Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 438 utakmica za dan
Nedelja, 16 Oktobar 2022


Fudbal

Velež
Mostar
1 : 0
Sloboda
Tuzla
16.10.2022 14:30
Velež
1 : 0
Sloboda
Leotar
Trebinje
1 : 1
Zrinjski
Mostar
16.10.2022 14:30
Leotar
1 : 1
Zrinjski
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Kozara
Gradiška
16.10.2022 16:30
Radnik
2 : 0
Kozara
Čelinac
Čelinac
0 : 0
Proleter
Teslić
16.10.2022 14:30
Čelinac
0 : 0
Proleter
Ukrina
Čečava
0 : 4
FSA
Prijedor
16.10.2022 14:30
Ukrina
0 : 4
FSA
Gorica
Šipovo
2 : 2
Crni vrh
Jaružani
16.10.2022 14:30
Gorica
2 : 2
Crni vrh
Glasinac 1936
Sokolac
0 : 1
Jedinstvo
Brodac
16.10.2022 14:30
Glasinac 1936
0 : 1
Jedinstvo
Podrinje
Tršić
1 : 1
Stakorina
Čajniče
16.10.2022 14:30
Podrinje
1 : 1
Stakorina
Romanija
Pale
7 : 1
Guber
Srebrenica
16.10.2022 14:30
Romanija
7 : 1
Guber
Slaven
Dobrljin
5 : 2
Budućnost
Banja Luka
16.10.2022 15:00
Slaven
5 : 2
Budućnost
Mladost
Kotor Varoš
2 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
16.10.2022 15:00
Mladost
2 : 0
Sloga DIPO
Naprijed
Banja Luka
3 : 0
Krajina
Banja Luka
16.10.2022 15:00
Naprijed
3 : 0
Krajina
13 Skojevki
Grbavci
4 : 0
Svodna
Svodna
16.10.2022 15:00
13 Skojevki
4 : 0
Svodna
Plamen
Donje Vodičevo
7 : 2
Sloga
Saničani-Rakelići
16.10.2022 15:00
Plamen
7 : 2
Sloga
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
3 : 1
Lijevče
Nova Topola
16.10.2022 15:00
Polet Krajišnik
3 : 1
Lijevče
Hajduk (B)
Batkuša
3 : 0
Ozren
Petrovo
16.10.2022 15:00
Hajduk (B)
3 : 0
Ozren
Pridjel
Pridjel Donji
2 : 1
Zvijezda
Kakmuž
16.10.2022 15:00
Pridjel
2 : 1
Zvijezda
Omladinac
Modriča
3 : 0
Rudanka
Rudanka
16.10.2022 15:00
Omladinac
3 : 0
Rudanka
Naša krila
Kostajnica
6 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
16.10.2022 15:00
Naša krila
6 : 1
Crvena zvijezda
Skugrić
Skugrić
6 : 0
Trebava
Osječani
16.10.2022 15:00
Skugrić
6 : 0
Trebava
Hajduk (K)
Kožuhe
0 : 1
Mineral
Banja Vrućica
16.10.2022 15:00
Hajduk (K)
0 : 1
Mineral
Budućnost
Skelani
4 : 1
Tabanci
Tabanci
16.10.2022 14:30
Budućnost
4 : 1
Tabanci
Lokomotiva
Brčko
1 : 4
Zadrugar
Donje Crnjelovo
16.10.2022 14:30
Lokomotiva
1 : 4
Zadrugar
Drina
Batar
11 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
16.10.2022 14:30
Drina
11 : 0
Mladost (BS)
OFK Brezik
Gornji Brezik
2 : 1
Mladost (VO)
Velika Obarska
16.10.2022 14:30
OFK Brezik
2 : 1
Mladost (VO)
OFK Trnovica
Trnovica
1 : 0
Jedinstvo
Roćević
16.10.2022 14:30
OFK Trnovica
1 : 0
Jedinstvo
Šekovići
Šekovići
1 : 1
Omladinac
Potočari
16.10.2022 14:30
Šekovići
1 : 1
Omladinac
Partizan
Donja Trnova
2 : 0
Lokanj
Lokanj
16.10.2022 14:30
Partizan
2 : 0
Lokanj
Birač
Derventa
7 : 0
Janja 2009
Janja
16.10.2022 14:30
Birač
7 : 0
Janja 2009
Podgrmeč
Oštra Luka
2 : 1
Berek 1975
Prijedor
16.10.2022 14:30
Podgrmeč
2 : 1
Berek 1975
Ljubija
Ljubija
0 : 4
Knežopoljac
Knežica
16.10.2022 14:30
Ljubija
0 : 4
Knežopoljac
Moštanica
Božići
8 : 0
Rasavci
Rasavci
16.10.2022 14:30
Moštanica
8 : 0
Rasavci
Gomjenica
Prijedor
3 : 1
Ravan
Međeđa
16.10.2022 14:30
Gomjenica
3 : 1
Ravan
Brzi
Busnovi
0 : 1
Kozara
Donji Orlovci
16.10.2022 14:30
Brzi
0 : 1
Kozara
Župa
Milosavci
0 : 4
Laminci
Laminci
16.10.2022 15:00
Župa
0 : 4
Laminci
Borac (Maš.)
Mašići
3 : 3
Omladinac
Brestovčina
16.10.2022 15:00
Borac (Maš.)
