XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 327 utakmica za dan
Subota, 29 Oktobar 2022


Fudbal

Sloga Meridian
Doboj
0 : 1
Posušje
Posušje
29.10.2022 16:00
Sloga Meridian
0 : 1
Posušje
Borac
Banja Luka
3 : 1
Sloboda
Tuzla
29.10.2022 18:00
Borac
3 : 1
Sloboda
Velež
Mostar
1 : 0
Leotar
Trebinje
29.10.2022 13:00
Velež
1 : 0
Leotar
Sutjeska
Foča
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
29.10.2022 16:30
Sutjeska
2 : 1
Slavija
Famos
Vojkovići
1 : 2
Tekstilac
Derventa
29.10.2022 14:00
Famos
1 : 2
Tekstilac
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Laktaši
Laktaši
29.10.2022 14:00
Radnik
0 : 2
Laktaši
Ljubić
Prnjavor
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.10.2022 14:00
Ljubić
0 : 2
Krupa
Drina
Zvornik
2 : 1
Kozara
Gradiška
29.10.2022 14:00
Drina
2 : 1
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
5 : 0
Modriča
Modriča
29.10.2022 14:00
Rudar Prijedor
5 : 0
Modriča
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
6 : 0
Podrinje
Janja
29.10.2022 14:00
Zvijezda 09
6 : 0
Podrinje
Borac (Š)
Šamac
4 : 0
Proleter
Teslić
29.10.2022 14:00
Borac (Š)
4 : 0
Proleter
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Čelinac
Čelinac
29.10.2022 14:00
Sloga (T)
1 : 0
Čelinac
Jedinstvo
Žeravica
0 : 0
FSA
Prijedor
29.10.2022 14:00
Jedinstvo
0 : 0
FSA
Polet 1926
Brod
2 : 2
Crni vrh
Jaružani
29.10.2022 14:00
Polet 1926
2 : 2
Crni vrh
Borac (KD)
Kozarska Dubica
6 : 0
Progres
Kneževo
29.10.2022 14:00
Borac (KD)
6 : 0
Progres
BSK
Banja Luka
4 : 1
Sloga (S)
Srbac
29.10.2022 14:00
BSK
4 : 1
Sloga (S)
Vlasenica
Vlasenica
1 : 0
Velež
Nevesinje
29.10.2022 14:00
Vlasenica
1 : 0
Velež
Ilićka 01
Brčko
3 : 0
Mladost (G)
Gacko
29.10.2022 14:00
Ilićka 01
3 : 0
Mladost (G)
Drina HE
Višegrad
7 : 5
Budućnost
Pilica
29.10.2022 14:00
Drina HE
7 : 5
Budućnost
Guber
Srebrenica
2 : 2
Mladost (R)
Rogatica
29.10.2022 14:00
Guber
2 : 2
Mladost (R)
Bratstvo
Kozarac
2 : 3
Lijevče
Nova Topola
29.10.2022 14:30
Bratstvo
2 : 3
Lijevče
Željezničar
Doboj
0 : 3
Ozren
Petrovo
29.10.2022 14:00
Željezničar
0 : 3
Ozren
Mineral
Banja Vrućica
5 : 0
Trebava
Osječani
29.10.2022 14:00
Mineral
5 : 0
Trebava
Janja 2009
Janja
2 : 2
Lokanj
Lokanj
29.10.2022 14:00
Janja 2009
2 : 2
Lokanj
Borac (Maš.)
Mašići
5 : 1
Župa
Milosavci
29.10.2022 15:00
Borac (Maš.)
5 : 1
Župa
Polet
Podnovlje
5 : 2
Borac (O)
Osinja
29.10.2022 14:30
Polet
5 : 2
Borac (O)
Ljeskovac
Ljeskovac
4 : 1
VSK
Velino Selo
29.10.2022 14:00
Ljeskovac
4 : 1
VSK
Pecka
Roćević
0 : 6
Polet
Kravica
29.10.2022 13:00
Pecka
0 : 6
Polet
Vrbas
Prijebljezi
1 : 3
Milan
Kosjerovo
29.10.2022 14:30
Vrbas
1 : 3
Milan
Goražde
Goražde
0 : 1
GOŠK
Gabela
29.10.2022 14:30
Goražde
0 : 1
GOŠK
Tomislav
Tomislavgrad
3 : 0
Budućnost
Banovići
29.10.2022 14:30
Tomislav
3 : 0
Budućnost
Rudar
Kakanj
2 : 0
Radnik
Hadžići
29.10.2022 14:30
Rudar
2 : 0
Radnik
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Mladost
Doboj/Kakanj
29.10.2022 14:30
Bratstvo
0 : 0
Mladost
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Radnički
Lukavac
29.10.2022 14:30
Gradina
1 : 0
Radnički
Zvijezda
Gradačac
5 : 3
Jedinstvo
Bihać
29.10.2022 14:30
Zvijezda
5 : 3
Jedinstvo
Travnik
Travnik
2 : 1
Stupčanica
Olovo
29.10.2022 14:30
Travnik
2 : 1
Stupčanica
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 3
Rudar (K)
Kamengrad
29.10.2022 14:30
Podgrmeč
1 : 3
Rudar (K)
NK Vitez
Vitez
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
29.10.2022 14:30
NK Vitez
2 : 0
Novi Travnik
Bratstvo
Bosanska Krupa
7 : 2
Kiseljak
Kiseljak
29.10.2022 14:30
Bratstvo
7 : 2
Kiseljak
Vitez
Bužim
0 : 5
FK Vitez
Vitez
29.10.2022 14:30
Vitez
0 : 5
FK Vitez
Krajina
Cazin
6 : 1
Iskra
Bugojno
29.10.2022 14:30
Krajina
6 : 1
Iskra
Famos
Hrasnica
2 : 1
Bosna
Visoko
