3
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
1 : 4
Bratstvo
Gračanica
31.10.2021 12:00
Polet 1926
1 : 4
Bratstvo
Sloga
Doboj
5 : 0
Proleter
Teslić
31.10.2021 12:00
Sloga
5 : 0
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
3 : 1
Borac
Šamac
31.10.2021 12:00
Mineral
3 : 1
Borac
Lokomotiva
Brčko
2 : 3
Radnički
Lukavac
31.10.2021 12:00
Lokomotiva
2 : 3
Radnički
Gradina
Srebrenik
0 : 1
Drina
Zvornik
31.10.2021 12:00
Gradina
0 : 1
Drina
Budućnost (P)
Pilica
1 : 4
Budućnost (B)
Banovići
31.10.2021 12:00
Budućnost (P)
1 : 4
Budućnost (B)
Milići
Milići
1 : 2
Podrinje
Janja
31.10.2021 12:00
Milići
1 : 2
Podrinje
UNIS
Vogošća
2 : 3
Bosna
Visoko
31.10.2021 13:30
UNIS
2 : 3
Bosna
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 2
Ilijaš
Ilijaš
31.10.2021 13:30
Slavija
2 : 2
Ilijaš
Željezničar
Sarajevo
7 : 2
Famos
Hrasnica
31.10.2021 12:30
Željezničar
7 : 2
Famos
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
Sutjeska
Foča
31.10.2021 13:30
Novi Grad
1 : 1
Sutjeska
Krivaja
Zavidovići
3 : 3
Čelik
Zenica
31.10.2021 13:30
Krivaja
3 : 3
Čelik
Travnik
Travnik
4 : 1
TOŠK
Tešanj
31.10.2021 13:30
Travnik
4 : 1
TOŠK
Romari
Vitez
5 : 0
FK Vitez
Vitez
31.10.2021 13:30
Romari
5 : 0
FK Vitez
Borac
Jelah
5 : 1
Žepče
Žepče
31.10.2021 13:30
Borac
5 : 1
Žepče
Natron
Maglaj
0 : 3
Rudar
Breza
31.10.2021 13:30
Natron
0 : 3
Rudar
Grude
Grude
0 : 3
Velež
Mostar
31.10.2021 13:30
Grude
0 : 3
Velež
Leotar
Trebinje
0 : 0
Igman
Konjic
31.10.2021 13:30
Leotar
0 : 0
Igman
Sutjeska
Nikšić
0 : 2
Zeta
Golubovci
31.10.2021 10:00
Sutjeska
0 : 2
Zeta
Radnik
Bijeljina
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
31.10.2021 14:30
Radnik
0 : 4
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
0 : 13
Borac (BL)
Banja Luka
31.10.2021 10:00
Ljubić
0 : 13
Borac (BL)
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Orašje
Orašje
31.10.2021 10:00
Zvijezda
4 : 0
Orašje
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Modriča Alfa
Modriča
31.10.2021 10:00
Tekstilac
3 : 0
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
0 : 2
Bratstvo
Gračanica
31.10.2021 10:00
Polet 1926
0 : 2
Bratstvo
Sloga
Doboj
5 : 0
Proleter
Teslić
31.10.2021 10:00
Sloga
5 : 0
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
6 : 0
Borac
Šamac
31.10.2021 10:00
Mineral
6 : 0
Borac
Lokomotiva
Brčko
5 : 0
Radnički
Lukavac
31.10.2021 10:00
Lokomotiva
5 : 0
Radnički
Gradina
Srebrenik
0 : 3
Drina
Zvornik
31.10.2021 10:00
Gradina
0 : 3
Drina
Budućnost (P)
Pilica
1 : 6
Budućnost (B)
Banovići
31.10.2021 10:00
Budućnost (P)
1 : 6
Budućnost (B)
Goražde
Goražde
0 : 3
Radnik
Hadžići
31.10.2021 11:00
