XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 254 utakmica za dan
Subota, 7 Maj 2022


Fudbal

Posušje
Posušje
2 : 0
Leotar
Trebinje
07.05.2022 17:00
Posušje
2 : 0
Leotar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
5 : 4
Drina
Zvornik
07.05.2022 16:30
Zvijezda 09
5 : 4
Drina
Sloboda
Novi Grad
2 : 0
Omarska
Omarska
07.05.2022 16:30
Sloboda
2 : 0
Omarska
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Sloga
Doboj
07.05.2022 16:30
Tekstilac
1 : 2
Sloga
Krupa
Krupa na Vrbasu
3 : 0
Sutjeska
Foča
07.05.2022 16:30
Krupa
3 : 0
Sutjeska
Kozara
Gradiška
5 : 2
Ljubić
Prnjavor
07.05.2022 16:30
Kozara
5 : 2
Ljubić
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Podrinje
Janja
07.05.2022 16:30
Slavija
3 : 1
Podrinje
Budućnost
Pilica
1 : 2
Željezničar ST
Banja Luka
07.05.2022 16:30
Budućnost
1 : 2
Željezničar ST
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
07.05.2022 16:30
Modriča Alfa
2 : 1
Borac
Sloga (S)
Srbac
0 : 1
Laktaši
Laktaši
07.05.2022 16:30
Sloga (S)
0 : 1
Laktaši
Borac
Šamac
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
07.05.2022 16:30
Borac
1 : 0
Sloboda
Sloga (T)
Trn
3 : 0
BSK
Banja Luka
07.05.2022 16:30
Sloga (T)
3 : 0
BSK
Famos
Vojkovići
6 : 1
Jedinstvo (Br)
Brodac
07.05.2022 16:30
Famos
6 : 1
Jedinstvo (Br)
Guber
Srebrenica
6 : 0
Vlasenica
Vlasenica
07.05.2022 16:30
Guber
6 : 0
Vlasenica
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Milići
Milići
07.05.2022 16:30
Ilićka 01
3 : 0
Milići
Mladost (G)
Gacko
0 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
07.05.2022 16:30
Mladost (G)
0 : 2
Sloga
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
07.05.2022 16:30
Drina HE
3 : 1
Rudar 1925
Lijevče
Nova Topola
2 : 1
Krajina
Banja Luka
07.05.2022 16:30
Lijevče
2 : 1
Krajina
Bratstvo
Kozarac
4 : 1
Rekreativo
Banja Luka
07.05.2022 16:30
Bratstvo
4 : 1
Rekreativo
Lauš
Banja Luka
2 : 3
Sloga
Saničani(Rakelići)
07.05.2022 16:30
Lauš
2 : 3
Sloga
Tabanci
Tabanci
2 : 3
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
07.05.2022 17:00
Tabanci
2 : 3
Mladost (BS)
Pecka
Roćević
4 : 2
Polet
Kravica
07.05.2022 17:00
Pecka
4 : 2
Polet
7. Republika
Svodna
4 : 3
Rudar
Blagaj
07.05.2022 17:00
7. Republika
4 : 3
Rudar
Vilusi
Vilusi
2 : 2
Stevan Dukić
Rogolji
07.05.2022 17:30
Vilusi
2 : 2
Stevan Dukić
Travnik
Travnik
0 : 0
Zvijezda
Gradačac
07.05.2022 17:00
Travnik
0 : 0
Zvijezda
Goražde
Goražde
1 : 1
GOŠK
Gabela
07.05.2022 17:00
Goražde
1 : 1
GOŠK
Gradina
Srebrenik
3 : 2
Budućnost
Banovići
07.05.2022 17:00
Gradina
3 : 2
Budućnost
Radnik
Hadžići
0 : 2
Rudar
Kakanj
07.05.2022 17:00
Radnik
0 : 2
Rudar
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 2
Igman
Konjic
07.05.2022 17:00
Tomislav
1 : 2
Igman
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Orašje
Orašje
07.05.2022 17:00
Jedinstvo
3 : 0
Orašje
Krajina
Cazin
9 : 1
Brekovica 78
Brekovica
07.05.2022 17:00
Krajina
9 : 1
Brekovica 78
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 1
FK Vitez
Vitez
