XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 94 utakmica za dan
Subota, 19 Februar 2022


Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
19.02.2022 14:00
Novi Pazar
1 : 2
Kolubara
Čukarički
Beograd
1 : 0
Mladost
Lučani
19.02.2022 16:00
Čukarički
1 : 0
Mladost
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
19.02.2022 18:00
TSC
2 : 1
Spartak ŽK
Queens Park Rangers
London
1 : 1
Hull City
Hull
19.02.2022 16:00
Queens Park Rangers
1 : 1
Hull City
Fulham
London
1 : 2
Huddersfield Town
Huddersfield
19.02.2022 13:30
Fulham
1 : 2
Huddersfield Town
Coventry City
Coventry
1 : 0
Barnsley
Barnsley
19.02.2022 16:00
Coventry City
1 : 0
Barnsley
Sheffield United
Sheffield
4 : 0
Swansea City
Swansea
19.02.2022 16:00
Sheffield United
4 : 0
Swansea City
Bristol City
Bristol
2 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
19.02.2022 16:00
Bristol City
2 : 1
Middlesbrough
Luton Town
Luton
2 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
19.02.2022 16:00
Luton Town
2 : 0
West Bromwich Albion
Preston North End
Preston
2 : 3
Reading
Reading
19.02.2022 16:00
Preston North End
2 : 3
Reading
Stoke City
Stoke-on-Trent
2 : 2
Birmingham City
Birmingham
19.02.2022 16:00
Stoke City
2 : 2
Birmingham City
Derby County
Derby
1 : 0
Peterborough United
Peterborough
19.02.2022 16:00
Derby County
1 : 0
Peterborough United
Cardiff City
Cardiff
1 : 1
Blackpool
Blackpool
19.02.2022 16:00
Cardiff City
1 : 1
Blackpool
Cadiz
Cádiz
1 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
19.02.2022 18:30
Cadiz
1 : 1
Getafe
Granada
Granada
1 : 4
Villarreal
Villarreal
19.02.2022 14:00
Granada
1 : 4
Villarreal
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 3
Atletico Madrid
Madrid
19.02.2022 16:15
Osasuna
0 : 3
Atletico Madrid
Real Madrid
Madrid
3 : 0
Alaves
Vitoria-Gasteiz
19.02.2022 21:00
Real Madrid
3 : 0
Alaves
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 2
Hoffenheim
Sinsheim
19.02.2022 15:30
Wolfsburg
1 : 2
Hoffenheim
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Bochum
Bochum
19.02.2022 15:30
Stuttgart
1 : 1
Bochum
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
19.02.2022 15:30
Augsburg
1 : 2
Freiburg
Arminia
Bielefeld
1 : 0
Union Berlin
Berlin
19.02.2022 15:30
Arminia
1 : 0
Union Berlin
Köln
Köln
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
19.02.2022 18:30
Köln
1 : 0
Eintracht
Roma
Roma
2 : 2
Hellas Verona
Verona
19.02.2022 18:00
Roma
2 : 2
Hellas Verona
Salernitana
Salerno
2 : 2
Milan
Milano
19.02.2022 20:45
Salernitana
2 : 2
Milan
Sampdoria
Genova
2 : 0
Empoli
Empoli
19.02.2022 15:00
Sampdoria
2 : 0
Empoli
Lens
Lens
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
19.02.2022 17:00
Lens
1 : 1
Olympique Lyonnais
Nantes
Nantes
3 : 1
PSG
Paris
19.02.2022 21:00
Nantes
3 : 1
PSG

