XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
337 utakmica za dan Subota, 14 Oktobar 2023


Fudbal

14.10
14:30
Željezničar
Sloboda
3
0
14.10.2023 14:30 3 : 0
14.10
18:00
Radnik
Sutjeska
4
0
14.10.2023 18:00 4 : 0
14.10
14:30
Ljubić
Omarska
1
2
14.10.2023 14:30 1 : 2
14.10
14:30
Velež
Famos
3
1
14.10.2023 14:30 3 : 1
14.10
14:30
Romanija
BSK
2
1
14.10.2023 14:30 2 : 1
BSK
14.10
14:30
Rudar Prijedor
LaktaŔi
0
1
14.10.2023 14:30 0 : 1
14.10
14:30
Slavija
Leotar
1
0
14.10.2023 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Modriča
Drina
1
0
14.10.2023 14:30 1 : 0
14.10
14:30
Kozara
Borac
4
3
14.10.2023 14:30 4 : 3
14.10
14:30
Brdo
Čelinac
2
3
14.10.2023 14:30 2 : 3
14.10
14:30
Proleter
Jedinstvo
1
1
14.10.2023 14:30 1 : 1
14.10
14:30
Tekstilac
Progres
5
0
14.10.2023 14:30 5 : 0
14.10
14:30
Sloboda
Naprijed
0
2
14.10.2023 14:30 0 : 2
14.10
14:30
FSA
Sloga (T)
3
3
14.10.2023 14:30
FSA
3 : 3
14.10
14:30
Borac
Polet 1926
1
1
14.10.2023 14:30 1 : 1
14.10
14:30
Sloga (S)
Dubrave
5
1
14.10.2023 14:30 5 : 1
14.10
14:30
Vlasenica
Jedinstvo (B)
1
2
14.10.2023 14:30 1 : 2
14.10
14:30
Guber
Drina HE
1
4
14.10.2023 14:30 1 : 4
14.10
14:30
Rudar 1925
Hercegovac
3
4
14.10.2023 14:30 3 : 4
14.10
14:30
Mladost (G)
Budućnost
2
5
14.10.2023 14:30 2 : 5
14.10
14:30
Karanovac
Budućnost
0
3
14.10.2023 14:30 0 : 3
14.10
14:30
Bratstvo (Kozarac)
Polet KrajiŔnik
5
1
14.10.2023 14:30 5 : 1
14.10
14:30
Lijevče
Sloga DIPO
0
3
14.10.2023 14:30 0 : 3
14.10
15:00
Rudanka
Crvena zvijezda
1
1
14.10.2023 15:00 1 : 1
14.10
17:30
Rudar
Ukrina
5
0
14.10.2023 17:30 5 : 0
14.10
15:00
Ljeskovac
Partizan
7
0
14.10.2023 15:00 7 : 0
14.10
20:30
Piskavica
Mladost
1
11
14.10.2023 20:30 1 : 11
14.10
14:30
Krupa
Borac (ID)
2
1
14.10.2023 14:30 2 : 1
14.10
14:30
Vrbas
Gomionica
3
4
14.10.2023 14:30 3 : 4
14.10
15:00
Sloga 94
Drina (Amajlije)
0
0
14.10.2023 15:00 0 : 0
14.10
15:30
Stevan Dukić
Vilusi
0
9
14.10.2023 15:30 0 : 9
14.10
15:00
Vrbas
Polet
1
1
14.10.2023 15:00 1 : 1
14.10
15:30
Sloga Junajted
Koridor 2011
5
2
14.10.2023 15:30 5 : 2
14.10
15:00
Rudar
Bratstvo
1
1
14.10.2023 15:00 1 : 1
14.10
15:30
Simm Bau
Čelik
2
0
14.10.2023 15:30 2 : 0
14.10
18:30
Sloboda
Gornji Rahić
2
0
14.10.2023 18:30 2 : 0
14.10
15:00
Budućnost
Mladost
2
1
