XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 273 utakmica za dan
Nedelja, 20 Mart 2022


Fudbal

Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
20.03.2022 15:00
Tuzla City
1 : 0
Rudar Prijedor
Borac
Banja Luka
2 : 0
Leotar
Trebinje
20.03.2022 17:00
Borac
2 : 0
Leotar
Sarajevo
Sarajevo
6 : 0
Posušje
Posušje
20.03.2022 13:00
Sarajevo
6 : 0
Posušje
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
20.03.2022 19:00
Željezničar
1 : 0
Velež
Omarska
Omarska
3 : 2
Podrinje
Janja
20.03.2022 14:30
Omarska
3 : 2
Podrinje
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 0
Budućnost
Pilica
20.03.2022 14:30
Krupa
5 : 0
Budućnost
Ukrina
Čečava
0 : 1
Dubrave
Dubrave
20.03.2022 14:30
Ukrina
0 : 1
Dubrave
Sloboda
Mrkonjić Grad
5 : 1
Polet 1926
Brod
20.03.2022 14:30
Sloboda
5 : 1
Polet 1926
Željezničar
Doboj
0 : 3
Čelinac
Čelinac
20.03.2022 14:30
Željezničar
0 : 3
Čelinac
Brdo
Hambarine
0 : 2
Sloga (T)
Trn
20.03.2022 14:30
Brdo
0 : 2
Sloga (T)
Progres
Kneževo
3 : 2
Proleter
Teslić
20.03.2022 14:30
Progres
3 : 2
Proleter
Jedinstvo (Br)
Brodac
0 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
20.03.2022 14:30
Jedinstvo (Br)
0 : 0
Sloga
Velež
Nevesinje
1 : 0
Stakorina
Čajniče
20.03.2022 14:30
Velež
1 : 0
Stakorina
Vlasenica
Vlasenica
1 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
20.03.2022 14:30
Vlasenica
1 : 1
Rudar 1925
Romanija
Pale
2 : 2
Proleter
Dvorovi
20.03.2022 14:30
Romanija
2 : 2
Proleter
Naprijed
Banja Luka
2 : 0
Rekreativo
Banja Luka
20.03.2022 14:30
Naprijed
2 : 0
Rekreativo
Slaven
Dobrljin
0 : 2
13 Skojevki
Grbavci
20.03.2022 14:30
Slaven
0 : 2
13 Skojevki
Svodna
Svodna
0 : 4
Sloga
Saničani(Rakelići)
20.03.2022 14:30
Svodna
0 : 4
Sloga
Crni vrh
Jaružani
3 : 1
Lauš
Banja Luka
20.03.2022 14:30
Crni vrh
3 : 1
Lauš
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 2
FSA
Prijedor
20.03.2022 14:30
Plamen
1 : 2
FSA
Hajduk (B)
Batkuša
1 : 1
Rudanka
Rudanka
20.03.2022 14:30
Hajduk (B)
1 : 1
Rudanka
Skugrić
Skugrić
4 : 1
Mineral
Banja Vrućica
20.03.2022 14:30
Skugrić
4 : 1
Mineral
Borac
B.Lužani
1 : 2
Hajduk (K)
Kožuhe
20.03.2022 14:30
Borac
1 : 2
Hajduk (K)
Zvijezda
Kakmuž
3 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
20.03.2022 14:30
Zvijezda
3 : 0
Sloga (DP)
Sloga (J)
Jakeš
1 : 0
Ozren
Petrovo
20.03.2022 14:30
Sloga (J)
1 : 0
Ozren
Vučijak
Majevac
1 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
20.03.2022 14:30
Vučijak
1 : 0
Crvena zvijezda
Birač
Derventa
5 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
20.03.2022 14:30
Birač
5 : 1
Sloboda
Mladost (VO)
Velika Obarska
1 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
20.03.2022 14:30
Mladost (VO)
1 : 0
Zadrugar
Janja 2009
Janja
0 : 3
Jedinstvo
Roćević
20.03.2022 14:30
Janja 2009
0 : 3
Jedinstvo
Podrinje
Tršić
2 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
20.03.2022 14:30
Podrinje
2 : 0
Mladost (BS)
Bratstvo
Bratunac
20.03.2022
14:30
Tabanci
Tabanci
20.03.2022 14:30
Bratstvo
:
Tabanci
Omladinac
Potočari
8 : 0
Šekovići
Šekovići
20.03.2022 14:30
Omladinac
8 : 0
Šekovići
Lokomotiva
Brčko
5 : 1
Lokanj
Lokanj
20.03.2022 14:30
Lokomotiva
5 : 1
Lokanj
Partizan
Donja Trnova
0 : 2
Trnovica
Trnovica
