XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 346 utakmica za dan
Subota, 22 Oktobar 2022


Fudbal

Zrinjski
Mostar
3 : 0
Sloga Meridian
Doboj
22.10.2022 17:00
Zrinjski
3 : 0
Sloga Meridian
Leotar
Trebinje
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
22.10.2022 14:30
Leotar
1 : 0
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Velež
Mostar
22.10.2022 17:00
Željezničar
2 : 0
Velež
Igman
Konjic
0 : 0
Borac
Banja Luka
22.10.2022 14:30
Igman
0 : 0
Borac
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
22.10.2022 14:30
Slavija
1 : 1
Zvijezda 09
Podrinje
Janja
2 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
22.10.2022 14:30
Podrinje
2 : 2
Sloboda (MG)
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
22.10.2022 14:30
Sloboda (NG)
2 : 1
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
22.10.2022 14:30
Kozara
0 : 1
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 1
Radnik
Bijeljina
22.10.2022 14:30
Krupa
4 : 1
Radnik
Laktaši
Laktaši
5 : 0
Famos
Vojkovići
22.10.2022 14:30
Laktaši
5 : 0
Famos
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Sutjeska
Foča
22.10.2022 14:30
Tekstilac
1 : 1
Sutjeska
Sloga (S)
Srbac
0 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
22.10.2022 14:30
Sloga (S)
0 : 1
Borac (KD)
Progres
Kneževo
3 : 1
Polet 1926
Brod
22.10.2022 14:30
Progres
3 : 1
Polet 1926
FSA
Prijedor
0 : 1
Gorica
Šipovo
22.10.2022 14:30
FSA
0 : 1
Gorica
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Drina HE
Višegrad
22.10.2022 14:30
Rudar 1925
2 : 0
Drina HE
Budućnost
Pilica
0 : 4
Ilićka 01
Brčko
22.10.2022 14:30
Budućnost
0 : 4
Ilićka 01
Mladost (G)
Gacko
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
22.10.2022 14:30
Mladost (G)
2 : 1
Vlasenica
Bratstvo
Kozarac
4 : 3
Slaven
Dobrljin
22.10.2022 15:00
Bratstvo
4 : 3
Slaven
Lijevče
Nova Topola
6 : 3
Lauš
Banja Luka
22.10.2022 15:00
Lijevče
6 : 3
Lauš
Sloga
Saničani-Rakelići
2 : 1
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
22.10.2022 15:00
Sloga
2 : 1
Polet Krajišnik
Mineral
Banja Vrućica
2 : 1
Hajduk (B)
Batkuša
22.10.2022 14:30
Mineral
2 : 1
Hajduk (B)
Trebava
Osječani
3 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
22.10.2022 14:30
Trebava
3 : 1
Hajduk (K)
Rudanka
Rudanka
1 : 3
Naša krila
Kostajnica
22.10.2022 16:00
Rudanka
1 : 3
Naša krila
Tabanci
Tabanci
5 : 1
Janja 2009
Janja
22.10.2022 14:30
Tabanci
5 : 1
Janja 2009
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 0
Polet
Elezagići
22.10.2022 15:00
Potkozarje
2 : 0
Polet
Mladost Farmaprom
Zalužani
2 : 2
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
22.10.2022 15:00
Mladost Farmaprom
2 : 2
Šnjegotina
Karanovac
Karanovac
3 : 2
Gomionica
Bronzani Majdan
22.10.2022 15:00
Karanovac
3 : 2
Gomionica
Sloga 94
Bijeljina
0 : 6
Ljeskovac
Ljeskovac
22.10.2022 15:00
Sloga 94
0 : 6
Ljeskovac
Napredak
Donji Šepak
3 : 1
Radnički
Karakaj
22.10.2022 15:00
Napredak
3 : 1
Radnički
Borac
Osmaci
9 : 0
Pecka
Roćević
22.10.2022 15:00
Borac
9 : 0
Pecka
Kalemi
Trebovljani
7 : 0
Vilusi
Vilusi
22.10.2022 15:00
Kalemi
7 : 0
Vilusi
Krbeti
Krbeti
3 : 10
Sloboda
Mrtvica
22.10.2022 14:30
Krbeti
3 : 10
Sloboda
Travnik
Travnik
1 : 3
Goražde
Goražde
22.10.2022 14:30
Travnik
1 : 3
Goražde
Jedinstvo
Bihać
4 : 1
Gradina
Srebrenik
22.10.2022 14:30
Jedinstvo
4 : 1
Gradina
Radnički
Lukavac
0 : 3
Bratstvo
Gračanica
22.10.2022 14:30
Radnički
0 : 3
Bratstvo
Radnik
Hadžići
1 : 0
TOŠK
Tešanj
22.10.2022 14:30
Radnik
1 : 0
TOŠK
Simm-Bau
Kosova
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
22.10.2022 14:30
Simm-Bau
2 : 1
Tomislav
Budućnost
Banovići
0 : 3
GOŠK
Gabela
22.10.2022 14:30
Budućnost
0 : 3
GOŠK
Krajina
Cazin
1 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
22.10.2022 14:30
Krajina
1 : 0
Podgrmeč
Iskra
Bugojno
2 : 1
Vlašić
Turbe
22.10.2022 14:30
Iskra
2 : 1
Vlašić
FK Vitez
Vitez
0 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2022 14:30
FK Vitez
0 : 2
Bratstvo
Sloga
Bosanska Otoka
5 : 1
NK Vitez
Vitez
22.10.2022 14:30
Sloga
5 : 1
