XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 341 utakmica za dan
Nedelja, 25 Septembar 2022


Fudbal

Proleter
Teslić
0 : 0
Polet 1926
Brod
25.09.2022 16:00
Proleter
0 : 0
Polet 1926
Crni vrh
Jaružani
1 : 0
Borac (Š)
Šamac
25.09.2022 16:00
Crni vrh
1 : 0
Borac (Š)
Dubrave
Dubrave
2 : 1
Brdo
Hambarine
25.09.2022 16:00
Dubrave
2 : 1
Brdo
Velež
Nevesinje
2 : 1
Proleter
Dvorovi
25.09.2022 16:00
Velež
2 : 1
Proleter
Romanija
Pale
4 : 0
Podrinje
Tršić
25.09.2022 16:00
Romanija
4 : 0
Podrinje
Mladost (R)
Rogatica
1 : 0
Drina HE
Višegrad
25.09.2022 16:00
Mladost (R)
1 : 0
Drina HE
Stakorina
Čajniče
1 : 0
Ilićka 01
Brčko
25.09.2022 16:00
Stakorina
1 : 0
Ilićka 01
Jedinstvo
Brodac
1 : 0
Vlasenica
Vlasenica
25.09.2022 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Vlasenica
Hercegovac
Bileća
1 : 1
Mladost (G)
Gacko
25.09.2022 16:00
Hercegovac
1 : 1
Mladost (G)
Rudar 1925
Ugljevik
4 : 0
Budućnost
Pilica
25.09.2022 16:00
Rudar 1925
4 : 0
Budućnost
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
8 : 1
Slaven
Dobrljin
25.09.2022 16:00
Polet Krajišnik
8 : 1
Slaven
Sloga
Saničani-Rakelići
4 : 2
Mladost
Kotor Varoš
25.09.2022 16:00
Sloga
4 : 2
Mladost
Svodna
Svodna
0 : 1
Budućnost
Banja Luka
25.09.2022 16:00
Svodna
0 : 1
Budućnost
Krajina
Banja Luka
0 : 2
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
25.09.2022 16:00
Krajina
0 : 2
Sloga DIPO
Hajduk (K)
Kožuhe
3 : 4
Naša krila
Kostajnica
25.09.2022 16:00
Hajduk (K)
3 : 4
Naša krila
Crvena zvijezda
Obudovac
4 : 1
Željezničar
Doboj
25.09.2022 16:00
Crvena zvijezda
4 : 1
Željezničar
Zvijezda
Kakmuž
1 : 1
Ozren
Petrovo
25.09.2022 16:00
Zvijezda
1 : 1
Ozren
Sloga
Dugo Polje
4 : 2
Vučijak
Majevac
25.09.2022 16:00
Sloga
4 : 2
Vučijak
Birač
Derventa
3 : 1
Šekovići
Šekovići
25.09.2022 16:00
Birač
3 : 1
Šekovići
Janja 2009
Janja
0 : 6
OFK Trnovica
Trnovica
25.09.2022 16:00
Janja 2009
0 : 6
OFK Trnovica
Lokanj
Lokanj
2 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
25.09.2022 16:00
Lokanj
2 : 1
OFK Brezik
Omladinac
Potočari
3 : 1
Drina
Batar
25.09.2022 16:00
Omladinac
3 : 1
Drina
Jedinstvo
Roćević
7 : 0
Lokomotiva
Brčko
25.09.2022 16:00
Jedinstvo
7 : 0
Lokomotiva
Mladost (VO)
Velika Obarska
5 : 0
Budućnost
Skelani
25.09.2022 16:00
Mladost (VO)
5 : 0
Budućnost
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 10
Zadrugar
Donje Crnjelovo
25.09.2022 16:00
Mladost (BS)
0 : 10
Zadrugar
Berek 1975
Prijedor
1 : 0
Gomjenica
Prijedor
25.09.2022 16:00
Berek 1975
1 : 0
Gomjenica
Brzi
Busnovi
2 : 0
Moštanica
Božići
25.09.2022 16:00
Brzi
2 : 0
Moštanica
Kozara
Donji Orlovci
3 : 0
Ljubija
Ljubija
25.09.2022 16:00
Kozara
3 : 0
Ljubija
Ravan
Međeđa
6 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
25.09.2022 16:00
Ravan
6 : 0
Podgrmeč
Rasavci
Rasavci
0 : 6
Knežopoljac
Knežica
25.09.2022 16:00
Rasavci
0 : 6
Knežopoljac
Laminci
Laminci
1 : 0
Kozara
Turjak
25.09.2022 16:30
Laminci
1 : 0
Kozara
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 2
Borac (Š)
Šibovska
25.09.2022 16:30
Mladi Krajišnik
3 : 2
Borac (Š)
Potkozarje
Aleksandrovac
3 : 0
Borac (Maš.)
Mašići
25.09.2022 16:30
Potkozarje
3 : 0
Borac (Maš.)
Obradovac
Gradiška
2 : 1
Biseri
Čatrnja
25.09.2022 16:30
Obradovac
2 : 1
Biseri
Bratstvo
Kozinci
1 : 0
Župa
Milosavci
25.09.2022 16:30
Bratstvo
1 : 0
Župa
Omladinac
Brestovčina
1 : 4
Borac (Mag.)
Maglajani
25.09.2022 16:30
Omladinac
1 : 4
Borac (Mag.)
