Ukrina
Čečava
|
|
Proleter
Teslić
|
05.06.2022 17:30 | Ukrina | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Gorica
Šipovo
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Gorica | ||||||
Sloga (T)
Trn
|
|
Borac
Šamac
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (T) | 3 : 2 | Borac | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
05.06.2022 17:30 | BSK | 5 : 4 | Progres | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Brdo
Hambarine
|
05.06.2022 17:30 | Polet 1926 | 0 : 6 | Brdo | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Laktaši
Laktaši
|
05.06.2022 17:30 | Dubrave | 1 : 2 | Laktaši | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Željezničar
Doboj
|
05.06.2022 17:30 | Sloboda | 4 : 1 | Željezničar |
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo (Br) | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
05.06.2022 17:30 | Glasinac 1936 | 4 : 0 | Mladost (G) | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
05.06.2022 17:30 | Drina HE | 5 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Romanija
Pale
|
05.06.2022 17:30 | Rudar 1925 | 6 : 2 | Romanija | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Guber
Srebrenica
|
05.06.2022 17:30 | Stakorina | 1 : 1 | Guber | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Famos
Vojkovići
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (R) | 0 : 4 | Famos | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
05.06.2022 17:30 | Sloga | 5 : 1 | Vlasenica | ||||||
Milići
Milići
|
|
Velež
Nevesinje
|
05.06.2022 17:30 | Milići | 0 : 1 | Velež |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
05.06.2022 17:30 | Hajduk (B) | 2 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
05.06.2022 17:30 | Sloga (DP) | 4 : 1 | Naša krila | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Vučijak
Majevac
|
05.06.2022 17:30 | Vranjak | 8 : 6 | Vučijak | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
05.06.2022 17:30 | Hajduk (K) | 2 : 1 | Sloga (J) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
05.06.2022 17:30 | Mineral | 3 : 1 | Zvijezda | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Trebava
Osječani
|
05.06.2022 17:30 | Rudanka | 4 : 3 | Trebava | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Borac
B.Lužani
|
05.06.2022 17:30 | Skugrić | 8 : 2 | Borac |
Bratstvo
Bratunac
|
05.06.2022
17:30
|
Birač
Derventa
|
05.06.2022 17:30 | Bratstvo | : | Birač | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
05.06.2022 18:00 | Sloboda | 1 : 5 | Mladost (VO) | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Birač
Derventa
|
05.06.2022 18:00 | Janja 2009 | 1 : 4 | Birač | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
05.06.2022 18:00 | Podrinje | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
05.06.2022 18:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost (BS) | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Tabanci
Tabanci
|
05.06.2022 18:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Tabanci | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Šekovići
Šekovići
|
05.06.2022 18:00 | Partizan | 3 : 2 | Šekovići | ||||||
Trnovica
Trnovica
|
|
Lokanj
Lokanj
|
05.06.2022 18:00 | Trnovica | 3 : 1 | Lokanj |
Kiseljak
Koprivna
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
05.06.2022 18:00 | Kiseljak | 2 : 2 | Podgrmeč |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
05.06.2022 18:00 | Borac (Š) | 1 : 1 | Mladi Krajišnik | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
05.06.2022 18:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Obradovac | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Laminci
Laminci
|
05.06.2022 18:00 | Potkozarje | 7 : 0 | Laminci | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
05.06.2022 18:00 | Torpedo | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Kozara
Turjak
|
05.06.2022 18:00 | Sloga DIPO | 4 : 0 | Kozara | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
05.06.2022 18:00 | Sloboda | 1 : 4 | Biseri | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
05.06.2022 18:00 | Polet | 7 : 2 | Borac (M) |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
05.06.2022 17:30 | Sloga Nektar | 3 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
05.06.2022 17:30 | Borac | 1 : 2 | Budućnost | ||||||
Sloboda
Piskavica
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
05.06.2022 17:30 | Sloboda | 1 : 3 | Šnjegotina | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
05.06.2022 17:30 | Gomionica | 0 : 3 | Omladinac | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
05.06.2022 17:30 | OFK Banja Luka | 0 : 6 | Polet Krajišnik | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
