XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 396 utakmica za dan
Nedelja, 23 April 2023


Fudbal

Velež
Mostar
0 : 1
Zrinjski
Mostar
23.04.2023 20:30
Velež
0 : 1
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
23.04.2023 18:00
Sarajevo
1 : 0
Tuzla City
PosuŔje
PosuŔje
1 : 0
Leotar
Trebinje
23.04.2023 16:00
PosuŔje
1 : 0
Leotar
Omarska
Omarska
0 : 0
Tekstilac
Derventa
23.04.2023 16:30
Omarska
0 : 0
Tekstilac
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 1
Drina
Zvornik
23.04.2023 16:30
Sloboda (MG)
2 : 1
Drina
Jedinstvo
Žeravica
0 : 3
Borac (KD)
Kozarska Dubica
23.04.2023 16:30
Jedinstvo
0 : 3
Borac (KD)
Gorica
Å ipovo
0 : 0
BSK
Banja Luka
23.04.2023 16:30
Gorica
0 : 0
BSK
Ukrina
Čečava
0 : 2
Sloga (S)
Srbac
23.04.2023 16:30
Ukrina
0 : 2
Sloga (S)
Čelinac
Čelinac
1 : 0
FSA
Prijedor
23.04.2023 16:30
Čelinac
1 : 0
FSA
Brdo
Hambarine
3 : 0
Dubrave
Dubrave
23.04.2023 16:30
Brdo
3 : 0
Dubrave
Podrinje
TrÅ”ić
1 : 4
Romanija
Pale
23.04.2023 16:30
Podrinje
1 : 4
Romanija
Glasinac 1936
Sokolac
0 : 0
Guber
Srebrenica
23.04.2023 16:30
Glasinac 1936
0 : 0
Guber
Krajina
Banja Luka
6 : 1
Slaven
Dobrljin
23.04.2023 17:00
Krajina
6 : 1
Slaven
Svodna
Svodna
0 : 4
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
23.04.2023 17:00
Svodna
0 : 4
Sloga DIPO
Sloga
Saničani-Rakelići
1 : 1
Budućnost
Banja Luka
23.04.2023 17:00
Sloga
1 : 1
Budućnost
LauÅ”
Banja Luka
7 : 0
13 Skojevki
Grbavci
23.04.2023 17:00
LauÅ”
7 : 0
13 Skojevki
Polet KrajiŔnik
Ramići-Dragočaj
1 : 3
Plamen
Donje Vodičevo
23.04.2023 17:00
Polet KrajiŔnik
1 : 3
Plamen
Vučijak
Majevac
0 : 5
Hajduk (B)
BatkuŔa
23.04.2023 16:30
Vučijak
0 : 5
Hajduk (B)
Sloga
Dugo Polje
3 : 0
Ozren
Petrovo
23.04.2023 16:30
Sloga
3 : 0
Ozren
Crvena zvijezda
Obudovac
4 : 2
Pridjel
Pridjel Donji
23.04.2023 16:30
Crvena zvijezda
4 : 2
Pridjel
Hajduk (K)
Kožuhe
2 : 1
Skugrić
Skugrić
23.04.2023 16:30
Hajduk (K)
2 : 1
Skugrić
Mladost (VO)
Velika Obarska
0 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
23.04.2023 16:00
Mladost (VO)
0 : 1
Zadrugar
Jedinstvo
Roćević
6 : 0
Budućnost
Skelani
23.04.2023 16:00
Jedinstvo
6 : 0
Budućnost
Omladinac
Potočari
2 : 3
Lokomotiva
Brčko
23.04.2023 16:00
Omladinac
2 : 3
Lokomotiva
Lokanj
Lokanj
23.04.2023
16:30
Drina
Batar
23.04.2023 16:30
Lokanj
:
Drina
Janja 2009
Janja
1 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
23.04.2023 16:00
Janja 2009
1 : 0
OFK Brezik
Birač
Derventa
2 : 3
OFK Trnovica
Trnovica
23.04.2023 16:00
Birač
2 : 3
OFK Trnovica
Berek 1975
Prijedor
6 : 0
Rasavci
Rasavci
23.04.2023 16:30
Berek 1975
6 : 0
Rasavci
Ravan
Međeđa
2 : 1
Knežopoljac
Knežica
23.04.2023 16:30
Ravan
2 : 1
Knežopoljac
Kozara
Donji Orlovci
3 : 0
Podgrmeč
OŔtra Luka
23.04.2023 16:30
Kozara
3 : 0
Podgrmeč
Brzi
Busnovi
1 : 2
Ljubija
Ljubija
23.04.2023 16:30
Brzi
1 : 2
Ljubija
Gomjenica
Prijedor
11 : 1
MoŔtanica
Božići
23.04.2023 16:30
Gomjenica
11 : 1
MoŔtanica
Kozara
Turjak
1 : 0
Laminci
Laminci
23.04.2023 17:30
Kozara
1 : 0
Laminci
Borac (Å )
Å ibovska
2 : 2
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
23.04.2023 17:30
Borac (Å )
2 : 2
Mladi KrajiŔnik
Borac (MaÅ”.)
MaÅ”ići
0 : 5
Potkozarje
Aleksandrovac
23.04.2023 17:30
Borac (MaÅ”.)
0 : 5
Potkozarje
Biseri
Čatrnja
2 : 0
Obradovac
GradiŔka
23.04.2023 17:30
Biseri
2 : 0
Obradovac
Župa
Milosavci
1 : 3
Bratstvo
Kozinci
23.04.2023 17:30
Župa
1 : 3
Bratstvo
Borac (Mag.)
Maglajani
0 : 0
Omladinac
Brestovčina
23.04.2023 17:30
Borac (Mag.)