29.10.2022 14:30
Famos
2 : 1
Bosna
Rudar
Breza
0 : 4
Moševac
Moševac
29.10.2022 14:30
Rudar
0 : 4
Moševac
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Čelik
Zenica
29.10.2022 14:30
Krivaja
0 : 3
Čelik
Čapljina
Čapljina
0 : 2
Troglav 1918
Livno
29.10.2022 14:30
Čapljina
0 : 2
Troglav 1918
Stolac
Stolac
5 : 3
Turbina
Jablanica
29.10.2022 14:30
Stolac
5 : 3
Turbina
Kamešnica
Podhum
1 : 0
Grude
Grude
29.10.2022 14:30
Kamešnica
1 : 0
Grude
Sloga (P)
Prud
5 : 0
Hajduk
Orašje
29.10.2022 14:30
Sloga (P)
5 : 0
Hajduk
19 srpanj
Oštra Luka
9 : 1
HAŠK Napredak
Ulović
29.10.2022 14:30
19 srpanj
9 : 1
HAŠK Napredak
DSK
Devetak
2 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
29.10.2022 13:30
DSK
2 : 0
Željezničar
Respekt
Sarajevo
0 : 5
Ozren
Semizovac
29.10.2022 18:00
Respekt
0 : 5
Ozren
Mladost
Župča
2 : 2
Pofalićki
Sarajevo
29.10.2022 15:30
Mladost
2 : 2
Pofalićki
Fojnica
Fojnica
4 : 0
Šantići
Šantići
29.10.2022 14:00
Fojnica
4 : 0
Šantići
Radnik
Donji Vakuf
5 : 0
Karaula
Karaula
29.10.2022 14:30
Radnik
5 : 0
Karaula
Spreča
Donji Rainci
2 : 2
Teočak
Teočak
29.10.2022 14:00
Spreča
2 : 2
Teočak
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
TSC
Bačka Topola
29.10.2022 14:00
Javor Matis
0 : 1
TSC
Čukarički
Beograd
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
29.10.2022 16:00
Čukarički
2 : 2
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
29.10.2022 18:00
Voždovac
0 : 0
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
29.10.2022 20:00
Vojvodina
2 : 0
Mladost GAT
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Mačva
Šabac
29.10.2022 14:00
RFK Grafičar
2 : 1
Mačva
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 0
Loznica
Loznica
29.10.2022 14:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 0
Loznica
OFK Petrovac
Petrovac
2 : 1
Jezero
Plav
29.10.2022 14:00
OFK Petrovac
2 : 1
Jezero
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
2 : 3
Tottenham Hotspur
London
29.10.2022 16:00
AFC Bournemouth
2 : 3
Tottenham Hotspur
Brentford
1 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
29.10.2022 16:00
Brentford
1 : 1
Wolverhampton
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
4 : 1
Chelsea
London
29.10.2022 16:00
Brighton & Hove Albion
4 : 1
Chelsea
Crystal Palace
London
1 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
29.10.2022 16:00
Crystal Palace
1 : 0
Southampton
Leicester City
Leicester
0 : 1
Manchester City
Manchester
29.10.2022 13:30
Leicester City
0 : 1
Manchester City
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
4 : 0
Aston Villa
Birmingham
29.10.2022 16:00
Newcastle United
4 : 0
Aston Villa
Fulham
0 : 0
Everton
Liverpool
29.10.2022 18:30
Fulham
0 : 0
Everton
Liverpool
Liverpool
1 : 2
Leeds United
29.10.2022 20:45
Liverpool
1 : 2
Leeds United
Bayern München
München
6 : 2
1. FSV Mainz 05
Mainz
29.10.2022 15:30
Bayern München
6 : 2
1. FSV Mainz 05
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
29.10.2022 18:30
Eintracht Frankfurt
1 : 2
Borussia Dortmund
RB Leipzig
Leipzig
2 : 0
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
29.10.2022 15:30
RB Leipzig
2 : 0
Bayer 04 Leverkusen
VfB Stuttgart
Stuttgart
2 : 1
FC Augsburg
Augsburg
29.10.2022 15:30
VfB Stuttgart
2 : 1
FC Augsburg
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
4 : 0
VfL Bochum
29.10.2022 15:30
VfL Wolfsburg
4 : 0
VfL Bochum
RC Strasbourg
2 : 2
Olympique de Marseille
29.10.2022 21:00
RC Strasbourg
2 : 2
Olympique de Marseille
Paris Saint-Germain
4 : 3
Troyes
Troyes
29.10.2022 17:00
Paris Saint-Germain
4 : 3
Troyes
Inter
Milan
3 : 0
Sampdoria
Genova
29.10.2022 20:45
Inter
3 : 0
Sampdoria
Napoli
Napoli
4 : 0
Sassuolo
Sassuolo
29.10.2022 15:00
Napoli
4 : 0
Sassuolo
Cádiz CF
Cadiz
3 : 2
