XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 125 utakmica za dan
Subota, 13 Avgust 2022


Fudbal

Posušje
Posušje
13.08.2022
Sloga Meridian
Doboj
13.08.2022
Posušje
:
Sloga Meridian
Igman
Konjic
13.08.2022
Sarajevo
Sarajevo
13.08.2022
Igman
:
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
13.08.2022
Borac
Banja Luka
13.08.2022
Sloboda
:
Borac
Željezničar
Sarajevo
13.08.2022
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
13.08.2022
Željezničar
:
Tuzla City
Leotar
Trebinje
13.08.2022
Velež
Mostar
13.08.2022
Leotar
:
Velež
Zrinjski
Mostar
13.08.2022
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13.08.2022
Zrinjski
:
Široki Brijeg
Slavija
Istočno Sarajevo
13.08.2022
17:30
Radnik
Bijeljina
13.08.2022 17:30
Slavija
:
Radnik
Ljubić
Prnjavor
13.08.2022
17:30
Famos
Vojkovići
13.08.2022 17:30
Ljubić
:
Famos
Drina
Zvornik
13.08.2022
17:30
Sutjeska
Foča
13.08.2022 17:30
Drina
:
Sutjeska
Željezničar
Banja Luka
13.08.2022
17:30
Tekstilac
Derventa
13.08.2022 17:30
Željezničar
:
Tekstilac
Rudar Prijedor
Prijedor
13.08.2022
17:30
Laktaši
Laktaši
13.08.2022 17:30
Rudar Prijedor
:
Laktaši
Sloboda N. banka
Mrkonjić Grad
13.08.2022
17:30
Krupa
Krupa na Vrbasu
13.08.2022 17:30
Sloboda N. banka
:
Krupa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.08.2022
17:30
Kozara
Gradiška
13.08.2022 17:30
Zvijezda 09
:
Kozara
Podrinje
Janja
13.08.2022
17:30
Omarska
Omarska
13.08.2022 17:30
Podrinje
:
Omarska
Sloboda (NG)
Novi Grad
13.08.2022
17:30
Modriča
Modriča
13.08.2022 17:30
Sloboda (NG)
:
Modriča
Proleter
Teslić
13.08.2022
17:30
Ukrina
Čečava
13.08.2022 17:30
Proleter
:
Ukrina
Polet 1926
Brod
13.08.2022
17:30
Čelinac
Čelinac
13.08.2022 17:30
Polet 1926
:
Čelinac
Borac (KD)
Kozarska Dubica
13.08.2022
17:30
Brdo
Hambarine
13.08.2022 17:30
Borac (KD)
:
Brdo
Sloga (S)
Srbac
13.08.2022
17:30
FSA
Prijedor
13.08.2022 17:30
Sloga (S)
:
FSA
Progres
Kneževo
13.08.2022
17:30
Crni vrh
Jaružani
13.08.2022 17:30
Progres
:
Crni vrh
Podrinje
Tršić
13.08.2022
17:30
Vlasenica
Vlasenica
13.08.2022 17:30
Podrinje
:
Vlasenica
Proleter
Dvorovi
13.08.2022
17:30
Mladost (G)
Gacko
13.08.2022 17:30
Proleter
:
Mladost (G)
Guber
Srebrenica
13.08.2022
17:30
Rudar 1925
Ugljevik
13.08.2022 17:30
Guber
:
Rudar 1925
Stakorina
Čajniče
13.08.2022
17:30
Jedinstvo
Brodac
13.08.2022 17:30
Stakorina
:
Jedinstvo
Pridjel
Pridjel Donji
13.08.2022
18:00
Hajduk (B)
Batkuša
13.08.2022 18:00
Pridjel
:
Hajduk (B)
Omladinac
Modriča
13.08.2022
18:00
Željezničar
Doboj
13.08.2022 18:00
Omladinac
:
Željezničar
Naša krila
Kostajnica
13.08.2022
18:00
Borac
Lužani
13.08.2022 18:00
Naša krila
:
Borac
Skugrić
Skugrić
13.08.2022
18:00
Ozren
Petrovo
13.08.2022 18:00
Skugrić
:
Ozren
Hajduk (K)
Kožuhe
13.08.2022
18:00
Vučijak
Majevac
13.08.2022 18:00
Hajduk (K)
:
Vučijak
Mineral
Banja Vrućica
13.08.2022
18:00
Sloga
Dugo Polje
13.08.2022 18:00
Mineral
:
Sloga
Trebava
Osječani
13.08.2022
18:00
Zvijezda
Kakmuž
13.08.2022 18:00
Trebava
:
Zvijezda
Crvena zvijezda
