Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 337 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2022


Fudbal

Leotar
Trebinje
4 : 1
Sloga Meridian
Doboj
08.10.2022 15:00
Leotar
4 : 1
Sloga Meridian
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
08.10.2022 17:00
Željezničar
0 : 1
Zrinjski
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 3
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
08.10.2022 17:00
Sarajevo
1 : 0
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
5 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
08.10.2022 15:00
Slavija
5 : 0
Sloboda (MG)
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
08.10.2022 15:00
Zvijezda 09
2 : 2
Rudar Prijedor
Podrinje
Janja
2 : 0
Željezničar
Banja Luka
08.10.2022 15:00
Podrinje
2 : 0
Željezničar
Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 0
Drina
Zvornik
08.10.2022 15:00
Sloboda (NG)
3 : 0
Drina
Modriča
Modriča
3 : 0
Ljubić
Prnjavor
08.10.2022 15:00
Modriča
3 : 0
Ljubić
Kozara
Gradiška
1 : 0
Famos
Vojkovići
08.10.2022 15:00
Kozara
1 : 0
Famos
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 1
Sutjeska
Foča
08.10.2022 15:00
Krupa
5 : 1
Sutjeska
Laktaši
Laktaši
2 : 1
Tekstilac
Derventa
08.10.2022 15:00
Laktaši
2 : 1
Tekstilac
BSK
Banja Luka
2 : 0
Polet 1926
Brod
08.10.2022 15:00
BSK
2 : 0
Polet 1926
Sloga (S)
Srbac
1 : 1
Jedinstvo
Žeravica
08.10.2022 15:00
Sloga (S)
1 : 1
Jedinstvo
Progres
Kneževo
1 : 0
Gorica
Šipovo
08.10.2022 15:00
Progres
1 : 0
Gorica
FSA
Prijedor
1 : 0
Sloga (T)
Trn
08.10.2022 15:00
FSA
1 : 0
Sloga (T)
Guber
Srebrenica
2 : 1
Proleter
Dvorovi
08.10.2022 15:00
Guber
2 : 1
Proleter
Mladost (R)
Rogatica
4 : 0
Podrinje
Tršić
08.10.2022 15:00
Mladost (R)
4 : 0
Podrinje
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 2
Vlasenica
Vlasenica
08.10.2022 15:00
Rudar 1925
3 : 2
Vlasenica
Budućnost
Pilica
7 : 2
Mladost (G)
Gacko
08.10.2022 15:00
Budućnost
7 : 2
Mladost (G)
Lauš
Banja Luka
3 : 0
Slaven
Dobrljin
08.10.2022 15:30
Lauš
3 : 0
Slaven
Bratstvo
Kozarac
0 : 2
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
08.10.2022 15:30
Bratstvo
0 : 2
Polet Krajišnik
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
08.10.2022 15:30
Lijevče
2 : 0
Plamen
Mineral
Banja Vrućica
2 : 0
Skugrić
Skugrić
08.10.2022 15:30
Mineral
2 : 0
Skugrić
Trebava
Osječani
3 : 0
Naša krila
Kostajnica
08.10.2022 15:30
Trebava
3 : 0
Naša krila
Tabanci
Tabanci
0 : 3
Birač
Derventa
08.10.2022 15:30
Tabanci
0 : 3
Birač
Janja 2009
Janja
1 : 6
Partizan
Donja Trnova
08.10.2022 15:30
Janja 2009
1 : 6
Partizan
Mladost (VO)
Velika Obarska
1 : 1
Drina
Batar
08.10.2022 15:30
Mladost (VO)
1 : 1
Drina
Mladi Krajišnik
Kukulje
3 : 1
Kozara
Turjak
08.10.2022 15:30
Mladi Krajišnik
3 : 1
Kozara
OFK Banja Luka
Banja Luka
1 : 1
Spartak 2013
Banja Luka
08.10.2022 20:00
OFK Banja Luka
1 : 1
Spartak 2013
Mladost Farmaprom
Zalužani
4 : 0
Vrbas
Banja Luka
08.10.2022 15:30
Mladost Farmaprom
4 : 0
Vrbas
Borac
Drvar
5 : 0
Omladinac
Banja Luka
08.10.2022 15:30
Borac
5 : 0
Omladinac
Karanovac
Karanovac
2 : 0
Sloboda
Piskavica
08.10.2022 15:30
Karanovac
2 : 0
Sloboda
Sloboda GS
Grabovica
2 : 0
Zborište
Zborište
08.10.2022 15:30
Sloboda GS
2 : 0
Zborište
Sloga 94
Bijeljina
3 : 3
Obarska
Velika Obarska
08.10.2022 15:30
Sloga 94
3 : 3
Obarska
Bratstvo
Bratunac
2 : 10
Radnički
Karakaj
08.10.2022 15:00
Bratstvo
2 : 10
Radnički
Napredak
Donji Šepak
3 : 0
Pecka
Roćević
08.10.2022 15:00
Napredak
3 : 0
Pecka
Borac
Osmaci
08.10.2022
15:00
Polet
Kravica
08.10.2022 15:00
Borac
:
Polet
Milan
Kosjerovo
2 : 1
Bratstvo
Povelič
08.10.2022 16:00
Milan
2 : 1
Bratstvo
Mladost
Seferovci
0 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
08.10.2022 15:30
Mladost
0 : 3
Stevan Dukić
Polet
Čović Polje
2 : 2
Sloboda
Mrtvica
08.10.2022 15:00
Polet
2 : 2
Sloboda
Krbeti
Krbeti
3 : 0
Budućnost Red Star
Vučilovac
08.10.2022 15:00
