XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 257 utakmica za dan
Subota, 9 April 2022


Fudbal

Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 3
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 15:00
Tuzla City
3 : 3
Radnik
Borac
Banja Luka
1 : 1
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 17:00
Borac
1 : 1
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Leotar
Trebinje
09.04.2022 15:00
Željezničar
3 : 0
Leotar
Drina
Zvornik
1 : 0
Podrinje
Janja
09.04.2022 15:30
Drina
1 : 0
Podrinje
Ljubić
Prnjavor
5 : 1
Željezničar ST
Banja Luka
09.04.2022 15:30
Ljubić
5 : 1
Željezničar ST
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
09.04.2022 15:30
Zvijezda 09
2 : 0
Slavija
Sloboda
Novi Grad
2 : 1
Kozara
Gradiška
09.04.2022 15:30
Sloboda
2 : 1
Kozara
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 15:30
Tekstilac
1 : 1
Krupa
Sloga
Doboj
4 : 0
Modriča Alfa
Modriča
09.04.2022 15:30
Sloga
4 : 0
Modriča Alfa
Borac
Šamac
2 : 0
Sloga (S)
Srbac
09.04.2022 15:30
Borac
2 : 0
Sloga (S)
Jedinstvo
Žeravica
5 : 0
Željezničar
Doboj
09.04.2022 15:30
Jedinstvo
5 : 0
Željezničar
Sloga (T)
Trn
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
09.04.2022 15:30
Sloga (T)
1 : 1
Sloboda
Ilićka 01
Brčko
1 : 0
Guber
Srebrenica
09.04.2022 15:30
Ilićka 01
1 : 0
Guber
Mladost (G)
Gacko
2 : 2
Famos
Vojkovići
09.04.2022 15:30
Mladost (G)
2 : 2
Famos
Drina HE
Višegrad
3 : 2
Milići
Milići
09.04.2022 15:30
Drina HE
3 : 2
Milići
Rudar 1925
Ugljevik
0 : 4
Sloga
Gornje Crnjelovo
09.04.2022 15:30
Rudar 1925
0 : 4
Sloga
Bratstvo
Kozarac
6 : 2
Svodna
Svodna
09.04.2022 15:30
Bratstvo
6 : 2
Svodna
FSA
Prijedor
4 : 0
Slaven
Dobrljin
09.04.2022 15:30
FSA
4 : 0
Slaven
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 5
Torpedo
Cerovljani
09.04.2022 16:00
Sloboda
2 : 5
Torpedo
OFK Banja Luka
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Piskavica
09.04.2022 20:45
OFK Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 0
Priboj
Priboj
09.04.2022 15:30
Ljeskovac
5 : 0
Priboj
Kalemi
Trebovljani
4 : 2
Vilusi
Vilusi
09.04.2022 17:00
Kalemi
4 : 2
Vilusi
Milan
Kosjerovo
3 : 0
Polet
Mali Sitneši
09.04.2022 16:00
Milan
3 : 0
Polet
Borac
Trnjaci
0 : 0
VSK
Velino Selo
09.04.2022 15:30
Borac
0 : 0
VSK
Borac
Ugljevička Obrijež
7 : 1
Lazarevica
Čengić
09.04.2022 16:00
Borac
7 : 1
Lazarevica
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Zvijezda
Gradačac
09.04.2022 16:30
Mladost
1 : 2
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
1 : 1
Goražde
Goražde
09.04.2022 16:30
Gradina
1 : 1
Goražde
Radnik
Hadžići
1 : 2
GOŠK
Gabela
09.04.2022 16:30
Radnik
1 : 2
GOŠK
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
09.04.2022 16:30
Tomislav
2 : 0
Bratstvo
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Budućnost
Banovići
09.04.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost
Orašje
Orašje
1 : 0
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 16:30
Orašje
1 : 0
Simm Bau
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
09.04.2022 16:30
Podgrmeč
0 : 1