3 : 3
Omladinac
Borac (Š)
Šibovska
3 : 2
Bratstvo
Kozinci
16.10.2022 15:00
Borac (Š)
3 : 2
Bratstvo
Torpedo
Cerovljani
3 : 2
Obradovac
Gradiška
16.10.2022 15:00
Torpedo
3 : 2
Obradovac
Kozara
Turjak
2 : 1
Potkozarje
Aleksandrovac
16.10.2022 15:00
Kozara
2 : 1
Potkozarje
Polet
Elezagići
0 : 7
Mladi Krajišnik
Kukulje
16.10.2022 15:00
Polet
0 : 7
Mladi Krajišnik
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 1
Karanovac
Karanovac
16.10.2022 15:00
Sloga Nektar
1 : 1
Karanovac
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 6
Zmijanje
Kola
16.10.2022 15:00
Gomionica
1 : 6
Zmijanje
Omladinac
Banja Luka
0 : 1
Rekreativo
Banja Luka
16.10.2022 15:00
Omladinac
0 : 1
Rekreativo
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
16.10.2022 15:00
Spartak 2013
2 : 1
Mladost Farmaprom
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
5 : 0
OFK Banja Luka
Banja Luka
16.10.2022 15:00
Šnjegotina
5 : 0
OFK Banja Luka
Rudar
Stanari
3 : 0
Liješće
Liješće
16.10.2022 15:30
Rudar
3 : 0
Liješće
Borac (K)
Kotorsko
3 : 0
Borac (O)
Osinja
16.10.2022 15:30
Borac (K)
3 : 0
Borac (O)
Zborište
Zborište
3 : 3
BSK
Bušletić
16.10.2022 15:30
Zborište
3 : 3
BSK
Zadrugar
Sijekovac
4 : 1
Ozrenski sokolovi
Boljanić
16.10.2022 15:30
Zadrugar
4 : 1
Ozrenski sokolovi
Pelagićevo 21
Pelagićevo
4 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
16.10.2022 15:00
Pelagićevo 21
4 : 1
Bratstvo
Dobor
Modriča
3 : 1
Budućnost
Gornja Slatina
16.10.2022 15:00
Dobor
3 : 1
Budućnost
Mladost (D)
Dobrinja
2 : 0
Vranjak
Vranjak
16.10.2022 15:00
Mladost (D)
2 : 0
Vranjak
Posavina
Miloševac
2 : 0
Mladost (ST)
Srpska Tišina
16.10.2022 11:00
Posavina
2 : 0
Mladost (ST)
Crkvina
Crkvina
4 : 0
Crvena zvijezda
Gajevi
16.10.2022 15:00
Crkvina
4 : 0
Crvena zvijezda
Višnjik
Modriča
4 : 2
Sloga
Jakeš
16.10.2022 15:00
Višnjik
4 : 2
Sloga
Kladari Gornji
Kladari Gornji
4 : 1
Partizan
Koprivna
16.10.2022 15:00
Kladari Gornji
4 : 1
Partizan
Sloga 73
Ždreban
4 : 2
Zadrugar
Tarevci
16.10.2022 11:00
Sloga 73
4 : 2
Zadrugar
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 1
Jedinstvo
Koretaši
16.10.2022 14:30
Bobetino Brdo
3 : 1
Jedinstvo
Strijelac
Tutnjevac
4 : 2
Obilić
Krepšić
16.10.2022 14:00
Strijelac
4 : 2
Obilić
Mladost (L)
Lončari
1 : 1
Majevica
Lopare
16.10.2022 14:30
Mladost (L)
1 : 1
Majevica
Mladost (S)
Sandići
2 : 1
Zadrugar
Bukvik
16.10.2022 14:30
Mladost (S)
2 : 1
Zadrugar
Gredice
Gredice
4 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
16.10.2022 14:30
Gredice
4 : 0
Crvena zvijezda
Jugović
Brčko
0 : 4
Grčica
Brčko
16.10.2022 14:30
Jugović
0 : 4
Grčica
Gorica
Pučile
1 : 1
Semberija
Popovi
16.10.2022 15:00
Gorica
1 : 1
Semberija
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
0 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
16.10.2022 15:00
OFK Magnojević
0 : 0
Jedinstvo
Borac
Trnjaci
1 : 0
Kolektiv
Međaši
16.10.2022 15:00
Borac
1 : 0
Kolektiv
Drina
Amajlije
4 : 1
Balatun
Balatun
16.10.2022 15:00
Drina
4 : 1
Balatun
Obarska
Velika Obarska
1 : 3
VSK
Velino Selo
16.10.2022 15:00
Obarska
1 : 3
VSK
Polet
Kravica
1 : 0
Branjevo
Branjevo
16.10.2022 15:00
Polet
1 : 0
Branjevo
Jadar
Nova Kasaba
1 : 4
Borac
Osmaci
16.10.2022 15:00
Jadar
1 : 4
Borac
Jardan
Jardan
1 : 4
Napredak
Donji Šepak
16.10.2022 15:00
Jardan
1 : 4
Napredak
Radnički
Karakaj
7 : 2
Jasenica
Jasenica
16.10.2022 15:00
Radnički
7 : 2
Jasenica
Čelopek
Čelopek
3 : 0
Bratstvo
Bratunac
16.10.2022 15:00
Čelopek
3 : 0
Bratstvo
Sloboda
Donji Podgradci
6 : 0
Romanovci
Romanovci
16.10.2022 15:30
Sloboda
6 : 0
Romanovci
Stevan Dukić
Rogolji
1 : 2
Kalemi
Trebovljani
16.10.2022 15:30
Stevan Dukić
1 : 2
Kalemi
Vilusi
Vilusi
4 : 0
Mladost
Seferovci
16.10.2022 15:30
Vilusi
4 : 0
Mladost
Polet
Mali Sitneši
0 : 1
Tamaris
Mrčevci
16.10.2022 15:30
Polet
0 : 1
Tamaris
OFK Nožičko
Nožičko
5 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
16.10.2022 11:00
OFK Nožičko
5 : 1
Crvena zemlja
Bratstvo
Povelič
3 : 2
Budućnost
Donji Galjipovci
16.10.2022 15:30
Bratstvo
3 : 2
Budućnost
Obilić PP
Kladari
2 : 1
Milan
Kosjerovo
16.10.2022 15:30
Obilić PP
2 : 1
Milan
Budućnost Red Star
Vučilovac
2 : 5
Mladost
Trnjaci
16.10.2022 11:00
Budućnost Red Star
2 : 5
Mladost
Sava 04
Brezovo Polje Selo
11 : 2
Krbeti
Krbeti
16.10.2022 11:00
Sava 04
11 : 2
Krbeti
Sloboda
Mrtvica
5 : 0
Čelik
Grbavica
16.10.2022 11:00
Sloboda
5 : 0
Čelik
Sveti Jovan
Donji Brezik
3 : 1
Polet
Čović Polje
16.10.2022 11:00
Sveti Jovan
3 : 1
Polet
Sloga
Donja Bukovica
2 : 4
Stević Jovan
Vršani
16.10.2022 15:00
Sloga
2 : 4
Stević Jovan
Borac
Ugljevička Obrijež
1 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
16.10.2022 15:00
Borac
1 : 0
Ljeljenča
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
6 : 1
Piperci
Piperci
16.10.2022 15:00
Magnojević 2001
6 : 1
Piperci
Omladinac
Gornja Čađavica
1 : 6
Budućnost
Ravno Polje
16.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 6
Budućnost
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 1
Proleter
Gornji Dragaljevac
16.10.2022 10:30
Majevica
3 : 1
Proleter
Jedinstvo
Donja Čađavica
2 : 5
Koridor 2011
Bijeljina
