XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
374 utakmica za dan Subota, 15 April 2023


Fudbal

15.04
16:00
Igman
Sloboda
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Sloga Meridian
PosuŔje
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Leotar
Sarajevo
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
18:30
Å iroki Brijeg
Borac
2
3
15.04.2023 18:30 2 : 3
15.04
15:30
Slavija
Kozara
0
4
15.04.2023 15:30 0 : 4
15.04
15:30
Omarska
Krupa
1
0
15.04.2023 15:30 1 : 0
15.04
15:30
Modriča
LaktaŔi
2
3
15.04.2023 15:30 2 : 3
15.04
15:30
Sloboda (NG)
Tekstilac
2
1
15.04.2023 15:30 2 : 1
15.04
15:30
Podrinje
Sutjeska
1
1
15.04.2023 15:30 1 : 1
15.04
15:30
Zvijezda 09
Famos
4
0
15.04.2023 15:30 4 : 0
15.04
15:30
Sloboda (MG)
Radnik
1
0
15.04.2023 15:30 1 : 0
15.04
15:30
Rudar Prijedor
Ljubić
3
1
15.04.2023 15:30 3 : 1
15.04
15:30
Željezničar
Drina
1
0
15.04.2023 15:30 1 : 0
15.04
16:00
Jedinstvo
Proleter
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Gorica
Polet 1926
5
1
15.04.2023 16:00 5 : 1
15.04
16:00
Ukrina
Borac (KD)
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Sloga (T)
BSK
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
BSK
15.04
16:00
Borac (Å )
Sloga (S)
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Čelinac
Progres
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Brdo
Crni vrh
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Dubrave
FSA
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
FSA
15.04
16:00
Podrinje
Velež
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
Glasinac 1936
Proleter
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Drina HE
Romanija
4
1
15.04.2023 16:00 4 : 1
15.04
16:00
Ilićka 01
Guber
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Vlasenica
Mladost (R)
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Mladost (G)
Stakorina
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Budućnost
Jedinstvo
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Rudar 1925
Hercegovac
5
1
15.04.2023 16:00 5 : 1
15.04
16:30
Slaven
Plamen
1
3
15.04.2023 16:30 1 : 3
15.04
16:30
13 Skojevki
Polet KrajiŔnik
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Naprijed
LauÅ”
5
0
15.04.2023 16:30 5 : 0
15.04
16:30
Mladost
Bratstvo
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Budućnost
Lijevče
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Sloga DIPO
Sloga
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Krajina
Svodna
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Šekovići
Tabanci
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
OFK Trnovica
Partizan
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
OFK Brezik
Birač
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Lokomotiva
Lokanj
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Budućnost
Omladinac
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Zadrugar
Jedinstvo
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:00
MoŔtanica
Berek 1975
0
7
15.04.2023 16:00 0 : 7
15.04
16:00
Ljubija
Gomjenica
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Podgrmeč
Brzi
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Knežopoljac
Kozara
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Rasavci
Ravan
0
7
15.04.2023 16:00 0 : 7
15.04
17:00
Bratstvo
Borac (Mag.)