NK Vitez
Odžak 102
Odžak
0 : 2
Seona
Seona
22.10.2022 14:30
Odžak 102
0 : 2
Seona
Mladost (M)
Malešići
3 : 1
Mladost (K)
Kikači
22.10.2022 14:30
Mladost (M)
3 : 1
Mladost (K)
Napredak
Matići
1 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
22.10.2022 14:30
Napredak
1 : 0
Gornji Rahić
Bosna(K)
Kalesija
1 : 1
Sloga
Tojšići
22.10.2022 14:30
Bosna(K)
1 : 1
Sloga
Krivaja
Zavidovići
0 : 1
Kolina
Ustikolina
22.10.2022 14:30
Krivaja
0 : 1
Kolina
UNIS
Vogošća
3 : 0
Rudar
Breza
22.10.2022 14:30
UNIS
3 : 0
Rudar
Bosna
Visoko
2 : 0
Usora
Žabljak-Usora
22.10.2022 14:30
Bosna
2 : 0
Usora
Kostrč
Kostrč
1 : 0
Sloga (P)
Prud
22.10.2022 14:30
Kostrč
1 : 0
Sloga (P)
Hajduk
Orašje
0 : 3
Mladost (D)
Domaljevac
22.10.2022 14:30
Hajduk
0 : 3
Mladost (D)
Mramor
Babice
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
22.10.2022 14:30
Mramor
2 : 1
Mladost (GŽ)
Igman
Ilidža
2 : 0
Vratnik
Sarajevo
22.10.2022 15:30
Igman
2 : 0
Vratnik
Mladost
Župča
7 : 0
Respekt
Sarajevo
22.10.2022 15:30
Mladost
7 : 0
Respekt
Hrid
Sarajevo
2 : 3
SAŠK Napredak
Sarajevo
22.10.2022 19:00
Hrid
2 : 3
SAŠK Napredak
Mladost (Solina)
Solina
3 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
22.10.2022 14:30
Mladost (Solina)
3 : 0
Budućnost
Krušik
Gornje Vukovije
7 : 3
Omladinac RMU
Đurđevik
22.10.2022 14:30
Krušik
7 : 3
Omladinac RMU
Mramor
Mramor
2 : 1
Rudar
Bukinje
22.10.2022 14:30
Mramor
2 : 1
Rudar
Mladost (S)
Sibovac
7 : 2
Mladost (V)
Vidovice
22.10.2022 14:30
Mladost (S)
7 : 2
Mladost (V)
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Čukarički
Beograd
22.10.2022 19:30
TSC
1 : 1
Čukarički
Železničar
Pančevo
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
22.10.2022 14:00
Železničar
1 : 0
OFK Vršac
Trayal
Kruševac
1 : 0
Loznica
Loznica
22.10.2022 17:00
Trayal
1 : 0
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Mačva
Šabac
22.10.2022 14:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Mačva
Dečić
Tuzi
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
22.10.2022 14:00
Dečić
1 : 1
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
2 : 1
Rudar
Pljevlja
22.10.2022 17:00
Budućnost
2 : 1
Rudar
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
22.10.2022 16:00
Iskra
1 : 2
Sutjeska
Mornar
Bar
0 : 1
Arsenal
Tivat
22.10.2022 16:00
Mornar
0 : 1
Arsenal
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Bokelj
Kotor
22.10.2022 17:00
Grbalj
0 : 1
Bokelj
Nikšić
Nikšić
1 : 0
Zeta
Golubovci
22.10.2022 17:00
Nikšić
1 : 0
Zeta
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Podgorica
Podgorica
22.10.2022 17:00
Igalo
0 : 2
Podgorica
Berane
Berane
1 : 0
Kom
Podgorica
22.10.2022 17:00
Berane
1 : 0
Kom
Mladost DG
Podgoriva
3 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
22.10.2022 17:00
Mladost DG
3 : 0
Ortrant - Olimpic
Nottingham Forest
1 : 0
Liverpool
Liverpool
22.10.2022 13:30
Nottingham Forest
1 : 0
Liverpool
Everton
Liverpool
3 : 0
Crystal Palace
London
22.10.2022 16:00
Everton
3 : 0
Crystal Palace
Manchester City
Manchester
3 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
22.10.2022 16:00
Manchester City
3 : 1
Brighton & Hove Albion
Chelsea
London
1 : 1
Manchester United
Manchester
22.10.2022 18:30
Chelsea
1 : 1
Manchester United
1899 Hoffenheim
0 : 2
Bayern München
München
22.10.2022 15:30
1899 Hoffenheim
0 : 2
Bayern München
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 2
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
22.10.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 2
VfL Wolfsburg
Borussia Dortmund
Dortmund
5 : 0
VfB Stuttgart
Stuttgart
22.10.2022 15:30
Borussia Dortmund
5 : 0
VfB Stuttgart
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 3
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
22.10.2022 18:30
Borussia M'gladbach
1 : 3
Eintracht Frankfurt
FC Augsburg
Augsburg
3 : 3
RB Leipzig
Leipzig
22.10.2022 15:30
FC Augsburg
3 : 3
RB Leipzig
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Werder Bremen
Bremen
22.10.2022 15:30
SC Freiburg
2 : 0
Werder Bremen
