XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Nedelja, 23 Oktobar 2022


Fudbal

Sloboda
Tuzla
0 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
23.10.2022 13:00
Sloboda
0 : 0
Tuzla City
PosuŔje
PosuŔje
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
23.10.2022 14:30
PosuŔje
0 : 1
Sarajevo
Omarska
Omarska
3 : 0
Drina
Zvornik
23.10.2022 14:30
Omarska
3 : 0
Drina
Proleter
Teslić
3 : 0
BSK
Banja Luka
23.10.2022 14:30
Proleter
3 : 0
BSK
Crni vrh
Jaružani
3 : 1
Jedinstvo
Žeravica
23.10.2022 14:30
Crni vrh
3 : 1
Jedinstvo
Dubrave
Dubrave
3 : 4
Ukrina
Čečava
23.10.2022 14:30
Dubrave
3 : 4
Ukrina
Brdo
Hambarine
1 : 0
Sloga (T)
Trn
23.10.2022 14:30
Brdo
1 : 0
Sloga (T)
Čelinac
Čelinac
2 : 0
Borac (Å )
Å amac
23.10.2022 14:30
Čelinac
2 : 0
Borac (Å )
Velež
Nevesinje
2 : 0
Guber
Srebrenica
23.10.2022 14:30
Velež
2 : 0
Guber
Mladost (R)
Rogatica
0 : 2
Romanija
Pale
23.10.2022 14:30
Mladost (R)
0 : 2
Romanija
Stakorina
Čajniče
4 : 0
Proleter
Dvorovi
23.10.2022 14:30
Stakorina
4 : 0
Proleter
Jedinstvo
Brodac
4 : 0
Podrinje
TrÅ”ić
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
4 : 0
Podrinje
Hercegovac
Bileća
2 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
23.10.2022 14:30
Hercegovac
2 : 0
Glasinac 1936
Svodna
Svodna
0 : 5
Plamen
Donje Vodičevo
23.10.2022 15:00
Svodna
0 : 5
Plamen
Krajina
Banja Luka
2 : 1
13 Skojevki
Grbavci
23.10.2022 15:00
Krajina
2 : 1
13 Skojevki
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
2 : 2
Naprijed
Banja Luka
23.10.2022 15:00
Sloga DIPO
2 : 2
Naprijed
Budućnost
Banja Luka
0 : 2
Mladost
Kotor VaroÅ”
23.10.2022 15:00
Budućnost
0 : 2
Mladost
Mineral
Banja Vrućica
2 : 1
Hajduk (B)
BatkuŔa
23.10.2022
Mineral
2 : 1
Hajduk (B)
Trebava
Osječani
3 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
23.10.2022
Trebava
3 : 1
Hajduk (K)
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 2
Skugrić
Skugrić
23.10.2022
Crvena zvijezda
3 : 2
Skugrić
Rudanka
Rudanka
1 : 3
NaŔa krila
Kostajnica
23.10.2022
Rudanka
1 : 3
NaŔa krila
Zvijezda
Kakmuž
3 : 2
Omladinac
Modriča
23.10.2022
Zvijezda
3 : 2
Omladinac
Sloga
Dugo Polje
4 : 3
Pridjel
Pridjel Donji
23.10.2022
Sloga
4 : 3
Pridjel
Lokanj
Lokanj
0 : 0
Birač
Derventa
23.10.2022 14:30
Lokanj
0 : 0
Birač
Omladinac
Potočari
1 : 1
Partizan
Donja Trnova
23.10.2022 14:30
Omladinac
1 : 1
Partizan
Jedinstvo
Roćević
3 : 1
Šekovići
Šekovići
23.10.2022 14:30
Jedinstvo
3 : 1
Šekovići
Mladost (VO)
Velika Obarska
2 : 1
OFK Trnovica
Trnovica
23.10.2022 14:30
Mladost (VO)
2 : 1
OFK Trnovica
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
23.10.2022
14:30
OFK Brezik
Gornji Brezik
23.10.2022 14:30
Mladost (BS)
:
OFK Brezik
Zadrugar
Donje Crnjelovo
23.10.2022
14:30
Drina
Batar
23.10.2022 14:30
Zadrugar
:
Drina
Budućnost
Skelani
3 : 1
Lokomotiva
Brčko
23.10.2022 13:00
Budućnost
3 : 1
Lokomotiva
Berek 1975
Prijedor
1 : 0
Kozara
Donji Orlovci
23.10.2022 14:30
Berek 1975
1 : 0
Kozara
Ravan
Međeđa
3 : 1
Brzi
Busnovi
23.10.2022 14:30
Ravan
3 : 1
Brzi
Rasavci
Rasavci
2 : 6
Gomjenica
Prijedor
23.10.2022 14:30
Rasavci
2 : 6
Gomjenica
Knežopoljac
Knežica
0 : 0
MoŔtanica
Božići
23.10.2022 14:30
Knežopoljac
0 : 0
MoŔtanica
Podgrmeč
OŔtra Luka
4 : 5
Ljubija
Ljubija
23.10.2022 14:30
Podgrmeč
4 : 5
Ljubija
Laminci
Laminci
1 : 1
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
23.10.2022 15:00
Laminci
1 : 1
Mladi KrajiŔnik
Obradovac
GradiŔka
0 : 0
Kozara
Turjak
23.10.2022 15:00
Obradovac
0 : 0
Kozara
Bratstvo
Kozinci
1 : 4
Torpedo
Cerovljani
23.10.2022 15:00
Bratstvo
1 : 4
Torpedo
Omladinac
Brestovčina
2 : 3
Borac (Å )
Å ibovska
23.10.2022 15:00
Omladinac
2 : 3
Borac (Å )
Borac (Mag.)
Maglajani
1 : 5
Borac (MaÅ”.)
MaÅ”ići
23.10.2022 15:00
Borac (Mag.)
1 : 5
Borac (MaÅ”.)