07.05.2022 17:00
Podgrmeč
1 : 1
FK Vitez
NK Vitez
Vitez
1 : 1
Vlašić
Turbe
07.05.2022 17:00
NK Vitez
1 : 1
Vlašić
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
07.05.2022 17:00
Sloga
1 : 1
Kiseljak
Vitez
Bužim
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
07.05.2022 17:00
Vitez
3 : 0
Novi Travnik
Krajišnik
Velika Kladuša
0 : 2
Iskra
Bugojno
07.05.2022 17:00
Krajišnik
0 : 2
Iskra
Odžak 102
Odžak
4 : 1
Mladost (M)
Malešići
07.05.2022 17:00
Odžak 102
4 : 1
Mladost (M)
Bosna (K)
Kalesija
3 : 0
Orahovica 74
Orahovica
07.05.2022 17:00
Bosna (K)
3 : 0
Orahovica 74
Slaven
Živinice
1 : 1
Lokomotiva
Miričina
07.05.2022 17:00
Slaven
1 : 1
Lokomotiva
Radnički
Lukavac
1 : 1
Svatovac
Poljice
07.05.2022 17:00
Radnički
1 : 1
Svatovac
Bosna
Visoko
1 : 1
UNIS
Vogošća
07.05.2022 17:00
Bosna
1 : 1
UNIS
Rudar
Breza
1 : 3
Baton
Sarajevo
07.05.2022 17:00
Rudar
1 : 3
Baton
Omladinac 75
Pokoj
6 : 0
Bajer 99
Velagići
07.05.2022 17:00
Omladinac 75
6 : 0
Bajer 99
Bratstvo
Bosanska Krupa
5 : 1
Ključ
Ključ
07.05.2022 17:00
Bratstvo
5 : 1
Ključ
Mladost
Vrnograč
0 : 3
Omladinac
Sanica
07.05.2022 17:00
Mladost
0 : 3
Omladinac
Mramor (B)
Babice
4 : 3
Mladost (P)
Puračić
07.05.2022 17:00
Mramor (B)
4 : 3
Mladost (P)
Saobraćajac
Sarajevo
5 : 0
Bojnik
Bojnik
07.05.2022 17:45
Saobraćajac
5 : 0
Bojnik
Jedinstvo
Ljubnići
1 : 0
Ozren
Semizovac
07.05.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Ozren
Cim
Cim
1 : 2
Neretva 2020
Čeljevo
07.05.2022 17:00
Cim
1 : 2
Neretva 2020
Mostar
Mostar
1 : 3
Međugorje
Međugorje
07.05.2022 17:00
Mostar
1 : 3
Međugorje
Bukovik
Gornji Srebrenik
5 : 2
25 maj
Uroža
07.05.2022 17:00
Bukovik
5 : 2
25 maj
Mladost (Sol.)
Solina
1 : 0
Rainci
Gornji Rainci
07.05.2022 17:00
Mladost (Sol.)
1 : 0
Rainci
Proleter
Slavinovići
4 : 0
Radnik 018
Lipnica
07.05.2022 17:00
Proleter
4 : 0
Radnik 018
Sapna
Sapna
2 : 0
Spreča
Donji Rainci
07.05.2022 17:00
Sapna
2 : 0
Spreča
Omladinac RMU
Đurđevik
4 : 0
Konjuh
Kladanj
07.05.2022 17:00
Omladinac RMU
4 : 0
Konjuh
Vrana
Banovići Selo
7 : 1
Stupari
Stupari
07.05.2022 17:00
Vrana
7 : 1
Stupari
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Radnički (N)
Niš
07.05.2022 17:00
Crvena zvezda
4 : 1
Radnički (N)
Partizan
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
07.05.2022 14:00
Partizan
2 : 1
Vojvodina
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
07.05.2022 19:00
Metalac
0 : 3
Novi Pazar
Inđija
Inđija
0 : 1
IMT
Beograd
07.05.2022 17:00
Inđija
0 : 1
IMT
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 0
Kabel
Novi Sad
07.05.2022 17:00
OFK Bačka
3 : 0
Kabel
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Millwall
London
07.05.2022 13:30
AFC Bournemouth
1 : 0
Millwall
Birmingham City
Birmingham
1 : 2
Blackburn Rovers
Blackburn
07.05.2022 13:30
Birmingham City
1 : 2
Blackburn Rovers
Stoke City
Stoke-on-Trent
1 : 1
Coventry City
Coventry
07.05.2022 13:30
Stoke City
1 : 1
Coventry City
West Bromwich Albion
West Bromwich
4 : 0
Barnsley
Barnsley
