Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 415 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2022


Fudbal

Posušje
Posušje
3 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
09.10.2022 15:00
Posušje
3 : 0
Tuzla City
Omarska
Omarska
1 : 1
Radnik
Bijeljina
09.10.2022 15:00
Omarska
1 : 1
Radnik
Proleter
Teslić
1 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
09.10.2022 15:00
Proleter
1 : 0
Borac (KD)
Crni vrh
Jaružani
3 : 1
Ukrina
Čečava
09.10.2022 15:00
Crni vrh
3 : 1
Ukrina
Dubrave
Dubrave
2 : 0
Borac (Š)
Šamac
09.10.2022 15:00
Dubrave
2 : 0
Borac (Š)
Brdo
Hambarine
0 : 6
Čelinac
Čelinac
09.10.2022 15:00
Brdo
0 : 6
Čelinac
Velež
Nevesinje
3 : 1
Romanija
Pale
09.10.2022 15:00
Velež
3 : 1
Romanija
Stakorina
Čajniče
2 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
09.10.2022 15:00
Stakorina
2 : 1
Glasinac 1936
Hercegovac
Bileća
4 : 0
Ilićka 01
Brčko
09.10.2022 15:00
Hercegovac
4 : 0
Ilićka 01
Sloga
Saničani-Rakelići
1 : 3
13 Skojevki
Grbavci
09.10.2022 15:30
Sloga
1 : 3
13 Skojevki
Svodna
Svodna
0 : 2
Naprijed
Banja Luka
09.10.2022 15:30
Svodna
0 : 2
Naprijed
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Mladost
Kotor Varoš
09.10.2022 15:30
Krajina
2 : 1
Mladost
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 0
Budućnost
Banja Luka
09.10.2022 15:30
Sloga DIPO
0 : 0
Budućnost
Hajduk (K)
Kožuhe
4 : 3
Hajduk (B)
Batkuša
09.10.2022 15:30
Hajduk (K)
4 : 3
Hajduk (B)
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 1
Omladinac
Modriča
09.10.2022 15:30
Crvena zvijezda
0 : 1
Omladinac
Rudanka
Rudanka
1 : 1
Pridjel
Pridjel Donji
09.10.2022 15:30
Rudanka
1 : 1
Pridjel
Zvijezda
Kakmuž
2 : 4
Željezničar
Doboj
09.10.2022 15:30
Zvijezda
2 : 4
Željezničar
Vučijak
Majevac
2 : 1
Ozren
Petrovo
09.10.2022 15:30
Vučijak
2 : 1
Ozren
Lokanj
Lokanj
2 : 1
Šekovići
Šekovići
09.10.2022 15:30
Lokanj
2 : 1
Šekovići
Omladinac
Potočari
9 : 2
OFK Trnovica
Trnovica
09.10.2022 15:30
Omladinac
9 : 2
OFK Trnovica
Jedinstvo
Roćević
6 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
6 : 0
OFK Brezik
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 2
Lokomotiva
Brčko
09.10.2022 15:30
Mladost (BS)
0 : 2
Lokomotiva
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 0
Budućnost
Skelani
09.10.2022 15:30
Zadrugar
3 : 0
Budućnost
Berek 1975
Prijedor
5 : 0
Brzi
Busnovi
09.10.2022 15:00
Berek 1975
5 : 0
Brzi
Kozara
Donji Orlovci
3 : 1
Gomjenica
Prijedor
09.10.2022 15:00
Kozara
3 : 1
Gomjenica
Ravan
Međeđa
0 : 0
Moštanica
Božići
09.10.2022 15:00
Ravan
0 : 0
Moštanica
Rasavci
Rasavci
0 : 2
Ljubija
Ljubija
09.10.2022 15:00
Rasavci
0 : 2
Ljubija
Knežopoljac
Knežica
4 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
09.10.2022 15:00
Knežopoljac
4 : 0
Podgrmeč
Laminci
Laminci
5 : 0
Polet
Elezagići
09.10.2022 15:30
Laminci
5 : 0
Polet
Potkozarje
Aleksandrovac
0 : 0
Torpedo
Cerovljani
09.10.2022 15:30
Potkozarje
0 : 0
Torpedo
Obradovac
Gradiška
5 : 2
Borac (Š)
Šibovska
09.10.2022 15:30
Obradovac
5 : 2
Borac (Š)
Bratstvo
Kozinci
2 : 1
Borac (Maš.)
Mašići
09.10.2022 15:30
Bratstvo
2 : 1
Borac (Maš.)
Omladinac
Brestovčina
2 : 0
Biseri
Čatrnja
09.10.2022 15:30
Omladinac
2 : 0
Biseri
Borac (Mag.)
Maglajani
3 : 0
Župa
Milosavci
09.10.2022 15:30
Borac (Mag.)
3 : 0
Župa
Rekreativo
Banja Luka
9 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
09.10.2022 15:30
Rekreativo
9 : 0
Gomionica
Zmijanje
Kola
1 : 1
Sloga Nektar
Potkozarje
09.10.2022 15:30
Zmijanje
1 : 1
Sloga Nektar
Zadrugar
Sijekovac
1 : 4
Rudar
Stanari
09.10.2022 15:30
Zadrugar
1 : 4
Rudar
Ozrenski sokolovi
Boljanić
3 : 0
Polet
Podnovlje
09.10.2022 15:30
Ozrenski sokolovi
3 : 0
Polet
BSK
Bušletić
4 : 3
Borac (K)
Kotorsko
09.10.2022 15:30
BSK
4 : 3
Borac (K)
Borac (O)
Osinja
6 : 1
Liješće
Liješće
09.10.2022 15:30
Borac (O)
6 : 1
Liješće
Zadrugar
Tarevci
4 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
09.10.2022 15:30
Zadrugar
4 : 2
Kladari Gornji
Partizan
Koprivna
3 : 2
Višnjik
Modriča
09.10.2022 15:30
Partizan
3 : 2
Višnjik
Sloga
Jakeš
1 : 1
Crkvina
Crkvina
09.10.2022 15:30
Sloga
1 : 1
Crkvina
Crvena zvijezda
Gajevi
6 : 0
Posavina
Miloševac
09.10.2022 15:30
Crvena zvijezda
6 : 0
Posavina
Mladost (ST)
Srpska Tišina
0 : 3
Mladost (D)
Dobrinja
09.10.2022 11:00
Mladost (ST)
0 : 3
Mladost (D)
Vranjak
Vranjak
3 : 11
Dobor
Modriča
09.10.2022 15:30
Vranjak
3 : 11
Dobor
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 1
Pelagićevo 21
Pelagićevo
09.10.2022 11:00
Budućnost
1 : 1
Pelagićevo 21
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 1
Trebavac
Vranjak
09.10.2022 15:30
Bratstvo
2 : 1
Trebavac
Jugović
Brčko
2 : 3
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
09.10.2022 15:00
Jugović
2 : 3
Bobetino Brdo
Grčica
Brčko
1 : 4
Gredice
Gredice
09.10.2022 15:00
Grčica
