XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 447 utakmica za dan
Nedelja, 22 Oktobar 2023


Fudbal

Igman
Konjic
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
22.10.2023 13:00
Igman
1 : 2
Sarajevo
Borac
Banja Luka
0 : 0
Zrinjski
Mostar
22.10.2023 19:45
Borac
0 : 0
Zrinjski
Leotar
Trebinje
5 : 3
Modriča
Modriča
22.10.2023 14:30
Leotar
5 : 3
Modriča
Omarska
Omarska
2 : 3
Velež
Nevesinje
22.10.2023 14:30
Omarska
2 : 3
Velež
Crni vrh
Jaružani
1 : 0
Tekstilac
Derventa
22.10.2023 14:30
Crni vrh
1 : 0
Tekstilac
Jedinstvo
Žeravica
0 : 1
Gorica
Å ipovo
22.10.2023 11:00
Jedinstvo
0 : 1
Gorica
Jedinstvo (B)
Brodac
2 : 2
Budućnost
Pilica
22.10.2023 14:30
Jedinstvo (B)
2 : 2
Budućnost
Hercegovac
Bileća
3 : 3
Glasinac 1936
Sokolac
22.10.2023 14:30
Hercegovac
3 : 3
Glasinac 1936
Stakorina
Čajniče
7 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
22.10.2023 14:30
Stakorina
7 : 0
Rudar 1925
Jedinstvo (R)
Roćević
3 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
22.10.2023 14:30
Jedinstvo (R)
3 : 1
Zadrugar
Mladost (R)
Rogatica
2 : 2
Proleter
Dvorovi
22.10.2023 14:30
Mladost (R)
2 : 2
Proleter
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 1
Lauš
Banja Luka
22.10.2023 14:30
Sloga DIPO
0 : 1
Lauš
Plamen
Donje Vodičevo
6 : 2
Lijevče
Nova Topola
22.10.2023 14:30
Plamen
6 : 2
Lijevče
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
1 : 1
Mladost
Kotor Varoš
22.10.2023 14:30
Polet Krajišnik
1 : 1
Mladost
Kozara
Donji Orlovci
1 : 2
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
22.10.2023 14:30
Kozara
1 : 2
Bratstvo (Kozarac)
Budućnost
Banja Luka
3 : 2
Sloga
Rakelići-Saničani
22.10.2023 14:30
Budućnost
3 : 2
Sloga
Krajina
Banja Luka
2 : 1
Karanovac
Karanovac
22.10.2023 14:30
Krajina
2 : 1
Karanovac
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 0
Trebava
Osječani
22.10.2023 14:30
Crvena zvijezda
1 : 0
Trebava
Vučijak
Majevac
0 : 3
Skugrić
Skugrić
22.10.2023 14:30
Vučijak
0 : 3
Skugrić
Omladinac
Modriča
2 : 1
Sloga
Dugo Polje
22.10.2023 14:30
Omladinac
2 : 1
Sloga
Ukrina
Čečava
3 : 1
Ozren
Petrovo
22.10.2023 14:30
Ukrina
3 : 1
Ozren
Zvijezda
Kakmuž
1 : 3
Hajduk (B)
Batkuša
22.10.2023 14:30
Zvijezda
1 : 3
Hajduk (B)
Crkvina
Crkvina
2 : 0
Naša krila
Kostajnica
22.10.2023 14:30
Crkvina
2 : 0
Naša krila
Mladost
Velika Obarska
0 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
22.10.2023 15:00
Mladost
0 : 1
Ljeskovac
Majevica
Lopare
5 : 0
Janja 2009
Janja
22.10.2023 15:00
Majevica
5 : 0
Janja 2009
Partizan
Donja Trnova
3 : 2
Lokanj
Lokanj
22.10.2023 15:00
Partizan
3 : 2
Lokanj
Rudar
Blagaj
3 : 2
Knežopoljac
Knežica
22.10.2023 14:30
Rudar
3 : 2
Knežopoljac
Slaven
Dobrljin
5 : 4
Brzi
Busnovi
22.10.2023 14:30
Slaven
5 : 4
Brzi
OFK Ravan
Međeđa
6 : 0
Moštanica
Božići
22.10.2023 14:30
OFK Ravan
6 : 0
Moštanica
Gomjenica
Prijedor
1 : 0
Berek 1975
Prijedor
22.10.2023 14:30
Gomjenica
1 : 0
Berek 1975
Laminci
Laminci
4 : 3
Borac (Mag)
Maglajani
22.10.2023 15:00
Laminci
4 : 3
Borac (Mag)
Kozara
Turjak
2 : 4
Biseri
Čatrnja
22.10.2023 15:00
Kozara
2 : 4
Biseri
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 5
Obradovac
Obradovac
22.10.2023 15:00
Sloboda
1 : 5
Obradovac
Torpedo
Cerovljani
4 : 2
Mladi Krajišnik
Kukulje
22.10.2023 15:00
Torpedo
4 : 2
Mladi Krajišnik
Milan
Kosjerovo
3 : 2
Borac (Maš)
Mašići
22.10.2023 15:00
Milan
3 : 2
Borac (Maš)
Potkozarje
Aleksandrovac
3 : 1
Omladinac
Brestovčina
22.10.2023 15:00
Potkozarje
3 : 1
Omladinac
Å njegotina
Velika Å njegotina
3 : 0
Vrbas
Banja Luka
22.10.2023 14:30
Å njegotina
3 : 0
Vrbas
Rekreativo
Banja Luka
5 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
22.10.2023 14:30
Rekreativo
5 : 0
Krupa
Omladinac
Banja Luka
4 : 2
Zmijanje
Kola
22.10.2023 14:30
Omladinac
4 : 2
Zmijanje
Mladost
Zalužani
1 : 4
OFK Spartak 2013
Banja Luka
22.10.2023 14:30
Mladost
1 : 4
OFK Spartak 2013
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
3 : 4
Borac (O)
Osinja
22.10.2023 14:00
Sloboda GS
3 : 4
Borac (O)
Zborište
Zborište
3 : 0
Mineral
Banja Vrućica
22.10.2023 14:00
Zborište
3 : 0
Mineral
Polet
Podnovlje
4 : 2
BSK
Bušletić
22.10.2023 14:00
Polet
4 : 2
BSK
OFK Pridjel
Pridjel Donji
0 : 5
Borac (K)
Kotorsko
22.10.2023 14:00
OFK Pridjel
0 : 5
Borac (K)
Mladost
Dobrinja
2 : 4
Dobor
Modriča
22.10.2023 14:30
Mladost
2 : 4
Dobor
Sloga
Jakeš
3 : 5
Višnjik
Modriča
22.10.2023 14:30
Sloga
3 : 5
Višnjik
Partizan
Koprivna
3 : 6
Trebavac
Vranjak
22.10.2023 14:30
Partizan
3 : 6
Trebavac
Zadrugar
Tarevci
2 : 3
Kladari Gornji
Kladari Gornji
22.10.2023 14:30
Zadrugar
2 : 3
Kladari Gornji
Vranjak
Vranjak
1 : 1
Pelagićevo 21
Pelagićevo
22.10.2023 14:30
Vranjak
1 : 1
Pelagićevo 21
Sloboda
Mrtvica
0 : 6
Mladost (S)
Sandići
