XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 390 utakmica za dan
Nedelja, 18 Septembar 2022


Fudbal

Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Sloga Meridian
Doboj
18.09.2022 19:00
Željezničar
1 : 0
Sloga Meridian
Leotar
Trebinje
0 : 0
Sloboda
Tuzla
18.09.2022 16:00
Leotar
0 : 0
Sloboda
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Igman
Konjic
18.09.2022 17:00
Zrinjski
4 : 0
Igman
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Posušje
Posušje
18.09.2022 19:05
Široki Brijeg
1 : 0
Posušje
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
18.09.2022 16:00
Sloboda (MG)
2 : 1
Ljubić
Omarska
Omarska
4 : 8
Laktaši
Laktaši
18.09.2022 16:00
Omarska
4 : 8
Laktaši
Dubrave
Dubrave
3 : 0
Proleter
Teslić
18.09.2022 16:00
Dubrave
3 : 0
Proleter
Brdo
Hambarine
3 : 0
FSA
Prijedor
18.09.2022 16:00
Brdo
3 : 0
FSA
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Crni vrh
Jaružani
18.09.2022 16:00
Čelinac
2 : 0
Crni vrh
Ukrina
Čečava
1 : 2
BSK
Banja Luka
18.09.2022 16:00
Ukrina
1 : 2
BSK
Gorica
Šipovo
1 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
18.09.2022 16:00
Gorica
1 : 0
Borac (KD)
Glasinac 1936
Sokolac
5 : 1
Romanija
Pale
18.09.2022 16:00
Glasinac 1936
5 : 1
Romanija
Podrinje
Tršić
2 : 1
Proleter
Dvorovi
18.09.2022 16:00
Podrinje
2 : 1
Proleter
Slaven
Dobrljin
0 : 1
Krajina
Banja Luka
18.09.2022 16:00
Slaven
0 : 1
Krajina
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
6 : 0
Svodna
Svodna
18.09.2022 16:00
Sloga DIPO
6 : 0
Svodna
Budućnost
Banja Luka
4 : 1
Sloga
Saničani-Rakelići
18.09.2022 16:00
Budućnost
4 : 1
Sloga
Mladost
Kotor Varoš
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
18.09.2022 16:00
Mladost
1 : 1
Lijevče
13 Skojevki
Grbavci
1 : 1
Lauš
Banja Luka
18.09.2022 16:00
13 Skojevki
1 : 1
Lauš
Plamen
Donje Vodičevo
6 : 2
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
18.09.2022 16:00
Plamen
6 : 2
Polet Krajišnik
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 1
Sloga
Dugo Polje
18.09.2022 16:30
Hajduk (B)
2 : 1
Sloga
Vučijak
Majevac
2 : 2
Zvijezda
Kakmuž
18.09.2022 16:30
Vučijak
2 : 2
Zvijezda
Ozren
Petrovo
4 : 1
Rudanka
Rudanka
18.09.2022 16:30
Ozren
4 : 1
Rudanka
Pridjel
Pridjel Donji
0 : 2
Mineral
Banja Vrućica
18.09.2022 16:30
Pridjel
0 : 2
Mineral
Omladinac
Modriča
4 : 0
Hajduk (K)
Kožuhe
18.09.2022 16:30
Omladinac
4 : 0
Hajduk (K)
Naša krila
Kostajnica
1 : 3
Skugrić
Skugrić
18.09.2022 16:30
Naša krila
1 : 3
Skugrić
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 4
Tabanci
Tabanci
18.09.2022 16:00
Mladost (BS)
1 : 4
Tabanci
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
18.09.2022 16:00
Zadrugar
1 : 1
Mladost (VO)
Budućnost
Skelani
1 : 4
Jedinstvo
Roćević
18.09.2022 16:00
Budućnost
1 : 4
Jedinstvo
Lokomotiva
Brčko
1 : 3
Omladinac
Potočari
18.09.2022 16:00
Lokomotiva
1 : 3
Omladinac
Drina
Batar
2 : 1
Lokanj
Lokanj
18.09.2022 16:00
Drina
2 : 1
Lokanj
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 0
Janja 2009
Janja
18.09.2022 16:00
OFK Brezik
3 : 0
Janja 2009
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 1
Birač
Derventa
18.09.2022 16:00
OFK Trnovica
2 : 1
Birač
Šekovići
Šekovići
1 : 1
Partizan
Donja Trnova
18.09.2022 16:00
Šekovići
1 : 1
Partizan
Rasavci
Rasavci
0 : 2
Berek 1975
Prijedor
18.09.2022 16:00
Rasavci
0 : 2
Berek 1975
Knežopoljac
Knežica
2 : 2
Ravan
Međeđa
18.09.2022 16:00
Knežopoljac
2 : 2
Ravan
Podgrmeč
Oštra Luka
0 : 6
Kozara
Donji Orlovci
18.09.2022 16:00
Podgrmeč
0 : 6
Kozara
Moštanica
Božići
1 : 4
Gomjenica
Prijedor
18.09.2022 16:00
Moštanica
1 : 4
Gomjenica
Omladinac
Brestovčina
2 : 3
Laminci
Laminci
18.09.2022 17:00
Omladinac
2 : 3
Laminci
Župa
Milosavci
0 : 4
Obradovac
Gradiška
18.09.2022 17:00
Župa
0 : 4
Obradovac
Biseri
Čatrnja
1 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
18.09.2022 17:00
Biseri
1 : 1
Potkozarje
Borac (Maš.)
Mašići
3 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
18.09.2022 17:30
Borac (Maš.)
