XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 82 utakmica za dan
Nedelja, 12 Decembar 2021


Fudbal

Real Betis
Sevilla
4 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
12.12.2021 18:30
Real Betis
4 : 0
Real Sociedad
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 2
Barcelona
Barcelona
12.12.2021 16:15
Osasuna
2 : 2
Barcelona
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Atletico Madrid
Madrid
12.12.2021 21:00
Real Madrid
2 : 0
Atletico Madrid
Villarreal
Villarreal
2 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
12.12.2021 14:00
Villarreal
2 : 0
Rayo Vallecano
Eintracht
Frankfurt am Main
5 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
12.12.2021 17:30
Eintracht
5 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Greuther Fürth
Fürth
1 : 0
Union Berlin
Berlin
12.12.2021 15:30
Greuther Fürth
1 : 0
Union Berlin
Hellas Verona
Verona
1 : 2
Atalanta
Bergamo
12.12.2021 15:00
Hellas Verona
1 : 2
Atalanta
Inter
Milano
4 : 0
Cagliari
Cagliari
12.12.2021 20:45
Inter
4 : 0
Cagliari
Napoli
Napoli
0 : 1
Empoli
Empoli
12.12.2021 18:00
Napoli
0 : 1
Empoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
2 : 1
Lazio
Roma
12.12.2021 18:00
Sassuolo
2 : 1
Lazio
Torino
Torino
2 : 1
Bologna
Bologna
12.12.2021 12:30
Torino
2 : 1
Bologna
Angers
Angers
0 : 1
Clermont
Clermont-Ferrand
12.12.2021 15:00
Angers
0 : 1
Clermont
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
12.12.2021 13:00
Lille
0 : 0
Olympique Lyonnais
Metz
Longeville-lès-Metz
4 : 1
Lorient
Lorient
12.12.2021 15:00
Metz
4 : 1
Lorient
PSG
Paris
2 : 0
Monaco
Monaco
12.12.2021 20:45
PSG
2 : 0
Monaco
Rennes
Rennes
1 : 2
Nice
Nice
12.12.2021 15:00
Rennes
1 : 2
Nice
Strasbourg
Strasbourg
0 : 2
Olympique Marseille
Marseille
12.12.2021 17:00
Strasbourg
0 : 2
Olympique Marseille
Troyes
Troyes
1 : 2
Bordeaux
Bordeaux
12.12.2021 15:00
Troyes
1 : 2
Bordeaux

Futsal

Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
3 : 5
Mostar SG
Mostar
12.12.2021 18:00
Sloga
3 : 5
Mostar SG
Kaskada
Gračanica
7 : 3
Policajac
Banja Luka
12.12.2021 18:00
Kaskada
7 : 3
Policajac
Salines
Tuzla
3 : 3
Doboj
Doboj
12.12.2021 16:00
Salines
3 : 3
Doboj
Bosna Kompred
Tuzla
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
12.12.2021 21:00
Bosna Kompred
3 : 2
Brotnjo
Glasinac
Sokolac
6 : 5
Beli anđeo
Popovo Polje
12.12.2021 18:00
Glasinac
6 : 5
Beli anđeo
Jahorina
Pale
8 : 3
Brčko Zdravlje
Brčko
12.12.2021 15:30
Jahorina
8 : 3
Brčko Zdravlje
Boračka
Gradiška
4 : 2
Leotar
Trebinje
12.12.2021 19:30
Boračka
4 : 2
Leotar
Dubica
Kozarska Dubica
5 : 2
Starčevica
Banja Luka
12.12.2021 21:00
Dubica
5 : 2
Starčevica
Radnički
Novo Gortažde
9 : 5
Medicinski fakultet
Foča
12.12.2021 15:00
Radnički
9 : 5
Medicinski fakultet
Neimari
Zenica
7 : 2
Željezničar
Sarajevo
12.12.2021 17:30
Neimari
7 : 2
Željezničar
Drina
Goražde
8 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
12.12.2021 17:00
Drina
8 : 1
Novi Travnik
Lux
Brčko
6 : 6
Tešanj
Tešanj
12.12.2021 18:00
Lux
6 : 6
Tešanj
Zrinjski
Mostar
5 : 4
Iskra Vrbas
Bugojno
12.12.2021 18:00
Zrinjski
5 : 4
Iskra Vrbas
Bihać 1260
Bihać
6 : 3
Sparta
Sanski most
12.12.2021 19:00
Bihać 1260
6 : 3
Sparta