07.05.2022 13:30
West Bromwich Albion
4 : 0
Barnsley
Huddersfield Town
Huddersfield
2 : 0
Bristol City
Bristol
07.05.2022 13:30
Huddersfield Town
2 : 0
Bristol City
Hull City
Hull
1 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
07.05.2022 13:30
Hull City
1 : 1
Nottingham Forest
Luton Town
Luton
1 : 0
Reading
Reading
07.05.2022 13:30
Luton Town
1 : 0
Reading
Preston North End
Preston
4 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
07.05.2022 13:30
Preston North End
4 : 1
Middlesbrough
Sheffield United
Sheffield
4 : 0
Fulham
London
07.05.2022 13:30
Sheffield United
4 : 0
Fulham
Swansea City
Swansea
0 : 1
Queens Park Rangers
London
07.05.2022 13:30
Swansea City
0 : 1
Queens Park Rangers
Peterborough United
Peterborough
5 : 0
Blackpool
Blackpool
07.05.2022 13:30
Peterborough United
5 : 0
Blackpool
Derby County
Derby
0 : 1
Cardiff City
Cardiff
07.05.2022 13:30
Derby County
0 : 1
Cardiff City
Athletic Bilbao
Bilbao
0 : 0
Valencia
Valencia
07.05.2022 16:15
Athletic Bilbao
0 : 0
Valencia
Real Betis
Sevilla
1 : 2
Barcelona
Barcelona
07.05.2022 21:00
Real Betis
1 : 2
Barcelona
Celta Vigo
Vigo
4 : 0
Alaves
Vitoria-Gasteiz
07.05.2022 18:30
Celta Vigo
4 : 0
Alaves
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 6
Granada
Granada
07.05.2022 14:00
Mallorca
2 : 6
Granada
Cadiz
Cádiz
3 : 0
Elche
Elche
07.05.2022 18:30
Cadiz
3 : 0
Elche
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 4
Union Berlin
Berlin
07.05.2022 15:30
Freiburg
1 : 4
Union Berlin
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
07.05.2022 15:30
Hoffenheim
2 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Mainz 05
Mainz
07.05.2022 18:30
Hertha BSC
1 : 2
Mainz 05
Köln
Köln
0 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
07.05.2022 15:30
Köln
0 : 1
Wolfsburg
Greuther Fürth
Fürth
1 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
07.05.2022 15:30
Greuther Fürth
1 : 3
Borussia Dortmund
Lazio
Roma
2 : 0
Sampdoria
Genova
07.05.2022 20:45
Lazio
2 : 0
Sampdoria
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Udinese
Udine
07.05.2022 18:00
Sassuolo
1 : 1
Udinese
Torino
Torino
0 : 1
Napoli
Napoli
07.05.2022 15:00
Torino
0 : 1
Napoli
Brest
Brest
0 : 1
Strasbourg
Strasbourg
07.05.2022 17:00
Brest
0 : 1
Strasbourg
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
07.05.2022 12:00
Sarajevo
5 : 0
Željezničar Sport Team
Široki Brijeg
Široki Brijeg
7 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
07.05.2022 16:00
Široki Brijeg
7 : 1
Zvijezda 09
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
07.05.2022 15:00
Željezničar
4 : 0
Krupa
Baton
Sarajevo
1 : 1
UNIS
Vogošća
07.05.2022 12:30
Baton
1 : 1
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
2 : 5
Sarajevo
Sarajevo
07.05.2022 12:30
Ilijaš
2 : 5
Sarajevo
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Krivaja
Zavidovići
07.05.2022 12:30
TOŠK
1 : 1
Krivaja
Fortuna
Zenica
4 : 1
Borac
Jelah
07.05.2022 12:30
Fortuna
4 : 1
Borac
