XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 125 utakmica za dan
Subota, 28 Maj 2022


Fudbal

Rudar Prijedor
Prijedor
28.05.2022
17:00
Zrinjski
Mostar
28.05.2022 17:00
Rudar Prijedor
:
Zrinjski
Drina
Zvornik
28.05.2022
17:30
Budućnost
Pilica
28.05.2022 17:30
Drina
:
Budućnost
Modriča Alfa
Modriča
28.05.2022
17:30
Slavija
Istočno Sarajevo
28.05.2022 17:30
Modriča Alfa
:
Slavija
Borac
Kozarska Dubica
28.05.2022
17:30
Kozara
Gradiška
28.05.2022 17:30
Borac
:
Kozara
Željezničar ST
Banja Luka
28.05.2022
17:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.05.2022 17:30
Željezničar ST
:
Krupa
Podrinje
Janja
28.05.2022
17:30
Tekstilac
Derventa
28.05.2022 17:30
Podrinje
:
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
28.05.2022
17:30
Sloboda
Novi Grad
28.05.2022 17:30
Ljubić
:
Sloboda
Sutjeska
Foča
28.05.2022
17:30
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
28.05.2022 17:30
Sutjeska
:
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
28.05.2022
17:30
Omarska
Omarska
28.05.2022 17:30
Sloga
:
Omarska
Lauš
Banja Luka
28.05.2022
17:00
Bratstvo
Kozarac
28.05.2022 17:00
Lauš
:
Bratstvo
Mladost Farmaprom
Zalužani
28.05.2022
17:30
Borac
Drvar
28.05.2022 17:30
Mladost Farmaprom
:
Borac
Milan
Kosjerovo
28.05.2022
18:00
Župa
Milosavci
28.05.2022 18:00
Milan
:
Župa
Krbeti
Krbeti
28.05.2022
17:30
Budućnost Red Star
Vučilovac
28.05.2022 17:30
Krbeti
:
Budućnost Red Star
Modran
Modran
28.05.2022
17:00
Gorica
Pučile
28.05.2022 17:00
Modran
:
Gorica
Bratstvo
Gračanica
28.05.2022
17:30
Zvijezda
Gradačac
28.05.2022 17:30
Bratstvo
:
Zvijezda
GOŠK
Gabela
28.05.2022
17:30
Budućnost
Banovići
28.05.2022 17:30
GOŠK
:
Budućnost
Travnik
Travnik
28.05.2022
17:30
Simm Bau
Kosova
28.05.2022 17:30
Travnik
:
Simm Bau
Goražde
Goražde
28.05.2022
17:30
Rudar
Kakanj
28.05.2022 17:30
Goražde
:
Rudar
Mladost
Doboj-Kakanj
28.05.2022
17:30
Igman
Konjic
28.05.2022 17:30
Mladost
:
Igman
Gradina
Srebrenik
28.05.2022
17:30
Orašje
Orašje
28.05.2022 17:30
Gradina
:
Orašje
Radnik
Hadžići
28.05.2022
17:30
Tomislav
Tomislavgrad
28.05.2022 17:30
Radnik
:
Tomislav
Kruševo
Kruševo
28.05.2022
17:30
Cim
Cim
28.05.2022 17:30
Kruševo
:
Cim
Iskra
Stolac
28.05.2022
17:30
Lokomotiva
Mostar
28.05.2022 17:30
Iskra
:
Lokomotiva
Rudar Prijedor
Prijedor
28.05.2022
17:00
Radnik (B)
Bijeljina
28.05.2022 17:00
Rudar Prijedor
:
Radnik (B)
Željezničar
Sarajevo
28.05.2022
17:00
Zrinjski
Mostar
28.05.2022 17:00
Željezničar
:
Zrinjski
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.05.2022
17:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
28.05.2022 17:00
Krupa
:
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
28.05.2022
17:00
Sarajevo
Sarajevo
28.05.2022 17:00
Borac
:
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
28.05.2022
17:00
Mladost
Doboj Kakanj
28.05.2022 17:00
Sloboda
:
Mladost
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
28.05.2022
17:00
Tuzla City
Simin Han
28.05.2022 17:00
Zvijezda 09
:
Tuzla City
Željezničar Sport Team
Banja Luka
28.05.2022
17:00
Radnik (H)
Hadžići
28.05.2022 17:00
Željezničar Sport Team
:
Radnik (H)
Stupčanica
Olovo
28.05.2022
12:30
UNIS
Vogošća
28.05.2022 12:30
Stupčanica
:
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
28.05.2022
12:30
Novi Grad
Sarajevo
28.05.2022 12:30
Ilijaš
:
Novi Grad
Čelik
Zenica
28.05.2022
12:30
Kiseljak
Kiseljak
28.05.2022 12:30
Čelik
:
Kiseljak
FK Vitez
Vitez
28.05.2022
12:30
Borac
Jelah
28.05.2022 12:30
FK Vitez
:
Borac
Stolac
Stolac
28.05.2022
12:30
Neum
Neum
28.05.2022 12:30
Stolac
:
Neum
Velež
Mostar
28.05.2022
11:00
Leotar
Trebinje
28.05.2022 11:00
Velež
:
Leotar
Brotnjo
Čitluk
28.05.2022
12:30
Tomislav
Tomislavgrad
28.05.2022 12:30
Brotnjo
:
Tomislav
Jezero
Plav
28.05.2022
17:30
Bokelj
Kotor
28.05.2022 17:30
Jezero
:
Bokelj
Jedinstvo
Bijelo Polje
28.05.2022
17:30
Rudar
Pljevlja
28.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Rudar
Dečić
Tuzi
28.05.2022
17:30
Mornar
Bar
28.05.2022 17:30
Dečić
:
Mornar
Titograd
Podgorica
28.05.2022
17:30
Cetinje
Cetinje
28.05.2022 17:30
Titograd
:
Cetinje
Stupčanica
Olovo
28.05.2022
10:00
UNIS
Vogošća
28.05.2022 10:00
Stupčanica
:
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
28.05.2022
10:00
Novi Grad
Sarajevo
28.05.2022 10:00
Ilijaš
:
Novi Grad
Čelik
Zenica
28.05.2022
10:00
Kiseljak
Kiseljak
28.05.2022 10:00
Čelik
:
Kiseljak
FK Vitez
Vitez
28.05.2022
10:00
Borac
Jelah
28.05.2022 10:00
FK Vitez
:
Borac
Stolac
Stolac
28.05.2022
10:00
Neum
Neum
28.05.2022 10:00
Stolac
:
Neum
Brotnjo
Čitluk
28.05.2022
10:00
Tomislav
Tomislavgrad
28.05.2022 10:00
Brotnjo
:
Tomislav
Lauš
Banja Luka
28.05.2022
11:30
Čelinac
Čelinac
28.05.2022 11:30
Lauš
:
Čelinac
Sloboda
Mrkonjić Grad
28.05.2022
11:30
Mladost
Kotor Varoš
28.05.2022 11:30
Sloboda
:
Mladost
Cim
Mostar
28.05.2022
11:00
Mostar
Mostar
28.05.2022 11:00
Cim
:
Mostar
Blagaj
Blagaj
28.05.2022
11:00
Zrinjski
Mostar
28.05.2022 11:00
Blagaj
:
Zrinjski
Mladost
Solina
28.05.2022
11:00
Eurogol
Živinice
28.05.2022 11:00
Mladost
:
Eurogol
Radnik
Hadžići
28.05.2022
11:00
FA Akademica
Sarajevo
28.05.2022 11:00
Radnik
:
FA Akademica
Željezničar
Sarajevo
28.05.2022
11:00
Famos
Vojkovići
28.05.2022 11:00
Željezničar
:
Famos
Glasinac 1936
Sokolac
28.05.2022
11:00
Jedinstvo
Ljubnići
28.05.2022 11:00
Glasinac 1936
:
Jedinstvo
Baton
Sarajevo
28.05.2022
11:00
Igman
Ilidža
28.05.2022 11:00
Baton
:
Igman
Željezničar
Sarajevo
28.05.2022
10:00
Romanija
Pale
28.05.2022 10:00
Željezničar
:
Romanija
Vratnik
Sarajevo
28.05.2022
10:00
Omladinac
Doglodi
28.05.2022 10:00
Vratnik
:
Omladinac
Miske - Akademija
Sarajevo
28.05.2022
10:00
Young Boys
Sarajevo
28.05.2022 10:00
Miske - Akademija
:
Young Boys
Mlade Nade
Sarajevo
28.05.2022
10:00
Atletiko
Sarajevo
28.05.2022 10:00
Mlade Nade
:
Atletiko
Sutjeska
Nikšić
28.05.2022
17:30
Zeta
Podgorica
28.05.2022 17:30
Sutjeska
:
Zeta
Iskra
Danilovgrad
28.05.2022
17:30
Berane
Berane
28.05.2022 17:30
Iskra
:
Berane
Mornar 1923
