XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
343 utakmica za dan Nedelja, 30 April 2023


Fudbal

30.04
16:30
Posušje
Zrinjski
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
17:00
Sloboda
Tuzla City
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
16:30
Sloga Meridian
Leotar
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Omarska
Famos
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Sloboda (MG)
Rudar Prijedor
0
0
30.04.2023 16:30 0 : 0
30.04
16:30
Dubrave
─îelinac
6
0
30.04.2023 16:30 6 : 0
30.04
16:30
Crni vrh
Sloga (T)
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Vele┼ż
Budu─çnost
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Stakorina
Drina HE
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Mladost (R)
Glasinac 1936
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Romanija
Proleter
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
17:00
Slaven
Polet Krajišnik
2
3
30.04.2023 17:00 2 : 3
30.04
17:00
Plamen
Lauš
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
17:00
13 Skojevki
Bratstvo
2
3
30.04.2023 17:00 2 : 3
30.04
17:00
Mladost
Sloga
5
0
30.04.2023 17:00 5 : 0
30.04
17:00
Budu─çnost
Svodna
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Sloga DIPO
Krajina
4
1
30.04.2023 17:00 4 : 1
30.04
16:30
Hajduk (B)
Hajduk (K)
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Skugri─ç
Mineral
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Naša krila
Trebava
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Omladinac
Crvena zvijezda
8
0
30.04.2023 16:30 8 : 0
30.04
16:30
Ozren
Vu─Źijak
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
17:00
Partizan
Tabanci
2
0
30.04.2023 17:00 2 : 0
30.04
16:30
OFK Trnovica
Janja 2009
3
4
30.04.2023 16:30 3 : 4
30.04
16:30
OFK Brezik
Lokanj
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
17:00
Drina
Omladinac
30.04.2023 17:00
30.04
16:30
Lokomotiva
Jedinstvo
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Budu─çnost
Mladost (VO)
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
17:00
Zadrugar
Mladost (BS)
30.04.2023 17:00
30.04
16:30
Gomjenica
Berek 1975
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Moštanica
Brzi
1
5
30.04.2023 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Ljubija
Kozara
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Podgrme─Ź
Ravan
2
6
30.04.2023 16:30 2 : 6
30.04
16:30
Kne┼żopoljac
Rasavci
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
17:30
Laminci
Borac (Mag.)
1
2
30.04.2023 17:30 1 : 2
30.04
17:30
Bratstvo
Biseri
3
1
30.04.2023 17:30 3 : 1
30.04
17:30
Obradovac
Borac (Maš.)
1
0
30.04.2023 17:30 1 : 0
30.04
17:30
Potkozarje
Borac (Š)
3
0
30.04.2023 17:30 3 : 0
30.04
17:30
Mladi Krajišnik
Torpedo
2
1
30.04.2023 17:30 2 : 1
30.04
16:45
Zmijanje
Gomionica
5
1
