XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Subota, 28 Oktobar 2023


Fudbal

Borac
Banja Luka
1 : 0
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
28.10.2023 16:00
Borac
1 : 0
Å iroki Brijeg
Sloga
Doboj
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
28.10.2023 13:30
Sloga
3 : 0
Sarajevo
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
28.10.2023 16:00
Radnik
3 : 0
Sloboda
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Željezničar
Banja Luka
28.10.2023 14:00
Ljubić
1 : 0
Željezničar
Velež
Nevesinje
2 : 0
Sutjeska
Foča
28.10.2023 14:00
Velež
2 : 0
Sutjeska
Romanija
Pale
4 : 2
Omarska
Omarska
28.10.2023 14:00
Romanija
4 : 2
Omarska
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 3
BSK
Banja Luka
28.10.2023 14:00
Slavija
1 : 3
BSK
Kozara
GradiŔka
1 : 0
Leotar
Trebinje
28.10.2023 14:00
Kozara
1 : 0
Leotar
Borac
Kozarska Dubica
1 : 1
Drina
Zvornik
28.10.2023 14:00
Borac
1 : 1
Drina
Proleter
Teslić
5 : 1
Čelinac
Čelinac
28.10.2023 14:00
Proleter
5 : 1
Čelinac
Tekstilac
Derventa
2 : 1
Jedinstvo
Žeravica
28.10.2023 14:00
Tekstilac
2 : 1
Jedinstvo
Sloboda
Novi Grad
1 : 6
Crni vrh
Jaružani
28.10.2023 14:00
Sloboda
1 : 6
Crni vrh
FSA
Prijedor
6 : 1
Progres
Kneževo
28.10.2023 14:00
FSA
6 : 1
Progres
Borac
Å amac
0 : 4
Naprijed
Banja Luka
28.10.2023 14:00
Borac
0 : 4
Naprijed
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 2
Jedinstvo (R)
Roćević
28.10.2023 14:00
Rudar 1925
2 : 2
Jedinstvo (R)
Mladost (G)
Gacko
0 : 2
Hercegovac
Bileća
28.10.2023 14:00
Mladost (G)
0 : 2
Hercegovac
Budućnost
Pilica
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
28.10.2023 14:00
Budućnost
2 : 1
Ilićka 01
Lijevče
Nova Topola
1 : 0
Polet KrajiŔnik
Dragočaj-Ramići
28.10.2023 14:00
Lijevče
1 : 0
Polet KrajiŔnik
LauÅ”
Banja Luka
3 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
28.10.2023 14:00
LauÅ”
3 : 1
Plamen
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
2 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
28.10.2023 14:00
Bratstvo (Kozinci)
2 : 1
Sloga DIPO
NaŔa krila
Kostajnica
5 : 2
Rudanka
Rudanka
28.10.2023 14:00
NaŔa krila
5 : 2
Rudanka
Rudar
Stanari
3 : 0
Zvijezda
Kakmuž
28.10.2023 16:30
Rudar
3 : 0
Zvijezda
Trebava
Osječani
5 : 3
Vučijak
Majevac
28.10.2023 14:00
Trebava
5 : 3
Vučijak
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 0
Lokanj
Lokanj
28.10.2023 14:30
Ljeskovac
5 : 0
Lokanj
OFK Spartak 2013
Banja Luka
0 : 2
OFK Banja Luka
Banja Luka
28.10.2023 14:00
OFK Spartak 2013
0 : 2
OFK Banja Luka
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 3
Omladinac
Banja Luka
28.10.2023 14:00
Krupa
1 : 3
Omladinac
Jadar
Nova Kasaba
4 : 0
Pecka
Roćević
28.10.2023 14:30
Jadar
4 : 0
Pecka
Tamaris
Mrčevci
2 : 1
Obilić PP
Srbac
28.10.2023 14:00
Tamaris
2 : 1
Obilić PP
Rudar
Kakanj
2 : 0
TOÅ K
TeŔanj
28.10.2023 14:30
Rudar
2 : 0
TOÅ K
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
28.10.2023 14:30
Simm Bau
2 : 0
Bratstvo
Sloboda
Tuzla
4 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
28.10.2023 18:00
Sloboda
4 : 1
Tomislav
Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Čelik
Zenica
28.10.2023 14:30
Jedinstvo
1 : 0
Čelik
Budućnost
Banovići
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
28.10.2023 14:30
Budućnost
3 : 0
Gornji Rahić
Gradina
Srebrenik
0 : 0
Goražde
Goražde
28.10.2023 14:30
Gradina
0 : 0
Goražde
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
28.10.2023 14:30
Zvijezda
1 : 0
Mladost
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 2
Rudar (HB)
Han Bila
28.10.2023 14:30
Novi Travnik
0 : 2
Rudar (HB)
NK Vitez
Vitez
0 : 1
Travnik
Travnik
28.10.2023 14:30
NK Vitez
0 : 1
Travnik
Vitez (B)
Bužim
4 : 0
Brnjaci
Brnjaci
28.10.2023 14:30
Vitez (B)
4 : 0
Brnjaci
Sloga
Bosanska Otoka
6 : 2
Krajina
Cazin
28.10.2023 14:30
Sloga
6 : 2
Krajina
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 5
Bratstvo
Bosanska Krupa
28.10.2023 14:30
Podgrmeč
1 : 5
Bratstvo
Sloga
TojÅ”ići
1 : 2
Dinamo
Donja Mahala
28.10.2023 14:30
Sloga
1 : 2
Dinamo
MoŔćanica
Sarajevo
2 : 1