Goražde
0 : 3
Radnik
UNIS
Vogošća
0 : 3
Bosna
Visoko
31.10.2021 11:00
UNIS
0 : 3
Bosna
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Ilijaš
Ilijaš
31.10.2021 11:00
Slavija
2 : 0
Ilijaš
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Famos
Hrasnica
31.10.2021 10:00
Željezničar
2 : 0
Famos
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Sutjeska
Foča
31.10.2021 11:00
Novi Grad
1 : 0
Sutjeska
Krivaja
Zavidovići
0 : 2
Čelik
Zenica
31.10.2021 11:00
Krivaja
0 : 2
Čelik
Travnik
Travnik
4 : 0
TOŠK
Tešanj
31.10.2021 11:00
Travnik
4 : 0
TOŠK
Romari
Vitez
5 : 0
FK Vitez
Vitez
31.10.2021 11:00
Romari
5 : 0
FK Vitez
Borac
Jelah
4 : 3
Žepče
Žepče
31.10.2021 11:00
Borac
4 : 3
Žepče
Grude
Grude
1 : 0
Velež
Mostar
31.10.2021 11:00
Grude
1 : 0
Velež
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Jedinstvo
Žeravica
31.10.2021 11:30
Laktaši
0 : 3
Jedinstvo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Čelinac
Čelinac
31.10.2021 15:30
Željezničar Sport Team
3 : 0
Čelinac
BSK
Banja Luka
1 : 1
Omladinac
Banja Luka
31.10.2021 10:30
BSK
1 : 1
Omladinac
Ukrina
Čečava
4 : 0
Zvijezda
Kakmuž
31.10.2021 10:00
Ukrina
4 : 0
Zvijezda
Romanija
Pale
2 : 1
Mladost
Rogatica
31.10.2021 11:00
Romanija
2 : 1
Mladost
OFK Bihać
Bihać
2 : 1
Gomila
Stijena
31.10.2021 12:30
OFK Bihać
2 : 1
Gomila
Vitez
Bužim
3 : 2
Željezničar
Bosanska Krupa
31.10.2021 12:30
Vitez
3 : 2
Željezničar
Krajišnik
Velika Kladuša
5 : 0
Brekovica 78
Brekovica
31.10.2021 12:30
Krajišnik
5 : 0
Brekovica 78
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
0 : 2
Sloga
Bosanska Otoka
31.10.2021 12:30
Mladost 1938
0 : 2
Sloga
Natron
Maglaj
0 : 3
Rudar
Breza
31.10.2021 11:00
Natron
0 : 3
Rudar
Eurogol
Živinice
4 : 0
Konjuh
Kladanj
31.10.2021 10:30
Eurogol
4 : 0
Konjuh
Betaclub Tango
Lukavac
2 : 1
Tuzla
Tuzla
31.10.2021 09:30
Betaclub Tango
2 : 1
Tuzla
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Memići
Memići
31.10.2021 10:00
Proleter
3 : 0
Memići
Baton
Sarajevo
4 : 2
Jedinstvo
Ljubnići
31.10.2021 09:00
Baton
4 : 2
Jedinstvo
Glasinac 1936
Sokolac
5 : 1
Famos
Vojkovići
31.10.2021 12:00
Glasinac 1936
5 : 1
Famos
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Hadžići
31.10.2021 08:00
Željezničar
3 : 0
Radnik
Rudar
Pljevlja
1 : 4
Sutjeska
Nikšić
31.10.2021 13:30
Rudar
1 : 4
Sutjeska
Budućnost
Podgorica
8 : 1
Zeta
Podgorica
31.10.2021 13:30
Budućnost
8 : 1
Zeta
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
31.10.2021 12:30
Radnik
0 : 2
Željezničar
Drina
Zvornik
4 : 0
Podrinje
Janja
31.10.2021 10:00
Drina
4 : 0
Podrinje
Ilićka 01
Brčko
7 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
