XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 219 utakmica za dan
Subota, 12 Mart 2022


Fudbal

Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Borac
Banja Luka
12.03.2022 13:00
Sarajevo
1 : 1
Borac
Velež
Mostar
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
12.03.2022 15:00
Velež
1 : 2
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Posušje
Posušje
12.03.2022 20:00
Široki Brijeg
1 : 1
Posušje
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Drina
Zvornik
12.03.2022 14:30
Slavija
0 : 2
Drina
Budućnost
Pilica
1 : 2
Kozara
Gradiška
12.03.2022 14:30
Budućnost
1 : 2
Kozara
Modriča Alfa
Modriča
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
12.03.2022 14:30
Modriča Alfa
2 : 2
Krupa
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Tekstilac
Derventa
12.03.2022 14:30
Borac
0 : 1
Tekstilac
Podrinje
Janja
0 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
12.03.2022 14:30
Podrinje
0 : 3
Zvijezda 09
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Omarska
Omarska
12.03.2022 14:30
Ljubić
2 : 0
Omarska
Sutjeska
Foča
1 : 2
Sloga
Doboj
12.03.2022 16:00
Sutjeska
1 : 2
Sloga
Jedinstvo
Žeravica
1 : 2
Progres
Kneževo
12.03.2022 14:30
Jedinstvo
1 : 2
Progres
Sloga (T)
Trn
3 : 2
Sloga (S)
Srbac
12.03.2022 14:30
Sloga (T)
3 : 2
Sloga (S)
Mladost (G)
Gacko
1 : 0
Jedinstvo (Br)
Brodac
12.03.2022 14:30
Mladost (G)
1 : 0
Jedinstvo (Br)
Drina HE
Višegrad
4 : 4
Guber
Srebrenica
12.03.2022 14:30
Drina HE
4 : 4
Guber
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 4
Famos
Vojkovići
12.03.2022 14:30
Rudar 1925
2 : 4
Famos
Bratstvo
Kozarac
1 : 0
Mladost
Kotor Varoš
12.03.2022 14:30
Bratstvo
1 : 0
Mladost
FSA
Prijedor
3 : 0
Lijevče
Nova Topola
12.03.2022 14:30
FSA
3 : 0
Lijevče
Mineral
Banja Vrućica
2 : 0
Borac
B.Lužani
12.03.2022 14:30
Mineral
2 : 0
Borac
Polufinale prva utakmica
Laminci
Laminci
2 : 0
Torpedo
Cerovljani
12.03.2022 15:30
Laminci
2 : 0
Torpedo
Radnik
Hadžići
1 : 1
Gradina
Srebrenik
12.03.2022 15:00
Radnik
1 : 1
Gradina
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
12.03.2022 15:00
Tomislav
0 : 2
Mladost
Jedinstvo
Bihać
1 : 1
Goražde
Goražde
12.03.2022 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Goražde
Orašje
Orašje
2 : 1
Travnik
Travnik
12.03.2022 15:00
Orašje
2 : 1
Travnik
Igman
Konjic
1 : 0
GOŠK
Gabela
12.03.2022 15:00
Igman
1 : 0
GOŠK
Rudar
Kakanj
3 : 0
Bratstvo
Gračanica
12.03.2022 15:00
Rudar
3 : 0
Bratstvo
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Budućnost
Banovići
12.03.2022 15:00
Simm Bau
2 : 0
Budućnost
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
12.03.2022 15:00
Sloga
0 : 0
Podgrmeč
Vitez
Bužim
1 : 0
Krajina
Cazin
12.03.2022 15:00
Vitez
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
12.03.2022 15:00
Krajišnik
1 : 0
Rudar (HB)
Iskra
Bugojno
0 : 0
Rudar (K)
Kamengrad
12.03.2022 15:00
Iskra
0 : 0
Rudar (K)
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 1
