XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 291 utakmica za dan
Subota, 16 April 2022


Fudbal

Polet 1926
Brod
0 : 1
BSK
Banja Luka
16.04.2022 16:00
Polet 1926
0 : 1
BSK
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Gorica
Šipovo
16.04.2022 16:00
Laktaši
2 : 0
Gorica
Sloga (S)
Srbac
3 : 1
Progres
Kneževo
16.04.2022 16:00
Sloga (S)
3 : 1
Progres
Milići
Milići
1 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
16.04.2022 16:00
Milići
1 : 3
Glasinac 1936
Famos
Vojkovići
3 : 0
Ilićka 01
Brčko
16.04.2022 16:00
Famos
3 : 0
Ilićka 01
Guber
Srebrenica
3 : 1
Romanija
Pale
16.04.2022 16:00
Guber
3 : 1
Romanija
Mladost
Kotor Varoš
3 : 0
13 Skojevki
Grbavci
16.04.2022 16:00
Mladost
3 : 0
13 Skojevki
Naprijed
Banja Luka
1 : 0
FSA
Prijedor
16.04.2022 15:30
Naprijed
1 : 0
FSA
Mineral
Banja Vrućica
6 : 0
Vranjak
Vranjak
16.04.2022 16:00
Mineral
6 : 0
Vranjak
Laminci
Laminci
0 : 3
Kozara
Turjak
16.04.2022 16:30
Laminci
0 : 3
Kozara
Mladost Farmaprom
Zalužani
1 : 0
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
16.04.2022 16:00
Mladost Farmaprom
1 : 0
Polet Krajišnik
Borac
Drvar
2 : 0
OFK Banja Luka
Banja Luka
16.04.2022 16:00
Borac
2 : 0
OFK Banja Luka
Pecka
Roćević
2 : 2
Jadar
Nova Kasaba
16.04.2022 16:00
Pecka
2 : 2
Jadar
Borac
Osmaci
2 : 1
Radnički
Karakaj
16.04.2022 16:00
Borac
2 : 1
Radnički
Bratstvo
Orahova
1 : 3
Borac
Mašići
16.04.2022 17:00
Bratstvo
1 : 3
Borac
Modran
Modran
4 : 0
Stević Jovan
Vršani
16.04.2022 16:30
Modran
4 : 0
Stević Jovan
Sloga United
Bijeljina
1 : 2
Borac
Trnjaci
16.04.2022 16:30
Sloga United
1 : 2
Borac
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Igman
Konjic
16.04.2022 16:30
Zvijezda
1 : 1
Igman
Rudar
Kakanj
1 : 0
Orašje
Orašje
16.04.2022 16:30
Rudar
1 : 0
Orašje
Simm Bau
Kosova
3 : 2
Jedinstvo
Bihać
16.04.2022 16:30
Simm Bau
3 : 2
Jedinstvo
Budućnost
Banovići
2 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
16.04.2022 16:30
Budućnost
2 : 0
Tomislav
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Radnik
Hadžići
16.04.2022 16:30
Bratstvo
0 : 0
Radnik
GOŠK
Gabela
2 : 0
TOŠK
Tešanj
16.04.2022 16:30
GOŠK
2 : 0
TOŠK
Travnik
Travnik
1 : 2
Gradina
Srebrenik
16.04.2022 16:30
Travnik
1 : 2
Gradina
Goražde
Goražde
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
16.04.2022 16:30
Goražde
1 : 0
Mladost
Kiseljak
Kiseljak
0 : 2
Iskra
Bugojno
16.04.2022 16:30
Kiseljak
0 : 2
Iskra
Vlašić
Turbe
1 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
16.04.2022 16:30
Vlašić
1 : 2
Krajišnik
FK Vitez
Vitez
2 : 0
Vitez
Bužim
16.04.2022 16:30
FK Vitez
2 : 0
Vitez
Brekovica 78
Brekovica
3 : 3
Sloga
Bosanska Otoka
16.04.2022 16:30
Brekovica 78
3 : 3
Sloga
Brnjaci
Brnjaci
1 : 0
NK Vitez
Vitez
16.04.2022 16:30
Brnjaci
1 : 0
NK Vitez
Rudar (K)
Kamengrad
2 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
16.04.2022 16:30
Rudar (K)
2 : 1
Podgrmeč
Rudar (HB)
Han Bila
2 : 2
Krajina
Cazin
16.04.2022 16:30
Rudar (HB)
2 : 2
Krajina
Mladost (M)
Malešići
1 : 0
Lokomotiva
Miričina
16.04.2022 16:30
Mladost (M)
1 : 0
Lokomotiva
Mladost (K)
Kikači
4 : 2
Svatovac
Poljice
16.04.2022 16:30
Mladost (K)
4 : 2
Svatovac
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 2
Radnički
Lukavac
16.04.2022 16:30
Gornji Rahić
3 : 2
Radnički
Dinamo
Donja Mahala
7 : 0
Slaven
Živinice
16.04.2022 16:30
Dinamo
7 : 0
Slaven
Seona
Seona
3 : 1
Prokosovići
Prokosovići
16.04.2022 16:30
Seona
3 : 1