Borac
Jelah
28.10.2023 14:30
MoŔćanica
2 : 1
Borac
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 0
Bosna
Visoko
28.10.2023 14:30
IlijaÅ”
0 : 0
Bosna
Odžak 102
Odžak
1 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
28.10.2023 14:30
Odžak 102
1 : 0
Mladi zadrugar
Academica
Sarajevo
2 : 0
Bojnik
Bojnik
28.10.2023 13:30
Academica
2 : 0
Bojnik
Respekt
Sarajevo
3 : 5
Butmir
Butmir-Ilidža
28.10.2023 15:00
Respekt
3 : 5
Butmir
Sport talent
Mostar
5 : 4
Blagaj
Blagaj
28.10.2023 15:30
Sport talent
5 : 4
Blagaj
Mladost (S)
Solina
2 : 1
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
28.10.2023 14:30
Mladost (S)
2 : 1
Ingram
Mramor (B)
Babice
2 : 1
Mladost (D)
Doborovci
28.10.2023 14:30
Mramor (B)
2 : 1
Mladost (D)
Teočak
Teočak
2 : 3
Stjepan Polje
Stjepan Polje
28.10.2023 14:30
Teočak
2 : 3
Stjepan Polje
KruŔik
Gornje Vukovije
3 : 1
Slaven
Živinice
28.10.2023 14:30
KruŔik
3 : 1
Slaven
Sapna
Sapna
1 : 0
Mladost (S)
Suha
28.10.2023 14:30
Sapna
1 : 0
Mladost (S)
Spreča
Donji Rainci
0 : 1
Bijeljevac
Miljanovci
28.10.2023 14:30
Spreča
0 : 1
Bijeljevac
Konjuh
Kladanj
3 : 0
Oskova
Oskova
28.10.2023 14:30
Konjuh
3 : 0
Oskova
Radnički (N)
NiÅ”
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
28.10.2023 18:30
Radnički (N)
1 : 1
Spartak ŽK
IMT
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
28.10.2023 18:30
IMT
1 : 2
Crvena zvezda
Radnik
Surdulica
0 : 1
Železničar
Pančevo
28.10.2023 15:00
Radnik
0 : 1
Železničar
Inđija Toyo Tires
Inđija
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
28.10.2023 14:00
Inđija Toyo Tires
2 : 0
Radnički (SM)
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
28.10.2023 14:00
Smederevo 1924
0 : 0
Kolubara
Mladost GAT
Novi Sad
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
28.10.2023 14:00
Mladost GAT
0 : 0
Tekstilac
Mačva
Å abac
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
28.10.2023 17:00
Mačva
0 : 0
RFK Grafičar
GFK Sloboda
Užice
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.10.2023 14:00
GFK Sloboda
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.10.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 1
Radnički (NB)
Koper
Koper
1 : 1
Bravo
Ljubljana
28.10.2023 17:30
Koper
1 : 1
Bravo
Maribor
Maribor
2 : 1
RogaŔka
RogaŔka Slatina
28.10.2023 20:15
Maribor
2 : 1
RogaŔka
RudeÅ”
Zagreb
0 : 0
Varaždin
Varaždin
28.10.2023 17:00
RudeÅ”
0 : 0
Varaždin
Slaven Belupo
Koprivniva
0 : 1
Hajduk
Split
28.10.2023 17:00
Slaven Belupo
0 : 1
Hajduk
Osijek
Osijek
3 : 1
Istra 1961
Pula
28.10.2023 17:00
Osijek
3 : 1
Istra 1961
Rijeka
Rijeka
3 : 1
Gorica
Velika Gorica
28.10.2023 18:10
Rijeka
3 : 1
Gorica
Mornar
Bar
0 : 1
Dečić
Tuzi
28.10.2023 17:00
Mornar
0 : 1
Dečić
Mladost DG
Podgoriva
0 : 1
Rudar
Pljevlja
28.10.2023 17:00
Mladost DG
0 : 1
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Jezero
Plav
28.10.2023 16:00
OFK Petrovac
0 : 0
Jezero
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Sutjeska
NikÅ”ić
28.10.2023 18:30
Budućnost
1 : 0
Sutjeska
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 2
Arsenal
Tivat
28.10.2023 15:00
Jedinstvo
3 : 2
Arsenal
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Bokelj
Kotor
28.10.2023 14:30
Igalo
0 : 1
Bokelj
Iskra
Danilovgrad
3 : 3
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
28.10.2023 15:00
Iskra
3 : 3
Ortrant - Olimpic
Lovćen
Cetinje
1 : 4
Podgorica
Podgorica
28.10.2023 13:30
Lovćen
1 : 4
Podgorica
Grbalj
Radanovići
2 : 2
Internacional
Podgorica
28.10.2023 14:30
Grbalj
2 : 2
Internacional
Sileks
Kratovo
0 : 0
Bregalnica
Å tip
28.10.2023 13:00
Sileks
0 : 0
Bregalnica
AlmerĆ­a
Almeria
1 : 2
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
28.10.2023 14:00
AlmerĆ­a
1 : 2
Las Palmas
Barcelona
Barcelona
1 : 2
Real Madrid
Madrid
28.10.2023 16:15
Barcelona
1 : 2
Real Madrid
CƔdiz
CƔdiz
2 : 2
Sevilla
Sevilla
28.10.2023 21:00
CƔdiz
2 : 2
Sevilla
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
28.10.2023 18:30
Mallorca
0 : 0
Getafe
Lens
Lens
4 : 0
Nantes
Nantes
28.10.2023 21:00
Lens
4 : 0
Nantes
Reims
Reims
