XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 317 utakmica za dan
Nedelja, 27 Mart 2022


Fudbal

Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
27.03.2022 15:00
Slavija
0 : 2
Krupa
Gorica
Šipovo
1 : 1
Progres
Kneževo
27.03.2022 15:00
Gorica
1 : 1
Progres
Proleter
Teslić
1 : 1
Sloga (S)
Srbac
27.03.2022 15:00
Proleter
1 : 1
Sloga (S)
BSK
Banja Luka
2 : 0
Željezničar
Doboj
27.03.2022 15:00
BSK
2 : 0
Željezničar
Čelinac
Čelinac
0 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
27.03.2022 15:00
Čelinac
0 : 1
Sloboda
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Famos
Vojkovići
27.03.2022 15:00
Glasinac 1936
3 : 0
Famos
Mladost (R)
Rogatica
0 : 3
Sloga
Gornje Crnjelovo
27.03.2022 15:00
Mladost (R)
0 : 3
Sloga
Sloga
Saničani(Rakelići)
3 : 1
Slaven
Dobrljin
27.03.2022 15:00
Sloga
3 : 1
Slaven
13 Skojevki
Grbavci
3 : 1
Naprijed
Banja Luka
27.03.2022 15:00
13 Skojevki
3 : 1
Naprijed
Rekreativo
Banja Luka
0 : 0
Krajina
Banja Luka
27.03.2022 15:00
Rekreativo
0 : 0
Krajina
Naša krila
Kostajnica
2 : 1
Hajduk (B)
Batkuša
27.03.2022 15:00
Naša krila
2 : 1
Hajduk (B)
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Sloga (J)
Jakeš
27.03.2022 15:00
Crvena zvijezda
3 : 1
Sloga (J)
Ozren
Petrovo
2 : 0
Zvijezda
Kakmuž
27.03.2022 15:00
Ozren
2 : 0
Zvijezda
Sloga (DP)
Dugo Polje
2 : 0
Trebava
Osječani
27.03.2022 15:00
Sloga (DP)
2 : 0
Trebava
Vranjak
Vranjak
1 : 0
Borac
B.Lužani
27.03.2022 15:00
Vranjak
1 : 0
Borac
Hajduk (K)
Kožuhe
1 : 3
Skugrić
Skugrić
27.03.2022 15:00
Hajduk (K)
1 : 3
Skugrić
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 7
Partizan
Donja Trnova
27.03.2022 15:00
Sloboda
0 : 7
Partizan
Trnovica
Trnovica
4 : 1
Lokomotiva
Brčko
27.03.2022 15:00
Trnovica
4 : 1
Lokomotiva
Lokanj
Lokanj
0 : 3
Omladinac
Potočari
27.03.2022 15:00
Lokanj
0 : 3
Omladinac
Šekovići
Šekovići
27.03.2022
15:00
Bratstvo
Bratunac
27.03.2022 15:00
Šekovići
:
Bratstvo
Tabanci
Tabanci
0 : 2
Podrinje
Tršić
27.03.2022 15:00
Tabanci
0 : 2
Podrinje
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 0
Janja 2009
Janja
27.03.2022 15:00
Mladost (BS)
2 : 0
Janja 2009
Jedinstvo
Roćević
2 : 0
Mladost (VO)
Velika Obarska
27.03.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Mladost (VO)
Zadrugar
Donje Crnjelovo
5 : 0
Birač
Derventa
27.03.2022 15:00
Zadrugar
5 : 0
Birač
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
27.03.2022 15:30
Sloboda
0 : 1
Mladi Krajišnik
Borac (M)
Maglajani
1 : 3
Torpedo
Cerovljani
27.03.2022 15:30
Borac (M)
1 : 3
Torpedo
Biseri
Čatrnja
1 : 7
Potkozarje
Aleksandrovac
27.03.2022 15:30
Biseri
1 : 7
Potkozarje
Kozara
Turjak
2 : 1
Bratstvo
Kozinci
27.03.2022 15:30
Kozara
2 : 1
Bratstvo
Omladinac
Brestovčina
3 : 0
Borac (Š)
Šibovska
27.03.2022 15:30
Omladinac
3 : 0
Borac (Š)
Laminci
Laminci
3 : 0
Obradovac
Gradiška
27.03.2022 15:30
Laminci
3 : 0
Obradovac
Vrbas
Banja Luka
4 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
27.03.2022 15:00
Vrbas
4 : 0
Gomionica
OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Sloboda
Piskavica
27.03.2022 15:00
OFK Spartak 2013
5 : 0
Sloboda
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
4 : 0
Borac
Drvar
27.03.2022 15:00
Polet Krajišnik
4 : 0
Borac
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
5 : 2
Karanovac
Karanovac
27.03.2022 15:00
Šnjegotina
5 : 2
Karanovac
Budućnost
Banja Luka
4 : 2
Mladost Farmaprom
Zalužani
27.03.2022 15:00
Budućnost
4 : 2
Mladost Farmaprom
Borac (O)
Osinja
0 : 5
OFK Pridjel
Pridjel Donji
27.03.2022 15:00
Borac (O)
0 : 5
OFK Pridjel
Ozrenski sokolovi
Boljanić
0 : 3
Zborište
Zborište
27.03.2022 15:00
Ozrenski sokolovi
0 : 3
Zborište
Rudar
Stanari
8 : 0
Liješće
Liješće