16.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 5
Koridor 2011
Pobjeda
Triješnica
3 : 2
Tavna
Banjica
16.10.2022 15:00
Pobjeda
3 : 2
Tavna
Glogovac
Glogovac
2 : 5
Koviljuše
Bijeljina
16.10.2022 15:00
Glogovac
2 : 5
Koviljuše
OFK Batković
Batković
6 : 0
Kovačići 08
Kovačići
16.10.2022 15:00
OFK Batković
6 : 0
Kovačići 08
Zenit
Bijeljina
1 : 0
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
16.10.2022 15:00
Zenit
1 : 0
OFK Crnjelovo
Sloga United
Bijeljina
0 : 4
Sloga
Dazdarevo
16.10.2022 15:00
Sloga United
0 : 4
Sloga
Sloboda
Donji Dragaljevac
6 : 0
Buk
Gornja Bukovica
16.10.2022 10:30
Sloboda
6 : 0
Buk
TOŠK
Tešanj
1 : 0
Mladost
Doboj/Kakanj
16.10.2022 15:00
TOŠK
1 : 0
Mladost
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Stupčanica
Olovo
16.10.2022 15:00
Gradina
3 : 1
Stupčanica
Rudar (K)
Kamengrad
5 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
16.10.2022 15:00
Rudar (K)
5 : 1
Novi Travnik
Brnjaci
Brnjaci
1 : 1
FK Vitez
Vitez
16.10.2022 15:00
Brnjaci
1 : 1
FK Vitez
Vlašić
Turbe
3 : 2
Krajina
Cazin
16.10.2022 15:00
Vlašić
3 : 2
Krajina
Prokosovići
Prokosovići
0 : 10
Bosna(K)
Kalesija
16.10.2022 15:00
Prokosovići
0 : 10
Bosna(K)
Sloga
Tojšići
1 : 0
Priluk
Priluk
16.10.2022 15:00
Sloga
1 : 0
Priluk
Orahovica 74
Orahovica
2 : 1
Napredak
Matići
16.10.2022 15:00
Orahovica 74
2 : 1
Napredak
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 0
Mladost (M)
Malešići
16.10.2022 15:00
Gornji Rahić
1 : 0
Mladost (M)
Mladost (K)
Kikači
4 : 0
Odžak 102
Odžak
16.10.2022 15:00
Mladost (K)
4 : 0
Odžak 102
Seona
Seona
4 : 0
Lokomotiva
Miričina
16.10.2022 15:00
Seona
4 : 0
Lokomotiva
Dinamo
Donja Mahala
1 : 0
Svatovac
Poljice
16.10.2022 15:00
Dinamo
1 : 0
Svatovac
Bosna (M)
Mionica
1 : 1
Dizdaruša
Brčko
16.10.2022 15:00
Bosna (M)
1 : 1
Dizdaruša
Kolina
Ustikolina
1 : 0
Baton
Sarajevo
16.10.2022 15:00
Kolina
1 : 0
Baton
Usora
Žabljak-Usora
0 : 0
Žepče
Žepče
16.10.2022 15:00
Usora
0 : 0
Žepče
Natron
Maglaj
1 : 2
UNIS
Vogošća
16.10.2022 15:00
Natron
1 : 2
UNIS
Ilijaš
Ilijaš
1 : 1
Čelik
Zenica
16.10.2022 15:00
Ilijaš
1 : 1
Čelik
Mošćanica
Sarajevo
5 : 0
Krivaja
Zavidovići
16.10.2022 15:00
Mošćanica
5 : 0
Krivaja
Troglav 1918
Livno
3 : 1
Neum
Neum
16.10.2022 15:00
Troglav 1918
3 : 1
Neum
Ljubuški
Ljubuški
7 : 1
Turbina
Jablanica
16.10.2022 15:00
Ljubuški
7 : 1
Turbina
Višići
Višići
1 : 1
Brotnjo
Čitluk
16.10.2022 15:00
Višići
1 : 1
Brotnjo
Klis
Buturović Polje
4 : 0
Grude
Grude
16.10.2022 15:00
Klis
4 : 0
Grude
Kruševo
Kruševo
2 : 3
Kamešnica
Podhum
16.10.2022 15:00
Kruševo
2 : 3
Kamešnica
Željezničar
Bosanska Krupa
0 : 6
Bajer 99
Velagići
16.10.2022 15:00
Željezničar
0 : 6
Bajer 99
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
2 : 1
Borac
Izačić
16.10.2022 15:00
Mladost 1938
2 : 1
Borac
Vitanovići 78
Vitanovići
2 : 0
Sloga (T)
Tolisa
16.10.2022 14:30
Vitanovići 78
2 : 0
Sloga (T)
Dragovoljac
Novo Selo
7 : 0
Hajduk
Orašje
16.10.2022 14:30
Dragovoljac
7 : 0
Hajduk
Mladost (D)
Domaljevac
4 : 0
Kostrč
Kostrč
16.10.2022 14:30
Mladost (D)
4 : 0
Kostrč
Mladi zadrugar
Donji Rahić
1 : 5
19 srpanj
Oštra Luka
16.10.2022 14:30
Mladi zadrugar
1 : 5
19 srpanj
Slaven
Živinice
1 : 1
Doboj Istok
Doboj Istok
16.10.2022 15:00
Slaven
1 : 1
Doboj Istok
Slatina
Bašigovci
1 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
16.10.2022 15:00
Slatina
1 : 0
Mladost 78
Jedinstvo 1952
Vučkovci
4 : 0
Mramor
Babice
16.10.2022 15:00
Jedinstvo 1952
4 : 0
Mramor
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
2 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
16.10.2022 15:00
Mladost (GŽ)
2 : 0
Željezničar
Trebava
Donja Zelinja
2 : 0
Vražići 92
Vražići
16.10.2022 15:00
Trebava
2 : 0
Vražići 92
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
Omladinac 68
Mionica
16.10.2022 15:00
Rainci
3 : 0
Omladinac 68
Rijeka
Šerići
3 : 0
Mladost (P)
Puračić
16.10.2022 15:00
Rijeka
3 : 0
Mladost (P)
Nemila
Nemila
4 : 2
Pobjeda
Tešanjka
16.10.2022 14:30
Nemila
4 : 2
Pobjeda
Zmaj
Buzić Mahala
1 : 0
Borac
Tetovo -Zenica
16.10.2022 14:30
Zmaj
1 : 0
Borac
Liješeva
Liješeva
3 : 0
Fortuna
Zenica
16.10.2022 14:30
Liješeva
3 : 0
Fortuna
Proleter
Makljenovac
3 : 4
Novi Šeher
Novi Šeher
16.10.2022 14:30
Proleter
3 : 4
Novi Šeher
Sporting
Zenica
1 : 1
Vareš
Vareš
16.10.2022 15:30
Sporting
1 : 1
Vareš
Čelični grad-Steel City
Zenica
6 : 1
Napredak
Šije
16.10.2022 13:30
Čelični grad-Steel City
6 : 1
Napredak
Saobraćajac
Sarajevo
1 : 2
Igman
Ilidža
16.10.2022 11:00
Saobraćajac
1 : 2
Igman
Vratnik
Sarajevo
7 : 1
Jedinstvo
Ljubnići
16.10.2022 11:00
Vratnik
7 : 1
Jedinstvo
Ozren
Semizovac
0 : 0
Hrid
Sarajevo
16.10.2022 15:30
Ozren
0 : 0
Hrid
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 2
Pofalićki
Sarajevo
16.10.2022 15:30
SAŠK Napredak
0 : 2
Pofalićki
Omadinac
Doglodi-Stup
0 : 3
Mladost
Župča
16.10.2022 12:00
Omadinac
0 : 3
Mladost
Drina
Goražde
3 : 3
Jahorina
Prača
16.10.2022 15:30
Drina
3 : 3
Jahorina
BKB
Berič-Kiseljak
1 : 1
Radnički
Goražde
16.10.2022 14:00
BKB
1 : 1
Radnički
Neretva 2020
Čeljevo
2 : 1
Međugorje
Međugorje
16.10.2022 15:00
Neretva 2020
2 : 1