Rudar (HB)
NK Vitez
Vitez
2 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
09.04.2022 16:30
NK Vitez
2 : 2
Rudar (K)
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 1
Brnjaci
Brnjaci
09.04.2022 16:30
Sloga
2 : 1
Brnjaci
Vitez
Bužim
5 : 2
Brekovica 78
Brekovica
09.04.2022 16:30
Vitez
5 : 2
Brekovica 78
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 1
FK Vitez
Vitez
09.04.2022 16:30
Krajišnik
2 : 1
FK Vitez
Iskra
Bugojno
3 : 0
Vlašić
Turbe
09.04.2022 16:30
Iskra
3 : 0
Vlašić
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 1
Kiseljak
Kiseljak
09.04.2022 16:30
Novi Travnik
3 : 1
Kiseljak
Slaven
Živinice
2 : 3
Seona
Seona
09.04.2022 16:30
Slaven
2 : 3
Seona
Radnički
Lukavac
4 : 1
Dinamo
Donja Mahala
09.04.2022 16:30
Radnički
4 : 1
Dinamo
Bosna
Visoko
2 : 0
Mošćanica
Sarajevo
09.04.2022 16:30
Bosna
2 : 0
Mošćanica
Rudar
Breza
0 : 0
Moševac
Moševac
09.04.2022 16:30
Rudar
0 : 0
Moševac
Mladost
Vrnograč
2 : 1
Bajer 99
Velagići
09.04.2022 16:30
Mladost
2 : 1
Bajer 99
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
09.04.2022 16:30
Željezničar
0 : 2
Bratstvo
Omladinac
Sanica
1 : 2
Ključ
Ključ
09.04.2022 16:30
Omladinac
1 : 2
Ključ
Mramor (B)
Babice
1 : 2
Trebava
Donja Zelinja
09.04.2022 16:30
Mramor (B)
1 : 2
Trebava
Pobjeda
Tešanjka
1 : 0
Borac
Tetovo -Zenica
09.04.2022 16:00
Pobjeda
1 : 0
Borac
Čelični grad-Steel City
Zenica
0 : 5
Žepče
Žepče
09.04.2022 16:00
Čelični grad-Steel City
0 : 5
Žepče
Saobraćajac
Sarajevo
5 : 0
Hrid
Sarajevo
09.04.2022 18:00
Saobraćajac
5 : 0
Hrid
Respekt
Sarajevo
0 : 5
Igman
Ilidža
09.04.2022 16:15
Respekt
0 : 5
Igman
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 0
Stup
Sarajevo
09.04.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Stup
Cim
Cim
3 : 2
Mostar
Mostar
09.04.2022 16:30
Cim
3 : 2
Mostar
Mladost (Sol.)
Solina
4 : 0
Grivice
Grivice
09.04.2022 16:30
Mladost (Sol.)
4 : 0
Grivice
Konjuh
Kladanj
2 : 0
Oskova
Oskova
09.04.2022 16:30
Konjuh
2 : 0
Oskova
Spartak ŽK
Subotica
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
09.04.2022 16:00
Spartak ŽK
4 : 3
Kolubara
Mladost
Lučani
2 : 0
Radnički (N)
Niš
09.04.2022 18:30
Mladost
2 : 0
Radnički (N)
Inđija
Inđija
1 : 3
Železničar
Pančevo
09.04.2022 16:00
Inđija
1 : 3
Železničar
Preston North End
Preston
2 : 1
Queens Park Rangers
London
09.04.2022 16:00
Preston North End
2 : 1
Queens Park Rangers
Millwall
London
4 : 1
Barnsley
Barnsley
09.04.2022 16:00
Millwall
4 : 1
Barnsley
Swansea City
Swansea
2 : 1
Derby County
Derby
09.04.2022 16:00
Swansea City
2 : 1
Derby County
Blackburn Rovers
Blackburn
1 : 1
Blackpool
Blackpool
09.04.2022 16:00
Blackburn Rovers
1 : 1
Blackpool
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 0
Birmingham City
Birmingham
09.04.2022 16:00
Nottingham Forest
2 : 0
Birmingham City
Sheffield United
Sheffield
0 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
09.04.2022 13:45
Sheffield United
0 : 0
AFC Bournemouth
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 3
Stoke City
Stoke-on-Trent
09.04.2022 16:00
West Bromwich Albion
1 : 3
Stoke City
