XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Nedelja, 22 Maj 2022


Fudbal

Radnik
Bijeljina
5 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 16:30
Radnik
5 : 2
Rudar Prijedor
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 2
Posušje
Posušje
22.05.2022 16:30
Tuzla City
1 : 2
Posušje
Borac
Banja Luka
2 : 1
Velež
Mostar
22.05.2022 16:30
Borac
2 : 1
Velež
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
22.05.2022 16:30
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.05.2022 16:30
Željezničar
0 : 0
Široki Brijeg
Ukrina
Čečava
2 : 3
Jedinstvo
Žeravica
22.05.2022 17:00
Ukrina
2 : 3
Jedinstvo
Sloga (T)
Trn
5 : 1
Proleter
Teslić
22.05.2022 17:00
Sloga (T)
5 : 1
Proleter
BSK
Banja Luka
1 : 1
Gorica
Šipovo
22.05.2022 17:00
BSK
1 : 1
Gorica
Čelinac
Čelinac
0 : 0
Borac
Šamac
22.05.2022 17:00
Čelinac
0 : 0
Borac
Polet 1926
Brod
1 : 1
Progres
Kneževo
22.05.2022 17:00
Polet 1926
1 : 1
Progres
Dubrave
Dubrave
4 : 2
Sloga (S)
Srbac
22.05.2022 17:00
Dubrave
4 : 2
Sloga (S)
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Brdo
Hambarine
22.05.2022 17:00
Sloboda
1 : 1
Brdo
Željezničar
Doboj
1 : 4
Laktaši
Laktaši
22.05.2022 17:00
Željezničar
1 : 4
Laktaši
Jedinstvo (Br)
Brodac
2 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
22.05.2022 17:00
Jedinstvo (Br)
2 : 0
Glasinac 1936
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Proleter
Dvorovi
22.05.2022 17:00
Drina HE
3 : 1
Proleter
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Mladost (G)
Gacko
22.05.2022 17:00
Rudar 1925
2 : 0
Mladost (G)
Stakorina
Čajniče
1 : 2
Ilićka 01
Brčko
22.05.2022 17:00
Stakorina
1 : 2
Ilićka 01
Mladost (R)
Rogatica
4 : 3
Romanija
Pale
22.05.2022 17:00
Mladost (R)
4 : 3
Romanija
Sloga
Gornje Crnjelovo
1 : 0
Guber
Srebrenica
22.05.2022 17:00
Sloga
1 : 0
Guber
Milići
Milići
1 : 1
Famos
Vojkovići
22.05.2022 17:00
Milići
1 : 1
Famos
Velež
Nevesinje
7 : 1
Vlasenica
Vlasenica
22.05.2022 17:00
Velež
7 : 1
Vlasenica
Slaven
Dobrljin
2 : 2
Mladost
Kotor Varoš
22.05.2022 17:00
Slaven
2 : 2
Mladost
Svodna
Svodna
2 : 3
Naprijed
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Svodna
2 : 3
Naprijed
Crni vrh
Jaružani
2 : 0
Krajina
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Crni vrh
2 : 0
Krajina
Plamen
Donje Vodičevo
4 : 1
Rekreativo
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Plamen
4 : 1
Rekreativo
Lijevče
Nova Topola
2 : 2
13 Skojevki
Grbavci
22.05.2022 17:00
Lijevče
2 : 2
13 Skojevki
Bratstvo
Kozarac
5 : 1
Sloga
Saničani(Rakelići)
22.05.2022 17:00
Bratstvo
5 : 1
Sloga
FSA
Prijedor
6 : 2
Lauš
Banja Luka
22.05.2022 17:00
FSA
6 : 2
Lauš
Hajduk (B)
Batkuša
4 : 0
Ozren
Petrovo
22.05.2022 17:00
Hajduk (B)
4 : 0
Ozren
Sloga (DP)
Dugo Polje
1 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
22.05.2022 17:00
Sloga (DP)
1 : 1
Crvena zvijezda
Hajduk (K)
Kožuhe
4 : 1
Naša krila
Kostajnica
22.05.2022 17:00
Hajduk (K)
4 : 1
Naša krila
Mineral
Banja Vrućica
8 : 0
Vučijak
Majevac
22.05.2022 17:00
Mineral
8 : 0
Vučijak
Rudanka
Rudanka
3 : 1
Sloga (J)
Jakeš
22.05.2022 17:00
Rudanka
3 : 1
Sloga (J)
Skugrić
Skugrić
3 : 1
Zvijezda
Kakmuž
22.05.2022 17:00
Skugrić
3 : 1
Zvijezda
Borac
B.Lužani
4 : 2
Trebava
Osječani
22.05.2022 17:00
Borac
4 : 2
Trebava
Šekovići
Šekovići
4 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
22.05.2022 17:30
Šekovići
4 : 0
Sloboda
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
2 : 1
Trnovica
Trnovica
22.05.2022 17:30
Mladost (BS)
2 : 1
Trnovica
Jedinstvo
Roćević
3 : 1
Partizan
Donja Trnova
22.05.2022 17:30
Jedinstvo
3 : 1
Partizan
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
22.05.2022 17:30
Zadrugar
3 : 0
Lokomotiva
Birač
Derventa
1 : 2
Omladinac
Potočari
22.05.2022 17:30
Birač
1 : 2
Omladinac
Janja 2009
Janja
1 : 3
Podrinje
Tršić
22.05.2022 17:30
Janja 2009
1 : 3
Podrinje
Hercegovac
Bileća
6 : 0
Željeznica
Trnovo
22.05.2022 17:00
Hercegovac
6 : 0
Željeznica
Rasavci
Rasavci
4 : 1
Ravan
Međeđa
22.05.2022 17:00
Rasavci
4 : 1
Ravan
Brzi
Busnovi
2 : 3
Podgrmeč
