Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 329 utakmica za dan
Nedelja, 3 April 2022


Fudbal

Ukrina
Čečava
1 : 1
Polet 1926
Brod
03.04.2022 15:30
Ukrina
1 : 1
Polet 1926
Dubrave
Dubrave
0 : 2
Čelinac
Čelinac
03.04.2022 15:30
Dubrave
0 : 2
Čelinac
Sloboda
Mrkonjić Grad
5 : 2
BSK
Banja Luka
03.04.2022 15:30
Sloboda
5 : 2
BSK
Željezničar
Doboj
0 : 3
Sloga (T)
Trn
03.04.2022 15:30
Željezničar
0 : 3
Sloga (T)
Brdo
Hambarine
2 : 0
Proleter
Teslić
03.04.2022 15:30
Brdo
2 : 0
Proleter
Jedinstvo (Br)
Brodac
5 : 1
Mladost (R)
Rogatica
03.04.2022 15:30
Jedinstvo (Br)
5 : 1
Mladost (R)
Velež
Nevesinje
2 : 1
Drina HE
Višegrad
03.04.2022 15:30
Velež
2 : 1
Drina HE
Vlasenica
Vlasenica
1 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
03.04.2022 15:30
Vlasenica
1 : 0
Glasinac 1936
Romanija
Pale
6 : 3
Ilićka 01
Brčko
03.04.2022 15:30
Romanija
6 : 3
Ilićka 01
Krajina
Banja Luka
3 : 1
13 Skojevki
Grbavci
03.04.2022 15:30
Krajina
3 : 1
13 Skojevki
Slaven
Dobrljin
2 : 2
Lauš
Banja Luka
03.04.2022 15:30
Slaven
2 : 2
Lauš
Svodna
Svodna
0 : 1
FSA
Prijedor
03.04.2022 15:30
Svodna
0 : 1
FSA
Crni vrh
Jaružani
6 : 1
Bratstvo
Kozarac
03.04.2022 15:30
Crni vrh
6 : 1
Bratstvo
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 3
Lijevče
Nova Topola
03.04.2022 15:30
Plamen
3 : 3
Lijevče
Hajduk (B)
Batkuša
3 : 0
Mineral
Banja Vrućica
03.04.2022 15:30
Hajduk (B)
3 : 0
Mineral
Rudanka
Rudanka
2 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
03.04.2022 15:30
Rudanka
2 : 1
Hajduk (K)
Skugrić
Skugrić
5 : 0
Vranjak
Vranjak
03.04.2022 15:30
Skugrić
5 : 0
Vranjak
Borac
B.Lužani
0 : 1
Sloga (DP)
Dugo Polje
03.04.2022 15:30
Borac
0 : 1
Sloga (DP)
Zvijezda
Kakmuž
2 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
03.04.2022 15:30
Zvijezda
2 : 0
Crvena zvijezda
Vučijak
Majevac
0 : 0
Naša krila
Kostajnica
03.04.2022 15:30
Vučijak
0 : 0
Naša krila
Zadrugar
Donje Crnjelovo
9 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
03.04.2022 15:00
Zadrugar
9 : 3
Sloboda
Birač
Derventa
3 : 2
Jedinstvo
Roćević
03.04.2022 15:00
Birač
3 : 2
Jedinstvo
Mladost (VO)
Velika Obarska
0 : 2
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
03.04.2022 15:00
Mladost (VO)
0 : 2
Mladost (BS)
Janja 2009
Janja
0 : 4
Tabanci
Tabanci
03.04.2022 15:00
Janja 2009
0 : 4
Tabanci
Podrinje
Tršić
4 : 2
Šekovići
Šekovići
03.04.2022 15:00
Podrinje
4 : 2
Šekovići
Bratstvo
Bratunac
03.04.2022
15:00
Lokanj
Lokanj
03.04.2022 15:00
Bratstvo
:
Lokanj
Omladinac
Potočari
1 : 0
Trnovica
Trnovica
03.04.2022 15:00
Omladinac
1 : 0
Trnovica
Lokomotiva
Brčko
3 : 1
Partizan
Donja Trnova
03.04.2022 15:00
Lokomotiva
3 : 1
Partizan
Ravan
Međeđa
2 : 1
Podgrmeč
Oštra Luka
03.04.2022 15:30
Ravan
2 : 1
Podgrmeč
Rasavci
Rasavci
1 : 0
Ljubija
Ljubija
03.04.2022 15:30
Rasavci
1 : 0
Ljubija
Brzi
Busnovi
1 : 1
Berek 1975
Prijedor
03.04.2022 15:30
Brzi
1 : 1
Berek 1975
Gomjenica
Prijedor
1 : 0
Kozara
Donji Orlovci
03.04.2022 11:00
Gomjenica
1 : 0
Kozara
Mrakovica
Kozaruša
1 : 2
Knežopoljac
Knežica
03.04.2022 15:30
Mrakovica
1 : 2
Knežopoljac
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 0
Laminci
Laminci
03.04.2022 16:00
Mladi Krajišnik
1 : 0
Laminci
Borac (Š)
Šibovska
2 : 1
Kozara
Turjak
03.04.2022 16:00
Borac (Š)
2 : 1
Kozara
Bratstvo
Kozinci
0 : 1
Biseri
Čatrnja
03.04.2022 16:00
Bratstvo
0 : 1
Biseri
Potkozarje
Aleksandrovac
3 : 1
Borac (M)
Maglajani
03.04.2022 16:00
Potkozarje
3 : 1
Borac (M)
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Polet
Elezagići
03.04.2022 16:00
Torpedo
2 : 1
Polet
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
5 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
03.04.2022 16:00
Sloga DIPO