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 1
Hull City
Hull
09.04.2022 16:00
Middlesbrough
0 : 1
Hull City
Reading
Reading
1 : 2
Cardiff City
Cardiff
09.04.2022 16:00
Reading
1 : 2
Cardiff City
Bristol City
Bristol
1 : 1
Peterborough United
Peterborough
09.04.2022 16:00
Bristol City
1 : 1
Peterborough United
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Atletico Madrid
Madrid
09.04.2022 16:15
Mallorca
1 : 0
Atletico Madrid
Cadiz
Cádiz
1 : 2
Real Betis
Sevilla
09.04.2022 14:00
Cadiz
1 : 2
Real Betis
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
09.04.2022 21:00
Real Madrid
2 : 0
Getafe
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
09.04.2022 18:30
Villarreal
1 : 1
Athletic Bilbao
Bayern
München
1 : 0
Augsburg
Augsburg
09.04.2022 15:30
Bayern
1 : 0
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
4 : 0
Arminia
Bielefeld
09.04.2022 15:30
Wolfsburg
4 : 0
Arminia
Hertha BSC
Berlin
1 : 4
Union Berlin
Berlin
09.04.2022 18:30
Hertha BSC
1 : 4
Union Berlin
Köln
Köln
3 : 2
Mainz 05
Mainz
09.04.2022 15:30
Köln
3 : 2
Mainz 05
Greuther Fürth
Fürth
0 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
09.04.2022 15:30
Greuther Fürth
0 : 2
Borussia M'gladbach
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Juventus
Torino
09.04.2022 20:45
Cagliari
1 : 2
Juventus
Empoli
Empoli
0 : 0
Spezia
La Spezia
09.04.2022 15:00
Empoli
0 : 0
Spezia
Inter
Milano
2 : 0
Hellas Verona
Verona
09.04.2022 18:00
Inter
2 : 0
Hellas Verona
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 6
PSG
Paris
09.04.2022 21:00
Clermont
1 : 6
PSG
Reims
Reims
2 : 3
Rennes
Rennes
09.04.2022 17:00
Reims
2 : 3
Rennes
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
09.04.2022 16:30
Sarajevo
5 : 0
Rudar Prijedor
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Mladost
Doboj Kakanj
09.04.2022 11:00
Široki Brijeg
5 : 0
Mladost
Radnik (B)
Bijeljina
2 : 1
Radnik (H)
Hadžići
09.04.2022 13:00
Radnik (B)
2 : 1
Radnik (H)
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
09.04.2022 17:30
Željezničar
7 : 0
Željezničar Sport Team
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
09.04.2022 14:00
Krupa
2 : 2
Zvijezda 09
Baton
Sarajevo
2 : 3
Bosna
Visoko
09.04.2022 13:30
Baton
2 : 3
Bosna
Novi Grad
Sarajevo
0 : 1
UNIS
Vogošća
09.04.2022 13:30
Novi Grad
0 : 1
UNIS
Fortuna
Zenica
0 : 3
Kiseljak
Kiseljak
09.04.2022 13:30
Fortuna
0 : 3
Kiseljak
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 3
Rudar
Breza
09.04.2022 15:00
Novi Šeher
2 : 3
Rudar
Posušje
Posušje
4 : 0
Stolac
Stolac
09.04.2022 11:00
Posušje
4 : 0
Stolac
Igman
Konjic
4 : 3
Branitelj
Rodoč-Jasenica
09.04.2022 13:30
Igman
4 : 3
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
0 : 1
Čapljina
Čapljina
09.04.2022 13:30
Brotnjo
0 : 1
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Grude
Grude
09.04.2022 13:00
Ljubuški
0 : 4
Grude
Petrovac
Petrovac
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
09.04.2022 16:00
Petrovac
1 : 1
Sutjeska
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 16:30
Široki Brijeg