Atlético Madrid
Madrid
29.10.2022 16:15
Cádiz CF
3 : 2
Atlético Madrid
Sevilla
Sevilla
0 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
29.10.2022 18:30
Sevilla
0 : 1
Rayo Vallecano
UD Almería
Almeria
3 : 1
Celta Vigo
29.10.2022 14:00
UD Almería
3 : 1
Celta Vigo
Valencia
Valencia
0 : 1
Barcelona
Barcelona
29.10.2022 21:00
Valencia
0 : 1
Barcelona
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Mladost
Donja Gorica
29.10.2022 13:30
Sutjeska
2 : 0
Mladost
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Zeta
Golubovci
29.10.2022 13:30
Iskra
1 : 3
Zeta
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Željezničar
Sarajevo
29.10.2022 14:00
Sloboda
3 : 1
Željezničar
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Borac
Banja Luka
29.10.2022 11:00
Krupa
1 : 2
Borac
Baton
Sarajevo
1 : 2
UNIS
Vogošća
29.10.2022 13:30
Baton
1 : 2
UNIS
Igman
Ilidža
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
29.10.2022 13:30
Igman
0 : 3
Ilijaš
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 3
Famos
Hrasnica
29.10.2022 12:30
SAŠK Napredak
0 : 3
Famos
Borac
Jelah
0 : 9
Fortuna
Zenica
29.10.2022 13:30
Borac
0 : 9
Fortuna
Brotnjo
Čitluk
0 : 2
Velež
Mostar
29.10.2022 12:30
Brotnjo
0 : 2
Velež
Neum
Neum
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
29.10.2022 13:30
Neum
2 : 1
Tomislav
Kom
Podgorica
6 : 1
Petrovac
Petrovac
29.10.2022 13:30
Kom
6 : 1
Petrovac
Mornar 1923
Bar
0 : 1
Berane
Berane
29.10.2022 13:30
Mornar 1923
0 : 1
Berane
Iskra
Danilovgrad
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
29.10.2022 13:30
Iskra
3 : 1
Jedinstvo
Podgorica
Podgorica
5 : 2
Mladost
Donja Gorica
29.10.2022 13:30
Podgorica
5 : 2
Mladost
Nikšić
Nikšić
0 : 6
Sutjeska
Nikšić
29.10.2022 13:30
Nikšić
0 : 6
Sutjeska
Zeta
Podgorica
15 : 1
Igalo
Igalo
29.10.2022 13:30
Zeta
15 : 1
Igalo
Budućnost
Podgorica
6 : 0
Brskovo
Mojkovac
29.10.2022 13:30
Budućnost
6 : 0
Brskovo
Jezero
Plav
1 : 10
Arsenal
Tivat
29.10.2022 13:30
Jezero
1 : 10
Arsenal
Posušje
Posušje
1 : 1
Sloga
Doboj
29.10.2022 15:00
Posušje
1 : 1
Sloga
Leotar
Trebinje
2 : 2
Velež
Mostar
29.10.2022 15:30
Leotar
2 : 2
Velež
Baton
Sarajevo
6 : 0
UNIS
Vogošća
29.10.2022 11:00
Baton
6 : 0
UNIS
Igman
Ilidža
3 : 1
Ilijaš
Ilijaš
29.10.2022 11:00
Igman
3 : 1
Ilijaš
SAŠK Napredak
Sarajevo
1 : 3
Famos
Hrasnica
29.10.2022 10:00
SAŠK Napredak
1 : 3
Famos
Borac
Jelah
2 : 1
Fortuna
Zenica
29.10.2022 11:00
Borac
2 : 1
Fortuna
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Velež
Mostar
29.10.2022 10:00
Brotnjo
1 : 2
Velež
Neum
Neum
1 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
29.10.2022 11:00
Neum
1 : 0
Tomislav
Plamen
Donje Vodičevo
3 : 0
Sloga
Saničani-Rakelići
29.10.2022 11:00
Plamen
3 : 0
Sloga
Pelagićevo 21
Pelagićevo
8 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
29.10.2022 14:30
Pelagićevo 21
8 : 0
Crvena zvijezda
Omladinac
Modriča
3 : 1
Hajduk
Batkuša
29.10.2022 14:30
Omladinac
3 : 1
Hajduk
Sloga (J)
Jakeš
0 : 0
Sloga (DP)
Dugo Polje
29.10.2022 14:30
Sloga (J)
0 : 0
Sloga (DP)
Vučijak
Majevac
4 : 2
Hajduk
Kožuhe
29.10.2022 10:00
Vučijak
4 : 2
Hajduk
Zvijezda
Kakmuž
3 : 1
4 juli
Pojezna
29.10.2022 10:00
Zvijezda
3 : 1
4 juli
Rudanka
Rudanka
3 : 0
Ozren
Petrovo
29.10.2022 10:00
Rudanka
3 : 0
Ozren
Proleter
Dvorovi
3 : 1
Branjevo
Branjevo
29.10.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Branjevo
Mladost
Polje-Cazin
17 : 0
Brekovica 78
Brekovica
29.10.2022 13:00
Mladost
17 : 0
Brekovica 78
Rudar
Sanski Most
3 : 1
Kamenica
Bihać
29.10.2022 11:00
Rudar
3 : 1
Kamenica
Rudar
Han Bila
0 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
29.10.2022 14:00
Rudar
0 : 1
Novi Travnik
Busovača
Busovača
0 : 3
Radnik
Donji Vakuf
29.10.2022 14:00
Busovača
0 : 3
Radnik
Brnjaci
Brnjaci
