XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 257 utakmica za dan
Subota, 9 April 2022


Fudbal

Borac
Šamac
2 : 0
Sloga (S)
Srbac
09.04.2022 15:30
Borac
2 : 0
Sloga (S)
Jedinstvo
Žeravica
5 : 0
Željezničar
Doboj
09.04.2022 15:30
Jedinstvo
5 : 0
Željezničar
Sloga (T)
Trn
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
09.04.2022 15:30
Sloga (T)
1 : 1
Sloboda
Ilićka 01
Brčko
1 : 0
Guber
Srebrenica
09.04.2022 15:30
Ilićka 01
1 : 0
Guber
Mladost (G)
Gacko
2 : 2
Famos
Vojkovići
09.04.2022 15:30
Mladost (G)
2 : 2
Famos
Drina HE
Višegrad
3 : 2
Milići
Milići
09.04.2022 15:30
Drina HE
3 : 2
Milići
Rudar 1925
Ugljevik
0 : 4
Sloga
Gornje Crnjelovo
09.04.2022 15:30
Rudar 1925
0 : 4
Sloga
Bratstvo
Kozarac
6 : 2
Svodna
Svodna
09.04.2022 15:30
Bratstvo
6 : 2
Svodna
FSA
Prijedor
4 : 0
Slaven
Dobrljin
09.04.2022 15:30
FSA
4 : 0
Slaven
Sloboda
Donji Podgradci
2 : 5
Torpedo
Cerovljani
09.04.2022 16:00
Sloboda
2 : 5
Torpedo
OFK Banja Luka
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Piskavica
09.04.2022 20:45
OFK Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 0
Priboj
Priboj
09.04.2022 15:30
Ljeskovac
5 : 0
Priboj
Kalemi
Trebovljani
4 : 2
Vilusi
Vilusi
09.04.2022 17:00
Kalemi
4 : 2
Vilusi
Milan
Kosjerovo
3 : 0
Polet
Mali Sitneši
09.04.2022 16:00
Milan
3 : 0
Polet
Borac
Trnjaci
0 : 0
VSK
Velino Selo
09.04.2022 15:30
Borac
0 : 0
VSK
Borac
Ugljevička Obrijež
7 : 1
Lazarevica
Čengić
09.04.2022 16:00
Borac
7 : 1
Lazarevica
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Zvijezda
Gradačac
09.04.2022 16:30
Mladost
1 : 2
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
1 : 1
Goražde
Goražde
09.04.2022 16:30
Gradina
1 : 1
Goražde
Radnik
Hadžići
1 : 2
GOŠK
Gabela
09.04.2022 16:30
Radnik
1 : 2
GOŠK
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
09.04.2022 16:30
Tomislav
2 : 0
Bratstvo
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Budućnost
Banovići
09.04.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost
Orašje
Orašje
1 : 0
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 16:30
Orašje
1 : 0
Simm Bau
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
09.04.2022 16:30
Podgrmeč
0 : 1
Rudar (HB)
NK Vitez
Vitez
2 : 2
Rudar (K)
Kamengrad
09.04.2022 16:30
NK Vitez
2 : 2
Rudar (K)
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 1
Brnjaci
Brnjaci
09.04.2022 16:30
Sloga
2 : 1
Brnjaci
Vitez
Bužim
5 : 2
Brekovica 78
Brekovica
09.04.2022 16:30
Vitez
5 : 2
Brekovica 78
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 1
FK Vitez
Vitez
09.04.2022 16:30
Krajišnik
2 : 1
FK Vitez
Iskra
Bugojno
3 : 0
Vlašić
Turbe
09.04.2022 16:30
Iskra
3 : 0
Vlašić
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 1
Kiseljak
Kiseljak
09.04.2022 16:30
Novi Travnik
3 : 1
Kiseljak
Slaven
Živinice
2 : 3
Seona
Seona
09.04.2022 16:30
Slaven
2 : 3
Seona
Radnički
Lukavac
4 : 1
Dinamo
Donja Mahala
09.04.2022 16:30
Radnički
4 : 1
Dinamo
Bosna
Visoko
2 : 0
Mošćanica
Sarajevo
09.04.2022 16:30
Bosna
2 : 0
Mošćanica
Rudar
Breza
0 : 0
Moševac
Moševac
09.04.2022 16:30
Rudar
0 : 0
Moševac
Mladost
Vrnograč