3 : 2
Mladi Krajišnik
Borac (Š)
Šibovska
4 : 2
Polet
Elezagići
18.09.2022 17:00
Borac (Š)
4 : 2
Polet
Torpedo
Cerovljani
2 : 1
Kozara
Turjak
18.09.2022 17:00
Torpedo
2 : 1
Kozara
Sloboda
Piskavica
0 : 3
Borac
Drvar
18.09.2022 16:00
Sloboda
0 : 3
Borac
Sloga Nektar
Potkozarje
0 : 0
Mladost Farmaprom
Zalužani
18.09.2022 16:00
Sloga Nektar
0 : 0
Mladost Farmaprom
Gomionica
Bronzani Majdan
3 : 1
OFK Banja Luka
Banja Luka
18.09.2022 16:00
Gomionica
3 : 1
OFK Banja Luka
Omladinac
Banja Luka
1 : 1
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
18.09.2022 16:00
Omladinac
1 : 1
Šnjegotina
Zadrugar
Sijekovac
1 : 1
Zborište
Zborište
18.09.2022 16:30
Zadrugar
1 : 1
Zborište
Ozrenski sokolovi
Boljanić
5 : 0
Borac (K)
Kotorsko
18.09.2022 16:30
Ozrenski sokolovi
5 : 0
Borac (K)
Sloboda GS
Grabovica
3 : 0
Liješće
Liješće
18.09.2022 16:30
Sloboda GS
3 : 0
Liješće
BSK
Bušletić
1 : 1
Borac (O)
Osinja
18.09.2022 16:30
BSK
1 : 1
Borac (O)
Bratstvo
Donja Dubica
5 : 4
Vranjak
Vranjak
18.09.2022 16:00
Bratstvo
5 : 4
Vranjak
Trebavac
Vranjak
4 : 0
Mladost (ST)
Srpska Tišina
18.09.2022 16:00
Trebavac
4 : 0
Mladost (ST)
Pelagićevo 21
Pelagićevo
1 : 3
Crvena zvijezda
Gajevi
18.09.2022 11:00
Pelagićevo 21
1 : 3
Crvena zvijezda
Dobor
Modriča
4 : 6
Sloga
Jakeš
18.09.2022 11:00
Dobor
4 : 6
Sloga
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 1
Partizan
Koprivna
18.09.2022 16:00
Mladost (D)
0 : 1
Partizan
Crkvina
Crkvina
8 : 0
Sloga 73
Ždreban
18.09.2022 16:00
Crkvina
8 : 0
Sloga 73
Višnjik
Modriča
1 : 4
Kladari Gornji
Kladari Gornji
18.09.2022 16:00
Višnjik
1 : 4
Kladari Gornji
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
0 : 4
Majevica
Lopare
18.09.2022 16:00
Bobetino Brdo
0 : 4
Majevica
Obilić
Krepšić
3 : 2
Zadrugar
Bukvik
18.09.2022 16:00
Obilić
3 : 2
Zadrugar
Jedinstvo
Koretaši
5 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
5 : 0
Crvena zvijezda
Strijelac
Tutnjevac
5 : 1
Grčica
Brčko
18.09.2022 16:00
Strijelac
5 : 1
Grčica
Mladost (L)
Lončari
6 : 2
Jugović
Brčko
18.09.2022 16:00
Mladost (L)
6 : 2
Jugović
Mladost (S)
Sandići
1 : 1
Gredice
Gredice
18.09.2022 16:00
Mladost (S)
1 : 1
Gredice
Jedinstvo
Suvo Polje
1 : 0
Balatun
Balatun
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Balatun
Gorica
Pučile
2 : 1
VSK
Velino Selo
18.09.2022 16:00
Gorica
2 : 1
VSK
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
7 : 2
Sloga 94
Bijeljina
18.09.2022 16:00
OFK Magnojević
7 : 2
Sloga 94
Borac
Trnjaci
5 : 1
Panteri
Zagoni
18.09.2022 16:00
Borac
5 : 1
Panteri
Drina
Amajlije
5 : 3
Ljeskovac
Ljeskovac
18.09.2022 16:00
Drina
5 : 3
Ljeskovac
Obarska
Velika Obarska
9 : 0
Novo doba
Čardačine
18.09.2022 16:00
Obarska
9 : 0
Novo doba
Mladost
Divič
1 : 3
Branjevo
Branjevo
18.09.2022 16:00
Mladost
1 : 3
Branjevo
Borac
Osmaci
0 : 0
Napredak
Donji Šepak
18.09.2022 13:30
Borac
0 : 0
Napredak
Polet
Kravica
3 : 0
Jasenica
Jasenica
18.09.2022 16:00
Polet
3 : 0
Jasenica
Jadar
Nova Kasaba
5 : 1
Bratstvo
Bratunac
18.09.2022 16:00
Jadar
5 : 1
Bratstvo
Jardan
Jardan
1 : 1
Radnički
Karakaj
18.09.2022 16:00
Jardan
1 : 1
Radnički
Mrakovica
Kozaruša
2 : 1
Partizan
Kostajnica
18.09.2022 16:00
Mrakovica
2 : 1
Partizan
Kiseljak
Koprivna
3 : 0
Radnik Urije
Prijedor
18.09.2022 16:00
Kiseljak
3 : 0
Radnik Urije
Rudar
Blagaj
4 : 0
7. Republika
Svodna
18.09.2022 16:00
Rudar
4 : 0
7. Republika
Obilić PP
Kladari
3 : 4
Polet
Mali Sitneši
18.09.2022 16:30
Obilić PP
3 : 4
Polet
Mladost
Bajinci
3 : 0
Bratstvo
Povelič
18.09.2022 11:00
Mladost
3 : 0
Bratstvo
Vrbas
Prijebljezi
3 : 3
OFK Nožičko
Nožičko
18.09.2022 16:30
Vrbas
3 : 3
OFK Nožičko
Milan
Kosjerovo
3 : 1
Tamaris
Mrčevci
18.09.2022 11:00
Milan
3 : 1
Tamaris
Budućnost
Donji Galjipovci
2 : 4
Crvena zemlja
Nova Ves
18.09.2022 16:30
Budućnost
2 : 4
Crvena zemlja
Vilusi
Vilusi
4 : 1
Ratar
Stara Topola
18.09.2022 16:30
Vilusi
4 : 1
Ratar
Mladost
Seferovci
1 : 0
Romanovci
Romanovci
18.09.2022 16:30
Mladost
1 : 0
Romanovci
Čelik
Grbavica
0 : 2
Mladost
Trnjaci
18.09.2022 11:00
Čelik
0 : 2
Mladost
Budućnost Red Star
Vučilovac
0 : 1
Sveti Jovan
Donji Brezik
18.09.2022 11:00
Budućnost Red Star
0 : 1
Sveti Jovan
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 1
Sloboda
Mrtvica
18.09.2022 11:00
Sava 04
3 : 1
Sloboda
Stević Jovan
Vršani
1 : 7
Majevica
Donje Zabrđe
18.09.2022 16:00
Stević Jovan
1 : 7
Majevica
Jedinstvo
Donja Čađavica
5 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
18.09.2022 16:00
Jedinstvo
5 : 0
Omladinac
Koridor 2011
Bijeljina
0 : 3
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
18.09.2022 16:00
Koridor 2011
0 : 3
Magnojević 2001
