XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 178 utakmica za dan
Subota, 11 Mart 2023


Fudbal

Sloboda
Tuzla
2 : 1
Leotar
Trebinje
11.03.2023 15:00
Sloboda
2 : 1
Leotar
Igman
Konjic
0 : 3
Zrinjski
Mostar
11.03.2023 15:00
Igman
0 : 3
Zrinjski
Borac
Banja Luka
3 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
11.03.2023 18:30
Borac
3 : 0
Tuzla City
Proleter
Teslić
3 : 0
Progres
Kneževo
11.03.2023 14:00
Proleter
3 : 0
Progres
Sloga (S)
Srbac
1 : 0
Crni vrh
Jaružani
11.03.2023 14:00
Sloga (S)
1 : 0
Crni vrh
Borac (KD)
Kozarska Dubica
5 : 0
Dubrave
Dubrave
11.03.2023 14:00
Borac (KD)
5 : 0
Dubrave
Polet 1926
Brod
0 : 2
Brdo
Hambarine
11.03.2023 14:00
Polet 1926
0 : 2
Brdo
Guber
Srebrenica
2 : 0
Hercegovac
Bileća
11.03.2023 14:00
Guber
2 : 0
Hercegovac
Drina HE
ViŔegrad
6 : 1
Ilićka 01
Brčko
11.03.2023 14:00
Drina HE
6 : 1
Ilićka 01
Trebava
Osječani
0 : 5
Sloga
Dugo Polje
11.03.2023 14:30
Trebava
0 : 5
Sloga
Mineral
Banja Vrućica
3 : 0
Vučijak
Majevac
11.03.2023 14:30
Mineral
3 : 0
Vučijak
Tabanci
Tabanci
1 : 0
Omladinac
Potočari
11.03.2023 14:30
Tabanci
1 : 0
Omladinac
Karanovac
Karanovac
4 : 0
OFK Banja Luka
Banja Luka
11.03.2023 12:00
Karanovac
4 : 0
OFK Banja Luka
Torpedo
Cerovljani
4 : 1
Biseri
Čatrnja
11.03.2023 15:00
Torpedo
4 : 1
Biseri
Zvijezda
Gradačac
2 : 3
Budućnost
Banovići
11.03.2023 15:00
Zvijezda
2 : 3
Budućnost
Gradina
Srebrenik
0 : 3
GOÅ K
Gabela
11.03.2023 15:00
Gradina
0 : 3
GOÅ K
Bratstvo
Gračanica
0 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
11.03.2023 15:00
Bratstvo
0 : 0
Tomislav
Rudar
Kakanj
2 : 1
TOÅ K
TeŔanj
11.03.2023 15:00
Rudar
2 : 1
TOÅ K
Iskra
Bugojno
3 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
11.03.2023 15:00
Iskra
3 : 1
Sloga
Krajina
Cazin
1 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
11.03.2023 15:00
Krajina
1 : 1
Novi Travnik
Bosna(K)
Kalesija
1 : 0
Dinamo
Donja Mahala
11.03.2023 15:00
Bosna(K)
1 : 0
Dinamo
Napredak
Matići
3 : 0
DizdaruŔa
Brčko
11.03.2023 15:00
Napredak
3 : 0
DizdaruŔa
Mladost (M)
MaleÅ”ići
1 : 1
Svatovac
Poljice
11.03.2023 15:00
Mladost (M)
1 : 1
Svatovac
Odžak 102
Odžak
0 : 1
Lokomotiva
Miričina
11.03.2023 15:00
Odžak 102
0 : 1
Lokomotiva
Borac
Jelah
2 : 1
Rudar
Breza
11.03.2023 15:00
Borac
2 : 1
Rudar
Bosna
Visoko
1 : 3
MoŔćanica
Sarajevo
11.03.2023 15:00
Bosna
1 : 3
MoŔćanica
UNIS
VogoŔća
3 : 1
Azot
Vitkovići
11.03.2023 15:00
UNIS
3 : 1
Azot
Mramor
Babice
2 : 1
Mladost (P)
Puračić
11.03.2023 15:00
Mramor
2 : 1
Mladost (P)
Mramor
Mramor
2 : 0
Budućnost
Donja Lukavica
11.03.2023 15:00
Mramor
2 : 0
Budućnost
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Čukarički
Beograd
11.03.2023 16:00
Vojvodina
3 : 2
Čukarički
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Napredak
KruŔevac
11.03.2023 14:00
Radnički 1923
3 : 0