5
1
15.04.2023 17:00 5 : 1
15.04
16:00
Zmijanje
Sloboda
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Rekreativo
Sloga Nektar
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Borac
Gomionica
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Mladost Farmaprom
Omladinac
4
2
15.04.2023 16:00 4 : 2
15.04
17:00
OFK Banja Luka
Vrbas
2
2
15.04.2023 17:00 2 : 2
15.04
16:00
Å njegotina
Spartak 2013
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
19:00
Crkvina
Kladari Gornji
6
1
15.04.2023 19:00 6 : 1
15.04
16:00
Posavina
Sloga 73
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Mladost (D)
Zadrugar
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:30
Pelagićevo 21
Sloga
4
2
15.04.2023 16:30 4 : 2
15.04
16:00
Bratstvo
Mladost (ST)
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Budućnost
Vranjak
5
0
15.04.2023 16:00 5 : 0
15.04
17:00
Crvena zvijezda
Jedinstvo
3
2
15.04.2023 17:00 3 : 2
15.04
16:00
Grčica
Strijelac
2
4
15.04.2023 16:00 2 : 4
15.04
16:30
Obarska
Semberija
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
13:00
OFK Magnojević
Panteri
6
1
15.04.2023 13:00 6 : 1
15.04
14:00
Gorica
Sloga 94
0
6
15.04.2023 14:00 0 : 6
15.04
16:00
Radnički
Branjevo
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Jardan
Čelopek
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Pecka
Bratstvo
1
4
15.04.2023 16:00 1 : 4
15.04
16:00
Jadar
Jasenica
7
0
15.04.2023 16:00 7 : 0
15.04
16:00
Borac
Mladost
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
17:00
Bratstvo
Kalemi
2
5
15.04.2023 17:00 2 : 5
15.04
17:00
Bratstvo
Mladost
5
2
15.04.2023 17:00 5 : 2
15.04
17:00
OFK Nožičko
Vrbas
1
6
15.04.2023 17:00 1 : 6
15.04
17:00
Tamaris
Milan
2
1
15.04.2023 17:00 2 : 1
15.04
16:00
Krbeti
Čelik
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:30
Majevica
Stević Jovan
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:00
Modran
Kovačići 08
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Tavna
KoviljuŔe
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Lazarevica
Sloboda
2
8
15.04.2023 16:00 2 : 8
15.04
16:30
Goražde
Gradina
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Bratstvo
Zvijezda
2
4
15.04.2023 16:30 2 : 4
15.04
16:30
Rudar
Travnik
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:30
Tomislav
Jedinstvo
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:30
Budućnost
Mladost
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
Simm-Bau
Radnik
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Podgrmeč
Vitez
0
3
15.04.2023 16:30 0 : 3
15.04
16:30
Bratstvo
VlaÅ”ić
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
NK Vitez
Iskra