Oštra Luka
22.05.2022 17:00
Brzi
2 : 3
Podgrmeč
Gomjenica
Prijedor
4 : 0
Ljubija
Ljubija
22.05.2022 17:00
Gomjenica
4 : 0
Ljubija
Mrakovica
Kozaruša
0 : 1
Berek 1975
Prijedor
22.05.2022 17:00
Mrakovica
0 : 1
Berek 1975
Knežopoljac
Knežica
4 : 1
Kozara
Donji Orlovci
22.05.2022 17:00
Knežopoljac
4 : 1
Kozara
Bratstvo
Kozinci
3 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
22.05.2022 17:30
Bratstvo
3 : 1
Mladi Krajišnik
Torpedo
Cerovljani
1 : 1
Obradovac
Gradiška
22.05.2022 17:30
Torpedo
1 : 1
Obradovac
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 0
Laminci
Laminci
22.05.2022 17:30
Sloga DIPO
1 : 0
Laminci
Sloboda
Donji Podgradci
0 : 4
Omladinac
Brestovčina
22.05.2022 17:30
Sloboda
0 : 4
Omladinac
Polet
Elezagići
0 : 3
Kozara
Turjak
22.05.2022 17:30
Polet
0 : 3
Kozara
Borac (M)
Maglajani
1 : 1
Biseri
Čatrnja
22.05.2022 17:30
Borac (M)
1 : 1
Biseri
Sloboda
Piskavica
1 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
22.05.2022 17:00
Sloboda
1 : 1
Mladost Farmaprom
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 3
Budućnost
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Gomionica
0 : 3
Budućnost
Vrbas
Banja Luka
7 : 4
Omladinac
Banja Luka
22.05.2022 17:00
Vrbas
7 : 4
Omladinac
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 4
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
22.05.2022 17:00
OFK Spartak 2013
3 : 4
Polet Krajišnik
Zborište
Zborište
2 : 1
Sloboda
Grabovica
22.05.2022 17:00
Zborište
2 : 1
Sloboda
OFK Pridjel
Pridjel Donji
15 : 1
4. juli
Pojezna
22.05.2022 17:00
OFK Pridjel
15 : 1
4. juli
BSK
Bušletić
4 : 1
Zadrugar
Sijekovac
22.05.2022 17:00
BSK
4 : 1
Zadrugar
Polet
Podnovlje
0 : 2
Rudar
Stanari
22.05.2022 17:00
Polet
0 : 2
Rudar
Borac (O)
Osinja
2 : 0
Ozrenski sokolovi
Boljanić
22.05.2022 17:00
Borac (O)
2 : 0
Ozrenski sokolovi
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 4
Crkvina
Crkvina
22.05.2022 17:00
Budućnost
3 : 4
Crkvina
Sloga 73
Ždreban
4 : 2
Zadrugar
Tarevci
22.05.2022 18:00
Sloga 73
4 : 2
Zadrugar
Dobor
Modriča
5 : 2
Trebavac
Vranjak
22.05.2022 17:00
Dobor
5 : 2
Trebavac
Mladost
Srpska Tišina
2 : 4
Partizan
Koprivna
22.05.2022 17:00
Mladost
2 : 4
Partizan
Posavina
Miloševac
0 : 1
Omladinac
Modriča
22.05.2022 17:00
Posavina
0 : 1
Omladinac
Kladari Gornji
Kladari Gornji
2 : 8
Višnjik
Modriča
22.05.2022 11:00
Kladari Gornji
2 : 8
Višnjik
Pelagićevo 21
Pelagićevo
3 : 2
Crvena zvijezda
Gajevi
22.05.2022 17:00
Pelagićevo 21
3 : 2
Crvena zvijezda
Majevica
Lopare
0 : 2
OFK Brezik
Gornji Brezik
22.05.2022 17:30
Majevica
0 : 2
OFK Brezik
Strijelac
Tutnjevac
5 : 1
Jugović
Gredice
22.05.2022 17:30
Strijelac
5 : 1
Jugović
Mladost (L)
Lončari
7 : 0
Jedinstvo
Koretaši
22.05.2022 17:30
Mladost (L)
7 : 0
Jedinstvo
Mladost (S)
Sandići
1 : 1
Gredice
Gredice
22.05.2022 17:30
Mladost (S)
1 : 1
Gredice
Mladost 2003
Popovo Polje
0 : 3
Crvena zvijezda
Donji Žabar
22.05.2022 17:30
Mladost 2003
0 : 3
Crvena zvijezda
Grčica
Brčko
4 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
22.05.2022 17:30
Grčica
4 : 2
Bobetino Brdo
Priboj
Priboj
3 : 4
Drina (A)
Amajlije
22.05.2022 18:00
Priboj
3 : 4
Drina (A)
Sloga 94
Bijeljina
0 : 5
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
22.05.2022 18:00
Sloga 94
0 : 5
OFK Magnojević
Panteri
Zagoni
4 : 0
Balatun
Balatun
22.05.2022 18:00
Panteri
4 : 0
Balatun
Jedinstvo
Suvo Polje
3 : 0
Kolektiv
Međaši
22.05.2022 18:00
Jedinstvo
3 : 0
Kolektiv
Obarska
Velika Obarska
5 : 2
Novo doba
Čardačine
22.05.2022 18:00
Obarska
5 : 2
Novo doba
Jadar
Nova Kasaba
2 : 0
Jasenica
Jasenica
22.05.2022 17:00
Jadar
2 : 0
Jasenica
Čelopek
Čelopek
4 : 1
Radnički
Karakaj
22.05.2022 17:00
Čelopek
4 : 1
Radnički
Budućnost
Skelani
3 : 1
Polet
Kravica
22.05.2022 17:00
Budućnost
3 : 1
Polet
Jardan
Jardan
2 : 4
Branjevo
Branjevo
22.05.2022 17:00
Jardan
2 : 4
Branjevo
Romanovci
Romanovci
4 : 6
Borac
Mašići
22.05.2022 17:30
Romanovci
4 : 6
Borac
Mladost
Seferovci
3 : 0
Stevan Dukić
Rogolji
22.05.2022 17:30
Mladost
3 : 0
Stevan Dukić
Kalemi
Trebovljani