Futsal

Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 1
Sarajevo
Sarajevo
19.02.2022 18:00
Sloga
4 : 1
Sarajevo
Mostar SG
Mostar
4 : 1
Salines
Tuzla
19.02.2022 18:00
Mostar SG
4 : 1
Salines
Doboj
Doboj
6 : 4
Brotnjo
Čitluk
19.02.2022 13:30
Doboj
6 : 4
Brotnjo
Beli anđeo
Popovo Polje
6 : 1
Brčko Zdravlje
Brčko
19.02.2022 20:00
Beli anđeo
6 : 1
Brčko Zdravlje
Ugljevik
Ugljevik
4 : 7
Radnik Siti
Bijeljina
19.02.2022 18:00
Ugljevik
4 : 7
Radnik Siti
Boračka
Gradiška
4 : 4
Jahorina
Pale
19.02.2022 19:30
Boračka
4 : 4
Jahorina
Ljubinje
Ljubinje
8 : 9
Medicinski fakultet
Foča
19.02.2022 20:00
Ljubinje
8 : 9
Medicinski fakultet
Kalinovik
Kalinovik
4 : 6
Young Boys
Zvornik
19.02.2022 19:00
Kalinovik
4 : 6
Young Boys
Tango 2
Istočno Sarajevo
9 : 1
Radnički
Novo Gortažde
19.02.2022 13:30
Tango 2
9 : 1
Radnički
Derventa
Derventa
7 : 5
Dom sportova
Brod
19.02.2022 21:00
Derventa
7 : 5
Dom sportova
Lux
Brčko
12 : 2
Odžak
Odžak
19.02.2022 13:30
Lux
12 : 2
Odžak
Iskra Vrbas
Bugojno
8 : 6
Čulin Mlin
Livno
19.02.2022 20:00
Iskra Vrbas
8 : 6
Čulin Mlin
Rudnik
Mostar
7 : 5
Čapljina
Čapljina
19.02.2022 19:30
Rudnik
7 : 5
Čapljina
Seljak
Livno
6 : 1
Zrinjski
Mostar
19.02.2022 19:00
Seljak
6 : 1
Zrinjski

Košarka

Rogatica
Rogatica
67 : 58
Varda HE
Višegrad
19.02.2022 18:00
Rogatica
67 : 58
Varda HE
Sutjeska
Foča
64 : 62
Sokolac
Sokolac
19.02.2022 19:30
Sutjeska
64 : 62
Sokolac
Rudar 2015
Ugljevik
53 : 74
Zvornik Basket
Zvornik
19.02.2022 18:30
Rudar 2015
53 : 74
Zvornik Basket
Best
Doboj
63 : 98
Olimp
Šekovići
19.02.2022 18:30
Best
63 : 98
Olimp
Modriča
Modriča
61 : 81
Derventa
Derventa
19.02.2022 18:30
Modriča
61 : 81
Derventa
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
71 : 56
Šamac
Šamac
19.02.2022 18:30
Budućnost Fabrika 2
71 : 56
Šamac
Igokea
Aleksandrovac
88 : 78
Sloboda
Tuzla
19.02.2022 17:00
Igokea
88 : 78
Sloboda
Borac
Banja Luka
72 : 88
Široki
Široki Brijeg
19.02.2022 20:00
Borac
72 : 88
Široki
Mladi Krajišnik
Banja Luka
52 : 65
Lavovi
Brčko
19.02.2022 19:00
Mladi Krajišnik
52 : 65
Lavovi
Sloboda
Novi Grad
37 : 64
Kozara
Gradiška
19.02.2022 13:00
Sloboda
37 : 64
Kozara

