Ukrina
Čečava
|
|
Čelinac
Čelinac
|
17.04.2022 16:00 | Ukrina | 1 : 1 | Čelinac | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga (T)
Trn
|
17.04.2022 16:00 | Dubrave | 2 : 3 | Sloga (T) | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
17.04.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Proleter
Teslić
|
17.04.2022 16:00 | Željezničar | 2 : 4 | Proleter | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Borac
Šamac
|
17.04.2022 16:00 | Brdo | 2 : 1 | Borac |
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Stakorina
Čajniče
|
17.04.2022 16:00 | Jedinstvo (Br) | 2 : 1 | Stakorina | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
17.04.2022 16:00 | Mladost (R) | 1 : 0 | Rudar 1925 | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Proleter
Dvorovi
|
17.04.2022 16:00 | Velež | 6 : 1 | Proleter | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
17.04.2022 16:00 | Vlasenica | 0 : 1 | Mladost (G) |
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
17.04.2022 16:00 | Rekreativo | 2 : 3 | Sloga | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Lauš
Banja Luka
|
17.04.2022 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Lauš | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
17.04.2022 16:00 | Slaven | 4 : 1 | Bratstvo | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
17.04.2022 16:00 | Svodna | 2 : 4 | Lijevče | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
17.04.2022 16:00 | Crni vrh | 3 : 2 | Plamen |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Hajduk (K)
Kožuhe
|
17.04.2022 16:00 | Hajduk (B) | 2 : 1 | Hajduk (K) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
17.04.2022 16:00 | Rudanka | 2 : 1 | Sloga (DP) | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Ozren
Petrovo
|
17.04.2022 16:00 | Skugrić | 1 : 1 | Ozren | ||||||
Borac
B.Lužani
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
17.04.2022 16:00 | Borac | 1 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
17.04.2022 16:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Naša krila | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Vučijak
Majevac
|
17.04.2022 16:00 | Sloga (J) | 2 : 1 | Vučijak |
Jedinstvo
Roćević
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
17.04.2022 15:30 | Jedinstvo | 9 : 0 | Sloboda | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
17.04.2022 15:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Mladost (BS) | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Tabanci
Tabanci
|
17.04.2022 15:30 | Birač | 2 : 0 | Tabanci | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Šekovići
Šekovići
|
17.04.2022 15:30 | Mladost (VO) | 3 : 3 | Šekovići | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Lokanj
Lokanj
|
17.04.2022 15:30 | Janja 2009 | 1 : 2 | Lokanj | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Trnovica
Trnovica
|
17.04.2022 15:30 | Podrinje | 0 : 0 | Trnovica | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
17.04.2022
15:30
|
Partizan
Donja Trnova
|
17.04.2022 15:30 | Bratstvo | : | Partizan | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
17.04.2022 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Lokomotiva |
Ravan
Međeđa
|
|
Ljubija
Ljubija
|
17.04.2022 16:00 | Ravan | 1 : 2 | Ljubija | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
17.04.2022 16:00 | Podgrmeč | 1 : 4 | Berek 1975 | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
17.04.2022 16:00 | Rasavci | 0 : 1 | Kozara | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
17.04.2022 11:00 | Brzi | 2 : 0 | Knežopoljac | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
17.04.2022 11:00 | Gomjenica | 6 : 1 | Mrakovica |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
17.04.2022 16:30 | Mladi Krajišnik | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Biseri
Čatrnja
|
17.04.2022 16:30 | Obradovac | 1 : 1 | Biseri | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
17.04.2022 16:30 | Borac (Š) | 2 : 2 | Borac (M) | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Polet
Elezagići
|
17.04.2022 16:30 | Bratstvo | 4 : 3 | Polet | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