5 : 0
Radnik
Baton
Sarajevo
3 : 1
Bosna
Visoko
09.04.2022 11:00
Baton
3 : 1
Bosna
Ilijaš
Ilijaš
1 : 4
Radnik
Hadžići
09.04.2022 11:00
Ilijaš
1 : 4
Radnik
Novi Grad
Sarajevo
3 : 2
UNIS
Vogošća
09.04.2022 11:00
Novi Grad
3 : 2
UNIS
Fortuna
Zenica
2 : 0
Kiseljak
Kiseljak
09.04.2022 11:00
Fortuna
2 : 0
Kiseljak
Igman
Konjic
2 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
09.04.2022 11:00
Igman
2 : 0
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
0 : 1
Čapljina
Čapljina
09.04.2022 11:00
Brotnjo
0 : 1
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Grude
Grude
09.04.2022 11:00
Ljubuški
0 : 4
Grude
Radnik Urije
Prijedor
1 : 3
Knežopoljac
Knežica
09.04.2022 11:00
Radnik Urije
1 : 3
Knežopoljac
Rudar
Blagaj
3 : 0
Partizan
Kostajnica
09.04.2022 11:00
Rudar
3 : 0
Partizan
Lauš
Banja Luka
0 : 8
OFK Spartak
Banja Luka
09.04.2022 11:30
Lauš
0 : 8
OFK Spartak
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
09.04.2022 17:30
Željezničar Sport Team
2 : 1
Omladinac
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Progres
Kneževo
09.04.2022 11:30
Sloboda
2 : 0
Progres
Hajduk
Kožuhe
1 : 0
Vučijak
Majevica
09.04.2022 10:00
Hajduk
1 : 0
Vučijak
Trebava
Osječani
4 : 3
Borac
Bosanski Lužani
09.04.2022 10:00
Trebava
4 : 3
Borac
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Jedinstvo
Brodac
09.04.2022 11:00
Rudar 1925
2 : 0
Jedinstvo
Trnovica
Trnovica
1 : 5
Jedinstvo
Roćević
09.04.2022 11:00
Trnovica
1 : 5
Jedinstvo
Velež
Nevesinje
4 : 2
Hercegovac
Bileća
09.04.2022 16:30
Velež
4 : 2
Hercegovac
LeoStars
Trebinje
1 : 2
Velež
Nevesinje
09.04.2022 13:00
LeoStars
1 : 2
Velež
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 1
Rudar
Breza
09.04.2022 13:30
Novi Šeher
2 : 1
Rudar
Turbina
Jablanica
2 : 3
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
09.04.2022 10:00
Turbina
2 : 3
Sloga
Jedinstvo
Lukavica
1 : 2
Tuzla
Tuzla
09.04.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 2
Tuzla
Seona
Seona
1 : 1
Eurogol
Živinice
09.04.2022 11:00
Seona
1 : 1
Eurogol
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
09.04.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Betaclub Tango
Igman
Ilidža
4 : 2
FA Akademica
Sarajevo
09.04.2022 14:00
Igman
4 : 2
FA Akademica
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 3
Baton
Sarajevo
09.04.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Baton
Radnik
Hadžići
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.04.2022 11:00
Radnik
0 : 3
Željezničar
Atletiko
Sarajevo
0 : 3
Romanija
Pale
09.04.2022 18:30
Atletiko
0 : 3
Romanija
Young Boys
Sarajevo
0 : 5
Mlade Nade
Sarajevo
09.04.2022 17:00
Young Boys
0 : 5
Mlade Nade
Omladinac
Doglodi
0 : 4
Miske - Akademija
Sarajevo
09.04.2022 10:00
Omladinac
0 : 4
Miske - Akademija
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Mornar 1923
Bar
09.04.2022 15:30
Podgorica
1 : 0
Mornar 1923
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 1
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 15:00
Široki Brijeg
3 : 1
Radnik
Mineral
Banja Vrućica
0 : 3
Kozara