Krbeti
3 : 0
Budućnost Red Star
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Goražde
Goražde
08.10.2022 15:00
Zvijezda
2 : 1
Goražde
Travnik
Travnik
1 : 0
Gradina
Srebrenik
08.10.2022 15:00
Travnik
1 : 0
Gradina
Jedinstvo
Bihać
3 : 1
Rudar
Kakanj
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 1
Rudar
Radnički
Lukavac
3 : 1
TOŠK
Tešanj
08.10.2022 15:00
Radnički
3 : 1
TOŠK
Mladost
Doboj/Kakanj
0 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
08.10.2022 15:00
Mladost
0 : 1
Tomislav
Radnik
Hadžići
0 : 2
GOŠK
Gabela
08.10.2022 15:00
Radnik
0 : 2
GOŠK
Simm-Bau
Kosova
2 : 0
Budućnost
Banovići
08.10.2022 15:00
Simm-Bau
2 : 0
Budućnost
Krajina
Cazin
7 : 1
Vitez
Bužim
08.10.2022 15:00
Krajina
7 : 1
Vitez
Iskra
Bugojno
0 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
08.10.2022 15:00
Iskra
0 : 1
Bratstvo
FK Vitez
Vitez
0 : 0
NK Vitez
Vitez
08.10.2022 15:00
FK Vitez
0 : 0
NK Vitez
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 0
Rudar (K)
Kamengrad
08.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Rudar (K)
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
08.10.2022 15:00
Novi Travnik
1 : 0
Rudar (HB)
Odžak 102
Odžak
2 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
08.10.2022 15:00
Odžak 102
2 : 1
Gornji Rahić
Mladost (M)
Malešići
0 : 0
Orahovica 74
Orahovica
08.10.2022 15:00
Mladost (M)
0 : 0
Orahovica 74
Napredak
Matići
0 : 0
Sloga
Tojšići
08.10.2022 15:00
Napredak
0 : 0
Sloga
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Ilijaš
Ilijaš
08.10.2022 15:00
Krivaja
1 : 1
Ilijaš
UNIS
Vogošća
0 : 0
Famos
Hrasnica
08.10.2022 15:00
UNIS
0 : 0
Famos
Bosna
Visoko
4 : 1
Baton
Sarajevo
08.10.2022 15:00
Bosna
4 : 1
Baton
Omladinac 75
Pokoj
7 : 2
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
08.10.2022 15:00
Omladinac 75
7 : 2
Mladost 1938
Bajer 99
Velagići
4 : 0
Ključ
Ključ
08.10.2022 15:00
Bajer 99
4 : 0
Ključ
Hajduk
Orašje
0 : 3
Vitanovići 78
Vitanovići
08.10.2022 15:00
Hajduk
0 : 3
Vitanovići 78
Sloga (T)
Tolisa
2 : 0
Dinamo 75
Prijedor
08.10.2022 15:00
Sloga (T)
2 : 0
Dinamo 75
Mramor
Babice
0 : 0
Slatina
Bašigovci
08.10.2022 15:00
Mramor
0 : 0
Slatina
Mostar
Mostar
0 : 2
Neretva 2020
Čeljevo
08.10.2022 16:30
Mostar
0 : 2
Neretva 2020
Mladost (Sol.)
Solina
1 : 0
Partizan
Kiseljak
08.10.2022 15:00
Mladost (Sol.)
1 : 0
Partizan
Krušik
Gornje Vukovije
3 : 1
Jablanica
Barice
08.10.2022 15:00
Krušik
3 : 1
Jablanica
Trešnjevka
Maoča
4 : 2
Napredak
Omerbegovača
08.10.2022 15:00
Trešnjevka
4 : 2
Napredak
Frankopan
Špionica Srednja
2 : 1
Mladost (S)
Sibovac
08.10.2022 15:00
Frankopan
2 : 1
Mladost (S)
Sapna
Sapna
1 : 1
Teočak
Teočak
08.10.2022 15:30
Sapna
1 : 1
Teočak
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 0
Mladost GAT
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Napredak
Kruševac
08.10.2022 15:00
Mladost (L)
3 : 1
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
TSC
Bačka Topola
08.10.2022 19:00
Vojvodina
1 : 2
TSC
IMT
Beograd
4 : 2
OFK Vršac
Vršac
08.10.2022 15:00
IMT
4 : 2
OFK Vršac
Železničar
Pančevo
4 : 1
Rad
Beograd
08.10.2022 15:00
Železničar
4 : 1
Rad
Zlatibor
Čajetina
2 : 3
Loznica
Loznica
08.10.2022 15:00
Zlatibor
2 : 3
Loznica
Trayal
Kruševac
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
08.10.2022 17:00
Trayal
0 : 0
Radnički (SM)
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
08.10.2022 15:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 1
Metalac
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Inđija
08.10.2022 15:00
RFK Grafičar
1 : 1
Inđija Toyo Tires
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
2 : 1
Leicester City
Leicester
08.10.2022 16:00
AFC Bournemouth
2 : 1
Leicester City
Chelsea
London
3 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
08.10.2022 16:00
Chelsea
3 : 0
Wolverhampton
Manchester City
Manchester
4 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