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
18.09.2022 16:00
Proleter
3 : 0
Borac
Budućnost
Ravno Polje
3 : 1
Sloga
Donja Bukovica
18.09.2022 16:00
Budućnost
3 : 1
Sloga
Piperci
Piperci
3 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
18.09.2022 10:30
Piperci
3 : 0
Ljeljenča
Polet
Gornji Kojčinovac
0 : 1
Zenit
Bijeljina
18.09.2022 11:00
Polet
0 : 1
Zenit
Sloga
Dazdarevo
7 : 1
Glogovac
Glogovac
18.09.2022 16:00
Sloga
7 : 1
Glogovac
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
2 : 0
Pobjeda
Triješnica
18.09.2022 16:00
OFK Crnjelovo
2 : 0
Pobjeda
Kovačići 08
Kovačići
0 : 4
Modran
Modran
18.09.2022 16:00
Kovačići 08
0 : 4
Modran
Koviljuše
Bijeljina
0 : 5
Tavna
Banjica
18.09.2022 10:30
Koviljuše
0 : 5
Tavna
Sava
Gradac
1 : 3
Buk
Gornja Bukovica
18.09.2022 10:30
Sava
1 : 3
Buk
GOŠK
Gabela
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
18.09.2022 16:00
GOŠK
3 : 0
Jedinstvo
TOŠK
Tešanj
1 : 0
Travnik
Travnik
18.09.2022 16:00
TOŠK
1 : 0
Travnik
Rudar (HB)
Han Bila
0 : 0
FK Vitez
Vitez
18.09.2022 16:00
Rudar (HB)
0 : 0
FK Vitez
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 0
Romari
Vitez
18.09.2022 16:00
Rudar (K)
1 : 0
Romari
Brnjaci
Brnjaci
4 : 0
Vlašić
Turbe
18.09.2022 16:00
Brnjaci
4 : 0
Vlašić
Prokosovići
Prokosovići
1 : 6
Napredak
Matići
18.09.2022 16:00
Prokosovići
1 : 6
Napredak
Priluk
Priluk
3 : 1
Mladost (M)
Malešići
18.09.2022 16:00
Priluk
3 : 1
Mladost (M)
Sloga
Tojšići
1 : 2
Lokomotiva
Miričina
18.09.2022 16:00
Sloga
1 : 2
Lokomotiva
Orahovica 74
Orahovica
1 : 1
Svatovac
Poljice
18.09.2022 16:00
Orahovica 74
1 : 1
Svatovac
Gornji Rahić
Gornji Rahić
4 : 1
Dizdaruša
Brčko
18.09.2022 16:00
Gornji Rahić
4 : 1
Dizdaruša
Mladost (K)
Kikači
5 : 1
Bosna (M)
Mionica
18.09.2022 16:00
Mladost (K)
5 : 1
Bosna (M)
Seona
Seona
7 : 0
Dinamo
Donja Mahala
18.09.2022 16:00
Seona
7 : 0
Dinamo
Kolina
Ustikolina
3 : 2
Žepče
Žepče
18.09.2022 16:00
Kolina
3 : 2
Žepče
Baton
Sarajevo
0 : 0
UNIS
Vogošća
18.09.2022 16:00
Baton
0 : 0
UNIS
Usora
Žabljak-Usora
0 : 1
Čelik
Zenica
18.09.2022 16:00
Usora
0 : 1
Čelik
Famos
Hrasnica
0 : 0
Krivaja
Zavidovići
18.09.2022 16:00
Famos
0 : 0
Krivaja
Natron
Maglaj
2 : 0
Mošćanica
Sarajevo
18.09.2022 16:00
Natron
2 : 0
Mošćanica
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 2
Neum
Neum
18.09.2022 16:00
Sloga
4 : 2
Neum
Turbina
Jablanica
2 : 1
Rama
Prozor-Rama
18.09.2022 16:00
Turbina
2 : 1
Rama
Troglav 1918
Livno
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
18.09.2022 16:00
Troglav 1918
2 : 1
Brotnjo
Ljubuški
Ljubuški
3 : 0
Grude
Grude
18.09.2022 16:00
Ljubuški
3 : 0
Grude
Višići
Višići
1 : 1
Klis
Buturović Polje
18.09.2022 16:00
Višići
1 : 1
Klis
Brekovica 78
Brekovica
2 : 1
Borac
Izačić
18.09.2022 16:00
Brekovica 78
2 : 1
Borac
Sloga (T)
Tolisa
2 : 0
Kostrč
Kostrč
18.09.2022 15:30
Sloga (T)
2 : 0
Kostrč
Dinamo 75
Prijedor
4 : 3
Korpar
Grebnice
18.09.2022 15:30
Dinamo 75
4 : 3
Korpar
Vitanovići 78
Vitanovići
4 : 3
HAŠK Napredak
Ulović
18.09.2022 15:30
Vitanovići 78
4 : 3
HAŠK Napredak
Dragovoljac
Novo Selo
0 : 1
19 srpanj
Oštra Luka
18.09.2022 15:30
Dragovoljac
0 : 1
19 srpanj
Rainci
Gornji Rainci
5 : 1
Trebava
Donja Zelinja
18.09.2022 16:00
Rainci
5 : 1
Trebava
Rijeka
Šerići
3 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
18.09.2022 16:00
Rijeka
3 : 1
Mladost (GŽ)
Mladost (P)
Puračić
4 : 0
Jedinstvo 1952
Vučkovci
18.09.2022 16:00
Mladost (P)
4 : 0
Jedinstvo 1952
Omladinac 68
Mionica
3 : 0
Slatina
Bašigovci
18.09.2022 16:00
Omladinac 68
3 : 0
Slatina
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
18.09.2022 16:00
Ingram
2 : 1
Doboj Istok
Vražići 92
Vražići
5 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
18.09.2022 16:00
Vražići 92
5 : 0
Mladost 78
Željezničar
Jelovče Selo
3 : 0
Mramor
Babice
18.09.2022 16:00
Željezničar
3 : 0
Mramor
Fortuna
Zenica
5 : 2
Pobjeda
Tešanjka
18.09.2022 15:30
Fortuna
5 : 2
Pobjeda
Borac
Tetovo -Zenica
2 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
18.09.2022 15:30
Borac
2 : 0
Novi Šeher
Nemila
Nemila
7 : 0
Vareš
Vareš
18.09.2022 16:15
Nemila
7 : 0
Vareš
Zmaj
Buzić Mahala
4 : 2
Napredak
Šije
18.09.2022 15:30
Zmaj
4 : 2
Napredak
Liješeva
Liješeva
1 : 0
Čelični grad-Steel City
Zenica
18.09.2022 15:30
Liješeva
1 : 0
Čelični grad-Steel City
Proleter
Makljenovac
3 : 1
Sporting
Zenica
18.09.2022 15:30
Proleter
3 : 1
Sporting
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
2 : 4
Međugorje
Međugorje
18.09.2022 17:00
Bjelopoljac
2 : 4
Međugorje
Mostar
Mostar
2 : 9
Blagaj
Blagaj
18.09.2022 14:00
Mostar
2 : 9
Blagaj
Neretva 2020
Čeljevo