Gradiška
09.04.2022 10:00
Mineral
0 : 3
Kozara
Ljubić
Prnjavor
0 : 4
Sloga
Doboj
09.04.2022 10:00
Ljubić
0 : 4
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
6 : 1
Polet 1926
Brod
09.04.2022 10:00
Modriča Alfa
6 : 1
Polet 1926
Željezničar Sport Team
Banja Luka
9 : 0
Radnik Urije
Prijedor
09.04.2022 10:00
Željezničar Sport Team
9 : 0
Radnik Urije
Tekstilac
Derventa
4 : 2
Željezničar
Doboj
09.04.2022 10:00
Tekstilac
4 : 2
Željezničar
Borac (BL)
Banja Luka
1 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Borac (BL)
1 : 0
OFK Spartak 2013
Proleter
Teslić
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 10:00
Proleter
1 : 2
Krupa
Radnik
Bijeljina
0 : 7
Drina
Zvornik
09.04.2022 10:00
Radnik
0 : 7
Drina
Zenit
Bijeljina
4 : 1
Ilićka 01
Brčko
09.04.2022 10:00
Zenit
4 : 1
Ilićka 01
Podrinje
Janja
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
09.04.2022 10:00
Podrinje
1 : 1
Sloboda
Lokomotiva
Brčko
4 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
09.04.2022 10:00
Lokomotiva
4 : 1
Pelagićevo
Omarska
Omarska
5 : 1
Gomjenica
Prijedor
09.04.2022 11:00
Omarska
5 : 1
Gomjenica
Borac
Kozarska Dubica
3 : 3
Sloboda
Novi Grad
09.04.2022 11:00
Borac
3 : 3
Sloboda
13 Skojevki
Grbavci
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
09.04.2022 10:00
13 Skojevki
1 : 1
Lijevče
Lauš
Lauš - Banja Luka
3 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Lauš
3 : 2
OFK Spartak 2013
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 0
Omladinac
Banja Luka
09.04.2022 16:30
Željezničar Sport team
2 : 0
Omladinac
Gorica
Šipovo
5 : 2
Džaja
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Gorica
5 : 2
Džaja
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Vrbas
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Čelinac
2 : 0
Vrbas
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 2
Progres
Kneževo
09.04.2022 10:00
Sloboda
1 : 2
Progres
Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Janja 2009
Janja
09.04.2022 10:30
Sloga United
3 : 0
Janja 2009
Omladinac
Potočari
6 : 3
Zadrugar
Donje Crnjelovo
09.04.2022 17:00
Omladinac
6 : 3
Zadrugar
Rudar 1925
Ugljevik
7 : 0
Jedinstvo
Brodac
09.04.2022 10:00
Rudar 1925
7 : 0
Jedinstvo
Lokanj
Lokanj
0 : 4
Milići
Milići
09.04.2022 10:00
Lokanj
0 : 4
Milići
Mladost
Rogatica
1 : 0
Rudo
Rudo
09.04.2022 10:00
Mladost
1 : 0
Rudo
LeoStars
Trebinje
6 : 1
Velež
Nevesinje
09.04.2022 14:00
LeoStars
6 : 1
Velež
Metalac
Veliki Lug
1 : 1
Radnički
Ripač
09.04.2022 11:30
Metalac
1 : 1
Radnički
Rudar
Kamengrad
9 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
09.04.2022 11:30
Rudar
9 : 0
Una Nacionalni park
ABC
Podzvizd
0 : 0
Jezerski
Jezerski
09.04.2022 11:30
ABC
0 : 0
Jezerski
Olimpija
Tržac
0 : 4
Mladost (V)
Vrnograč
09.04.2022 11:30
Olimpija
0 : 4
Mladost (V)
Sporting
Zenica
09.04.2022
14:00
Rudar (K)
Kakanj
09.04.2022 14:00
Sporting
:
Rudar (K)
Moševac
Moševac
0 : 7
Natron
Maglaj
09.04.2022 11:30
Moševac
0 : 7
Natron
Pobjeda
Tešanjka
0 : 7
Žepče 1919
Žepče
09.04.2022 11:30
Pobjeda
0 : 7
Žepče 1919
Krivaja
Zavidovići
0 : 2
TOŠK