17.04.2022 16:30 | Potkozarje | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
17.04.2022 16:30 | Torpedo | 1 : 0 | Sloga DIPO |
Budućnost
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
17.04.2022 16:00 | Karanovac | 0 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
17.04.2022 16:00 | Sloga Nektar | 1 : 0 | Vrbas | ||||||
Sloboda
Piskavica
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
17.04.2022 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Gomionica |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Rudar
Stanari
|
17.04.2022 15:30 | Borac (K) | 2 : 5 | Rudar | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
17.04.2022 15:30 | 4. juli | 6 : 4 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Sloboda
Grabovica
|
|
Borac (O)
Osinja
|
17.04.2022 15:30 | Sloboda | 3 : 0 | Borac (O) | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Polet
Podnovlje
|
17.04.2022 15:30 | Liješće | 2 : 3 | Polet | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
BSK
Bušletić
|
17.04.2022 15:30 | Zborište | 1 : 1 | BSK |
Mladost
Srpska Tišina
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
17.04.2022 15:30 | Mladost | 0 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
17.04.2022 11:00 | Posavina | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
17.04.2022 15:30 | Kladari Gornji | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
|
Crkvina
Crkvina
|
17.04.2022 15:30 | Pelagićevo 21 | 1 : 4 | Crkvina | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
17.04.2022 15:30 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | Zadrugar | ||||||
Višnjik
Modriča
|
|
Trebavac
Vranjak
|
17.04.2022 15:30 | Višnjik | 2 : 2 | Trebavac | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Partizan
Koprivna
|
17.04.2022 15:30 | Omladinac | 4 : 0 | Partizan |
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
17.04.2022 16:00 | OFK Brezik | 2 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
17.04.2022 16:00 | Gredice | 8 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Obilić
Krepšić
|
17.04.2022 16:00 | Jugović | 1 : 2 | Obilić | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Grčica
Brčko
|
17.04.2022 16:00 | Majevica | 3 : 0 | Grčica | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
17.04.2022 16:00 | Strijelac | 3 : 0 | Mladost 2003 | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
17.04.2022 16:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Mladost (S) |
Drina (A)
Amajlije
|
|
Kolektiv
Međaši
|
17.04.2022 16:30 | Drina (A) | 1 : 0 | Kolektiv | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Novo doba
Čardačine
|
17.04.2022 16:30 | Balatun | 0 : 0 | Novo doba | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Drina (B)
Batar
|
17.04.2022 16:30 | OFK Magnojević | 2 : 0 | Drina (B) | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
17.04.2022 16:30 | Priboj | 2 : 3 | Obarska | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
17.04.2022 16:30 | Semberija | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Panteri
Zagoni
|
17.04.2022 16:30 | Sloga 94 | 4 : 5 | Panteri |
Budućnost
Skelani
|
|
Jasenica
Jasenica
|
17.04.2022 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Jasenica | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Čelopek
Čelopek
|
17.04.2022 16:00 | Jardan | 2 : 1 | Čelopek | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Polet
Kravica
|
17.04.2022 16:00 | Branjevo | 3 : 0 | Polet |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Partizan
Kostajnica
|
17.04.2022 16:00 | Radnik Urije | 0 : 3 | Partizan | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Rudar
Blagaj
|
17.04.2022 16:00 | Moštanica | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
7. Republika
Svodna
|
17.04.2022 16:00 | Kiseljak | 7 : 0 | 7. Republika |
Romanovci
Romanovci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
17.04.2022 17:00 | Romanovci | 1 : 6 | Kalemi | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Mladost
Seferovci
|
17.04.2022 17:00 | Vilusi | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