14.10.2023 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Gradina
Radnik
1
0
14.10.2023 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Zvijezda
Stupčanica
0
2
14.10.2023 15:00 0 : 2
14.10
15:00
Bajer 99
Rudar (K)
0
0
14.10.2023 15:00 0 : 0
14.10
15:00
NK Vitez
Brnjaci
0
0
14.10.2023 15:00 0 : 0
14.10
15:00
Vitez (B)
Krajina
0
0
14.10.2023 15:00 0 : 0
14.10
15:00
Romari
Bratstvo
2
1
14.10.2023 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Sloga
Podgrmeč
2
2
14.10.2023 15:00 2 : 2
14.10
15:00
Radnički
Dinamo
2
0
14.10.2023 15:00 2 : 0
14.10
15:00
Sloga
Prokosovići
3
1
14.10.2023 15:00 3 : 1
14.10
15:00
Rudar
Famos
0
6
14.10.2023 15:00 0 : 6
14.10
15:00
MoŔćanica
Bosna
3
0
14.10.2023 15:00 3 : 0
14.10
15:00
IlijaÅ”
Usora
2
1
14.10.2023 15:00 2 : 1
14.10
15:00
Mladost
Sloga (P)
2
2
14.10.2023 15:00 2 : 2
14.10
15:00
Odžak 102
Ratkovići
0
0
14.10.2023 15:00 0 : 0
14.10
15:00
Mladost (S)
Frankopan
2
0
14.10.2023 15:00 2 : 0
14.10
15:00
GFK Brčko
Izbor
0
1
14.10.2023 15:00 0 : 1
14.10
15:30
Saobraćajac
Pofalićki
4
3
14.10.2023 15:30 4 : 3
14.10
18:00
Hrid
Vratnik
1
1
14.10.2023 18:00 1 : 1
14.10
14:00
Sport talent
Cim
0
3
14.10.2023 14:00 0 : 3
Cim
14.10
15:30
Mostar
Lokomotiva
1
2
14.10.2023 15:30 1 : 2
14.10
15:00
Mramor (B)
Stjepan Polje
3
2
14.10.2023 15:00 3 : 2
14.10
15:00
KruŔik
Mladost (GT)
5
1
14.10.2023 15:00 5 : 1
14.10
15:00
Sapna
Jedinstvo
8
1
14.10.2023 15:00 8 : 1
14.10
15:00
Konjuh
Bijeljevac
2
0
14.10.2023 15:00 2 : 0
14.10
15:00
Spreča
Oskova
3
0
14.10.2023 15:00 3 : 0
14.10
15:00
Inđija Toyo Tires
Kolubara
0
2
14.10.2023 15:00 0 : 2
14.10
15:00
GFK Sloboda
Radnički (NB)
3
1
14.10.2023 15:00 3 : 1
14.10
16:30
Lovćen
Berane
1
0
14.10.2023 16:30 1 : 0
14.10
12:30
Željezničar
Krupa
4
0
14.10.2023 12:30 4 : 0
14.10
15:00
Borac
Velež
2
1
14.10.2023 15:00 2 : 1
14.10
12:00
Sloga
Lokomotiva
8
0
14.10.2023 12:00 8 : 0
14.10
13:30
Stupčanica
Igman
0
1
14.10.2023 13:30 0 : 1
14.10
13:30
Novi Grad
Goražde
3
1
14.10.2023 13:30 3 : 1
14.10
13:30
SAÅ K Napredak
Željezničar
1
1
14.10.2023 13:30 1 : 1
14.10
13:30
Krivaja
Kiseljak
1
0
14.10.2023 13:30 1 : 0
14.10
13:30
TOÅ K
Mladost
1
2
14.10.2023 13:30 1 : 2
14.10
13:00
Stolac
Troglav 1918
2
1
14.10.2023 13:00 2 : 1
14.10
13:30
PosuŔje
Igman
0
0
14.10.2023 13:30 0 : 0
