XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
295 utakmica za dan Subota, 1 April 2023


Fudbal

01.04
15:00
Igman
PosuŔje
3
0
01.04.2023 15:00 3 : 0
01.04
15:00
Leotar
Željezničar
1
0
01.04.2023 15:00 1 : 0
01.04
14:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
3
1
01.04.2023 14:00 3 : 1
01.04
15:00
Slavija
Omarska
2
1
01.04.2023 15:00 2 : 1
01.04
15:00
Modriča
Kozara
3
1
01.04.2023 15:00 3 : 1
01.04
15:00
Sloboda (NG)
Krupa
0
0
01.04.2023 15:00 0 : 0
01.04
15:00
Podrinje
LaktaŔi
1
2
01.04.2023 15:00 1 : 2
01.04
15:00
Zvijezda 09
Tekstilac
4
0
01.04.2023 15:00 4 : 0
01.04
15:00
Rudar Prijedor
Famos
3
1
01.04.2023 15:00 3 : 1
01.04
15:00
Željezničar
Radnik
0
0
01.04.2023 15:00 0 : 0
01.04
15:00
Drina
Ljubić
5
0
01.04.2023 15:00 5 : 0
01.04
15:30
Sloga (T)
Polet 1926
3
0
01.04.2023 15:30 3 : 0
01.04
15:30
Borac (Å )
Borac (KD)
0
0
01.04.2023 15:30 0 : 0
01.04
15:30
FSA
Crni vrh
4
1
01.04.2023 15:30
FSA
4 : 1
01.04
15:30
Drina HE
Podrinje
1
1
01.04.2023 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Ilićka 01
Proleter
3
1
01.04.2023 15:30 3 : 1
01.04
15:30
Vlasenica
Romanija
1
1
01.04.2023 15:30 1 : 1
01.04
15:30
Mladost (G)
Guber
2
1
01.04.2023 15:30 2 : 1
01.04
15:30
Budućnost
Mladost (R)
2
3
01.04.2023 15:30 2 : 3
01.04
15:30
Rudar 1925
Stakorina
0
0
01.04.2023 15:30 0 : 0
01.04
15:30
Naprijed
Plamen
7
2
01.04.2023 15:30 7 : 2
01.04
15:30
Pridjel
Hajduk (K)
0
1
01.04.2023 15:30 0 : 1
01.04
15:30
Mineral
Željezničar
5
0
01.04.2023 15:30 5 : 0
01.04
15:00
Borac
Sloboda
2
1
01.04.2023 15:00 2 : 1
01.04
15:00
Mladost Farmaprom
Sloga Nektar
0
3
01.04.2023 15:00 0 : 3
01.04
16:00
Spartak 2013
Vrbas
0
2
01.04.2023 16:00 0 : 2
01.04
16:00
Pecka
Radnički
0
6
01.04.2023 16:00 0 : 6
01.04
16:00
Borac
Jasenica
1
1
01.04.2023 16:00 1 : 1
01.04
16:30
Romanovci
Stevan Dukić
1
3
01.04.2023 16:30 1 : 3
01.04
15:30
Lazarevica
Buk
1
8
01.04.2023 15:30 1 : 8
Buk
01.04
16:00
Goražde
Bratstvo
1
0
01.04.2023 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Rudar
Gradina
1
2
01.04.2023 16:00 1 : 2
01.04
16:00
Tomislav
Travnik
2
0
01.04.2023 16:00 2 : 0
01.04
16:00
Budućnost
Jedinstvo
1
0
01.04.2023 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Simm-Bau
Radnički
