XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 354 utakmica za dan
Nedelja, 12 Novembar 2023


Fudbal

Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 2
GOŠK
Gabela
12.11.2023 13:00
Zvijezda 09
1 : 2
GOŠK
Borac
Banja Luka
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
12.11.2023 15:15
Borac
3 : 2
Željezničar
Gorica
Šipovo
2 : 1
Čelinac
Čelinac
12.11.2023 13:00
Gorica
2 : 1
Čelinac
Dubrave
Dubrave
0 : 0
Naprijed
Banja Luka
12.11.2023 13:00
Dubrave
0 : 0
Naprijed
Podrinje
Janja
2 : 0
Jedinstvo (B)
Brodac
12.11.2023 13:00
Podrinje
2 : 0
Jedinstvo (B)
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 0
Vlasenica
Vlasenica
12.11.2023 13:00
Zadrugar
1 : 0
Vlasenica
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 0
Mladost (R)
Rogatica
12.11.2023 13:00
Glasinac 1936
3 : 0
Mladost (R)
13 Skojevki
Grbavci
10 : 0
Sloga
Rakelići-Saničani
12.11.2023 13:00
13 Skojevki
10 : 0
Sloga
Mladost
Kotor Varoš
2 : 1
Krajina
Banja Luka
12.11.2023 13:00
Mladost
2 : 1
Krajina
Lauš
Banja Luka
3 : 1
Kozara
Donji Orlovci
12.11.2023 13:00
Lauš
3 : 1
Kozara
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 4
Plamen
Donje Vodičevo
12.11.2023 13:00
Sloga DIPO
4 : 4
Plamen
Hajduk (B)
Batkuša
1 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
12.11.2023 13:00
Hajduk (B)
1 : 1
Hajduk (K)
Ozren
Petrovo
2 : 2
Crkvina
Crkvina
12.11.2023 13:00
Ozren
2 : 2
Crkvina
Sloga
Dugo Polje
5 : 0
Zvijezda
Kakmuž
12.11.2023 13:00
Sloga
5 : 0
Zvijezda
Skugrić
Skugrić
3 : 1
Željezničar
Doboj
12.11.2023 13:00
Skugrić
3 : 1
Željezničar
Vučijak
Majevac
4 : 0
Omladinac
Modriča
12.11.2023 13:00
Vučijak
4 : 0
Omladinac
Janja 2009
Janja
0 : 4
Lokanj
Lokanj
12.11.2023 13:30
Janja 2009
0 : 4
Lokanj
OFK Trnovica
Trnovica
3 : 4
Partizan
Donja Trnova
12.11.2023 13:30
OFK Trnovica
3 : 4
Partizan
Lokomotiva
Brčko
3 : 1
Podrinje
Tršić
12.11.2023 13:30
Lokomotiva
3 : 1
Podrinje
Šekovići
Šekovići
1 : 0
Majevica
Lopare
12.11.2023 13:30
Šekovići
1 : 0
Majevica
Omladinac
Potočari
0 : 3
Tabanci
Tabanci
12.11.2023 13:30
Omladinac
0 : 3
Tabanci
Mladost
Velika Obarska
3 : 0
Budućnost
Skelani
12.11.2023 13:30
Mladost
3 : 0
Budućnost
OFK Brezik
Gornji Brezik
1 : 3
Napredak
Donji Šepak
12.11.2023 13:30
OFK Brezik
1 : 3
Napredak
Borac (Maš)
Mašići
2 : 2
Laminci
Laminci
12.11.2023 14:00
Borac (Maš)
2 : 2
Laminci
Borac (ŠI)
Šibovska
0 : 5
Potkozarje
Aleksandrovac
12.11.2023 14:00
Borac (ŠI)
0 : 5
Potkozarje
Obradovac
Obradovac
3 : 1
Milan
Kosjerovo
12.11.2023 14:00
Obradovac
3 : 1
Milan
Biseri
Čatrnja
1 : 3
Torpedo
Cerovljani
12.11.2023 14:00
Biseri
1 : 3
Torpedo
Borac (Mag)
Maglajani
2 : 3
Župa
Milosavci
12.11.2023 14:00
Borac (Mag)
2 : 3
Župa
Kozara
Turjak
5 : 2
Sloboda
Donji Podgradci
12.11.2023 14:00
Kozara
5 : 2
Sloboda
Zmijanje
Kola
2 : 5
Piskavica
Piskavica
12.11.2023 13:00
Zmijanje
2 : 5
Piskavica
Sloga Nektar
Potkozarje
1 : 1
Mladost
Zalužani
12.11.2023 13:00
Sloga Nektar
1 : 1
Mladost
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 5
Rekreativo
Banja Luka
12.11.2023 13:00
Gomionica
2 : 5
Rekreativo
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
3 : 2
Borac (ID)
Istočni Drvar
12.11.2023 13:00
Šnjegotina
3 : 2
Borac (ID)
Polet
Čović Polje
7 : 3
Sloboda
Mrtvica
12.11.2023 13:30
Polet
7 : 3
Sloboda
Jedinstvo
Koretaši
0 : 0
Zadrugar
Bukvik
12.11.2023 13:30
Jedinstvo
0 : 0
Zadrugar
Grčica
Brčko
3 : 2
Sava 04
Brezovo Polje Selo
12.11.2023 13:30
Grčica
3 : 2
Sava 04
Mladost (L)
Lončari
2 : 2
Obilić
Krepšić
12.11.2023 13:30
Mladost (L)
2 : 2
Obilić
Mladost (S)
Sandići
1 : 1
Strijelac
Tutnjevac
12.11.2023 13:30
Mladost (S)
1 : 1
Strijelac
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
0 : 2
Gredice
Gredice
12.11.2023 13:30
Bobetino Brdo
0 : 2
Gredice
Obarska
Velika Obarska
7 : 0
Balatun
Balatun
12.11.2023 13:00
Obarska
7 : 0
Balatun
OFK Batković
Batković
1 : 0
Sloga 94
Bijeljina
12.11.2023 13:00
OFK Batković
1 : 0
Sloga 94
Jedinstvo
Suvo Polje
5 : 0
Gorica
Pučile
12.11.2023 13:00
Jedinstvo
5 : 0
Gorica
Panteri
Zagoni
1 : 0
Drina (Amajlije)
Amajlije