22.10.2023 14:30
Sloboda
0 : 6
Mladost (S)
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
8 : 0
Mladost (L)
Lončari
22.10.2023 14:30
Bobetino Brdo
8 : 0
Mladost (L)
Gredice
Gredice
4 : 3
Grčica
Brčko
22.10.2023 14:30
Gredice
4 : 3
Grčica
Strijelac
Tutnjevac
2 : 0
Jedinstvo
Koretaši
22.10.2023 14:30
Strijelac
2 : 0
Jedinstvo
Obilić
Krepšić
2 : 1
Polet
Čović Polje
22.10.2023 14:30
Obilić
2 : 1
Polet
Sava 04
Brezovo Polje Selo
3 : 1
Zadrugar
Bukvik
22.10.2023 14:30
Sava 04
3 : 1
Zadrugar
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
8 : 0
Borac
Trnjaci
22.10.2023 15:00
Magnojević 2001
8 : 0
Borac
Kolektiv
Međaši
0 : 2
Panteri
Zagoni
22.10.2023 15:00
Kolektiv
0 : 2
Panteri
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
2 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
22.10.2023 15:00
OFK Magnojević
2 : 1
Jedinstvo
VSK
Velino Selo
1 : 0
OFK Batković
Batković
22.10.2023 15:00
VSK
1 : 0
OFK Batković
Drina (Amajlije)
Amajlije
1 : 0
Balatun
Balatun
22.10.2023 15:00
Drina (Amajlije)
1 : 0
Balatun
Gorica
Pučile
4 : 0
Sloga 94
Bijeljina
22.10.2023 15:00
Gorica
4 : 0
Sloga 94
Čelopek
Čelopek
3 : 3
Branjevo
Branjevo
22.10.2023 14:00
Čelopek
3 : 3
Branjevo
Polet
Kravica
0 : 1
Jadar
Nova Kasaba
22.10.2023 14:00
Polet
0 : 1
Jadar
Jasenica
Jasenica
2 : 2
Milići
Milići
22.10.2023 14:00
Jasenica
2 : 2
Milići
Partizan
Kostajnica
6 : 0
Mrakovica
Kozaruša
22.10.2023 14:30
Partizan
6 : 0
Mrakovica
Svodna
Svodna
3 : 1
Kiseljak
Koprivna
22.10.2023 14:30
Svodna
3 : 1
Kiseljak
Radnik Urije
Prijedor
2 : 2
Rasavci
Rasavci
22.10.2023 14:30
Radnik Urije
2 : 2
Rasavci
Bratstvo
Orahova
1 : 1
Ratar
Stara Topola
22.10.2023 15:30
Bratstvo
1 : 1
Ratar
Mladost
Seferovci
3 : 0
Stevan Dukić
Rogolji
22.10.2023 15:30
Mladost
3 : 0
Stevan Dukić
Budućnost
Donji Galjipovci
5 : 0
Mladost
Bajinci
22.10.2023 11:00
Budućnost
5 : 0
Mladost
Polet
Mali Sitneši
5 : 0
Tamaris
Mrčevci
22.10.2023 15:00
Polet
5 : 0
Tamaris
Obilić PP
Srbac
2 : 0
Vrbas
Prijebljezi
22.10.2023 15:00
Obilić PP
2 : 0
Vrbas
Čelik
Grbavica
0 : 1
Jugović
Gredice
22.10.2023 11:00
Čelik
0 : 1
Jugović
Slijepčevići
Slijepčevići
1 : 1
Mladost
Trnjaci
22.10.2023 11:00
Slijepčevići
1 : 1
Mladost
Stević Jovan
Vršani
6 : 0
Piperci
Piperci
22.10.2023 15:00
Stević Jovan
6 : 0
Piperci
Ljeljenča
Ljeljenča
0 : 5
Proleter
Gornji Dragaljevac
22.10.2023 15:00
Ljeljenča
0 : 5
Proleter
Omladinac
Gornja Čađavica
4 : 0
BUK
Gornja Bukovica
22.10.2023 15:00
Omladinac
4 : 0
BUK
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 0
Sloga
Donja Bukovica
22.10.2023 10:30
Majevica
3 : 0
Sloga
Budućnost
Ravno Polje
4 : 2
Borac
Ugljevička Obrijež
22.10.2023 15:00
Budućnost
4 : 2
Borac
Jedinstvo
Donja Čađavica
2 : 3
Sloboda
Donji Dragaljevac
22.10.2023 15:00
Jedinstvo
2 : 3
Sloboda
Zenit
Bijeljina
8 : 2
Sloga Junajted
Bijeljina
22.10.2023 15:00
Zenit
8 : 2
Sloga Junajted
Glogovac
Glogovac
1 : 4
Tavna
Banjica
22.10.2023 15:00
Glogovac
1 : 4
Tavna
Modran
Modran
1 : 4
Pobjeda
Triješnica
22.10.2023 15:00
Modran
1 : 4
Pobjeda
Sloga
Dazdarevo
2 : 2
Novo doba
Čardačine
22.10.2023 15:00
Sloga
2 : 2
Novo doba
Koviljuše
Bijeljina
2 : 4
Polet
Gornji Kojčinovac
22.10.2023 10:30
Koviljuše
2 : 4
Polet
Koridor 2011
Bijeljina
6 : 3
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
22.10.2023 15:00
Koridor 2011
6 : 3
OFK Crnjelovo
Stupčanica
Olovo
3 : 1
Rudar
Kakanj
22.10.2023 14:30
Stupčanica
3 : 1
Rudar
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 0
Gradina
Srebrenik
22.10.2023 14:30
Mladost
0 : 0
Gradina
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
22.10.2023 14:30
Gornji Rahić
3 : 0
Jedinstvo
Brnjaci
Brnjaci
0 : 0
Kiseljak
Kiseljak
22.10.2023 14:30
Brnjaci
0 : 0
Kiseljak
Rudar (K)
Kamengrad
0 : 2
NK Vitez
Vitez
22.10.2023 14:30
Rudar (K)
0 : 2
NK Vitez
Seona
Seona
5 : 2
Mladost (K)
Kikači
22.10.2023 14:30
Seona
5 : 2
Mladost (K)
Lokomotiva
Miričina
3 : 2
Priluk
Priluk
22.10.2023 14:30
Lokomotiva
3 : 2
Priluk
Dizdaruša
Brčko
1 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
22.10.2023 14:30
Dizdaruša
1 : 0
Mladost (D)
Prokosovići
Prokosovići
1 : 2
Svatovac
Poljice
22.10.2023 14:30
Prokosovići
1 : 2
Svatovac
Omladinac 68
Mionica
2 : 0
Sloga
Tojšići
22.10.2023 14:30
Omladinac 68
2 : 0
Sloga
Dinamo
Donja Mahala
3 : 2
Orahovica 74
Orahovica
22.10.2023 14:30
Dinamo
3 : 2
Orahovica 74
Usora
Žabljak-Usora
1 : 3
Baton
Sarajevo
22.10.2023 14:30
Usora
1 : 3
Baton
Natron
Maglaj
3 : 1
Ilijaš
Ilijaš
22.10.2023 14:30
Natron
3 : 1
Ilijaš
Igman
Ilidža
1 : 1
Kolina
Ustikolina
22.10.2023 14:30
Igman
1 : 1
Kolina
Višići
Višići
3 : 6
Ljubuški
Ljubuški
22.10.2023 14:30
Višići
3 : 6
Ljubuški
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
2 : 0
Neum