4
1
01.04.2023 16:00 4 : 1
01.04
16:00
Radnik
Mladost
1
0
01.04.2023 16:00 1 : 0
01.04
16:00
FK Vitez
Sloga
2
2
01.04.2023 16:00 2 : 2
01.04
16:00
Iskra
Rudar (HB)
1
0
01.04.2023 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Krajina
Rudar (K)
2
3
01.04.2023 16:00 2 : 3
01.04
16:00
Vitez
NK Vitez
1
0
01.04.2023 16:00 1 : 0
01.04
16:00
Bratstvo
Brnjaci
2
0
01.04.2023 16:00 2 : 0
01.04
16:00
Mladost (M)
Prokosovići
7
1
01.04.2023 16:00 7 : 1
01.04
16:00
Odžak 102
Napredak
1
3
01.04.2023 16:00 1 : 3
01.04
16:00
UNIS
Žepče
3
2
01.04.2023 16:00 3 : 2
01.04
16:00
Čelik
Baton
2
0
01.04.2023 16:00 2 : 0
01.04
16:00
Krivaja
Borac
2
0
01.04.2023 16:00 2 : 0
01.04
16:00
Rudar
Natron
0
0
01.04.2023 16:00 0 : 0
01.04
16:00
Čapljina
KruŔevo
0
0
01.04.2023 16:00 0 : 0
01.04
16:00
Omladinac 75
Borac
0
0
01.04.2023 16:00 0 : 0
01.04
16:00
Ključ
Omladinac
0
1
01.04.2023 16:00 0 : 1
01.04
17:00
Mladi zadrugar
Vitanovići 78
4
4
01.04.2023 17:00 4 : 4
01.04
16:00
DSK
Trebava
2
1
01.04.2023 16:00
DSK
2 : 1
01.04
16:00
Mladost
Ozren
2
0
01.04.2023 16:00 2 : 0
01.04
17:00
Međugorje
Bjelopoljac
2
1
01.04.2023 17:00 2 : 1
01.04
17:00
Iskra
Fortuna
0
3
01.04.2023 17:00 0 : 3
01.04
16:00
KruŔik
Mramor
4
3
01.04.2023 16:00 4 : 3
01.04
16:00
Mladost (Solina)
Rudar
2
1
01.04.2023 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Voždovac
Javor Matis
0
1
01.04.2023 16:00 0 : 1
01.04
20:05
Vojvodina
Partizan
2
1
01.04.2023 20:05 2 : 1
01.04
18:00
Crvena zvezda
Mladost GAT
4
2
01.04.2023 18:00 4 : 2
01.04
14:00
Radnički 1923
Spartak ŽK
2
2
01.04.2023 14:00 2 : 2
01.04
16:00
GFK Sloboda
OFK VrŔac
0
0
01.04.2023 16:00 0 : 0
01.04
13:00
RFK Grafičar
Radnički (NB)
0
1
01.04.2023 13:00 0 : 1
01.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Inđija Toyo Tires
3
0
01.04.2023 16:00 3 : 0
01.04
16:00
Trayal
Metalac
1
1
01.04.2023 16:00 1 : 1
01.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički (SM)
1
4
01.04.2023 16:00 1 : 4
01.04
16:00
Zlatibor
Mačva
0
0
01.04.2023 16:00 0 : 0
01.04
16:00
Železničar
Loznica
5
0
01.04.2023 16:00 5 : 0
01.04
16:00
IMT
Rad
2
2
01.04.2023 16:00
IMT
2 : 2
Rad
01.04
16:00
Iskra
OFK Petrovac
2
2
01.04.2023 16:00 2 : 2
01.04
15:00
Budućnost
Mornar
2
0
01.04.2023 15:00 2 : 0