Brnjaci
Brnjaci
12.03.2022 15:00
Novi Travnik
1 : 1
Brnjaci
Slaven
Živinice
0 : 2
Bosna (M)
Mionica
12.03.2022 15:00
Slaven
0 : 2
Bosna (M)
Radnički
Lukavac
2 : 1
Bosna (K)
Kalesija
12.03.2022 15:00
Radnički
2 : 1
Bosna (K)
Rudar
Breza
7 : 0
Jahorina
Prača
12.03.2022 15:00
Rudar
7 : 0
Jahorina
Borac
Jelah
1 : 1
UNIS
Vogošća
12.03.2022 15:00
Borac
1 : 1
UNIS
Famos
Hrasnica
1 : 0
Moševac
Moševac
12.03.2022 15:00
Famos
1 : 0
Moševac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2022 17:00
Radnički (N)
1 : 0
Vojvodina
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Radnik
Surdulica
12.03.2022 14:30
Proleter
0 : 2
Radnik
Čukarički
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
12.03.2022 19:00
Čukarički
1 : 1
TSC
Timok 1919
Zaječar
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
12.03.2022 14:00
Timok 1919
0 : 0
Javor Matis
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
12.03.2022 16:00
OFK Bačka
0 : 2
OFK Žarkovo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
12.03.2022 14:00
RFK Grafičar
3 : 0
Mačva
Coventry City
Coventry
4 : 1
Sheffield United
Sheffield
12.03.2022 16:00
Coventry City
4 : 1
Sheffield United
Peterborough United
Peterborough
2 : 2
Stoke City
Stoke-on-Trent
12.03.2022 16:00
Peterborough United
2 : 2
Stoke City
Cardiff City
Cardiff
0 : 0
Preston North End
Preston
12.03.2022 16:00
Cardiff City
0 : 0
Preston North End
Birmingham City
Birmingham
0 : 0
Hull City
Hull
12.03.2022 16:00
Birmingham City
0 : 0
Hull City
Nottingham Forest
Nottingham
4 : 0
Reading
Reading
12.03.2022 16:00
Nottingham Forest
4 : 0
Reading
Millwall
London
0 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
12.03.2022 16:00
Millwall
0 : 0
Middlesbrough
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 0
Derby County
Derby
12.03.2022 16:00
AFC Bournemouth
2 : 0
Derby County
Barnsley
Barnsley
1 : 1
Fulham
London
12.03.2022 13:30
Barnsley
1 : 1
Fulham
Blackpool
Blackpool
1 : 0
Swansea City
Swansea
12.03.2022 16:00
Blackpool
1 : 0
Swansea City
Blackburn Rovers
Blackburn
0 : 1
Bristol City
Bristol
12.03.2022 16:00
Blackburn Rovers
0 : 1
Bristol City
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Valencia
Valencia
12.03.2022 21:00
Getafe
0 : 0
Valencia
Granada
Granada
0 : 1
Elche
Elche
12.03.2022 16:15
Granada
0 : 1
Elche
Levante
Valencia
1 : 1
Espanyol
Barcelona
12.03.2022 14:00
Levante
1 : 1
Espanyol
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
12.03.2022 18:30
Villarreal
1 : 0
Celta Vigo
Union Berlin
Berlin
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
12.03.2022 15:30
Union Berlin
1 : 1
Stuttgart
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
12.03.2022 18:30
Borussia M'gladbach
2 : 0
Hertha BSC
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
12.03.2022 15:30
Freiburg
3 : 2
Wolfsburg
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Bayern
München
12.03.2022 15:30
Hoffenheim
1 : 1
Bayern
Milan
Milano
