XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 105 utakmica za dan
Nedelja, 28 Avgust 2022


Fudbal

Omarska
Omarska
28.08.2022
17:00
Slavija
Istočno Sarajevo
28.08.2022 17:00
Omarska
:
Slavija
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.08.2022
17:00
Sloboda (NG)
Novi Grad
28.08.2022 17:00
Krupa
:
Sloboda (NG)
Famos
Vojkovići
28.08.2022
17:00
Rudar Prijedor
Prijedor
28.08.2022 17:00
Famos
:
Rudar Prijedor
Jedinstvo
Žeravica
28.08.2022
17:00
Ukrina
Čečava
28.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Ukrina
BSK
Banja Luka
28.08.2022
17:00
Čelinac
Čelinac
28.08.2022 17:00
BSK
:
Čelinac
Crni vrh
Jaružani
28.08.2022
17:00
FSA
Prijedor
28.08.2022 17:00
Crni vrh
:
FSA
Velež
Nevesinje
28.08.2022
17:00
Glasinac 1936
Sokolac
28.08.2022 17:00
Velež
:
Glasinac 1936
Romanija
Pale
28.08.2022
17:00
Vlasenica
Vlasenica
28.08.2022 17:00
Romanija
:
Vlasenica
Mladost (R)
Rogatica
28.08.2022
17:00
Budućnost
Pilica
28.08.2022 17:00
Mladost (R)
:
Budućnost
Jedinstvo
Brodac
28.08.2022
17:00
Hercegovac
Bileća
28.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Hercegovac
Omladinac
Modriča
28.08.2022
Hajduk (B)
Batkuša
28.08.2022
Omladinac
:
Hajduk (B)
Naša krila
Kostajnica
28.08.2022
Pridjel
Pridjel Donji
28.08.2022
Naša krila
:
Pridjel
Skugrić
Skugrić
28.08.2022
Željezničar
Doboj
28.08.2022
Skugrić
:
Željezničar
Hajduk (K)
Kožuhe
28.08.2022
Borac
Lužani
28.08.2022
Hajduk (K)
:
Borac
Mineral
Banja Vrućica
28.08.2022
Ozren
Petrovo
28.08.2022
Mineral
:
Ozren
Trebava
Osječani
28.08.2022
Vučijak
Majevac
28.08.2022
Trebava
:
Vučijak
Crvena zvijezda
Obudovac
28.08.2022
Sloga
Dugo Polje
28.08.2022
Crvena zvijezda
:
Sloga
Rudanka
Rudanka
28.08.2022
Zvijezda
Kakmuž
28.08.2022
Rudanka
:
Zvijezda
Šekovići
Šekovići
28.08.2022
17:00
OFK Brezik
Gornji Brezik
28.08.2022 17:00
Šekovići
:
OFK Brezik
Partizan
Donja Trnova
28.08.2022
17:00
Drina
Batar
28.08.2022 17:00
Partizan
:
Drina
Birač
Derventa
28.08.2022
17:00
Lokomotiva
Brčko
28.08.2022 17:00
Birač
:
Lokomotiva
Janja 2009
Janja
28.08.2022
17:00
Budućnost
Skelani
28.08.2022 17:00
Janja 2009
:
Budućnost
Lokanj
Lokanj
28.08.2022
17:00
Zadrugar
Donje Crnjelovo
28.08.2022 17:00
Lokanj
:
Zadrugar
Omladinac
Potočari
28.08.2022
17:00
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
28.08.2022 17:00
Omladinac
:
Mladost (BS)
Jedinstvo
Roćević
28.08.2022
17:00
Mladost (VO)
Velika Obarska
28.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Mladost (VO)
Laminci
Laminci
28.08.2022
Borac(Š)
Šibovska
28.08.2022
Laminci
:
Borac(Š)
Torpedo
Cerovljani
28.08.2022
Borac(Maš.)
Mašići
28.08.2022
Torpedo
:
Borac(Maš.)
Kozara
Turjak
28.08.2022
Biseri
Čatrnja
28.08.2022
Kozara
:
Biseri
Polet
Elezagići
28.08.2022
Župa
Milosavci
28.08.2022
Polet
:
Župa
Mladi Krajišnik
Kukulje
28.08.2022
Borac(Mag.)
Maglajani
28.08.2022
Mladi Krajišnik
:
Borac(Mag.)