1 : 2
Vlašić
Turbe
29.10.2022 15:00
Brnjaci
1 : 2
Vlašić
Jajce
Jajce
12 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
29.10.2022 12:00
Jajce
12 : 1
Sloga
Romanija
Pale
2 : 2
Baton
Sarajevo
29.10.2022 11:00
Romanija
2 : 2
Baton
Famos (V)
Vojkovići
2 : 3
Igman
Ilidža
29.10.2022 17:30
Famos (V)
2 : 3
Igman
Famos (H)
Hrasnica
1 : 5
Željezničar
Sarajevo
29.10.2022 14:00
Famos (H)
1 : 5
Željezničar
Jang bojs
Sarajevo
4 : 0
Sokolac
Sokolac
29.10.2022 16:00
Jang bojs
4 : 0
Sokolac
Miske - Akademija
Sarajevo
1 : 5
FA Akademika
Sarajevo
29.10.2022 15:30
Miske - Akademija
1 : 5
FA Akademika
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
3 : 0
Blagaj
Blagaj
29.10.2022 14:00
Sloga
3 : 0
Blagaj
Eurogol
Živinice
12 : 0
Orahovica 74
Donja Orahovica
29.10.2022 13:00
Eurogol
12 : 0
Orahovica 74
Posušje
Posušje
5 : 0
Sloga
Doboj
29.10.2022 13:00
Posušje
5 : 0
Sloga
Leotar
Trebinje
1 : 0
Velež
Mostar
29.10.2022 13:30
Leotar
1 : 0
Velež
Spartak 2013
Banja Luka
6 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.10.2022 12:30
Spartak 2013
6 : 1
Sloboda
Tekstilac
Derventa
4 : 0
Sloga
Doboj
29.10.2022 10:00
Tekstilac
4 : 0
Sloga
Ljubić
Prnjavor
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.10.2022 10:00
Ljubić
3 : 0
Krupa
Željezničar
Doboj
1 : 4
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.10.2022 10:00
Željezničar
1 : 4
Željezničar Sport Team
Mineral
Banja Vrućica
0 : 3
Kozara
Gradiška
29.10.2022 10:00
Mineral
0 : 3
Kozara
Polet 1926
Brod
2 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
29.10.2022 10:00
Polet 1926
2 : 5
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
3 : 0
Laktaši
Laktaši
29.10.2022 10:00
Proleter
3 : 0
Laktaši
Full Time
Karakaj
2 : 1
Radnički 1971
Karakaj
29.10.2022 10:00
Full Time
2 : 1
Radnički 1971
Drina
Zvornik
2 : 0
Mladost
Bogutovo selo
29.10.2022 10:00
Drina
2 : 0
Mladost
Lokomotiva
Brčko
7 : 0
Borac
Šamac
29.10.2022 10:00
Lokomotiva
7 : 0
Borac
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
5 : 0
Radnik
Bijeljina
29.10.2022 10:00
Zvijezda 09
5 : 0
Radnik
Omarska
Omarska
5 : 0
Svodna
Svodna
29.10.2022 10:00
Omarska
5 : 0
Svodna
Sloboda
Novi Grad
7 : 1
Gomjenica
Prijedor
29.10.2022 10:00
Sloboda
7 : 1
Gomjenica
Gorica
Šipovo
6 : 3
Progres
Kneževo
29.10.2022 10:00
Gorica
6 : 3
Progres
OFK Brezik
Gornji Brezik
3 : 2
Zadrugar
Donje Crnjelovo
29.10.2022 11:00
OFK Brezik
3 : 2
Zadrugar
Mladost
Velika Obarska
2 : 3
Ilićka 01
Brčko
29.10.2022 11:00
Mladost
2 : 3
Ilićka 01
Sloga United
Bijeljina
3 : 0
Majevica
Lopare
29.10.2022 10:30
Sloga United
3 : 0
Majevica
Proleter
Dvorovi
2 : 4
Branjevo
Branjevo
29.10.2022 10:00
Proleter
2 : 4
Branjevo
Šekovići
Šekovići
6 : 0
Budućnost
Skelani
29.10.2022 10:00
Šekovići
6 : 0
Budućnost
Lokanj
Lokanj
5 : 0
Birač
Derventa
29.10.2022 10:00
Lokanj
5 : 0
Birač
Bratstvo
Bratunac
5 : 1
Trnovica
Trnovica
29.10.2022 10:00
Bratstvo
5 : 1
Trnovica
Radnički (Z)
Zdena
0 : 11
Jedinstvo
Bihać
29.10.2022 11:00
Radnički (Z)
0 : 11
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
Metalac
Veliki Lug
29.10.2022 11:00
Podgrmeč
2 : 1
Metalac
Omladinac 75
Pokoj
0 : 5
OFK Bihać
Bihać
29.10.2022 11:00
Omladinac 75
0 : 5
OFK Bihać
Vitez
Bužim
1 : 1
Krajišnik
Velika Kladuša
29.10.2022 11:00
Vitez
1 : 1
Krajišnik
Jezerski
Jezerski
4 : 2
Gomila
Stijena
29.10.2022 11:00
Jezerski
4 : 2
Gomila
Krajina
Cazin
0 : 1
Radnički
Ćoralić
29.10.2022 11:00
Krajina
0 : 1
Radnički
Rudar (B)
Breza
0 : 3
Rudar (K)
Kakanj
29.10.2022 11:30
Rudar (B)
0 : 3
Rudar (K)
TOŠK
Tešanj
4 : 1
Krivaja
Zavidovići
29.10.2022 11:30
TOŠK
4 : 1
Krivaja
Don Bosco
Žepče
3 : 0
Natron
Maglaj
29.10.2022 11:30
Don Bosco
3 : 0
Natron
Pobjeda
Tešanjka
0 : 2
Simm Bau
Kosova
29.10.2022 11:30
Pobjeda
0 : 2
Simm Bau
Busovača