Župa
Milosavci
0 : 1
Biseri
Čatrnja
23.10.2022 15:00
Župa
0 : 1
Biseri
Borac
Drvar
1 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
23.10.2022 15:00
Borac
1 : 2
Spartak 2013
Rekreativo
Banja Luka
1 : 2
Vrbas
Banja Luka
23.10.2022 15:00
Rekreativo
1 : 2
Vrbas
Zmijanje
Kola
2 : 2
Omladinac
Banja Luka
23.10.2022 15:00
Zmijanje
2 : 2
Omladinac
Sloboda
Piskavica
2 : 0
Sloga Nektar
Potkozarje
23.10.2022 15:00
Sloboda
2 : 0
Sloga Nektar
Sloboda GS
Grabovica
4 : 0
Zadrugar
Sijekovac
23.10.2022 15:00
Sloboda GS
4 : 0
Zadrugar
BSK
BuÅ”letić
5 : 0
Polet
Podnovlje
23.10.2022 15:00
BSK
5 : 0
Polet
Borac (O)
Osinja
1 : 0
ZboriŔte
ZboriŔte
23.10.2022 15:00
Borac (O)
1 : 0
ZboriŔte
Partizan
Koprivna
1 : 1
Sloga 73
Ždreban
23.10.2022 14:30
Partizan
1 : 1
Sloga 73
Sloga
JakeÅ”
3 : 0
Kladari Gornji
Kladari Gornji
23.10.2022 11:00
Sloga
3 : 0
Kladari Gornji
Crvena zvijezda
Gajevi
1 : 2
ViŔnjik
Modriča
23.10.2022 14:30
Crvena zvijezda
1 : 2
ViŔnjik
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
1 : 3
Crkvina
Crkvina
23.10.2022 14:30
Mladost (ST)
1 : 3
Crkvina
Vranjak
Vranjak
3 : 2
Posavina
MiloŔevac
23.10.2022 14:30
Vranjak
3 : 2
Posavina
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
23.10.2022 14:30
Budućnost
1 : 1
Mladost (D)
Bratstvo
Donja Dubica
4 : 2
Dobor
Modriča
23.10.2022 11:00
Bratstvo
4 : 2
Dobor
Trebavac
Vranjak
1 : 4
Pelagićevo 21
Pelagićevo
23.10.2022 14:30
Trebavac
1 : 4
Pelagićevo 21
Grčica
Brčko
1 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
23.10.2022 14:30
Grčica
1 : 2
Bobetino Brdo
Crvena zvijezda
Donji Žabar
3 : 0
Jugović
Gredice
23.10.2022 14:30
Crvena zvijezda
3 : 0
Jugović
Zadrugar
Bukvik
1 : 4
Gredice
Gredice
23.10.2022 14:30
Zadrugar
1 : 4
Gredice
Majevica
Lopare
5 : 0
Mladost (S)
Sandići
23.10.2022 14:30
Majevica
5 : 0
Mladost (S)
Obilić
KrepÅ”ić
1 : 5
Mladost (L)
Lončari
23.10.2022 14:30
Obilić
1 : 5
Mladost (L)
Semberija
Popovi
4 : 0
Panteri
Zagoni
23.10.2022 15:00
Semberija
4 : 0
Panteri
Kolektiv
MeđaÅ”i
2 : 0
Drina
Amajlije
23.10.2022 15:00
Kolektiv
2 : 0
Drina
Jedinstvo
Suvo Polje
6 : 1
Borac
Trnjaci
23.10.2022 15:00
Jedinstvo
6 : 1
Borac
Gorica
Pučile
1 : 0
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
23.10.2022 15:00
Gorica
1 : 0
OFK Magnojević
Branjevo
Branjevo
5 : 0
Bratstvo
Bratunac
23.10.2022 15:00
Branjevo
5 : 0
Bratstvo
Jasenica
Jasenica
1 : 3
Čelopek
Čelopek
23.10.2022 15:00
Jasenica
1 : 3
Čelopek
Mladost
Divič
7 : 3
Jardan
Jardan
23.10.2022 15:00
Mladost
7 : 3
Jardan
Polet
Kravica
3 : 0
Jadar
Nova Kasaba
23.10.2022 15:00
Polet
3 : 0
Jadar
Mladost
Seferovci
1 : 9
Sloboda
Donji Podgradci
23.10.2022 15:00
Mladost
1 : 9
Sloboda
Bratstvo
Orahova
4 : 3
Stevan Dukić
Rogolji
23.10.2022 15:00
Bratstvo
4 : 3
Stevan Dukić
Romanovci
Romanovci
2 : 4
Ratar
Stara Topola
23.10.2022 15:00
Romanovci
2 : 4
Ratar
Vrbas
Prijebljezi
2 : 2
Polet
Mali SitneŔi
23.10.2022 15:00
Vrbas
2 : 2
Polet
Milan
Kosjerovo
3 : 2
Mladost
Bajinci
23.10.2022 11:00
Milan
3 : 2
Mladost
Budućnost
Donji Galjipovci
3 : 1
Obilić PP
Kladari
23.10.2022 15:00
Budućnost
3 : 1
Obilić PP
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 1
Bratstvo
Povelič
23.10.2022 15:00
Crvena zemlja
2 : 1
Bratstvo
Tamaris
Mrčevci
4 : 1
OFK Nožičko
Nožičko
23.10.2022 15:00
Tamaris
4 : 1
OFK Nožičko
Mladost
Trnjaci
3 : 4
Polet
Čović Polje
23.10.2022 11:00
Mladost
3 : 4
Polet
Čelik
Grbavica
0 : 4
Sveti Jovan
Donji Brezik
23.10.2022 11:00
Čelik
0 : 4
Sveti Jovan
Stević Jovan
VrŔani
2 : 3
Koridor 2011
Bijeljina
23.10.2022 15:00
Stević Jovan
2 : 3
Koridor 2011
Proleter
Gornji Dragaljevac
4 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
23.10.2022 15:00
Proleter
4 : 1
Jedinstvo
Budućnost
Ravno Polje
1 : 1
Majevica
Donje Zabrđe
23.10.2022 15:00
Budućnost
1 : 1
Majevica
Piperci
Piperci
4 : 3
Omladinac
Gornja Čađavica
23.10.2022 10:30
Piperci
4 : 3
Omladinac
Ljeljenča
Ljeljenča
1 : 5
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
23.10.2022 15:00
Ljeljenča
1 : 5
Magnojević 2001
Sloga
Donja Bukovica
4 : 1
Borac
Ugljevička Obrijež
23.10.2022 15:00
Sloga
4 : 1
Borac
Polet
Gornji Kojčinovac
1 : 1
Sloga
Dazdarevo
23.10.2022 15:00
Polet
1 : 1
Sloga
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
2 : 1
Sloga United
Bijeljina
23.10.2022 15:00
OFK Crnjelovo
2 : 1
Sloga United
Kovačići 08
Kovačići
0 : 7
Zenit
Bijeljina
23.10.2022 15:00
Kovačići 08
0 : 7
Zenit
KoviljuŔe
Bijeljina
0 : 2
OFK Batković
Batković
23.10.2022 10:30
KoviljuŔe
0 : 2
OFK Batković
Tavna
Banjica
8 : 0
Glogovac
Glogovac
23.10.2022 15:00
Tavna
8 : 0
Glogovac
Modran
Modran
0 : 2
Pobjeda
TrijeŔnica
23.10.2022 15:00
Modran
0 : 2
Pobjeda
Stupčanica
Olovo
1 : 3
Zvijezda
Gradačac
23.10.2022 14:30
Stupčanica
1 : 3
Zvijezda
Mladost
Doboj/Kakanj