Tešanj
09.04.2022 09:30
Krivaja
0 : 2
TOŠK
Usora
Usora - Žabljak
0 : 6
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 11:30
Usora
0 : 6
Simm Bau
Radnik
Hadžići
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
09.04.2022 10:00
Radnik
1 : 1
Sarajevo
Novi Grad
Sarajevo
0 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
09.04.2022 16:15
Novi Grad
0 : 0
Miske - Akademija
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Baton
Sarajevo
09.04.2022 09:00
Željezničar
0 : 2
Baton
UNIS
Vogošča
3 : 0
Famos (V)
Vojkovići
09.04.2022 10:00
UNIS
3 : 0
Famos (V)
Famos (H)
Hrasnica
8 : 0
Sporting
Ilidža
09.04.2022 10:00
Famos (H)
8 : 0
Sporting
Soccer
Sarajevo
1 : 2
AF Devetka
Sarajevo
09.04.2022 09:00
Soccer
1 : 2
AF Devetka
Romanija
Pale
0 : 6
J Academy
Sarajevo
09.04.2022 10:00
Romanija
0 : 6
J Academy
Velež
Mostar
0 : 0
Brotnjo
Čitluk
09.04.2022 11:30
Velež
0 : 0
Brotnjo
Stolac
Stolac
4 : 0
Čapljina
Čapljina
09.04.2022 11:30
Stolac
4 : 0
Čapljina
GOŠK
Gabela
1 : 1
Igman
Konjic
09.04.2022 11:30
GOŠK
1 : 1
Igman
Blagaj
Blagaj
0 : 0
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 11:30
Blagaj
0 : 0
Zrinjski
Klis
Buturović polje
0 : 1
Turbina
Jablanica
09.04.2022 11:30
Klis
0 : 1
Turbina
Cim
Mostar
0 : 2
Kruševo
Kruševo
09.04.2022 11:30
Cim
0 : 2
Kruševo
Lokomotiva
Mostar
3 : 0
Višići
Višići
09.04.2022 11:30
Lokomotiva
3 : 0
Višići
Međugorje
Međugorje
0 : 5
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
09.04.2022 11:30
Međugorje
0 : 5
Bjelopoljac
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 1
Betaclub Tango
Lukavac
09.04.2022 10:00
Di - Five
0 : 1
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 2
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
09.04.2022 10:00
Asscheim
1 : 2
Tuzla City
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 8
Sloboda
Tuzla
09.04.2022 11:00
Gornji Rahić
1 : 8
Sloboda
Slaven
Živinice
3 : 0
Bambi
Tuzla
09.04.2022 11:00
Slaven
3 : 0
Bambi
Mineral ZTC
Banja Vrućica
1 : 4
Kozara
Gradiška
09.04.2022 12:00
Mineral ZTC
1 : 4
Kozara
Ljubić
Prnjavor
1 : 10
Sloga
Doboj
09.04.2022 12:00
Ljubić
1 : 10
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Polet 1926
Brod
09.04.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 0
Polet 1926
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
09.04.2022 12:00
Željezničar Sport Team
2 : 1
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
4 : 1
Željezničar
Doboj
09.04.2022 12:00
Tekstilac
4 : 1
Željezničar
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
09.04.2022 12:00
Borac (BL)
3 : 2
Spartak 2013
Proleter
Teslić
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 12:00
Proleter
3 : 0
Krupa
Omarska
Omarska
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
09.04.2022 12:30
Omarska
3 : 0
Gomjenica
Leotar
Trebinje
1 : 0
Hercegovac
Bileća
09.04.2022 11:00
Leotar
1 : 0
Hercegovac
LeoStars
Trebinje
4 : 0
Velež
Nevesinje
09.04.2022 14:00
LeoStars
4 : 0
Velež
Rudar
Kamengrad
0 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
09.04.2022 10:00
Rudar
0 : 0
Mladost 1938