27.03.2022 15:00
Rudar
8 : 0
Liješće
Zadrugar
Sijekovac
1 : 3
Sloboda
Grabovica
27.03.2022 15:00
Zadrugar
1 : 3
Sloboda
Borac (K)
Kotorsko
3 : 1
4. juli
Pojezna
27.03.2022 15:00
Borac (K)
3 : 1
4. juli
Zadrugar
Tarevci
4 : 1
Partizan
Koprivna
27.03.2022 14:30
Zadrugar
4 : 1
Partizan
Crkvina
Crkvina
2 : 1
Omladinac
Modriča
27.03.2022 11:00
Crkvina
2 : 1
Omladinac
Bratstvo
Donja Dubica
0 : 3
Višnjik
Modriča
27.03.2022 14:30
Bratstvo
0 : 3
Višnjik
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 3
Crvena zvijezda
Gajevi
27.03.2022 14:30
Budućnost
3 : 3
Crvena zvijezda
Sloga 73
Ždreban
4 : 2
Pelagićevo 21
Pelagićevo
27.03.2022 14:30
Sloga 73
4 : 2
Pelagićevo 21
Dobor
Modriča
1 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
27.03.2022 14:30
Dobor
1 : 2
Kladari Gornji
Mladost
Srpska Tišina
1 : 1
Posavina
Miloševac
27.03.2022 14:30
Mladost
1 : 1
Posavina
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 5
OFK Brezik
Gornji Brezik
27.03.2022 15:00
Mladost 2003
0 : 5
OFK Brezik
Grčica
Brčko
2 : 0
Mladost (S)
Sandići
27.03.2022 15:00
Grčica
2 : 0
Mladost (S)
Obilić
Krepšić
4 : 3
Mladost (L)
Lončari
27.03.2022 15:00
Obilić
4 : 3
Mladost (L)
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
1 : 1
Majevica
Lopare
27.03.2022 15:00
Bobetino Brdo
1 : 1
Majevica
Crvena zvijezda
Donji Žabar
1 : 0
Jugović
Gredice
27.03.2022 15:00
Crvena zvijezda
1 : 0
Jugović
Gredice
Gredice
3 : 0
Jedinstvo
Koretaši
27.03.2022 15:00
Gredice
3 : 0
Jedinstvo
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 1
Drina (A)
Amajlije
27.03.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Drina (A)
Obarska
Velika Obarska
0 : 4
Panteri
Zagoni
27.03.2022 15:00
Obarska
0 : 4
Panteri
Drina (B)
Batar
3 : 2
Semberija
Popovi
27.03.2022 15:00
Drina (B)
3 : 2
Semberija
Novo doba
Čardačine
2 : 0
Priboj
Priboj
27.03.2022 15:00
Novo doba
2 : 0
Priboj
Balatun
Balatun
2 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
27.03.2022 15:00
Balatun
2 : 2
OFK Magnojević
Jasenica
Jasenica
1 : 4
Radnički
Karakaj
27.03.2022 12:00
Jasenica
1 : 4
Radnički
Čelopek
Čelopek
0 : 0
Branjevo
Branjevo
27.03.2022 16:00
Čelopek
0 : 0
Branjevo
Budućnost
Skelani
2 : 2
Borac
Osmaci
27.03.2022 16:00
Budućnost
2 : 2
Borac
Jardan
Jardan
2 : 2
Pecka
Roćević
27.03.2022 16:00
Jardan
2 : 2
Pecka
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 4
Koridor 2011
Bijeljina
27.03.2022 15:00
Jedinstvo
1 : 4
Koridor 2011
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
27.03.2022 15:00
Proleter
3 : 1
Magnojević 2001
Stević Jovan
Vršani
0 : 3
Ljeljenča
Ljeljenča
27.03.2022 15:00
Stević Jovan
0 : 3
Ljeljenča
Budućnost
Ravno Polje
5 : 0
Kovačići 08
Kovačići
27.03.2022 15:00
Budućnost
5 : 0
Kovačići 08
Omladinac
Gornja Čađavica
2 : 3
Gorica
Pučile
27.03.2022 15:00
Omladinac
2 : 3
Gorica
Pobjeda
Triješnica
3 : 1
Polet
Gornji Kojčinovac
27.03.2022 15:00
Pobjeda
3 : 1
Polet
OFK Batković
Batković
1 : 0
Zenit
Bijeljina
27.03.2022 15:00
OFK Batković
1 : 0
Zenit
Mladen Perić
Glogovac
1 : 4
Tavna
Banjica
27.03.2022 10:30
Mladen Perić
1 : 4
Tavna
Sloga
Dazdarevo
3 : 2
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
27.03.2022 15:00
Sloga
3 : 2
OFK Crnjelovo
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
27.03.2022 15:30
Gradina
3 : 1
Zvijezda
TOŠK
Tešanj
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
27.03.2022 15:30
TOŠK
1 : 0
Mladost
Kiseljak
Kiseljak
3 : 2
Vlašić
Turbe
27.03.2022 15:30
Kiseljak
3 : 2
Vlašić
Dizdaruša
Brčko
4 : 1
Mladost (M)
Malešići
27.03.2022 15:30
Dizdaruša
4 : 1
Mladost (M)
Priluk
Priluk
0 : 0
Bosna (M)
Mionica
27.03.2022 15:30
Priluk
0 : 0
Bosna (M)
Prokosovići
Prokosovići
4 : 2
Bosna (K)
Kalesija