30.04.2023 16:45 5 : 1
30.04
16:45
Rekreativo
Omladinac
4
2
30.04.2023 16:45 4 : 2
30.04
18:00
Rudar
Zadrugar
8
0
30.04.2023 18:00 8 : 0
30.04
16:30
Zborište
Sloboda GS
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Borac (K)
BSK
8
0
30.04.2023 16:30 8 : 0
BSK
30.04
16:00
Višnjik
Sloga 73
2
5
30.04.2023 16:00 2 : 5
30.04
19:30
Crkvina
Zadrugar
6
0
30.04.2023 19:30 6 : 0
30.04
16:30
Posavina
Partizan
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Mladost (D)
Sloga
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Dobor
Crvena zvijezda
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Pelagi─çevo 21
Mladost (ST)
5
3
30.04.2023 16:30 5 : 3
30.04
16:30
Trebavac
Vranjak
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
16:30
Bratstvo
Budu─çnost
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Obili─ç
Bobetino Brdo
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Majevica
Jedinstvo
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Zadrugar
Strijelac
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Crvena zvijezda
Mladost (L)
0
6
30.04.2023 16:30 0 : 6
30.04
16:30
Jugovi─ç
Gredice
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Obarska
Ljeskovac
0
4
30.04.2023 16:30 0 : 4
30.04
16:30
Drina
Panteri
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
OFK Magnojevi─ç
VSK
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
VSK
30.04
16:30
Gorica
Balatun
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Jedinstvo
Kolektiv
6
1
30.04.2023 16:30 6 : 1
30.04
16:00
─îelopek
Branjevo
3
6
30.04.2023 16:00 3 : 6
30.04
16:00
Radni─Źki
Bratstvo
3
0
30.04.2023 16:00 3 : 0
30.04
16:00
Jardan
Jasenica
3
0
30.04.2023 16:00 3 : 0
30.04
16:00
Jadar
Mladost
0
1
30.04.2023 16:00 0 : 1
30.04
16:00
Polet
Borac
8
2
30.04.2023 16:00 8 : 2
30.04
16:30
Mrakovica
Rudar
1
7
30.04.2023 16:30 1 : 7
30.04
16:30
Partizan
Radnik Urije
7
0
30.04.2023 16:30 7 : 0
30.04
17:30
Stevan Duki─ç
Mladost
6
0
30.04.2023 17:30 6 : 0
30.04
17:30
Ratar
Kalemi
1
4
30.04.2023 17:30 1 : 4
30.04
17:30
Romanovci
Bratstvo
6
0
30.04.2023 17:30 6 : 0
30.04
17:30
Polet
Mladost
3
0
30.04.2023 17:30 3 : 0
30.04
17:30
Obili─ç PP
Vrbas
1
2
30.04.2023 17:30 1 : 2
30.04
17:30
OFK No┼żi─Źko
Budu─çnost
4
2
30.04.2023 17:30 4 : 2
30.04
11:00
Tamaris
Crvena zemlja
3
0
30.04.2023 11:00 3 : 0
30.04
11:00
Sveti Jovan
Mladost
2
5
30.04.2023 11:00 2 : 5
30.04
11:00
Sloboda
Polet
4
0
30.04.2023 11:00 4 : 0
30.04
11:00
Sava 04
─îelik
5
2
30.04.2023 11:00 5 : 2
30.04
16:30
Jedinstvo
Stevi─ç Jovan
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
10:30
Majevica
Koridor 2011
1
0
30.04.2023 10:30 1 : 0
30.04
16:30
Omladinac
Proleter
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Magnojevi─ç 2001
Budu─çnost
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Borac