Međugorje
Cim
Cim
1 : 1
Mostar
Mostar
16.10.2022 16:00
Cim
1 : 1
Mostar
Fortuna
Mostar
4 : 3
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
16.10.2022 16:00
Fortuna
4 : 3
Bjelopoljac
Iskra
Stolac
1 : 2
Blagaj
Blagaj
16.10.2022 16:00
Iskra
1 : 2
Blagaj
Lokomotiva
Mostar
4 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
16.10.2022 15:30
Lokomotiva
4 : 4
Branitelj
Kupres 97
Kupres
0 : 1
Šujica
Šujica
16.10.2022 14:30
Kupres 97
0 : 1
Šujica
Drinovci
Drinovci
4 : 3
Rakitno
Rakitno
16.10.2022 14:30
Drinovci
4 : 3
Rakitno
Mesihovina
Mesihovina
4 : 2
Šator
Glamoč
16.10.2022 15:00
Mesihovina
4 : 2
Šator
Nova Bila
Nova Bila
0 : 2
Kaćuni
Kaćuni
16.10.2022 15:00
Nova Bila
0 : 2
Kaćuni
Bilalovac
Bilalovac
2 : 2
Busovača
Busovača
16.10.2022 15:00
Bilalovac
2 : 2
Busovača
Fojnica
Fojnica
3 : 2
Lugovi
Lugovi
16.10.2022 15:00
Fojnica
3 : 2
Lugovi
Šantići
Šantići
0 : 5
Kreševo
Kreševo
16.10.2022 15:00
Šantići
0 : 5
Kreševo
Gorica
Guča Gora
3 : 0
Bobovac
Nević Polje
16.10.2022 15:00
Gorica
3 : 0
Bobovac
Jajce
Jajce
1 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
16.10.2022 15:00
Jajce
1 : 0
Sloga
Radnik
Donji Vakuf
3 : 0
Dnoluka
Kruščica
16.10.2022 15:00
Radnik
3 : 0
Dnoluka
Karaula
Karaula
2 : 3
Sport Prevent
Bugojno
16.10.2022 15:00
Karaula
2 : 3
Sport Prevent
Pribava
Pribava
3 : 0
Turija
Turija
16.10.2022 15:00
Pribava
3 : 0
Turija
Sloga
Bikodže
2 : 1
Bukovik
Gornji Srebrenik
16.10.2022 15:00
Sloga
2 : 1
Bukovik
BSK
Bokavići
1 : 1
Mladost (D)
Doborovci
16.10.2022 15:00
BSK
1 : 1
Mladost (D)
Stjepan Polje
Stjepan Polje
4 : 2
25 maj
Uroža
16.10.2022 15:00
Stjepan Polje
4 : 2
25 maj
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
3 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
16.10.2022 15:00
Mladost (VB)
3 : 1
Jedinstvo (L)
Rudar
Zagorje
3 : 0
Jedinstvo (H)
Huskići
16.10.2022 15:00
Rudar
3 : 0
Jedinstvo (H)
Željezničar
Dobošnica
9 : 0
Špionica 1953
Špionica
16.10.2022 15:00
Željezničar
9 : 0
Špionica 1953
Posavina
Brod
5 : 2
OFK Vida
Vida
16.10.2022 15:00
Posavina
5 : 2
OFK Vida
Graničar
Brezovo Polje
1 : 1
Mionica 85
Mionica
16.10.2022 15:00
Graničar
1 : 1
Mionica 85
Voćar
Šatorovići
1 : 3
Čelić
Čelić
16.10.2022 15:00
Voćar
1 : 3
Čelić
Mladost
Tinja
3 : 1
Sloboda
Kerep
16.10.2022 15:00
Mladost
3 : 1
Sloboda
Koraj
Koraj
0 : 9
12 decembar
Rajska
16.10.2022 15:00
Koraj
0 : 9
12 decembar
OFK Međiđa
Donja Međiđa
3 : 1
Biberovo Polje
Biberovo Polje
16.10.2022 15:00
OFK Međiđa
3 : 1
Biberovo Polje
Napredak
Tupkovići
2 : 2
Mramor
Mramor
16.10.2022 15:00
Napredak
2 : 2
Mramor
Rudar
Bukinje
4 : 3
Memići
Memići
16.10.2022 15:00
Rudar
4 : 3
Memići
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
3 : 1
Mladost (Suh.)
Suha
16.10.2022 15:00
Mladost( GT)
3 : 1
Mladost (Suh.)
Jablanica
Barice
3 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
16.10.2022 15:00
Jablanica
3 : 0
OFK Tuzla
Partizan
Kiseljak
2 : 3
Krušik
Gornje Vukovije
16.10.2022 15:00
Partizan
2 : 3
Krušik
Omladinac RMU
Đurđevik
2 : 1
Mladost (Sol.)
Solina
16.10.2022 15:00
Omladinac RMU
2 : 1
Mladost (Sol.)
Izbor
Brčko
4 : 1
Mladost (S)
Sibovac
16.10.2022 14:30
Izbor
4 : 1
Mladost (S)
Mladost (V)
Vidovice
4 : 2
Frankopan
Špionica Srednja
16.10.2022 14:30
Mladost (V)
4 : 2
Frankopan
Napredak
Omerbegovača
3 : 2
OFK Brčko
Brčko
16.10.2022 14:30
Napredak
3 : 2
OFK Brčko
Oskova
Oskova
2 : 2
Toplice
Gornja Lukavica
16.10.2022 10:00
Oskova
2 : 2
Toplice
Jedinstvo
Donje Dubrave
5 : 0
Srnica
Treštenica
16.10.2022 10:00
Jedinstvo
5 : 0
Srnica
Gračanica
Gračanica
5 : 2
Kralupi
Kralupi
16.10.2022 13:00
Gračanica
5 : 2
Kralupi
Ljiljan
Zimča
1 : 5
Moštre
Moštre
16.10.2022 15:30
Ljiljan
1 : 5
Moštre
Dijamant
Građevac
4 : 0
Napredak 1955
Radovlje
16.10.2022 15:30
Dijamant
4 : 0
Napredak 1955
Kološići
Kološići
5 : 4
Poriječani
Poriječani
16.10.2022 13:00
Kološići
5 : 4
Poriječani
Partizan
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
16.10.2022 18:30
Partizan
3 : 2
Čukarički
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2022 14:00
Radnički 1923
0 : 1
Crvena zvezda
Inđija Toyo Tires
Inđija
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
16.10.2022 15:00
Inđija Toyo Tires
0 : 0
GFK Sloboda
Mačva
Šabac
3 : 1
Trayal
Kruševac
16.10.2022 16:00
Mačva
3 : 1
Trayal
Loznica
Loznica
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
16.10.2022 15:00
Loznica
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Mornar
Bar
16.10.2022 14:00
Sutjeska
1 : 1
Mornar
Bokelj
Kotor
4 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
16.10.2022 17:00
Bokelj
4 : 0
Ortrant - Olimpic
Kom
Podgorica
3 : 2
Mladost DG
Podgoriva
16.10.2022 17:00
Kom
3 : 2
Mladost DG
Podgorica
Podgorica
0 : 3
Berane
Berane
16.10.2022 17:00
Podgorica
0 : 3
Berane
Zeta
Golubovci
1 : 4
Igalo
Herceg Novi
16.10.2022 17:00
Zeta
1 : 4
Igalo
Grbalj
Radanovići
1 : 1
Nikšić
Nikšić
16.10.2022 17:00
Grbalj
1 : 1
Nikšić
Southampton
Southampton, Hampshire
1 : 1
West Ham United
London
16.10.2022 15:00
Southampton
1 : 1
West Ham United
Aston Villa
Birmingham
0 : 2
Chelsea
London
16.10.2022 15:00
Aston Villa
0 : 2
Chelsea