Napredak
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
11.03.2023 18:00
Spartak ŽK
0 : 0
Mladost GAT
Rad
Beograd
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.03.2023 14:00
Rad
2 : 2
Radnički (SM)
Berane
Berane
0 : 0
Podgorica
Podgorica
11.03.2023 14:30
Berane
0 : 0
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Zeta
Golubovci
11.03.2023 14:30
Igalo
1 : 1
Zeta
Mladost DG
Podgoriva
3 : 1
Kom
Podgorica
11.03.2023 14:30
Mladost DG
3 : 1
Kom
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
1 : 1
Bokelj
Kotor
11.03.2023 14:30
Ortrant - Olimpic
1 : 1
Bokelj
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
1 : 0
Liverpool
Liverpool
11.03.2023 16:00
AFC Bournemouth
1 : 0
Liverpool
Crystal Palace
London
0 : 1
Manchester City
Manchester
11.03.2023 18:30
Crystal Palace
0 : 1
Manchester City
Everton
Liverpool
1 : 0
Brentford
11.03.2023 16:00
Everton
1 : 0
Brentford
Leeds United
2 : 2
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
11.03.2023 16:00
Leeds United
2 : 2
Brighton & Hove Albion
Leicester City
Leicester
1 : 3
Chelsea
London
11.03.2023 16:00
Leicester City
1 : 3
Chelsea
Tottenham Hotspur
London
3 : 1
Nottingham Forest
11.03.2023 16:00
Tottenham Hotspur
3 : 1
Nottingham Forest
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
5 : 3
FC Augsburg
Augsburg
11.03.2023 15:30
Bayern MĆ¼nchen
5 : 3
FC Augsburg
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
VfB Stuttgart
Stuttgart
11.03.2023 15:30
Eintracht Frankfurt
1 : 1
VfB Stuttgart
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
2 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
11.03.2023 18:30
FC Schalke 04
2 : 2
Borussia Dortmund
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
1. FSV Mainz 05
Mainz
11.03.2023 15:30
Hertha BSC
1 : 1
1. FSV Mainz 05
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
11.03.2023 15:30
RB Leipzig
3 : 0
Borussia M'gladbach
Bologna
Bologna
0 : 0
Lazio
Roma
11.03.2023 20:45
Bologna
0 : 0
Lazio
Empoli
Empoli
0 : 1
Udinese
Udine
11.03.2023 15:00
Empoli
0 : 1
Udinese
Napoli
Napoli
2 : 0
Atalanta
Ciserano
11.03.2023 18:00
Napoli
2 : 0
Atalanta
Celta Vigo
3 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
11.03.2023 18:30
Celta Vigo
3 : 0
Rayo Vallecano
Real Madrid
Madrid
3 : 1
Espanyol
Barcelona
11.03.2023 14:00
Real Madrid
3 : 1
Espanyol
Valencia
Valencia
1 : 0
Osasuna
Pamplona (IruƱea)
11.03.2023 21:00
Valencia
1 : 0
Osasuna
Manchester City
Manchester
3 : 0
Bayern
MĆ¼nchen
11.03.2023 21:00
Manchester City
3 : 0
Bayern
Tuzla City
Simin Han
8 : 1
Željezničar
Sarajevo
11.03.2023 14:00
Tuzla City
8 : 1
Željezničar
Radnik (H)
Hadžići
10 : 0
Kozara
GradiŔka
11.03.2023 15:30
Radnik (H)
10 : 0
Kozara
Radnik (B)
Bijeljina
2 : 0
Velež
Mostar
11.03.2023 14:00
Radnik (B)
2 : 0
Velež
