XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
259 utakmica za dan Nedelja, 14 Novembar 2021


Fudbal

14.11
13:00
Ukrina
┼Żeljezni─Źar
5
0
14.11.2021 13:00 5 : 0
14.11
13:00
Sloboda
Laktaši
0
3
14.11.2021 13:00 0 : 3
14.11
13:00
Dubrave
Brdo
2
3
14.11.2021 13:00 2 : 3
14.11
13:00
─îelinac
Progres
3
0
14.11.2021 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Jedinstvo (Br)
Vele┼ż
3
4
14.11.2021 13:00 3 : 4
14.11
13:00
Mili─çi
Vlasenica
3
2
14.11.2021 13:00 3 : 2
14.11
13:00
Mladost (R)
Guber
3
3
14.11.2021 13:00 3 : 3
14.11
13:00
Stakorina
Romanija
2
1
14.11.2021 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Glasinac 1936
Proleter
3
0
14.11.2021 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Hajduk (B)
Borac
4
1
14.11.2021 13:00 4 : 1
14.11
13:00
Skugri─ç
Trebava
5
1
14.11.2021 13:00 5 : 1
14.11
13:00
Rudanka
Zvijezda
2
2
14.11.2021 13:00 2 : 2
14.11
13:00
Mineral
Sloga (J)
4
0
14.11.2021 13:00 4 : 0
14.11
13:00
Hajduk (K)
Vu─Źijak
2
3
14.11.2021 13:00 2 : 3
14.11
13:00
Vranjak
Naša krila
0
6
14.11.2021 13:00 0 : 6
14.11
13:00
Ozren
Crvena zvijezda
5
1
14.11.2021 13:00 5 : 1
14.11
13:00
Sloboda
Lokanj
1
1
14.11.2021 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Trnovica
Šekovići
5
1
14.11.2021 13:00 5 : 1
14.11
13:00
Partizan
Tabanci
2
0
14.11.2021 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Lokomotiva
Mladost (BS)
2
0
14.11.2021 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Omladinac
Jedinstvo
1
0
14.11.2021 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Bratstvo
Zadrugar
14.11.2021 13:00
14.11
13:00
Podrinje
Bira─Ź
8
0
14.11.2021 13:00 8 : 0
14.11
13:00
Janja 2009
Mladost (VO)
0
0
14.11.2021 13:00 0 : 0
14.11
13:30
Polet
Mladi Krajišnik
3
1
14.11.2021 13:30 3 : 1
14.11
13:30
Sloga DIPO
Biseri
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Torpedo
Kozara
2
1
14.11.2021 13:30 2 : 1
14.11
13:30
Potkozarje
Omladinac
4
2
14.11.2021 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Bratstvo
Laminci
1
3
14.11.2021 13:30 1 : 3
14.11
13:30
Borac (Š)
Obradovac
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:00
Vrbas
Polet Krajišnik
0
3
14.11.2021 13:00 0 : 3
14.11
13:00
Gomionica
Šnjegotina
0
5
14.11.2021 13:00 0 : 5
14.11
13:00
Sloboda
Budu─çnost
1
4
14.11.2021 13:00 1 : 4
14.11
13:00
Sloga Nektar
Karanovac
1
1
14.11.2021 13:00 1 : 1
14.11
13:30
Polet
Ozrenski sokolovi
2
3
14.11.2021 13:30 2 : 3
14.11
13:30
BSK
Rudar
1
2
14.11.2021 13:30
BSK
1 : 2
14.11
13:30
OFK Pridjel
Borac (K)
6
0
14.11.2021 13:30 6 : 0
14.11
13:30
Zborište
4. juli
5
1
14.11.2021 13:30 5 : 1
14.11
13:30
Liješće
Sloboda
2
5
14.11.2021 13:30 2 : 5
14.11
16:00
Kladari Gornji
Crvena zvijezda
1
9
14.11.2021 16:00 1 : 9
14.11
11:00
Posavina
Višnjik
1
1
14.11.2021 11:00 1 : 1
14.11
16:00
Mladost
Omladinac
1
2
14.11.2021 16:00 1 : 2
14.11
16:00
Dobor
Partizan
6
2
14.11.2021 16:00 6 : 2
14.11
16:00
Sloga 73
Trebavac
0
3
14.11.2021 16:00 0 : 3
14.11
16:00
Budu─çnost
