XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 93 utakmica za dan
Subota, 4 Jun 2022


Fudbal

Čelinac
Čelinac
3 : 1
Sloga (S)
Srbac
04.06.2022 17:30
Čelinac
3 : 1
Sloga (S)
Liješće
Liješće
4 : 0
4. juli
Pojezna
04.06.2022 17:00
Liješće
4 : 0
4. juli
OFK Pridjel
Pridjel Donji
7 : 0
Zadrugar
Sijekovac
04.06.2022 19:00
OFK Pridjel
7 : 0
Zadrugar
Višnjik
Modriča
5 : 2
Dobor
Modriča
04.06.2022 18:00
Višnjik
5 : 2
Dobor
Sloga 94
Bijeljina
9 : 1
Kolektiv
Međaši
04.06.2022 18:00
Sloga 94
9 : 1
Kolektiv
Tamaris
Mrčevci
1 : 2
Milan
Kosjerovo
04.06.2022 18:00
Tamaris
1 : 2
Milan
Polet
Čović Polje
9 : 6
Krbeti
Krbeti
04.06.2022 18:00
Polet
9 : 6
Krbeti
Dragovoljac
Novo Selo
2 : 0
Sloga
Prud
04.06.2022 17:30
Dragovoljac
2 : 0
Sloga
Neretva 2020
Čeljevo
3 : 0
Blagaj
Blagaj
04.06.2022 17:00
Neretva 2020
3 : 0
Blagaj
Mostar
Mostar
3 : 4
Iskra
Stolac
04.06.2022 17:00
Mostar
3 : 4
Iskra
Igman
Ilidža
1 : 4
Famos
Hrasnica
04.06.2022 18:00
Igman
1 : 4
Famos
Novi Grad
Sarajevo
2 : 2
Baton
Sarajevo
04.06.2022 12:30
Novi Grad
2 : 2
Baton
Željezničar
Sarajevo
6 : 0
Rudar
Kakanj
04.06.2022 12:30
Željezničar
6 : 0
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
7 : 3
Stupčanica
Olovo
04.06.2022 12:30
Sarajevo
7 : 3
Stupčanica
UNIS
Vogošća
4 : 0
Goražde
Goražde
04.06.2022 12:30
UNIS
4 : 0
Goražde
Sport Prevnet
Bugojno
2 : 3
Iskra
Bugojno
04.06.2022 12:30
Sport Prevnet
2 : 3
Iskra
NK Vitez
Vitez
2 : 4
Čelik
Zenica
04.06.2022 12:30
NK Vitez
2 : 4
Čelik
Kiseljak
Kiseljak
7 : 0
Travnik
Travnik
04.06.2022 12:30
Kiseljak
7 : 0
Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 4
Igman
Konjic
04.06.2022 12:30
Tomislav
0 : 4
Igman
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Velež
Mostar
04.06.2022 12:30
Ljubuški
0 : 4
Velež
Leotar
Trebinje
6 : 0
Stolac
Stolac
04.06.2022 10:00
Leotar
6 : 0
Stolac
Neum
Neum
2 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
04.06.2022 12:30
Neum
2 : 2
Branitelj
Grude
Grude
3 : 0
Čapljina
Čapljina
04.06.2022 12:30
Grude
3 : 0
Čapljina
Igman
Ilidža
1 : 4
Famos
Hrasnica
04.06.2022 16:00
Igman
1 : 4
Famos
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
Baton
Sarajevo
04.06.2022 10:00
Novi Grad
1 : 1
Baton
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Rudar
Kakanj
04.06.2022 10:00
Željezničar
1 : 1
Rudar
Mladost
Doboj-Kakanj
5 : 1
Radnik
Hadžići
04.06.2022 10:00
Mladost
5 : 1
Radnik
Sarajevo
Sarajevo
8 : 0
Stupčanica
Olovo
04.06.2022 10:00
Sarajevo
8 : 0
Stupčanica
UNIS
Vogošća
6 : 1
Goražde
Goražde
04.06.2022 10:00
UNIS
6 : 1
Goražde
Sport Prevent
Bugojno
0 : 7
Iskra
Bugojno
04.06.2022 10:00
Sport Prevent
0 : 7
Iskra
NK Vitez
Vitez
0 : 5
Čelik
Zenica
04.06.2022 10:00
NK Vitez
0 : 5
Čelik
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
Travnik
Travnik
04.06.2022 10:00
Kiseljak
4 : 0
Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 3