1 : 0
Empoli
Empoli
12.03.2022 20:45
Milan
1 : 0
Empoli
Salernitana
Salerno
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
12.03.2022 15:00
Salernitana
2 : 2
Sassuolo
Sampdoria
Genova
1 : 3
Juventus
Torino
12.03.2022 18:00
Sampdoria
1 : 3
Juventus
Spezia
La Spezia
2 : 0
Cagliari
Cagliari
12.03.2022 15:00
Spezia
2 : 0
Cagliari
Montpellier
Montpellier
0 : 0
Nice
Nice
12.03.2022 17:00
Montpellier
0 : 0
Nice
Troyes
Troyes
1 : 0
Nantes
Nantes
12.03.2022 21:00
Troyes
1 : 0
Nantes
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Zrinjski
Mostar
12.03.2022 11:00
Široki Brijeg
2 : 1
Zrinjski
Ilijaš
Ilijaš
1 : 3
Igman
Ilidža
12.03.2022 13:30
Ilijaš
1 : 3
Igman
Novi Grad
Sarajevo
6 : 4
Bosna
Visoko
12.03.2022 13:30
Novi Grad
6 : 4
Bosna
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
UNIS
Vogošća
12.03.2022 12:30
Sarajevo
1 : 1
UNIS
Žepče
Žepče
2 : 1
FK Vitez
Vitez
12.03.2022 13:30
Žepče
2 : 1
FK Vitez
Fortuna
Zenica
0 : 2
Iskra
Bugojno
12.03.2022 13:30
Fortuna
0 : 2
Iskra
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Posušje
Posušje
12.03.2022 10:00
Brotnjo
0 : 2
Posušje
GOŠK
Gabela
0 : 1
Stolac
Stolac
12.03.2022 13:30
GOŠK
0 : 1
Stolac
Ljubuški
Ljubuški
2 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
12.03.2022 13:30
Ljubuški
2 : 1
Branitelj
Troglav 1918
Livno
0 : 4
Neum
Neum
12.03.2022 13:30
Troglav 1918
0 : 4
Neum
Grude
Grude
7 : 1
Klis
Buturović polje
12.03.2022 13:30
Grude
7 : 1
Klis
Petrovac
Petrovac
0 : 4
Kom
Podgorica
12.03.2022 15:00
Petrovac
0 : 4
Kom
Mladost
Donja Gorica
2 : 1
Podgorica
Podgorica
12.03.2022 15:00
Mladost
2 : 1
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
12.03.2022 15:00
Sutjeska
0 : 1
Iskra
Budućnost
Padgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
12.03.2022 15:00
Budućnost
0 : 1
Zeta
Tuzla City
Tuzla
2 : 4
Velež
Mostar
12.03.2022 15:00
Tuzla City
2 : 4
Velež
Posušje
Posušje
1 : 6
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.03.2022 12:00
Posušje
1 : 6
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Sloboda
Tuzla
12.03.2022 15:00
Zrinjski
3 : 0
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Radnik
Bijeljina
12.03.2022 15:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Radnik
Ilijaš
Ilijaš
2 : 4
Igman
Ilidža
12.03.2022 11:00
Ilijaš
2 : 4
Igman
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Bosna
Visoko
12.03.2022 11:00
Novi Grad
0 : 3
Bosna
Mladost
Doboj-Kakanj
3 : 2
Goražde
Goražde
12.03.2022 11:00
Mladost
3 : 2
Goražde
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
UNIS
Vogošća
12.03.2022 10:00
Sarajevo
7 : 0
UNIS
Žepče
Žepče
9 : 1
FK Vitez
Vitez
12.03.2022 11:00
Žepče
9 : 1
FK Vitez
Fortuna
Zenica
1 : 0
Iskra
Bugojno
12.03.2022 11:00
Fortuna
1 : 0
Iskra
GOŠK
Gabela
1 : 1
Stolac
Stolac
12.03.2022 11:00
GOŠK
1 : 1
Stolac
Ljubuški
Ljubuški
0 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
12.03.2022 11:00
Ljubuški
0 : 2
Branitelj
Troglav 1918
Livno