Zadrugar
4
1
14.11.2021 16:00 4 : 1
14.11
16:00
Bratstvo
Crkvina
1
3
14.11.2021 16:00 1 : 3
14.11
14:00
Gr─Źica
OFK Brezik
0
4
14.11.2021 14:00 0 : 4
14.11
14:00
Mladost 2003
Obili─ç
4
3
14.11.2021 14:00 4 : 3
14.11
14:00
Strijelac
Crvena zvijezda
0
3
14.11.2021 14:00 0 : 3
14.11
14:00
Majevica
Gredice
0
1
14.11.2021 14:00 0 : 1
14.11
14:00
Jugovi─ç
Jedinstvo
3
2
14.11.2021 14:00 3 : 2
14.11
13:30
Obarska
Drina (A)
4
2
14.11.2021 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Jedinstvo
Ljeskovac
1
3
14.11.2021 13:30 1 : 3
14.11
13:30
Panteri
Drina (B)
2
1
14.11.2021 13:30 2 : 1
14.11
13:30
Semberija
Kolektiv
2
1
14.11.2021 13:30 2 : 1
14.11
13:30
Priboj
Balatun
0
3
14.11.2021 13:30 0 : 3
14.11
13:30
Zvijezda
Bratstvo
2
1
14.11.2021 13:30 2 : 1
14.11
13:00
Budu─çnost
GOŠK
1
1
14.11.2021 13:00 1 : 1
14.11
13:30
Simm Bau
Travnik
2
2
14.11.2021 13:30 2 : 2
14.11
13:30
Rudar
Gora┼żde
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Igman
Mladost
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:30
Orašje
Gradina
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Jedinstvo
TOŠK
0
4
14.11.2021 13:30 0 : 4
14.11
13:30
Tomislav
Radnik
0
3
14.11.2021 13:30 0 : 3
14.11
13:30
FK Vitez
Brnjaci
3
2
14.11.2021 13:30 3 : 2
14.11
13:30
Vlašić
Rudar (K)
1
1
14.11.2021 13:30 1 : 1
14.11
13:30
Kiseljak
Rudar (HB)
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:30
Novi Travnik
Krajina
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:30
Iskra
Podgrme─Ź
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Krajišnik
NK Vitez
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Vitez
Sloga
0
0
14.11.2021 13:30 0 : 0
14.11
13:30
Mladost (M)
Seona
3
2
14.11.2021 13:30 3 : 2
14.11
13:30
Dinamo
Orahovica 74
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:30
Gornji Rahi─ç
Od┼żak 102
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Mladost (K)
Bosna (K)
6
2
14.11.2021 13:30 6 : 2
14.11
13:30
Lokomotiva
Bosna (M)
4
3
14.11.2021 13:30 4 : 3
14.11
13:30
Svatovac
Dizdaruša
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Radni─Źki
Priluk
4
2
14.11.2021 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Slaven
Prokosovi─çi
0
6
14.11.2021 13:30 0 : 6
14.11
13:30
Mošćanica
UNIS
0
0
14.11.2021 13:30 0 : 0
14.11
13:30
Moševac
Krivaja
1
1
14.11.2021 13:30 1 : 1
14.11
13:30
Famos
Stup─Źanica
1
2
14.11.2021 13:30 1 : 2
14.11
13:30
─îelik
Bosna
0
3
14.11.2021 13:30 0 : 3
14.11
13:30
Baton
Kolina
2
2
14.11.2021 13:30 2 : 2
14.11
13:30
Usora
Azot
2
0
14.11.2021 13:30 2 : 0
14.11
13:30
Bjelopoljac
Turbina
1
1
14.11.2021 13:30 1 : 1
14.11
13:30
Brotnjo
Ljubuški
2
3
14.11.2021 13:30 2 : 3
14.11
13:30
Grude
Kamešnica
2
3
14.11.2021 13:30 2 : 3
14.11
13:30
Trešnjevka
Mladost 78
4
2
14.11.2021 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Jedinstvo 1952
Doboj Istok
3
1
14.11.2021 13:30 3 : 1
14.11
13:30
Vra┼żi─çi 92
Mramor (M)
9
0
14.11.2021 13:30 9 : 0
14.11
13:30
Trebava
Rijeka
0
3