Bar
28.05.2022
17:30
Podgorica
Podgorica
28.05.2022 17:30
Mornar 1923
:
Podgorica
Arsenal
Tivat
28.05.2022
17:30
Budućnost
Podgorica
28.05.2022 17:30
Arsenal
:
Budućnost
Kom
Podgorica
28.05.2022
17:30
OFK Titograd
Podgorica
28.05.2022 17:30
Kom
:
OFK Titograd
Rudar
Pljevlja
28.05.2022
17:30
Petrovac
Petrovac
28.05.2022 17:30
Rudar
:
Petrovac
Jezero
Plav
28.05.2022
17:30
Igalo
Igalo
28.05.2022 17:30
Jezero
:
Igalo
Grbalj
Grbalj
28.05.2022
17:30
Polet Stars 2000
Nikšić
28.05.2022 17:30
Grbalj
:
Polet Stars 2000
Budva
Budva
28.05.2022
17:30
Mladost
Donja Gorica
28.05.2022 17:30
Budva
:
Mladost
Dečić
Tuzi
28.05.2022
17:30
Brskovo
Mojkovac
28.05.2022 17:30
Dečić
:
Brskovo
Željezničar
Sarajevo
28.05.2022
Romanija
Pale
28.05.2022
Željezničar
:
Romanija
Mlade Nade
Sarajevo
28.05.2022
Igman
Ilidža
28.05.2022
Mlade Nade
:
Igman
Sloga
Doboj
28.05.2022
10:00
OFK Spartak 2013
Banja Luka
28.05.2022 10:00
Sloga
:
OFK Spartak 2013
Kozara
Gradiška
28.05.2022
10:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.05.2022 10:00
Kozara
:
Krupa
Borac (Š)
Šamac
28.05.2022
10:00
Proleter
Teslić
28.05.2022 10:00
Borac (Š)
:
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
28.05.2022
10:00
Borac (BL)
Banja Luka
28.05.2022 10:00
Mineral
:
Borac (BL)
Ljubić
Prnjavor
28.05.2022
10:00
Tekstilac
Derventa
28.05.2022 10:00
Ljubić
:
Tekstilac
Modriča Alfa
Modriča
28.05.2022
10:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
28.05.2022 10:00
Modriča Alfa
:
Željezničar Sport Team
Podrinje
Janja
28.05.2022
10:00
Drina
Zvornik
28.05.2022 10:00
Podrinje
:
Drina
Lokomotiva
Brčko
28.05.2022
10:00
Mladost
Bogutovo selo
28.05.2022 10:00
Lokomotiva
:
Mladost
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
28.05.2022 10:00
Pelagićevo
3 : 0
Jedinstvo
13 Skojevki
Grbavci
28.05.2022
10:00
FSA Prijedor
Prijedor
28.05.2022 10:00
13 Skojevki
:
FSA Prijedor
Lauš
Lauš - Banja Luka
28.05.2022
10:00
Čelinac
Čelinac
28.05.2022 10:00
Lauš
:
Čelinac
Naprijed
Banja Luka
28.05.2022
09:00
Željezničar Sport team
Banja Luka
28.05.2022 09:00
Naprijed
:
Željezničar Sport team
Gorica
Šipovo
28.05.2022
10:00
Mladost Farmaprom
Zalužani
28.05.2022 10:00
Gorica
:
Mladost Farmaprom
Sloboda
Mrkonjić Grad
28.05.2022
10:00
Mladost
Kotor Varoš
28.05.2022 10:00
Sloboda
:
Mladost
Vrbas
Banja Luka
28.05.2022
10:00
BSK
Banja Luka
28.05.2022 10:00
Vrbas
:
BSK
Džaja
Banja Luka
28.05.2022
10:00
Omladinac
Banja Luka
28.05.2022 10:00
Džaja
:
Omladinac
Mladost
Velika Obarska
28.05.2022
10:00
Partizan
Donja Trnova
28.05.2022 10:00
Mladost
:
Partizan
Metalac
Veliki Lug
28.05.2022
11:30
Kolibri
Bihać
28.05.2022 11:30
Metalac
:
Kolibri
Jezerski
Jezerski
28.05.2022
11:30
Sloga
Bosanska Otoka
28.05.2022 11:30
Jezerski
:
Sloga
Krajina
Cazin
28.05.2022
11:30
Mladost (V)
Vrnograč
28.05.2022 11:30
Krajina
:
Mladost (V)
Neum
Neum
28.05.2022
11:00
Brotnjo
Čitluk
28.05.2022 11:00
Neum
:
Brotnjo
Čapljina
Čapljina
28.05.2022
11:00
Igman
Konjic
28.05.2022 11:00
Čapljina
