XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
255 utakmica za dan Subota, 18 Novembar 2023


Fudbal

18.11
13:00
Sloboda
Leotar
3
1
18.11.2023 13:00 3 : 1
18.11
13:00
Laktaši
Drina
1
0
18.11.2023 13:00 1 : 0
18.11
13:00
Famos
Kozara
1
1
18.11.2023 13:00 1 : 1
18.11
13:00
Sutjeska
Slavija
1
0
18.11.2023 13:00 1 : 0
18.11
13:00
┼Żeljezni─Źar
Rudar Prijedor
1
1
18.11.2023 13:00 1 : 1
18.11
13:00
Ljubi─ç
Vele┼ż
2
0
18.11.2023 13:00 2 : 0
18.11
13:00
─îelinac
Sloga (T)
2
1
18.11.2023 13:00 2 : 1
18.11
13:00
Naprijed
Polet 1926
5
1
18.11.2023 13:00 5 : 1
18.11
13:00
Progres
Dubrave
2
3
18.11.2023 13:00 2 : 3
18.11
13:00
Brdo
FSA
2
1
18.11.2023 13:00 2 : 1
FSA
18.11
13:00
Proleter
Sloboda
8
0
18.11.2023 13:00 8 : 0
18.11
13:00
Stakorina
Ili─çka 01
4
3
18.11.2023 13:00 4 : 3
18.11
13:00
Drina HE
Glasinac 1936
4
0
18.11.2023 13:00 4 : 0
18.11
13:00
Guber
Zadrugar
1
2
18.11.2023 13:00 1 : 2
18.11
13:00
Karanovac
Mladost
1
1
18.11.2023 13:00 1 : 1
18.11
14:00
┼Żeljezni─Źar
Trebava
4
2
18.11.2023 14:00 4 : 2
18.11
13:00
Rudanka
Ozren
6
2
18.11.2023 13:00 6 : 2
18.11
13:00
Naša krila
Hajduk (B)
8
1
18.11.2023 13:00 8 : 1
18.11
13:00
Napredak
Ljeskovac
3
1
18.11.2023 13:00 3 : 1
18.11
13:00
Budu─çnost
Brezik
4
0
18.11.2023 13:00 4 : 0
18.11
13:00
Tabanci
Mladost
1
1
18.11.2023 13:00 1 : 1
18.11
13:00
Podrinje
Šekovići
3
0
18.11.2023 13:00 3 : 0
18.11
13:00
OFK Spartak 2013
Zmijanje
6
0
18.11.2023 13:00 6 : 0
18.11
13:00
Pecka
Branjevo
0
7
18.11.2023 13:00 0 : 7
18.11
13:00
Borac
─îelopek
0
0
18.11.2023 13:00 0 : 0
18.11
13:00
Bratstvo
Jadar
3
1
18.11.2023 13:00 3 : 1
18.11
13:30
Mladost
Rudar
1
0
18.11.2023 13:30 1 : 0
18.11
13:30
Gora┼żde
Radnik
0
0
18.11.2023 13:30 0 : 0
18.11
13:30
Tomislav
Gradina
2
1
18.11.2023 13:30 2 : 1
18.11
13:30
Bratstvo
Budu─çnost
0
1
18.11.2023 13:30 0 : 1
18.11
13:30
TOŠK
Jedinstvo
2
0
18.11.2023 13:30 2 : 0
18.11
13:30
Simm Bau
Sloboda
1
2
18.11.2023 13:30 1 : 2
18.11
13:30
Krajina
Novi Travnik
3
2
18.11.2023 13:30 3 : 2
18.11
13:30
FK Vitez
Bratstvo
0
4
18.11.2023 13:30 0 : 4
18.11
13:30
Brnjaci
Podgrme─Ź
5
0
18.11.2023 13:30 5 : 0
18.11
13:30
Travnik
Romari
2
0
18.11.2023 13:30 2 : 0
18.11
13:30