Prokosovići
Orahovica 74
Orahovica
1 : 0
Priluk
Priluk
16.04.2022 16:30
Orahovica 74
1 : 0
Priluk
Odžak 102
Odžak
4 : 3
Dizdaruša
Brčko
16.04.2022 16:30
Odžak 102
4 : 3
Dizdaruša
Bosna (K)
Kalesija
1 : 0
Bosna (M)
Mionica
16.04.2022 16:30
Bosna (K)
1 : 0
Bosna (M)
Mošćanica
Sarajevo
0 : 3
Čelik
Zenica
16.04.2022 16:30
Mošćanica
0 : 3
Čelik
Borac
Jelah
0 : 1
Baton
Sarajevo
16.04.2022 16:30
Borac
0 : 1
Baton
Famos
Hrasnica
3 : 2
Rudar
Breza
16.04.2022 16:30
Famos
3 : 2
Rudar
Moševac
Moševac
2 : 0
Usora
Žabljak-Usora
16.04.2022 16:30
Moševac
2 : 0
Usora
UNIS
Vogošća
4 : 1
Azot
Vitkovići
16.04.2022 16:30
UNIS
4 : 1
Azot
Krivaja
Zavidovići
3 : 3
Natron
Maglaj
16.04.2022 16:30
Krivaja
3 : 3
Natron
Stupčanica
Olovo
4 : 0
Kolina
Ustikolina
16.04.2022 16:30
Stupčanica
4 : 0
Kolina
Jahorina
Prača
1 : 5
Bosna
Visoko
16.04.2022 16:30
Jahorina
1 : 5
Bosna
Višići
Višići
0 : 1
Klis
Buturović Polje
16.04.2022 16:30
Višići
0 : 1
Klis
Rama
Prozor-Rama
5 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
16.04.2022 16:30
Rama
5 : 0
Bjelopoljac
Troglav 1918
Livno
1 : 1
Brotnjo
Čitluk
16.04.2022 15:30
Troglav 1918
1 : 1
Brotnjo
Stolac
Stolac
1 : 3
Grude
Grude
16.04.2022 16:30
Stolac
1 : 3
Grude
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
4 : 2
Kamešnica
Podhum
16.04.2022 16:30
Sloga
4 : 2
Kamešnica
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Ljubuški
Ljubuški
16.04.2022 16:30
Čapljina
3 : 0
Ljubuški
Neum
Neum
2 : 2
Turbina
Jablanica
16.04.2022 16:30
Neum
2 : 2
Turbina
Bajer 99
Velagići
2 : 3
Omladinac
Sanica
16.04.2022 16:30
Bajer 99
2 : 3
Omladinac
Ključ
Ključ
2 : 1
Borac
Izačić
16.04.2022 16:30
Ključ
2 : 1
Borac
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 3
Mladost
Vrnograč
16.04.2022 16:30
Bratstvo
3 : 3
Mladost
Hajduk
Orašje
1 : 2
Kostrč
Kostrč
16.04.2022 17:00
Hajduk
1 : 2
Kostrč
Žepče
Žepče
11 : 1
Sporting
Zenica
16.04.2022 16:00
Žepče
11 : 1
Sporting
Proleter
Makljenovac
0 : 2
Borac
Tetovo -Zenica
16.04.2022 16:00
Proleter
0 : 2
Borac
Mostar
Mostar
1 : 6
Lokomotiva
Mostar
16.04.2022 16:30
Mostar
1 : 6
Lokomotiva
Krušik
Gornje Vukovije
4 : 1
Partizan
Kiseljak
16.04.2022 16:30
Krušik
4 : 1
Partizan
Omladinac RMU
Đurđevik
5 : 2
Toplice
Gornja Lukavica
16.04.2022 16:30
Omladinac RMU
5 : 2
Toplice
Vrana
Banovići Selo
3 : 0
Jedinstvo
Donje Dubrave
16.04.2022 16:30
Vrana
3 : 0
Jedinstvo
Oskova
Oskova
2 : 0
Stupari
Stupari
16.04.2022 16:30
Oskova
2 : 0
Stupari
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
16.04.2022 18:00
Crvena zvezda
0 : 0
Partizan
Čukarički
Beograd
2 : 3
TSC
Bačka Topola
16.04.2022 14:00
Čukarički
2 : 3
TSC
Mladost
Lučani
0 : 0
Proleter
Novi Sad
16.04.2022 16:00
Mladost
0 : 0
Proleter
Inđija
Inđija
1 : 2
Mladost GAT
Novi Sad
16.04.2022 16:00
Inđija
1 : 2
Mladost GAT
IMT
Beograd
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.04.2022 16:00
IMT
5 : 0
Radnički (SM)
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Loznica
Loznica
16.04.2022 16:00
OFK Žarkovo
1 : 0
Loznica
Mačva
Šabac
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
16.04.2022 16:00
Mačva
1 : 0
Timok 1919
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
16.04.2022 16:00
Budućnost
1 : 1
Zlatibor
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
16.04.2022 16:00
Rad
2 : 0
OFK Bačka
Budućnost
Podgorica
4 : 2
Iskra
Danilovgrad
16.04.2022 17:00
Budućnost
4 : 2
Iskra