Potkozarje
Aleksandrovac
28.08.2022
Omladinac
Brestovčina
28.08.2022
Potkozarje
:
Omladinac
Obradovac
Gradiška
28.08.2022
Bratstvo
Kozinci
28.08.2022
Obradovac
:
Bratstvo
Brnjaci
Brnjaci
28.08.2022
Podgrmeč
Sanski Most
28.08.2022
Brnjaci
:
Podgrmeč
Bratstvo
Bosanska Krupa
28.08.2022
NK Vitez
Vitez
28.08.2022
Bratstvo
:
NK Vitez
Vitez
Bužim
28.08.2022
Krajišnik
Velika Kladuša
28.08.2022
Vitez
:
Krajišnik
Vlašić
Turbe
28.08.2022
Rudar(K)
Kamengrad
28.08.2022
Vlašić
:
Rudar(K)
Romari
Vitez
28.08.2022
Sloga
Bosanska Otoka
28.08.2022
Romari
:
Sloga
FK Vitez
Vitez
28.08.2022
Kiseljak
Kiseljak
28.08.2022
FK Vitez
:
Kiseljak
Mladost (K(
Kikači
28.08.2022
17:00
Prokosovići
Prokosovići
28.08.2022 17:00
Mladost (K(
:
Prokosovići
Seona
Seona
28.08.2022
17:00
Gornji Rahić
Gornji Rahić
28.08.2022 17:00
Seona
:
Gornji Rahić
Dinamo
Donja Mahala
28.08.2022
17:00
Orahovica 74
Orahovica
28.08.2022 17:00
Dinamo
:
Orahovica 74
Bosna(M)
Mionica
28.08.2022
17:00
Sloga
Tojšići
28.08.2022 17:00
Bosna(M)
:
Sloga
Dizdaruša
Brčko
28.08.2022
17:00
Bosna(K)
Kalesija
28.08.2022 17:00
Dizdaruša
:
Bosna(K)
Svatovac
Poljice
28.08.2022
17:00
Priluk
Priluk
28.08.2022 17:00
Svatovac
:
Priluk
Lokomotiva
Miričina
28.08.2022
17:00
Napredak
Matići
28.08.2022 17:00
Lokomotiva
:
Napredak
Natron
Maglaj
28.08.2022
Kolina
Ustikolina
28.08.2022
Natron
:
Kolina
Ilijaš
Ilijaš
28.08.2022
Usora
Žabljak-Usora
28.08.2022
Ilijaš
:
Usora
Mošćanica
Sarajevo
28.08.2022
Borac
Jelah
28.08.2022
Mošćanica
:
Borac
Čelik
Zenica
28.08.2022
Bosna
Visoko
28.08.2022
Čelik
:
Bosna
Azot
Vitkovići
28.08.2022
Žepče
Žepče
28.08.2022
Azot
:
Žepče
Neum
Neum
28.08.2022
17:00
Troglav 1918
Livno
28.08.2022 17:00
Neum
:
Troglav 1918
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
28.08.2022
17:00
Turbina
Jablanica
28.08.2022 17:00
Bjelopoljac
:
Turbina
Kruševo
Kruševo
28.08.2022
17:00
Tomislav
Tomislavgrad
28.08.2022 17:00
Kruševo
:
Tomislav
Višići
Višići
28.08.2022
17:00
Brotnjo
Čitluk
28.08.2022 17:00
Višići
:
Brotnjo
Sloga
Uskoplje- Gornji Vakuf
28.08.2022
17:00
Grude
Grude
28.08.2022 17:00
Sloga
:
Grude
Kamešnica
Podhum
28.08.2022
17:00
Klis
Buturović Polje
28.08.2022 17:00
Kamešnica
:
Klis
Ljubuški
Ljubuški
28.08.2022
17:00
Čapljina
Čapljina
28.08.2022 17:00
Ljubuški
:
Čapljina
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
28.08.2022
17:00
Bokelj
Kotor
28.08.2022 17:00
Ortrant - Olimpic
:
Bokelj
Mladost DG
Podgoriva
28.08.2022
17:00
Kom
Podgorica
28.08.2022 17:00
Mladost DG
:
Kom
Berane
Berane
28.08.2022
17:00
Podgorica
Podgorica
28.08.2022 17:00
Berane
:
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
28.08.2022
17:00
Zeta
Golubovci
28.08.2022 17:00
Igalo
:
Zeta
Nikšić
Nikšić
28.08.2022
17:00
Grbalj
Radanovići
28.08.2022 17:00
Nikšić
:
Grbalj
Zborište
Zborište
28.08.2022
17:00
Sloboda
Grabovica
28.08.2022 17:00
Zborište
:
Sloboda
Polet
Podnovlje
28.08.2022
17:00
Borac (K)
Kotorsko
28.08.2022 17:00
Polet
:
Borac (K)
Zadrugar
Sijekovac
28.08.2022
17:00
Liješće
Liješće
28.08.2022 17:00
Zadrugar
:
Liješće
4. juli
Pojezna
28.08.2022
17:00
Borac (O)
Osinja
28.08.2022 17:00
4. juli
:
Borac (O)
Rudar
Stanari
28.08.2022
17:00
BSK
Bušletić
28.08.2022 17:00
Rudar
:
BSK
Aston Villa
Birmingham
28.08.2022
15:00
West Ham United
London
28.08.2022 15:00
Aston Villa
:
West Ham United
Wolverhampton
Wolverhampton
28.08.2022
15:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
28.08.2022 15:00
Wolverhampton
:
Newcastle United
Nottingham Forest
28.08.2022
17:30
Tottenham Hotspur
London