Rudar (HB)
Kiseljak
4
1
18.11.2023 13:30 4 : 1
18.11
13:30
Bajer 99
NK Vitez
1
3
18.11.2023 13:30 1 : 3
18.11
13:30
Dizdaruša
Mladost (K)
4
2
18.11.2023 13:30 4 : 2
18.11
13:30
Bosna (K)
Lokomotiva
6
2
18.11.2023 13:30 6 : 2
18.11
13:30
Prokosovi─çi
Seona
0
2
18.11.2023 13:30 0 : 2
18.11
13:30
Omladinac 68
Priluk
3
2
18.11.2023 13:30 3 : 2
18.11
13:30
Dinamo
Mladost (D)
4
1
18.11.2023 13:30 4 : 1
18.11
13:30
Napredak
Bosna (M)
2
2
18.11.2023 13:30 2 : 2
18.11
13:30
Radni─Źki
Svatovac
4
1
18.11.2023 13:30 4 : 1
18.11
13:30
Orahovica 74
Sloga
5
3
18.11.2023 13:30 5 : 3
18.11
13:30
Bosna
Baton
5
1
18.11.2023 13:30 5 : 1
18.11
13:30
UNIS
Natron
0
0
18.11.2023 13:30 0 : 0
18.11
13:30
Borac
Usora
4
2
18.11.2023 13:30 4 : 2
18.11
13:30
Igman
Ilijaš
3
0
18.11.2023 13:30 3 : 0
18.11
13:30
Famos
┼Żep─Źe 1919
3
0
18.11.2023 13:30 3 : 0
18.11
13:30
Nemila
Mošćanica
6
1
18.11.2023 13:30 6 : 1
18.11
13:30
─îapljina
Ljubuški
1
2
18.11.2023 13:30 1 : 2
18.11
13:30
Klis
Neum
3
1
18.11.2023 13:30 3 : 1
18.11
13:30
DSK
Ingram
3
1
18.11.2023 13:30
DSK
3 : 1
18.11
13:00
Jedinstvo (Ub)
RFK Grafi─Źar
3
1
18.11.2023 13:00 3 : 1
18.11
13:00
Metalac
OFK Beograd
2
0
18.11.2023 13:00 2 : 0
18.11
13:00
GFK Sloboda
Tekstilac
0
2
18.11.2023 13:00 0 : 2
18.11
15:00
Ma─Źva
Kolubara
1
0
18.11.2023 15:00 1 : 0
18.11
13:00
OFK Vršac
Radni─Źki (SM)
1
0
18.11.2023 13:00 1 : 0
18.11
13:00
Lov─çen
Igalo
2
2
18.11.2023 13:00 2 : 2
18.11
13:00
Grbalj
Iskra
1
0
18.11.2023 13:00 1 : 0
18.11
16:00
Podgorica
Bokelj
2
1
18.11.2023 16:00 2 : 1
18.11
13:00
Ortrant - Olimpic
Berane
2
0
18.11.2023 13:00 2 : 0
18.11
14:00
Sloga
Gornji Rahi─ç
14
0
18.11.2023 14:00 14 : 0
18.11
13:30
Novi Grad
SAŠK Napredak
3
0
18.11.2023 13:30 3 : 0
18.11
13:30
Fortuna
─îelik
0
2
18.11.2023 13:30 0 : 2
18.11
13:30
Kiseljak
Natron
2
0
18.11.2023 13:30 2 : 0
18.11
13:30
Krivaja
TOŠK
0
4
18.11.2023 13:30 0 : 4
18.11
13:30
Brotnjo
─îapljina
0
0
18.11.2023 13:30 0 : 0
18.11
13:30
Grude
Vele┼ż
6
0
18.11.2023 13:30 6 : 0
18.11
15:00
Jedinstvo
Polet Stars
4
1
18.11.2023 15:00 4 : 1
18.11
15:00
Mornar
Internacional
2
2
18.11.2023 15:00 2 : 2
18.11
15:00
Arsenal
Brskovo
3
0
18.11.2023 15:00 3 : 0
18.11