Montpellier
Montpellier
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
22.10.2022 17:00
Montpellier
1 : 2
Olympique Lyonnais
Olympique de Marseille
0 : 1
RC Lens
22.10.2022 21:00
Olympique de Marseille
0 : 1
RC Lens
Fiorentina
Firenze
3 : 4
Inter
Milan
22.10.2022 20:45
Fiorentina
3 : 4
Inter
Milan
Milano
4 : 1
Monza
Monza
22.10.2022 18:00
Milan
4 : 1
Monza
Salernitana
Salerno
1 : 0
Spezia
La Spezia
22.10.2022 15:00
Salernitana
1 : 0
Spezia
Rayo Vallecano
Madrid
5 : 1
Cádiz CF
Cadiz
22.10.2022 14:00
Rayo Vallecano
5 : 1
Cádiz CF
Real Madrid
Madrid
3 : 1
Sevilla
Sevilla
22.10.2022 21:00
Real Madrid
3 : 1
Sevilla
Real Valladolid
Valladolid
1 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
22.10.2022 16:15
Real Valladolid
1 : 0
Real Sociedad
Valencia
Valencia
1 : 2
RCD Mallorca
Palma
22.10.2022 18:30
Valencia
1 : 2
RCD Mallorca
Iskra
Danilovgrad
3 : 1
Mornar
Bar
22.10.2022 13:30
Iskra
3 : 1
Mornar
Zeta
Golubovci
10 : 0
Jezero
Plav
22.10.2022 13:30
Zeta
10 : 0
Jezero
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
22.10.2022 13:30
Jedinstvo
0 : 4
Sutjeska
Mladost
Donja Gorica
1 : 0
Podgorica
Podgorica
22.10.2022 13:30
Mladost
1 : 0
Podgorica
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
0 : 6
Budućnost
Padgorica
22.10.2022 13:30
Ortrant - Olimpic
0 : 6
Budućnost
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Radnik (B)
Bijeljina
22.10.2022 14:00
Sarajevo
4 : 1
Radnik (B)
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
22.10.2022 12:00
Široki Brijeg
4 : 1
Željezničar Sport team
OFK Spartak
Banja Luka
4 : 0
Omarska
Omarska
22.10.2022 14:30
OFK Spartak
4 : 0
Omarska
SAŠK Napredak
Sarajevo
2 : 3
Baton
Sarajevo
22.10.2022 13:30
SAŠK Napredak
2 : 3
Baton
Stupčanica
Olovo
0 : 3
Bosna
Visoko
22.10.2022 13:30
Stupčanica
0 : 3
Bosna
Novi Grad
Sarajevo
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
22.10.2022 13:30
Novi Grad
2 : 3
Željezničar
Ilijaš
Ilijaš
5 : 2
UNIS
Vogošća
22.10.2022 13:30
Ilijaš
5 : 2
UNIS
Borac
Jelah
0 : 6
Rudar
Kakanj
22.10.2022 13:30
Borac
0 : 6
Rudar
Fortuna
Zenica
3 : 0
Simm Bau
Kosova
22.10.2022 13:30
Fortuna
3 : 0
Simm Bau
Žepče 1919
Žepče
3 : 4
Iskra
Bugojno
22.10.2022 13:30
Žepče 1919
3 : 4
Iskra
Romari
Vitez
7 : 0
Krivaja
Zavidovići
22.10.2022 13:30
Romari
7 : 0
Krivaja
Kiseljak
Kiseljak
2 : 3
TOŠK
Tešanj
22.10.2022 13:30
Kiseljak
2 : 3
TOŠK
Ljubuški
Ljubuški
0 : 6
Igman
Konjic
22.10.2022 13:30
Ljubuški
0 : 6
Igman
Čapljina
Čapljina
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
22.10.2022 12:30
Čapljina
3 : 2
Brotnjo
Velež
Mostar
3 : 0
Leotar
Trebinje
22.10.2022 10:30
Velež
3 : 0
Leotar
Grude
Grude
1 : 1
GOŠK
Gabela
22.10.2022 11:30
Grude
1 : 1
GOŠK
Klis
Buturović Polje
0 : 2
Troglav 1918
Livno
22.10.2022 13:30
Klis
0 : 2
Troglav 1918
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 0
Stolac
Stolac
22.10.2022 14:30
Branitelj
2 : 0
Stolac
Tuzla City
Tuzla
0 : 2
Sloboda
Tuzla
22.10.2022 13:00
Tuzla City
0 : 2
Sloboda
Borac
Banja Luka
2 : 0
Igman
Konjic
22.10.2022 16:00
Borac
2 : 0
Igman
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 3
Baton
Sarajevo
22.10.2022 11:00
SAŠK Napredak
0 : 3
Baton
Stupčanica
Olovo
1 : 1
Bosna
Visoko
22.10.2022 11:00
Stupčanica
1 : 1
Bosna
Novi Grad
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
22.10.2022 11:00
Novi Grad
0 : 2
Željezničar
Ilijaš
Ilijaš
1 : 1
UNIS
Vogošća
22.10.2022 11:00
Ilijaš
1 : 1
UNIS
Borac
Jelah
0 : 2
Rudar
Kakanj
22.10.2022 11:00
Borac
0 : 2
Rudar
Fortuna
Zenica
2 : 2
Simm Bau
Kosova
22.10.2022 11:00
Fortuna
2 : 2
Simm Bau
Žepče 1919
Žepče
2 : 2
Iskra
Bugojno
22.10.2022 11:00
Žepče 1919
2 : 2
Iskra
Romari
Vitez
2 : 4
Krivaja
Zavidovići
22.10.2022 11:00
Romari
2 : 4
Krivaja
Kiseljak
Kiseljak
1 : 1
TOŠK
Tešanj
22.10.2022 11:00
Kiseljak
1 : 1
TOŠK
Čapljina
Čapljina
2 : 2
Brotnjo
Čitluk
22.10.2022 10:00
Čapljina
2 : 2
Brotnjo
Grude
Grude
1 : 5
GOŠK
Gabela
22.10.2022 09:00
Grude
1 : 5
GOŠK
Klis
Buturović Polje
0 : 2
Troglav 1918
Livno
22.10.2022 11:00
Klis
0 : 2
Troglav 1918