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 2
Sporting
Zenica
07.05.2022 15:00
Novi Šeher
1 : 2
Sporting
Natron
Maglaj
2 : 0
Čelični grad - Steel City
Zenica
07.05.2022 13:30
Natron
2 : 0
Čelični grad - Steel City
Stolac
Stolac
1 : 1
Čapljina
Čapljina
07.05.2022 12:30
Stolac
1 : 1
Čapljina
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Neum
Neum
07.05.2022 12:30
Brotnjo
1 : 0
Neum
Petrovac
Petrovac
3 : 3
Budućnost
Padgorica
07.05.2022 11:00
Petrovac
3 : 3
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Podgorica
Podgorica
07.05.2022 11:00
Sutjeska
2 : 1
Podgorica
Tuzla City
Tuzla
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
07.05.2022 16:00
Tuzla City
2 : 0
Željezničar
Velež
Mostar
2 : 0
Zrinjski
Mostar
07.05.2022 17:00
Velež
2 : 0
Zrinjski
Leotar
Trebinje
2 : 6
Sloboda
Tuzla
07.05.2022 12:30
Leotar
2 : 6
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Radnik
Bijeljina
07.05.2022 17:00
Rudar Prijedor
3 : 0
Radnik
Lokomotiva
Brčko
2 : 3
Drina
Zvornik
07.05.2022 10:00
Lokomotiva
2 : 3
Drina
Baton
Sarajevo
4 : 0
UNIS
Vogošća
07.05.2022 10:00
Baton
4 : 0
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
07.05.2022 10:00
Ilijaš
0 : 2
Sarajevo
TOŠK
Tešanj
2 : 1
Krivaja
Zavidovići
07.05.2022 10:00
TOŠK
2 : 1
Krivaja
Fortuna
Zenica
3 : 0
Borac
Jelah
07.05.2022 10:00
Fortuna
3 : 0
Borac
Stolac
Stolac
1 : 3
Čapljina
Čapljina
07.05.2022 10:00
Stolac
1 : 3
Čapljina
Brotnjo
Čitluk
1 : 1
Neum
Neum
07.05.2022 10:00
Brotnjo
1 : 1
Neum
Bratstvo
Kozarac
3 : 0
Knežopoljac
Knežica
07.05.2022 11:00
Bratstvo
3 : 0
Knežopoljac
Rudar
Blagaj
1 : 0
Rasavci
Rasavci
07.05.2022 11:00
Rudar
1 : 0
Rasavci
OFK Spartak
Banja Luka
2 : 3
Omladinac
Banja Luka
07.05.2022 11:30
OFK Spartak
2 : 3
Omladinac
Rudanka
Rudanka
9 : 2
Ozren
Petrovo
07.05.2022 10:00
Rudanka
9 : 2
Ozren
Zvijezda
Kakmuž
1 : 2
Vučijak
Majevica
07.05.2022 10:00
Zvijezda
1 : 2
Vučijak
Željezničar
Doboj
0 : 2
Trebava
Osječani
07.05.2022 10:00
Željezničar
0 : 2
Trebava
Bratstvo
Bratunac
07.05.2022
11:00
Guber
Srebrenica
07.05.2022 11:00
Bratstvo
:
Guber
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 4
Sporting
Zenica
07.05.2022 13:30
Novi Šeher
2 : 4
Sporting
Natron
Maglaj
4 : 0
Čelični grad - Steel City
Zenica
07.05.2022 11:00
Natron
4 : 0
Čelični grad - Steel City
Turbina
Jablanica
1 : 6
Blagaj
Blagaj
07.05.2022 11:00
Turbina
1 : 6
Blagaj
Memići
Memići
0 : 3
Eurogol
Živinice
07.05.2022 11:00
Memići
0 : 3
Eurogol
Jedinstvo
Lukavica
0 : 6
Betaclub Tango
Lukavac
07.05.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 6
Betaclub Tango
Baton
Sarajevo
1 : 5
Željezničar
Sarajevo
07.05.2022 16:30
Baton
1 : 5
Željezničar
Igman
Ilidža
3 : 0
Radnik
Hadžići
07.05.2022 10:30
Igman
3 : 0
Radnik
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 3
Famos
Vojkovići
07.05.2022 10:30
Jedinstvo
0 : 3
Famos
Romanija
Pale
1 : 1
Miske - Akademija
Sarajevo
07.05.2022 12:00
Romanija
1 : 1
Miske - Akademija
Mlade Nade
Sarajevo
6 : 2
Vratnik
Sarajevo