Košarka

Mega Basket
Beograd
78 : 65
Split
Split
12.12.2021 12:00
Mega Basket
78 : 65
Split
Zadar
Zadar
71 : 76
Mornar
Bar
12.12.2021 21:00
Zadar
71 : 76
Mornar
Cibona
Zagreb
73 : 80
Budućnost VOLI
Podgorica
12.12.2021 19:00
Cibona
73 : 80
Budućnost VOLI
Promo
Donji Vakuf
95 : 91
Mladost
Mrkonjić Grad
12.12.2021 18:00
Promo
95 : 91
Mladost
Sloboda
Tuzla
82 : 83
Posušje
Posušje
12.12.2021 19:00
Sloboda
82 : 83
Posušje
Kozara
Gradiška
54 : 69
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
12.12.2021 16:30
Kozara
54 : 69
Slavija 1996
Sloboda 73
Novi Grad
55 : 76
Prijedor Spartak
Prijedor
12.12.2021 19:00
Sloboda 73
55 : 76
Prijedor Spartak
Partizan Grawe
Banja Luka
57 : 76
Basket 2000
Banja Luka
12.12.2021 19:00
Partizan Grawe
57 : 76
Basket 2000
Stars Basket
Gradiška
74 : 52
Mladost (KV)
Kotor Varoš
12.12.2021 19:00
Stars Basket
74 : 52
Mladost (KV)
Pliva
Šipovo
67 : 58
Mladost Buldogs
Prnjavor
12.12.2021 19:00
Pliva
67 : 58
Mladost Buldogs
Lijevče
Nova Topola
82 : 62
Una
Kozarska Dubica
12.12.2021 19:00
Lijevče
82 : 62
Una
Leotar 2
Trebinje
91 : 88
Romanija
Pale
12.12.2021 19:00
Leotar 2
91 : 88
Romanija
Čelik
Zenica
84 : 48
Konjic
Konjic
12.12.2021 15:00
Čelik
84 : 48
Konjic

Odbojka

Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Bosna (S)
Sarajevo
12.12.2021 18:00
Ljubinje
3 : 0
Bosna (S)
Olovo
Olovo
3 : 2
Ilidža
Ilidža
12.12.2021 17:00
Olovo
3 : 2
Ilidža
Block Out
Zenica
3 : 0
Breza 1934
Breza
12.12.2021 15:00
Block Out
3 : 0
Breza 1934
Igman
Ilidža
2 : 3
Mostar
Mostar
12.12.2021 16:00
Igman
2 : 3
Mostar
Jahorina
Pale
0 : 3
BL Volley
Banja Luka
12.12.2021 18:00
Jahorina
0 : 3
BL Volley
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 1
Glasinac
Sokolac
12.12.2021 13:30
ŽOK Leotar
3 : 1
Glasinac
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Radnik
Bijeljina
12.12.2021 12:30
Slavija
3 : 2
Radnik
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Kozara
Gradiška
12.12.2021 16:30
Gradiška
3 : 0
Kozara
Bihać
Bihać
0 : 3
Napredak
Odžak
12.12.2021 14:00
Bihać
0 : 3
Napredak
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Troglav
Livno
12.12.2021 14:00
Alipašino Polje
0 : 3
Troglav
Čapljina
Čapljina
3 : 1
Vogošća
Vogošća
12.12.2021 16:30
Čapljina
3 : 1
Vogošća
Smeč
Široki Brijeg
3 : 0
SA Volley
Sarajevo
12.12.2021 17:00
Smeč
3 : 0
SA Volley
Lami
Brčko
3 : 0
Tešanj
Tešanj
12.12.2021 17:00
Lami
3 : 0
Tešanj
Student
Mostar
3 : 2
Delminium
Tomislavgrad
12.12.2021 15:00
Student
3 : 2
Delminium