Branitelj
Rodoč-Jasenica
4 : 1
Stolac
Stolac
22.10.2022 12:00
Branitelj
4 : 1
Stolac
Sloga
Saničani-Rakelići
3 : 0
Omladinac
Draksenić
22.10.2022 11:00
Sloga
3 : 0
Omladinac
Partizan
Kostajnica
2 : 0
Borac
Kozarska Dubica
22.10.2022 11:00
Partizan
2 : 0
Borac
BSK
Banja Luka
0 : 0
Omladinac
Banja Luka
22.10.2022 11:30
BSK
0 : 0
Omladinac
Mladost
Kotor Varoš
1 : 5
OFK Spartak
Banja Luka
22.10.2022 11:30
Mladost
1 : 5
OFK Spartak
Sloga (DP)
Dugo Polje
6 : 0
Omladinac
Modriča
22.10.2022 15:00
Sloga (DP)
6 : 0
Omladinac
Rudar
Stanari
5 : 0
Rudanka
Rudanka
22.10.2022 10:00
Rudar
5 : 0
Rudanka
Ozren
Petrovo
1 : 3
Zvijezda
Kakmuž
22.10.2022 10:00
Ozren
1 : 3
Zvijezda
Mladost
Rogatica
4 : 0
Drina HE
Višegrad
22.10.2022 12:00
Mladost
4 : 0
Drina HE
Brekovica 78
Brekovica
1 : 6
Krajišnik
Velika Kladuša
22.10.2022 13:00
Brekovica 78
1 : 6
Krajišnik
Radnički
Ćoralići
2 : 1
Rudar
Sanski Most
22.10.2022 13:00
Radnički
2 : 1
Rudar
Kamenica
Bihać
2 : 4
Ključ
Ključ
22.10.2022 13:00
Kamenica
2 : 4
Ključ
Željezničar
Bosanska Krupa
3 : 2
Mladost
Polje-Cazin
22.10.2022 13:00
Željezničar
3 : 2
Mladost
Brnjaci
Brnjaci
1 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
22.10.2022 14:00
Brnjaci
1 : 0
Sloga
Radnik
Donji Vakuf
3 : 0
Rudar
Han Bila
22.10.2022 10:00
Radnik
3 : 0
Rudar
Famos (H)
Hrasnica
0 : 2
Famos (V)
Vojkovići
22.10.2022 12:00
Famos (H)
0 : 2
Famos (V)
Igman
Ilidža
2 : 5
Romanija
Pale
22.10.2022 11:30
Igman
2 : 5
Romanija
FA Akademika
Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
22.10.2022 10:45
FA Akademika
0 : 1
Željezničar
Sokolac
Sokolac
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
22.10.2022 14:00
Sokolac
3 : 0
Novi Grad
Rama
Rama-Prozor
6 : 1
Turbina
Jablanica
22.10.2022 10:00
Rama
6 : 1
Turbina
Mostar
Mostar
0 : 0
Cim
Mostar
22.10.2022 14:00
Mostar
0 : 0
Cim
Orahovica 74
Donja Orahovica
1 : 4
Bosna
Kalesija
22.10.2022 11:30
Orahovica 74
1 : 4
Bosna
Mladost
Velika Brijesnica
1 : 4
Proleter
Slavinovići
22.10.2022 10:00
Mladost
1 : 4
Proleter
Sloboda
Tuzla
5 : 0
Betaklub Tango
Devetak
22.10.2022 14:00
Sloboda
5 : 0
Betaklub Tango
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
8 : 1
Sloboda
Tuzla
22.10.2022 13:00
Tuzla City
8 : 1
Sloboda
Borac
Banja Luka
4 : 0
Igman
Konjic
22.10.2022 14:00
Borac
4 : 0
Igman
Sloboda
Mrkonjić Grad
8 : 2
Proleter
Teslić
22.10.2022 10:00
Sloboda
8 : 2
Proleter
Laktaši
Laktaši
2 : 1
Polet 1926
Brod
22.10.2022 10:00
Laktaši
2 : 1
Polet 1926
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Mineral
Banja Vrućica
22.10.2022 10:00
Rudar Prijedor
0 : 1
Mineral
Kozara
Gradiška
4 : 1
Željezničar
Doboj
22.10.2022 10:00
Kozara
4 : 1
Željezničar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
22.10.2022 10:00
Željezničar Sport Team
1 : 0
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Modriča Alfa
Modriča
22.10.2022 12:00
Krupa
2 : 1
Modriča Alfa
Borac
Banja Luka
1 : 1
Tekstilac
Derventa
22.10.2022 10:00
Borac
1 : 1
Tekstilac
Sloga
Doboj
1 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
22.10.2022 10:00
Sloga
1 : 3
Spartak 2013
Radnik
Bijeljina
4 : 7
Ilićka 01
Brčko
22.10.2022 10:00
Radnik
4 : 7
Ilićka 01
Podrinje
Janja
1 : 5
Lokomotiva
Brčko
22.10.2022 10:00
Podrinje
1 : 5
Lokomotiva
Borac
Šamac
1 : 3
Drina
Zvornik
22.10.2022 10:00
Borac
1 : 3
Drina
Mladost
Bogutovo selo
7 : 0
Zenit
Bijeljina
22.10.2022 10:00
Mladost
7 : 0
Zenit
Vlasenica
Vlasenica
2 : 0
Full Time
Karakaj
22.10.2022 10:00
Vlasenica
2 : 0
Full Time
FSA
Prijedor
3 : 1
Sloboda
Novi Grad
22.10.2022 10:00
FSA
3 : 1
Sloboda
Gomjenica
Prijedor
3 : 0
Omarska
Omarska
22.10.2022 10:00
Gomjenica
3 : 0
Omarska
Brzi
Busnovi
1 : 1
Brdo
Hambarine
22.10.2022 10:00
Brzi
1 : 1
Brdo
Željezničar Sport tim
Banja Luka
7 : 1
Gorica
Šipovo
22.10.2022 14:30
Željezničar Sport tim
7 : 1
Gorica
Progres
Kneževo
1 : 4
Mladost Farma prom
Banja Luka
22.10.2022 10:30
Progres
1 : 4
Mladost Farma prom
Čelinac
Čelinac
2 : 1
Budućnost
Banja Luka
22.10.2022 09:30
Čelinac
2 : 1
Budućnost
BSK
Banja Luka
1 : 1
Omladinac