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Dečić
Tuzi
16.04.2022 15:30
Rudar
1 : 0
Dečić
Jezero
Plav
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
16.04.2022 15:30
Jezero
0 : 2
Sutjeska
Zeta
Golubovci
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
16.04.2022 18:00
Zeta
3 : 0
OFK Petrovac
Podgorica
Podgorica
1 : 3
Mornar
Bar
16.04.2022 18:00
Podgorica
1 : 3
Mornar
Alaves
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
16.04.2022 16:15
Alaves
1 : 0
Rayo Vallecano
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 2
Villarreal
Villarreal
16.04.2022 21:00
Getafe
1 : 2
Villarreal
Valencia
Valencia
1 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
16.04.2022 18:30
Valencia
1 : 2
Osasuna
Elche
Elche
3 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
16.04.2022 14:00
Elche
3 : 0
Mallorca
Borussia Dortmund
Dortmund
6 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
16.04.2022 15:30
Borussia Dortmund
6 : 1
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 3
Köln
Köln
16.04.2022 18:30
Borussia M'gladbach
1 : 3
Köln
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 0
Bochum
Bochum
16.04.2022 15:30
Freiburg
3 : 0
Bochum
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Stuttgart
Stuttgart
16.04.2022 15:30
Mainz 05
0 : 0
Stuttgart
Augsburg
Augsburg
0 : 1
Hertha BSC
Berlin
16.04.2022 15:30
Augsburg
0 : 1
Hertha BSC
Cagliari
Cagliari
1 : 0
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
16.04.2022 12:30
Cagliari
1 : 0
Sassuolo
Fiorentina
Firenze
1 : 0
Venezia
Venecia
16.04.2022 16:30
Fiorentina
1 : 0
Venezia
Juventus
Torino
1 : 1
Bologna
Bologna
16.04.2022 18:30
Juventus
1 : 1
Bologna
Lazio
Roma
1 : 1
Torino
Torino
16.04.2022 20:45
Lazio
1 : 1
Torino
Sampdoria
Genova
1 : 2
Salernitana
Salerno
16.04.2022 14:30
Sampdoria
1 : 2
Salernitana
Udinese
Udine
4 : 1
Empoli
Empoli
16.04.2022 14:30
Udinese
4 : 1
Empoli
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 2
Lens
Lens
16.04.2022 21:00
Lille
1 : 2
Lens
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
2 : 1
Brest
Brest
16.04.2022 17:00
Saint-Étienne
2 : 1
Brest
Posušje
Posušje
0 : 0
Sloboda
Tuzla
16.04.2022 16:00
Posušje
0 : 0
Sloboda
Leotar
Trebinje
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
16.04.2022 13:00
Leotar
1 : 0
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.04.2022 19:00
Zrinjski
4 : 0
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 0
Borac
Banja Luka
16.04.2022 15:00
Tuzla City
0 : 0
Borac
Tekstilac
Derventa
0 : 3
Drina
Zvornik
16.04.2022 16:00
Tekstilac
0 : 3
Drina
Kozara
Gradiška
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
16.04.2022 16:00
Kozara
0 : 1
Zvijezda 09
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Omarska
Omarska
16.04.2022 16:00
Slavija
2 : 1
Omarska
Budućnost
Pilica
3 : 7
Sloga
Doboj
16.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 7
Sloga
Modriča Alfa
Modriča
1 : 2
Sutjeska
Foča
16.04.2022 16:00
Modriča Alfa
1 : 2
Sutjeska
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
16.04.2022 16:00
Borac
0 : 1
Ljubić
Željezničar ST
Banja Luka
2 : 2
Podrinje
Janja
16.04.2022 16:00
Željezničar ST
2 : 2
Podrinje
Igman
Ilidža
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
16.04.2022 13:30
Igman
0 : 0
Slavija
Sarajevo
Sarajevo
5 : 2
Novi Grad
Sarajevo
16.04.2022 12:30
Sarajevo
5 : 2
Novi Grad
Stupčanica
Olovo
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