1 : 4
Gredice
Crvena zvijezda
Donji Žabar
0 : 3
Mladost (S)
Sandići
09.10.2022 15:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Mladost (S)
Zadrugar
Bukvik
3 : 0
Mladost (L)
Lončari
09.10.2022 15:00
Zadrugar
3 : 0
Mladost (L)
Majevica
Lopare
4 : 2
Strijelac
Tutnjevac
09.10.2022 15:00
Majevica
4 : 2
Strijelac
Obilić
Krepšić
2 : 1
Jedinstvo
Koretaši
09.10.2022 15:00
Obilić
2 : 1
Jedinstvo
Semberija
Popovi
2 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
09.10.2022 15:30
Semberija
2 : 1
Ljeskovac
VSK
Velino Selo
3 : 1
Drina
Amajlije
09.10.2022 15:30
VSK
3 : 1
Drina
Balatun
Balatun
2 : 1
Borac
Trnjaci
09.10.2022 15:30
Balatun
2 : 1
Borac
Kolektiv
Međaši
2 : 3
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
09.10.2022 15:30
Kolektiv
2 : 3
OFK Magnojević
Jedinstvo
Suvo Polje
2 : 1
Gorica
Pučile
09.10.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Gorica
Branjevo
Branjevo
7 : 0
Čelopek
Čelopek
09.10.2022 15:00
Branjevo
7 : 0
Čelopek
Jasenica
Jasenica
1 : 2
Jardan
Jardan
09.10.2022 15:00
Jasenica
1 : 2
Jardan
Mladost
Divič
1 : 0
Jadar
Nova Kasaba
09.10.2022 15:00
Mladost
1 : 0
Jadar
Radnik Urije
Prijedor
1 : 6
Mrakovica
Kozaruša
09.10.2022 15:00
Radnik Urije
1 : 6
Mrakovica
Partizan
Kostajnica
6 : 1
7. Republika
Svodna
09.10.2022 15:00
Partizan
6 : 1
7. Republika
Kiseljak
Koprivna
5 : 1
Rudar
Blagaj
09.10.2022 15:00
Kiseljak
5 : 1
Rudar
Vilusi
Vilusi
4 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
09.10.2022 12:30
Vilusi
4 : 1
Sloboda
Kalemi
Trebovljani
3 : 1
Ratar
Stara Topola
09.10.2022 15:30
Kalemi
3 : 1
Ratar
Bratstvo
Orahova
5 : 0
Romanovci
Romanovci
09.10.2022 15:30
Bratstvo
5 : 0
Romanovci
Mladost
Bajinci
1 : 1
Polet
Mali Sitneši
09.10.2022 16:00
Mladost
1 : 1
Polet
Vrbas
Prijebljezi
1 : 0
Obilić PP
Kladari
09.10.2022 11:00
Vrbas
1 : 0
Obilić PP
Budućnost
Donji Galjipovci
4 : 0
OFK Nožičko
Nožičko
09.10.2022 16:00
Budućnost
4 : 0
OFK Nožičko
Crvena zemlja
Nova Ves
0 : 1
Tamaris
Mrčevci
09.10.2022 16:00
Crvena zemlja
0 : 1
Tamaris
Mladost
Trnjaci
5 : 2
Sveti Jovan
Donji Brezik
09.10.2022 11:00
Mladost
5 : 2
Sveti Jovan
Čelik
Grbavica
4 : 4
Sava 04
Brezovo Polje Selo
09.10.2022 11:00
Čelik
4 : 4
Sava 04
Stević Jovan
Vršani
4 : 0
Jedinstvo
Donja Čađavica
09.10.2022 15:30
Stević Jovan
4 : 0
Jedinstvo
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 1
Majevica
Donje Zabrđe
09.10.2022 15:30
Koridor 2011
1 : 1
Majevica
Proleter
Gornji Dragaljevac
3 : 0
Omladinac
Gornja Čađavica
09.10.2022 15:30
Proleter
3 : 0
Omladinac
Budućnost
Ravno Polje
2 : 2
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
09.10.2022 15:30
Budućnost
2 : 2
Magnojević 2001
Piperci
Piperci
2 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
09.10.2022 10:30
Piperci
2 : 0
Borac
Ljeljenča
Ljeljenča
3 : 3
Sloga
Donja Bukovica
09.10.2022 15:30
Ljeljenča
3 : 3
Sloga
Polet
Gornji Kojčinovac
3 : 0
Sloga United
Bijeljina
09.10.2022 15:30
Polet
3 : 0
Sloga United
Sloga
Dazdarevo
2 : 1
Zenit
Bijeljina
09.10.2022 15:30
Sloga
2 : 1
Zenit
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
0 : 3
OFK Batković
Batković
09.10.2022 15:30
OFK Crnjelovo
0 : 3
OFK Batković
Kovačići 08
Kovačići
3 : 0
Glogovac
Glogovac
09.10.2022 15:30
Kovačići 08
3 : 0
Glogovac
Koviljuše
Bijeljina
2 : 2
Pobjeda
Triješnica
09.10.2022 10:30
Koviljuše
2 : 2
Pobjeda
Tavna
Banjica
5 : 1
Modran
Modran
09.10.2022 15:30
Tavna
5 : 1
Modran
Sava
Gradac
2 : 6
Sloboda
Donji Dragaljevac
09.10.2022 10:30
Sava
2 : 6
Sloboda
Buk
Gornja Bukovica
5 : 2
Nacional
Bijeljina
09.10.2022 10:30
Buk
5 : 2
Nacional
Stupčanica
Olovo
2 : 3
Bratstvo
Gračanica
09.10.2022 15:00
Stupčanica
2 : 3
Bratstvo
Vlašić
Turbe
1 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2022 15:00
Vlašić
1 : 2
Podgrmeč
Romari
Vitez
2 : 0
Brnjaci
Brnjaci
09.10.2022 15:00
Romari
2 : 0
Brnjaci
Bosna (M)
Mionica
7 : 0
Prokosovići
Prokosovići
09.10.2022 15:00
Bosna (M)
7 : 0
Prokosovići
Dizdaruša
Brčko
0 : 1
Dinamo
Donja Mahala
09.10.2022 15:00
Dizdaruša
0 : 1
Dinamo
Svatovac
Poljice
3 : 2
Seona
Seona
09.10.2022 15:00
Svatovac
3 : 2
Seona
Lokomotiva
Miričina
2 : 2
Mladost (K)
Kikači
09.10.2022 15:00
Lokomotiva
2 : 2
Mladost (K)
Priluk
Priluk
3 : 2
Bosna(K)
Kalesija
09.10.2022 15:00
Priluk
3 : 2
Bosna(K)
Mošćanica
Sarajevo
0 : 2
Kolina
Ustikolina
09.10.2022 15:00
Mošćanica
0 : 2
Kolina
Azot
Vitkovići
3 : 0
Natron
Maglaj
09.10.2022 15:00
Azot
3 : 0
Natron
Moševac
Moševac
1 : 1
Usora
Žabljak-Usora
09.10.2022 15:00
Moševac
1 : 1
Usora
Žepče
Žepče
0 : 0
Borac
Jelah
09.10.2022 15:00
Žepče
0 : 0
Borac
Neum
Neum
1 : 3
Kruševo
Kruševo
09.10.2022 15:00
Neum
1 : 3
Kruševo
Kamešnica
Podhum
3 : 3
Klis
Buturović Polje
09.10.2022 15:00
Kamešnica
3 : 3
Klis
Grude
Grude
1 : 3
Višići
Višići
09.10.2022 15:00
Grude
1 : 3
Višići
Brotnjo
Čitluk
2 : 0