Neum
22.10.2023 14:30
Sloga
2 : 0
Neum
Međugorje
Međugorje
5 : 2
Rama
Prozor-Rama
22.10.2023 14:30
Međugorje
5 : 2
Rama
Troglav 1918
Livno
5 : 0
Kamešnica
Podhum
22.10.2023 14:30
Troglav 1918
5 : 0
Kamešnica
Grude
Grude
1 : 1
Stolac
Stolac
22.10.2023 14:30
Grude
1 : 1
Stolac
Ratkovići
Ratkovići
1 : 2
Sloga (T)
Tolisa
22.10.2023 15:00
Ratkovići
1 : 2
Sloga (T)
Mladi zadrugar
Donji Rahić
1 : 2
HAÅ K Napredak
Ulović
22.10.2023 15:00
Mladi zadrugar
1 : 2
HAÅ K Napredak
Sloga (P)
Prud
2 : 1
19 srpanj
OÅ¡tra Luka
22.10.2023 15:00
Sloga (P)
2 : 1
19 srpanj
Korpar
Grebnice
5 : 1
Mladost
Donji Svilaj
22.10.2023 15:00
Korpar
5 : 1
Mladost
Frankopan
Å pionica Srednja
2 : 2
GFK Brčko
Brčko
22.10.2023 15:00
Frankopan
2 : 2
GFK Brčko
Mladost (V)
Vidovice
2 : 1
Mladost (S)
Sibovac
22.10.2023 15:00
Mladost (V)
2 : 1
Mladost (S)
Novi Å eher
Novi Å eher
2 : 1
Pobjeda
Tešanjka
22.10.2023 14:00
Novi Å eher
2 : 1
Pobjeda
Zmaj
Buzić Mahala
3 : 1
Čelični grad-Steel City
Zenica
22.10.2023 14:00
Zmaj
3 : 1
Čelični grad-Steel City
Napredak
Å ije
2 : 3
Fortuna
Zenica
22.10.2023 14:00
Napredak
2 : 3
Fortuna
Liješeva
Liješeva
5 : 2
Proleter
Makljenovac
22.10.2023 14:00
Liješeva
5 : 2
Proleter
Borac
Tetovo - Zenica
1 : 1
Vareš
Vareš
22.10.2023 14:00
Borac
1 : 1
Vareš
Kaćuni
Kaćuni
4 : 1
Kreševo
Kreševo
22.10.2023 15:00
Kaćuni
4 : 1
Kreševo
Busovača
Busovača
3 : 3
Vlašić
Turbe
22.10.2023 15:00
Busovača
3 : 3
Vlašić
Fojnica
Fojnica
1 : 1
Sport Prevent
Bugojno
22.10.2023 15:00
Fojnica
1 : 1
Sport Prevent
Nova Bila
Nova Bila
3 : 3
Karaula
Karaula
22.10.2023 15:00
Nova Bila
3 : 3
Karaula
Bilalovac CPU
Bilalovac
0 : 1
OFK Lugovi
Lugovi
22.10.2023 15:00
Bilalovac CPU
0 : 1
OFK Lugovi
Bobovac
Nević Polje
4 : 1
Šantići
Šantići
22.10.2023 15:00
Bobovac
4 : 1
Šantići
Vratnik
Sarajevo
3 : 0
Omladinac
Doglodi-Stup
22.10.2023 12:00
Vratnik
3 : 0
Omladinac
Pofalićki
Sarajevo
4 : 0
Hrid
Sarajevo
22.10.2023 16:00
Pofalićki
4 : 0
Hrid
Butmir
Butmir-Ilidža
3 : 3
El Tarik
Sarajevo
22.10.2023 15:00
Butmir
3 : 3
El Tarik
Mladost
Župča
1 : 3
Stup
Sarajevo
22.10.2023 15:00
Mladost
1 : 3
Stup
Ozren
Semizovac
2 : 0
Bojnik
Bojnik
22.10.2023 15:00
Ozren
2 : 0
Bojnik
Jahorina
Prača
3 : 0
Radnički
Goražde
22.10.2023 14:00
Jahorina
3 : 0
Radnički
Azot
Vitkovići
3 : 4
Drina
Goražde
22.10.2023 14:00
Azot
3 : 4
Drina
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
4 : 0
Sport talent
Mostar
22.10.2023 15:30
Bjelopoljac
4 : 0
Sport talent
Lokomotiva
Mostar
1 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
22.10.2023 15:30
Lokomotiva
1 : 1
Branitelj
Iskra
Stolac
1 : 3
Fortuna
Mostar
22.10.2023 15:30
Iskra
1 : 3
Fortuna
Å ujica
Å ujica
2 : 2
Vir
Vir
22.10.2023 14:30
Å ujica
2 : 2
Vir
Drinovci
Drinovci
6 : 2
Mesihovina
Mesihovina
22.10.2023 14:30
Drinovci
6 : 2
Mesihovina
Kupres
Kupres
2 : 2
Å ator
Glamoč
22.10.2023 14:30
Kupres
2 : 2
Å ator
Junak
Srđevići
3 : 1
Rakitno
Rakitno
22.10.2023 14:30
Junak
3 : 1
Rakitno
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
6 : 3
OFK Međiđa
Donja Međiđa
22.10.2023 14:30
Ingram
6 : 3
OFK Međiđa
Jedinstvo
Vučkovci
3 : 0
Rainci
Gornji Rainci
22.10.2023 14:30
Jedinstvo
3 : 0
Rainci
Slatina
Bašigovci
2 : 1
Trebava
Donja Zelinja
22.10.2023 14:30
Slatina
2 : 1
Trebava
Rudar
Zagorje
3 : 2
Doboj Istok
Doboj Istok
22.10.2023 14:30
Rudar
3 : 2
Doboj Istok
Mladost 78
Donje Vukovije
6 : 1
Mladost (P)
Puračić
22.10.2023 14:30
Mladost 78
6 : 1
Mladost (P)
Rijeka
Šerići
4 : 0
Željezničar
Jelovče Selo
22.10.2023 14:30
Rijeka
4 : 0
Željezničar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
5 : 0
Mramor (M)
Mramor
22.10.2023 14:30
Stjepan Polje
5 : 0
Mramor (M)
Jedinstvo (L)
Lukavica
4 : 4
Mramor (B)
Babice
22.10.2023 14:30
Jedinstvo (L)
4 : 4
Mramor (B)
Mladost (D)
Doborovci
3 : 0
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
22.10.2023 14:30
Mladost (D)
3 : 0
Mladost (VB)
Rudar
Bukinje
6 : 2
Sloga
Bikodže
22.10.2023 14:30
Rudar
6 : 2
Sloga
Jedinstvo (H)
Huskići
1 : 0
Turija
Turija
22.10.2023 14:30
Jedinstvo (H)
1 : 0
Turija
Pribava
Pribava
4 : 3
Željezničar
Dobošnica
22.10.2023 14:30
Pribava
4 : 3
Željezničar
Voćar
Šatorovići
3 : 0
Mionica 85
Mionica
22.10.2023 14:30
Voćar
3 : 0
Mionica 85
Graničar
Brezovo Polje
1 : 5
12 decembar
Rajska
22.10.2023 14:30
Graničar
1 : 5
12 decembar
OFK Vida
Vida
0 : 5
Mladost
Tinja
22.10.2023 14:30
OFK Vida
0 : 5
Mladost
Čelić
Čelić
7 : 0
Sladna
Sladna
22.10.2023 14:30
Čelić
7 : 0
Sladna
Å pionica 1953
Å pionica
0 : 1
25 maj
Uroža
22.10.2023 14:30
Å pionica 1953
0 : 1
25 maj
Biberovo Polje
Biberovo Polje
7 : 1
Koraj
Koraj
22.10.2023 14:30
Biberovo Polje
7 : 1
Koraj
Bukovik
Gornji Srebrenik
3 : 2
Sloboda
Kerep
22.10.2023 14:30
Bukovik
3 : 2
Sloboda