1 : 3
Rudar
Kakanj
23.10.2022 14:30
Mladost
1 : 3
Rudar
Romari
Vitez
8 : 0
Vitez
Bužim
23.10.2022 14:30
Romari
8 : 0
Vitez
FK Vitez
Vitez
0 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
23.10.2022 14:30
FK Vitez
0 : 2
Bratstvo
Kiseljak
Kiseljak
0 : 0
Brnjaci
Brnjaci
23.10.2022 14:30
Kiseljak
0 : 0
Brnjaci
Rudar (HB)
Han Bila
1 : 3
Rudar (K)
Kamengrad
23.10.2022 14:30
Rudar (HB)
1 : 3
Rudar (K)
DizdaruŔa
Brčko
12 : 0
Prokosovići
Prokosovići
23.10.2022 14:30
DizdaruŔa
12 : 0
Prokosovići
Svatovac
Poljice
1 : 2
Bosna (M)
Mionica
23.10.2022 14:30
Svatovac
1 : 2
Bosna (M)
Lokomotiva
Miričina
2 : 0
Dinamo
Donja Mahala
23.10.2022 14:30
Lokomotiva
2 : 0
Dinamo
Napredak
Matići
1 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
23.10.2022 14:30
Napredak
1 : 0
Gornji Rahić
Priluk
Priluk
6 : 5
Orahovica 74
Orahovica
23.10.2022 14:30
Priluk
6 : 5
Orahovica 74
Čelik
Zenica
3 : 0
MoŔćanica
Sarajevo
23.10.2022 14:30
Čelik
3 : 0
MoŔćanica
Azot
Vitkovići
0 : 3
IlijaÅ”
IlijaÅ”
23.10.2022 14:30
Azot
0 : 3
IlijaÅ”
MoŔevac
MoŔevac
1 : 0
Natron
Maglaj
23.10.2022 14:30
MoŔevac
1 : 0
Natron
Žepče
Žepče
2 : 1
Famos
Hrasnica
23.10.2022 14:30
Žepče
2 : 1
Famos
Baton
Sarajevo
1 : 1
Borac
Jelah
23.10.2022 14:30
Baton
1 : 1
Borac
Neum
Neum
4 : 2
KameŔnica
Podhum
23.10.2022 14:30
Neum
4 : 2
KameŔnica
Grude
Grude
3 : 2
KruŔevo
KruŔevo
23.10.2022 14:30
Grude
3 : 2
KruŔevo
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Klis
Buturović Polje
23.10.2022 14:30
Brotnjo
1 : 0
Klis
Rama
Prozor-Rama
1 : 1
ViÅ”ići
ViÅ”ići
23.10.2022 14:30
Rama
1 : 1
ViÅ”ići
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
3 : 1
Stolac
Stolac
23.10.2022 14:30
Sloga
3 : 1
Stolac
Turbina
Jablanica
4 : 1
Čapljina
Čapljina
23.10.2022 14:30
Turbina
4 : 1
Čapljina
Troglav 1918
Livno
1 : 1
LjubuŔki
LjubuŔki
23.10.2022 14:30
Troglav 1918
1 : 1
LjubuŔki
Mladost (DS)
Donji Svilaj
4 : 5
19 srpanj
OŔtra Luka
23.10.2022 14:30
Mladost (DS)
4 : 5
19 srpanj
HAÅ K Napredak
Ulović
1 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
23.10.2022 14:30
HAÅ K Napredak
1 : 1
Mladi zadrugar
Sloga (T)
Tolisa
2 : 1
Dragovoljac
Novo Selo
23.10.2022 14:30
Sloga (T)
2 : 1
Dragovoljac
Dinamo 75
Prijedor
4 : 2
Vitanovići 78
Vitanovići
23.10.2022 14:30
Dinamo 75
4 : 2
Vitanovići 78
Mladost (P)
Puračić
3 : 0
Slaven
Živinice
23.10.2022 14:30
Mladost (P)
3 : 0
Slaven
Omladinac 68
Mionica
2 : 2
Rijeka
Šerići
23.10.2022 14:30
Omladinac 68
2 : 2
Rijeka
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
4 : 4
Rainci
Gornji Rainci
23.10.2022 14:30
Ingram
4 : 4
Rainci
Vražići 92
Vražići
0 : 1
DSK
Devetak
23.10.2022 14:30
Vražići 92
0 : 1
DSK
Željezničar
Jelovče Selo
3 : 1
Trebava
Donja Zelinja
23.10.2022 14:30
Željezničar
3 : 1
Trebava
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
23.10.2022 14:30
Mladost 78
3 : 1
Jedinstvo 1952
Doboj Istok
Doboj Istok
2 : 1
Slatina
BaŔigovci
23.10.2022 14:30
Doboj Istok
2 : 1
Slatina
Pobjeda
TeŔanjka
2 : 0
Napredak
Å ije
23.10.2022 14:00
Pobjeda
2 : 0
Napredak
VareÅ”
VareÅ”
1 : 6
Steel City
Zenica
23.10.2022 15:00
VareÅ”
1 : 6
Steel City
Novi Å eher
Novi Å eher
1 : 0
Sporting
Zenica
23.10.2022 14:00
Novi Å eher
1 : 0
Sporting
Fortuna
Zenica
6 : 0
Proleter
Makljenovac
23.10.2022 14:00
Fortuna
6 : 0
Proleter
Borac
Tetovo -Zenica
3 : 3
LijeŔeva
LijeŔeva
23.10.2022 14:00
Borac
3 : 3
LijeŔeva
Nemila
Nemila
4 : 0
Zmaj
Buzić Mahala
23.10.2022 14:00
Nemila
4 : 0
Zmaj
Stup
Sarajevo
0 : 3
Saobraćajac
Sarajevo
23.10.2022 19:00
Stup
0 : 3
Saobraćajac
Jedinstvo
Ljubnići
3 : 0
El Tarik
Sarajevo
23.10.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 0
El Tarik
Pofalićki
Sarajevo
8 : 2
Omadinac
Doglodi-Stup
23.10.2022 15:30
Pofalićki
8 : 2
Omadinac
Bojnik
Bojnik
4 : 2
Ozren
Semizovac
23.10.2022 15:30
Bojnik
4 : 2
Ozren
Jahorina
Prača
7 : 4
Radnički
Goražde
23.10.2022 14:00
Jahorina
7 : 4
Radnički
BKB
Berič-Kiseljak
4 : 3
Drina
Goražde
23.10.2022 14:00
BKB
4 : 3
Drina
Međugorje
Međugorje
5 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
23.10.2022 16:00
Međugorje
5 : 1
Branitelj
Blagaj
Blagaj
5 : 0
Lokomotiva
Mostar
23.10.2022 15:30
Blagaj
5 : 0
Lokomotiva
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
6 : 3
Iskra
Stolac
23.10.2022 15:30
Bjelopoljac
6 : 3
Iskra
Mostar
Mostar
0 : 12
Fortuna
Mostar
23.10.2022 13:00
Mostar
0 : 12
Fortuna
Neretva 2020
Čeljevo
7 : 1
Cim
Cim
23.10.2022 15:00
Neretva 2020
7 : 1
Cim
Å ujica
Å ujica
2 : 0
Drinovci
Drinovci
23.10.2022 14:30
Å ujica
2 : 0
Drinovci
KreŔevo
KreŔevo
3 : 0
Nova Bila
Nova Bila
23.10.2022 15:00
KreŔevo
3 : 0
Nova Bila
Lugovi
Lugovi
9 : 0
Šantići
Šantići
23.10.2022 15:00
Lugovi
9 : 0
Šantići
Busovača
Busovača
2 : 3
Fojnica
Fojnica
23.10.2022 15:00
Busovača
2 : 3
Fojnica
Kaćuni
Kaćuni