20.03.2022 14:30
Partizan
0 : 2
Trnovica
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 0
Obradovac
Gradiška
20.03.2022 15:00
Mladi Krajišnik
3 : 0
Obradovac
Potkozarje
Aleksandrovac
1 : 2
Kozara
Turjak
20.03.2022 15:00
Potkozarje
1 : 2
Kozara
Torpedo
Cerovljani
0 : 1
Biseri
Čatrnja
20.03.2022 15:00
Torpedo
0 : 1
Biseri
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 0
Borac (M)
Maglajani
20.03.2022 15:00
Sloga DIPO
4 : 0
Borac (M)
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 0
Polet
Elezagići
20.03.2022 15:00
Sloboda
0 : 0
Polet
Karanovac
Karanovac
1 : 2
Budućnost
Banja Luka
20.03.2022 14:30
Karanovac
1 : 2
Budućnost
Sloga Nektar
Potkozarje
4 : 0
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
20.03.2022 14:30
Sloga Nektar
4 : 0
Šnjegotina
Sloboda
Piskavica
0 : 6
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
20.03.2022 14:30
Sloboda
0 : 6
Polet Krajišnik
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
20.03.2022 14:30
Gomionica
2 : 1
OFK Spartak 2013
Sloboda
Grabovica
2 : 0
Borac (K)
Kotorsko
20.03.2022 15:00
Sloboda
2 : 0
Borac (K)
Liješće
Liješće
4 : 1
Zadrugar
Sijekovac
20.03.2022 14:30
Liješće
4 : 1
Zadrugar
Zborište
Zborište
0 : 3
Rudar
Stanari
20.03.2022 14:30
Zborište
0 : 3
Rudar
OFK Pridjel
Pridjel Donji
6 : 0
Ozrenski sokolovi
Boljanić
20.03.2022 14:30
OFK Pridjel
6 : 0
Ozrenski sokolovi
BSK
Bušletić
2 : 3
Polet
Podnovlje
20.03.2022 14:30
BSK
2 : 3
Polet
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 0
Mladost
Srpska Tišina
20.03.2022 14:30
Kladari Gornji
3 : 0
Mladost
Pelagićevo 21
Pelagićevo
3 : 1
Dobor
Modriča
20.03.2022 14:30
Pelagićevo 21
3 : 1
Dobor
Crvena zvijezda
Gajevi
3 : 3
Sloga 73
Ždreban
20.03.2022 14:30
Crvena zvijezda
3 : 3
Sloga 73
Višnjik
Modriča
2 : 2
Budućnost
Gornja Slatina
20.03.2022 14:30
Višnjik
2 : 2
Budućnost
Omladinac
Modriča
12 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
20.03.2022 14:30
Omladinac
12 : 0
Bratstvo
Partizan
Koprivna
0 : 4
Crkvina
Crkvina
20.03.2022 14:30
Partizan
0 : 4
Crkvina
Trebavac
Vranjak
0 : 0
Zadrugar
Tarevci
20.03.2022 14:30
Trebavac
0 : 0
Zadrugar
OFK Brezik
Gornji Brezik
2 : 0
Jedinstvo
Koretaši
20.03.2022 14:30
OFK Brezik
2 : 0
Jedinstvo
Jugović
Gredice
0 : 1
Gredice
Gredice
20.03.2022 14:30
Jugović
0 : 1
Gredice
Majevica
Lopare
3 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
20.03.2022 15:00
Majevica
3 : 0
Crvena zvijezda
Strijelac
Tutnjevac
4 : 0
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
20.03.2022 14:30
Strijelac
4 : 0
Bobetino Brdo
Mladost (S)
Sandići
0 : 3
Obilić
Krepšić
20.03.2022 14:30
Mladost (S)
0 : 3
Obilić
Mladost 2003
Popovo Polje
1 : 4
Grčica
Brčko
20.03.2022 14:30
Mladost 2003
1 : 4
Grčica
Drina (A)
Amajlije
2 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
20.03.2022 15:00
Drina (A)
2 : 2
OFK Magnojević
Priboj
Priboj
0 : 3
Kolektiv
Međaši
20.03.2022 15:00
Priboj
0 : 3
Kolektiv
Semberija
Popovi
1 : 0
Novo doba
Čardačine
20.03.2022 15:00
Semberija
1 : 0
Novo doba
Sloga 94
Bijeljina
3 : 3
Drina (B)
Batar
20.03.2022 15:00
Sloga 94
3 : 3
Drina (B)
Panteri
Zagoni
1 : 4
Ljeskovac
Ljeskovac
20.03.2022 15:00
Panteri
1 : 4
Ljeskovac
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 0