14.11.2021 13:30 0 : 3
14.11
13:30
Slatina
Omladinac 68
4
0
14.11.2021 13:30 4 : 0
14.11
13:30
Mladost (G┼Ż)
Mladost (P)
3
4
14.11.2021 13:30 3 : 4
14.11
13:00
Radni─Źki
Drina
5
2
14.11.2021 13:00 5 : 2
14.11
13:30
Pribava
DSK
0
3
14.11.2021 13:30 0 : 3
DSK
14.11
13:30
┼Żeljezni─Źar
Turija
2
0
14.11.2021 13:30 2 : 0
14.11
13:30
Bukovik
Polet
4
2
14.11.2021 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Špionica 1953
Jedinstvo
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Mladost
BSK
2
0
14.11.2021 13:30 2 : 0
BSK
14.11
13:30
Stjepan Polje
Rudar
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:30
25 maj
Sloga
1
1
14.11.2021 13:30 1 : 1
14.11
13:00
Posavina
Sloboda
2
0
14.11.2021 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Grani─Źar
OFK Vida
2
0
14.11.2021 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Izbor
Vo─çar
3
0
14.11.2021 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Mionica 85
OFK Me─Ĺi─Ĺa
1
0
14.11.2021 13:00 1 : 0
14.11
13:00
12 decembar
Biberovo Polje
2
3
14.11.2021 13:00 2 : 3
14.11
13:00
Koraj
Brka 1948
4
2
14.11.2021 13:00 4 : 2
14.11
13:00
┼Żeljezni─Źar
─îeli─ç
4
1
14.11.2021 13:00 4 : 1
14.11
13:30
Mladost (Suh.)
Krušik
4
1
14.11.2021 13:30 4 : 1
14.11
13:30
Rudar
Omazi─çi 1937
4
2
14.11.2021 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Grivice
OFK Tuzla
3
2
14.11.2021 13:30 3 : 2
14.11
13:30
Napredak
Partizan
2
2
14.11.2021 13:30 2 : 2
14.11
13:30
Memi─çi
Srnica
3
0
14.11.2021 13:30 3 : 0
14.11
13:30
Jablanica
Rainci
1
3
14.11.2021 13:30 1 : 3
14.11
13:00
Rad
In─Ĺija
4
0
14.11.2021 13:00
Rad
4 : 0
14.11
13:00
Budu─çnost
OFK Ba─Źka
0
1
14.11.2021 13:00 0 : 1
14.11
17:30
Arsenal
Berane
2
1
14.11.2021 17:30 2 : 1
14.11
17:30
OFK Titograd
Cetinje
4
0
14.11.2021 17:30 4 : 0
14.11
17:30
Igalo
Grbalj
2
1
14.11.2021 17:30 2 : 1
14.11
17:30
Bokelj
Jedinstvo
1
1
14.11.2021 17:30 1 : 1
14.11
13:00
Ljubi─ç
Tekstilac
3
2
14.11.2021 13:00 3 : 2
14.11
13:00
Modri─Źa Alfa
Budu─çnost
4
0
14.11.2021 13:00 4 : 0
14.11
20:45
Portugalija
Srbija
1
2
14.11.2021 20:45 1 : 2
14.11
20:45
Luksemburg
Irska
0
3
14.11.2021 20:45 0 : 3
14.11
14:00
Široki Brijeg
Sloboda
0
2
14.11.2021 14:00 0 : 2
14.11
12:00
BSK
Kozara
1
2
14.11.2021 12:00
BSK
1 : 2
14.11
12:00
Ili─çka 01
Proleter
3
0
14.11.2021 12:00 3 : 0
14.11
13:30
Novi Grad
Ilijaš
1
0
14.11.2021 13:30 1 : 0
14.11
13:30
Sutjeska
Famos
1
1
14.11.2021 13:30 1 : 1
14.11
13:30
Krivaja
Travnik
3
1
14.11.2021 13:30 3 : 1
14.11
13:30
Romari
Iskra
5
2
14.11.2021 13:30 5 : 2
14.11
12:30
Fortuna
Simm Bau
0
1
14.11.2021 12:30 0 : 1
14.11
11:00
Leotar
Vele┼ż
1
3
14.11.2021 11:00 1 : 3
14.11
14:00
Radnik
Tuzla City
1
2
14.11.2021 14:00 1 : 2
14.11
14:00
Sloboda
Borac
0
1
14.11.2021 14:00 0 : 1
14.11
14:00
OFK Spartak
Sloboda
2
0
14.11.2021 14:00 2 : 0
14.11
10:00
Borac (BL)
Kozara
1
4
14.11.2021 10:00 1 : 4
14.11
10:00
Ili─çka 01
Proleter
4
0
14.11.2021 10:00 4 : 0
14.11
11:00
Novi Grad
Ilijaš
1
2
14.11.2021 11:00 1 : 2