4 : 1
Neum
Neum
12.03.2022 11:00
Troglav 1918
4 : 1
Neum
Grude
Grude
5 : 1
Klis
Buturović polje
12.03.2022 11:00
Grude
5 : 1
Klis
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Baton
Sarajevo
12.03.2022 11:30
Željezničar
4 : 0
Baton
Famos
Vojkovići
3 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
12.03.2022 10:30
Famos
3 : 0
Jedinstvo
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 1
Romanija
Pale
12.03.2022 10:00
Miske - Akademija
0 : 1
Romanija
Vratnik
Sarajevo
0 : 7
Mlade Nade
Sarajevo
12.03.2022 10:00
Vratnik
0 : 7
Mlade Nade
Omladinac
Doglodi
2 : 3
Young Boys
Sarajevo
12.03.2022 10:00
Omladinac
2 : 3
Young Boys
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Velež
Mostar
12.03.2022 13:00
Tuzla City
1 : 0
Velež
Posušje
Posušje
0 : 7
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.03.2022 10:00
Posušje
0 : 7
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Sloboda
Tuzla
12.03.2022 13:00
Zrinjski
4 : 1
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Radnik
Bijeljina
12.03.2022 13:00
Rudar Prijedor
2 : 0
Radnik
Modriča Alfa
Modriča
3 : 1
Mineral
Banja Vrućica
12.03.2022 10:00
Modriča Alfa
3 : 1
Mineral
Željezničar Sport Team
Banja Luka
9 : 0
Borac (Š)
Šamac
12.03.2022 10:00
Željezničar Sport Team
9 : 0
Borac (Š)
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Kozara
Gradiška
12.03.2022 10:00
Tekstilac
1 : 2
Kozara
Borac (BL)
Banja Luka
0 : 1
Sloga
Doboj
12.03.2022 10:00
Borac (BL)
0 : 1
Sloga
Proleter
Teslić
2 : 4
Polet 1926
Brod
12.03.2022 10:00
Proleter
2 : 4
Polet 1926
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
12.03.2022 10:00
Krupa
3 : 0
Radnik Urije
Modriča Alfa
Modriča
1 : 1
Mineral ZTC
Banja Vrućica
12.03.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 1
Mineral ZTC
Tekstilac
Derventa
1 : 5
Kozara
Gradiška
12.03.2022 12:00
Tekstilac
1 : 5
Kozara
Borac (BL)
Banja Luka
6 : 0
Sloga
Doboj
12.03.2022 12:00
Borac (BL)
6 : 0
Sloga
Proleter
Teslić
2 : 1
Polet 1926
Brod
12.03.2022 11:00
Proleter
2 : 1
Polet 1926
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
12.03.2022 12:00
Krupa
3 : 0
Rudar Prijedor
FK Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Mladost
Nević Polje
12.03.2022 16:00
FK Sarajevo
5 : 0
Mladost
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
12.03.2022 18:00
Crvena zvezda
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Drina
Zvornik
12.03.2022 12:00
Lokomotiva
3 : 0
Drina
Radnik Bumerang
Bijeljina
10 : 0
Fortuna
Živinice
12.03.2022 11:00
Radnik Bumerang
10 : 0
Fortuna
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 4
SFK 2000
Sarajevo
12.03.2022 13:30
Široki Brijeg
2 : 4
SFK 2000

Futsal

Bosna Kompred
Tuzla
6 : 4
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
12.03.2022 17:00
Bosna Kompred
6 : 4
Sloga
Salines
Tuzla
8 : 3
Kaskada
Gračanica
12.03.2022 15:00
Salines
8 : 3
Kaskada
Kozara
Grtadiška
4 : 2
Prijedor
Prijedor
12.03.2022 17:00
Kozara