6 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
18.09.2022 16:00
Neretva 2020
6 : 1
Branitelj
Fortuna
Mostar
0 : 0
Iskra
Stolac
18.09.2022 17:00
Fortuna
0 : 0
Iskra
Mesihovina
Mesihovina
2 : 3
Kupres 97
Kupres
18.09.2022 15:30
Mesihovina
2 : 3
Kupres 97
Rakitno
Rakitno
1 : 1
Šujica
Šujica
18.09.2022 15:30
Rakitno
1 : 1
Šujica
Nova Bila
Nova Bila
5 : 2
Lugovi
Lugovi
18.09.2022 16:00
Nova Bila
5 : 2
Lugovi
Busovača
Busovača
0 : 1
Kreševo
Kreševo
18.09.2022 16:00
Busovača
0 : 1
Kreševo
Kaćuni
Kaćuni
10 : 0
Šantići
Šantići
18.09.2022 16:00
Kaćuni
10 : 0
Šantići
Gorica
Guča Gora
4 : 1
Dnoluka
Kruščica
18.09.2022 16:00
Gorica
4 : 1
Dnoluka
Sport Prevent
Bugojno
1 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
18.09.2022 16:00
Sport Prevent
1 : 0
Sloga
Bobovac
Nević Polje
1 : 2
Karaula
Karaula
18.09.2022 16:00
Bobovac
1 : 2
Karaula
Jajce
Jajce
2 : 1
Radnik
Donji Vakuf
18.09.2022 16:00
Jajce
2 : 1
Radnik
Pribava
Pribava
3 : 0
Mladost (D)
Doborovci
18.09.2022 16:00
Pribava
3 : 0
Mladost (D)
Bukovik
Gornji Srebrenik
4 : 1
25 maj
Uroža
18.09.2022 16:00
Bukovik
4 : 1
25 maj
Turija
Turija
2 : 0
Jedinstvo (L)
Lukavica
18.09.2022 16:00
Turija
2 : 0
Jedinstvo (L)
Sloga
Bikodže
5 : 1
Jedinstvo (H)
Huskići
18.09.2022 16:00
Sloga
5 : 1
Jedinstvo (H)
BSK
Bokavići
2 : 1
Špionica 1953
Špionica
18.09.2022 16:00
BSK
2 : 1
Špionica 1953
Stjepan Polje
Stjepan Polje
3 : 3
Željezničar
Dobošnica
18.09.2022 16:00
Stjepan Polje
3 : 3
Željezničar
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
2 : 3
Rudar
Zagorje
18.09.2022 16:00
Mladost (VB)
2 : 3
Rudar
Posavina
Brod
1 : 2
Čelić
Čelić
18.09.2022 16:00
Posavina
1 : 2
Čelić
Mionica 85
Mionica
2 : 0
Sloboda
Kerep
18.09.2022 16:00
Mionica 85
2 : 0
Sloboda
OFK Vida
Vida
2 : 4
12 decembar
Rajska
18.09.2022 16:00
OFK Vida
2 : 4
12 decembar
Graničar
Brezovo Polje
3 : 3
Biberovo Polje
Biberovo Polje
18.09.2022 16:00
Graničar
3 : 3
Biberovo Polje
Voćar
Šatorovići
2 : 3
OFK Međiđa
Donja Međiđa
18.09.2022 16:00
Voćar
2 : 3
OFK Međiđa
Mladost
Tinja
3 : 0
Koraj
Koraj
18.09.2022 16:00
Mladost
3 : 0
Koraj
Napredak
Tupkovići
3 : 0
Mladost (Suh.)
Suha
18.09.2022 16:00
Napredak
3 : 0
Mladost (Suh.)
Memići
Memići
4 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
18.09.2022 16:00
Memići
4 : 0
OFK Tuzla
Rudar
Bukinje
2 : 2
Mladost (Sol.)
Solina
18.09.2022 16:00
Rudar
2 : 2
Mladost (Sol.)
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
3 : 2
Omazići 1937
Omazići
18.09.2022 16:00
Mladost( GT)
3 : 2
Omazići 1937
Jablanica
Barice
1 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
18.09.2022 16:00
Jablanica
1 : 0
Budućnost
Partizan
Kiseljak
2 : 2
Omladinac RMU
Đurđevik
18.09.2022 16:00
Partizan
2 : 2
Omladinac RMU
Frankopan
Špionica Srednja
4 : 0
Trešnjevka
Maoča
18.09.2022 15:30
Frankopan
4 : 0
Trešnjevka
Mladost (S)
Sibovac
1 : 2
Ratkovići
Ratkovići
18.09.2022 15:30
Mladost (S)
1 : 2
Ratkovići
Mladost (V)
Vidovice
2 : 0
Napredak
Omerbegovača
18.09.2022 15:30
Mladost (V)
2 : 0
Napredak
Srnica
Treštenica
1 : 2
Toplice
Gornja Lukavica
18.09.2022 11:00
Srnica
1 : 2
Toplice
Vrana
Banovići Selo
6 : 3
Stupari
Stupari
18.09.2022 11:00
Vrana
6 : 3
Stupari
Kralupi
Kralupi
3 : 5
Dijamant
Građevac
18.09.2022 16:30
Kralupi
3 : 5
Dijamant
Kološići
Kološići
4 : 0
Ljiljan
Zimča
18.09.2022 16:30
Kološići
4 : 0
Ljiljan
Poriječani
Poriječani
5 : 2
Gračanica
Gračanica
18.09.2022 14:00
Poriječani
5 : 2
Gračanica
Napredak 1955
Radovlje
0 : 3
Moštre
Moštre
18.09.2022 14:00
Napredak 1955
0 : 3
Moštre
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
18.09.2022 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Napredak
Radnik
Surdulica
0 : 2
Partizan
Beograd
18.09.2022 19:00
Radnik
0 : 2
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
18.09.2022 17:00
Vojvodina
2 : 0
Javor Matis
Voždovac
Beograd
0 : 3
Čukarički
Beograd
18.09.2022 13:00
Voždovac
0 : 3
Čukarički
IMT
Beograd
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
18.09.2022 16:00
IMT
2 : 0
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
4 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
18.09.2022 16:00
Železničar
4 : 1
Metalac
Zlatibor
Čajetina
2 : 3
Inđija Toyo Tires
Inđija
18.09.2022 16:00
Zlatibor
2 : 3
Inđija Toyo Tires
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
18.09.2022 14:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Radnički (NB)
Bokelj
Kotor
2 : 1
Zeta
Golubovci
18.09.2022 17:00
Bokelj
2 : 1
Zeta
Podgorica
Podgorica
2 : 1
Grbalj
Radanovići
18.09.2022 17:00
Podgorica
2 : 1
Grbalj
Kom
Podgorica
0 : 0
Nikšić
Nikšić
18.09.2022 19:00
Kom
0 : 0
Nikšić