Obarska
Velika Obarska
20.03.2022 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Obarska
GOŠK
Gabela
2 : 0
Orašje
Orašje
20.03.2022 15:00
GOŠK
2 : 0
Orašje
Brekovica 78
Brekovica
0 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
20.03.2022 15:00
Brekovica 78
0 : 2
Novi Travnik
Brnjaci
Brnjaci
1 : 4
Iskra
Bugojno
20.03.2022 15:00
Brnjaci
1 : 4
Iskra
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
20.03.2022 15:00
Rudar (K)
1 : 0
Krajišnik
Rudar (HB)
Han Bila
2 : 1
Vitez
Bužim
20.03.2022 15:00
Rudar (HB)
2 : 1
Vitez
Krajina
Cazin
4 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
20.03.2022 15:00
Krajina
4 : 1
Sloga
Dinamo
Donja Mahala
2 : 0
Mladost (K)
Kikači
20.03.2022 15:00
Dinamo
2 : 0
Mladost (K)
Seona
Seona
5 : 0
Lokomotiva
Miričina
20.03.2022 15:00
Seona
5 : 0
Lokomotiva
Orahovica 74
Orahovica
2 : 1
Svatovac
Poljice
20.03.2022 15:00
Orahovica 74
2 : 1
Svatovac
Bosna (M)
Mionica
1 : 0
Prokosovići
Prokosovići
20.03.2022 15:00
Bosna (M)
1 : 0
Prokosovići
Dizdaruša
Brčko
2 : 0
Priluk
Priluk
20.03.2022 15:00
Dizdaruša
2 : 0
Priluk
Mošćanica
Sarajevo
2 : 1
Famos
Hrasnica
20.03.2022 15:00
Mošćanica
2 : 1
Famos
Moševac
Moševac
3 : 1
Borac
Jelah
20.03.2022 15:00
Moševac
3 : 1
Borac
Stupčanica
Olovo
7 : 0
Rudar
Breza
20.03.2022 15:00
Stupčanica
7 : 0
Rudar
Jahorina
Prača
0 : 1
Usora
Žabljak-Usora
20.03.2022 15:00
Jahorina
0 : 1
Usora
Kolina
Ustikolina
4 : 0
Natron
Maglaj
20.03.2022 15:00
Kolina
4 : 0
Natron
Troglav 1918
Livno
0 : 2
Klis
Buturović Polje
20.03.2022 15:00
Troglav 1918
0 : 2
Klis
Stolac
Stolac
1 : 2
Rama
Prozor-Rama
20.03.2022 15:00
Stolac
1 : 2
Rama
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
4 : 4
Višići
Višići
20.03.2022 15:00
Sloga
4 : 4
Višići
Neum
Neum
5 : 1
Brotnjo
Čitluk
20.03.2022 15:00
Neum
5 : 1
Brotnjo
Turbina
Jablanica
1 : 1
Grude
Grude
20.03.2022 15:00
Turbina
1 : 1
Grude
Ljubuški
Ljubuški
0 : 3
Kamešnica
Podhum
20.03.2022 15:00
Ljubuški
0 : 3
Kamešnica
Hajduk
Orašje
1 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
20.03.2022 15:30
Hajduk
1 : 0
Mladi zadrugar
Mladost (D)
Domaljevac
1 : 0
Mladost (DS)
Donji Svilaj
20.03.2022 15:30
Mladost (D)
1 : 0
Mladost (DS)
19 srpanj
Oštra Luka
1 : 0
Kostrč
Kostrč
20.03.2022 15:30
19 srpanj
1 : 0
Kostrč
Sloga (T)
Tolisa
2 : 0
Sloga (P)
Prud
20.03.2022 15:30
Sloga (T)
2 : 0
Sloga (P)
Dragovoljac
Novo Selo
2 : 1
Napredak
Matići
20.03.2022 15:30
Dragovoljac
2 : 1
Napredak
Vitanovići 78
Vitanovići
2 : 0
Mladost (S)
Sibovac
20.03.2022 15:30
Vitanovići 78
2 : 0
Mladost (S)
Omladinac 68
Mionica
2 : 1
Trešnjevka
Maoča
20.03.2022 15:00
Omladinac 68
2 : 1
Trešnjevka
Mladost (P)
Puračić
1 : 2
Mladost (B)
Velika Brijesnica
20.03.2022 15:00
Mladost (P)
1 : 2
Mladost (B)
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
1 : 1
Rijeka
Šerići
20.03.2022 15:00
Mladost (GŽ)
1 : 1
Rijeka
Slatina
Bašigovci
5 : 0
Mramor (M)
Mramor
20.03.2022 15:00
Slatina
5 : 0
Mramor (M)
Sloga
Tojšići
1 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
20.03.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Ingram
Trebava
Donja Zelinja
2 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
20.03.2022 15:00
Trebava
2 : 1
Doboj Istok