14.10
17:00
Rudar
Internacional
0
3
14.10.2023 17:00 0 : 3
14.10
12:00
Ortrant - Olympic
Stari Aerodrom
0
7
14.10.2023 12:00 0 : 7
14.10
16:00
Grbalj
Adria
6
3
14.10.2023 16:00 6 : 3
14.10
15:30
Jezero
Igalo
0
2
14.10.2023 15:30 0 : 2
14.10
15:00
Zvijezda 09
Željezničar
1
0
14.10.2023 15:00 1 : 0
14.10
13:00
Sarajevo
Igman
1
1
14.10.2023 13:00 1 : 1
14.10
11:30
FSA Prijedor
Progres
6
0
14.10.2023 11:30 6 : 0
14.10
11:30
Crni vrh
Sloga
0
4
14.10.2023 11:30 0 : 4
14.10
11:30
Jedinstvo
Sloga
0
12
14.10.2023 11:30 0 : 12
14.10
10:00
Sloga
Lokomotiva
11
0
14.10.2023 10:00 11 : 0
14.10
10:00
Rasavci
Brzi
5
0
14.10.2023 10:00 5 : 0
14.10
10:00
Plamen
Partizan
1
6
14.10.2023 10:00 1 : 6
14.10
18:00
Hajduk
Ozren
3
0
14.10.2023 18:00 3 : 0
14.10
10:00
Rudar
Zvijezda
3
2
14.10.2023 10:00 3 : 2
14.10
10:00
Mladost
Džaja
4
2
14.10.2023 10:00 4 : 2
14.10
10:30
Omladinac
Željezničar Sport team
1
4
14.10.2023 10:30 1 : 4
14.10
15:00
Sloga (J)
Sloga (DP)
1
0
14.10.2023 15:00 1 : 0
14.10
15:00
Skugrić
Omladinac
4
1
14.10.2023 15:00 4 : 1
14.10
15:00
Pelagićevo 21
Crkvina
3
0
14.10.2023 15:00 3 : 0
14.10
11:30
Zadrugar
Bratstvo
0
6
14.10.2023 11:30 0 : 6
14.10
11:30
Jadar
Podrinje
0
8
14.10.2023 11:30 0 : 8
14.10
11:30
Proleter
Rudar 1925
3
0
14.10.2023 11:30 3 : 0
14.10
11:00
Stupčanica
Igman
0
3
14.10.2023 11:00 0 : 3
14.10
11:00
Novi Grad
Goražde
2
2
14.10.2023 11:00 2 : 2
14.10
11:00
SAÅ K Napredak
Željezničar
1
7
14.10.2023 11:00 1 : 7
14.10
11:00
Krivaja
Kiseljak
3
0
14.10.2023 11:00 3 : 0
14.10
11:00
TOÅ K
Mladost
1
1
14.10.2023 11:00 1 : 1
14.10
11:00
Branitelj
Grude
2
3
14.10.2023 11:00 2 : 3
14.10
15:30
Stolac
Troglav 1918
1
0
14.10.2023 15:30 1 : 0
14.10
11:00
Å iroki Brijeg
Čapljina
6
1
14.10.2023 11:00 6 : 1
14.10
12:45
Omladinac 75
Mladost
0
6
14.10.2023 12:45 0 : 6
14.10
13:00
Bihać
Borac
5
0
14.10.2023 13:00 5 : 0
14.10
14:00
VlaÅ”ić
Karaula
10
0
14.10.2023 14:00 10 : 0
14.10
12:00
Sport Prevent
Radnik
2
2
14.10.2023 12:00 2 : 2
14.10
12:00
Novi Travnik
Jajce
14.10.2023 12:00
14.10
10:00
Bilalovac - CPU
Rudar
3
0
14.10.2023 10:00 3 : 0
14.10
10:30
Ozren
Baton
0
2
14.10.2023 10:30 0 : 2
14.10
14:45
Željezničar
Sokolac
9
3
14.10.2023 14:45 9 : 3
14.10
13:00
Famos
Željezničar 2
0
7
14.10.2023 13:00 0 : 7
14.10
16:00
Turbina