12.11.2023 13:00
Panteri
1 : 0
Drina (Amajlije)
Borac
Trnjaci
0 : 4
VSK
Velino Selo
12.11.2023 13:00
Borac
0 : 4
VSK
Semberija
Popovi
1 : 2
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
12.11.2023 13:00
Semberija
1 : 2
OFK Magnojević
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
4 : 0
Kolektiv
Međaši
12.11.2023 13:00
Magnojević 2001
4 : 0
Kolektiv
Branjevo
Branjevo
3 : 1
Jardan
Jardan
12.11.2023 13:00
Branjevo
3 : 1
Jardan
Milići
Milići
2 : 2
Mladost
Divič
12.11.2023 13:00
Milići
2 : 2
Mladost
Radnički
Karakaj
1 : 3
Bratstvo
Bratunac
12.11.2023 13:00
Radnički
1 : 3
Bratstvo
Jadar
Nova Kasaba
8 : 0
Borac
Osmaci
12.11.2023 13:00
Jadar
8 : 0
Borac
Čelopek
Čelopek
2 : 1
Jasenica
Jasenica
12.11.2023 13:00
Čelopek
2 : 1
Jasenica
Polet
Kravica
4 : 0
Pecka
Roćević
12.11.2023 13:00
Polet
4 : 0
Pecka
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 2
Tavna
Banjica
12.11.2023 13:00
Koridor 2011
1 : 2
Tavna
Stupčanica
Olovo
1 : 0
Goražde
Goražde
12.11.2023 13:30
Stupčanica
1 : 0
Goražde
Kiseljak
Kiseljak
3 : 0
Iskra
Bugojno
12.11.2023 13:30
Kiseljak
3 : 0
Iskra
Mladost (K)
Kikači
3 : 0
Orahovica 74
Orahovica
12.11.2023 13:30
Mladost (K)
3 : 0
Orahovica 74
Svatovac
Poljice
2 : 0
Napredak
Matići
12.11.2023 13:30
Svatovac
2 : 0
Napredak
Bosna (M)
Mionica
0 : 1
Dinamo
Donja Mahala
12.11.2023 13:30
Bosna (M)
0 : 1
Dinamo
Mladost (D)
Domaljevac
2 : 2
Omladinac 68
Mionica
12.11.2023 13:30
Mladost (D)
2 : 2
Omladinac 68
Priluk
Priluk
8 : 0
Prokosovići
Prokosovići
12.11.2023 13:30
Priluk
8 : 0
Prokosovići
Seona
Seona
4 : 1
Bosna (K)
Kalesija
12.11.2023 13:30
Seona
4 : 1
Bosna (K)
Lokomotiva
Miričina
3 : 1
Dizdaruša
Brčko
12.11.2023 13:30
Lokomotiva
3 : 1
Dizdaruša
Baton
Sarajevo
1 : 0
Moševac
Moševac
12.11.2023 13:30
Baton
1 : 0
Moševac
Kolina
Ustikolina
4 : 1
Rudar
Breza
12.11.2023 13:30
Kolina
4 : 1
Rudar
Krivaja
Zavidovići
1 : 3
Nemila
Nemila
12.11.2023 13:30
Krivaja
1 : 3
Nemila
Žepče 1919
Žepče
3 : 0
Igman
Ilidža
12.11.2023 13:30
Žepče 1919
3 : 0
Igman
Usora
Žabljak-Usora
1 : 1
UNIS
Vogošća
12.11.2023 13:30
Usora
1 : 1
UNIS
Natron
Maglaj
1 : 1
Bosna
Visoko
12.11.2023 13:30
Natron
1 : 1
Bosna
Brotnjo
Čitluk
3 : 1
Stolac
Stolac
12.11.2023 13:30
Brotnjo
3 : 1
Stolac
Kamešnica
Podhum
2 : 2
Grude
Grude
12.11.2023 13:30
Kamešnica
2 : 2
Grude
Rama
Prozor-Rama
1 : 2
Klis
Buturović Polje
12.11.2023 13:30
Rama
1 : 2
Klis
Neum
Neum
1 : 0
Čapljina
Čapljina
12.11.2023 13:30
Neum
1 : 0
Čapljina
Ljubuški
Ljubuški
1 : 0
Troglav 1918
Livno
12.11.2023 13:30
Ljubuški
1 : 0
Troglav 1918
Kruševo
Kruševo
1 : 1
Međugorje
Međugorje
12.11.2023 13:30
Kruševo
1 : 1
Međugorje
Višići
Višići
1 : 2
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
12.11.2023 13:30
Višići
1 : 2
Sloga
19 srpanj
Oštra Luka
1 : 1
Kostrč
Kostrč
12.11.2023 13:00
19 srpanj
1 : 1
Kostrč
HAŠK Napredak
Ulović
1 : 2
Mladost
Donji Svilaj
12.11.2023 13:00
HAŠK Napredak
1 : 2
Mladost
Sloga (T)
Tolisa
3 : 0
Sloga (P)
Prud
12.11.2023 13:00
Sloga (T)
3 : 0
Sloga (P)
Dragovoljac
Novo Selo
4 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
12.11.2023 13:00
Dragovoljac
4 : 1
Mladi zadrugar
Vitanovići 78
Vitanovići
4 : 3
Dinamo 75
Prijedor
12.11.2023 13:00
Vitanovići 78
4 : 3
Dinamo 75
Sport Prevent
Bugojno
0 : 2
Jajce
Jajce
12.11.2023 13:30
Sport Prevent
0 : 2
Jajce
Kreševo
Kreševo
0 : 1
Fojnica
Fojnica
12.11.2023 13:30
Kreševo
0 : 1
Fojnica
Sloga
Gornji Vakuf / Uskoplje
1 : 2
Busovača
Busovača
12.11.2023 13:30
Sloga
1 : 2
Busovača
Kaćuni
Kaćuni
4 : 1
Radnik
Donji Vakuf
12.11.2023 13:30
Kaćuni
4 : 1
Radnik
Dnoluka
Kruščica
1 : 2
Elektrobosna
Jajce
12.11.2023 13:30
Dnoluka
1 : 2
Elektrobosna
Nova Bila
Nova Bila
1 : 0
Bilalovac CPU
Bilalovac
12.11.2023 13:30
Nova Bila
1 : 0
Bilalovac CPU
Neretva 2020
Čeljevo
12.11.2023
13:30
Sport talent
Mostar
12.11.2023 13:30
Neretva 2020
:
Sport talent
Fortuna
Mostar
7 : 2
Cim
Cim
12.11.2023 14:00
Fortuna
7 : 2
Cim
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
3 : 0
Mladost (P)
Puračić
12.11.2023 13:30
Mladost (GŽ)
3 : 0
Mladost (P)
Doboj Istok
