XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 154 utakmica za dan
Subota, 24 Februar 2024


Fudbal

Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
24.02.2024 13:00
Zvijezda 09
1 : 0
Sarajevo
Velež
Mostar
0 : 0
Borac
Banja Luka
24.02.2024 16:00
Velež
0 : 0
Borac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
24.02.2024 16:00
Crvena zvezda
3 : 0
Čukarički
Železničar
Pančevo
2 : 3
TSC
Bačka Topola
24.02.2024 18:30
Železničar
2 : 3
TSC
Radnik
Surdulica
1 : 2
Partizan
Beograd
24.02.2024 13:45
Radnik
1 : 2
Partizan
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
24.02.2024 16:00
GFK Dubočica
0 : 0
Tekstilac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Kolubara
Lazarevac
24.02.2024 13:00
Radnički (NB)
0 : 4
Kolubara
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
24.02.2024 13:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 0
Radnički (SM)
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
24.02.2024 13:00
Metalac
0 : 0
Smederevo 1924
Mačva
Šabac
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
24.02.2024 16:00
Mačva
0 : 0
OFK Vršac
Aluminij
Kidričevo
0 : 4
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
24.02.2024 17:30
Aluminij
0 : 4
Olimpija Ljubljana
Varaždin
Varaždin
1 : 1
Hajduk
Split
24.02.2024 15:00
Varaždin
1 : 1
Hajduk
Istra 1961
Pula
2 : 1
Rudeš
Zagreb
24.02.2024 17:10
Istra 1961
2 : 1
Rudeš
Mladost DG
Podgoriva
1 : 2
Mornar
Bar
24.02.2024 14:00
Mladost DG
1 : 2
Mornar
Rudar
Pljevlja
3 : 0
Budućnost
Podgorica
24.02.2024 14:00
Rudar
3 : 0
Budućnost
Jezero
Plav
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
24.02.2024 14:30
Jezero
0 : 3
Jedinstvo
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Arsenal
Tivat
24.02.2024 15:00
Sutjeska
1 : 1
Arsenal
Struga
Struge
2 : 2
Škupi
Skoplje
24.02.2024 14:00
Struga
2 : 2
Škupi
Almería
Almeria
2 : 2
Atlético Madrid
Madrid
24.02.2024 21:00
Almería
2 : 2
Atlético Madrid
Barcelona
Barcelona
4 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
24.02.2024 16:15
Barcelona
4 : 0
Getafe
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Mallorca
Palma de Mallorca
24.02.2024 18:30
Deportivo Alavés
1 : 1
Mallorca
Granada
Granada
24.02.2024
14:00
Valencia
Valencia
24.02.2024 14:00
Granada
:
Valencia
Lorient
Lorient
0 : 1
Nantes
Nantes
24.02.2024 17:00
Lorient
0 : 1
Nantes
Strasbourg
Strasbourg
0 : 3
Stade Brestois 29
Brest
24.02.2024 21:00
Strasbourg
0 : 3
Stade Brestois 29
Arsenal
London
4 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
24.02.2024 21:00
Arsenal
4 : 1
Newcastle United
Aston Villa
Birmingham
4 : 2
Nottingham Forest
Nottingham
24.02.2024 16:00
Aston Villa
4 : 2
Nottingham Forest
Bournemouth
Bournemouth
0 : 1
Manchester City
Manchester
24.02.2024 18:30
Bournemouth
0 : 1
Manchester City
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
1 : 1
Everton
Liverpool
24.02.2024 16:00
Brighton & Hove Albion
1 : 1
Everton
Crystal Palace
London
3 : 0
Burnley
Burnley, Lancashire
24.02.2024 16:00
Crystal Palace
3 : 0
Burnley
Manchester United
Manchester
1 : 2
Fulham
London
24.02.2024 16:00
Manchester United
1 : 2
Fulham
Union Berlin
Berlin
2 : 2
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
24.02.2024 15:30
Union Berlin
2 : 2
Heidenheim
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
5 : 2
Bochum 1848
Bochum
24.02.2024 15:30
Borussia M'gladbach
5 : 2
Bochum 1848
Bayern München
München
2 : 1
RB Leipzig
Leipzig
24.02.2024 18:30
Bayern München
2 : 1
RB Leipzig
Werder Bremen
Bremen
1 : 1
Darmstadt 98
Darmstadt
24.02.2024 15:30
Werder Bremen
1 : 1
Darmstadt 98
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Köln
Köln
24.02.2024 15:30
Stuttgart
1 : 1
Köln
Genoa
Genova
2 : 0
Udinese
Udine
24.02.2024 20:45
Genoa
2 : 0
Udinese
Salernitana
Salerno
0 : 2
Monza
Monza
24.02.2024 18:00
Salernitana
0 : 2
Monza
Sassuolo
Sassuolo
2 : 3
Empoli
Empoli
24.02.2024 15:00
Sassuolo
2 : 3
Empoli