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
18.09.2022 17:00
Ortrant - Olimpic
1 : 1
Igalo
Mladost DG
Podgoriva
3 : 2
Berane
Berane
18.09.2022 17:00
Mladost DG
3 : 2
Berane
Everton
Liverpool
1 : 0
West Ham United
London
18.09.2022 15:15
Everton
1 : 0
West Ham United
Brentford
0 : 3
Arsenal
London
18.09.2022 13:00
Brentford
0 : 3
Arsenal
Manchester United
Manchester
18.09.2022
15:00
Leeds United
18.09.2022 15:00
Manchester United
:
Leeds United
Chelsea
London
18.09.2022
17:30
Liverpool
Liverpool
18.09.2022 17:30
Chelsea
:
Liverpool
1. FC Union Berlin
Berlin
2 : 0
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
18.09.2022 15:30
1. FC Union Berlin
2 : 0
VfL Wolfsburg
VfL Bochum
1 : 1
1. FC Köln
Köln
18.09.2022 17:30
VfL Bochum
1 : 1
1. FC Köln
1899 Hoffenheim
0 : 0
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
18.09.2022 19:30
1899 Hoffenheim
0 : 0
SC Freiburg
Clermont Foot 63
1 : 3
Troyes
Troyes
18.09.2022 15:00
Clermont Foot 63
1 : 3
Troyes
FC Nantes
0 : 0
RC Lens
18.09.2022 17:05
FC Nantes
0 : 0
RC Lens
OGC Nice
0 : 1
Angers
Angers
18.09.2022 15:00
OGC Nice
0 : 1
Angers
Olympique de Marseille
1 : 1
Stade Rennais
18.09.2022 15:00
Olympique de Marseille
1 : 1
Stade Rennais
Olympique Lyonnais
Lyon
0 : 1
Paris Saint-Germain
18.09.2022 20:45
Olympique Lyonnais
0 : 1
Paris Saint-Germain
Stade Brestois 29
0 : 1
AC Ajaccio
18.09.2022 15:00
Stade Brestois 29
0 : 1
AC Ajaccio
Stade de Reims
0 : 3
AS Monaco
18.09.2022 13:00
Stade de Reims
0 : 3
AS Monaco
Cremonese
Cremona
0 : 4
Lazio
Roma
18.09.2022 15:00
Cremonese
0 : 4
Lazio
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Hellas Verona
Verona
18.09.2022 15:00
Fiorentina
2 : 0
Hellas Verona
Milan
Milano
1 : 2
Napoli
Napoli
18.09.2022 20:45
Milan
1 : 2
Napoli
Monza
Monza
1 : 0
Juventus
Torino
18.09.2022 15:00
Monza
1 : 0
Juventus
Roma
Roma
0 : 1
Atalanta
Ciserano
18.09.2022 18:00
Roma
0 : 1
Atalanta
Udinese
Udine
3 : 1
Inter
Milan
18.09.2022 12:30
Udinese
3 : 1
Inter
Atlético Madrid
Madrid
1 : 2
Real Madrid
Madrid
18.09.2022 21:00
Atlético Madrid
1 : 2
Real Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
18.09.2022 14:00
Osasuna
0 : 2
Getafe
Real Betis Balompié
Seville
2 : 1
Girona FC
Girona
18.09.2022 18:30
Real Betis Balompié
2 : 1
Girona FC
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
2 : 1
Espanyol
Barcelona
18.09.2022 18:30
Real Sociedad
2 : 1
Espanyol
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Sevilla
Sevilla
18.09.2022 16:15
Villarreal
1 : 1
Sevilla
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Radnik (H)
Hadžići
18.09.2022 16:00
Tuzla City
1 : 0
Radnik (H)
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 2
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
18.09.2022 15:30
Široki Brijeg
3 : 2
Zvijezda 09
BSK
Banja Luka
0 : 2
Kozara
Gradiška
18.09.2022 12:00
BSK
0 : 2
Kozara
Laktaši
Laktaši
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
18.09.2022 12:00
Laktaši
1 : 0
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
8 : 1
Modriča
Modriča
18.09.2022 12:00
Zvijezda
8 : 1
Modriča
Podrinje
Janja
1 : 1
Vlasenica
Vlasenica
18.09.2022 12:00
Podrinje
1 : 1
Vlasenica
Rudar
Breza
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
18.09.2022 12:30
Rudar
1 : 3
Novi Grad
UNIS
Vogošća
1 : 5
Stupčanica
Olovo
18.09.2022 12:30
UNIS
1 : 5
Stupčanica
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
18.09.2022 12:30
Sarajevo
1 : 0
SAŠK Napredak
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
18.09.2022 12:30
Željezničar
1 : 1
Slavija
Goražde
Goražde
2 : 2
Bosna
Visoko
18.09.2022 12:30
Goražde
2 : 2
Bosna
Rudar
Kakanj
6 : 1
Sport Prevnet
Bugojno
18.09.2022 12:30
Rudar
6 : 1
Sport Prevnet
NK Vitez
Vitez
1 : 1
Romari
Vitez
18.09.2022 12:30
NK Vitez
1 : 1
Romari
Travnik
Travnik
6 : 1
Borac
Jelah
18.09.2022 12:30
Travnik
6 : 1
Borac
Krivaja
Zavidovići
5 : 1
Simm Bau
Kosova
18.09.2022 12:30
Krivaja
5 : 1
Simm Bau
Iskra
Bugojno
7 : 0
FK Vitez
Vitez
18.09.2022 12:30
Iskra
7 : 0
FK Vitez
Branitelj
Rodoč-Jasenica
4 : 1
Čapljina
Čapljina
18.09.2022 12:30
Branitelj
4 : 1
Čapljina
Brotnjo
Čitluk
1 : 1
Igman
Konjic
18.09.2022 11:00
Brotnjo
1 : 1
Igman
Petrovac
Petrovac
2 : 0
Rudar
Pljevlja
18.09.2022 16:30
Petrovac
2 : 0
Rudar
Budva
Budva
2 : 4
Budućnost
Podgorica
18.09.2022 16:30
Budva
2 : 4
Budućnost
Dečić
Tuzi
0 : 1
Podgorica
Podgorica
18.09.2022 16:30
Dečić
0 : 1
Podgorica
Grbalj
Grbalj
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
18.09.2022 16:30
Grbalj
1 : 0
Iskra
Igalo
Igalo
1 : 7
Kom
Podgorica
18.09.2022 16:00
Igalo
1 : 7
Kom
Mladost
Donja Gorica