0 : 0
Omladinac
Omladinac
Banja Luka
1 : 1
Borac
Drvar
23.04.2023 16:30
Omladinac
1 : 1
Borac
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 3
Rekreativo
Banja Luka
23.04.2023 16:30
Gomionica
2 : 3
Rekreativo
Sloga Nektar
Potkozarje
3 : 0
Zmijanje
Kola
23.04.2023 16:30
Sloga Nektar
3 : 0
Zmijanje
Sloboda
Piskavica
0 : 3
Karanovac
Karanovac
23.04.2023 16:30
Sloboda
0 : 3
Karanovac
Borac (O)
Osinja
1 : 4
Rudar
Stanari
23.04.2023 16:30
Borac (O)
1 : 4
Rudar
Sloboda GS
Grabovica
0 : 1
Borac (K)
Kotorsko
23.04.2023 16:30
Sloboda GS
0 : 1
Borac (K)
Zadrugar
Sijekovac
3 : 0
Polet
Podnovlje
23.04.2023 16:30
Zadrugar
3 : 0
Polet
Vranjak
Vranjak
0 : 3
Bratstvo
Donja Dubica
23.04.2023 16:30
Vranjak
0 : 3
Bratstvo
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
3 : 1
Trebavac
Vranjak
23.04.2023 16:30
Mladost (ST)
3 : 1
Trebavac
Crvena zvijezda
Gajevi
2 : 1
Pelagićevo 21
Pelagićevo
23.04.2023 16:30
Crvena zvijezda
2 : 1
Pelagićevo 21
Sloga
JakeÅ”
6 : 3
Dobor
Modriča
23.04.2023 16:30
Sloga
6 : 3
Dobor
Partizan
Koprivna
2 : 1
Mladost (D)
Dobrinja
23.04.2023 16:30
Partizan
2 : 1
Mladost (D)
Zadrugar
Tarevci
0 : 2
Posavina
MiloŔevac
23.04.2023 19:30
Zadrugar
0 : 2
Posavina
Sloga 73
Ždreban
3 : 5
Crkvina
Crkvina
23.04.2023 16:30
Sloga 73
3 : 5
Crkvina
Kladari Gornji
Kladari Gornji
0 : 3
ViŔnjik
Modriča
23.04.2023 16:30
Kladari Gornji
0 : 3
ViŔnjik
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
5 : 2
Gredice
Gredice
23.04.2023 16:30
Bobetino Brdo
5 : 2
Gredice
Mladost (S)
Sandići
4 : 0
Jugović
Gredice
23.04.2023 16:30
Mladost (S)
4 : 0
Jugović
Mladost (L)
Lončari
9 : 2
Grčica
Brčko
23.04.2023 16:30
Mladost (L)
9 : 2
Grčica
Strijelac
Tutnjevac
4 : 1
Crvena zvijezda
Donji Žabar
23.04.2023 16:30
Strijelac
4 : 1
Crvena zvijezda
Jedinstvo
KoretaŔi
2 : 1
Zadrugar
Bukvik
23.04.2023 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Zadrugar
Obilić
KrepÅ”ić
0 : 2
Majevica
Lopare
23.04.2023 16:30
Obilić
0 : 2
Majevica
Semberija
Popovi
3 : 1
Kolektiv
MeđaÅ”i
23.04.2023 16:30
Semberija
3 : 1
Kolektiv
Balatun
Balatun
0 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
23.04.2023 16:30
Balatun
0 : 0
Jedinstvo
VSK
Velino Selo
4 : 0
Gorica
Pučile
23.04.2023 16:30
VSK
4 : 0
Gorica
Panteri
Zagoni
3 : 1
Borac
Trnjaci
23.04.2023 16:30
Panteri
3 : 1
Borac
Branjevo
Branjevo
4 : 2
Borac
Osmaci
23.04.2023 16:00
Branjevo
4 : 2
Borac
Mladost
Divič
2 : 1
Polet
Kravica
23.04.2023 16:00
Mladost
2 : 1
Polet
Jasenica
Jasenica
2 : 1
Pecka
Roćević
23.04.2023 16:00
Jasenica
2 : 1
Pecka
Čelopek
Čelopek
2 : 4
Radnički
Karakaj
23.04.2023 16:00
Čelopek
2 : 4
Radnički
Kiseljak
Koprivna
0 : 0
7. Republika
Svodna
23.04.2023 16:30
Kiseljak
0 : 0
7. Republika
Bratstvo
Orahova
1 : 4
Sloboda
Donji Podgradci
23.04.2023 17:00
Bratstvo
1 : 4
Sloboda
Kalemi
Trebovljani
4 : 1
Romanovci
Romanovci
23.04.2023 17:00
Kalemi
4 : 1
Romanovci
Vilusi
Vilusi
0 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
23.04.2023 17:00
Vilusi
0 : 1
Stevan Dukić
Crvena zemlja
Nova Ves
2 : 5
Polet
Mali SitneŔi
23.04.2023 17:30
Crvena zemlja
2 : 5
Polet
Budućnost
Donji Galjipovci
4 : 1
Tamaris
Mrčevci
23.04.2023 17:30
Budućnost
4 : 1
Tamaris
Vrbas
Prijebljezi
0 : 2
Bratstvo
Povelič
23.04.2023 17:30
Vrbas
0 : 2
Bratstvo
Mladost
Bajinci
0 : 5
Obilić PP
Kladari
23.04.2023 11:00
Mladost
0 : 5
Obilić PP
Mladost
Trnjaci
2 : 2
Krbeti
Krbeti
23.04.2023 11:00
Mladost
2 : 2
Krbeti
Sveti Jovan
Donji Brezik
1 : 3
Sloboda
Mrtvica
23.04.2023 11:00
Sveti Jovan
1 : 3
Sloboda
Stević Jovan
VrŔani
4 : 2
Ljeljenča
Ljeljenča
23.04.2023 16:30
Stević Jovan
4 : 2
Ljeljenča
Piperci
Piperci
1 : 3
Sloga
Donja Bukovica
23.04.2023 10:30
Piperci
1 : 3
Sloga
Budućnost
Ravno Polje
1 : 0
Borac
Ugljevička Obrijež
23.04.2023 16:30
Budućnost
1 : 0
Borac
Proleter
Gornji Dragaljevac
2 : 2
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
23.04.2023 16:30
Proleter
2 : 2
Magnojević 2001
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
23.04.2023 16:30
Koridor 2011
1 : 1
Omladinac
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 2
Majevica
Donje Zabrđe
23.04.2023 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Majevica
Polet
Gornji Kojčinovac
5 : 2
Tavna
Banjica
23.04.2023 16:30
Polet
5 : 2
Tavna
KoviljuŔe
Bijeljina
2 : 2
Modran
Modran
23.04.2023 10:30
KoviljuŔe
2 : 2
Modran
Kovačići 08
Kovačići
1 : 2
Pobjeda
TrijeŔnica
23.04.2023 16:30
Kovačići 08
1 : 2
Pobjeda
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
5 : 1
Glogovac
Glogovac
23.04.2023 16:30
OFK Crnjelovo
5 : 1
Glogovac
Sloga
Dazdarevo
2 : 0
OFK Batković
Batković
23.04.2023 16:30
Sloga
2 : 0
OFK Batković
Sloga United
Bijeljina
0 : 1
Zenit
Bijeljina
23.04.2023 16:30
Sloga United
0 : 1
Zenit
Sloboda