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 7
Velež
Mostar
11.03.2023 13:30
LjubuŔki
0 : 7
Velež
PosuŔje
PosuŔje
1 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
11.03.2023 14:00
PosuŔje
1 : 2
Branitelj
Igman
Konjic
3 : 1
Stolac
Stolac
11.03.2023 10:00
Igman
3 : 1
Stolac
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
Troglav 1918
Livno
11.03.2023 13:30
Brotnjo
2 : 1
Troglav 1918
Baton
Sarajevo
2 : 4
Sarajevo
Sarajevo
11.03.2023 13:30
Baton
2 : 4
Sarajevo
Igman
Ilidža
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
11.03.2023 13:30
Igman
2 : 1
Željezničar
IlijaÅ”
IlijaÅ”
1 : 0
Bosna
Visoko
11.03.2023 13:20
IlijaÅ”
1 : 0
Bosna
Novi Grad
Sarajevo
1 : 2
Famos
Hrasnica
11.03.2023 13:30
Novi Grad
1 : 2
Famos
Radnik
Hadžići
3 : 1
Stupčanica
Olovo
11.03.2023 12:30
Radnik
3 : 1
Stupčanica
Čelik
Zenica
4 : 0
Krivaja
Zavidovići
11.03.2023 11:00
Čelik
4 : 0
Krivaja
TOÅ K
TeŔanj
5 : 1
Iskra
Bugojno
11.03.2023 13:30
TOÅ K
5 : 1
Iskra
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
FK Vitez
Vitez
11.03.2023 13:30
Kiseljak
4 : 0
FK Vitez
Romari
Vitez
6 : 1
Fortuna
Zenica
11.03.2023 12:30
Romari
6 : 1
Fortuna
Žepče 1919
Žepče
0 : 6
Mladost
Doboj/kakanj
11.03.2023 13:30
Žepče 1919
0 : 6
Mladost
Željezničar
Sarajevo
5 : 0
Sloga
Doboj
11.03.2023 17:30
Željezničar
5 : 0
Sloga
Leotar
Trebinje
0 : 7
Sloboda
Tuzla
11.03.2023 12:00
Leotar
0 : 7
Sloboda
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
3 : 0
PosuŔje
PosuŔje
11.03.2023 12:00
Å iroki Brijeg
3 : 0
PosuŔje
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
11.03.2023 10:00
Željezničar Sport Team
3 : 2
Spartak 2013
Baton
Sarajevo
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
11.03.2023 11:00
Baton
0 : 1
Sarajevo
Igman
Ilidža
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
11.03.2023 11:00
Igman
1 : 1
Željezničar
IlijaÅ”
IlijaÅ”
4 : 3
Bosna
Visoko
11.03.2023 11:00
IlijaÅ”
4 : 3
Bosna
Novi Grad
Sarajevo
0 : 2
Famos
Hrasnica
11.03.2023 11:00
Novi Grad
0 : 2
Famos
Radnik
Hadžići
2 : 1
Stupčanica
Olovo
11.03.2023 10:00
Radnik
2 : 1
Stupčanica
Čelik
Zenica
4 : 0
Krivaja
Zavidovići
11.03.2023 13:30
Čelik
4 : 0
Krivaja
TOÅ K
TeŔanj
2 : 1
Iskra
Bugojno
11.03.2023 11:00
TOÅ K
2 : 1
Iskra
Kiseljak
Kiseljak
0 : 1
FK Vitez
Vitez
11.03.2023 11:00
Kiseljak
0 : 1
FK Vitez
Romari
Vitez
1 : 1
Fortuna
Zenica
11.03.2023 10:00
Romari
1 : 1
Fortuna
Žepče 1919
Žepče
3 : 0
Mladost
Doboj/Kakanj
11.03.2023 11:00
Žepče 1919
3 : 0
Mladost
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 7
Velež
Mostar
11.03.2023 11:00
LjubuŔki
0 : 7
Velež
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Troglav 1918
Livno
11.03.2023 11:00
Brotnjo
1 : 2
Troglav 1918
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Sloga
Doboj
11.03.2023 15:30
Željezničar
2 : 0
Sloga
Leotar
Trebinje