2 : 1
Bajer 99
Velagići
09.04.2022 16:30
Mladost
2 : 1
Bajer 99
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
09.04.2022 16:30
Željezničar
0 : 2
Bratstvo
Omladinac
Sanica
1 : 2
Ključ
Ključ
09.04.2022 16:30
Omladinac
1 : 2
Ključ
Mramor (B)
Babice
1 : 2
Trebava
Donja Zelinja
09.04.2022 16:30
Mramor (B)
1 : 2
Trebava
Pobjeda
Tešanjka
1 : 0
Borac
Tetovo -Zenica
09.04.2022 16:00
Pobjeda
1 : 0
Borac
Čelični grad-Steel City
Zenica
0 : 5
Žepče
Žepče
09.04.2022 16:00
Čelični grad-Steel City
0 : 5
Žepče
Saobraćajac
Sarajevo
5 : 0
Hrid
Sarajevo
09.04.2022 18:00
Saobraćajac
5 : 0
Hrid
Respekt
Sarajevo
0 : 5
Igman
Ilidža
09.04.2022 16:15
Respekt
0 : 5
Igman
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 0
Stup
Sarajevo
09.04.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Stup
Cim
Cim
3 : 2
Mostar
Mostar
09.04.2022 16:30
Cim
3 : 2
Mostar
Mladost (Sol.)
Solina
4 : 0
Grivice
Grivice
09.04.2022 16:30
Mladost (Sol.)
4 : 0
Grivice
Konjuh
Kladanj
2 : 0
Oskova
Oskova
09.04.2022 16:30
Konjuh
2 : 0
Oskova
Spartak ŽK
Subotica
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
09.04.2022 16:00
Spartak ŽK
4 : 3
Kolubara
Mladost
Lučani
2 : 0
Radnički (N)
Niš
09.04.2022 18:30
Mladost
2 : 0
Radnički (N)
Inđija
Inđija
1 : 3
Železničar
Pančevo
09.04.2022 16:00
Inđija
1 : 3
Železničar
Preston North End
Preston
2 : 1
Queens Park Rangers
London
09.04.2022 16:00
Preston North End
2 : 1
Queens Park Rangers
Millwall
London
4 : 1
Barnsley
Barnsley
09.04.2022 16:00
Millwall
4 : 1
Barnsley
Swansea City
Swansea
2 : 1
Derby County
Derby
09.04.2022 16:00
Swansea City
2 : 1
Derby County
Blackburn Rovers
Blackburn
1 : 1
Blackpool
Blackpool
09.04.2022 16:00
Blackburn Rovers
1 : 1
Blackpool
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 0
Birmingham City
Birmingham
09.04.2022 16:00
Nottingham Forest
2 : 0
Birmingham City
Sheffield United
Sheffield
0 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
09.04.2022 13:45
Sheffield United
0 : 0
AFC Bournemouth
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 3
Stoke City
Stoke-on-Trent
09.04.2022 16:00
West Bromwich Albion
1 : 3
Stoke City
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 1
Hull City
Hull
09.04.2022 16:00
Middlesbrough
0 : 1
Hull City
Reading
Reading
1 : 2
Cardiff City
Cardiff
09.04.2022 16:00
Reading
1 : 2
Cardiff City
Bristol City
Bristol
1 : 1
Peterborough United
Peterborough
09.04.2022 16:00
Bristol City
1 : 1
Peterborough United
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Atletico Madrid
Madrid
09.04.2022 16:15
Mallorca
1 : 0
Atletico Madrid
Cadiz
Cádiz
1 : 2
Real Betis
Sevilla
09.04.2022 14:00
Cadiz
1 : 2
Real Betis
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
09.04.2022 21:00
Real Madrid
2 : 0
Getafe
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
09.04.2022 18:30
Villarreal
1 : 1
Athletic Bilbao
Bayern
München
1 : 0
Augsburg
Augsburg
09.04.2022 15:30
Bayern
1 : 0
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
4 : 0
Arminia
Bielefeld
09.04.2022 15:30
Wolfsburg
4 : 0
Arminia
Hertha BSC
Berlin
1 : 4
Union Berlin