4 : 2
Prijedor
Tango 2
Istočno Sarajevo
6 : 7
Ljubinje
Ljubinje
12.03.2022 20:00
Tango 2
6 : 7
Ljubinje
Derventa
Derventa
6 : 5
Teslić
Teslić
12.03.2022 20:45
Derventa
6 : 5
Teslić
Lux
Brčko
5 : 6
Lukavac
Lukavac
12.03.2022 19:00
Lux
5 : 6
Lukavac
Odžak
Odžak
2 : 4
Banovići
Banovići
12.03.2022 18:00
Odžak
2 : 4
Banovići
Lilium
Doboj Istok
8 : 5
Klanac
Brčko
12.03.2022 17:30
Lilium
8 : 5
Klanac
Mostarske Kiše
Mostar
5 : 6
Rudnik
Mostar
12.03.2022 20:00
Mostarske Kiše
5 : 6
Rudnik
Cattaro 2019
Kotor
2 : 7
Pruška
Bijelo Polje
12.03.2022 19:30
Cattaro 2019
2 : 7
Pruška
Zora
Spuž
2 : 8
Onogošt
Nikšić
12.03.2022 20:00
Zora
2 : 8
Onogošt
Ulcinj
Ulcinj
3 : 3
Studentski dom
Podgorica
12.03.2022 19:00
Ulcinj
3 : 3
Studentski dom
Gorštak
Kolašin
3 : 5
Nikšić
Nikšić
12.03.2022 19:30
Gorštak
3 : 5
Nikšić
Titograd
Podgorica
2 : 2
Brskovo
Mojkovac
12.03.2022 19:30
Titograd
2 : 2
Brskovo
Mirabile Moda
Podgorica
2 : 5
Bajo Pivljanin
Plužine
12.03.2022 19:30
Mirabile Moda
2 : 5
Bajo Pivljanin

Košarka

Borac
Čačak
77 : 68
Krka
Novo Mesto
12.03.2022 17:00
Borac
77 : 68
Krka
Spars Raywey
Sarajevo
113 : 76
Bratunac TRB
Bratunac
12.03.2022 17:00
Spars Raywey
113 : 76
Bratunac TRB
Mladost
Mrkonjić Grad
67 : 60
Zrinjski
Mostar
12.03.2022 19:00
Mladost
67 : 60
Zrinjski
Posušje
Posušje
82 : 80
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
12.03.2022 16:00
Posušje
82 : 80
Radnik Elvaco MetPro
Sloboda
Tuzla
90 : 70
Promo
Donji Vakuf
12.03.2022 19:00
Sloboda
90 : 70
Promo
Sutjeska
Foča
80 : 84
Prijedor Spartak
Prijedor
12.03.2022 19:00
Sutjeska
80 : 84
Prijedor Spartak
Sokolac
Sokolac
37 : 83
Drina Princip
Zvornik
12.03.2022 20:00
Sokolac
37 : 83
Drina Princip
Akademija Borac BL
Banja Luka
76 : 74
Rogatica
Rogatica
12.03.2022 18:00
Akademija Borac BL
76 : 74
Rogatica
Budućnost BN
Bijeljina
87 : 77
Student Igokea
Banja Luka
12.03.2022 18:00
Budućnost BN
87 : 77
Student Igokea
Hunters
Prijedor
77 : 56
Stars Basket
Gradiška
12.03.2022
Hunters
77 : 56
Stars Basket
Una
Kozarska Dubica
60 : 83
Pliva
Šipovo
12.03.2022
Una
60 : 83
Pliva
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
114 : 78
Best
Doboj
12.03.2022 18:30
Budućnost Fabrika 2
114 : 78
Best
Šamac
Šamac
63 : 70
Rudar 2015
Ugljevik
12.03.2022 18:30
Šamac
63 : 70
Rudar 2015
Derventa
Derventa
93 : 76
Radnik Spark 2
Bijeljina
12.03.2022 18:30
Derventa
93 : 76
Radnik Spark 2
Olimp
Šekovići
76 : 70
Zvornik Basket
Zvornik
12.03.2022 18:30
Olimp
76 : 70
Zvornik Basket
Igman
Istočna Ilidža
71 : 87
Romanija
Pale
12.03.2022 19:00
Igman
71 : 87
Romanija
Leotar 03
Trebinje
78 : 57
Konjic
Konjic
12.03.2022 18:00
Leotar 03
78 : 57
Konjic
Mladi Krajišnik
Banja Luka
57 : 70
RMU Banovići
Banovići
12.03.2022 19:00
Mladi Krajišnik
57 : 70
RMU Banovići

Odbojka

Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Maglić
Foča
12.03.2022 19:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Maglić
Tempo
Ražljevo
3 : 0
Drina
Zvornik