01.04
17:00
Dečić
Jezero
1
1
01.04.2023 17:00 1 : 1
01.04
15:00
Rudar
Jedinstvo
1
2
01.04.2023 15:00 1 : 2
01.04
18:00
Sutjeska
Arsenal
2
2
01.04.2023 18:00 2 : 2
01.04
15:00
Berane
Bokelj
1
0
01.04.2023 15:00 1 : 0
01.04
15:00
Igalo
Mladost DG
0
0
01.04.2023 15:00 0 : 0
01.04
15:00
Grbalj
Kom
2
0
01.04.2023 15:00 2 : 0
Kom
01.04
15:00
Zeta
Podgorica
1
0
01.04.2023 15:00 1 : 0
01.04
16:00
AFC Bournemouth
Fulham
2
1
01.04.2023 16:00 2 : 1
01.04
16:00
Arsenal
Leeds United
4
1
01.04.2023 16:00 4 : 1
01.04
16:00
Brighton & Hove Albion
Brentford
3
3
01.04.2023 16:00 3 : 3
01.04
18:30
Chelsea
Aston Villa
0
2
01.04.2023 18:30 0 : 2
01.04
16:00
Crystal Palace
Leicester City
2
1
01.04.2023 16:00 2 : 1
01.04
13:30
Manchester City
Liverpool
4
1
01.04.2023 13:30 4 : 1
01.04
16:00
Nottingham Forest
Wolverhampton
1
1
01.04.2023 16:00 1 : 1
01.04
15:30
1. FC Union Berlin
VfB Stuttgart
3
0
01.04.2023 15:30 3 : 0
01.04
18:30
Bayern MĆ¼nchen
Borussia Dortmund
4
2
01.04.2023 18:30 4 : 2
01.04
15:30
FC Schalke 04
Bayer 04 Leverkusen
0
3
01.04.2023 15:30 0 : 3
01.04
15:30
RB Leipzig
1. FSV Mainz 05
0
3
01.04.2023 15:30 0 : 3
01.04
15:30
SC Freiburg
Hertha BSC
1
1
01.04.2023 15:30 1 : 1
01.04
15:30
VfL Wolfsburg
FC Augsburg
2
2
01.04.2023 15:30 2 : 2
01.04
17:00
AJ Auxerre
Troyes
1
0
01.04.2023 17:00 1 : 0
01.04
21:00
Stade Rennais
RC Lens
0
1
01.04.2023 21:00 0 : 1
01.04
15:00
Cremonese
Atalanta
1
3
01.04.2023 15:00 1 : 3
01.04
18:00
Inter
Fiorentina
0
1
01.04.2023 18:00 0 : 1
01.04
20:45
Juventus
Hellas Verona
1
0
01.04.2023 20:45 1 : 0
01.04
16:15
Athletic Club
Getafe
0
0
01.04.2023 16:15 0 : 0
01.04
18:30
CƔdiz CF
Sevilla
0
2
01.04.2023 18:30 0 : 2
01.04
21:00
Elche CF
Barcelona
0
4
01.04.2023 21:00 0 : 4
01.04
14:00
Girona FC
Espanyol
2
1
01.04.2023 14:00 2 : 1
01.04
13:00
Željezničar
Å iroki Brijeg
1
1
01.04.2023 13:00 1 : 1
01.04
14:30
Krupa
Kozara
4
0
01.04.2023 14:30 4 : 0
01.04
15:00
Radnik (B)
Željezničar Sport team
3
1
01.04.2023 15:00 3 : 1
01.04
11:00
Igman
Leotar
5
0
01.04.2023 11:00 5 : 0
01.04
13:30
GOÅ K
PosuŔje
0
0
01.04.2023 13:30 0 : 0
01.04
13:30
Troglav 1918
Neum
1
2
01.04.2023 13:30 1 : 2
01.04
13:30
LjubuŔki
Branitelj
1
2
01.04.2023 13:30 1 : 2
01.04
13:30
Novi Grad