27.03.2022 15:30
Prokosovići
4 : 2
Bosna (K)
Svatovac
Poljice
0 : 2
Seona
Seona
27.03.2022 15:30
Svatovac
0 : 2
Seona
Lokomotiva
Miričina
1 : 0
Dinamo
Donja Mahala
27.03.2022 15:30
Lokomotiva
1 : 0
Dinamo
Mladost (K)
Kikači
1 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
27.03.2022 15:30
Mladost (K)
1 : 2
Gornji Rahić
Kolina
Ustikolina
2 : 0
Mošćanica
Sarajevo
27.03.2022 15:30
Kolina
2 : 0
Mošćanica
Natron
Maglaj
0 : 2
Bosna
Visoko
27.03.2022 15:30
Natron
0 : 2
Bosna
Azot
Vitkovići
3 : 2
Jahorina
Prača
27.03.2022 15:30
Azot
3 : 2
Jahorina
Usora
Žabljak-Usora
1 : 3
Stupčanica
Olovo
27.03.2022 15:30
Usora
1 : 3
Stupčanica
Baton
Sarajevo
3 : 2
UNIS
Vogošća
27.03.2022 15:30
Baton
3 : 2
UNIS
Čelik
Zenica
4 : 0
Moševac
Moševac
27.03.2022 15:30
Čelik
4 : 0
Moševac
Klis
Buturović Polje
3 : 1
Ljubuški
Ljubuški
27.03.2022 15:30
Klis
3 : 1
Ljubuški
Kamešnica
Podhum
2 : 2
Turbina
Jablanica
27.03.2022 15:30
Kamešnica
2 : 2
Turbina
Grude
Grude
1 : 2
Neum
Neum
27.03.2022 15:30
Grude
1 : 2
Neum
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Čapljina
Čapljina
27.03.2022 15:30
Brotnjo
2 : 1
Čapljina
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
3 : 2
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
27.03.2022 15:30
Bjelopoljac
3 : 2
Sloga
Višići
Višići
0 : 3
Stolac
Stolac
27.03.2022 15:30
Višići
0 : 3
Stolac
Rama
Prozor-Rama
4 : 1
Troglav 1918
Livno
27.03.2022 15:30
Rama
4 : 1
Troglav 1918
Vitanovići 78
Vitanovići
1 : 1
Hajduk
Orašje
27.03.2022 16:30
Vitanovići 78
1 : 1
Hajduk
Mladost (S)
Sibovac
1 : 2
Dragovoljac
Novo Selo
27.03.2022 16:30
Mladost (S)
1 : 2
Dragovoljac
Napredak
Matići
2 : 0
Sloga (T)
Tolisa
27.03.2022 16:30
Napredak
2 : 0
Sloga (T)
Sloga (P)
Prud
2 : 1
19 srpanj
Oštra Luka
27.03.2022 16:30
Sloga (P)
2 : 1
19 srpanj
Kostrč
Kostrč
2 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
27.03.2022 16:30
Kostrč
2 : 0
Mladost (D)
Mladost (DS)
Donji Svilaj
2 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
27.03.2022 16:30
Mladost (DS)
2 : 1
Mladi zadrugar
Trešnjevka
Maoča
7 : 1
Mramor (B)
Babice
27.03.2022 15:30
Trešnjevka
7 : 1
Mramor (B)
Jedinstvo 1952
Vučkovci
3 : 1
Vražići 92
Vražići
27.03.2022 15:30
Jedinstvo 1952
3 : 1
Vražići 92
Mladost 78
Donje Vukovije
4 : 3
Trebava
Donja Zelinja
27.03.2022 15:30
Mladost 78
4 : 3
Trebava
Doboj Istok
Doboj Istok
1 : 0
Sloga
Tojšići
27.03.2022 15:30
Doboj Istok
1 : 0
Sloga
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 0
Slatina
Bašigovci
27.03.2022 15:30
Ingram
2 : 0
Slatina
Mramor (M)
Mramor
2 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
27.03.2022 15:30
Mramor (M)
2 : 0
Mladost (GŽ)
Rijeka
Šerići
2 : 1
Mladost (P)
Puračić
27.03.2022 15:30
Rijeka
2 : 1
Mladost (P)
Mladost (B)
Velika Brijesnica
1 : 1
Omladinac 68
Mionica
27.03.2022 15:30
Mladost (B)
1 : 1
Omladinac 68
Sporting
Zenica
0 : 1
Pobjeda
Tešanjka
27.03.2022 15:00
Sporting
0 : 1
Pobjeda
Novi Šeher
Novi Šeher
0 : 1
Proleter
Makljenovac
27.03.2022 15:00
Novi Šeher
0 : 1
Proleter
Nemila
Nemila
1 : 1
Napredak
Šije
27.03.2022 15:00
Nemila
1 : 1
Napredak
Vareš
Vareš
2 : 1
Fortuna
Zenica
27.03.2022 15:00
Vareš
2 : 1
Fortuna
Bojnik
Bojnik
1 : 0
El Tarik
Sarajevo
27.03.2022 15:30
Bojnik
1 : 0
El Tarik
Ilijaš
Ilijaš
2 : 1
Butmir
Butmir-Ilidža
27.03.2022 16:00
Ilijaš
2 : 1
Butmir
SAŠK Napredak
Sarajevo
1 : 0
Hrid
Sarajevo
27.03.2022 15:30
SAŠK Napredak
1 : 0
Hrid
Ozren
Semizovac
1 : 0
Respekt
Sarajevo
27.03.2022 16:00
Ozren
1 : 0
Respekt
Jedinstvo
Ljubnići
1 : 0
Vratnik
Sarajevo
27.03.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Vratnik
Pofalićki
Sarajevo
4 : 1
Igman
Ilidža
27.03.2022 16:00
Pofalićki
4 : 1
Igman
Mladost
Župča
0 : 1
Stup
