Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 196 utakmica za dan
Nedelja, 20 Novembar 2022


Fudbal

Zrinjski
Mostar
1 : 0
Borac
Banja Luka
20.11.2022 15:00
Zrinjski
1 : 0
Borac
Leotar
Trebinje
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
20.11.2022 13:00
Leotar
2 : 0
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
5 : 1
Igman
Konjic
20.11.2022 13:00
Sloboda
5 : 1
Igman
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 0
Hajduk (B)
Batkuša
20.11.2022 13:00
Crvena zvijezda
1 : 0
Hajduk (B)
Rudanka
Rudanka
3 : 2
Trebava
Osječani
20.11.2022 13:00
Rudanka
3 : 2
Trebava
Zvijezda
Kakmuž
2 : 0
Mineral
Banja Vrućica
20.11.2022 13:00
Zvijezda
2 : 0
Mineral
Sloga
Dugo Polje
6 : 2
Hajduk (K)
Kožuhe
20.11.2022 13:00
Sloga
6 : 2
Hajduk (K)
Vučijak
Majevac
1 : 2
Skugrić
Skugrić
20.11.2022 13:00
Vučijak
1 : 2
Skugrić
Ozren
Petrovo
3 : 0
Naša krila
Kostajnica
20.11.2022 13:00
Ozren
3 : 0
Naša krila
Budućnost
Skelani
3 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
20.11.2022 13:30
Budućnost
3 : 0
Mladost (BS)
Rekreativo
Banja Luka
4 : 1
Mladost Farmaprom
Zalužani
20.11.2022 13:30
Rekreativo
4 : 1
Mladost Farmaprom
Zmijanje
Kola
0 : 2
OFK Banja Luka
Banja Luka
20.11.2022 13:30
Zmijanje
0 : 2
OFK Banja Luka
Sloboda
Piskavica
4 : 3
Spartak 2013
Banja Luka
20.11.2022 13:30
Sloboda
4 : 3
Spartak 2013
Sloga Nektar
Potkozarje
3 : 1
Vrbas
Banja Luka
20.11.2022 13:30
Sloga Nektar
3 : 1
Vrbas
Gomionica
Bronzani Majdan
1 : 5
Omladinac
Banja Luka
20.11.2022 13:30
Gomionica
1 : 5
Omladinac
Crvena zvijezda
Gajevi
7 : 3
Partizan
Koprivna
20.11.2022 13:30
Crvena zvijezda
7 : 3
Partizan
Mladost (ST)
Srpska Tišina
2 : 1
Zadrugar
Tarevci
20.11.2022 13:30
Mladost (ST)
2 : 1
Zadrugar
Vranjak
Vranjak
3 : 2
Sloga 73
Ždreban
20.11.2022 13:30
Vranjak
3 : 2
Sloga 73
Budućnost
Gornja Slatina
3 : 2
Kladari Gornji
Kladari Gornji
20.11.2022 13:30
Budućnost
3 : 2
Kladari Gornji
Bratstvo
Donja Dubica
3 : 2
Višnjik
Modriča
20.11.2022 13:30
Bratstvo
3 : 2
Višnjik
Trebavac
Vranjak
1 : 2
Crkvina
Crkvina
20.11.2022 13:30
Trebavac
1 : 2
Crkvina
Pelagićevo 21
Pelagićevo
6 : 4
Posavina
Miloševac
20.11.2022 13:30
Pelagićevo 21
6 : 4
Posavina
Dobor
Modriča
6 : 4
Mladost (D)
Dobrinja
20.11.2022 13:30
Dobor
6 : 4
Mladost (D)
Jedinstvo
Koretaši
4 : 2
Strijelac
Tutnjevac
20.11.2022 13:30
Jedinstvo
4 : 2
Strijelac
Drina
Amajlije
3 : 1
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
20.11.2022 13:00
Drina
3 : 1
OFK Magnojević
GOŠK
Gabela
4 : 0
Rudar
Kakanj
20.11.2022 13:30
GOŠK
4 : 0
Rudar
Romari
Vitez
3 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
20.11.2022 13:30
Romari
3 : 0
Podgrmeč
Kiseljak
Kiseljak
3 : 0
Krajina
Cazin