08.10.2022 16:00
Manchester City
4 : 0
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
5 : 1
Brentford
08.10.2022 16:00
Newcastle United
5 : 1
Brentford
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
08.10.2022 18:30
Brighton & Hove Albion
0 : 1
Tottenham Hotspur
1. FSV Mainz 05
Mainz
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
08.10.2022 15:30
1. FSV Mainz 05
1 : 1
RB Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
08.10.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
4 : 0
FC Schalke 04
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 2
Bayern München
München
08.10.2022 18:30
Borussia Dortmund
2 : 2
Bayern München
FC Augsburg
Augsburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
08.10.2022 15:30
FC Augsburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
VfL Bochum
3 : 0
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
08.10.2022 15:30
VfL Bochum
3 : 0
Eintracht Frankfurt
Olympique de Marseille
1 : 2
AC Ajaccio
08.10.2022 17:00
Olympique de Marseille
1 : 2
AC Ajaccio
Stade de Reims
0 : 0
Paris Saint-Germain
08.10.2022 21:00
Stade de Reims
0 : 0
Paris Saint-Germain
Bologna
Bologna
1 : 1
Sampdoria
Genova
08.10.2022 20:45
Bologna
1 : 1
Sampdoria
Milan
Milano
2 : 0
Juventus
Torino
08.10.2022 18:00
Milan
2 : 0
Juventus
Sassuolo
Sassuolo
1 : 2
Inter
Milan
08.10.2022 15:00
Sassuolo
1 : 2
Inter
Atlético Madrid
Madrid
2 : 1
Girona FC
Girona
08.10.2022 16:15
Atlético Madrid
2 : 1
Girona FC
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Real Madrid
Madrid
08.10.2022 21:00
Getafe
0 : 1
Real Madrid
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
08.10.2022 18:30
Sevilla
1 : 1
Athletic Club
UD Almería
Almeria
3 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
08.10.2022 14:00
UD Almería
3 : 1
Rayo Vallecano
Mornar
Bar
4 : 1
Kom
Podgorica
08.10.2022 15:00
Mornar
4 : 1
Kom
Petrovac
Petrovac
4 : 1
Arsenal
Tivat
08.10.2022 11:00
Petrovac
4 : 1
Arsenal
Budućnost
Padgorica
4 : 2
Mladost
Donja Gorica
08.10.2022 15:00
Budućnost
4 : 2
Mladost
Bokelj
Kotor
1 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
08.10.2022 15:00
Bokelj
1 : 4
Jedinstvo
Borac
Banja Luka
5 : 0
Radnik (B)
Bijeljina
08.10.2022 15:00
Borac
5 : 0
Radnik (B)
Željezničar
Sarajevo
2 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
08.10.2022 13:00
Željezničar
2 : 3
Željezničar Sport team
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 0
Sloga
Doboj
08.10.2022 15:00
Široki Brijeg
4 : 0
Sloga
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 1
Bosna
Visoko
08.10.2022 13:30
SAŠK Napredak
0 : 1
Bosna
Stupčanica
Olovo
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
08.10.2022 13:30
Stupčanica
1 : 2
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Igman
Ilidža
08.10.2022 13:30
Novi Grad
0 : 3
Igman
Fortuna
Zenica
1 : 3
Iskra
Bugojno
08.10.2022 13:30
Fortuna
1 : 3
Iskra
Žepče 1919
Žepče
2 : 0
Travnik
Travnik
08.10.2022 13:30
Žepče 1919
2 : 0
Travnik
Romari
Vitez
2 : 2
Čelik
Zenica
08.10.2022 13:30
Romari
2 : 2
Čelik
Neum
Neum
4 : 1
Igman
Konjic
08.10.2022 13:30
Neum
4 : 1
Igman
Grude
Grude
1 : 2
Stolac
Stolac
08.10.2022 13:30
Grude
1 : 2
Stolac
Klis
Buturović Polje
1 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
08.10.2022 13:30
Klis
1 : 4
Branitelj
Petrovac
Petrovac
0 : 1
Jezero
Plav
08.10.2022 14:30
Petrovac
0 : 1
Jezero
Dečić
Tuzi
6 : 0
Rudar
Pljevlja
08.10.2022 14:30
Dečić
6 : 0
Rudar
Brskovo
Mojkovac
2 : 5
Zeta
Podgorica
08.10.2022 14:30
Brskovo
2 : 5
Zeta
Igalo
Igalo
10 : 1
Nikšić
Nikšić
08.10.2022 14:30
Igalo
10 : 1
Nikšić
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Podgorica
Podgorica
08.10.2022 14:30
Sutjeska
2 : 0
Podgorica
Mladost
Donja Gorica
0 : 4
Iskra
Danilovgrad
08.10.2022 18:30
Mladost
0 : 4
Iskra
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Mornar 1923
Bar