Doboj Istok
4 : 2
Željezničar
Jelovče Selo
12.11.2023 13:30
Doboj Istok
4 : 2
Željezničar
Trebava
Donja Zelinja
1 : 0
Rijeka
Šerići
12.11.2023 13:30
Trebava
1 : 0
Rijeka
Vražići 92
Vražići
1 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
12.11.2023 13:30
Vražići 92
1 : 1
Mladost 78
Rainci
Gornji Rainci
3 : 0
Rudar
Zagorje
12.11.2023 13:30
Rainci
3 : 0
Rudar
OFK Međiđa
Donja Međiđa
4 : 3
Slatina
Bašigovci
12.11.2023 13:30
OFK Međiđa
4 : 3
Slatina
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
4 : 2
Jedinstvo
Vučkovci
12.11.2023 13:30
Ingram
4 : 2
Jedinstvo
Miri
Miričina
2 : 1
Turija
Turija
12.11.2023 13:30
Miri
2 : 1
Turija
Sloga
Bikodže
1 : 3
Željezničar
Dobošnica
12.11.2023 13:30
Sloga
1 : 3
Željezničar
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
0 : 1
Pribava
Pribava
12.11.2023 13:30
Mladost (VB)
0 : 1
Pribava
Mramor (M)
Mramor
0 : 0
Rudar
Bukinje
12.11.2023 13:30
Mramor (M)
0 : 0
Rudar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
3 : 0
Jedinstvo (L)
Lukavica
12.11.2023 13:30
Stjepan Polje
3 : 0
Jedinstvo (L)
Mionica 85
Mionica
5 : 0
Koraj
Koraj
12.11.2023 13:30
Mionica 85
5 : 0
Koraj
25 maj
Uroža
4 : 0
Sloboda
Kerep
12.11.2023 13:30
25 maj
4 : 0
Sloboda
Sladna
Sladna
1 : 0
Bukovik
Gornji Srebrenik
12.11.2023 13:30
Sladna
1 : 0
Bukovik
Mladost
Tinja
2 : 2
Biberovo Polje
Biberovo Polje
12.11.2023 13:30
Mladost
2 : 2
Biberovo Polje
12 decembar
Rajska
2 : 0
Špionica 1953
Špionica
12.11.2023 13:30
12 decembar
2 : 0
Špionica 1953
Voćar
Šatorovići
1 : 2
Čelić
Čelić
12.11.2023 13:30
Voćar
1 : 2
Čelić
Graničar
Brezovo Polje
3 : 3
OFK Vida
Vida
12.11.2023 13:30
Graničar
3 : 3
OFK Vida
Jablanica
Barice
4 : 2
Proleter
Slavinovići
12.11.2023 13:30
Jablanica
4 : 2
Proleter
Memići
Memići
0 : 0
Slaven
Živinice
12.11.2023 13:30
Memići
0 : 0
Slaven
Omazići 1937
Omazići
3 : 1
Mladost (S)
Suha
12.11.2023 13:30
Omazići 1937
3 : 1
Mladost (S)
OFK Tuzla
Tuzla
2 : 1
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
12.11.2023 13:30
OFK Tuzla
2 : 1
Mladost (GT)
Toplice
Gornja Lukavica
2 : 0
Jedinstvo
Donje Dubrave
12.11.2023 13:30
Toplice
2 : 0
Jedinstvo
OFK Visoko
Visoko
1 : 4
Kološići
Kološići
12.11.2023 14:00
OFK Visoko
1 : 4
Kološići
Napredak 1955
Radovlje
1 : 2
Poriječani
Poriječani
12.11.2023 11:30
Napredak 1955
1 : 2
Poriječani
Kralupi
Kralupi
2 : 1
7 april
Buci
12.11.2023 14:00
Kralupi
2 : 1
7 april
Omladinac
Poriječani
4 : 0
Gračanica
Gračanica
12.11.2023 14:00
Omladinac
4 : 0
Gračanica
Ljiljan
Zimča
4 : 3
Moštre
Moštre
12.11.2023 11:30
Ljiljan
4 : 3
Moštre
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
12.11.2023 19:30
TSC
1 : 2
Vojvodina
Partizan
Beograd
2 : 1
Čukarički
Beograd
12.11.2023 19:00
Partizan
2 : 1
Čukarički
Javor Matis
Ivanjica
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
12.11.2023 16:30
Javor Matis
2 : 0
Spartak ŽK
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
OFK Vršac
Vršac
12.11.2023 17:00
Kolubara
4 : 0
OFK Vršac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
12.11.2023 13:00
OFK Beograd
1 : 0
GFK Sloboda
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
12.11.2023 13:00
RFK Grafičar
1 : 1
Metalac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
12.11.2023 13:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 2
Jedinstvo (Ub)
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
1 : 0
Mura
Mrska Sobota
12.11.2023 17:30
Olimpija Ljubljana
1 : 0
Mura
Maribor
Maribor
0 : 1
Celje
Celje
12.11.2023 15:00
Maribor
0 : 1
Celje
Hajduk
Split
3 : 1
Varaždin
Varaždin
12.11.2023 16:30
Hajduk
3 : 1
Varaždin
Rijeka
Rijeka
2 : 2
Dinamo
Zagreb
12.11.2023 19:00
Rijeka
2 : 2
Dinamo
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Berane
Berane
12.11.2023 13:30
Igalo
0 : 2
Berane
Bokelj
Kotor
1 : 1
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
12.11.2023 15:00
Bokelj
1 : 1
Ortrant - Olimpic
Kom
Podgorica
1 : 1
Podgorica
Podgorica
12.11.2023 16:00
Kom
1 : 1
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Internacional
Podgorica
12.11.2023 14:00
Iskra