0 : 0
Bilalovac
Bilalovac
23.10.2022 15:00
Kaćuni
0 : 0
Bilalovac
Sport Prevent
Bugojno
4 : 0
Gorica
Guča Gora
23.10.2022 15:30
Sport Prevent
4 : 0
Gorica
Dnoluka
KruŔčica
1 : 3
Karaula
Karaula
23.10.2022 15:00
Dnoluka
1 : 3
Karaula
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 3
Radnik
Donji Vakuf
23.10.2022 15:00
Sloga
0 : 3
Radnik
Bobovac
Nević Polje
0 : 6
Jajce
Jajce
23.10.2022 15:00
Bobovac
0 : 6
Jajce
Å pionica 1953
Å pionica
3 : 1
Pribava
Pribava
23.10.2022 14:30
Å pionica 1953
3 : 1
Pribava
Jedinstvo (H)
Huskići
3 : 2
Željezničar
DoboŔnica
23.10.2022 14:30
Jedinstvo (H)
3 : 2
Željezničar
Jedinstvo (L)
Lukavica
1 : 1
Rudar
Zagorje
23.10.2022 14:30
Jedinstvo (L)
1 : 1
Rudar
25 maj
Uroža
2 : 2
Mladost (B)
Velika Brijesnica
23.10.2022 14:30
25 maj
2 : 2
Mladost (B)
Mladost (D)
Doborovci
3 : 0
Stjepan Polje
Stjepan Polje
23.10.2022 14:30
Mladost (D)
3 : 0
Stjepan Polje
Bukovik
Gornji Srebrenik
6 : 0
BSK
Bokavići
23.10.2022 14:30
Bukovik
6 : 0
BSK
Turija
Turija
2 : 0
Sloga
Bikodže
23.10.2022 14:30
Turija
2 : 0
Sloga
12 decembar
Rajska
2 : 1
OFK Međiđa
Donja Međiđa
23.10.2022 14:30
12 decembar
2 : 1
OFK Međiđa
Sloboda
Kerep
3 : 0
Koraj
Koraj
23.10.2022 14:30
Sloboda
3 : 0
Koraj
Čelić
Čelić
4 : 2
Mladost
Tinja
23.10.2022 14:30
Čelić
4 : 2
Mladost
Mionica 85
Mionica
3 : 0
Voćar
Šatorovići
23.10.2022 14:30
Mionica 85
3 : 0
Voćar
OFK Vida
Vida
5 : 0
Graničar
Brezovo Polje
23.10.2022 14:30
OFK Vida
5 : 0
Graničar
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 4
Partizan
Kiseljak
23.10.2022 14:30
OFK Tuzla
3 : 4
Partizan
Mladost (Suha)
Suha
1 : 1
Jablanica
Barice
23.10.2022 14:30
Mladost (Suha)
1 : 1
Jablanica
Memići
Memići
1 : 0
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
23.10.2022 14:30
Memići
1 : 0
Mladost (GT)
TreŔnjevka
Maoča
7 : 1
Izbor
Brčko
23.10.2022 14:30
TreŔnjevka
7 : 1
Izbor
Frankopan
Å pionica Srednja
3 : 2
Napredak
Omerbegovača
23.10.2022 14:30
Frankopan
3 : 2
Napredak
Stupari
Stupari
0 : 1
Oskova
Oskova
23.10.2022 10:00
Stupari
0 : 1
Oskova
Srnica
TreŔtenica
3 : 2
Konjuh
Kladanj
23.10.2022 10:00
Srnica
3 : 2
Konjuh
Toplice
Gornja Lukavica
1 : 0
Jedinstvo
Donje Dubrave
23.10.2022 10:00
Toplice
1 : 0
Jedinstvo
Proleter
Slavinovići
2 : 0
Spreča
Donji Rainci
23.10.2022 11:00
Proleter
2 : 0
Spreča
Bijeljevac
Miljanovci
6 : 0
Miri
Miričina
23.10.2022 11:00
Bijeljevac
6 : 0
Miri
Kralupi
Kralupi
1 : 1
Poriječani
Poriječani
23.10.2022 15:30
Kralupi
1 : 1
Poriječani
Napredak 1955
Radovlje
0 : 4
KoloÅ”ići
KoloÅ”ići
23.10.2022 13:00
Napredak 1955
0 : 4
KoloÅ”ići
MoŔtre
MoŔtre
0 : 3
Dijamant
Građevac
23.10.2022 15:30
MoŔtre
0 : 3
Dijamant
Gračanica
Gračanica
9 : 1
Ljiljan
Zimča
23.10.2022 13:00
Gračanica
9 : 1
Ljiljan
Radnički (N)
NiÅ”
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2022 17:00
Radnički (N)
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
23.10.2022 14:00
Radnički 1923
3 : 0
Kolubara
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Voždovac
Beograd
23.10.2022 19:00
Novi Pazar
0 : 0
Voždovac
Partizan
Beograd
3 : 3
Javor Matis
Ivanjica
23.10.2022 19:00
Partizan
3 : 3
Javor Matis
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
23.10.2022 14:00
RFK Grafičar
2 : 2
Radnički (SM)
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
23.10.2022 14:00
GFK Sloboda
2 : 0
Metalac
Tottenham Hotspur
London
1 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
23.10.2022 17:30
Tottenham Hotspur
1 : 2
Newcastle United
Aston Villa
Birmingham
4 : 0
Brentford
23.10.2022 15:00
Aston Villa
4 : 0
Brentford
Leeds United
2 : 3
Fulham
23.10.2022 15:00
Leeds United
2 : 3
Fulham
Southampton
Southampton, Hampshire
1 : 1
Arsenal
London
23.10.2022 15:00
Southampton
1 : 1
Arsenal
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 4
Leicester City
Leicester
23.10.2022 15:00
Wolverhampton
0 : 4
Leicester City
Hertha BSC
Berlin
2 : 1
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
23.10.2022 17:30
Hertha BSC
2 : 1
FC Schalke 04
VfL Bochum
2 : 1
1. FC Union Berlin
Berlin
23.10.2022 15:30
VfL Bochum
2 : 1
1. FC Union Berlin
Angers
Angers
1 : 2
Stade Rennais
23.10.2022 13:00
Angers
1 : 2
Stade Rennais
Clermont Foot 63
1 : 3
Stade Brestois 29
23.10.2022 15:00
Clermont Foot 63
1 : 3
Stade Brestois 29
Lille OSC
4 : 3
AS Monaco
23.10.2022 20:45
Lille OSC
4 : 3
AS Monaco
OGC Nice
1 : 1
FC Nantes
23.10.2022 17:05
OGC Nice
1 : 1
FC Nantes
Stade de Reims
2 : 1
AJ Auxerre
23.10.2022 15:00
Stade de Reims
2 : 1
AJ Auxerre
Toulouse
Toulouse
2 : 2
RC Strasbourg
23.10.2022 15:00
Toulouse
2 : 2
RC Strasbourg
Troyes
Troyes
2 : 2
Lorient
Lorient
23.10.2022 15:00
Troyes
2 : 2
Lorient
Atalanta
Ciserano
0 : 2
Lazio
Roma
23.10.2022 18:00
Atalanta
0 : 2
Lazio
Bologna
Bologna
2 : 0
Lecce
Lecce