5 : 0
Sloboda
Karanovac
Karanovac
4 : 1
Omladinac
Banja Luka
03.04.2022 15:30
Karanovac
4 : 1
Omladinac
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 2
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
03.04.2022 15:30
Sloga Nektar
1 : 2
Polet Krajišnik
Sloboda
Piskavica
0 : 0
Vrbas
Banja Luka
03.04.2022 15:30
Sloboda
0 : 0
Vrbas
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
OFK Banja Luka
Banja Luka
03.04.2022 15:30
Gomionica
2 : 3
OFK Banja Luka
4. juli
Pojezna
3 : 3
Zadrugar
Sijekovac
03.04.2022 15:30
4. juli
3 : 3
Zadrugar
Sloboda
Grabovica
0 : 3
Rudar
Stanari
03.04.2022 15:30
Sloboda
0 : 3
Rudar
Liješće
Liješće
3 : 2
Ozrenski sokolovi
Boljanić
03.04.2022 15:30
Liješće
3 : 2
Ozrenski sokolovi
Zborište
Zborište
1 : 0
Borac (O)
Osinja
03.04.2022 15:30
Zborište
1 : 0
Borac (O)
OFK Pridjel
Pridjel Donji
2 : 0
Polet
Podnovlje
03.04.2022 15:30
OFK Pridjel
2 : 0
Polet
Posavina
Miloševac
2 : 1
Dobor
Modriča
03.04.2022 11:00
Posavina
2 : 1
Dobor
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 5
Sloga 73
Ždreban
03.04.2022 15:00
Kladari Gornji
3 : 5
Sloga 73
Pelagićevo 21
Pelagićevo
2 : 4
Budućnost
Gornja Slatina
03.04.2022 15:00
Pelagićevo 21
2 : 4
Budućnost
Crvena zvijezda
Gajevi
5 : 3
Bratstvo
Donja Dubica
03.04.2022 15:00
Crvena zvijezda
5 : 3
Bratstvo
Višnjik
Modriča
1 : 5
Crkvina
Crkvina
03.04.2022 15:00
Višnjik
1 : 5
Crkvina
Omladinac
Modriča
4 : 1
Zadrugar
Tarevci
03.04.2022 15:00
Omladinac
4 : 1
Zadrugar
Partizan
Koprivna
2 : 3
Trebavac
Vranjak
03.04.2022 15:00
Partizan
2 : 3
Trebavac
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 1
Gredice
Gredice
03.04.2022 15:30
OFK Brezik
1 : 1
Gredice
Jedinstvo
Koretaši
2 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
03.04.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Crvena zvijezda
Jugović
Gredice
3 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
03.04.2022 15:30
Jugović
3 : 2
Bobetino Brdo
Strijelac
Tutnjevac
2 : 0
Obilić
Krepšić
03.04.2022 15:30
Strijelac
2 : 0
Obilić
Mladost (L)
Lončari
4 : 0
Grčica
Brčko
03.04.2022 15:30
Mladost (L)
4 : 0
Grčica
Mladost (S)
Sandići
5 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
03.04.2022 15:30
Mladost (S)
5 : 0
Mladost 2003
Drina (A)
Amajlije
2 : 0
Balatun
Balatun
03.04.2022 15:30
Drina (A)
2 : 0
Balatun
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
4 : 1
Kolektiv
Međaši
03.04.2022 15:30
OFK Magnojević
4 : 1
Kolektiv
Priboj
Priboj
0 : 6
Drina (B)
Batar
03.04.2022 15:30
Priboj
0 : 6
Drina (B)
Semberija
Popovi
2 : 3
Ljeskovac
Ljeskovac
03.04.2022 15:30
Semberija
2 : 3
Ljeskovac
Sloga 94
Bijeljina
1 : 1
Obarska
Velika Obarska
03.04.2022 15:30
Sloga 94
1 : 1
Obarska
Panteri
Zagoni
3 : 2
Jedinstvo
Suvo Polje
03.04.2022 15:30
Panteri
3 : 2
Jedinstvo
Jardan
Jardan
2 : 1
Jasenica
Jasenica
03.04.2022 16:00
Jardan
2 : 1
Jasenica
Branjevo
Branjevo
3 : 0
Jadar
Nova Kasaba
03.04.2022 16:00
Branjevo
3 : 0
Jadar
Polet
Kravica
0 : 0
Radnički
Karakaj
03.04.2022 16:00
Polet
0 : 0
Radnički
Romanovci
Romanovci
0 : 3
Vilusi
Vilusi
03.04.2022 16:30
Romanovci
0 : 3
Vilusi
Bratstvo
Orahova
2 : 3
Kalemi
Trebovljani
03.04.2022 16:30
Bratstvo
2 : 3
Kalemi
Stevan Dukić
Rogolji
0 : 5
Borac
Mašići
03.04.2022 16:30
Stevan Dukić
0 : 5
Borac
Zadrugar
Bukvik
3 : 0
Polet
Čović Polje
03.04.2022 11:00
Zadrugar
3 : 0
Polet
Čelik
Grbavica
0 : 3
Krbeti
Krbeti
03.04.2022 11:00
Čelik
0 : 3
Krbeti
Budućnost Red Star
Vučilovac
3 : 0
Sava 04
Brezovo Polje Selo
03.04.2022 11:00
Budućnost Red Star
3 : 0
Sava 04
Sveti Jovan
Donji Brezik
4 : 2
Mladost
Trnjaci
03.04.2022 11:00
Sveti Jovan
4 : 2
Mladost
Piperci
Piperci
1 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