2 : 0
Internacional
Makedonija ĐP
Skoplje
0 : 1
Rabotnički
Skoplje
12.11.2023 13:00
Makedonija ĐP
0 : 1
Rabotnički
Sileks
Kratovo
2 : 1
Škupi
Skoplje
12.11.2023 13:00
Sileks
2 : 1
Škupi
Atlético Madrid
Madrid
3 : 1
Villarreal
Villarreal
12.11.2023 21:00
Atlético Madrid
3 : 1
Villarreal
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
12.11.2023 16:15
Barcelona
2 : 1
Deportivo Alavés
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Real Betis
Sevilla
12.11.2023 18:30
Sevilla
1 : 1
Real Betis
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 0
Lorient
Lorient
12.11.2023 15:00
Clermont
1 : 0
Lorient
Lens
Lens
1 : 0
Olympique de Marseille
Marseille
12.11.2023 20:45
Lens
1 : 0
Olympique de Marseille
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 1
Toulouse
Toulouse
12.11.2023 15:00
Lille
1 : 1
Toulouse
Metz
Longeville-lès-Metz
3 : 1
Nantes
Nantes
12.11.2023 15:00
Metz
3 : 1
Nantes
Stade Rennais
Rennes
0 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
12.11.2023 17:05
Stade Rennais
0 : 1
Olympique Lyonnais
Aston Villa
Birmingham
3 : 1
Fulham
London
12.11.2023 15:00
Aston Villa
3 : 1
Fulham
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
1 : 1
Sheffield United
Sheffield
12.11.2023 15:00
Brighton & Hove Albion
1 : 1
Sheffield United
Chelsea
London
4 : 4
Manchester City
Manchester
12.11.2023 17:30
Chelsea
4 : 4
Manchester City
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Brentford
Brentford, Middlesex
12.11.2023 15:00
Liverpool
3 : 0
Brentford
West Ham United
London
3 : 2
Nottingham Forest
Nottingham
12.11.2023 15:00
West Ham United
3 : 2
Nottingham Forest
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
Union Berlin
Berlin
12.11.2023 15:30
Bayer 04 Leverkusen
4 : 0
Union Berlin
RB Leipzig
Leipzig
3 : 1
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
12.11.2023 19:30
RB Leipzig
3 : 1
SC Freiburg
Werder Bremen
Bremen
2 : 2
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
12.11.2023 17:30
Werder Bremen
2 : 2
Eintracht Frankfurt
Fiorentina
Firenze
2 : 1
Bologna
Bologna
12.11.2023 15:00
Fiorentina
2 : 1
Bologna
Inter
Milano
2 : 0
Frosinone
Frosinone
12.11.2023 20:45
Inter
2 : 0
Frosinone
Lazio
Roma
0 : 0
Roma
Roma
12.11.2023 18:00
Lazio
0 : 0
Roma
Napoli
Napoli
0 : 1
Empoli
Empoli
12.11.2023 12:30
Napoli
0 : 1
Empoli
Udinese
Udine
1 : 1
Atalanta
Bergamo
12.11.2023 15:00
Udinese
1 : 1
Atalanta
Omarska
Omarska
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
12.11.2023 12:00
Omarska
0 : 1
Ljubić
Borac
Kozarska Dubica
1 : 3
Jedinstvo
Bihać
12.11.2023 12:00
Borac
1 : 3
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 4
Laktaši
Laktaši
12.11.2023 12:00
Podgrmeč
0 : 4
Laktaši
BSK
Banja Luka
1 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
12.11.2023 12:00
BSK
1 : 0
Sloboda
Slaven
Živinice
3 : 1
Budućnost
Banovići
12.11.2023 12:00
Slaven
3 : 1
Budućnost
Gradina
Srebrenik
1 : 2
Sloga
Doboj
12.11.2023 12:00
Gradina
1 : 2
Sloga
Gornji Rahić
Gornji Rahić
5 : 2
Modriča
Modriča
12.11.2023 12:00
Gornji Rahić
5 : 2
Modriča
Rudanka
Rudanka
8 : 0
Lokomotiva
Brčko
12.11.2023 12:00
Rudanka
8 : 0
Lokomotiva
Drina
Zvornik
5 : 2
Sloboda
Tuzla
12.11.2023 12:00
Drina
5 : 2
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
4 : 2
Ilićka 01
Brčko
12.11.2023 12:00
Bratstvo
4 : 2
Ilićka 01
Zvijezda Gradačac
Gradačac
2 : 0
Radnički
Lukavac
12.11.2023 12:00
Zvijezda Gradačac
2 : 0
Radnički
Romanija
Pale
2 : 1
Stupčanica
Olovo
12.11.2023 13:30
Romanija
2 : 1
Stupčanica
UNIS
Vogošća
1 : 1
Novi Grad
Sarajevo
12.11.2023 13:30
UNIS
1 : 1
Novi Grad
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Goražde
Goražde
12.11.2023 13:30
Slavija
3 : 1
Goražde
Sutjeska
Foča
4 : 0
Famos (V)
Vojkovići
12.11.2023 13:30
Sutjeska
4 : 0
Famos (V)
Rudar
Breza
0 : 7
Željezničar
Sarajevo
12.11.2023 13:30
Rudar
0 : 7
Željezničar
Rudar
Kakanj
3 : 2
Simm Bau
Kosova
12.11.2023 13:30
Rudar
3 : 2
Simm Bau
Romari
Vitez
14 : 0
FK Vitez
Vitez
12.11.2023 13:30
Romari
14 : 0
FK Vitez
NK Vitez
Vitez
0 : 2
Kiseljak
Kiseljak