Baton
0
1
01.04.2023 13:30 0 : 1
01.04
13:30
Famos
IlijaÅ”
2
1
01.04.2023 13:30 2 : 1
01.04
13:30
SAÅ K Napredak
UNIS
2
3
01.04.2023 13:30 2 : 3
01.04
13:30
Romari
Rudar
7
2
01.04.2023 13:30 7 : 2
01.04
12:30
Fortuna
Kiseljak
1
2
01.04.2023 12:30 1 : 2
01.04
11:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
1
0
01.04.2023 11:00 1 : 0
01.04
15:00
Sloboda
Tuzla City
4
1
01.04.2023 15:00 4 : 1
01.04
11:00
Novi Grad
Baton
3
0
01.04.2023 11:00 3 : 0
01.04
11:00
Famos
IlijaÅ”
3
1
01.04.2023 11:00 3 : 1
01.04
11:00
SAÅ K Napredak
UNIS
2
4
01.04.2023 11:00 2 : 4
01.04
11:00
Bosna
Sarajevo
1
8
01.04.2023 11:00 1 : 8
01.04
11:00
Romari
Rudar
2
0
01.04.2023 11:00 2 : 0
01.04
10:00
Fortuna
Kiseljak
1
3
01.04.2023 10:00 1 : 3
01.04
11:00
Troglav 1918
Neum
5
0
01.04.2023 11:00 5 : 0
01.04
11:00
LjubuŔki
Branitelj
0
4
01.04.2023 11:00 0 : 4
01.04
10:30
Omladinac
OFK Spartak
1
0
01.04.2023 10:30 1 : 0
01.04
10:00
Zvijezda
Hajduk
2
0
01.04.2023 10:00 2 : 0
01.04
11:00
Tabanci
Jedinstvo
0
7
01.04.2023 11:00 0 : 7
01.04
13:30
Brekovica 78
Una Nacionalni park
2
7
01.04.2023 13:30 2 : 7
01.04
13:30
Rudar
Ključ
0
3
01.04.2023 13:30 0 : 3
01.04
14:00
Rudar
Brnjaci
1
2
01.04.2023 14:00 1 : 2
01.04
12:00
Fojnica
Jajce
0
8
01.04.2023 12:00 0 : 8
01.04
11:00
Igman
Željezničar
1
6
01.04.2023 11:00 1 : 6
01.04
12:00
Glasinac 1936
Romanija
5
3
01.04.2023 12:00 5 : 3
01.04
14:30
Turbina
Mostar
0
0
01.04.2023 14:30 0 : 0
01.04
17:00
Zrinjski
Cim
7
0
01.04.2023 17:00 7 : 0
Cim
01.04
11:00
Orahovica 74
ŠF Živinice 22
2
1
01.04.2023 11:00 2 : 1
01.04
10:00
Bosna
Sloboda
1
6
01.04.2023 10:00 1 : 6
01.04
09:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
2
1
01.04.2023 09:00 2 : 1
01.04
13:00
Sloboda
Tuzla City
1
2
01.04.2023 13:00 1 : 2
01.04
10:00
Ljubić
Sloboda
5
2
01.04.2023 10:00 5 : 2
01.04
10:00
Modriča Alfa
Željezničar
1
2
01.04.2023 10:00 1 : 2
01.04
10:00
Tekstilac
Mineral
1
2
01.04.2023 10:00 1 : 2
01.04
11:00
Sloga
Proleter
0
2
01.04.2023 11:00 0 : 2
01.04
10:00
Krupa
Rudar Prijedor
1
2
01.04.2023 10:00 1 : 2
01.04
10:00
Željezničar Sport Team
Kozara
8
1
01.04.2023 10:00 8 : 1
01.04
10:00
Zenit
Lokomotiva
5
5
01.04.2023 10:00 5 : 5
01.04
10:00
Full Time
Ilićka 01
0
3
01.04.2023 10:00 0 : 3