Futsal

Boka
Kotor
5 : 7
Dolcinium
Ulcinj
24.02.2024 20:00
Boka
5 : 7
Dolcinium
Gorštak
Kolašin
8 : 2
Olympico
Golubovci
24.02.2024 19:00
Gorštak
8 : 2
Olympico
Radnik MD Šop
Bijeljina
4 : 4
MNK Hercegovina
Široki brijeg
24.02.2024 19:00
Radnik MD Šop
4 : 4
MNK Hercegovina
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
6 : 3
Željezničar
Sarajevo
24.02.2024 19:00
Sloga
6 : 3
Željezničar
Derventa
Derventa
5 : 0
Gradiška
Gradiška
24.02.2024 19:00
Derventa
5 : 0
Gradiška
Doboj
Doboj
4 : 0
Željeznica
Trnovo
24.02.2024 19:00
Doboj
4 : 0
Željeznica
Kotor Varoš
Kotor Varoš
4 : 6
Nevesinje
Nevesinje
24.02.2024 18:00
Kotor Varoš
4 : 6
Nevesinje
Kozara
Grtadiška
8 : 7
Šampion
Laktaši
24.02.2024 19:30
Kozara
8 : 7
Šampion
Srbac
Srbac
11 : 4
Dubica
Kozarska Dubica
24.02.2024 20:00
Srbac
11 : 4
Dubica
Kneževo
Kneževo
13 : 9
Viktorija
Ribnik
24.02.2024 18:00
Kneževo
13 : 9
Viktorija
Jošavka
Čelinac
8 : 6
Teslić
Teslić
24.02.2024 19:30
Jošavka
8 : 6
Teslić
Imperija
Šamac
7 : 3
Brod
Brod
24.02.2024 20:00
Imperija
7 : 3
Brod
Ugljevik
Ugljevik
7 : 0
Rudar
Stanari
24.02.2024 20:00
Ugljevik
7 : 0
Rudar
Zahumlje
Trebinje
8 : 0
Glasinac
Sokolac
24.02.2024 17:00
Zahumlje
8 : 0
Glasinac
Ljubinje
Ljubinje
12 : 10
Radnički
Novo Goražde
24.02.2024 19:15
Ljubinje
12 : 10
Radnički
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
6 : 4
Konjodor
Bužim
24.02.2024 19:00
Mujo Hrnjica
6 : 4
Konjodor
Živinice
Živinice
5 : 8
Drina
Goražde
24.02.2024 20:00
Živinice
5 : 8
Drina
Lilium
Doboj Istok
10 : 5
Kaskada
Gračanica
24.02.2024 19:00
Lilium
10 : 5
Kaskada
Radnik 2022
Donji Vakuf
17 : 1
Fojnica
Fojnica
24.02.2024 19:30
Radnik 2022
17 : 1
Fojnica
Konjic
Konjic
6 : 6
Velež
Mostar
24.02.2024 18:00
Konjic
6 : 6
Velež
Seljak
Livno
5 : 4
Čulin Mlin
Livno
24.02.2024 18:00
Seljak
5 : 4
Čulin Mlin
Rama
Rama
7 : 5
Rudnik
Mostar
24.02.2024 18:00
Rama
7 : 5
Rudnik
FC Sloboda - Kompred
Tuzla
7 : 1
KMF Brčko Zdravlje
Brčko
24.02.2024 16:00
FC Sloboda - Kompred
7 : 1
KMF Brčko Zdravlje