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 1
Jablanica
Barice
22.10.2023 14:30
OFK Tuzla
3 : 1
Jablanica
Toplice
Gornja Lukavica
0 : 3
Omazići 1937
Omazići
22.10.2023 14:30
Toplice
0 : 3
Omazići 1937
Jedinstvo
Donje Dubrave
2 : 0
Memići
Memići
22.10.2023 14:30
Jedinstvo
2 : 0
Memići
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
2 : 0
Sapna
Sapna
22.10.2023 14:30
Mladost (GT)
2 : 0
Sapna
Mladost (S)
Suha
1 : 2
Krušik
Gornje Vukovije
22.10.2023 14:30
Mladost (S)
1 : 2
Krušik
Slaven
Živinice
2 : 0
Proleter
Slavinovići
22.10.2023 14:30
Slaven
2 : 0
Proleter
Omladinac RMU
Đurđevik
2 : 0
Partizan
Kiseljak
22.10.2023 14:30
Omladinac RMU
2 : 0
Partizan
Bijeljevac
Miljanovci
6 : 0
Oskova
Oskova
22.10.2023 11:00
Bijeljevac
6 : 0
Oskova
Ljiljan
Zimča
1 : 1
Kralupi
Kralupi
22.10.2023 15:30
Ljiljan
1 : 1
Kralupi
Moštre
Moštre
2 : 2
Napredak 1955
Radovlje
22.10.2023 15:30
Moštre
2 : 2
Napredak 1955
Gračanica
Gračanica
2 : 1
OFK Visoko
Visoko
22.10.2023 13:00
Gračanica
2 : 1
OFK Visoko
7 april
Buci
3 : 0
Dijamant
Građevac
22.10.2023 13:00
7 april
3 : 0
Dijamant
Poriječani
Poriječani
4 : 0
Kološići
Kološići
22.10.2023 15:30
Poriječani
4 : 0
Kološići
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnik
Surdulica
22.10.2023 18:00
Vojvodina
3 : 0
Radnik
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
Radnički (N)
Niš
22.10.2023 18:00
Mladost (L)
1 : 2
Radnički (N)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Mačva
Å abac
22.10.2023 14:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Mačva
RFK Grafičar
Beograd
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
22.10.2023 14:00
RFK Grafičar
1 : 2
OFK Vršac
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
22.10.2023 18:00
Kolubara
1 : 3
Radnički (SM)
Bravo
Ljubljana
2 : 1
Maribor
Maribor
22.10.2023 15:00
Bravo
2 : 1
Maribor
Mura
Mrska Sobota
2 : 2
Koper
Koper
22.10.2023 20:15
Mura
2 : 2
Koper
Aluminij
Kidričevo
0 : 2
Kalcer Radomlje
Radomlje
22.10.2023 17:30
Aluminij
0 : 2
Kalcer Radomlje
Istra 1961
Pula
1 : 1
Rijeka
Rijeka
22.10.2023 15:00
Istra 1961
1 : 1
Rijeka
Hajduk
Split
0 : 2
Osijek
Osijek
22.10.2023 18:00
Hajduk
0 : 2
Osijek
Jezero
Plav
1 : 3
Budućnost
Podgorica
22.10.2023 18:00
Jezero
1 : 3
Budućnost
Internacional
Podgorica
3 : 2
Igalo
Herceg Novi
22.10.2023 15:00
Internacional
3 : 2
Igalo
Podgorica
Podgorica
3 : 0
Grbalj
Radanovići
22.10.2023 15:00
Podgorica
3 : 0
Grbalj
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
0 : 0
Lovćen
Cetinje
22.10.2023 15:00
Ortrant - Olimpic
0 : 0
Lovćen
Bokelj
Kotor
2 : 0
Kom
Podgorica
22.10.2023 16:30
Bokelj
2 : 0
Kom
Rabotnički
Skoplje
0 : 1
Vardar
Skoplje
22.10.2023 14:00
Rabotnički
0 : 1
Vardar
Å kupi
Skoplje
1 : 0
Bregalnica
Å tip
22.10.2023 14:00
Å kupi
1 : 0
Bregalnica
Sileks
Kratovo
1 : 0
Tikveš
Kavadarci
22.10.2023 14:00
Sileks
1 : 0
Tikveš
Makedonija ĐP
Skoplje
0 : 3
Struga
Struge
22.10.2023 14:00
Makedonija ĐP
0 : 3
Struga
Gostivar
Gostivar
1 : 1
Voska sport
Ohrid
22.10.2023 14:00
Gostivar
1 : 1
Voska sport
Å kendija
Tetovo
1 : 1
AP Brera
Strumica
22.10.2023 14:00
Å kendija
1 : 1
AP Brera
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Athletic Club
Bilbao
22.10.2023 21:00
Barcelona
1 : 0
Athletic Club
Girona
Girona
5 : 2
Almería
Almeria
22.10.2023 16:15
Girona
5 : 2
Almería
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
0 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
22.10.2023 14:00
Las Palmas
0 : 1
Rayo Vallecano
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
22.10.2023 18:30
Villarreal
1 : 1
Deportivo Alavés
Monaco
Monaco
2 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
22.10.2023 17:05
Monaco
2 : 1
Metz
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Stade Brestois 29
Brest
22.10.2023 15:00
Lille
1 : 0
Stade Brestois 29
Lorient
Lorient
2 : 1
Stade Rennais
Rennes
22.10.2023 13:00
Lorient
2 : 1
Stade Rennais
Nantes
Nantes
2 : 0
Montpellier
Montpellier
22.10.2023 15:00
Nantes
2 : 0
Montpellier
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 2
Clermont
Clermont-Ferrand
22.10.2023 20:45
Olympique Lyonnais
1 : 2
Clermont
Toulouse
Toulouse
1 : 1
Reims
Reims
22.10.2023 15:00
Toulouse
1 : 1
Reims
Aston Villa
Birmingham
4 : 1
West Ham United
London
22.10.2023 17:30
Aston Villa
4 : 1
West Ham United
Köln
Köln
3 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
22.10.2023 15:30
Köln
3 : 1
Borussia M'gladbach
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
2 : 5
Augsburg
Augsburg
22.10.2023 17:30
Heidenheim
2 : 5
Augsburg
Atalanta
Bergamo
2 : 0
Genoa
Genova
22.10.2023 18:00
Atalanta
2 : 0
Genoa
Bologna
Bologna
2 : 1
Frosinone
Frosinone
22.10.2023 15:00
Bologna
2 : 1
Frosinone
Milan
Milano