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
7 : 0
Vrbas
Banja Luka
25.09.2022 16:00
Šnjegotina
7 : 0
Vrbas
Rekreativo
Banja Luka
4 : 2
Sloboda
Piskavica
25.09.2022 16:00
Rekreativo
4 : 2
Sloboda
Zmijanje
Kola
1 : 5
Karanovac
Karanovac
25.09.2022 16:00
Zmijanje
1 : 5
Karanovac
Rudar
Stanari
5 : 0
Borac (O)
Osinja
25.09.2022 16:00
Rudar
5 : 0
Borac (O)
Liješće
Liješće
0 : 4
BSK
Bušletić
25.09.2022 16:00
Liješće
0 : 4
BSK
Borac (K)
Kotorsko
1 : 4
Sloboda GS
Grabovica
25.09.2022 16:00
Borac (K)
1 : 4
Sloboda GS
Zborište
Zborište
1 : 0
Ozrenski sokolovi
Boljanić
25.09.2022 16:00
Zborište
1 : 0
Ozrenski sokolovi
Polet
Podnovlje
3 : 3
Zadrugar
Sijekovac
25.09.2022 16:00
Polet
3 : 3
Zadrugar
Sloga 73
Ždreban
3 : 7
Višnjik
Modriča
25.09.2022 11:00
Sloga 73
3 : 7
Višnjik
Zadrugar
Tarevci
1 : 3
Crkvina
Crkvina
25.09.2022 16:00
Zadrugar
1 : 3
Crkvina
Partizan
Koprivna
5 : 3
Posavina
Miloševac
25.09.2022 16:00
Partizan
5 : 3
Posavina
Sloga
Jakeš
2 : 3
Mladost (D)
Dobrinja
25.09.2022 16:00
Sloga
2 : 3
Mladost (D)
Crvena zvijezda
Gajevi
3 : 0
Dobor
Modriča
25.09.2022 16:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Dobor
Mladost (ST)
Srpska Tišina
0 : 1
Pelagićevo 21
Pelagićevo
25.09.2022 16:00
Mladost (ST)
0 : 1
Pelagićevo 21
Vranjak
Vranjak
2 : 1
Trebavac
Vranjak
25.09.2022 11:00
Vranjak
2 : 1
Trebavac
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
25.09.2022 16:00
Budućnost
4 : 0
Bratstvo
Gredice
Gredice
3 : 0
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
25.09.2022 16:00
Gredice
3 : 0
Bobetino Brdo
Jugović
Brčko
1 : 4
Mladost (S)
Sandići
25.09.2022 16:00
Jugović
1 : 4
Mladost (S)
Grčica
Brčko
0 : 3
Mladost (L)
Lončari
25.09.2022 16:00
Grčica
0 : 3
Mladost (L)
Crvena zvijezda
Donji Žabar
0 : 5
Strijelac
Tutnjevac
25.09.2022 16:00
Crvena zvijezda
0 : 5
Strijelac
Zadrugar
Bukvik
2 : 2
Jedinstvo
Koretaši
25.09.2022 16:00
Zadrugar
2 : 2
Jedinstvo
Majevica
Lopare
9 : 1
Obilić
Krepšić
25.09.2022 16:00
Majevica
9 : 1
Obilić
Semberija
Popovi
3 : 0
Novo doba
Čardačine
25.09.2022 16:00
Semberija
3 : 0
Novo doba
Panteri
Zagoni
2 : 0
Drina
Amajlije
25.09.2022 16:00
Panteri
2 : 0
Drina
VSK
Velino Selo
1 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
25.09.2022 16:00
VSK
1 : 0
OFK Magnojević
Balatun
Balatun
1 : 5
Gorica
Pučile
25.09.2022 16:00
Balatun
1 : 5
Gorica
Kolektiv
Međaši
0 : 3
Jedinstvo
Suvo Polje
25.09.2022 16:00
Kolektiv
0 : 3
Jedinstvo
Branjevo
Branjevo
1 : 2
Radnički
Karakaj
25.09.2022 16:00
Branjevo
1 : 2
Radnički
Čelopek
Čelopek
3 : 1
Jardan
Jardan
25.09.2022 16:00
Čelopek
3 : 1
Jardan
Jasenica
Jasenica
1 : 3
Jadar
Nova Kasaba
25.09.2022 13:00
Jasenica
1 : 3
Jadar
Mladost
Divič
3 : 1
Borac
Osmaci
25.09.2022 16:00
Mladost
3 : 1
Borac
Radnik Urije
Prijedor
1 : 4
Rudar
Blagaj
25.09.2022 16:00
Radnik Urije
1 : 4
Rudar
Partizan
Kostajnica
0 : 1
Kiseljak
Koprivna
25.09.2022 16:00
Partizan
0 : 1
Kiseljak
Polet
Mali Sitneši
1 : 0
Crvena zemlja
Nova Ves
25.09.2022 16:30
Polet
1 : 0
Crvena zemlja
Tamaris
Mrčevci
1 : 1
Budućnost
Donji Galjipovci
25.09.2022 11:00
Tamaris
1 : 1
Budućnost
OFK Nožičko
Nožičko
1 : 1
Milan
Kosjerovo
25.09.2022 16:30
OFK Nožičko
1 : 1
Milan
Bratstvo
Povelič
3 : 3
Vrbas
Prijebljezi
25.09.2022 16:30
Bratstvo
3 : 3
Vrbas
Obilić PP
Kladari
1 : 3
Mladost
Bajinci
25.09.2022 11:00
Obilić PP
1 : 3
Mladost
Romanovci
Romanovci
2 : 6
Kalemi
Trebovljani
25.09.2022 13:30
Romanovci
2 : 6
Kalemi
Ratar
Stara Topola
3 : 2
Mladost
Seferovci
25.09.2022 16:30
Ratar
3 : 2
Mladost
Stevan Dukić
Rogolji
1 : 0
Vilusi
Vilusi
25.09.2022 16:30
Stevan Dukić
1 : 0
Vilusi
Mladost
Trnjaci
2 : 5
Sloboda
Mrtvica
25.09.2022 11:00
Mladost
2 : 5
Sloboda
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 4
Sava 04
Brezovo Polje Selo
25.09.2022 11:00
Sveti Jovan
1 : 4
Sava 04
Čelik
Grbavica
6 : 1
Krbeti
Krbeti
25.09.2022 11:00
Čelik
6 : 1
Krbeti
Ljeljenča
Ljeljenča
6 : 1
Stević Jovan
Vršani
25.09.2022 16:00
Ljeljenča
6 : 1
Stević Jovan
Sloga
Donja Bukovica
2 : 0
Piperci
Piperci
25.09.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Piperci
Borac
Ugljevička Obrijež
0 : 0
Budućnost
Ravno Polje