23.10.2022 15:00
Bologna
2 : 0
Lecce
Roma
Roma
0 : 1
Napoli
Napoli
23.10.2022 20:45
Roma
0 : 1
Napoli
Udinese
Udine
1 : 2
Torino
Torino
23.10.2022 12:30
Udinese
1 : 2
Torino
Barcelona
Barcelona
4 : 0
Athletic Club
Bilbao
23.10.2022 21:00
Barcelona
4 : 0
Athletic Club
Espanyol
Barcelona
2 : 2
Elche CF
Elche
23.10.2022 14:00
Espanyol
2 : 2
Elche CF
Girona FC
Girona
1 : 1
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
23.10.2022 18:30
Girona FC
1 : 1
Osasuna
Real Betis BalompiƩ
Seville
1 : 2
AtlƩtico Madrid
Madrid
23.10.2022 16:15
Real Betis BalompiƩ
1 : 2
AtlƩtico Madrid
Villarreal
Villarreal
2 : 1
UD AlmerĆ­a
Almeria
23.10.2022 18:30
Villarreal
2 : 1
UD AlmerĆ­a
Tuzla City
Simin Han
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
23.10.2022 14:30
Tuzla City
1 : 1
Krupa
Borac
Banja Luka
2 : 1
Sloboda
Tuzla
23.10.2022 15:30
Borac
2 : 1
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Radnik (H)
Hadžići
23.10.2022 12:00
Željezničar
2 : 0
Radnik (H)
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
0 : 5
Zrinjski
Mostar
23.10.2022 15:00
Zvijezda 09
0 : 5
Zrinjski
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
23.10.2022 12:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Sloboda
Kozara
GradiŔka
5 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
23.10.2022 12:00
Kozara
5 : 0
LaktaŔi
Krajina
Cazin
7 : 0
Sloboda
Novi Grad
23.10.2022 12:00
Krajina
7 : 0
Sloboda
Jedinstvo
Bihać
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
23.10.2022 12:00
Jedinstvo
3 : 1
Ljubić
BSK
Banja Luka
3 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
23.10.2022 12:00
BSK
3 : 0
Podgrmeč
Ilićka 01
Brčko
4 : 0
Bratstvo
Gračanica
23.10.2022 12:00
Ilićka 01
4 : 0
Bratstvo
OFK Polet 1926
Brod
0 : 2
Mineral
Teslić
23.10.2022 12:00
OFK Polet 1926
0 : 2
Mineral
Radnički
Lukavac
2 : 1
Podrinje
Janja
23.10.2022 12:00
Radnički
2 : 1
Podrinje
Famos
Hrasnica
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
23.10.2022 12:30
Famos
1 : 2
Slavija
Radnik
Hadžići
1 : 2
Goražde
Goražde
23.10.2022 13:30
Radnik
1 : 2
Goražde
Sutjeska
Foča
3 : 5
Sarajevo
Sarajevo
23.10.2022 13:30
Sutjeska
3 : 5
Sarajevo
Rudar
Breza
1 : 9
Igman
Ilidža
23.10.2022 12:00
Rudar
1 : 9
Igman
Sport Prevent
Bugojno
2 : 3
Travnik
Travnik
23.10.2022 12:30
Sport Prevent
2 : 3
Travnik
NK Vitez
Vitez
1 : 4
Čelik
Zenica
23.10.2022 12:30
NK Vitez
1 : 4
Čelik
Sloga
Doboj
3 : 1
Zrinjski
Mostar
23.10.2022 13:30
Sloga
3 : 1
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
9 : 0
PosuŔje
PosuŔje
23.10.2022 13:00
Sarajevo
9 : 0
PosuŔje
Rudar Prijedor
Prijedor
7 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
23.10.2022 10:00
Rudar Prijedor
7 : 0
Sloboda
Kozara
GradiŔka
1 : 3
LaktaŔi
LaktaŔi
23.10.2022 10:00
Kozara
1 : 3
LaktaŔi
Borac
Banja Luka
3 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
23.10.2022 10:00
Borac
3 : 0
Podgrmeč
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Željezničar
Doboj
23.10.2022 10:00
Tekstilac
1 : 0
Željezničar
Ilićka 01
Brčko
0 : 0
Bratstvo
Gračanica
23.10.2022 10:00
Ilićka 01
0 : 0
Bratstvo
Polet 1926
Brod
0 : 3
Mineral
Banja Vrućica
23.10.2022 10:00
Polet 1926
0 : 3
Mineral
Drina
Zvornik
8 : 1
Slaven
Živinice
23.10.2022 10:00
Drina
8 : 1
Slaven
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
23.10.2022 10:00
Gradina
2 : 0
Lokomotiva
Radnički
Lukavac
3 : 0
Podrinje
Janja
23.10.2022 10:00
Radnički
3 : 0
Podrinje
Famos
Hrasnica
4 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
23.10.2022 10:00
Famos
4 : 1
Slavija
Radnik
Hadžići
3 : 2
Goražde
Goražde
23.10.2022 11:00
Radnik
3 : 2
Goražde
Sutjeska
Foča
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
23.10.2022 11:00
Sutjeska
0 : 2
Sarajevo
Rudar
Breza
0 : 6
Igman
Ilidža
23.10.2022 11:00
Rudar
0 : 6
Igman
Sport Prevent
Bugojno
1 : 2
Travnik
Travnik
23.10.2022 10:00
Sport Prevent
1 : 2
Travnik
NK Vitez
Vitez
1 : 9
Čelik
Zenica
23.10.2022 10:00
NK Vitez
1 : 9
Čelik
Knežopoljac
Knežica
0 : 10
FSA
Prijedor
23.10.2022 11:00
Knežopoljac
0 : 10
FSA
Lijevče
Nova Topola
3 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
23.10.2022 10:00
Lijevče
3 : 0
Potkozarje
Jedinstvo
Žeravica
2 : 3
Sloga (T)
Trn
23.10.2022 10:00
Jedinstvo
2 : 3
Sloga (T)
Sloga (S)
Srbac
2 : 2
Dubrave
Dubrave
23.10.2022 10:00
Sloga (S)
2 : 2
Dubrave
Džaja
Banja Luka
2 : 3
Željezničar Sport team
Banja Luka
23.10.2022 11:30
Džaja
2 : 3
Željezničar Sport team
LauÅ”
LauÅ”
2 : 1
Naprijed
Banja Luka
23.10.2022 11:30
LauÅ”
2 : 1
Naprijed
Hajduk
BatkuŔa
1 : 1
Pelagićevo 21
Pelagićevo
23.10.2022 12:00
Hajduk
1 : 1
Pelagićevo 21
Ukrina
Čečava
3 : 4
NaŔa krila
Kostajnica
23.10.2022 10:00
Ukrina
3 : 4
NaŔa krila
Trebava
Osječani
0 : 0
Vučijak
Majevac
23.10.2022 10:00
Trebava
0 : 0