Sarajevo
27.03.2022 15:00
Mladost
0 : 1
Stup
Kruševo
Kruševo
10 : 0
Mostar
Mostar
27.03.2022 15:00
Kruševo
10 : 0
Mostar
Iskra
Stolac
1 : 3
Neretva 2020
Čeljevo
27.03.2022 15:00
Iskra
1 : 3
Neretva 2020
Blagaj
Blagaj
5 : 0
Međugorje
Međugorje
27.03.2022 16:00
Blagaj
5 : 0
Međugorje
Željezničar
Dobošnica
2 : 1
DSK
Devetak
27.03.2022 15:30
Željezničar
2 : 1
DSK
Pribava
Pribava
2 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
27.03.2022 15:30
Pribava
2 : 0
Bukovik
Turija
Turija
2 : 0
Špionica 1953
Špionica
27.03.2022 15:30
Turija
2 : 0
Špionica 1953
Polet
Hrvati
1 : 0
Mladost
Doborovci
27.03.2022 15:30
Polet
1 : 0
Mladost
Jedinstvo
Lukavica
1 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
27.03.2022 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Stjepan Polje
BSK
Bokavići
3 : 1
25 maj
Uroža
27.03.2022 15:30
BSK
3 : 1
25 maj
Rudar
Zagorje
3 : 1
Sloga
Bikodže
27.03.2022 15:30
Rudar
3 : 1
Sloga
Graničar
Brezovo Polje
3 : 0
Sloboda
Kerep
27.03.2022 15:30
Graničar
3 : 0
Sloboda
Izbor
Brčko
3 : 1
Posavina
Brod
27.03.2022 15:30
Izbor
3 : 1
Posavina
OFK Vida
Vida
4 : 1
Mionica 85
Mionica
27.03.2022 15:30
OFK Vida
4 : 1
Mionica 85
Voćar
Šatorovići
2 : 1
12 decembar
Rajska
27.03.2022 15:30
Voćar
2 : 1
12 decembar
OFK Međiđa
Donja Međiđa
6 : 1
Koraj
Koraj
27.03.2022 15:30
OFK Međiđa
6 : 1
Koraj
Biberovo Polje
Biberovo Polje
0 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
27.03.2022 15:30
Biberovo Polje
0 : 0
Željezničar
Brka 1948
Brka
2 : 0
Čelić
Čelić
27.03.2022 15:30
Brka 1948
2 : 0
Čelić
Mladost (Suh.)
Suha
4 : 3
Rudar
Bukinje
27.03.2022 15:30
Mladost (Suh.)
4 : 3
Rudar
Budućnost
Donja Lukavica
2 : 1
Grivice
Grivice
27.03.2022 15:30
Budućnost
2 : 1
Grivice
Omazići 1937
Omazići
2 : 3
Napredak
Tupkovići
27.03.2022 15:30
Omazići 1937
2 : 3
Napredak
OFK Tuzla
Tuzla
4 : 2
Memići
Memići
27.03.2022 15:30
OFK Tuzla
4 : 2
Memići
Partizan
Kiseljak
2 : 0
Jablanica
Barice
27.03.2022 15:30
Partizan
2 : 0
Jablanica
Srnica
Treštenica
2 : 3
Rainci
Gornji Rainci
27.03.2022 15:30
Srnica
2 : 3
Rainci
Mačva
Šabac
0 : 0
Timok 1919
Zaječar
27.03.2022 16:00
Mačva
0 : 0
Timok 1919
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
27.03.2022 16:00
OFK Žarkovo
2 : 2
IMT
Inđija
Inđija
2 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
27.03.2022 16:00
Inđija
2 : 1
Mladost GAT
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
27.03.2022 18:00
Javor Matis
2 : 1
Budućnost
Rad
Beograd
0 : 1
Železničar
Pančevo
27.03.2022 16:00
Rad
0 : 1
Železničar
Mladost
Podgorica
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
27.03.2022 17:30
Mladost
0 : 0
Jedinstvo
Bokelj
Kotor
1 : 1
Grbalj
Radanovići
27.03.2022 17:30
Bokelj
1 : 1
Grbalj
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Cetinje
Cetinje
27.03.2022 17:30
Igalo
1 : 1
Cetinje
OFK Titograd
Podgorica
1 : 0
Berane
Berane
27.03.2022 17:30
OFK Titograd
1 : 0
Berane
Arsenal
Tivat
2 : 0
Kom
Podgorica
27.03.2022 17:30
Arsenal
2 : 0
Kom
Kozara
Gradiška
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
27.03.2022 12:00
Kozara
3 : 0
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
27.03.2022 12:00
Ljubić
3 : 1
Podgrmeč
BSK
Banja Luka
3 : 0
Sloboda
Novi Grad
27.03.2022 12:00
BSK
3 : 0
Sloboda
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Omarska
Omarska
27.03.2022 12:00
Borac
0 : 3
Omarska
Tekstilac
Derventa
4 : 1
Polet 1926
Brod
27.03.2022 12:00
Tekstilac
4 : 1
Polet 1926
Orašje
Orašje
0 : 3
Sloga
Doboj
27.03.2022 12:00
Orašje
0 : 3
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Mineral
Banja Vrućica
27.03.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 0
Mineral
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 5