Stolac
Stolac
09.10.2022 15:00
Brotnjo
2 : 0
Stolac
Rama
Prozor-Rama
2 : 1
Čapljina
Čapljina
09.10.2022 15:00
Rama
2 : 1
Čapljina
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
1 : 2
Ljubuški
Ljubuški
09.10.2022 15:00
Sloga
1 : 2
Ljubuški
Turbina
Jablanica
1 : 1
Troglav 1918
Livno
09.10.2022 15:00
Turbina
1 : 1
Troglav 1918
Borac
Izačić
4 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
09.10.2022 15:00
Borac
4 : 0
Željezničar
Brekovica 78
Brekovica
5 : 1
Omladinac
Sanica
09.10.2022 15:00
Brekovica 78
5 : 1
Omladinac
Mladost (DS)
Donji Svilaj
2 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
09.10.2022 15:00
Mladost (DS)
2 : 1
Mladi zadrugar
HAŠK Napredak
Ulović
0 : 0
Sloga (P)
Prud
09.10.2022 15:00
HAŠK Napredak
0 : 0
Sloga (P)
Korpar
Grebnice
1 : 3
Mladost (D)
Domaljevac
09.10.2022 15:00
Korpar
1 : 3
Mladost (D)
Kostrč
Kostrč
2 : 1
Dragovoljac
Novo Selo
09.10.2022 15:00
Kostrč
2 : 1
Dragovoljac
Rijeka
Šerići
3 : 0
Slaven
Živinice
09.10.2022 15:00
Rijeka
3 : 0
Slaven
Mladost (P)
Puračić
4 : 2
Rainci
Gornji Rainci
09.10.2022 15:00
Mladost (P)
4 : 2
Rainci
Omladinac 68
Mionica
8 : 0
DSK
Devetak
09.10.2022 15:00
Omladinac 68
8 : 0
DSK
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 1
Trebava
Donja Zelinja
09.10.2022 15:00
Ingram
2 : 1
Trebava
Vražići 92
Vražići
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
09.10.2022 15:00
Vražići 92
2 : 1
Mladost (GŽ)
Željezničar
Jelovče Selo
5 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
09.10.2022 15:00
Željezničar
5 : 1
Jedinstvo 1952
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 2
Doboj Istok
Doboj Istok
09.10.2022 15:00
Mladost 78
3 : 2
Doboj Istok
Pobjeda
Tešanjka
1 : 2
Čelični grad-Steel City
Zenica
09.10.2022 15:00
Pobjeda
1 : 2
Čelični grad-Steel City
Napredak
Šije
3 : 2
Sporting
Zenica
09.10.2022 15:00
Napredak
3 : 2
Sporting
Vareš
Vareš
5 : 2
Proleter
Makljenovac
09.10.2022 15:00
Vareš
5 : 2
Proleter
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 3
Liješeva
Liješeva
09.10.2022 15:00
Novi Šeher
1 : 3
Liješeva
Fortuna
Zenica
1 : 3
Zmaj
Buzić Mahala
09.10.2022 15:00
Fortuna
1 : 3
Zmaj
Borac
Tetovo -Zenica
4 : 5
Nemila
Nemila
09.10.2022 15:00
Borac
4 : 5
Nemila
Stup
Sarajevo
3 : 2
El Tarik
Sarajevo
09.10.2022 20:00
Stup
3 : 2
El Tarik
Butmir
Butmir-Ilidža
2 : 4
Vratnik
Sarajevo
09.10.2022 11:00
Butmir
2 : 4
Vratnik
Jedinstvo
Ljubnići
0 : 0
Igman
Ilidža
09.10.2022 10:30
Jedinstvo
0 : 0
Igman
Omadinac
Doglodi-Stup
3 : 2
Respekt
Sarajevo
09.10.2022 16:00
Omadinac
3 : 2
Respekt
Mladost
Župča
4 : 2
SAŠK Napredak
Sarajevo
09.10.2022 15:30
Mladost
4 : 2
SAŠK Napredak
Pofalićki
Sarajevo
2 : 2
Ozren
Semizovac
09.10.2022 18:00
Pofalićki
2 : 2
Ozren
Hrid
Sarajevo
1 : 2
Bojnik
Bojnik
09.10.2022 12:00
Hrid
1 : 2
Bojnik
Jahorina
Prača
3 : 3
BKB
Berič-Kiseljak
09.10.2022 14:00
Jahorina
3 : 3
BKB
Radnički
Goražde
9 : 5
Drina
Goražde
09.10.2022 15:00
Radnički
9 : 5
Drina
Međugorje
Međugorje
3 : 1
Lokomotiva
Mostar
09.10.2022 16:00
Međugorje
3 : 1
Lokomotiva
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 1
Iskra
Stolac
09.10.2022 16:00
Branitelj
1 : 1
Iskra
Blagaj
Blagaj
2 : 1
Fortuna
Mostar
09.10.2022 16:00
Blagaj
2 : 1
Fortuna
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
4 : 0
Cim
Cim
09.10.2022 16:00
Bjelopoljac
4 : 0
Cim
Šator
Glamoč
0 : 3
Drinovci
Drinovci
09.10.2022 15:30
Šator
0 : 3
Drinovci
Rakitno
Rakitno
4 : 1
Kupres 97
Kupres
09.10.2022 15:30
Rakitno
4 : 1
Kupres 97
Šujica
Šujica
2 : 2
Junak
Srđevići
09.10.2022 15:30
Šujica
2 : 2
Junak
Šantići
Šantići
3 : 2
Nova Bila
Nova Bila
09.10.2022 15:00
Šantići
3 : 2
Nova Bila
Kreševo
Kreševo
2 : 1
Fojnica
Fojnica
09.10.2022 15:00
Kreševo
2 : 1
Fojnica
Lugovi
Lugovi
1 : 2
Bilalovac
Bilalovac
09.10.2022 15:00
Lugovi
1 : 2
Bilalovac
Busovača
Busovača
2 : 0
Kaćuni
Kaćuni
09.10.2022 15:00
Busovača
2 : 0
Kaćuni
Karaula
Karaula
2 : 1
Gorica
Guča Gora
09.10.2022 15:00
Karaula
2 : 1
Gorica
Sport Prevent
Bugojno
0 : 2
Radnik
Donji Vakuf
09.10.2022 15:30
Sport Prevent
0 : 2
Radnik
Dnoluka
Kruščica
0 : 3
Jajce
Jajce
09.10.2022 15:00
Dnoluka
0 : 3
Jajce
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 0
Bobovac
Nević Polje
09.10.2022 15:00
Sloga
4 : 0
Bobovac
Željezničar
Dobošnica
3 : 0
Pribava
Pribava
09.10.2022 15:00
Željezničar
3 : 0
Pribava
Špionica 1953
Špionica
0 : 2
Rudar
Zagorje
09.10.2022 15:00
Špionica 1953
0 : 2
Rudar
Jedinstvo (H)
Huskići
1 : 2
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
09.10.2022 15:00
Jedinstvo (H)
1 : 2
Mladost (VB)
Jedinstvo (L)
Lukavica
2 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
09.10.2022 15:00
Jedinstvo (L)
2 : 1
Stjepan Polje
25 maj
Uroža
6 : 1
BSK
Bokavići
09.10.2022 15:00
25 maj
6 : 1
BSK
Mladost (D)
Doborovci
2 : 3
Sloga
Bikodže
09.10.2022 15:00
Mladost (D)