05.06.2022 17:30 | Vrbas | 3 : 7 | OFK Spartak 2013 |
Zborište
Zborište
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
05.06.2022 18:00 | Zborište | 1 : 1 | Borac (K) | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
05.06.2022 18:00 | BSK | 2 : 0 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Borac (O)
Osinja
|
05.06.2022 18:00 | Polet | 4 : 3 | Borac (O) |
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
|
Posavina
Miloševac
|
05.06.2022 18:00 | Pelagićevo 21 | 4 : 4 | Posavina | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Mladost
Srpska Tišina
|
05.06.2022 18:00 | Crvena zvijezda | 4 : 2 | Mladost | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
05.06.2022 18:00 | Omladinac | 5 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
05.06.2022 18:00 | Partizan | 0 : 7 | Budućnost | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
05.06.2022 18:00 | Trebavac | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Crkvina
Crkvina
|
05.06.2022 18:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Crkvina |
Jugović
Gredice
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
05.06.2022 18:00 | Jugović | 0 : 4 | OFK Brezik | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
05.06.2022 18:00 | Majevica | 5 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Gredice
Gredice
|
05.06.2022 18:00 | Strijelac | 4 : 3 | Gredice | ||||||
Mladost (L)
Lončari
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
05.06.2022 18:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
05.06.2022 18:00 | Mladost (S) | 6 : 1 | Bobetino Brdo | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Obilić
Krepšić
|
05.06.2022 18:00 | Grčica | 3 : 2 | Obilić |
Priboj
Priboj
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
05.06.2022 18:00 | Priboj | 1 : 6 | OFK Magnojević | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Balatun
Balatun
|
05.06.2022 18:00 | Semberija | 6 : 1 | Balatun | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Novo doba
Čardačine
|
05.06.2022 18:00 | Panteri | 5 : 1 | Novo doba | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Drina (B)
Batar
|
05.06.2022 18:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Drina (B) | ||||||
Obarska
Velika Obarska
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
05.06.2022 18:00 | Obarska | 0 : 1 | Ljeskovac |
Nožičko
Nožičko
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
05.06.2022 11:00 | Nožičko | 3 : 0 | Polet | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
05.06.2022 18:00 | Župa | 9 : 1 | Crvena zemlja | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Bratstvo
Povelič
|
05.06.2022 18:00 | Mladost | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
05.06.2022 18:00 | Budućnost | 2 : 4 | Vrbas |
Čelik
Grbavica
|
|
Mladost
Trnjaci
|
05.06.2022 11:00 | Čelik | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
05.06.2022 11:00 | Budućnost Red Star | 1 : 1 | Sveti Jovan |
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Modran
Modran
|
05.06.2022 18:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Modran | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Piperci
Piperci
|
05.06.2022 18:00 | Gorica | 5 : 0 | Piperci | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
05.06.2022 18:00 | Kovačići 08 | 2 : 3 | Omladinac | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
05.06.2022 18:00 | Ljeljenča | 3 : 2 | Budućnost | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
05.06.2022 15:00 | Magnojević 2001 | 3 : 0 | Stević Jovan | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
05.06.2022 18:00 | Koridor 2011 | 0 : 2 | Proleter |
Pobjeda
Triješnica
|
|
VSK
Velino Selo
|
05.06.2022 18:00 | Pobjeda | 1 : 4 | VSK | ||||||
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
05.06.2022 18:00 | OFK Crnjelovo | 1 : 1 | Sloga United | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
05.06.2022 18:00 | Glogovac | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Borac
Trnjaci
|
05.06.2022 18:00 | Tavna | 1 : 1 | Borac | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
05.06.2022 18:00 | Zenit | 14 : 1 | Mladen Perić | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
05.06.2022 18:00 | Polet | 1 : 1 | OFK Batković |
Sava
Gradac
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
05.06.2022 10:30 | Sava | 4 : 1 | Buk |
Zvijezda
Gradačac
|
|
Radnik
Hadžići
|
05.06.2022 17:30 | Zvijezda | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
TOŠK
Tešanj
|
05.06.2022 17:30 | Tomislav | 3 : 5 | TOŠK | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Gradina