Igman
Konjic
04.06.2022 10:00
Tomislav
1 : 3
Igman
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Velež
Mostar
04.06.2022 10:00
Ljubuški
0 : 4
Velež
Neum
Neum
1 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
04.06.2022 10:00
Neum
1 : 2
Branitelj
Grude
Grude
0 : 1
Čapljina
Čapljina
04.06.2022 10:00
Grude
0 : 1
Čapljina
Dubrave
Dubrave
1 : 3
Sloga (S)
Srbac
04.06.2022 11:30
Dubrave
1 : 3
Sloga (S)
FSA Prijedor
Prijedor
1 : 0
Sloga (T)
Trn
04.06.2022 11:30
FSA Prijedor
1 : 0
Sloga (T)
Omladinac
Banja Luka
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
04.06.2022 10:15
Omladinac
0 : 2
Željezničar Sport Team
OFK Spartak
Banja Luka
6 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
04.06.2022 16:00
OFK Spartak
6 : 0
Sloboda
Lauš
Banja Luka
2 : 0
Gorica
Šipovo
04.06.2022 11:30
Lauš
2 : 0
Gorica
Rudanka
Rudanka
3 : 0
Hajduk
Kožuhe
04.06.2022 10:00
Rudanka
3 : 0
Hajduk
Zvijezda
Kakmuž
4 : 0
Ukrina
Čečava
04.06.2022 10:00
Zvijezda
4 : 0
Ukrina
Naša krila
Kostajnica
3 : 0
Željezničar
Doboj
04.06.2022 10:00
Naša krila
3 : 0
Željezničar
Proleter
Dvorovi
2 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
04.06.2022 11:00
Proleter
2 : 0
Sloga
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
04.06.2022 11:00
Drina HE
1 : 0
Glasinac 1936
Mladost
Rogatica
0 : 4
Famos
Vojkovići
04.06.2022 12:00
Mladost
0 : 4
Famos
Gomila
Stijena
3 : 0
Bajer 99
Velagići
04.06.2022 13:30
Gomila
3 : 0
Bajer 99
OFK Bihać
Bihać
1 : 2
Vitez
Bužim
04.06.2022 10:00
OFK Bihać
1 : 2
Vitez
Brekovica 78
Brekovica
3 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
04.06.2022 13:30
Brekovica 78
3 : 1
Sloga
Mladost
Solina
0 : 5
Betaclub Tango
Lukavac
04.06.2022 11:00
Mladost
0 : 5
Betaclub Tango
Konjuh
Kladanj
3 : 2
Proleter
Slavinovići
04.06.2022 11:00
Konjuh
3 : 2
Proleter
Tuzla
Tuzla
3 : 3
Seona
Seona
04.06.2022 12:00
Tuzla
3 : 3
Seona
Memići
Memići
0 : 3
Rainci
Gornji Rainci
04.06.2022 11:00
Memići
0 : 3
Rainci
OFK Titograd
Podgorica
3 : 3
Arsenal
Tivat
04.06.2022 17:30
OFK Titograd
3 : 3
Arsenal
Berane
Berane
8 : 4
Sutjeska
Nikšić
04.06.2022 17:30
Berane
8 : 4
Sutjeska
Željezničar Sport Team
Banja Luka
6 : 0
Ljubić
Prnjavor
04.06.2022 10:00
Željezničar Sport Team
6 : 0
Ljubić
Tekstilac
Derventa
8 : 1
Mineral
Banja Vrućica
04.06.2022 10:00
Tekstilac
8 : 1
Mineral
Borac (BL)
Banja Luka
2 : 0
Borac (Š)
Šamac
04.06.2022 10:00
Borac (BL)
2 : 0
Borac (Š)
Proleter
Teslić
0 : 9
Kozara
Gradiška
04.06.2022 10:00
Proleter
0 : 9
Kozara
OFK Spartak 2013
Banja Luka
4 : 3
Polet 1926
Brod
04.06.2022 10:00
OFK Spartak 2013
4 : 3
Polet 1926
Željezničar
Doboj
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
04.06.2022 10:00
Željezničar
3 : 0
Radnik Urije
Radnik
Bijeljina
5 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
04.06.2022 10:00
Radnik
5 : 0