1 : 0
Lorient
Lorient
28.10.2023 17:00
Reims
1 : 0
Lorient
Arsenal
London
5 : 0
Sheffield United
Sheffield
28.10.2023 16:00
Arsenal
5 : 0
Sheffield United
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Burnley, Lancashire
28.10.2023 16:00
Bournemouth
2 : 1
Burnley
Chelsea
London
0 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
28.10.2023 13:30
Chelsea
0 : 2
Brentford
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 2
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
28.10.2023 18:30
Wolverhampton
2 : 2
Newcastle United
Borussia M'gladbach
Mƶnchengladbach
2 : 1
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
28.10.2023 15:30
Borussia M'gladbach
2 : 1
Heidenheim
Augsburg
Augsburg
3 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
28.10.2023 15:30
Augsburg
3 : 2
Wolfsburg
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
8 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
28.10.2023 15:30
Bayern MĆ¼nchen
8 : 0
Darmstadt 98
RB Leipzig
Leipzig
6 : 0
Kƶln
Kƶln
28.10.2023 18:30
RB Leipzig
6 : 0
Kƶln
Werder Bremen
Bremen
2 : 0
Union Berlin
Berlin
28.10.2023 15:30
Werder Bremen
2 : 0
Union Berlin
Stuttgart
Stuttgart
2 : 3
Hoffenheim
Sinsheim
28.10.2023 15:30
Stuttgart
2 : 3
Hoffenheim
Juventus
Torino
1 : 0
Hellas Verona
Verona
28.10.2023 20:45
Juventus
1 : 0
Hellas Verona
Lecce
Lecce
0 : 1
Torino
Torino
28.10.2023 18:00
Lecce
0 : 1
Torino
Sassuolo
Sassuolo
1 : 1
Bologna
Bologna
28.10.2023 15:00
Sassuolo
1 : 1
Bologna
Željezničar
Sarajevo
1 : 6
Sarajevo
Sarajevo
28.10.2023 13:00
Željezničar
1 : 6
Sarajevo
Stupčanica
Olovo
2 : 1
Novi Grad
Sarajevo
28.10.2023 13:30
Stupčanica
2 : 1
Novi Grad
SAÅ K Napredak
Sarajevo
3 : 1
Bosna
Visoko
28.10.2023 13:30
SAÅ K Napredak
3 : 1
Bosna
Krivaja
Zavidovići
1 : 1
Simm Bau
Kosova
28.10.2023 13:30
Krivaja
1 : 1
Simm Bau
Romari
Vitez
2 : 0
Mladost
Donji Kakanj
28.10.2023 13:30
Romari
2 : 0
Mladost
Natron
Maglaj
1 : 2
Fortuna
Zenica
28.10.2023 13:30
Natron
1 : 2
Fortuna
Čapljina
Čapljina
2 : 1
Neum
Neum
28.10.2023 12:00
Čapljina
2 : 1
Neum
Sutjeska
NikÅ”ić
3 : 0
Zeta
Golubovci
28.10.2023 15:00
Sutjeska
3 : 0
Zeta
Sutjeska
NikÅ”ić
0 : 2
Dečić
Tuzi
28.10.2023 11:00
Sutjeska
0 : 2
Dečić
Iskra
Danilovgrad
1 : 3
Budućnost
Podgorica
28.10.2023 19:30
Iskra
1 : 3
Budućnost
Arsenal
Tivat
0 : 2
Podgorica
Podgorica
28.10.2023 16:00
Arsenal
0 : 2
Podgorica
Zeta
Podgorica
2 : 2
Berane
Berane
28.10.2023 15:00
Zeta
2 : 2
Berane
Ortrant - Olympic
Ulcinj
4 : 2
Petnjica
Petnjica
28.10.2023 13:00
Ortrant - Olympic
4 : 2
Petnjica
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
4 : 2
Igman
Konjic
28.10.2023 15:30
Zvijezda 09
4 : 2
Igman
Tuzla City
Tuzla
1 : 2
Zrinjski
Mostar
28.10.2023 15:00
Tuzla City
1 : 2
Zrinjski
FSA Prijedor
Prijedor
0 : 1
Čelinac
Čelinac
28.10.2023 11:30
FSA Prijedor
0 : 1
Čelinac
Crni vrh
Jaružani
1 : 2
Progres
Kneževo
28.10.2023 11:30
Crni vrh
1 : 2
Progres
Jedinstvo
Žeravica
0 : 16
Mineral
Teslić
28.10.2023 11:30
Jedinstvo
0 : 16
Mineral
Rasavci
Rasavci
6 : 5
Partizan
Kostajnica
28.10.2023 10:00
Rasavci
6 : 5
Partizan
Skugrić
Skugrić
2 : 4
Sloga (DP)
Dugo Polje
28.10.2023 14:30
Skugrić
2 : 4
Sloga (DP)
Pelagićevo 21
Pelagićevo
2 : 2
Sloga (J)
JakeÅ”
28.10.2023 14:30
Pelagićevo 21
2 : 2
Sloga (J)
Hajduk
BatkuŔa
0 : 3
Omladinac
Modriča
28.10.2023 14:30
Hajduk
0 : 3
Omladinac
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 1
Crkvina
Crkvina
28.10.2023 15:30
Crvena zvijezda
1 : 1
Crkvina
Jadar
Nova Kasaba
1 : 3
Budućnost
Pilica
28.10.2023 11:30
Jadar
1 : 3
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
4 : 0
Bratstvo
Bratunac
28.10.2023 11:30
Vlasenica
4 : 0
Bratstvo
Stupčanica
Olovo
0 : 4
Novi Grad
Sarajevo
28.10.2023 11:00
Stupčanica
0 : 4
Novi Grad
SAÅ K Napredak
Sarajevo
2 : 2
Bosna
Visoko
28.10.2023 11:00
SAÅ K Napredak
2 : 2
Bosna
Sutjeska
Foča
2 : 1
Radnik (H)
Hadžići
28.10.2023 13:00
Sutjeska
2 : 1
Radnik (H)
Krivaja
Zavidovići
3 : 1
Simm Bau
Kosova
28.10.2023 11:00
Krivaja
3 : 1
Simm Bau
Romari
Vitez
3 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