08.10.2022 14:30
Jedinstvo
2 : 0
Mornar 1923
Berane
Berane
1 : 1
Kom
Podgorica
08.10.2022 14:30
Berane
1 : 1
Kom
Velež
Mostar
4 : 0
Igman
Konjic
08.10.2022 17:00
Velež
4 : 0
Igman
Tuzla City
Tuzla
1 : 0
Posušje
Posušje
08.10.2022 16:00
Tuzla City
1 : 0
Posušje
Željezničar Sport Team
Banja Luka
4 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
08.10.2022 09:30
Željezničar Sport Team
4 : 0
Sloboda
SAŠK Napredak
Sarajevo
3 : 0
Bosna
Visoko
08.10.2022 11:00
SAŠK Napredak
3 : 0
Bosna
Stupčanica
Olovo
0 : 5
Željezničar
Sarajevo
08.10.2022 11:00
Stupčanica
0 : 5
Željezničar
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Igman
Ilidža
08.10.2022 11:00
Novi Grad
1 : 0
Igman
Fortuna
Zenica
1 : 2
Iskra
Bugojno
08.10.2022 11:00
Fortuna
1 : 2
Iskra
Žepče 1919
Žepče
6 : 2
Travnik
Travnik
08.10.2022 11:00
Žepče 1919
6 : 2
Travnik
Romari
Vitez
2 : 0
Čelik
Zenica
08.10.2022 11:00
Romari
2 : 0
Čelik
Grude
Grude
5 : 3
Stolac
Stolac
08.10.2022 11:00
Grude
5 : 3
Stolac
Klis
Buturović Polje
1 : 3
Branitelj
Rodoč-Jasenica
08.10.2022 11:00
Klis
1 : 3
Branitelj
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 5
FSA
Prijedor
08.10.2022 11:00
Plamen
1 : 5
FSA
Sloga
Saničani-Rakelići
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
08.10.2022 13:00
Sloga
2 : 1
Borac
Čelinac
Čelinac
2 : 0
OFK Spartak
Banja Luka
08.10.2022 11:30
Čelinac
2 : 0
OFK Spartak
Mladost
Kotor Varoš
3 : 1
Naprijed
Banja Luka
08.10.2022 11:30
Mladost
3 : 1
Naprijed
Sloga (J)
Jakeš
4 : 4
Pelagićevo 21
Pelagićevo
08.10.2022 16:00
Sloga (J)
4 : 4
Pelagićevo 21
Rudar
Stanari
12 : 0
Zvijezda
Kakmuž
08.10.2022 10:00
Rudar
12 : 0
Zvijezda
Rudanka
Rudanka
10 : 0
Pridjel
Pridjel Donji
08.10.2022 10:00
Rudanka
10 : 0
Pridjel
4 juli
Pojezna
2 : 6
Vučijak
Majevac
08.10.2022 10:00
4 juli
2 : 6
Vučijak
Trebava
Osječani
3 : 1
Hajduk
Kožuhe
08.10.2022 10:00
Trebava
3 : 1
Hajduk
Hercegovac
Bileća
2 : 1
LeoStars
Trebinje
08.10.2022 12:30
Hercegovac
2 : 1
LeoStars
Brekovica 78
Brekovica
1 : 1
ABC
Podzvizd
08.10.2022 13:00
Brekovica 78
1 : 1
ABC
Kamenica
Bihać
2 : 4
Željezničar
Bosanska Krupa
08.10.2022 13:00
Kamenica
2 : 4
Željezničar
Jajce
Jajce
7 : 1
Busovača
Busovača
08.10.2022 13:00
Jajce
7 : 1
Busovača
Vlašić
Turbe
4 : 0
Fojnica
Fojnica
08.10.2022 11:00
Vlašić
4 : 0
Fojnica
Radnik
Donji Vakuf
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
08.10.2022 10:00
Radnik
2 : 0
Novi Travnik
Romanija
Pale
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
08.10.2022 11:00
Romanija
1 : 1
Željezničar
Famos (H)
Hrasnica
3 : 9
Glasinac 1936
Sokolac
08.10.2022 12:00
Famos (H)
3 : 9
Glasinac 1936
Igman
Ilidža
2 : 1
Baton
Sarajevo
08.10.2022 14:00
Igman
2 : 1
Baton
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 0
Jang bojs
Sarajevo
08.10.2022 10:00
Miske - Akademija
0 : 0
Jang bojs
Ozren
Semizovac
1 : 1
Sokolac
Sokolac
08.10.2022 12:30
Ozren
1 : 1
Sokolac
Turbina
Jablanica
1 : 3
Blagaj
Blagaj
08.10.2022 14:00
Turbina
1 : 3
Blagaj
Rama
Rama-Prozor
1 : 0
Cim
Mostar
08.10.2022 16:00
Rama
1 : 0
Cim
Bosna
Kalesija
0 : 4
Vražići 92
Vražići
08.10.2022 10:00
Bosna
0 : 4
Vražići 92
Mladost
Velika Brijesnica
1 : 8
Eurogol
Živinice
08.10.2022 10:00
Mladost
1 : 8
Eurogol
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Mladost
Solina
08.10.2022 14:00
Sloboda
3 : 1
Mladost
Velež
Mostar
6 : 0
Igman
Konjic
08.10.2022 15:00
Velež
6 : 0
Igman
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 2
Posušje
Posušje
08.10.2022 14:00
Tuzla City
0 : 2
Posušje
Borac
Banja Luka
8 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
08.10.2022 10:00
Borac
8 : 1
Sloboda
Sloga
Doboj
2 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.10.2022 10:00
Sloga
2 : 4
Krupa
Spartak 2013
Banja Luka
1 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
08.10.2022 10:00
Spartak 2013
1 : 2
Željezničar Sport Team
Tekstilac
Derventa
0 : 3
Kozara
Gradiška