2 : 3
Sloga
Bukovik
Gornji Srebrenik
3 : 0
Turija
Turija
09.10.2022 15:00
Bukovik
3 : 0
Turija
OFK Međiđa
Donja Međiđa
2 : 0
Posavina
Brod
09.10.2022 15:00
OFK Međiđa
2 : 0
Posavina
Biberovo Polje
Biberovo Polje
9 : 1
Koraj
Koraj
09.10.2022 15:00
Biberovo Polje
9 : 1
Koraj
12 decembar
Rajska
5 : 2
Mladost
Tinja
09.10.2022 15:00
12 decembar
5 : 2
Mladost
Sloboda
Kerep
3 : 1
Voćar
Šatorovići
09.10.2022 15:00
Sloboda
3 : 1
Voćar
Čelić
Čelić
8 : 0
Graničar
Brezovo Polje
09.10.2022 15:00
Čelić
8 : 0
Graničar
Mionica 85
Mionica
5 : 1
OFK Vida
Vida
09.10.2022 15:00
Mionica 85
5 : 1
OFK Vida
Budućnost
Donja Lukavica
3 : 0
Napredak
Tupkovići
09.10.2022 15:00
Budućnost
3 : 0
Napredak
Omazići 1937
Omazići
2 : 0
Omladinac RMU
Đurđevik
09.10.2022 15:00
Omazići 1937
2 : 0
Omladinac RMU
OFK Tuzla
Tuzla
0 : 1
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
09.10.2022 15:00
OFK Tuzla
0 : 1
Mladost( GT)
Mladost (Suh.)
Suha
1 : 0
Rudar
Bukinje
09.10.2022 15:00
Mladost (Suh.)
1 : 0
Rudar
Memići
Memići
0 : 2
Mramor
Mramor
09.10.2022 15:00
Memići
0 : 2
Mramor
Ratkovići
Ratkovići
3 : 3
Izbor
Brčko
09.10.2022 15:00
Ratkovići
3 : 3
Izbor
OFK Brčko
Brčko
2 : 1
Mladost (V)
Vidovice
09.10.2022 15:00
OFK Brčko
2 : 1
Mladost (V)
Vrana
Banovići Selo
0 : 2
Jedinstvo
Donje Dubrave
09.10.2022 10:00
Vrana
0 : 2
Jedinstvo
Toplice
Gornja Lukavica
4 : 1
Stupari
Stupari
09.10.2022 10:00
Toplice
4 : 1
Stupari
Srnica
Treštenica
2 : 4
Oskova
Oskova
09.10.2022 10:00
Srnica
2 : 4
Oskova
Proleter
Slavinovići
3 : 0
Miri
Miričina
09.10.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Miri
Kralupi
Kralupi
2 : 0
Kološići
Kološići
09.10.2022 16:00
Kralupi
2 : 0
Kološići
Poriječani
Poriječani
2 : 1
Dijamant
Građevac
09.10.2022 13:30
Poriječani
2 : 1
Dijamant
Napredak 1955
Radovlje
3 : 2
Ljiljan
Zimča
09.10.2022 13:30
Napredak 1955
3 : 2
Ljiljan
Moštre
Moštre
1 : 4
Gračanica
Gračanica
09.10.2022 16:00
Moštre
1 : 4
Gračanica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
09.10.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Spartak ŽK
Voždovac
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
09.10.2022 19:30
Voždovac
0 : 4
Partizan
Čukarički
Beograd
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
09.10.2022 15:00
Čukarički
3 : 0
Javor Matis
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Mačva
Šabac
09.10.2022 15:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
Mačva
GFK Sloboda
Užice
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.10.2022 17:00
GFK Sloboda
0 : 0
Radnički (NB)
Budućnost
Podgorica
3 : 3
OFK Petrovac
Petrovac
09.10.2022 17:00
Budućnost
3 : 3
OFK Petrovac
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Dečić
Tuzi
09.10.2022 17:00
Iskra
0 : 0
Dečić
Mornar
Bar
2 : 2
Rudar
Pljevlja
09.10.2022 14:00
Mornar
2 : 2
Rudar
Jezero
Plav
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
09.10.2022 17:00
Jezero
1 : 0
Sutjeska
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 2
Arsenal
Tivat
09.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Arsenal
Bokelj
Kotor
1 : 0
Kom
Podgorica
09.10.2022 17:00
Bokelj
1 : 0
Kom
Podgorica
Podgorica
5 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
09.10.2022 17:00
Podgorica
5 : 0
Ortrant - Olimpic
Zeta
Golubovci
0 : 2
Mladost DG
Podgoriva
09.10.2022 17:00
Zeta
0 : 2
Mladost DG
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Berane
Berane
09.10.2022 17:00
Grbalj
0 : 2
Berane
Nikšić
Nikšić
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
09.10.2022 17:00
Nikšić
1 : 1
Igalo
West Ham United
London
3 : 1
Fulham
09.10.2022 15:00
West Ham United
3 : 1
Fulham
Crystal Palace
London
2 : 1
Leeds United
09.10.2022 15:00
Crystal Palace
2 : 1
Leeds United
Arsenal
London
3 : 2
Liverpool
Liverpool
09.10.2022 17:30
Arsenal
3 : 2
Liverpool
Everton
Liverpool
1 : 2
Manchester United
Manchester
09.10.2022 20:00
Everton
1 : 2
Manchester United
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
5 : 2
1. FC Köln
Köln
09.10.2022 15:30
Borussia M'gladbach
5 : 2
1. FC Köln
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
09.10.2022 17:30
Hertha BSC
2 : 2
SC Freiburg
VfB Stuttgart
Stuttgart
0 : 1
1. FC Union Berlin
Berlin
09.10.2022 19:30
VfB Stuttgart
0 : 1
1. FC Union Berlin
Angers
Angers
2 : 3
RC Strasbourg
09.10.2022 15:00
Angers
2 : 3
RC Strasbourg
Clermont Foot 63
2 : 1
AJ Auxerre
09.10.2022 15:00
Clermont Foot 63
2 : 1
AJ Auxerre
Lille OSC
1 : 0
RC Lens
09.10.2022 20:45
Lille OSC
1 : 0
RC Lens
Montpellier
Montpellier
0 : 2
AS Monaco
09.10.2022 13:00
Montpellier
0 : 2
AS Monaco
OGC Nice
3 : 2
Troyes
Troyes
09.10.2022 15:00
OGC Nice
3 : 2
Troyes
Stade Brestois 29
1 : 2
Lorient
Lorient
09.10.2022 15:00
Stade Brestois 29
1 : 2
Lorient
Stade Rennais
3 : 0
FC Nantes
09.10.2022 17:05
Stade Rennais
3 : 0