Košarka

Sutjeska
Foča
72 : 69
Budućnost BN
Bijeljina
24.02.2024 19:00
Sutjeska
72 : 69
Budućnost BN
Radnik BN Basket
Bijeljina
80 : 64
Stars Basket
Gradiška
24.02.2024 18:00
Radnik BN Basket
80 : 64
Stars Basket
Olimp
Šekovići
0 : 20
Varda HE
Višegrad
24.02.2024
Olimp
0 : 20
Varda HE
Lijevče
Nova Topola
98 : 68
Kozara
Gradiška
24.02.2024 17:00
Lijevče
98 : 68
Kozara
Best
Doboj
60 : 74
Bratunac
Bratunac
24.02.2024 16:00
Best
60 : 74
Bratunac
Rudar
Ugljevik
100 : 75
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
24.02.2024 18:00
Rudar
100 : 75
Budućnost Fabrika 2
Mladi Krajišnik
Banja Luka
52 : 69
Lavovi
Brčko
24.02.2024 18:00
Mladi Krajišnik
52 : 69
Lavovi
Play Off
Sarajevo
74 : 65
Zrinjski 2010
Mostar
24.02.2024 17:30
Play Off
74 : 65
Zrinjski 2010
Jedinstvo BHT
Tuzla
43 : 65
Jumper
Zenica
24.02.2024 15:00
Jedinstvo BHT
43 : 65
Jumper

Odbojka

Galeb
Bar
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo polje
24.02.2024 15:00
Galeb
0 : 3
Jedinstvo
Mornar
Bar
1 : 3
Lovćen
Cetinje
24.02.2024 20:30
Mornar
1 : 3
Lovćen
Domaljevac
Domaljevac
1 : 3
Bosna
Sarajevo
24.02.2024 16:00
Domaljevac
1 : 3
Bosna
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
24.02.2024 16:00
Kakanj 78
3 : 0
Jedinstvo
Ljubinje
Ljubinje
0 : 3
Radnik
Bijeljina
24.02.2024 16:00
Ljubinje
0 : 3
Radnik
Modriča
Modriča
3 : 0
Gacko
Gacko
24.02.2024 16:00
Modriča
3 : 0
Gacko
Napredak
Odžak
3 : 0
Borac
Banjaluka
24.02.2024 19:00
Napredak
3 : 0
Borac
Crvena zvijezda
Obudovac
1 : 3
Maglić
Foča
24.02.2024 16:00
Crvena zvijezda
1 : 3
Maglić
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
24.02.2024 18:00
Ilidža
3 : 0
Krivaja
Mediteran Bemaks
Budva
1 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
24.02.2024 20:00
Mediteran Bemaks
1 : 3
Jedinstvo
Mostar
Mostar
0 : 3
BL Volley
Banjaluka
24.02.2024
Mostar
0 : 3
BL Volley
Gacko
Gacko
3 : 0
Bimal-Jedinstvo
Brčko
24.02.2024 19:00
Gacko
3 : 0
Bimal-Jedinstvo
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Centar ORT
Sarajevo
24.02.2024 19:00
Sloboda
2 : 3
Centar ORT
Goražde
Goražde
3 : 0
Inova
Banja Luka
24.02.2024 19:00
Goražde
3 : 0
Inova
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Gradiška
Gradiška
24.02.2024 19:00
Slavija
0 : 3
Gradiška
Drina
Zvornik
3 : 2
Maglić
Foča
24.02.2024 17:00
Drina
3 : 2
Maglić
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Bratunac
Bratunac
24.02.2024 19:00
Crvena zvijezda
3 : 1
Bratunac
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Derventa
Derventa
24.02.2024 20:00
Prijedor
0 : 3
Derventa
Vožd
Prijedor
3 : 0
Kotor Varoš
Kotor Varoš
24.02.2024 14:00
Vožd
3 : 0
Kotor Varoš
Smeč
Novi Grad
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
24.02.2024 18:00
Smeč
3 : 0
Balkana MP
BL Volley 2
Banja Luka
0 : 3
Kozara
Gradiška
24.02.2024 13:30
BL Volley 2
0 : 3
Kozara
Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 0
Han Pijesak
Han Pijesak
24.02.2024 19:00
Modriča - Novoprom
3 : 0
Han Pijesak
Rudar
Ugljevik
0 : 3
Glasinac
Sokolac
24.02.2024 13:00
Rudar
0 : 3
Glasinac
Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
Gacko 2
Gacko
24.02.2024 17:00
Ljubinje
3 : 0
Gacko 2
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Hercegovac
Bileća
24.02.2024 15:00
OOK Leotar
0 : 3
Hercegovac
Mladost
Rogatica
3 : 0
Stakorina
Čajniče
24.02.2024 13:00
Mladost
3 : 0
Stakorina
Smeč
Lukavac
3 : 0
Gračanica
Gračanica
24.02.2024 16:00
Smeč
3 : 0
Gračanica
Žepče
Žepče
0 : 3
Lami
Brčko
24.02.2024 18:00
Žepče
0 : 3
Lami
Napredak
Odžak
3 : 2
Maglaj
Maglaj
24.02.2024 16:00
Napredak
3 : 2
Maglaj
Čelik-R
Zenica
0 : 3
Novi Grad
Sarajevo
24.02.2024 14:00
Čelik-R
0 : 3
Novi Grad
Student
Mostar
3 : 1
Bihać
Bihać
24.02.2024 17:00
Student
3 : 1
Bihać
Block Out
Zenica
3 : 0
Star
Donii Vakuf
24.02.2024 17:30
Block Out
3 : 0
Star
Maglić
Foča
0 : 3
Velež
Nevesinje
24.02.2024 16:30
Maglić
0 : 3
Velež