Donji Dragaljevac
4 : 1
Sava
Gradac
23.04.2023 10:30
Sloboda
4 : 1
Sava
Nacional
Bijeljina
3 : 0
Buk
Gornja Bukovica
23.04.2023 10:30
Nacional
3 : 0
Buk
Simm-Bau
Kosova
0 : 0
Goražde
Goražde
23.04.2023 17:00
Simm-Bau
0 : 0
Goražde
Radnik
Hadžići
2 : 1
Budućnost
Banovići
23.04.2023 17:00
Radnik
2 : 1
Budućnost
Mladost
Doboj/Kakanj
1 : 1
GOÅ K
Gabela
23.04.2023 17:00
Mladost
1 : 1
GOÅ K
Radnički
Lukavac
0 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
23.04.2023 17:00
Radnički
0 : 1
Tomislav
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
TOÅ K
TeŔanj
23.04.2023 17:00
Jedinstvo
1 : 2
TOÅ K
Stupčanica
Olovo
2 : 0
Rudar
Kakanj
23.04.2023 17:00
Stupčanica
2 : 0
Rudar
Travnik
Travnik
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
23.04.2023 17:00
Travnik
2 : 1
Bratstvo
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Gradina
Srebrenik
23.04.2023 17:00
Zvijezda
1 : 0
Gradina
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
23.04.2023 17:00
Novi Travnik
1 : 0
Podgrmeč
Sloga
Bosanska Otoka
7 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
23.04.2023 17:00
Sloga
7 : 1
Rudar (HB)
Kiseljak
Kiseljak
1 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
23.04.2023 17:00
Kiseljak
1 : 1
Rudar (K)
Romari
Vitez
4 : 0
NK Vitez
Vitez
23.04.2023 17:00
Romari
4 : 0
NK Vitez
Iskra
Bugojno
4 : 0
Brnjaci
Brnjaci
23.04.2023 17:00
Iskra
4 : 0
Brnjaci
Krajina
Cazin
1 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
23.04.2023 17:00
Krajina
1 : 1
Bratstvo
VlaÅ”ić
Turbe
1 : 3
Vitez
Bužim
23.04.2023 17:00
VlaÅ”ić
1 : 3
Vitez
Priluk
Priluk
7 : 1
Prokosovići
Prokosovići
23.04.2023 17:00
Priluk
7 : 1
Prokosovići
Napredak
Matići
3 : 0
Bosna(K)
Kalesija
23.04.2023 17:00
Napredak
3 : 0
Bosna(K)
Mladost (M)
MaleÅ”ići
1 : 0
Sloga
TojÅ”ići
23.04.2023 17:00
Mladost (M)
1 : 0
Sloga
Odžak 102
Odžak
3 : 4
Orahovica 74
Orahovica
23.04.2023 17:00
Odžak 102
3 : 4
Orahovica 74
Lokomotiva
Miričina
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
23.04.2023 17:00
Lokomotiva
4 : 0
Gornji Rahić
Svatovac
Poljice
4 : 2
Mladost (K)
Kikači
23.04.2023 17:00
Svatovac
4 : 2
Mladost (K)
DizdaruŔa
Brčko
1 : 3
Seona
Seona
23.04.2023 17:00
DizdaruŔa
1 : 3
Seona
Bosna (M)
Mionica
3 : 0
Dinamo
Donja Mahala
23.04.2023 17:00
Bosna (M)
3 : 0
Dinamo
Bosna
Visoko
3 : 3
Kolina
Ustikolina
23.04.2023 17:00
Bosna
3 : 3
Kolina
Žepče
Žepče
2 : 0
Baton
Sarajevo
23.04.2023 17:00
Žepče
2 : 0
Baton
MoŔevac
MoŔevac
1 : 2
Borac
Jelah
23.04.2023 13:00
MoŔevac
1 : 2
Borac
UNIS
VogoŔća
2 : 1
Usora
Žabljak-Usora
23.04.2023 17:00
UNIS
2 : 1
Usora
Azot
Vitkovići
1 : 4
Famos
Hrasnica
23.04.2023 17:00
Azot
1 : 4
Famos
Čelik
Zenica
1 : 0
Natron
Maglaj
23.04.2023 19:00
Čelik
1 : 0
Natron
Krivaja
Zavidovići
4 : 0
Rudar
Breza
23.04.2023 17:00
Krivaja
4 : 0
Rudar
MoŔćanica
Sarajevo
1 : 0
IlijaÅ”
IlijaÅ”
23.04.2023 17:00
MoŔćanica
1 : 0
IlijaÅ”
Neum
Neum
3 : 1
Turbina
Jablanica
23.04.2023 17:00
Neum
3 : 1
Turbina
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
2 : 0
Troglav 1918
Livno
23.04.2023 17:00
Sloga
2 : 0
Troglav 1918
Rama
Prozor-Rama
1 : 2
LjubuŔki
LjubuŔki
23.04.2023 17:00
Rama
1 : 2
LjubuŔki
Brotnjo
Čitluk
6 : 0
Čapljina
Čapljina
23.04.2023 17:00
Brotnjo
6 : 0
Čapljina
Grude
Grude
0 : 1
Stolac
Stolac
23.04.2023 17:00
Grude
0 : 1
Stolac
KameŔnica
Podhum
0 : 1
ViÅ”ići
ViÅ”ići
23.04.2023 17:00
KameŔnica
0 : 1
ViÅ”ići
KruŔevo
KruŔevo
2 : 1
Klis
Buturović Polje
23.04.2023 17:00
KruŔevo
2 : 1
Klis
Željezničar
Bosanska Krupa
2 : 2
Omladinac 75
Pokoj
23.04.2023 17:00
Željezničar
2 : 2
Omladinac 75
Ključ
Ključ
3 : 2
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
23.04.2023 17:00
Ključ
3 : 2
Mladost 1938
Omladinac
Sanica
2 : 7
Borac
Izačić
23.04.2023 17:00
Omladinac
2 : 7
Borac
Brekovica 78
Brekovica
1 : 7
Bajer 99
Velagići
23.04.2023 17:00
Brekovica 78
1 : 7
Bajer 99
Sloga (P)
Prud
3 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
23.04.2023 17:00
Sloga (P)
3 : 1
Mladi zadrugar
Dragovoljac
Novo Selo
1 : 0
HAÅ K Napredak
Ulović
23.04.2023 17:00
Dragovoljac
1 : 0
HAÅ K Napredak
Sloga (T)
Tolisa
3 : 2
Hajduk
OraŔje
23.04.2023 17:00
Sloga (T)
3 : 2
Hajduk
Mladost 78
Donje Vukovije
7 : 1
Slaven
Živinice
23.04.2023 17:00
Mladost 78
7 : 1
Slaven
Željezničar
Jelovče Selo
1 : 0
Slatina
BaŔigovci
23.04.2023 17:00
Željezničar
1 : 0
Slatina
Vražići 92
Vražići
1 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
23.04.2023 17:00
Vražići 92
1 : 1
Jedinstvo 1952
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
2 : 0
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
23.04.2023 17:00
Ingram
2 : 0
Mladost (GŽ)
Omladinac 68
Mionica
2 : 1
Trebava
Donja Zelinja
23.04.2023 17:00
Omladinac 68
2 : 1
Trebava
Mladost (P)