31.10.2021 10:00
Ilićka 01
7 : 0
Sloboda
Borac
Maglajani
7 : 1
Sloga
Srbac
31.10.2021 10:00
Borac
7 : 1
Sloga
Laktaši
Laktaši
8 : 1
Jedinstvo
Žeravica
31.10.2021 10:00
Laktaši
8 : 1
Jedinstvo
Lijevče
Nova Topola
3 : 0
Crni vrh
Jaružani
31.10.2021 10:00
Lijevče
3 : 0
Crni vrh
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 0
Čelinac
Čelinac
31.10.2021 14:00
Željezničar Sport team
4 : 0
Čelinac
OFK Spartak 2013
Banja Luka
0 : 1
Džaja
Banja Luka
31.10.2021 11:00
OFK Spartak 2013
0 : 1
Džaja
BSK
Banja Luka
1 : 0
Omladinac
Banja Luka
31.10.2021 09:00
BSK
1 : 0
Omladinac
Omladinac
Potočari
4 : 2
Zenit
Bijeljina
31.10.2021 11:00
Omladinac
4 : 2
Zenit
Partizan
Donja Trnova
3 : 0
Sloga United
Bijeljina
31.10.2021 11:00
Partizan
3 : 0
Sloga United
Mladost
Velika Obarska
3 : 3
Priboj
Priboj
31.10.2021 11:00
Mladost
3 : 3
Priboj
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 1
Janja 2009
Janja
31.10.2021 11:00
Zadrugar
0 : 1
Janja 2009
Romanija
Pale
0 : 1
Mladost
Rogatica
31.10.2021 09:00
Romanija
0 : 1
Mladost
Ključ
Ključ
6 : 0
Radnički
Ripač
31.10.2021 11:00
Ključ
6 : 0
Radnički
Jedinstvo
Bihać
9 : 0
Kolibri
Bihać
31.10.2021 11:00
Jedinstvo
9 : 0
Kolibri
Tempo sport
Zenica
0 : 1
Čelični grad - Steel City
Zenica
31.10.2021 11:30
Tempo sport
0 : 1
Čelični grad - Steel City
Mladost
Doboj - Kakanj
4 : 1
Rudar (B)
Breza
31.10.2021 11:30
Mladost
4 : 1
Rudar (B)
Fortuna
Zenica
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
31.10.2021 11:30
Fortuna
0 : 3
Rudar (K)
Stupčanica
Olovo
1 : 4
Bosna
Visoko
31.10.2021 11:30
Stupčanica
1 : 4
Bosna
Čelik
Zenica
7 : 1
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
31.10.2021 11:30
Čelik
7 : 1
Borac - Tetovo
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Don Bosco
Žepče
31.10.2021 11:30
TOŠK
1 : 1
Don Bosco
Usora
Usora - Žabljak
1 : 2
Natron
Maglaj
31.10.2021 11:30
Usora
1 : 2
Natron
Baton
Sarajevo
0 : 1
Igman
ilidža
31.10.2021 11:00
Baton
0 : 1
Igman
Baton 2
Sarajevo
2 : 3
Miske - Akademija
Sarajevo
31.10.2021 09:00
Baton 2
2 : 3
Miske - Akademija
Betaclub
Doglodi
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
31.10.2021 11:00
Betaclub
3 : 1
Novi Grad
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
31.10.2021 11:00
Bratstvo
1 : 1
Eurofudbal
Radnički
Lukavac
0 : 6
Zvijezda
Gradačac
31.10.2021 11:00
Radnički
0 : 6
Zvijezda
Perfekt
Srebrenik
4 : 0
Orašje
Orašje
31.10.2021 11:00
Perfekt
4 : 0
Orašje
Slaven
Živinice
0 : 5
Colibri
Husino
31.10.2021 11:00
Slaven
0 : 5
Colibri
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Bratstvo
Kozarac