FC Nantes
Cremonese
Cremona
1 : 4
Napoli
Napoli
09.10.2022 18:00
Cremonese
1 : 4
Napoli
Monza
Monza
2 : 0
Spezia
La Spezia
09.10.2022 15:00
Monza
2 : 0
Spezia
Roma
Roma
2 : 1
Lecce
Lecce
09.10.2022 20:45
Roma
2 : 1
Lecce
Salernitana
Salerno
2 : 1
Hellas Verona
Verona
09.10.2022 15:00
Salernitana
2 : 1
Hellas Verona
Torino
Torino
1 : 1
Empoli
Empoli
09.10.2022 12:30
Torino
1 : 1
Empoli
Udinese
Udine
2 : 2
Atalanta
Ciserano
09.10.2022 15:00
Udinese
2 : 2
Atalanta
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Celta Vigo
09.10.2022 21:00
Barcelona
1 : 0
Celta Vigo
Cádiz CF
Cadiz
2 : 2
Espanyol
Barcelona
09.10.2022 16:15
Cádiz CF
2 : 2
Espanyol
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Villarreal
Villarreal
09.10.2022 18:30
Real Sociedad
1 : 0
Villarreal
Real Valladolid
Valladolid
0 : 0
Real Betis Balompié
Seville
09.10.2022 14:00
Real Valladolid
0 : 0
Real Betis Balompié
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
09.10.2022 15:00
Rudar
2 : 1
Ortrant - Olimpic
Dečić
Tuzi
4 : 3
Berane
Berane
09.10.2022 13:00
Dečić
4 : 3
Berane
Sutjeska
Nikšić
10 : 0
Jezero
Plav
09.10.2022 13:00
Sutjeska
10 : 0
Jezero
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Sloboda
Tuzla
09.10.2022 14:00
Tuzla City
1 : 1
Sloboda
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 1
Radnik (H)
Hadžići
09.10.2022 15:00
Krupa
5 : 1
Radnik (H)
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Zrinjski
Mostar
09.10.2022 11:00
Sarajevo
2 : 0
Zrinjski
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
3 : 0
Budućnost
Banovići
09.10.2022 12:00
Zvijezda 09
3 : 0
Budućnost
Rudar Prijedor
Prijedor
4 : 1
Omarska
Omarska
09.10.2022 12:00
Rudar Prijedor
4 : 1
Omarska
Kozara
Gradiška
3 : 1
Sloboda
Novi Grad
09.10.2022 12:00
Kozara
3 : 1
Sloboda
OFK Spartak
Banja Luka
4 : 1
Ljubić
Prnjavor
09.10.2022 14:00
OFK Spartak
4 : 1
Ljubić
Krajina
Cazin
3 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2022 12:00
Krajina
3 : 2
Podgrmeč
Jedinstvo
Bihać
2 : 1
BSK
Banja Luka
09.10.2022 12:00
Jedinstvo
2 : 1
BSK
Tekstilac Kort
Derventa
0 : 0
Modriča
Modriča
09.10.2022 12:00
Tekstilac Kort
0 : 0
Modriča
OFK Polet 1926
Brod
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
09.10.2022 12:00
OFK Polet 1926
4 : 0
Gornji Rahić
Drina
Zvornik
1 : 1
Podrinje
Janja
09.10.2022 14:00
Drina
1 : 1
Podrinje
Gradina
Srebrenik
5 : 0
Radnički
Lukavac
09.10.2022 12:00
Gradina
5 : 0
Radnički
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Baton
Sarajevo
09.10.2022 13:30
Slavija
1 : 0
Baton
Goražde
Goražde
2 : 8
Famos
Hrasnica
09.10.2022 12:30
Goražde
2 : 8
Famos
Radnik
Hadžići
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
09.10.2022 13:30
Radnik
1 : 3
Sarajevo
Sutjeska
Foča
0 : 3
UNIS
Vogošća
09.10.2022 13:30
Sutjeska
0 : 3
UNIS
Rudar
Breza
1 : 3
Ilijaš
Ilijaš
09.10.2022 13:30
Rudar
1 : 3
Ilijaš
Simm Bau
Kosova
1 : 5
Rudar
Kakanj
09.10.2022 13:30
Simm Bau
1 : 5
Rudar
Borac
Jelah
0 : 2
FK Vitez
Vitez
09.10.2022 13:30
Borac
0 : 2
FK Vitez
Mladost
Doboj/kakanj
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
09.10.2022 13:30
Mladost
3 : 0
Krivaja
Sport Prevnet
Bugojno
7 : 3
TOŠK
Tešanj
09.10.2022 12:30
Sport Prevnet
7 : 3
TOŠK
NK Vitez
Vitez
2 : 1
Kiseljak
Kiseljak
09.10.2022 13:30
NK Vitez
2 : 1
Kiseljak
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Brotnjo
Čitluk
09.10.2022 13:30
Tomislav
2 : 0
Brotnjo
Velež
Mostar
7 : 1
Troglav 1918
Livno
09.10.2022 12:00
Velež
7 : 1
Troglav 1918
Sloga
Doboj
4 : 2
Leotar
Trebinje
09.10.2022 12:00
Sloga
4 : 2
Leotar
Zrinjski
Mostar
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.10.2022 15:00
Zrinjski
1 : 3
Željezničar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 3
Sloboda
Tuzla
09.10.2022 16:00
Široki Brijeg
3 : 3
Sloboda
Borac
Banja Luka
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
09.10.2022 16:00
Borac
2 : 3
Sarajevo
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Laktaši
Laktaši
09.10.2022 10:00
Krupa
0 : 1
Laktaši
Krajina
Cazin
11 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2022 10:00
Krajina
11 : 1
Podgrmeč
Jedinstvo
Bihać
2 : 0
Borac
Banja Luka
09.10.2022 10:00
Jedinstvo
2 : 0
Borac
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
Željezničar
Doboj
09.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 0
Željezničar
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Modriča Alfa
Modriča
09.10.2022 10:00
Tekstilac
3 : 1
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
1 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
09.10.2022 10:00
Polet 1926
1 : 0
Gornji Rahić
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
5 : 1
Vlasenica
Vlasenica
09.10.2022 10:00
Zvijezda 09
5 : 1
Vlasenica
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Slaven
Živinice
09.10.2022 10:00
