Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
26.02.2022 13:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | OFK Žarkovo | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Mačva
Šabac
|
26.02.2022 13:00 | Inđija | 2 : 1 | Mačva | ||||||
Rad
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
26.02.2022 13:00 | Rad | 1 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
26.02.2022 13:00 | Loznica | 4 : 1 | Zlatibor | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Timok 1919
Zaječar
|
26.02.2022 13:00 | Kabel | 0 : 3 | Timok 1919 | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Mladost GAT
Novi Sad
|
26.02.2022 13:00 | Budućnost | 1 : 1 | Mladost GAT |
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
26.02.2022 21:00 | Atletico Madrid | 2 : 0 | Celta Vigo | ||||||
Mallorca
Palma de Mallorca
|
|
Valencia
Valencia
|
26.02.2022 14:00 | Mallorca | 0 : 1 | Valencia | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Alaves
Vitoria-Gasteiz
|
26.02.2022 16:15 | Getafe | 2 : 2 | Alaves | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Real Madrid
Madrid
|
26.02.2022 18:30 | Rayo Vallecano | 0 : 1 | Real Madrid |
Eintracht
Frankfurt am Main
|
|
Bayern
München
|
26.02.2022 18:30 | Eintracht | 0 : 1 | Bayern | ||||||
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
Arminia
Bielefeld
|
26.02.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 3 : 0 | Arminia | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Mainz 05
Mainz
|
26.02.2022 15:30 | Union Berlin | 3 : 1 | Mainz 05 | ||||||
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
26.02.2022 15:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 2 | Wolfsburg | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
26.02.2022 15:30 | Freiburg | 3 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Greuther Fürth
Fürth
|
|
Köln
Köln
|
26.02.2022 15:30 | Greuther Fürth | 1 : 1 | Köln |
Empoli
Empoli
|
|
Juventus
Torino
|
26.02.2022 18:05 | Empoli | 2 : 3 | Juventus | ||||||
Salernitana
Salerno
|
|
Bologna
Bologna
|
26.02.2022 15:05 | Salernitana | 1 : 1 | Bologna | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Fiorentina
Firenze
|
26.02.2022 20:50 | Sassuolo | 2 : 1 | Fiorentina |
PSG
Paris
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
26.02.2022 21:00 | PSG | 3 : 1 | Saint-Étienne | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Nice
Nice
|
26.02.2022 17:00 | Strasbourg | 0 : 0 | Nice |
Leotar
Trebinje
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
26.02.2022 13:00 | Leotar | 0 : 2 | Sarajevo | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
26.02.2022 13:00 | Sloboda | 1 : 1 | Tuzla City |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
26.02.2022 12:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sloboda
Tuzla
|
26.02.2022 11:00 | Tuzla City | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
26.02.2022 14:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Krupa | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik (B)
Bijeljina
|
26.02.2022 14:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Radnik (B) |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
26.02.2022 14:00 | Željezničar | 1 : 1 | Velež | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.02.2022 15:00 | Borac | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
26.02.2022 15:30 | Posušje | 3 : 1 | Radnik |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
26.02.2022 12:00 | Željezničar | 2 : 0 | Velež | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.02.2022 13:00 | Borac | 1 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
26.02.2022 14:00 | Posušje | 0 : 2 | Radnik |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
TSC
Kanjiža
|
26.02.2022 18:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | TSC | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
26.02.2022 13:00 | Spartak | 8 : 0 | Vojvodina | ||||||
Sloga
Zemun
|
|
Mašinac
Niš
|
26.02.2022 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Mašinac |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Doboj
Doboj
|
26.02.2022 17:00 | Sarajevo | 2 : 2 | Doboj | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Mostar SG
Mostar
|
26.02.2022 18:00 | Bosna Kompred | 6 : 4 | Mostar SG | ||||||
Salines
Tuzla
|
|
Hercegovina
Široki Brijeg
|
26.02.2022 16:00 | Salines | 8 : 0 | Hercegovina |
Jahorina
Pale
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