13:00
OFK Titograd
Igalo
2
1
18.11.2023 13:00 2 : 1
18.11
16:00
Stari Aerodrom
Mornar 1923
3
4
18.11.2023 16:00 3 : 4
18.11
14:00
Zabjelo
Jezero
3
0
18.11.2023 14:00 3 : 0
18.11
15:00
Zrinjski
Zvijezda 09
2
0
18.11.2023 15:00 2 : 0
18.11
12:00
Široki Brijeg
Gošk
2
2
18.11.2023 12:00 2 : 2
18.11
14:00
Sarajevo
Vele┼ż
4
3
18.11.2023 14:00 4 : 3
18.11
14:00
┼Żeljezni─Źar
Tuzla City
7
2
18.11.2023 14:00 7 : 2
18.11
13:00
Igman
Posušje
1
2
18.11.2023 13:00 1 : 2
18.11
14:00
Borac
Sloga
4
3
18.11.2023 14:00 4 : 3
18.11
16:00
Sloga
Gornji Rahi─ç
4
2
18.11.2023 16:00 4 : 2
18.11
13:00
Skugri─ç
Crvena zvijezda
7
1
18.11.2023 13:00 7 : 1
18.11
13:00
Sloga (DP)
Hajduk
0
2
18.11.2023 13:00 0 : 2
18.11
11:30
Proleter
Guber
8
0
18.11.2023 11:30 8 : 0
18.11
11:00
Radnik (H)
Baton
0
0
18.11.2023 11:00 0 : 0
18.11
11:00
Novi Grad
SAŠK Napredak
5
1
18.11.2023 11:00 5 : 1
18.11
11:00
Fortuna
─îelik
0
5
18.11.2023 11:00 0 : 5
18.11
11:00
Kiseljak
Natron
7
0
18.11.2023 11:00 7 : 0
18.11
11:00
Krivaja
TOŠK
0
2
18.11.2023 11:00 0 : 2
18.11
11:00
Brotnjo
─îapljina
6
0
18.11.2023 11:00 6 : 0
18.11
11:00
Grude
Vele┼ż
5
1
18.11.2023 11:00 5 : 1
18.11
11:00
Branitelj
Stolac
0
1
18.11.2023 11:00 0 : 1
18.11
09:00
Baton
Glasinac
4
1
18.11.2023 09:00 4 : 1
18.11
10:00
Igman
Novi Grad
2
0
18.11.2023 10:00 2 : 0
18.11
11:00
Ozren
FA Akademika
0
4
18.11.2023 11:00 0 : 4
18.11
09:00
┼Żeljezni─Źar
Famos
14
1
18.11.2023 09:00 14 : 1
18.11
09:00
Fortuna
Klis
5
1
18.11.2023 09:00 5 : 1
18.11
13:15
Mladost (VB)
Orahovica 74
1
1
18.11.2023 13:15 1 : 1
18.11
10:00
Rudar
Betaklub Tango
3
0
18.11.2023 10:00 3 : 0
18.11
13:00
Zrinjski
Zvijezda 09
1
2
18.11.2023 13:00 1 : 2
18.11
10:30
Široki Brijeg
Gošk
4
1
18.11.2023 10:30 4 : 1
18.11
12:00
Sarajevo
Vele┼ż
2
1
18.11.2023 12:00 2 : 1
18.11
12:00
┼Żeljezni─Źar
Tuzla City
4
0
18.11.2023 12:00 4 : 0
18.11
11:00
Igman
Posušje
1
2
18.11.2023 11:00 1 : 2
18.11
12:00
Borac
Sloga
4
0
18.11.2023 12:00 4 : 0
18.11
19:00
Omarska
Borac (BL)
0
16
18.11.2023 19:00 0 : 16
18.11
11:30
OFK Spartak 2013
Proleter
10
1
18.11.2023 11:30 10 : 1
18.11
11:30
Sloga (T)
BSK
2
1
18.11.2023 11:30 2 : 1
BSK
18.11
11:30
Ljubi─ç
Mineral
4
1