1 : 0
Sloboda
Tuzla
11.03.2023 10:00
Leotar
1 : 0
Sloboda
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
0 : 0
PosuŔje
PosuŔje
11.03.2023 10:00
Å iroki Brijeg
0 : 0
PosuŔje
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
11.03.2023 10:00
Sloboda
0 : 0
Rudar Prijedor
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 8
Kozara
GradiŔka
11.03.2023 10:00
LaktaŔi
1 : 8
Kozara
Polet 1926
Brod
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.03.2023 10:00
Polet 1926
0 : 2
Krupa
Mineral
Banja Vrućica
0 : 2
Borac
Banja Luka
11.03.2023 10:00
Mineral
0 : 2
Borac
Željezničar
Doboj
2 : 0
Sloga
Doboj
11.03.2023 10:00
Željezničar
2 : 0
Sloga
Ljubić
Prnjavor
0 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
11.03.2023 10:00
Ljubić
0 : 4
Spartak 2013
Modriča Alfa
Modriča
0 : 1
Tekstilac
Derventa
11.03.2023 10:00
Modriča Alfa
0 : 1
Tekstilac
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
11.03.2023 12:00
Sloboda
0 : 3
Rudar Prijedor
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 8
Kozara
GradiŔka
11.03.2023 12:00
LaktaŔi
0 : 8
Kozara
Polet 1926
Brod
3 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.03.2023 12:00
Polet 1926
3 : 3
Krupa
Mineral
Banja Vrućica
0 : 13
Borac
Banja Luka
11.03.2023 12:00
Mineral
0 : 13
Borac
Željezničar
Doboj
0 : 3
Sloga
Doboj
11.03.2023 12:00
Željezničar
0 : 3
Sloga
Ljubić
Prnjavor
3 : 5
Spartak 2013
Banja Luka
11.03.2023 12:00
Ljubić
3 : 5
Spartak 2013
Modriča Alfa
Modriča
2 : 6
Tekstilac
Derventa
11.03.2023 12:00
Modriča Alfa
2 : 6
Tekstilac
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
1 : 7
Fortuna
Živinice
11.03.2023 12:30
Lokomotiva
1 : 7
Fortuna
MaŔinac
NiÅ”
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2023 14:30
MaŔinac
1 : 1
Vojvodina
Borac
Čačak
1 : 2
Radnički 2012
NiÅ”
11.03.2023 15:00
Borac
1 : 2
Radnički 2012
Zora
Spuž
1 : 1
Mladost 2015
Podgorica
11.03.2023 15:30
Zora
1 : 1
Mladost 2015
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Breznica
Pljevlja
11.03.2023 15:30
Budućnost
1 : 2
Breznica
Ekonomist
NikÅ”ić
7 : 0
Cvetex
Berane
11.03.2023 15:30
Ekonomist
7 : 0
Cvetex
Iskra
Bugojno
0 : 11
SFK 2000
Sarajevo
11.03.2023 14:00
Iskra
0 : 11
SFK 2000
Libero
Goražde
0 : 0
Borac
Banja Luka
11.03.2023 13:30
Libero
0 : 0
Borac

Futsal

MNK Hercegovina
Å iroki brijeg
3 : 2
Konjic
Konjic
11.03.2023 18:00
MNK Hercegovina
3 : 2
Konjic
Derventa
Derventa
4 : 2
Jahorina
Pale
11.03.2023 21:00
Derventa
4 : 2
Jahorina
Konjodor
Bužim
5 : 2
Bužim
Bužim
11.03.2023 18:00
Konjodor
5 : 2
Bužim
Banovići
Banovići
4 : 2
Odžak
Odžak
11.03.2023 19:30
Banovići
4 : 2
Odžak
Usora
Žabljak-Usora
6 : 3
Željezničar
Sarajevo
11.03.2023 16:30
Usora
6 : 3
Željezničar
Rudnik
Mostar
3 : 2
Mostarske KiŔe
Mostar
11.03.2023 20:00
Rudnik
3 : 2
Mostarske KiŔe

KoŔarka

Cibona
Zagreb