31.10.2021 11:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Bratstvo
Borac
Kozarska Dubica
3 : 1
Gomjenica
Prijedor
31.10.2021 11:00
Borac
3 : 1
Gomjenica
FSA Prijedor
Prijedor
3 : 0
Partizan
Kostajnica
31.10.2021 11:00
FSA Prijedor
3 : 0
Partizan
Ljubija
Ljubija
3 : 1
Omarska
Omarska
31.10.2021 09:00
Ljubija
3 : 1
Omarska
LeoStars
Trebinje
0 : 6
Leotar
Trebinje
31.10.2021 10:00
LeoStars
0 : 6
Leotar
Ključ
Ključ
3 : 1
AN Jedinstvo
Bihać
31.10.2021 09:30
Ključ
3 : 1
AN Jedinstvo
Jedinstvo
Bihać
2 : 4
Kolibri
Bihać
31.10.2021 09:30
Jedinstvo
2 : 4
Kolibri
Omladinac 75
Pokoj
1 : 0
Rudar
Kamengrad
31.10.2021 09:30
Omladinac 75
1 : 0
Rudar
Omladinac
Sanica
0 : 2
Borac
Izačić
31.10.2021 09:30
Omladinac
0 : 2
Borac
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 0
Gomila
Stijena
31.10.2021 11:00
Krajišnik
2 : 0
Gomila
Vitez
Bužim
2 : 0
Zvijezda
Velika Kladuša
31.10.2021 09:30
Vitez
2 : 0
Zvijezda
Bratstvo
Bosanska Krupa
4 : 1
Mladost (V)
Vrnograč
31.10.2021 09:30
Bratstvo
4 : 1
Mladost (V)
Tempo sport
Zenica
11 : 0
Čelični grad - Steel city
Zenica
31.10.2021 10:00
Tempo sport
11 : 0
Čelični grad - Steel city
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
3 : 1
Rudar (B)
Breza
31.10.2021 10:00
Mladost (DK)
3 : 1
Rudar (B)
Stupčanica
Olovo
0 : 2
Bosna
Visoko
31.10.2021 10:00
Stupčanica
0 : 2
Bosna
TOŠK
Tešanj
0 : 0
Don Bosco
Žepče
31.10.2021 10:00
TOŠK
0 : 0
Don Bosco
Usora
Usora
0 : 4
Natron
Maglaj
31.10.2021 10:00
Usora
0 : 4
Natron
Radnik
Hadžići
4 : 0
Glasinac 1936
Ilidža
31.10.2021 10:00
Radnik
4 : 0
Glasinac 1936
Bratstvo
Gračanica
3 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
31.10.2021 10:00
Bratstvo
3 : 2
Eurofudbal
Radnički
Lukavac
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
31.10.2021 10:00
Radnički
0 : 4
Zvijezda
Perfekt
Srebrenik
4 : 0
Orašje
Orašje
31.10.2021 10:00
Perfekt
4 : 0
Orašje
Slaven
Živinice
0 : 4
Colibri
Husino
31.10.2021 10:00
Slaven
0 : 4
Colibri
Drina
Zvornik
0 : 8
Fortuna
Živinice
31.10.2021 13:00
Drina
0 : 8
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
7 : 1
Radnik Bumerang
Bijeljina
31.10.2021 14:00
SFK 2000
7 : 1
Radnik Bumerang
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 2
Emina
Mostar
31.10.2021 15:00
Široki Brijeg
1 : 2
Emina
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
0 : 0
Sloga (S)
Srbac
31.10.2021 14:30
BSK-Spartak 2013
0 : 0
Sloga (S)
Mladost
Nević Polje
0 : 5
Libero
Goražde
31.10.2021 14:00
Mladost
0 : 5
Libero
Sana 2014
Sanski Most
4 : 0
ŽNK Sloboda
Tuzla
31.10.2021 14:00
Sana 2014
4 : 0
ŽNK Sloboda
Mašinac
Niš
1 : 1
TSC
Kanjiža
31.10.2021 14:00
Mašinac
1 : 1
TSC