07.05.2022 15:30
Mlade Nade
6 : 2
Vratnik
Atletiko
Sarajevo
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
07.05.2022 12:00
Atletiko
0 : 3
Željezničar
Young Boys
Sarajevo
0 : 1
Omladinac
Doglodi
07.05.2022 16:00
Young Boys
0 : 1
Omladinac
Zeta
Podgorica
0 : 7
Podgorica
Podgorica
07.05.2022 11:00
Zeta
0 : 7
Podgorica
Berane
Berane
1 : 2
Budućnost
Podgorica
07.05.2022 11:00
Berane
1 : 2
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
2 : 3
OFK Titograd
Podgorica
07.05.2022 17:00
Sutjeska
2 : 3
OFK Titograd
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Kom
Podgorica
07.05.2022 10:30
Iskra
0 : 1
Kom
Mornar 1923
Bar
0 : 1
Arsenal
Tivat
07.05.2022 17:00
Mornar 1923
0 : 1
Arsenal
Petrovac
Petrovac
1 : 2
Polet Stars 2000
Nikšić
07.05.2022 17:00
Petrovac
1 : 2
Polet Stars 2000
Igalo
Igalo
0 : 2
Mladost
Donja Gorica
07.05.2022 17:00
Igalo
0 : 2
Mladost
Jezero
Plav
2 : 1
Dečić
Tuzi
07.05.2022 12:00
Jezero
2 : 1
Dečić
Grbalj
Grbalj
3 : 2
Budva
Budva
07.05.2022 11:00
Grbalj
3 : 2
Budva
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
07.05.2022 14:00
Tuzla City
0 : 1
Željezničar
Velež
Mostar
1 : 2
Zrinjski
Mostar
07.05.2022 15:00
Velež
1 : 2
Zrinjski
Leotar
Trebinje
0 : 1
Sloboda
Tuzla
07.05.2022 11:00
Leotar
0 : 1
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Radnik
Bijeljina
07.05.2022 15:00
Rudar Prijedor
2 : 2
Radnik
Kozara
Gradiška
16 : 0
Polet 1926
Brod
07.05.2022 10:00
Kozara
16 : 0
Polet 1926
Borac (Š)
Šamac
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
07.05.2022 10:00
Borac (Š)
3 : 0
Radnik Urije
Mineral
Banja Vrućica
0 : 1
Željezničar
Doboj
07.05.2022 10:00
Mineral
0 : 1
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
1 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
07.05.2022 10:00
Ljubić
1 : 3
OFK Spartak 2013
Modriča Alfa
Modriča
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
07.05.2022 10:00
Modriča Alfa
0 : 3
Krupa
Tekstilac
Derventa
2 : 2
Borac (BL)
Banja Luka
07.05.2022 10:00
Tekstilac
2 : 2
Borac (BL)
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
07.05.2022 10:00
Radnik
3 : 0
Jedinstvo
Mladost
Bogutovo selo
1 : 1
Ilićka 01
Brčko
07.05.2022 10:00
Mladost
1 : 1
Ilićka 01
Zenit
Bijeljina
11 : 0
Podrinje
Janja
07.05.2022 10:00
Zenit
11 : 0
Podrinje
Gomjenica
Prijedor
3 : 2
Sloboda
Novi Grad
07.05.2022 11:00
Gomjenica
3 : 2
Sloboda
Omarska
Omarska
7 : 0
Svodna
Svodna
07.05.2022 11:00
Omarska
7 : 0
Svodna
Dubrave
Dubrave
4 : 1
Crni vrh
Jaružani
07.05.2022 10:00
Dubrave
4 : 1
Crni vrh
BSK
Banja Luka
7 : 0
Naprijed
Banja Luka
07.05.2022 10:00
BSK
7 : 0
Naprijed
Omladinac
Banja Luka
0 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
07.05.2022 10:00
Omladinac
0 : 1
OFK Spartak 2013
Mladost
Velika Obarska
3 : 0
Janja 2009
Janja
07.05.2022 11:00
Mladost
3 : 0
Janja 2009
Young Boys 2018
Jardan
3 : 2
Šekovići
Šekovići
07.05.2022 10:00
Young Boys 2018
3 : 2
Šekovići
Brekovica 78
Brekovica
0 : 0
Radnički
Ripač
07.05.2022 11:30
Brekovica 78
0 : 0