Vražići 92
Vražići
2 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
20.03.2022 15:00
Vražići 92
2 : 0
Mladost 78
DSK
Devetak
6 : 0
Sloga
Bikodže
20.03.2022 15:00
DSK
6 : 0
Sloga
25 maj
Uroža
0 : 0
Rudar
Zagorje
20.03.2022 15:00
25 maj
0 : 0
Rudar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
4 : 1
BSK
Bokavići
20.03.2022 15:00
Stjepan Polje
4 : 1
BSK
Mladost
Doborovci
2 : 0
Jedinstvo
Lukavica
20.03.2022 15:00
Mladost
2 : 0
Jedinstvo
Špionica 1953
Špionica
1 : 0
Polet
Hrvati
20.03.2022 15:00
Špionica 1953
1 : 0
Polet
Bukovik
Gornji Srebrenik
3 : 2
Turija
Turija
20.03.2022 15:00
Bukovik
3 : 2
Turija
Željezničar
Dobošnica
2 : 1
Pribava
Pribava
20.03.2022 15:00
Željezničar
2 : 1
Pribava
Sloboda
Kerep
1 : 0
Čelić
Čelić
20.03.2022 15:00
Sloboda
1 : 0
Čelić
Željezničar
Jelovče Selo
5 : 0
Brka 1948
Brka
20.03.2022 15:00
Željezničar
5 : 0
Brka 1948
Koraj
Koraj
0 : 4
Biberovo Polje
Biberovo Polje
20.03.2022 15:00
Koraj
0 : 4
Biberovo Polje
12 decembar
Rajska
0 : 1
OFK Međiđa
Donja Međiđa
20.03.2022 15:00
12 decembar
0 : 1
OFK Međiđa
Mionica 85
Mionica
1 : 3
Voćar
Šatorovići
20.03.2022 15:00
Mionica 85
1 : 3
Voćar
Izbor
Brčko
5 : 1
OFK Vida
Vida
20.03.2022 15:00
Izbor
5 : 1
OFK Vida
Graničar
Brezovo Polje
2 : 0
Posavina
Brod
20.03.2022 15:00
Graničar
2 : 0
Posavina
Jablanica
Barice
3 : 2
Srnica
Treštenica
20.03.2022 15:00
Jablanica
3 : 2
Srnica
Memići
Memići
3 : 0
Partizan
Kiseljak
20.03.2022 15:00
Memići
3 : 0
Partizan
Napredak
Tupkovići
4 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
20.03.2022 15:00
Napredak
4 : 0
OFK Tuzla
Grivice
Grivice
1 : 3
Omazići 1937
Omazići
20.03.2022 15:00
Grivice
1 : 3
Omazići 1937
Rudar
Bukinje
4 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
20.03.2022 15:00
Rudar
4 : 0
Budućnost
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
20.03.2022 14:00
Spartak ŽK
1 : 2
Novi Pazar
Mladost
Lučani
3 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
20.03.2022 16:00
Mladost
3 : 3
Metalac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
20.03.2022 18:30
Crvena zvezda
3 : 0
Kolubara
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Jezero
Plav
20.03.2022 16:00
Budućnost
1 : 2
Jezero
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Zeta
Golubovci
20.03.2022 14:00
Rudar
0 : 3
Zeta
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Podgorica
Podgorica
20.03.2022 16:00
Iskra
2 : 0
Podgorica
Dečić
Tuzi
4 : 0
Mornar
Bar
20.03.2022 16:00
Dečić
4 : 0
Mornar
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
20.03.2022 14:00
Sutjeska
1 : 1
OFK Petrovac
Arsenal
Tivat
3 : 2
Mladost
Podgorica
20.03.2022 17:30
Arsenal
3 : 2
Mladost
Kom
Podgorica
1 : 1
OFK Titograd
Podgorica
20.03.2022 17:30
Kom
1 : 1
OFK Titograd
Berane
Berane
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
20.03.2022 17:30
Berane
1 : 0
Igalo
Cetinje
Cetinje
0 : 2
Bokelj
Kotor
20.03.2022 17:30
Cetinje
0 : 2
Bokelj
Grbalj
Radanovići
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.03.2022 17:30
Grbalj
1 : 2
Jedinstvo
Queens Park Rangers
London
1 : 3
Peterborough United
Peterborough
20.03.2022 13:30
Queens Park Rangers
1 : 3
Peterborough United
Celta Vigo
Vigo
0 : 0
Real Betis
Sevilla