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:30
Novi Travnik
Sloga
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Sloga
Odžak 102
10
0
15.04.2023 16:30 10 : 0
15.04
16:30
Bosna(K)
Mladost (M)
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Rudar
MoŔćanica
4
2
15.04.2023 16:30 4 : 2
15.04
16:30
Usora
Azot
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Borac
UNIS
3
4
15.04.2023 16:30 3 : 4
15.04
16:30
Bosna
Žepče
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Klis
Neum
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
Čapljina
Grude
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Omladinac 75
Bajer 99
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
17:00
Kostrč
Sloga (T)
0
0
15.04.2023 17:00 0 : 0
15.04
16:30
DSK
Rijeka
1
1
15.04.2023 16:30
DSK
1 : 1
15.04
16:30
Hrid
Ozren
1
4
15.04.2023 16:30 1 : 4
15.04
21:00
Pofalićki
SAÅ K Napredak
5
1
15.04.2023 21:00 5 : 1
15.04
16:00
Mladost
Omadinac
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
17:00
Iskra
Međugorje
1
2
15.04.2023 17:00 1 : 2
15.04
16:30
KruŔik
Mladost (GT)
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Mladost (Solina)
Jablanica
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
17:00
TreŔnjevka
Frankopan
0
3
15.04.2023 17:00 0 : 3
15.04
16:30
Konjuh
Jedinstvo
1
3
15.04.2023 16:30 1 : 3
15.04
16:00
OFK VrŔac
Železničar
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
IMT
Zlatibor
1
0
15.04.2023 16:00
IMT
1 : 0
15.04
16:00
Rad
RFK Novi Sad 1921
0
0
15.04.2023 16:00
Rad
0 : 0
15.04
16:00
Loznica
Trayal
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Mačva
Jedinstvo (Ub)
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Radnički (SM)
RFK Grafičar
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Metalac
GFK Sloboda
4
3
15.04.2023 16:00 4 : 3
15.04
16:00
Inđija Toyo Tires
Radnički (NB)
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
19:00
OFK Petrovac
Jedinstvo
2
3
15.04.2023 19:00 2 : 3
15.04
17:00
Arsenal
Jezero
1
0
15.04.2023 17:00 1 : 0
15.04
17:00
Sutjeska
Mornar
4
1
15.04.2023 17:00 4 : 1
15.04
17:00
Rudar
Iskra
3
1
15.04.2023 17:00 3 : 1
15.04
19:00
Dečić
Budućnost
4
3
15.04.2023 19:00 4 : 3
15.04
13:30
Aston Villa
Newcastle United
3
0
15.04.2023 13:30 3 : 0
15.04
16:00
Chelsea
Brighton & Hove Albion
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Everton
Fulham
1
3
15.04.2023 16:00 1 : 3
15.04
18:30
Manchester City
Leicester City
3
1
15.04.2023 18:30 3 : 1
15.04
16:00
Southampton
Crystal Palace
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:15
Tottenham Hotspur
AFC Bournemouth
2
3
15.04.2023 16:15 2 : 3
15.04
16:00
Wolverhampton