Puračić
2 : 0
DSK
Devetak
23.04.2023 17:00
Mladost (P)
2 : 0
DSK
Rijeka
Šerići
1 : 0
Rainci
Gornji Rainci
23.04.2023 17:00
Rijeka
1 : 0
Rainci
Pobjeda
TeŔanjka
1 : 0
Fortuna
Zenica
23.04.2023 16:30
Pobjeda
1 : 0
Fortuna
Novi Å eher
Novi Å eher
2 : 4
Borac
Tetovo -Zenica
23.04.2023 16:30
Novi Å eher
2 : 4
Borac
VareÅ”
VareÅ”
0 : 2
Nemila
Nemila
23.04.2023 16:30
VareÅ”
0 : 2
Nemila
Napredak
Å ije
1 : 0
Zmaj
Buzić Mahala
23.04.2023 16:30
Napredak
1 : 0
Zmaj
Steel City
Zenica
4 : 2
LijeŔeva
LijeŔeva
23.04.2023 16:30
Steel City
4 : 2
LijeŔeva
Sporting
Zenica
0 : 3
Proleter
Makljenovac
23.04.2023
Sporting
0 : 3
Proleter
Saobraćajac
Sarajevo
4 : 0
Stup
Sarajevo
23.04.2023 11:00
Saobraćajac
4 : 0
Stup
Vratnik
Sarajevo
1 : 3
Igman
Ilidža
23.04.2023 12:00
Vratnik
1 : 3
Igman
Respekt
Sarajevo
0 : 6
Mladost
Župča
23.04.2023 20:30
Respekt
0 : 6
Mladost
Omadinac
Doglodi-Stup
4 : 3
Pofalićki
Sarajevo
23.04.2023 14:30
Omadinac
4 : 3
Pofalićki
SAÅ K Napredak
Sarajevo
1 : 4
Hrid
Sarajevo
23.04.2023 17:30
SAÅ K Napredak
1 : 4
Hrid
Ozren
Semizovac
3 : 0
Bojnik
Bojnik
23.04.2023 15:30
Ozren
3 : 0
Bojnik
Fortuna
Mostar
2 : 0
Cim
Cim
23.04.2023 15:00
Fortuna
2 : 0
Cim
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 6
Neretva 2020
Čeljevo
23.04.2023 16:00
Branitelj
2 : 6
Neretva 2020
Kupres 97
Kupres
1 : 2
Mesihovina
Mesihovina
23.04.2023 16:30
Kupres 97
1 : 2
Mesihovina
Junak
Srđevići
4 : 3
Å ator
Glamoč
23.04.2023 16:30
Junak
4 : 3
Å ator
Å ujica
Å ujica
5 : 0
Rakitno
Rakitno
23.04.2023 16:30
Å ujica
5 : 0
Rakitno
Lugovi
Lugovi
2 : 1
Nova Bila
Nova Bila
23.04.2023 17:00
Lugovi
2 : 1
Nova Bila
KreŔevo
KreŔevo
2 : 2
Busovača
Busovača
23.04.2023 17:00
KreŔevo
2 : 2
Busovača
Šantići
Šantići
0 : 3
Kaćuni
Kaćuni
23.04.2023 17:00
Šantići
0 : 3
Kaćuni
Fojnica
Fojnica
0 : 0
Bilalovac
Bilalovac
23.04.2023 17:00
Fojnica
0 : 0
Bilalovac
Dnoluka
KruŔčica
5 : 1
Gorica
Guča Gora
23.04.2023 17:00
Dnoluka
5 : 1
Gorica
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
2 : 1
Sport Prevent
Bugojno
23.04.2023 17:00
Sloga
2 : 1
Sport Prevent
Karaula
Karaula
3 : 3
Bobovac
Nević Polje
23.04.2023 17:00
Karaula
3 : 3
Bobovac
Radnik
Donji Vakuf
1 : 1
Jajce
Jajce
23.04.2023 17:00
Radnik
1 : 1
Jajce
Pribava
Pribava
4 : 0
Željezničar
DoboŔnica
23.04.2023 17:00
Pribava
4 : 0
Željezničar
Rudar
Zagorje
5 : 1
Å pionica 1953
Å pionica
23.04.2023 17:00
Rudar
5 : 1
Å pionica 1953
Mladost (B)
Velika Brijesnica
5 : 1
Jedinstvo (H)
Huskići
23.04.2023 17:00
Mladost (B)
5 : 1
Jedinstvo (H)
Stjepan Polje
Stjepan Polje
1 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
23.04.2023 17:00
Stjepan Polje
1 : 1
Jedinstvo (L)
BSK
Bokavići
4 : 1
25 maj
Uroža
23.04.2023 17:00
BSK
4 : 1
25 maj
Sloga
Bikodže
4 : 5
Mladost (D)
Doborovci
23.04.2023 17:00
Sloga
4 : 5
Mladost (D)
Turija
Turija
2 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
23.04.2023 17:00
Turija
2 : 0
Bukovik
Čelić
Čelić
10 : 1
OFK Vida
Vida
23.04.2023 17:00
Čelić
10 : 1
OFK Vida
Sloboda
Kerep
1 : 0
Graničar
Brezovo Polje
23.04.2023 17:00
Sloboda
1 : 0
Graničar
12 decembar
Rajska
5 : 0
Voćar
Šatorovići
23.04.2023 17:00
12 decembar
5 : 0
Voćar
Biberovo Polje
Biberovo Polje
1 : 1
Mladost
Tinja
23.04.2023 17:00
Biberovo Polje
1 : 1
Mladost
OFK Međiđa
Donja Međiđa
9 : 1
Koraj
Koraj
23.04.2023 17:00
OFK Međiđa
9 : 1
Koraj
Omladinac RMU
Đurđevik
8 : 0
Omazići 1937
Omazići
23.04.2023 17:00
Omladinac RMU
8 : 0
Omazići 1937
Partizan
Kiseljak
1 : 3
Mladost (Solina)
Solina
23.04.2023 17:00
Partizan
1 : 3
Mladost (Solina)
Jablanica
Barice
3 : 1
KruŔik
Gornje Vukovije
23.04.2023 17:00
Jablanica
3 : 1
KruŔik
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
4 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
23.04.2023 17:00
Mladost (GT)
4 : 1
OFK Tuzla
Rudar
Bukinje
4 : 0
Mladost (Suha)
Suha
23.04.2023 17:00
Rudar
4 : 0
Mladost (Suha)
Mladost (V)
Vidovice
2 : 1
Ratkovići
Ratkovići
23.04.2023 17:00
Mladost (V)
2 : 1
Ratkovići
Jedinstvo
Donje Dubrave
3 : 2
Vrana
Banovići Selo
23.04.2023 11:00
Jedinstvo
3 : 2
Vrana
Stupari
Stupari
0 : 3
Toplice
Gornja Lukavica
23.04.2023 11:00
Stupari
0 : 3
Toplice
Oskova
Oskova
3 : 0
Srnica
TreŔtenica
23.04.2023 11:00
Oskova
3 : 0
Srnica
Kralupi
Kralupi
2 : 1
MoŔtre
MoŔtre
23.04.2023 17:00
Kralupi
2 : 1
MoŔtre
Napredak 1955
Radovlje
1 : 2
Gračanica
Gračanica
23.04.2023 14:30
Napredak 1955
1 : 2
Gračanica
Poriječani
Poriječani
12 : 0
Ljiljan
Zimča
23.04.2023 14:30
Poriječani
12 : 0
Ljiljan
KoloÅ”ići
KoloÅ”ići
0 : 0
Dijamant
Građevac
23.04.2023 17:00
KoloÅ”ići
0 : 0
Dijamant
Čukarički
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
23.04.2023 18:30
Čukarički
1 : 0
Partizan
Javor Matis
Ivanjica
0 : 0
Radnik
Surdulica
23.04.2023 16:30