16.04.2022 13:30
Stupčanica
0 : 3
Ilijaš
Romari
Vitez
11 : 0
Borac
Jelah
16.04.2022 13:30
Romari
11 : 0
Borac
Natron
Maglaj
0 : 3
Novi Šeher
Novi Šeher
16.04.2022 12:30
Natron
0 : 3
Novi Šeher
Klis
Buturović polje
0 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
16.04.2022 13:30
Klis
0 : 0
Tomislav
Troglav 1918
Livno
2 : 0
Brotnjo
Čitluk
16.04.2022 13:30
Troglav 1918
2 : 0
Brotnjo
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Zeta
Golubovci
16.04.2022 16:00
Iskra
2 : 1
Zeta
Bokelj
Kotor
7 : 0
Jezero
Plav
16.04.2022 16:00
Bokelj
7 : 0
Jezero
Cetinje
Cetinje
0 : 7
Titograd
Podgorica
16.04.2022 16:00
Cetinje
0 : 7
Titograd
Borac
Banja Luka
2 : 3
Tuzla City
Tuzla
16.04.2022 15:00
Borac
2 : 3
Tuzla City
Zrinjski
Mostar
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
16.04.2022 14:00
Zrinjski
1 : 3
Željezničar
Velež
Mostar
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
16.04.2022 17:00
Velež
1 : 1
Sarajevo
Posušje
Posušje
3 : 1
Leotar
Trebinje
16.04.2022 12:30
Posušje
3 : 1
Leotar
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Sloboda
Tuzla
16.04.2022 17:00
Radnik
0 : 2
Sloboda
Igman
Ilidža
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
16.04.2022 11:00
Igman
2 : 1
Slavija
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
16.04.2022 11:00
Mladost
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
4 : 2
Novi Grad
Sarajevo
16.04.2022 10:00
Sarajevo
4 : 2
Novi Grad
Stupčanica
Olovo
2 : 1
Ilijaš
Ilijaš
16.04.2022 11:00
Stupčanica
2 : 1
Ilijaš
Romari
Vitez
8 : 1
Borac
Jelah
16.04.2022 11:00
Romari
8 : 1
Borac
Klis
Buturović polje
1 : 6
Tomislav
Tomislavgrad
16.04.2022 11:00
Klis
1 : 6
Tomislav
Troglav 1918
Livno
5 : 2
Brotnjo
Čitluk
16.04.2022 11:00
Troglav 1918
5 : 2
Brotnjo
Knežopoljac
Knežica
6 : 4
Plamen
Donje Vodičevo
16.04.2022 11:00
Knežopoljac
6 : 4
Plamen
OFK Brdo
Hambarine
4 : 1
Rasavci
Rasavci
16.04.2022 09:30
OFK Brdo
4 : 1
Rasavci
Bratstvo
Kozarac
5 : 2
Rudar
Blagaj
16.04.2022 11:00
Bratstvo
5 : 2
Rudar
Lijevče
Nova Topola
1 : 1
Sloga (T)
Trn
16.04.2022 11:30
Lijevče
1 : 1
Sloga (T)
FSA Prijedor
Prijedor
0 : 3
Dubrave
Dubrave
16.04.2022 11:30
FSA Prijedor
0 : 3
Dubrave
Progres
Kneževo
0 : 1
Čelinac
Čelinac
16.04.2022 11:30
Progres
0 : 1
Čelinac
Omladinac
Banja Luka
3 : 0
Krajina
Banja Luka
16.04.2022 11:00
Omladinac
3 : 0
Krajina
BSK
Banja Luka
5 : 0
Lauš
Banja Luka
16.04.2022 11:30
BSK
5 : 0
Lauš
OFK Spartak
Banja Luka
0 : 1
Mladost
Kotor Varoš
16.04.2022 16:30
OFK Spartak
0 : 1
Mladost
Borac
Bosanski Lužani
2 : 12
Hajduk
Kožuhe
16.04.2022 10:00
Borac
2 : 12
Hajduk
Vučijak
Majevica
0 : 2
Ukrina
Čečava
16.04.2022 10:00
Vučijak
0 : 2
Ukrina
Ozren
Petrovo
0 : 7
Željezničar
Doboj
16.04.2022 10:00
Ozren
0 : 7
Željezničar
Rudanka
Rudanka
3 : 2
Zvijezda
Kakmuž
16.04.2022 10:00
Rudanka
3 : 2
Zvijezda
Sloga
Gornje Crnjelovo
4 : 2
Jedinstvo
Brodac
16.04.2022 11:00
Sloga
4 : 2
Jedinstvo
Proleter
Dvorovi
0 : 3
Rudar 1925
Ugljevik
16.04.2022 11:00
Proleter
0 : 3
Rudar 1925
Vlasenica
Vlasenica
3 : 0
Trnovica
Trnovica
16.04.2022 11:00
Vlasenica
3 : 0
Trnovica
Jedinstvo
Roćević
3 : 3
Podrinje
Tršić
16.04.2022 11:00
Jedinstvo
3 : 3
Podrinje
Branjevo
Branjevo
2 : 0
Bratstvo
Bratunac
16.04.2022 11:00
Branjevo
2 : 0
Bratstvo
Hercegovac
Bileća
1 : 0
Mladost (G)
Gacko
16.04.2022 12:30
Hercegovac
1 : 0
Mladost (G)
Brekovica 78
Brekovica
1 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