Obudovac
13.08.2022
18:00
Rudanka
Rudanka
13.08.2022 18:00
Crvena zvijezda
:
Rudanka
Tabanci
Tabanci
13.08.2022
17:00
OFK Brezik
Gornji Brezik
13.08.2022 17:00
Tabanci
:
OFK Brezik
Rudar
Kakanj
13.08.2022
17:00
Tomislav
Tomislavgrad
13.08.2022 17:00
Rudar
:
Tomislav
Bratstvo
Gračanica
13.08.2022
17:00
GOŠK
Gabela
13.08.2022 17:00
Bratstvo
:
GOŠK
Gradina
Srebrenik
13.08.2022
17:00
Budućnost
Banovići
13.08.2022 17:00
Gradina
:
Budućnost
Zvijezda
Gradačac
13.08.2022
17:00
Simm-Bau
Kosova
13.08.2022 17:00
Zvijezda
:
Simm-Bau
Travnik
Travnik
13.08.2022
17:00
Radnik
Hadžići
13.08.2022 17:00
Travnik
:
Radnik
Stupčanica
Olovo
13.08.2022
17:00
Mladost
Doboj/Kakanj
13.08.2022 17:00
Stupčanica
:
Mladost
NK Vitez
Vitez
13.08.2022
17:00
Podgrmeč
Sanski Most
13.08.2022 17:00
NK Vitez
:
Podgrmeč
Bratstvo
Bosanska Krupa
13.08.2022
17:00
Rudar(K)
Kamengrad
13.08.2022 17:00
Bratstvo
:
Rudar(K)
Vitez
Bužim
13.08.2022
17:00
Rudar(HB)
Han Bila
13.08.2022 17:00
Vitez
:
Rudar(HB)
Krajina
Cazin
13.08.2022
17:00
Sloga
Bosanska Otoka
13.08.2022 17:00
Krajina
:
Sloga
Iskra
Bugojno
13.08.2022
17:00
Kiseljak
Kiseljak
13.08.2022 17:00
Iskra
:
Kiseljak
Lokomotiva
Miričina
13.08.2022
17:00
Odžak 102
Odžak
13.08.2022 17:00
Lokomotiva
:
Odžak 102
Rudar
Breza
13.08.2022
Borac
Jelah
13.08.2022
Rudar
:
Borac
Krivaja
Zavidovići
13.08.2022
Žepče
Žepče
13.08.2022
Krivaja
:
Žepče
Radnički (N)
Niš
13.08.2022
Novi Pazar
Novi Pazar
13.08.2022
Radnički (N)
:
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
13.08.2022
TSC
Bačka Topola
13.08.2022
Napredak
:
TSC
Mladost GAT
Novi Sad
13.08.2022
Partizan
Beograd
13.08.2022
Mladost GAT
:
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
13.08.2022
Javor Matis
Ivanjica
13.08.2022
Spartak ŽK
:
Javor Matis
Radnički 1923
Kragujevac
13.08.2022
Čukarički
Beograd
13.08.2022
Radnički 1923
:
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
13.08.2022
Voždovac
Beograd
13.08.2022
Crvena zvezda
:
Voždovac
Kolubara
Lazarevac
13.08.2022
Vojvodina
Novi Sad
13.08.2022
Kolubara
:
Vojvodina
Mladost (L)
Lučani
13.08.2022
Radnik
Surdulica
13.08.2022
Mladost (L)
:
Radnik
Metalac
Gornji Milanovac
13.08.2022
OFK Vršac
Vršac
13.08.2022
Metalac
:
OFK Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
13.08.2022
Inđija
Inđija
13.08.2022
Radnički (SM)
:
Inđija
Mačva
Šabac
13.08.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
13.08.2022
Mačva
:
Radnički (NB)
Loznica
Loznica
13.08.2022
GFK Sloboda
Užice
13.08.2022
Loznica
:
GFK Sloboda
Rad
Beograd
13.08.2022
RFK Grafičar
Beograd
13.08.2022
Rad
:
RFK Grafičar
IMT
Beograd
13.08.2022
Jedinstvo (Ub)
Ub
13.08.2022
IMT
:
Jedinstvo (Ub)
Železničar
Pančevo
13.08.2022
Trayal
Kruševac
13.08.2022
Železničar
:
Trayal
Zlatibor
Čajetina
13.08.2022
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
13.08.2022
Zlatibor
:
RFK Novi Sad 1921
OFK Petrovac
Petrovac
13.08.2022
17:00
Dečić
Tuzi
13.08.2022 17:00
OFK Petrovac
:
Dečić
Rudar
Pljevlja
13.08.2022
17:00
Budućnost
Podgorica
13.08.2022 17:00
