Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 139 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2022


Fudbal

Brekovica 78
Brekovica
0 : 2
Omladinac 75
Pokoj
02.10.2022 15:30
Brekovica 78
0 : 2
Omladinac 75
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 3
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
02.10.2022 15:30
Željezničar
0 : 3
Mladost 1938
Igman
Ilidža
3 : 0
Butmir
Butmir-Ilidža
02.10.2022 15:30
Igman
3 : 0
Butmir
Respekt
Sarajevo
2 : 3
Hrid
Sarajevo
02.10.2022 18:30
Respekt
2 : 3
Hrid
Bojnik
Bojnik
3 : 3
Pofalićki
Sarajevo
02.10.2022 15:30
Bojnik
3 : 3
Pofalićki
Ozren
Semizovac
0 : 0
Mladost
Župča
02.10.2022 16:00
Ozren
0 : 0
Mladost
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 3
Omadinac
Doglodi-Stup
02.10.2022 16:00
SAŠK Napredak
2 : 3
Omadinac
Partizan
Beograd
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
02.10.2022 19:00
Partizan
4 : 1
Vojvodina
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2022 17:00
Mladost GAT
0 : 4
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
02.10.2022 15:00
Spartak ŽK
1 : 2
Radnički 1923
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.10.2022 15:00
Inđija Toyo Tires
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Trayal
Kruševac
02.10.2022 18:00
Metalac
1 : 0
Trayal
Loznica
Loznica
0 : 0
Železničar
Pančevo
02.10.2022 15:00
Loznica
0 : 0
Železničar
Rad
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
02.10.2022 17:00
Rad
2 : 3
IMT
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
02.10.2022 15:00
Budućnost
0 : 1
Iskra
Igalo
Herceg Novi
0 : 11
Bokelj
Kotor
02.10.2022 15:30
Igalo
0 : 11
Bokelj
Nikšić
Nikšić
0 : 2
Berane
Berane
02.10.2022 15:30
Nikšić
0 : 2
Berane
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Mladost DG
Podgoriva
02.10.2022 15:30
Grbalj
2 : 3
Mladost DG
Zeta
Golubovci
2 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
02.10.2022 15:30
Zeta
2 : 0
Ortrant - Olimpic
Podgorica
Podgorica
0 : 1
Kom
Podgorica
02.10.2022 15:30
Podgorica
0 : 1
Kom
Leeds United
0 : 0
Aston Villa
Birmingham
02.10.2022 17:30
Leeds United
0 : 0
Aston Villa
Manchester City
Manchester
6 : 3
Manchester United
Manchester
02.10.2022 15:00
Manchester City
6 : 3
Manchester United
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 3
FC Augsburg
Augsburg
02.10.2022 17:30
FC Schalke 04
2 : 3
FC Augsburg
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
1899 Hoffenheim
02.10.2022 15:30
Hertha BSC
1 : 1
1899 Hoffenheim
AC Ajaccio
1 : 3
Clermont Foot 63
02.10.2022 15:00
AC Ajaccio
1 : 3
Clermont Foot 63
AJ Auxerre
1 : 1
Stade Brestois 29
02.10.2022 15:00
AJ Auxerre
1 : 1
Stade Brestois 29
AS Monaco
4 : 1
FC Nantes
02.10.2022 17:05
AS Monaco
4 : 1
FC Nantes
Lorient
Lorient
2 : 1
Lille OSC
02.10.2022 13:00
Lorient
2 : 1
Lille OSC
RC Lens
1 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
02.10.2022 20:45
RC Lens
1 : 0
Olympique Lyonnais
Toulouse
Toulouse
4 : 2
Montpellier
Montpellier
02.10.2022 15:00
Toulouse
4 : 2
Montpellier
Troyes
Troyes
2 : 2
Stade de Reims
02.10.2022 15:00
Troyes
2 : 2
Stade de Reims
Atalanta
Ciserano
1 : 0
Fiorentina
Firenze
02.10.2022 18:00
Atalanta
1 : 0
Fiorentina
Juventus
Torino
3 : 0
Bologna
Bologna
02.10.2022 20:45
Juventus
3 : 0
Bologna
Lazio
Roma
4 : 0
Spezia
La Spezia
02.10.2022 12:30
Lazio
4 : 0
Spezia
Lecce
Lecce
1 : 1
Cremonese
Cremona
02.10.2022 15:00
Lecce
1 : 1
Cremonese
Sampdoria
Genova
0 : 3
Monza
Monza
02.10.2022 15:00
Sampdoria
0 : 3
Monza
Sassuolo
Sassuolo
5 : 0
Salernitana
Salerno
02.10.2022 15:00
Sassuolo
5 : 0
Salernitana
Celta Vigo
1 : 0
Real Betis Balompié
Seville
02.10.2022 16:15
Celta Vigo
1 : 0
Real Betis Balompié
Espanyol
Barcelona
2 : 2
Valencia
Valencia
02.10.2022 14:00
Espanyol
2 : 2
Valencia
Girona FC
Girona
3 : 5
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
02.10.2022 18:30
Girona FC
3 : 5
Real Sociedad
Real Madrid