0 : 1
Juventus
Torino
22.10.2023 20:45
Milan
0 : 1
Juventus
Roma
Roma
1 : 0
Monza
Monza
22.10.2023 12:30
Roma
1 : 0
Monza
Salernitana
Salerno
2 : 2
Cagliari
Cagliari
22.10.2023 15:00
Salernitana
2 : 2
Cagliari
Velež
Mostar
3 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
22.10.2023 16:00
Velež
3 : 1
Željezničar Sport team
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Željezničar
Sarajevo
22.10.2023 13:00
Sloboda
1 : 3
Željezničar
Sloboda
Mrkonjić Grad
2 : 10
OFK Spartak
Banja Luka
22.10.2023 12:00
Sloboda
2 : 10
OFK Spartak
Laktaši
Laktaši
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
22.10.2023 12:00
Laktaši
1 : 1
Rudar Prijedor
Krajina
Cazin
3 : 2
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2023 12:00
Krajina
3 : 2
Bratstvo
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 0
Ljubić
Prnjavor
22.10.2023 12:00
Željezničar Sport team
5 : 0
Ljubić
Zvijezda Gradačac
Gradačac
2 : 1
Bratstvo
Gračanica
22.10.2023 12:00
Zvijezda Gradačac
2 : 1
Bratstvo
Radnički
Lukavac
1 : 4
Drina
Zvornik
22.10.2023 12:00
Radnički
1 : 4
Drina
Radnik
Bijeljina
6 : 4
Rudanka
Rudanka
22.10.2023 12:00
Radnik
6 : 4
Rudanka
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Gradina
Srebrenik
22.10.2023 12:00
Sloboda
1 : 2
Gradina
Lokomotiva
Brčko
1 : 4
Slaven
Živinice
22.10.2023 12:00
Lokomotiva
1 : 4
Slaven
Ilijaš
Ilijaš
1 : 5
Stupčanica
Olovo
22.10.2023 13:30
Ilijaš
1 : 5
Stupčanica
Famos (H)
Hrasnica
6 : 0
Sutjeska
Foča
22.10.2023 13:30
Famos (H)
6 : 0
Sutjeska
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
22.10.2023 13:30
Željezničar
0 : 1
Slavija
Famos (V)
Vojkovići
0 : 5
SAÅ K Napredak
Sarajevo
22.10.2023 12:30
Famos (V)
0 : 5
SAÅ K Napredak
Bosna
Visoko
5 : 0
UNIS
Vogošća
22.10.2023 13:30
Bosna
5 : 0
UNIS
Goražde
Goražde
4 : 1
Romanija
Pale
22.10.2023 12:30
Goražde
4 : 1
Romanija
Borac
Jelah
1 : 7
Romari
Vitez
22.10.2023 13:30
Borac
1 : 7
Romari
Simm Bau
Kosova
3 : 1
Travnik
Travnik
22.10.2023 13:30
Simm Bau
3 : 1
Travnik
Brotnjo
Čitluk
5 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
22.10.2023 12:00
Brotnjo
5 : 1
Tomislav
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
Dečić
Tuzi
22.10.2023 13:00
Sutjeska
1 : 2
Dečić
Iskra
Danilovgrad
1 : 2
Mladost
Donja Gorica
22.10.2023 18:30
Iskra
1 : 2
Mladost
Arsenal
Tivat
1 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
22.10.2023 16:00
Arsenal
1 : 4
Jedinstvo
Kom
Podgorica
4 : 0
Iskra
Danilovgrad
22.10.2023 16:00
Kom
4 : 0
Iskra
Budva
Budva
2 : 0
Bokelj
Kotor
22.10.2023 16:00
Budva
2 : 0
Bokelj
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Rudar
Pljevlja
22.10.2023 18:00
OFK Titograd
0 : 1
Rudar
Stari Aerodrom
Podgorica
7 : 4
Grbalj
Grbalj
22.10.2023 16:00
Stari Aerodrom
7 : 4
Grbalj
Zabjelo
Zabjelo
4 : 0
Ortrant - Olympic
Ulcinj
22.10.2023 16:00
Zabjelo
4 : 0
Ortrant - Olympic
Gošk
Gabela
0 : 2
Tuzla City
Tuzla
22.10.2023 15:30
Gošk
0 : 2
Tuzla City
Posušje
Posušje
0 : 2
Zrinjski
Mostar
22.10.2023 11:30
Posušje
0 : 2
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
5 : 3
Sloga
Doboj
22.10.2023 12:00
Sarajevo
5 : 3
Sloga
Kozara
Gradiška
11 : 3
Podgrmeč
Sanski Most
22.10.2023 10:00
Kozara
11 : 3
Podgrmeč
Sloboda
Mrkonjić Grad
3 : 5
OFK Spartak
Banja Luka
22.10.2023 10:00
Sloboda
3 : 5
OFK Spartak
Laktaši
Laktaši
1 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
22.10.2023 10:00
Laktaši
1 : 4
Rudar Prijedor
Krajina
Cazin
17 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2023 10:00
Krajina
17 : 0
Bratstvo
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 1
Ljubić
Prnjavor
22.10.2023 10:00
Željezničar Sport team
2 : 1
Ljubić
OFK Brdo
Hambarine
0 : 1
Crni vrh
Jaružani
22.10.2023 11:30
OFK Brdo
0 : 1
Crni vrh
Progres
Kneževo
2 : 4
Sloboda
Novi Grad
22.10.2023 11:30
Progres
2 : 4
Sloboda
Čelinac
Čelinac
2 : 1
Naprijed
Banja Luka
22.10.2023 11:30
Čelinac
2 : 1
Naprijed
Sloga
Srbac
3 : 5
Borac
Å amac
22.10.2023 11:30
Sloga
3 : 5
Borac
Polet 1926
Brod
18 : 1
Jedinstvo
Žeravica
22.10.2023 13:00
Polet 1926
18 : 1
Jedinstvo
Proleter
Teslić
6 : 0
Dubrave
Dubrave
22.10.2023 11:30
Proleter
6 : 0
Dubrave
Budućnost
Banovići
7 : 1
Orašje
Orašje
22.10.2023 10:00
Budućnost
7 : 1
Orašje
Zvijezda
Gradačac
1 : 3
Bratstvo
Gračanica
22.10.2023 10:00
Zvijezda
1 : 3
Bratstvo
Radnički
Lukavac
0 : 4
Drina
Zvornik
22.10.2023 10:00
Radnički
0 : 4
Drina
Radnik
Bijeljina
5 : 0
Željezničar
Doboj
22.10.2023 10:00
Radnik
5 : 0
Željezničar
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Gradina
Srebrenik
22.10.2023 10:00
Sloboda
3 : 1
Gradina
Lokomotiva
Brčko
2 : 6
Slaven
Živinice
22.10.2023 10:00
Lokomotiva
2 : 6
Slaven
Biseri
Čatrnja
5 : 1
Bratstvo
Kozinci
22.10.2023 10:00
Biseri
5 : 1