25.09.2022 16:00
Borac
0 : 0
Budućnost
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
3 : 1
Proleter
Gornji Dragaljevac
25.09.2022 16:00
Magnojević 2001
3 : 1
Proleter
Omladinac
Gornja Čađavica
2 : 1
Koridor 2011
Bijeljina
25.09.2022 16:00
Omladinac
2 : 1
Koridor 2011
Majevica
Donje Zabrđe
4 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
25.09.2022 10:30
Majevica
4 : 1
Jedinstvo
Tavna
Banjica
2 : 2
Polet
Gornji Kojčinovac
25.09.2022 16:00
Tavna
2 : 2
Polet
Modran
Modran
0 : 1
Koviljuše
Bijeljina
25.09.2022 16:00
Modran
0 : 1
Koviljuše
Pobjeda
Triješnica
7 : 1
Kovačići 08
Kovačići
25.09.2022 16:00
Pobjeda
7 : 1
Kovačići 08
Glogovac
Glogovac
1 : 0
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
25.09.2022 16:00
Glogovac
1 : 0
OFK Crnjelovo
OFK Batković
Batković
2 : 1
Sloga
Dazdarevo
25.09.2022 16:00
OFK Batković
2 : 1
Sloga
Zenit
Bijeljina
2 : 0
Sloga United
Bijeljina
25.09.2022 16:00
Zenit
2 : 0
Sloga United
Nacional
Bijeljina
3 : 0
Sava
Gradac
25.09.2022 10:30
Nacional
3 : 0
Sava
Sloboda
Donji Dragaljevac
3 : 0
Lazarevica
Čengić
25.09.2022 10:30
Sloboda
3 : 0
Lazarevica
Skugrić
Skugrić
0 : 9
Borac (BL)
Banja Luka
25.09.2022 15:30
Skugrić
0 : 9
Borac (BL)
Stupčanica
Olovo
0 : 0
TOŠK
Tešanj
25.09.2022 15:30
Stupčanica
0 : 0
TOŠK
Vlašić
Turbe
0 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
25.09.2022 15:30
Vlašić
0 : 1
Bratstvo
Kiseljak
Kiseljak
5 : 2
Rudar (HB)
Han Bila
25.09.2022 15:30
Kiseljak
5 : 2
Rudar (HB)
Dinamo
Donja Mahala
8 : 2
Prokosovići
Prokosovići
25.09.2022 15:30
Dinamo
8 : 2
Prokosovići
Bosna (M)
Mionica
1 : 0
Seona
Seona
25.09.2022 15:30
Bosna (M)
1 : 0
Seona
Dizdaruša
Brčko
0 : 0
Mladost (K)
Kikači
25.09.2022 15:30
Dizdaruša
0 : 0
Mladost (K)
Svatovac
Poljice
2 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
25.09.2022 15:30
Svatovac
2 : 0
Gornji Rahić
Lokomotiva
Miričina
0 : 1
Orahovica 74
Orahovica
25.09.2022 16:00
Lokomotiva
0 : 1
Orahovica 74
Ilijaš
Ilijaš
0 : 1
Kolina
Ustikolina
25.09.2022 15:30
Ilijaš
0 : 1
Kolina
Mošćanica
Sarajevo
3 : 2
Rudar
Breza
25.09.2022 14:00
Mošćanica
3 : 2
Rudar
Čelik
Zenica
1 : 0
Famos
Hrasnica
25.09.2022 17:00
Čelik
1 : 0
Famos
Azot
Vitkovići
1 : 2
Usora
Žabljak-Usora
25.09.2022 15:30
Azot
1 : 2
Usora
Moševac
Moševac
3 : 0
Baton
Sarajevo
25.09.2022 15:30
Moševac
3 : 0
Baton
Žepče
Žepče
1 : 2
Bosna
Visoko
25.09.2022 15:00
Žepče
1 : 2
Bosna
Neum
Neum
1 : 0
Klis
Buturović Polje
25.09.2022 15:30
Neum
1 : 0
Klis
Kruševo
Kruševo
4 : 0
Višići
Višići
25.09.2022 16:00
Kruševo
4 : 0
Višići
Kamešnica
Podhum
2 : 0
Stolac
Stolac
25.09.2022 15:30
Kamešnica
2 : 0
Stolac
Grude
Grude
0 : 3
Čapljina
Čapljina
25.09.2022 15:30
Grude
0 : 3
Čapljina
Brotnjo
Čitluk
2 : 2
Ljubuški
Ljubuški
25.09.2022 15:30
Brotnjo
2 : 2
Ljubuški
Rama
Prozor-Rama
0 : 3
Troglav 1918
Livno
25.09.2022 15:30
Rama
0 : 3
Troglav 1918
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
3 : 0
Turbina
Jablanica
25.09.2022 15:30
Sloga
3 : 0
Turbina
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
3 : 1
Ključ
Ključ
25.09.2022 15:30
Mladost 1938
3 : 1
Ključ
Borac
Izačić
4 : 0
Omladinac
Sanica
25.09.2022 15:30
Borac
4 : 0
Omladinac
Mladi zadrugar
Donji Rahić
0 : 3
Sloga (P)
Prud
25.09.2022 15:30
Mladi zadrugar
0 : 3
Sloga (P)
19 srpanj
Oštra Luka
0 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
25.09.2022 15:30
19 srpanj
0 : 0
Mladost (D)
Korpar
Grebnice
1 : 0
Vitanovići 78
Vitanovići
25.09.2022 15:30
Korpar
1 : 0
Vitanovići 78
Kostrč
Kostrč
1 : 0
Dinamo 75
Prijedor
25.09.2022 15:30
Kostrč
1 : 0
Dinamo 75
Rainci
Gornji Rainci
6 : 0
Slaven
Živinice
25.09.2022 15:30
Rainci
6 : 0
Slaven
Rijeka
Šerići
5 : 3
DSK
Devetak
25.09.2022 15:30
Rijeka
5 : 3
DSK
Mladost (P)
Puračić
1 : 0
Trebava
Donja Zelinja
25.09.2022 15:30
Mladost (P)
1 : 0
Trebava
Omladinac 68
Mionica
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
25.09.2022 15:30
Omladinac 68
2 : 1
Mladost (GŽ)
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
25.09.2022 15:30
Ingram
2 : 1
Jedinstvo 1952
Vražići 92
Vražići
1 : 2
Slatina
Bašigovci
25.09.2022 15:30
Vražići 92
1 : 2
Slatina
Željezničar
Jelovče Selo