20.11.2022 13:30
Kiseljak
3 : 0
Krajina
Rudar (HB)
Han Bila
2 : 3
Bratstvo
Bosanska Krupa
20.11.2022 13:30
Rudar (HB)
2 : 3
Bratstvo
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 0
Brnjaci
Brnjaci
20.11.2022 13:30
Rudar (K)
1 : 0
Brnjaci
Lokomotiva
Miričina
3 : 0
Prokosovići
Prokosovići
20.11.2022 13:30
Lokomotiva
3 : 0
Prokosovići
Priluk
Priluk
4 : 1
Dinamo
Donja Mahala
20.11.2022 13:30
Priluk
4 : 1
Dinamo
Sloga
Tojšići
1 : 2
Mladost (K)
Kikači
20.11.2022 13:30
Sloga
1 : 2
Mladost (K)
Orahovica 74
Orahovica
2 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
20.11.2022 13:30
Orahovica 74
2 : 2
Gornji Rahić
Azot
Vitkovići
0 : 3
Kolina
Ustikolina
20.11.2022 13:30
Azot
0 : 3
Kolina
Moševac
Moševac
2 : 2
Krivaja
Zavidovići
20.11.2022 13:30
Moševac
2 : 2
Krivaja
Žepče
Žepče
1 : 2
Mošćanica
Sarajevo
20.11.2022 13:30
Žepče
1 : 2
Mošćanica
Baton
Sarajevo
5 : 1
Rudar
Breza
20.11.2022 13:30
Baton
5 : 1
Rudar
Borac
Jelah
3 : 1
Natron
Maglaj
20.11.2022 13:30
Borac
3 : 1
Natron
Usora
Žabljak-Usora
1 : 4
Famos
Hrasnica
20.11.2022 13:30
Usora
1 : 4
Famos
Troglav 1918
Livno
1 : 0
Stolac
Stolac
20.11.2022 13:30
Troglav 1918
1 : 0
Stolac
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
5 : 1
Slaven
Živinice
20.11.2022 13:30
Ingram
5 : 1
Slaven
Vražići 92
Vražići
0 : 1
Omladinac 68
Mionica
20.11.2022 13:30
Vražići 92
0 : 1
Omladinac 68
Željezničar
Jelovče Selo
5 : 2
Mladost (P)
Puračić
20.11.2022 13:30
Željezničar
5 : 2
Mladost (P)
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 2
Rainci
Gornji Rainci
20.11.2022 13:30
Mladost 78
3 : 2
Rainci
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 1
DSK
Devetak
20.11.2022 13:30
Doboj Istok
3 : 1
DSK
Slatina
Bašigovci
4 : 3
Trebava
Donja Zelinja
20.11.2022 13:30
Slatina
4 : 3
Trebava
Jedinstvo 1952
Vučkovci
1 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
20.11.2022 13:30
Jedinstvo 1952
1 : 0
Mladost (GŽ)
Šator
Glamoč
2 : 2
Rakitno
Rakitno
20.11.2022 14:00
Šator
2 : 2
Rakitno
Jedinstvo (L)
Lukavica
1 : 2
Pribava
Pribava
20.11.2022 13:30
Jedinstvo (L)
1 : 2
Pribava
25 maj
Uroža
0 : 0
Jedinstvo (H)
Huskići
20.11.2022 13:30
25 maj
0 : 0
Jedinstvo (H)
Mladost (D)
Doborovci
1 : 0
Špionica 1953
Špionica
20.11.2022 13:30
Mladost (D)
1 : 0
Špionica 1953
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 3
Željezničar
Dobošnica
20.11.2022 13:30
Bukovik
1 : 3
Željezničar
Turija
Turija
2 : 2
Rudar
Zagorje
20.11.2022 13:30
Turija
2 : 2
Rudar
Sloga
Bikodže
3 : 3
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
20.11.2022 13:30
Sloga
3 : 3
Mladost (VB)
BSK
Bokavići
4 : 1
Stjepan Polje
Stjepan Polje
20.11.2022 13:30
BSK
4 : 1
Stjepan Polje
OFK Tuzla
Tuzla
1 : 4
Mladost (Sol.)