Leeds United
0 : 1
Arsenal
London
16.10.2022 15:00
Leeds United
0 : 1
Arsenal
Manchester United
Manchester
0 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
16.10.2022 15:00
Manchester United
0 : 0
Newcastle United
Liverpool
Liverpool
1 : 0
Manchester City
Manchester
16.10.2022 17:30
Liverpool
1 : 0
Manchester City
1. FC Köln
Köln
3 : 2
FC Augsburg
Augsburg
16.10.2022 15:30
1. FC Köln
3 : 2
FC Augsburg
1. FC Union Berlin
Berlin
2 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
16.10.2022 17:30
1. FC Union Berlin
2 : 0
Borussia Dortmund
Bayern München
München
5 : 0
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
16.10.2022 19:30
Bayern München
5 : 0
SC Freiburg
Stade Rennais
3 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
16.10.2022 15:00
Stade Rennais
3 : 2
Olympique Lyonnais
Toulouse
Toulouse
3 : 2
Angers
Angers
16.10.2022 13:00
Toulouse
3 : 2
Angers
AJ Auxerre
1 : 1
OGC Nice
16.10.2022 15:00
AJ Auxerre
1 : 1
OGC Nice
AS Monaco
1 : 1
Clermont Foot 63
16.10.2022 17:05
AS Monaco
1 : 1
Clermont Foot 63
FC Nantes
4 : 1
Stade Brestois 29
16.10.2022 15:00
FC Nantes
4 : 1
Stade Brestois 29
Paris Saint-Germain
1 : 0
Olympique de Marseille
16.10.2022 20:45
Paris Saint-Germain
1 : 0
Olympique de Marseille
Troyes
Troyes
1 : 1
AC Ajaccio
16.10.2022 15:00
Troyes
1 : 1
AC Ajaccio
Hellas Verona
Verona
1 : 2
Milan
Milano
16.10.2022 20:45
Hellas Verona
1 : 2
Milan
Inter
Milan
2 : 0
Salernitana
Salerno
16.10.2022 12:30
Inter
2 : 0
Salernitana
Lazio
Roma
0 : 0
Udinese
Udine
16.10.2022 15:00
Lazio
0 : 0
Udinese
Napoli
Napoli
3 : 2
Bologna
Bologna
16.10.2022 18:00
Napoli
3 : 2
Bologna
Spezia
La Spezia
2 : 2
Cremonese
Cremona
16.10.2022 15:00
Spezia
2 : 2
Cremonese
Celta Vigo
1 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
16.10.2022 14:00
Celta Vigo
1 : 2
Real Sociedad
Espanyol
Barcelona
1 : 0
Real Valladolid
Valladolid
16.10.2022 18:30
Espanyol
1 : 0
Real Valladolid
Real Betis Balompié
Seville
3 : 1
UD Almería
Almeria
16.10.2022 21:00
Real Betis Balompié
3 : 1
UD Almería
Real Madrid
Madrid
3 : 1
Barcelona
Barcelona
16.10.2022 16:15
Real Madrid
3 : 1
Barcelona
Iskra
Danilovgrad
3 : 3
Sutjeska
Nikšić
16.10.2022 14:30
Iskra
3 : 3
Sutjeska
Arsenal
Tivat
0 : 6
Budućnost
Padgorica
16.10.2022 14:30
Arsenal
0 : 6
Budućnost
Berane
Berane
3 : 1
Petrovac
Petrovac
16.10.2022 14:30
Berane
3 : 1
Petrovac
Budućnost
Banovići
1 : 11
Tuzla City
Simin Han
16.10.2022 15:00
Budućnost
1 : 11
Tuzla City
Sloga
Doboj
3 : 0
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
16.10.2022 12:00
Sloga
3 : 0
Zvijezda 09
Željezničar Sport team
Banja Luka
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
16.10.2022 13:00
Željezničar Sport team
1 : 4
Sarajevo
Radnik (H)
Hadžići
2 : 1
Borac
Banja Luka
16.10.2022 15:00
Radnik (H)
2 : 1
Borac
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
16.10.2022 14:30
Sloboda
1 : 2
Krupa
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 3
Jedinstvo
Bihać
16.10.2022 12:00
Podgrmeč
3 : 3
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
1 : 2
Krajina
Cazin
16.10.2022 12:00
Ljubić
1 : 2
Krajina
Sloboda
Novi Grad
3 : 2
OFK Spartak
Banja Luka
16.10.2022 12:00
Sloboda
3 : 2
OFK Spartak
Omarska
Omarska
1 : 4
Kozara
Gradiška
16.10.2022 12:00
Omarska
1 : 4
Kozara
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
16.10.2022 12:00
Laktaši
2 : 0
Rudar Prijedor
Modriča
Modriča
0 : 1
Ilićka 01
Brčko
16.10.2022 12:00
Modriča
0 : 1
Ilićka 01
Bratstvo
Gračanica
5 : 2
Tekstilac Kort
Derventa
16.10.2022 12:00
Bratstvo
5 : 2
Tekstilac Kort
Podrinje
Janja
0 : 1
Gradina
Srebrenik
16.10.2022 12:00
Podrinje
0 : 1
Gradina
UNIS
Vogošća
3 : 0
Rudar
Breza
16.10.2022 13:30
UNIS
3 : 0
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
5 : 2
Novi Grad
Sarajevo
16.10.2022 12:30
Sarajevo
5 : 2
Novi Grad
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Radnik
Hadžići
16.10.2022 13:30
Željezničar
0 : 1
Radnik
Goražde
Goražde
1 : 0
Stupčanica
Olovo
16.10.2022 12:30
Goražde
1 : 0
Stupčanica
Bosna
Visoko
2 : 5
Famos
Hrasnica
16.10.2022 13:30
Bosna
2 : 5
Famos
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
SAŠK Napredak
Sarajevo
16.10.2022 13:30
Slavija
2 : 1
SAŠK Napredak
Rudar
Kakanj
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
16.10.2022 13:30
Rudar
1 : 1
Kiseljak
Travnik
Travnik
0 : 7
Romari
Vitez
16.10.2022 13:30
Travnik
0 : 7
Romari
Iskra
Bugojno
1 : 3
Mladost
Doboj/kakanj
16.10.2022 13:30
Iskra
1 : 3
Mladost
FK Vitez
Vitez
1 : 2
Fortuna
Zenica
16.10.2022 13:30
FK Vitez
1 : 2
Fortuna
Simm Bau
Kosova
6 : 0
Borac
Jelah
16.10.2022 13:30
Simm Bau
6 : 0
Borac
Stolac
Stolac
4 : 2
Klis
Buturović Polje
16.10.2022 12:30
Stolac
4 : 2
Klis
GOŠK
Gabela
0 : 1
Velež
Mostar
16.10.2022 11:00
GOŠK
0 : 1
Velež
Igman
Konjic
1 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
16.10.2022 10:00
Igman
1 : 0
Tomislav
Posušje
Posušje
0 : 6
Borac
Banja Luka
16.10.2022 15:30
Posušje
0 : 6
Borac
Igman
Konjic
1 : 0
Tuzla City
Tuzla
16.10.2022 15:30
Igman
1 : 0
Tuzla City
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
Jedinstvo
Bihać