Rudar
:
Budućnost
Sutjeska
Nikšić
13.08.2022
17:00
Iskra
Danilovgrad
13.08.2022 17:00
Sutjeska
:
Iskra
Arsenal
Tivat
13.08.2022
17:00
Mornar
Bar
13.08.2022 17:00
Arsenal
:
Mornar
Jedinstvo
Bijelo Polje
13.08.2022
17:00
Jezero
Plav
13.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Jezero
Aston Villa
Birmingham
13.08.2022
13:30
Everton
Liverpool
13.08.2022 13:30
Aston Villa
:
Everton
Arsenal
London
13.08.2022
16:00
Leicester City
Leicester
13.08.2022 16:00
Arsenal
:
Leicester City
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
13.08.2022
16:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
13.08.2022 16:00
Brighton & Hove Albion
:
Newcastle United
Manchester City
Manchester
13.08.2022
16:00
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
13.08.2022 16:00
Manchester City
:
AFC Bournemouth
Southampton
Southampton, Hampshire
13.08.2022
16:00
Leeds United
13.08.2022 16:00
Southampton
:
Leeds United
Wolverhampton
Wolverhampton
13.08.2022
16:00
Fulham
13.08.2022 16:00
Wolverhampton
:
Fulham
Brentford
13.08.2022
18:30
Manchester United
Manchester
13.08.2022 18:30
Brentford
:
Manchester United
1899 Hoffenheim
13.08.2022
15:30
VfL Bochum
13.08.2022 15:30
1899 Hoffenheim
:
VfL Bochum
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
13.08.2022
15:30
FC Augsburg
Augsburg
13.08.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
:
FC Augsburg
Hertha BSC
Berlin
13.08.2022
15:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
13.08.2022 15:30
Hertha BSC
:
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
Leipzig
13.08.2022
15:30
1. FC Köln
Köln
13.08.2022 15:30
RB Leipzig
:
1. FC Köln
Werder Bremen
Bremen
13.08.2022
15:30
VfB Stuttgart
Stuttgart
13.08.2022 15:30
Werder Bremen
:
VfB Stuttgart
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
13.08.2022
18:30
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
13.08.2022 18:30
FC Schalke 04
:
Borussia M'gladbach
AS Monaco
13.08.2022
17:00
Stade Rennais
13.08.2022 17:00
AS Monaco
:
Stade Rennais
Paris Saint-Germain
13.08.2022
21:00
Montpellier
Montpellier
13.08.2022 21:00
Paris Saint-Germain
:
Montpellier
Željezničar
Sarajevo
13.08.2022
17:00
Tuzla Cyti
Simin Han
13.08.2022 17:00
Željezničar
:
Tuzla Cyti
Sarajevo
Sarajevo
13.08.2022
17:00
Borac
Banja Luka
13.08.2022 17:00
Sarajevo
:
Borac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13.08.2022
17:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
13.08.2022 17:00
Široki Brijeg
:
Krupa
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
13.08.2022
17:00
Sloboda
Tuzla
13.08.2022 17:00
Zvijezda 09
:
Sloboda
Budućnost
Banovići
13.08.2022
17:00
Radnik (H)
Hadžići
13.08.2022 17:00
Budućnost
:
Radnik (H)
Sloga
Doboj
13.08.2022
17:00
Radnik (B)
Bijeljina
13.08.2022 17:00
Sloga
:
Radnik (B)
Zrinjski
Mostar
13.08.2022
17:00
Željezničar Sport team
Banja Luka
13.08.2022 17:00
Zrinjski
:
Željezničar Sport team
Igalo
Igalo
13.08.2022
17:30
Petrovac
Petrovac
13.08.2022 17:30
Igalo
:
Petrovac
Sutjeska
Nikšić
13.08.2022
17:30
Brskovo
Mojkovac
13.08.2022 17:30
Sutjeska
:
Brskovo
Mladost
Donja Gorica
13.08.2022
17:30
Grbalj
Grbalj
13.08.2022 17:30
Mladost
:
Grbalj
Jedinstvo
Bijelo Polje
13.08.2022
17:30
Dečić
Tuzi
13.08.2022 17:30
Jedinstvo
:
Dečić
Berane
Berane
13.08.2022
17:30
Arsenal
Tivat
13.08.2022 17:30
Berane
:
Arsenal
Kom
Podgorica
13.08.2022
17:30
Jezero
Plav
13.08.2022 17:30
Kom
:
Jezero
Mornar 1923
Bar
13.08.2022
17:30
Budva
Budva
13.08.2022 17:30
Mornar 1923
:
Budva
Iskra
Danilovgrad
13.08.2022
17:30
Rudar
Pljevlja
13.08.2022 17:30
Iskra
:
Rudar
Podgorica
Podgorica
13.08.2022
17:30
Budućnost
Podgorica
13.08.2022 17:30
Podgorica
:
Budućnost
Nikšić
Nikšić
13.08.2022
17:30
Zeta
Podgorica
13.08.2022 17:30
Nikšić
:
Zeta
Sloga
Doboj
13.08.2022
18:00
Posušje
Posušje
13.08.2022 18:00
Sloga
:
Posušje
Sarajevo
Sarajevo
13.08.2022
18:00
Igman
Konjic
13.08.2022 18:00
Sarajevo
:
Igman
Borac
Banja Luka
13.08.2022
18:00
Sloboda
Tuzla
13.08.2022 18:00
Borac
:
Sloboda
Tuzla City
Tuzla
13.08.2022
18:00
Željezničar
Sarajevo
13.08.2022 18:00
Tuzla City
:
Željezničar
Velež
Mostar
13.08.2022
18:00
Leotar
Trebinje
13.08.2022 18:00
Velež
:
Leotar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13.08.2022
18:00
Zrinjski
Mostar
13.08.2022 18:00
Široki Brijeg
:
Zrinjski
Travnik
Travnik
13.08.2022
10:00
Rudar (K)
Kakanj
13.08.2022 10:00
Travnik
:
Rudar (K)
Krivaja
Zavidovići
13.08.2022
10:00
Čelik
Zenica
13.08.2022 10:00
Krivaja
:
Čelik
Iskra
Bugojno
13.08.2022
10:00
TOŠK
Tešanj
13.08.2022 10:00
Iskra
:
TOŠK
FK Vitez
Vitez
13.08.2022
10:00
Kiseljak
Kiseljak
13.08.2022 10:00
FK Vitez
:
Kiseljak
Vis Simm Bau Kosova
Kosova
13.08.2022
10:00
Vitez
Vitez
13.08.2022 10:00
Vis Simm Bau Kosova
:
Vitez
Borac
Jelah
13.08.2022
10:00
Sport Prevent
Bugojno
13.08.2022 10:00
Borac
:
Sport Prevent
NK Fortuna Zenica
Zenica
13.08.2022
10:00
Romari
Vitez
13.08.2022 10:00
NK Fortuna Zenica
:
Romari
Mladost
Donji Kakanj
13.08.2022
10:00
Žepče
Žepče
13.08.2022 10:00
Mladost
:
Žepče
Fortuna
Zenica
13.08.2022
10:00
Romari
Vitez
13.08.2022 10:00
Fortuna
:
Romari
Sloga
Doboj
13.08.2022
Posušje
Posušje
13.08.2022
Sloga
:
Posušje
Sarajevo
Sarajevo
13.08.2022
Igman
Konjic
13.08.2022
Sarajevo
:
Igman
Borac
Banja Luka
13.08.2022
Sloboda
Tuzla
13.08.2022
Borac
:
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
13.08.2022
Željezničar
Sarajevo
13.08.2022
Tuzla City
:
Željezničar
Velež
Mostar
13.08.2022
Leotar
Trebinje
13.08.2022
Velež
:
Leotar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
13.08.2022
Zrinjski
Mostar
13.08.2022
Široki Brijeg
:
Zrinjski
Borac
Banja Luka
13.08.2022
17:00
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
13.08.2022 17:00
Borac
:
Lokomotiva
SFK 2000
Sarajevo
13.08.2022
17:00
Radnik Bumerang
Bijeljina
13.08.2022 17:00
SFK 2000
:
Radnik Bumerang
Fortuna
Živinice
13.08.2022
17:00
Emina
Mostar
13.08.2022 17:00
Fortuna
:
Emina
Iskra
Bugojno
13.08.2022
17:00
Libero
Goražde
13.08.2022 17:00
Iskra
:
Libero