12.11.2023 13:30
NK Vitez
0 : 2
Kiseljak
Iskra
Bugojno
0 : 3
Borac
Jelah
12.11.2023 13:30
Iskra
0 : 3
Borac
Međugorje
Međugorje
0 : 3
Ljubuški
Ljubuški
12.11.2023 13:30
Međugorje
0 : 3
Ljubuški
Velež
Nevesinje
1 : 2
Troglav 1918
Livno
12.11.2023 13:30
Velež
1 : 2
Troglav 1918
Dečić
Tuzi
2 : 0
Petrovac
Petrovac
12.11.2023 15:30
Dečić
2 : 0
Petrovac
Budućnost
Padgorica
13 : 0
Berane
Berane
12.11.2023 14:30
Budućnost
13 : 0
Berane
Rudar
Pljevlja
0 : 4
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.11.2023 13:00
Rudar
0 : 4
Jedinstvo
Posušje
Posušje
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
12.11.2023 14:00
Posušje
0 : 4
Željezničar
Velež
Mostar
0 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.11.2023 16:00
Velež
0 : 2
Široki Brijeg
Gošk
Gabela
0 : 3
Zrinjski
Mostar
12.11.2023 14:00
Gošk
0 : 3
Zrinjski
Omarska
Omarska
3 : 5
Ljubić
Prnjavor
12.11.2023 10:00
Omarska
3 : 5
Ljubić
Borac
Kozarska Dubica
1 : 3
Jedinstvo
Bihać
12.11.2023 10:00
Borac
1 : 3
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 3
Laktaši
Laktaši
12.11.2023 10:00
Podgrmeč
3 : 3
Laktaši
BSK
Banja Luka
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
12.11.2023 10:00
BSK
1 : 1
Sloboda
Kozara
Gradiška
4 : 2
Rudar
Kamengrad
12.11.2023 10:00
Kozara
4 : 2
Rudar
Slaven
Živinice
3 : 0
Budućnost
Banovići
12.11.2023 10:00
Slaven
3 : 0
Budućnost
Gradina
Srebrenik
3 : 2
Sloga
Doboj
12.11.2023 10:00
Gradina
3 : 2
Sloga
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 2
Modriča Alfa
Modriča
12.11.2023 10:00
Gornji Rahić
0 : 2
Modriča Alfa
Željezničar
Doboj
4 : 0
Lokomotiva
Brčko
12.11.2023 10:00
Željezničar
4 : 0
Lokomotiva
Drina
Zvornik
3 : 1
Sloboda
Tuzla
12.11.2023 10:00
Drina
3 : 1
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
2 : 3
Ilićka 01
Brčko
12.11.2023 10:00
Bratstvo
2 : 3
Ilićka 01
Zvijezda
Gradačac
0 : 2
Radnički
Lukavac
12.11.2023 10:00
Zvijezda
0 : 2
Radnički
Romanija
Pale
4 : 0
Stupčanica
Olovo
12.11.2023 11:00
Romanija
4 : 0
Stupčanica
UNIS
Vogošća
1 : 4
Novi Grad
Sarajevo
12.11.2023 11:00
UNIS
1 : 4
Novi Grad
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 0
Goražde
Goražde
12.11.2023 11:00
Slavija
2 : 0
Goražde
Sutjeska
Foča
4 : 1
Famos (V)
Vojkovići
12.11.2023 11:00
Sutjeska
4 : 1
Famos (V)
Rudar
Breza
0 : 7
Željezničar
Sarajevo
12.11.2023 11:00
Rudar
0 : 7
Željezničar
Ilijaš
Ilijaš
0 : 7
Radnik (H)
Hadžići
12.11.2023 11:00
Ilijaš
0 : 7
Radnik (H)
Rudar (K)
Kakanj
7 : 1
Simm Bau
Kosova
12.11.2023 11:00
Rudar (K)
7 : 1
Simm Bau
Romari
Vitez
5 : 2
FK Vitez
Vitez
12.11.2023 11:00
Romari
5 : 2
FK Vitez
NK Vitez
Vitez
2 : 1
Kiseljak
Kiseljak
12.11.2023 11:00
NK Vitez
2 : 1
Kiseljak
Iskra
Bugojno
0 : 3
Borac
Jelah
12.11.2023 11:00
Iskra
0 : 3
Borac
Međugorje
Međugorje
6 : 1
Ljubuški
Ljubuški
12.11.2023 11:00
Međugorje
6 : 1
Ljubuški
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 2
Hercegovac
Bileća
12.11.2023 13:00
Tomislav
2 : 2
Hercegovac
Velež
Nevesinje
0 : 5
Troglav 1918
Livno
12.11.2023 11:00
Velež
0 : 5
Troglav 1918
Famos
Hrasnica
0 : 0
Ozren
Semizovac
12.11.2023 11:00
Famos
0 : 0
Ozren
FA Akademika
Sarajevo
2 : 2
Igman
Ilidža
12.11.2023 09:30
FA Akademika
2 : 2
Igman
Betaklub Tango
Devetak
5 : 0
ŠF Miri
Kruševica
12.11.2023 10:00
Betaklub Tango
5 : 0
ŠF Miri
Orahovica 74
Donja Orahovica
2 : 8
Bosna
Kalesija
12.11.2023 10:00
Orahovica 74
2 : 8
Bosna
Titograd
Podgorica
3 : 2
Budućnost
Podgorica
12.11.2023 12:00
Titograd
3 : 2
Budućnost
Grbalj
Grbalj
1 : 2
Berane
Berane
12.11.2023 14:00
Grbalj
1 : 2
Berane
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Dečić
Tuzi
12.11.2023 14:00
Lovćen
0 : 1
Dečić
Budva
Budva
0 : 2
Kom
Kom
12.11.2023 10:00
Budva
0 : 2
Kom
Posušje
Posušje
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
12.11.2023 12:00
Posušje
0 : 4
Željezničar
Velež
Mostar
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.11.2023 14:00
Velež
2 : 0
Široki Brijeg
Gošk
Gošk
0 : 5
Zrinjski
Mostar
12.11.2023 12:00
Gošk
0 : 5
Zrinjski
Tekstilac
Derventa
6 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