28.10.2023 11:00
Romari
3 : 1
Mladost
Natron
Maglaj
0 : 10
Fortuna
Zenica
28.10.2023 11:00
Natron
0 : 10
Fortuna
Branitelj
Rodoč-Jasenica
5 : 2
LjubuŔki
LjubuŔki
28.10.2023 14:00
Branitelj
5 : 2
LjubuŔki
Stolac
Stolac
0 : 1
Hercegovac
Bileća
28.10.2023 09:30
Stolac
0 : 1
Hercegovac
Čapljina
Čapljina
4 : 3
Neum
Neum
28.10.2023 10:00
Čapljina
4 : 3
Neum
Borac
Izačić
1 : 2
Ključ
Ključ
28.10.2023 12:45
Borac
1 : 2
Ključ
Sport Prevent
Bugojno
18 : 0
Karaula
Karaula
28.10.2023 12:00
Sport Prevent
18 : 0
Karaula
VlaÅ”ić
Turbe
6 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
28.10.2023 14:00
VlaÅ”ić
6 : 1
Novi Travnik
Radnik
Donji Vakuf
2 : 1
Jajce
Jajce
28.10.2023 10:00
Radnik
2 : 1
Jajce
Busovača
Busovača
1 : 3
Bilalovac - CPU
Bilalovac
28.10.2023 12:00
Busovača
1 : 3
Bilalovac - CPU
Fojnica
Fojnica
1 : 1
Rudar
Han Bila
28.10.2023 12:00
Fojnica
1 : 1
Rudar
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Igman
Ilidža
28.10.2023 09:45
Željezničar
4 : 0
Igman
Famos
Hrasnica
0 : 2
Baton
Sarajevo
28.10.2023 11:00
Famos
0 : 2
Baton
FA Akademika
Sarajevo
4 : 2
Sokolac
Sokolac
28.10.2023 10:15
FA Akademika
4 : 2
Sokolac
Glasinac
Sokolac
2 : 3
Jang bojs
Sarajevo
28.10.2023 12:00
Glasinac
2 : 3
Jang bojs
Rama
Rama-Prozor
8 : 0
Fortuna
Mostar
28.10.2023 14:00
Rama
8 : 0
Fortuna
Mladost (SU)
Suha
3 : 2
Å F Miri
KruŔevica
28.10.2023 10:00
Mladost (SU)
3 : 2
Å F Miri
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
0 : 4
Bosna
Kalesija
28.10.2023 11:00
Mladost (VB)
0 : 4
Bosna
Titograd
Podgorica
4 : 2
Breznica
Pljevlja
28.10.2023 13:00
Titograd
4 : 2
Breznica
Berane
Berane
2 : 0
Budva
Budva
28.10.2023 15:00
Berane
2 : 0
Budva
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
5 : 0
Igman
Konjic
28.10.2023 13:30
Zvijezda 09
5 : 0
Igman
PosuŔje
PosuŔje
0 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
28.10.2023 10:00
PosuŔje
0 : 1
Å iroki Brijeg
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Zrinjski
Mostar
28.10.2023 13:00
Tuzla City
2 : 1
Zrinjski
Velež
Mostar
5 : 0
GoŔk
GoŔk
28.10.2023 11:00
Velež
5 : 0
GoŔk
OFK Spartak 2013
Banja Luka
7 : 0
Polet 1926
Brod
28.10.2023 11:30
OFK Spartak 2013
7 : 0
Polet 1926
Kozara
GradiŔka
3 : 0
Sloga (D)
Doboj
28.10.2023 11:30
Kozara
3 : 0
Sloga (D)
Tekstilac
Derventa
5 : 0
Željezničar
Doboj
28.10.2023 11:30
Tekstilac
5 : 0
Željezničar
Modriča Alfa
Modriča
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
28.10.2023 11:30
Modriča Alfa
0 : 1
Ljubić
Polet 1926
Brod
2 : 6
Sloga (T)
Trn
28.10.2023 11:30
Polet 1926
2 : 6
Sloga (T)
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 2
OFK Spartak 2013
Banja Luka
28.10.2023 11:30
Sloboda
0 : 2
OFK Spartak 2013
Mineral
Banja Vrućica
5 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
28.10.2023 11:30
Mineral
5 : 0
LaktaŔi
BSK
Banja Luka
5 : 0
Omarska
Omarska
28.10.2023 10:00
BSK
5 : 0
Omarska
Proleter
Teslić
4 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
28.10.2023 11:30
Proleter
4 : 1
Borac (KD)
FSA Prijedor
Prijedor
2 : 3
Čelinac
Čelinac
28.10.2023 10:00
FSA Prijedor
2 : 3
Čelinac
Crni vrh
Jaružani
0 : 5
Progres
Kneževo
28.10.2023 10:00
Crni vrh
0 : 5
Progres
Jedinstvo
Žeravica
0 : 6
Mineral
Banja Vrućica
28.10.2023 10:00
Jedinstvo
0 : 6
Mineral
Lokomotiva
Brčko
7 : 0
Sloga junajted
Bijeljina
28.10.2023 11:30
Lokomotiva
7 : 0
Sloga junajted
Ilićka 01
Brčko
5 : 2
Mladost
Bogutovo selo
28.10.2023 11:30
Ilićka 01
5 : 2
Mladost
Radnik
Bijeljina
7 : 0
Zenit
Bijeljina
28.10.2023 11:30
Radnik
7 : 0
Zenit
Gomjenica
Gomjenica
0 : 1
Bratstvo
Kozarac
28.10.2023 10:00
Gomjenica
0 : 1
Bratstvo
Sloga
Saničani(Rakelići)
0 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
28.10.2023 11:00
Sloga
0 : 3
Rudar Prijedor
Mladost
Kotor VaroÅ”
4 : 0
Mladost Farma prom
Banja Luka
28.10.2023 09:30
Mladost
4 : 0
Mladost Farma prom
Sloga 94
Bijeljina
3 : 2
Janja 2009
Janja
28.10.2023 14:00
Sloga 94
3 : 2
Janja 2009
Jadar
Nova Kasaba
2 : 1
Budućnost
Pilica
28.10.2023 10:00
Jadar
2 : 1
Budućnost
Vlasenica
Vlasenica
7 : 0
Bratstvo
Bratunac