20.03.2022 16:15
Celta Vigo
0 : 0
Real Betis
Cadiz
Cádiz
1 : 0
Villarreal
Villarreal
20.03.2022 16:15
Cadiz
1 : 0
Villarreal
Espanyol
Barcelona
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
20.03.2022 14:00
Espanyol
1 : 0
Mallorca
Real Madrid
Madrid
0 : 4
Barcelona
Barcelona
20.03.2022 21:00
Real Madrid
0 : 4
Barcelona
Sevilla
Sevilla
0 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
20.03.2022 18:30
Sevilla
0 : 0
Real Sociedad
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
20.03.2022 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Eintracht
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
20.03.2022 17:30
Wolfsburg
0 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Köln
Köln
1 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
20.03.2022 19:30
Köln
1 : 1
Borussia Dortmund
Bologna
Bologna
0 : 1
Atalanta
Bergamo
20.03.2022 20:45
Bologna
0 : 1
Atalanta
Empoli
Empoli
1 : 1
Hellas Verona
Verona
20.03.2022 15:00
Empoli
1 : 1
Hellas Verona
Juventus
Torino
2 : 0
Salernitana
Salerno
20.03.2022 15:00
Juventus
2 : 0
Salernitana
Roma
Roma
3 : 0
Lazio
Roma
20.03.2022 18:00
Roma
3 : 0
Lazio
Venezia
Venecia
0 : 2
Sampdoria
Genova
20.03.2022 12:30
Venezia
0 : 2
Sampdoria
Angers
Angers
1 : 0
Brest
Brest
20.03.2022 15:00
Angers
1 : 0
Brest
Bordeaux
Bordeaux
0 : 2
Montpellier
Montpellier
20.03.2022 15:00
Bordeaux
0 : 2
Montpellier
Lorient
Lorient
0 : 0
Strasbourg
Strasbourg
20.03.2022 15:00
Lorient
0 : 0
Strasbourg
Olympique Marseille
Marseille
2 : 1
Nice
Nice
20.03.2022 20:45
Olympique Marseille
2 : 1
Nice
Monaco
Monaco
3 : 0
PSG
Paris
20.03.2022 13:00
Monaco
3 : 0
PSG
Reims
Reims
0 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
20.03.2022 17:05
Reims
0 : 0
Olympique Lyonnais
Rennes
Rennes
6 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
20.03.2022 15:00
Rennes
6 : 1
Metz
Željezničar
Sarajevo
6 : 3
Tuzla City
Simin Han
20.03.2022 12:00
Željezničar
6 : 3
Tuzla City
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
BSK
Banja Luka
20.03.2022 12:00
Jedinstvo
1 : 0
BSK
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 1
Kozara
Gradiška
20.03.2022 12:00
Podgrmeč
1 : 1
Kozara
Borac
Šamac
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
20.03.2022 12:00
Borac
2 : 1
Bratstvo
Mineral
Banja Vrućica
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
20.03.2022 12:00
Mineral
4 : 0
Gornji Rahić
Sloga
Doboj
3 : 1
Modriča Alfa
Modriča
20.03.2022 12:00
Sloga
3 : 1
Modriča Alfa
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Tekstilac
Derventa
20.03.2022 12:00
Ilićka 01
3 : 0
Tekstilac
Podrinje
Janja
3 : 5
Budućnost (B)
Banovići
20.03.2022 12:00
Podrinje
3 : 5
Budućnost (B)
Milići
Milići
0 : 2
Drina
Zvornik
20.03.2022 12:00
Milići
0 : 2
Drina
Gradina
Srebrenik
5 : 0
Lokomotiva
Brčko
20.03.2022 12:00
Gradina
5 : 0
Lokomotiva
Goražde
Goražde
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
20.03.2022 12:30
Goražde
0 : 3
Slavija
Bosna
Visoko
1 : 2
Sutjeska
Foča
20.03.2022 13:30
Bosna
1 : 2
Sutjeska
Rudar
Kakanj
1 : 2
Famos
Hrasnica
20.03.2022 13:30
Rudar
1 : 2
Famos
Krivaja
Zavidovići
3 : 1
NK Vitez
Vitez
20.03.2022 13:30
Krivaja
3 : 1
NK Vitez
Travnik
Travnik
0 : 1
Sport Prevnet