Brentford
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
15:30
1. FC Kƶln
1. FSV Mainz 05
1
1
15.04.2023 15:30 1 : 1
15.04
15:30
Bayern MĆ¼nchen
1899 Hoffenheim
1
1
15.04.2023 15:30 1 : 1
15.04
18:30
Eintracht Frankfurt
Borussia M'gladbach
1
1
15.04.2023 18:30 1 : 1
15.04
15:30
RB Leipzig
FC Augsburg
3
2
15.04.2023 15:30 3 : 2
15.04
15:30
VfB Stuttgart
Borussia Dortmund
3
3
15.04.2023 15:30 3 : 3
15.04
21:00
Paris Saint-Germain
RC Lens
3
1
15.04.2023 21:00 3 : 1
15.04
17:00
Stade Rennais
Stade de Reims
3
0
15.04.2023 17:00 3 : 0
15.04
15:00
Bologna
Milan
1
1
15.04.2023 15:00 1 : 1
15.04
20:45
Inter
Monza
0
1
15.04.2023 20:45 0 : 1
15.04
18:00
Napoli
Hellas Verona
0
0
15.04.2023 18:00 0 : 0
15.04
21:00
CƔdiz CF
Real Madrid
0
2
15.04.2023 21:00 0 : 2
15.04
18:30
Real Betis BalompiƩ
Espanyol
3
1
15.04.2023 18:30 3 : 1
15.04
14:00
Villarreal
Real Valladolid
1
2
15.04.2023 14:00 1 : 2
15.04
12:00
Borac
Velež
3
2
15.04.2023 12:00 3 : 2
15.04
13:30
Sloboda
Željezničar Sport team
2
1
15.04.2023 13:30 2 : 1
15.04
14:00
Radnik (H)
Radnik (B)
3
0
15.04.2023 14:00 3 : 0
15.04
13:30
PosuŔje
Brotnjo
3
1
15.04.2023 13:30 3 : 1
15.04
13:30
Troglav 1918
LjubuŔki
9
1
15.04.2023 13:30 9 : 1
15.04
12:00
Rudar Prijedor
Podgrmeč
6
0
15.04.2023 12:00 6 : 0
15.04
13:30
Sutjeska
Baton
1
1
15.04.2023 13:30 1 : 1
15.04
13:30
Novi Grad
Rudar
4
1
15.04.2023 13:30 4 : 1
15.04
13:30
Stupčanica
UNIS
3
1
15.04.2023 13:30 3 : 1
15.04
13:30
Famos
Igman
1
3
15.04.2023 13:30 1 : 3
15.04
13:30
SAÅ K Napredak
Sarajevo
0
8
15.04.2023 13:30 0 : 8
15.04
13:30
Romari
NK Vitez
16
0
15.04.2023 13:30 16 : 0
15.04
13:30
Fortuna
Čelik
0
0
15.04.2023 13:30 0 : 0
15.04
15:00
Zrinjski
Velež
2
0
15.04.2023 15:00 2 : 0
15.04
13:30
Sarajevo
Borac
2
0
15.04.2023 13:30 2 : 0
15.04
16:00
Tuzla City
Sloga
5
2
15.04.2023 16:00 5 : 2
15.04
10:00
Rudar Prijedor
Podgrmeč
2
3
15.04.2023 10:00 2 : 3
15.04
10:00
Željezničar
Modriča Alfa
3
1
15.04.2023 10:00 3 : 1
15.04
10:00
Borac
Ilićka 01
1
4
15.04.2023 10:00 1 : 4
15.04
10:00
Zvijezda 09
Drina
7
4
15.04.2023 10:00 7 : 4
15.04
10:00
Radnik
Radnički
0
1
15.04.2023 10:00 0 : 1
15.04
11:00
Sutjeska
Baton
3
1
15.04.2023 11:00 3 : 1
15.04
11:00
Novi Grad
Rudar
6
1
15.04.2023 11:00 6 : 1
15.04
11:00
Stupčanica
UNIS
2
1
15.04.2023 11:00 2 : 1
15.04
11:00
Famos
Igman
2
2
15.04.2023 11:00 2 : 2
15.04
11:00
SAÅ K Napredak
Sarajevo
1
5
15.04.2023 11:00 1 : 5
15.04
11:00
Romari
NK Vitez
10
0
15.04.2023 11:00 10 : 0
15.04
11:00
Fortuna
Čelik
1
1
15.04.2023 11:00 1 : 1
15.04
11:00
Troglav 1918
LjubuŔki
11
1
15.04.2023 11:00 11 : 1
15.04
10:00
Sloga (S)
Sloga DIPO
9
0
15.04.2023 10:00 9 : 0
15.04