Berlin
09.04.2022 18:30
Hertha BSC
1 : 4
Union Berlin
Köln
Köln
3 : 2
Mainz 05
Mainz
09.04.2022 15:30
Köln
3 : 2
Mainz 05
Greuther Fürth
Fürth
0 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
09.04.2022 15:30
Greuther Fürth
0 : 2
Borussia M'gladbach
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Juventus
Torino
09.04.2022 20:45
Cagliari
1 : 2
Juventus
Empoli
Empoli
0 : 0
Spezia
La Spezia
09.04.2022 15:00
Empoli
0 : 0
Spezia
Inter
Milano
2 : 0
Hellas Verona
Verona
09.04.2022 18:00
Inter
2 : 0
Hellas Verona
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 6
PSG
Paris
09.04.2022 21:00
Clermont
1 : 6
PSG
Reims
Reims
2 : 3
Rennes
Rennes
09.04.2022 17:00
Reims
2 : 3
Rennes
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 3
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 15:00
Tuzla City
3 : 3
Radnik
Borac
Banja Luka
1 : 1
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 17:00
Borac
1 : 1
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Leotar
Trebinje
09.04.2022 15:00
Željezničar
3 : 0
Leotar
Drina
Zvornik
1 : 0
Podrinje
Janja
09.04.2022 15:30
Drina
1 : 0
Podrinje
Ljubić
Prnjavor
5 : 1
Željezničar ST
Banja Luka
09.04.2022 15:30
Ljubić
5 : 1
Željezničar ST
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
09.04.2022 15:30
Zvijezda 09
2 : 0
Slavija
Sloboda
Novi Grad
2 : 1
Kozara
Gradiška
09.04.2022 15:30
Sloboda
2 : 1
Kozara
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 15:30
Tekstilac
1 : 1
Krupa
Sloga
Doboj
4 : 0
Modriča Alfa
Modriča
09.04.2022 15:30
Sloga
4 : 0
Modriča Alfa
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
09.04.2022 16:30
Sarajevo
5 : 0
Rudar Prijedor
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Mladost
Doboj Kakanj
09.04.2022 11:00
Široki Brijeg
5 : 0
Mladost
Radnik (B)
Bijeljina
2 : 1
Radnik (H)
Hadžići
09.04.2022 13:00
Radnik (B)
2 : 1
Radnik (H)
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
09.04.2022 17:30
Željezničar
7 : 0
Željezničar Sport Team
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
09.04.2022 14:00
Krupa
2 : 2
Zvijezda 09
Baton
Sarajevo
2 : 3
Bosna
Visoko
09.04.2022 13:30
Baton
2 : 3
Bosna
Novi Grad
Sarajevo
0 : 1
UNIS
Vogošća
09.04.2022 13:30
Novi Grad
0 : 1
UNIS
Fortuna
Zenica
0 : 3
Kiseljak
Kiseljak
09.04.2022 13:30
Fortuna
0 : 3
Kiseljak
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 3
Rudar
Breza
09.04.2022 15:00
Novi Šeher
2 : 3
Rudar
Posušje
Posušje
4 : 0
Stolac
Stolac
09.04.2022 11:00
Posušje
4 : 0
Stolac
Igman
Konjic
4 : 3
Branitelj
Rodoč-Jasenica
09.04.2022 13:30
Igman
4 : 3
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
0 : 1
Čapljina
Čapljina
09.04.2022 13:30
Brotnjo
0 : 1
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Grude
Grude
09.04.2022 13:00
Ljubuški
0 : 4
Grude
Petrovac
Petrovac
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
09.04.2022 16:00
Petrovac
1 : 1
Sutjeska
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 0
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 16:30
Široki Brijeg
5 : 0
Radnik
Baton
Sarajevo
3 : 1
Bosna
Visoko
09.04.2022 11:00