Bugojno
20.03.2022 13:30
Travnik
0 : 1
Sport Prevnet
FK Vitez
Vitez
0 : 3
Simm Bau
Kosova
20.03.2022 13:30
FK Vitez
0 : 3
Simm Bau
Petrovac
Petrovac
0 : 4
Kom
Podgorica
20.03.2022 15:30
Petrovac
0 : 4
Kom
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
20.03.2022 15:30
Sutjeska
0 : 1
Iskra
Mladost
Donja Gorica
2 : 1
Podgorica
Podgorica
20.03.2022 15:30
Mladost
2 : 1
Podgorica
Budućnost
Padgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
20.03.2022 15:30
Budućnost
0 : 1
Zeta
Jezero
Plav
1 : 2
Mornar
Bar
20.03.2022 15:00
Jezero
1 : 2
Mornar
Cetinje
Cetinje
0 : 4
Rudar
Pljevlja
20.03.2022 15:00
Cetinje
0 : 4
Rudar
Titograd
Podgorica
1 : 0
Bokelj
Kotor
20.03.2022 15:00
Titograd
1 : 0
Bokelj
Dečić
Tuzi
5 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.03.2022 15:00
Dečić
5 : 3
Jedinstvo
Sarajevo
Sarajevo
2 : 3
Tuzla City
Tuzla
20.03.2022 14:00
Sarajevo
2 : 3
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
7 : 0
Leotar
Trebinje
20.03.2022 12:30
Široki Brijeg
7 : 0
Leotar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
20.03.2022 15:30
Željezničar Sport Team
3 : 0
Borac (KD)
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Borac (BL)
Banja Luka
20.03.2022 10:00
Jedinstvo
1 : 2
Borac (BL)
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 7
Kozara
Gradiška
20.03.2022 10:00
Podgrmeč
0 : 7
Kozara
Borac
Šamac
0 : 3
Bratstvo
Gračanica
20.03.2022 10:00
Borac
0 : 3
Bratstvo
Mineral
Banja Vrućica
8 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
20.03.2022 10:00
Mineral
8 : 2
Gornji Rahić
Sloga
Doboj
4 : 1
Modriča Alfa
Modriča
20.03.2022 10:00
Sloga
4 : 1
Modriča Alfa
Ilićka 01
Brčko
0 : 3
Tekstilac
Derventa
20.03.2022 10:00
Ilićka 01
0 : 3
Tekstilac
Milići
Milići
4 : 1
Drina
Zvornik
20.03.2022 10:00
Milići
4 : 1
Drina
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
4 : 0
Radnički
Lukavac
20.03.2022 10:00
Zvijezda 09
4 : 0
Radnički
Gradina
Srebrenik
5 : 0
Lokomotiva
Brčko
20.03.2022 10:00
Gradina
5 : 0
Lokomotiva
UNIS
Vogošća
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
20.03.2022 11:00
UNIS
2 : 1
Mladost
Goražde
Goražde
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
20.03.2022 10:00
Goražde
2 : 1
Slavija
Radnik
Hadžići
1 : 0
Novi Grad
Sarajevo
20.03.2022 11:00
Radnik
1 : 0
Novi Grad
Bosna
Visoko
3 : 1
Sutjeska
Foča
20.03.2022 11:00
Bosna
3 : 1
Sutjeska
Rudar
Kakanj
1 : 0
Famos
Hrasnica
20.03.2022 11:00
Rudar
1 : 0
Famos
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
NK Vitez
Vitez
20.03.2022 11:00
Krivaja
1 : 0
NK Vitez
Travnik
Travnik
2 : 1
Sport Prevent
Bugojno
20.03.2022 11:00
Travnik
2 : 1
Sport Prevent
FK Vitez
Vitez
5 : 2
Simm Bau
Kosova
20.03.2022 11:00
FK Vitez
5 : 2
Simm Bau
BSK
Banja Luka
2 : 1
Čelinac
Čelinac
20.03.2022 11:30
BSK
2 : 1
Čelinac
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 0
Gorica
Šipovo
20.03.2022 13:00
OFK Spartak
3 : 0
Gorica
Mladost
Kotor Varoš
0 : 3
Željezničar Sport Team
Banja Luka
20.03.2022 11:30
Mladost
0 : 3
Željezničar Sport Team
Lauš
Banja Luka
3 : 0
Krajina
Banja Luka
20.03.2022 11:30
Lauš
3 : 0
Krajina
Baton
Sarajevo
1 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
20.03.2022 09:00
Baton
1 : 3
Glasinac 1936