01.04
10:00
Radnički 1971
Radnik
0
8
01.04.2023 10:00 0 : 8
01.04
10:00
Gorica
LauÅ”
3
0
01.04.2023 10:00 3 : 0
01.04
09:00
Omladinac
Spartak 2013
0
4
01.04.2023 09:00 0 : 4
01.04
10:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo (BR)
3
2
01.04.2023 10:00 3 : 2
01.04
11:30
Omladinac 75
Radnički (R)
1
0
01.04.2023 11:30 1 : 0
01.04
11:30
Podgrmeč
Radnički (Z)
7
0
01.04.2023 11:30 7 : 0
01.04
11:30
Mladost 1938
Kolibri
3
0
01.04.2023 11:30 3 : 0
01.04
11:30
KrajiŔnik
Radnički
7
0
01.04.2023 11:30 7 : 0
01.04
11:30
Mladost (V)
ABC
0
4
01.04.2023 11:30 0 : 4
01.04
11:30
Krajina
Olimpija
5
0
01.04.2023 11:30 5 : 0
01.04
11:30
Jezerski
Mladost (P-C)
1
5
01.04.2023 11:30 1 : 5
01.04
15:00
LaŔva
Travnik
1
2
01.04.2023 15:00 1 : 2
01.04
10:00
VlaÅ”ić
Radnik
2
3
01.04.2023 10:00 2 : 3
01.04
16:30
Sporting
Stupčanica
4
1
01.04.2023 16:30 4 : 1
01.04
11:30
Rudar (B)
Fortuna
0
0
01.04.2023 11:30 0 : 0
01.04
11:30
Krivaja
Borac
1
1
01.04.2023 11:30 1 : 1
01.04
15:30
Don Bosco
Usora
8
0
01.04.2023 15:30 8 : 0
01.04
11:30
Novi Å eher
MoŔevac
5
0
01.04.2023 11:30 5 : 0
01.04
11:30
Pobjeda
Žepče 1919
0
3
01.04.2023 11:30 0 : 3
01.04
13:00
Željezničar
Igman
3
5
01.04.2023 13:00 3 : 5
01.04
14:30
Željezničar
Betaklub
2
0
01.04.2023 14:30 2 : 0
01.04
10:00
Romanija
Miske - Akademija
0
10
01.04.2023 10:00 0 : 10
01.04
09:00
Igman
AF Devetka
0
5
01.04.2023 09:00 0 : 5
01.04
15:30
Mlade Nade
FA Akademika
0
3
01.04.2023 15:30 0 : 3
01.04
11:00
Di - Five
Radnički
2
8
01.04.2023 11:00 2 : 8
01.04
11:00
Bratstvo
Betaklub Tango
4
1
01.04.2023 11:00 4 : 1
01.04
13:30
Zvijezda
OraŔje
2
4
01.04.2023 13:30 2 : 4
01.04
11:00
Slaven
Tuzla Siti
0
0
01.04.2023 11:00 0 : 0
01.04
11:00
Budućnost
Bambi
3
0
01.04.2023 11:00 3 : 0
01.04
Lokomotiva
Klis
2
1
01.04.2023 2 : 1
01.04
Turbina
UÅ S Fortuna
3
7
01.04.2023 3 : 7
01.04
Iskra
Bjelopoljac
6
0
01.04.2023 6 : 0
01.04
Međugorje
ViÅ”ići
8
0
01.04.2023 8 : 0
01.04
14:00
Stolac
Rama
0
0
01.04.2023 14:00 0 : 0
01.04
10:30
KruŔevo
Brotnjo
7
0
01.04.2023 10:30 7 : 0
01.04
11:30
Velež
Mostar
0
1
01.04.2023 11:30 0 : 1
01.04
11:30
Drinovci
Å iroki brijeg
0
1
01.04.2023 11:30 0 : 1
01.04
11:30
Grude
Å ator
7
0
01.04.2023 11:30 7 : 0
01.04
11:30
KameŔnica