Radnik
3 : 0
Slaven
Budućnost
Banovići
1 : 1
Lokomotiva
Brčko
09.10.2022 10:00
Budućnost
1 : 1
Lokomotiva
Drina
Zvornik
3 : 1
Podrinje
Janja
09.10.2022 12:00
Drina
3 : 1
Podrinje
Gradina
Srebrenik
4 : 0
Radnički
Lukavac
09.10.2022 10:00
Gradina
4 : 0
Radnički
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 4
Baton
Sarajevo
09.10.2022 11:00
Slavija
1 : 4
Baton
Goražde
Goražde
0 : 7
Famos
Hrasnica
09.10.2022 10:00
Goražde
0 : 7
Famos
Radnik
Hadžići
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
09.10.2022 11:00
Radnik
0 : 0
Sarajevo
Sutjeska
Foča
1 : 1
UNIS
Vogošća
09.10.2022 11:00
Sutjeska
1 : 1
UNIS
Rudar
Breza
3 : 3
Ilijaš
Ilijaš
09.10.2022 11:00
Rudar
3 : 3
Ilijaš
Simm Bau
Kosova
0 : 4
Rudar
Kakanj
09.10.2022 11:00
Simm Bau
0 : 4
Rudar
Borac
Jelah
6 : 1
FK Vitez
Vitez
09.10.2022 11:00
Borac
6 : 1
FK Vitez
Mladost
Doboj/Kakanj
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
09.10.2022 11:00
Mladost
3 : 0
Krivaja
Sport Prevent
Bugojno
0 : 2
TOŠK
Tešanj
09.10.2022 10:00
Sport Prevent
0 : 2
TOŠK
NK Vitez
Vitez
0 : 3
Kiseljak
Kiseljak
09.10.2022 11:00
NK Vitez
0 : 3
Kiseljak
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
09.10.2022 11:00
Tomislav
2 : 1
Brotnjo
Velež
Mostar
2 : 0
Troglav 1918
Livno
09.10.2022 10:00
Velež
2 : 0
Troglav 1918
Knežopoljac
Knežica
2 : 4
Partizan
Kostajnica
09.10.2022 11:00
Knežopoljac
2 : 4
Partizan
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
5 : 6
Sloga (T)
Trn
09.10.2022 10:00
Sloga DIPO
5 : 6
Sloga (T)
Lijevče
Nova Topola
5 : 1
Dubrave
Dubrave
09.10.2022 10:00
Lijevče
5 : 1
Dubrave
Jedinstvo
Žeravica
1 : 3
Sloga (S)
Srbac
09.10.2022 10:00
Jedinstvo
1 : 3
Sloga (S)
BSK
Banja Luka
0 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
09.10.2022 11:30
BSK
0 : 2
Željezničar Sport team
Džaja
Banja Luka
2 : 2
Lauš
Lauš
09.10.2022 11:30
Džaja
2 : 2
Lauš
Sloga (DP)
Dugo Polje
5 : 2
Skugrić
Skugrić
09.10.2022 15:30
Sloga (DP)
5 : 2
Skugrić
Ozren
Petrovo
0 : 0
Naša krila
Kostajnica
09.10.2022 10:00
Ozren
0 : 0
Naša krila
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Tabanci
Tabanci
09.10.2022 11:00
Rudar 1925
3 : 0
Tabanci
Guber
Srebrenica
0 : 3
Proleter
Dvorovi
09.10.2022 11:00
Guber
0 : 3
Proleter
Podrinje
Tršić
0 : 3
Jedinstvo
Brodac
09.10.2022 11:00
Podrinje
0 : 3
Jedinstvo
Budućnost
Pilica
3 : 1
Branjevo
Branjevo
09.10.2022 11:00
Budućnost
3 : 1
Branjevo
Glasinac 1936
Sokolac
0 : 0
Drina HE
Višegrad
09.10.2022 14:00
Glasinac 1936
0 : 0
Drina HE
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
09.10.2022 13:00
Krajišnik
2 : 1
Sloga
Jezerski
Jezerski
0 : 0
Rudar
Sanski Most
09.10.2022 13:00
Jezerski
0 : 0
Rudar
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 5
Ključ
Ključ
09.10.2022 13:00
Una Nacionalni park
0 : 5
Ključ
Radnički
Ćoralići
0 : 3
Mladost
Polje-Cazin
09.10.2022 13:00
Radnički
0 : 3
Mladost
Rudar
Han Bila
4 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
09.10.2022 13:00
Rudar
4 : 2
Sloga
FA Akademika
Sarajevo
5 : 1
Novi Grad
Sarajevo
09.10.2022 09:00
FA Akademika
5 : 1
Novi Grad
Orahovica 74
Donja Orahovica
2 : 4
Rainci
Gornji Rainci
09.10.2022 11:30
Orahovica 74
2 : 4
Rainci
ŠF Živinice 22
Živinice
1 : 4
Betaklub Tango
Devetak
09.10.2022 11:00
ŠF Živinice 22
1 : 4
Betaklub Tango
Sloga
Doboj
2 : 1
Leotar
Trebinje
09.10.2022 10:00
Sloga
2 : 1
Leotar
Zrinjski
Mostar
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.10.2022 13:00
Zrinjski
1 : 3
Željezničar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Sloboda
Tuzla
09.10.2022 14:00
Široki Brijeg
1 : 1
Sloboda
Borac
Banja Luka
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
09.10.2022 14:00
Borac
2 : 0
Sarajevo
Drina
Zvornik
0 : 0
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
09.10.2022 10:00
Drina
0 : 0
Zvijezda 09
Borac
Kozarska Dubica
1 : 3
Omarska
Omarska
09.10.2022 10:00
Borac
1 : 3
Omarska
FSA
Prijedor
3 : 0
Bratstvo
Kozarac
09.10.2022 13:00
FSA
3 : 0
Bratstvo
Svodna
Svodna
5 : 2
Brdo
Hambarine
09.10.2022 10:00
Svodna
5 : 2
Brdo
Jedinstvo
Žeravica
0 : 4
Sloga
Srbac
09.10.2022 12:00
Jedinstvo
0 : 4
Sloga
Bratstvo
Kozinci
1 : 9
Lijevče
Nova Topola
09.10.2022 12:00
Bratstvo
1 : 9
Lijevče
BSK
Banja Luka
0 : 4
Željezničar Sport tim
Banja Luka
09.10.2022 10:00
BSK
0 : 4
Željezničar Sport tim
Džaja
Banja Luka
1 : 1
Lauš
Lauš - Banja Luka
09.10.2022 10:00
Džaja
1 : 1
Lauš
Drina
Batar
5 : 3
Janja 2009
Janja
09.10.2022 13:00
Drina
5 : 3
Janja 2009
Majevica
Lopare
2 : 2
Omladinac
Potočari
09.10.2022 13:00
Majevica
2 : 2
Omladinac
Sloga 94
Bijeljina
0 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
09.10.2022 09:30
Sloga 94
0 : 2
Sloboda
Rudar 1925
Ugljevik
1 : 1
Jedinstvo (R)
Roćević
09.10.2022 10:00
Rudar 1925
1 : 1
Jedinstvo (R)
Guber
Srebrenica
5 : 2
Proleter
Dvorovi
09.10.2022 10:00