Budućnost
Podgorica
10 : 1
Zeta
Podgorica
20.03.2022 15:00
Budućnost
10 : 1
Zeta
Mornar 1923
Bar
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
20.03.2022 15:00
Mornar 1923
3 : 1
Iskra
Mladost
Donja Gorica
12 : 0
Petrovac
Petrovac
20.03.2022 15:00
Mladost
12 : 0
Petrovac
Budva
Budva
2 : 2
Rudar
Pljevlja
20.03.2022 15:00
Budva
2 : 2
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.03.2022 12:00
Sarajevo
3 : 0
Tuzla City
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Leotar
Trebinje
20.03.2022 12:30
Široki Brijeg
2 : 0
Leotar
BSK
Banja Luka
3 : 0
Čelinac
Čelinac
20.03.2022 10:00
BSK
3 : 0
Čelinac
OFK Spartak 2013
Banja Luka
2 : 0
Gorica
Šipovo
20.03.2022 11:00
OFK Spartak 2013
2 : 0
Gorica
Mladost
Kotor Varoš
0 : 5
Željezničar Sport team
Banja Luka
20.03.2022 10:00
Mladost
0 : 5
Željezničar Sport team
Lauš
Lauš - Banja Luka
7 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
20.03.2022 10:00
Lauš
7 : 1
Mladost Farmaprom
Željezničar
Sarajevo
6 : 1
Ilijaš
Ilijaš
20.03.2022 09:30
Željezničar
6 : 1
Ilijaš
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Radnik
Hadžići
20.03.2022 10:00
Slavija
3 : 1
Radnik
Miske - Akademija
Sarajevo
3 : 0
Betaclub
Doglodi
20.03.2022 14:30
Miske - Akademija
3 : 0
Betaclub
Famos (V)
Vojkovići
2 : 0
Soccer
Sarajevo
20.03.2022 11:00
Famos (V)
2 : 0
Soccer
Miske - Akademija
Sarajevo
2 : 0
J Academy
Sarajevo
20.03.2022 08:00
Miske - Akademija
2 : 0
J Academy
Libero
Goražde
1 : 1
FK Sloboda
Tuzla
20.03.2022 15:30
Libero
1 : 1
FK Sloboda
Sana 2014
Sanski Most
1 : 0
FK Sarajevo
Sarajevo
20.03.2022 15:00
Sana 2014
1 : 0
FK Sarajevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 4
Spartak DOO
Subotica
20.03.2022 16:00
Radnički 1923
0 : 4
Spartak DOO
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
20.03.2022 16:30
ŽGFK Lavice Dubočica
2 : 0
Napredak Junior 2018
Zemun
Zemun
3 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
20.03.2022 15:30
Zemun
3 : 1
Jedinstvo 2014
Levač
Rekovac
1 : 0
Karađorđe
Topola
20.03.2022 16:00
Levač
1 : 0
Karađorđe
Mačva
Šabac
2 : 7
Kolubara
Lazarevac
20.03.2022 18:00
Mačva
2 : 7
Kolubara
Međimurje
Čakovec
4 : 1
Rijeka
Rijeka
20.03.2022 14:00
Međimurje
4 : 1
Rijeka
Agram
Zagreb
0 : 1
Split
Split
20.03.2022 15:00
Agram
0 : 1
Split
Osijek
Osijek
4 : 0
Dinamo
Zagreb
20.03.2022 14:00
Osijek
4 : 0
Dinamo
Donat
Zadar
8 : 0
Neretva
Metković
20.03.2022 16:00
Donat
8 : 0
Neretva
Drina
Zvornik
0 : 9
SFK 2000
Sarajevo
20.03.2022 15:00
Drina
0 : 9
SFK 2000
Iskra
Bugojno
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.03.2022 14:00
Iskra
1 : 1
Široki Brijeg

Futsal

Salines
Tuzla
3 : 8
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2022 16:00
Salines
3 : 8
Sarajevo
Brčko Zdravlje
Brčko
5 : 13
Jahorina
Pale
20.03.2022 19:30
Brčko Zdravlje
5 : 13
Jahorina
Sokrates
Banja Luka
8 : 1
Kneževo
Kneževo
20.03.2022 20:00
Sokrates
8 : 1
Kneževo
Viktorija
Ribnik
3 : 0
Student
Banja Luka
20.03.2022 20:00
Viktorija
3 : 0
Student
Starčevica
Banja Luka
11 : 1
Dubica
Kozarska Dubica
20.03.2022 20:30
Starčevica
11 : 1
Dubica
Ljubinje
Ljubinje
12 : 10
Kalinovik
Kalinovik
20.03.2022 18:00
Ljubinje
12 : 10
Kalinovik
Polufinale prva utakmica
Neimar
Zenica