16.04.2022 13:30
Brekovica 78
1 : 1
Željezničar
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 0
Bajer 99
Velagići
16.04.2022 13:30
Krajišnik
3 : 0
Bajer 99
Natron
Maglaj
1 : 1
Novi Šeher
Novi Šeher
16.04.2022 10:00
Natron
1 : 1
Novi Šeher
Eurogol
Živinice
6 : 0
Rainci
Gornji Rainci
16.04.2022 11:00
Eurogol
6 : 0
Rainci
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Jedinstvo
Lukavica
16.04.2022 11:00
Konjuh
3 : 0
Jedinstvo
Tuzla
Tuzla
3 : 0
Memići
Memići
16.04.2022 12:30
Tuzla
3 : 0
Memići
FA Akademica
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
16.04.2022 13:30
FA Akademica
1 : 1
Željezničar
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Radnik
Hadžići
16.04.2022 10:30
Glasinac 1936
3 : 0
Radnik
Igman
Ilidža
3 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
16.04.2022 10:30
Igman
3 : 0
Jedinstvo
Mlade Nade
Sarajevo
8 : 0
Omladinac
Doglodi
16.04.2022 15:30
Mlade Nade
8 : 0
Omladinac
Atletiko
Sarajevo
2 : 1
Young Boys
Sarajevo
16.04.2022 12:00
Atletiko
2 : 1
Young Boys
Arsenal
Tivat
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
16.04.2022 16:00
Arsenal
1 : 0
OFK Titograd
Mornar 1923
Bar
1 : 5
Budućnost
Podgorica
16.04.2022 13:00
Mornar 1923
1 : 5
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Berane
Berane
16.04.2022 16:00
Sutjeska
1 : 2
Berane
Dečić
Tuzi
19 : 1
Petrovac
Petrovac
16.04.2022 16:00
Dečić
19 : 1
Petrovac
Budva
Budva
0 : 1
Brskovo
Mojkovac
16.04.2022 16:00
Budva
0 : 1
Brskovo
Grbalj
Grbalj
0 : 0
Mladost
Donja Gorica
16.04.2022 16:00
Grbalj
0 : 0
Mladost
Borac
Banja Luka
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.04.2022 13:00
Borac
1 : 2
Tuzla City
Zrinjski
Mostar
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
16.04.2022 12:00
Zrinjski
0 : 2
Željezničar
Velež
Mostar
2 : 2
Sarajevo
Sarajevo
16.04.2022 15:00
Velež
2 : 2
Sarajevo
Posušje
Posušje
2 : 1
Leotar
Trebinje
16.04.2022 11:00
Posušje
2 : 1
Leotar
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Sloboda
Tuzla
16.04.2022 15:30
Radnik
1 : 0
Sloboda
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 0
Tekstilac
Derventa
16.04.2022 11:00
OFK Spartak 2013
1 : 0
Tekstilac
Željezničar
Doboj
0 : 3
Željezničar Sport Team
Banja Luka
16.04.2022 10:00
Željezničar
0 : 3
Željezničar Sport Team
Radnik Urije
Prijedor
0 : 4
Modriča Alfa
Modriča
16.04.2022 10:00
Radnik Urije
0 : 4
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
1 : 3
Ljubić
Prnjavor
16.04.2022 10:00
Polet 1926
1 : 3
Ljubić
Sloga
Doboj
3 : 0
Mineral
Banja Vrućica
16.04.2022 10:00
Sloga
3 : 0
Mineral
Lokomotiva
Brčko
6 : 1
Radnik
Bijeljina
16.04.2022 10:00
Lokomotiva
6 : 1
Radnik
Pelagićevo
Pelagićevo
7 : 0
Podrinje
Janja
16.04.2022 10:00
Pelagićevo
7 : 0
Podrinje
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
16.04.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Zvijezda 09
Sloboda
Novi Grad
4 : 0
Svodna
Svodna
16.04.2022 11:00
Sloboda
4 : 0
Svodna
Gomjenica
Prijedor
4 : 2
Sloga
Saničani(Rakelići)
16.04.2022 11:00
Gomjenica
4 : 2
Sloga
FSA Prijedor
Prijedor
5 : 2
Dubrave
Dubrave
16.04.2022 10:00
FSA Prijedor
5 : 2
Dubrave
Naprijed
Banja Luka
0 : 9
Sloboda
Mrkonjić Grad
16.04.2022 10:00
Naprijed
0 : 9
Sloboda
Progres
Kneževo
2 : 0
Čelinac
Čelinac
16.04.2022 10:00
Progres
2 : 0
Čelinac
Vrbas
Banja Luka
6 : 1
Gorica
Šipovo
16.04.2022 10:00
Vrbas
6 : 1
Gorica
Džaja
Banja Luka
0 : 9
Željezničar Sport team