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
31 : 35
Leotar
Trebinje
24.02.2024 19:00
Krivaja
31 : 35
Leotar
Hercegovina
Nevesinje
30 : 33
Izviđač
Ljubuški
24.02.2024 19:00
Hercegovina
30 : 33
Izviđač
Vogošća
Vogošća
28 : 27
Goražde
Goražde
24.02.2024 19:00
Vogošća
28 : 27
Goražde
Maglaj
Maglaj
32 : 30
Sloga
Doboj
24.02.2024 19:00
Maglaj
32 : 30
Sloga
Konjuh
Živinice
33 : 33
Sloboda
Tuzla
24.02.2024 18:00
Konjuh
33 : 33
Sloboda
Kakanj
Kakanj
24 : 28
Sloboda 2
Tuzla
24.02.2024 17:00
Kakanj
24 : 28
Sloboda 2
Borac
Travnik
22 : 26
Krajina
Cazin
24.02.2024 18:00
Borac
22 : 26
Krajina
Velež
Mostar
31 : 25
Bosna
Sarajevo
24.02.2024 20:00
Velež
31 : 25
Bosna
Bosna Ekoenergija
Visoko
26 : 26
Zrinjski
Mostar
24.02.2024 17:30
Bosna Ekoenergija
26 : 26
Zrinjski
Briješće
Sarajevo
24 : 22
Respect
Sarajevo
24.02.2024 15:00
Briješće
24 : 22
Respect
Kiseljak
Kiseljak
29 : 27
Rvacka
Livno
24.02.2024 18:00
Kiseljak
29 : 27
Rvacka
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
38 : 29
Knežopoljka
Kozarska Dubica
24.02.2024 16:30
Sloga 2013
38 : 29
Knežopoljka
Zrinjski
Mostar
24 : 36
Krajina
Cazin
24.02.2024 18:30
Zrinjski
24 : 36
Krajina
Borac
Banjaluka
33 : 21
Izviđač
Ljubuški
24.02.2024 20:00
Borac
33 : 21
Izviđač
Grude
Grude
33 : 20
Ilidža
Ilidža
24.02.2024 19:00
Grude
33 : 20
Ilidža
Hadžići
Hadžići
32 : 25
Krivaja
Zavidovići
24.02.2024 19:00
Hadžići
32 : 25
Krivaja