6 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
18.09.2022 19:00
Mladost
6 : 2
Jedinstvo
Sloga
Doboj
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
18.09.2022 15:00
Sloga
1 : 3
Željezničar
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Igman
Konjic
18.09.2022 12:00
Zrinjski
4 : 0
Igman
Posušje
Posušje
0 : 5
Široki Brijeg
Široki Brijeg
18.09.2022 11:00
Posušje
0 : 5
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
5 : 0
Tuzla City
Tuzla
18.09.2022 16:00
Borac
5 : 0
Tuzla City
Borac
Banja Luka
3 : 1
Kozara
Gradiška
18.09.2022 09:00
Borac
3 : 1
Kozara
Laktaši
Laktaši
6 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
18.09.2022 10:00
Laktaši
6 : 1
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Modriča Alfa
Modriča
18.09.2022 10:00
Zvijezda
1 : 0
Modriča Alfa
Drina
Zvornik
6 : 1
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
18.09.2022 10:00
Drina
6 : 1
Zvijezda 09
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Budućnost
Banovići
18.09.2022 10:00
Gradina
1 : 0
Budućnost
Radnički
Lukavac
1 : 4
Radnik
Bijeljina
18.09.2022 11:00
Radnički
1 : 4
Radnik
Podrinje
Janja
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
18.09.2022 10:00
Podrinje
2 : 1
Vlasenica
Rudar
Breza
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
18.09.2022 10:00
Rudar
1 : 3
Novi Grad
UNIS
Vogošća
4 : 2
Stupčanica
Olovo
18.09.2022 10:00
UNIS
4 : 2
Stupčanica
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
18.09.2022 10:00
Sarajevo
5 : 0
SAŠK Napredak
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
18.09.2022 10:00
Željezničar
3 : 1
Slavija
Goražde
Goražde
1 : 0
Bosna
Visoko
18.09.2022 10:00
Goražde
1 : 0
Bosna
Rudar
Kakanj
5 : 0
Sport Prevent
Bugojno
18.09.2022 10:00
Rudar
5 : 0
Sport Prevent
NK Vitez
Vitez
0 : 3
Romari
Vitez
18.09.2022 10:00
NK Vitez
0 : 3
Romari
Travnik
Travnik
2 : 1
Borac
Jelah
18.09.2022 10:00
Travnik
2 : 1
Borac
Krivaja
Zavidovići
4 : 1
Simm Bau
Kosova
18.09.2022 10:00
Krivaja
4 : 1
Simm Bau
Iskra
Bugojno
5 : 0
FK Vitez
Vitez
18.09.2022 10:00
Iskra
5 : 0
FK Vitez
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 3
Čapljina
Čapljina
18.09.2022 10:00
Branitelj
1 : 3
Čapljina
Knežopoljac
Knežica
5 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
18.09.2022 11:00
Knežopoljac
5 : 0
Plamen
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
FSA
Prijedor
18.09.2022 11:00
Borac
0 : 1
FSA
Jedinstvo
Žeravica
11 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
18.09.2022 10:00
Jedinstvo
11 : 0
Sloga DIPO
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
18.09.2022 10:00
Sloga (S)
3 : 0
Potkozarje
Džaja
Banja Luka
0 : 4
BSK
Banja Luka
18.09.2022 11:30
Džaja
0 : 4
BSK
Ukrina
Čečava
1 : 4
Rudar
Stanari
18.09.2022 10:00
Ukrina
1 : 4
Rudar
Trebava
Osječani
3 : 1
4 juli
Pojezna
18.09.2022 10:00
Trebava
3 : 1
4 juli
Proleter
Dvorovi
1 : 0
Tabanci
Tabanci
18.09.2022 11:00
Proleter
1 : 0
Tabanci
Rudar 1925
Ugljevik
5 : 0
Jedinstvo
Brodac
18.09.2022 11:00
Rudar 1925
5 : 0
Jedinstvo
Podrinje
Tršić
0 : 3
Budućnost
Pilica
18.09.2022 11:00
Podrinje
0 : 3
Budućnost
Mladost
Rogatica
2 : 0
Romanija
Pale
18.09.2022 11:00
Mladost
2 : 0
Romanija
Mladost (G)
Gacko
0 : 3
LeoStars
Trebinje
18.09.2022 13:00
Mladost (G)
0 : 3
LeoStars
Radnički
Ćoralići
3 : 3
Brekovica 78
Brekovica
18.09.2022 13:30
Radnički
3 : 3
Brekovica 78
Radnik
Donji Vakuf
6 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
18.09.2022 10:00
Radnik
6 : 1
Sloga
Baton
Sarajevo
1 : 0
Famos (V)
Vojkovići
18.09.2022 13:00
Baton
1 : 0
Famos (V)
Ozren
Semizovac
1 : 2
Miske - Akademija
Sarajevo
18.09.2022 15:00
Ozren
1 : 2
Miske - Akademija
Sloboda
Tuzla
3 : 0
ŠF Živinice 22
Živinice
18.09.2022 12:00
Sloboda
3 : 0
ŠF Živinice 22
Betaklub Tango
Devetak
4 : 3
Rainci
Gornji Rainci
18.09.2022 10:00
Betaklub Tango
4 : 3
Rainci
Proleter
Slavinovići
18.09.2022
13:00
Vražići 92
Vražići
18.09.2022 13:00
Proleter
:
Vražići 92
Sloga
Doboj
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
18.09.2022 13:00
Sloga
2 : 3
Željezničar
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Igman
Konjic
18.09.2022 10:00
Zrinjski
0 : 0
Igman
Posušje
Posušje
1 : 4
Široki Brijeg
Široki Brijeg
18.09.2022 09:00
Posušje
1 : 4
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
18.09.2022 14:00
Borac
2 : 0
Tuzla City
Željezničar Sport Team
Banja Luka
9 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
18.09.2022 11:30
Željezničar Sport Team
9 : 0
Krupa
Ilićka 01
Brčko
7 : 1
Full Time
Karakaj
18.09.2022 10:00
Ilićka 01
7 : 1
Full Time
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Gomjenica