03.04.2022 10:30
Piperci
1 : 0
Jedinstvo
Gorica
Pučile
5 : 2
Budućnost
Ravno Polje
03.04.2022 15:30
Gorica
5 : 2
Budućnost
Kovačići 08
Kovačići
0 : 1
Stević Jovan
Vršani
03.04.2022 15:30
Kovačići 08
0 : 1
Stević Jovan
Ljeljenča
Ljeljenča
0 : 3
Proleter
Gornji Dragaljevac
03.04.2022 15:30
Ljeljenča
0 : 3
Proleter
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
4 : 5
Koridor 2011
Bijeljina
03.04.2022 15:30
Magnojević 2001
4 : 5
Koridor 2011
Sloga United
Bijeljina
1 : 3
Pobjeda
Triješnica
03.04.2022 15:30
Sloga United
1 : 3
Pobjeda
VSK
Velino Selo
2 : 0
Sloga
Dazdarevo
03.04.2022 15:30
VSK
2 : 0
Sloga
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
1 : 0
Borac
Trnjaci
03.04.2022 15:30
OFK Crnjelovo
1 : 0
Borac
Glogovac
Glogovac
9 : 0
Mladen Perić
Glogovac
03.04.2022 15:30
Glogovac
9 : 0
Mladen Perić
Tavna
Banjica
2 : 0
OFK Batković
Batković
03.04.2022 15:30
Tavna
2 : 0
OFK Batković
Zenit
Bijeljina
0 : 0
Polet
Gornji Kojčinovac
03.04.2022 15:30
Zenit
0 : 0
Polet
Nacional
Bijeljina
3 : 5
Borac
Ugljevička Obrijež
03.04.2022 10:30
Nacional
3 : 5
Borac
Sloga
Donja Bukovica
0 : 1
Majevica
Donje Zabrđe
03.04.2022 10:30
Sloga
0 : 1
Majevica
Koviljuše
Bijeljina
1 : 2
Sava
Gradac
03.04.2022 10:30
Koviljuše
1 : 2
Sava
GOŠK
Gabela
0 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
03.04.2022 16:00
GOŠK
0 : 0
Tomislav
Vlašić
Turbe
1 : 3
Novi Travnik
Novi Travnik
03.04.2022 16:00
Vlašić
1 : 3
Novi Travnik
Brekovica 78
Brekovica
2 : 1
Krajišnik
Velika Kladuša
03.04.2022 16:00
Brekovica 78
2 : 1
Krajišnik
Brnjaci
Brnjaci
2 : 1
Vitez
Bužim
03.04.2022 16:00
Brnjaci
2 : 1
Vitez
Rudar (K)
Kamengrad
3 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
03.04.2022 16:00
Rudar (K)
3 : 0
Sloga
Rudar (HB)
Han Bila
0 : 1
NK Vitez
Vitez
03.04.2022 16:00
Rudar (HB)
0 : 1
NK Vitez
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 0
Lokomotiva
Miričina
03.04.2022 16:00
Gornji Rahić
0 : 0
Lokomotiva
Dinamo
Donja Mahala
0 : 1
Svatovac
Poljice
03.04.2022 16:00
Dinamo
0 : 1
Svatovac
Seona
Seona
2 : 2
Radnički
Lukavac
03.04.2022 16:00
Seona
2 : 2
Radnički
Orahovica 74
Orahovica
6 : 1
Slaven
Živinice
03.04.2022 16:00
Orahovica 74
6 : 1
Slaven
Bosna (M)
Mionica
4 : 0
Dizdaruša
Brčko
03.04.2022 16:00
Bosna (M)
4 : 0
Dizdaruša
Mošćanica
Sarajevo
2 : 0
Borac
Jelah
03.04.2022 16:00
Mošćanica
2 : 0
Borac
Moševac
Moševac
4 : 0
Baton
Sarajevo
03.04.2022 16:00
Moševac
4 : 0
Baton
Stupčanica
Olovo
5 : 0
Azot
Vitkovići
03.04.2022 16:00
Stupčanica
5 : 0
Azot
Jahorina
Prača
2 : 1
Natron
Maglaj
03.04.2022 16:00
Jahorina
2 : 1
Natron
Rama
Prozor-Rama
0 : 3
Klis
Buturović Polje
03.04.2022 16:00
Rama
0 : 3
Klis
Troglav 1918
Livno
2 : 0
Višići
Višići
03.04.2022 16:00
Troglav 1918
2 : 0
Višići
Stolac
Stolac
2 : 2
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
03.04.2022 16:00
Stolac
2 : 2
Bjelopoljac
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
5 : 1
Brotnjo
Čitluk
03.04.2022 16:00
Sloga
5 : 1
Brotnjo
Neum
Neum
3 : 0
Kamešnica
Podhum
03.04.2022 16:00
Neum
3 : 0
Kamešnica
Turbina
Jablanica
2 : 1
Ljubuški
Ljubuški
03.04.2022 16:00
Turbina
2 : 1
Ljubuški
Omladinac 75
Pokoj
4 : 0
Omladinac
Sanica
03.04.2022 16:00
Omladinac 75
4 : 0
Omladinac
Hajduk
Orašje
4 : 0
Mladost (DS)
Donji Svilaj
03.04.2022 16:30
Hajduk
4 : 0
Mladost (DS)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
0 : 2
Kostrč
Kostrč
03.04.2022 16:30
Mladi zadrugar
0 : 2
Kostrč
Mladost (D)
Domaljevac
0 : 0
Sloga (P)
Prud
03.04.2022 16:30
Mladost (D)
0 : 0
Sloga (P)
19 srpanj
Oštra Luka
1 : 2
Napredak
Matići
03.04.2022 16:30
19 srpanj
1 : 2
Napredak
Sloga (T)
Tolisa
5 : 0
Mladost (S)
Sibovac
03.04.2022 16:30
Sloga (T)
5 : 0
Mladost (S)