08.10.2022 11:00
Tekstilac
0 : 3
Kozara
Modriča Alfa
Modriča
0 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
08.10.2022 11:00
Modriča Alfa
0 : 4
Rudar Prijedor
Ljubić
Prnjavor
11 : 0
Laktaši
Laktaši
08.10.2022 10:30
Ljubić
11 : 0
Laktaši
Željezničar
Doboj
3 : 0
Proleter
Teslić
08.10.2022 10:00
Željezničar
3 : 0
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
4 : 0
Polet 1926
Brod
08.10.2022 10:00
Mineral
4 : 0
Polet 1926
Radnički 1971
Karakaj
0 : 2
Mladost
Bogutovo selo
08.10.2022 10:00
Radnički 1971
0 : 2
Mladost
Full Time
Karakaj
0 : 0
Podrinje
Janja
08.10.2022 10:00
Full Time
0 : 0
Podrinje
Zenit
Bijeljina
3 : 2
Radnik
Bijeljina
08.10.2022 10:00
Zenit
3 : 2
Radnik
Gomjenica
Prijedor
2 : 6
Rasavci
Rasavci
08.10.2022 10:00
Gomjenica
2 : 6
Rasavci
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 2
Brzi
Busnovi
08.10.2022 14:00
Rudar Prijedor
4 : 2
Brzi
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Spartak 2012
Banja Luka
08.10.2022 10:00
Čelinac
2 : 0
Spartak 2012
Mladost
Kotor Varoš
6 : 1
Naprijed
Banja Luka
08.10.2022 10:00
Mladost
6 : 1
Naprijed
Sloga United
Bijeljina
4 : 0
Partizan
Donja Trnova
08.10.2022 12:00
Sloga United
4 : 0
Partizan
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 0
Mladost
Velika Obarska
08.10.2022 10:00
Zadrugar
2 : 0
Mladost
Ilićka 01
Brčko
7 : 1
OFK Brezik
Gornji Brezik
08.10.2022 11:00
Ilićka 01
7 : 1
OFK Brezik
Trnovica
Trnovica
2 : 7
Jadar
Nova Kasaba
08.10.2022 10:00
Trnovica
2 : 7
Jadar
Hercegovac
Bileća
7 : 0
LeoStars
Trebinje
08.10.2022 11:00
Hercegovac
7 : 0
LeoStars
OFK Bihać
Bihać
2 : 1
Kolibri
Bihać
08.10.2022 11:00
OFK Bihać
2 : 1
Kolibri
Metalac
Veliki Lug
12 : 0
Radnički (Z)
Zdena
08.10.2022 13:30
Metalac
12 : 0
Radnički (Z)
Krajišnik
Velika Kladuša
6 : 0
Krajina
Cazin
08.10.2022 11:00
Krajišnik
6 : 0
Krajina
Mladost (V)
Vrnograč
2 : 1
Jezerski
Jezerski
08.10.2022 11:00
Mladost (V)
2 : 1
Jezerski
Radnički
Ćoralić
0 : 3
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
08.10.2022 11:00
Radnički
0 : 3
Mladost (P-C)
Sporting
Zenica
2 : 3
Tempo sport
Zenica
08.10.2022 11:30
Sporting
2 : 3
Tempo sport
Borac
Jelah
0 : 4
TOŠK
Tešanj
08.10.2022 11:30
Borac
0 : 4
TOŠK
Pobjeda
Tešanjka
2 : 5
Krivaja
Zavidovići
08.10.2022 11:30
Pobjeda
2 : 5
Krivaja
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 6
Don Bosco
Žepče
08.10.2022 13:30
Novi Šeher
2 : 6
Don Bosco
Brnjaci
Brnjaci
2 : 0
Busovača
Busovača
08.10.2022 10:00
Brnjaci
2 : 0
Busovača
Šantići
Šantići
3 : 0
Fojnica
Fojnica
08.10.2022 10:00
Šantići
3 : 0
Fojnica
Bilalovac
Bilalovac
9 : 0
FK Vitez
Vitez
08.10.2022 10:00
Bilalovac
9 : 0
FK Vitez
Romari
Vitez
12 : 0
Kaćuni
Kaćuni
08.10.2022 10:00
Romari
12 : 0
Kaćuni
Sport Prevent
Bugojno
6 : 0
Travnik
Travnik
08.10.2022 10:00
Sport Prevent
6 : 0
Travnik
Ilijaš
Ilijaš
3 : 2
Radnik
Hadžići
08.10.2022 12:00
Ilijaš
3 : 2
Radnik
Famos (H)
Hrasnica
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
08.10.2022 10:00
Famos (H)
1 : 3
Slavija
Baton 1
Sarajevo
4 : 1
Igman
ilidža
08.10.2022 09:00
Baton 1
4 : 1
Igman
Igman
ilidža
0 : 9
FA Akademika
Sarajevo
08.10.2022 12:00
Igman
0 : 9
FA Akademika
Romanija
Pale
0 : 8
AF Devetka
Sarajevo
08.10.2022 12:00
Romanija
0 : 8
AF Devetka
Miske - Akademija
Sarajevo
4 : 0
Željezničar
Sarajevo
08.10.2022 08:30
Miske - Akademija
4 : 0
Željezničar
Baton 2
Sarajevo
4 : 0
Betaklub
Doglodi
08.10.2022 11:00
Baton 2
4 : 0
Betaklub
Šampion
Ilidža
5 : 0
Mladost
Župča
08.10.2022 10:00
Šampion
5 : 0
Mladost
Soker
Sarajevo
0 : 1
Unis
Vogošča
08.10.2022 11:00
Soker
0 : 1
Unis
Novi Grad 1
Sarajevo
2 : 0
Una Premium
Sarajevo
08.10.2022 16:15
Novi Grad 1
2 : 0
Una Premium
Drinovci
Drinovci
3 : 0
Kupres 97
Kupres
08.10.2022 11:30
Drinovci
3 : 0
Kupres 97
Kamešnica
Podhum
0 : 5
Troglav 1918
Livno
08.10.2022 11:30
Kamešnica
0 : 5
Troglav 1918
Tomislav
Tomislavgrad
18 : 0
Šujica
Šujica