1 : 2
Ratar
Stara Topola
22.05.2022 17:30
Kalemi
1 : 2
Ratar
Vilusi
Vilusi
1 : 4
Bratstvo
Orahova
22.05.2022 17:30
Vilusi
1 : 4
Bratstvo
Nožičko
Nožičko
4 : 2
Tamaris
Mrčevci
22.05.2022 17:30
Nožičko
4 : 2
Tamaris
Mladost
Bajinci
0 : 1
Milan
Kosjerovo
22.05.2022 11:00
Mladost
0 : 1
Milan
Budućnost
Donji Galjipovci
5 : 2
Crvena zemlja
Nova Ves
22.05.2022 17:30
Budućnost
5 : 2
Crvena zemlja
Vrbas
Prijebljezi
4 : 0
Bratstvo
Povelič
22.05.2022 17:30
Vrbas
4 : 0
Bratstvo
Čelik
Grbavica
1 : 2
Polet
Čović Polje
22.05.2022 11:00
Čelik
1 : 2
Polet
Sveti Jovan
Donji Brezik
2 : 2
Krbeti
Krbeti
22.05.2022 11:00
Sveti Jovan
2 : 2
Krbeti
Mladost
Trnjaci
7 : 0
Sava 04
Brezovo Polje Selo
22.05.2022 11:00
Mladost
7 : 0
Sava 04
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 3
Gorica
Pučile
22.05.2022 17:30
Jedinstvo
1 : 3
Gorica
Kovačići 08
Kovačići
3 : 2
Modran
Modran
22.05.2022 17:30
Kovačići 08
3 : 2
Modran
Ljeljenča
Ljeljenča
4 : 1
Piperci
Piperci
22.05.2022 17:30
Ljeljenča
4 : 1
Piperci
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
8 : 4
Omladinac
Gornja Čađavica
22.05.2022 17:30
Magnojević 2001
8 : 4
Omladinac
Koridor 2011
Bijeljina
3 : 0
Budućnost
Ravno Polje
22.05.2022 17:30
Koridor 2011
3 : 0
Budućnost
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 0
Stević Jovan
Vršani
22.05.2022 17:30
Proleter
3 : 0
Stević Jovan
Pobjeda
Triješnica
2 : 0
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
22.05.2022 17:30
Pobjeda
2 : 0
OFK Crnjelovo
Glogovac
Glogovac
2 : 5
VSK
Velino Selo
22.05.2022 17:30
Glogovac
2 : 5
VSK
Tavna
Banjica
3 : 0
Sloga United
Bijeljina
22.05.2022 17:30
Tavna
3 : 0
Sloga United
Zenit
Bijeljina
4 : 4
Sloga
Dazdarevo
22.05.2022 17:30
Zenit
4 : 4
Sloga
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 4
Borac
Trnjaci
22.05.2022 17:30
Polet
1 : 4
Borac
OFK Batković
Batković
7 : 0
Mladen Perić
Glogovac
22.05.2022 17:30
OFK Batković
7 : 0
Mladen Perić
Nacional
Bijeljina
6 : 2
Sloboda
Donji Dragaljevac
22.05.2022 10:30
Nacional
6 : 2
Sloboda
Sloga
Donja Bukovica
5 : 0
Buk
Gornja Bukovica
22.05.2022 10:30
Sloga
5 : 0
Buk
Koviljuše
Bijeljina
2 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
22.05.2022 10:30
Koviljuše
2 : 0
Borac
Sava
Gradac
1 : 3
Majevica
Donje Zabrđe
22.05.2022 10:30
Sava
1 : 3
Majevica
GOŠK
Gabela
4 : 0
Zvijezda
Gradačac
22.05.2022 17:30
GOŠK
4 : 0
Zvijezda
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Igman
Konjic
22.05.2022 17:30
TOŠK
1 : 1
Igman
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 2
Sloga
Bosanska Otoka
22.05.2022 17:30
Krajišnik
3 : 2
Sloga
Iskra
Bugojno
4 : 1
NK Vitez
Vitez
22.05.2022 17:30
Iskra
4 : 1
NK Vitez
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
22.05.2022 17:30
Novi Travnik
1 : 1
Podgrmeč
Kiseljak
Kiseljak
3 : 0
Krajina
Cazin
22.05.2022 17:30
Kiseljak
3 : 0
Krajina
Vlašić
Turbe
4 : 3
Rudar (HB)
Han Bila
22.05.2022 17:30
Vlašić
4 : 3
Rudar (HB)
FK Vitez
Vitez
4 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
22.05.2022 17:30
FK Vitez
4 : 1
Rudar (K)
Brekovica 78
Brekovica
0 : 1
Brnjaci
Brnjaci
22.05.2022 17:30
Brekovica 78
0 : 1
Brnjaci
Mladost (M)
Malešići
8 : 0
Slaven
Živinice
22.05.2022 17:30
Mladost (M)
8 : 0
Slaven
Radnički
Lukavac
2 : 0
Prokosovići
Prokosovići
22.05.2022 17:30
Radnički
2 : 0
Prokosovići
Priluk
Priluk
1 : 0
Svatovac
Poljice
22.05.2022 17:30
Priluk
1 : 0
Svatovac
Lokomotiva
Miričina
0 : 3
Dizdaruša
Brčko
22.05.2022 17:30
Lokomotiva
0 : 3
Dizdaruša
Mladost (K)
Kikači
3 : 3
Bosna (M)
Mionica
22.05.2022 17:30
Mladost (K)
3 : 3
Bosna (M)
Gornji Rahić
Gornji Rahić
5 : 3
Bosna (K)
Kalesija
22.05.2022 17:30
Gornji Rahić
5 : 3
Bosna (K)
Dinamo
Donja Mahala
7 : 1
Odžak 102
Odžak
22.05.2022 17:30
Dinamo
7 : 1
Odžak 102
Seona
Seona
1 : 0
Orahovica 74
Orahovica
22.05.2022 17:30
Seona
1 : 0
Orahovica 74
Mošćanica
Sarajevo
2 : 1
Usora
Žabljak-Usora
22.05.2022 17:30
Mošćanica
2 : 1
Usora
Rudar
Breza
4 : 1
Azot
Vitkovići
22.05.2022 17:30
Rudar
4 : 1
Azot
Baton
Sarajevo
0 : 4
Natron
Maglaj
22.05.2022 17:30