Javor Matis
0 : 0
Radnik
Dečić
Tuzi
3 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
23.04.2023 19:00
Dečić
3 : 0
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
2 : 1
Rudar
Pljevlja
23.04.2023 20:00
Budućnost
2 : 1
Rudar
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Sutjeska
NikÅ”ić
23.04.2023 18:00
Iskra
0 : 2
Sutjeska
Mornar
Bar
0 : 1
Arsenal
Tivat
23.04.2023 13:00
Mornar
0 : 1
Arsenal
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 1
Jezero
Plav
23.04.2023 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Jezero
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
0 : 4
West Ham United
London
23.04.2023 15:00
AFC Bournemouth
0 : 4
West Ham United
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
6 : 1
Tottenham Hotspur
London
23.04.2023 15:00
Newcastle United
6 : 1
Tottenham Hotspur
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 0
RB Leipzig
Leipzig
23.04.2023 17:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 0
RB Leipzig
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
0 : 1
1. FC Union Berlin
Berlin
23.04.2023 19:30
Borussia M'gladbach
0 : 1
1. FC Union Berlin
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
4 : 0
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
23.04.2023 15:30
SC Freiburg
4 : 0
FC Schalke 04
AC Ajaccio
0 : 0
Stade Brestois 29
23.04.2023 15:00
AC Ajaccio
0 : 0
Stade Brestois 29
FC Nantes
2 : 2
Troyes
Troyes
23.04.2023 15:00
FC Nantes
2 : 2
Troyes
Lorient
Lorient
0 : 1
Toulouse
Toulouse
23.04.2023 15:00
Lorient
0 : 1
Toulouse
Montpellier
Montpellier
1 : 0
Stade Rennais
23.04.2023 17:05
Montpellier
1 : 0
Stade Rennais
OGC Nice
1 : 2
Clermont Foot 63
23.04.2023 15:00
OGC Nice
1 : 2
Clermont Foot 63
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 2
Olympique de Marseille
23.04.2023 20:45
Olympique Lyonnais
1 : 2
Olympique de Marseille
Stade de Reims
0 : 2
RC Strasbourg
23.04.2023 13:00
Stade de Reims
0 : 2
RC Strasbourg
Empoli
Empoli
0 : 3
Inter
Milan
23.04.2023 12:30
Empoli
0 : 3
Inter
Juventus
Torino
0 : 1
Napoli
Napoli
23.04.2023 20:45
Juventus
0 : 1
Napoli
Milan
Milano
2 : 0
Lecce
Lecce
23.04.2023 18:00
Milan
2 : 0
Lecce
Monza
Monza
3 : 2
Fiorentina
Firenze
23.04.2023 15:00
Monza
3 : 2
Fiorentina
Udinese
Udine
3 : 0
Cremonese
Cremona
23.04.2023 15:00
Udinese
3 : 0
Cremonese
Barcelona
Barcelona
1 : 0
AtlƩtico Madrid
Madrid
23.04.2023 16:15
Barcelona
1 : 0
AtlƩtico Madrid
Elche CF
Elche
0 : 2
Valencia
Valencia
23.04.2023 14:00
Elche CF
0 : 2
Valencia
RCD Mallorca
Palma
3 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
23.04.2023 18:30
RCD Mallorca
3 : 1
Getafe
Sevilla
Sevilla
2 : 1
Villarreal
Villarreal
23.04.2023 21:00
Sevilla
2 : 1
Villarreal
UD AlmerĆ­a
Almeria
1 : 2
Athletic Club
Bilbao
23.04.2023 21:00
UD AlmerĆ­a
1 : 2
Athletic Club
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
23.04.2023 14:00
Željezničar Sport team
2 : 2
Krupa
Velež
Mostar
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
23.04.2023 12:00
Velež
0 : 2
Željezničar
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
2 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
23.04.2023 15:00
Zvijezda 09
2 : 1
Å iroki Brijeg
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 1
Sloboda
Novi Grad
23.04.2023 12:00
Sloboda
1 : 1
Sloboda
Ljubić
Prnjavor
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
23.04.2023 10:00
Ljubić
1 : 5
Rudar Prijedor
BSK
Banja Luka
0 : 1
OFK Spartak
Banja Luka
23.04.2023 12:00
BSK
0 : 1
OFK Spartak
Ilićka 01
Brčko
4 : 1
Mineral
Teslić
23.04.2023 12:00
Ilićka 01
4 : 1
Mineral
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Modriča
Modriča
23.04.2023 12:00
Bratstvo
1 : 1
Modriča
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
23.04.2023 12:00
Lokomotiva
3 : 0
Vlasenica
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Drina
Zvornik
23.04.2023 12:00
Gradina
3 : 0
Drina
Rudar
Breza
0 : 1
Baton
Sarajevo
23.04.2023 13:30
Rudar
0 : 1
Baton
Sutjeska
Foča
2 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
23.04.2023 13:30
Sutjeska
2 : 1
IlijaÅ”
Novi Grad
Sarajevo
2 : 2
UNIS
VogoŔća
23.04.2023 13:30
Novi Grad
2 : 2
UNIS
Radnik
Hadžići
1 : 3
Igman
Ilidža
23.04.2023 12:30
Radnik
1 : 3
Igman
Famos
Hrasnica
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
23.04.2023 14:30
Famos
1 : 1
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
6 : 1
Bosna
Visoko
23.04.2023 13:30
Slavija
6 : 1
Bosna
Sport Prevent
Bugojno
3 : 2
Kiseljak
Kiseljak
23.04.2023 13:30
Sport Prevent
3 : 2
Kiseljak
Borac
Jelah
1 : 3
Iskra
Bugojno
23.04.2023 13:30
Borac
1 : 3
Iskra
Simm Bau
Kosova
2 : 2
FK Vitez
Vitez
23.04.2023 13:30
Simm Bau
2 : 2
FK Vitez
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