4 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
25.09.2022 15:30
Željezničar
4 : 1
Doboj Istok
Pobjeda
Tešanjka
1 : 0
Sporting
Zenica
25.09.2022 15:30
Pobjeda
1 : 0
Sporting
Čelični grad-Steel City
Zenica
9 : 1
Proleter
Makljenovac
25.09.2022 14:00
Čelični grad-Steel City
9 : 1
Proleter
Napredak
Šije
1 : 3
Liješeva
Liješeva
25.09.2022 15:30
Napredak
1 : 3
Liješeva
Vareš
Vareš
4 : 1
Zmaj
Buzić Mahala
25.09.2022 15:30
Vareš
4 : 1
Zmaj
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 2
Nemila
Nemila
25.09.2022 15:30
Novi Šeher
1 : 2
Nemila
Fortuna
Zenica
3 : 2
Borac
Tetovo -Zenica
25.09.2022 15:30
Fortuna
3 : 2
Borac
El Tarik
Sarajevo
1 : 4
Saobraćajac
Sarajevo
25.09.2022 20:30
El Tarik
1 : 4
Saobraćajac
Stup
Sarajevo
0 : 4
Igman
Ilidža
25.09.2022 16:00
Stup
0 : 4
Igman
Butmir
Butmir-Ilidža
0 : 1
Jedinstvo
Ljubnići
25.09.2022 11:00
Butmir
0 : 1
Jedinstvo
SAŠK Napredak
Sarajevo
9 : 0
Respekt
Sarajevo
25.09.2022 16:30
SAŠK Napredak
9 : 0
Respekt
Mladost
Župča
2 : 0
Bojnik
Bojnik
25.09.2022 16:30
Mladost
2 : 0
Bojnik
Pofalićki
Sarajevo
2 : 4
Hrid
Sarajevo
25.09.2022 13:00
Pofalićki
2 : 4
Hrid
Radnički
Lukavac
0 : 6
Jahorina
Prača
25.09.2022 16:00
Radnički
0 : 6
Jahorina
Drina
Goražde
0 : 7
BKB
Berič-Kiseljak
25.09.2022 13:00
Drina
0 : 7
BKB
Međugorje
Međugorje
7 : 3
Iskra
Stolac
25.09.2022 17:00
Međugorje
7 : 3
Iskra
Lokomotiva
Mostar
2 : 2
Fortuna
Mostar
25.09.2022 16:30
Lokomotiva
2 : 2
Fortuna
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 1
Cim
Cim
25.09.2022 16:00
Branitelj
2 : 1
Cim
Blagaj
Blagaj
3 : 2
Neretva 2020
Čeljevo
25.09.2022 16:00
Blagaj
3 : 2
Neretva 2020
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
25.09.2022
16:00
Mostar
Mostar
25.09.2022 16:00
Bjelopoljac
:
Mostar
Junak
Srđevići
4 : 1
Rakitno
Rakitno
25.09.2022 15:30
Junak
4 : 1
Rakitno
Kupres 97
Kupres
2 : 0
Šator
Glamoč
25.09.2022 15:30
Kupres 97
2 : 0
Šator
Drinovci
Drinovci
2 : 2
Mesihovina
Mesihovina
25.09.2022 15:30
Drinovci
2 : 2
Mesihovina
Fojnica
Fojnica
5 : 0
Nova Bila
Nova Bila
25.09.2022 15:30
Fojnica
5 : 0
Nova Bila
Šantići
Šantići
1 : 1
Bilalovac
Bilalovac
25.09.2022 15:30
Šantići
1 : 1
Bilalovac
Kreševo
Kreševo
3 : 0
Kaćuni
Kaćuni
25.09.2022 15:30
Kreševo
3 : 0
Kaćuni
Lugovi
Lugovi
1 : 6
Busovača
Busovača
25.09.2022 15:30
Lugovi
1 : 6
Busovača
Karaula
Karaula
4 : 4
Jajce
Jajce
25.09.2022 15:30
Karaula
4 : 4
Jajce
Sport Prevent
Bugojno
6 : 1
Bobovac
Nević Polje
25.09.2022 15:30
Sport Prevent
6 : 1
Bobovac
Dnoluka
Kruščica
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
25.09.2022 15:30
Dnoluka
1 : 1
Sloga
Rudar
Zagorje
3 : 2
Pribava
Pribava
25.09.2022 15:30
Rudar
3 : 2
Pribava
Željezničar
Dobošnica
3 : 0
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
25.09.2022 15:30
Željezničar
3 : 0
Mladost (VB)
Špionica 1953
Špionica
1 : 2
Stjepan Polje
Stjepan Polje
25.09.2022 15:30
Špionica 1953
1 : 2
Stjepan Polje
Jedinstvo (H)
Huskići
4 : 0
BSK
Bokavići
25.09.2022 15:30
Jedinstvo (H)
4 : 0
BSK
Jedinstvo (L)
Lukavica
1 : 1
Sloga
Bikodže
25.09.2022 15:30
Jedinstvo (L)
1 : 1
Sloga
25 maj
Uroža
1 : 2
Turija
Turija
25.09.2022 15:30
25 maj
1 : 2
Turija
Mladost (D)
Doborovci
2 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
25.09.2022 15:30
Mladost (D)
2 : 0
Bukovik
Koraj
Koraj
3 : 6
Posavina
Brod
25.09.2022 15:30
Koraj
3 : 6
Posavina
OFK Međiđa
Donja Međiđa
1 : 0
Mladost
Tinja
25.09.2022 15:30
OFK Međiđa
1 : 0
Mladost
Biberovo Polje
Biberovo Polje
4 : 0
Voćar
Šatorovići
25.09.2022 15:30
Biberovo Polje
4 : 0
Voćar
12 decembar
Rajska
3 : 0
Graničar
Brezovo Polje
25.09.2022 15:30
12 decembar
3 : 0
Graničar
Sloboda
Kerep
2 : 1
OFK Vida
Vida
25.09.2022 15:30
Sloboda
2 : 1
OFK Vida
Čelić
Čelić
3 : 1
Mionica 85
Mionica
25.09.2022 15:30
Čelić
3 : 1
Mionica 85
Omladinac RMU
Đurđevik
3 : 0
Napredak
Tupkovići
25.09.2022 15:30
Omladinac RMU
3 : 0
Napredak
Budućnost
Donja Lukavica
3 : 0
Partizan
Kiseljak
25.09.2022 15:30
Budućnost
3 : 0
Partizan
Omazići 1937
Omazići
3 : 1
Jablanica
Barice
25.09.2022 15:30
Omazići 1937
3 : 1
Jablanica
OFK Tuzla
Tuzla
1 : 2
Mramor
Mramor
25.09.2022 15:30
OFK Tuzla
1 : 2
Mramor
Mladost (Suh.)