LjubuŔki
1
0
01.04.2023 11:30 1 : 0
01.04
12:00
Ljubić
Sloboda
0
2
01.04.2023 12:00 0 : 2
01.04
12:00
Modriča Alfa
Željezničar
4
1
01.04.2023 12:00 4 : 1
01.04
12:00
Tekstilac
Mineral
0
1
01.04.2023 12:00 0 : 1
01.04
12:45
Sloga
Proleter
8
0
01.04.2023 12:45 8 : 0
01.04
12:00
Krupa
Rudar Prijedor
0
2
01.04.2023 12:00 0 : 2
01.04
12:00
Željezničar Sport Team
Kozara
3
0
01.04.2023 12:00 3 : 0
01.04
12:00
Zenit
Lokomotiva
5
2
01.04.2023 12:00 5 : 2
01.04
12:00
Full Time
Ilićka 01
0
4
01.04.2023 12:00 0 : 4
01.04
12:00
Radnički 1971
Radnik
1
3
01.04.2023 12:00 1 : 3
01.04
12:00
Gorica
Krajina
0
2
01.04.2023 12:00 0 : 2
01.04
10:00
Podgrmeč
Rudar
0
0
01.04.2023 10:00 0 : 0
01.04
10:00
Mladost
AN Jedinstvo
0
9
01.04.2023 10:00 0 : 9
01.04
10:00
KrajiŔnik
Radnički
2
5
01.04.2023 10:00 2 : 5
01.04
10:00
Krajina
Zvijezda
1
4
01.04.2023 10:00 1 : 4
01.04
10:00
Bosna
Bosna
01.04.2023 10:00
01.04
10:00
Krivaja
Borac
2
1
01.04.2023 10:00 2 : 1
01.04
14:00
Don Bosco
Usora
14
0
01.04.2023 14:00 14 : 0
01.04
10:00
Novi Å eher
MoŔevac
2
2
01.04.2023 10:00 2 : 2
01.04
10:00
Pobjeda
Žepče 1919
0
3
01.04.2023 10:00 0 : 3
01.04
10:30
Željezničar 2
Slavija
1
1
01.04.2023 10:30 1 : 1
01.04
10:00
Željezničar
Radnik
1
0
01.04.2023 10:00 1 : 0
01.04
16:00
Sparta
Sarajevo
2
1
01.04.2023 16:00 2 : 1
01.04
11:30
Bambinosi
Sokolac
4
0
01.04.2023 11:30 4 : 0
01.04
16:00
Famos
Betaklub
1
1
01.04.2023 16:00 1 : 1
01.04
09:00
Fair - Play
F.A. Akademika
0
2
01.04.2023 09:00 0 : 2
01.04
10:00
Željezničar
IlijaÅ”
1
1
01.04.2023 10:00 1 : 1
01.04
12:00
Rudar
Brnjaci
2
1
01.04.2023 12:00 2 : 1
01.04
12:00
VlaÅ”ić
Radnik
0
9
01.04.2023 12:00 0 : 9
01.04
10:00
Di - Five
Radnički
0
2
01.04.2023 10:00 0 : 2
01.04
10:00
Bratstvo
Betaklub Tango
1
0
01.04.2023 10:00 1 : 0
01.04
12:30
Zvijezda
OraŔje
1
2
01.04.2023 12:30 1 : 2
01.04
10:00
Slaven
Tuzla Siti
0
3
01.04.2023 10:00 0 : 3
01.04
10:00
Budućnost
Bambi
2
0
01.04.2023 10:00 2 : 0
01.04
12:00
VogoŔća
Å iroki Brijeg
1
2
01.04.2023 12:00 1 : 2
01.04
16:00
Sarajevo
Respekt
4
0
01.04.2023 16:00 4 : 0
01.04
12:00
Radnik Bumerang
SFK 2000
1
7
01.04.2023 12:00 1 : 7
01.04
15:00
Fortuna
Borac
6
1
01.04.2023 15:00 6 : 1
01.04
14:00
Donat
Osijek
1
5
01.04.2023 14:00 1 : 5