Banja Luka
22.10.2022 10:00
BSK
1 : 1
Omladinac
Mladost
Kotor Varoš
2 : 3
Spartak 2012
Banja Luka
22.10.2022 10:00
Mladost
2 : 3
Spartak 2012
Sloga United
Bijeljina
4 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
22.10.2022 13:00
Sloga United
4 : 2
Zadrugar
Majevica
Lopare
1 : 1
Mladost
Velika Obarska
22.10.2022 11:00
Majevica
1 : 1
Mladost
Sloga 94
Bijeljina
1 : 8
Omladinac
Potočari
22.10.2022 11:00
Sloga 94
1 : 8
Omladinac
Sloboda
Donji Zagoni
3 : 2
OFK Brezik
Gornji Brezik
22.10.2022 11:00
Sloboda
3 : 2
OFK Brezik
Guber
Srebrenica
1 : 1
Jedinstvo (R)
Roćević
22.10.2022 10:00
Guber
1 : 1
Jedinstvo (R)
Mladost
Rogatica
7 : 0
Drina HE
Višegrad
22.10.2022 10:00
Mladost
7 : 0
Drina HE
OFK Bihać
Bihać
1 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
22.10.2022 11:00
OFK Bihać
1 : 1
Podgrmeč
Metalac
Veliki Lug
0 : 3
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
22.10.2022 13:30
Metalac
0 : 3
Mladost 1938
Mladost (V)
Vrnograč
1 : 2
Krajina
Cazin
22.10.2022 11:00
Mladost (V)
1 : 2
Krajina
Radnički
Ćoralić
4 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2022 11:00
Radnički
4 : 0
Bratstvo
Olimpija
Tržac
1 : 9
Vitez
Bužim
22.10.2022 11:00
Olimpija
1 : 9
Vitez
Rudar (B)
Breza
0 : 7
Čelik
Zenica
22.10.2022 11:30
Rudar (B)
0 : 7
Čelik
Pobjeda
Tešanjka
1 : 1
Nemila
Nemila
22.10.2022 11:30
Pobjeda
1 : 1
Nemila
Novi Šeher
Novi Šeher
6 : 0
Natron
Maglaj
22.10.2022 11:30
Novi Šeher
6 : 0
Natron
Šantići
Šantići
8 : 0
Busovača
Busovača
22.10.2022 10:00
Šantići
8 : 0
Busovača
Romari
Vitez
8 : 1
NK Vitez
Vitez
22.10.2022 12:00
Romari
8 : 1
NK Vitez
Vlašić
Turbe
6 : 0
Lašva
Dolac
22.10.2022 16:00
Vlašić
6 : 0
Lašva
Famos (H)
Hrasnica
0 : 5
Novi Grad 1
Sarajevo
22.10.2022 10:00
Famos (H)
0 : 5
Novi Grad 1
Igman
ilidža
4 : 2
Famos (V)
Vojkovići
22.10.2022 13:30
Igman
4 : 2
Famos (V)
Romanija
Pale
1 : 3
Mlade Nade
Ilidža
22.10.2022 10:00
Romanija
1 : 3
Mlade Nade
FA Akademika
Sarajevo
5 : 0
Željezničar
Sarajevo
22.10.2022 08:45
FA Akademika
5 : 0
Željezničar
Soker
Sarajevo
4 : 0
Fair-Play
Sarajevo
22.10.2022 11:00
Soker
4 : 0
Fair-Play
Novi Grad 1
Sarajevo
3 : 0
Mladost
Župča
22.10.2022 16:15
Novi Grad 1
3 : 0
Mladost
Una Premium
Sarajevo
1 : 3
Unis
Vogošča
22.10.2022 13:00
Una Premium
1 : 3
Unis
Drinovci
Drinovci
0 : 1
Kamešnica
Podhum
22.10.2022 11:30
Drinovci
0 : 1
Kamešnica
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 0
Kupres 97
Kupres
22.10.2022 11:30
Tomislav
4 : 0
Kupres 97
Grude
Grude
0 : 1
Troglav 1918
Livno
22.10.2022 15:30
Grude
0 : 1
Troglav 1918
Šator
Glamoč
3 : 0
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
22.10.2022 11:30
Šator
3 : 0
Sloga
Brotnjo
Čitluk
0 : 3
Stolac
Stolac
22.10.2022 10:30
Brotnjo
0 : 3
Stolac
Mostar
Mostar
1 : 1
Blagaj
Blagaj
22.10.2022 11:00
Mostar
1 : 1
Blagaj
Zrinjski
Mostar
1 : 2
Neum
Neum
22.10.2022 11:30
Zrinjski
1 : 2
Neum
Kruševo
Kruševo
8 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
22.10.2022 11:00
Kruševo
8 : 0
Branitelj
Lokomotiva
Mostar
1 : 1
Iskra
Stolac
22.10.2022 11:30
Lokomotiva
1 : 1
Iskra
UŠS Fortuna
Mostar
5 : 2
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
22.10.2022 11:30
UŠS Fortuna
5 : 2
Bjelopoljac
Gradina
Srebrenik
6 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
22.10.2022 11:00
Gradina
6 : 0
Di - Five
Perfekt
Srebrenik
1 : 4
Bratstvo
Gračanica
22.10.2022 11:00
Perfekt
1 : 4
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
1 : 5
Eurofudbal
Stjepan Polje
22.10.2022 11:30
Zvijezda
1 : 5
Eurofudbal
Konjuh
Kladanj
0 : 5
Eurogol
Živinoce
22.10.2022 11:00
Konjuh
0 : 5
Eurogol
Budućnost
Banovići
2 : 1
ŠF Živinice 22
Živinice
22.10.2022 10:00
Budućnost
2 : 1
ŠF Živinice 22
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Slaven
Živinice
22.10.2022 11:00
Sloboda
2 : 0
Slaven
Rudar
Bukinje
5 : 0
Mladost
Malešići
22.10.2022 10:00
Rudar
5 : 0
Mladost
Eurogol
Živinice
5 : 0
Partizan
Kiseljak
22.10.2022 10:00
Eurogol
5 : 0
Partizan
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Proleter
Teslić