Suha
2 : 1
Memići
Memići
25.09.2022 15:30
Mladost (Suh.)
2 : 1
Memići
Napredak
Omerbegovača
4 : 0
Izbor
Brčko
25.09.2022 15:30
Napredak
4 : 0
Izbor
Ratkovići
Ratkovići
3 : 1
Mladost (V)
Vidovice
25.09.2022 15:30
Ratkovići
3 : 1
Mladost (V)
Trešnjevka
Maoča
2 : 4
Mladost (S)
Sibovac
25.09.2022 15:30
Trešnjevka
2 : 4
Mladost (S)
Oskova
Oskova
2 : 1
Vrana
Banovići Selo
25.09.2022 10:30
Oskova
2 : 1
Vrana
Stupari
Stupari
2 : 0
Srnica
Treštenica
25.09.2022 10:30
Stupari
2 : 0
Srnica
Jedinstvo
Donje Dubrave
1 : 1
Konjuh
Kladanj
25.09.2022 10:30
Jedinstvo
1 : 1
Konjuh
Moštre
Moštre
1 : 2
Kralupi
Kralupi
25.09.2022 13:30
Moštre
1 : 2
Kralupi
Gračanica
Gračanica
4 : 2
Napredak 1955
Radovlje
25.09.2022 16:00
Gračanica
4 : 2
Napredak 1955
Ljiljan
Zimča
2 : 8
Poriječani
Poriječani
25.09.2022 16:00
Ljiljan
2 : 8
Poriječani
Dijamant
Građevac
1 : 0
Kološići
Kološići
25.09.2022 13:30
Dijamant
1 : 0
Kološići
Berane
Berane
1 : 0
Bokelj
Kotor
25.09.2022 17:00
Berane
1 : 0
Bokelj
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Mladost DG
Podgoriva
25.09.2022 17:00
Igalo
0 : 0
Mladost DG
Nikšić
Nikšić
2 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
25.09.2022 17:00
Nikšić
2 : 0
Ortrant - Olimpic
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Kom
Podgorica
25.09.2022 17:00
Grbalj
1 : 0
Kom
Zeta
Golubovci
2 : 3
Podgorica
Podgorica
25.09.2022 17:00
Zeta
2 : 3
Podgorica
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
25.09.2022 12:00
Rudar Prijedor
1 : 2
Ljubić
Kozara
Gradiška
6 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
25.09.2022 12:00
Kozara
6 : 0
Podgrmeč
OFK Spartak
Banja Luka
1 : 1
BSK
Banja Luka
25.09.2022 12:00
OFK Spartak
1 : 1
BSK
Krajina
Cazin
2 : 3
Jedinstvo
Bihać
25.09.2022 12:00
Krajina
2 : 3
Jedinstvo
Bratstvo
Gračanica
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
25.09.2022 12:00
Bratstvo
3 : 1
Zvijezda
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 2
Mineral
Teslić
25.09.2022 12:00
Tekstilac Kort
0 : 2
Mineral
Drina
Zvornik
0 : 0
Gradina
Srebrenik
25.09.2022 12:00
Drina
0 : 0
Gradina
Bosna
Visoko
0 : 3
Baton
Sarajevo
25.09.2022 12:30
Bosna
0 : 3
Baton
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Goražde
Goražde
25.09.2022 12:30
Slavija
3 : 0
Goražde
Famos
Hrasnica
2 : 6
Sarajevo
Sarajevo
25.09.2022 12:30
Famos
2 : 6
Sarajevo
Radnik
Hadžići
3 : 0
UNIS
Vogošća
25.09.2022 11:30
Radnik
3 : 0
UNIS
FK Vitez
Vitez
0 : 4
Rudar
Kakanj
25.09.2022 12:30
FK Vitez
0 : 4
Rudar
Simm Bau
Kosova
2 : 6
Iskra
Bugojno
25.09.2022 12:30
Simm Bau
2 : 6
Iskra
Borac
Jelah
0 : 0
Krivaja
Zavidovići
25.09.2022 12:30
Borac
0 : 0
Krivaja
Mladost
Doboj/kakanj
0 : 2
Čelik
Zenica
25.09.2022 12:30
Mladost
0 : 2
Čelik
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 0
GOŠK
Gabela
25.09.2022 14:30
Tomislav
1 : 0
GOŠK
Berane
Berane
0 : 0
Mladost
Donja Gorica
25.09.2022 16:00
Berane
0 : 0
Mladost
Nikšić
Nikšić
1 : 3
Dečić
Tuzi
25.09.2022 16:00
Nikšić
1 : 3
Dečić
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Budva
Budva
25.09.2022 16:00
Rudar
1 : 1
Budva
Kozara
Gradiška
4 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
25.09.2022 10:00
Kozara
4 : 1
Podgrmeč
Spartak 2013
Banja Luka
0 : 0
Borac
Banja Luka
25.09.2022 10:00
Spartak 2013
0 : 0
Borac
Krajina
Cazin
4 : 0
Jedinstvo
Bihać
25.09.2022 10:00
Krajina
4 : 0
Jedinstvo
Modriča Alfa
Modriča
3 : 0
Željezničar
Doboj
25.09.2022 10:00
Modriča Alfa
3 : 0
Željezničar
Bratstvo
Gračanica
0 : 5
Zvijezda
Gradačac
25.09.2022 10:00
Bratstvo
0 : 5
Zvijezda
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Mineral
Banja Vrućica
25.09.2022 10:00
Tekstilac
1 : 1
Mineral
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Borac