Vučijak
Podrinje
TrÅ”ić
0 : 3
Rudar 1925
Ugljevik
23.10.2022 11:00
Podrinje
0 : 3
Rudar 1925
Budućnost
Pilica
10 : 1
Proleter
Dvorovi
23.10.2022 11:00
Budućnost
10 : 1
Proleter
Branjevo
Branjevo
1 : 0
Jedinstvo
Brodac
23.10.2022 11:00
Branjevo
1 : 0
Jedinstvo
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
1 : 6
Sloga
Bosanska Otoka
23.10.2022 13:00
Una Nacionalni park
1 : 6
Sloga
VlaÅ”ić
Turbe
1 : 0
Busovača
Busovača
23.10.2022 13:00
VlaÅ”ić
1 : 0
Busovača
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 1
Fojnica
Fojnica
23.10.2022 14:00
Novi Travnik
2 : 1
Fojnica
Baton
Sarajevo
1 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
23.10.2022 09:00
Baton
1 : 1
Glasinac 1936
FA Akademika
Sarajevo
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
23.10.2022 10:00
FA Akademika
0 : 1
Željezničar
Ozren
Semizovac
0 : 2
Jang bojs
Sarajevo
23.10.2022 10:00
Ozren
0 : 2
Jang bojs
Sokolac
Sokolac
3 : 0
Novi Grad 2
Sarajevo - Novi Grad
23.10.2022 10:00
Sokolac
3 : 0
Novi Grad 2
ŠF Živinice 22
Živinice
3 : 2
Vražići 92
Vražići
23.10.2022 15:30
ŠF Živinice 22
3 : 2
Vražići 92
Mladost
Solina
1 : 2
Eurogol
Živinice
23.10.2022 10:00
Mladost
1 : 2
Eurogol
Sloga
Doboj
3 : 1
Zrinjski
Mostar
23.10.2022 13:30
Sloga
3 : 1
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
PosuŔje
PosuŔje
23.10.2022 13:00
Sarajevo
5 : 0
PosuŔje
Vlasenica
Vlasenica
2 : 1
Radnički 1971
Karakaj
23.10.2022 10:00
Vlasenica
2 : 1
Radnički 1971
Svodna
Svodna
2 : 1
Bratstvo
Kozarac
23.10.2022 10:30
Svodna
2 : 1
Bratstvo
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Rasavci
Rasavci
23.10.2022 10:00
Rudar Prijedor
1 : 2
Rasavci
Lijevče
Nova Topola
5 : 0
Crni vrh
Jaružani
23.10.2022 12:00
Lijevče
5 : 0
Crni vrh
Džaja
Banja Luka
1 : 10
Željezničar Sport tim
Banja Luka
23.10.2022 11:00
Džaja
1 : 10
Željezničar Sport tim
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
0 : 5
Naprijed
Banja Luka
23.10.2022 11:00
LauÅ”
0 : 5
Naprijed
Drina
Batar
1 : 5
Sloga United
Bijeljina
23.10.2022 11:00
Drina
1 : 5
Sloga United
Podrinje
TrÅ”ić
0 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
23.10.2022 10:00
Podrinje
0 : 0
Rudar 1925
Budućnost
Pilica
6 : 0
Proleter
Dvorovi
23.10.2022 10:00
Budućnost
6 : 0
Proleter
Branjevo
Branjevo
3 : 1
Jedinstvo (BR)
Brodac
23.10.2022 10:00
Branjevo
3 : 1
Jedinstvo (BR)
Trnovica
Trnovica
1 : 6
Lokanj
Lokanj
23.10.2022 10:00
Trnovica
1 : 6
Lokanj
Birač
Derventa
6 : 1
Šekovići
Šekovići
23.10.2022 10:00
Birač
6 : 1
Šekovići
Budućnost
Skelani
0 : 4
Jadar
Nova Kasaba
23.10.2022 10:00
Budućnost
0 : 4
Jadar
Rudo
Rudo
1 : 4
Omladinac
Han Pijesak
23.10.2022 12:00
Rudo
1 : 4
Omladinac
LeoStars
Trebinje
1 : 1
Sutjeska
Foča
23.10.2022 14:00
LeoStars
1 : 1
Sutjeska
Jedinstvo
Bihać
6 : 0
Omladinac
Sanica
23.10.2022 11:00
Jedinstvo
6 : 0
Omladinac
Ključ
Ključ
3 : 0
Omladinac 75
Pokoj
23.10.2022 11:00
Ključ
3 : 0
Omladinac 75
Radnički (R)
Ripač
4 : 0
Radnički (Z)
Zdena
23.10.2022 11:00
Radnički (R)
4 : 0
Radnički (Z)
ABC
Podzvizd
3 : 0
Jezerski
Jezerski
23.10.2022 11:00
ABC
3 : 0
Jezerski
Gomila
Stijena
0 : 8
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
23.10.2022 11:00
Gomila
0 : 8
Mladost (P-C)
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 1
Brnjaci
Brnjaci
23.10.2022 10:00
Novi Travnik
1 : 1
Brnjaci
FK Vitez
Vitez
2 : 2
Fojnica
Fojnica
23.10.2022 16:00
FK Vitez
2 : 2
Fojnica
Kaćuni
Kaćuni
2 : 5
Bilalovac
Bilalovac
23.10.2022 10:00
Kaćuni
2 : 5
Bilalovac
Iskra
Bugojno
1 : 2
Radnik
Donji Vakuf
23.10.2022 10:00
Iskra
1 : 2
Radnik
Jajce
Jajce
8 : 0
Karaula
Karaula
23.10.2022 10:00
Jajce
8 : 0
Karaula
Stupčanica
Olovo
0 : 3
Bosna
Visoko
23.10.2022 11:30
Stupčanica
0 : 3
Bosna
Fortuna
Zenica
0 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
23.10.2022 11:30
Fortuna
0 : 0
Mladost
Usora
Usora - Žabljak
0 : 5
TOÅ K
TeŔanj
23.10.2022 11:30
Usora
0 : 5
TOÅ K
MoŔevac
MoŔevac
0 : 8
Borac
Jelah
23.10.2022 11:30
MoŔevac
0 : 8
Borac
Žepče 1919
Žepče
3 : 2
Simm Bau
Kosova
23.10.2022 11:30
Žepče 1919
3 : 2
Simm Bau
Don Bosco
Žepče
1 : 1
Krivaja
Zavidovići
23.10.2022 12:00
Don Bosco
1 : 1
Krivaja
Radnik
Hadžići
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
23.10.2022 16:00
Radnik
3 : 2
Željezničar
Baton 1
Sarajevo
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
23.10.2022 10:00
Baton 1
1 : 0
Slavija
Baton 2
Sarajevo
3 : 0
AF Devetka
Sarajevo
23.10.2022 12:00
Baton 2
3 : 0
AF Devetka
Betaklub
Doglodi
0 : 8
Miske - Akademija
Sarajevo
23.10.2022 12:00
Betaklub
0 : 8
Miske - Akademija
Radnički
Lukavac
2 : 1
OraŔje
OraŔje
23.10.2022 11:00
Radnički
2 : 1
OraŔje
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 0
Betaklub Tango
Devetak
23.10.2022 12:00
Gornji Rahić
2 : 0
Betaklub Tango
Bambi