Dragovoljac
Novo Selo
6 : 1
Vitanovići 78
Vitanovići
03.04.2022 16:30
Dragovoljac
6 : 1
Vitanovići 78
Mladost (B)
Velika Brijesnica
0 : 1
Trešnjevka
Maoča
03.04.2022 16:00
Mladost (B)
0 : 1
Trešnjevka
Omladinac 68
Mionica
3 : 2
Rijeka
Šerići
03.04.2022 16:00
Omladinac 68
3 : 2
Rijeka
Mladost (P)
Puračić
3 : 2
Mramor (M)
Mramor
03.04.2022 16:00
Mladost (P)
3 : 2
Mramor (M)
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
5 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
03.04.2022 16:00
Mladost (GŽ)
5 : 0
Ingram
Slatina
Bašigovci
1 : 0
Doboj Istok
Doboj Istok
03.04.2022 16:00
Slatina
1 : 0
Doboj Istok
Sloga
Tojšići
5 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
03.04.2022 16:00
Sloga
5 : 1
Mladost 78
Trebava
Donja Zelinja
2 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
03.04.2022 16:00
Trebava
2 : 1
Jedinstvo 1952
Vražići 92
Vražići
4 : 0
Mramor (B)
Babice
03.04.2022 16:00
Vražići 92
4 : 0
Mramor (B)
Vareš
Vareš
3 : 1
Pobjeda
Tešanjka
03.04.2022 15:30
Vareš
3 : 1
Pobjeda
Fortuna
Zenica
2 : 3
Nemila
Nemila
03.04.2022 15:30
Fortuna
2 : 3
Nemila
Žepče
Žepče
7 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
03.04.2022 15:30
Žepče
7 : 0
Novi Šeher
Proleter
Makljenovac
5 : 3
Čelični grad-Steel City
Zenica
03.04.2022 15:30
Proleter
5 : 3
Čelični grad-Steel City
Borac
Tetovo -Zenica
1 : 0
Sporting
Zenica
03.04.2022 15:30
Borac
1 : 0
Sporting
SAŠK Napredak
Sarajevo
3 : 0
Bojnik
Bojnik
03.04.2022 16:30
SAŠK Napredak
3 : 0
Bojnik
Hrid
Sarajevo
1 : 4
Ilijaš
Ilijaš
03.04.2022 11:30
Hrid
1 : 4
Ilijaš
Butmir
Butmir-Ilidža
1 : 4
Saobraćajac
Sarajevo
03.04.2022 11:30
Butmir
1 : 4
Saobraćajac
Mladost
Župča
4 : 0
Ozren
Semizovac
03.04.2022 16:30
Mladost
4 : 0
Ozren
Stup
Sarajevo
0 : 3
Pofalićki
Sarajevo
03.04.2022 21:00
Stup
0 : 3
Pofalićki
Igman
Ilidža
4 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
03.04.2022 12:00
Igman
4 : 0
Jedinstvo
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 3
Blagaj
Blagaj
03.04.2022 16:00
Branitelj
2 : 3
Blagaj
Neretva 2020
Čeljevo
1 : 3
Kruševo
Kruševo
03.04.2022 16:30
Neretva 2020
1 : 3
Kruševo
DSK
Devetak
5 : 0
Rudar
Zagorje
03.04.2022 16:00
DSK
5 : 0
Rudar
Sloga
Bikodže
4 : 2
BSK
Bokavići
03.04.2022 16:00
Sloga
4 : 2
BSK
25 maj
Uroža
2 : 0
Jedinstvo
Lukavica
03.04.2022 16:00
25 maj
2 : 0
Jedinstvo
Stjepan Polje
Stjepan Polje
3 : 1
Polet
Hrvati
03.04.2022 16:00
Stjepan Polje
3 : 1
Polet
Mladost
Doborovci
3 : 0
Turija
Turija
03.04.2022 16:00
Mladost
3 : 0
Turija
Špionica 1953
Špionica
0 : 0
Pribava
Pribava
03.04.2022 16:00
Špionica 1953
0 : 0
Pribava
Bukovik
Gornji Srebrenik
2 : 0
Željezničar
Dobošnica
03.04.2022 16:00
Bukovik
2 : 0
Željezničar
Sloboda
Kerep
6 : 3
Brka 1948
Brka
03.04.2022 16:00
Sloboda
6 : 3
Brka 1948
Čelić
Čelić
1 : 3
Biberovo Polje
Biberovo Polje
03.04.2022 16:00
Čelić
1 : 3
Biberovo Polje
Željezničar
Jelovče Selo
2 : 2
OFK Međiđa
Donja Međiđa
03.04.2022 16:00
Željezničar
2 : 2
OFK Međiđa
Koraj
Koraj
0 : 4
Voćar
Šatorovići
03.04.2022 16:00
Koraj
0 : 4
Voćar
12 decembar
Rajska
1 : 1
OFK Vida
Vida
03.04.2022 16:00
12 decembar
1 : 1
OFK Vida
Mionica 85
Mionica
3 : 0
Posavina
Brod
03.04.2022 16:00
Mionica 85
3 : 0
Posavina
Izbor
Brčko
3 : 0
Graničar
Brezovo Polje
03.04.2022 16:00
Izbor
3 : 0
Graničar
Rainci
Gornji Rainci
1 : 0
Partizan
Kiseljak
03.04.2022 16:00
Rainci
1 : 0
Partizan
Jablanica
Barice
2 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
03.04.2022 16:00
Jablanica
2 : 0
OFK Tuzla
Memići
Memići
2 : 1
Omazići 1937
Omazići
03.04.2022 16:00
Memići
2 : 1
Omazići 1937
Napredak
Tupkovići
2 : 1
Budućnost
Donja Lukavica
03.04.2022 16:00
Napredak
2 : 1
Budućnost
Grivice
Grivice
2 : 0
Mladost (Suh.)