Šamac
25.09.2022 10:00
Ilićka 01
2 : 0
Borac
Budućnost
Banovići
5 : 0
Radnički
Lukavac
25.09.2022 10:00
Budućnost
5 : 0
Radnički
Drina
Zvornik
3 : 0
Gradina
Srebrenik
25.09.2022 10:00
Drina
3 : 0
Gradina
Bosna
Visoko
1 : 2
Baton
Sarajevo
25.09.2022 10:00
Bosna
1 : 2
Baton
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 2
Goražde
Goražde
25.09.2022 10:00
Slavija
4 : 2
Goražde
Famos
Hrasnica
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
25.09.2022 10:00
Famos
0 : 0
Sarajevo
Radnik
Hadžići
1 : 0
UNIS
Vogošća
25.09.2022 09:00
Radnik
1 : 0
UNIS
FK Vitez
Vitez
0 : 6
Rudar
Kakanj
25.09.2022 10:00
FK Vitez
0 : 6
Rudar
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Iskra
Bugojno
25.09.2022 10:00
Simm Bau
1 : 1
Iskra
Borac
Jelah
1 : 3
Krivaja
Zavidovići
25.09.2022 10:00
Borac
1 : 3
Krivaja
Mladost
Doboj/Kakanj
0 : 0
Čelik
Zenica
25.09.2022 10:00
Mladost
0 : 0
Čelik
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 1
GOŠK
Gabela
25.09.2022 12:00
Tomislav
2 : 1
GOŠK
Omladinac
Draksenić
0 : 0
Borac
Kozarska Dubica
25.09.2022 11:00
Omladinac
0 : 0
Borac
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Jedinstvo
Žeravica
25.09.2022 10:00
Lijevče
2 : 0
Jedinstvo
BSK
Banja Luka
3 : 1
Lauš
Lauš
25.09.2022 11:30
BSK
3 : 1
Lauš
Ukrina
Čečava
5 : 5
Trebava
Osječani
25.09.2022 10:00
Ukrina
5 : 5
Trebava
Tabanci
Tabanci
2 : 1
Budućnost
Pilica
25.09.2022 11:00
Tabanci
2 : 1
Budućnost
ABC
Podzvizd
2 : 0
Rudar
Sanski Most
25.09.2022 13:00
ABC
2 : 0
Rudar
Krajišnik
Velika Kladuša
4 : 1
Ključ
Ključ
25.09.2022 13:00
Krajišnik
4 : 1
Ključ
Jezerski
Jezerski
0 : 1
Mladost
Polje-Cazin
25.09.2022 13:00
Jezerski
0 : 1
Mladost
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 7
Željezničar
Bosanska Krupa
25.09.2022 13:00
Una Nacionalni park
0 : 7
Željezničar
Radnički
Ćoralići
2 : 2
Kamenica
Bihać
25.09.2022 13:00
Radnički
2 : 2
Kamenica
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
25.09.2022 14:00
Novi Travnik
1 : 0
Sloga
Famos (V)
Vojkovići
1 : 6
Glasinac 1936
Sokolac
25.09.2022 12:00
Famos (V)
1 : 6
Glasinac 1936
Novi Grad
Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
25.09.2022 15:00
Novi Grad
0 : 1
Željezničar
FA Akademika
Sarajevo
5 : 0
Ozren
Semizovac
25.09.2022 15:30
FA Akademika
5 : 0
Ozren
Turbina
Jablanica
0 : 3
Cim
Mostar
25.09.2022 10:00
Turbina
0 : 3
Cim
Rainci
Gornji Rainci
2 : 1
Proleter
Slavinovići
25.09.2022 10:00
Rainci
2 : 1
Proleter
ŠF Živinice 22
Živinice
2 : 1
Mladost
Solina
25.09.2022 12:00
ŠF Živinice 22
2 : 1
Mladost
Full Time
Karakaj
1 : 5
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
25.09.2022 10:00
Full Time
1 : 5
Zvijezda 09
Sloboda
Novi Grad
2 : 3
Bratstvo
Kozarac
25.09.2022 10:00
Sloboda
2 : 3
Bratstvo
Borac
Kozarska Dubica
1 : 7
Rasavci
Rasavci
25.09.2022 10:00
Borac
1 : 7
Rasavci
FSA
Prijedor
9 : 1
Brdo
Hambarine
25.09.2022 10:30
FSA
9 : 1
Brdo
Gomjenica
Prijedor
4 : 1
Brzi
Busnovi
25.09.2022 10:00
Gomjenica
4 : 1
Brzi
Svodna
Svodna
0 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
25.09.2022 10:00
Svodna
0 : 3
Rudar Prijedor
Bratstvo
Kozinci
1 : 6
Sloga
Srbac
25.09.2022 12:00
Bratstvo
1 : 6
Sloga
Lijevče
Nova Topola
13 : 0
Jedinstvo
Žeravica
25.09.2022 12:00
Lijevče
13 : 0
Jedinstvo
BSK
Banja Luka
8 : 1
Lauš
Lauš - Banja Luka
25.09.2022 10:00
BSK
8 : 1
Lauš
Drina
Batar
3 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
25.09.2022 11:00
Drina
3 : 0
OFK Brezik
Majevica
Lopare
2 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
25.09.2022 13:00
Majevica
2 : 0
Sloboda
Jedinstvo (R)
Roćević
4 : 5
Budućnost
Pilica
25.09.2022 10:00
Jedinstvo (R)
4 : 5
Budućnost
Bratstvo
Bratunac
8 : 1
Budućnost
Skelani
25.09.2022 10:00