10:00
Rudar
Ukrina
12
0
15.04.2023 10:00 12 : 0
15.04
10:00
Ozren
Hajduk
1
2
15.04.2023 10:00 1 : 2
15.04
10:00
Zvijezda
Vučijak
8
2
15.04.2023 10:00 8 : 2
15.04
10:00
Pridjel
NaŔa krila
1
1
15.04.2023 10:00 1 : 1
15.04
11:00
Branjevo
Guber
5
1
15.04.2023 11:00 5 : 1
15.04
11:00
Budućnost
Podrinje
3
0
15.04.2023 11:00 3 : 0
15.04
13:30
Brekovica 78
Radnički
1
5
15.04.2023 13:30 1 : 5
15.04
13:30
Una Nacionalni park
Kamenica
2
0
15.04.2023 13:30 2 : 0
15.04
15:00
VlaÅ”ić
Novi Travnik
1
2
15.04.2023 15:00 1 : 2
15.04
14:00
Sloga
Fojnica
0
0
15.04.2023 14:00 0 : 0
15.04
14:00
Jajce
Rudar
7
1
15.04.2023 14:00 7 : 1
15.04
15:00
Brnjaci
Busovača
3
1
15.04.2023 15:00 3 : 1
15.04
10:00
Romanija
Famos (V)
2
0
15.04.2023 10:00 2 : 0
15.04
10:00
Rainci
Mladost
4
0
15.04.2023 10:00 4 : 0
15.04
10:00
Orahovica 74
Mladost
1
2
15.04.2023 10:00 1 : 2
15.04
10:00
Eurogol
Bosna
6
1
15.04.2023 10:00 6 : 1
15.04
13:00
Zrinjski
Velež
2
1
15.04.2023 13:00 2 : 1
15.04
11:30
Sarajevo
Borac
2
0
15.04.2023 11:30 2 : 0
15.04
14:00
Tuzla City
Sloga
2
1
15.04.2023 14:00 2 : 1
15.04
10:00
Sloboda
Krupa
1
1
15.04.2023 10:00 1 : 1
15.04
15:00
Rudar Prijedor
Spartak 2013
1
2
15.04.2023 15:00 1 : 2
15.04
10:00
LaktaŔi
Tekstilac
1
5
15.04.2023 10:00 1 : 5
15.04
10:00
Proleter
Modriča Alfa
1
1
15.04.2023 10:00 1 : 1
15.04
10:00
Polet 1926
Ljubić
1
7
15.04.2023 10:00 1 : 7
15.04
10:00
Mineral
Željezničar
4
3
15.04.2023 10:00 4 : 3
15.04
10:00
Zenit
Zvijezda 09
0
9
15.04.2023 10:00 0 : 9
15.04
10:00
Full Time
Radnik
1
4
15.04.2023 10:00 1 : 4
15.04
10:00
Radnički 1971
Borac
5
0
15.04.2023 10:00 5 : 0
15.04
10:00
Vlasenica
Mladost
6
1
15.04.2023 10:00 6 : 1
15.04
10:00
Bratstvo
Sloboda
0
6
15.04.2023 10:00 0 : 6
15.04
10:00
Rasavci
Borac
2
2
15.04.2023 10:00 2 : 2
15.04
10:00
Brdo
FSA
1
5
15.04.2023 10:00 1 : 5
FSA
15.04
10:00
Brzi
Gomjenica
2
3
15.04.2023 10:00 2 : 3
15.04
10:00
Progres
BSK
1
4
15.04.2023 10:00 1 : 4
BSK
15.04
10:00
Spartak 2013
Gorica
3
0
15.04.2023 10:00 3 : 0
15.04
10:00
Majevica
Sloga 94
8
1
15.04.2023 10:00 8 : 1
15.04
17:00
Drina
Sloboda
0
3
15.04.2023 17:00 0 : 3
15.04
10:00
Zadrugar
OFK Brezik
1
5
15.04.2023 10:00 1 : 5
15.04
12:00
Sloga United
Omladinac
0
3
15.04.2023 12:00 0 : 3
15.04
10:00
Branjevo
Guber
7
2
15.04.2023 10:00 7 : 2
15.04
10:00
Budućnost
Podrinje
2
0
15.04.2023 10:00 2 : 0
15.04
10:00
Mladost
Rudo
2
1
15.04.2023 10:00 2 : 1
15.04
11:30
Omladinac 75
Kolibri
2
1
15.04.2023 11:30 2 : 1
15.04
11:30
Podgrmeč
Mladost 1938
0
1
15.04.2023 11:30 0 : 1
15.04
11:30
KrajiŔnik
ABC
5
0
15.04.2023 11:30 5 : 0
15.04
16:30
Radnički
Gomila
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