Prijedor
18.09.2022 10:00
Rudar Prijedor
2 : 2
Gomjenica
Brdo
Hambarine
4 : 4
Borac
Kozarska Dubica
18.09.2022 10:00
Brdo
4 : 4
Borac
Rasavci
Rasavci
5 : 3
Sloboda
Novi Grad
18.09.2022 10:00
Rasavci
5 : 3
Sloboda
Bratstvo
Kozarac
5 : 0
Omarska
Omarska
18.09.2022 10:00
Bratstvo
5 : 0
Omarska
Jedinstvo
Žeravica
1 : 3
Bratstvo
Kozinci
18.09.2022 12:00
Jedinstvo
1 : 3
Bratstvo
Sloga
Srbac
2 : 2
Crni vrh
Jaružani
18.09.2022 12:00
Sloga
2 : 2
Crni vrh
Džaja
Banja Luka
0 : 0
BSK
Banja Luka
18.09.2022 10:00
Džaja
0 : 0
BSK
Spartak 2012
Banja Luka
9 : 0
Mladost Farma prom
Banja Luka
18.09.2022 14:00
Spartak 2012
9 : 0
Mladost Farma prom
Omladinac
Banja Luka
4 : 0
Budućnost
Banja Luka
18.09.2022 10:00
Omladinac
4 : 0
Budućnost
Partizan
Donja Trnova
3 : 1
Ilićka 01
Brčko
18.09.2022 11:00
Partizan
3 : 1
Ilićka 01
Sloga 94
Bijeljina
0 : 15
Majevica
Lopare
18.09.2022 11:00
Sloga 94
0 : 15
Majevica
Sloboda
Donji Zagoni
8 : 0
Drina
Batar
18.09.2022 11:00
Sloboda
8 : 0
Drina
Proleter
Dvorovi
1 : 8
Jedinstvo (R)
Roćević
18.09.2022 10:00
Proleter
1 : 8
Jedinstvo (R)
Rudar 1925
Ugljevik
1 : 0
Jedinstvo (BR)
Brodac
18.09.2022 10:00
Rudar 1925
1 : 0
Jedinstvo (BR)
Podrinje
Tršić
0 : 11
Budućnost
Pilica
18.09.2022 10:00
Podrinje
0 : 11
Budućnost
Budućnost
Skelani
18.09.2022
10:00
Lokanj
Lokanj
18.09.2022 10:00
Budućnost
:
Lokanj
Jadar
Nova Kasaba
4 : 0
Šekovići
Šekovići
18.09.2022 10:00
Jadar
4 : 0
Šekovići
Omladinac
Han Pijesak
5 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
18.09.2022 12:00
Omladinac
5 : 0
Glasinac 1936
Mladost
Rogatica
2 : 0
Romanija
Pale
18.09.2022 11:00
Mladost
2 : 0
Romanija
Hercegovac
Bileća
6 : 2
Leotar
Trebinje
18.09.2022 11:30
Hercegovac
6 : 2
Leotar
Mladost
Gacko
2 : 1
LeoStars
Trebinje
18.09.2022 11:15
Mladost
2 : 1
LeoStars
Stakorina
Čajniče
1 : 2
Velež
Nevesinje
18.09.2022 12:30
Stakorina
1 : 2
Velež
Radnički (R)
Ripač
1 : 6
Ključ
Ključ
18.09.2022 11:30
Radnički (R)
1 : 6
Ključ
Radnički (Z)
Zdena
0 : 5
Omladinac
Sanica
18.09.2022 11:30
Radnički (Z)
0 : 5
Omladinac
Kolibri
Bihać
1 : 1
Omladinac 75
Pokoj
18.09.2022 11:30
Kolibri
1 : 1
Omladinac 75
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
5 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
18.09.2022 11:30
Mladost 1938
5 : 1
Podgrmeč
Olimpija
Tržac
0 : 3
Mladost (V)
Vrnograč
18.09.2022 11:30
Olimpija
0 : 3
Mladost (V)
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
15 : 0
Krajina
Cazin
18.09.2022 11:30
Mladost (P-C)
15 : 0
Krajina
Sporting
Zenica
5 : 2
Fortuna
Zenica
18.09.2022 10:00
Sporting
5 : 2
Fortuna
Tempo sport
Zenica
0 : 2
Stupčanica
Olovo
18.09.2022 10:00
Tempo sport
0 : 2
Stupčanica
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Pobjeda
Tešanjka
18.09.2022 11:30
TOŠK
3 : 0
Pobjeda
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 1
Žepče 1919
Žepče
18.09.2022 11:30
Novi Šeher
1 : 1
Žepče 1919
Don Bosco
Žepče
7 : 0
Moševac
Moševac
18.09.2022 11:30
Don Bosco
7 : 0
Moševac
Natron
Maglaj
0 : 8
Borac
Jelah
18.09.2022 11:30
Natron
0 : 8
Borac
Nemila
Nemila
0 : 1
Simm Bau
Kosova
18.09.2022 11:30
Nemila
0 : 1
Simm Bau
Kaćuni
Kaćuni
0 : 9
Šantići
Šantići
18.09.2022 10:00
Kaćuni
0 : 9
Šantići
NK Vitez
Vitez
1 : 1
Fojnica
Fojnica
18.09.2022 16:00
NK Vitez
1 : 1
Fojnica
Famos (V)
Vojkovići
2 : 3
Novi Grad 1
Sarajevo
18.09.2022 10:00
Famos (V)
2 : 3
Novi Grad 1
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Radnik
Hadžići
18.09.2022 11:00
Slavija
3 : 2
Radnik
Betaklub
Doglodi
5 : 0
Igman
ilidža
18.09.2022 15:00
Betaklub
5 : 0
Igman
GOŠK
Gabela
4 : 1
Blagaj
Blagaj
18.09.2022 11:30
GOŠK
4 : 1
Blagaj
UŠS Fortuna
Mostar
10 : 1
Turbina
Jablanica
18.09.2022 11:30
UŠS Fortuna
10 : 1
Turbina
Gradina
Srebrenik
2 : 1
Radnički
Lukavac
18.09.2022 13:00
Gradina
2 : 1
Radnički
Perfekt
Srebrenik
2 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
18.09.2022 11:00
Perfekt
2 : 1
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
4 : 1
Sloboda
Tuzla
18.09.2022 11:00
Bratstvo
4 : 1
Sloboda
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Bambi
Tuzla
18.09.2022 11:00
Sloboda
3 : 0
Bambi
Željezničar Sport Team
Banja Luka
7 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
18.09.2022 12:00
Željezničar Sport Team
7 : 0
Krupa
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Gomjenica
Prijedor
18.09.2022 11:30
Rudar Prijedor
1 : 0
Gomjenica
Ljubija
Ljubija
18.09.2022
11:30
FSA
Prijedor
18.09.2022 11:30
Ljubija
:
FSA
Brdo
Hambarine
1 : 2
Borac
Kozarska Dubica
18.09.2022 11:30
Brdo
1 : 2
Borac
Slaven
Dobrljin
3 : 7
Sloboda
Novi Grad
18.09.2022 11:30
Slaven
3 : 7
Sloboda
Borac
Maglajani