Suha
03.04.2022 16:00
Grivice
2 : 0
Mladost (Suh.)
Rudar
Bukinje
2 : 1
Mladost (Sol.)
Solina
03.04.2022 16:00
Rudar
2 : 1
Mladost (Sol.)
Mladost
Podgorica
1 : 1
Bokelj
Kotor
03.04.2022 17:30
Mladost
1 : 1
Bokelj
Igalo
Herceg Novi
1 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
03.04.2022 17:30
Igalo
1 : 2
Jedinstvo
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
03.04.2022 17:30
OFK Titograd
1 : 1
Grbalj
Arsenal
Tivat
3 : 1
Cetinje
Cetinje
03.04.2022 17:30
Arsenal
3 : 1
Cetinje
Kom
Podgorica
3 : 0
Berane
Berane
03.04.2022 17:30
Kom
3 : 0
Berane
Birmingham City
Birmingham
1 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
03.04.2022 16:00
Birmingham City
1 : 0
West Bromwich Albion
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 1
Elche
Elche
03.04.2022 14:00
Athletic Bilbao
2 : 1
Elche
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Sevilla
Sevilla
03.04.2022 21:00
Barcelona
1 : 0
Sevilla
Real Betis
Sevilla
4 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
03.04.2022 16:15
Real Betis
4 : 1
Osasuna
Granada
Granada
2 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
03.04.2022 18:30
Granada
2 : 2
Rayo Vallecano
Valencia
Valencia
0 : 0
Cadiz
Cádiz
03.04.2022 18:30
Valencia
0 : 0
Cadiz
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Mainz 05
Mainz
03.04.2022 17:30
Borussia M'gladbach
1 : 1
Mainz 05
Augsburg
Augsburg
3 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
03.04.2022 15:30
Augsburg
3 : 0
Wolfsburg
Atalanta
Bergamo
1 : 3
Napoli
Napoli
03.04.2022 15:00
Atalanta
1 : 3
Napoli
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Empoli
Empoli
03.04.2022 12:30
Fiorentina
1 : 0
Empoli
Juventus
Torino
0 : 1
Inter
Milano
03.04.2022 20:45
Juventus
0 : 1
Inter
Sampdoria
Genova
0 : 1
Roma
Roma
03.04.2022 18:00
Sampdoria
0 : 1
Roma
Udinese
Udine
5 : 1
Cagliari
Cagliari
03.04.2022 15:00
Udinese
5 : 1
Cagliari
Clermont
Clermont-Ferrand
2 : 3
Nantes
Nantes
03.04.2022 15:00
Clermont
2 : 3
Nantes
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 2
Angers
Angers
03.04.2022 17:05
Olympique Lyonnais
3 : 2
Angers
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 2
Monaco
Monaco
03.04.2022 15:00
Metz
1 : 2
Monaco
Montpellier
Montpellier
1 : 2
Brest
Brest
03.04.2022 15:00
Montpellier
1 : 2
Brest
PSG
Paris
5 : 1
Lorient
Lorient
03.04.2022 20:45
PSG
5 : 1
Lorient
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 4
Olympique Marseille
Marseille
03.04.2022 15:00
Saint-Étienne
2 : 4
Olympique Marseille
Strasbourg
Strasbourg
1 : 0
Lens
Lens
03.04.2022 13:00
Strasbourg
1 : 0
Lens
Troyes
Troyes
1 : 0
Reims
Reims
03.04.2022 15:00
Troyes
1 : 0
Reims
Posušje
Posušje
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 15:00
Posušje
3 : 2
Željezničar
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 0
Drina
Zvornik
03.04.2022 15:30
Krupa
5 : 0
Drina
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
1 : 2
Borac
Banja Luka
03.04.2022 15:00
Zvijezda 09
1 : 2
Borac
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
03.04.2022 14:00
Željezničar Sport Team
1 : 1
Krupa
Radnik (H)
Hadžići
1 : 4
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 15:00
Radnik (H)
1 : 4
Željezničar
Tuzla City
Simin Han
2 : 0
Radnik (B)
Bijeljina
03.04.2022 16:00
Tuzla City
2 : 0
Radnik (B)
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 3
Ljubić
Prnjavor
03.04.2022 12:00
OFK Spartak 2013
1 : 3
Ljubić
Krajina
Cazin
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
03.04.2022 17:00
Krajina
3 : 0
Borac
Sloboda
Novi Grad
0 : 3
Kozara
Gradiška
03.04.2022 12:00
Sloboda
0 : 3
Kozara
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Zvijezda
Gradačac
03.04.2022 12:00
Bratstvo
3 : 0
Zvijezda
Borac
Šamac
1 : 2
Modriča Alfa
Modriča
03.04.2022 12:00
Borac
1 : 2
Modriča Alfa
Mineral
Banja Vrućica
6 : 0
Orašje
Orašje
03.04.2022 09:30
Mineral
6 : 0
Orašje
Sloga
Doboj
5 : 0
Tekstilac
Derventa
03.04.2022 12:00
Sloga
5 : 0
Tekstilac
Polet 1926
Brod
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
03.04.2022 12:00
Polet 1926
0 : 2