2 : 2
Sarajevo
Sarajevo
23.04.2023 16:30
Å iroki Brijeg
2 : 2
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
23.04.2023 13:30
Velež
1 : 2
Željezničar
Sloga
Doboj
2 : 2
Igman
Konjic
23.04.2023 16:00
Sloga
2 : 2
Igman
Leotar
Trebinje
1 : 8
Sloboda
Tuzla
23.04.2023 12:00
Leotar
1 : 8
Sloboda
Borac
Banja Luka
1 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
23.04.2023 10:00
Borac
1 : 2
Spartak 2013
Polet 1926
Brod
2 : 1
Željezničar
Doboj
23.04.2023 10:00
Polet 1926
2 : 1
Željezničar
Proleter
Teslić
0 : 4
Borac
Å amac
23.04.2023 10:00
Proleter
0 : 4
Borac
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Mineral
Banja Vrućica
23.04.2023 10:00
Ilićka 01
2 : 0
Mineral
Bratstvo
Gračanica
5 : 2
Modriča Alfa
Modriča
23.04.2023 10:00
Bratstvo
5 : 2
Modriča Alfa
Slaven
Živinice
1 : 2
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
23.04.2023 10:00
Slaven
1 : 2
Zvijezda 09
Lokomotiva
Brčko
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
23.04.2023 10:00
Lokomotiva
3 : 0
Vlasenica
Podrinje
Janja
0 : 1
Radnik
Bijeljina
23.04.2023 10:00
Podrinje
0 : 1
Radnik
Radnički
Lukavac
1 : 2
Budućnost
Banovići
23.04.2023 10:00
Radnički
1 : 2
Budućnost
Gradina
Srebrenik
0 : 2
Drina
Zvornik
23.04.2023 10:00
Gradina
0 : 2
Drina
Rudar
Breza
0 : 8
Baton
Sarajevo
23.04.2023 11:00
Rudar
0 : 8
Baton
Sutjeska
Foča
0 : 1
IlijaÅ”
IlijaÅ”
23.04.2023 11:00
Sutjeska
0 : 1
IlijaÅ”
Novi Grad
Sarajevo
2 : 1
UNIS
VogoŔća
23.04.2023 11:00
Novi Grad
2 : 1
UNIS
Radnik
Hadžići
0 : 7
Igman
Ilidža
23.04.2023 10:00
Radnik
0 : 7
Igman
Famos
Hrasnica
4 : 2
Željezničar
Sarajevo
23.04.2023 12:00
Famos
4 : 2
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Bosna
Visoko
23.04.2023 11:00
Slavija
2 : 1
Bosna
Sport Prevent
Bugojno
1 : 9
Kiseljak
Kiseljak
23.04.2023 11:00
Sport Prevent
1 : 9
Kiseljak
Borac
Jelah
0 : 4
Iskra
Bugojno
23.04.2023 11:00
Borac
0 : 4
Iskra
Simm Bau
Kosova
3 : 1
FK Vitez
Vitez
23.04.2023 11:00
Simm Bau
3 : 1
FK Vitez
Lijevče
Nova Topola
2 : 3
Sloga (S)
Srbac
23.04.2023 10:00
Lijevče
2 : 3
Sloga (S)
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 2
Sloga (T)
Trn
23.04.2023 10:00
Potkozarje
2 : 2
Sloga (T)
BSK
Banja Luka
4 : 0
Naprijed
Banja Luka
23.04.2023 11:30
BSK
4 : 0
Naprijed
Podrinje
TrÅ”ić
0 : 3
Branjevo
Branjevo
23.04.2023 11:00
Podrinje
0 : 3
Branjevo
Ključ
Ključ
0 : 1
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
23.04.2023 13:30
Ključ
0 : 1
KrajiŔnik
Fojnica
Fojnica
1 : 3
VlaÅ”ić
Turbe
23.04.2023 11:00
Fojnica
1 : 3
VlaÅ”ić
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Romanija
Pale
23.04.2023 15:00
Željezničar
4 : 0
Romanija
Famos (H)
Hrasnica
3 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
23.04.2023 17:00
Famos (H)
3 : 3
Glasinac 1936
Igman
Ilidža
1 : 5
Baton
Sarajevo
23.04.2023 19:00
Igman
1 : 5
Baton
Sokolac
Sokolac
3 : 5
FA Akademika
Sarajevo
23.04.2023 10:00
Sokolac
3 : 5
FA Akademika
Novi Grad 2
Sarajevo - Novi Grad
1 : 7
Miske - Akademija
Sarajevo
23.04.2023 10:00
Novi Grad 2
1 : 7
Miske - Akademija
Jang bojs
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
23.04.2023 10:00
Jang bojs
1 : 1
Željezničar
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
23.04.2023 14:00
Å iroki Brijeg
0 : 2
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
23.04.2023 11:30
Velež
1 : 2
Željezničar
Sloga
Doboj
7 : 0
Igman
Konjic
23.04.2023 14:00
Sloga
7 : 0
Igman
Leotar
Trebinje
2 : 2
Sloboda
Tuzla
23.04.2023 10:00
Leotar
2 : 2
Sloboda
Podrinje
Janja
0 : 2
Full Time
Karakaj
23.04.2023 12:00
Podrinje
0 : 2
Full Time
Radnik
Bijeljina
8 : 0
Zenit
Bijeljina
23.04.2023 10:00
Radnik
8 : 0
Zenit
Gomjenica
Prijedor
1 : 0
Brdo
Hambarine
23.04.2023 10:00
Gomjenica
1 : 0
Brdo
Borac
Kozarska Dubica
3 : 1
Bratstvo
Kozarac
23.04.2023 10:00
Borac
3 : 1
Bratstvo
Lijevče
Nova Topola
7 : 1
Sloga
Srbac
23.04.2023 12:00
Lijevče
7 : 1
Sloga
BSK
Banja Luka
3 : 0
Naprijed
Banja Luka
23.04.2023 10:00
BSK
3 : 0
Naprijed
Mladost Farma prom
Banja Luka
2 : 3
Budućnost
Banja Luka
23.04.2023 10:00
Mladost Farma prom
2 : 3
Budućnost
Sloga 94
Bijeljina
1 : 6
Ilićka 01
Brčko
23.04.2023 10:00
Sloga 94
1 : 6
Ilićka 01
Podrinje
TrÅ”ić
3 : 4
Branjevo
Branjevo
23.04.2023 10:00
Podrinje
3 : 4
Branjevo
Bratstvo
Bratunac
3 : 1
Birač
Derventa
23.04.2023 10:00
Bratstvo
3 : 1
Birač
Šekovići
Šekovići
2 : 2
Jadar
Nova Kasaba
23.04.2023 10:00
Šekovići
2 : 2
Jadar
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
4 : 0
Omladinac 75
Pokoj
23.04.2023 11:30
Mladost 1938
4 : 0
Omladinac 75
Kolibri
Bihać
11 : 0
Omladinac
Sanica
23.04.2023 11:30
Kolibri
11 : 0
Omladinac
Radnički (Z)
Zdena
0 : 7
Ključ
Ključ
23.04.2023 11:30
Radnički (Z)
0 : 7
Ključ
Radnički (R)
Ripač
0 : 3
OFK Bihać