Radnički
Podgrmeč
Sanski Most
6 : 1
OFK Bihać
Bihać
07.05.2022 11:30
Podgrmeč
6 : 1
OFK Bihać
Metalac
Veliki Lug
2 : 1
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
07.05.2022 11:30
Metalac
2 : 1
Una Nacionalni park
Radnički
Ćoralić
2 : 0
Jezerski
Jezerski
07.05.2022 11:30
Radnički
2 : 0
Jezerski
Krajišnik
Velika Kladuša
4 : 0
Olimpija
Tržac
07.05.2022 11:30
Krajišnik
4 : 0
Olimpija
Čelik
Zenica
8 : 0
Stupčanica
Olovo
07.05.2022 17:30
Čelik
8 : 0
Stupčanica
Moševac
Moševac
0 : 9
Don Bosco
Žepče
07.05.2022 11:30
Moševac
0 : 9
Don Bosco
Pobjeda
Tešanjka
0 : 9
Simm Bau
Kosova
07.05.2022 11:30
Pobjeda
0 : 9
Simm Bau
Baton
Sarajevo
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
07.05.2022 14:30
Baton
3 : 1
Slavija
KMN Vogošća
Vogošča
2 : 3
Igman
ilidža
07.05.2022 09:30
KMN Vogošća
2 : 3
Igman
Betaclub
Doglodi
2 : 1
FA Akademica
Sarajevo
07.05.2022 11:00
Betaclub
2 : 1
FA Akademica
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 3
Novi Grad
Sarajevo
07.05.2022 09:00
Slavija
3 : 3
Novi Grad
Mlade Nade
Ilidža
4 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
07.05.2022 14:00
Mlade Nade
4 : 0
Miske - Akademija
Soccer
Sarajevo
0 : 7
FA Akademica
Sarajevo
07.05.2022 14:00
Soccer
0 : 7
FA Akademica
AF Devetka
Sarajevo
0 : 4
UNIS
Vogošča
07.05.2022 18:00
AF Devetka
0 : 4
UNIS
Sporting
Ilidža
2 : 7
Sokolac
Sokolac
07.05.2022 10:00
Sporting
2 : 7
Sokolac
Romanija
Pale
0 : 1
Novi Grad
Sarajevo
07.05.2022 09:30
Romanija
0 : 1
Novi Grad
SAŠK Napredak
Sarajevo
6 : 1
Ozren
Semizovac
07.05.2022 16:30
SAŠK Napredak
6 : 1
Ozren
J Academy
Sarajevo
1 : 3
Igman
ilidža
07.05.2022 13:30
J Academy
1 : 3
Igman
Blagaj
Blagaj
1 : 4
Mostar
Mostar
07.05.2022 11:30
Blagaj
1 : 4
Mostar
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
07.05.2022 11:30
Čapljina
3 : 0
Branitelj
Klis
Buturović polje
5 : 2
Višići
Višići
07.05.2022 16:30
Klis
5 : 2
Višići
Cim
Mostar
7 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
07.05.2022 11:30
Cim
7 : 0
Bjelopoljac
Lokomotiva
Mostar
4 : 2
Međugorje
Međugorje
07.05.2022 11:30
Lokomotiva
4 : 2
Međugorje
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
07.05.2022 13:00
Sloboda
2 : 0
Eurofudbal
Orašje
Orašje
2 : 3
Radnički
Lukavac
07.05.2022 11:00
Orašje
2 : 3
Radnički
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 0
Budućnost
Banovići
07.05.2022 11:00
Asscheim
1 : 0
Budućnost
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Slaven
Živinice
07.05.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Slaven
Eurogol
Živinice
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
07.05.2022 11:00
Eurogol
7 : 0
Gornji Rahić
Kozara
Gradiška
10 : 0
Polet 1926
Brod
07.05.2022 12:00
Kozara
10 : 0
Polet 1926
Borac (Š)
Šamac
2 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
07.05.2022 10:45
Borac (Š)
2 : 5
Rudar Prijedor
Mineral ZTC
Banja Vrućica
2 : 2
Željezničar
Doboj
07.05.2022 12:00
Mineral ZTC
2 : 2
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