Bratstvo
Polet
Mali Sitneši
12 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
22.10.2023 10:00
Polet
12 : 1
Sloga DIPO
Rudar 1925
Ugljevik
11 : 0
Guber
Srebrenica
22.10.2023 11:30
Rudar 1925
11 : 0
Guber
Podrinje
Janja
1 : 2
Vlasenica
Vlasenica
22.10.2023 11:30
Podrinje
1 : 2
Vlasenica
Bratstvo
Bratunac
3 : 0
Jadar
Nova Kasaba
22.10.2023 11:30
Bratstvo
3 : 0
Jadar
Budućnost
Pilica
1 : 5
Zadrugar
Donje Crnjelovo
22.10.2023 11:30
Budućnost
1 : 5
Zadrugar
Ilijaš
Ilijaš
4 : 2
Stupčanica
Olovo
22.10.2023 11:00
Ilijaš
4 : 2
Stupčanica
Famos (H)
Hrasnica
6 : 0
Sutjeska
Foča
22.10.2023 11:00
Famos (H)
6 : 0
Sutjeska
Radnik (H)
Hadžići
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
22.10.2023 11:00
Radnik (H)
0 : 1
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
3 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
22.10.2023 11:00
Željezničar
3 : 2
Slavija
Famos (V)
Vojkovići
0 : 4
SAÅ K Napredak
Sarajevo
22.10.2023 10:00
Famos (V)
0 : 4
SAÅ K Napredak
Bosna
Visoko
6 : 1
UNIS
Vogošća
22.10.2023 11:00
Bosna
6 : 1
UNIS
Goražde
Goražde
4 : 0
Romanija
Pale
22.10.2023 10:30
Goražde
4 : 0
Romanija
Borac
Jelah
0 : 7
Romari
Vitez
22.10.2023 11:00
Borac
0 : 7
Romari
Simm Bau
Kosova
2 : 4
Travnik
Travnik
22.10.2023 11:00
Simm Bau
2 : 4
Travnik
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
22.10.2023 09:30
Brotnjo
1 : 0
Tomislav
Hercegovac
Bileća
5 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
22.10.2023 10:00
Hercegovac
5 : 0
Branitelj
Ključ
Ključ
3 : 0
Bihać
Bihać
22.10.2023 13:45
Ključ
3 : 0
Bihać
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 2
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
22.10.2023 12:45
Krajišnik
3 : 2
Una Nacionalni park
Mladost
Polje-Cazin
3 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
22.10.2023 13:00
Mladost
3 : 1
Sloga
Karaula
Karaula
0 : 5
Jajce
Jajce
22.10.2023 12:00
Karaula
0 : 5
Jajce
Kaćuni
Kaćuni
1 : 2
Busovača
Busovača
22.10.2023 11:00
Kaćuni
1 : 2
Busovača
Sokolac
Sokolac
8 : 4
Famos
Hrasnica
22.10.2023 13:00
Sokolac
8 : 4
Famos
Baton
Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
22.10.2023 14:00
Baton
1 : 1
Željezničar
Igman
Ilidža
5 : 0
Ozren
Semizovac
22.10.2023 12:00
Igman
5 : 0
Ozren
Lokomotiva
Mostar
1 : 4
Rama
Rama-Prozor
22.10.2023 10:00
Lokomotiva
1 : 4
Rama
Fortuna
Mostar
5 : 2
Turbina
Jablanica
22.10.2023 20:00
Fortuna
5 : 2
Turbina
Eurogol
Živinice
9 : 0
Orahovica 74
Donja Orahovica
22.10.2023 12:30
Eurogol
9 : 0
Orahovica 74
Gošk
Gošk
0 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
22.10.2023 13:30
Gošk
0 : 2
Tuzla City
Posušje
Posušje
1 : 0
Zrinjski
Mostar
22.10.2023 10:00
Posušje
1 : 0
Zrinjski
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Sloga
Doboj
22.10.2023 10:00
Sarajevo
4 : 0
Sloga
Sloga (D)
Doboj
3 : 6
Rudar Prijedor
Prijedor
22.10.2023 11:30
Sloga (D)
3 : 6
Rudar Prijedor
Brdo
Hambarine
3 : 1
Crni vrh
Jaružani
22.10.2023 10:00
Brdo
3 : 1
Crni vrh
Progres
Kneževo
2 : 3
Sloboda
Novi Grad
22.10.2023 10:00
Progres
2 : 3
Sloboda
Čelinac
Čelinac
0 : 1
Naprijed
Banja Luka
22.10.2023 10:00
Čelinac
0 : 1
Naprijed
Sloga
Srbac
2 : 6
Borac
Å amac
22.10.2023 10:00
Sloga
2 : 6
Borac
Polet 1926
Brod
3 : 0
Jedinstvo
Žeravica
22.10.2023 15:00
Polet 1926
3 : 0
Jedinstvo
Proleter
Teslić
7 : 0
Dubrave
Dubrave
22.10.2023 10:00
Proleter
7 : 0
Dubrave
Drina
Zvornik
2 : 0
Ilićka 01
Brčko
22.10.2023 11:30
Drina
2 : 0
Ilićka 01
Sloga
Saničani(Rakelići)
2 : 1
Svodna
Svodna
22.10.2023 10:00
Sloga
2 : 1
Svodna
Omladinac
Draksenić
0 : 6
Bratstvo
Kozarac
22.10.2023 11:00
Omladinac
0 : 6
Bratstvo
Krajina
Banja Luka
1 : 9
Mladost
Kotor Varoš
22.10.2023 09:00
Krajina
1 : 9
Mladost
OFK Brezik
Gornji Brezik
5 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
22.10.2023 11:00
OFK Brezik
5 : 1
Ljeskovac
Janja 2009
Janja
0 : 3
Sloboda
Donji Zagoni
22.10.2023 10:00
Janja 2009
0 : 3
Sloboda
Drina
Amajlije
1 : 1
Mladost
Velika Obarska
22.10.2023 12:00
Drina
1 : 1
Mladost
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
5 : 0
Partizan
Donja Trnova
22.10.2023 11:00
Omladinac
5 : 0
Partizan
Rudar 1925
Ugljevik
7 : 5
Guber
Srebrenica
22.10.2023 10:00
Rudar 1925
7 : 5
Guber
Podrinje
Janja
3 : 2
Vlasenica
Vlasenica
22.10.2023 10:00
Podrinje
3 : 2
Vlasenica
Bratstvo
Bratunac
0 : 0
Jadar
Nova Kasaba
22.10.2023 10:00
Bratstvo
0 : 0
Jadar
Budućnost
Pilica
3 : 0
Zadrugar
Gornje Crnjelovo
22.10.2023 10:00
Budućnost
3 : 0
Zadrugar
Trnovica
Trnovica
22.10.2023
10:00
Budućnost
Skelani
22.10.2023 10:00
Trnovica
:
Budućnost
Tabanci
Tabanci
5 : 0
Lokanj
Lokanj
22.10.2023 10:00
Tabanci
5 : 0
Lokanj
Podrinje
Tršić
0 : 10
Milići
Milići
22.10.2023 10:00
Podrinje
0 : 10
Milići
Famos
Vojkovići
3 : 2
Rudo