Piperci
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Sloga
Ljeljen─Źa
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Sloga United
Polet
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Zenit
Sloga
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
OFK Batkovi─ç
OFK Crnjelovo
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Glogovac
Kova─Źi─çi 08
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Pobjeda
Koviljuše
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Modran
Tavna
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
10:30
Buk
Sloboda
3
5
30.04.2023 10:30
Buk
3 : 5
30.04
10:30
Sava
Lazarevica
5
3
30.04.2023 10:30 5 : 3
30.04
17:00
TOŠK
Radni─Źki
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
17:00
GOŠK
Radnik
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Brnjaci
Romari
0
2
30.04.2023 17:00 0 : 2
30.04
17:00
Rudar (K)
Sloga
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Rudar (HB)
Novi Travnik
4
0
30.04.2023 17:00 4 : 0
30.04
17:00
Prokosovi─çi
Bosna (M)
1
4
30.04.2023 17:00 1 : 4
30.04
17:00
Dinamo
Dizdaruša
4
1
30.04.2023 17:00 4 : 1
30.04
17:00
Seona
Svatovac
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Mladost (K)
Lokomotiva
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Gornji Rahi─ç
Od┼żak 102
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Orahovica 74
Mladost (M)
5
0
30.04.2023 17:00 5 : 0
30.04
17:00
Sloga
Napredak
2
0
30.04.2023 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Kolina
Mošćanica
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Ilijaš
Krivaja
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Natron
Azot
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Usora
Moševac
1
1
30.04.2023 17:00 1 : 1
30.04
17:00
Baton
Bosna
0
2
30.04.2023 17:00 0 : 2
30.04
17:00
Kruševo
Neum
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Klis
Kamešnica
5
0
30.04.2023 17:00 5 : 0
30.04
17:00
Višići
Grude
1
3
30.04.2023 17:00 1 : 3
30.04
17:00
Stolac
Brotnjo
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Ljubuški
Sloga
2
2
30.04.2023 17:00 2 : 2
30.04
17:00
Troglav 1918
Turbina
4
1
30.04.2023 17:00 4 : 1
30.04
17:00
Omladinac 75
Brekovica 78
6
0
30.04.2023 17:00 6 : 0
30.04
17:00
Bajer 99
Omladinac
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
17:00
Borac
Klju─Ź
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Mladost 1938
┼Żeljezni─Źar
5
1
30.04.2023 17:00 5 : 1
30.04
17:00
Mladost (DS)
Sloga (T)
0
1
30.04.2023 17:00 0 : 1
30.04
17:00
Kostr─Ź
Vitanovi─çi 78
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Korpar
Dragovoljac
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
HAŠK Napredak
Mladost (D)
0
3
30.04.2023 17:00 0 : 3
30.04
17:00
19 srpanj
Sloga (P)
0
1
30.04.2023 17:00 0 : 1
30.04
17:00
Slaven
Rijeka
0
4