28.10.2023 10:00
Vlasenica
7 : 0
Bratstvo
Milići
Milići
7 : 0
Birač
Derventa
28.10.2023 10:00
Milići
7 : 0
Birač
Lokanj
Lokanj
5 : 0
Podrinje
TrÅ”ić
28.10.2023 10:00
Lokanj
5 : 0
Podrinje
Budućnost
Skelani
3 : 3
Tabanci
Tabanci
28.10.2023 16:00
Budućnost
3 : 3
Tabanci
Šekovići
Šekovići
4 : 2
Trnovica
Trnovica
28.10.2023 10:00
Šekovići
4 : 2
Trnovica
Bihać
Bihać
6 : 0
Bajer 99
Velagići
28.10.2023 11:00
Bihać
6 : 0
Bajer 99
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 0
Radnički
Zdena
28.10.2023 11:00
Podgrmeč
3 : 0
Radnički
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 4
Krajina
Cazin
28.10.2023 11:00
Bratstvo
0 : 4
Krajina
Kostrč
Kostrč
1 : 2
DizdaruŔa
DizdaruŔa
28.10.2023 14:00
Kostrč
1 : 2
DizdaruŔa
Busovača
Busovača
0 : 1
Rudar
Han Bila
28.10.2023 10:00
Busovača
0 : 1
Rudar
Šantići
Šantići
1 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
28.10.2023 10:00
Šantići
1 : 0
Novi Travnik
LaŔva
Dolac
1 : 0
Elektrobosna
Jajce
28.10.2023 10:00
LaŔva
1 : 0
Elektrobosna
Sporting
Zenica
1 : 4
Fortuna
Zenica
28.10.2023 10:00
Sporting
1 : 4
Fortuna
Pobjeda
TeŔanjka
0 : 4
Simm Bau
Kosova
28.10.2023 11:30
Pobjeda
0 : 4
Simm Bau
Radnik
Hadžići
1 : 1
Novi Grad 1
Sarajevo
28.10.2023 10:00
Radnik
1 : 1
Novi Grad 1
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
28.10.2023 10:00
Slavija
3 : 2
Željezničar
Famos (H)
Hrasnica
3 : 1
Igman
ilidža
28.10.2023 09:00
Famos (H)
3 : 1
Igman
Unis
VogoŔča
0 : 8
Baton
Sarajevo
28.10.2023 11:00
Unis
0 : 8
Baton
Miske - Akademija
Sarajevo
3 : 0
Betaklub
Doglodi
28.10.2023 13:30
Miske - Akademija
3 : 0
Betaklub
IlijaÅ”
IlijaÅ”
2 : 2
Baton 2
Sarajevo
28.10.2023 09:30
IlijaÅ”
2 : 2
Baton 2
FA Akademika
Sarajevo
1 : 1
Å F Derby
Sarajevo
28.10.2023 11:45
FA Akademika
1 : 1
Å F Derby
AF Devetka
Sarajevo
8 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
28.10.2023 18:30
AF Devetka
8 : 0
Novi Grad 1
Željezničar
Sarajevo
0 : 2
Fair-Play
Sarajevo
28.10.2023 08:15
Željezničar
0 : 2
Fair-Play
Mlade Nade
Ilidža
3 : 2
Miske - Akademija
Sarajevo
28.10.2023 16:00
Mlade Nade
3 : 2
Miske - Akademija
KameŔnica
Podhum
0 : 3
Grude
Grude
28.10.2023 11:30
KameŔnica
0 : 3
Grude
Å ujica
Å ujica
2 : 4
Drinovci
Drinovci
28.10.2023 11:30
Å ujica
2 : 4
Drinovci
Kupres
Kupres
1 : 6
Å ator
Glamoč
28.10.2023 11:30
Kupres
1 : 6
Å ator
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 10
Troglav
Livno
28.10.2023 11:30
LjubuŔki
0 : 10
Troglav
Stolac
Stolac
4 : 0
Brotnjo
Čitluk
28.10.2023 13:00
Stolac
4 : 0
Brotnjo
Blagaj
Blagaj
2 : 1
Cim
Mostar
28.10.2023 10:30
Blagaj
2 : 1
Cim
Rama
Uskoplje /Rama
7 : 1
Velež
Mostar
28.10.2023 11:30
Rama
7 : 1
Velež
Zrinjski
Mostar
2 : 3
Čapljina
Čapljina
28.10.2023 10:30
Zrinjski
2 : 3
Čapljina
Klis
Buturović polje
1 : 4
Međugorje
Međugorje
28.10.2023 12:00
Klis
1 : 4
Međugorje
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
3 : 4
Igman
Konjic
28.10.2023 11:30
Bjelopoljac
3 : 4
Igman
Turbina
Jablanica
4 : 2
Lokomotiva
Mostar
28.10.2023 11:30
Turbina
4 : 2
Lokomotiva
Bosna
Kalesija
0 : 0
Gradina
Srebrenik
28.10.2023 11:00
Bosna
0 : 0
Gradina
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Budućnost
Banovići
28.10.2023 12:00
Sloboda
2 : 0
Budućnost
Zvijezda
Gradačac
4 : 3
Radnički
Lukavac
28.10.2023 11:00
Zvijezda
4 : 3
Radnički
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
OraŔje
OraŔje
28.10.2023 11:00
Bratstvo
1 : 0
OraŔje
OFK Tuzla
Tuzla
3 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
28.10.2023 11:30
OFK Tuzla
3 : 0
Eurofudbal
Å ampion 2017
Brčko
2 : 0
Konjuh
Kladanj
28.10.2023 12:00
Å ampion 2017
2 : 0
Konjuh
Proleter
Tuzla
1 : 0
Eurogol
Živinoce
28.10.2023 11:00
Proleter
1 : 0
Eurogol
Betaklub Tango
Devetak
8 : 0
Bambi
Tuzla
28.10.2023 11:00
Betaklub Tango
8 : 0
Bambi
Slaven
Živinice
1 : 2
ŠF Živinice 22
Živinice
28.10.2023 11:00
Slaven
1 : 2
ŠF Živinice 22
Sloboda
Tuzla
4 : 1
Orahovica 74
Orahovica
28.10.2023 13:30
Sloboda
4 : 1
Orahovica 74
Kozara
GradiŔka
1 : 4
Sloga (D)
Doboj
28.10.2023 10:00
Kozara
1 : 4
Sloga (D)
Tekstilac
Derventa
0 : 5
Željezničar