Bihać
23.04.2023 11:30
Radnički (R)
0 : 3
OFK Bihać
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 6
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
23.04.2023 11:30
Bratstvo
0 : 6
KrajiŔnik
Gomila
Stijena
2 : 4
ABC
Podzvizd
23.04.2023 11:30
Gomila
2 : 4
ABC
Bilalovac
Bilalovac
0 : 1
Šantići
Šantići
23.04.2023 10:00
Bilalovac
0 : 1
Šantići
Kaćuni
Kaćuni
0 : 4
Novi Travnik
Novi Travnik
23.04.2023 10:00
Kaćuni
0 : 4
Novi Travnik
Karaula
Karaula
1 : 5
Radnik
Donji Vakuf
23.04.2023 10:00
Karaula
1 : 5
Radnik
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 3
Jajce
Jajce
23.04.2023 10:00
Sloga
0 : 3
Jajce
Mladost
Doboj - Kakanj
0 : 1
Čelik
Zenica
23.04.2023 11:30
Mladost
0 : 1
Čelik
TOÅ K
TeŔanj
7 : 2
Novi Å eher
Novi Å eher
23.04.2023 11:30
TOÅ K
7 : 2
Novi Å eher
Žepče 1919
Žepče
1 : 4
Krivaja
Zavidovići
23.04.2023 11:30
Žepče 1919
1 : 4
Krivaja
Usora
Usora - Žabljak
1 : 7
Nemila
Nemila
23.04.2023 11:30
Usora
1 : 7
Nemila
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 1
Famos (H)
Hrasnica
23.04.2023 16:00
Novi Grad 1
0 : 1
Famos (H)
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Radnik
Hadžići
23.04.2023 13:00
Željezničar
1 : 1
Radnik
Famos (V)
Vojkovići
1 : 2
Igman
ilidža
23.04.2023 12:00
Famos (V)
1 : 2
Igman
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 2
Unis
VogoŔča
23.04.2023 18:00
Novi Grad 1
0 : 2
Unis
Å ampion
Ilidža
4 : 0
Fair-Play
Sarajevo
23.04.2023 12:00
Å ampion
4 : 0
Fair-Play
Željezničar
Sarajevo
0 : 5
FA Akademika
Sarajevo
23.04.2023 17:15
Željezničar
0 : 5
FA Akademika
AF Devetka
Sarajevo
1 : 2
Baton 2
Sarajevo
23.04.2023 18:30
AF Devetka
1 : 2
Baton 2
Miske - Akademija
Sarajevo
6 : 1
Betaklub
Doglodi
23.04.2023 21:00
Miske - Akademija
6 : 1
Betaklub
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 3
Eurofudbal
Stjepan Polje
23.04.2023 11:00
Gornji Rahić
2 : 3
Eurofudbal
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Betaklub Tango
Devetak
23.04.2023 11:00
Sloboda
0 : 0
Betaklub Tango
Seona
Seona
0 : 3
Miri
Miričina
23.04.2023 10:00
Seona
0 : 3
Miri
Eurogol
Živinice
0 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
23.04.2023 11:30
Eurogol
0 : 1
OFK Tuzla
Konjuh
Kladanj
1 : 2
Slaven
Živinice
23.04.2023 16:00
Konjuh
1 : 2
Slaven
Bambi
Tuzla
0 : 3
ŠF Živinice 22
Živinice
23.04.2023 13:30
Bambi
0 : 3
ŠF Živinice 22
Bosna
Kalesija
1 : 0
Proleter
Tuzla
23.04.2023 11:00
Bosna
1 : 0
Proleter
Tuzla Siti
Simin Han
6 : 1
Eurogol
Živinoce
23.04.2023 11:00
Tuzla Siti
6 : 1
Eurogol
KruŔevo
KruŔevo
1 : 3
Zrinjski
Mostar
23.04.2023 10:30
KruŔevo
1 : 3
Zrinjski
Podrinje
Janja
1 : 4
Full Time
Karakaj
23.04.2023 13:00
Podrinje
1 : 4
Full Time
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Zenit
Bijeljina
23.04.2023 12:00
Radnik
1 : 0
Zenit
Partizan
Kostajnica
3 : 1
Ljubija
Ljubija
23.04.2023 11:30
Partizan
3 : 1
Ljubija
Gomjenica
Prijedor
1 : 0
Brdo
Hambarine
23.04.2023 11:30
Gomjenica
1 : 0
Brdo
Slaven
Dobrljin
2 : 5
FSA
Prijedor
23.04.2023 10:00
Slaven
2 : 5
FSA
Lijevče
Nova Topola
2 : 0
Borac
Maglajani
23.04.2023 13:30
Lijevče
2 : 0
Borac
Crni vrh
Jaružani
0 : 12
Sloga
Trn
23.04.2023 12:00
Crni vrh
0 : 12
Sloga
Čelinac
Čelinac
1 : 0
LauÅ”
Banja Luka
23.04.2023 10:00
Čelinac
1 : 0
LauÅ”
OFK Spartak 2013
Banja Luka
0 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
23.04.2023 19:00
OFK Spartak 2013
0 : 0
Željezničar Sport team
AN Jedinstvo
Bihać
5 : 0
Bajer 99
Velagići
23.04.2023 10:00
AN Jedinstvo
5 : 0
Bajer 99
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 2
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
23.04.2023 10:00
Bratstvo
1 : 2
KrajiŔnik
Sloga
Bosanska Otoka
0 : 11
Krajina
Cazin
23.04.2023 10:00
Sloga
0 : 11
Krajina
Zvijezda
Velika KladuŔa
1 : 2
Radnički
Ćoralići
23.04.2023 10:00
Zvijezda
1 : 2
Radnički
Gomila
Stijena
7 : 1
ABC
Podzvizd
23.04.2023 10:00
Gomila
7 : 1
ABC
Rudar
Kakanj
23.04.2023
10:00
Bosna
Visoko
23.04.2023 10:00
Rudar
:
Bosna
Rudar (B)
Breza
4 : 0
Čelik
Zenica
23.04.2023 10:00
Rudar (B)
4 : 0
Čelik
TOÅ K
TeŔanj
4 : 0
Novi Å eher
Novi Å eher
23.04.2023 10:00
TOÅ K
4 : 0
Novi Å eher
Žepče 1919
Žepče
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
23.04.2023 10:00
Žepče 1919
0 : 3
Krivaja
Usora
Usora
0 : 10
Nemila
Nemila
23.04.2023 10:00
Usora
0 : 10
Nemila
Baton
Sarajevo
0 : 0
Olimp
Pale
23.04.2023 10:00
Baton
0 : 0
Olimp
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
JAcademy
Sarajevo
23.04.2023 11:30
Željezničar
2 : 1
JAcademy
Željezničar 2
Sarajevo
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
23.04.2023 10:00
Željezničar 2
0 : 5
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Juve
Sarajevo
23.04.2023 10:00
Željezničar
3 : 1
Juve