30.04.2023 17:00 0 : 4
30.04
17:00
Rainci
Mladost (P)
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
DSK
Omladinac 68
2
0
30.04.2023 17:00
DSK
2 : 0
30.04
17:00
Trebava
Ingram
3
2
30.04.2023 17:00 3 : 2
30.04
17:00
Mladost (G┼Ż)
Vra┼żi─çi 92
3
2
30.04.2023 17:00 3 : 2
30.04
17:00
Jedinstvo 1952
┼Żeljezni─Źar
2
0
30.04.2023 17:00 2 : 0
30.04
17:00
Slatina
Mramor
3
2
30.04.2023 17:00 3 : 2
30.04
17:00
Doboj Istok
Mladost 78
3
2
30.04.2023 17:00 3 : 2
30.04
Sporting
Pobjeda
0
3
30.04.2023 0 : 3
30.04
16:30
Proleter
Steel City
3
5
30.04.2023 16:30 3 : 5
30.04
16:30
Liješeva
Napredak
5
0
30.04.2023 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Zmaj
Vareš
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Nemila
Novi Šeher
10
1
30.04.2023 16:30 10 : 1
30.04
16:30
Borac
Fortuna
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
17:00
Lokomotiva
Iskra
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
14:00
Rakitno
Junak
0
2
30.04.2023 14:00 0 : 2
30.04
17:00
Bilalovac
Šantići
8
1
30.04.2023 17:00 8 : 1
30.04
17:00
Ka─çuni
Kreševo
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Busova─Źa
Lugovi
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
17:00
Gorica
Radnik
0
3
30.04.2023 17:00 0 : 3
30.04
17:00
Jajce
Karaula
6
0
30.04.2023 17:00 6 : 0
30.04
17:00
Bobovac
Sport Prevent
3
4
30.04.2023 17:00 3 : 4
30.04
17:00
Sloga
Dnoluka
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Turija
Pribava
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Mladost (D)
BSK
1
3
30.04.2023 17:00 1 : 3
BSK
30.04
17:00
25 maj
Stjepan Polje
7
0
30.04.2023 17:00 7 : 0
30.04
17:00
Jedinstvo (L)
Mladost (B)
2
2
30.04.2023 17:00 2 : 2
30.04
17:00
Jedinstvo (H)
Rudar
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Špionica 1953
┼Żeljezni─Źar
3
3
30.04.2023 17:00 3 : 3
30.04
17:00
Koraj
Biberovo Polje
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Mladost
12 decembar
0
3
30.04.2023 17:00 0 : 3
30.04
17:00
Vo─çar
Sloboda
0
0
30.04.2023 17:00 0 : 0
30.04
17:00
Grani─Źar
─îeli─ç
0
3
30.04.2023 17:00 0 : 3
30.04
17:00
OFK Vida
Mionica 85
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
17:00
Memi─çi
Rudar
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Mladost (Suha)
Mladost (GT)
2
0
30.04.2023 17:00 2 : 0
30.04
17:00
OFK Tuzla
Jablanica
2
3
30.04.2023 17:00 2 : 3
30.04
17:00
Omazi─çi 1937
Budu─çnost
2
3
30.04.2023 17:00 2 : 3
30.04
17:00
Frankopan
Izbor
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
17:00
Trešnjevka
Mladost (V)
4
1
30.04.2023 17:00 4 : 1
30.04
11:00
Toplice
Oskova
3
1
30.04.2023 11:00 3 : 1
30.04
11:00
Vrana
Konjuh
1
1
30.04.2023 11:00 1 : 1
30.04
11:30
Srnica
Jedinstvo
2
0
30.04.2023 11:30 2 : 0
30.04
11:00
Bijeljevac
Teo─Źak
4
1
30.04.2023 11:00 4 : 1
30.04
14:30
Kološići
Kralupi
1
3