Busovača
3 : 4
Bilalovac
Bilalovac
29.10.2022 11:00
Busovača
3 : 4
Bilalovac
Brnjaci
Brnjaci
2 : 0
FK Vitez
Vitez
29.10.2022 10:00
Brnjaci
2 : 0
FK Vitez
Šantići
Šantići
0 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
29.10.2022 10:00
Šantići
0 : 2
Novi Travnik
Sport Prevent
Bugojno
6 : 0
Iskra
Bugojno
29.10.2022 10:00
Sport Prevent
6 : 0
Iskra
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
29.10.2022 10:00
Novi Grad 1
0 : 2
Željezničar
Ilijaš
Ilijaš
3 : 3
Famos (H)
Hrasnica
29.10.2022 15:00
Ilijaš
3 : 3
Famos (H)
AF Devetka
Sarajevo
5 : 2
Betaklub
Doglodi
29.10.2022 20:00
AF Devetka
5 : 2
Betaklub
Mlade Nade
Ilidža
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
29.10.2022 15:00
Mlade Nade
0 : 3
Željezničar
Fair-Play
Sarajevo
2 : 1
Novi Grad 1
Sarajevo
29.10.2022 10:00
Fair-Play
2 : 1
Novi Grad 1
Ljubuški
Ljubuški
6 : 2
Drinovci
Drinovci
29.10.2022 11:30
Ljubuški
6 : 2
Drinovci
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
1 : 0
Posušje
Posušje
29.10.2022 11:30
Sloga
1 : 0
Posušje
Kupres 97
Kupres
0 : 6
Grude
Grude
29.10.2022 11:30
Kupres 97
0 : 6
Grude
Stolac
Stolac
1 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
29.10.2022 10:30
Stolac
1 : 0
Branitelj
GOŠK
Gabela
1 : 1
Kruševo
Kruševo
29.10.2022 10:30
GOŠK
1 : 1
Kruševo
Blagaj
Blagaj
0 : 1
Zrinjski
Mostar
29.10.2022 11:30
Blagaj
0 : 1
Zrinjski
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
0 : 2
Cim
Mostar
29.10.2022 11:30
Bjelopoljac
0 : 2
Cim
Višići
Višići
3 : 4
UŠS Fortuna
Mostar
29.10.2022 11:30
Višići
3 : 4
UŠS Fortuna
Međugorje
Međugorje
3 : 1
Klis
Buturović polje
29.10.2022 11:30
Međugorje
3 : 1
Klis
Turbina
Jablanica
3 : 4
Lokomotiva
Mostar
29.10.2022 11:00
Turbina
3 : 4
Lokomotiva
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 2
Radnički
Lukavac
29.10.2022 11:00
Eurofudbal
0 : 2
Radnički
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
Zvijezda
Gradačac
29.10.2022 11:00
Bratstvo
2 : 0
Zvijezda
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 5
Perfekt
Srebrenik
29.10.2022 11:00
Di - Five
0 : 5
Perfekt
Betaklub Tango
Devetak
1 : 6
Gradina
Srebrenik
29.10.2022 11:00
Betaklub Tango
1 : 6
Gradina
ŠF Živinice 22
Živinice
4 : 0
Sloboda
Tuzla
29.10.2022 11:00
ŠF Živinice 22
4 : 0
Sloboda
Eurogol
Živinoce
1 : 1
Kolibri
Husino
29.10.2022 11:00
Eurogol
1 : 1
Kolibri
Proleter
Tuzla
3 : 0
Bambi
Tuzla
29.10.2022 11:00
Proleter
3 : 0
Bambi
Miri
Miričina
3 : 0
Rudar
Bukinje
29.10.2022 12:00
Miri
3 : 0
Rudar
Spartak 2013
Banja Luka
4 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.10.2022 14:15
Spartak 2013
4 : 1
Sloboda
Tekstilac
Derventa
2 : 0
Sloga
Doboj
29.10.2022 12:00
Tekstilac
2 : 0
Sloga
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.10.2022 12:00
Ljubić
0 : 3
Krupa
Željezničar
Doboj
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.10.2022 12:00
Željezničar
1 : 0
Željezničar Sport Team
Mineral
Banja Vrućica
1 : 0
Kozara
Gradiška
29.10.2022 12:00
Mineral
1 : 0
Kozara
Polet 1926
Brod
2 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
29.10.2022 12:00
Polet 1926
2 : 5
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
7 : 0
Laktaši
Laktaši
29.10.2022 12:00
Proleter
7 : 0
Laktaši
Omarska
Omarska
2 : 2
Partizan
Kostajnica
29.10.2022 11:30
Omarska
2 : 2
Partizan
Naprijed
Banja Luka
8 : 0
Džaja
Banja Luka
29.10.2022 10:00
Naprijed
8 : 0
Džaja
Željezničar Sport team
Banja Luka
0 : 3
Mladost
Kotor Varoš
29.10.2022 09:00
Željezničar Sport team
0 : 3
Mladost
Vrbas
Banja Luka
1 : 2
Gorica
Šipovo
29.10.2022 10:00
Vrbas
1 : 2
Gorica
Polet - Krajišnik
Ramići
3 : 2
Mladost - Farma Prom
Zalužani
29.10.2022 13:00
Polet - Krajišnik
3 : 2
Mladost - Farma Prom
Krajina
Banja Luka
0 : 0
Budućnost
Banja Luka
29.10.2022 10:00