Solina
20.11.2022 13:30
OFK Tuzla
1 : 4
Mladost (Sol.)
Mladost (Suh.)
Suha
3 : 2
Omazići 1937
Omazići
20.11.2022 13:30
Mladost (Suh.)
3 : 2
Omazići 1937
Memići
Memići
5 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
20.11.2022 13:30
Memići
5 : 0
Budućnost
Rudar
Bukinje
4 : 0
Partizan
Kiseljak
20.11.2022 13:30
Rudar
4 : 0
Partizan
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
2 : 1
Jablanica
Barice
20.11.2022 13:30
Mladost( GT)
2 : 1
Jablanica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
20.11.2022 13:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
OFK Vršac
Železničar
Pančevo
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
20.11.2022 13:00
Železničar
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Loznica
Loznica
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
20.11.2022 13:00
Loznica
1 : 2
Radnički (NB)
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Bokelj
Kotor
20.11.2022 17:00
Podgorica
1 : 1
Bokelj
Zeta
Golubovci
0 : 2
Kom
Podgorica
20.11.2022 17:00
Zeta
0 : 2
Kom
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
20.11.2022 17:00
Grbalj
1 : 0
Ortrant - Olimpic
Nikšić
Nikšić
0 : 0
Mladost DG
Podgoriva
20.11.2022 17:00
Nikšić
0 : 0
Mladost DG
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Berane
Berane
20.11.2022 17:00
Igalo
1 : 1
Berane
Katar
Doha
0 : 2
Ekvador
Guayaquil
20.11.2022 17:00
Katar
0 : 2
Ekvador
Kom
Podgorica
1 : 1
Podgorica
Podgorica
20.11.2022 13:00
Kom
1 : 1
Podgorica
Berane
Berane
3 : 0
Jezero
Plav
20.11.2022 11:00
Berane
3 : 0
Jezero
Jedinstvo
Bihać
4 : 2
Sloboda
Mrkonjić Grad
20.11.2022 12:00
Jedinstvo
4 : 2
Sloboda
BSK
Banja Luka
1 : 2
Sloboda
Novi Grad
20.11.2022 13:00
BSK
1 : 2
Sloboda
Proleter
Teslić
0 : 2
Tekstilac Kort
Derventa
20.11.2022 12:00
Proleter
0 : 2
Tekstilac Kort
Radnik
Hadžići
0 : 1
Famos
Hrasnica
20.11.2022 13:30
Radnik
0 : 1
Famos
Rudar
Breza
0 : 3
Bosna
Visoko
20.11.2022 13:30
Rudar
0 : 3
Bosna
UNIS
Vogošća
2 : 6
Željezničar
Sarajevo
20.11.2022 13:30
UNIS
2 : 6
Željezničar
Mladost
Doboj/kakanj
0 : 1
Rudar
Kakanj
20.11.2022 13:30
Mladost
0 : 1
Rudar
Sport Prevnet
Bugojno
1 : 1
Simm Bau
Kosova
20.11.2022 13:30
Sport Prevnet
1 : 1
Simm Bau
NK Vitez
Vitez
1 : 1
FK Vitez
Vitez
20.11.2022 13:30
NK Vitez
1 : 1
FK Vitez
Čelik
Zenica
4 : 0
Travnik
Travnik
20.11.2022 13:30
Čelik
4 : 0
Travnik
Čapljina
Čapljina
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
20.11.2022 13:30
Čapljina
2 : 1
Tomislav
Velež
Mostar
5 : 1
Neum
Neum
20.11.2022 13:00
Velež
5 : 1
Neum