Baton
0 : 4
Natron
Čelik
Zenica
4 : 1
Kolina
Ustikolina
22.05.2022 17:30
Čelik
4 : 1
Kolina
Borac
Jelah
2 : 0
Bosna
Visoko
22.05.2022 17:30
Borac
2 : 0
Bosna
Famos
Hrasnica
4 : 0
Jahorina
Prača
22.05.2022 17:30
Famos
4 : 0
Jahorina
Moševac
Moševac
2 : 4
Stupčanica
Olovo
22.05.2022 17:30
Moševac
2 : 4
Stupčanica
UNIS
Vogošća
2 : 2
Krivaja
Zavidovići
22.05.2022 17:30
UNIS
2 : 2
Krivaja
Klis
Buturović Polje
3 : 1
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
22.05.2022 17:30
Klis
3 : 1
Sloga
Čapljina
Čapljina
4 : 2
Stolac
Stolac
22.05.2022 17:30
Čapljina
4 : 2
Stolac
Neum
Neum
1 : 4
Troglav 1918
Livno
22.05.2022 17:30
Neum
1 : 4
Troglav 1918
Turbina
Jablanica
2 : 4
Rama
Prozor-Rama
22.05.2022 17:30
Turbina
2 : 4
Rama
Ljubuški
Ljubuški
4 : 2
Višići
Višići
22.05.2022 17:30
Ljubuški
4 : 2
Višići
Kamešnica
Podhum
3 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
22.05.2022 17:30
Kamešnica
3 : 1
Bjelopoljac
Grude
Grude
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
22.05.2022 17:30
Grude
3 : 2
Brotnjo
Bilalovac
Bilalovac
3 : 0
Kaćuni
Kaćuni
22.05.2022 17:30
Bilalovac
3 : 0
Kaćuni
Romari
Vitez
2 : 0
Fojnica
Fojnica
22.05.2022 17:30
Romari
2 : 0
Fojnica
OFK Lugovi
Lugovi
1 : 5
Šantići
Šantići
22.05.2022 17:30
OFK Lugovi
1 : 5
Šantići
Kreševo
Kreševo
3 : 1
Busovača
Busovača
22.05.2022 17:30
Kreševo
3 : 1
Busovača
Dnoluka
Kruščica
4 : 1
Radnik
Donji Vakuf
22.05.2022 17:30
Dnoluka
4 : 1
Radnik
Nova Bila
Nova Bila
2 : 6
Jajce
Jajce
22.05.2022 17:30
Nova Bila
2 : 6
Jajce
Karaula
Karaula
2 : 4
Mladost
Nević Polje
22.05.2022 17:30
Karaula
2 : 4
Mladost
Sport Prevent
Bugojno
2 : 1
Gorica
Guča Gora
22.05.2022 17:30
Sport Prevent
2 : 1
Gorica
Mladost (D)
Domaljevac
5 : 0
Hajduk
Orašje
22.05.2022 17:30
Mladost (D)
5 : 0
Hajduk
19 srpanj
Oštra Luka
5 : 4
Mladi zadrugar
Donji Rahić
22.05.2022 17:30
19 srpanj
5 : 4
Mladi zadrugar
Sloga (T)
Tolisa
6 : 1
Mladost (DS)
Donji Svilaj
22.05.2022 17:30
Sloga (T)
6 : 1
Mladost (DS)
Dragovoljac
Novo Selo
3 : 1
Kostrč
Kostrč
22.05.2022 17:30
Dragovoljac
3 : 1
Kostrč
Vitanovići 78
Vitanovići
1 : 3
Sloga (P)
Prud
22.05.2022 17:30
Vitanovići 78
1 : 3
Sloga (P)
Mladost (S)
Sibovac
3 : 9
Napredak
Matići
22.05.2022 17:30
Mladost (S)
3 : 9
Napredak
Doboj Istok
Doboj Istok
2 : 0
Trešnjevka
Maoča
22.05.2022 17:00
Doboj Istok
2 : 0
Trešnjevka
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 2
Mladost 78
Donje Vukovije
22.05.2022 17:00
Ingram
2 : 2
Mladost 78
Mramor (M)
Mramor
5 : 3
Jedinstvo 1952
Vučkovci
22.05.2022 17:00
Mramor (M)
5 : 3
Jedinstvo 1952
Rijeka
Šerići
3 : 4
Mramor (B)
Babice
22.05.2022 17:00
Rijeka
3 : 4
Mramor (B)
Mladost (B)
Velika Brijesnica
1 : 3
Vražići 92
Vražići
22.05.2022 17:00
Mladost (B)
1 : 3
Vražići 92
Omladinac 68
Mionica
1 : 0
Trebava
Donja Zelinja
22.05.2022 17:00
Omladinac 68
1 : 0
Trebava
Mladost (P)
Puračić
1 : 2
Sloga
Tojšići
22.05.2022 17:00
Mladost (P)
1 : 2
Sloga
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
2 : 0
Slatina
Bašigovci
22.05.2022 17:00
Mladost (GŽ)
2 : 0
Slatina
Pobjeda
Tešanjka
1 : 0
Napredak
Šije
22.05.2022 17:00
Pobjeda
1 : 0
Napredak
Žepče
Žepče
3 : 2
Fortuna
Zenica
22.05.2022 17:00
Žepče
3 : 2
Fortuna
Proleter
Makljenovac
1 : 2
Vareš
Vareš
22.05.2022 17:00
Proleter
1 : 2
Vareš
Borac
Tetovo -Zenica
2 : 0
Nemila
Nemila
22.05.2022 17:00
Borac
2 : 0
Nemila
Čelični grad-Steel City
Zenica
3 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
22.05.2022 17:00
Čelični grad-Steel City
3 : 0
Novi Šeher
Radnički
Goražde
3 : 3
BKB
Berič-Kiseljak
22.05.2022 17:00
Radnički
3 : 3
BKB
Neretva 2020
Čeljevo
2 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
22.05.2022 17:00
Neretva 2020
2 : 2
Branitelj
Lokomotiva
Mostar
2 : 1
Blagaj
Blagaj
22.05.2022 17:00
Lokomotiva
2 : 1
Blagaj
Kruševo
Kruševo
7 : 0
Iskra
Stolac
22.05.2022 17:00
Kruševo
7 : 0
Iskra
Rakitno
Rakitno
1 : 3
Junak
Srđevići
22.05.2022 17:00
Rakitno
1 : 3
Junak
Frankopan
Špionica Srednja
4 : 1
Napredak
Omerbegovača
22.05.2022 17:30
Frankopan
4 : 1
Napredak