2 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
07.05.2022 12:00
Ljubić
2 : 4
Spartak 2013
Modriča Alfa
Modriča
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
07.05.2022 12:00
Modriča Alfa
2 : 2
Krupa
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Borac (BL)
Banja Luka
07.05.2022 12:00
Tekstilac
0 : 2
Borac (BL)
Partizan
Kostajnica
6 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
07.05.2022 13:00
Partizan
6 : 1
Rudar Prijedor
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 2
Bihać
Bihać
07.05.2022 10:00
Podgrmeč
3 : 2
Bihać
Radnički
Ćoralići
12 : 0
Jezerski
Jezerski
07.05.2022 10:00
Radnički
12 : 0
Jezerski
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 1
Zvijezda
Velika Kladuša
07.05.2022 10:00
Krajišnik
1 : 1
Zvijezda
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 3
Fortuna
Zenica
07.05.2022 10:00
Borac - Tetovo
0 : 3
Fortuna
Čelik
Zenica
2 : 0
Stupčanica
Olovo
07.05.2022 16:00
Čelik
2 : 0
Stupčanica
Moševac
Moševac
3 : 1
Don Bosco
Žepče
07.05.2022 10:00
Moševac
3 : 1
Don Bosco
Pobjeda
Tepanjka
1 : 2
Simm Bau
Kosova
07.05.2022 14:00
Pobjeda
1 : 2
Simm Bau
Olimp
Pale
0 : 4
Bambinosi
Sarajevo
07.05.2022 12:00
Olimp
0 : 4
Bambinosi
Betaclub
Doglodi
0 : 3
F.A. Academica
Sarajevo
07.05.2022 13:00
Betaclub
0 : 3
F.A. Academica
Sparta
Sarajevo
3 : 2
Igman
Ilidža
07.05.2022 10:00
Sparta
3 : 2
Igman
Novi Grad
Sarajevo
0 : 5
Miske - Akademija
Sarajevo
07.05.2022 16:00
Novi Grad
0 : 5
Miske - Akademija
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Sokolac
Sokolac
07.05.2022 09:00
Željezničar
4 : 1
Sokolac
Bambinosi
Sarajevo
0 : 3
Sparta
Sarajevo
07.05.2022 11:00
Bambinosi
0 : 3
Sparta
AF Devetka
Sarajevo
1 : 1
Fair - Play
Sarajevo
07.05.2022 19:30
AF Devetka
1 : 1
Fair - Play
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
07.05.2022 12:00
Sloboda
3 : 0
Eurofudbal
Orašje
Orašje
3 : 1
Radnički
Lukavac
07.05.2022 10:00
Orašje
3 : 1
Radnički
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 4
Budućnost
Banovići
07.05.2022 10:00
Asscheim
1 : 4
Budućnost
Proleter
Slavinovići
8 : 0
Slaven
Živinice
07.05.2022 10:00
Proleter
8 : 0
Slaven
Eurogol
Živinice
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
07.05.2022 10:00
Eurogol
7 : 0
Gornji Rahić
Ljubić
Prnjavor
2 : 3
Mladost
Rogatica
07.05.2022 14:00
Ljubić
2 : 3
Mladost
Mladost
Nević Polje
4 : 5
ŽNK Sloboda
Tuzla
07.05.2022 15:00
Mladost
4 : 5
ŽNK Sloboda
Respekt
Sarajevo
0 : 4
Libero
Goražde
07.05.2022 14:00
Respekt
0 : 4
Libero
Brotnjo
Čitluk
2 : 4
Inter
Posušje
07.05.2022 17:00
Brotnjo
2 : 4
Inter
Sloga
Zemun
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
07.05.2022 17:00
Sloga
0 : 2
Crvena zvezda
Drina
Zvornik
1 : 2
Emina
Mostar
07.05.2022 16:00
Drina
1 : 2
Emina

Futsal

Polufinale, druga utakmica
Salines
Tuzla
4 : 2
Sarajevo
Sarajevo
07.05.2022 18:00
Salines
4 : 2
Sarajevo
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
6 : 7
Mostar SG
Mostar
07.05.2022 19:00
Sloga
6 : 7
Mostar SG
Zora
Spuž