17.04.2022 17:00 | Ratar | 5 : 1 | Stevan Dukić |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
17.04.2022 11:00 | Polet | 1 : 3 | Crvena zemlja | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Bratstvo
Povelič
|
17.04.2022 16:30 | Tamaris | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Župa
Milosavci
|
17.04.2022 16:30 | Vrbas | 0 : 1 | Župa | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Budućnost |
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac | 3 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
17.04.2022 10:30 | Piperci | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
17.04.2022 16:30 | Gorica | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
17.04.2022 16:30 | Kovačići 08 | 1 : 2 | Koridor 2011 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
17.04.2022 16:30 | Ljeljenča | 3 : 2 | Magnojević 2001 |
Sloga
Dazdarevo
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Pobjeda | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
17.04.2022 16:30 | VSK | 7 : 1 | Mladen Perić | ||||||
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
OFK Batković
Batković
|
17.04.2022 16:30 | OFK Crnjelovo | 0 : 0 | OFK Batković | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
17.04.2022 16:30 | Glogovac | 1 : 1 | Polet | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Zenit
Bijeljina
|
17.04.2022 16:30 | Tavna | 2 : 1 | Zenit |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
17.04.2022 10:30 | Sloboda | 1 : 6 | Borac | ||||||
Lazarevica
Čengić
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
17.04.2022 10:30 | Lazarevica | 1 : 4 | Majevica | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
17.04.2022 10:30 | Nacional | 3 : 1 | Sava | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
17.04.2022 10:30 | Sloga | 2 : 1 | Koviljuše |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac 75 | 5 : 0 | Željezničar |
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Sloga (P)
Prud
|
17.04.2022 17:00 | Mladost (DS) | 0 : 1 | Sloga (P) | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Napredak
Matići
|
17.04.2022 17:00 | Mladi zadrugar | 1 : 4 | Napredak | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
17.04.2022 17:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Mladost (S) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
17.04.2022 17:00 | 19 srpanj | 6 : 3 | Vitanovići 78 | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
17.04.2022 17:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | Dragovoljac |
Rijeka
Šerići
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
17.04.2022 16:30 | Rijeka | 2 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mramor (M)
Mramor
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Mramor (M) | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
17.04.2022 16:30 | Omladinac 68 | 2 : 1 | Ingram | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (P) | 1 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
17.04.2022 16:30 | Mladost (GŽ) | 2 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
17.04.2022 16:30 | Slatina | 4 : 2 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Mramor (B)
Babice
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Mramor (B) | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Vražići 92
Vražići
|
17.04.2022 16:30 | Trebava | 3 : 2 | Vražići 92 |
Nemila
Nemila
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
17.04.2022 16:00 | Nemila | 6 : 2 | Pobjeda | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
17.04.2022 16:30 | Fortuna | 7 : 0 | Novi Šeher |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bojnik
Bojnik
|
17.04.2022 17:00 | Ilijaš | 3 : 1 | Bojnik | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
17.04.2022 17:00 | SAŠK Napredak | 0 : 2 | Saobraćajac | ||||||
Hrid
Sarajevo
|
|
El Tarik
Sarajevo
|
17.04.2022 11:30 | Hrid | 6 : 2 | El Tarik | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Omladinac
Doglodi-Stup
|
17.04.2022 11:00 | Butmir | 1 : 1 | Omladinac |
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
17.04.2022 16:00 | Pofalićki | 7 : 1 | Ozren | ||||||