Lokomotiva
5
0
14.10.2023 16:00 5 : 0
14.10
13:30
Rama
Sloga
2
1
14.10.2023 13:30 2 : 1
14.10
10:00
Velež
Blagaj
4
0
14.10.2023 10:00 4 : 0
14.10
12:30
Eurogol
Bosna
3
2
14.10.2023 12:30 3 : 2
14.10
17:00
Titograd
Lovćen
1
1
14.10.2023 17:00 1 : 1
14.10
17:00
Jedinstvo
Kom
1
3
14.10.2023 17:00 1 : 3
14.10
17:00
Berane
Dečić
1
0
14.10.2023 17:00 1 : 0
14.10
13:00
Zvijezda 09
Željezničar
1
2
14.10.2023 13:00 1 : 2
14.10
11:00
Sarajevo
Igman
8
0
14.10.2023 11:00 8 : 0
14.10
15:30
Rudar Prijedor
Željezničar
2
3
14.10.2023 15:30 2 : 3
14.10
11:30
Kozara
Ljubić
7
1
14.10.2023 11:30 7 : 1
14.10
11:30
Tekstilac
Sloga (T)
4
1
14.10.2023 11:30 4 : 1
14.10
11:30
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
1
3
14.10.2023 11:30 1 : 3
14.10
11:30
Polet 1926
LaktaŔi
2
2
14.10.2023 11:30 2 : 2
14.10
11:30
Sloboda
Omarska
6
0
14.10.2023 11:30 6 : 0
14.10
11:30
Mineral
Borac (KD)
11
0
14.10.2023 11:30 11 : 0
14.10
11:00
BSK
Borac (BL)
0
8
14.10.2023 11:00
BSK
0 : 8
14.10
11:30
Proleter
Željezničar Sport tim
1
0
14.10.2023 11:30 1 : 0
14.10
11:30
Ilićka 01
Zenit
0
2
14.10.2023 11:30 0 : 2
14.10
10:00
FSA Prijedor
Progres
3
3
14.10.2023 10:00 3 : 3
14.10
15:30
Crni vrh
Sloga
0
8
14.10.2023 15:30 0 : 8
14.10
10:00
Jedinstvo
Sloga
0
6
14.10.2023 10:00 0 : 6
14.10
10:00
Gomjenica
Omladinac
14
0
14.10.2023 10:00 14 : 0
14.10
09:00
Omladinac
Željezničar Sport tim
3
1
14.10.2023 09:00 3 : 1
14.10
13:30
LauÅ”
Spartak 2013
2
2
14.10.2023 13:30 2 : 2
14.10
10:00
Mladost
Janja 2009
6
0
14.10.2023 10:00 6 : 0
14.10
12:00
Sloga 94
OFK Brezik
2
4
14.10.2023 12:00 2 : 4
14.10
10:00
Zadrugar
Bratstvo
1
2
14.10.2023 10:00 1 : 2
14.10
10:00
Jadar
Podrinje
0
7
14.10.2023 10:00 0 : 7
14.10
10:00
Proleter
Rudar 1925
4
0
14.10.2023 10:00 4 : 0
14.10
10:00
Milići
Tabanci
7
0
14.10.2023 10:00 7 : 0
14.10
10:00
Lokanj
Trnovica
4
1
14.10.2023 10:00 4 : 1
14.10
10:30
Rudo
Glasinac 2011
0
9
14.10.2023 10:30 0 : 9
14.10
11:00
LeoStars
Leotar
0
7
14.10.2023 11:00 0 : 7
14.10
11:00
Rudar
Bajer 99
5
1
14.10.2023 11:00 5 : 1
14.10
11:00
Bihać
Radnički
4
0
14.10.2023 11:00 4 : 0
14.10
11:00
Radnički
Krajina
2
0
14.10.2023 11:00 2 : 0
14.10
11:00
Jezerski
ABC
2
3
14.10.2023 11:00 2 : 3
14.10
17:00
Napredak
Pelagićevo
4
7
14.10.2023 17:00 4 : 7
14.10
14:00