12.11.2023 11:30
Tekstilac
6 : 1
Rudar Prijedor
Polet 1926
Brod
1 : 6
Željezničar
Doboj
12.11.2023 11:30
Polet 1926
1 : 6
Željezničar
Ilićka 01
Brčko
2 : 3
Radnički
Karakaj
12.11.2023 11:30
Ilićka 01
2 : 3
Radnički
Drina
Zvornik
4 : 0
Mladost
Bogutovo selo
12.11.2023 15:00
Drina
4 : 0
Mladost
Napredak
Donji Šepak
1 : 6
Radnik
Bijeljina
12.11.2023 11:30
Napredak
1 : 6
Radnik
Gomjenica
Gomjenica
12.11.2023
09:00
Svodna
Svodna
12.11.2023 09:00
Gomjenica
:
Svodna
Bratstvo
Kozarac
7 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
12.11.2023 10:00
Bratstvo
7 : 1
Rudar Prijedor
Omladinac
Draksenić
1 : 5
Sloga
Saničani(Rakelići)
12.11.2023 11:00
Omladinac
1 : 5
Sloga
Sloga 94
Bijeljina
4 : 3
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
12.11.2023 11:00
Sloga 94
4 : 3
Omladinac
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
5 : 1
Ljeskovac
Ljeskovac
12.11.2023 09:00
Omladinac
5 : 1
Ljeskovac
Lokanj
Lokanj
3 : 2
Branjevo
Branjevo
12.11.2023 10:00
Lokanj
3 : 2
Branjevo
Tabanci
Tabanci
2 : 2
Podrinje
Tršić
12.11.2023 10:00
Tabanci
2 : 2
Podrinje
AN Jedinstvo
Bihać
1 : 0
Rudar
Kamengrad
12.11.2023 11:00
AN Jedinstvo
1 : 0
Rudar
Jedinstvo
Bihać
8 : 1
Brekovica
Bihać
12.11.2023 11:00
Jedinstvo
8 : 1
Brekovica
Radnički
Zdena
0 : 4
Mladost 1938
B. Petrovac
12.11.2023 11:00
Radnički
0 : 4
Mladost 1938
Mladost
Polje - Cazin
8 : 0
Jezerski
Jezerski
12.11.2023 11:00
Mladost
8 : 0
Jezerski
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 2
ABC
Podzvizd
12.11.2023 11:30
Krajišnik
1 : 2
ABC
Izbor
Brčko
5 : 1
Napredak
Omergebovača
12.11.2023 10:00
Izbor
5 : 1
Napredak
Mladost
Gornja Dubica
2 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
12.11.2023 10:00
Mladost
2 : 1
Pelagićevo
Romari
Vitez
4 : 0
Rijeka
Rijeka - Vitez
12.11.2023 10:00
Romari
4 : 0
Rijeka
Lašva
Dolac
0 : 3
Iskra
Bugojno
12.11.2023 10:00
Lašva
0 : 3
Iskra
Žepče 1919
Žepče
3 : 0
Natron
Maglaj
12.11.2023 11:30
Žepče 1919
3 : 0
Natron
Moševac
Moševac
0 : 14
Krivaja
Zavidovići
12.11.2023 11:30
Moševac
0 : 14
Krivaja
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Novi Grad 1
Sarajevo
12.11.2023 09:30
Slavija
1 : 1
Novi Grad 1
Radnik
Hadžići
0 : 5
Famos (H)
Hrasnica
12.11.2023 12:00
Radnik
0 : 5
Famos (H)
Igman
ilidža
0 : 3
Baton
Sarajevo
12.11.2023 14:00
Igman
0 : 3
Baton
Ilijaš
Ilijaš
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
12.11.2023 13:30
Ilijaš
1 : 0
Željezničar
J Akademija
Sarajevo
2 : 2
Novi Grad 1
Sarajevo
12.11.2023 10:00
J Akademija
2 : 2
Novi Grad 1
Mlade Nade
Ilidža
1 : 4
Fair-Play
Sarajevo
12.11.2023 12:00
Mlade Nade
1 : 4
Fair-Play
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 5
ŠF Sparta
Sarajevo
12.11.2023 13:00
Miske - Akademija
0 : 5
ŠF Sparta
Blagaj
Blagaj
3 : 1
Brotnjo
Čitluk
12.11.2023 11:00
Blagaj
3 : 1
Brotnjo
Bosna
Kalesija
1 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
12.11.2023 11:00
Bosna
1 : 0
Gornji Rahić
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Eurogol
Živinoce
12.11.2023 09:30
Sloboda
2 : 0
Eurogol
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
7 : 1
Radnički
Lukavac
12.11.2023 10:30
Tuzla City
7 : 1
Radnički
Kolibri
Husino
0 : 7
Orašje
Orašje
12.11.2023 11:00
Kolibri
0 : 7
Orašje
Proleter
Tuzla
5 : 1
OFK Tuzla
Tuzla
12.11.2023 11:00
Proleter
5 : 1
OFK Tuzla
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
12.11.2023 10:00
Tekstilac
0 : 2
Rudar Prijedor
Polet 1926
Brod
0 : 7
Željezničar
Doboj
12.11.2023 10:00
Polet 1926
0 : 7
Željezničar
Ilićka 01
Brčko
6 : 0
Radnički
Karakaj
12.11.2023 10:00
Ilićka 01
6 : 0
Radnički
Drina
Zvornik
1 : 0
Mladost
Bogutovo Selo
12.11.2023 14:00
Drina
1 : 0
Mladost
Napredak
Donji Šepak
0 : 13
Radnik
Bijeljina
12.11.2023 10:00
Napredak
0 : 13
Radnik
Kozara
Donji Orlovci
2 : 1
Gomjenica
Prijedor
12.11.2023 10:00
Kozara
2 : 1
Gomjenica
Rudar Prijedor
Prijedor
12.11.2023
10:00
Partizan
Prijedor
12.11.2023 10:00
Rudar Prijedor
:
Partizan
AN Jedinstvo
Bihać
11 : 0
Rudar
Sanski Most
12.11.2023 09:30
AN Jedinstvo
11 : 0
Rudar