Ilićka 01
Budućnost (P)
Pilica
0 : 7
Gradina
Srebrenik
03.04.2022 12:00
Budućnost (P)
0 : 7
Gradina
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
03.04.2022 12:30
Sarajevo
1 : 1
Slavija
UNIS
Vogošća
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 13:30
UNIS
0 : 2
Željezničar
Goražde
Goražde
3 : 4
Novi Grad
Sarajevo
03.04.2022 13:30
Goražde
3 : 4
Novi Grad
Bosna
Visoko
5 : 3
Ilijaš
Ilijaš
03.04.2022 13:30
Bosna
5 : 3
Ilijaš
Rudar
Kakanj
3 : 1
Baton
Sarajevo
03.04.2022 13:30
Rudar
3 : 1
Baton
Krivaja
Zavidovići
0 : 1
Romari
Vitez
03.04.2022 13:30
Krivaja
0 : 1
Romari
Travnik
Travnik
6 : 4
Fortuna
Zenica
03.04.2022 13:30
Travnik
6 : 4
Fortuna
Iskra
Bugojno
6 : 3
Simm Bau
Kosova
03.04.2022 13:30
Iskra
6 : 3
Simm Bau
Grude
Grude
1 : 1
Leotar
Trebinje
03.04.2022 14:30
Grude
1 : 1
Leotar
Čapljina
Čapljina
1 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
03.04.2022 15:30
Čapljina
1 : 1
Tomislav
Zeta
Golubovci
1 : 1
Petrovac
Petrovac
03.04.2022 15:30
Zeta
1 : 1
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
1 : 1
Mladost
Donja Gorica
03.04.2022 13:00
Iskra
1 : 1
Mladost
Borac
Banja Luka
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
03.04.2022 16:00
Borac
1 : 1
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Velež
Mostar
03.04.2022 12:00
Zrinjski
1 : 1
Velež
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
03.04.2022 16:00
Radnik
1 : 0
Rudar Prijedor
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
03.04.2022 10:00
OFK Spartak
3 : 0
Ljubić
Krajina
Cazin
3 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
03.04.2022 15:00
Krajina
3 : 0
Borac (KD)
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Kozara
Gradiška
03.04.2022 10:00
Sloboda
0 : 1
Kozara
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
Zvijezda
Gradačac
03.04.2022 10:00
Bratstvo
1 : 2
Zvijezda
Borac
Šamac
1 : 2
Modriča Alfa
Modriča
03.04.2022 10:00
Borac
1 : 2
Modriča Alfa
Mineral
Banja Vrućica
5 : 0
Orašje
Orašje
03.04.2022 11:30
Mineral
5 : 0
Orašje
Sloga
Doboj
1 : 0
Tekstilac
Derventa
03.04.2022 10:00
Sloga
1 : 0
Tekstilac
Polet 1926
Brod
3 : 2
Ilićka 01
Brčko
03.04.2022 10:00
Polet 1926
3 : 2
Ilićka 01
Milići
Milići
2 : 0
Slaven
Živinice
03.04.2022 10:00
Milići
2 : 0
Slaven
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
03.04.2022 10:00
Zvijezda 09
2 : 0
Lokomotiva
Budućnost (P)
Pilica
0 : 4
Gradina
Srebrenik
03.04.2022 10:00
Budućnost (P)
0 : 4
Gradina
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
03.04.2022 10:00
Sarajevo
1 : 0
Slavija
UNIS
Vogošća
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 11:00
UNIS
1 : 1
Željezničar
Goražde
Goražde
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
03.04.2022 11:00
Goražde
3 : 0
Novi Grad
Radnik
Hadžići
1 : 6
Famos
Hrasnica
03.04.2022 11:00
Radnik
1 : 6
Famos
Bosna
Visoko
0 : 2
Ilijaš
Ilijaš
03.04.2022 11:00
Bosna
0 : 2
Ilijaš
Rudar
Kakanj
2 : 2
Baton
Sarajevo
03.04.2022 11:00
Rudar
2 : 2
Baton
Krivaja
Zavidovići
1 : 4
Romari
Vitez
03.04.2022 11:00
Krivaja
1 : 4
Romari
Travnik
Travnik
0 : 5
Fortuna
Zenica
03.04.2022 11:00
Travnik
0 : 5
Fortuna
Iskra
Bugojno
6 : 0
Simm Bau
Kosova
03.04.2022 11:00
Iskra
6 : 0
Simm Bau
Čapljina
Čapljina
1 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
03.04.2022 13:00
Čapljina
1 : 0
Tomislav
Knežopoljac
Knežica
0 : 2
OFK Brdo
Hambarine
03.04.2022 10:00
Knežopoljac
0 : 2
OFK Brdo
Omladinac
Banja Luka
1 : 0
Gorica
Šipovo
03.04.2022 09:30
Omladinac
1 : 0
Gorica
Proleter
Dvorovi
2 : 1
Jedinstvo
Brodac
03.04.2022 10:00
Proleter
2 : 1
Jedinstvo
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
1 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
03.04.2022 13:30
Mladost 1938
1 : 1
Željezničar
Kamenica
Bihać
0 : 6
OFK Bihać
Bihać
03.04.2022 13:30
Kamenica
0 : 6
OFK Bihać
Eurogol
Živinice
3 : 0
Proleter
Slavinovići
03.04.2022 11:00
Eurogol
3 : 0
Proleter
FA Akademica
Sarajevo
3 : 0
Radnik
Hadžići
03.04.2022 13:00
FA Akademica
3 : 0
Radnik
Famos
Vojkovići
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 12:00
Famos
2 : 2
Željezničar