Banja Luka
16.04.2022 09:00
Džaja
0 : 9
Željezničar Sport team
Omladinac
Banja Luka
9 : 0
Mladost Farmaprom
Zalužani
16.04.2022 09:00
Omladinac
9 : 0
Mladost Farmaprom
BSK
Banja Luka
7 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
16.04.2022 10:00
BSK
7 : 0
Lauš
OFK Spartak 2013
Banja Luka
2 : 3
Mladost
Kotor Varoš
16.04.2022 15:00
OFK Spartak 2013
2 : 3
Mladost
Zenit
Bijeljina
2 : 1
Partizan
Donja Trnova
16.04.2022 10:00
Zenit
2 : 1
Partizan
Sloga
Gornje Crnjelovo
0 : 2
Jedinstvo
Brodac
16.04.2022 10:00
Sloga
0 : 2
Jedinstvo
Proleter
Dvorovi
1 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
16.04.2022 10:00
Proleter
1 : 1
Rudar 1925
Birač
Derventa
3 : 0
Lokanj
Lokanj
16.04.2022 10:00
Birač
3 : 0
Lokanj
Milići
Milići
4 : 1
Budućnost
Pilica
16.04.2022 10:00
Milići
4 : 1
Budućnost
Rudo
Rudo
0 : 1
Famos
Vojkovići
16.04.2022 10:00
Rudo
0 : 1
Famos
Hercegovac
Bileća
8 : 1
Mladost
Gacko
16.04.2022 11:15
Hercegovac
8 : 1
Mladost
OFK Bihać
Bihać
1 : 2
Ključ
Ključ
16.04.2022 11:30
OFK Bihać
1 : 2
Ključ
Brekovica 78
Brekovica
0 : 8
Jedinstvo
Bihać
16.04.2022 11:30
Brekovica 78
0 : 8
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
8 : 0
Metalac
Veliki Lug
16.04.2022 11:30
Podgrmeč
8 : 0
Metalac
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 3
ABC
Podzvizd
16.04.2022 11:30
Mladost (V)
0 : 3
ABC
Čelični grad - Steel City
Zenica
0 : 5
Bosna
Visoko
16.04.2022 17:30
Čelični grad - Steel City
0 : 5
Bosna
Rudar (B)
Breza
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
16.04.2022 11:30
Rudar (B)
0 : 3
Rudar (K)
Usora
Usora - Žabljak
1 : 2
Moševac
Moševac
16.04.2022 11:30
Usora
1 : 2
Moševac
Simm Bau
Kosova
0 : 2
Krivaja
Zavidovići
16.04.2022 11:30
Simm Bau
0 : 2
Krivaja
Žepče 1919
Žepče
0 : 0
Natron
Maglaj
16.04.2022 11:30
Žepče 1919
0 : 0
Natron
KMN Vogošća
Vogošča
0 : 4
Radnik
Hadžići
16.04.2022 09:30
KMN Vogošća
0 : 4
Radnik
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
16.04.2022 11:00
Sarajevo
0 : 0
Slavija
Mlade Nade
Ilidža
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
16.04.2022 17:00
Mlade Nade
2 : 0
Novi Grad
AF Devetka
Sarajevo
3 : 1
Famos (H)
Hrasnica
16.04.2022 09:00
AF Devetka
3 : 1
Famos (H)
Sporting
Ilidža
1 : 1
FA Akademica
Sarajevo
16.04.2022 10:00
Sporting
1 : 1
FA Akademica
Una Premium
Sarajevo
0 : 6
UNIS
Vogošča
16.04.2022 14:00
Una Premium
0 : 6
UNIS
SAŠK Napredak
Sarajevo
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
16.04.2022 16:00
SAŠK Napredak
3 : 1
Novi Grad
J Academy
Sarajevo
4 : 1
Ozren
Semizovac
16.04.2022 11:30
J Academy
4 : 1
Ozren
Igman
ilidža
4 : 2
Šampion
Ilidža
16.04.2022 09:00
Igman
4 : 2
Šampion
Neum
Neum
2 : 1
Stolac
Stolac
16.04.2022 11:00
Neum
2 : 1
Stolac
Branitelj
Rodoč/Jasenica
2 : 5
Velež
Mostar
16.04.2022 10:30
Branitelj
2 : 5
Velež
Betaclub Tango
Lukavac
5 : 2
Perfekt
Srebrenik
16.04.2022 11:00
Betaclub Tango
5 : 2
Perfekt
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 2
Orašje
Orašje
16.04.2022 11:00
Eurofudbal
1 : 2
Orašje
Slaven
Živinice
1 : 1
Asscheim
Živinice - Kovači
16.04.2022 17:00
Slaven
1 : 1
Asscheim
Bambi
Tuzla
0 : 3
Gornji Rahić
Gornji Rahić
16.04.2022 13:00
Bambi
0 : 3
Gornji Rahić
Spartak 2013
Banja Luka
4 : 1
Tekstilac
Derventa
16.04.2022 12:45
Spartak 2013
4 : 1
Tekstilac
Željezničar
Doboj
0 : 6
Željezničar Sport Team
Banja Luka
16.04.2022 12:00
Željezničar
0 : 6
Željezničar Sport Team