Igman
Konjic
6 : 0
Klis
Buturović Polje
20.11.2022 12:00
Igman
6 : 0
Klis
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
20.11.2022 12:30
Branitelj
3 : 2
Brotnjo
Tuzla City
Tuzla
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.11.2022 14:00
Tuzla City
1 : 2
Široki Brijeg
Posušje
Posušje
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
20.11.2022 14:30
Posušje
0 : 3
Željezničar
Jedinstvo
Bihać
6 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
20.11.2022 10:00
Jedinstvo
6 : 0
Sloboda
Proleter
Teslić
1 : 4
Tekstilac
Derventa
20.11.2022 10:00
Proleter
1 : 4
Tekstilac
Radnik
Hadžići
0 : 0
Famos
Hrasnica
20.11.2022 11:00
Radnik
0 : 0
Famos
Rudar
Breza
1 : 2
Bosna
Visoko
20.11.2022 11:00
Rudar
1 : 2
Bosna
UNIS
Vogošća
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
20.11.2022 11:00
UNIS
1 : 3
Željezničar
Mladost
Doboj/Kakanj
1 : 1
Rudar
Kakanj
20.11.2022 11:00
Mladost
1 : 1
Rudar
Sport Prevent
Bugojno
0 : 5
Simm Bau
Kosova
20.11.2022 11:00
Sport Prevent
0 : 5
Simm Bau
NK Vitez
Vitez
1 : 4
FK Vitez
Vitez
20.11.2022 11:00
NK Vitez
1 : 4
FK Vitez
Čelik
Zenica
7 : 0
Travnik
Travnik
20.11.2022 11:00
Čelik
7 : 0
Travnik
Čapljina
Čapljina
1 : 3
Tomislav
Tomislavgrad
20.11.2022 11:00
Čapljina
1 : 3
Tomislav
Velež
Mostar
2 : 0
Neum
Neum
20.11.2022 11:00
Velež
2 : 0
Neum
Branitelj
Rodoč-Jasenica
3 : 2
Brotnjo
Čitluk
20.11.2022 10:00
Branitelj
3 : 2
Brotnjo
FA Akademika
Sarajevo
6 : 2
Sokolac
Sokolac
20.11.2022 09:30
FA Akademika
6 : 2
Sokolac
Betaklub Tango
Devetak
3 : 0
Mladost
Solina
20.11.2022 11:00
Betaklub Tango
3 : 0
Mladost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.11.2022 12:00
Tuzla City
2 : 0
Široki Brijeg
Posušje
Posušje
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
20.11.2022 12:30
Posušje
0 : 4
Željezničar
Radnički 1971
Karakaj
6 : 0
Podrinje
Janja
20.11.2022 10:00
Radnički 1971
6 : 0
Podrinje
BSK
Banja Luka
5 : 0
Mladost Farma prom
Banja Luka
20.11.2022 15:00
BSK
5 : 0
Mladost Farma prom
Omladinac
Potočari
3 : 0
Drina
Batar
20.11.2022 11:00
Omladinac
3 : 0
Drina
Radnički 1971
Karakaj
3 : 1
Podrinje
Janja
20.11.2022 12:00
Radnički 1971
3 : 1
Podrinje
Fortuna
Živinice
3 : 1
Radnik Bumerang
Bijeljina
20.11.2022 11:00
Fortuna
3 : 1
Radnik Bumerang
Spartak DOO
Subotica
1 : 1
Mašinac
Niš
20.11.2022 15:00
Spartak DOO
1 : 1
Mašinac
TSC
Kanjiža
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
20.11.2022 13:00
TSC
1 : 3
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Sloga
Zemun
20.11.2022 13:30
Vojvodina
1 : 2