Mladost
Vidovice
4 : 3
Ratkovići
Ratkovići
22.05.2022 17:30
Mladost
4 : 3
Ratkovići
Korpar
Grebnice
1 : 0
HAŠK Napredak
Ulović
22.05.2022 17:30
Korpar
1 : 0
HAŠK Napredak
Stjepan Polje
Stjepan Polje
1 : 2
DSK
Devetak
22.05.2022 17:30
Stjepan Polje
1 : 2
DSK
Mladost
Doborovci
4 : 2
25 maj
Uroža
22.05.2022 17:30
Mladost
4 : 2
25 maj
Špionica 1953
Špionica
5 : 2
Sloga
Bikodže
22.05.2022 17:30
Špionica 1953
5 : 2
Sloga
Bukovik
Gornji Srebrenik
2 : 1
Rudar
Zagorje
22.05.2022 17:30
Bukovik
2 : 1
Rudar
Željezničar
Dobošnica
1 : 0
BSK
Bokavići
22.05.2022 17:30
Željezničar
1 : 0
BSK
Pribava
Pribava
2 : 3
Jedinstvo
Lukavica
22.05.2022 17:30
Pribava
2 : 3
Jedinstvo
Turija
Turija
3 : 1
Polet
Hrvati
22.05.2022 17:30
Turija
3 : 1
Polet
Koraj
Koraj
2 : 0
Sloboda
Kerep
22.05.2022 17:30
Koraj
2 : 0
Sloboda
12 decembar
Rajska
2 : 3
Željezničar
Jelovče Selo
22.05.2022 17:30
12 decembar
2 : 3
Željezničar
Mionica 85
Mionica
1 : 0
Čelić
Čelić
22.05.2022 17:30
Mionica 85
1 : 0
Čelić
Izbor
Brčko
1 : 4
Brka 1948
Brka
22.05.2022 17:30
Izbor
1 : 4
Brka 1948
Graničar
Brezovo Polje
4 : 0
Biberovo Polje
Biberovo Polje
22.05.2022 17:30
Graničar
4 : 0
Biberovo Polje
Posavina
Brod
3 : 5
OFK Međiđa
Donja Međiđa
22.05.2022 17:30
Posavina
3 : 5
OFK Međiđa
OFK Vida
Vida
3 : 0
Voćar
Šatorovići
22.05.2022 17:30
OFK Vida
3 : 0
Voćar
Memići
Memići
2 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
22.05.2022 17:30
Memići
2 : 1
Krušik
Napredak
Tupkovići
3 : 1
Jablanica
Barice
22.05.2022 17:30
Napredak
3 : 1
Jablanica
Grivice
Grivice
0 : 3
Rainci
Gornji Rainci
22.05.2022 17:30
Grivice
0 : 3
Rainci
Rudar
Bukinje
5 : 0
Srnica
Treštenica
22.05.2022 17:30
Rudar
5 : 0
Srnica
Mladost (Suh.)
Suha
4 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
22.05.2022 17:30
Mladost (Suh.)
4 : 0
OFK Tuzla
Budućnost
Donja Lukavica
4 : 2
Omazići 1937
Omazići
22.05.2022 17:30
Budućnost
4 : 2
Omazići 1937
Jedinstvo
Donje Dubrave
5 : 2
Stupari
Stupari
22.05.2022 11:30
Jedinstvo
5 : 2
Stupari
Ljiljan
Zimča
0 : 4
Liješeva
Liješeva
22.05.2022 14:30
Ljiljan
0 : 4
Liješeva
Omladinac
Poriječani
0 : 3
Kralupi
Kralupi
22.05.2022 17:00
Omladinac
0 : 3
Kralupi
Zmaj
Buzić Mahala
8 : 0
Moštre
Moštre
22.05.2022 17:00
Zmaj
8 : 0
Moštre
Kološići
Visoko
1 : 3
Poriječani
Poriječani
22.05.2022 17:00
Kološići
1 : 3
Poriječani
Dijamant
Grđevac
3 : 0
Gračanica
Visoko
22.05.2022 14:30
Dijamant
3 : 0
Gračanica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
22.05.2022 18:30
Crvena zvezda
3 : 1
Voždovac
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
22.05.2022 18:30
Partizan
2 : 0
Radnički (N)
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2022 18:30
TSC
0 : 2
Vojvodina
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
22.05.2022 17:30
Zlatibor
2 : 1
OFK Bačka
Budućnost
Dobanovci
2 : 1
Rad
Beograd
22.05.2022 17:30
Budućnost
2 : 1
Rad
Chelsea
London
2 : 1
Watford
Watford
22.05.2022 17:00
Chelsea
2 : 1
Watford
Alaves
Vitoria-Gasteiz
0 : 1
Cadiz
Cádiz
22.05.2022 20:00
Alaves
0 : 1
Cadiz
Barcelona
Barcelona
0 : 2
Villarreal
Villarreal
22.05.2022 22:00
Barcelona
0 : 2
Villarreal
Granada
Granada
0 : 0
Espanyol
Barcelona
22.05.2022 20:00
Granada
0 : 0
Espanyol
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 2
Mallorca
Palma de Mallorca
22.05.2022 20:00
Osasuna
0 : 2
Mallorca
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 2
Atletico Madrid
Madrid
22.05.2022 22:00
Real Sociedad
1 : 2
Atletico Madrid
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Athletic Bilbao
Bilbao
22.05.2022 22:00
Sevilla
1 : 0
Athletic Bilbao
Elche
Elche
3 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
22.05.2022 17:30
Elche
3 : 1
Getafe
Inter
Milano
3 : 0
Sampdoria
Genova
22.05.2022 18:00
Inter
3 : 0
Sampdoria
Salernitana
Salerno
0 : 4
Udinese
Udine
22.05.2022 21:00
Salernitana
0 : 4
Udinese
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 3
Milan
Milano
22.05.2022 18:00
Sassuolo
0 : 3
Milan
Spezia
La Spezia
0 : 3
Napoli
Napoli
22.05.2022 12:30
Spezia
0 : 3
Napoli
Venezia