KreŔevo
Rudar
4
1
14.10.2023 14:00 4 : 1
14.10
10:00
Busovača
Novi Travnik
6
1
14.10.2023 10:00 6 : 1
14.10
10:00
Sloga
VlaÅ”ić
0
3
14.10.2023 10:00 0 : 3
14.10
10:00
LaŔva
Radnik
0
5
14.10.2023 10:00 0 : 5
14.10
11:30
Rudar (B)
Bosna
1
1
14.10.2023 11:30 1 : 1
14.10
12:30
Mladost
Sporting
8
0
14.10.2023 12:30 8 : 0
14.10
12:30
Simm Bau
TOÅ K
3
2
14.10.2023 12:30 3 : 2
14.10
11:30
Pobjeda
Krivaja
0
6
14.10.2023 11:30 0 : 6
14.10
17:15
Željezničar
Novi Grad 1
4
0
14.10.2023 17:15 4 : 0
14.10
10:00
Radnik
Igman
3
6
14.10.2023 10:00 3 : 6
14.10
11:30
Slavija
Baton
0
4
14.10.2023 11:30 0 : 4
14.10
11:00
Famos (H)
Unis
5
0
14.10.2023 11:00 5 : 0
14.10
08:00
Željezničar
Baton 2
2
0
14.10.2023 08:00 2 : 0
14.10
18:30
AF Devetka
Å F Sparta
1
1
14.10.2023 18:30 1 : 1
14.10
09:45
Željezničar
Miske - Akademija
0
0
14.10.2023 09:45 0 : 0
14.10
11:30
Drinovci
Grude
1
4
14.10.2023 11:30 1 : 4
14.10
11:30
KameŔnica
Tomislav
0
5
14.10.2023 11:30 0 : 5
14.10
11:30
Å ujica
Å iroki brijeg
0
7
14.10.2023 11:30 0 : 7
14.10
11:30
Sloga
Å ator
7
2
14.10.2023 11:30 7 : 2
14.10
11:30
Troglav
PosuŔje
3
2
14.10.2023 11:30 3 : 2
14.10
11:30
Kupres
LjubuŔki
1
0
14.10.2023 11:30 1 : 0
14.10
11:00
Cim
Brotnjo
2
3
14.10.2023 11:00
Cim
2 : 3
14.10
10:30
Stolac
Velež
4
2
14.10.2023 10:30 4 : 2
14.10
15:30
Blagaj
KruŔevo
0
1
14.10.2023 15:30 0 : 1
14.10
11:30
Rama
Mostar
3
2
14.10.2023 11:30 3 : 2
14.10
11:30
Neum
Čapljina
1
4
14.10.2023 11:30 1 : 4
14.10
11:30
Branitelj
Igman
5
1
14.10.2023 11:30 5 : 1
14.10
11:30
Bjelopoljac
Iskra
1
4
14.10.2023 11:30 1 : 4
14.10
11:30
Turbina
ViÅ”ići
11
0
14.10.2023 11:30 11 : 0
14.10
11:00
Gradina
Gornji Rahić
5
0
14.10.2023 11:00 5 : 0
14.10
10:30
Eurogol
Budućnost
5
0
14.10.2023 10:30 5 : 0
14.10
11:00
Bosna
Radnički
3
1
14.10.2023 11:00 3 : 1
14.10
13:00
Sloboda
OraŔje
5
1
14.10.2023 13:00 5 : 1
14.10
11:00
Bratstvo
Tuzla City
1
3
14.10.2023 11:00 1 : 3
14.10
13:45
Proleter
Bambi
3
0
14.10.2023 13:45 3 : 0
14.10
10:30
Sloboda
ŠF Živinice 22
3
1
14.10.2023 10:30 3 : 1
14.10
11:00
Slaven
Betaklub Tango
1
9
14.10.2023 11:00 1 : 9
14.10
11:00
Orahovica 74
Proleter
3
0
14.10.2023 11:00 3 : 0
14.10
11:30
Rudar
Mramor
3
0
14.10.2023 11:30 3 : 0
14.10
14:00
Rudar Prijedor
Željezničar
0
4
14.10.2023 14:00 0 : 4
14.10
10:00