Mladost
Župča
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
17.04.2022 17:00 | Mladost | 0 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Respekt
Sarajevo
|
17.04.2022 21:00 | Stup | 8 : 0 | Respekt | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
17.04.2022 16:00 | Igman | 0 : 0 | Vratnik |
OFK Brčko
Brčko
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
17.04.2022 17:00 | OFK Brčko | 1 : 2 | HAŠK Napredak | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Korpar
Grebnice
|
17.04.2022 17:00 | Frankopan | 0 : 1 | Korpar | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
17.04.2022 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Dinamo 75 |
DSK
Devetak
|
|
BSK
Bokavići
|
17.04.2022 16:30 | DSK | 6 : 2 | BSK | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
17.04.2022 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Polet
Hrvati
|
17.04.2022 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Polet | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Turija
Turija
|
17.04.2022 16:30 | 25 maj | 4 : 1 | Turija | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Pribava
Pribava
|
17.04.2022 16:30 | Stjepan Polje | 2 : 2 | Pribava | ||||||
Mladost
Doborovci
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Željezničar | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
17.04.2022 16:30 | Špionica 1953 | 2 : 0 | Bukovik |
Sloboda
Kerep
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
17.04.2022 16:30 | Sloboda | 2 : 3 | Biberovo Polje | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
17.04.2022 16:30 | Brka 1948 | 1 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Voćar
Šatorovići
|
17.04.2022 16:30 | Čelić | 3 : 0 | Voćar | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
OFK Vida
Vida
|
17.04.2022 16:30 | Željezničar | 3 : 1 | OFK Vida | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Posavina
Brod
|
17.04.2022 16:30 | Koraj | 2 : 1 | Posavina | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
17.04.2022 16:30 | 12 decembar | 2 : 0 | Graničar | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Izbor
Brčko
|
17.04.2022 16:30 | Mionica 85 | 2 : 1 | Izbor |
Srnica
Treštenica
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
17.04.2022 16:30 | Srnica | 3 : 1 | OFK Tuzla | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
17.04.2022 16:30 | Rainci | 4 : 1 | Omazići 1937 | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
17.04.2022 16:30 | Jablanica | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Memići
Memići
|
|
Mladost (Suh.)
Suha
|
17.04.2022 16:30 | Memići | 3 : 0 | Mladost (Suh.) | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Mladost (Sol.)
Solina
|
17.04.2022 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Mladost (Sol.) | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Rudar
Bukinje
|
17.04.2022 16:30 | Grivice | 2 : 0 | Rudar |
Liješeva
Liješeva
|
|
Moštre
Moštre
|
17.04.2022 14:30 | Liješeva | 1 : 1 | Moštre | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Poriječani
Poriječani
|
17.04.2022 14:30 | Kralupi | 4 : 3 | Poriječani | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Gračanica
Visoko
|
17.04.2022 17:00 | Ljiljan | 2 : 1 | Gračanica | ||||||
Omladinac
Poriječani
|
|
Dijamant
Grđevac
|
17.04.2022 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Dijamant | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Kološići
Visoko
|
17.04.2022 17:00 | Zmaj | 7 : 3 | Kološići |
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Napredak
Kruševac
|
17.04.2022 18:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Napredak |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
17.04.2022 14:00 | Spartak ŽK | 1 : 3 | Novi Pazar | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
17.04.2022 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | Metalac |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Železničar
Pančevo
|
17.04.2022 18:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Železničar |
Cetinje
Cetinje
|
|
Mladost
Podgorica
|
17.04.2022 17:30 | Cetinje | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Berane