Venecia
0 : 0
Cagliari
Cagliari
22.05.2022 21:00
Venezia
0 : 0
Cagliari
Radnik (H)
Hadžići
5 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 13:00
Radnik (H)
5 : 1
Rudar Prijedor
Tuzla City
Simin Han
2 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
22.05.2022 13:00
Tuzla City
2 : 0
Željezničar Sport Team
Mladost
Doboj Kakanj
3 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
22.05.2022 13:00
Mladost
3 : 1
Zvijezda 09
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Sloboda
Tuzla
22.05.2022 13:00
Sarajevo
4 : 1
Sloboda
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 5
Borac
Banja Luka
22.05.2022 13:00
Široki Brijeg
1 : 5
Borac
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
22.05.2022 13:00
Zrinjski
2 : 0
Krupa
Radnik (B)
Bijeljina
3 : 0
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022 13:00
Radnik (B)
3 : 0
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
12 : 1
Omarska
Omarska
22.05.2022 12:00
Ljubić
12 : 1
Omarska
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Borac
Kozarska Dubica
22.05.2022 12:00
Jedinstvo
3 : 0
Borac
Kozara
Gradiška
1 : 1
BSK
Banja Luka
22.05.2022 12:00
Kozara
1 : 1
BSK
Sloga
Doboj
4 : 0
Bratstvo
Gračanica
22.05.2022 12:00
Sloga
4 : 0
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Orašje
Orašje
22.05.2022 12:00
Tekstilac
3 : 0
Orašje
Budućnost (P)
Pilica
0 : 5
Drina
Zvornik
22.05.2022 12:00
Budućnost (P)
0 : 5
Drina
Gradina
Srebrenik
7 : 0
Radnički
Lukavac
22.05.2022 12:00
Gradina
7 : 0
Radnički
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Ilijaš
Ilijaš
22.05.2022 12:30
Željezničar
5 : 2
Ilijaš
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Baton
Sarajevo
22.05.2022 12:30
Slavija
2 : 0
Baton
Sport Prevnet
Bugojno
1 : 1
FK Vitez
Vitez
22.05.2022 12:30
Sport Prevnet
1 : 1
FK Vitez
Travnik
Travnik
1 : 4
Čelik
Zenica
22.05.2022 12:30
Travnik
1 : 4
Čelik
Budućnost
Padgorica
0 : 1
Podgorica
Podgorica
22.05.2022 17:30
Budućnost
0 : 1
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
2 : 3
Kom
Podgorica
22.05.2022 17:30
Sutjeska
2 : 3
Kom
Jezero
Plav
3 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
22.05.2022 17:30
Jezero
3 : 2
Jedinstvo
Dečić
Tuzi
1 : 3
Bokelj
Kotor
22.05.2022 17:30
Dečić
1 : 3
Bokelj
Titograd
Podgorica
2 : 0
Rudar
Pljevlja
22.05.2022 17:30
Titograd
2 : 0
Rudar
Cetinje
Cetinje
1 : 13
Mornar
Bar
22.05.2022 17:30
Cetinje
1 : 13
Mornar
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Omarska
Omarska
22.05.2022 10:00
Ljubić
1 : 0
Omarska
Željezničar Sport Team
Banja Luka
5 : 2
Krajina
Cazin
22.05.2022 10:00
Željezničar Sport Team
5 : 2
Krajina
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
22.05.2022 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Borac (KD)
Kozara
Gradiška
5 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
22.05.2022 10:00
Kozara
5 : 3
Borac (BL)
Sloga
Doboj
5 : 0
Bratstvo
Gračanica
22.05.2022 10:00
Sloga
5 : 0
Bratstvo
Tekstilac
Derventa
3 : 0
Orašje
Orašje
22.05.2022 10:00
Tekstilac
3 : 0
Orašje
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
0 : 0
Budućnost (B)
Banovići
22.05.2022 10:00
Zvijezda 09
0 : 0
Budućnost (B)
Budućnost (P)
Pilica
1 : 8
Drina
Zvornik
22.05.2022 10:00
Budućnost (P)
1 : 8
Drina
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Radnički
Lukavac
22.05.2022 10:00
Gradina
3 : 0
Radnički
Željezničar
Sarajevo
9 : 1
Ilijaš
Ilijaš
22.05.2022 10:00
Željezničar
9 : 1
Ilijaš
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Baton
Sarajevo
22.05.2022 10:00
Slavija
3 : 1
Baton
UNIS
Vogošća
3 : 3
Radnik
Hadžići
22.05.2022 10:00
UNIS
3 : 3
Radnik
Sport Prevent
Bugojno
0 : 11
FK Vitez
Vitez
22.05.2022 10:00
Sport Prevent
0 : 11
FK Vitez
Travnik
Travnik
1 : 12
Čelik
Zenica
22.05.2022 10:00
Travnik
1 : 12
Čelik
Bratstvo
Kozarac
3 : 3
Partizan
Kostajnica
22.05.2022 12:30
Bratstvo
3 : 3
Partizan
Radnik Urije
Prijedor
22.05.2022
10:00
Plamen
Donje Vodičevo
22.05.2022 10:00
Radnik Urije
:
Plamen
Sloga (S)
Srbac
2 : 5
Sloga (T)
Trn
22.05.2022 11:30