14.11
11:00
Sutjeska
Famos
1
4
14.11.2021 11:00 1 : 4
14.11
11:00
Krivaja
Travnik
2
1
14.11.2021 11:00 2 : 1
14.11
11:00
Romari
Iskra
5
0
14.11.2021 11:00 5 : 0
14.11
10:00
Fortuna
Simm Bau
2
1
14.11.2021 10:00 2 : 1
14.11
10:00
Krajina
Gorica
4
0
14.11.2021 10:00 4 : 0
14.11
11:00
Jedinstvo
Proleter
1
0
14.11.2021 11:00 1 : 0
14.11
12:00
Slavija
Famos
4
3
14.11.2021 12:00 4 : 3
14.11
15:00
Vele┼ż
Mladost (G)
2
0
14.11.2021 15:00 2 : 0
14.11
12:30
Bajer 99
Gomila
5
2
14.11.2021 12:30 5 : 2
14.11
12:30
Sloga
Brekovica 78
1
1
14.11.2021 12:30 1 : 1
14.11
10:30
Baton
Radnik
1
3
14.11.2021 10:30 1 : 3
14.11
13:00
De─Źi─ç
Petrovac
7
0
14.11.2021 13:00 7 : 0
14.11
13:30
Rudar
Mornar 1923
0
5
14.11.2021 13:30 0 : 5
14.11
17:30
Mladost
Grbalj
1
3
14.11.2021 17:30 1 : 3
14.11
13:00
Budu─çnost
Iskra
5
2
14.11.2021 13:00 5 : 2
14.11
12:00
Radnik
Tuzla City
0
3
14.11.2021 12:00 0 : 3
14.11
12:00
Sloboda
Borac
1
1
14.11.2021 12:00 1 : 1
14.11
10:00
Jedinstvo
Podrinje
3
0
14.11.2021 10:00 3 : 0
14.11
18:00
Sloboda
Pelagi─çevo
3
0
14.11.2021 18:00 3 : 0
14.11
14:30
┼Żeljezni─Źar Sport team
Naprijed
3
3
14.11.2021 14:30 3 : 3
14.11
10:00
Mladost Farmaprom
Gorica
10
0
14.11.2021 10:00 10 : 0
14.11
10:00
Jedinstvo
Proleter
2
1
14.11.2021 10:00 2 : 1
14.11
10:00
Slavija
Famos
2
0
14.11.2021 10:00 2 : 0
14.11
13:00
Vele┼ż
Mladost
2
1
14.11.2021 13:00 2 : 1
14.11
16:00
Sutjeska
Hercegovac
5
0
14.11.2021 16:00 5 : 0
14.11
11:00
Jedinstvo
Radni─Źki
10
0
14.11.2021 11:00 10 : 0
14.11
11:30
Tempo sport
Sporting
1
2
14.11.2021 11:30 1 : 2
14.11
11:30
─îeli─Źni grad - Steel City
Fortuna
2
5
14.11.2021 11:30 2 : 5
14.11
11:30
Rudar (B)
Stup─Źanica
0
2
14.11.2021 11:30 0 : 2
14.11
11:30
Rudar (K)
─îelik
1
0
14.11.2021 11:30 1 : 0
14.11
11:30
Bosna
Borac - Tetovo
11
0
14.11.2021 11:30 11 : 0
14.11
11:30
TOŠK
Moševac
8
0
14.11.2021 11:30 8 : 0
14.11
11:30
Natron
Borac
1
2
14.11.2021 11:30 1 : 2
14.11
12:00
Polet 1926
Rudar Prijedor
1
5
14.11.2021 12:00 1 : 5
14.11
11:00
Omarska
FSA Prijedor
1
4
14.11.2021 11:00 1 : 4
14.11
12:00
Vele┼ż
Mladost
0
0
14.11.2021 12:00 0 : 0
14.11
14:30
Sutjeska
Hercegovac
2
0
14.11.2021 14:30 2 : 0
14.11
09:30
Jedinstvo
AN Jedinstvo
1
2
14.11.2021 09:30 1 : 2
14.11
09:30
Omladinac 75
Klju─Ź
1
3
14.11.2021 09:30 1 : 3
14.11
09:30
Omladinac
Rudar
2
4
14.11.2021 09:30 2 : 4
14.11
09:30
Mladost 1938
Borac
8
0
14.11.2021 09:30 8 : 0
14.11
09:30
Bratstvo
ABC
2
2
14.11.2021 09:30 2 : 2
ABC
14.11
10:00
TOŠK
Moševac
3
0
14.11.2021 10:00 3 : 0
14.11
10:00
Natron
Borac
0
4
14.11.2021 10:00 0 : 4
14.11
11:00
Miske - Akademija
Betaclub
2
1
14.11.2021 11:00 2 : 1
14.11
11:00
FK Sarajevo
Respekt
1
0
14.11.2021 11:00 1 : 0
14.11
16:30
Crvena zvezda
Po┼żarevac
18
0
14.11.2021 16:30 18 : 0
14.11
13:00
Sloga
┼ŻFU Zvezda B 2018
3
1
14.11.2021 13:00 3 : 1
14.11
13:00
Mašinac
Vojvodina
5
0
14.11.2021 13:00 5 : 0
14.11
12:00
Donat
Agram
0
4
14.11.2021 12:00 0 : 4
14.11
12:00
Dinamo
Split
1
0
14.11.2021 12:00 1 : 0