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Modriča Alfa
Modriča
16.04.2022 12:00
Rudar Prijedor
2 : 0
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
16.04.2022 11:40
Polet 1926
3 : 0
Ljubić
Sloga
Doboj
0 : 1
Mineral ZTC
Banja Vrućica
16.04.2022 12:00
Sloga
0 : 1
Mineral ZTC
Gomjenica
Prijedor
2 : 1
Partizan
Kostajnica
16.04.2022 10:00
Gomjenica
2 : 1
Partizan
Velež
Nevesinje
0 : 13
Leotar
Trebinje
16.04.2022 10:00
Velež
0 : 13
Leotar
Hercegovac
Bileća
2 : 1
Mladost
Gacko
16.04.2022 10:00
Hercegovac
2 : 1
Mladost
Bihać
Bihać
0 : 2
Ključ
Ključ
16.04.2022 10:00
Bihać
0 : 2
Ključ
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 0
Omladinac 75
Pokoj
16.04.2022 10:00
Podgrmeč
0 : 0
Omladinac 75
Gomila
Stijena
1 : 2
Zvijezda
Velika Kladuša
16.04.2022 10:00
Gomila
1 : 2
Zvijezda
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 1
ABC
Podzvizd
16.04.2022 10:00
Mladost (V)
0 : 1
ABC
Krajina
Cazin
2 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
16.04.2022 10:00
Krajina
2 : 0
Krajišnik
Čelični grad - Steel city
Zenica
0 : 5
Bosna
Visoko
16.04.2022 16:00
Čelični grad - Steel city
0 : 5
Bosna
Rudar (B)
Breza
1 : 1
Rudar (K)
Kakanj
16.04.2022 10:00
Rudar (B)
1 : 1
Rudar (K)
Usora
Usora
0 : 2
Moševac
Moševac
16.04.2022 10:00
Usora
0 : 2
Moševac
Simm Bau
Kosova
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
16.04.2022 10:00
Simm Bau
0 : 3
Krivaja
Žepče 1919
Žepče
4 : 2
Natron
Maglaj
16.04.2022 10:00
Žepče 1919
4 : 2
Natron
Olimp
Pale
4 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
16.04.2022 11:00
Olimp
4 : 1
Slavija
Sarajevo 2
Sarajevo
1 : 5
Bambinosi
Sarajevo
16.04.2022 09:00
Sarajevo 2
1 : 5
Bambinosi
Glasinac 1936
Ilidža
0 : 6
Sarajevo
Sarajevo
16.04.2022 10:00
Glasinac 1936
0 : 6
Sarajevo
Sparta
Sarajevo
3 : 2
J Academy
Sarajevo
16.04.2022 18:30
Sparta
3 : 2
J Academy
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
F.A. Academica
Sarajevo
16.04.2022 11:00
Novi Grad
3 : 0
F.A. Academica
Sokolac
Sokolac
1 : 5
Miske - Akademija
Sarajevo
16.04.2022 12:00
Sokolac
1 : 5
Miske - Akademija
AF Devetka
Sarajevo
1 : 0
S.A. Ilijaš
ilijaš
16.04.2022 10:00
AF Devetka
1 : 0
S.A. Ilijaš
Fair - Play
Sarajevo
2 : 2
Sparta
Sarajevo
16.04.2022 10:00
Fair - Play
2 : 2
Sparta
Betaclub Tango
Lukavac
4 : 2
Perfekt
Srebrenik
16.04.2022 10:00
Betaclub Tango
4 : 2
Perfekt
Eurofudbal
Stjepan Polje
1 : 2
Orašje
Orašje
16.04.2022 10:00
Eurofudbal
1 : 2
Orašje
Slaven
Živinice
0 : 0
Asscheim
Živinice - Kovači
16.04.2022 16:00
Slaven
0 : 0
Asscheim
Bambi
Tuzla
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
16.04.2022 12:00
Bambi
7 : 0
Gornji Rahić
SFK 2000
Sarajevo
39 : 0
Drina
Zvornik
16.04.2022 16:00
SFK 2000
39 : 0
Drina
Emina
Mostar
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
16.04.2022 16:00
Emina
2 : 0
Široki Brijeg
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 3
Fortuna
Živinice
16.04.2022 16:00
Radnik Bumerang
2 : 3
Fortuna
Sana 2014
Sanski Most
1 : 2
Brotnjo
Čitluk
16.04.2022 15:00
Sana 2014
1 : 2
Brotnjo
Mladost
Nević Polje
3 : 4
Respekt
Sarajevo
16.04.2022 15:00
Mladost
3 : 4
Respekt

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
2 : 3
Hercegovina
Široki Brijeg
16.04.2022 18:00
Sarajevo
2 : 3
Hercegovina
Mostar SG
Mostar
10 : 4
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
16.04.2022 18:00
Mostar SG
10 : 4
Sloga
Policajac
Banja Luka
1 : 2
Kaskada
Gračanica