22.10.2022 12:00
Sloboda
1 : 1
Proleter
Laktaši
Laktaši
0 : 4
Polet 1926
Brod
22.10.2022 12:00
Laktaši
0 : 4
Polet 1926
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Mineral
Banja Vrućica
22.10.2022 12:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Mineral
Kozara
Gradiška
1 : 0
Željezničar
Doboj
22.10.2022 12:00
Kozara
1 : 0
Željezničar
Željezničar Sport Team
Banja Luka
9 : 0
Ljubić
Prnjavor
22.10.2022 12:00
Željezničar Sport Team
9 : 0
Ljubić
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 6
Modriča Alfa
Modriča
22.10.2022 10:00
Krupa
0 : 6
Modriča Alfa
Borac
Banja Luka
2 : 0
Tekstilac
Derventa
22.10.2022 12:00
Borac
2 : 0
Tekstilac
Sloga
Doboj
5 : 1
Spartak 2013
Banja Luka
22.10.2022 12:00
Sloga
5 : 1
Spartak 2013
Borac
Kozarska Dubica
4 : 2
Ljubija
Ljubija
22.10.2022 10:00
Borac
4 : 2
Ljubija
FSA
Prijedor
2 : 1
Sloboda
Novi Grad
22.10.2022 11:30
FSA
2 : 1
Sloboda
Gomjenica
Prijedor
0 : 3
Omarska
Omarska
22.10.2022 11:30
Gomjenica
0 : 3
Omarska
13 skojevki
Grbavci
2 : 3
Sloga
Trn
22.10.2022 13:30
13 skojevki
2 : 3
Sloga
Čelinac
Čelinac
0 : 1
OFK Spartak 2013
Banja Luka
22.10.2022 13:00
Čelinac
0 : 1
OFK Spartak 2013
Mladost
Kotor Varoš
0 : 0
Naprijed
Banja Luka
22.10.2022 14:00
Mladost
0 : 0
Naprijed
Džaja
Banja Luka
1 : 2
Lauš
Banja Luka
22.10.2022 10:00
Džaja
1 : 2
Lauš
Željezničar Sport team
Banja Luka
1 : 0
Krajina
Banja Luka
22.10.2022 16:00
Željezničar Sport team
1 : 0
Krajina
Mladost - Farma Prom
Zalužani
1 : 2
Vrbas
Banja Luka
22.10.2022 17:00
Mladost - Farma Prom
1 : 2
Vrbas
Gorica
Šipovo
0 : 0
Margo
Banja Luka
22.10.2022 10:00
Gorica
0 : 0
Margo
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
22.10.2022 12:00
Radnik
2 : 1
Ilićka 01
Podrinje
Janja
2 : 4
Lokomotiva
Brčko
22.10.2022 12:00
Podrinje
2 : 4
Lokomotiva
Borac
Šamac
1 : 5
Drina
Zvornik
22.10.2022 12:00
Borac
1 : 5
Drina
Vlasenica
Vlasenica
2 : 2
Full Time
Karakaj
22.10.2022 12:00
Vlasenica
2 : 2
Full Time
Bihać
Bihać
2 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
22.10.2022 09:30
Bihać
2 : 0
Podgrmeč
Radnički
Ćoralići
8 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2022 09:30
Radnički
8 : 1
Bratstvo
Rudar (B)
Breza
2 : 1
Čelik
Zenica
22.10.2022 10:00
Rudar (B)
2 : 1
Čelik
Pobjeda
Tešanjka
1 : 4
Nemila
Nemila
22.10.2022 10:00
Pobjeda
1 : 4
Nemila
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 5
Natron
Maglaj
22.10.2022 10:00
Novi Šeher
1 : 5
Natron
Gradina
Srebrenik
2 : 2
Di - Five
Doboj - Istok
22.10.2022 10:00
Gradina
2 : 2
Di - Five
Perfekt
Srebrenik
0 : 4
Bratstvo
Gračanica
22.10.2022 10:00
Perfekt
0 : 4
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
6 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
22.10.2022 10:00
Zvijezda
6 : 0
Eurofudbal
Konjuh
Kladanj
3 : 4
Eurogol
Živinice
22.10.2022 10:00
Konjuh
3 : 4
Eurogol
Budućnost
Banovići
2 : 0
ŠF Živinice 22
Živinice
22.10.2022 09:00
Budućnost
2 : 0
ŠF Živinice 22
Sloboda
Tuzla
11 : 0
Slaven
Živinice
22.10.2022 10:00
Sloboda
11 : 0
Slaven
Tuzla Siti
Simin Han
8 : 0
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
22.10.2022 09:00
Tuzla Siti
8 : 0
Mladost (ST)
Orahovica 74
Orahovica
0 : 8
Radnički
Lukavac
22.10.2022 10:00
Orahovica 74
0 : 8
Radnički
Eurogol
Živinice
3 : 0
Tuzla
Tuzla
22.10.2022 10:00
Eurogol
3 : 0
Tuzla
Svatovac
Svatovac
3 : 3
Miri
Kruševica
22.10.2022 11:00
Svatovac
3 : 3
Miri
Rudar
Han Bila
2 : 0
Nova Bila
Nova Bila
22.10.2022 12:00
Rudar
2 : 0
Nova Bila
Olimp
Pale
1 : 2
Baton
Sarajevo
22.10.2022 12:00
Olimp
1 : 2
Baton
JAcademy
Sarajevo
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
22.10.2022 09:00
JAcademy
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
Sarajevo
11 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
22.10.2022 10:00
Sarajevo
11 : 0
Željezničar 2
Radnik
Hadžići
10 : 0
Unis
Vogošća
22.10.2022 09:00
Radnik
10 : 0
Unis
Famos
Hrasnica
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
22.10.2022 14:00
Famos
0 : 3
Ilijaš
Sokolac
Sokolac
3 : 2
F.A. Akademika
Sarajevo
22.10.2022 12:00