16.10.2022 10:00
Podgrmeč
2 : 1
Jedinstvo
Laktaši
Laktaši
3 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
16.10.2022 10:00
Laktaši
3 : 1
Rudar Prijedor
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 5
Krupa
Krupa na Vrbasu
16.10.2022 10:00
Sloboda
1 : 5
Krupa
Željezničar
Doboj
6 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
16.10.2022 10:00
Željezničar
6 : 0
Gornji Rahić
Borac
Šamac
1 : 1
Polet 1926
Brod
16.10.2022 10:00
Borac
1 : 1
Polet 1926
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
16.10.2022 10:00
Modriča Alfa
2 : 1
Ilićka 01
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Tekstilac
Derventa
16.10.2022 10:00
Bratstvo
2 : 1
Tekstilac
Podrinje
Janja
1 : 0
Gradina
Srebrenik
16.10.2022 10:00
Podrinje
1 : 0
Gradina
Vlasenica
Vlasenica
1 : 3
Radnik
Bijeljina
16.10.2022 11:00
Vlasenica
1 : 3
Radnik
UNIS
Vogošća
0 : 0
Rudar
Breza
16.10.2022 11:00
UNIS
0 : 0
Rudar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Novi Grad
Sarajevo
16.10.2022 10:00
Sarajevo
1 : 1
Novi Grad
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Radnik
Hadžići
16.10.2022 11:00
Željezničar
5 : 2
Radnik
Goražde
Goražde
4 : 2
Stupčanica
Olovo
16.10.2022 10:00
Goražde
4 : 2
Stupčanica
Bosna
Visoko
3 : 6
Famos
Hrasnica
16.10.2022 11:00
Bosna
3 : 6
Famos
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
SAŠK Napredak
Sarajevo
16.10.2022 11:00
Slavija
3 : 0
SAŠK Napredak
Rudar
Kakanj
3 : 0
Kiseljak
Kiseljak
16.10.2022 11:00
Rudar
3 : 0
Kiseljak
Travnik
Travnik
1 : 3
Romari
Vitez
16.10.2022 11:00
Travnik
1 : 3
Romari
Iskra
Bugojno
1 : 1
Mladost
Doboj/Kakanj
16.10.2022 11:00
Iskra
1 : 1
Mladost
FK Vitez
Vitez
2 : 1
Fortuna
Zenica
16.10.2022 11:00
FK Vitez
2 : 1
Fortuna
Simm Bau
Kosova
6 : 2
Borac
Jelah
16.10.2022 11:00
Simm Bau
6 : 2
Borac
Stolac
Stolac
4 : 2
Klis
Buturović Polje
16.10.2022 10:00
Stolac
4 : 2
Klis
GOŠK
Gabela
2 : 0
Velež
Mostar
16.10.2022 09:00
GOŠK
2 : 0
Velež
Borac
Kozarska Dubica
9 : 0
Knežopoljac
Knežica
16.10.2022 11:00
Borac
9 : 0
Knežopoljac
Omladinac
Draksenić
2 : 0
Plamen
Donje Vodičevo
16.10.2022 11:00
Omladinac
2 : 0
Plamen
Sloga (T)
Trn
2 : 2
Lijevče
Nova Topola
16.10.2022 10:00
Sloga (T)
2 : 2
Lijevče
Potkozarje
Aleksandrovac
1 : 0
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
16.10.2022 10:00
Potkozarje
1 : 0
Sloga DIPO
Pelagićevo 21
Pelagićevo
0 : 4
Sloga (DP)
Dugo Polje
16.10.2022 11:30
Pelagićevo 21
0 : 4
Sloga (DP)
Vučijak
Majevac
5 : 3
Ukrina
Čečava
16.10.2022 10:00
Vučijak
5 : 3
Ukrina
Naša krila
Kostajnica
8 : 0
4 juli
Pojezna
16.10.2022 10:00
Naša krila
8 : 0
4 juli
Pridjel
Pridjel Donji
3 : 6
Ozren
Petrovo
16.10.2022 10:00
Pridjel
3 : 6
Ozren
Jedinstvo
Brodac
0 : 0
Budućnost
Pilica
16.10.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 0
Budućnost
Proleter
Dvorovi
3 : 0
Podrinje
Tršić
16.10.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Podrinje
Ključ
Ključ
0 : 3
Radnički
Ćoralići
16.10.2022 13:00
Ključ
0 : 3
Radnički
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 3
Jezerski
Jezerski
16.10.2022 13:00
Sloga
0 : 3
Jezerski
ABC
Podzvizd
0 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
16.10.2022 13:00
ABC
0 : 0
Krajišnik
Rudar
Han Bila
0 : 1
Vlašić
Turbe
16.10.2022 11:00
Rudar
0 : 1
Vlašić
Famos (V)
Vojkovići
3 : 3
Željezničar
Sarajevo
16.10.2022 12:00
Famos (V)
3 : 3
Željezničar
Turbina
Jablanica
1 : 6
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
16.10.2022 10:00
Turbina
1 : 6
Sloga
Betaklub Tango
Devetak
3 : 0
Mladost
Velika Brijesnica
16.10.2022 10:30
Betaklub Tango
3 : 0
Mladost
Proleter
Slavinovići
1 : 2
ŠF Živinice 22
Živinice
16.10.2022 10:00
Proleter
1 : 2
ŠF Živinice 22
Rainci
Gornji Rainci
2 : 1
Bosna
Kalesija
16.10.2022 10:00
Rainci
2 : 1
Bosna
Posušje
Posušje
0 : 1
Borac
Banja Luka
16.10.2022 13:30
Posušje
0 : 1
Borac
Igman
Konjic
0 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.10.2022 13:30
Igman
0 : 5
Tuzla City
Radnik
Bijeljina
5 : 1
Drina
Zvornik
16.10.2022 12:00
Radnik
5 : 1
Drina
Brdo
Hambarine
0 : 6
Rudar Prijedor
Prijedor
16.10.2022 10:00
Brdo
0 : 6
Rudar Prijedor
Rasavci
Rasavci
12 : 1
Svodna
Svodna
16.10.2022 10:00
Rasavci
12 : 1
Svodna
Bratstvo
Kozarac
4 : 1
Gomjenica
Prijedor
16.10.2022 10:00
Bratstvo
4 : 1
Gomjenica
Omarska
Omarska
0 : 6
FSA
Prijedor
16.10.2022 14:00
Omarska
0 : 6
FSA
Sloboda
Novi Grad
9 : 0
Borac
Kozarska Dubica
16.10.2022 10:00
Sloboda
9 : 0
Borac
Crni vrh
Jaružani
3 : 0
Bratstvo
Kozinci
16.10.2022 12:00
Crni vrh
3 : 0
Bratstvo
Naprijed
Banja Luka
8 : 0
Džaja
Banja Luka
16.10.2022 10:00
Naprijed
8 : 0
Džaja
Budućnost
Banja Luka
3 : 0
Progres
Kneževo
16.10.2022 10:00
Budućnost
3 : 0
Progres
Partizan
Donja Trnova
1 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
16.10.2022 11:00
Partizan
1 : 2
Sloboda
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 0
Sloga 94
Bijeljina
16.10.2022 11:00
OFK Brezik
3 : 0
Sloga 94
Omladinac
Potočari
3 : 1
Ilićka 01
Brčko
16.10.2022 11:00
Omladinac
3 : 1
Ilićka 01
Jedinstvo (BR)
Brodac
0 : 1
Budućnost
Pilica
16.10.2022 10:00
Jedinstvo (BR)
0 : 1
Budućnost