18.11.2023 11:30 4 : 1
18.11
11:30
┼Żeljezni─Źar
Sloboda
2
1
18.11.2023 11:30 2 : 1
18.11
11:30
Sloga (D)
Polet 1926
4
2
18.11.2023 11:30 4 : 2
18.11
13:00
Rudar Prijedor
Modri─Źa Alfa
1
2
18.11.2023 13:00 1 : 2
18.11
11:30
Kozara
Tekstilac
4
3
18.11.2023 11:30 4 : 3
18.11
12:00
Ili─çka 01
Janja 2009
5
2
18.11.2023 12:00 5 : 2
18.11
10:00
Ili─çka 01
Mladost
1
3
18.11.2023 10:00 1 : 3
18.11
10:00
Proleter
Guber
3
1
18.11.2023 10:00 3 : 1
18.11
11:00
Mladost 1938
AN Jedinstvo
8
0
18.11.2023 11:00 8 : 0
18.11
11:00
Rudar
Jedinstvo
0
6
18.11.2023 11:00 0 : 6
18.11
11:00
Krajina
Krajišnik
4
0
18.11.2023 11:00 4 : 0
18.11
11:00
Jezerski
Bratstvo
2
3
18.11.2023 11:00 2 : 3
18.11
14:30
Pelagi─çevo
Dinamo 75
5
0
18.11.2023 14:30 5 : 0
18.11
10:00
Orašje
Izbor
6
0
18.11.2023 10:00 6 : 0
18.11
17:00
Novi Grad 1
Igman
2
4
18.11.2023 17:00 2 : 4
18.11
11:00
Baton
┼Żeljezni─Źar
4
1
18.11.2023 11:00 4 : 1
18.11
10:00
Famos (H)
Slavija
4
1
18.11.2023 10:00 4 : 1
18.11
11:30
Šator
Grude
1
4
18.11.2023 11:30 1 : 4
18.11
11:30
Drinovci
Kamešnica
2
1
18.11.2023 11:30 2 : 1
18.11
15:30
Ljubuški
Široki brijeg
0
2
18.11.2023 15:30 0 : 2
18.11
11:30
Cim
Rama
2
1
18.11.2023 11:30
Cim
2 : 1
18.11
10:00
Stolac
Blagaj
3
0
18.11.2023 10:00 3 : 0
18.11
11:00
Zvijezda
Kolibri
3
0
18.11.2023 11:00 3 : 0
18.11
09:30
Sloboda
OFK Tuzla
2
0
18.11.2023 09:30 2 : 0
18.11
11:00
Di - Five
Eurogol
0
3
18.11.2023 11:00 0 : 3
18.11
17:30
Omarska
Borac (BL)
1
7
18.11.2023 17:30 1 : 7
18.11
10:00
OFK Spartak 2013
Proleter
7
2
18.11.2023 10:00 7 : 2
18.11
10:00
Sloga (T)
BSK
1
0
18.11.2023 10:00 1 : 0
BSK
18.11
10:00
Ljubi─ç
Mineral
0
1
18.11.2023 10:00 0 : 1
18.11
10:00
┼Żeljezni─Źar
Sloboda
6
1
18.11.2023 10:00 6 : 1
18.11
10:00
Sloga (D)
Polet 1926
12
0
18.11.2023 10:00 12 : 0
18.11
11:30
Rudar Prijedor
Modri─Źa Alfa
5
0
18.11.2023 11:30 5 : 0
18.11
10:00
Kozara
Tekstilac
5
0
18.11.2023 10:00 5 : 0
18.11
09:00
Gomjenica
Rudar Prijedor
0
3
18.11.2023 09:00 0 : 3
18.11
09:30
Mladost 1938
AN Jedinstvo
0
3
18.11.2023 09:30 0 : 3
18.11
09:30
Rudar
Jedinstvo
0
7
18.11.2023 09:30 0 : 7
18.11
09:30
Gomila
Mladost (P-C)
0
2
18.11.2023 09:30 0 : 2
18.11
09:30
Krajina
Krajišnik
2
1
