XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 68 utakmica za dan
Sreda, 25 Maj 2022


Fudbal

Velež
Nevesinje
6 : 2
Guber
Srebrenica
25.05.2022 17:00
Velež
6 : 2
Guber
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 5
Janja 2009
Janja
25.05.2022 18:00
Sloboda
1 : 5
Janja 2009
Podrinje
Tršić
5 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
25.05.2022 18:00
Podrinje
5 : 1
Mladost (VO)
Omladinac
Potočari
2 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
25.05.2022 18:00
Omladinac
2 : 2
Zadrugar
Lokomotiva
Brčko
4 : 1
Jedinstvo
Roćević
25.05.2022 18:00
Lokomotiva
4 : 1
Jedinstvo
Partizan
Donja Trnova
3 : 1
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
25.05.2022 18:00
Partizan
3 : 1
Mladost (BS)
Trnovica
Trnovica
6 : 0
Tabanci
Tabanci
25.05.2022 18:00
Trnovica
6 : 0
Tabanci
Lokanj
Lokanj
1 : 1
Šekovići
Šekovići
25.05.2022 18:00
Lokanj
1 : 1
Šekovići
Župa
Milosavci
6 : 2
Polet
Mali Sitneši
25.05.2022 19:30
Župa
6 : 2
Polet
Berek 1975
Prijedor
2 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
25.05.2022 18:00
Berek 1975
2 : 3
Rudar Prijedor
Zvijezda
Gradačac
1 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
25.05.2022 17:30
Zvijezda
1 : 2
Tomislav
Jedinstvo
Bihać
5 : 3
Radnik
Hadžići
25.05.2022 17:30
Jedinstvo
5 : 3
Radnik
Orašje
Orašje
2 : 1
TOŠK
Tešanj
25.05.2022 17:30
Orašje
2 : 1
TOŠK
Igman
Konjic
1 : 0
Gradina
Srebrenik
25.05.2022 17:30
Igman
1 : 0
Gradina
Rudar
Kakanj
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
25.05.2022 17:30
Rudar
1 : 0
Mladost
Simm Bau
Kosova
1 : 0
Goražde
Goražde
25.05.2022 17:30
Simm Bau
1 : 0
Goražde
Budućnost
Banovići
2 : 1
Travnik
Travnik
25.05.2022 17:30
Budućnost
2 : 1
Travnik
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
GOŠK
Gabela
25.05.2022 17:30
Bratstvo
1 : 2
GOŠK
Cim
Cim
4 : 3
Međugorje
Međugorje
25.05.2022 17:30
Cim
4 : 3
Međugorje
Omarska
Omarska
0 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
25.05.2022 17:00
Omarska
0 : 2
OFK Spartak 2013
Sutjeska
Nikšić
1 : 3
Petrovac
Petrovac
25.05.2022 17:30
Sutjeska
1 : 3
Petrovac
Iskra
Danilovgrad
3 : 1
Budućnost
Padgorica
25.05.2022 17:30
Iskra
3 : 1
Budućnost
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Zeta
Golubovci
25.05.2022 17:30
Podgorica
1 : 1
Zeta
Cetinje
Cetinje
1 : 9
Jezero
Plav
25.05.2022 17:30
Cetinje
1 : 9
Jezero
Mornar
Bar
1 : 2
Titograd
Podgorica
25.05.2022 17:30
Mornar
1 : 2
Titograd
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Dečić
Tuzi
25.05.2022 17:30
Rudar
2 : 0
Dečić
Bokelj
Kotor
4 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
25.05.2022 17:30
Bokelj
4 : 2
Jedinstvo
Omarska
Omarska
0 : 1
OFK Spartak
Banja Luka
25.05.2022 15:00
Omarska
0 : 1
OFK Spartak
Gorica
Šipovo
0 : 3
Čelinac
Čelinac
25.05.2022 18:30
Gorica
0 : 3
Čelinac
Željezničar
Bosanska Krupa
2 : 1
Vitez
Bužim
25.05.2022 17:30
Željezničar
2 : 1
Vitez
Brekovica 78
Brekovica
3 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
25.05.2022 17:30
Brekovica 78
3 : 2
Krajišnik
Borac (BL)
Banja Luka
10 : 3
Ljubić
Prnjavor
25.05.2022 16:30
Borac (BL)
10 : 3
Ljubić
Proleter
Teslić
0 : 2
Mineral
Banja Vrućica
25.05.2022 16:00
Proleter
0 : 2
Mineral
Zenit
Bijeljina
2 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
25.05.2022 19:00
Zenit
2 : 1
Zvijezda 09
Gorica
Šipovo
1 : 7
Čelinac
Čelinac
25.05.2022 17:00
Gorica
1 : 7
Čelinac
Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Priboj
Priboj
25.05.2022 17:00
Sloga United
3 : 0
Priboj
Radnički
Ripač
1 : 3
Ključ
Ključ
25.05.2022 15:30
Radnički
1 : 3
Ključ
Kolibri
Bihać
0 : 3
Jedinstvo
Bihać
25.05.2022 15:30
Kolibri
0 : 3
Jedinstvo
Rudar
Kamengrad
2 : 0
Metalac
Veliki Lug
25.05.2022 15:30
Rudar
2 : 0
Metalac
Jezerski
Jezerski
2 : 2
Krajina
Cazin
25.05.2022 15:30
Jezerski
2 : 2
Krajina
Baton
Sarajevo
25.05.2022
14:00
Miske - Akademija
Sarajevo
25.05.2022 14:00
Baton
:
Miske - Akademija
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Baton
Sarajevo
25.05.2022 14:00
Slavija
3 : 0
Baton
Rama
Prozor /Rama
1 : 0
Zrinjski
Mostar
25.05.2022 17:30
Rama
1 : 0
Zrinjski
Neum
Neum
2 : 2
Čapljina
Čapljina
25.05.2022 18:30
Neum
2 : 2
Čapljina
Klis
Buturović polje
5 : 1
Međugorje
Međugorje
25.05.2022 18:00
Klis
5 : 1
Međugorje
Kolibri
Husino
0 : 3
Gradina
Srebrenik
25.05.2022 18:00
Kolibri
0 : 3
Gradina
Zvijezda
Gradačac
25.05.2022
18:30
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
25.05.2022 18:30
Zvijezda
:
Tuzla City
Borac (BL)
Banja Luka
7 : 0
Ljubić
Prnjavor
25.05.2022 18:00
Borac (BL)
7 : 0
Ljubić
Proleter
Teslić
1 : 2
Mineral ZTC
Banja Vrućica
25.05.2022 17:45
Proleter
1 : 2
Mineral ZTC
Partizan
Kostajnica
0 : 3
Bratstvo
Kozarac
25.05.2022 18:00
Partizan
0 : 3
Bratstvo
AN Jedinstvo
Bihać
0 : 0
Ključ
Ključ
25.05.2022 14:00
AN Jedinstvo
0 : 0
Ključ
Kolibri
Bihać
4 : 0
Jedinstvo
Bihać
25.05.2022 14:00
Kolibri
4 : 0
Jedinstvo
Rudar
Kamengrad
3 : 0
Omladinac 75
Pokoj
25.05.2022 14:00
Rudar
3 : 0
Omladinac 75
Borac
Izačić
3 : 2
Omladinac
Sanica
25.05.2022 14:00
Borac
3 : 2
Omladinac
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
6 : 0
Bihać
Bihać
25.05.2022 14:00
Mladost 1938
6 : 0
Bihać
Gomila
Stijena
2 : 4
Krajišnik
Velika Kladuša
25.05.2022 14:00
Gomila
2 : 4
Krajišnik
Zvijezda
Velika Kladuša
2 : 0
Vitez
Bužim
25.05.2022 14:00
Zvijezda
2 : 0
Vitez
Mladost (V)
Vrnograč
1 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
25.05.2022 17:00
Mladost (V)
1 : 2
Bratstvo
Jezerski
Jezerski
0 : 3
Krajina
Cazin
25.05.2022 18:00
Jezerski
0 : 3
Krajina