Madrid
1 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
02.10.2022 21:00
Real Madrid
1 : 1
Osasuna
Kom
Podgorica
6 : 3
Berane
Berane
02.10.2022 15:00
Kom
6 : 3
Berane
Rudar
Pljevlja
2 : 3
Arsenal
Tivat
02.10.2022 12:00
Rudar
2 : 3
Arsenal
Dečić
Tuzi
2 : 2
Mladost
Donja Gorica
02.10.2022 14:00
Dečić
2 : 2
Mladost
Petrovac
Petrovac
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
02.10.2022 15:00
Petrovac
2 : 1
Jedinstvo
Budućnost
Padgorica
5 : 1
Zeta
Golubovci
02.10.2022 15:00
Budućnost
5 : 1
Zeta
Podgorica
Podgorica
3 : 1
Sutjeska
Nikšić
02.10.2022 11:00
Podgorica
3 : 1
Sutjeska
Željezničar Sport team
Banja Luka
0 : 2
Borac
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Željezničar Sport team
0 : 2
Borac
BSK
Banja Luka
3 : 2
Krajina
Cazin
02.10.2022 12:00
BSK
3 : 2
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
OFK Spartak
Banja Luka
02.10.2022 12:00
Podgrmeč
1 : 2
OFK Spartak
Sloboda
Novi Grad
0 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
02.10.2022 12:00
Sloboda
0 : 3
Rudar Prijedor
Baton
Sarajevo
12 : 2
Rudar
Breza
02.10.2022 13:30
Baton
12 : 2
Rudar
Ilijaš
Ilijaš
7 : 1
Sutjeska
Foča
02.10.2022 12:30
Ilijaš
7 : 1
Sutjeska
UNIS
Vogošća
5 : 3
Novi Grad
Sarajevo
02.10.2022 13:30
UNIS
5 : 3
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Stupčanica
Olovo
02.10.2022 13:30
Sarajevo
1 : 0
Stupčanica
Goražde
Goražde
2 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
02.10.2022 12:30
Goražde
2 : 0
SAŠK Napredak
Bosna
Visoko
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
02.10.2022 13:30
Bosna
1 : 2
Slavija
Rudar
Kakanj
4 : 0
NK Vitez
Vitez
02.10.2022 13:30
Rudar
4 : 0
NK Vitez
TOŠK
Tešanj
1 : 8
Romari
Vitez
02.10.2022 13:30
TOŠK
1 : 8
Romari
Travnik
Travnik
0 : 2
Mladost
Doboj/kakanj
02.10.2022 13:30
Travnik
0 : 2
Mladost
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Fortuna
Zenica
02.10.2022 13:30
Krivaja
1 : 1
Fortuna
Iskra
Bugojno
10 : 0
Borac
Jelah
02.10.2022 13:30
Iskra
10 : 0
Borac
FK Vitez
Vitez
2 : 1
Simm Bau
Kosova
02.10.2022 13:30
FK Vitez
2 : 1
Simm Bau
Troglav 1918
Livno
4 : 0
Čapljina
Čapljina
02.10.2022 12:30
Troglav 1918
4 : 0
Čapljina
GOŠK
Gabela
4 : 0
Ljubuški
Ljubuški
02.10.2022 12:00
GOŠK
4 : 0
Ljubuški
Leotar
Trebinje
3 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
02.10.2022 12:00
Leotar
3 : 1
Tomislav
Brotnjo
Čitluk
4 : 2
Neum
Neum
02.10.2022 13:30
Brotnjo
4 : 2
Neum
Mornar 1923
Bar
3 : 2
Mladost
Donja Gorica
02.10.2022 15:00
Mornar 1923
3 : 2
Mladost
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Arsenal
Tivat
02.10.2022 15:00
Rudar
1 : 1
Arsenal
Borac
Banja Luka
1 : 1
Krajina
Cazin
02.10.2022 10:00
Borac
1 : 1
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Podgrmeč
2 : 4
Spartak 2013
Laktaši
Laktaši
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Laktaši
1 : 2
Željezničar Sport Team
Lokomotiva
Brčko
2 : 3
Radnik
Bijeljina
02.10.2022 10:00
Lokomotiva
2 : 3
Radnik
Baton
Sarajevo
7 : 0
Rudar
Breza
02.10.2022 11:00
Baton
7 : 0
Rudar
Ilijaš
Ilijaš
0 : 0
Sutjeska
Foča
02.10.2022 10:00
Ilijaš
0 : 0
Sutjeska
UNIS
Vogošća
0 : 0
Novi Grad
Sarajevo
02.10.2022 11:00
UNIS
0 : 0
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
8 : 0
Stupčanica
Olovo
02.10.2022 11:00
Sarajevo
8 : 0
Stupčanica
Goražde
Goražde
2 : 1
SAŠK Napredak
Sarajevo
02.10.2022 10:00
Goražde
2 : 1
SAŠK Napredak
Bosna
Visoko
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
02.10.2022 11:00
Bosna
1 : 3
Slavija
Rudar
Kakanj
9 : 0
NK Vitez
Vitez
02.10.2022 11:00
Rudar
9 : 0
NK Vitez
TOŠK
Tešanj
1 : 0
Romari
Vitez
02.10.2022 11:00
TOŠK
1 : 0
Romari
Travnik
Travnik
1 : 4
Mladost
Doboj/Kakanj
02.10.2022 11:00
Travnik
1 : 4
Mladost
Krivaja
Zavidovići
4 : 0
Fortuna
Zenica
02.10.2022 11:00
Krivaja
4 : 0
Fortuna
Iskra
Bugojno
4 : 2
Borac
Jelah
02.10.2022 11:00
Iskra
4 : 2
Borac
FK Vitez
Vitez
1 : 1
Simm Bau
Kosova
02.10.2022 11:00
FK Vitez