Srebrenik
|
05.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Gradina | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
05.06.2022 17:30 | Orašje | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Goražde
Goražde
|
05.06.2022 17:30 | Igman | 2 : 0 | Goražde | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Travnik
Travnik
|
05.06.2022 17:30 | Rudar | 4 : 1 | Travnik | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
GOŠK
Gabela
|
05.06.2022 17:30 | Simm Bau | 0 : 1 | GOŠK | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Bratstvo |
Vitez
Bužim
|
|
NK Vitez
Vitez
|
05.06.2022 17:30 | Vitez | 3 : 0 | NK Vitez | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
05.06.2022 17:30 | Krajišnik | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Krajina
Cazin
|
05.06.2022 17:30 | Iskra | 5 : 1 | Krajina | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Rudar (HB)
Han Bila
|
05.06.2022 17:30 | Novi Travnik | 1 : 0 | Rudar (HB) | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Rudar (K)
Kamengrad
|
05.06.2022 17:30 | Kiseljak | 3 : 6 | Rudar (K) | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
05.06.2022 17:30 | Vlašić | 2 : 0 | Brnjaci | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
05.06.2022 17:30 | FK Vitez | 3 : 0 | Brekovica 78 |
Mladost (M)
Malešići
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (M) | 4 : 3 | Prokosovići | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
05.06.2022 17:30 | Svatovac | 2 : 3 | Bosna (M) | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
05.06.2022 17:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Bosna (K) | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Odžak 102
Odžak
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (K) | 4 : 0 | Odžak 102 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
05.06.2022 17:30 | Gornji Rahić | 6 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Seona
Seona
|
05.06.2022 17:30 | Dinamo | 2 : 1 | Seona |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Azot
Vitkovići
|
05.06.2022 17:30 | Mošćanica | 4 : 0 | Azot | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Natron
Maglaj
|
05.06.2022 17:30 | Usora | 0 : 0 | Natron | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Kolina
Ustikolina
|
05.06.2022 17:30 | Rudar | 1 : 6 | Kolina | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
05.06.2022 17:30 | Baton | 2 : 1 | Bosna | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Jahorina
Prača
|
05.06.2022 17:30 | Čelik | 7 : 1 | Jahorina | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Stupčanica
Olovo
|
05.06.2022 17:30 | Borac | 3 : 1 | Stupčanica | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
05.06.2022 17:30 | Famos | 5 : 2 | Krivaja | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
UNIS
Vogošća
|
05.06.2022 13:30 | Moševac | 1 : 1 | UNIS |
Klis
Buturović Polje
|
|
Stolac
Stolac
|
05.06.2022 17:30 | Klis | 3 : 1 | Stolac | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Troglav 1918
Livno
|
05.06.2022 17:30 | Sloga | 0 : 2 | Troglav 1918 | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
05.06.2022 17:30 | Čapljina | 2 : 1 | Rama | ||||||
Neum
Neum
|
|
Višići
Višići
|
05.06.2022 17:30 | Neum | 3 : 4 | Višići | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
05.06.2022 17:30 | Turbina | 2 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
05.06.2022 17:30 | Ljubuški | 4 : 5 | Brotnjo | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Grude
Grude
|
05.06.2022 17:30 | Kamešnica | 3 : 2 | Grude |
Dnoluka
Kruščica
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
05.06.2022 17:30 | Dnoluka | 3 : 0 | Nova Bila |
Kostrč
Kostrč
|
|
Napredak
Matići
|
05.06.2022 17:30 | Kostrč | 0 : 4 | Napredak |
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
05.06.2022 17:30 | Mladost 78 | 4 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
05.06.2022 17:30 | Doboj Istok | 2 : 1 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mramor (B)
Babice
|
05.06.2022 17:30 | Ingram | 3 : 0 | Mramor (B) | ||||||
Mramor (M)
Mramor
|
|
Vražići 92
Vražići
|
05.06.2022 17:30 | Mramor (M) | 2 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
05.06.2022 17:30 | Rijeka | 3 : 4 | Trebava | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Sloga
Tojšići
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Slatina
Bašigovci
|
05.06.2022 17:30 | Omladinac 68 | 4 : 3 | Slatina | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (P) | 5 : 1 | Mladost (GŽ) |
Napredak
Šije
|
|
Vareš
Vareš
|
05.06.2022 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Vareš | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Nemila