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Podrinje
Tršić
16.10.2022 10:00
Proleter
0 : 2
Podrinje
Omladinac
Han Pijesak
2 : 3
Mladost
Rogatica
16.10.2022 16:00
Omladinac
2 : 3
Mladost
Mladost
Gacko
1 : 2
Leotar
Trebinje
16.10.2022 11:00
Mladost
1 : 2
Leotar
Radnički (R)
Ripač
0 : 6
Jedinstvo
Bihać
16.10.2022 11:00
Radnički (R)
0 : 6
Jedinstvo
Kolibri
Bihać
4 : 0
Metalac
Veliki Lug
16.10.2022 11:00
Kolibri
4 : 0
Metalac
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
4 : 0
OFK Bihać
Bihać
16.10.2022 11:00
Mladost 1938
4 : 0
OFK Bihać
Vitez
Bužim
9 : 1
Gomila
Stijena
16.10.2022 11:00
Vitez
9 : 1
Gomila
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
5 : 0
ABC
Podzvizd
16.10.2022 09:30
Mladost (P-C)
5 : 0
ABC
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
16.10.2022 10:00
Bratstvo
3 : 0
Mladost (V)
Čelik
Zenica
3 : 0
Fortuna
Zenica
16.10.2022 11:30
Čelik
3 : 0
Fortuna
TOŠK
Tešanj
1 : 3
Don Bosco
Žepče
16.10.2022 11:30
TOŠK
1 : 3
Don Bosco
Natron
Maglaj
0 : 10
Pobjeda
Tešanjka
16.10.2022 11:30
Natron
0 : 10
Pobjeda
NK Vitez
Vitez
4 : 0
FK Vitez
Vitez
16.10.2022 15:30
NK Vitez
4 : 0
FK Vitez
Karaula
Karaula
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
16.10.2022 10:00
Karaula
1 : 1
Sloga
Radnik
Donji Vakuf
0 : 1
Sport Prevent
Bugojno
16.10.2022 10:00
Radnik
0 : 1
Sport Prevent
Famos (V)
Vojkovići
1 : 5
Baton 1
Sarajevo
16.10.2022 10:00
Famos (V)
1 : 5
Baton 1
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
16.10.2022 09:00
Slavija
2 : 3
Željezničar
Radnik
Hadžići
2 : 4
Famos (H)
Hrasnica
16.10.2022 11:00
Radnik
2 : 4
Famos (H)
Mladost
Župča
0 : 4
Soker
Sarajevo
16.10.2022 11:00
Mladost
0 : 4
Soker
Neum
Neum
3 : 2
Mostar
Mostar
16.10.2022 11:00
Neum
3 : 2
Mostar
UŠS Fortuna
Mostar
1 : 2
Cim
Mostar
16.10.2022 11:30
UŠS Fortuna
1 : 2
Cim
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
0 : 3
Klis
Buturović polje
16.10.2022 11:30
Bjelopoljac
0 : 3
Klis
Zvijezda
Gradačac
0 : 0
Radnički
Lukavac
16.10.2022 16:00
Zvijezda
0 : 0
Radnički
Bosna
Kalesija
3 : 0
Konjuh
Kladanj
16.10.2022 11:00
Bosna
3 : 0
Konjuh
Partizan
Kiseljak
0 : 6
OFK Tuzla
Tuzla
16.10.2022 10:00
Partizan
0 : 6
OFK Tuzla
Mladost
Malešići
2 : 3
Miri
Miričina
16.10.2022 10:00
Mladost
2 : 3
Miri
Brdo
Hambarine
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
16.10.2022 11:30
Brdo
1 : 5
Rudar Prijedor
Slaven
Dobrljin
2 : 11
Partizan
Kostajnica
16.10.2022 11:30
Slaven
2 : 11
Partizan
Omarska
Omarska
2 : 0
FSA
Prijedor
16.10.2022 15:30
Omarska
2 : 0
FSA
Sloboda
Novi Grad
7 : 0
Borac
Kozarska Dubica
16.10.2022 11:30
Sloboda
7 : 0
Borac
Sloga
Trn
5 : 0
Lijevče
Nova Topola
16.10.2022 12:00
Sloga
5 : 0
Lijevče
Crni vrh
Jaružani
0 : 1
Bratstvo
Kozinci
16.10.2022 10:00
Crni vrh
0 : 1
Bratstvo
OFK Spartak 2013
Banja Luka
8 : 0
Progres
Kneževo
16.10.2022 09:30
OFK Spartak 2013
8 : 0
Progres
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Drina
Zvornik
16.10.2022 10:00
Radnik
3 : 1
Drina
Mladost
Gacko
0 : 2
Leotar
Trebinje
16.10.2022 10:30
Mladost
0 : 2
Leotar
AN Jedinstvo
Bihać
14 : 1
Borac
Izačić
16.10.2022 09:30
AN Jedinstvo
14 : 1
Borac
Mladost
Bosanski Petrovac
0 : 2
Bihać
Bihać
16.10.2022 09:30
Mladost
0 : 2
Bihać
Zvijezda
Velika Kladuša
3 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
16.10.2022 09:30
Zvijezda
3 : 0
Krajišnik
Vitez
Bužim
3 : 1
Gomila
Stijena
16.10.2022 09:30
Vitez
3 : 1
Gomila
Mladost (PC)
Polje - Cazin
2 : 0
ABC
Podzvizd
16.10.2022 11:00
Mladost (PC)
2 : 0
ABC
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 19
Radnički
Ćoralići
16.10.2022 09:30
Sloga
0 : 19
Radnički
Čelik
Zenica
1 : 4
Fortuna
Zenica
16.10.2022 10:00
Čelik
1 : 4
Fortuna
TOŠK
Tešanj
0 : 2
Don Bosco
Žepče
16.10.2022 10:00
TOŠK
0 : 2
Don Bosco
Natron
Maglaj
5 : 0
Pobjeda
Tešanjka
16.10.2022 08:30
Natron
5 : 0
Pobjeda
Zvijezda
Gradačac
5 : 0
Radnički
Lukavac
16.10.2022 15:00
Zvijezda
5 : 0
Radnički
Bosna
Kalesija
2 : 3
Konjuh
Kladanj
16.10.2022 10:00
Bosna
2 : 3
Konjuh
Lion
Brčko
1 : 2
Sloboda
Tuzla
16.10.2022 11:00
Lion
1 : 2
Sloboda
Rijeka
Rijeka
1 : 0
FK Vitez
Vitez
16.10.2022 12:00
Rijeka
1 : 0
FK Vitez
Elektrobosna
Jajce
2 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
16.10.2022 12:00
Elektrobosna
2 : 0
Sloga
Radnik
Donji Vakuf
7 : 0
Sport Prevent
Bugojno
16.10.2022 12:00
Radnik
7 : 0
Sport Prevent
F.A. Akademika
Sarajevo
1 : 0
Famos
Hrasnica
16.10.2022 16:00
F.A. Akademika
1 : 0
Famos
Prijedor
Prijedor
0 : 0
Sloga (P)
Prijedor
16.10.2022 12:00
Prijedor
0 : 0
Sloga (P)
Borac
Šamac
0 : 3
Ljubić
Prnjavor
16.10.2022 14:00
Borac
0 : 3
Ljubić
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
1 : 6
FK Sloboda
Tuzla
16.10.2022 13:00
Željezničar 2011
1 : 6
FK Sloboda
Mladost
Nević Polje
0 : 2
Vogošća
Vogošća
16.10.2022 13:30
Mladost
0 : 2
Vogošća
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Mašinac
Niš
16.10.2022 15:30
Vojvodina
4 : 0
Mašinac
TSC
Kanjiža
5 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
16.10.2022 15:00
TSC
5 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak DOO
Subotica
0 : 7
Spartak
Subotica
16.10.2022 15:30