Rukomet

ORK Borac
Banja Luka
22 : 28
Mladost
Banja Luka
12.12.2021 13:00
ORK Borac
22 : 28
Mladost
Laktaši 2020
Laktaši
31 : 23
Sava 2019
Brod
12.12.2021 13:00
Laktaši 2020
31 : 23
Sava 2019
Rvacka
Livno
27 : 24
Briješće
Sarajevo
12.12.2021 16:00
Rvacka
27 : 24
Briješće
Zrinjski
Mostar
27 : 26
Vogošća 2
Vogošća
12.12.2021 15:00
Zrinjski
27 : 26
Vogošća 2
Bosna 2
Visoko
37 : 38
Velež
Mostar
12.12.2021 14:30
Bosna 2
37 : 38
Velež
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
34 : 30
Respect
Sarajevo
12.12.2021 13:00
Sloga 2
34 : 30
Respect
Čelik Junior
Zenica
32 : 33
Jajce
Jajce
12.12.2021 13:00
Čelik Junior
32 : 33
Jajce
Travnik
Travnik
26 : 32
Kakanj
Kakanj
12.12.2021 16:00
Travnik
26 : 32
Kakanj
Donji Vakuf
Donji Vakuf
39 : 31
Sana 7
Sanski Most
12.12.2021 14:00
Donji Vakuf
39 : 31
Sana 7
Gračanica 2
Gračanica
35 : 33
Rudar
Banovići
12.12.2021 13:30
Gračanica 2
35 : 33
Rudar
Sloboda 2
Tuzla
41 : 28
Bosna TS
Tešanj
12.12.2021 16:00
Sloboda 2
41 : 28
Bosna TS
Budvanska rivijera
Budva
36 : 18
Partizan 1949
Tivat
12.12.2021 17:00
Budvanska rivijera
36 : 18
Partizan 1949
Berane 1949
Berane
26 : 24
Brskovo
Mojkovac
12.12.2021 18:00
Berane 1949
26 : 24
Brskovo
Jedinstvo
Bijelo Polje
28 : 23
Rudar
Pljevlja
12.12.2021 19:30
Jedinstvo
28 : 23
Rudar
Sutjeska
Nikšić
18 : 36
Lovćen
Cetinje
12.12.2021 20:00
Sutjeska
18 : 36
Lovćen
Komovi
Andrijevica
22 : 28
Budućnost
Podgorica
12.12.2021 19:00
Komovi
22 : 28
Budućnost
Berane 1949
Berane
30 : 24
Brskovo
Mojkovac
12.12.2021 15:30
Berane 1949
30 : 24
Brskovo
Jedinstvo
Bijelo Polje
28 : 36
Rudar
Pljevlja
12.12.2021 17:00
Jedinstvo
28 : 36
Rudar
Budvanska rivijera
Budva
18 : 16
Partizan 1949
Tivat
12.12.2021 14:00
Budvanska rivijera
18 : 16
Partizan 1949
Sutjeska
Nikšić
20 : 23
Lovćen
Cetinje
12.12.2021 17:30
Sutjeska
20 : 23
Lovćen

Vaterpolo

Bečej
Bečej
20 : 4
Palilula
Beograd
12.12.2021 20:00
Bečej
20 : 4
Palilula
Stari Grad
Beograd
8 : 17
Valjevo
Valjevo
12.12.2021 17:45
Stari Grad
8 : 17
Valjevo
Banja Luka
Banja Luka
16 : 16
Košutnjak
Beograd
12.12.2021 13:00
Banja Luka
16 : 16
Košutnjak