Borac
Šamac
27.03.2022 12:00
Gornji Rahić
2 : 5
Borac
Radnički
Lukavac
2 : 0
Milići
Milići
27.03.2022 12:00
Radnički
2 : 0
Milići
Drina
Zvornik
5 : 1
Podrinje
Janja
27.03.2022 12:00
Drina
5 : 1
Podrinje
Lokomotiva
Brčko
2 : 1
Budućnost (P)
Pilica
27.03.2022 12:00
Lokomotiva
2 : 1
Budućnost (P)
Famos
Hrasnica
2 : 1
Bosna
Visoko
27.03.2022 13:30
Famos
2 : 1
Bosna
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Goražde
Goražde
27.03.2022 13:30
Željezničar
2 : 0
Goražde
FK Vitez
Vitez
1 : 2
Krivaja
Zavidovići
27.03.2022 13:00
FK Vitez
1 : 2
Krivaja
Borac
Jelah
3 : 1
Travnik
Travnik
27.03.2022 13:30
Borac
3 : 1
Travnik
Sport Prevnet
Bugojno
0 : 3
Kiseljak
Kiseljak
27.03.2022 13:30
Sport Prevnet
0 : 3
Kiseljak
Romari
Vitez
3 : 2
NK Vitez
Vitez
27.03.2022 13:30
Romari
3 : 2
NK Vitez
Rudar
Breza
6 : 0
Čelični grad - Steel City
Zenica
27.03.2022 13:30
Rudar
6 : 0
Čelični grad - Steel City
Igman
Konjic
1 : 3
Velež
Mostar
27.03.2022 13:30
Igman
1 : 3
Velež
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
27.03.2022 13:30
Tomislav
1 : 4
Branitelj
Leotar
Trebinje
3 : 1
Radnik
Bijeljina
27.03.2022 17:00
Leotar
3 : 1
Radnik
Kozara
Gradiška
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
27.03.2022 10:00
Kozara
3 : 0
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Podgrmeč
Sanski Most
27.03.2022 10:00
Ljubić
0 : 3
Podgrmeč
Borac (BL)
Banja Luka
8 : 2
Sloboda
Novi Grad
27.03.2022 10:00
Borac (BL)
8 : 2
Sloboda
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 1
Omarska
Omarska
27.03.2022 10:00
Borac (KD)
0 : 1
Omarska
Tekstilac
Derventa
6 : 0
Polet 1926
Brod
27.03.2022 12:00
Tekstilac
6 : 0
Polet 1926
Orašje
Orašje
0 : 6
Sloga
Doboj
27.03.2022 12:00
Orašje
0 : 6
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
0 : 0
Mineral
Banja Vrućica
27.03.2022 10:00
Modriča Alfa
0 : 0
Mineral
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 2
Borac
Šamac
27.03.2022 12:00
Gornji Rahić
0 : 2
Borac
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Budućnost (P)
Pilica
27.03.2022 10:00
Lokomotiva
3 : 0
Budućnost (P)
Slaven
Živinice
0 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
27.03.2022 10:00
Slaven
0 : 2
Zvijezda 09
Radnički
Lukavac
1 : 1
Milići
Milići
27.03.2022 10:00
Radnički
1 : 1
Milići
Drina
Zvornik
5 : 0
Podrinje
Janja
27.03.2022 10:00
Drina
5 : 0
Podrinje
Famos
Hrasnica
2 : 0
Bosna
Visoko
27.03.2022 11:00
Famos
2 : 0
Bosna
Sutjeska
Foča
1 : 0
Radnik
Hadžići
27.03.2022 11:00
Sutjeska
1 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
8 : 0
Goražde
Goražde
27.03.2022 11:00
Željezničar
8 : 0
Goražde
FK Vitez
Vitez
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
27.03.2022 11:00
FK Vitez
0 : 3
Krivaja
Borac
Jelah
2 : 1
Travnik
Travnik
27.03.2022 11:00
Borac
2 : 1
Travnik
Sport Prevent
Bugojno
0 : 1
Kiseljak
Kiseljak
27.03.2022 10:00
Sport Prevent
0 : 1
Kiseljak
Romari
Vitez
4 : 1
NK Vitez
Vitez
27.03.2022 11:00
Romari
4 : 1
NK Vitez
Igman
Konjic
1 : 1
Velež
Mostar
27.03.2022 11:00
Igman
1 : 1
Velež
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
27.03.2022 11:00
Tomislav
2 : 0
Branitelj
Krajina
Banja Luka
0 : 3
Mladost
Kotor Varoš
27.03.2022 13:00
Krajina
0 : 3
Mladost
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
27.03.2022 17:00
Željezničar Sport Team
3 : 0
OFK Spartak
Jedinstvo
Brodac
0 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
27.03.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 1
Sloga
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Proleter
Dvorovi
27.03.2022 10:00
Rudar 1925
3 : 0
Proleter
Rudar
Breza
1 : 0
Čelični grad - Steel City
Zenica
27.03.2022 11:00
Rudar
1 : 0
Čelični grad - Steel City