30.04.2023 14:30 1 : 3
30.04
17:00
Dijamant
Porije─Źani
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Ljiljan
Napredak 1955
4
1
30.04.2023 17:00 4 : 1
30.04
14:30
Gra─Źanica
Moštre
6
1
30.04.2023 14:30 6 : 1
30.04
17:00
Crvena zvezda
─îukari─Źki
4
0
30.04.2023 17:00 4 : 0
30.04
19:00
Napredak
Radnik
0
1
30.04.2023 19:00 0 : 1
30.04
17:00
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
1
2
30.04.2023 17:00 1 : 2
30.04
16:00
IMT
RFK Grafi─Źar
0
0
30.04.2023 16:00
IMT
0 : 0
30.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
In─Ĺija Toyo Tires
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
30.04
18:00
GFK Sloboda
Trayal
1
0
30.04.2023 18:00 1 : 0
30.04
16:00
Metalac
Zlatibor
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
30.04
16:00
OFK Vršac
Rad
0
0
30.04.2023 16:00 0 : 0
Rad
30.04
18:00
Ma─Źva
Loznica
2
1
30.04.2023 18:00 2 : 1
30.04
16:00
Grbalj
Bokelj
0
0
30.04.2023 16:00 0 : 0
30.04
16:00
Igalo
Podgorica
1
0
30.04.2023 16:00 1 : 0
30.04
16:00
Berane
Kom
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
Kom
30.04
18:00
Mladost DG
Ortrant - Olimpic
1
0
30.04.2023 18:00 1 : 0
30.04
15:00
AFC Bournemouth
Leeds United
4
1
30.04.2023 15:00 4 : 1
30.04
15:00
Fulham
Manchester City
1
2
30.04.2023 15:00 1 : 2
30.04
17:30
Liverpool
Tottenham Hotspur
4
3
30.04.2023 17:30 4 : 3
30.04
15:00
Manchester United
Aston Villa
1
0
30.04.2023 15:00 1 : 0
30.04
15:00
Newcastle United
Southampton
3
1
30.04.2023 15:00 3 : 1
30.04
15:30
Bayern M├╝nchen
Hertha BSC
2
0
30.04.2023 15:30 2 : 0
30.04
17:30
VfL Wolfsburg
1. FSV Mainz 05
3
0
30.04.2023 17:30 3 : 0
30.04
13:00
AS Monaco
Montpellier
0
4
30.04.2023 13:00 0 : 4
30.04
15:00
Clermont Foot 63
Stade de Reims
1
0
30.04.2023 15:00 1 : 0
30.04
20:45
Olympique de Marseille
AJ Auxerre
2
1
30.04.2023 20:45 2 : 1
30.04
17:05
Paris Saint-Germain
Lorient
1
3
30.04.2023 17:05 1 : 3
30.04
15:00
Stade Rennais
Angers
4
2
30.04.2023 15:00 4 : 2
30.04
15:00
Troyes
OGC Nice
0
1
30.04.2023 15:00 0 : 1
30.04
20:45
Bologna
Juventus
1
1
30.04.2023 20:45 1 : 1
30.04
15:00
Cremonese
Hellas Verona
1
1
30.04.2023 15:00 1 : 1
30.04
18:00
Fiorentina
Sampdoria
5
0
30.04.2023 18:00 5 : 0
30.04
12:30
Inter
Lazio
3
1
30.04.2023 12:30 3 : 1
30.04
15:00
Napoli
Salernitana
1
1
30.04.2023 15:00 1 : 1
30.04
15:00
Sassuolo
Empoli
2
1
30.04.2023 15:00 2 : 1
30.04
14:00
Cádiz CF
Valencia
2
1
30.04.2023 14:00 2 : 1
30.04
18:30
Espanyol
Getafe
1
0
30.04.2023 18:30 1 : 0
30.04
21:00
Real Valladolid
Atl├ętico Madrid
2
5
30.04.2023 21:00 2 : 5
30.04
16:15
Villarreal
Celta Vigo
3
1
30.04.2023 16:15 3 : 1
30.04
14:00
Krupa
Radnik (B)
1
2
30.04.2023 14:00 1 : 2
30.04
11:30
GOŠK
─îapljina
1
0
30.04.2023 11:30 1 : 0
30.04
12:00
Krajina
BSK
5
1
30.04.2023 12:00 5 : 1
BSK
30.04
12:00
OFK Spartak
Podgrme─Ź
2
0
30.04.2023 12:00 2 : 0