Berane
|
|
Grbalj
Radanovići
|
17.04.2022 17:30 | Berane | 1 : 1 | Grbalj | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
17.04.2022 17:30 | Kom | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Bokelj
Kotor
|
17.04.2022 17:30 | Arsenal | 0 : 1 | Bokelj | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
17.04.2022 17:30 | OFK Titograd | 2 : 5 | Igalo |
Athletic Bilbao
Bilbao
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
17.04.2022 18:30 | Athletic Bilbao | 0 : 2 | Celta Vigo | ||||||
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Espanyol
Barcelona
|
17.04.2022 16:15 | Atletico Madrid | 2 : 1 | Espanyol | ||||||
Granada
Granada
|
|
Levante
Valencia
|
17.04.2022 14:00 | Granada | 1 : 4 | Levante | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Real Madrid
Madrid
|
17.04.2022 21:00 | Sevilla | 2 : 3 | Real Madrid |
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
17.04.2022 19:30 | Bayer 04 Leverkusen | 0 : 1 | RB Leipzig | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
17.04.2022 17:30 | Union Berlin | 2 : 0 | Eintracht | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Greuther Fürth
Fürth
|
17.04.2022 17:30 | Hoffenheim | 0 : 0 | Greuther Fürth | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
Bayern
München
|
17.04.2022 15:30 | Arminia | 0 : 3 | Bayern |
Olympique Lyonnais
Lyon
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
17.04.2022 17:05 | Olympique Lyonnais | 6 : 1 | Bordeaux | ||||||
Metz
Longeville-lès-Metz
|
|
Clermont
Clermont-Ferrand
|
17.04.2022 15:00 | Metz | 1 : 1 | Clermont | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Reims
Reims
|
17.04.2022 15:00 | Montpellier | 0 : 0 | Reims | ||||||
Nantes
Nantes
|
|
Angers
Angers
|
17.04.2022 15:00 | Nantes | 1 : 1 | Angers | ||||||
Nice
Nice
|
|
Lorient
Lorient
|
17.04.2022 13:00 | Nice | 2 : 1 | Lorient | ||||||
PSG
Paris
|
|
Olympique Marseille
Marseille
|
17.04.2022 20:45 | PSG | 2 : 1 | Olympique Marseille | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
17.04.2022 15:00 | Troyes | 1 : 1 | Strasbourg |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
17.04.2022 16:00 | Krupa | 1 : 0 | Sloboda |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Banja Luka
|
17.04.2022 12:00 | Rudar Prijedor | 1 : 4 | Borac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
17.04.2022 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Krupa | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2022 15:00 | Zvijezda 09 | 4 : 1 | Željezničar | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Radnik (B)
Bijeljina
|
17.04.2022 17:30 | Željezničar Sport Team | 0 : 0 | Radnik (B) | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.04.2022 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Sarajevo |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.04.2022 12:00 | Borac | 0 : 3 | Ljubić | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
BSK
Banja Luka
|
17.04.2022 12:00 | Krajina | 3 : 1 | BSK | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.04.2022 12:00 | Omarska | 1 : 3 | Kozara | ||||||
Brdo
Hambarina
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
17.04.2022 11:00 | Brdo | 3 : 2 | Podgrmeč |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
17.04.2022 12:00 | Gornji Rahić | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
17.04.2022 12:00 | Bratstvo | 5 : 3 | Modriča Alfa | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
17.04.2022 12:00 | Mineral | 4 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
17.04.2022 12:00 | Sloga | 9 : 0 | Polet 1926 |
Budućnost (B)
Banovići
|
|
Radnički
Lukavac
|
17.04.2022 12:00 | Budućnost (B) | 7 : 1 | Radnički | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
17.04.2022 12:00 | Podrinje | 5 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Milići
Milići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
17.04.2022 12:00 | Milići | 1 : 6 | Gradina |
UNIS
Vogošća
|
|
Sutjeska
Foča
|
17.04.2022 13:30 | UNIS | 4 : 0 | Sutjeska | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Famos
Hrasnica
|