18.09.2022
10:00
Crni vrh
Jaružani
18.09.2022 10:00
Borac
:
Crni vrh
Lauš
Banja Luka
2 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
18.09.2022 10:00
Lauš
2 : 1
OFK Spartak 2013
Mladost - Farma Prom
Zalužani
1 : 5
Željezničar Sport team
Banja Luka
18.09.2022 17:00
Mladost - Farma Prom
1 : 5
Željezničar Sport team
Borac
Banja Luka
10 : 0
Polet - Krajišnik
Ramići
18.09.2022 19:00
Borac
10 : 0
Polet - Krajišnik
Hercegovac
Bileća
1 : 5
Leotar
Trebinje
18.09.2022 10:00
Hercegovac
1 : 5
Leotar
Mladost
Gacko
2 : 3
LeoStars
Trebinje
18.09.2022 10:00
Mladost
2 : 3
LeoStars
Stakorina
Čajniče
2 : 0
Velež
Nevesinje
18.09.2022 11:00
Stakorina
2 : 0
Velež
Borac
Izačić
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
18.09.2022 10:00
Borac
1 : 1
Jedinstvo
Mladost
Bosanski Petrovac
0 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
18.09.2022 10:00
Mladost
0 : 2
Podgrmeč
Mladost (PC)
Polje - Cazin
0 : 1
Krajina
Cazin
18.09.2022 10:00
Mladost (PC)
0 : 1
Krajina
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 19
Bratstvo
Bosanska Krupa
18.09.2022 10:00
Sloga
1 : 19
Bratstvo
Sporting
Zenica
0 : 5
Fortuna
Zenica
18.09.2022 10:00
Sporting
0 : 5
Fortuna
Tempo sport
Zenica
8 : 0
Stupčanica
Olovo
18.09.2022 10:00
Tempo sport
8 : 0
Stupčanica
TOŠK
Tešanj
6 : 0
Pobjeda
Tešanjka
18.09.2022 10:00
TOŠK
6 : 0
Pobjeda
Don Bosco
Žepče
4 : 0
Moševac
Moševac
18.09.2022 11:30
Don Bosco
4 : 0
Moševac
Natron
Maglaj
0 : 4
Borac
Jelah
18.09.2022 10:00
Natron
0 : 4
Borac
Simm Bau
Kosova
0 : 3
Nemila
Nemila
18.09.2022 10:00
Simm Bau
0 : 3
Nemila
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Radnički
Lukavac
18.09.2022 12:00
Gradina
3 : 1
Radnički
Perfekt
Srebrenik
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
18.09.2022 10:00
Perfekt
7 : 0
Gornji Rahić
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
Sloboda
Tuzla
18.09.2022 10:00
Bratstvo
1 : 0
Sloboda
Sloboda
Tuzla
5 : 0
Bambi
Tuzla
18.09.2022 10:00
Sloboda
5 : 0
Bambi
Rijeka
Šerić
2 : 12
Svatovac
Svatovac
18.09.2022 10:00
Rijeka
2 : 12
Svatovac
Tuzla
Tuzla
0 : 1
Radnički
Lukavac
18.09.2022 10:00
Tuzla
0 : 1
Radnički
Rijeka
Rijeka
12 : 0
Kreševo
Kreševo
18.09.2022 13:00
Rijeka
12 : 0
Kreševo
Jajce
Jajce
0 : 2
Iskra
Bugojno
18.09.2022 12:00
Jajce
0 : 2
Iskra
Elektrobosna
Jajce
1 : 3
Travnik
Travnik
18.09.2022 13:30
Elektrobosna
1 : 3
Travnik
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
18.09.2022 09:00
Slavija
0 : 1
Željezničar
Betaklub
Doglodi
2 : 0
Fair - Play
Sarajevo
18.09.2022 17:00
Betaklub
2 : 0
Fair - Play
F.A. Akademika
Sarajevo
4 : 0
Ilijaš
Ilijaš
18.09.2022 09:00
F.A. Akademika
4 : 0
Ilijaš
Libero
Goražde
2 : 1
Borac
Banja Luka
18.09.2022 16:30
Libero
2 : 1
Borac
Mladost
Rogatica
0 : 5
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
18.09.2022 14:00
Mladost
0 : 5
BSK-Spartak 2013
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
1 : 3
Inter
Posušje
18.09.2022 14:00
Željezničar 2011
1 : 3
Inter
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
2 : 0
Mašinac
Niš
18.09.2022 13:00
ŽFU Zvezda B 2018
2 : 0
Mašinac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 9
Spartak
Subotica
18.09.2022 16:30
Vojvodina
0 : 9
Spartak
TSC
Kanjiža
2 : 0
Sloga
Zemun
18.09.2022 11:00
TSC
2 : 0
Sloga
Spartak DOO
Subotica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
18.09.2022 15:00
Spartak DOO
0 : 3
Crvena zvezda
Borac
Čačak
4 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
18.09.2022 16:30
Borac
4 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Moskva
Novi Sad
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
18.09.2022 16:00
Moskva
1 : 5
Kolubara
Požarevac
Požarevac
1 : 15
Zemun
Zemun
18.09.2022 16:30
Požarevac
1 : 15
Zemun
Lokomotiva
Brčko
0 : 2
Fortuna
Živinice
18.09.2022 11:00
Lokomotiva
0 : 2
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
2 : 1
Iskra
Bugojno
18.09.2022 16:30
SFK 2000
2 : 1
Iskra
Radnik Bumerang
Bijeljina
5 : 0
Emina
Mostar
18.09.2022 15:00
Radnik Bumerang
5 : 0
Emina

Rukomet

Kakanj
Kakanj
26 : 33
Leotar
Trebinje
18.09.2022 18:00
Kakanj
26 : 33
Leotar
Sloga
Prnjavor
28 : 35
Bijeljina
Bijeljina
18.09.2022 20:00
Sloga
28 : 35
Bijeljina
Kozara (G)
Gradiška
25 : 31
Drina
Zvornik
18.09.2022 18:00
Kozara (G)
25 : 31
Drina
ORK BL
Banja Luka
31 : 25
Čelinac
Čelinac
18.09.2022 17:30
ORK BL
31 : 25
Čelinac
Srbac
Srbac
38 : 19
Sava 2019
Brod
18.09.2022 18:00
Srbac
38 : 19
Sava 2019
Teslić
Teslić
35 : 29
Borac M:TEL 2
Banja Luka
18.09.2022 14:00
Teslić
35 : 29
Borac M:TEL 2
Zrinjski
Mostar
23 : 31
Jedinstvo
Brčko
18.09.2022 17:00
Zrinjski
23 : 31
Jedinstvo