Rudo
22.10.2023 15:30
Famos
3 : 2
Rudo
Sutjeska
Foča
5 : 0
LeoStars
Trebinje
22.10.2023 13:00
Sutjeska
5 : 0
LeoStars
Velež
Nevesinje
0 : 7
Mladost
Gacko
22.10.2023 11:00
Velež
0 : 7
Mladost
Radnički
Zdena
0 : 6
Ključ
Ključ
22.10.2023 11:00
Radnički
0 : 6
Ključ
Bajer 99
Velagići
0 : 8
Jedinstvo
Bihać
22.10.2023 11:00
Bajer 99
0 : 8
Jedinstvo
ABC
Podzvizd
2 : 1
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2023 11:00
ABC
2 : 1
Bratstvo
Vitez
Bužim
2 : 4
Radnički
Ćoralić
22.10.2023 11:00
Vitez
2 : 4
Radnički
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 7
Romari
Vitez
22.10.2023 12:00
Novi Travnik
1 : 7
Romari
Rijeka
Rijeka - Vitez
7 : 1
Kreševo
Kreševo
22.10.2023 10:00
Rijeka
7 : 1
Kreševo
Sport Prevent
Bugojno
5 : 0
Lašva
Dolac
22.10.2023 10:00
Sport Prevent
5 : 0
Lašva
Elektrobosna
Jajce
1 : 1
Iskra
Bugojno
22.10.2023 10:00
Elektrobosna
1 : 1
Iskra
Fortuna
Zenica
4 : 0
Tempo sport
Zenica
22.10.2023 10:00
Fortuna
4 : 0
Tempo sport
TOÅ K
Tešanj
8 : 0
Moševac
Moševac
22.10.2023 11:30
TOÅ K
8 : 0
Moševac
Krivaja
Zavidovići
8 : 0
Nemila
Nemila
22.10.2023 12:30
Krivaja
8 : 0
Nemila
Natron
Maglaj
4 : 1
Pobjeda
Tešanjka
22.10.2023 11:30
Natron
4 : 1
Pobjeda
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 2
Unis
Vogošča
22.10.2023 12:00
Novi Grad 1
0 : 2
Unis
Baton
Sarajevo
2 : 1
Famos (H)
Hrasnica
22.10.2023 10:00
Baton
2 : 1
Famos (H)
Baton 2
Sarajevo
0 : 4
Miske - Akademija
Sarajevo
22.10.2023 09:00
Baton 2
0 : 4
Miske - Akademija
Å ampion
Ilidža
7 : 3
Mlade Nade
Ilidža
22.10.2023 15:00
Å ampion
7 : 3
Mlade Nade
Å F Sparta
Sarajevo
5 : 0
Željezničar
Sarajevo
22.10.2023 17:00
Å F Sparta
5 : 0
Željezničar
Fair-Play
Sarajevo
1 : 4
AF Devetka
Sarajevo
22.10.2023 08:00
Fair-Play
1 : 4
AF Devetka
Novi Grad 1
Sarajevo
1 : 2
Igman 2
ilidža
22.10.2023 14:00
Novi Grad 1
1 : 2
Igman 2
Mostar
Mostar
3 : 3
Neum
Neum
22.10.2023 11:00
Mostar
3 : 3
Neum
Cim
Mostar
0 : 3
Stolac
Stolac
22.10.2023 10:30
Cim
0 : 3
Stolac
Višići
Višići
1 : 13
UÅ S Fortuna
Mostar
22.10.2023 11:30
Višići
1 : 13
UÅ S Fortuna
Iskra
Stolac
1 : 4
Turbina
Jablanica
22.10.2023 12:00
Iskra
1 : 4
Turbina
Kolibri
Husino
0 : 5
Bratstvo
Gračanica
22.10.2023 11:00
Kolibri
0 : 5
Bratstvo
Radnički
Lukavac
0 : 3
Sloboda
Tuzla
22.10.2023 11:00
Radnički
0 : 3
Sloboda
Budućnost
Banovići
2 : 1
Bosna
Kalesija
22.10.2023 16:00
Budućnost
2 : 1
Bosna
Eurogol
Živinoce
1 : 2
Å ampion 2017
Brčko
22.10.2023 10:30
Eurogol
1 : 2
Å ampion 2017
Mramor
Mramor
0 : 3
Sloboda
Tuzla
22.10.2023 13:30
Mramor
0 : 3
Sloboda
Proleter
Tuzla
0 : 0
Mladost
Malešići
22.10.2023 12:00
Proleter
0 : 0
Mladost
Sloga (D)
Doboj
7 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
22.10.2023 10:00
Sloga (D)
7 : 3
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
1 : 5
Ilićka 01
Brčko
22.10.2023 10:00
Drina
1 : 5
Ilićka 01
FSA Prijedor
Prijedor
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
22.10.2023 10:00
FSA Prijedor
1 : 0
Rudar Prijedor
Partizan
Prijedor
1 : 2
Gomjenica
Prijedor
22.10.2023 10:00
Partizan
1 : 2
Gomjenica
Borac
Banja Luka
4 : 0
Mladost - Farma Prom
Zalužani
22.10.2023 12:00
Borac
4 : 0
Mladost - Farma Prom
Sutjeska
Foča
2 : 1
LeoStars
Trebinje
22.10.2023 12:00
Sutjeska
2 : 1
LeoStars
Velež
Nevesinje
5 : 2
Mladost
Gacko
22.10.2023 10:00
Velež
5 : 2
Mladost
Bajer 99
Velagići
1 : 7
Jedinstvo
Bihać
22.10.2023 09:30
Bajer 99
1 : 7
Jedinstvo
Metalac
Bihać
3 : 0
Rudar
Sanski Most
22.10.2023 09:30
Metalac
3 : 0
Rudar
ABC
Podzvizd
0 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
22.10.2023 09:30
ABC
0 : 0
Bratstvo
Vitez
Bužim
0 : 4
Radnički
Ćoralići
22.10.2023 09:30
Vitez
0 : 4
Radnički
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 3
Romari
Vitez
22.10.2023 10:00
Novi Travnik
0 : 3
Romari
Rijeka
Rijeka
2 : 1
Brnjaci
Brnjaci
22.10.2023 12:00
Rijeka
2 : 1
Brnjaci
Sport Prevent
Bugojno
4 : 0
Lašva
Lašva
22.10.2023 12:00
Sport Prevent
4 : 0
Lašva
Elektrobosna
Jajce
3 : 11
Iskra
Bugojno
22.10.2023 12:00
Elektrobosna
3 : 11
Iskra
Fortuna
Zenica
2 : 0
Tempo sport
Zenica
22.10.2023 12:30
Fortuna
2 : 0
Tempo sport
TOÅ K
Tešanj
5 : 0
Moševac
Moševac
22.10.2023 10:00
TOÅ K
5 : 0
Moševac
Krivaja
Zavidovići
5 : 0
Nemila
Nemila
22.10.2023 10:00
Krivaja
5 : 0
Nemila
Natron
Maglaj
1 : 1
Pobjeda
Tešanjka
22.10.2023 10:00
Natron
1 : 1
Pobjeda
Sarajevo
Sarajevo
13 : 0
Ilijaš
Ilijaš
22.10.2023 15:30
Sarajevo
13 : 0
Ilijaš
Željezničar 2
Sarajevo
1 : 0
Baton
Sarajevo
22.10.2023 08:30
Željezničar 2
1 : 0
Baton
Sokolac
Sokolac
2 : 1
Sparta
Sarajevo
22.10.2023 11:00
Sokolac
2 : 1
Sparta
Igman
Ilidža
2 : 0
Bambinosi
Sarajevo
22.10.2023 10:30
Igman
2 : 0
Bambinosi
Mostar
Mostar
6 : 1
Neum
Neum
22.10.2023 09:30
Mostar
6 : 1
Neum