Sloga (S)
2 : 5
Sloga (T)
Lauš
Banja Luka
0 : 3
Sloboda
Mrkonjić Grad
22.05.2022 11:30
Lauš
0 : 3
Sloboda
Bratstvo
Bratunac
22.05.2022
11:00
Podrinje
Tršić
22.05.2022 11:00
Bratstvo
:
Podrinje
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
1 : 0
Gomila
Stijena
22.05.2022 13:30
Mladost 1938
1 : 0
Gomila
Krajišnik
Velika Kladuša
4 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
22.05.2022 10:00
Krajišnik
4 : 1
Sloga
Kamenica
Bihać
2 : 3
Brekovica 78
Brekovica
22.05.2022 13:30
Kamenica
2 : 3
Brekovica 78
Bajer 99
Velagići
0 : 3
Željezničar
Bosanska Krupa
22.05.2022 13:30
Bajer 99
0 : 3
Željezničar
Konjuh
Kladanj
2 : 3
Eurogol
Živinice
22.05.2022 11:30
Konjuh
2 : 3
Eurogol
FA Akademica
Sarajevo
1 : 0
Baton
Sarajevo
22.05.2022 09:15
FA Akademica
1 : 0
Baton
Romanija
Pale
2 : 1
Mlade Nade
Sarajevo
22.05.2022 10:00
Romanija
2 : 1
Mlade Nade
Polet 1926
Brod
0 : 4
Željezničar
Doboj
22.05.2022 10:00
Polet 1926
0 : 4
Željezničar
Mladost
Bogutovo selo
0 : 2
Pelagićevo
Pelagićevo
22.05.2022 10:00
Mladost
0 : 2
Pelagićevo
Drina
Zvornik
4 : 0
Lokomotiva
Brčko
22.05.2022 10:00
Drina
4 : 0
Lokomotiva
Lauš
Lauš - Banja Luka
0 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
22.05.2022 10:00
Lauš
0 : 2
Sloboda
Mladost Farmaprom
Zalužani
0 : 5
Čelinac
Čelinac
22.05.2022 10:00
Mladost Farmaprom
0 : 5
Čelinac
Mladost
Velika Obarska
0 : 7
Zenit
Bijeljina
22.05.2022 10:00
Mladost
0 : 7
Zenit
Partizan
Donja Trnova
4 : 0
Zadrugar
Donje Crnjelovo
22.05.2022 11:00
Partizan
4 : 0
Zadrugar
Omladinac
Potočari
10 : 1
Janja 2009
Janja
22.05.2022 11:00
Omladinac
10 : 1
Janja 2009
Čelopek
Čelopek
22.05.2022
10:00
Lokanj
Lokanj
22.05.2022 10:00
Čelopek
:
Lokanj
Young Boys 2018
Jardan
22.05.2022
10:00
Budućnost
Pilica
22.05.2022 10:00
Young Boys 2018
:
Budućnost
Jedinstvo
Bihać
2 : 0
Rudar
Kamengrad
22.05.2022 11:30
Jedinstvo
2 : 0
Rudar
Ključ
Ključ
4 : 0
Kolibri
Bihać
22.05.2022 11:30
Ključ
4 : 0
Kolibri
Mladost (P)
Polje - Cazin
4 : 0
ABC
Podzvizd
22.05.2022 11:30
Mladost (P)
4 : 0
ABC
Čelični grad - Steel City
Zenica
3 : 1
Tempo sport
Zenica
22.05.2022 11:30
Čelični grad - Steel City
3 : 1
Tempo sport
Rudar (K)
Kakanj
4 : 0
Fortuna
Zenica
22.05.2022 11:30
Rudar (K)
4 : 0
Fortuna
Bosna
Visoko
12 : 0
Stupčanica
Olovo
22.05.2022 11:30
Bosna
12 : 0
Stupčanica
Borac - Tetovo
Tetovo - Zenica
0 : 3
Čelik
Zenica
22.05.2022 11:30
Borac - Tetovo
0 : 3
Čelik
Žepče 1919
Žepče
3 : 1
Simm Bau
Kosova
22.05.2022 11:30
Žepče 1919
3 : 1
Simm Bau
Nemila
Nemila
0 : 8
Borac
Jelah
22.05.2022 11:30
Nemila
0 : 8
Borac
Baton
Sarajevo
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
22.05.2022 12:30
Baton
1 : 0
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 4
Miske - Akademija
Sarajevo
22.05.2022 17:00
Slavija
3 : 4
Miske - Akademija
Baton
Sarajevo
3 : 1
Mlade Nade
Ilidža
22.05.2022 14:30
Baton
3 : 1
Mlade Nade
Brotnjo
Čitluk
2 : 0
Mostar
Mostar
22.05.2022 10:30
Brotnjo
2 : 0
Mostar
Iskra
Stolac
9 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
22.05.2022 13:30
Iskra
9 : 1
Bjelopoljac
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
22.05.2022 11:00
Sloboda
0 : 2
Betaclub Tango
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
22.05.2022 15:00
Gradina
2 : 0
Di - Five
Orašje
Orašje
3 : 4
Perfekt
Srebrenik
22.05.2022 11:00
Orašje
3 : 4
Perfekt
Budućnost
Banovići
3 : 0
Bambi
Tuzla
22.05.2022 11:00
Budućnost
3 : 0
Bambi
Colibri
Husino
1 : 1
Slaven
Živinice
22.05.2022 11:00
Colibri
1 : 1
Slaven
Polet 1926
Brod
0 : 2
Željezničar
Doboj
22.05.2022 12:00
Polet 1926
0 : 2
Željezničar
Bratstvo
Kozarac
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
22.05.2022 11:00
Bratstvo
1 : 0
Rudar Prijedor
Omarska
Omarska
7 : 0
Ljubija
Ljubija
22.05.2022 11:00
Omarska
7 : 0
Ljubija
Omladinac
Sanica
1 : 9
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
22.05.2022 10:00
Omladinac
1 : 9
Mladost 1938
Jedinstvo
Bihać
1 : 1
Rudar
Kamengrad
22.05.2022 10:00
Jedinstvo
1 : 1
Rudar
Ključ
Ključ
3 : 1
Kolibri
Bihać
22.05.2022 10:00
Ključ
3 : 1
Kolibri