11:30
Mladost (V)
Olimpija
3
1
15.04.2023 11:30 3 : 1
15.04
11:30
Krajina
Mladost (P-C)
0
6
15.04.2023 11:30 0 : 6
15.04
10:00
Šantići
Kaćuni
12
0
15.04.2023 10:00 12 : 0
15.04
10:00
Brnjaci
Bilalovac
2
4
15.04.2023 10:00 2 : 4
15.04
14:00
Sport Prevent
VlaÅ”ić
2
2
15.04.2023 14:00 2 : 2
15.04
11:30
Bosna
Čelik
1
5
15.04.2023 11:30 1 : 5
15.04
11:30
TOÅ K
Simm Bau
4
1
15.04.2023 11:30 4 : 1
15.04
17:00
Nemila
Borac
1
3
15.04.2023 17:00 1 : 3
15.04
11:30
Krivaja
MoŔevac
4
0
15.04.2023 11:30 4 : 0
15.04
11:30
Don Bosco
Žepče 1919
2
0
15.04.2023 11:30 2 : 0
15.04
11:30
Novi Å eher
Pobjeda
3
1
15.04.2023 11:30 3 : 1
15.04
11:30
Baton 1
Famos (V)
5
0
15.04.2023 11:30 5 : 0
15.04
13:00
Željezničar
Slavija
5
1
15.04.2023 13:00 5 : 1
15.04
16:00
Famos (H)
Radnik
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
11:00
Mladost
Å ampion
1
11
15.04.2023 11:00 1 : 11
15.04
13:30
Baton 2
Miske - Akademija
0
2
15.04.2023 13:30 0 : 2
15.04
10:00
Željezničar
AF Devetka
0
1
15.04.2023 10:00 0 : 1
15.04
10:00
Romanija
FA Akademika
0
10
15.04.2023 10:00 0 : 10
15.04
10:00
Igman
Mlade Nade
2
0
15.04.2023 10:00 2 : 0
15.04
11:00
Betaklub Tango
Radnički
0
2
15.04.2023 11:00 0 : 2
15.04
12:00
Zvijezda
Gornji Rahić
3
0
15.04.2023 12:00 3 : 0
15.04
11:00
Perfekt
Gradina
2
1
15.04.2023 11:00 2 : 1
15.04
11:00
ŠF Živinice 22
Proleter
4
1
15.04.2023 11:00 4 : 1
15.04
11:00
Slaven
Bambi
2
0
15.04.2023 11:00 2 : 0
15.04
11:00
Sloboda
Konjuh
4
0
15.04.2023 11:00 4 : 0
15.04
11:00
Budućnost
Kolibri
3
2
15.04.2023 11:00 3 : 2
15.04
10:30
Zrinjski
Velež
0
3
15.04.2023 10:30 0 : 3
15.04
10:30
Brotnjo
Branitelj
7
3
15.04.2023 10:30 7 : 3
15.04
11:30
Blagaj
GOÅ K
0
5
15.04.2023 11:30 0 : 5
15.04
11:30
Drinovci
Å ator
2
0
15.04.2023 11:30 2 : 0
15.04
11:30
Tomislav
Sloga
3
0
15.04.2023 11:30 3 : 0
15.04
11:30
KameŔnica
Å ujica
2
2
15.04.2023 11:30 2 : 2
15.04
11:30
Kupres 97
Troglav 1918
0
3
15.04.2023 11:30 0 : 3
15.04
12:00
Sloboda
Krupa
2
1
15.04.2023 12:00 2 : 1
15.04
16:45
Rudar Prijedor
Spartak 2013
0
4
15.04.2023 16:45 0 : 4
15.04
12:00
LaktaŔi
Tekstilac
0
3
15.04.2023 12:00 0 : 3
15.04
12:00
Proleter
Modriča Alfa
0
2
15.04.2023 12:00 0 : 2
15.04
12:00
Polet 1926
Ljubić
4
3
15.04.2023 12:00 4 : 3
15.04
12:00
Mineral
Željezničar
1
1
15.04.2023 12:00 1 : 1
15.04
12:00
Full Time
Radnik
1
5
15.04.2023 12:00 1 : 5
15.04
12:00
Pelagićevo
Podrinje
7
1
15.04.2023 12:00 7 : 1
15.04
12:00
Radnički 1971
Borac
5
1
15.04.2023 12:00 5 : 1
15.04
11:30
Slaven
Borac
1
4
15.04.2023 11:30 1 : 4
15.04
11:30
Brdo
FSA
0
5
15.04.2023 11:30 0 : 5
15.04
13:00
Ljubija
Gomjenica
0
3
15.04.2023 13:00 0 : 3
15.04
12:00
Dubrave
Crni vrh
13