Odbojka

Ljubinje
Ljubinje
0 : 3
Kakanj 78
Kakanj
19.02.2022 17:00
Ljubinje
0 : 3
Kakanj 78
Mladost
Brčko
3 : 1
Domaljevac
Domaljevac
19.02.2022 18:00
Mladost
3 : 1
Domaljevac
Gradiška
Gradiška
19.02.2022
16:30
Radnik 2
Bijeljina
19.02.2022 16:30
Gradiška
:
Radnik 2
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
19.02.2022 18:30
Crvena zvijezda
0 : 3
Modriča Novoprom
Drina
Zvornik
2 : 3
Maglić
Foča
19.02.2022 18:00
Drina
2 : 3
Maglić
Gacko
Gacko
3 : 0
Tempo
Ražljevo
19.02.2022 18:00
Gacko
3 : 0
Tempo
7 Lukavac
Lukavac
0 : 3
Galeb
Brčko
19.02.2022 18:00
7 Lukavac
0 : 3
Galeb
Ilijaš
Ilijaš
3 : 2
Ilidža
Ilidža
19.02.2022 19:00
Ilijaš
3 : 2
Ilidža
Galeb
Bar
0 : 3
Budva
Budva
19.02.2022 20:00
Galeb
0 : 3
Budva
Goražde
Goražde
3 : 2
Gacko
Gacko
19.02.2022 19:30
Goražde
3 : 2
Gacko
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
19.02.2022 19:00
Sloboda
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Orašje
Orašje
2 : 3
Mostar
Mostar
19.02.2022 18:00
Orašje
2 : 3
Mostar
Velež
Nevesinje
3 : 0
Radnik
Bijeljina
19.02.2022 18:00
Velež
3 : 0
Radnik
Inova
Banja Luka
3 : 0
Drina
Zvornik
19.02.2022 13:30
Inova
3 : 0
Drina
Borac
Banja Luka
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
19.02.2022 16:30
Borac
3 : 0
Ljubinje Bankom
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Glasinac
Sokolac
19.02.2022 16:00
Slavija
2 : 3
Glasinac
Maglić
Foča
0 : 3
Libero
Bijeljina
19.02.2022 15:00
Maglić
0 : 3
Libero
Hercegovac
Bileća
0 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
19.02.2022 16:00
Hercegovac
0 : 3
ŽOK Leotar
Vožd
Prijedor
2 : 3
Gradiška
Gradiška
19.02.2022 16:00
Vožd
2 : 3
Gradiška
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 0
Borac Stars
Banja Luka
19.02.2022 17:00
Kotor Varoš
3 : 0
Borac Stars
Kozara
Gradiška
3 : 0
Prijedor
Prijedor
19.02.2022 16:30
Kozara
3 : 0
Prijedor
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Vožd
Prijedor
19.02.2022 13:30
Gradiška
3 : 0
Vožd
Crvena zvijezda 2
Obudovac
19.02.2022
15:00
Derventa
Derventa
19.02.2022 15:00
Crvena zvijezda 2
:
Derventa
Sloga
Doboj
3 : 1
Modriča - Optima
Modriča
19.02.2022 12:00
Sloga
3 : 1
Modriča - Optima
HE na Drini
Višegrad
3 : 0
Rudo
Rudo
19.02.2022 16:00
HE na Drini
3 : 0
Rudo
Žepče
Žepče
3 : 2
Maglaj
Maglaj
19.02.2022 18:00
Žepče
3 : 2
Maglaj
Čelik-R
Zenica
3 : 0
Bosna
Kalesija
19.02.2022 17:30
Čelik-R
3 : 0
Bosna
SA Volley
Sarajevo
1 : 3
Kakanj
Kakanj
19.02.2022 13:00
SA Volley
1 : 3
Kakanj
Smeč
Široki Brijeg
3 : 2
Novi Grad
Sarajevo
19.02.2022 14:00
Smeč
3 : 2
Novi Grad
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
19.02.2022 16:30
Čapljina
3 : 0
Alipašino Polje
Sloboda 2
Tuzla
0 : 3
Lami
Brčko
19.02.2022 16:00
Sloboda 2
0 : 3
Lami
Breza 1934
Breza
3 : 0
Student
Mostar
19.02.2022 16:00
Breza 1934
3 : 0
Student
Delminium
Tomislavgrad
0 : 3
Ilidža
Ilidža
19.02.2022 14:00
Delminium
0 : 3
Ilidža
Gimnazijalac
Kotor
0 : 3
Rudar
Pljevlja
19.02.2022 18:00
Gimnazijalac
0 : 3
Rudar
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 3
Albatros
Herceg Novi
19.02.2022 19:00
Jedinstvo
2 : 3
Albatros
Luka Bar
Bar
3 : 0
Morača
Podgorca
19.02.2022 17:00
Luka Bar
3 : 0
Morača
Budućnost
Podgorica
2 : 3
Akademija
Herceg Novi
19.02.2022 19:00
Budućnost
2 : 3
Akademija

Vaterpolo

Taš
Beograd
14 : 7
Bečej
Bečej
19.02.2022 20:45
Taš
14 : 7
Bečej
Mladost
Pančevo
12 : 10
Stari Grad
Beograd
19.02.2022 19:45
Mladost
12 : 10
Stari Grad
NBG Vukovi
Novi Beograd
20 : 7
Rasina
Kruševac
19.02.2022 19:45
NBG Vukovi
20 : 7
Rasina
ŽAK
Kikinda
19 : 10
Košutnjak
Beograd
19.02.2022 19:00
ŽAK
19 : 10
Košutnjak
Singidunum
Beograd
7 : 7
Sava
Šabac
19.02.2022 10:30
Singidunum
7 : 7
Sava
Spartak Prozivka
Subotica
15 : 7
Dorćol
Beograd
19.02.2022 20:00
Spartak Prozivka
15 : 7
Dorćol
65' Gol (Željezničar)
Šuput
78' Gol (Rudar Prijedor)
Momko Kojić
73' Šut na gol (Omarska)
Strašna śansa za Omarsku, Vračar dribla i golmana ali odlazi previše ukoso
72' Ostalo ( Modriča)
Klupa Modriče tražila je kazneni udarac. Zahtevi su, utisak je, bili opravdani.
65' Šut na gol (Kozara)
Milan Šikanjić
Šut Šikanjića, stativa