Radnički (R)
Ripač
2 : 7
Bihać
Bihać
12.11.2023 09:30
Radnički (R)
2 : 7
Bihać
Ključ
Ključ
2 : 1
Metalac
Bihać
12.11.2023 09:30
Ključ
2 : 1
Metalac
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
11 : 0
Jezerski
Jezerski
12.11.2023 09:30
Mladost (P-C)
11 : 0
Jezerski
Krajišnik
Velika Kladuša
1 : 0
ABC
Podzvizd
12.11.2023 09:30
Krajišnik
1 : 0
ABC
Romari
Vitez
5 : 1
Rijeka
Rijeka
12.11.2023 12:00
Romari
5 : 1
Rijeka
Lašva
Lašva
0 : 2
Iskra
Bugojno
12.11.2023 12:00
Lašva
0 : 2
Iskra
Nemila
Nemila
1 : 9
Novi Šeher
Novi Šeher
12.11.2023 10:00
Nemila
1 : 9
Novi Šeher
Usora
Usora
1 : 6
Simm Bau
Kosova
12.11.2023 10:00
Usora
1 : 6
Simm Bau
Žepče 1919
Žepče
1 : 1
Natron
Maglaj
12.11.2023 09:00
Žepče 1919
1 : 1
Natron
Moševac
Moševac
1 : 2
Krivaja
Zavidovići
12.11.2023 10:00
Moševac
1 : 2
Krivaja
Radnik
Hadžići
2 : 3
F.A. Akademika
Sarajevo
12.11.2023 10:00
Radnik
2 : 3
F.A. Akademika
Famos
Hrasnica
3 : 0
KMN Vogošća
Vogošća
12.11.2023 09:00
Famos
3 : 0
KMN Vogošća
Igman
Ilidža
2 : 1
Sokolac
Sokolac
12.11.2023 12:00
Igman
2 : 1
Sokolac
Blagaj
Blagaj
1 : 3
Brotnjo
Čitluk
12.11.2023 09:30
Blagaj
1 : 3
Brotnjo
Bosna
Kalesija
0 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
12.11.2023 10:00
Bosna
0 : 2
Gornji Rahić
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Eurogol
Živinice
12.11.2023 08:30
Sloboda
1 : 1
Eurogol
Tuzla Siti
Simin Han
2 : 1
Radnički
Lukavac
12.11.2023 09:30
Tuzla Siti
2 : 1
Radnički
Kolibri
Husino
3 : 2
Orašje
Orašje
12.11.2023 10:00
Kolibri
3 : 2
Orašje
Proleter
Tuzla
0 : 4
Tuzla
Tuzla
12.11.2023 10:00
Proleter
0 : 4
Tuzla
Iskra
Bugojno
3 : 1
Fortuna
Živinice
12.11.2023 12:00
Iskra
3 : 1
Fortuna
Sloga (D)
Doboj
5 : 0
Prijedor
Prijedor
12.11.2023 12:00
Sloga (D)
5 : 0
Prijedor
Sloga
Zemun
0 : 0
Spartak DOO
Subotica
12.11.2023 12:00
Sloga
0 : 0
Spartak DOO
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
TSC
Kanjiža
12.11.2023 14:00
Vojvodina
2 : 0
TSC
Borac
Čačak
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.11.2023 14:30
Borac
2 : 1
Radnički 1923
Moskva
Novi Sad
4 : 0
Prave Dame
Stari Banovci
12.11.2023 13:00
Moskva
4 : 0
Prave Dame
SFK 2000
Sarajevo
10 : 0
Libero
Goražde
12.11.2023 09:00
SFK 2000
10 : 0
Libero
Sloboda
Tuzla
3 : 2
Emina
Mostar
12.11.2023 13:30
Sloboda
3 : 2
Emina

Futsal

Borac
Banja Luka
5 : 5
Sarajevo
Sarajevo
12.11.2023 19:30
Borac
5 : 5
Sarajevo
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 5
Željeznica
Trnovo
12.11.2023
Kotor Varoš
3 : 5
Željeznica
Doboj
Doboj
7 : 2
Policajac
Banja Luka
12.11.2023
Doboj
7 : 2
Policajac
Srbac
Srbac
3 : 8
Obilić
Prnjavor
12.11.2023 20:00
Srbac
3 : 8
Obilić
Teslić
Teslić
8 : 6
Sokrates
Banja Luka
12.11.2023 19:30
Teslić
8 : 6
Sokrates
Jošavka
Čelinac
2 : 2
Viktorija
Ribnik
12.11.2023 17:30
Jošavka
2 : 2
Viktorija
Student
Banja Luka
2 : 1
Čelinac
Čelinac
12.11.2023 21:20
Student
2 : 1
Čelinac
Jahorina
Pale
7 : 2
Glasinac
Sokolac
12.11.2023 17:00
Jahorina
7 : 2
Glasinac
MNK Sparta
Sanski most
0 : 7
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
12.11.2023 19:15
MNK Sparta
0 : 7
Mujo Hrnjica
Bubamara
Cazin
9 : 2
FK Konjodor
Bužim
12.11.2023 18:00
Bubamara
9 : 2
FK Konjodor
Čapljina
Čapljina
4 : 5
Čulin Mlin
Livno
12.11.2023 18:30
Čapljina
4 : 5
Čulin Mlin
Rudnik
Mostar
0 : 6
Velež
Mostar
12.11.2023 20:00
Rudnik
0 : 6
Velež
KMF Brčko Zdravlje
Brčko
5 : 9
Sarajevo
Sarajevo
12.11.2023 18:30
KMF Brčko Zdravlje
5 : 9
Sarajevo
MNK Seljak
Livno
4 : 3
MNK Brotnjo
Čitluk
12.11.2023 19:00
MNK Seljak
4 : 3
MNK Brotnjo

Košarka

Partizan Mozzart Bet
Beograd
89 : 91
Igokea m:tel
Aleksandrovac
12.11.2023 21:00
Partizan Mozzart Bet
89 : 91
Igokea m:tel
Zadar
Zadar
74 : 81
Crvena zvezda Meridianbet
Beograd
12.11.2023 17:00
Zadar
74 : 81
Crvena zvezda Meridianbet
Mornar Barsko zlato
Bar
65 : 99
Mega MIS
Beograd
12.11.2023 19:00
Mornar Barsko zlato
65 : 99
Mega MIS
Mladost
Mrkonjić Grad
86 : 85
Sloboda
Tuzla
12.11.2023 19:00
Mladost
86 : 85
Sloboda
Student Igokea
Banja Luka
109 : 65
Olimp
Šekovići
12.11.2023 18:00
Student Igokea
109 : 65
Olimp
Akademac