Krajina
0 : 0
Budućnost
Full Time
Karakaj
0 : 5
Radnički 1971
Karakaj
29.10.2022 12:00
Full Time
0 : 5
Radnički 1971
Lokomotiva
Brčko
5 : 4
Borac
Šamac
29.10.2022 12:00
Lokomotiva
5 : 4
Borac
Rudar
Kamengrad
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
29.10.2022 09:30
Rudar
3 : 0
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
5 : 1
Borac
Izačić
29.10.2022 09:30
Podgrmeč
5 : 1
Borac
Vitez
Bužim
0 : 6
Krajišnik
Velika Kladuša
29.10.2022 09:00
Vitez
0 : 6
Krajišnik
Krajina
Cazin
1 : 0
Radnički
Ćoralići
29.10.2022 09:30
Krajina
1 : 0
Radnički
Rudar (B)
Breza
1 : 0
Rudar
Kakanj
29.10.2022 10:00
Rudar (B)
1 : 0
Rudar
TOŠK
Tešanj
2 : 1
Krivaja
Zavidovići
29.10.2022 10:00
TOŠK
2 : 1
Krivaja
Don Bosco
Žepče
5 : 1
Natron
Maglaj
29.10.2022 10:00
Don Bosco
5 : 1
Natron
Pobjeda
Tešanjka
0 : 2
Simm Bau
Kosova
29.10.2022 10:00
Pobjeda
0 : 2
Simm Bau
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 5
Radnički
Lukavac
29.10.2022 10:00
Eurofudbal
0 : 5
Radnički
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
29.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 1
Zvijezda
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 0
Perfekt
Srebrenik
29.10.2022 10:00
Di - Five
1 : 0
Perfekt
Betaklub Tango
Devetak
0 : 4
Gradina
Srebrenik
29.10.2022 10:00
Betaklub Tango
0 : 4
Gradina
ŠF Živinice 22
Živinice
0 : 4
Sloboda
Tuzla
29.10.2022 10:00
ŠF Živinice 22
0 : 4
Sloboda
Eurogol
Živinice
3 : 0
Kolibri
Husino
29.10.2022 10:00
Eurogol
3 : 0
Kolibri
Proleter
Tuzla
1 : 0
Bambi
Tuzla
29.10.2022 10:00
Proleter
1 : 0
Bambi
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
0 : 3
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
29.10.2022 10:00
Mladost (ST)
0 : 3
Mladost (VB)
Lion
Brčko
1 : 4
Tuzla Siti
Simin Han
29.10.2022 10:00
Lion
1 : 4
Tuzla Siti
Mladost (T)
Tinja
2 : 2
Šampion 2017
Tuzla
29.10.2022 10:00
Mladost (T)
2 : 2
Šampion 2017
Bambi
Tuzla
2 : 2
Sloboda
Tuzla
29.10.2022 12:00
Bambi
2 : 2
Sloboda
Rijeka
Šerić
0 : 7
Tuzla
Tuzla
29.10.2022 10:00
Rijeka
0 : 7
Tuzla
Kreševo
Kreševo
0 : 7
Romari
Vitez
29.10.2022 12:00
Kreševo
0 : 7
Romari
Brnjaci
Brnjaci
1 : 1
FK Vitez
Vitez
29.10.2022 12:00
Brnjaci
1 : 1
FK Vitez
Šantići
Šantići
4 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
29.10.2022 12:00
Šantići
4 : 1
Novi Travnik
Sport Prevent
Bugojno
4 : 0
Iskra
Bugojno
29.10.2022 12:00
Sport Prevent
4 : 0
Iskra
Unis
Vogošća
0 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
29.10.2022 10:00
Unis
0 : 1
Slavija
Sarajevo
Sarajevo
7 : 1
Radnik
Hadžići
29.10.2022 10:00
Sarajevo
7 : 1
Radnik
JAcademy
Sarajevo
0 : 0
Željezničar 2
Sarajevo
29.10.2022 09:00
JAcademy
0 : 0
Željezničar 2
Baton
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
29.10.2022 09:00
Baton
0 : 2
Željezničar
Sparta
Sarajevo
4 : 1
Olimp
Pale
29.10.2022 12:00
Sparta
4 : 1
Olimp
Sparta
Sarajevo
1 : 1
Bambinosi
Sarajevo
29.10.2022 14:00
Sparta
1 : 1
Bambinosi
Ilijaš
Ilijaš
3 : 2
Sokolac
Sokolac
29.10.2022 13:00
Ilijaš
3 : 2
Sokolac
Famos
Hrasnica
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
29.10.2022 16:00
Famos
0 : 3
Željezničar
Fair - Play
Sarajevo
2 : 1
Juve
Sarajevo
29.10.2022 12:00
Fair - Play
2 : 1
Juve
Fortuna
Živinice
2 : 7
SFK 2000
Sarajevo
29.10.2022 15:00
Fortuna
2 : 7
SFK 2000
ŽNK Sloboda
Tuzla
2 : 5
Brotnjo
Čitluk
29.10.2022 13:00
ŽNK Sloboda
2 : 5
Brotnjo
Mladost
Nević Polje
0 : 22
FK Sloboda
Tuzla
29.10.2022 13:00
Mladost
0 : 22
FK Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Vogošća
Vogošća
29.10.2022 14:00
Sarajevo
4 : 1
Vogošća
Sloga
Zemun
0 : 4
Spartak
Subotica
29.10.2022 18:30
Sloga
0 : 4
Spartak
Moskva
Novi Sad
1 : 1
Borac
Čačak
29.10.2022 14:00
Moskva
1 : 1
Borac
Zemun
Zemun
7 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