6 : 5
Konjic
Konjic
20.03.2022 15:30
Neimar
6 : 5
Konjic

Košarka

Krka
Novo Mesto
60 : 93
FMP
Železnik
20.03.2022 17:00
Krka
60 : 93
FMP
Mega Basket
Beograd
70 : 83
Mornar
Bar
20.03.2022 12:00
Mega Basket
70 : 83
Mornar
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
95 : 76
Mladost
Mrkonjić Grad
20.03.2022 17:00
Radnik Elvaco MetPro
95 : 76
Mladost
Akademija Borac BL
Banja Luka
68 : 85
Student Igokea
Banja Luka
20.03.2022 16:30
Akademija Borac BL
68 : 85
Student Igokea
Drina Princip
Zvornik
69 : 65
Sutjeska
Foča
20.03.2022 18:00
Drina Princip
69 : 65
Sutjeska
Pliva
Šipovo
75 : 60
Hunters
Prijedor
20.03.2022 19:00
Pliva
75 : 60
Hunters
Stars Basket
Gradiška
65 : 76
Mladost Buldogs
Prnjavor
20.03.2022 19:00
Stars Basket
65 : 76
Mladost Buldogs
Lavovi
Brčko
80 : 57
Igman
Istočna Ilidža
20.03.2022 18:00
Lavovi
80 : 57
Igman

Odbojka

Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 1
Prijedor
Prijedor
20.03.2022 17:00
Balkana MP
3 : 1
Prijedor
Mladost
Rogatica
0 : 3
Bratunac
Bratunac
20.03.2022 13:00
Mladost
0 : 3
Bratunac
Volero
Pale
3 : 0
Stakorina
Čajniče
20.03.2022 15:00
Volero
3 : 0
Stakorina
Srebrenik
Srebrenik
3 : 0
Maglaj
Maglaj
20.03.2022 16:00
Srebrenik
3 : 0
Maglaj
Žepče
Žepče
3 : 0
Čelik-R
Zenica
20.03.2022 15:00
Žepče
3 : 0
Čelik-R
Centar ORT
Sarajevo
3 : 1
Kakanj
Kakanj
20.03.2022 13:00
Centar ORT
3 : 1
Kakanj
Ilijaš
Ilijaš
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
20.03.2022 17:00
Ilijaš
3 : 1
Novi Grad
Albatros
Herceg Novi
3 : 1
Akademija
Herceg Novi
20.03.2022 18:00
Albatros
3 : 1
Akademija
Morača
Podgorca
3 : 0
Rudar
Pljevlja
20.03.2022 17:30
Morača
3 : 0
Rudar
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Mediteran Bemaks
Budva
20.03.2022 19:00
Jedinstvo
3 : 0
Mediteran Bemaks

Rukomet

Kotor Varoš
Kotor Varoš
28 : 31
Kozara (G)
Gradiška
20.03.2022 18:00
Kotor Varoš
28 : 31
Kozara (G)
ORK Borac
Banja Luka
31 : 31
Derventa
Derventa
20.03.2022 12:00
ORK Borac
31 : 31
Derventa
Izviđač CO 2
Ljubuški
42 : 23
Bosna 2
Visoko
20.03.2022 14:30
Izviđač CO 2
42 : 23
Bosna 2
Vogošća 2
Vogošća
22 : 22
Čapljina
Čapljina
20.03.2022 15:30
Vogošća 2
22 : 22
Čapljina
Donji Vakuf
Donji Vakuf
28 : 32
Jajce
Jajce
20.03.2022 14:00
Donji Vakuf
28 : 32
Jajce
Čelik Junior
Zenica
40 : 24
Gračanica 2
Gračanica
20.03.2022 13:00
Čelik Junior
40 : 24
Gračanica 2
Rudar
Banovići
33 : 29
Bosna TS
Tešanj
20.03.2022 14:00
Rudar
33 : 29
Bosna TS
Borac 2
Banja Luka
32 : 26
Radnik
Bijeljina
20.03.2022 14:00
Borac 2
32 : 26
Radnik
Krajina
Cazin
31 : 44
Goražde
Goražde
20.03.2022 15:00
Krajina
31 : 44
Goražde
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
44 : 19
Bihać
Bihać
20.03.2022 17:00
Sloga 2013
44 : 19
Bihać
Turbina
Jablanica
34 : 21
Bosna
Tešanj
20.03.2022 15:30
Turbina
34 : 21
Bosna
Hadžići 2
Hadžići
25 : 26
Jedinstvo
Tuzla
20.03.2022 15:00
Hadžići 2
25 : 26
Jedinstvo

Vaterpolo

Rasina
Kruševac
9 : 19
Banjica
Beograd
20.03.2022 19:00
Rasina
9 : 19
Banjica
Stari Grad
Beograd
12 : 14
Taš
Beograd
20.03.2022 18:00
Stari Grad
12 : 14
Taš
Banja Luka
Banja Luka
12 : 17
TENT
Obrenovac
20.03.2022 19:00
Banja Luka
12 : 17
TENT
Sava
Šabac
16 : 5
Košutnjak
Beograd
20.03.2022 18:00
Sava
16 : 5
Košutnjak