18.11.2023 09:30 2 : 1
18.11
09:30
Jezerski
Bratstvo
0
9
18.11.2023 09:30 0 : 9
18.11
09:00
Sarajevo
Radnik
10
0
18.11.2023 09:00 10 : 0
18.11
13:30
KMN Vogošća
Novi Grad
0
3
18.11.2023 13:30 0 : 3
18.11
10:00
Cim
Rama
2
0
18.11.2023 10:00 2 : 0
18.11
10:00
Zvijezda
Kolibri
3
0
18.11.2023 10:00 3 : 0
18.11
08:30
Sloboda
Tuzla
1
0
18.11.2023 08:30 1 : 0
18.11
10:00
Di - Five
Eurogol
0
4
18.11.2023 10:00 0 : 4
18.11
14:00
Emina
FK Sloboda
10
1
18.11.2023 14:00 10 : 1
18.11
13:00
Mladost
Leotar
1
7
18.11.2023 13:00 1 : 7
18.11
13:00
TSC
Sloga
0
4
18.11.2023 13:00
TSC
0 : 4
18.11
13:00
Crvena zvezda
Spartak
4
1
18.11.2023 13:00 4 : 1
18.11
12:00
Breznica
Zora
9
0
18.11.2023 12:00 9 : 0
18.11
13:00
Cvetex
Mladost 2015
1
2
18.11.2023 13:00 1 : 2
18.11
12:00
Radnik Bumerang
Spartak 2013
6
0
18.11.2023 12:00 6 : 0

Futsal

18.11
20:00
Dolcinium
Cattaro 2019
11
2
18.11.2023 20:00 11 : 2
18.11
17:00
Gradiška
Derventa
3
3
18.11.2023 17:00 3 : 3
18.11
20:00
Star─Źevica
Student
6
2
18.11.2023 20:00 6 : 2
18.11
20:00
Rudar
Ugljevik
9
2
18.11.2023 20:00 9 : 2
18.11
18:00
Kalinovik
Rudo
7
2
18.11.2023 18:00 7 : 2
18.11
16:30
Akademac
Medi. fakultet
4
1
18.11.2023 16:30 4 : 1
18.11
18:00
Konjodor
Borac
8
5
18.11.2023 18:00 8 : 5
18.11
19:30
Brekovica
Sparta
2
12
18.11.2023 19:30 2 : 12
18.11
16:00
Od┼żak
┼Żivinice
4
3
18.11.2023 16:00 4 : 3
18.11
18:00
Srebrenik
Banovi─çi
6
5
18.11.2023 18:00 6 : 5
18.11
21:00
Vitez
Usora
4
6
18.11.2023 21:00 4 : 6
18.11
17:00
Vele┼ż
Rama
4
6
18.11.2023 17:00 4 : 6
18.11
13:30
Radnik - MD Shop
KMF Br─Źko Zdravlje
13
1
18.11.2023 13:30 13 : 1
18.11
21:00
Jahorina
KMF Tango
9
4
18.11.2023 21:00 9 : 4
18.11
13:00
FC Mostar SG
MNK Hercegovina
1
3
18.11.2023 13:00 1 : 3
18.11
19:15
MNK Brotnjo
MNK Sloga
7
7
18.11.2023 19:15 7 : 7

Košarka

18.11
17:00
Igokea m:tel
Budu─çnost VOLI
88
74
18.11.2023 17:00 88 : 74
18.11
19:00
Borac Mozzart
FMP Soccerbet
96
75
18.11.2023 19:00 96 : 75
18.11
18:00
Spartak Office Shoes
Šibenka
77
71
18.11.2023 18:00 77 : 71
18.11
12:00
MZT Skopje Aerodrom
Borac WWIN
67
61
18.11.2023 12:00 67 : 61
18.11
15:00
Široki
Cedevita Junior
84
65
18.11.2023 15:00 84 : 65
18.11
19:00
OKK Beograd