08.10.2022 11:30
Tomislav
18 : 0
Šujica
Šator
Glamoč
4 : 0
Posušje
Posušje
08.10.2022 11:30
Šator
4 : 0
Posušje
Blagaj
Blagaj
2 : 7
Stolac
Stolac
08.10.2022 11:00
Blagaj
2 : 7
Stolac
Mostar
Mostar
5 : 0
Rama
Rama -Prozor
08.10.2022 11:00
Mostar
5 : 0
Rama
Zrinjski
Mostar
0 : 4
GOŠK
Gabela
08.10.2022 11:00
Zrinjski
0 : 4
GOŠK
Velež
Mostar
0 : 3
Kruševo
Kruševo
08.10.2022 10:30
Velež
0 : 3
Kruševo
Cim
Mostar
5 : 0
Iskra
Stolac
08.10.2022 11:30
Cim
5 : 0
Iskra
Lokomotiva
Mostar
16 : 0
Višići
Višići
08.10.2022 11:30
Lokomotiva
16 : 0
Višići
Orašje
Orašje
1 : 0
Betaklub Tango
Devetak
08.10.2022 11:00
Orašje
1 : 0
Betaklub Tango
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 6
Bratstvo
Gračanica
08.10.2022 11:00
Gornji Rahić
0 : 6
Bratstvo
Gradina
Srebrenik
1 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
08.10.2022 11:00
Gradina
1 : 1
Eurofudbal
Proleter
Tuzla
1 : 1
Eurogol
Živinoce
08.10.2022 11:00
Proleter
1 : 1
Eurogol
Bambi
Tuzla
0 : 2
Bosna
Kalesija
08.10.2022 15:30
Bambi
0 : 2
Bosna
Konjuh
Kladanj
0 : 5
ŠF Živinice 22
Živinice
08.10.2022 11:00
Konjuh
0 : 5
ŠF Živinice 22
Budućnost
Banovići
2 : 1
Sloboda
Tuzla
08.10.2022 11:00
Budućnost
2 : 1
Sloboda
Rudar
Bukinje
5 : 0
Partizan
Kiseljak
08.10.2022 10:00
Rudar
5 : 0
Partizan
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 0
Seona
Seona
08.10.2022 12:00
OFK Tuzla
2 : 0
Seona
Pro
Goražde
2 : 1
Azot
Vitkovići
08.10.2022 11:00
Pro
2 : 1
Azot
Borac
Banja Luka
17 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
08.10.2022 12:00
Borac
17 : 0
Sloboda
Sloga
Doboj
10 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.10.2022 12:00
Sloga
10 : 0
Krupa
Spartak 2013
Banja Luka
1 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
08.10.2022 12:00
Spartak 2013
1 : 1
Željezničar Sport Team
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Kozara
Gradiška
08.10.2022 12:00
Tekstilac
1 : 0
Kozara
Modriča Alfa
Modriča
4 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
08.10.2022 12:45
Modriča Alfa
4 : 1
Rudar Prijedor
Ljubić
Prnjavor
4 : 0
Laktaši
Laktaši
08.10.2022 09:00
Ljubić
4 : 0
Laktaši
Željezničar
Doboj
1 : 0
Proleter
Teslić
08.10.2022 12:00
Željezničar
1 : 0
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
2 : 0
Polet 1926
Brod
08.10.2022 12:00
Mineral
2 : 0
Polet 1926
Gomjenica
Prijedor
3 : 0
Slaven
Dobrljin
08.10.2022 11:30
Gomjenica
3 : 0
Slaven
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Ljubija
Ljubija
08.10.2022 15:30
Rudar Prijedor
0 : 3
Ljubija
13 skojevki
Grbavci
2 : 6
Borac
Maglajani
08.10.2022 10:00
13 skojevki
2 : 6
Borac
Progres
Kneževo
1 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
08.10.2022 09:00
Progres
1 : 0
Željezničar Sport team
Čelinac
Čelinac
0 : 2
Naprijed
Banja Luka
08.10.2022 13:00
Čelinac
0 : 2
Naprijed
BSK
Banja Luka
3 : 0
Lauš
Banja Luka
08.10.2022 10:00
BSK
3 : 0
Lauš
Mladost
Kotor Varoš
4 : 1
Džaja
Banja Luka
08.10.2022 14:00
Mladost
4 : 1
Džaja
Krajina
Banja Luka
1 : 0
Vrbas
Banja Luka
08.10.2022 10:00
Krajina
1 : 0
Vrbas
Budućnost
Banja Luka
0 : 1
Margo
Banja Luka
08.10.2022 16:00
Budućnost
0 : 1
Margo
Gorica
Šipovo
1 : 0
Karanovac
Karanovac
08.10.2022 10:00
Gorica
1 : 0
Karanovac
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 2
Borac
Šamac
08.10.2022 12:00
Pelagićevo
3 : 2
Borac
Full Time
Karakaj
4 : 3
Podrinje
Janja
08.10.2022 12:00
Full Time
4 : 3
Podrinje
Zenit
Bijeljina
2 : 2
Radnik
Bijeljina
08.10.2022 12:00
Zenit
2 : 2
Radnik
Hercegovac
Bileća
0 : 0
LeoStars
Trebinje
08.10.2022 10:00
Hercegovac
0 : 0
LeoStars
Bihać
Bihać
3 : 1
AN Jedinstvo
Bihać
08.10.2022 09:30
Bihać
3 : 1
AN Jedinstvo
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 3
Krajina
Cazin
08.10.2022 09:30
Krajišnik
1 : 3
Krajina
Radnički
Ćoralići
2 : 0
Mladost (PC)
Polje - Cazin
08.10.2022 09:30
Radnički
2 : 0
Mladost (PC)
Sporting
Zenica
0 : 2
Tempo sport
Zenica