Baton
3 : 1
Bosna
Ilijaš
Ilijaš
1 : 4
Radnik
Hadžići
09.04.2022 11:00
Ilijaš
1 : 4
Radnik
Novi Grad
Sarajevo
3 : 2
UNIS
Vogošća
09.04.2022 11:00
Novi Grad
3 : 2
UNIS
Fortuna
Zenica
2 : 0
Kiseljak
Kiseljak
09.04.2022 11:00
Fortuna
2 : 0
Kiseljak
Igman
Konjic
2 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
09.04.2022 11:00
Igman
2 : 0
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
0 : 1
Čapljina
Čapljina
09.04.2022 11:00
Brotnjo
0 : 1
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Grude
Grude
09.04.2022 11:00
Ljubuški
0 : 4
Grude
Radnik Urije
Prijedor
1 : 3
Knežopoljac
Knežica
09.04.2022 11:00
Radnik Urije
1 : 3
Knežopoljac
Rudar
Blagaj
3 : 0
Partizan
Kostajnica
09.04.2022 11:00
Rudar
3 : 0
Partizan
Lauš
Banja Luka
0 : 8
OFK Spartak
Banja Luka
09.04.2022 11:30
Lauš
0 : 8
OFK Spartak
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
09.04.2022 17:30
Željezničar Sport Team
2 : 1
Omladinac
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 0
Progres
Kneževo
09.04.2022 11:30
Sloboda
2 : 0
Progres
Hajduk
Kožuhe
1 : 0
Vučijak
Majevica
09.04.2022 10:00
Hajduk
1 : 0
Vučijak
Trebava
Osječani
4 : 3
Borac
Bosanski Lužani
09.04.2022 10:00
Trebava
4 : 3
Borac
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Jedinstvo
Brodac
09.04.2022 11:00
Rudar 1925
2 : 0
Jedinstvo
Trnovica
Trnovica
1 : 5
Jedinstvo
Roćević
09.04.2022 11:00
Trnovica
1 : 5
Jedinstvo
Velež
Nevesinje
4 : 2
Hercegovac
Bileća
09.04.2022 16:30
Velež
4 : 2
Hercegovac
LeoStars
Trebinje
1 : 2
Velež
Nevesinje
09.04.2022 13:00
LeoStars
1 : 2
Velež
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 1
Rudar
Breza
09.04.2022 13:30
Novi Šeher
2 : 1
Rudar
Turbina
Jablanica
2 : 3
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
09.04.2022 10:00
Turbina
2 : 3
Sloga
Jedinstvo
Lukavica
1 : 2
Tuzla
Tuzla
09.04.2022 11:00
Jedinstvo
1 : 2
Tuzla
Seona
Seona
1 : 1
Eurogol
Živinice
09.04.2022 11:00
Seona
1 : 1
Eurogol
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Betaclub Tango
Lukavac
09.04.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Betaclub Tango
Igman
Ilidža
4 : 2
FA Akademica
Sarajevo
09.04.2022 14:00
Igman
4 : 2
FA Akademica
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 3
Baton
Sarajevo
09.04.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Baton
Radnik
Hadžići
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.04.2022 11:00
Radnik
0 : 3
Željezničar
Atletiko
Sarajevo
0 : 3
Romanija
Pale
09.04.2022 18:30
Atletiko
0 : 3
Romanija
Young Boys
Sarajevo
0 : 5
Mlade Nade
Sarajevo
09.04.2022 17:00
Young Boys
0 : 5
Mlade Nade
Omladinac
Doglodi
0 : 4
Miske - Akademija
Sarajevo
09.04.2022 10:00
Omladinac
0 : 4
Miske - Akademija
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Mornar 1923
Bar
09.04.2022 15:30
Podgorica
1 : 0
Mornar 1923
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 1
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 15:00
Široki Brijeg
3 : 1
Radnik
Mineral
Banja Vrućica
0 : 3
Kozara
Gradiška
09.04.2022 10:00
Mineral
0 : 3
Kozara
Ljubić
Prnjavor
0 : 4
Sloga
Doboj
09.04.2022 10:00
Ljubić