Proleter
Slavinovići
3 : 1
Mladost
Solina
27.03.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Mladost
Betaclub Tango
Lukavac
1 : 5
Eurogol
Živinice
27.03.2022 10:00
Betaclub Tango
1 : 5
Eurogol
Baton
Sarajevo
4 : 0
FA Akademica
Sarajevo
27.03.2022 20:00
Baton
4 : 0
FA Akademica
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
27.03.2022 12:00
Željezničar
3 : 0
Jedinstvo
Radnik
Hadžići
0 : 3
Famos
Vojkovići
27.03.2022 12:00
Radnik
0 : 3
Famos
Mlade Nade
Sarajevo
3 : 2
Romanija
Pale
27.03.2022 18:30
Mlade Nade
3 : 2
Romanija
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Omladinac
Doglodi
27.03.2022 08:30
Željezničar
2 : 1
Omladinac
Zeta
Podgorica
2 : 2
Iskra
Danilovgrad
27.03.2022 15:00
Zeta
2 : 2
Iskra
Podgorica
Podgorica
1 : 2
Kom
Podgorica
27.03.2022 15:00
Podgorica
1 : 2
Kom
Igalo
Igalo
1 : 1
Budva
Budva
27.03.2022 15:00
Igalo
1 : 1
Budva
Polet Stars 2000
Nikšić
3 : 1
Dečić
Tuzi
27.03.2022 15:00
Polet Stars 2000
3 : 1
Dečić
Leotar
Trebinje
0 : 1
Radnik
Bijeljina
27.03.2022 15:00
Leotar
0 : 1
Radnik
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Sloboda
Tuzla
27.03.2022 11:00
Široki Brijeg
3 : 0
Sloboda
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
27.03.2022 10:00
Krupa
1 : 0
OFK Spartak 2013
Lauš
Lauš - Banja Luka
2 : 7
Naprijed
Banja Luka
27.03.2022 10:00
Lauš
2 : 7
Naprijed
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
27.03.2022 15:30
Željezničar Sport team
4 : 1
OFK Spartak 2013
Omladinac
Potočari
3 : 0
Priboj
Priboj
27.03.2022 11:00
Omladinac
3 : 0
Priboj
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
Janja 2009
Janja
27.03.2022 11:00
Partizan
1 : 0
Janja 2009
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Proleter
Dvorovi
27.03.2022 10:00
Rudar 1925
3 : 0
Proleter
Velež
Nevesinje
1 : 2
Hercegovac
Bileća
27.03.2022 15:00
Velež
1 : 2
Hercegovac
Sporting
Zenica
0 : 1
Bosna
Visoko
27.03.2022 11:30
Sporting
0 : 1
Bosna
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
27.03.2022 11:30
Borac - Tetovo
0 : 3
Rudar (K)
Čelik
Zenica
11 : 1
Rudar (B)
Breza
27.03.2022 11:30
Čelik
11 : 1
Rudar (B)
Stupčanica
Olovo
10 : 0
Čelični grad - Steel City
Zenica
27.03.2022 11:30
Stupčanica
10 : 0
Čelični grad - Steel City
Novi Grad
Sarajevo
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
27.03.2022 09:30
Novi Grad
1 : 2
Željezničar
Ilijaš
Ilijaš
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
27.03.2022 11:00
Ilijaš
1 : 2
Sarajevo
Betaclub
Doglodi
1 : 1
Mlade Nade
Ilidža
27.03.2022 10:00
Betaclub
1 : 1
Mlade Nade
Soccer
Sarajevo
2 : 2
Una Premium
Sarajevo
27.03.2022 16:00
Soccer
2 : 2
Una Premium
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Ozren
Semizovac
27.03.2022 11:30
Novi Grad
1 : 0
Ozren
Dobrinja
Sarajevo
0 : 11
J Academy
Sarajevo
27.03.2022 20:00
Dobrinja
0 : 11
J Academy
Mostar
Mostar
9 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
27.03.2022 11:30
Mostar
9 : 0
Branitelj
GOŠK
Gabela
1 : 0
Čapljina
Čapljina
27.03.2022 11:30
GOŠK
1 : 0
Čapljina
Zrinjski
Mostar
0 : 2
Igman
Konjic
27.03.2022 11:30
Zrinjski
0 : 2
Igman
Perfekt
Srebrenik
1 : 3
Gradina
Srebrenik
27.03.2022 11:00
Perfekt
1 : 3
Gradina
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
27.03.2022 12:00
Krupa
0 : 4
Spartak 2013
Velež
Nevesinje
1 : 4
Hercegovac
Bileća
27.03.2022 13:30
Velež
1 : 4
Hercegovac
Sporting
Zenica
1 : 3
Bosna
Visoko
27.03.2022 13:00
Sporting
1 : 3
Bosna
Stupčanica
Olovo
9 : 1
Čelični grad - Steel city
Zenica
27.03.2022 10:00
Stupčanica
9 : 1
Čelični grad - Steel city
F.A. Academica
Sarajevo
0 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
27.03.2022 15:15
F.A. Academica
0 : 0
Miske - Akademija