Kozara
Ljubić
4
0
14.10.2023 10:00 4 : 0
14.10
10:00
Tekstilac
Sloga (T)
0
3
14.10.2023 10:00 0 : 3
14.10
10:00
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
0
3
14.10.2023 10:00 0 : 3
14.10
10:00
Polet 1926
LaktaŔi
4
0
14.10.2023 10:00 4 : 0
14.10
10:00
Sloboda
Omarska
6
2
14.10.2023 10:00 6 : 2
14.10
10:00
Mineral
Borac (KD)
7
0
14.10.2023 10:00 7 : 0
14.10
09:30
BSK
Borac (BL)
1
4
14.10.2023 09:30
BSK
1 : 4
14.10
10:00
Proleter
Željezničar Sport team
0
7
14.10.2023 10:00 0 : 7
14.10
10:00
Ilićka 01
Zenit
4
1
14.10.2023 10:00 4 : 1
14.10
11:30
Gomjenica
Brdo
0
2
14.10.2023 11:30 0 : 2
14.10
10:00
Vrbas
Budućnost
1
4
14.10.2023 10:00 1 : 4
14.10
16:00
Mladost - Farma Prom
Željezničar Sport team 1
2
0
14.10.2023 16:00 2 : 0
14.10
09:00
Džaja
Rekreativo
3
0
14.10.2023 09:00 3 : 0
14.10
09:00
LauÅ”
Mladost
0
2
14.10.2023 09:00 0 : 2
14.10
17:00
Polet - KrajiŔnik
ŽFK Spartak
2
0
14.10.2023 17:00 2 : 0
14.10
10:00
LeoStars
Leotar
0
12
14.10.2023 10:00 0 : 12
14.10
09:30
Rudar
Bajer 99
0
2
14.10.2023 09:30 0 : 2
14.10
09:30
Radnički
Krajina
0
0
14.10.2023 09:30 0 : 0
14.10
09:30
Jezerski
ABC
0
7
14.10.2023 09:30 0 : 7
ABC
14.10
09:30
Bratstvo
Gomila
2
0
14.10.2023 09:30 2 : 0
14.10
12:00
Nova Bila
FK Vitez
0
7
14.10.2023 12:00 0 : 7
14.10
12:00
Busovača
Novi Travnik
1
2
14.10.2023 12:00 1 : 2
14.10
12:00
Sloga
VlaÅ”ić
2
6
14.10.2023 12:00 2 : 6
14.10
12:00
LaŔva
Radnik
0
8
14.10.2023 12:00 0 : 8
14.10
10:00
Rudar (B)
Bosna
1
3
14.10.2023 10:00 1 : 3
14.10
10:00
Rudar (K)
Čelik
4
1
14.10.2023 10:00 4 : 1
14.10
10:00
Mladost (DK)
Sporting
2
0
14.10.2023 10:00 2 : 0
14.10
10:00
Simm Bau
TOÅ K
2
1
14.10.2023 10:00 2 : 1
14.10
10:00
Novi Å eher
Natron
3
3
14.10.2023 10:00 3 : 3
14.10
10:00
Pobjeda
Krivaja
0
3
14.10.2023 10:00 0 : 3
14.10
09:30
Slavija
Željezničar 2
2
4
14.10.2023 09:30 2 : 4
14.10
16:45
Novi Grad
Igman
0
5
14.10.2023 16:45 0 : 5
14.10
20:15
Sparta
KMN VogoŔća
3
0
14.10.2023 20:15 3 : 0
14.10
09:30
Cim
Brotnjo
1
7
14.10.2023 09:30 1 : 7
14.10
09:00
Stolac
Velež
2
3
14.10.2023 09:00 2 : 3
14.10
14:00
Blagaj
KruŔevo
1
0
14.10.2023 14:00 1 : 0
14.10
10:00
Rama
Mostar
1
1
14.10.2023 10:00 1 : 1
14.10
10:00
Neum
Čapljina
6
1
14.10.2023 10:00 6 : 1
14.10
09:30
GOÅ K
Zrinjski
0
5
14.10.2023 09:30 0 : 5
14.10