Nemila
|
05.06.2022 17:00 | Žepče | 1 : 1 | Nemila | ||||||
Borac
Tetovo -Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
05.06.2022 17:00 | Borac | 2 : 1 | Novi Šeher | ||||||
Sporting
Zenica
|
|
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
05.06.2022 17:00 | Sporting | 0 : 3 | Čelični grad-Steel City |
Cim
Cim
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
05.06.2022 17:30 | Cim | 3 : 3 | Branitelj | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Kruševo
Kruševo
|
05.06.2022 17:30 | Lokomotiva | 3 : 3 | Kruševo |
Šator
Glamoč
|
|
Junak
Srđevići
|
05.06.2022 17:00 | Šator | 4 : 2 | Junak | ||||||
Drinovci
Drinovci
|
|
Šujica
Šujica
|
05.06.2022 17:00 | Drinovci | 3 : 0 | Šujica | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Mesihovina
Mesihovina
|
05.06.2022 18:00 | Rakitno | 1 : 3 | Mesihovina |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Ratkovići
Ratkovići
|
05.06.2022 18:00 | OFK Brčko | 2 : 3 | Ratkovići | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
05.06.2022 18:00 | Mladost | 0 : 1 | HAŠK Napredak | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Korpar
Grebnice
|
05.06.2022 18:00 | Dinamo 75 | 4 : 4 | Korpar |
25 maj
Uroža
|
|
DSK
Devetak
|
05.06.2022 17:30 | 25 maj | 1 : 2 | DSK | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Sloga
Bikodže
|
05.06.2022 17:30 | Stjepan Polje | 3 : 3 | Sloga | ||||||
Mladost
Doborovci
|
|
Rudar
Zagorje
|
05.06.2022 17:30 | Mladost | 2 : 3 | Rudar | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
BSK
Bokavići
|
05.06.2022 17:30 | Špionica 1953 | 6 : 1 | BSK | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
05.06.2022 17:30 | Bukovik | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Polet
Hrvati
|
05.06.2022 17:30 | Željezničar | 3 : 0 | Polet | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Turija
Turija
|
05.06.2022 17:30 | Pribava | 3 : 2 | Turija |
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Sloboda
Kerep
|
05.06.2022 17:30 | Željezničar | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Čelić
Čelić
|
05.06.2022 17:30 | Koraj | 1 : 2 | Čelić | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Brka 1948
Brka
|
05.06.2022 17:30 | 12 decembar | 2 : 1 | Brka 1948 | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
05.06.2022 17:30 | Mionica 85 | 0 : 7 | Biberovo Polje | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
05.06.2022 17:30 | Izbor | 6 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Voćar
Šatorovići
|
05.06.2022 17:30 | Graničar | 6 : 4 | Voćar | ||||||
Posavina
Brod
|
|
OFK Vida
Vida
|
05.06.2022 17:30 | Posavina | 2 : 4 | OFK Vida |
Jablanica
Barice
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
05.06.2022 17:30 | Jablanica | 3 : 1 | Krušik | ||||||
Memići
Memići
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
05.06.2022 17:30 | Memići | 3 : 2 | Rainci | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Srnica
Treštenica
|
05.06.2022 17:30 | Napredak | 4 : 2 | Srnica | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Partizan
Kiseljak
|
05.06.2022 17:30 | Grivice | 0 : 3 | Partizan | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
05.06.2022 17:30 | Rudar | 4 : 2 | OFK Tuzla | ||||||
Mladost (Sol.)
Solina
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (Sol.) | 6 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Mladost (Suh.)
Suha
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
05.06.2022 17:30 | Mladost (Suh.) | 2 : 3 | Budućnost |
Mladost
Tinja
|
|
Škahovica
Škahovica
|
05.06.2022 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Škahovica | ||||||
Majevica
Rašljani
|
05.06.2022
10:00
|
Jedinstvo
Huskići
|
05.06.2022 10:00 | Majevica | : | Jedinstvo |
Konjuh
Kladanj
|
|
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
05.06.2022 17:30 | Konjuh | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Jedinstvo
Donje Dubrave
|
05.06.2022 17:30 | Oskova | 4 : 0 | Jedinstvo |
Kralupi
Kralupi
|
|
Liješeva
Liješeva
|
05.06.2022 17:00 | Kralupi | 0 : 1 | Liješeva | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Moštre
Moštre
|
05.06.2022 17:00 | Ljiljan | 1 : 6 | Moštre | ||||||
Omladinac
Poriječani
|
|
Poriječani
Poriječani
|
05.06.2022 14:30 | Omladinac | 2 : 3 | Poriječani | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Gračanica
Visoko
|
05.06.2022 14:30 | Zmaj | 3 : 0 | Gračanica | ||||||
Kološići
Visoko
|
|
Dijamant
Grđevac
|
05.06.2022 17:00 | Kološići | 3 : 4 | Dijamant |
Sutjeska
Foča
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
05.06.2022 12:30 | Sutjeska | 4 : 2 | Ilijaš | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