Bratstvo
8 : 1
Budućnost
Famos
Vojkovići
2 : 0
Omladinac
Han Pijesak
25.09.2022 15:00
Famos
2 : 0
Omladinac
Leotar
Trebinje
1 : 2
LeoStars
Trebinje
25.09.2022 14:00
Leotar
1 : 2
LeoStars
Omladinac
Sanica
0 : 6
Kolibri
Bihać
25.09.2022 11:30
Omladinac
0 : 6
Kolibri
Ključ
Ključ
8 : 0
Radnički (Z)
Zdena
25.09.2022 11:30
Ključ
8 : 0
Radnički (Z)
ABC
Podzvizd
8 : 0
Gomila
Stijena
25.09.2022 11:00
ABC
8 : 0
Gomila
Rudar (K)
Kakanj
4 : 0
Stupčanica
Olovo
25.09.2022 11:30
Rudar (K)
4 : 0
Stupčanica
Fortuna
Zenica
1 : 0
Tempo sport
Zenica
25.09.2022 11:30
Fortuna
1 : 0
Tempo sport
Usora
Usora - Žabljak
1 : 1
Natron
Maglaj
25.09.2022 11:30
Usora
1 : 1
Natron
Moševac
Moševac
0 : 5
Krivaja
Zavidovići
25.09.2022 11:30
Moševac
0 : 5
Krivaja
Žepče 1919
Žepče
1 : 1
Don Bosco
Žepče
25.09.2022 11:30
Žepče 1919
1 : 1
Don Bosco
Fojnica
Fojnica
1 : 0
Busovača
Busovača
25.09.2022 10:00
Fojnica
1 : 0
Busovača
Novi Travnik
Novi Travnik
11 : 1
Kaćuni
Kaćuni
25.09.2022 10:00
Novi Travnik
11 : 1
Kaćuni
Novi Grad 1
Sarajevo
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
25.09.2022 12:30
Novi Grad 1
1 : 1
Slavija
Famos (H)
Hrasnica
0 : 2
Igman
ilidža
25.09.2022 10:00
Famos (H)
0 : 2
Igman
Mlade Nade
Ilidža
1 : 3
AF Devetka
Sarajevo
25.09.2022 12:30
Mlade Nade
1 : 3
AF Devetka
Fair-Play
Sarajevo
2 : 0
Unis
Vogošča
25.09.2022 17:00
Fair-Play
2 : 0
Unis
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Kruševo
Kruševo
25.09.2022 11:00
Zrinjski
2 : 0
Kruševo
Čapljina
Čapljina
4 : 1
Velež
Mostar
25.09.2022 11:30
Čapljina
4 : 1
Velež
Lokomotiva
Mostar
2 : 2
UŠS Fortuna
Mostar
25.09.2022 11:30
Lokomotiva
2 : 2
UŠS Fortuna
Radnički
Lukavac
4 : 1
Betaklub Tango
Devetak
25.09.2022 11:00
Radnički
4 : 1
Betaklub Tango
Gradina
Srebrenik
1 : 1
Perfekt
Srebrenik
25.09.2022 11:00
Gradina
1 : 1
Perfekt
Tuzla Siti
Simin Han
7 : 0
Bosna
Kalesija
25.09.2022 11:00
Tuzla Siti
7 : 0
Bosna
Kolibri
Husino
0 : 0
Budućnost
Banovići
25.09.2022 11:00
Kolibri
0 : 0
Budućnost
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 1
Eurogol
Živinice
25.09.2022 10:00
OFK Tuzla
2 : 1
Eurogol
Borac
Kozarska Dubica
0 : 2
Slaven
Dobrljin
25.09.2022 11:30
Borac
0 : 2
Slaven
FSA
Prijedor
3 : 1
Brdo
Hambarine
25.09.2022 12:00
FSA
3 : 1
Brdo
Gomjenica
Prijedor
6 : 1
Ljubija
Ljubija
25.09.2022 11:30
Gomjenica
6 : 1
Ljubija
Crni vrh
Jaružani
25.09.2022
10:00
Dubrave
Dubrave
25.09.2022 10:00
Crni vrh
:
Dubrave
Bratstvo
Kozinci
0 : 1
Borac
Maglajani
25.09.2022 10:00
Bratstvo
0 : 1
Borac
Lijevče
Nova Topola
0 : 3
13 skojevki
Grbavci
25.09.2022 13:30
Lijevče
0 : 3
13 skojevki
Leotar
Trebinje
0 : 1
LeoStars
Trebinje
25.09.2022 13:00
Leotar
0 : 1
LeoStars
Bajer 99
Velagići
0 : 13
AN Jedinstvo
Bihać
25.09.2022 10:00
Bajer 99
0 : 13
AN Jedinstvo
Ključ
Ključ
0 : 1
Rudar
Kamengrad
25.09.2022 10:00
Ključ
0 : 1
Rudar
ABC
Podzvizd
1 : 0
Gomila
Stijena
25.09.2022 10:00
ABC
1 : 0
Gomila
Rudar
Kakanj
1 : 0
Stupčanica
Olovo
25.09.2022 10:00
Rudar
1 : 0
Stupčanica
Fortuna
Zenica
4 : 1
Tempo sport
Zenica
25.09.2022 10:00
Fortuna
4 : 1
Tempo sport
Usora
Usora
2 : 5
Natron
Maglaj
25.09.2022 10:00
Usora
2 : 5
Natron
Moševac
Moševac
0 : 1
Krivaja
Zavidovići
25.09.2022 10:00
Moševac
0 : 1
Krivaja
Žepče 1919
Žepče
0 : 7
Don Bosco
Žepče
25.09.2022 10:00
Žepče 1919
0 : 7
Don Bosco
Radnički
Lukavac
1 : 2
Betaklub Tango
Devetak
25.09.2022 10:00
Radnički
1 : 2
Betaklub Tango
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Perfekt
Srebrenik
25.09.2022 10:00
Gradina
1 : 2
Perfekt
Tuzla Siti
Simin Han
8 : 0
Bosna
Kalesija
25.09.2022 10:00
Tuzla Siti
8 : 0
Bosna
Kolibri
Husino
0 : 3
Budućnost
Banovići
25.09.2022 10:00
Kolibri
0 : 3
Budućnost
Bambi
Tuzla
7 : 0
Rudar
Bukinje
25.09.2022 10:00