Futsal

14.11
20:00
┼Żeljeznica
Leotar
5
3
14.11.2021 20:00 5 : 3
14.11
20:00
Radnik Siti
Ugljevik
3
4
14.11.2021 20:00 3 : 4
14.11
19:30
Kozara
Rudar Prijedor City
6
3
14.11.2021 19:30 6 : 3
14.11
18:00
Radni─Źki
Tango 2
10
6
14.11.2021 18:00 10 : 6
14.11
17:30
─îelinac
Brod
8
2
14.11.2021 17:30 8 : 2
14.11
18:00
Dom sportova
Derventa
4
5
14.11.2021 18:00 4 : 5
14.11
19:00
Vitez
┼Żep─Źe
3
3
14.11.2021 19:00 3 : 3
14.11
18:00
┼Żeljezni─Źar
Novi Travnik
5
2
14.11.2021 18:00 5 : 2
14.11
20:00
Banovi─çi
Tešanj
0
1
14.11.2021 20:00 0 : 1
14.11
19:30
Klanac
Lux
6
4
14.11.2021 19:30 6 : 4
Lux
14.11
19:00
─îapljina
Mostarske Kiše
4
2
14.11.2021 19:00 4 : 2
14.11
18:00
Titograd
Pruška
6
2
14.11.2021 18:00 6 : 2
14.11
13:00
Mirabile Moda
Cattaro 2019
5
6
14.11.2021 13:00 5 : 6
14.11
16:30
Nikšić
Studentski dom
2
2
14.11.2021 16:30 2 : 2

Košarka

14.11
19:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
71
56
14.11.2021 19:00 71 : 56
14.11
17:00
Igokea
Mega Basket
79
63
14.11.2021 17:00 79 : 63
14.11
19:00
Mladost
Bratunac TRB
89
91
14.11.2021 19:00 89 : 91
14.11
17:00
Borac
Široki
82
73
14.11.2021 17:00 82 : 73
14.11
16:30
Kozara
Drina Princip
54
70
14.11.2021 16:30 54 : 70
14.11
17:00
Budu─çnost BN
Prijedor Spartak
85
67
14.11.2021 17:00 85 : 67
14.11
20:00
Akademija Borac BL
Sloboda 73
69
65
14.11.2021 20:00 69 : 65
14.11
Partizan Grawe
Una
76
53
14.11.2021 76 : 53
Una
14.11
13:30
Kozara
Lider
62
42
14.11.2021 13:30 62 : 42