05.06.2022 12:30 | Slavija | 3 : 0 | Bosna |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
05.06.2022 12:30 | Krivaja | 0 : 0 | Žepče | ||||||
Romari
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
05.06.2022 12:30 | Romari | 10 : 1 | TOŠK |
Sutjeska
Foča
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
05.06.2022 10:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Ilijaš | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
05.06.2022 10:00 | Slavija | 0 : 5 | Bosna |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
05.06.2022 10:00 | Krivaja | 1 : 5 | Žepče | ||||||
Romari
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
05.06.2022 10:00 | Romari | 5 : 2 | TOŠK |
BSK
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
05.06.2022 11:30 | BSK | 3 : 0 | Progres | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Čelinac
Čelinac
|
05.06.2022 11:30 | Mladost | 3 : 2 | Čelinac | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
05.06.2022 11:30 | Krajina | 0 : 3 | Željezničar Sport Team |
Ozren
Petrovo
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
05.06.2022 10:00 | Ozren | 3 : 0 | Borac |
Guber
Srebrenica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
05.06.2022 10:00 | Guber | 0 : 4 | Branjevo | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
05.06.2022 10:00 | Vlasenica | 4 : 1 | Jedinstvo |
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
05.06.2022 13:30 | Željezničar | 5 : 0 | Krajišnik |
Zeta
Podgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
05.06.2022 17:30 | Zeta | 2 : 3 | Kom | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Mornar 1923
Bar
|
05.06.2022 17:30 | Budućnost | 7 : 1 | Mornar 1923 | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
05.06.2022 17:30 | Podgorica | 3 : 2 | Iskra |
Petrovac
Petrovac
|
|
Dečić
Tuzi
|
05.06.2022 17:30 | Petrovac | 0 : 8 | Dečić | ||||||
Brskovo
Mojkovac
|
|
Budva
Budva
|
05.06.2022 17:30 | Brskovo | 3 : 1 | Budva | ||||||
Polet Stars 2000
Nikšić
|
|
Jezero
Plav
|
05.06.2022 17:30 | Polet Stars 2000 | 5 : 2 | Jezero | ||||||
Igalo
Igalo
|
|
Rudar
Pljevlja
|
05.06.2022 17:30 | Igalo | 3 : 5 | Rudar |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
05.06.2022 17:00 | Tekstilac Kort | 0 : 1 | Zvijezda 09 |
Drina
Zvornik
|
|
Zenit
Bijeljina
|
05.06.2022 10:00 | Drina | 2 : 1 | Zenit |
Laktaši
Laktaši
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
05.06.2022 10:00 | Laktaši | 1 : 4 | 13 Skojevki |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
05.06.2022 09:00 | Vrbas | 3 : 2 | Omladinac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
05.06.2022 09:00 | Džaja | 4 : 8 | Naprijed | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
05.06.2022 10:00 | BSK | 1 : 1 | Progres | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Čelinac
Čelinac
|
05.06.2022 09:30 | Mladost | 1 : 2 | Čelinac |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Zenit
Bijeljina
|
05.06.2022 11:00 | Partizan | 4 : 0 | Zenit | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
05.06.2022 19:30 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Janja 2009
Janja
|
05.06.2022 11:00 | Priboj | 2 : 4 | Janja 2009 |
Mladost
Rogatica
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
05.06.2022 10:00 | Mladost | 1 : 1 | Glasinac 1936 |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Baton
Sarajevo
|
05.06.2022 15:30 | Slavija | 0 : 1 | Baton |
Blagaj
Blagaj
|
|
Branitelj
Rodoč/Jasenica
|
05.06.2022 11:30 | Blagaj | 1 : 0 | Branitelj | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
05.06.2022 11:30 | Čapljina | 0 : 2 | Zrinjski |
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Višići
Višići
|
05.06.2022 11:30 | Bjelopoljac | 3 : 0 | Višići | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Cim
Mostar
|
05.06.2022 11:30 | Klis | 3 : 1 | Cim |
Ljubija
Ljubija
|
|
Partizan
Kostajnica
|
05.06.2022 11:00 | Ljubija | 1 : 7 | Partizan |
Drina
Zvornik
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
05.06.2022 17:00 | Drina | 0 : 10 | Široki Brijeg | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
05.06.2022 17:00 | SFK 2000 | 9 : 0 | Lokomotiva |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
05.06.2022 15:00 | Ljubić | 2 : 11 | Sloga (S) |
Titograd
Podgorica
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
05.06.2022 18:00 | Titograd | 7 : 2 | Brskovo |
Olimp
Šekovići
|
|
Hanters
Prijedor
|
05.06.2022 19:00 | Olimp | 92 : 81 | Hanters |
Berane 1949
Berane
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
05.06.2022 18:00 | Berane 1949 | 34 : 19 | Danilovgrad |