Betaclub
Doglodi
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
27.03.2022 12:00
Betaclub
1 : 1
Željezničar
F.A. Academica
Sarajevo
3 : 6
Fair - Play
Sarajevo
27.03.2022 16:45
F.A. Academica
3 : 6
Fair - Play
Bambinosi
Sarajevo
1 : 3
AF Devetka
Sarajevo
27.03.2022 18:00
Bambinosi
1 : 3
AF Devetka
Perfekt
Srebrenik
0 : 3
Gradina
Srebrenik
27.03.2022 10:00
Perfekt
0 : 3
Gradina
Drina
Zvornik
0 : 9
Radnik Bumerang
Bijeljina
27.03.2022 15:00
Drina
0 : 9
Radnik Bumerang
Fortuna
Živinice
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.03.2022 15:00
Fortuna
0 : 3
Široki Brijeg
Iskra
Bugojno
0 : 0
SFK 2000
Sarajevo
27.03.2022 13:00
Iskra
0 : 0
SFK 2000
FK Sloboda
Tuzla
3 : 0
Brotnjo
Čitluk
27.03.2022 14:00
FK Sloboda
3 : 0
Brotnjo
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
8 : 0
Mladost
Nević Polje
27.03.2022 15:00
Željezničar 2011
8 : 0
Mladost
FK Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
ŽNK Sloboda
Tuzla
27.03.2022 14:00
FK Sarajevo
9 : 0
ŽNK Sloboda
Inter
Posušje
2 : 1
Libero
Goražde
27.03.2022 14:00
Inter
2 : 1
Libero
Sloga
Zemun
0 : 4
Mašinac
Niš
27.03.2022 16:00
Sloga
0 : 4
Mašinac
Spartak
Subotica
4 : 0
Crvena zvezda
Beograd
27.03.2022 16:00
Spartak
4 : 0
Crvena zvezda
Mačva
Šabac
5 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
27.03.2022 16:00
Mačva
5 : 6
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Levač
Rekovac
27.03.2022 16:00
Kolubara
2 : 0
Levač
Karađorđe
Topola
0 : 0
Zemun
Zemun
27.03.2022 16:30
Karađorđe
0 : 0
Zemun
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
27.03.2022 16:30
Jedinstvo 2014
0 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Napredak Junior 2018
Kruševac
0 : 5
Spartak DOO
Subotica
27.03.2022 17:00
Napredak Junior 2018
0 : 5
Spartak DOO
Danilovgrad
Danilovgrad
1 : 0
Mladost 2015
Podgorica
27.03.2022
Danilovgrad
1 : 0
Mladost 2015
Donat
Zadar
2 : 4
Međimurje
Čakovec
27.03.2022 16:30
Donat
2 : 4
Međimurje
Neretva
Metković
0 : 3
Osijek
Osijek
27.03.2022 16:30
Neretva
0 : 3
Osijek
Dinamo
Zagreb
2 : 1
Agram
Zagreb
27.03.2022 16:30
Dinamo
2 : 1
Agram
Split
Split
9 : 0
Rijeka
Rijeka
27.03.2022 16:30
Split
9 : 0
Rijeka
Emina
Mostar
0 : 4
Lokomotiva
Brčko
27.03.2022 11:00
Emina
0 : 4
Lokomotiva

Futsal

Borac
Banja Luka
4 : 1
Beli anđeo
Popovo Polje
27.03.2022 19:00
Borac
4 : 1
Beli anđeo
Boračka
Gradiška
5 : 3
Brčko Zdravlje
Brčko
27.03.2022 19:30
Boračka
5 : 3
Brčko Zdravlje
Jahorina
Pale
6 : 5
Željeznica
Trnovo
27.03.2022 17:00
Jahorina
6 : 5
Željeznica
Radnik Siti
Bijeljina
4 : 0
Glasinac
Sokolac
27.03.2022 18:30
Radnik Siti
4 : 0
Glasinac
Starčevica
Banja Luka
1 : 4
Sokrates
Banja Luka
27.03.2022 21:00
Starčevica
1 : 4
Sokrates
Rudar Prijedor City
Prijedor
3 : 0
Šampion
Laktaši
27.03.2022 20:00
Rudar Prijedor City
3 : 0
Šampion
Young Boys
Zvornik
9 : 6
Medicinski fakultet
Foča
27.03.2022 18:00
Young Boys
9 : 6
Medicinski fakultet
Derventa
Derventa
5 : 3
Rudar
Stanari
27.03.2022 20:45
Derventa
5 : 3
Rudar
Ljubić
Prnjavor
6 : 3
Jošavka
Jošavka
27.03.2022 21:15
Ljubić
6 : 3
Jošavka
Polufinale druga utakmica
Konjic
Konjic
5 : 0
Neimar
Zenica
27.03.2022 18:00
Konjic
5 : 0
Neimar
Tešanj
Tešanj
4 : 6
Bubamara
Cazin
27.03.2022 18:00
Tešanj
4 : 6
Bubamara

Košarka

Mornar
Bar
86 : 84
Zadar
Zadar
27.03.2022 19:05
Mornar
86 : 84
Zadar
Cedevita Olimpija
Ljubljana
81 : 79
Partizan NIS
Beograd
27.03.2022 17:00
Cedevita Olimpija
81 : 79
Partizan NIS
Budućnost VOLI
Podgorica
90 : 65
Cibona
Zagreb
27.03.2022 21:05
Budućnost VOLI
90 : 65
Cibona
Akademija Borac BL
Banja Luka
72 : 80
Varda HE
Višegrad
27.03.2022 20:30
Akademija Borac BL
72 : 80
Varda HE
Basket 2000
Banja Luka
104 : 71
Una
Kozarska Dubica
27.03.2022 20:00