29.10.2022 16:00
Zemun
7 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Borac
Banja Luka
1 : 6
Iskra
Bugojno
29.10.2022 10:00
Borac
1 : 6
Iskra

Futsal

Konjic
Konjic
8 : 3
Brotnjo
Čitluk
29.10.2022 18:00
Konjic
8 : 3
Brotnjo
Bosna Kompred
Tuzla
4 : 2
Doboj
Doboj
29.10.2022 17:00
Bosna Kompred
4 : 2
Doboj
Mirabile Moda
Podgorica
3 : 5
Studentski dom
Podgorica
29.10.2022 18:30
Mirabile Moda
3 : 5
Studentski dom
Ulcinj
Ulcinj
8 : 4
Brskovo
Mojkovac
29.10.2022 18:30
Ulcinj
8 : 4
Brskovo
Bajo Pivljanin
Plužine
7 : 2
Pruška
Bijelo Polje
29.10.2022 19:00
Bajo Pivljanin
7 : 2
Pruška
Nikšić
Nikšić
9 : 3
Boka
Kotor
29.10.2022 19:00
Nikšić
9 : 3
Boka
Cattaro 2019
Kotor
0 : 9
Titograd
Podgorica
29.10.2022 18:00
Cattaro 2019
0 : 9
Titograd
Gorštak
Kolašin
1 : 4
Dolcinium
Ulcinj
29.10.2022 18:00
Gorštak
1 : 4
Dolcinium
Zora
Spuž
3 : 3
Onogošt
Nikšić
29.10.2022 18:30
Zora
3 : 3
Onogošt

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
93 : 73
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
29.10.2022 18:00
Cedevita Olimpija
93 : 73
MZT Skopje Aerodrom
FMP Meridian
Železnik
96 : 91
Budućnost VOLI
Podgorica
29.10.2022 20:00
FMP Meridian
96 : 91
Budućnost VOLI
Široki
Široki Brijeg
85 : 49
Posušje
Posušje
29.10.2022 18:00
Široki
85 : 49
Posušje
Promo
Donji Vakuf
95 : 97
Budućnost BN
Bijeljina
29.10.2022 18:00
Promo
95 : 97
Budućnost BN
Sloboda
Tuzla
80 : 87
Borac
Banja Luka
29.10.2022 19:00
Sloboda
80 : 87
Borac
Prijedor Spartak
Prijedor
82 : 88
Sokolac
Sokolac
29.10.2022 19:00
Prijedor Spartak
82 : 88
Sokolac
Drina Princip
Zvornik
93 : 68
Sutjeska
Foča
29.10.2022 20:00
Drina Princip
93 : 68
Sutjeska
Kozara
Gradiška
68 : 64
Basket 2000
Banja Luka
29.10.2022 19:00
Kozara
68 : 64
Basket 2000
Mladost Bulldogs
Prnjavor
100 : 64
Mladost
Kotor Varoš
29.10.2022 19:00
Mladost Bulldogs
100 : 64
Mladost
Spartak Office Shoes
Subotica
91 : 77
Kolubara LA 2003
Lazarevac
29.10.2022 19:30
Spartak Office Shoes
91 : 77
Kolubara LA 2003
Tamiš
Pančevo
63 : 75
Čačak 94 Quantox
Čačak
29.10.2022 20:30
Tamiš
63 : 75
Čačak 94 Quantox
Dynamic BalkanBet
Beograd
92 : 86
Sloga
Kraljevo
29.10.2022 18:00
Dynamic BalkanBet
92 : 86
Sloga
OKK Beograd
Beograd
93 : 87
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
29.10.2022 17:30
OKK Beograd
93 : 87
OKK Novi Pazar
Play Off
Sarajevo
69 : 55
Kozara
Gradiška
29.10.2022 17:00
Play Off
69 : 55
Kozara
Zrinjski 2010
Mostar
73 : 78
Čelik BH Telecom
Zenica
29.10.2022 19:00
Zrinjski 2010
73 : 78
Čelik BH Telecom
RMU Banovići
Banovići
102 : 49
Feniks
Banja Luka
29.10.2022 19:00
RMU Banovići
102 : 49
Feniks
Mladi Krajišnik
Banja Luka
67 : 55
Jedinstvo
Tuzla
29.10.2022 19:00
Mladi Krajišnik
67 : 55
Jedinstvo
Lavovi
Brčko
73 : 47
Leotar 03
Trebinje
29.10.2022 15:00
Lavovi
73 : 47
Leotar 03

Odbojka

Bosna
Sarajevo
3 : 1
Radnik
Bijeljina
29.10.2022 19:30
Bosna
3 : 1
Radnik
Ljubinje Bankom
Ljubinje
1 : 3
Kakanj 78
Kakanj
29.10.2022 19:00
Ljubinje Bankom
1 : 3
Kakanj 78
Ilidža
Ilidža
0 : 3
Jedinstvo
Brčko
29.10.2022 16:00
Ilidža
0 : 3
Jedinstvo
Borac
Banja Luka
3 : 0
Mladost
Brčko
29.10.2022 16:30
Borac
3 : 0
Mladost
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Maglić
Foča
29.10.2022 19:30
Gradiška
3 : 0
Maglić
Gacko
Gacko
3 : 2
Drina
Zvornik
29.10.2022 18:00
Gacko
3 : 2
Drina
Crvena zvijezda
Obudovac
2 : 3
Tempo
Ražljevo
29.10.2022 19:00
Crvena zvijezda
2 : 3
Tempo
Gradina
Srebrenik
0 : 3
Bosna
Kalesija
29.10.2022 17:00
Gradina
0 : 3
Bosna
Napredak
Odžak
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
29.10.2022 19:00
Napredak
3 : 0
Ilijaš
Budva
Budva
3 : 0
Galeb
Bar
29.10.2022 18:00
Budva
3 : 0
Galeb
Jedinstvo
Bijelo polje
0 : 3
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
29.10.2022 19:00
Jedinstvo
0 : 3