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 0
Jezerski
Jezerski
22.05.2022 10:00
Bratstvo
0 : 0
Jezerski
Vitez
Bužim
5 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
22.05.2022 10:00
Vitez
5 : 0
Mladost (V)
Mladost (P)
Polje - Cazin
9 : 0
ABC
Podzvizd
22.05.2022 10:00
Mladost (P)
9 : 0
ABC
Čelični grad - Steel city
Zenica
0 : 12
Tempo sport
Zenica
22.05.2022 10:00
Čelični grad - Steel city
0 : 12
Tempo sport
Rudar (K)
Kakanj
0 : 2
Fortuna
Zenica
22.05.2022 10:00
Rudar (K)
0 : 2
Fortuna
Bosna
Visoko
2 : 0
Stupčanica
Olovo
22.05.2022 10:00
Bosna
2 : 0
Stupčanica
Žepče 1919
Žepče
2 : 1
Simm Bau
Kosova
22.05.2022 10:00
Žepče 1919
2 : 1
Simm Bau
Nemila
Nemila
2 : 8
Borac
Jelah
22.05.2022 10:00
Nemila
2 : 8
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Bambinosi
Sarajevo
22.05.2022 15:15
Slavija
0 : 2
Bambinosi
Željezničar
Sarajevo
5 : 1
Sarajevo
Sarajevo
22.05.2022 15:00
Željezničar
5 : 1
Sarajevo
Radnik
Hadžići
0 : 1
Sarajevo 2
Sarajevo
22.05.2022 10:00
Radnik
0 : 1
Sarajevo 2
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Betaclub Tango
Lukavac
22.05.2022 10:00
Sloboda
2 : 2
Betaclub Tango
Gradina
Srebrenik
7 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
22.05.2022 14:00
Gradina
7 : 0
Di - Five
Orašje
Orašje
3 : 0
Perfekt
Srebrenik
22.05.2022 10:00
Orašje
3 : 0
Perfekt
Budućnost
Banovići
0 : 2
Bambi
Tuzla
22.05.2022 10:00
Budućnost
0 : 2
Bambi
Colibri
Husino
6 : 1
Slaven
Živinice
22.05.2022 10:00
Colibri
6 : 1
Slaven
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 3
Fortuna
Živinice
22.05.2022 17:00
Široki Brijeg
3 : 3
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
5 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
22.05.2022 17:00
SFK 2000
5 : 0
Radnik Bumerang
Emina
Mostar
5 : 0
Iskra
Bugojno
22.05.2022 17:00
Emina
5 : 0
Iskra
Borac (Š)
Šamac
1 : 9
Modriča Ducla
Modriča
22.05.2022 11:00
Borac (Š)
1 : 9
Modriča Ducla
Sloga (S)
Srbac
0 : 3
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
22.05.2022 18:00
Sloga (S)
0 : 3
BSK-Spartak 2013
Sana 2014
Sanski Most
0 : 2
Libero
Goražde
22.05.2022 17:00
Sana 2014
0 : 2
Libero

Futsal

Mostar SG
Mostar
5 : 4
Salines
Tuzla
22.05.2022 20:00
Mostar SG
5 : 4
Salines
1:0
Mirabile Moda
Podgorica
0 : 3
Onogošt
Nikšić
22.05.2022 15:00
Mirabile Moda
0 : 3
Onogošt
Titograd
Podgorica
2 : 2
Bajo Pivljanin
Plužine
22.05.2022 18:00
Titograd
2 : 2
Bajo Pivljanin

Košarka

Partizan
Beograd
101 : 77
Budućnost
Podgorica
22.05.2022 21:00
Partizan
101 : 77
Budućnost
2:1
Borac
Banja Luka
69 : 62
Igokea
Aleksandrovac
22.05.2022 21:00
Borac
69 : 62
Igokea

Odbojka

Gradiška
Gradiška
3 : 2
Maglić
Foča
22.05.2022 16:00
Gradiška
3 : 2
Maglić

Rukomet

Kotor Varoš
Kotor Varoš
29 : 25
Jedinstvo 2015
Brčko
22.05.2022 16:00
Kotor Varoš
29 : 25
Jedinstvo 2015
ORK Borac
Banja Luka
27 : 31
Kozara (G)
Gradiška
22.05.2022 14:00
ORK Borac
27 : 31
Kozara (G)
Derventa
Derventa
39 : 31
Mladost
Banja Luka
22.05.2022 18:00
Derventa
39 : 31
Mladost
Prijedor
Prijedor
26 : 31
Srbac
Srbac
22.05.2022 18:00
Prijedor
26 : 31
Srbac
Sava 2019
Brod
41 : 40
Laktaši 2020
Laktaši
22.05.2022 19:00
Sava 2019
41 : 40
Laktaši 2020
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
36 : 38
Radnički
Goražde
22.05.2022 17:00
Sloga 2
36 : 38
Radnički
Bosna 2
Visoko
29 : 43
Respect
Sarajevo
22.05.2022 14:30
Bosna 2
29 : 43
Respect
Goražde
Goražde
36 : 30
Velež
Mostar
22.05.2022 19:30
Goražde
36 : 30
Velež
Izviđač CO 2
Ljubuški
44 : 32
Briješće
Sarajevo
22.05.2022 15:00
Izviđač CO 2
44 : 32
Briješće
Sloboda 2
Tuzla
34 : 22
Čelik
Zenica
22.05.2022 16:00
Sloboda 2
34 : 22
Čelik
Čelik Junior
Zenica
27 : 27
Kakanj
Kakanj
22.05.2022 19:00
Čelik Junior
27 : 27
Kakanj
Krivaja
Zavidovići
28 : 19
Leotar
Trebinje
22.05.2022 17:00
Krivaja
28 : 19
Leotar
Grude
Grude
34 : 23
Ilidža
Ilidža
22.05.2022 17:00
Grude
34 : 23
Ilidža
Borac
Banjaluka
40 : 23
Mira
Prijedor
22.05.2022 20:00
Borac
40 : 23
Mira
Zrinjski
Mostar
26 : 23
Jedinstvo
Brčko
22.05.2022 18:00
Zrinjski
26 : 23
Jedinstvo