Sokolac
3 : 2
F.A. Akademika
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 12
SFK 2000
Sarajevo
22.10.2022 15:00
Lokomotiva
0 : 12
SFK 2000
Vogošća
Vogošća
0 : 4
Inter
Posušje
22.10.2022 12:00
Vogošća
0 : 4
Inter
Brotnjo
Čitluk
9 : 0
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
22.10.2022 14:00
Brotnjo
9 : 0
Željezničar 2011
Mašinac
Niš
1 : 2
Sloga
Zemun
22.10.2022 15:00
Mašinac
1 : 2
Sloga
Spartak
Subotica
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
22.10.2022 15:00
Spartak
3 : 0
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
12 : 0
Moskva
Novi Sad
22.10.2022 16:00
Radnički 1923
12 : 0
Moskva
Borac
Čačak
3 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
22.10.2022 14:30
Borac
3 : 1
Napredak Junior 2018
Fortuna
Živinice
6 : 2
Borac
Banja Luka
22.10.2022 14:00
Fortuna
6 : 2
Borac
Libero
Goražde
3 : 3
Emina
Mostar
22.10.2022 12:30
Libero
3 : 3
Emina

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
5 : 2
Bosna Kompred
Tuzla
22.10.2022 17:00
Sarajevo
5 : 2
Bosna Kompred
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 5
MNK Hercegovina
Široki brijeg
22.10.2022 19:00
Sloga
4 : 5
MNK Hercegovina
Brotnjo
Čitluk
2 : 6
Radnik MD Šop
Bijeljina
22.10.2022 18:00
Brotnjo
2 : 6
Radnik MD Šop
Titograd
Podgorica
9 : 9
Zora
Spuž
22.10.2022 16:30
Titograd
9 : 9
Zora
Onogošt
Nikšić
3 : 4
Bajo Pivljanin
Plužine
22.10.2022 16:30
Onogošt
3 : 4
Bajo Pivljanin
Dolcinium
Ulcinj
4 : 0
Studentski dom
Podgorica
22.10.2022 17:00
Dolcinium
4 : 0
Studentski dom
Brskovo
Mojkovac
6 : 3
Cattaro 2019
Kotor
22.10.2022 19:30
Brskovo
6 : 3
Cattaro 2019
Ulcinj
Ulcinj
10 : 2
Mirabile Moda
Podgorica
22.10.2022 21:00
Ulcinj
10 : 2
Mirabile Moda

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
92 : 79
SC Derby
Podgorica
22.10.2022 20:30
MZT Skopje Aerodrom
92 : 79
SC Derby
Budućnost VOLI
Podgorica
80 : 74
Cedevita Olimpija
Ljubljana
22.10.2022 18:15
Budućnost VOLI
80 : 74
Cedevita Olimpija
Sutjeska
Foča
75 : 85
Prijedor Spartak
Prijedor
22.10.2022 19:00
Sutjeska
75 : 85
Prijedor Spartak
Sokolac
Sokolac
97 : 75
Olimp
Šekovići
22.10.2022 20:00
Sokolac
97 : 75
Olimp
Varda HE
Višegrad
66 : 58
Sloboda 73
Novi Grad
22.10.2022 18:00
Varda HE
66 : 58
Sloboda 73
Derventa
Derventa
93 : 99
Akademija Borac MP
Banja Luka
22.10.2022 19:30
Derventa
93 : 99
Akademija Borac MP
Student-Igokea
Banja Luka
66 : 77
Rogatica
Rogatica
22.10.2022 17:00
Student-Igokea
66 : 77
Rogatica
Stars Basket
Gradiška
77 : 57
Pliva
Šipovo
22.10.2022 19:30
Stars Basket
77 : 57
Pliva
Vršac
Vršac
95 : 79
OKK Beograd
Beograd
22.10.2022 18:00
Vršac
95 : 79
OKK Beograd
Metalac
Valjevo
100 : 94
Vojvodina
Novi Sad
22.10.2022 19:00
Metalac
100 : 94
Vojvodina
Zdravlje Leskovac
Leskovac
74 : 88
Tamiš
Pančevo
22.10.2022 16:00
Zdravlje Leskovac
74 : 88
Tamiš

Odbojka

Borac
Banja Luka
3 : 1
Bosna
Sarajevo
22.10.2022 19:00
Borac
3 : 1
Bosna
Mladost
Brčko
3 : 1
Ilidža
Ilidža
22.10.2022 19:00
Mladost
3 : 1
Ilidža
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
22.10.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 3
Modriča Novoprom
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
22.10.2022 18:00
Domaljevac
3 : 0
Ljubinje Bankom
Kakanj 78
Kakanj
1 : 3
Radnik
Bijeljina
22.10.2022 15:00
Kakanj 78
1 : 3
Radnik
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Gradiška
Gradiška
22.10.2022 19:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Gradiška
Drina
Zvornik
3 : 1
Maglić
Foča
22.10.2022 15:00
Drina
3 : 1
Maglić
Olovo
Olovo
0 : 3
Napredak
Odžak
22.10.2022 17:00
Olovo
0 : 3
Napredak
Ilijaš
Ilijaš
2 : 3
Bosna
Kalesija
22.10.2022 19:00
Ilijaš
2 : 3
Bosna
Borac
Banja Luka
0 : 3
Mostar
Mostar
22.10.2022 16:00
Borac
0 : 3
Mostar
Jahorina
Pale
0 : 3
Igman
Ilidža
22.10.2022 18:00
Jahorina
0 : 3
Igman
Goražde
Goražde
3 : 1
Kula
Gradačac
22.10.2022 19:30
Goražde
3 : 1
Kula
Drina
Zvornik
0 : 3
Inova
Banja Luka
22.10.2022 18:00
Drina
0 : 3
Inova
Glasinac
Sokolac
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
22.10.2022 16:00