Sloga
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 11
Spartak
Subotica
20.11.2022 15:00
ŽFU Zvezda B 2018
0 : 11
Spartak
Rad
Beograd
2 : 1
Moskva
Novi Sad
20.11.2022 11:30
Rad
2 : 1
Moskva
Požarevac
Požarevac
0 : 10
Napredak Junior 2018
Kruševac
20.11.2022 13:00
Požarevac
0 : 10
Napredak Junior 2018
Kolubara
Lazarevac
20.11.2022
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
20.11.2022 15:00
Kolubara
:
Radnički 1923
Breznica
Pljevlja
3 : 1
Budućnost
Podgorica
20.11.2022 13:00
Breznica
3 : 1
Budućnost
Cvetex
Berane
0 : 12
Ekonomist
Nikšić
20.11.2022 13:30
Cvetex
0 : 12
Ekonomist
Agram
Zagreb
1 : 0
Donat
Zadar
20.11.2022 12:30
Agram
1 : 0
Donat
Osijek
Osijek
24 : 0
Viktorija
Slavonski Brod
20.11.2022 12:30
Osijek
24 : 0
Viktorija
Rijeka
Rijeka
1 : 2
Hajduk
Split
20.11.2022 12:30
Rijeka
1 : 2
Hajduk
Dinamo
Zagreb
1 : 4
Split
Split
20.11.2022 12:30
Dinamo
1 : 4
Split
SFK 2000
Sarajevo
10 : 0
Lokomotiva
Brčko
20.11.2022 14:00
SFK 2000
10 : 0
Lokomotiva

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
6 : 6
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
20.11.2022 20:00
Sarajevo
6 : 6
Sloga
Salines
Tuzla
5 : 4
Doboj
Doboj
20.11.2022 16:00
Salines
5 : 4
Doboj
Brotnjo
Čitluk
7 : 4
Bosna Kompred
Tuzla
20.11.2022 19:30
Brotnjo
7 : 4
Bosna Kompred
Željeznica
Trnovo
3 : 1
Nevesinje
Nevesinje
20.11.2022 18:00
Željeznica
3 : 1
Nevesinje
Obilić
Prnjavor
9 : 7
Kozara
Gradiška
20.11.2022 16:30
Obilić
9 : 7
Kozara
Rudar Prijedor City
Prijedor
5 : 2
Šampion
Laktaši
20.11.2022 20:00
Rudar Prijedor City
5 : 2
Šampion
Teslić
Teslić
6 : 3
Jošavka
Jošavka
20.11.2022 19:00
Teslić
6 : 3
Jošavka
Imperija
Šamac
12 : 3
Dom sportova
Brod
20.11.2022 19:30
Imperija
12 : 3
Dom sportova
Tango
Istočno Sarajevo
4 : 1
Glasinac
Sokolac
20.11.2022 15:00
Tango
4 : 1
Glasinac
Radnički
Novo Goražde
3 : 4
Jahorina
Pale
20.11.2022 17:00
Radnički
3 : 4
Jahorina
Banovići
Banovići
7 : 5
Lilium
Doboj Istok
20.11.2022 18:30
Banovići
7 : 5
Lilium
Čapljina
Čapljina
8 : 4
Rudnik
Mostar
20.11.2022 20:00
Čapljina
8 : 4
Rudnik
Zrinjski
Mostar
4 : 2
Seljak
Livno
20.11.2022 19:30
Zrinjski
4 : 2
Seljak
Onogošt
Nikšić
7 : 6
Brskovo
Mojkovac
20.11.2022
Onogošt
7 : 6
Brskovo
Pruška
Bijelo Polje
0 : 2
Ulcinj
Ulcinj
20.11.2022
Pruška
0 : 2
Ulcinj
Gorštak
Kolašin
3 : 6
Nikšić
Nikšić
20.11.2022
Gorštak
3 : 6
Nikšić

Košarka

Partizan Mozzart Bet
Beograd
89 : 70
Split
Split
20.11.2022 19:00
Partizan Mozzart Bet
89 : 70
Split
Mornar Barsko zlato
Bar
85 : 101
Mega MIS
Beograd
20.11.2022 17:00