0 : 4
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
6 : 1
Polet 1926
Brod
09.04.2022 10:00
Modriča Alfa
6 : 1
Polet 1926
Željezničar Sport Team
Banja Luka
9 : 0
Radnik Urije
Prijedor
09.04.2022 10:00
Željezničar Sport Team
9 : 0
Radnik Urije
Tekstilac
Derventa
4 : 2
Željezničar
Doboj
09.04.2022 10:00
Tekstilac
4 : 2
Željezničar
Borac (BL)
Banja Luka
1 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Borac (BL)
1 : 0
OFK Spartak 2013
Proleter
Teslić
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 10:00
Proleter
1 : 2
Krupa
Radnik
Bijeljina
0 : 7
Drina
Zvornik
09.04.2022 10:00
Radnik
0 : 7
Drina
Zenit
Bijeljina
4 : 1
Ilićka 01
Brčko
09.04.2022 10:00
Zenit
4 : 1
Ilićka 01
Podrinje
Janja
1 : 1
Sloboda
Donji Zagoni
09.04.2022 10:00
Podrinje
1 : 1
Sloboda
Lokomotiva
Brčko
4 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
09.04.2022 10:00
Lokomotiva
4 : 1
Pelagićevo
Omarska
Omarska
5 : 1
Gomjenica
Prijedor
09.04.2022 11:00
Omarska
5 : 1
Gomjenica
Borac
Kozarska Dubica
3 : 3
Sloboda
Novi Grad
09.04.2022 11:00
Borac
3 : 3
Sloboda
13 Skojevki
Grbavci
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
09.04.2022 10:00
13 Skojevki
1 : 1
Lijevče
Lauš
Lauš - Banja Luka
3 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Lauš
3 : 2
OFK Spartak 2013
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 0
Omladinac
Banja Luka
09.04.2022 16:30
Željezničar Sport team
2 : 0
Omladinac
Gorica
Šipovo
5 : 2
Džaja
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Gorica
5 : 2
Džaja
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Vrbas
Banja Luka
09.04.2022 10:00
Čelinac
2 : 0
Vrbas
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 2
Progres
Kneževo
09.04.2022 10:00
Sloboda
1 : 2
Progres
Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Janja 2009
Janja
09.04.2022 10:30
Sloga United
3 : 0
Janja 2009
Omladinac
Potočari
6 : 3
Zadrugar
Donje Crnjelovo
09.04.2022 17:00
Omladinac
6 : 3
Zadrugar
Rudar 1925
Ugljevik
7 : 0
Jedinstvo
Brodac
09.04.2022 10:00
Rudar 1925
7 : 0
Jedinstvo
Lokanj
Lokanj
3 : 0
Milići
Milići
09.04.2022 10:00
Lokanj
3 : 0
Milići
Mladost
Rogatica
1 : 0
Rudo
Rudo
09.04.2022 10:00
Mladost
1 : 0
Rudo
LeoStars
Trebinje
6 : 1
Velež
Nevesinje
09.04.2022 14:00
LeoStars
6 : 1
Velež
Metalac
Veliki Lug
1 : 1
Radnički
Ripač
09.04.2022 11:30
Metalac
1 : 1
Radnički
Rudar
Kamengrad
9 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
09.04.2022 11:30
Rudar
9 : 0
Una Nacionalni park
ABC
Podzvizd
0 : 0
Jezerski
Jezerski
09.04.2022 11:30
ABC
0 : 0
Jezerski
Olimpija
Tržac
0 : 4
Mladost (V)
Vrnograč
09.04.2022 11:30
Olimpija
0 : 4
Mladost (V)
Sporting
Zenica
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
09.04.2022 14:00
Sporting
0 : 3
Rudar (K)
Moševac
Moševac
0 : 7
Natron
Maglaj
09.04.2022 11:30
Moševac
0 : 7
Natron
Pobjeda
Tešanjka
0 : 7
Žepče 1919
Žepče
09.04.2022 11:30
Pobjeda
0 : 7
Žepče 1919
Krivaja
Zavidovići
0 : 2
TOŠK
Tešanj
09.04.2022 09:30
Krivaja
0 : 2
TOŠK
Usora
Usora - Žabljak
0 : 6
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 11:30
Usora
0 : 6
Simm Bau