30.04
11:00
Kozara
Ljubi─ç
5
0
30.04.2023 11:00 5 : 0
30.04
12:00
Rudar Prijedor
Sloboda
3
1
30.04.2023 12:00 3 : 1
30.04
12:00
Modri─Źa
Tekstilac Kort
0
3
30.04.2023 12:00 0 : 3
30.04
15:30
Zvijezda
Ili─çka 01
5
0
30.04.2023 15:30 5 : 0
30.04
12:00
Drina
Radni─Źki
6
0
30.04.2023 12:00 6 : 0
30.04
13:30
Bosna
SAŠK Napredak
5
0
30.04.2023 13:30 5 : 0
30.04
13:30
Famos
Gora┼żde
6
1
30.04.2023 13:30 6 : 1
30.04
13:30
┼Żeljezni─Źar
Stup─Źanica
3
0
30.04.2023 13:30 3 : 0
30.04
13:30
Sarajevo
Radnik
7
2
30.04.2023 13:30 7 : 2
30.04
13:30
UNIS
Sutjeska
1
1
30.04.2023 13:30 1 : 1
30.04
16:00
Rudar
Simm Bau
2
1
30.04.2023 16:00 2 : 1
30.04
13:30
FK Vitez
Borac
2
0
30.04.2023 13:30 2 : 0
30.04
13:30
Iskra
Fortuna
3
4
30.04.2023 13:30 3 : 4
30.04
13:30
Krivaja
Mladost
1
2
30.04.2023 13:30 1 : 2
30.04
13:30
Travnik
┼Żep─Źe 1919
1
2
30.04.2023 13:30 1 : 2
30.04
15:00
Vele┼ż
Sarajevo
3
5
30.04.2023 15:00 3 : 5
30.04
16:00
Leotar
Tuzla City
1
6
30.04.2023 16:00 1 : 6
30.04
10:00
Krajina
Borac
1
5
30.04.2023 10:00 1 : 5
30.04
10:00
Spartak 2013
Podgrme─Ź
8
0
30.04.2023 10:00 8 : 0
30.04
10:00
┼Żeljezni─Źar
Bratstvo
1
5
30.04.2023 10:00 1 : 5
30.04
10:00
Modri─Źa Alfa
Tekstilac
1
3
30.04.2023 10:00 1 : 3
30.04
10:00
Zvijezda
Ili─çka 01
3
3
30.04.2023 10:00 3 : 3
30.04
10:00
Gradina
Zvijezda 09
1
0
30.04.2023 10:00 1 : 0
30.04
10:00
Drina
Radni─Źki
2
0
30.04.2023 10:00 2 : 0
30.04
10:00
Budu─çnost
Podrinje
2
1
30.04.2023 10:00 2 : 1
30.04
11:00
Bosna
SAŠK Napredak
2
1
30.04.2023 11:00 2 : 1
30.04
11:00
Famos
Gora┼żde
4
0
30.04.2023 11:00 4 : 0
30.04
11:00
┼Żeljezni─Źar
Stup─Źanica
7
0
30.04.2023 11:00 7 : 0
30.04
11:00
Sarajevo
Radnik
6
2
30.04.2023 11:00 6 : 2
30.04
11:00
UNIS
Sutjeska
1
1
30.04.2023 11:00 1 : 1
30.04
13:30
Rudar
Simm Bau
1
0
30.04.2023 13:30 1 : 0
30.04
11:00
FK Vitez
Borac
3
1
30.04.2023 11:00 3 : 1
30.04
11:00
Iskra
Fortuna
3
2
30.04.2023 11:00 3 : 2
30.04
11:00
Krivaja
Mladost
1
1
30.04.2023 11:00 1 : 1
30.04
11:00
Travnik
┼Żep─Źe 1919
1
4
30.04.2023 11:00 1 : 4
30.04
11:00
GOŠK
─îapljina
2
2
30.04.2023 11:00 2 : 2
30.04
11:00
Sloga
Plamen
3
1
30.04.2023 11:00 3 : 1
30.04
10:00
Sloga (T)
Sloga DIPO
2
3
30.04.2023 10:00 2 : 3
30.04
10:00
Sloga (S)
Jedinstvo
4
0
30.04.2023 10:00 4 : 0
30.04
17:30
┼Żeljezni─Źar Sport team
BSK
2
1
30.04.2023 17:30 2 : 1
BSK
30.04
11:30
Naprijed
Mladost
0
1
30.04.2023 11:30 0 : 1
30.04
10:00
Ukrina
Hajduk
7
3
30.04.2023 10:00 7 : 3
30.04
10:00
Ozren
Vu─Źijak
5
1
30.04.2023 10:00 5 : 1
30.04
11:00
Jedinstvo
Podrinje
3
0
30.04.2023 11:00 3 : 0
30.04
13:30
Una Nacionalni park
Mladost
0
6
30.04.2023 13:30 0 : 6
30.04
13:30
Krajišnik
Rudar
3
1
30.04.2023 13:30 3 : 1
30.04
12:00
Vlašić
Rudar
0
0
30.04.2023 12:00 0 : 0
30.04
10:00
Miske - Akademija
Jang bojs
2
1
30.04.2023 10:00 2 : 1
30.04
10:00
FA Akademika