Guber
5 : 2
Proleter
Podrinje
Tršić
0 : 5
Jedinstvo (BR)
Brodac
09.10.2022 10:00
Podrinje
0 : 5
Jedinstvo (BR)
Budućnost
Pilica
4 : 2
Branjevo
Branjevo
09.10.2022 10:00
Budućnost
4 : 2
Branjevo
Romanija
Pale
8 : 1
Omladinac
Han Pijesak
09.10.2022 14:00
Romanija
8 : 1
Omladinac
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 1
Drina HE
Višegrad
09.10.2022 12:00
Glasinac 1936
3 : 1
Drina HE
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Omladinac 75
Pokoj
09.10.2022 14:30
Jedinstvo
3 : 0
Omladinac 75
Omladinac
Sanica
4 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2022 11:00
Omladinac
4 : 2
Podgrmeč
Ključ
Ključ
2 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
09.10.2022 11:00
Ključ
2 : 0
Mladost 1938
ABC
Podzvizd
3 : 2
Vitez
Bužim
09.10.2022 11:00
ABC
3 : 2
Vitez
Gomila
Stijena
5 : 1
Olimpija
Tržac
09.10.2022 11:00
Gomila
5 : 1
Olimpija
Stupčanica
Olovo
1 : 2
Čelik
Zenica
09.10.2022 11:30
Stupčanica
1 : 2
Čelik
Usora
Usora - Žabljak
0 : 2
Simm Bau
Kosova
09.10.2022 11:30
Usora
0 : 2
Simm Bau
Moševac
Moševac
1 : 5
Nemila
Nemila
09.10.2022 11:30
Moševac
1 : 5
Nemila
Žepče 1919
Žepče
5 : 0
Natron
Maglaj
09.10.2022 09:00
Žepče 1919
5 : 0
Natron
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 0
NK Vitez
Vitez
09.10.2022 10:00
Novi Travnik
2 : 0
NK Vitez
Iskra
Bugojno
5 : 0
Karaula
Karaula
09.10.2022 10:00
Iskra
5 : 0
Karaula
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 2
Lašva
Dolac
09.10.2022 10:00
Sloga
0 : 2
Lašva
Famos (V)
Vojkovići
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
09.10.2022 11:00
Famos (V)
3 : 1
Željezničar
Čapljina
Čapljina
8 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
09.10.2022 09:30
Čapljina
8 : 0
Branitelj
Turbina
Jablanica
3 : 2
Međugorje
Međugorje
09.10.2022 11:30
Turbina
3 : 2
Međugorje
Klis
Buturović polje
1 : 4
UŠS Fortuna
Mostar
09.10.2022 11:30
Klis
1 : 4
UŠS Fortuna
Radnički
Lukavac
2 : 1
Sloboda
Tuzla
09.10.2022 11:00
Radnički
2 : 1
Sloboda
Perfekt
Srebrenik
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
09.10.2022 11:00
Perfekt
1 : 0
Zvijezda
Kolibri
Husino
2 : 2
Slaven
Živinice
09.10.2022 11:00
Kolibri
2 : 2
Slaven
Borac
Kozarska Dubica
0 : 3
Omarska
Omarska
09.10.2022 11:30
Borac
0 : 3
Omarska
Partizan
Kostajnica
6 : 0
Brdo
Hambarine
09.10.2022 11:30
Partizan
6 : 0
Brdo
Bratstvo
Kozinci
1 : 3
Sloga
Trn
09.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 3
Sloga
Lijevče
Nova Topola
6 : 3
Dubrave
Dubrave
09.10.2022 12:00
Lijevče
6 : 3
Dubrave
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 0
Polet - Krajišnik
Ramići
09.10.2022 17:00
Željezničar Sport team
2 : 0
Polet - Krajišnik
Mladost - Farma Prom
Zalužani
0 : 5
Borac
Banja Luka
09.10.2022 12:00
Mladost - Farma Prom
0 : 5
Borac
Bajer 99
Velagići
0 : 8
Podgrmeč
Sanski Most
09.10.2022 09:30
Bajer 99
0 : 8
Podgrmeč
Ključ
Ključ
4 : 0
Mladost
Bosanski Petrovac
09.10.2022 09:30
Ključ
4 : 0
Mladost
Borac
Izačić
0 : 0
Rudar
Kamengrad
09.10.2022 09:30
Borac
0 : 0
Rudar
ABC
Podzvizd
1 : 4
Vitez
Bužim
09.10.2022 09:30
ABC
1 : 4
Vitez
Gomila
Stijena
0 : 14
Zvijezda
Velika Kladuša
09.10.2022 09:30
Gomila
0 : 14
Zvijezda
Stupčanica
Olovo
1 : 2
Čelik
Zenica
09.10.2022 10:00
Stupčanica
1 : 2
Čelik
Usora
Usora
0 : 6
Simm Bau
Kosova
09.10.2022 10:00
Usora
0 : 6
Simm Bau
Moševac
Moševac
2 : 3
Nemila
Nemila
09.10.2022 10:00
Moševac
2 : 3
Nemila
Žepče 1919
Žepče
0 : 3
Natron
Maglaj
09.10.2022 10:30
Žepče 1919
0 : 3
Natron
Radnički
Lukavac
6 : 0
Sloboda
Tuzla
09.10.2022 10:00
Radnički
6 : 0
Sloboda
Perfekt
Srebrenik
2 : 5
Zvijezda
Gradačac
09.10.2022 10:00
Perfekt
2 : 5
Zvijezda
Kolibri
Husino
5 : 0
Slaven
Živinice
09.10.2022 10:00
Kolibri
5 : 0
Slaven
Bambi
Tuzla
4 : 1
Lion
Brčko
09.10.2022 12:30
Bambi
4 : 1
Lion
Šampion 2017
Tuzla
12 : 0
Rudar
Bukinje
09.10.2022 10:00
Šampion 2017
12 : 0
Rudar
Tuzla Siti
Simin Han
10 : 0
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
09.10.2022 10:00
Tuzla Siti
10 : 0
Mladost (VB)
Orahovica 74
Orahovica
3 : 0
Tuzla
Tuzla
09.10.2022 10:30
Orahovica 74
3 : 0
Tuzla
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 3
Rijeka
Rijeka
09.10.2022 12:00
Novi Travnik
0 : 3
Rijeka
Iskra
Bugojno
3 : 1
Elektrobosna
Jajce
09.10.2022 12:00
Iskra
3 : 1
Elektrobosna
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Baton
Sarajevo
09.10.2022 09:00
Slavija
3 : 2
Baton
Unis
Vogošća
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
09.10.2022 14:00
Unis
0 : 3
Željezničar
Bambinosi
Sarajevo
9 : 0
Željezničar
Sarajevo
09.10.2022 09:00
Bambinosi
9 : 0
Željezničar
Emina
Mostar
3 : 0
Fortuna
Živinice
09.10.2022 16:30
Emina
3 : 0
Fortuna
Mladost
Rogatica
1 : 2
Prijedor
Prijedor
09.10.2022 12:00
Mladost
1 : 2
Prijedor
Sarajevo
Sarajevo
14 : 1
Mladost
Nević Polje
09.10.2022 14:00
Sarajevo