Cim
Mostar
1 : 5
Stolac
Stolac
22.10.2023 09:00
Cim
1 : 5
Stolac
Višići
Višići
1 : 13
Fortuna
Mostar
22.10.2023 10:00
Višići
1 : 13
Fortuna
Iskra
Stolac
2 : 5
Turbina
Jablanica
22.10.2023 10:30
Iskra
2 : 5
Turbina
Kolibri
Husino
2 : 3
Bratstvo
Gračanica
22.10.2023 10:00
Kolibri
2 : 3
Bratstvo
Radnički
Lukavac
3 : 1
Sloboda
Tuzla
22.10.2023 10:00
Radnički
3 : 1
Sloboda
Budućnost
Banovići
4 : 1
Bosna
Kalesija
22.10.2023 15:00
Budućnost
4 : 1
Bosna
Eurogol
Živinice
0 : 2
Å ampion 2017
Brčko
22.10.2023 09:30
Eurogol
0 : 2
Å ampion 2017
Mladost
Solina - Tuzla
3 : 4
Rudar
Bukinje
22.10.2023 10:00
Mladost
3 : 4
Rudar
ŠF Živinice 22
Živinice
1 : 3
Tuzla Siti
Simin Han
22.10.2023 11:00
ŠF Živinice 22
1 : 3
Tuzla Siti
Prokosovići
Prokosovići
0 : 5
Bambi
Tuzla
22.10.2023 10:00
Prokosovići
0 : 5
Bambi
Emina
Mostar
0 : 2
SFK 2000
Sarajevo
22.10.2023 11:30
Emina
0 : 2
SFK 2000
Iskra
Bugojno
2 : 1
FK Sloboda
Tuzla
22.10.2023 14:00
Iskra
2 : 1
FK Sloboda
Sloga (S)
Srbac
5 : 0
Prijedor
Prijedor
22.10.2023 14:30
Sloga (S)
5 : 0
Prijedor
Sloga (D)
Doboj
4 : 0
Sloga (P)
Prijedor
22.10.2023 14:00
Sloga (D)
4 : 0
Sloga (P)
Brotnjo
Čitluk
0 : 5
Inter
Posušje
22.10.2023 15:15
Brotnjo
0 : 5
Inter
Respekt
Sarajevo
0 : 11
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
22.10.2023 15:00
Respekt
0 : 11
Željezničar 2011
Libero
Goražde
0 : 1
Spartak 2013
Banja Luka
22.10.2023 15:30
Libero
0 : 1
Spartak 2013

Futsal

Olympico
Golubovci
0 : 9
Studentski dom
Podgorica
22.10.2023 20:00
Olympico
0 : 9
Studentski dom
Zora
Spuž
5 : 8
Boka
Kotor
22.10.2023 18:00
Zora
5 : 8
Boka
Cattaro 2019
Kotor
9 : 4
Gorštak
Kolašin
22.10.2023 20:00
Cattaro 2019
9 : 4
Gorštak
Bajo Pivljanin
Plužine
6 : 5
Mirabile Moda
Podgorica
22.10.2023 20:00
Bajo Pivljanin
6 : 5
Mirabile Moda
Pruška
Bijelo Polje
3 : 4
Ulcinj
Ulcinj
22.10.2023 14:00
Pruška
3 : 4
Ulcinj
Mostar SG
Mostar
5 : 1
Salines
Tuzla
22.10.2023 19:00
Mostar SG
5 : 1
Salines
Sloboda Kompred
Tuzla
3 : 2
Borac
Banja Luka
22.10.2023 19:00
Sloboda Kompred
3 : 2
Borac
Željezničar
Sarajevo
8 : 2
Brotnjo
Čitluk
22.10.2023 18:00
Željezničar
8 : 2
Brotnjo
Radnički
Novo Goražde
9 : 4
Tango
Istočno Sarajevo
22.10.2023 19:00
Radnički
9 : 4
Tango
Rudo
Rudo
2 : 7
Jahorina
Pale
22.10.2023 19:00
Rudo
2 : 7
Jahorina
FC Akademac
Trebinje
3 : 1
FC Željezničar
Sarajevo
22.10.2023 15:00
FC Akademac
3 : 1
FC Željezničar

Košarka

SC Derby
Podgorica
94 : 79
Mornar Barsko zlato
Bar
22.10.2023 21:00
SC Derby
94 : 79
Mornar Barsko zlato
Igokea m:tel
Aleksandrovac
83 : 72
Cedevita Olimpija
Ljubljana
22.10.2023 17:00
Igokea m:tel
83 : 72
Cedevita Olimpija
Dynamic BalkanBet
Beograd
69 : 72
Vojvodina mts
Novi Sad
22.10.2023 19:00
Dynamic BalkanBet
69 : 72
Vojvodina mts
Tamiš
Pančevo
82 : 69
Zdravlje Leskovac
Leskovac
22.10.2023 18:00
Tamiš
82 : 69
Zdravlje Leskovac
Å iroki
Å iroki Brijeg
87 : 57
Prijedor - Spartak
Prijedor
22.10.2023 18:00
Å iroki
87 : 57
Prijedor - Spartak
Posušje
Posušje
56 : 92
Sloboda
Tuzla
22.10.2023 19:00
Posušje
56 : 92
Sloboda
Student Igokea
Banja Luka
57 : 71
Jahorina
Pale
22.10.2023 18:00
Student Igokea
57 : 71
Jahorina
Akademac
Banja Luka
65 : 57
Rogatica
Rogatica
22.10.2023 18:00
Akademac
65 : 57
Rogatica
Lijevče
Nova Topola
83 : 60
Una
Kozarska Dubica
22.10.2023 18:00
Lijevče
83 : 60
Una
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
61 : 75
Pliva
Å ipovo
22.10.2023 18:00
Akademija Borac MP 2
61 : 75
Pliva
Mladost
Kotor Varoš
78 : 53
Hunters
Prijedor
22.10.2023 14:30
Mladost
78 : 53
Hunters

Odbojka

Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Tempo
Ražljevo
22.10.2023 13:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Tempo
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Ilidža
Ilidža
22.10.2023 19:00
Krivaja
0 : 3
Ilidža
Libero
Bijeljina
3 : 0
Borac
Banja Luka
22.10.2023 20:00
Libero
3 : 0
Borac
ŽOK Leotar
Trebinje
1 : 3
Jahorina
Pale
22.10.2023 15:30
ŽOK Leotar
1 : 3
Jahorina
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Velež
Nevesinje
22.10.2023 16:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Velež
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Maglić
Foča
22.10.2023 18:00
Slavija
0 : 3
Maglić
BL Volley 2
Banja Luka
3 : 2
Balkana MP
Mrkonjić Grad
22.10.2023 09:00
BL Volley 2
3 : 2
Balkana MP
Smeč
Novi Grad
3 : 2
Kotor Varoš
Kotor Varoš
22.10.2023 15:00
Smeč
3 : 2
Kotor Varoš
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Gacko 2
Gacko
22.10.2023 13:00
Stakorina
0 : 3
Gacko 2
Mladost
Rogatica
0 : 3
Hercegovac
Bileća
22.10.2023 14:00
Mladost
0 : 3
Hercegovac
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Smeč
Lukavac
22.10.2023 17:00
Gračanica
0 : 3
Smeč
Lami
Brčko
3 : 0
Žepče
Žepče
22.10.2023 17:00