Krajišnik
Velika Kladuša
5 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
09.04.2022 10:00
Krajišnik
5 : 1
Bratstvo
ABC
Podzvizd
0 : 1
Jezerski
Jezerski
09.04.2022 10:00
ABC
0 : 1
Jezerski
Sporting
Zenica
09.04.2022
13:00
Rudar (K)
Kakanj
09.04.2022 13:00
Sporting
:
Rudar (K)
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 3
Čelični grad - Steel city
Zenica
09.04.2022 10:00
Borac - Tetovo
0 : 3
Čelični grad - Steel city
Moševac
Moševac
1 : 2
Natron
Maglaj
09.04.2022 10:00
Moševac
1 : 2
Natron
Pobjeda
Tepanjka
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
09.04.2022 10:00
Pobjeda
3 : 0
Žepče 1919
Krivaja
Zavidovići
0 : 0
TOŠK
Tešanj
09.04.2022 10:00
Krivaja
0 : 0
TOŠK
Usora
Usora
0 : 4
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 10:00
Usora
0 : 4
Simm Bau
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Olimp
Pale
09.04.2022 12:30
Željezničar
0 : 2
Olimp
Igman
Ilidža
4 : 2
Sokolac
Sokolac
09.04.2022 16:15
Igman
4 : 2
Sokolac
J Academy
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
09.04.2022 10:00
J Academy
2 : 0
Novi Grad
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Sparta
Sarajevo
09.04.2022 10:30
Željezničar
4 : 0
Sparta
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
09.04.2022 10:00
Di - Five
1 : 2
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
0 : 7
Tuzla City
Simin Han
09.04.2022 10:00
Asscheim
0 : 7
Tuzla City
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 2
Sloboda
Tuzla
09.04.2022 10:00
Gornji Rahić
1 : 2
Sloboda
Slaven
Živinice
0 : 11
Bambi
Tuzla
09.04.2022 10:00
Slaven
0 : 11
Bambi
Sloga (S)
Srbac
8 : 0
Borac (Š)
Šamac
09.04.2022 11:00
Sloga (S)
8 : 0
Borac (Š)
Mladost
Rogatica
3 : 0
Modriča Ducla
Modriča
09.04.2022 14:00
Mladost
3 : 0
Modriča Ducla
Brotnjo
Čitluk
8 : 0
Mladost
Nević Polje
09.04.2022 15:00
Brotnjo
8 : 0
Mladost
FK Sarajevo
Sarajevo
0 : 6
Inter
Posušje
09.04.2022 12:00
FK Sarajevo
0 : 6
Inter

Futsal

Beli anđeo
Popovo Polje
4 : 3
Radnik Siti
Bijeljina
09.04.2022 20:00
Beli anđeo
4 : 3
Radnik Siti
Glasinac
Sokolac
6 : 2
Jahorina
Pale
09.04.2022 20:00
Glasinac
6 : 2
Jahorina
Željeznica
Trnovo
6 : 1
Boračka
Gradiška
09.04.2022 20:00
Željeznica
6 : 1
Boračka
Brčko Zdravlje
Brčko
1 : 4
Ugljevik
Ugljevik
09.04.2022 20:00
Brčko Zdravlje
1 : 4
Ugljevik
Leotar
Trebinje
5 : 0
Borac
Banja Luka
09.04.2022 16:00
Leotar
5 : 0
Borac
Finale druga utakmica
Konjic
Konjic
7 : 4
Bubamara
Cazin
09.04.2022 17:00
Konjic
7 : 4
Bubamara

Košarka

Mornar
Bar
82 : 88
Studentski centar
Podgorica
09.04.2022 19:00
Mornar
82 : 88
Studentski centar
Mladost
Mrkonjić Grad
87 : 82
Posušje
Posušje
09.04.2022 19:00
Mladost
87 : 82
Posušje
Polufinale prva utakmica
Budućnost BN
Bijeljina
95 : 71
Princip
Zvornik
09.04.2022 17:00
Budućnost BN
95 : 71
Princip
Slavija
Istočno Sarajevo
60 : 52
Rogatica
Rogatica
09.04.2022 19:30
Slavija
60 : 52
Rogatica
Orlovi
Banja Luka
81 : 54
Jedinstvo Dženex
Tuzla
09.04.2022 18:30
Orlovi
81 : 54
Jedinstvo Dženex
Igman
Istočna Ilidža
56 : 82
Feniks
Banja Luka
09.04.2022 13:30
Igman
56 : 82