16.04.2022 18:00
Policajac
1 : 2
Kaskada
Doboj
Doboj
4 : 0
Salines
Tuzla
16.04.2022 18:00
Doboj
4 : 0
Salines
Brotnjo
Čitluk
7 : 2
Bosna Kompred
Tuzla
16.04.2022 18:00
Brotnjo
7 : 2
Bosna Kompred
Cattaro 2019
Kotor
2 : 8
Nikšić
Nikšić
16.04.2022 17:00
Cattaro 2019
2 : 8
Nikšić
Pruška
Bijelo Polje
0 : 2
Studentski dom
Podgorica
16.04.2022 17:00
Pruška
0 : 2
Studentski dom
Dolcinium
Ulcinj
3 : 5
Bajo Pivljanin
Plužine
16.04.2022 17:00
Dolcinium
3 : 5
Bajo Pivljanin
Zora
Spuž
5 : 7
Brskovo
Mojkovac
16.04.2022 17:00
Zora
5 : 7
Brskovo
Mirabile Moda
Podgorica
4 : 5
Gorštak
Kolašin
16.04.2022 17:00
Mirabile Moda
4 : 5
Gorštak
Ulcinj
Ulcinj
3 : 4
Titograd
Podgorica
16.04.2022 17:00
Ulcinj
3 : 4
Titograd

Košarka

Mornar
Bar
74 : 65
Krka
Novo Mesto
16.04.2022 19:00
Mornar
74 : 65
Krka
Cedevita Olimpija
Ljubljana
83 : 80
Borac
Čačak
16.04.2022 17:00
Cedevita Olimpija
83 : 80
Borac
Budućnost VOLI
Podgorica
76 : 80
Crvena zvezda MTS
Beograd
16.04.2022 21:00
Budućnost VOLI
76 : 80
Crvena zvezda MTS
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
71 : 67
Bosna Royal
Sarajevo
16.04.2022 17:00
Radnik Elvaco MetPro
71 : 67
Bosna Royal
Derventa
Derventa
83 : 72
Hanters
Prijedor
16.04.2022 19:00
Derventa
83 : 72
Hanters
RMU Banovići
Banovići
80 : 95
Orlovi
Banja Luka
16.04.2022 19:00
RMU Banovići
80 : 95
Orlovi

Odbojka

Domaljevac
Domaljevac
1 : 3
Kakanj 78
Kakanj
16.04.2022 16:30
Domaljevac
1 : 3
Kakanj 78
Modriča
Modriča
3 : 0
Gacko
Gacko
16.04.2022 19:00
Modriča
3 : 0
Gacko
Prvo kolo kvalifikacija
Smeč
Novi Grad
0 : 3
Vožd
Prijedor
16.04.2022 12:00
Smeč
0 : 3
Vožd
Derventa
Derventa
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča
16.04.2022 12:00
Derventa
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča - Optima
Modriča
0 : 3
Sloga
Doboj
16.04.2022 15:00
Modriča - Optima
0 : 3
Sloga
Mladost
Rogatica
0 : 3
Volero
Pale
16.04.2022 13:00
Mladost
0 : 3
Volero
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
16.04.2022 15:00
OOK Leotar
0 : 3
HE na Drini
Velež
Nevesinje
3 : 0
Libero
Bijeljina
16.04.2022 19:00
Velež
3 : 0
Libero
Glasinac
Sokolac
3 : 1
ŽOK Leotar
Trebinje
16.04.2022 15:00
Glasinac
3 : 1
ŽOK Leotar
Ljubinje Bankom
Ljubinje
3 : 0
Hercegovac
Bileća
16.04.2022 18:00
Ljubinje Bankom
3 : 0
Hercegovac
Drina
Zvornik
3 : 1
Maglić
Foča
16.04.2022 18:00
Drina
3 : 1
Maglić

Rukomet

Jedinstvo 2015
Brčko
25 : 36
Kozara (G)
Gradiška
16.04.2022 14:00
Jedinstvo 2015
25 : 36
Kozara (G)
Bijeljina
Bijeljina
38 : 37
Slavija
Istočno Sarajevo
16.04.2022 13:00
Bijeljina
38 : 37
Slavija
Kotor Varoš
Kotor Varoš
34 : 32
Derventa
Derventa
16.04.2022 19:00
Kotor Varoš
34 : 32
Derventa
Glasinac
Sokolac
43 : 15
Hercegovac
Bileća
16.04.2022 17:00
Glasinac
43 : 15
Hercegovac
Leotar 2
Trebinje
27 : 23
Slavija 2
Istočno Sarajevo
16.04.2022 14:30
Leotar 2
27 : 23
Slavija 2
Borac 2
Banja Luka
57 : 17
Laktaši
Laktaši
16.04.2022 14:30
Borac 2
57 : 17
Laktaši
Goražde
Goražde
34 : 32
Jedinstvo
Tuzla
16.04.2022 20:00
Goražde
34 : 32
Jedinstvo
Ulcinj
Ulcinj
24 : 26
Rudar
Pljevlja
16.04.2022
Ulcinj
24 : 26
Rudar
65' Gol (Željezničar)
Šuput
78' Gol (Rudar Prijedor)
Momko Kojić
73' Šut na gol (Omarska)
Strašna śansa za Omarsku, Vračar dribla i golmana ali odlazi previše ukoso
72' Ostalo ( Modriča)
Klupa Modriče tražila je kazneni udarac. Zahtevi su, utisak je, bili opravdani.
65' Šut na gol (Kozara)
Milan Šikanjić
Šut Šikanjića, stativa