Banja Luka
81 : 82
Radnik BN Basket
Bijeljina
12.11.2023 18:00
Akademac
81 : 82
Radnik BN Basket
Drina Princip
Zvornik
61 : 68
Rogatica
Rogatica
12.11.2023 18:00
Drina Princip
61 : 68
Rogatica
Pliva
Šipovo
72 : 58
Mladost Bulldogs
Prnjavor
12.11.2023 18:00
Pliva
72 : 58
Mladost Bulldogs
Una
Kozarska Dubica
77 : 78
Hunters
Prijedor
12.11.2023 16:00
Una
77 : 78
Hunters
Basket 2000
Banja Luka
106 : 67
Mladost
Kotor Varoš
12.11.2023 18:00
Basket 2000
106 : 67
Mladost
Radnik Spark 2
Bijeljina
75 : 51
Rudar
Ugljevik
12.11.2023 17:00
Radnik Spark 2
75 : 51
Rudar

Odbojka

Lovćen
Cetinje
0 : 3
Mornar
Bar
12.11.2023 16:00
Lovćen
0 : 3
Mornar
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Drina
Zvornik
12.11.2023 15:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Drina
Modriča
Modriča
3 : 0
Gacko
Gacko
12.11.2023 17:00
Modriča
3 : 0
Gacko
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Bratunac
Bratunac
12.11.2023 16:30
Gradiška
3 : 0
Bratunac
Libero
Bijeljina
3 : 2
ŽOK Leotar
Trebinje
12.11.2023 14:30
Libero
3 : 2
ŽOK Leotar
Kozara
Gradiška
3 : 1
Vožd
Prijedor
12.11.2023 13:30
Kozara
3 : 1
Vožd
BL Volley 2
Banja Luka
3 : 2
Smeč
Novi Grad
12.11.2023 13:00
BL Volley 2
3 : 2
Smeč
Igman
Istoćna Ilidža
0 : 3
Han Pijesak
Han Pijesak
12.11.2023 15:00
Igman
0 : 3
Han Pijesak
Sloga
Doboj
3 : 1
Rudar
Ugljevik
12.11.2023 17:00
Sloga
3 : 1
Rudar
OOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Stakorina
Čajniče
12.11.2023 14:00
OOK Leotar
3 : 0
Stakorina
Smeč
Lukavac
2 : 3
Orašje
Orašje
12.11.2023 16:00
Smeč
2 : 3
Orašje
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Mikasa
Tuzla
12.11.2023 17:30
Gračanica
3 : 0
Mikasa
Bosna
Kalesija
3 : 2
Lami
Brčko
12.11.2023 18:00
Bosna
3 : 2
Lami
Kakanj
Kakanj
1 : 3
Vogošća
Vogošća
12.11.2023 17:00
Kakanj
1 : 3
Vogošća
Breza 1934
Breza
0 : 3
Novi Grad
Sarajevo
12.11.2023 18:00
Breza 1934
0 : 3
Novi Grad
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Bosna
Sarajevo
12.11.2023 17:30
Alipašino Polje
0 : 3
Bosna
Sloboda 2
Tuzla
0 : 3
Smeč DN
Brčko
12.11.2023 13:00
Sloboda 2
0 : 3
Smeč DN
Srebrenik
Srebrenik
3 : 0
Tešanj
Tešanj
12.11.2023 14:00
Srebrenik
3 : 0
Tešanj
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 0
Pliva
Šipovo
12.11.2023 17:00
Kotor Varoš
3 : 0
Pliva
Prijedor
Prijedor
3 : 2
Kozara
Gradiška
12.11.2023 14:00
Prijedor
3 : 2
Kozara
Prijedor 2
Prijedor
0 : 3
Laktaši
Laktaši
12.11.2023 11:00
Prijedor 2
0 : 3
Laktaši
Borac Star
Banja Luka
0 : 3
Inova
Banja Luka
12.11.2023 16:00
Borac Star
0 : 3
Inova
Igman
Istočna Ilidža
0 : 3
Net
Vlasenica
12.11.2023 12:00
Igman
0 : 3
Net
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
3 : 0
Jahorina
Pale
12.11.2023 14:00
Slavija
3 : 0
Jahorina
Maglić
Foča
3 : 1
Mladost
Rogatica
12.11.2023 13:00
Maglić
3 : 1
Mladost

Rukomet

Bijeljina
Bijeljina
43 : 36
Derventa
Derventa
12.11.2023 16:30
Bijeljina
43 : 36
Derventa
Drina
Zvornik
32 : 35
Višegrad - HED
Višegrad
12.11.2023 18:00
Drina
32 : 35
Višegrad - HED
Sava
Brod
32 : 30
Sloga 2
Doboj
12.11.2023 18:00
Sava
32 : 30
Sloga 2
Srbac
Srbac
30 : 21
Laktaši
Laktaši
12.11.2023 17:30
Srbac
30 : 21
Laktaši
Sana 7
Sanski Most
24 : 24
Donji Vakuf
Donji Vakuf
12.11.2023 17:00
Sana 7
24 : 24
Donji Vakuf
Sloboda 2
Tuzla
26 : 20
Gradačac 1954
Gradačac
12.11.2023 16:00
Sloboda 2
26 : 20
Gradačac 1954
Čelik Junior
Zenica
32 : 27
Iskra
Bugojno
12.11.2023 18:00
Čelik Junior
32 : 27
Iskra
Radnički
Goražde
28 : 31
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
12.11.2023 14:00
Radnički
28 : 31
Sloga
Međugorje
Međugorje
32 : 23
Kiseljak
Kiseljak
12.11.2023 17:00
Međugorje
32 : 23
Kiseljak
Ilidža
Ilidža
32 : 22
Zrinjski
Mostar
12.11.2023 17:00
Ilidža
32 : 22
Zrinjski
Borac 2
Banja Luka
26 : 18
Derventa
Derventa
12.11.2023 15:00
Borac 2
26 : 18
Derventa
Mira
Prijedor
20 : 17
Mladost
Rogatica
12.11.2023 17:00
Mira
20 : 17
Mladost
Radnik
Bijeljina
41 : 33
Sedmerac
Brčko
12.11.2023 14:00
Radnik
41 : 33
Sedmerac
Živinice
Živinice
36 : 40
Goražde
Goražde
12.11.2023 14:00
Živinice
36 : 40
Goražde