Tango liga

SA Ilijaš
Ilijaš
0 : 0
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
24.02.2024
SA Ilijaš
0 : 0
SK Tempo 1
SFK 2000
Sarajevo
1 : 4
FK Igman 1
Ilidža
24.02.2024
SFK 2000
1 : 4
FK Igman 1
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
0 : 3
FK Romanija
Pale
24.02.2024
ŠF Fair Play 1
0 : 3
FK Romanija
ŠF Mlade nade 1
Sarajevo
0 : 2
ŠF Winner
Sarajevo
24.02.2024
ŠF Mlade nade 1
0 : 2
ŠF Winner
BAAP Sportivo
Sarajevo
1 : 2
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
24.02.2024
BAAP Sportivo
1 : 2
ŠF Fair Play 2
OFK Biser
Sarajevo
0 : 3
BAAP Sportivo
Sarajevo
24.02.2024
OFK Biser
0 : 3
BAAP Sportivo
FK Famos
Vojkovići
2 : 0
FK Čaja
Visoko
24.02.2024
FK Famos
2 : 0
FK Čaja
OFK Mladost
Ilidža
0 : 2
FK Igman 2
Ilidža
24.02.2024
OFK Mladost
0 : 2
FK Igman 2
ŠF La Paz
Pazarić
0 : 1
ŠF Mlade nade 2
Sarajevo
24.02.2024
ŠF La Paz
0 : 1
ŠF Mlade nade 2
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
0 : 5
FK Famos
Vojkovići
24.02.2024
SK Tempo 2
0 : 5
FK Famos
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
2 : 0
FK Romanija 1
Pale
24.02.2024
SK Tempo 1
2 : 0
FK Romanija 1
OFK Biser 1
Sarajevo
0 : 3
FK Radnik 1
Hadžići
24.02.2024
OFK Biser 1
0 : 3
FK Radnik 1
ŠF La Paz
Pazarić
1 : 3
FK Mlade nade 1
Sarajevo
24.02.2024
ŠF La Paz
1 : 3
FK Mlade nade 1
FK Famos
Vojkovići
1 : 3
OFK Biser 1
Sarajevo
24.02.2024
FK Famos
1 : 3
OFK Biser 1
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
5 : 2
FK Romanija 1
Pale
24.02.2024
ŠF Tango 1
5 : 2
FK Romanija 1
OFK Biser 2
Sarajevo
0 : 0
FK Dobrinja
Dobrinja
24.02.2024
OFK Biser 2
0 : 0
FK Dobrinja
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
8 : 0
ŠF La Paz
Pazarić
24.02.2024
SK Tempo 2
8 : 0
ŠF La Paz
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
0 : 1
FK Dobrinja
Dobrinja
24.02.2024
ŠF Fair Play 1
0 : 1
FK Dobrinja
OFK Mladost
Ilidža
3 : 0
OFK Biser 3
Sarajevo
24.02.2024
OFK Mladost
3 : 0
OFK Biser 3
ŠF Winner
Sarajevo
1 : 0
FK Mlade nade 2
Sarajevo
24.02.2024
ŠF Winner
1 : 0
FK Mlade nade 2
FK Igman
Ilidža
8 : 0
ŠF Kickers
Sarajevo
24.02.2024
FK Igman
8 : 0
ŠF Kickers
ŠF Piksi
Pale
4 : 5
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
24.02.2024
ŠF Piksi
4 : 5
SK Tempo 3
ŠF Kickers
Sarajevo
6 : 1
FK Romanija 2
Pale
24.02.2024
ŠF Kickers
6 : 1
FK Romanija 2
FK Radnik 3
Hadžići
2 : 3
FK Radnik 2
Hadžići
24.02.2024
FK Radnik 3
2 : 3
FK Radnik 2
FK Radnik 2
Hadžići
10 : 1
ŠF Piksi
Pale
24.02.2024
FK Radnik 2
10 : 1
ŠF Piksi
OFK Biser 1
Sarajevo
6 : 0
FK Unis 1
Vogošća
24.02.2024
OFK Biser 1
6 : 0
FK Unis 1
Mlade nade
Sarajevo
3 : 1
FK Igman 1
Ilidža
24.02.2024
Mlade nade
3 : 1
FK Igman 1
FK Radnik 1
Hadžići
3 : 1
FK Čaja
Visoko
24.02.2024
FK Radnik 1
3 : 1
FK Čaja
FK Famos 1
Vojkovići
0 : 5
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
24.02.2024
FK Famos 1
0 : 5
SK Tempo 1
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
0 : 1
Fair Play
Sarajevo
24.02.2024
ŠF Tango
0 : 1
Fair Play
OFK Biser 1
Sarajevo
0 : 1
ŠF Kickers 1
Sarajevo
24.02.2024
OFK Biser 1
0 : 1
ŠF Kickers 1
ŠF Kickers
Sarajevo
2 : 1
FK Romanija
Pale
24.02.2024
ŠF Kickers
2 : 1
FK Romanija
FK Dobrinja 1
Sarajevo
2 : 1
OFK Mladost
Ilidža
24.02.2024
FK Dobrinja 1
2 : 1
OFK Mladost
ŠF Kickers
Sarajevo
2 : 0
FK Unis
Vogošća
24.02.2024
ŠF Kickers
2 : 0
FK Unis
FK Romanija 1
Pale
0 : 5
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
24.02.2024
FK Romanija 1
0 : 5
ŠF Tango 1