Budućnost Volley Bemaxs
Kula
Gradačac
0 : 3
Gacko
Gacko
29.10.2022 19:00
Kula
0 : 3
Gacko
Igman
Ilidža
3 : 1
Sloboda
Tuzla
29.10.2022 19:00
Igman
3 : 1
Sloboda
Borac
Banja Luka
3 : 1
Jahorina
Pale
29.10.2022 19:30
Borac
3 : 1
Jahorina
Ljubinje Bankom
Ljubinje
2 : 3
Libero
Bijeljina
29.10.2022 15:00
Ljubinje Bankom
2 : 3
Libero
Inova
Banja Luka
3 : 0
Glasinac
Sokolac
29.10.2022 14:00
Inova
3 : 0
Glasinac
Velež
Nevesinje
1 : 3
Drina
Zvornik
29.10.2022 18:00
Velež
1 : 3
Drina
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Prijedor
Prijedor
29.10.2022 16:00
Gradiška
3 : 0
Prijedor
Kotor Varoš
Kotor Varoš
2 : 3
Vožd
Prijedor
29.10.2022 17:30
Kotor Varoš
2 : 3
Vožd
Derventa
Derventa
3 : 2
Modriča Novoprom
Modriča
29.10.2022 18:00
Derventa
3 : 2
Modriča Novoprom
Modriča Optima
Modriča
3 : 1
Ukrina
Prnjavor
29.10.2022 14:00
Modriča Optima
3 : 1
Ukrina
Orašje
Orašje
3 : 0
Srebrenik
Srebrenik
29.10.2022 17:00
Orašje
3 : 0
Srebrenik
Smeč
Lukavac
3 : 0
Žepče
Žepče
29.10.2022 18:00
Smeč
3 : 0
Žepče
Bosna
Kalesija
3 : 0
Maglaj
Maglaj
29.10.2022 16:00
Bosna
3 : 0
Maglaj
Čelik-R
Zenica
3 : 2
Novi Grad
Sarajevo
29.10.2022 15:00
Čelik-R
3 : 2
Novi Grad
Breza 1934
Breza
0 : 3
Željezara
Zenica
29.10.2022 18:00
Breza 1934
0 : 3
Željezara
Block Out
Zenica
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
29.10.2022 17:30
Block Out
3 : 0
Krivaja
Luka Bar
Bar
3 : 0
Akademija
Herceg Novi
29.10.2022 16:30
Luka Bar
3 : 0
Akademija
Smeč
Novi Grad
1 : 3
Gradiška
Gradiška
29.10.2022
Smeč
1 : 3
Gradiška
Modriča
Modriča
3 : 0
Sloga
Doboj
29.10.2022
Modriča
3 : 0
Sloga

Rukomet

Maglaj
Maglaj
39 : 28
Gradačac
Gradačac
29.10.2022 19:00
Maglaj
39 : 28
Gradačac
Kakanj
Kakanj
28 : 32
Hercegovina
Nevesinje
29.10.2022 19:00
Kakanj
28 : 32
Hercegovina
Bosna
Visoko
24 : 29
Krivaja
Zavidovići
29.10.2022 20:00
Bosna
24 : 29
Krivaja
Leotar
Trebinje
32 : 29
Vogošća
Vogošća
29.10.2022 20:00
Leotar
32 : 29
Vogošća
Drina
Zvornik
26 : 26
Mladost
Banja Luka
29.10.2022 17:00
Drina
26 : 26
Mladost
Kozara (G)
Gradiška
27 : 38
Kotor Varoš
Kotor Varoš
29.10.2022 19:30
Kozara (G)
27 : 38
Kotor Varoš
Čelinac
Čelinac
28 : 25
Borac M:TEL 2
Banja Luka
29.10.2022 20:00
Čelinac
28 : 25
Borac M:TEL 2
Srednjoškolac
Novi Grad
27 : 36
Teslić
Teslić
29.10.2022 18:30
Srednjoškolac
27 : 36
Teslić
Izviđač CO 2
Ljubuški
37 : 32
Radnički
Goražde
29.10.2022 17:00
Izviđač CO 2
37 : 32
Radnički
Međugorje
Međugorje
27 : 36
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
29.10.2022 19:00
Međugorje
27 : 36
Sloga
Rudar
Banovići
34 : 30
Jajce
Jajce
29.10.2022 17:00
Rudar
34 : 30
Jajce
Žepče
Žepče
34 : 27
Nova Bila
Nova Bila
29.10.2022 19:30
Žepče
34 : 27
Nova Bila
Mira
Prijedor
31 : 43
Grude
Grude
29.10.2022 18:00
Mira
31 : 43
Grude
Mornar 7
Bar
22 : 35
Ulcinj
Ulcinj
29.10.2022 16:30
Mornar 7
22 : 35
Ulcinj
Levalea 2010
Nikšić
38 : 28
Komovi
Andrijevica
29.10.2022 14:30
Levalea 2010
38 : 28
Komovi
Krajina
Cazin
52 : 33
Jedinstvo
Tuzla
29.10.2022 17:00
Krajina
52 : 33
Jedinstvo
Bihać
Bihać
25 : 30
Turbina
Jablanica
29.10.2022 16:30
Bihać
25 : 30
Turbina
Budućnost
Podgorica
30 : 29
Partizan 1949
Tivat
29.10.2022 19:00
Budućnost
30 : 29
Partizan 1949
Berane 1949
Berane
20 : 31
Budvanska rivijera
Budva
29.10.2022 19:30
Berane 1949
20 : 31
Budvanska rivijera
Lovćen
Cetinje
28 : 18
Brskovo
Mojkovac
29.10.2022 18:00
Lovćen
28 : 18
Brskovo

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
15 : 5
Proleter
Zrenjanin
29.10.2022 00:00
KVK Radnički
15 : 5
Proleter
Banja Luka
Banja Luka
11 : 12
Rasina
Kruševac
29.10.2022 20:00
Banja Luka
11 : 12
Rasina
BVU Vračar
Beograd
6 : 9
Singidunum
Beograd
29.10.2022 17:00
BVU Vračar
6 : 9
Singidunum
Palilula
Beograd
18 : 16
TENT
Obrenovac
29.10.2022 10:30
Palilula
18 : 16
TENT