01.04
14:00
Rijeka
Agram
2
3
01.04.2023 14:00 2 : 3
01.04
15:00
Dinamo
Viktorija
10
0
01.04.2023 15:00 10 : 0
01.04
15:00
Split
Hajduk
3
2
01.04.2023 15:00 3 : 2
01.04
14:00
Emina
SFK 2000
1
2
01.04.2023 14:00 1 : 2

Futsal

01.04
18:00
Derventa
Young Boys
3
3
01.04.2023 18:00 3 : 3
01.04
20:30
Čulin Mlin
Neimari
6
2
01.04.2023 20:30 6 : 2

KoŔarka

01.04
20:00
PosuŔje
Bosna Meridianbet
70
64
01.04.2023 20:00 70 : 64
01.04
19:00
Sloboda
Leotar
70
87
01.04.2023 19:00 70 : 87
01.04
20:00
Promo
Slavija 1996
87
91
01.04.2023 20:00 87 : 91
01.04
19:00
Mladost
Zrinjski
72
78
01.04.2023 19:00 72 : 78
01.04
19:00
Å iroki
Borac Wwin
77
65
01.04.2023 19:00 77 : 65
01.04
20:00
Spartak Office Shoes
Sloga
96
83
01.04.2023 20:00 96 : 83
01.04
19:00
Dunav
Vojvodina
79
90
01.04.2023 19:00 79 : 90
01.04
18:00
Dynamic BalkanBet
Sloboda
78
83
01.04.2023 18:00 78 : 83
01.04
19:30
Kozara
Mladi KrajiŔnik
54
46
01.04.2023 19:30 54 : 46
01.04
18:00
Play Off
Orlovi
57
75
01.04.2023 18:00 57 : 75
01.04
17:30
Čelik BH Telecom
Feniks
82
63
01.04.2023 17:30 82 : 63
01.04
20:00
Igman
WBS
98
65
01.04.2023 20:00 98 : 65
WBS

Odbojka

01.04
16:00
Radnik
Kakanj 78
3
0
01.04.2023 16:00 3 : 0
01.04
19:30
Domaljevac
Bosna
3
0
01.04.2023 19:30 3 : 0
01.04
16:00
Gacko
GradiŔka
3
0
01.04.2023 16:00 3 : 0
01.04
14:00
Pliva
Balkana
3
2
01.04.2023 14:00 3 : 2
01.04
10:00
Ukrina
GradiŔka
3
1
01.04.2023 10:00 3 : 1
01.04
16:30
Kozara
Vožd
3
0
01.04.2023 16:30 3 : 0
01.04
13:00
Prijedor
Smeč
0
3
01.04.2023 13:00 0 : 3
01.04
14:00
Kotor VaroÅ”
Sloga
2
3
01.04.2023 14:00 2 : 3
01.04
15:00
Derventa
Modriča - Novoprom
1
3
01.04.2023 15:00 1 : 3
01.04
11:00
Rudo
HE na Drini
0
3
01.04.2023 11:00 0 : 3
01.04
15:00
OOK Leotar
Hercegovac
3
1
01.04.2023 15:00 3 : 1
1/2 finale prva utakmica
01.04
19:00
Gacko
Goražde
3
0
01.04.2023 19:00 3 : 0
01.04
19:00
Bimal-Jedinstvo
BL Volley
3
0
01.04.2023 19:00 3 : 0
01.04
18:00
Maglić
Glasinac
3
0
01.04.2023 18:00 3 : 0
01.04
19:00
Velež
Radnik
3
0
01.04.2023 19:00 3 : 0
01.04
18:00
Crvena zvijezda
Slavija
1
3
01.04.2023 18:00 1 : 3
01.04
15:00
Bratunac
Ljubinje Bankom
1
3
01.04.2023 15:00 1 : 3
01.04
20:00
Herceg Novi
Albatros
3
0
01.04.2023 20:00 3 : 0
01.04
17:00
Kotor VaroÅ”
Kozara