Radnik
Hadžići
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
09.04.2022 10:00
Radnik
1 : 1
Sarajevo
Novi Grad
Sarajevo
0 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
09.04.2022 16:15
Novi Grad
0 : 0
Miske - Akademija
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Baton 2
Sarajevo
09.04.2022 09:00
Željezničar
0 : 2
Baton 2
UNIS
Vogošča
3 : 0
Famos (V)
Vojkovići
09.04.2022 10:00
UNIS
3 : 0
Famos (V)
Famos (H)
Hrasnica
8 : 0
Sporting
Ilidža
09.04.2022 10:00
Famos (H)
8 : 0
Sporting
Soccer
Sarajevo
1 : 2
AF Devetka
Sarajevo
09.04.2022 09:00
Soccer
1 : 2
AF Devetka
Romanija
Pale
0 : 6
J Academy
Sarajevo
09.04.2022 10:00
Romanija
0 : 6
J Academy
Velež
Mostar
0 : 0
Brotnjo
Čitluk
09.04.2022 11:30
Velež
0 : 0
Brotnjo
Stolac
Stolac
4 : 0
Čapljina
Čapljina
09.04.2022 11:30
Stolac
4 : 0
Čapljina
GOŠK
Gabela
1 : 1
Igman
Konjic
09.04.2022 11:30
GOŠK
1 : 1
Igman
Blagaj
Blagaj
0 : 0
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 11:30
Blagaj
0 : 0
Zrinjski
Klis
Buturović polje
0 : 1
Turbina
Jablanica
09.04.2022 11:30
Klis
0 : 1
Turbina
Cim
Mostar
0 : 2
Kruševo
Kruševo
09.04.2022 11:30
Cim
0 : 2
Kruševo
Lokomotiva
Mostar
3 : 0
Višići
Višići
09.04.2022 11:30
Lokomotiva
3 : 0
Višići
Međugorje
Međugorje
0 : 5
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
09.04.2022 11:30
Međugorje
0 : 5
Bjelopoljac
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 1
Betaclub Tango
Lukavac
09.04.2022 10:00
Di - Five
0 : 1
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 2
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
09.04.2022 10:00
Asscheim
1 : 2
Tuzla City
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 8
Sloboda
Tuzla
09.04.2022 11:00
Gornji Rahić
1 : 8
Sloboda
Slaven
Živinice
3 : 0
Bambi
Tuzla
09.04.2022 11:00
Slaven
3 : 0
Bambi
Mineral ZTC
Banja Vrućica
1 : 4
Kozara
Gradiška
09.04.2022 12:00
Mineral ZTC
1 : 4
Kozara
Ljubić
Prnjavor
1 : 10
Sloga
Doboj
09.04.2022 12:00
Ljubić
1 : 10
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
Polet 1926
Brod
09.04.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 0
Polet 1926
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
09.04.2022 12:00
Željezničar Sport Team
2 : 1
Rudar Prijedor
Tekstilac
Derventa
4 : 1
Željezničar
Doboj
09.04.2022 12:00
Tekstilac
4 : 1
Željezničar
Borac (BL)
Banja Luka
3 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
09.04.2022 12:00
Borac (BL)
3 : 2
Spartak 2013
Proleter
Teslić
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 12:00
Proleter
3 : 0
Krupa
Omarska
Omarska
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
09.04.2022 12:30
Omarska
3 : 0
Gomjenica
Leotar
Trebinje
1 : 0
Hercegovac
Bileća
09.04.2022 11:00
Leotar
1 : 0
Hercegovac
LeoStars
Trebinje
4 : 0
Velež
Nevesinje
09.04.2022 14:00
LeoStars
4 : 0
Velež
Rudar
Kamengrad
0 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
09.04.2022 10:00
Rudar
0 : 0
Mladost 1938
Krajišnik
Velika Kladuša
5 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
09.04.2022 10:00
Krajišnik
5 : 1
Bratstvo
ABC
Podzvizd
0 : 1
Jezerski
Jezerski