08.10.2022 10:00
Sporting
0 : 2
Tempo sport
Borac
Jelah
4 : 2
TOŠK
Tešanj
08.10.2022 10:00
Borac
4 : 2
TOŠK
Pobjeda
Tešanjka
0 : 4
Krivaja
Zavidovići
08.10.2022 10:00
Pobjeda
0 : 4
Krivaja
Novi Šeher
Novi Šeher
3 : 11
Don Bosco
Žepče
08.10.2022 12:00
Novi Šeher
3 : 11
Don Bosco
Orašje
Orašje
3 : 2
Betaklub Tango
Devetak
08.10.2022 10:00
Orašje
3 : 2
Betaklub Tango
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 3
Bratstvo
Gračanica
08.10.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 3
Bratstvo
Gradina
Srebrenik
4 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
08.10.2022 10:00
Gradina
4 : 1
Eurofudbal
Proleter
Tuzla
0 : 4
Eurogol
Živinice
08.10.2022 10:00
Proleter
0 : 4
Eurogol
Bambi
Tuzla
2 : 0
Bosna
Kalesija
08.10.2022 14:30
Bambi
2 : 0
Bosna
Konjuh
Kladanj
4 : 1
ŠF Živinice 22
Živinice
08.10.2022 10:00
Konjuh
4 : 1
ŠF Živinice 22
Budućnost
Banovići
0 : 2
Sloboda
Tuzla
08.10.2022 10:00
Budućnost
0 : 2
Sloboda
Sloboda
Tuzla
1 : 0
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
08.10.2022 12:30
Sloboda
1 : 0
Mladost (ST)
Svatovac
Svatovac
1 : 7
Radnički
Lukavac
08.10.2022 10:00
Svatovac
1 : 7
Radnički
Eurogol
Živinice
9 : 0
Rijeka
Šerić
08.10.2022 10:00
Eurogol
9 : 0
Rijeka
Šantići
Šantići
4 : 0
Kreševo
Kreševo
08.10.2022 12:00
Šantići
4 : 0
Kreševo
Nova Bila
Nova Bila
2 : 4
FK Vitez
Vitez
08.10.2022 12:00
Nova Bila
2 : 4
FK Vitez
Romari
Vitez
6 : 0
Rudar
Han Bila
08.10.2022 12:00
Romari
6 : 0
Rudar
Sport Prevent
Bugojno
9 : 0
Travnik
Travnik
08.10.2022 12:00
Sport Prevent
9 : 0
Travnik
Sparta
Sarajevo
4 : 2
J Akademija
Sarajevo
08.10.2022 16:15
Sparta
4 : 2
J Akademija
Olimp
Pale
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
08.10.2022 10:00
Olimp
1 : 4
Sarajevo
Radnik
Hadžići
1 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
08.10.2022 10:00
Radnik
1 : 0
Željezničar 2
Fair - Play
Sarajevo
10 : 0
Ilijaš
Ilijaš
08.10.2022 16:00
Fair - Play
10 : 0
Ilijaš
J Akademija
Sarajevo
0 : 11
F.A. Akademika
Sarajevo
08.10.2022 12:00
J Akademija
0 : 11
F.A. Akademika
Famos
Hrasnica
0 : 2
Sparta
Sarajevo
08.10.2022 14:00
Famos
0 : 2
Sparta
Sokolac
Sokolac
3 : 0
Betaklub
Doglodi
08.10.2022 10:00
Sokolac
3 : 0
Betaklub
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
3 : 1
Borac
Banja Luka
08.10.2022 15:00
Lokomotiva
3 : 1
Borac
Sloga (P)
Prijedor
4 : 0
Sloga (S)
Srbac
08.10.2022 10:30
Sloga (P)
4 : 0
Sloga (S)
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
08.10.2022 15:30
Brotnjo
2 : 1
Široki Brijeg
Fortuna
Živinice
2 : 0
Emina
Mostar
08.10.2022 12:00
Fortuna
2 : 0
Emina

Košarka

Borac Mozzart
Čačak
84 : 85
FMP Meridian
Železnik
08.10.2022 19:00
Borac Mozzart
84 : 85
FMP Meridian
Kolubara LA 2003
Lazarevac
72 : 86
Sloga
Kraljevo
08.10.2022 19:00
Kolubara LA 2003
72 : 86
Sloga
Sloboda
Užice
72 : 71
Vršac
Vršac
08.10.2022 18:00
Sloboda
72 : 71
Vršac

Odbojka

Ilidža
Ilidža
0 : 3
Bosna
Sarajevo
08.10.2022 16:00
Ilidža
0 : 3
Bosna
Borac
Banja Luka
3 : 1
Modriča Novoprom
Modriča
08.10.2022 19:00
Borac
3 : 1
Modriča Novoprom
Mladost
Brčko
1 : 3
Ljubinje Bankom
Ljubinje
08.10.2022 16:00
Mladost
1 : 3
Ljubinje Bankom
Jedinstvo
Brčko
2 : 3
Radnik
Bijeljina
08.10.2022 19:00
Jedinstvo
2 : 3
Radnik
Domaljevac
Domaljevac
3 : 1
Kakanj 78
Kakanj
08.10.2022 18:00
Domaljevac
3 : 1
Kakanj 78
Gacko
Gacko
3 : 0
Gradiška
Gradiška
08.10.2022 18:00
Gacko
3 : 0
Gradiška
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Bosna
Kalesija
08.10.2022 13:30
Krivaja
0 : 3
Bosna
Olovo
Olovo
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
08.10.2022 17:00
Olovo
0 : 3
Ilijaš
Igman
Ilidža
2 : 3
Mostar
Mostar
08.10.2022 19:00
Igman
2 : 3
Mostar
Jahorina
Pale
2 : 3
Kula
Gradačac
08.10.2022 18:00
Jahorina
2 : 3
Kula
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Bimal Jedinstvo
Brčko
08.10.2022 17:00
Sloboda
0 : 3
Bimal Jedinstvo
Inova
Banja Luka
3 : 0
Maglić