12.03.2022 18:00
Tempo
3 : 0
Drina
Block Out
Zenica
0 : 3
7 Lukavac
Lukavac
12.03.2022 18:00
Block Out
0 : 3
7 Lukavac
Breza 1934
Breza
0 : 3
Ilidža
Ilidža
12.03.2022 18:00
Breza 1934
0 : 3
Ilidža
Galeb
Bar
0 : 3
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
12.03.2022 17:00
Galeb
0 : 3
Budućnost Volley Bemaxs
Mornar
Bar
3 : 1
Mediteran Bemaks
Budva
12.03.2022 20:00
Mornar
3 : 1
Mediteran Bemaks
Budva
Budva
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo polje
12.03.2022 17:00
Budva
3 : 0
Jedinstvo
Maglić
Foča
3 : 2
Velež
Nevesinje
12.03.2022 16:00
Maglić
3 : 2
Velež
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
12.03.2022 15:00
Hercegovac
0 : 3
Slavija
Libero
Bijeljina
3 : 0
Inova
Banja Luka
12.03.2022 14:00
Libero
3 : 0
Inova
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Radnik
Bijeljina
12.03.2022 16:00
Glasinac
3 : 0
Radnik
Ljubinje Bankom
Ljubinje
2 : 3
Drina
Zvornik
12.03.2022 17:00
Ljubinje Bankom
2 : 3
Drina
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Kotor Varoš
Kotor Varoš
12.03.2022 16:30
Gradiška
3 : 0
Kotor Varoš
Vožd
Prijedor
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
12.03.2022 12:45
Vožd
3 : 0
Balkana MP
Bratunac
Bratunac
3 : 1
Volero
Pale
12.03.2022 16:00
Bratunac
3 : 1
Volero
Rudo
Rudo
3 : 0
Mladost
Rogatica
12.03.2022 12:00
Rudo
3 : 0
Mladost
Čelik-R
Zenica
1 : 3
Srebrenik
Srebrenik
12.03.2022 17:30
Čelik-R
1 : 3
Srebrenik
Mikasa
Tuzla
3 : 1
Žepče
Žepče
12.03.2022 14:00
Mikasa
3 : 1
Žepče
Bihać
Bihać
0 : 3
Smeč
Lukavac
12.03.2022 15:00
Bihać
0 : 3
Smeč
Bosna
Kalesija
0 : 3
Napredak
Odžak
12.03.2022 18:00
Bosna
0 : 3
Napredak
Maglaj
Maglaj
0 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
12.03.2022 19:00
Maglaj
0 : 3
Kula Gradačac
Novi Grad
Sarajevo
3 : 1
Troglav
Livno
12.03.2022 16:00
Novi Grad
3 : 1
Troglav
Kakanj
Kakanj
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
12.03.2022 15:00
Kakanj
0 : 3
Ilijaš
Sloboda 2
Tuzla
0 : 3
Orašje 2
Orašje
12.03.2022 12:00
Sloboda 2
0 : 3
Orašje 2
Željezara
Zenica
1 : 3
Breza 1934
Breza
12.03.2022 16:00
Željezara
1 : 3
Breza 1934
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Delminium
Tomislavgrad
12.03.2022 14:00
Krivaja
3 : 0
Delminium
Mediteran Bemaks
Budva
0 : 3
Luka Bar
Bar
12.03.2022 18:00
Mediteran Bemaks
0 : 3
Luka Bar
Galeb
Bar
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.03.2022 18:00
Galeb
3 : 0
Jedinstvo

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
37 : 21
Iskra
Bugojna
12.03.2022 18:00
Krivaja
37 : 21
Iskra
Bosna (S)
Sarajevo
20 : 25
Leotar
Trebinje
12.03.2022 18:00
Bosna (S)
20 : 25
Leotar
Sloga (D)
Doboj
33 : 26
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
12.03.2022 18:00
Sloga (D)
33 : 26
Sloga (GV/U)
Gradačac
Gradačac
22 : 23
Vogošća
Vogošća
12.03.2022 18:00
Gradačac
22 : 23
Vogošća
Sloboda
Tuzla
30 : 21
Izviđač CO
Ljubuški
12.03.2022 18:00
Sloboda
30 : 21
Izviđač CO
Konjuh
Živinice
30 : 28