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
03.04.2022 13:00
Jedinstvo
0 : 3
Glasinac 1936
Mornar 1923
Bar
2 : 0
Berane
Berane
03.04.2022 15:30
Mornar 1923
2 : 0
Berane
Borac
Banja Luka
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
03.04.2022 14:00
Borac
3 : 0
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Velež
Mostar
03.04.2022 10:00
Zrinjski
1 : 1
Velež
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
03.04.2022 14:00
Radnik
3 : 0
Rudar Prijedor
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 7
Lokomotiva
Brčko
03.04.2022 10:00
Sloboda
1 : 7
Lokomotiva
Omladinac
Banja Luka
5 : 0
Gorica
Šipovo
03.04.2022 11:00
Omladinac
5 : 0
Gorica
Zenit
Bijeljina
2 : 1
Mladost
Velika Obarska
03.04.2022 11:00
Zenit
2 : 1
Mladost
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 6
Partizan
Donja Trnova
03.04.2022 11:00
Zadrugar
1 : 6
Partizan
Priboj
Priboj
0 : 4
Sloga United
Bijeljina
03.04.2022 11:00
Priboj
0 : 4
Sloga United
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 2
Mladost (V)
Vrnograč
03.04.2022 11:30
Sloga
2 : 2
Mladost (V)
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 1
Sporting
Zenica
03.04.2022 11:30
Mladost
1 : 1
Sporting
Čelični grad - Steel City
Zenica
0 : 0
Čelik
Zenica
03.04.2022 11:30
Čelični grad - Steel City
0 : 0
Čelik
Rudar (B)
Breza
3 : 0
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
03.04.2022 11:00
Rudar (B)
3 : 0
Borac - Tetovo
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Usora
Usora - Žabljak
03.04.2022 11:30
TOŠK
3 : 0
Usora
Žepče 1919
Žepče
7 : 0
Nemila
Nemila
03.04.2022 11:30
Žepče 1919
7 : 0
Nemila
Natron
Maglaj
5 : 0
Pobjeda
Tešanjka
03.04.2022 11:30
Natron
5 : 0
Pobjeda
Mlade Nade
Ilidža
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 18:00
Mlade Nade
1 : 3
Željezničar
Famos (V)
Vojkovići
2 : 0
FA Akademica
Sarajevo
03.04.2022 10:00
Famos (V)
2 : 0
FA Akademica
Dobrinja
Sarajevo
0 : 3
Novi Grad
Sarajevo
03.04.2022 14:30
Dobrinja
0 : 3
Novi Grad
Šampion
Ilidža
2 : 5
Ozren
Semizovac
03.04.2022 12:00
Šampion
2 : 5
Ozren
Igman
Konjic
11 : 0
Blagaj
Blagaj
03.04.2022 11:30
Igman
11 : 0
Blagaj
Čapljina
Čapljina
0 : 2
Mostar
Mostar
03.04.2022 10:30
Čapljina
0 : 2
Mostar
Branitelj
Rodoč/Jasenica
0 : 0
Stolac
Stolac
03.04.2022 11:00
Branitelj
0 : 0
Stolac
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Sloboda
Tuzla
03.04.2022 11:00
Bratstvo
0 : 0
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Perfekt
Srebrenik
03.04.2022 11:00
Zvijezda
1 : 1
Perfekt
Colibri
Husino
2 : 1
Eurogol
Živinice
03.04.2022 11:00
Colibri
2 : 1
Eurogol
Bratstvo
Kozarac
1 : 1
FSA Prijedor
Prijedor
03.04.2022 11:00
Bratstvo
1 : 1
FSA Prijedor
AN Jedinstvo
Bihać
4 : 1
Borac
Izačić
03.04.2022 10:00
AN Jedinstvo
4 : 1
Borac
Omladinac
Sanica
0 : 4
Kolibri
Bihać
03.04.2022 10:00
Omladinac
0 : 4
Kolibri
Omladinac 75
Pokoj
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
03.04.2022 10:00
Omladinac 75
2 : 0
Jedinstvo
Vitez
Bužim
1 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
03.04.2022 10:00
Vitez
1 : 2
Krajišnik
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
1 : 0
Sporting
Zenica
03.04.2022 10:00
Mladost (DK)
1 : 0
Sporting
Čelični grad - Steel city
Zenica
0 : 13
Čelik
Zenica
03.04.2022 10:00
Čelični grad - Steel city
0 : 13
Čelik
TOŠK
Tešanj
5 : 0
Usora
Usora
03.04.2022 10:00
TOŠK
5 : 0
Usora
Nemila
Nemila
0 : 0
Žepče 1919
Žepče
03.04.2022 10:00
Nemila
0 : 0
Žepče 1919
Natron
Maglaj
1 : 0
Pobjeda
Tepanjka
03.04.2022 09:00
Natron
1 : 0
Pobjeda
Radnik
Hadžići
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
03.04.2022 09:00
Radnik
0 : 4
Željezničar
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Sloboda
Tuzla
03.04.2022 10:00
Bratstvo
0 : 0
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
5 : 0
Perfekt
Srebrenik
03.04.2022 10:00
Zvijezda
5 : 0
Perfekt
Colibri
Husino
0 : 2
Eurogol
Živinice
03.04.2022 10:00
Colibri
0 : 2
Eurogol
Borac (Š)
Šamac
0 : 4
Mladost
Rogatica
03.04.2022 15:00
Borac (Š)
0 : 4
Mladost
Sloga (S)
Srbac
8 : 0
Ljubić
Prnjavor
03.04.2022 15:00