26.02.2022 20:00 | Jahorina | 6 : 2 | Ugljevik | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.02.2022 20:00 | Glasinac | 9 : 5 | Leotar | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Brčko Zdravlje
Brčko
|
26.02.2022 18:00 | Željeznica | 12 : 0 | Brčko Zdravlje |
Kozara
Grtadiška
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
26.02.2022 19:30 | Kozara | 7 : 4 | Dubica | ||||||
Viktorija
Ribnik
|
|
Šampion
Laktaši
|
26.02.2022 20:00 | Viktorija | 5 : 1 | Šampion |
Young Boys
Zvornik
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
26.02.2022 17:00 | Young Boys | 3 : 0 | Ljubinje |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Teslić
Teslić
|
26.02.2022 19:30 | Ljubić | 4 : 3 | Teslić | ||||||
Obilić
Prnjavor
|
|
Derventa
Derventa
|
26.02.2022 17:30 | Obilić | 4 : 6 | Derventa | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Rudar
Stanari
|
26.02.2022 19:00 | Čelinac | 12 : 5 | Rudar | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Jošavka
Jošavka
|
26.02.2022 17:00 | Kotor Varoš | 5 : 2 | Jošavka |
Neimari
Zenica
|
|
Žepče
Žepče
|
26.02.2022 20:00 | Neimari | 5 : 1 | Žepče |
Odžak
Odžak
|
|
Tešanj
Tešanj
|
26.02.2022 18:00 | Odžak | 5 : 6 | Tešanj | ||||||
Lilium
Doboj Istok
|
|
Lukavac
Lukavac
|
26.02.2022 17:30 | Lilium | 3 : 1 | Lukavac | ||||||
Klanac
Brčko
|
|
Banovići
Banovići
|
26.02.2022 19:00 | Klanac | 6 : 4 | Banovići |
Konjic
Konjic
|
|
Seljak
Livno
|
26.02.2022 19:00 | Konjic | 5 : 3 | Seljak | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
26.02.2022 16:00 | Čapljina | 8 : 3 | Iskra Vrbas |
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
26.02.2022 19:00 | Sutjeska | 71 : 67 | Slavija 1996 | ||||||
Sloboda 73
Novi Grad
|
|
Sokolac
Sokolac
|
26.02.2022 17:00 | Sloboda 73 | 71 : 74 | Sokolac | ||||||
Budućnost BN
Bijeljina
|
|
Drina Princip
Zvornik
|
26.02.2022 19:00 | Budućnost BN | 88 : 56 | Drina Princip | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Rogatica
Rogatica
|
26.02.2022 16:30 | Kozara | 54 : 58 | Rogatica | ||||||
Varda HE
Višegrad
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
26.02.2022 18:00 | Varda HE | 93 : 89 | Student Igokea |
Šamac
Šamac
|
|
Modriča
Modriča
|
26.02.2022 18:30 | Šamac | 76 : 77 | Modriča | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Best
Doboj
|
26.02.2022 18:30 | Derventa | 98 : 65 | Best | ||||||
Olimp
Šekovići
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
26.02.2022 18:30 | Olimp | 77 : 76 | Rudar 2015 | ||||||
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Radnik Spark 2
Bijeljina
|
26.02.2022 18:30 | Zvornik Basket | 67 : 72 | Radnik Spark 2 |
Leotar 2
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
26.02.2022 19:00 | Leotar 2 | 86 : 77 | Velež | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Romanija
Pale
|
26.02.2022 19:00 | Gacko | 75 : 90 | Romanija |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Čelik
Zenica
|
26.02.2022 18:00 | RMU Banovići | 86 : 62 | Čelik | ||||||
Jedinstvo Dženex
Tuzla
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
26.02.2022 17:00 | Jedinstvo Dženex | 48 : 66 | Mladi Krajišnik | ||||||
Leotar 03
Trebinje
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
26.02.2022 19:00 | Leotar 03 | 64 : 55 | Igman |
Kozara
Gradiška
|
|
Ušće
Banja Luka
|
26.02.2022 13:30 | Kozara | 68 : 63 | Ušće | ||||||
Budućnost
Bijeljina
|
|
Lider
Gradiška
|
26.02.2022 13:00 | Budućnost | 71 : 36 | Lider |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
26.02.2022 16:00 | Gradina-Herceg | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
26.02.2022 17:00 | Domaljevac | 3 : 2 | Ljubinje | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
26.02.2022 19:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Bosna (K) |
Radnik 2
Bijeljina
|
26.02.2022
16:00
|
Gacko
Gacko
|
26.02.2022 16:00 | Radnik 2 | : | Gacko | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
26.02.2022 15:00 | Maglić | 1 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Modriča Novoprom
Modriča
|
|
Gradiška
Gradiška
|
26.02.2022 18:00 | Modriča Novoprom | 3 : 0 | Gradiška |
Galeb
Brčko
|
|
Olovo
Olovo
|
26.02.2022 18:00 | Galeb | 0 : 3 | Olovo | ||||||
Block Out
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
26.02.2022 17:30 | Block Out | 1 : 3 | Krivaja | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
26.02.2022 15:30 | Ilidža | 3 : 0 | 7 Lukavac |
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Jedinstvo