1 : 1
Simm Bau
Troglav 1918
Livno
2 : 1
Čapljina
Čapljina
02.10.2022 10:00
Troglav 1918
2 : 1
Čapljina
GOŠK
Gabela
4 : 0
Ljubuški
Ljubuški
02.10.2022 10:00
GOŠK
4 : 0
Ljubuški
Brotnjo
Čitluk
4 : 3
Neum
Neum
02.10.2022 11:00
Brotnjo
4 : 3
Neum
Sloga (S)
Srbac
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
02.10.2022 10:00
Sloga (S)
1 : 1
Lijevče
Sloga (T)
Trn
5 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
02.10.2022 10:00
Sloga (T)
5 : 0
Potkozarje
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 1
Čelinac
Čelinac
02.10.2022 14:00
Željezničar Sport team
4 : 1
Čelinac
Famos
Vojkovići
1 : 2
Romanija
Pale
02.10.2022 14:00
Famos
1 : 2
Romanija
Ključ
Ključ
2 : 3
Jezerski
Jezerski
02.10.2022 13:30
Ključ
2 : 3
Jezerski
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 2
ABC
Podzvizd
02.10.2022 13:30
Sloga
1 : 2
ABC
Baton
Sarajevo
1 : 2
Famos (H)
Hrasnica
02.10.2022 15:30
Baton
1 : 2
Famos (H)
Sloga
Srbac
0 : 5
Lijevče
Nova Topola
02.10.2022 12:00
Sloga
0 : 5
Lijevče
Naprijed
Banja Luka
2 : 2
BSK
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Naprijed
2 : 2
BSK
Željezničar Sport tim
Banja Luka
0 : 1
Čelinac
Čelinac
02.10.2022 16:00
Željezničar Sport tim
0 : 1
Čelinac
Budućnost
Banja Luka
0 : 3
Mladost Farma prom
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Budućnost
0 : 3
Mladost Farma prom
Famos
Vojkovići
6 : 0
Romanija
Pale
02.10.2022 12:00
Famos
6 : 0
Romanija
Radnički (R)
Ripač
1 : 3
Metalac
Veliki Lug
02.10.2022 12:30
Radnički (R)
1 : 3
Metalac
Kolibri
Bihać
0 : 4
Ključ
Ključ
02.10.2022 11:30
Kolibri
0 : 4
Ključ
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
5 : 0
Omladinac
Sanica
02.10.2022 11:30
Mladost 1938
5 : 0
Omladinac
Gomila
Stijena
0 : 9
Krajišnik
Velika Kladuša
02.10.2022 11:30
Gomila
0 : 9
Krajišnik
Vitez
Bužim
2 : 1
Radnički
Ćoralić
02.10.2022 11:30
Vitez
2 : 1
Radnički
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
14 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
02.10.2022 11:30
Mladost (P-C)
14 : 0
Mladost (V)
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 6
Krajina
Cazin
02.10.2022 11:30
Bratstvo
0 : 6
Krajina
Nemila
Nemila
4 : 0
Usora
Usora - Žabljak
02.10.2022 10:00
Nemila
4 : 0
Usora
FA Akademika
Sarajevo
9 : 0
Mlade Nade
Ilidža
02.10.2022 08:30
FA Akademika
9 : 0
Mlade Nade
Mladost
Župča
1 : 4
Fair-Play
Sarajevo
02.10.2022 11:00
Mladost
1 : 4
Fair-Play
Borac
Maglajani
2 : 2
Lijevče
Nova Topola
02.10.2022 10:00
Borac
2 : 2
Lijevče
Sloga
Trn
6 : 2
Crni vrh
Jaružani
02.10.2022 12:00
Sloga
6 : 2
Crni vrh
Džaja
Banja Luka
1 : 5
BSK
Banja Luka
02.10.2022 10:00
Džaja
1 : 5
BSK
Lauš
Banja Luka
0 : 2
Čelinac
Čelinac
02.10.2022 14:30
Lauš
0 : 2
Čelinac
AN Jedinstvo
Bihać
2 : 0
Ključ
Ključ
02.10.2022 10:00
AN Jedinstvo
2 : 0
Ključ
Mladost
Bosanski Petrovac
5 : 0
Bajer 99
Velagići
02.10.2022 10:00
Mladost
5 : 0
Bajer 99
Gomila
Stijena
1 : 7
Krajišnik
Velika Kladuša
02.10.2022 10:00
Gomila
1 : 7
Krajišnik
Zvijezda
Velika Kladuša
7 : 0
ABC
Podzvizd
02.10.2022 10:00
Zvijezda
7 : 0
ABC
Vitez
Bužim
0 : 6
Radnički
Ćoralići
02.10.2022 10:00
Vitez
0 : 6
Radnički
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 2
Krajina
Cazin
02.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 2
Krajina
Nemila
Nemila
7 : 1
Usora
Usora
02.10.2022 11:30
Nemila
7 : 1
Usora
F.A. Akademika
Sarajevo
5 : 0
Fair - Play
Sarajevo
02.10.2022 10:00
F.A. Akademika
5 : 0
Fair - Play
Ilijaš
Ilijaš
4 : 0
Željezničar
Sarajevo
02.10.2022 16:00
Ilijaš
4 : 0
Željezničar
Split
Split
0 : 1
Osijek
Osijek
02.10.2022 18:00
Split
0 : 1
Osijek
Hajduk
Split
3 : 1
Agram
Zagreb
02.10.2022 18:00
Hajduk
3 : 1
Agram
Donat
Zadar
7 : 0
Viktorija
Slavonski Brod
02.10.2022 18:00
Donat
7 : 0
Viktorija
Dinamo
Zagreb
11 : 1
Rijeka
Rijeka
02.10.2022 18:00
Dinamo
11 : 1
Rijeka
Borac
Banja Luka
0 : 18
Radnik Bumerang
Bijeljina
02.10.2022 16:00
Borac
0 : 18
Radnik Bumerang