Tuzla
0 : 3
Tuzla Siti
Simin Han
23.10.2022 14:00
Bambi
0 : 3
Tuzla Siti
Kolibri
Husino
8 : 0
Bosna
Kalesija
23.10.2022 11:00
Kolibri
8 : 0
Bosna
Čapljina
Čapljina
4 : 0
Rama
Rama -Prozor
23.10.2022 11:30
Čapljina
4 : 0
Rama
Velež
Mostar
0 : 2
GOÅ K
Gabela
23.10.2022 11:00
Velež
0 : 2
GOÅ K
Vlasenica
Vlasenica
1 : 3
Radnički 1971
Karakaj
23.10.2022 10:00
Vlasenica
1 : 3
Radnički 1971
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Slaven
Dobrljin
23.10.2022 11:30
Rudar Prijedor
1 : 1
Slaven
Ljubija
Ljubija
3 : 2
Brdo
Hambarine
23.10.2022 10:30
Ljubija
3 : 2
Brdo
Lijevče
Nova Topola
1 : 0
Crni vrh
Jaružani
23.10.2022 13:30
Lijevče
1 : 0
Crni vrh
Borac
Maglajani
1 : 7
Dubrave
Dubrave
23.10.2022 10:00
Borac
1 : 7
Dubrave
BSK
Banja Luka
1 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
23.10.2022 10:00
BSK
1 : 1
Željezničar Sport team
Budućnost
Banja Luka
4 : 0
Polet - KrajiŔnik
Ramići
23.10.2022 10:00
Budućnost
4 : 0
Polet - KrajiŔnik
Karanovac
Karanovac
1 : 2
Borac
Banja Luka
23.10.2022 10:00
Karanovac
1 : 2
Borac
LeoStars
Trebinje
2 : 2
Sutjeska
Foča
23.10.2022 13:00
LeoStars
2 : 2
Sutjeska
Jedinstvo
Bihać
6 : 0
Bajer 99
Velagići
23.10.2022 09:30
Jedinstvo
6 : 0
Bajer 99
Borac
Izačić
2 : 0
Mladost
Bosanski Petrovac
23.10.2022 09:30
Borac
2 : 0
Mladost
ABC
Podzvizd
1 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
23.10.2022 09:30
ABC
1 : 0
Sloga
Gomila
Stijena
2 : 2
Mladost (PC)
Polje - Cazin
23.10.2022 09:30
Gomila
2 : 2
Mladost (PC)
Zvijezda
Velika KladuŔa
5 : 0
Vitez
Bužim
23.10.2022 09:30
Zvijezda
5 : 0
Vitez
Rudar
Kakanj
1 : 1
Bosna
Visoko
23.10.2022 10:00
Rudar
1 : 1
Bosna
Tempo sport
Zenica
2 : 1
Čelik
Zenica
23.10.2022 10:00
Tempo sport
2 : 1
Čelik
Sporting
Zenica
23.10.2022
10:00
Bosna
Visoko
23.10.2022 10:00
Sporting
:
Bosna
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
5 : 0
VareÅ”
VareÅ”
23.10.2022 10:00
Mladost (DK)
5 : 0
VareÅ”
Usora
Usora
3 : 2
TOÅ K
TeŔanj
23.10.2022 10:00
Usora
3 : 2
TOÅ K
MoŔevac
MoŔevac
0 : 3
Borac
Jelah
23.10.2022 10:00
MoŔevac
0 : 3
Borac
Žepče 1919
Žepče
0 : 2
Simm Bau
Kosova
23.10.2022 10:00
Žepče 1919
0 : 2
Simm Bau
Don Bosco
Žepče
1 : 1
Krivaja
Zavidovići
23.10.2022 13:30
Don Bosco
1 : 1
Krivaja
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 9
Sparta
Sarajevo
23.10.2022 15:00
Slavija
1 : 9
Sparta
Bambinosi
Sarajevo
4 : 3
Fair - Play
Sarajevo
23.10.2022 08:00
Bambinosi
4 : 3
Fair - Play
Juve
Sarajevo
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
23.10.2022 17:00
Juve
1 : 2
Željezničar
Betaklub
Doglodi
2 : 4
Sparta
Sarajevo
23.10.2022 10:00
Betaklub
2 : 4
Sparta
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 1
Brnjaci
Brnjaci
23.10.2022 12:00
Novi Travnik
0 : 1
Brnjaci
FK Vitez
Vitez
6 : 1
KreŔevo
KreŔevo
23.10.2022 14:30
FK Vitez
6 : 1
KreŔevo
Iskra
Bugojno
0 : 4
Radnik
Donji Vakuf
23.10.2022 12:00
Iskra
0 : 4
Radnik
Jajce
Jajce
8 : 0
Elektrobosna
Jajce
23.10.2022 12:00
Jajce
8 : 0
Elektrobosna
Radnički
Lukavac
5 : 0
OraŔje
OraŔje
23.10.2022 10:00
Radnički
5 : 0
OraŔje
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 6
Betaklub Tango
Devetak
23.10.2022 11:00
Gornji Rahić
3 : 6
Betaklub Tango
Bambi
Tuzla
0 : 1
Tuzla Siti
Simin Han
23.10.2022 13:00
Bambi
0 : 1
Tuzla Siti
Kolibri
Husino
2 : 0
Bosna
Kalesija
23.10.2022 10:00
Kolibri
2 : 0
Bosna
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Mladost (T)
Tinja
23.10.2022 12:00
Sloboda
0 : 3
Mladost (T)
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
3 : 3
Rudar
Bukinje
23.10.2022 10:00
Mladost (VB)
3 : 3
Rudar
Emina
Mostar
11 : 0
Libero
Goražde
23.10.2022 15:00
Emina
11 : 0
Libero
Ljubić
Prnjavor
0 : 6
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
23.10.2022 14:30
Ljubić
0 : 6
BSK-Spartak 2013
Mladost
Rogatica
5 : 0
Borac
Å amac
23.10.2022 10:30
Mladost
5 : 0
Borac
Sloga (S)
Srbac
2 : 3
Prijedor
Prijedor
23.10.2022 14:30
Sloga (S)
2 : 3
Prijedor
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
2 : 2
Spartak DOO
Subotica
23.10.2022 17:00
ŽFU Zvezda B 2018
2 : 2
Spartak DOO
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
TSC
Kanjiža
23.10.2022 15:30
Vojvodina
1 : 1
TSC
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Rad
Beograd
23.10.2022 16:00
Kolubara
6 : 0
Rad
Split
Split
13 : 0
Viktorija
Slavonski Brod
23.10.2022 14:00
Split
13 : 0
Viktorija
Donat
Zadar
0 : 3
Hajduk
Split
23.10.2022 14:00
Donat
0 : 3
Hajduk
Dinamo
Zagreb
1 : 2
Agram
Zagreb
23.10.2022 14:00
Dinamo
1 : 2
Agram
Rijeka
Rijeka
0 : 9
Osijek
Osijek
23.10.2022 14:00
Rijeka
0 : 9
Osijek

Futsal

Salines
Tuzla
7 : 2
Konjic
Konjic
23.10.2022 16:30
Salines
7 : 2
Konjic

KoŔarka

Mega MIS
Beograd
93 : 100
Cibona
Zagreb
23.10.2022 12:00
Mega MIS
93 : 100
Cibona
Borac Mozzart
Čačak