9 : 13
Ulcinj
Ulcinj
07.05.2022 17:00
Zora
9 : 13
Ulcinj

Košarka

Borac
Banja Luka
64 : 76
Široki
Široki Brijeg
07.05.2022 19:00
Borac
64 : 76
Široki
Sloboda
Tuzla
103 : 81
Leotar
Trebinje
07.05.2022 19:00
Sloboda
103 : 81
Leotar
Finale, četvrta utakmica
Play Off
Sarajevo
59 : 60
Orlovi
Banja Luka
07.05.2022 17:00
Play Off
59 : 60
Orlovi
2:2

Rukomet

Sloga (D)
Doboj
38 : 26
Krivaja
Zavidovići
07.05.2022 18:00
Sloga (D)
38 : 26
Krivaja
Sloboda
Tuzla
35 : 29
Bosna (S)
Sarajevo
07.05.2022 18:00
Sloboda
35 : 29
Bosna (S)
Konjuh
Živinice
21 : 22
Iskra
Bugojna
07.05.2022 18:00
Konjuh
21 : 22
Iskra
Gračanica
Gračanica
37 : 26
Leotar
Trebinje
07.05.2022 18:00
Gračanica
37 : 26
Leotar
Maglaj
Maglaj
27 : 27
Borac M:TEL
Banja Luka
07.05.2022 18:00
Maglaj
27 : 27
Borac M:TEL
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
35 : 32
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
07.05.2022 18:00
Bosna Eko Energija (V)
35 : 32
Sloga (GV/U)
Izviđač CO
Ljubuški
32 : 31
Vogošća
Vogošća
07.05.2022 18:00
Izviđač CO
32 : 31
Vogošća
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
38 : 29
Jedinstvo 2015
Brčko
07.05.2022 20:00
Kozara (KD)
38 : 29
Jedinstvo 2015
Višegrad
Višegrad
47 : 23
Kotor Varoš
Kotor Varoš
07.05.2022 19:00
Višegrad
47 : 23
Kotor Varoš
Izviđač CO 2
Ljubuški
32 : 24
Međugorje
Međugorje
07.05.2022 16:30
Izviđač CO 2
32 : 24
Međugorje
Briješće
Sarajevo
25 : 29
Vogošća 2
Vogošća
07.05.2022 20:00
Briješće
25 : 29
Vogošća 2
Travnik
Travnik
32 : 44
Rudar
Banovići
07.05.2022 19:00
Travnik
32 : 44
Rudar
Čelik Junior
Zenica
34 : 27
Žepče
Žepče
07.05.2022 18:00
Čelik Junior
34 : 27
Žepče
Kakanj
Kakanj
36 : 28
Sana 7
Sanski Most
07.05.2022 18:00
Kakanj
36 : 28
Sana 7
Knežopoljka
Kozarska Dubica
37 : 12
Leotar
Trebinje
07.05.2022 18:00
Knežopoljka
37 : 12
Leotar
Borac
Banjaluka
44 : 27
Ilidža
Ilidža
07.05.2022 16:00
Borac
44 : 27
Ilidža
Zrinjski
Mostar
32 : 29
Mira
Prijedor
07.05.2022 20:00
Zrinjski
32 : 29
Mira
Bihać
Bihać
25 : 40
Jedinstvo
Tuzla
07.05.2022 16:00
Bihać
25 : 40
Jedinstvo
Lokomotiva
Mostar
32 : 30
Hadžići 2
Hadžići
07.05.2022 18:00
Lokomotiva
32 : 30
Hadžići 2
Krajina
Cazin
35 : 38
Turbina
Jablanica
07.05.2022 19:00
Krajina
35 : 38
Turbina
Lovćen
Cetinje
32 : 19
Komovi
Andrijevica
07.05.2022 18:00
Lovćen
32 : 19
Komovi
Brskovo
Mojkovac
25 : 21
Partizan 1949
Tivat
07.05.2022 18:00
Brskovo
25 : 21
Partizan 1949
Rudar
Pljevlja
39 : 25
Danilovgrad
Danilovgrad
07.05.2022 18:00
Rudar
39 : 25
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
25 : 30
Budvanska rivijera
Budva
07.05.2022 17:00
Budućnost
25 : 30
Budvanska rivijera
Brskovo
Mojkovac
33 : 30
Partizan 1949
Tivat
07.05.2022 15:30
Brskovo
33 : 30
Partizan 1949
Lovćen
Cetinje
34 : 23
Komovi
Andrijevica
07.05.2022 16:00
Lovćen
34 : 23
Komovi
Rudar
Pljevlja
21 : 43
Danilovgrad
Danilovgrad
07.05.2022 15:30
Rudar
21 : 43
Danilovgrad
Budućnost
Podgorica
25 : 26
Budvanska rivijera
Budva
07.05.2022 14:30
Budućnost
25 : 26
Budvanska rivijera