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
31.10.2021 12:30
Vojvodina
3 : 2
ŽFU Zvezda B 2018
Međimurje
Čakovec
4 : 2
Donat
Zadar
31.10.2021 12:00
Međimurje
4 : 2
Donat
Osijek
Osijek
25 : 0
Neretva
Metković
31.10.2021 11:00
Osijek
25 : 0
Neretva
Agram
Zagreb
0 : 4
Dinamo
Zagreb
31.10.2021 13:00
Agram
0 : 4
Dinamo
Rijeka
Rijeka
0 : 1
Split
Split
31.10.2021 16:00
Rijeka
0 : 1
Split
Lokomotiva
Brčko
1 : 3
Iskra
Bugojno
31.10.2021 11:30
Lokomotiva
1 : 3
Iskra

Futsal

Hercegovina
Široki Brijeg
2 : 4
Salines
Tuzla
31.10.2021 15:00
Hercegovina
2 : 4
Salines
Brčko Zdravlje
Brčko
5 : 0
Borac
Banja Luka
31.10.2021 19:30
Brčko Zdravlje
5 : 0
Borac
Glasinac
Sokolac
5 : 0
Boračka
Gradiška
31.10.2021 20:00
Glasinac
5 : 0
Boračka
Radnik Siti
Bijeljina
6 : 3
Jahorina
Pale
31.10.2021 19:00
Radnik Siti
6 : 3
Jahorina
Šampion
Laktaši
1 : 0
Starčevica
Banja Luka
31.10.2021 20:00
Šampion
1 : 0
Starčevica
Viktorija
Ribnik
3 : 0
Dubica
Kozarska Dubica
31.10.2021 20:00
Viktorija
3 : 0
Dubica
Medicinski fakultet
Foča
3 : 0
Tango 2
Istočno Sarajevo
31.10.2021 18:00
Medicinski fakultet
3 : 0
Tango 2
Young Boys
Zvornik
5 : 2
Radnički
Novo Gortažde
31.10.2021 18:00
Young Boys
5 : 2
Radnički
Bajo Pivljanin
Plužine
5 : 5
Onogošt
Nikšić
31.10.2021 15:30
Bajo Pivljanin
5 : 5
Onogošt
Gorštak
Kolašin
8 : 2
Zora
Spuž
31.10.2021 17:00
Gorštak
8 : 2
Zora
Nikšić
Nikšić
3 : 3
Pruška
Bijelo Polje
31.10.2021 17:30
Nikšić
3 : 3
Pruška
Mirabile Moda
Podgorica
3 : 11
Ulcinj
Ulcinj
31.10.2021 18:00
Mirabile Moda
3 : 11
Ulcinj

Košarka

Split
Split
77 : 76
Cibona
Zagreb
31.10.2021 19:00
Split
77 : 76
Cibona
FMP
Železnik
83 : 76
Zadar
Zadar
31.10.2021 12:00
FMP
83 : 76
Zadar
Budućnost VOLI
Podgorica
85 : 69
Mornar
Bar
31.10.2021 17:00
Budućnost VOLI
85 : 69
Mornar
Mladost
Mrkonjić Grad
73 : 80
Široki
Široki Brijeg
31.10.2021 19:00
Mladost
73 : 80
Široki
Spars Raywey
Sarajevo
85 : 65
Bosna Royal
Sarajevo
31.10.2021 19:00
Spars Raywey
85 : 65
Bosna Royal
Student Igokea
Banja Luka
75 : 69
Drina Princip
Zvornik
31.10.2021 17:00
Student Igokea
75 : 69
Drina Princip
Kozara
Gradiška
74 : 82
Sloboda 73
Novi Grad
31.10.2021 19:30
Kozara
74 : 82
Sloboda 73

Odbojka

Gacko
Gacko
3 : 1
Maglić
Foča
31.10.2021 19:00
Gacko
3 : 1
Maglić
Drina
Zvornik
0 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
31.10.2021 16:00
Drina
0 : 3
Modriča Novoprom
Galeb
Brčko
3 : 1
7 Lukavac
Lukavac
31.10.2021 17:00
Galeb
3 : 1
7 Lukavac
Galeb
Bar
1 : 3
Mornar
Bar
31.10.2021 19:00
Galeb
1 : 3
Mornar
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Mediteran Bemaks
Budva
31.10.2021 20:00
Sutjeska
3 : 0
Mediteran Bemaks
Sloboda
Tuzla
3 : 2