17.04.2022 13:30 | Goražde | 0 : 2 | Famos | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Rudar
Kakanj
|
17.04.2022 13:30 | Bosna | 2 : 4 | Rudar |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sport Prevnet
Bugojno
|
17.04.2022 13:30 | Krivaja | 6 : 0 | Sport Prevnet |
Sporting
Zenica
|
|
Rudar
Breza
|
17.04.2022 13:30 | Sporting | 4 : 5 | Rudar |
Podgorica
Podgorica
|
|
Petrovac
Petrovac
|
17.04.2022 16:00 | Podgorica | 6 : 3 | Petrovac | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Budućnost
Padgorica
|
17.04.2022 16:00 | Kom | 4 : 3 | Budućnost | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
17.04.2022 16:00 | Sutjeska | 9 : 0 | Mladost |
Rudar
Pljevlja
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
17.04.2022 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Jedinstvo |
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.04.2022 10:00 | Borac (KD) | 0 : 3 | Ljubić | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
17.04.2022 10:00 | Krajina | 3 : 0 | Borac (BL) | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.04.2022 10:00 | Omarska | 0 : 10 | Kozara | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
17.04.2022 10:00 | Željezničar Sport Team | 9 : 1 | Podgrmeč |
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
17.04.2022 10:00 | Gornji Rahić | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
17.04.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
17.04.2022 10:00 | Mineral | 4 : 4 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
17.04.2022 10:00 | Sloga | 10 : 0 | Polet 1926 |
Budućnost (B)
Banovići
|
|
Radnički
Lukavac
|
17.04.2022 10:00 | Budućnost (B) | 8 : 0 | Radnički | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
17.04.2022 10:00 | Podrinje | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Milići
Milići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
17.04.2022 10:00 | Milići | 2 : 1 | Gradina | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
17.04.2022 10:00 | Zvijezda 09 | 5 : 0 | Budućnost (P) |
UNIS
Vogošća
|
|
Sutjeska
Foča
|
17.04.2022 11:00 | UNIS | 3 : 2 | Sutjeska | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Famos
Hrasnica
|
17.04.2022 11:00 | Goražde | 0 : 6 | Famos | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Baton
Sarajevo
|
17.04.2022 11:00 | Radnik | 2 : 1 | Baton | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Rudar
Kakanj
|
17.04.2022 11:00 | Bosna | 3 : 0 | Rudar |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
17.04.2022 11:00 | Krivaja | 3 : 0 | Sport Prevent |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
17.04.2022 11:30 | Laktaši | 4 : 0 | Sloga (S) |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
17.04.2022 12:30 | Glasinac 1936 | 2 : 1 | Drina HE |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
17.04.2022 13:30 | Mladost 1938 | 0 : 2 | OFK Bihać | ||||||
Kamenica
Bihać
|
|
Vitez
Bužim
|
17.04.2022 13:30 | Kamenica | 1 : 6 | Vitez |
Sporting
Zenica
|
|
Rudar
Breza
|
17.04.2022 11:00 | Sporting | 1 : 0 | Rudar |
Betaclub Tango
Lukavac
|
|
Seona
Seona
|
17.04.2022 11:00 | Betaclub Tango | 3 : 1 | Seona |
Baton
Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
17.04.2022 16:00 | Baton | 2 : 4 | Famos |
Romanija
Pale
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
17.04.2022 11:00 | Romanija | 4 : 1 | Vratnik | ||||||
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2022 17:00 | Miske - Akademija | 0 : 1 | Željezničar |
Iskra
Danilovgrad
|
|
Podgorica
Podgorica
|
17.04.2022 11:00 | Iskra | 0 : 2 | Podgorica |
Jezero
Plav
|
|
Polet Stars 2000
Nikšić
|
17.04.2022 16:00 | Jezero | 1 : 2 | Polet Stars 2000 |
Kozara
Gradiška
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
17.04.2022 10:00 | Kozara | 6 : 0 | Borac (Š) |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Zenit
Bijeljina
|
17.04.2022 10:00 | Sloboda | 0 : 9 | Zenit |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Borac
Maglajani
|
17.04.2022 10:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Borac | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
17.04.2022 10:00 | Crni vrh | 1 : 7 | 13 Skojevki | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga
Srbac
|
17.04.2022 10:00 | Laktaši | 2 : 0 | Sloga |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
17.04.2022 11:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Sloga United | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Priboj
Priboj
|
17.04.2022 11:00 | Janja 2009 | 3 : 0 | Priboj |
Čelopek
Čelopek
|
|
Young Boys 2018
Jardan
|
17.04.2022 10:00 | Čelopek | 0 : 3 | Young Boys 2018 |
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Drina HE
Višegrad
|
17.04.2022 10:30 | Glasinac 1936 | 2 : 0 | Drina HE |
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
|
Kolibri
Bihać
|
17.04.2022 11:30 | Una Nacionalni park | 1 : 3 | Kolibri |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Olimpija
Tržac
|
17.04.2022 11:30 | Sloga | 6 : 1 | Olimpija |
Fortuna
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
17.04.2022 14:30 | Fortuna | 1 : 0 | Sporting | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
17.04.2022 11:30 | Stupčanica | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Čelik
Zenica
|
17.04.2022 11:30 | Tempo sport | 1 : 4 | Čelik |
TOŠK
Tešanj
|
|
Borac
Jelah
|
17.04.2022 11:30 | TOŠK | 3 : 2 | Borac |
Baton
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
17.04.2022 10:00 | Baton | 4 : 0 | Novi Grad | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
17.04.2022 12:00 | Željezničar | 3 : 1 | Igman |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2022 09:30 | Slavija | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Baton 2
Sarajevo
|
|
FA Akademica
Sarajevo
|
17.04.2022 14:00 | Baton 2 | 3 : 0 | FA Akademica |
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Sokolac
Sokolac
|
17.04.2022 10:00 | Famos (V) | 4 : 1 | Sokolac |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
Romanija
Pale
|
17.04.2022 20:00 | Dobrinja | 0 : 1 | Romanija |
Perfekt
Srebrenik
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
17.04.2022 11:00 | Perfekt | 7 : 1 | Eurofudbal | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.04.2022 11:00 | Radnički | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
17.04.2022 11:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Di - Five | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
17.04.2022 11:00 | Zvijezda | 1 : 0 | Gradina |
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinice
|
17.04.2022 11:00 | Sloboda | 0 : 2 | Eurogol | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Proleter
Slavinovići
|
17.04.2022 15:00 | Budućnost | 3 : 1 | Proleter | ||||||
Colibri
Husino
|
|
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
|
17.04.2022 11:00 | Colibri | 1 : 1 | Tuzla City |
Kozara
Gradiška
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
17.04.2022 12:00 | Kozara | 8 : 0 | Borac (Š) |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
FSA Prijedor
Prijedor
|
17.04.2022 11:00 | Rudar Prijedor | 0 : 3 | FSA Prijedor | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Omarska
Omarska
|
17.04.2022 11:00 | Bratstvo | 4 : 1 | Omarska |
Borac
Izačić
|
|
Rudar
Kamengrad
|
17.04.2022 10:00 | Borac | 1 : 3 | Rudar | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Kolibri
Bihać
|
17.04.2022 10:00 | Mladost 1938 | 4 : 1 | Kolibri | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
17.04.2022 10:00 | Omladinac | 3 : 2 | Jedinstvo |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
17.04.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Mladost (P) | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Radnički
Ćoralići
|
17.04.2022 10:00 | Vitez | 0 : 8 | Radnički |
Fortuna
Zenica
|
|
Sporting
Zenica
|
17.04.2022 13:00 | Fortuna | 4 : 0 | Sporting | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
|
17.04.2022 10:00 | Stupčanica | 0 : 2 | Mladost (DK) | ||||||
Tempo sport
Zenica
|
|
Čelik
Zenica
|
17.04.2022 10:00 | Tempo sport | 2 : 1 | Čelik |
TOŠK
Tešanj
|
|
Borac
Jelah
|
17.04.2022 10:00 | TOŠK | 2 : 2 | Borac |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
17.04.2022 14:00 | Željezničar | 3 : 1 | Igman |
F.A. Academica