Basket 2000
104 : 71
Una
Lijevče
Nova Topola
93 : 83
Hunters
Prijedor
27.03.2022 13:00
Lijevče
93 : 83
Hunters
Mladost (KV)
Kotor Varoš
68 : 76
Mladost (MG) 2
Mrkonjić Grad
27.03.2022 18:00
Mladost (KV)
68 : 76
Mladost (MG) 2
Gacko
Gacko
104 : 74
Igman
Istočna Ilidža
27.03.2022 18:00
Gacko
104 : 74
Igman
Play Off
Sarajevo
73 : 60
RMU Banovići
Banovići
27.03.2022 19:00
Play Off
73 : 60
RMU Banovići

Odbojka

Inova
Banja Luka
3 : 0
Hercegovac
Bileća
27.03.2022 16:00
Inova
3 : 0
Hercegovac
ŽOK Leotar
Trebinje
1 : 3
Radnik
Bijeljina
27.03.2022 14:00
ŽOK Leotar
1 : 3
Radnik
Borac Stars
Banja Luka
0 : 3
Vožd
Prijedor
27.03.2022 15:00
Borac Stars
0 : 3
Vožd
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Rudo
Rudo
27.03.2022 13:00
Bratunac
3 : 0
Rudo
Lami
Brčko
3 : 0
Breza 1934
Breza
27.03.2022 17:00
Lami
3 : 0
Breza 1934
Mediteran Bemaks
Budva
3 : 0
Gimnazijalac
Kotor
27.03.2022 19:00
Mediteran Bemaks
3 : 0
Gimnazijalac
Akademija
Herceg Novi
3 : 2
Morača
Podgorca
27.03.2022 13:00
Akademija
3 : 2
Morača

Rukomet

Sloboda
Tuzla
31 : 25
Maglaj
Maglaj
27.03.2022 17:00
Sloboda
31 : 25
Maglaj
Prijedor
Prijedor
41 : 23
Sava 2019
Brod
27.03.2022 18:00
Prijedor
41 : 23
Sava 2019
Teslić
Teslić
30 : 31
ORK BL
Banja Luka
27.03.2022 19:00
Teslić
30 : 31
ORK BL
Kaluđer
Banja Luka
32 : 39
Čelinac
Čelinac
27.03.2022 17:00
Kaluđer
32 : 39
Čelinac
Laktaši 2020
Laktaši
25 : 35
Sloga (P)
Prnjavor
27.03.2022 13:30
Laktaši 2020
25 : 35
Sloga (P)
ORK Borac
Banja Luka
27 : 24
Jedinstvo 2015
Brčko
27.03.2022 15:30
ORK Borac
27 : 24
Jedinstvo 2015
Mladost
Banja Luka
30 : 19
Kotor Varoš
Kotor Varoš
27.03.2022 16:30
Mladost
30 : 19
Kotor Varoš
Kozara (G)
Gradiška
40 : 31
Bijeljina
Bijeljina
27.03.2022 16:30
Kozara (G)
40 : 31
Bijeljina
Glasinac
Sokolac
39 : 22
Slavija 2
Istočno Sarajevo
27.03.2022 17:00
Glasinac
39 : 22
Slavija 2
Radnički
Goražde
28 : 25
Vogošća 2
Vogošća
27.03.2022 17:00
Radnički
28 : 25
Vogošća 2
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
31 : 45
Izviđač CO 2
Ljubuški
27.03.2022 17:00
Sloga 2
31 : 45
Izviđač CO 2
Bosna 2
Visoko
26 : 28
Rvacka
Livno
27.03.2022 14:30
Bosna 2
26 : 28
Rvacka
Goražde
Goražde
32 : 27
Zrinjski
Mostar
27.03.2022 19:00
Goražde
32 : 27
Zrinjski
Bosna TS
Tešanj
30 : 35
Žepče
Žepče
27.03.2022 15:00
Bosna TS
30 : 35
Žepče
Sloboda 2
Tuzla
32 : 21
Čelik Junior
Zenica
27.03.2022 19:00
Sloboda 2
32 : 21
Čelik Junior
Radnik
Bijeljina
43 : 34
Laktaši
Laktaši
27.03.2022 15:00
Radnik
43 : 34
Laktaši
Jedinstvo
Tuzla
33 : 36
Turbina
Jablanica
27.03.2022 15:00
Jedinstvo
33 : 36
Turbina
Bosna
Tešanj
27 : 28
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
27.03.2022 13:00
Bosna
27 : 28
Sloga 2013
Lokomotiva
Mostar
43 : 21
Krajina
Cazin
27.03.2022 15:30
Lokomotiva
43 : 21
Krajina
Partizan 1949
Tivat
31 : 18
Sutjeska
Nikšić
27.03.2022 18:00
Partizan 1949
31 : 18
Sutjeska
Budvanska rivijera
Budva
30 : 22
Komovi
Andrijevica
27.03.2022 17:00
Budvanska rivijera
30 : 22
Komovi
Budućnost
Podgorica
28 : 27
Rudar
Pljevlja
27.03.2022 17:00
Budućnost
28 : 27
Rudar
Partizan 1949
Tivat
32 : 28
Sutjeska
Nikšić
27.03.2022 15:30
Partizan 1949
32 : 28
Sutjeska
Budvanska rivijera
Budva
18 : 28
Komovi
Andrijevica
27.03.2022 14:30
Budvanska rivijera
18 : 28
Komovi
Budućnost
Podgorica
28 : 29
Rudar
Pljevlja
27.03.2022 14:30
Budućnost
28 : 29
Rudar

Vaterpolo

Palilula
Beograd
7 : 18
Bečej
Bečej
27.03.2022 20:00
Palilula
7 : 18
Bečej
Taš
Beograd
12 : 12
Rasina
Kruševac
27.03.2022 21:30
Taš
12 : 12
Rasina
Košutnjak
Beograd
19 : 6
Banja Luka
Banja Luka
27.03.2022 19:00
Košutnjak
19 : 6
Banja Luka
Singidunum
Beograd
10 : 4
Vračar
Beograd
27.03.2022 10:30
Singidunum
10 : 4
Vračar