Foča
08.10.2022 15:00
Inova
3 : 0
Maglić
Drina
Zvornik
08.10.2022
18:00
Bratunac
Bratunac
08.10.2022 18:00
Drina
:
Bratunac
Kozara
Gradiška
3 : 1
Kotor Varoš
Kotor Varoš
08.10.2022 16:30
Kozara
3 : 1
Kotor Varoš
Modriča Optima
Modriča
08.10.2022
Sloga
Doboj
08.10.2022
Modriča Optima
:
Sloga
Rudo
Rudo
3 : 2
OOK Leotar
Trebinje
08.10.2022 17:00
Rudo
3 : 2
OOK Leotar
Mikasa
Tuzla
3 : 1
Stars
Živinice
08.10.2022 12:00
Mikasa
3 : 1
Stars
Maglaj
Maglaj
0 : 3
Orašje
Orašje
08.10.2022 19:00
Maglaj
0 : 3
Orašje
Žepče
Žepče
3 : 0
Srebrenik
Srebrenik
08.10.2022 19:00
Žepče
3 : 0
Srebrenik
Centar ORT
Sarajevo
3 : 0
Željezara
Zenica
08.10.2022 13:00
Centar ORT
3 : 0
Željezara
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Block Out
Zenica
08.10.2022 15:00
Gračanica
3 : 0
Block Out
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Turbina
Jablanica
08.10.2022 13:30
Ilidža
3 : 0
Turbina
Mediteran Bemaks
Budva
3 : 2
Morača
Podgorca
08.10.2022 19:00
Mediteran Bemaks
3 : 2
Morača
Drina
Zvornik
3 : 0
Bimal Jedinstvo
Brčko
08.10.2022
Drina
3 : 0
Bimal Jedinstvo
Jahorina
Pale
3 : 1
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
08.10.2022
Jahorina
3 : 1
Slavija
Maglić
Foča
1 : 3
He na Drini
Višegrad
08.10.2022
Maglić
1 : 3
He na Drini
ŽOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Velež
Nevesinje
08.10.2022
ŽOK Leotar
0 : 3
Velež

Rukomet

Leotar
Trebinje
28 : 25
Gračanica
Gračanica
08.10.2022 19:00
Leotar
28 : 25
Gračanica
Iskra
Bugojna
31 : 29
Bosna
Visoko
08.10.2022 19:00
Iskra
31 : 29
Bosna
Izviđač CO
Ljubuški
33 : 24
Sloboda
Tuzla
08.10.2022 19:00
Izviđač CO
33 : 24
Sloboda
Vogošća
Vogošća
38 : 21
Kakanj
Kakanj
08.10.2022 19:00
Vogošća
38 : 21
Kakanj
Krivaja
Zavidovići
33 : 30
Borac m:tel
Banja Luka
08.10.2022 19:00
Krivaja
33 : 30
Borac m:tel
Konjuh
Živinice
25 : 22
Maglaj
Maglaj
08.10.2022 19:00
Konjuh
25 : 22
Maglaj
Hercegovina
Nevesinje
26 : 21
Sloga
Doboj
08.10.2022 19:00
Hercegovina
26 : 21
Sloga
Goražde
Goražde
37 : 28
Gradačac
Gradačac
08.10.2022 19:00
Goražde
37 : 28
Gradačac
Kozara (G)
Gradiška
34 : 31
Bijeljina
Bijeljina
08.10.2022 19:30
Kozara (G)
34 : 31
Bijeljina
Glasinac
Sokolac
25 : 18
Sloga
Prnjavor
08.10.2022 18:00
Glasinac
25 : 18
Sloga
Slavija
Istočno Sarajevo
36 : 34
Drina
Zvornik
08.10.2022 19:00
Slavija
36 : 34
Drina
Kotor Varoš
Kotor Varoš
30 : 28
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
08.10.2022 19:00
Kotor Varoš
30 : 28
Kozara (KD)
ORK BL
Banja Luka
29 : 19
Prijedor
Prijedor
08.10.2022 15:00
ORK BL
29 : 19
Prijedor
Perihel
Brčko
36 : 31
Laktaši 2020
Laktaši
08.10.2022 14:30
Perihel
36 : 31
Laktaši 2020
Međugorje
Međugorje
28 : 26
Briješće
Sarajevo
08.10.2022 18:00
Međugorje
28 : 26
Briješće
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
30 : 26
Velež
Mostar
08.10.2022 19:00
Sloga
30 : 26
Velež
Rvacka
Livno
31 : 25
Izviđač CO 2
Ljubuški
08.10.2022 16:30
Rvacka
31 : 25
Izviđač CO 2
Zrinjski
Mostar
33 : 23
Bosna
Sarajevo
08.10.2022 19:30
Zrinjski
33 : 23
Bosna
Respect
Sarajevo
33 : 29
Radnički
Goražde
08.10.2022 16:00
Respect
33 : 29
Radnički
Donji Vakuf
Donji Vakuf
24 : 28
Bosna
Tešanj
08.10.2022 19:00
Donji Vakuf
24 : 28
Bosna
Krivaja
Zavidovići
49 : 24
Mira
Prijedor
08.10.2022 19:00
Krivaja
49 : 24
Mira
Grude
Grude
39 : 27
Knežopoljka
Kozarska Dubica
08.10.2022 18:00
Grude
39 : 27
Knežopoljka
Hadžići
Hadžići
35 : 20
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
08.10.2022 19:00
Hadžići
35 : 20
Sloga 2013
Jedinstvo
Brčko
29 : 28
Izviđač
Ljubuški
08.10.2022 19:00
Jedinstvo
29 : 28
Izviđač
Mladost 1960
Banja Luka
26 : 37
Derventa
Derventa
08.10.2022 18:00
Mladost 1960
26 : 37
Derventa
Zeta
Podgorica
27 : 30
Ulcinj
Ulcinj
08.10.2022 13:00
Zeta
27 : 30
Ulcinj
Bihać
Bihać
21 : 38
Goražde
Goražde
08.10.2022 16:00
Bihać
21 : 38
Goražde
Lovćen
Cetinje
34 : 22
Komovi
Andrijevica
08.10.2022 18:00
Lovćen
34 : 22
Komovi