28.08.2022 17:30
Nottingham Forest
:
Tottenham Hotspur
1. FC Köln
Köln
28.08.2022
15:30
VfB Stuttgart
Stuttgart
28.08.2022 15:30
1. FC Köln
:
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Bremen
28.08.2022
17:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
28.08.2022 17:30
Werder Bremen
:
Eintracht Frankfurt
FC Nantes
28.08.2022
13:00
Toulouse
Toulouse
28.08.2022 13:00
FC Nantes
:
Toulouse
Lorient
Lorient
28.08.2022
15:00
Clermont Foot 63
28.08.2022 15:00
Lorient
:
Clermont Foot 63
OGC Nice
28.08.2022
15:00
Olympique de Marseille
28.08.2022 15:00
OGC Nice
:
Olympique de Marseille
Stade Brestois 29
28.08.2022
15:00
Montpellier
Montpellier
28.08.2022 15:00
Stade Brestois 29
:
Montpellier
Troyes
Troyes
28.08.2022
15:00
Angers
Angers
28.08.2022 15:00
Troyes
:
Angers
Stade de Reims
28.08.2022
17:05
Olympique Lyonnais
Lyon
28.08.2022 17:05
Stade de Reims
:
Olympique Lyonnais
Paris Saint-Germain
28.08.2022
20:45
AS Monaco
28.08.2022 20:45
Paris Saint-Germain
:
AS Monaco
Mineral
Banja Vrućica
28.08.2022
10:00
Željezničar
Doboj
28.08.2022 10:00
Mineral
:
Željezničar
Zvijezda
Gradačac
28.08.2022
10:00
Borac
Šamac
28.08.2022 10:00
Zvijezda
:
Borac
Modriča Alfa
Modriča
28.08.2022
10:00
Gornji Rahić
Gornji Rahić
28.08.2022 10:00
Modriča Alfa
:
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
28.08.2022
10:00
Polet 1926
Brod
28.08.2022 10:00
Bratstvo
:
Polet 1926
Tekstilac
Derventa
28.08.2022
10:00
Orašje
Orašje
28.08.2022 10:00
Tekstilac
:
Orašje
Ilićka 01
Brčko
28.08.2022
10:00
Proleter
Teslić
28.08.2022 10:00
Ilićka 01
:
Proleter
Čelik
Zenica
28.08.2022
11:30
Rudar
Breza
28.08.2022 11:30
Čelik
:
Rudar
Bosna
Visoko
28.08.2022
11:30
Tempo sport
Zenica
28.08.2022 11:30
Bosna
:
Tempo sport
Čelični grad - Steel sity
Zenica
28.08.2022
11:30
Liješeva
Liješeva
28.08.2022 11:30
Čelični grad - Steel sity
:
Liješeva
Mladost
Doboj - Kakanj
28.08.2022
11:30
Sporting
Zenica
28.08.2022 11:30
Mladost
:
Sporting
Rudar
Kakanj
28.08.2022
11:30
Fortuna
Zenica
28.08.2022 11:30
Rudar
:
Fortuna
TOŠK
Tešanj
28.08.2022
11:30
Moševac
Moševac
28.08.2022 11:30
TOŠK
:
Moševac
Žepče 1919
Žepče
28.08.2022
11:30
Usora
Usora - Žabljak
28.08.2022 11:30
Žepče 1919
:
Usora
Sloboda
Mrkonjić Grad
28.08.2022
10:00
Modriča Alfa
Modriča
28.08.2022 10:00
Sloboda
:
Modriča Alfa
Ljubić
Prnjavor
28.08.2022
10:00
Tekstilac
Derventa
28.08.2022 10:00
Ljubić
:
Tekstilac
Željezničar
Doboj
28.08.2022
10:00
Spartak 2013
Banja Luka
28.08.2022 10:00
Željezničar
:
Spartak 2013
Mineral
Banja Vrućica
28.08.2022
10:00
Sloga
Doboj
28.08.2022 10:00
Mineral
:
Sloga
Polet 1926
Brod
28.08.2022
10:00
Borac
Banja Luka
28.08.2022 10:00
Polet 1926
:
Borac
Proleter
Teslić
28.08.2022
10:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.08.2022 10:00
Proleter
:
Krupa
Laktaši
Laktaši
28.08.2022
10:00
Željezničar Sport Team
Banja Luka
28.08.2022 10:00
Laktaši
:
Željezničar Sport Team
Rudar Prijedor
Prijedor
28.08.2022
10:00
Kozara
Gradiška
28.08.2022 10:00
Rudar Prijedor
:
Kozara
Čelik
Zenica
28.08.2022
10:00
Rudar (B)
Breza
28.08.2022 10:00
Čelik
:
Rudar (B)
Bosna
Visoko
28.08.2022
10:00
Tempo sport
Zenica
28.08.2022 10:00
Bosna
:
Tempo sport
Čelični grad - Steel city
Zenica
28.08.2022
10:00
Liješeva
liješeva
28.08.2022 10:00
Čelični grad - Steel city
:
Liješeva
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
28.08.2022
10:00
Sporting
Zenica
28.08.2022 10:00
Mladost (DK)
:
Sporting
Rudar (K)
Kakanj
28.08.2022
10:00
Fortuna
Zenica
28.08.2022 10:00
Rudar (K)
:
Fortuna