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
12.03.2022 18:00
Konjuh
30 : 28
Bosna Eko Energija (V)
Gračanica
Gračanica
23 : 22
Maglaj
Maglaj
12.03.2022 18:00
Gračanica
23 : 22
Maglaj
Derventa
Derventa
31 : 24
Jedinstvo 2015
Brčko
12.03.2022 19:00
Derventa
31 : 24
Jedinstvo 2015
Mladost
Banja Luka
27 : 24
Višegrad
Višegrad
12.03.2022 19:00
Mladost
27 : 24
Višegrad
Kozara (G)
Gradiška
24 : 23
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
12.03.2022 19:30
Kozara (G)
24 : 23
Kozara (KD)
Laktaši 2020
Laktaši
19 : 27
ORK BL
Banja Luka
12.03.2022
Laktaši 2020
19 : 27
ORK BL
Srednjoškolac
Novi Grad
27 : 48
Srbac
Srbac
12.03.2022 00:00
Srednjoškolac
27 : 48
Srbac
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
21 : 31
Vogošća 2
Vogošća
12.03.2022 15:00
Sloga 2
21 : 31
Vogošća 2
Goražde
Goražde
38 : 32
Izviđač CO 2
Ljubuški
12.03.2022 19:00
Goražde
38 : 32
Izviđač CO 2
Jajce
Jajce
37 : 25
Bosna TS
Tešanj
12.03.2022 18:00
Jajce
37 : 25
Bosna TS
Gračanica 2
Gračanica
29 : 31
Kakanj
Kakanj
12.03.2022 12:00
Gračanica 2
29 : 31
Kakanj
Donji Vakuf
Donji Vakuf
42 : 36
Travnik
Travnik
12.03.2022 18:00
Donji Vakuf
42 : 36
Travnik
Ilidža
Ilidža
24 : 34
Krivaja
Zavidovići
12.03.2022 18:00
Ilidža
24 : 34
Krivaja
Leotar
Trebinje
20 : 18
Hadžići
Hadžići
12.03.2022 18:00
Leotar
20 : 18
Hadžići
Grude
Grude
43 : 24
Mira
Prijedor
12.03.2022 18:00
Grude
43 : 24
Mira
Knežopoljka
Kozarska Dubica
28 : 24
Izviđač CO
Ljubuški
12.03.2022 18:00
Knežopoljka
28 : 24
Izviđač CO
Borac
Banjaluka
30 : 31
Jedinstvo
Brčko
12.03.2022 18:00
Borac
30 : 31
Jedinstvo
Radnik
Bijeljina
27 : 20
Derventa
Derventa
12.03.2022 15:00
Radnik
27 : 20
Derventa
Levalea 2010
Nikšić
27 : 26
Zeta
Podgorica
12.03.2022 20:00
Levalea 2010
27 : 26
Zeta
Rudar
Pljevlja
20 : 17
Tivat
Tivat
12.03.2022 18:00
Rudar
20 : 17
Tivat
Mornar 7
Bar
24 : 21
Trebjesa
Nikšić
12.03.2022 18:30
Mornar 7
24 : 21
Trebjesa
Lovćen
Cetinje
41 : 26
Budućnost
Podgorica
12.03.2022 18:00
Lovćen
41 : 26
Budućnost
Brskovo
Mojkovac
30 : 32
Rudar
Pljevlja
12.03.2022 18:00
Brskovo
30 : 32
Rudar
Jedinstvo
Bijelo Polje
24 : 25
Partizan 1949
Tivat
12.03.2022 20:00
Jedinstvo
24 : 25
Partizan 1949
Sutjeska
Nikšić
28 : 35
Mornar 7
Bar
12.03.2022 18:00
Sutjeska
28 : 35
Mornar 7
Brskovo
Mojkovac
28 : 22
Rudar
Pljevlja
12.03.2022 18:00
Brskovo
28 : 22
Rudar
Lovćen
Cetinje
29 : 21
Budućnost
Podgorica
12.03.2022 18:00
Lovćen
29 : 21
Budućnost
Jedinstvo
Bijelo Polje
16 : 28
Partizan 1949
Tivat
12.03.2022 20:00
Jedinstvo
16 : 28
Partizan 1949
Sutjeska
Nikšić
22 : 30
Mornar 7
Bar
12.03.2022 18:00
Sutjeska
22 : 30
Mornar 7

Vaterpolo

Taš
Beograd
16 : 8
Palilula
Beograd
12.03.2022 20:00
Taš
16 : 8
Palilula
Beograd
Beograd
17 : 12
Rasina
Kruševac
12.03.2022 10:30
Beograd
17 : 12
Rasina
Mladost
Pančevo
9 : 17
NBG Vukovi
Novi Beograd
12.03.2022 20:00
Mladost
9 : 17
NBG Vukovi
ŽAK
Kikinda
19 : 2
Banja Luka
Banja Luka
12.03.2022 19:00
ŽAK
19 : 2
Banja Luka