Futsal

Bajo Pivljanin
Plužine
3 : 1
Brskovo
Mojkovac
25.05.2022 19:00
Bajo Pivljanin
3 : 1
Brskovo
1:0
Studentski dom
Podgorica
0 : 5
Titograd
Podgorica
25.05.2022 18:00
Studentski dom
0 : 5
Titograd
0:1

Košarka

Široki
Široki Brijeg
89 : 54
Borac
Banja Luka
25.05.2022 20:00
Široki
89 : 54
Borac
Leotar
Trebinje
87 : 78
Sloboda
Tuzla
25.05.2022 19:00
Leotar
87 : 78
Sloboda
Spars Realway
Sarajevo
68 : 101
Igokea
Aleksandrovac
25.05.2022 17:00
Spars Realway
68 : 101
Igokea
Hanters
Prijedor
69 : 73
Pliva
Šipovo
25.05.2022 18:00
Hanters
69 : 73
Pliva

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
28 : 26
Kotor Varoš
Kotor Varoš
25.05.2022 18:00
Bijeljina
28 : 26
Kotor Varoš
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
29 : 38
Bosna 2
Visoko
25.05.2022 17:00
Sloga 2
29 : 38
Bosna 2
Bosna TS
Tešanj
27 : 32
Sloboda 2
Tuzla
25.05.2022 19:30
Bosna TS
27 : 32
Sloboda 2