:
Igman
Branitelj
Rodoč/Jasenica
28.05.2022
11:00
Zrinjski
Mostar
28.05.2022 11:00
Branitelj
:
Zrinjski
Velež
Mostar
28.05.2022
11:00
Blagaj
Blagaj
28.05.2022 11:00
Velež
:
Blagaj
Rama
Prozor /Rama
28.05.2022
11:00
GOŠK
Gabela
28.05.2022 11:00
Rama
:
GOŠK
Stolac
Stolac
28.05.2022
11:00
Mostar
Mostar
28.05.2022 11:00
Stolac
:
Mostar
Lokomotiva
Mostar
28.05.2022
11:30
Klis
Buturović polje
28.05.2022 11:30
Lokomotiva
:
Klis
Međugorje
Međugorje
28.05.2022
11:30
Iskra
Stolac
28.05.2022 11:30
Međugorje
:
Iskra
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
28.05.2022
11:30
Turbina
Jablanica
28.05.2022 11:30
Bjelopoljac
:
Turbina
Višići
Višići
28.05.2022
11:30
Kruševo
Kruševo
28.05.2022 11:30
Višići
:
Kruševo
Sloga
Doboj
28.05.2022
12:00
Spartak 2013
Banja Luka
28.05.2022 12:00
Sloga
:
Spartak 2013
Kozara
Gradiška
28.05.2022
12:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.05.2022 12:00
Kozara
:
Krupa
Borac (Š)
Šamac
28.05.2022
12:00
Proleter
Teslić
28.05.2022 12:00
Borac (Š)
:
Proleter
Mineral ZTC
Banja Vrućica
28.05.2022
12:00
Borac (BL)
Banja Luka
28.05.2022 12:00
Mineral ZTC
:
Borac (BL)
Ljubić
Prnjavor
28.05.2022
12:00
Tekstilac
Derventa
28.05.2022 12:00
Ljubić
:
Tekstilac
Modriča Alfa
Modriča
28.05.2022
12:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
28.05.2022 12:00
Modriča Alfa
:
Željezničar Sport Team
Bihać
Bihać
28.05.2022
10:00
Borac
Izačić
28.05.2022 10:00
Bihać
:
Borac
Podgrmeč
Sanski Most
28.05.2022
10:00
Rudar
Kamengrad
28.05.2022 10:00
Podgrmeč
:
Rudar
Jezerski
Jezerski
28.05.2022
10:00
Gomila
Stijena
28.05.2022 10:00
Jezerski
:
Gomila
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
28.05.2022
14:00
Ljubić
Prnjavor
28.05.2022 14:00
BSK-Spartak 2013
:
Ljubić

Košarka

Borac
Banja Luka
28.05.2022
19:00
Spars Realway
Sarajevo
28.05.2022 19:00
Borac
:
Spars Realway
Igokea
Aleksandrovac
28.05.2022
19:00
Leotar
Trebinje
28.05.2022 19:00
Igokea
:
Leotar
Sloboda
Tuzla
28.05.2022
19:00
Široki
Široki Brijeg
28.05.2022 19:00
Sloboda
:
Široki

Rukomet

Jedinstvo 2015
Brčko
28.05.2022
16:00
Slavija
Istočno Sarajevo
28.05.2022 16:00
Jedinstvo 2015
:
Slavija
Briješće
Sarajevo
28.05.2022
19:00
Rvacka
Livno
28.05.2022 19:00
Briješće
:
Rvacka
Međugorje
Međugorje
28.05.2022
16:00
Goražde
Goražde
28.05.2022 16:00
Međugorje
:
Goražde
Radnički
Goražde
28.05.2022
19:30
Čapljina
Čapljina
28.05.2022 19:30
Radnički
:
Čapljina
Jajce
Jajce
28.05.2022
19:00
Čelik Junior
Zenica
28.05.2022 19:00
Jajce
:
Čelik Junior
Lovćen
Cetinje
28.05.2022
18:00
Sutjeska
Nikšić
28.05.2022 18:00
Lovćen
:
Sutjeska
Partizan 1949
Tivat
28.05.2022
18:00
Budvanska rivijera
Budva
28.05.2022 18:00
Partizan 1949
:
Budvanska rivijera
Rudar
Pljevlja
28.05.2022
18:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
28.05.2022 18:00
Rudar
:
Jedinstvo
Budućnost
Podgorica
28.05.2022
18:00
Komovi
Andrijevica
28.05.2022 18:00
Budućnost
:
Komovi
Lovćen
Cetinje
28.05.2022
Sutjeska
Nikšić
28.05.2022
Lovćen
:
Sutjeska