Futsal

Brskovo
Mojkovac
6 : 3
Bajo Pivljanin
Plužine
02.10.2022 17:00
Brskovo
6 : 3
Bajo Pivljanin
Pruška
Bijelo Polje
3 : 3
Studentski dom
Podgorica
02.10.2022 19:00
Pruška
3 : 3
Studentski dom

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
94 : 59
Split
Split
02.10.2022 19:00
Budućnost VOLI
94 : 59
Split
Cedevita Olimpija
Ljubljana
98 : 81
Borac Mozzart
Čačak
02.10.2022 21:00
Cedevita Olimpija
98 : 81
Borac Mozzart
Cibona
Zagreb
81 : 105
Partizan Mozzart Bet
Beograd
02.10.2022 17:00
Cibona
81 : 105
Partizan Mozzart Bet
Mladost MaxBet
Zemun
78 : 110
Sloboda
Užice
02.10.2022 13:00
Mladost MaxBet
78 : 110
Sloboda
Metalac
Valjevo
79 : 70
Zdravlje Leskovac
Leskovac
02.10.2022 19:00
Metalac
79 : 70
Zdravlje Leskovac

Odbojka

Morača
Podgorca
0 : 3
Herceg Novi
Herceg Novi
02.10.2022 17:00
Morača
0 : 3
Herceg Novi
Akademija
Herceg Novi
1 : 3
Albatros
Herceg Novi
02.10.2022 19:30
Akademija
1 : 3
Albatros

Rukomet

Komovi
Andrijevica
22 : 26
Berane 1949
Berane
02.10.2022 19:30
Komovi
22 : 26
Berane 1949
Mornar 7
Bar
25 : 25
Jedinstvo
Bijelo Polje
02.10.2022 19:30
Mornar 7
25 : 25
Jedinstvo