91 : 93
Zadar
Zadar
23.10.2022 21:00
Borac Mozzart
91 : 93
Zadar
Split
Split
68 : 77
Igokea m:tel
Aleksandrovac
23.10.2022 17:00
Split
68 : 77
Igokea m:tel
Radnik BN Basket
Bijeljina
64 : 63
Drina Princip
Zvornik
23.10.2022 18:00
Radnik BN Basket
64 : 63
Drina Princip
Lijevče
Nova Topola
105 : 61
Hunters
Prijedor
23.10.2022 19:00
Lijevče
105 : 61
Hunters
Una
Kozarska Dubica
71 : 57
Mladost Bulldogs
Prnjavor
23.10.2022 19:00
Una
71 : 57
Mladost Bulldogs
Kozara
GradiŔka
85 : 44
Mladost
Kotor VaroÅ”
23.10.2022 19:00
Kozara
85 : 44
Mladost
Basket 2000
Banja Luka
73 : 69
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
23.10.2022 19:00
Basket 2000
73 : 69
Akademija Borac MP 2
Mladost MaxBet
Zemun
99 : 113
Spartak Office Shoes
Subotica
23.10.2022 13:00
Mladost MaxBet
99 : 113
Spartak Office Shoes
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
103 : 68
Dunav
Stari Banovci
23.10.2022 16:00
OKK Novi Pazar
103 : 68
Dunav

Odbojka

7 Lukavac
Lukavac
3 : 0
Gradina
Srebrenik
23.10.2022 17:00
7 Lukavac
3 : 0
Gradina
Sutjeska
NikÅ”ić
2 : 3
Jedinstvo
Bijelo polje
23.10.2022 15:30
Sutjeska
2 : 3
Jedinstvo
Velež
Nevesinje
3 : 0
Maglić
Foča
23.10.2022 18:00
Velež
3 : 0
Maglić
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
23.10.2022 15:00
Radnik
3 : 0
Ljubinje Bankom
Libero
Bijeljina
3 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
23.10.2022 15:00
Libero
3 : 2
Slavija
Smeč
Novi Grad
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
23.10.2022 12:00
Smeč
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Vožd
Prijedor
3 : 0
Prijedor
Prijedor
23.10.2022 11:30
Vožd
3 : 0
Prijedor
Modriča Optima
Modriča
3 : 1
Rudar
Ugljevik
23.10.2022 14:00
Modriča Optima
3 : 1
Rudar
Ukrina
Prnjavor
3 : 1
Derventa
Derventa
23.10.2022 11:00
Ukrina
3 : 1
Derventa
Modriča Novoprom
Modriča
1 : 3
Sloga
Doboj
23.10.2022 14:00
Modriča Novoprom
1 : 3
Sloga
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Hercegovac
Bileća
23.10.2022 15:00
OOK Leotar
0 : 3
Hercegovac
Lami
Brčko
1 : 3
Smeč
Lukavac
23.10.2022 17:00
Lami
1 : 3
Smeč
Žepče
Žepče
0 : 3
OraŔje
OraŔje
23.10.2022 16:30
Žepče
0 : 3
OraŔje
Srebrenik
Srebrenik
0 : 3
Napredak
Odžak
23.10.2022 16:00
Srebrenik
0 : 3
Napredak
Željezara
Zenica
1 : 3
Novi Grad
Sarajevo
23.10.2022 15:00
Željezara
1 : 3
Novi Grad
Sloboda 2
Tuzla
3 : 1
Block Out
Zenica
23.10.2022 13:00
Sloboda 2
3 : 1
Block Out
TeŔanj
TeŔanj
0 : 3
Gračanica
Gračanica
23.10.2022 13:00
TeŔanj
0 : 3
Gračanica
Bihać
Bihać
3 : 0
Turbina
Jablanica
23.10.2022 16:30
Bihać
3 : 0
Turbina
Bosna
Sarajevo
3 : 0
Ilidža
Ilidža
23.10.2022 16:00
Bosna
3 : 0
Ilidža
VogoŔća
VogoŔća
3 : 0
Student
Mostar
23.10.2022 17:00
VogoŔća
3 : 0
Student
Banjaluka volej
Banja Luka
2 : 3
Balkana MP
Mrkonjić Grad
23.10.2022 15:00
Banjaluka volej
2 : 3
Balkana MP
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Libero
Bijeljina
23.10.2022 11:00
Radnik
0 : 3
Libero
Rudar
Ugljevik
1 : 3
Bimal Jedinstvo
Brčko
23.10.2022 13:00
Rudar
1 : 3
Bimal Jedinstvo
Jahorina
Pale
1 : 3
Volero
Pale
23.10.2022 11:00
Jahorina
1 : 3
Volero
Mladost
Rogatica
0 : 3
He na Drini
ViŔegrad
23.10.2022 13:00
Mladost
0 : 3
He na Drini

Rukomet

Glasinac
Sokolac
26 : 39
Bijeljina
Bijeljina
23.10.2022 17:00
Glasinac
26 : 39
Bijeljina
ViŔegrad
ViŔegrad
35 : 31
Drina
Zvornik
23.10.2022 18:00
ViŔegrad
35 : 31
Drina
Mladost
Banja Luka
28 : 22
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
23.10.2022 18:00
Mladost
28 : 22
Kozara (KD)
ORK Borac
Banja Luka
29 : 35
Derventa
Derventa
23.10.2022 16:00
ORK Borac
29 : 35
Derventa
Srbac
Srbac
26 : 33
ORK BL
Banja Luka
23.10.2022 18:00
Srbac
26 : 33
ORK BL
Teslić
Teslić
26 : 20
Čelinac
Čelinac
23.10.2022 18:00
Teslić
26 : 20
Čelinac
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
20 : 34
Čapljina
Čapljina
23.10.2022 17:00
Sloga
20 : 34
Čapljina
Rvacka
Livno
42 : 27
BrijeŔće
Sarajevo
23.10.2022 17:00
Rvacka
42 : 27
BrijeŔće
Zrinjski
Mostar
24 : 21
Velež
Mostar
23.10.2022 17:00
Zrinjski
24 : 21
Velež
Radnički
Goražde
32 : 36
Bosna
Sarajevo
23.10.2022 17:00
Radnički
32 : 36
Bosna
Donji Vakuf
Donji Vakuf
24 : 40
Čelik
Zenica
23.10.2022 17:00
Donji Vakuf
24 : 40
Čelik
Sana 7
Sanski Most
31 : 36
Žepče
Žepče
23.10.2022 18:00
Sana 7
31 : 36
Žepče
Nova Bila
Nova Bila
35 : 24
Bosna
TeŔanj
23.10.2022 18:00
Nova Bila
35 : 24
Bosna
Bihać
Bihać
33 : 43
Krajina
Cazin
23.10.2022 14:00
Bihać
33 : 43
Krajina
Turbina
Jablanica
34 : 32
Živinice
Živinice
23.10.2022 16:00
Turbina
34 : 32
Živinice
Lokomotiva
Mostar
26 : 25
Goražde
Goražde
23.10.2022 17:00
Lokomotiva
26 : 25
Goražde
Mornar 7
Bar
12 : 44
Lovćen
Cetinje
23.10.2022
Mornar 7
12 : 44
Lovćen
Sutjeska
NikÅ”ić
21 : 31
Budućnost
Podgorica
23.10.2022 20:00
Sutjeska
21 : 31
Budućnost