Glasinac
3 : 2
Crvena zvijezda
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
22.10.2022 16:30
Gradiška
3 : 0
Balkana MP
Rudo
Rudo
3 : 0
Mladost
Rogatica
22.10.2022 13:00
Rudo
3 : 0
Mladost
Maglaj
Maglaj
1 : 3
Mikasa
Tuzla
22.10.2022 12:00
Maglaj
1 : 3
Mikasa
Čapljina
Čapljina
3 : 1
Čelik-R
Zenica
22.10.2022 18:00
Čapljina
3 : 1
Čelik-R
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Kakanj
Kakanj
22.10.2022 16:00
Ilijaš
3 : 0
Kakanj
Centar ORT
Sarajevo
3 : 0
Breza 1934
Breza
22.10.2022 16:00
Centar ORT
3 : 0
Breza 1934
Smeč DN
Brčko
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
22.10.2022 13:00
Smeč DN
3 : 0
Krivaja
Akademija
Herceg Novi
1 : 3
Morača
Podgorca
22.10.2022 15:00
Akademija
1 : 3
Morača
Mediteran Bemaks
Budva
3 : 2
Gimnazijalac
Kotor
22.10.2022 19:00
Mediteran Bemaks
3 : 2
Gimnazijalac
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Luka Bar
Bar
22.10.2022 19:00
Budućnost
0 : 3
Luka Bar
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 3
Galeb
Bar
22.10.2022 20:00
Jedinstvo
0 : 3
Galeb
Pliva
Šipovo
1 : 3
Inova
Banja Luka
22.10.2022 17:00
Pliva
1 : 3
Inova
Vožd Prijedor
Prijedor
3 : 0
Smeč
Novi Grad
22.10.2022 12:30
Vožd Prijedor
3 : 0
Smeč
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Medicinar
Prijedor
22.10.2022 13:30
Gradiška
3 : 0
Medicinar
Laktaši
Laktaši
0 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
22.10.2022 11:00
Laktaši
0 : 3
Kotor Varoš
Borac Star
Banja Luka
1 : 3
Ukrina
Prnjavor
22.10.2022 14:00
Borac Star
1 : 3
Ukrina
Modriča
Modriča
3 : 0
Derventa
Derventa
22.10.2022
Modriča
3 : 0
Derventa
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Han Pijesak
Han Pijesak
22.10.2022 11:00
Glasinac
0 : 3
Han Pijesak
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
0 : 3
Bratunac
Bratunac
22.10.2022 14:00
Slavija
0 : 3
Bratunac
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Velež
Nevesinje
22.10.2022 15:15
OOK Leotar
0 : 3
Velež
Gacko
Gacko
1 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
22.10.2022 18:00
Gacko
1 : 3
ŽOK Leotar

Rukomet

Iskra
Bugojna
26 : 29
Gračanica
Gračanica
22.10.2022 19:00
Iskra
26 : 29
Gračanica
Izviđač CO
Ljubuški
34 : 22
Leotar
Trebinje
22.10.2022 19:00
Izviđač CO
34 : 22
Leotar
Vogošća
Vogošća
42 : 33
Bosna
Visoko
22.10.2022 20:00
Vogošća
42 : 33
Bosna
Krivaja
Zavidovići
33 : 33
Sloboda
Tuzla
22.10.2022 19:00
Krivaja
33 : 33
Sloboda
Konjuh
Živinice
31 : 24
Kakanj
Kakanj
22.10.2022 19:00
Konjuh
31 : 24
Kakanj
Hercegovina
Nevesinje
31 : 28
Borac m:tel
Banja Luka
22.10.2022 19:00
Hercegovina
31 : 28
Borac m:tel
Goražde
Goražde
32 : 27
Maglaj
Maglaj
22.10.2022 17:00
Goražde
32 : 27
Maglaj
Gradačac
Gradačac
30 : 38
Sloga
Doboj
22.10.2022 20:00
Gradačac
30 : 38
Sloga
Slavija
Istočno Sarajevo
29 : 24
Kozara (G)
Gradiška
22.10.2022 19:00
Slavija
29 : 24
Kozara (G)
Perihel
Brčko
52 : 20
Srednjoškolac
Novi Grad
22.10.2022 14:30
Perihel
52 : 20
Srednjoškolac
Čelik Junior
Zenica
30 : 22
Rudar
Banovići
22.10.2022 17:00
Čelik Junior
30 : 22
Rudar
Jajce
Jajce
35 : 31
Kiseljak
Kiseljak
22.10.2022 18:00
Jajce
35 : 31
Kiseljak
Grude
Grude
29 : 24
Ilidža
Ilidža
22.10.2022 18:00
Grude
29 : 24
Ilidža
Hadžići
Hadžići
36 : 29
Mira
Prijedor
22.10.2022 18:00
Hadžići
36 : 29
Mira
Zrinjski
Mostar
30 : 31
Knežopoljka
Kozarska Dubica
22.10.2022 19:30
Zrinjski
30 : 31
Knežopoljka
Jedinstvo
Brčko
34 : 27
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
22.10.2022 17:30
Jedinstvo
34 : 27
Sloga 2013
Izviđač
Ljubuški
30 : 29
Borac
Banja Luka
22.10.2022 16:00
Izviđač
30 : 29
Borac
Radnik
Bijeljina
24 : 26
Borac 2
Banja Luka
22.10.2022 14:00
Radnik
24 : 26
Borac 2
Mladost 1960
Banja Luka
36 : 33
Mladost
Rogatica
22.10.2022 18:00
Mladost 1960
36 : 33
Mladost
Rudar
Pljevlja
36 : 27
Komovi
Andrijevica
22.10.2022 18:00
Rudar
36 : 27
Komovi
Brskovo
Mojkovac
33 : 35
Berane 1949
Berane
22.10.2022 18:00
Brskovo
33 : 35
Berane 1949
Budvanska rivijera
Budva
37 : 22
Jedinstvo
Bijelo Polje
22.10.2022 18:00
Budvanska rivijera
37 : 22
Jedinstvo