09.04.2022 10:00
ABC
0 : 1
Jezerski
Sporting
Zenica
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
09.04.2022 13:00
Sporting
0 : 3
Rudar (K)
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 3
Čelični grad - Steel city
Zenica
09.04.2022 10:00
Borac - Tetovo
0 : 3
Čelični grad - Steel city
Moševac
Moševac
1 : 2
Natron
Maglaj
09.04.2022 10:00
Moševac
1 : 2
Natron
Pobjeda
Tepanjka
3 : 0
Žepče 1919
Žepče
09.04.2022 10:00
Pobjeda
3 : 0
Žepče 1919
Krivaja
Zavidovići
0 : 0
TOŠK
Tešanj
09.04.2022 10:00
Krivaja
0 : 0
TOŠK
Usora
Usora
0 : 4
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 10:00
Usora
0 : 4
Simm Bau
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Olimp
Pale
09.04.2022 12:30
Željezničar
0 : 2
Olimp
Igman
Ilidža
4 : 2
Sokolac
Sokolac
09.04.2022 16:15
Igman
4 : 2
Sokolac
J Academy
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
09.04.2022 10:00
J Academy
2 : 0
Novi Grad
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Sparta
Sarajevo
09.04.2022 10:30
Željezničar
4 : 0
Sparta
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
09.04.2022 10:00
Di - Five
1 : 2
Betaclub Tango
Asscheim
Živinice - Kovači
0 : 7
Tuzla City
Simin Han
09.04.2022 10:00
Asscheim
0 : 7
Tuzla City
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 2
Sloboda
Tuzla
09.04.2022 10:00
Gornji Rahić
1 : 2
Sloboda
Slaven
Živinice
0 : 11
Bambi
Tuzla
09.04.2022 10:00
Slaven
0 : 11
Bambi
Sloga (S)
Srbac
8 : 0
Borac (Š)
Šamac
09.04.2022 11:00
Sloga (S)
8 : 0
Borac (Š)
Mladost
Rogatica
3 : 0
Modriča Ducla
Modriča
09.04.2022 14:00
Mladost
3 : 0
Modriča Ducla
Brotnjo
Čitluk
8 : 0
Mladost
Nević Polje
09.04.2022 15:00
Brotnjo
8 : 0
Mladost
FK Sarajevo
Sarajevo
0 : 6
Inter
Posušje
09.04.2022 12:00
FK Sarajevo
0 : 6
Inter

Futsal

Beli anđeo
Popovo Polje
4 : 3
Radnik Siti
Bijeljina
09.04.2022 20:00
Beli anđeo
4 : 3
Radnik Siti
Glasinac
Sokolac
6 : 2
Jahorina
Pale
09.04.2022 20:00
Glasinac
6 : 2
Jahorina
Željeznica
Trnovo
6 : 1
Boračka
Gradiška
09.04.2022 20:00
Željeznica
6 : 1
Boračka
Brčko Zdravlje
Brčko
1 : 4
Ugljevik
Ugljevik
09.04.2022 20:00
Brčko Zdravlje
1 : 4
Ugljevik
Leotar
Trebinje
5 : 0
Borac
Banja Luka
09.04.2022 16:00
Leotar
5 : 0
Borac
Finale druga utakmica
Konjic
Konjic
7 : 4
Bubamara
Cazin
09.04.2022 17:00
Konjic
7 : 4
Bubamara

Košarka

Mornar
Bar
82 : 88
Studentski centar
Podgorica
09.04.2022 19:00
Mornar
82 : 88
Studentski centar
Mladost
Mrkonjić Grad
87 : 82
Posušje
Posušje
09.04.2022 19:00
Mladost
87 : 82
Posušje
Polufinale prva utakmica
Budućnost BN
Bijeljina
95 : 71
Princip
Zvornik
09.04.2022 17:00
Budućnost BN
95 : 71
Princip
Slavija
Istočno Sarajevo
60 : 52
Rogatica
Rogatica
09.04.2022 19:30
Slavija
60 : 52
Rogatica
Orlovi
Banja Luka
81 : 54
Jedinstvo Dženex
Tuzla
09.04.2022 18:30
Orlovi
81 : 54
Jedinstvo Dženex
Igman
Istočna Ilidža
56 : 82
Feniks
Banja Luka
09.04.2022 13:30
Igman
56 : 82
Feniks

Odbojka

Mladost
Brčko
2 : 3
Domaljevac
Domaljevac
09.04.2022 19:00
Mladost
2 : 3
Domaljevac
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Borac m:tel
Banjaluka
09.04.2022 19:00
Kakanj 78
3 : 0