Novi Grad 2
5
1
30.04.2023 10:00 5 : 1
30.04
10:00
Ozren
Sokolac
2
2
30.04.2023 10:00 2 : 2
30.04
11:00
┼áF ┼Żivinice 22
Eurogol
0
6
30.04.2023 11:00 0 : 6
30.04
11:30
Bosna
Proleter
0
2
30.04.2023 11:30 0 : 2
30.04
10:00
Rainci
Vra┼żi─çi 92
1
1
30.04.2023 10:00 1 : 1
30.04
13:00
Vele┼ż
Sarajevo
0
1
30.04.2023 13:00 0 : 1
30.04
14:00
Leotar
Tuzla City
0
1
30.04.2023 14:00 0 : 1
30.04
10:00
Mladost
Borac
5
0
30.04.2023 10:00 5 : 0
30.04
10:00
Bratstvo
FSA
2
0
30.04.2023 10:00 2 : 0
FSA
30.04
10:00
Brdo
Svodna
2
2
30.04.2023 10:00 2 : 2
30.04
10:00
Brzi
Rudar Prijedor
0
6
30.04.2023 10:00 0 : 6
30.04
12:00
Sloga
Jedinstvo
4
2
30.04.2023 12:00 4 : 2
30.04
09:30
Budu─çnost
Gorica
4
1
30.04.2023 09:30 4 : 1
30.04
16:00
┼Żeljezni─Źar Sport tim
BSK
3
1
30.04.2023 16:00 3 : 1
BSK
30.04
10:00
Naprijed
Mladost
1
1
30.04.2023 10:00 1 : 1
30.04
11:00
Majevica
OFK Brezik
3
1
30.04.2023 11:00 3 : 1
30.04
10:00
Jedinstvo (BR)
Podrinje
6
3
30.04.2023 10:00 6 : 3
30.04
10:00
Jadar
Lokanj
1
1
30.04.2023 10:00 1 : 1
30.04
10:00
Budu─çnost
Bratstvo
2
4
30.04.2023 10:00 2 : 4
30.04
15:00
Omladinac
Romanija
2
2
30.04.2023 15:00 2 : 2
30.04
11:30
Klju─Ź
Kolibri
1
0
30.04.2023 11:30 1 : 0
30.04
11:30
Omladinac
Mladost 1938
0
5
30.04.2023 11:30 0 : 5
30.04
11:30
ABC
Olimpija
5
0
30.04.2023 11:30 5 : 0
30.04
15:30
Radni─Źki
Vitez
1
3
30.04.2023 15:30 1 : 3
30.04
10:00
Novi Travnik
Bilalovac
9
0
30.04.2023 10:00 9 : 0
30.04
10:00
Sloga
Vlašić
1
11
30.04.2023 10:00 1 : 11
30.04
10:00
Iskra
Lašva
1
1
30.04.2023 10:00 1 : 1
30.04
10:00
Sport Prevent
Karaula
9
1
30.04.2023 10:00 9 : 1
30.04
10:00
Radnik
Travnik
7
1
30.04.2023 10:00 7 : 1
30.04
11:30
Rudar (K)
Rudar (B)
4
0
30.04.2023 11:30 4 : 0
30.04
11:30
Tempo sport
Sporting
7
0
30.04.2023 11:30 7 : 0
30.04
11:30
Nemila
Moševac
1
2
30.04.2023 11:30 1 : 2
30.04
11:30
Natron
┼Żep─Źe 1919
3
1
30.04.2023 11:30 3 : 1
30.04
11:00
Bratstvo
Gornji Rahi─ç
5
0
30.04.2023 11:00 5 : 0
30.04
11:00
Eurofudbal
Gradina
4
0
30.04.2023 11:00 4 : 0
30.04
15:00
Zvijezda
Perfekt
2
4
30.04.2023 15:00 2 : 4
30.04
12:00
Miri
Partizan
3
0
30.04.2023 12:00 3 : 0
30.04
10:30
Bosna
Bambi
3
0
30.04.2023 10:30 3 : 0
30.04
11:00
Sloboda
Budu─çnost
0
1
30.04.2023 11:00 0 : 1
30.04
11:30
Slaven
Gomjenica
1
3
30.04.2023 11:30 1 : 3
30.04
11:30
Brdo
Partizan
0
6
30.04.2023 11:30 0 : 6
30.04
10:00
Ljubija
Rudar Prijedor
3
7
30.04.2023 10:00 3 : 7
30.04
10:00
Borac
13 skojevki
3
4
30.04.2023 10:00 3 : 4
30.04
10:00
Lauš
BSK
0
0
30.04.2023 10:00 0 : 0
BSK
30.04
19:30
Borac
Mladost - Farma Prom
15
0
30.04.2023 19:30 15 : 0
30.04
09:30
Karanovac
Gorica
1
3
30.04.2023 09:30 1 : 3
30.04
10:00
Klju─Ź
AN Jedinstvo
0
9
30.04.2023 10:00 0 : 9
30.04
10:00
Bajer 99
Mladost
3
0
30.04.2023 10:00 3 : 0
30.04
10:00
ABC
Zvijezda
0
3
30.04.2023 10:00
ABC
0 : 3