Jahorina
Pale
31.10.2021 16:00
Sloboda
3 : 2
Jahorina
Drina
Zvornik
2 : 3
Ljubinje Bankom
Ljubinje
31.10.2021 13:30
Drina
2 : 3
Ljubinje Bankom
Vožd
Prijedor
3 : 2
Kotor Varoš
Kotor Varoš
31.10.2021 13:30
Vožd
3 : 2
Kotor Varoš
Rudo
Rudo
0 : 3
Volero
Pale
31.10.2021 14:00
Rudo
0 : 3
Volero
Bratunac
Bratunac
3 : 1
OOK Leotar
Trebinje
31.10.2021 15:00
Bratunac
3 : 1
OOK Leotar
Srebrenik
Srebrenik
3 : 1
Bihać
Bihać
31.10.2021 15:30
Srebrenik
3 : 1
Bihać
Centar ORT
Sarajevo
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
31.10.2021 14:00
Centar ORT
3 : 0
Alipašino Polje
Čapljina
Čapljina
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
31.10.2021 16:00
Čapljina
1 : 3
Novi Grad
Smeč
Široki Brijeg
3 : 2
Kakanj
Kakanj
31.10.2021 17:30
Smeč
3 : 2
Kakanj
Kula-Gradačac 2
Gradačac
0 : 3
Stars
Živinice
31.10.2021 14:00
Kula-Gradačac 2
0 : 3
Stars
Lami
Brčko
3 : 0
Sloboda 2
Tuzla
31.10.2021 18:30
Lami
3 : 0
Sloboda 2
Delminium
Tomislavgrad
2 : 3
Student
Mostar
31.10.2021 15:00
Delminium
2 : 3
Student
Ilidža
Ilidža
0 : 3
Željezara
Zenica
31.10.2021 16:30
Ilidža
0 : 3
Željezara

Rukomet

Prijedor
Prijedor
28 : 17
Borac m:tel 2
Banja Luka
31.10.2021 18:00
Prijedor
28 : 17
Borac m:tel 2
ORK BL
Banja Luka
24 : 27
Čelinac
Čelinac
31.10.2021 19:30
ORK BL
24 : 27
Čelinac
Kozara (G)
Gradiška
30 : 29
Jedinstvo 2015
Brčko
31.10.2021 16:30
Kozara (G)
30 : 29
Jedinstvo 2015
Slavija
Istočno Sarajevo
38 : 20
Bijeljina
Bijeljina
31.10.2021 17:00
Slavija
38 : 20
Bijeljina
ORK Borac
Banja Luka
24 : 27
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
31.10.2021 17:30
ORK Borac
24 : 27
Kozara (KD)
Vogošća 2
Vogošća
25 : 20
Velež
Mostar
31.10.2021 17:00
Vogošća 2
25 : 20
Velež
Izviđač CO 2
Ljubuški
43 : 25
Radnički
Goražde
31.10.2021 15:30
Izviđač CO 2
43 : 25
Radnički
Zrinjski
Mostar
44 : 24
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
31.10.2021 13:30
Zrinjski
44 : 24
Sloga 2
Goražde
Goražde
34 : 31
Bosna 2
Visoko
31.10.2021 17:00
Goražde
34 : 31
Bosna 2
Žepče
Žepče
36 : 38
Jajce
Jajce
31.10.2021 17:00
Žepče
36 : 38
Jajce
Donji Vakuf
Donji Vakuf
32 : 39
Sloboda 2
Tuzla
31.10.2021 15:00
Donji Vakuf
32 : 39
Sloboda 2
Laktaši
Laktaši
15 : 39
Borac 2
Banja Luka
31.10.2021 17:30
Laktaši
15 : 39
Borac 2
Turbina
Jablanica
31 : 26
Goražde
Goražde
31.10.2021 14:00
Turbina
31 : 26
Goražde
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
36 : 25
Hadžići 2
Hadžići
31.10.2021 17:00
Sloga 2013
36 : 25
Hadžići 2
Živinice
Živinice
28 : 31
Jedinstvo
Tuzla
31.10.2021 15:00
Živinice
28 : 31
Jedinstvo
Tivat
Tivat
22 : 27
Mornar 7
Bar
31.10.2021 19:00
Tivat
22 : 27
Mornar 7