Sloga
98
97
18.11.2023 19:00 98 : 97
18.11
17:00
Zdravlje Leskovac
─îa─Źak 94 Quantox
78
88
18.11.2023 17:00 78 : 88
18.11
16:30
Mladost MaxBet
SPD Radni─Źki
70
76
18.11.2023 16:30 70 : 76
18.11
18:00
Vršac
OKK Novi Pazar
103
92
18.11.2023 18:00 103 : 92
18.11
19:00
Metalac
Tamiš
63
56
18.11.2023 19:00 63 : 56
18.11
19:30
Slavija
Promo
84
83
18.11.2023 19:30 84 : 83
18.11
20:00
Bosna Meridianbet
Prijedor - Spartak
81
60
18.11.2023 20:00 81 : 60
18.11
19:00
Sloboda
Leotar
86
78
18.11.2023 19:00 86 : 78
18.11
18:00
Jahorina
Drina Princip
79
68
18.11.2023 18:00 79 : 68
18.11
18:00
Sloboda 73
Budu─çnost BN
65
75
18.11.2023 18:00 65 : 75
18.11
18:00
Sutjeska
Stars Basket
73
80
18.11.2023 18:00 73 : 80
18.11
18:00
Radnik BN Basket
Varda HE
79
60
18.11.2023 18:00 79 : 60
18.11
18:00
Olimp
Akademac
77
100
18.11.2023 18:00 77 : 100
18.11
18:00
Derventa
Student Igokea
67
79
18.11.2023 18:00 67 : 79
18.11
18:00
Orlovi
Lavovi
85
57
18.11.2023 18:00 85 : 57
18.11
16:00
Igman
RMU Banovi─çi
73
82
18.11.2023 16:00 73 : 82
18.11
19:00
Leotar 03
Jumper
69
102
18.11.2023 19:00 69 : 102
18.11
16:00
Jedinstvo BHT
Kozara
51
52
18.11.2023 16:00 51 : 52
18.11
17:00
─îelik
Zrinjski 2010
93
59
18.11.2023 17:00 93 : 59
18.11
14:00
Play Off
Mladi Krajišnik
56
49
18.11.2023 14:00 56 : 49

Odbojka

18.11
17:00
Bosna
Domaljevac
3
1
18.11.2023 17:00 3 : 1
18.11
18:30
Jedinstvo
Kakanj 78
1
3
18.11.2023 18:30 1 : 3
18.11
19:00
Radnik
Ljubinje
3
0
18.11.2023 19:00 3 : 0
18.11
19:30
Gradiška
Mladost
3
1
18.11.2023 19:30 3 : 1
18.11
19:00
Bosna
Krivaja
3
1
18.11.2023 19:00 3 : 1
18.11
18:00
Albatros
Jedinstvo
1
3
18.11.2023 18:00 1 : 3
18.11
18:30
Mora─Źa
Mediteran Bemaks
2
3
18.11.2023 18:30 2 : 3
18.11
17:00
Igman
Kula Grada─Źac
3
1
18.11.2023 17:00 3 : 1
18.11
19:00
Centar ORT
Sloboda
2
3
18.11.2023 19:00 2 : 3
18.11
14:00
Inova
Gora┼żde
3
1
18.11.2023 14:00 3 : 1
18.11
13:00
Slavija
Borac
0
3
18.11.2023 13:00 0 : 3
18.11
19:00
Vo┼żd
BL Volley 2
3
0
18.11.2023 19:00 3 : 0
18.11
17:00
Prijedor
Kozara
0
3
18.11.2023 17:00 0 : 3
18.11
17:00
Kotor Varoš
Balkana MP
3
0
18.11.2023 17:00 3 : 0
18.11
17:30
Modri─Źa - Novoprom
Sloga
1
3
18.11.2023 17:30 1 : 3
18.11