Feniks

Odbojka

Mladost
Brčko
2 : 3
Domaljevac
Domaljevac
09.04.2022 19:00
Mladost
2 : 3
Domaljevac
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Borac m:tel
Banjaluka
09.04.2022 19:00
Kakanj 78
3 : 0
Borac m:tel
Libero
Bijeljina
3 : 1
Glasinac
Sokolac
09.04.2022 15:00
Libero
3 : 1
Glasinac

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
26 : 29
Borac M:TEL
Banja Luka
09.04.2022 18:00
Krivaja
26 : 29
Borac M:TEL
Leotar
Trebinje
28 : 27
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
09.04.2022 19:00
Leotar
28 : 27
Sloga (GV/U)
Iskra
Bugojna
35 : 30
Vogošća
Vogošća
09.04.2022 20:00
Iskra
35 : 30
Vogošća
Bosna (S)
Sarajevo
28 : 35
Izviđač CO
Ljubuški
09.04.2022 20:00
Bosna (S)
28 : 35
Izviđač CO
Sloga (D)
Doboj
31 : 34
Maglaj
Maglaj
09.04.2022 18:00
Sloga (D)
31 : 34
Maglaj
Gradačac
Gradačac
24 : 23
Gračanica
Gračanica
09.04.2022 18:00
Gradačac
24 : 23
Gračanica
Sloboda
Tuzla
27 : 26
Konjuh
Živinice
09.04.2022 18:00
Sloboda
27 : 26
Konjuh
Derventa
Derventa
33 : 31
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
09.04.2022 19:00
Derventa
33 : 31
Kozara (KD)
Drina
Zvornik
29 : 25
Bijeljina
Bijeljina
09.04.2022 18:00
Drina
29 : 25
Bijeljina
Kozara (G)
Gradiška
24 : 25
Hercegovina
Nevesinje
09.04.2022 19:30
Kozara (G)
24 : 25
Hercegovina
Hercegovac
Bileća
18 : 39
Perihel
Brčko
09.04.2022 19:00
Hercegovac
18 : 39
Perihel
Velež
Mostar
31 : 22
Vogošća 2
Vogošća
09.04.2022 20:00
Velež
31 : 22
Vogošća 2
Respect
Sarajevo
29 : 28
Briješće
Sarajevo
09.04.2022 15:00
Respect
29 : 28
Briješće
Radnički
Goražde
30 : 30
Izviđač CO 2
Ljubuški
09.04.2022 18:00
Radnički
30 : 30
Izviđač CO 2
Čapljina
Čapljina
22 : 18
Rvacka
Livno
09.04.2022 19:00
Čapljina
22 : 18
Rvacka
Jajce
Jajce
38 : 33
Žepče
Žepče
09.04.2022 18:00
Jajce
38 : 33
Žepče
Čelik
Zenica
27 : 30
Čelik Junior
Zenica
09.04.2022 16:00
Čelik
27 : 30
Čelik Junior
Mira
Prijedor
32 : 35
Krivaja
Zavidovići
09.04.2022 18:00
Mira
32 : 35
Krivaja
Hadžići
Hadžići
30 : 32
Izviđač CO
Ljubuški
09.04.2022 18:00
Hadžići
30 : 32
Izviđač CO
Ilidža
Ilidža
28 : 35
Jedinstvo
Brčko
09.04.2022 18:00
Ilidža
28 : 35
Jedinstvo
Leotar
Trebinje
21 : 29
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 18:00
Leotar
21 : 29
Zrinjski
Knežopoljka
Kozarska Dubica
25 : 25
Borac
Banjaluka
09.04.2022 18:00
Knežopoljka
25 : 25
Borac
Radnik
Bijeljina
31 : 26
Borja
Teslić
09.04.2022 14:00
Radnik
31 : 26
Borja
Derventa
Derventa
17 : 26
Borac 2
Banja Luka
09.04.2022 16:30
Derventa
17 : 26
Borac 2
Goražde
Goražde
25 : 19
Turbina
Jablanica
09.04.2022 20:00
Goražde
25 : 19
Turbina
Bihać
Bihać
33 : 28
Lokomotiva
Mostar
09.04.2022 16:00
Bihać
33 : 28
Lokomotiva
Rudar
Pljevlja
25 : 20
Levalea 2010
Nikšić
09.04.2022 17:00
Rudar
25 : 20
Levalea 2010
Trebjesa
Nikšić
17 : 24
Zeta
Podgorica
09.04.2022 19:00
Trebjesa
17 : 24
Zeta
Tivat
Tivat
26 : 26
Nikšić
Nikšić
09.04.2022 18:00
Tivat
26 : 26
Nikšić
Berane 1949
Berane
26 : 30
Lovćen
Cetinje
09.04.2022 18:00
Berane 1949
26 : 30
Lovćen
Berane 1949
Berane
25 : 24
Lovćen
Cetinje
09.04.2022 15:30
Berane 1949
25 : 24
Lovćen