Bambi
7 : 0
Rudar
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 0
Rudar
Han Bila
25.09.2022 12:00
Novi Travnik
3 : 0
Rudar
Radnik
Donji Vakuf
5 : 1
Elektrobosna
Jajce
25.09.2022 12:00
Radnik
5 : 1
Elektrobosna
Iskra
Bugojno
2 : 1
Vlašić
Turbe
25.09.2022 12:00
Iskra
2 : 1
Vlašić
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
J Akademija
Sarajevo
25.09.2022 14:30
Slavija
1 : 2
J Akademija
Baton
Sarajevo
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
25.09.2022 09:00
Baton
0 : 5
Sarajevo
F.A. Akademika
Sarajevo
5 : 0
Željezničar
Sarajevo
25.09.2022 13:30
F.A. Akademika
5 : 0
Željezničar
SFK 2000
Sarajevo
8 : 0
Libero
Goražde
25.09.2022 16:00
SFK 2000
8 : 0
Libero
Borac
Šamac
1 : 2
Prijedor
Prijedor
25.09.2022 11:00
Borac
1 : 2
Prijedor
Ljubić
Prnjavor
0 : 8
Sloga (S)
Srbac
25.09.2022 11:00
Ljubić
0 : 8
Sloga (S)
Mladost
Rogatica
1 : 3
Sloga (P)
Prijedor
25.09.2022 11:30
Mladost
1 : 3
Sloga (P)
Vogošća
Vogošća
3 : 2
Respekt
Sarajevo
25.09.2022 12:00
Vogošća
3 : 2
Respekt
FK Sloboda
Tuzla
9 : 0
Brotnjo
Čitluk
25.09.2022 14:00
FK Sloboda
9 : 0
Brotnjo
Sloga
Zemun
2 : 1
Spartak DOO
Subotica
25.09.2022 13:30
Sloga
2 : 1
Spartak DOO
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
25.09.2022 13:30
ŽFU Zvezda B 2018
0 : 6
Vojvodina
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Požarevac
Požarevac
25.09.2022 17:00
Kolubara
3 : 0
Požarevac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
25.09.2022 11:00
ŽGFK Lavice Dubočica
1 : 1
Napredak Junior 2018
Mladost 2015
Podgorica
2 : 2
Ekonomist
Nikšić
25.09.2022 16:00
Mladost 2015
2 : 2
Ekonomist
Radnik Bumerang
Bijeljina
19 : 0
Lokomotiva
Brčko
25.09.2022 11:00
Radnik Bumerang
19 : 0
Lokomotiva
Emina
Mostar
1 : 1
Borac
Banja Luka
25.09.2022 15:00
Emina
1 : 1
Borac
Iskra
Bugojno
3 : 0
Fortuna
Živinice
25.09.2022 15:30
Iskra
3 : 0
Fortuna

Odbojka

Inova
Banja Luka
3 : 1
Bratunac
Bratunac
25.09.2022 18:00
Inova
3 : 1
Bratunac
Drina
Zvornik
3 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
25.09.2022 15:00
Drina
3 : 1
Slavija
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Radnik
Bijeljina
25.09.2022 15:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Radnik

Rukomet

Mladost
Banja Luka
26 : 19
Bijeljina
Bijeljina
25.09.2022 18:30
Mladost
26 : 19
Bijeljina
Višegrad
Višegrad
34 : 33
ORK Borac
Banja Luka
25.09.2022 16:00
Višegrad
34 : 33
ORK Borac
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
33 : 28
Slavija
Istočno Sarajevo
25.09.2022 18:00
Kozara (KD)
33 : 28
Slavija
Drina
Zvornik
39 : 25
Glasinac
Sokolac
25.09.2022 18:00
Drina
39 : 25
Glasinac
Sloga
Prnjavor
17 : 27
Kozara (G)
Gradiška
25.09.2022 18:30
Sloga
17 : 27
Kozara (G)
Zvornik 1999
Zvornik
25.09.2022
18:00
Teslić
Teslić
25.09.2022 18:00
Zvornik 1999
:
Teslić
Sava 2019
Brod
28 : 43
Perihel
Brčko
25.09.2022 18:00
Sava 2019
28 : 43
Perihel
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
27 : 31
Bosna
Sarajevo
25.09.2022 14:00
Sloga
27 : 31
Bosna
Rvacka
Livno
40 : 28
Radnički
Goražde
25.09.2022 15:00
Rvacka
40 : 28
Radnički
Zrinjski
Mostar
34 : 21
Respect
Sarajevo
25.09.2022 17:00
Zrinjski
34 : 21
Respect
Žepče
Žepče
53 : 23
Krajina
Cazin
25.09.2022 17:00
Žepče
53 : 23
Krajina
Donji Vakuf
Donji Vakuf
25 : 26
Kiseljak
Kiseljak
25.09.2022 18:00
Donji Vakuf
25 : 26
Kiseljak
Borac
Banja Luka
32 : 35
Hadžići
Hadžići
25.09.2022 17:00
Borac
32 : 35
Hadžići
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
26 : 34
Grude
Grude
25.09.2022 17:00
Sloga 2013
26 : 34
Grude
Knežopoljka
Kozarska Dubica
31 : 25
Krivaja
Zavidovići
25.09.2022 16:00
Knežopoljka
31 : 25
Krivaja
Borja
Teslić
19 : 19
Leotar
Trebinje
25.09.2022 15:30
Borja
19 : 19
Leotar