83 : 87
Budućnost VOLI
Podgorica
11.03.2023 20:00
Cibona
83 : 87
Budućnost VOLI
Igokea m:tel
Aleksandrovac
77 : 70
FMP Meridian
Železnik
11.03.2023 18:00
Igokea m:tel
77 : 70
FMP Meridian
Gorica
Velika Gorica
78 : 88
Å iroki
Å iroki Brijeg
11.03.2023 18:00
Gorica
78 : 88
Å iroki
Helios Suns
Domžale
93 : 61
TFT Skopje
Skopje
11.03.2023 12:00
Helios Suns
93 : 61
TFT Skopje
Pelister Bitola
Bitolj
84 : 97
Podgorica
Podgorica
11.03.2023 15:00
Pelister Bitola
84 : 97
Podgorica
Bosna Meridianbet
Sarajevo
89 : 68
Mladost
Mrkonjić Grad
11.03.2023 18:00
Bosna Meridianbet
89 : 68
Mladost
Sloboda
Tuzla
84 : 73
Promo
Donji Vakuf
11.03.2023 19:00
Sloboda
84 : 73
Promo
Sokolac
Sokolac
0 : 20
Derventa
Derventa
11.03.2023
Sokolac
0 : 20
Derventa
Sutjeska
Foča
61 : 74
Student-Igokea
Banja Luka
11.03.2023 18:00
Sutjeska
61 : 74
Student-Igokea
Drina Princip
Zvornik
70 : 61
Rogatica
Rogatica
11.03.2023 18:00
Drina Princip
70 : 61
Rogatica
Prijedor Spartak
Prijedor
80 : 82
Akademija Borac MP
Banja Luka
11.03.2023 17:00
Prijedor Spartak
80 : 82
Akademija Borac MP
Olimp
Šekovići
83 : 75
Sloboda 73
Novi Grad
11.03.2023 18:00
Olimp
83 : 75
Sloboda 73
Gacko
Gacko
77 : 78
Slavija 1996 2
Istočno Sarajevo
11.03.2023 18:00
Gacko
77 : 78
Slavija 1996 2
TamiÅ”
Pančevo
66 : 76
Sloboda
Užice
11.03.2023 18:30
TamiÅ”
66 : 76
Sloboda
Kolubara LA 2003
Lazarevac
78 : 83
Dynamic BalkanBet
Beograd
11.03.2023 19:00
Kolubara LA 2003
78 : 83
Dynamic BalkanBet
Čačak 94 Quantox
Čačak
94 : 59
Dunav
Stari Banovci
11.03.2023 16:00
Čačak 94 Quantox
94 : 59
Dunav
Zdravlje Leskovac
Leskovac
91 : 97
OKK Beograd
Beograd
11.03.2023 17:00
Zdravlje Leskovac
91 : 97
OKK Beograd
Metalac
Valjevo
82 : 64
Mladost MaxBet
Zemun
11.03.2023 19:00
Metalac
82 : 64
Mladost MaxBet
Leotar 03
Trebinje
68 : 78
Čelik BH Telecom
Zenica
11.03.2023 18:00
Leotar 03
68 : 78
Čelik BH Telecom
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
61 : 67
Zrinjski 2010
Mostar
11.03.2023 17:00
Mladi KrajiŔnik
61 : 67
Zrinjski 2010
Sloboda
Novi Grad
54 : 85
Igman
Istočna Ilidža
11.03.2023 15:00
Sloboda
54 : 85
Igman
Budućnost
Bijeljina
43 : 53
WBS
Teslić
11.03.2023 13:00
Budućnost
43 : 53
WBS

Odbojka

Polufinale prva utakmica
GradiŔka
GradiŔka
3 : 0
Drina
Zvornik
11.03.2023 19:30
GradiŔka
3 : 0
Drina
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Olovo
Olovo
11.03.2023 17:00
Gradina
3 : 1
Olovo
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
IlijaÅ”
IlijaÅ”
11.03.2023 19:00
Krivaja
0 : 3
IlijaÅ”
7 Lukavac
Lukavac
2 : 3
Bosna
Kalesija
11.03.2023 17:00
7 Lukavac
2 : 3
Bosna
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Domaljevac
Domaljevac
11.03.2023 16:00
Radnik
3 : 0
Domaljevac
Mornar
Bar
0 : 3
Budva
Budva
11.03.2023 18:30
Mornar
0 : 3
Budva
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 3