3
0
01.04.2023 17:00 3 : 0
01.04
19:00
Inova
Modriča Optima
0
3
01.04.2023 19:00 0 : 3
01.04
15:00
Han Pijesak
Bratunac
3
0
01.04.2023 15:00 3 : 0
01.04
12:00
Bimal Jedinstvo
Bratunac
3
0
01.04.2023 12:00 3 : 0

Rukomet

01.04
17:00
Gračanica
Izviđač CO
27
25
01.04.2023 17:00 27 : 25
01.04
17:00
Iskra
VogoŔća
26
25
01.04.2023 17:00 26 : 25
01.04
17:00
Bosna
Konjuh
31
35
01.04.2023 17:00 31 : 35
01.04
20:00
Sloboda
Hercegovina
32
26
01.04.2023 20:00 32 : 26
01.04
16:30
Kakanj
Goražde
28
52
01.04.2023 16:30 28 : 52
01.04
18:00
Borac m:tel
Gradačac
25
17
01.04.2023 18:00 25 : 17
01.04
20:00
Maglaj
Sloga
30
29
01.04.2023 20:00 30 : 29
01.04
12:45
Bijeljina
ORK Borac
28
17
01.04.2023 12:45 28 : 17
01.04
19:30
Kotor VaroÅ”
Drina
30
29
01.04.2023 19:30 30 : 29
01.04
17:00
Slavija
Sloga
49
23
01.04.2023 17:00 49 : 23
01.04
18:00
Glasinac
Kozara (G)
27
22
01.04.2023 18:00 27 : 22
01.04
16:00
Perihel
Čelinac
30
27
01.04.2023 16:00 30 : 27
01.04
11:00
Leotar 2
ORK BL
16
31
01.04.2023 11:00 16 : 31
01.04
17:00
Međugorje
Rvacka
25
29
01.04.2023 17:00 25 : 29
01.04
20:00
BrijeŔće
Respect
21
24
01.04.2023 20:00 21 : 24
01.04
19:30
Velež
Radnički
34
34
01.04.2023 19:30 34 : 34
01.04
17:30
Krajina
Donji Vakuf
37
32
01.04.2023 17:30 37 : 32
01.04
15:00
Čelik
Nova Bila
53
28
01.04.2023 15:00 53 : 28
01.04
19:00
Žepče
Čelik Junior
29
40
01.04.2023 19:00 29 : 40
01.04
20:00
Rudar
Kiseljak
35
26
01.04.2023 20:00 35 : 26
01.04
19:00
Izviđač
Sloga 2013
29
28
01.04.2023 19:00 29 : 28
01.04
18:00
Jedinstvo
Knežopoljka
17
32
01.04.2023 18:00 17 : 32
01.04
19:00
Zrinjski
Mira
26
25
01.04.2023 19:00 26 : 25
01.04
19:00
Hadžići
Ilidža
25
22
01.04.2023 19:00 25 : 22
01.04
18:00
Grude
Krivaja
35
25
01.04.2023 18:00 35 : 25
01.04
19:00
Radnik
Mladost
24
20
01.04.2023 19:00 24 : 20
01.04
15:00
Jedinstvo
Krajina
31
33
01.04.2023 15:00 31 : 33
01.04
16:00
Turbina
Bihać
32
24
01.04.2023 16:00 32 : 24
01.04
19:00
Mornar 7
Rudar
28
27
01.04.2023 19:00 28 : 27
01.04
16:00
Komovi
Brskovo
32
30
01.04.2023 16:00 32 : 30
01.04
17:00
Lovćen
Budvanska rivijera
26
25
01.04.2023 17:00 26 : 25
01.04
16:30
Berane 1949
Sutjeska
24
21
01.04.2023 16:30 24 : 21
01.04
17:00
Jedinstvo
Partizan 1949
26
30
01.04.2023 17:00 26 : 30