10:00
Branitelj
Igman
3
1
14.10.2023 10:00 3 : 1
14.10
10:00
Bjelopoljac
Iskra
5
2
14.10.2023 10:00 5 : 2
14.10
10:00
Turbina
ViÅ”ići
12
0
14.10.2023 10:00 12 : 0
14.10
10:00
Gradina
Gornji Rahić
5
0
14.10.2023 10:00 5 : 0
14.10
09:30
Eurogol
Budućnost
4
0
14.10.2023 09:30 4 : 0
14.10
10:00
Bosna
Radnički
2
5
14.10.2023 10:00 2 : 5
14.10
12:00
Sloboda
OraŔje
6
0
14.10.2023 12:00 6 : 0
14.10
10:00
Bratstvo
Tuzla Siti
0
3
14.10.2023 10:00 0 : 3
14.10
12:30
Proleter
Bambi
1
9
14.10.2023 12:30 1 : 9
14.10
09:30
Sloboda
ŠF Živinice 22
2
1
14.10.2023 09:30 2 : 1
14.10
10:00
Slaven
Betaklub Tango
0
3
14.10.2023 10:00 0 : 3
14.10
10:00
Perfekt
ŠF Živinice 22
7
1
14.10.2023 10:00 7 : 1
14.10
09:30
Rudar
Radnički
2
3
14.10.2023 09:30 2 : 3
14.10
09:30
Inter
Bambi
0
1
14.10.2023 09:30 0 : 1
14.10
11:00
Orahovica 74
Mladost (VB)
1
0
14.10.2023 11:00 1 : 0
14.10
10:00
Rijeka
Prokosovići
6
0
14.10.2023 10:00 6 : 0
14.10
16:30
SFK 2000
Radnik Bumerang
6
0
14.10.2023 16:30 6 : 0
14.10
16:00
FK Sloboda
Fortuna
4
1
14.10.2023 16:00 4 : 1
14.10
15:00
Libero
Iskra
1
1
14.10.2023 15:00 1 : 1
14.10
17:00
Emina
Spartak 2013
5
0
14.10.2023 17:00 5 : 0
14.10
15:00
Ljubić
Sloga (D)
0
4
14.10.2023 15:00 0 : 4
14.10
14:00
Radnički 1923
ŽGFK Lavice Dubočica
1
1
14.10.2023 14:00 1 : 1
14.10
15:00
Borac
Milutinac 2023
0
7
14.10.2023 15:00 0 : 7
14.10
15:30
Karađorđe
Prave Dame
7
1
14.10.2023 15:30 7 : 1
14.10
13:00
Breznica
Budućnost
3
0
14.10.2023 13:00 3 : 0

Futsal

14.10
20:00
Titograd
PruŔka
3
0
14.10.2023 20:00 3 : 0
14.10
20:00
Ulcinj
Bajo Pivljanin
1
1
14.10.2023 20:00 1 : 1
14.10
19:00
GorŔtak
Zora
16
1
14.10.2023 19:00 16 : 1
14.10
19:00
Brotnjo
Sloboda Kompred
3
7
14.10.2023 19:00 3 : 7
14.10
19:30
Borac
MNK Hercegovina
5
4
14.10.2023 19:30 5 : 4
14.10
20:00
Sloga
Mostar SG
5
3
14.10.2023 20:00 5 : 3
14.10
20:30
Salines
Radnik MD Å op
2
5
14.10.2023 20:30 2 : 5

KoŔarka

14.10
17:00
Igokea m:tel
SC Derby
91
82
14.10.2023 17:00 91 : 82
14.10
15:00
Cedevita Olimpija
Split
97
68
14.10.2023 15:00 97 : 68
14.10
21:00
Partizan Mozzart Bet
Cibona
96
67
14.10.2023 21:00 96 : 67
14.10
19:00
Budućnost VOLI
Krka
82
69
14.10.2023 19:00 82 : 69
14.10
19:00
Sloboda
Sloga
86
70
14.10.2023 19:00 86 : 70
14.10
20:00
SPD Radnički
Joker
80
78
14.10.2023 20:00 80 : 78