Doboj
28.10.2023 10:00
Tekstilac
0 : 5
Željezničar
Modriča Alfa
Modriča
2 : 2
Ljubić
Prnjavor
28.10.2023 10:00
Modriča Alfa
2 : 2
Ljubić
Polet 1926
Brod
1 : 3
Sloga (T)
Trn
28.10.2023 10:00
Polet 1926
1 : 3
Sloga (T)
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 3
OFK Spartak 2013
Banja Luka
28.10.2023 10:00
Sloboda
0 : 3
OFK Spartak 2013
Mineral
Banja Vrućica
9 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
28.10.2023 10:00
Mineral
9 : 0
LaktaŔi
BSK
Banja Luka
5 : 0
Omarska
Omarska
28.10.2023 11:45
BSK
5 : 0
Omarska
Proleter
Teslić
1 : 6
Borac (KD)
Kozarska Dubica
28.10.2023 10:00
Proleter
1 : 6
Borac (KD)
Lokomotiva
Brčko
0 : 6
Sloga Junajted
Bijeljina
28.10.2023 10:00
Lokomotiva
0 : 6
Sloga Junajted
Ilićka 01
Brčko
11 : 0
Mladost
Bogutovo Selo
28.10.2023 10:00
Ilićka 01
11 : 0
Mladost
Radnik
Bijeljina
3 : 3
Zenit
Bijeljina
28.10.2023 10:00
Radnik
3 : 3
Zenit
Kozara
Donji Orlovci
2 : 4
Brdo
Hambarine
28.10.2023 10:00
Kozara
2 : 4
Brdo
Karanovac
Karanovac
0 : 8
Krajina
Banja Luka
28.10.2023 11:00
Karanovac
0 : 8
Krajina
Džaja
Banja Luka
0 : 14
Borac
Banja Luka
28.10.2023 10:00
Džaja
0 : 14
Borac
Rekreativo
Banja Luka
0 : 9
Željezničar Sport team
Banja Luka
28.10.2023 09:00
Rekreativo
0 : 9
Željezničar Sport team
Polet - KrajiŔnik
Ramići
1 : 0
Mladost
Kotor VaroÅ”
28.10.2023 15:00
Polet - KrajiŔnik
1 : 0
Mladost
Rudar
Sanski Most
7 : 1
Radnički (R)
Ripač
28.10.2023 09:30
Rudar
7 : 1
Radnički (R)
Bihać
Bihać
13 : 0
Bajer 99
Velagići
28.10.2023 09:30
Bihać
13 : 0
Bajer 99
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 1
Krajina
Cazin
28.10.2023 09:30
Bratstvo
0 : 1
Krajina
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
8 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
28.10.2023 09:30
KrajiŔnik
8 : 0
Mladost (V)
Nova Bila
Nova Bila
0 : 5
Rijeka
Rijeka
28.10.2023 12:00
Nova Bila
0 : 5
Rijeka
Šantići
Šantići
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
28.10.2023 12:00
Šantići
3 : 0
Novi Travnik
LaŔva
LaŔva
4 : 1
Elektrobosna
Jajce
28.10.2023 12:00
LaŔva
4 : 1
Elektrobosna
Sporting
Zenica
0 : 3
Fortuna
Zenica
28.10.2023 12:30
Sporting
0 : 3
Fortuna
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
6 : 0
VareÅ”
VareÅ”
28.10.2023 10:00
Mladost (DK)
6 : 0
VareÅ”
Novi Å eher
Novi Å eher
2 : 3
TOÅ K
TeŔanj
28.10.2023 10:00
Novi Å eher
2 : 3
TOÅ K
Pobjeda
TeŔanjka
0 : 1
Simm Bau
Kosova
28.10.2023 10:00
Pobjeda
0 : 1
Simm Bau
Sparta
Sarajevo
1 : 1
Igman
Ilidža
28.10.2023 16:30
Sparta
1 : 1
Igman
KMN VogoŔća
VogoŔća
0 : 3
Sokolac
Sokolac
28.10.2023 13:30
KMN VogoŔća
0 : 3
Sokolac
Stolac
Stolac
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
28.10.2023 11:30
Stolac
2 : 1
Brotnjo
Blagaj
Blagaj
4 : 1
Cim
Mostar
28.10.2023 09:00
Blagaj
4 : 1
Cim
Rama
Prozor - Rama
1 : 8
Velež
Mostar
28.10.2023 10:00
Rama
1 : 8
Velež
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Čapljina
Čapljina
28.10.2023 09:00
Zrinjski
3 : 0
Čapljina
Klis
Buturović polje
1 : 14
Međugorje
Međugorje
28.10.2023 10:30
Klis
1 : 14
Međugorje
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
1 : 5
Igman
Konjic
28.10.2023 10:00
Bjelopoljac
1 : 5
Igman
Turbina
Jablanica
4 : 2
Lokomotiva
Mostar
28.10.2023 10:00
Turbina
4 : 2
Lokomotiva
Bosna
Kalesija
0 : 4
Gradina
Srebrenik
28.10.2023 10:00
Bosna
0 : 4
Gradina
Sloboda
Tuzla
0 : 0
Budućnost
Banovići
28.10.2023 11:00
Sloboda
0 : 0
Budućnost
Zvijezda
Gradačac
1 : 2
Radnički
Lukavac
28.10.2023 10:00
Zvijezda
1 : 2
Radnički
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
OraŔje
OraŔje
28.10.2023 10:00
Bratstvo
2 : 0
OraŔje
Tuzla
Tuzla
0 : 2
Eurofudbal
Stjepan Polje
28.10.2023 09:30
Tuzla
0 : 2
Eurofudbal
Å ampion 2017
Brčko
11 : 0
Konjuh
Kladanj
28.10.2023 11:30
Å ampion 2017
11 : 0
Konjuh
Proleter
Tuzla
1 : 4
Eurogol
Živinice
28.10.2023 10:00
Proleter
1 : 4
Eurogol
Betaklub Tango
Devetak
1 : 2
Bambi
Tuzla
28.10.2023 10:00
Betaklub Tango
1 : 2
Bambi
Slaven
Živinice
1 : 2
ŠF Živinice 22
Živinice
28.10.2023 10:00
Slaven
1 : 2
ŠF Živinice 22
Mladost
Rogatica