18:00
HE na Drini
Hercegovac
3
2
18.11.2023 18:00 3 : 2
18.11
17:30
Mikasa
Bosna
1
3
18.11.2023 17:30 1 : 3
18.11
18:30
Napredak
Stars
3
2
18.11.2023 18:30 3 : 2
18.11
18:00
┼Żeljezara
Alipašino Polje
3
0
18.11.2023 18:00 3 : 0
18.11
14:00
─îelik-R
Breza 1934
3
2
18.11.2023 14:00 3 : 2
18.11
14:00
Star
Block Out
1
3
18.11.2023 14:00 1 : 3
18.11
13:00
Banjaluka volej
Kotor Varoš
3
1
18.11.2023 13:00 3 : 1
18.11
11:00
Inova
Ukrina
3
0
18.11.2023 11:00 3 : 0
18.11
11:00
Gradiška
Laktaši
3
0
18.11.2023 11:00 3 : 0
18.11
20:00
Modri─Źa Novopro
Crvena zvijezda
0
3
18.11.2023 20:00 0 : 3
18.11
10:30
Radnik
Bratunac
1
3
18.11.2023 10:30 1 : 3
18.11
15:00
Jahorina
Igman
1
3
18.11.2023 15:00 1 : 3
18.11
11:00
Mladost
Stakorina
3
2
18.11.2023 11:00 3 : 2

Rukomet

18.11
19:00
Hercegovina
Maglaj
36
33
18.11.2023 19:00 36 : 33
18.11
18:00
Gra─Źanica
Gora┼żde
36
23
18.11.2023 18:00 36 : 23
18.11
17:30
─îapljina
Izvi─Ĺa─Ź
25
31
18.11.2023 17:30 25 : 31
18.11
19:30
Kozara (G)
Bijeljina
33
32
18.11.2023 19:30 33 : 32
18.11
18:00
ORK BL
Slavija
35
33
18.11.2023 18:00 35 : 33
18.11
17:00
─îelinac
Prijedor
25
22
18.11.2023 17:00 25 : 22
18.11
15:00
Sava
Srbac
27
23
18.11.2023 15:00 27 : 23
18.11
16:30
Borac M:TEL 2
Sloga 2
27
27
18.11.2023 16:30 27 : 27
18.11
18:00
Iskra
Jajce
31
26
18.11.2023 18:00 31 : 26
18.11
19:30
Grada─Źac 1954
Krajina
53
22
18.11.2023 19:30 53 : 22
18.11
17:45
Donji Vakuf
Sloboda 2
31
38
18.11.2023 17:45 31 : 38
18.11
19:00
┼Żep─Źe
Sana 7
41
24
18.11.2023 19:00 41 : 24
18.11
18:00
Borac
Kakanj
28
28
18.11.2023 18:00 28 : 28
18.11
16:00
Rvacka
Izvi─Ĺa─Ź 2
32
35
18.11.2023 16:00 32 : 35
18.11
18:00
Kiseljak
Zrinjski
20
39
18.11.2023 18:00 20 : 39
18.11
18:00
Briješće
Me─Ĺugorje
38
25
18.11.2023 18:00 38 : 25
18.11
19:00
Sloga
Bosna
24
24
18.11.2023 19:00 24 : 24
18.11
17:30
Bosna Ekoenergija
Radni─Źki
33
27
18.11.2023 17:30 33 : 27
18.11
17:00
Sloga 2013
Grude
27
35
18.11.2023 17:00 27 : 35
18.11
18:00
Krajina
Izvi─Ĺa─Ź
36
27
18.11.2023 18:00 36 : 27
18.11
18:30
Borja
Radnik
27
40
18.11.2023 18:30 27 : 40
18.11
19:30
Derventa
Mira
31
22
18.11.2023 19:30 31 : 22
18.11
16:00
Mladost 1960
Borac 2
24
29
18.11.2023 16:00 24 : 29