Sloga (S)
8 : 0
Ljubić
Libero
Goražde
1 : 1
FK Sarajevo
Sarajevo
03.04.2022 16:00
Libero
1 : 1
FK Sarajevo
Sana 2014
Sanski Most
1 : 0
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
03.04.2022 14:00
Sana 2014
1 : 0
Željezničar 2011
Crvena zvezda
Beograd
4 : 3
Sloga
Zemun
03.04.2022
Crvena zvezda
4 : 3
Sloga
Vojvodina
Novi Sad
15 : 0
Požarevac
Požarevac
03.04.2022 16:30
Vojvodina
15 : 0
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 2
Napredak Junior 2018
Kruševac
03.04.2022 16:30
Radnički 1923
8 : 2
Napredak Junior 2018
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Karađorđe
Topola
03.04.2022 13:00
ŽGFK Lavice Dubočica
0 : 0
Karađorđe
Levač
Rekovac
8 : 3
Mačva
Šabac
03.04.2022 16:00
Levač
8 : 3
Mačva

Futsal

Kotor Varoš
Kotor Varoš
8 : 2
Ljubić
Prnjavor
03.04.2022 18:00
Kotor Varoš
8 : 2
Ljubić

Košarka

Studentski centar
Podgorica
80 : 88
Cedevita Olimpija
Ljubljana
03.04.2022 19:00
Studentski centar
80 : 88
Cedevita Olimpija
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
75 : 70
Borac
Banja Luka
03.04.2022 19:00
Radnik Elvaco MetPro
75 : 70
Borac
Rogatica
Rogatica
64 : 59
Sloboda 73
Novi Grad
03.04.2022 20:00
Rogatica
64 : 59
Sloboda 73
Mladost (KV)
Kotor Varoš
35 : 61
Stars Basket
Gradiška
03.04.2022 17:00
Mladost (KV)
35 : 61
Stars Basket
Hunters
Prijedor
95 : 55
Mladost (MG) 2
Mrkonjić Grad
03.04.2022 18:00
Hunters
95 : 55
Mladost (MG) 2
Una
Kozarska Dubica
56 : 69
Lijevče
Nova Topola
03.04.2022 16:00
Una
56 : 69
Lijevče
Mladi Krajišnik
Banja Luka
54 : 64
Play Off
Sarajevo
03.04.2022 14:30
Mladi Krajišnik
54 : 64
Play Off

Odbojka

Drina
Zvornik
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
03.04.2022 15:00
Drina
3 : 0
ŽOK Leotar
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Hercegovac
Bileća
03.04.2022 16:00
Radnik
3 : 0
Hercegovac
Borac
Banja Luka
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
03.04.2022 13:00
Borac
3 : 0
Slavija
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Gradiška
Gradiška
03.04.2022 18:00
Prijedor
0 : 3
Gradiška
Borac Stars
Banja Luka
2 : 3
Kozara
Gradiška
03.04.2022 16:00
Borac Stars
2 : 3
Kozara

Rukomet

Sloga (P)
Prnjavor
30 : 25
Kaluđer
Banja Luka
03.04.2022 13:00
Sloga (P)
30 : 25
Kaluđer
ORK BL
Banja Luka
36 : 14
Sava 2019
Brod
03.04.2022
ORK BL
36 : 14
Sava 2019
Bijeljina
Bijeljina
34 : 28
Mladost
Banja Luka
03.04.2022 13:00
Bijeljina
34 : 28
Mladost
Slavija 2
Istočno Sarajevo
38 : 37
Perihel
Brčko
03.04.2022 16:00
Slavija 2
38 : 37
Perihel
Zrinjski
Mostar
36 : 26
Bosna 2
Visoko
03.04.2022 17:00
Zrinjski
36 : 26
Bosna 2
Vogošća 2
Vogošća
26 : 32
Respect
Sarajevo
03.04.2022 17:00
Vogošća 2
26 : 32
Respect
Donji Vakuf
Donji Vakuf
27 : 35
Gračanica 2
Gračanica
03.04.2022 14:00
Donji Vakuf
27 : 35
Gračanica 2
Sana 7
Sanski Most
27 : 25
Bosna TS
Tešanj
03.04.2022 17:00
Sana 7
27 : 25
Bosna TS
Žepče
Žepče
27 : 29
Rudar
Banovići
03.04.2022 17:00
Žepče
27 : 29
Rudar
Rogatica
Rogatica
27 : 16
Derventa
Derventa
03.04.2022 17:00
Rogatica
27 : 16
Derventa
Lokomotiva
Mostar
30 : 39
Goražde
Goražde
03.04.2022 17:00
Lokomotiva
30 : 39
Goražde
Živinice
Živinice
23 : 31
Bosna
Tešanj
03.04.2022 16:00
Živinice
23 : 31
Bosna
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
30 : 28
Jedinstvo
Tuzla
03.04.2022 17:00
Sloga 2013
30 : 28
Jedinstvo
Levalea 2010
Nikšić
25 : 23
Mornar 7
Bar
03.04.2022 16:00
Levalea 2010
25 : 23
Mornar 7
Nikšić
Nikšić
38 : 26
Zeta
Podgorica
03.04.2022 11:00
Nikšić
38 : 26
Zeta
Komovi
Andrijevica
27 : 21
Danilovgrad
Danilovgrad
03.04.2022 18:00
Komovi
27 : 21
Danilovgrad
Jedinstvo
Bijelo Polje
23 : 30
Budvanska rivijera
Budva
03.04.2022 19:00
Jedinstvo
23 : 30
Budvanska rivijera
Sutjeska
Nikšić
31 : 40
Berane 1949
Berane
03.04.2022 16:00
Sutjeska
31 : 40
Berane 1949
Komovi
Andrijevica
14 : 33
Danilovgrad
Danilovgrad
03.04.2022 15:30
Komovi
14 : 33
Danilovgrad
Jedinstvo
Bijelo Polje
9 : 39
Budvanska rivijera
Budva
03.04.2022 16:30
Jedinstvo
9 : 39
Budvanska rivijera
Sutjeska
Nikšić
14 : 44
Berane 1949
Berane
03.04.2022 14:00
Sutjeska
14 : 44
Berane 1949