Sloboda
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Lokomotiva
Brčko
04.06.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Lokomotiva
Mladost
Bogutovo selo
2 : 3
Podrinje
Janja
04.06.2022 10:00
Mladost
2 : 3
Podrinje
Dubrave
Dubrave
7 : 3
Sloga
Srbac
04.06.2022 10:00
Dubrave
7 : 3
Sloga
Omladinac
Banja Luka
1 : 0
Vrbas
Banja Luka
04.06.2022 09:00
Omladinac
1 : 0
Vrbas
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
04.06.2022 14:30
OFK Spartak 2013
3 : 0
Sloboda
Lauš
Lauš - Banja Luka
9 : 0
Gorica
Šipovo
04.06.2022 10:00
Lauš
9 : 0
Gorica
Proleter
Dvorovi
0 : 6
Sloga
Gornje Crnjelovo
04.06.2022 09:30
Proleter
0 : 6
Sloga
Drina HE
Višegrad
3 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
04.06.2022 13:00
Drina HE
3 : 0
Glasinac 1936
Mladost
Rogatica
6 : 0
Famos
Vojkovići
04.06.2022 10:00
Mladost
6 : 0
Famos
Rama
Prozor /Rama
3 : 0
Mostar
Mostar
04.06.2022 11:30
Rama
3 : 0
Mostar
GOŠK
Gabela
1 : 1
Velež
Mostar
04.06.2022 11:30
GOŠK
1 : 1
Velež
Kruševo
Kruševo
4 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
04.06.2022 11:30
Kruševo
4 : 1
Bjelopoljac
Turbina
Jablanica
3 : 1
Međugorje
Međugorje
04.06.2022 11:30
Turbina
3 : 1
Međugorje
Bosna
Visoko
1 : 2
TOŠK
Tešanj
04.06.2022 11:00
Bosna
1 : 2
TOŠK
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11 : 0
Ljubić
Prnjavor
04.06.2022 12:00
Željezničar Sport Team
11 : 0
Ljubić
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Mineral ZTC
Banja Vrućica
04.06.2022 12:00
Tekstilac
1 : 1
Mineral ZTC
Borac (BL)
Banja Luka
11 : 0
Borac (Š)
Šamac
04.06.2022 12:00
Borac (BL)
11 : 0
Borac (Š)
Proleter
Teslić
0 : 8
Kozara
Gradiška
04.06.2022 12:00
Proleter
0 : 8
Kozara
Spartak 2013
Banja Luka
1 : 2
Polet 1926
Brod
04.06.2022 12:00
Spartak 2013
1 : 2
Polet 1926
Željezničar
Doboj
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
04.06.2022 11:00
Željezničar
0 : 0
Rudar Prijedor
Krivaja
Zavidovići
1 : 2
Tempo sport
Zenica
04.06.2022 11:00
Krivaja
1 : 2
Tempo sport
Emina
Mostar
1 : 1
Fortuna
Živinice
04.06.2022 17:00
Emina
1 : 1
Fortuna
Iskra
Bugojno
1 : 1
Radnik Bumerang
Bijeljina
04.06.2022 16:00
Iskra
1 : 1
Radnik Bumerang
Prijedor
Prijedor
1 : 3
Modriča Ducla
Modriča
04.06.2022 11:00
Prijedor
1 : 3
Modriča Ducla
Borac (Š)
Šamac
0 : 10
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
04.06.2022 17:00
Borac (Š)
0 : 10
BSK-Spartak 2013

Košarka

Borac
Banja Luka
82 : 80
Leotar
Trebinje
04.06.2022 18:00
Borac
82 : 80
Leotar
Spars Realway
Sarajevo
91 : 88
Široki
Široki Brijeg
04.06.2022 18:00
Spars Realway
91 : 88
Široki
Igokea
Aleksandrovac
80 : 53
Sloboda
Tuzla
04.06.2022 18:00
Igokea
80 : 53
Sloboda

Rukomet

Glasinac
Sokolac
28 : 24
Čelinac
Čelinac
04.06.2022 19:00
Glasinac
28 : 24
Čelinac
Slavija
Istočno Sarajevo
31 : 22
Višegrad
Višegrad
04.06.2022 19:00
Slavija
31 : 22
Višegrad