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 0
Famos
Hrasnica
23.04.2023 10:00
IlijaÅ”
0 : 0
Famos
F.A. Akademika
Sarajevo
4 : 0
Sokolac
Sokolac
23.04.2023 15:30
F.A. Akademika
4 : 0
Sokolac
Rijeka
Rijeka
14 : 0
Brnjaci
Brnjaci
23.04.2023 12:00
Rijeka
14 : 0
Brnjaci
Elektrobosna
Jajce
0 : 3
Radnik
Donji Vakuf
23.04.2023 12:00
Elektrobosna
0 : 3
Radnik
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 1
Jajce
Jajce
23.04.2023 12:00
Sloga
0 : 1
Jajce
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
23.04.2023 10:00
Gornji Rahić
0 : 0
Eurofudbal
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Betaklub Tango
Devetak
23.04.2023 10:00
Sloboda
3 : 0
Betaklub Tango
Konjuh
Kladanj
7 : 0
Slaven
Živinice
23.04.2023 15:00
Konjuh
7 : 0
Slaven
Bambi
Tuzla
2 : 0
ŠF Živinice 22
Živinice
23.04.2023 12:30
Bambi
2 : 0
ŠF Živinice 22
Bosna
Kalesija
3 : 0
Proleter
Tuzla
23.04.2023 10:00
Bosna
3 : 0
Proleter
Tuzla Siti
Simin Han
4 : 0
Eurogol
Živinice
23.04.2023 10:00
Tuzla Siti
4 : 0
Eurogol
Eurogol
Živinice
5 : 0
Orahovica 74
Orahovica
23.04.2023 10:00
Eurogol
5 : 0
Orahovica 74
Libero
Goražde
1 : 0
Radnik Bumerang
Bijeljina
23.04.2023 16:00
Libero
1 : 0
Radnik Bumerang
Borac
Banja Luka
0 : 1
Iskra
Bugojno
23.04.2023 16:00
Borac
0 : 1
Iskra
SFK 2000
Sarajevo
4 : 0
Emina
Mostar
23.04.2023 14:00
SFK 2000
4 : 0
Emina
Sloga (S)
Srbac
1 : 2
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
23.04.2023 16:30
Sloga (S)
1 : 2
BSK-Spartak 2013
FK Sloboda
Tuzla
4 : 0
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
23.04.2023 16:00
FK Sloboda
4 : 0
Å iroki Brijeg
Inter
PosuŔje
12 : 0
Mladost
Nević Polje
23.04.2023 11:30
Inter
12 : 0
Mladost
Agram
Zagreb
0 : 3
Osijek
Osijek
23.04.2023 12:00
Agram
0 : 3
Osijek
Dinamo
Zagreb
0 : 2
Split
Split
23.04.2023 15:00
Dinamo
0 : 2
Split
Viktorija
Slavonski Brod
0 : 5
Donat
Zadar
23.04.2023 12:00
Viktorija
0 : 5
Donat
Rijeka
Rijeka
2 : 5
Hajduk
Split
23.04.2023 16:00
Rijeka
2 : 5
Hajduk

Futsal

Četvrtfinale - prva utakmica
MNK Hercegovina
Å iroki brijeg
6 : 4
Sarajevo
Sarajevo
23.04.2023 17:00
MNK Hercegovina
6 : 4
Sarajevo
Brotnjo
Čitluk
5 : 1
Doboj
Doboj
23.04.2023 20:00
Brotnjo
5 : 1
Doboj
Bosna Kompred
Tuzla
8 : 1
Konjic
Konjic
23.04.2023 19:00
Bosna Kompred
8 : 1
Konjic

KoŔarka

Mornar Barsko zlato
Bar
74 : 86
Igokea m:tel
Aleksandrovac
23.04.2023 18:00
Mornar Barsko zlato
74 : 86
Igokea m:tel
Prijedor Spartak
Prijedor
100 : 95
Rogatica
Rogatica
23.04.2023 19:00
Prijedor Spartak
100 : 95
Rogatica
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
90 : 73
Bratunac
Bratunac
23.04.2023 19:00
Budućnost Fabrika 2
90 : 73
Bratunac
RMU Banovići
Banovići
74 : 49
Lavovi
Brčko
23.04.2023 19:30
RMU Banovići
74 : 49
Lavovi

Odbojka

Ljubinje - Bankom
Ljubinje
3 : 1
Modriča Optima
Modriča
23.04.2023 11:00
Ljubinje - Bankom
3 : 1
Modriča Optima
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
1 : 3
Drina
Zvornik
23.04.2023 13:00
Kotor VaroÅ”
1 : 3
Drina

Rukomet

Glasinac
Sokolac
25 : 33
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
23.04.2023 17:00
Glasinac
25 : 33
Kotor VaroÅ”
Kozara (G)
GradiŔka
30 : 28
ViŔegrad
ViŔegrad
23.04.2023 18:00
Kozara (G)
30 : 28
ViŔegrad
Drina
Zvornik
34 : 30
ORK Borac
Banja Luka
23.04.2023 18:00
Drina
34 : 30
ORK Borac
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
37 : 32
Derventa
Derventa
23.04.2023 17:00
Kozara (KD)
37 : 32
Derventa
Prijedor
Prijedor
47 : 34
Srbac
Srbac
23.04.2023 14:00
Prijedor
47 : 34
Srbac
ORK BL
Banja Luka
36 : 23
Teslić
Teslić
23.04.2023 19:00
ORK BL
36 : 23
Teslić
Međugorje
Međugorje
29 : 37
Respect
Sarajevo
23.04.2023 16:00
Međugorje
29 : 37
Respect
BrijeŔće
Sarajevo
28 : 31
Bosna
Sarajevo
23.04.2023 13:00
BrijeŔće
28 : 31
Bosna
Krajina
Cazin
29 : 31
Sana 7
Sanski Most
23.04.2023 17:00
Krajina
29 : 31
Sana 7
Čelik
Zenica
34 : 32
Jajce
Jajce
23.04.2023 15:00
Čelik
34 : 32
Jajce
Žepče
Žepče
44 : 30
Kiseljak
Kiseljak
23.04.2023 14:00
Žepče
44 : 30
Kiseljak
Borac
Banja Luka
34 : 29
Knežopoljka
Kozarska Dubica
23.04.2023 17:00
Borac
34 : 29
Knežopoljka
Hadžići
Hadžići
30 : 39
Grude
Grude
23.04.2023 17:00
Hadžići
30 : 39
Grude
Radnik
Bijeljina
41 : 31
Leotar
Trebinje
23.04.2023 18:00
Radnik
41 : 31
Leotar
Borac 2
Banja Luka
33 : 27
Derventa
Derventa
23.04.2023 14:30
Borac 2
33 : 27
Derventa
Goražde
Goražde
32 : 27
Krajina
Cazin
23.04.2023 17:00
Goražde
32 : 27
Krajina
Jedinstvo
Tuzla
36 : 32
Živinice
Živinice
23.04.2023 14:00
Jedinstvo
36 : 32
Živinice
Bosna
TeŔanj
39 : 32
Bihać
Bihać
23.04.2023 14:00
Bosna
39 : 32
Bihać
Lokomotiva
Mostar
47 : 40
Turbina
Jablanica
23.04.2023 15:30
Lokomotiva
47 : 40
Turbina
Partizan 1949
Tivat
30 : 33
Komovi
Andrijevica
23.04.2023
Partizan 1949
30 : 33
Komovi