Mornar Barsko zlato
85 : 101
Mega MIS
Varda HE
Višegrad
57 : 74
Sutjeska
Foča
20.11.2022 18:00
Varda HE
57 : 74
Sutjeska
Student-Igokea
Banja Luka
73 : 89
Prijedor Spartak
Prijedor
20.11.2022 18:00
Student-Igokea
73 : 89
Prijedor Spartak
Akademija Borac MP
Banja Luka
72 : 74
Sloboda 73
Novi Grad
20.11.2022 14:00
Akademija Borac MP
72 : 74
Sloboda 73
Basket 2000
Banja Luka
90 : 58
Hunters
Prijedor
20.11.2022 00:00
Basket 2000
90 : 58
Hunters
Pliva
Šipovo
84 : 51
Mladost Buldogs
Prnjavor
20.11.2022 00:00
Pliva
84 : 51
Mladost Buldogs
Bratunac
Bratunac
100 : 48
Šamac
Šamac
20.11.2022 18:00
Bratunac
100 : 48
Šamac
Rudar
Ugljevik
59 : 107
Modriča
Modriča
20.11.2022 18:00
Rudar
59 : 107
Modriča
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
87 : 78
Rudar 2015
Ugljevik
20.11.2022 18:00
Budućnost Fabrika 2
87 : 78
Rudar 2015
Lider
Gradiška
49 : 84
Igman
Istočna Ilidža
20.11.2022 19:30
Lider
49 : 84
Igman
WBS
Teslić
64 : 49
Kostajnica
Kostajnica
20.11.2022 16:00
WBS
64 : 49
Kostajnica
Budućnost
Bijeljina
83 : 41
Sloboda
Novi Grad
20.11.2022 11:00
Budućnost
83 : 41
Sloboda

Odbojka

Ilijaš
Ilijaš
3 : 1
Krivaja
Zavidovići
20.11.2022 19:00
Ilijaš
3 : 1
Krivaja
Galeb
Bar
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo polje
20.11.2022 20:00
Galeb
0 : 3
Jedinstvo
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 2
Drina
Zvornik
20.11.2022 15:00
ŽOK Leotar
3 : 2
Drina
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Velež
Nevesinje
20.11.2022 14:00
Radnik
3 : 1
Velež
Libero
Bijeljina
2 : 3
Inova
Banja Luka
20.11.2022 14:00
Libero
2 : 3
Inova
Ljubinje Bankom
Ljubinje
3 : 1
Bratunac
Bratunac
20.11.2022 17:00
Ljubinje Bankom
3 : 1
Bratunac
Prijedor
Prijedor
2 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
20.11.2022 16:30
Prijedor
2 : 3
Kotor Varoš
Prijedor
Prijedor
3 : 0
Kozara
Gradiška
20.11.2022 18:00
Prijedor
3 : 0
Kozara
Modriča Novoprom
Modriča
3 : 0
Rudar
Ugljevik
20.11.2022 19:00
Modriča Novoprom
3 : 0
Rudar
Ukrina
Prnjavor
0 : 3
Sloga
Doboj
20.11.2022 12:00
Ukrina
0 : 3
Sloga
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
20.11.2022 15:00
OOK Leotar
0 : 3
HE na Drini
Lami
Brčko
3 : 1
Stars
Živinice
20.11.2022 17:00
Lami
3 : 1
Stars
Srebrenik
Srebrenik
2 : 3
Bosna
Kalesija
20.11.2022 17:00
Srebrenik
2 : 3
Bosna
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Čelik-R
Zenica
20.11.2022 17:00
Ilijaš
3 : 0
Čelik-R
Željezara
Zenica
0 : 3
Čapljina
Čapljina
20.11.2022 15:00
Željezara
0 : 3
Čapljina
Tešanj
Tešanj
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