Odbojka

14.11
15:30
Kakanj 78
Ljubinje
3
0
14.11.2021 15:30 3 : 0
14.11
13:30
Gradiška
Modri─Źa Novoprom
0
3
14.11.2021 13:30 0 : 3
14.11
19:00
Galeb
Ilid┼ża
2
3
14.11.2021 19:00 2 : 3
14.11
17:00
Olovo
Krivaja
3
0
14.11.2021 17:00 3 : 0
14.11
19:00
Jedinstvo
Mediteran Bemaks
3
0
14.11.2021 19:00 3 : 0
14.11
14:00
Drina
Libero
3
1
14.11.2021 14:00 3 : 1
14.11
Prijedor
Kozara
1
3
14.11.2021 1 : 3
14.11
11:30
Vo┼żd
Borac Stars
3
0
14.11.2021 11:30 3 : 0
14.11
16:30
Gradiška
Balkana MP
3
0
14.11.2021 16:30 3 : 0
14.11
16:00
Modri─Źa - Optima
Derventa
0
3
14.11.2021 16:00 0 : 3
14.11
20:00
Sloga
Rudar
3
0
14.11.2021 20:00 3 : 0
14.11
16:00
Srebrenik
Mikasa
1
3
14.11.2021 16:00 1 : 3
14.11
17:00
Sme─Ź
Alipašino Polje
0
3
14.11.2021 17:00 0 : 3
14.11
14:00
SA Volley
Novi Grad
1
3
14.11.2021 14:00 1 : 3
14.11
17:00
Vogošća
Kakanj
0
3
14.11.2021 17:00 0 : 3
14.11
13:00
Troglav
Ilijaš
1
3
14.11.2021 13:00 1 : 3
14.11
14:00
Kula-Grada─Źac 2
Gra─Źanica
3
0
14.11.2021 14:00 3 : 0
14.11
14:00
Tešanj
Stars
0
3
14.11.2021 14:00 0 : 3
14.11
17:00
Lami
Orašje 2
3
1
14.11.2021 17:00 3 : 1
14.11
13:00
Student
┼Żeljezara
0
3
14.11.2021 13:00 0 : 3
14.11
16:00
Jedinstvo
Galeb
2
3
14.11.2021 16:00 2 : 3

Rukomet

14.11
18:00
Prijedor
Laktaši 2020
32
18
14.11.2021 18:00 32 : 18
14.11
17:00
Slavija
Hercegovina
26
24
14.11.2021 17:00 26 : 24
14.11
13:30
ORK Borac
Bijeljina
33
28
14.11.2021 13:30 33 : 28
14.11
18:00
Višegrad
Kozara (KD)
25
25
14.11.2021 18:00 25 : 25
14.11
13:00
Izvi─Ĺa─Ź CO 2
Vele┼ż
39
35
14.11.2021 13:00 39 : 35
14.11
14:30
Bosna 2
Sloga 2
27
25
14.11.2021 14:30 27 : 25
14.11
17:00
Sana 7
Jajce
26
32
14.11.2021 17:00 26 : 32
14.11
18:00
Kakanj
┼Żep─Źe
30
23
14.11.2021 18:00 30 : 23
14.11
17:00
Travnik
Bosna TS
33
29
14.11.2021 17:00 33 : 29
14.11
17:00
Donji Vakuf
─îelik
36
45
14.11.2021 17:00 36 : 45
14.11
17:00
Sloga 2013
Gora┼żde
37
28
14.11.2021 17:00 37 : 28
14.11
14:00
┼Żivinice
Turbina
26
37
14.11.2021 14:00 26 : 37
14.11
15:30
Lokomotiva
Jedinstvo
31
29
14.11.2021 15:30 31 : 29
14.11
16:00
Biha─ç
Bosna
18
30
14.11.2021 16:00 18 : 30
14.11
16:00
Danilovgrad
Sutjeska
33
31
14.11.2021 16:00 33 : 31
14.11
19:00
Partizan 1949
Budu─çnost
28
25
14.11.2021 19:00 28 : 25
14.11
19:00
Komovi
Jedinstvo
18
21
14.11.2021 19:00 18 : 21
14.11
13:30
Danilovgrad
Sutjeska
30
24
14.11.2021 13:30 30 : 24
14.11
16:00
Komovi
Jedinstvo
37
28
14.11.2021 16:00 37 : 28
14.11
16:30
Partizan 1949
Budu─çnost
17
29
14.11.2021 16:30 17 : 29

Vaterpolo

14.11
10:30
Beograd
Stari Grad
11
17
14.11.2021 10:30 11 : 17
14.11
12:00
Banjica
Palilula
25
4
14.11.2021 12:00 25 : 4
14.11
19:00
Vra─Źar
Dor─çol
13
14
14.11.2021 19:00 13 : 14
14.11
19:00
┼ŻAK
Sava
12
8
14.11.2021 19:00 12 : 8