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.04.2022 09:00 | F.A. Academica | 0 : 6 | Željezničar | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Famos
Vojkovići
|
17.04.2022 12:00 | Bambinosi | 1 : 0 | Famos |
Perfekt
Srebrenik
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
17.04.2022 10:00 | Perfekt | 0 : 5 | Eurofudbal | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.04.2022 10:00 | Radnički | 2 : 5 | Sloboda | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Di - Five
Doboj - Istok
|
17.04.2022 10:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Di - Five | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gradina
Srebrenik
|
17.04.2022 10:00 | Zvijezda | 0 : 1 | Gradina |
Sloboda
Tuzla
|
|
Eurogol
Živinice
|
17.04.2022 10:00 | Sloboda | 0 : 4 | Eurogol | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Proleter
Slavinovići
|
17.04.2022 14:00 | Budućnost | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Colibri
Husino
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
17.04.2022 10:00 | Colibri | 0 : 4 | Tuzla City |
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
17.04.2022 16:00 | Borac (BL) | 4 : 1 | Sloga (S) | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.04.2022 14:00 | Borac (Š) | 1 : 6 | Ljubić |
FK Sarajevo
Sarajevo
|
|
FK Sloboda
Tuzla
|
17.04.2022 15:00 | FK Sarajevo | 1 : 0 | FK Sloboda | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
17.04.2022 16:30 | Libero | 3 : 2 | Željezničar 2011 |
Sloga
Zemun
|
|
Spartak
Subotica
|
17.04.2022 15:00 | Sloga | 1 : 4 | Spartak | ||||||
Mašinac
Niš
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
17.04.2022 16:00 | Mašinac | 1 : 1 | Crvena zvezda |
Požarevac
Požarevac
|
|
TSC
Kanjiža
|
17.04.2022 16:30 | Požarevac | 0 : 18 | TSC |
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Jedinstvo 2014
Pirot
|
17.04.2022 15:00 | Radnički 1923 | 8 : 1 | Jedinstvo 2014 | ||||||
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Karađorđe
Topola
|
17.04.2022 15:00 | Napredak Junior 2018 | 3 : 3 | Karađorđe | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
17.04.2022 15:00 | Spartak DOO | 5 : 0 | Kolubara | ||||||
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
|
Mačva
Šabac
|
17.04.2022 15:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 2 : 3 | Mačva | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Levač
Rekovac
|
17.04.2022 15:00 | Zemun | 5 : 1 | Levač |
Ekonomist
Nikšić
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
17.04.2022 12:00 | Ekonomist | 4 : 2 | Mladost 2015 | ||||||
Breznica
Pljevlja
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
17.04.2022 13:00 | Breznica | 6 : 0 | Danilovgrad |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
17.04.2022 15:00 | Radnik Bumerang | 3 : 3 | SFK 2000 |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Student
Banja Luka
|
17.04.2022 19:00 | Sokrates | 3 : 0 | Student | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Starčevica
Banja Luka
|
17.04.2022 16:30 | Prijedor | 8 : 3 | Starčevica |
Bratunac TRB
Bratunac
|
|
Leotar
Trebinje
|
17.04.2022 18:00 | Bratunac TRB | 75 : 109 | Leotar |
Gacko
Gacko
|
|
Pliva
Šipovo
|
17.04.2022 18:00 | Gacko | 98 : 91 | Pliva |
Pliva
Šipovo
|
|
Balkana
Mrkonjić Grad
|
17.04.2022 12:30 | Pliva | 0 : 3 | Balkana | ||||||
Ukrina
Prnjavor
|
|
Borac Stars
Banja Luka
|
17.04.2022 09:30 | Ukrina | 3 : 0 | Borac Stars | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
17.04.2022 16:30 | Kozara | 3 : 0 | Kotor Varoš |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Libero
Bijeljina
|
17.04.2022 | Ljubinje Bankom | 3 : 0 | Libero | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.04.2022 14:00 | Radnik | 2 : 3 | Slavija |
Galeb
Bar
|
|
Akademija
Herceg Novi
|
17.04.2022 19:00 | Galeb | 3 : 0 | Akademija | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
17.04.2022 16:00 | Luka Bar | 3 : 1 | Albatros |
Srbac
Srbac
|
|
Teslić
Teslić
|
17.04.2022 18:00 | Srbac | 38 : 29 | Teslić |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Mladost
Banja Luka
|
17.04.2022 17:00 | Hercegovina | 29 : 20 | Mladost |
Rogatica
Rogatica
|
|
Borja
Teslić
|
17.04.2022 18:00 | Rogatica | 31 : 15 | Borja |