Spartak DOO
0 : 7
Spartak
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Sloga
Zemun
16.10.2022 18:00
Crvena zvezda
2 : 0
Sloga
Rad
Beograd
0 : 4
Borac
Čačak
16.10.2022 11:00
Rad
0 : 4
Borac
Moskva
Novi Sad
8 : 4
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
16.10.2022 13:00
Moskva
8 : 4
ŽGFK Lavice Dubočica
Požarevac
Požarevac
3 : 3
Radnički 2012
Niš
16.10.2022 14:30
Požarevac
3 : 3
Radnički 2012
Rijeka
Rijeka
2 : 2
Donat
Zadar
16.10.2022 15:30
Rijeka
2 : 2
Donat
Osijek
Osijek
3 : 1
Dinamo
Zagreb
16.10.2022 14:00
Osijek
3 : 1
Dinamo
Agram
Zagreb
1 : 2
Split
Split
16.10.2022 15:30
Agram
1 : 2
Split
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 11
Hajduk
Split
16.10.2022 14:00
Viktorija
0 : 11
Hajduk
Emina
Mostar
0 : 1
Iskra
Bugojno
16.10.2022 15:00
Emina
0 : 1
Iskra

Futsal

Brotnjo
Čitluk
3 : 3
Sarajevo
Sarajevo
16.10.2022 19:30
Brotnjo
3 : 3
Sarajevo
MNK Hercegovina
Široki brijeg
6 : 0
Doboj
Doboj
16.10.2022 19:00
MNK Hercegovina
6 : 0
Doboj
Zora
Spuž
7 : 8
Brskovo
Mojkovac
16.10.2022 19:00
Zora
7 : 8
Brskovo
Nikšić
Nikšić
4 : 4
Onogošt
Nikšić
16.10.2022 18:00
Nikšić
4 : 4
Onogošt
Mirabile Moda
Podgorica
2 : 3
Dolcinium
Ulcinj
16.10.2022 16:00
Mirabile Moda
2 : 3
Dolcinium

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
16.10.2022
17:00
Crvena zvezda mts
Beograd
16.10.2022 17:00
Cedevita Olimpija
:
Crvena zvezda mts
Partizan Mozzart Bet
Beograd
91 : 82
SC Derby
Podgorica
16.10.2022 21:00
Partizan Mozzart Bet
91 : 82
SC Derby
Sloboda 73
Novi Grad
71 : 77
Sokolac
Sokolac
16.10.2022 18:00
Sloboda 73
71 : 77
Sokolac
Olimp
Šekovići
84 : 72
Sutjeska
Foča
16.10.2022 18:00
Olimp
84 : 72
Sutjeska
Prijedor Spartak
Prijedor
85 : 83
Drina Princip
Zvornik
16.10.2022 18:00
Prijedor Spartak
85 : 83
Drina Princip
Stars Basket
Gradiška
79 : 62
Lijevče
Nova Topola
16.10.2022 19:00
Stars Basket
79 : 62
Lijevče
Pliva
Šipovo
75 : 64
Basket 2000
Banja Luka
16.10.2022 19:00
Pliva
75 : 64
Basket 2000
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
107 : 74
Mladost
Kotor Varoš
16.10.2022 19:00
Akademija Borac MP 2
107 : 74
Mladost
Kozara
Gradiška
71 : 62
Una
Kozarska Dubica
16.10.2022 19:00
Kozara
71 : 62
Una
Mladost 2
Mrkonjić Grad
63 : 73
Hunters
Prijedor
16.10.2022 19:00
Mladost 2
63 : 73
Hunters
Kolubara LA 2003
Lazarevac
82 : 77
Zdravlje Leskovac
Leskovac
16.10.2022 20:00
Kolubara LA 2003
82 : 77
Zdravlje Leskovac
Tamiš
Pančevo
85 : 94
Metalac
Valjevo
16.10.2022 18:30
Tamiš
85 : 94
Metalac
Dynamic BalkanBet
Beograd
100 : 66
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
16.10.2022 18:00
Dynamic BalkanBet
100 : 66
OKK Novi Pazar
Dunav
Stari Banovci
59 : 68
Vršac
Vršac
16.10.2022 18:00
Dunav
59 : 68
Vršac

Odbojka

Maglić
Foča
0 : 3
Tempo
Ražljevo
16.10.2022 17:00
Maglić
0 : 3
Tempo
Sutjeska
Nikšić
0 : 3
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
16.10.2022 20:00
Sutjeska
0 : 3
Budućnost Volley Bemaxs
Maglić
Foča
1 : 3
Libero
Bijeljina
16.10.2022 14:00
Maglić
1 : 3
Libero
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 3
Radnik
Bijeljina
16.10.2022 16:00
Slavija
1 : 3
Radnik
Ljubinje Bankom
Ljubinje
2 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
16.10.2022 18:00
Ljubinje Bankom
2 : 3
ŽOK Leotar
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Glasinac
Sokolac
16.10.2022 14:00
Bratunac
3 : 0
Glasinac
Rudar
Ugljevik
1 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
16.10.2022 13:00
Rudar
1 : 3
Modriča Novoprom
Stars
Živinice
3 : 1
Srebrenik
Srebrenik
16.10.2022 15:30
Stars
3 : 1
Srebrenik
Napredak
Odžak
3 : 0
Žepče
Žepče
16.10.2022 17:00
Napredak
3 : 0
Žepče
Smeč
Lukavac
3 : 2
Maglaj
Maglaj
16.10.2022 17:00
Smeč
3 : 2
Maglaj
Mikasa
Tuzla
3 : 0
Bosna
Kalesija
16.10.2022 16:00
Mikasa
3 : 0
Bosna
Čelik-R
Zenica
2 : 3
Željezara
Zenica
16.10.2022 15:00
Čelik-R
2 : 3
Željezara
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
Tešanj
Tešanj
16.10.2022 14:00
Krivaja
3 : 0
Tešanj
Gračanica
Gračanica
3 : 1
Sloboda 2
Tuzla
16.10.2022 14:00
Gračanica
3 : 1
Sloboda 2
Turbina
Jablanica
0 : 3
Vogošća
Vogošća
16.10.2022 12:00
Turbina
0 : 3
Vogošća
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Bihać
Bihać
16.10.2022 14:00
Ilidža
3 : 0
Bihać
Morača
Podgorca
3 : 1
Budućnost
Podgorica
16.10.2022 17:00
Morača
3 : 1
Budućnost
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Albatros
Herceg Novi
16.10.2022 19:00
Jedinstvo
0 : 3
Albatros
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 1
Pliva
Šipovo
16.10.2022 14:00
Balkana MP
3 : 1
Pliva
Smeč
Novi Grad
1 : 3
Prijedor
Prijedor
16.10.2022 11:00
Smeč
1 : 3
Prijedor
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Kozara
Gradiška
16.10.2022 11:00
Laktaši
0 : 3
Kozara
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Modriča
Modriča
16.10.2022 12:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Modriča
Bratunac
Bratunac
3 : 0
Jahorina
Pale
16.10.2022 17:00
Bratunac
3 : 0
Jahorina
Maglić
Foča
0 : 3
Mladost
Rogatica
16.10.2022 10:00
Maglić
0 : 3
Mladost
Velež
Nevesinje
3 : 0
Hercegovac
Bileća
16.10.2022 16:00
Velež
3 : 0
Hercegovac

Rukomet