Maglić
Foča
11.03.2023 18:00
Slavija
1 : 3
Maglić
Libero
Bijeljina
3 : 0
Ljubinje Bankom
Ljubinje
11.03.2023 14:00
Libero
3 : 0
Ljubinje Bankom
Radnik
Bijeljina
2 : 3
Bratunac
Bratunac
11.03.2023 19:00
Radnik
2 : 3
Bratunac
Glasinac
Sokolac
0 : 3
Inova
Banja Luka
11.03.2023 15:00
Glasinac
0 : 3
Inova
OraŔje
OraŔje
0 : 3
Mikasa
Tuzla
11.03.2023 13:30
OraŔje
0 : 3
Mikasa
Kakanj
Kakanj
3 : 0
Čelik-R
Zenica
11.03.2023 16:00
Kakanj
3 : 0
Čelik-R
Smeč DN
Brčko
3 : 0
Sloboda 2
Tuzla
11.03.2023 13:00
Smeč DN
3 : 0
Sloboda 2
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Gračanica
Gračanica
11.03.2023 16:00
Krivaja
0 : 3
Gračanica
Akademija
Herceg Novi
0 : 3
Herceg Novi
Herceg Novi
11.03.2023 15:00
Akademija
0 : 3
Herceg Novi
Budućnost
Podgorica
3 : 2
Mediteran Bemaks
Budva
11.03.2023 18:00
Budućnost
3 : 2
Mediteran Bemaks
Velež
Nevesinje
3 : 0
Maglić
Foča
11.03.2023 17:00
Velež
3 : 0
Maglić
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 0
Vožd Prijedor
Prijedor
11.03.2023 16:00
Balkana MP
3 : 0
Vožd Prijedor
Kozara
GradiŔka
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
11.03.2023 13:30
Kozara
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Kozara
GradiŔka
2 : 3
Modriča Novoprom
Modriča
11.03.2023 16:30
Kozara
2 : 3
Modriča Novoprom

Rukomet

Derventa
Derventa
30 : 24
Slavija
Istočno Sarajevo
11.03.2023 19:00
Derventa
30 : 24
Slavija
Mladost
Banja Luka
34 : 31
ViŔegrad
ViŔegrad
11.03.2023 18:00
Mladost
34 : 31
ViŔegrad
Borac M:TEL 2
Banja Luka
30 : 32
Teslić
Teslić
11.03.2023 14:00
Borac M:TEL 2
30 : 32
Teslić
Rvacka
Livno
32 : 32
Velež
Mostar
11.03.2023 18:00
Rvacka
32 : 32
Velež
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
32 : 20
BrijeŔće
Sarajevo
11.03.2023 18:15
Sloga
32 : 20
BrijeŔće
Međugorje
Međugorje
26 : 33
Čapljina
Čapljina
11.03.2023 18:00
Međugorje
26 : 33
Čapljina
Jajce
Jajce
29 : 17
Krajina
Cazin
11.03.2023 17:00
Jajce
29 : 17
Krajina
Sana 7
Sanski Most
29 : 31
Bosna
TeŔanj
11.03.2023 19:00
Sana 7
29 : 31
Bosna
Donji Vakuf
Donji Vakuf
25 : 32
Žepče
Žepče
11.03.2023 17:00
Donji Vakuf
25 : 32
Žepče
Mira
Prijedor
31 : 37
Krivaja
Zavidovići
11.03.2023 19:00
Mira
31 : 37
Krivaja
Knežopoljka
Kozarska Dubica
31 : 36
Grude
Grude
11.03.2023 18:00
Knežopoljka
31 : 36
Grude
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
28 : 31
Hadžići
Hadžići
11.03.2023 19:00
Sloga 2013
28 : 31
Hadžići
Izviđač
LjubuŔki
48 : 28
Jedinstvo
Brčko
11.03.2023 20:00
Izviđač
48 : 28
Jedinstvo
Krajina
Cazin
39 : 29
Živinice
Živinice
11.03.2023 18:00
Krajina
39 : 29
Živinice
Goražde
Goražde
40 : 13
Bihać
Bihać
11.03.2023 19:00
Goražde
40 : 13
Bihać
Jedinstvo
Tuzla
32 : 28
Turbina
Jablanica
11.03.2023 14:00
Jedinstvo
32 : 28
Turbina
Bosna
TeŔanj
31 : 29
Lokomotiva
Mostar
11.03.2023 20:00
Bosna
31 : 29
Lokomotiva