Bijelo polje
|
26.02.2022 17:30 | Mediteran Bemaks | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
|
26.02.2022 20:00 | Mornar | 0 : 3 | Budućnost Volley Bemaxs |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Orašje
Orašje
|
26.02.2022 19:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Orašje | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
26.02.2022 17:00 | Mostar | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Gacko
Gacko
|
26.02.2022 18:00 | Igman | 0 : 3 | Gacko |
Hercegovac
Bileća
|
|
Velež
Nevesinje
|
26.02.2022 14:00 | Hercegovac | 0 : 3 | Velež | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.02.2022 15:00 | Libero | 2 : 3 | Slavija | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Borac
Banja Luka
|
26.02.2022 16:00 | Glasinac | 3 : 2 | Borac | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Inova
Banja Luka
|
26.02.2022 17:00 | Ljubinje Bankom | 1 : 3 | Inova | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
26.02.2022 20:00 | Drina | 2 : 3 | Radnik |
Prijedor
Prijedor
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
26.02.2022 20:00 | Prijedor | 1 : 3 | Kotor Varoš | ||||||
Borac Stars
Banja Luka
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
26.02.2022 14:00 | Borac Stars | 2 : 3 | Balkana MP |
Modriča -Novoprom
Modriča
|
|
Derventa
Derventa
|
26.02.2022 15:00 | Modriča -Novoprom | 3 : 1 | Derventa |
Mladost
Rogatica
|
|
Volero
Pale
|
26.02.2022 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Volero |
Mikasa
Tuzla
|
|
Srebrenik
Srebrenik
|
26.02.2022 14:00 | Mikasa | 3 : 0 | Srebrenik | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Žepče
Žepče
|
26.02.2022 16:30 | Bosna | 3 : 1 | Žepče | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Smeč
Lukavac
|
26.02.2022 13:00 | Maglaj | 0 : 3 | Smeč | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Napredak
Odžak
|
26.02.2022 17:00 | Kula Gradačac | 3 : 0 | Napredak |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
26.02.2022 17:00 | Novi Grad | 3 : 0 | SA Volley | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Vogošća
Vogošća
|
26.02.2022 16:00 | Kakanj | 3 : 0 | Vogošća |
Ilidža
Ilidža
|
|
Breza 1934
Breza
|
26.02.2022 13:00 | Ilidža | 1 : 3 | Breza 1934 | ||||||
Željezara
Zenica
|
|
Delminium
Tomislavgrad
|
26.02.2022 15:00 | Željezara | 3 : 0 | Delminium |
Rudar
Pljevlja
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
26.02.2022 18:00 | Rudar | 3 : 0 | Mediteran Bemaks | ||||||
Galeb
Bar
|
|
Budućnost
Podgorica
|
26.02.2022 18:00 | Galeb | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Akademija
Herceg Novi
|
|
Luka Bar
Bar
|
26.02.2022 18:00 | Akademija | 3 : 0 | Luka Bar | ||||||
Albatros
Herceg Novi
|
|
Gimnazijalac
Kotor
|
26.02.2022 20:00 | Albatros | 3 : 0 | Gimnazijalac |
Sloga (D)
Doboj
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.02.2022 19:30 | Sloga (D) | 22 : 23 | Leotar | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
26.02.2022 20:00 | Gradačac | 23 : 25 | Borac M:TEL | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
26.02.2022 20:00 | Sloboda | 38 : 34 | Sloga (GV/U) | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Vogošća
Vogošća
|
26.02.2022 19:00 | Konjuh | 22 : 21 | Vogošća | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
26.02.2022 20:00 | Gračanica | 30 : 29 | Izviđač CO | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
|
26.02.2022 19:00 | Maglaj | 22 : 21 | Bosna Eko Energija (V) |
Čapljina
Čapljina
|
|
Respect
Sarajevo
|
26.02.2022 19:00 | Čapljina | 25 : 20 | Respect | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Vogošća 2
Vogošća
|
26.02.2022 19:00 | Goražde | 38 : 25 | Vogošća 2 | ||||||
Rvacka
Livno
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
26.02.2022 16:00 | Rvacka | 29 : 24 | Izviđač CO 2 |
Jajce
Jajce
|
|
Čelik
Zenica
|
26.02.2022 18:00 | Jajce | 31 : 33 | Čelik | ||||||
Gračanica 2
Gračanica
|
|
Žepče
Žepče
|
26.02.2022 14:30 | Gračanica 2 | 28 : 29 | Žepče | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Kakanj
Kakanj
|
26.02.2022 18:00 | Donji Vakuf | 25 : 42 | Kakanj | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
26.02.2022 16:00 | Travnik | 27 : 48 | Čelik Junior |
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Srbac
Srbac
|
26.02.2022 20:00 | Kozara (KD) | 10 : 0 | Srbac |
Zeta
Podgorica
|
|
Trebjesa
Nikšić
|
26.02.2022 15:00 | Zeta | 28 : 28 | Trebjesa |