14 : 1
Mladost
Vogošća
Vogošća
1 : 0
ŽNK Sloboda
Tuzla
09.10.2022 12:00
Vogošća
1 : 0
ŽNK Sloboda
FK Sloboda
Tuzla
14 : 0
Respekt
Sarajevo
09.10.2022 15:00
FK Sloboda
14 : 0
Respekt
Borac
Banja Luka
4 : 1
Lokomotiva
Brčko
09.10.2022 10:00
Borac
4 : 1
Lokomotiva
Iskra
Bugojno
6 : 1
Libero
Goražde
09.10.2022 12:00
Iskra
6 : 1
Libero

Košarka

SC Derby
Podgorica
97 : 84
Cibona
Zagreb
09.10.2022 17:00
SC Derby
97 : 84
Cibona
Mornar Barsko zlato
Bar
100 : 91
Zadar
Zadar
09.10.2022 19:00
Mornar Barsko zlato
100 : 91
Zadar
Mega MIS
Beograd
76 : 87
Igokea m:tel
Aleksandrovac
09.10.2022 12:00
Mega MIS
76 : 87
Igokea m:tel
Čačak 94 Quantox
Čačak
66 : 75
Metalac
Valjevo
09.10.2022 18:00
Čačak 94 Quantox
66 : 75
Metalac
Dynamic BalkanBet
Beograd
91 : 85
Mladost MaxBet
Zemun
09.10.2022 20:00
Dynamic BalkanBet
91 : 85
Mladost MaxBet

Odbojka

Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Maglić
Foča
09.10.2022 15:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Maglić
7 Lukavac
Lukavac
0 : 3
Napredak
Odžak
09.10.2022 17:00
7 Lukavac
0 : 3
Napredak
Velež
Nevesinje
1 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
09.10.2022 18:00
Velež
1 : 3
Crvena zvijezda
Glasinac
Sokolac
3 : 1
Ljubinje Bankom
Ljubinje
09.10.2022 14:00
Glasinac
3 : 1
Ljubinje Bankom
ŽOK Leotar
Trebinje
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
09.10.2022 15:00
ŽOK Leotar
1 : 3
Slavija
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Libero
Bijeljina
09.10.2022 14:00
Radnik
3 : 1
Libero
Smeč
Novi Grad
0 : 3
Vožd
Prijedor
09.10.2022 14:00
Smeč
0 : 3
Vožd
Derventa
Derventa
3 : 0
Rudar
Ugljevik
09.10.2022 15:00
Derventa
3 : 0
Rudar
Mladost
Rogatica
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
09.10.2022 12:00
Mladost
0 : 3
HE na Drini
Bosna
Kalesija
1 : 3
Smeč
Lukavac
09.10.2022 15:00
Bosna
1 : 3
Smeč
Lami
Brčko
3 : 0
Napredak
Odžak
09.10.2022 17:00
Lami
3 : 0
Napredak
Čapljina
Čapljina
3 : 1
Kakanj
Kakanj
09.10.2022 18:00
Čapljina
3 : 1
Kakanj
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Breza 1934
Breza
09.10.2022 13:00
Alipašino Polje
0 : 3
Breza 1934
Ilijaš
Ilijaš
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
09.10.2022 18:00
Ilijaš
3 : 1
Novi Grad
Sloboda 2
Tuzla
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
09.10.2022 13:00
Sloboda 2
3 : 0
Krivaja
Tešanj
Tešanj
0 : 3
Smeč DN
Brčko
09.10.2022 13:00
Tešanj
0 : 3
Smeč DN
Bihać
Bihać
3 : 0
Student
Mostar
09.10.2022 15:00
Bihać
3 : 0
Student
Albatros
Herceg Novi
3 : 0
Gimnazijalac
Kotor
09.10.2022 19:00
Albatros
3 : 0
Gimnazijalac
Akademija
Herceg Novi
3 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
09.10.2022 14:00
Akademija
3 : 2
Jedinstvo
Balkana MP
Mrkonjić Grad
0 : 3
Inova
Banja Luka
09.10.2022
Balkana MP
0 : 3
Inova
Kozara
Gradiška
3 : 1
Ukrina
Prnjavor
09.10.2022
Kozara
3 : 1
Ukrina
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 0
Borac Star
Banja Luka
09.10.2022
Kotor Varoš
3 : 0
Borac Star
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Rudar
Ugljevik
09.10.2022
Radnik
3 : 1
Rudar
Volero
Pale
1 : 3
Han Pijesak
Han Pijesak
09.10.2022
Volero
1 : 3
Han Pijesak
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Bratunac
Bratunac
09.10.2022
Glasinac
0 : 3
Bratunac

Rukomet

Višegrad
Višegrad
39 : 30
Derventa
Derventa
09.10.2022 18:00
Višegrad
39 : 30
Derventa
Mladost
Banja Luka
32 : 22
ORK Borac
Banja Luka
09.10.2022 18:00
Mladost
32 : 22
ORK Borac
Srbac
Srbac
35 : 20
Čelinac
Čelinac
09.10.2022 18:00
Srbac
35 : 20
Čelinac
Teslić
Teslić
43 : 17
Sava 2019
Brod
09.10.2022 15:00
Teslić
43 : 17
Sava 2019
Čelik
Zenica
44 : 25
Krajina
Cazin
09.10.2022 15:00
Čelik
44 : 25
Krajina
Nova Bila
Nova Bila
33 : 23
Kiseljak
Kiseljak
09.10.2022 19:00
Nova Bila
33 : 23
Kiseljak
Čelik Junior
Zenica
42 : 23
Jajce
Jajce
09.10.2022 17:00
Čelik Junior
42 : 23
Jajce
Radnik
Bijeljina
33 : 19
Borja
Teslić
09.10.2022 17:00
Radnik
33 : 19
Borja
Rudar
Pljevlja
31 : 18
Tivat
Tivat
09.10.2022 16:00
Rudar
31 : 18
Tivat
Levalea 2010
Nikšić
30 : 17
Mornar 7
Bar
09.10.2022 14:00
Levalea 2010
30 : 17
Mornar 7
Komovi
Andrijevica
31 : 36
Nikšić
Nikšić
09.10.2022 14:00
Komovi
31 : 36
Nikšić
Živinice
Živinice
24 : 32
Krajina
Cazin
09.10.2022 15:00
Živinice
24 : 32
Krajina
Turbina
Jablanica
33 : 38
Jedinstvo
Tuzla
09.10.2022 14:00
Turbina
33 : 38
Jedinstvo
Lokomotiva
Mostar
39 : 22
Bosna
Tešanj
09.10.2022 15:30
Lokomotiva
39 : 22
Bosna
Partizan 1949
Tivat
35 : 38
Rudar
Pljevlja
09.10.2022 19:00
Partizan 1949
35 : 38
Rudar
Budućnost
Podgorica
25 : 36
Budvanska rivijera
Budva
09.10.2022 20:00
Budućnost
25 : 36
Budvanska rivijera
Jedinstvo
Bijelo Polje
22 : 23
Brskovo
Mojkovac
09.10.2022 20:00
Jedinstvo
22 : 23
Brskovo
Berane 1949
Berane
33 : 26
Mornar 7
Bar
09.10.2022 18:30
Berane 1949
33 : 26
Mornar 7