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
28.10.2023 13:00
Mladost
1 : 4
Ljubić

Futsal

GorŔtak
KolaŔin
6 : 11
Bajo Pivljanin
Plužine
28.10.2023 20:00
GorŔtak
6 : 11
Bajo Pivljanin
Studentski dom
Podgorica
10 : 1
Zora
Spuž
28.10.2023 20:00
Studentski dom
10 : 1
Zora
OnogoŔt
NikÅ”ić
11 : 1
Olympico
Golubovci
28.10.2023 18:00
OnogoŔt
11 : 1
Olympico
NikÅ”ić
NikÅ”ić
5 : 5
Dolcinium
Ulcinj
28.10.2023 20:00
NikÅ”ić
5 : 5
Dolcinium
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
7 : 4
Sloboda Kompred
Tuzla
28.10.2023 19:00
Sloga
7 : 4
Sloboda Kompred
Željeznica
Trnovo
5 : 2
GradiŔka
GradiŔka
28.10.2023
Željeznica
5 : 2
GradiŔka
Nevesinje
Nevesinje
2 : 1
Policajac
Banja Luka
28.10.2023
Nevesinje
2 : 1
Policajac
ViŔegrad
ViŔegrad
5 : 2
Ljubinje
Ljubinje
28.10.2023 19:00
ViŔegrad
5 : 2
Ljubinje
Kalinovik
Kalinovik
8 : 5
Radnički
Novo Goražde
28.10.2023 18:00
Kalinovik
8 : 5
Radnički
FC Željezničar
Sarajevo
4 : 5
FC Mostar SG
Mostar
28.10.2023 14:00
FC Željezničar
4 : 5
FC Mostar SG

KoŔarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
102 : 93
SC Derby
Podgorica
28.10.2023 21:00
Cedevita Olimpija
102 : 93
SC Derby
Budućnost VOLI
Podgorica
73 : 71
Mega MIS
Beograd
28.10.2023 19:00
Budućnost VOLI
73 : 71
Mega MIS
Zdravlje Leskovac
Leskovac
87 : 82
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
28.10.2023 17:00
Zdravlje Leskovac
87 : 82
OKK Novi Pazar
Mladost MaxBet
Zemun
82 : 73
TamiÅ”
Pančevo
28.10.2023 16:30
Mladost MaxBet
82 : 73
TamiÅ”
Spartak
Subotica
85 : 71
Dynamic BalkanBet
Beograd
28.10.2023 19:00
Spartak
85 : 71
Dynamic BalkanBet
VrŔac
VrŔac
91 : 85
Metalac
Valjevo
28.10.2023 18:00
VrŔac
91 : 85
Metalac
Sloboda
Tuzla
78 : 57
Orlovik
Žepče
28.10.2023 19:00
Sloboda
78 : 57
Orlovik
Leotar
Trebinje
85 : 76
PosuŔje
PosuŔje
28.10.2023 19:00
Leotar
85 : 76
PosuŔje
Prijedor - Spartak
Prijedor
87 : 78
Slavija
Istočno Sarajevo
28.10.2023 19:30
Prijedor - Spartak
87 : 78
Slavija
Budućnost BN
Bijeljina
28.10.2023
18:00
Derventa
Derventa
28.10.2023 18:00
Budućnost BN
:
Derventa
Jahorina
Pale
85 : 73
Akademac
Banja Luka
28.10.2023 18:00
Jahorina
85 : 73
Akademac
Sloboda 73
Novi Grad
75 : 83
Student Igokea
Banja Luka
28.10.2023 18:00
Sloboda 73
75 : 83
Student Igokea
Sutjeska
Foča
71 : 62
Derventa
Derventa
28.10.2023 18:00
Sutjeska
71 : 62
Derventa
Radnik BN Basket
Bijeljina
117 : 90
Olimp
Šekovići
28.10.2023 18:00
Radnik BN Basket
117 : 90
Olimp
Partizan Grawe
Banja Luka
74 : 61
Kozara
GradiŔka
28.10.2023 16:00
Partizan Grawe
74 : 61
Kozara
Lavovi
Brčko
83 : 71
Play Off
Sarajevo
28.10.2023 13:00
Lavovi
83 : 71
Play Off
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
52 : 67
Čelik
Zenica
28.10.2023 18:00
Mladi KrajiŔnik
52 : 67
Čelik
Zrinjski 2010
Mostar
72 : 62
Jedinstvo BHT
Tuzla
28.10.2023 19:00
Zrinjski 2010
72 : 62
Jedinstvo BHT
Kozara
GradiŔka
61 : 65
Leotar 03
Trebinje
28.10.2023 19:30
Kozara
61 : 65
Leotar 03
Jumper
Zenica
103 : 55
Igman
Istočna Ilidža
28.10.2023 17:00
Jumper
103 : 55
Igman
RMU Banovići
Banovići
67 : 98
Orlovi
Banja Luka
28.10.2023 18:00
RMU Banovići
67 : 98
Orlovi

Odbojka

Bosna
Sarajevo
3 : 1
Ljubinje
Ljubinje
28.10.2023
Bosna
3 : 1
Ljubinje
Domaljevac
Domaljevac
1 : 3
Napredak
Odžak
28.10.2023
Domaljevac
1 : 3
Napredak
Jedinstvo
Brčko
3 : 2
Borac
Banjaluka
28.10.2023
Jedinstvo
3 : 2
Borac
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Gacko
Gacko
28.10.2023
Radnik
3 : 0
Gacko
GradiŔka
GradiŔka
2 : 3
Drina
Zvornik
28.10.2023 16:30
GradiŔka
2 : 3
Drina
Morača
Podgorca
3 : 0
Rudar
Pljevlja
28.10.2023 18:30
Morača
3 : 0
Rudar
Mediteran Bemaks
Budva
0 : 3
Luka Bar
Bar
28.10.2023 18:00
Mediteran Bemaks
0 : 3
Luka Bar
Herceg Novi
Herceg Novi
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
28.10.2023 18:00
Herceg Novi
3 : 0
Jedinstvo
Igman
Ilidža
0 : 3
Gacko
Gacko
28.10.2023 18:00
Igman
0 : 3
Gacko
Mostar
Mostar
0 : 3
Sloboda
Tuzla
28.10.2023 16:00
Mostar
0 : 3
Sloboda
Kula Gradačac
Gradačac
3 : 0
Goražde
Goražde
28.10.2023 18:00
Kula Gradačac
3 : 0
Goražde
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Centar ORT