20.11.2022 13:00
Tešanj
0 : 3
Krivaja
Bosna
Sarajevo
3 : 0
Student
Mostar
20.11.2022 18:00
Bosna
3 : 0
Student
Bihać
Bihać
0 : 3
Ilidža
Ilidža
20.11.2022 16:30
Bihać
0 : 3
Ilidža
Prijedor
Prijedor
3 : 1
Smeč
Novi Grad
20.11.2022
Prijedor
3 : 1
Smeč
Kozara
Gradiška
3 : 0
Laktaši
Laktaši
20.11.2022
Kozara
3 : 0
Laktaši
Sloga
Doboj
3 : 0
Derventa
Derventa
20.11.2022
Sloga
3 : 0
Derventa
Volero
Pale
3 : 0
Glasinac
Sokolac
20.11.2022 19:00
Volero
3 : 0
Glasinac
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
0 : 3
Han Pijesak
Han Pijesak
20.11.2022
Slavija
0 : 3
Han Pijesak
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
20.11.2022
OOK Leotar
0 : 3
ŽOK Leotar

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
33 : 33
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
20.11.2022 17:00
Bijeljina
33 : 33
Kozara (KD)
Drina
Zvornik
35 : 39
Derventa
Derventa
20.11.2022 18:00
Drina
35 : 39
Derventa
Mladost
Banja Luka
26 : 20
Kozara (G)
Gradiška
20.11.2022 18:30
Mladost
26 : 20
Kozara (G)
Čelinac
Čelinac
25 : 21
Sava 2019
Brod
20.11.2022 17:30
Čelinac
25 : 21
Sava 2019
Srbac
Srbac
24 : 28
Perihel
Brčko
20.11.2022 18:00
Srbac
24 : 28
Perihel
Radnički
Goražde
24 : 26
Čapljina
Čapljina
20.11.2022 17:00
Radnički
24 : 26
Čapljina
Izviđač CO 2
Ljubuški
33 : 22
Velež
Mostar
20.11.2022 16:30
Izviđač CO 2
33 : 22
Velež
Nova Bila
Nova Bila
28 : 24
Donji Vakuf
Donji Vakuf
20.11.2022 19:00
Nova Bila
28 : 24
Donji Vakuf
Rudar
Banovići
35 : 25
Bosna
Tešanj
20.11.2022 16:30
Rudar
35 : 25
Bosna
Zrinjski
Mostar
26 : 30
Ilidža
Ilidža
20.11.2022 17:00
Zrinjski
26 : 30
Ilidža
Borac
Banja Luka
38 : 26
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
20.11.2022 17:00
Borac
38 : 26
Sloga 2013
Komovi
Andrijevica
20.11.2022
16:00
Ulcinj
Ulcinj
20.11.2022 16:00
Komovi
:
Ulcinj
Levalea 2010
Nikšić
20.11.2022
18:30
Nikšić
Nikšić
20.11.2022 18:30
Levalea 2010
:
Nikšić
Tivat
Tivat
34 : 24
Mornar 7
Bar
20.11.2022 17:00
Tivat
34 : 24
Mornar 7
Lokomotiva
Mostar
38 : 47
Krajina
Cazin
20.11.2022 17:00
Lokomotiva
38 : 47
Krajina
Bosna
Tešanj
40 : 28
Turbina
Jablanica
20.11.2022 17:00
Bosna
40 : 28
Turbina
Budućnost
Podgorica
36 : 21
Jedinstvo
Bijelo Polje
20.11.2022 15:45
Budućnost
36 : 21
Jedinstvo

Vaterpolo

Taurunum
Zemun
14 : 10
Košutnjak
Beograd
20.11.2022 17:00
Taurunum
14 : 10
Košutnjak
Singidunum
Beograd
12 : 17
Dorćol
Beograd
20.11.2022 10:30
Singidunum
12 : 17
Dorćol
Rasina
Kruševac
10 : 15
Palilula
Beograd
20.11.2022 19:00
Rasina
10 : 15
Palilula