14.10
16:30
Mladost MaxBet
Dynamic BalkanBet
81
62
14.10.2023 16:30 81 : 62
14.10
16:30
Spartak
VrŔac
84
77
14.10.2023 16:30 84 : 77
14.10
20:00
Bosna Meridianbet
PosuŔje
97
66
14.10.2023 20:00 97 : 66
14.10
18:00
Stars Basket
Derventa
14.10.2023 18:00 :
14.10
18:00
Budućnost BN
Varda HE
72
64
14.10.2023 18:00 72 : 64
14.10
18:00
Jahorina
Derventa
105
65
14.10.2023 18:00 105 : 65
14.10
18:00
Sloboda 73
Olimp
93
81
14.10.2023 18:00 93 : 81
14.10
18:00
Sutjeska
Radnik BN Basket
67
74
14.10.2023 18:00 67 : 74
14.10
18:00
Hunters
Akademija Borac MP 2
83
76
14.10.2023 18:00 83 : 76
14.10
14:00
Play Off
Jedinstvo BHT
73
59
14.10.2023 14:00 73 : 59
14.10
18:00
Mladi KrajiŔnik
Leotar 03
66
85
14.10.2023 18:00 66 : 85
14.10
19:30
Zrinjski 2010
Igman
81
73
14.10.2023 19:30 81 : 73
14.10
19:30
Kozara
Orlovi
31
74
14.10.2023 19:30 31 : 74
14.10
16:00
Jumper
RMU Banovići
81
65
14.10.2023 16:00 81 : 65

Odbojka

14.10
Bosna
Modriča
2
3
14.10.2023 2 : 3
14.10
Ljubinje
Napredak
0
3
14.10.2023 0 : 3
14.10
Domaljevac
Gacko
3
0
14.10.2023 3 : 0
14.10
Jedinstvo
Radnik
0
3
14.10.2023 0 : 3
14.10
19:30
Maglić
Crvena zvijezda
3
0
14.10.2023 19:30 3 : 0
14.10
14:00
Mladost
GradiŔka
2
3
14.10.2023 14:00 2 : 3
14.10
19:00
Bosna
IlijaÅ”
3
0
14.10.2023 19:00 3 : 0
14.10
18:00
Ilidža
Gradina
3
0
14.10.2023 18:00 3 : 0
14.10
18:00
Budućnost
Rudar
3
0
14.10.2023 18:00 3 : 0
14.10
18:30
Morača
Albatros
0
3
14.10.2023 18:30 0 : 3
14.10
17:30
Galeb
Jedinstvo
3
0
14.10.2023 17:30 3 : 0
14.10
17:00
Herceg Novi
Mediteran Bemaks
3
0
14.10.2023 17:00 3 : 0
14.10
15:00
Igman
Sloboda
3
1
14.10.2023 15:00 3 : 1
14.10
16:30
Mostar
Inova
0
3
14.10.2023 16:30 0 : 3
14.10
18:00
Kula Gradačac
Centar ORT
3
1
14.10.2023 18:00 3 : 1
14.10
14:00
BL Volley
Bimal-Jedinstvo
0
3
14.10.2023 14:00 0 : 3
14.10
19:30
GradiŔka
Slavija
3
0
14.10.2023 19:30 3 : 0
14.10
17:00
Maglić
Drina
3
0
14.10.2023 17:00 3 : 0
14.10
16:00
Jahorina
Libero
3
2
14.10.2023 16:00 3 : 2
14.10
18:00
Borac
Radnik
3
0
14.10.2023 18:00 3 : 0
14.10
18:00
Prijedor
Smeč
0
3
14.10.2023 18:00 0 : 3
14.10
16:00
Balkana MP
Kozara
2
3
14.10.2023 16:00 2 : 3
14.10
16:00
Han Pijesak
Sloga
0
3
14.10.2023 16:00 0 : 3
14.10
15:00
HE na Drini
Mladost
3
0
14.10.2023 15:00 3 : 0
14.10
18:00
Smeč
Maglaj
3
2