Borac m:tel
Libero
Bijeljina
3 : 1
Glasinac
Sokolac
09.04.2022 15:00
Libero
3 : 1
Glasinac

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
26 : 29
Borac M:TEL
Banja Luka
09.04.2022 18:00
Krivaja
26 : 29
Borac M:TEL
Leotar
Trebinje
28 : 27
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
09.04.2022 19:00
Leotar
28 : 27
Sloga (GV/U)
Iskra
Bugojna
35 : 30
Vogošća
Vogošća
09.04.2022 20:00
Iskra
35 : 30
Vogošća
Bosna (S)
Sarajevo
28 : 35
Izviđač CO
Ljubuški
09.04.2022 20:00
Bosna (S)
28 : 35
Izviđač CO
Sloga (D)
Doboj
31 : 34
Maglaj
Maglaj
09.04.2022 18:00
Sloga (D)
31 : 34
Maglaj
Gradačac
Gradačac
24 : 23
Gračanica
Gračanica
09.04.2022 18:00
Gradačac
24 : 23
Gračanica
Sloboda
Tuzla
27 : 26
Konjuh
Živinice
09.04.2022 18:00
Sloboda
27 : 26
Konjuh
Derventa
Derventa
33 : 31
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
09.04.2022 19:00
Derventa
33 : 31
Kozara (KD)
Drina
Zvornik
29 : 25
Bijeljina
Bijeljina
09.04.2022 18:00
Drina
29 : 25
Bijeljina
Kozara (G)
Gradiška
24 : 25
Hercegovina
Nevesinje
09.04.2022 19:30
Kozara (G)
24 : 25
Hercegovina
Hercegovac
Bileća
18 : 39
Perihel
Brčko
09.04.2022 19:00
Hercegovac
18 : 39
Perihel
Velež
Mostar
31 : 22
Vogošća 2
Vogošća
09.04.2022 20:00
Velež
31 : 22
Vogošća 2
Respect
Sarajevo
29 : 28
Briješće
Sarajevo
09.04.2022 15:00
Respect
29 : 28
Briješće
Radnički
Goražde
30 : 30
Izviđač CO 2
Ljubuški
09.04.2022 18:00
Radnički
30 : 30
Izviđač CO 2
Čapljina
Čapljina
22 : 18
Rvacka
Livno
09.04.2022 19:00
Čapljina
22 : 18
Rvacka
Jajce
Jajce
38 : 33
Žepče
Žepče
09.04.2022 18:00
Jajce
38 : 33
Žepče
Čelik
Zenica
27 : 30
Čelik Junior
Zenica
09.04.2022 16:00
Čelik
27 : 30
Čelik Junior
Mira
Prijedor
32 : 35
Krivaja
Zavidovići
09.04.2022 18:00
Mira
32 : 35
Krivaja
Hadžići
Hadžići
30 : 32
Izviđač CO
Ljubuški
09.04.2022 18:00
Hadžići
30 : 32
Izviđač CO
Ilidža
Ilidža
28 : 35
Jedinstvo
Brčko
09.04.2022 18:00
Ilidža
28 : 35
Jedinstvo
Leotar
Trebinje
21 : 29
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 18:00
Leotar
21 : 29
Zrinjski
Knežopoljka
Kozarska Dubica
25 : 25
Borac
Banjaluka
09.04.2022 18:00
Knežopoljka
25 : 25
Borac
Radnik
Bijeljina
31 : 26
Borja
Teslić
09.04.2022 14:00
Radnik
31 : 26
Borja
Derventa
Derventa
17 : 26
Borac 2
Banja Luka
09.04.2022 16:30
Derventa
17 : 26
Borac 2
Goražde
Goražde
25 : 19
Turbina
Jablanica
09.04.2022 20:00
Goražde
25 : 19
Turbina
Bihać
Bihać
33 : 28
Lokomotiva
Mostar
09.04.2022 16:00
Bihać
33 : 28
Lokomotiva
Rudar
Pljevlja
25 : 20
Levalea 2010
Nikšić
09.04.2022 17:00
Rudar
25 : 20
Levalea 2010
Trebjesa
Nikšić
17 : 24
Zeta
Podgorica
09.04.2022 19:00
Trebjesa
17 : 24
Zeta
Tivat
Tivat
26 : 26
Nikšić
Nikšić
09.04.2022 18:00
Tivat
26 : 26
Nikšić
Berane 1949
Berane
26 : 30
Lovćen
Cetinje
09.04.2022 18:00
Berane 1949
26 : 30
Lovćen
Berane 1949
Berane
25 : 24
Lovćen
Cetinje
09.04.2022 15:30
Berane 1949
25 : 24
Lovćen
10' Gol (Mladost (G))
Ćeranić
39' Gol (Branjevo)
Penal
Gol (Proleter)
Lakić
6' Šut na gol (Kozara)
Kontra Kozare, Glišić je pretrčao pola terena, ali šut ide visoko preko gola
55' Gol (Sarajevo )
Sarajevo povecava vodjstvo na 3:1