1
15.04.2023 12:00 13 : 1
15.04
10:00
13 skojevki
Lijevče
1
2
15.04.2023 10:00 1 : 2
15.04
11:30
Progres
BSK
0
8
15.04.2023 11:30 0 : 8
BSK
15.04
11:00
Džaja
Čelinac
0
2
15.04.2023 11:00 0 : 2
15.04
09:00
Borac
Krajina
2
0
15.04.2023 09:00 2 : 0
15.04
10:00
Podgrmeč
Mladost
8
0
15.04.2023 10:00 8 : 0
15.04
10:00
KrajiŔnik
ABC
7
0
15.04.2023 10:00 7 : 0
ABC
15.04
15:00
Radnički
Gomila
12
0
15.04.2023 15:00 12 : 0
15.04
10:00
Krajina
Mladost (PC)
8
0
15.04.2023 10:00 8 : 0
15.04
10:00
Bosna
Čelik
3
1
15.04.2023 10:00 3 : 1
15.04
10:00
Bosna
Rudar (B)
15.04.2023 10:00
15.04
10:00
TOÅ K
Simm Bau
1
3
15.04.2023 10:00 1 : 3
15.04
15:30
Nemila
Borac
1
1
15.04.2023 15:30 1 : 1
15.04
10:00
Krivaja
MoŔevac
0
2
15.04.2023 10:00 0 : 2
15.04
10:00
Don Bosco
Žepče 1919
5
0
15.04.2023 10:00 5 : 0
15.04
10:00
Novi Å eher
Pobjeda
0
5
15.04.2023 10:00 0 : 5
15.04
10:00
Slavija
Radnik
3
1
15.04.2023 10:00 3 : 1
15.04
11:00
Željezničar
Sarajevo
2
5
15.04.2023 11:00 2 : 5
15.04
12:30
Olimp
JAcademy
0
5
15.04.2023 12:30 0 : 5
15.04
15:00
Sparta
Baton
9
0
15.04.2023 15:00 9 : 0
15.04
16:30
Sokolac
Sparta
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
11:00
Juve
IlijaÅ”
0
6
15.04.2023 11:00 0 : 6
15.04
12:00
Željezničar
Fair - Play
0
2
15.04.2023 12:00 0 : 2
15.04
12:00
Šantići
Rudar
3
0
15.04.2023 12:00 3 : 0
15.04
12:00
Brnjaci
Nova Bila
3
1
15.04.2023 12:00 3 : 1
15.04
12:00
KreŔevo
Rijeka
0
7
15.04.2023 12:00 0 : 7
15.04
16:00
Sport Prevent
VlaÅ”ić
5
1
15.04.2023 16:00 5 : 1
15.04
10:00
Betaklub Tango
Radnički
0
1
15.04.2023 10:00 0 : 1
15.04
11:00
Zvijezda
Gornji Rahić
3
0
15.04.2023 11:00 3 : 0
15.04
10:00
Perfekt
Gradina
2
1
15.04.2023 10:00 2 : 1
15.04
10:00
ŠF Živinice 22
Proleter
3
0
15.04.2023 10:00 3 : 0
15.04
10:00
Slaven
Bambi
0
6
15.04.2023 10:00 0 : 6
15.04
10:00
Sloboda
Konjuh
10
1
15.04.2023 10:00 10 : 1
15.04
10:00
Budućnost
Kolibri
5
1
15.04.2023 10:00 5 : 1
15.04
17:00
Sloboda
Tuzla Siti
1
3
15.04.2023 17:00 1 : 3
15.04
10:00
Mladost (T)
Rudar
6
0
15.04.2023 10:00 6 : 0
15.04
11:00
Miri
Eurogol
0
1
15.04.2023 11:00 0 : 1
15.04
10:00
Svatovac
Rijeka
7
1
15.04.2023 10:00 7 : 1
15.04
17:00
SFK 2000
Lokomotiva
3
0
15.04.2023 17:00 3 : 0
15.04
16:00
Emina
Borac
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Iskra
Libero
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
14:00
Radnik Bumerang
Fortuna
3
1
15.04.2023 14:00 3 : 1
15.04
16:00
Å iroki Brijeg
Mladost
21
0
15.04.2023 16:00 21 : 0
15.04
18:30
Respekt
VogoŔća
0
6
15.04.2023 18:30 0 : 6
15.04
16:00
Brotnjo
FK Sloboda
0
4
15.04.2023 16:00 0 : 4
15.04
17:00
Spartak
Sloga
15.04.2023 17:00
15.04
17:00
Crvena zvezda
TSC
4
0