Sarajevo
28.10.2023 19:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Centar ORT
GradiŔka
GradiŔka
3 : 0
Maglić
Foča
28.10.2023 13:30
GradiŔka
3 : 0
Maglić
Velež
Nevesinje
3 : 0
Drina
Zvornik
28.10.2023 20:00
Velež
3 : 0
Drina
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
0 : 3
Vožd
Prijedor
28.10.2023 14:00
Kotor VaroÅ”
0 : 3
Vožd
Kozara
GradiŔka
3 : 0
BL Volley 2
Banja Luka
28.10.2023 11:00
Kozara
3 : 0
BL Volley 2
Han Pijesak
Han Pijesak
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča
28.10.2023 15:00
Han Pijesak
0 : 3
Modriča - Novoprom
Modriča - Optima
Modriča
3 : 0
Sloga
Doboj
28.10.2023 18:30
Modriča - Optima
3 : 0
Sloga
Hercegovac
Bileća
3 : 1
OOK Leotar
Trebinje
28.10.2023 13:00
Hercegovac
3 : 1
OOK Leotar
Smeč
Lukavac
0 : 3
Napredak
Odžak
28.10.2023 17:00
Smeč
0 : 3
Napredak
IlijaÅ”
IlijaÅ”
3 : 0
Željezara
Zenica
28.10.2023 15:00
IlijaÅ”
3 : 0
Željezara
Krivaja
Zavidovići
3 : 0
TeŔanj
TeŔanj
28.10.2023 12:00
Krivaja
3 : 0
TeŔanj
Block Out
Zenica
2 : 3
Student
Mostar
28.10.2023 17:30
Block Out
2 : 3
Student
Prijedor 2
Prijedor
0 : 3
Ukrina
Prnjavor
28.10.2023 17:00
Prijedor 2
0 : 3
Ukrina
LaktaŔi
LaktaŔi
3 : 0
Borac Star
Banja Luka
28.10.2023 10:30
LaktaŔi
3 : 0
Borac Star
GradiŔka
GradiŔka
0 : 3
Inova
Banja Luka
28.10.2023 10:00
GradiŔka
0 : 3
Inova
Bimal Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Derventa
Derventa
28.10.2023 12:00
Bimal Jedinstvo
3 : 0
Derventa
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Sloga
Doboj
28.10.2023 11:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Sloga
Libero
Bijeljina
3 : 0
Rudar
Ugljevik
28.10.2023 14:00
Libero
3 : 0
Rudar
Drina
Zvornik
3 : 1
Radnik
Bijeljina
28.10.2023 10:00
Drina
3 : 1
Radnik
Han Pijesak
Han Pijesak
1 : 3
Igman
Istočna Ilidža
28.10.2023 12:00
Han Pijesak
1 : 3
Igman
Volero
Pale
3 : 0
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
28.10.2023 13:00
Volero
3 : 0
Slavija
Stakorina
Čajniče
3 : 2
Glasinac
Sokolac
28.10.2023 11:00
Stakorina
3 : 2
Glasinac
Mladost
Rogatica
3 : 2
He na Drini
ViŔegrad
28.10.2023 12:00
Mladost
3 : 2
He na Drini
Hercegovac
Bileća
1 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
28.10.2023 10:00
Hercegovac
1 : 3
ŽOK Leotar

Rukomet

Čapljina
Čapljina
20 : 25
Leotar
Trebinje
28.10.2023 19:00
Čapljina
20 : 25
Leotar
Izviđač
LjubuŔki
27 : 26
Borac M:TEL
Banja Luka
28.10.2023 20:00
Izviđač
27 : 26
Borac M:TEL
Sloga
Doboj
33 : 25
Hercegovina
Nevesinje
28.10.2023 18:00
Sloga
33 : 25
Hercegovina
Konjuh
Živinice
42 : 38
Maglaj
Maglaj
28.10.2023 19:00
Konjuh
42 : 38
Maglaj
Derventa
Derventa
45 : 34
Slavija
Istočno Sarajevo
28.10.2023 19:00
Derventa
45 : 34
Slavija
Perihel
Brčko
35 : 25
Leotar 2
Trebinje
28.10.2023 18:00
Perihel
35 : 25
Leotar 2
Lokomotiva
Brčko
41 : 34
Glasinac
Sokolac
28.10.2023 12:00
Lokomotiva
41 : 34
Glasinac
Jajce
Jajce
30 : 31
Žepče
Žepče
28.10.2023 18:00
Jajce
30 : 31
Žepče
Borac
Travnik
26 : 26
Donji Vakuf
Donji Vakuf
28.10.2023 18:00
Borac
26 : 26
Donji Vakuf
Kakanj
Kakanj
27 : 33
Gradačac 1954
Gradačac
28.10.2023 16:00
Kakanj
27 : 33
Gradačac 1954
Sloboda 2
Tuzla
35 : 31
Iskra
Bugojno
28.10.2023 15:00
Sloboda 2
35 : 31
Iskra
Velež
Mostar
29 : 24
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
28.10.2023 19:30
Velež
29 : 24
Sloga
Bosna Ekoenergija
Visoko
42 : 29
BrijeŔće
Sarajevo
28.10.2023 17:30
Bosna Ekoenergija
42 : 29
BrijeŔće
Međugorje
Međugorje
22 : 38
Respect
Sarajevo
28.10.2023 19:00
Međugorje
22 : 38
Respect
Knežopoljka
Kozarska Dubica
33 : 26
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
28.10.2023 18:00
Knežopoljka
33 : 26
Sloga 2013
Krajina
Cazin
36 : 30
Zrinjski
Mostar
28.10.2023 18:00
Krajina
36 : 30
Zrinjski
Izviđač
LjubuŔki
17 : 30
Borac
Banjaluka
28.10.2023 17:00
Izviđač
17 : 30
Borac
Krivaja
Zavidovići
33 : 23
Hadžići
Hadžići
28.10.2023 19:00
Krivaja
33 : 23
Hadžići
Mladost 1960
Banja Luka
32 : 32
Mladost
Rogatica
28.10.2023 13:30
Mladost 1960
32 : 32
Mladost
Mira
Prijedor
23 : 18
Sedmerac
Brčko
28.10.2023 14:00
Mira
23 : 18
Sedmerac