Feyenoord
Rotterdam
|
|
Roma
Roma
|
13.04.2023 18:45 | Feyenoord | 1 : 0 | Roma | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Union Berlin
Berlin
|
13.04.2023 21:00 | Bayer Leverkusen | 1 : 1 | Union Berlin | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Sporting CP
Lisboa
|
13.04.2023 21:00 | Juventus | 1 : 0 | Sporting CP | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Sevilla
Sevilla
|
13.04.2023 21:00 | Manchester United | 2 : 2 | Sevilla |
Gent
Gent
|
|
West Ham United
London
|
13.04.2023 18:45 | Gent | 1 : 1 | West Ham United | ||||||
Lech PoznaÅ
PoznaÅ
|
|
Fiorentina
Firenze
|
13.04.2023 21:00 | Lech PoznaÅ | 1 : 4 | Fiorentina | ||||||
Anderlecht
Brussel
|
|
AZ
Alkmaar
|
13.04.2023 21:00 | Anderlecht | 2 : 0 | AZ | ||||||
Basel
Basel
|
|
Nice
Nice
|
13.04.2023 21:00 | Basel | 2 : 2 | Nice |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
FK Vitez
Vitez
|
13.04.2023 16:30 | Krivaja | 2 : 1 | FK Vitez | ||||||
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
13.04.2023 12:00 | ŽepÄe 1919 | 0 : 1 | Kiseljak |
Borac
Banja Luka
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
13.04.2023 16:00 | Borac | 3 : 0 | Å iroki Brijeg |
Krivaja
ZavidoviÄi
|
|
FK Vitez
Vitez
|
13.04.2023 14:00 | Krivaja | 1 : 0 | FK Vitez | ||||||
ŽepÄe 1919
ŽepÄe
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
13.04.2023 10:00 | ŽepÄe 1919 | 2 : 1 | Kiseljak |
Äelinac
Äelinac
|
|
LauÅ”
LauÅ”
|
13.04.2023 12:30 | Äelinac | 3 : 0 | LauÅ” |
Rudanka
Rudanka
|
|
Trebava
OsjeÄani
|
13.04.2023 18:00 | Rudanka | 10 : 0 | Trebava |
Cim
Mostar
|
|
Turbina
Jablanica
|
13.04.2023 16:00 | Cim | 8 : 0 | Turbina |
Borac
Banja Luka
|
|
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
|
13.04.2023 14:00 | Borac | 1 : 0 | Å iroki Brijeg |
Tekstilac
Derventa
|
|
Proleter
TesliÄ
|
13.04.2023 10:00 | Tekstilac | 4 : 2 | Proleter |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Drina
Zvornik
|
13.04.2023 16:00 | IliÄka 01 | 1 : 1 | Drina |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
13.04.2023 16:00 | Gomjenica | 3 : 2 | Borac | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
13.04.2023 10:00 | Brzi | 0 : 6 | Sloboda |
Äelinac
Äelinac
|
|
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
|
13.04.2023 11:00 | Äelinac | 12 : 0 | LauÅ” | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
13.04.2023 11:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost Farma prom | ||||||
ŽeljezniÄar Sport tim
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
13.04.2023 10:00 | ŽeljezniÄar Sport tim | 4 : 1 | Progres |
Igman
ilidža
|
|
Baton 1
Sarajevo
|
13.04.2023 20:30 | Igman | 1 : 5 | Baton 1 |
Äapljina
Äapljina
|
|
Stolac
Stolac
|
13.04.2023 11:30 | Äapljina | 1 : 2 | Stolac |
Grude
Grude
|
|
LjubuŔki
LjubuŔki
|
13.04.2023 17:30 | Grude | 0 : 1 | LjubuŔki |
Tekstilac
Derventa
|
|
Proleter
TesliÄ
|
13.04.2023 12:00 | Tekstilac | 5 : 2 | Proleter |
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Drina
Zvornik
|
13.04.2023 17:30 | IliÄka 01 | 2 : 0 | Drina |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
13.04.2023 17:30 | Gomjenica | 0 : 0 | Borac |
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
BSK
Banja Luka
|
13.04.2023 17:00 | Mladost | 0 : 3 | BSK | ||||||
ŽeljezniÄar Sport team
Banja Luka
|
|
Progres
Kneževo
|
13.04.2023 11:00 | ŽeljezniÄar Sport team | 6 : 0 | Progres |
Margo
Banja Luka
|
|
Polet - KrajiŔnik
RamiÄi
|
13.04.2023 15:00 | Margo | 1 : 1 | Polet - KrajiŔnik |
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
Fenerbahce Beko
Istanbul
|
13.04.2023 19:00 | Crvena zvezda mts | 91 : 89 | Fenerbahce Beko | ||||||
Olympiacos
Piraeus
|
|
Cazoo Baskonia
Vitoria-Gasteiz
|
13.04.2023 20:00 | Olympiacos | 86 : 78 | Cazoo Baskonia | ||||||
Alba Berlin
Berlin
|
|
LDLC ASVEL
Villeurbanne
|
13.04.2023 19:00 | Alba Berlin | 88 : 71 | LDLC ASVEL | ||||||
Maccabi Playtika
Tel Aviv
|
|
Real Madrid
Madrid
|
13.04.2023 20:05 | Maccabi Playtika | 100 : 96 | Real Madrid | ||||||
Virtus Segafredo
Bologna
|
|
EA7 Emporio Armani Milano
Milan
|
13.04.2023 20:45 | Virtus Segafredo | 89 : 84 | EA7 Emporio Armani Milano |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
13.04.2023 19:00 | Sloboda | 104 : 94 | Zrinjski |
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Prijedor Spartak
Prijedor
|
13.04.2023 17:00 | Radnik BN Basket | 69 : 90 | Prijedor Spartak | ||||||
Princip
Zvornik
|
|
Rogatica
Rogatica
|
13.04.2023 18:30 | Princip | 84 : 69 | Rogatica |