Borac
Banja Luka
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
17.03.2024 18:00 | Borac | 3 : 1 | Zvijezda 09 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Igman
Konjic
|
17.03.2024 20:00 | Velež | 2 : 0 | Igman | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
17.03.2024 14:00 | Posušje | 1 : 0 | Široki Brijeg |
Modriča
Modriča
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.03.2024 14:30 | Modriča | 0 : 0 | Ljubić |
Dubrave
Dubrave
|
|
Proleter
Teslić
|
17.03.2024 14:30 | Dubrave | 2 : 1 | Proleter |
Jedinstvo (B)
Brodac
|
|
Jedinstvo (R)
Roćević
|
17.03.2024 14:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Jedinstvo (R) | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
17.03.2024 14:30 | Stakorina | 4 : 1 | Mladost (R) | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Drina HE
Višegrad
|
17.03.2024 14:30 | Hercegovac | 0 : 0 | Drina HE | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
17.03.2024 14:30 | Glasinac 1936 | 1 : 0 | Proleter |
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
17.03.2024 14:30 | Polet Krajišnik | 2 : 4 | 13 Skojevki | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
17.03.2024 14:30 | Plamen | 5 : 2 | Kozara | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
17.03.2024 14:30 | Sloga DIPO | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
|
17.03.2024 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Bratstvo (Kozarac) |
Hajduk (B)
Batkuša
|
|
Ozren
Petrovo
|
17.03.2024 14:30 | Hajduk (B) | 4 : 3 | Ozren | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Skugrić
Skugrić
|
17.03.2024 14:30 | Hajduk (K) | 3 : 2 | Skugrić | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Vučijak
Majevac
|
17.03.2024 14:30 | Crkvina | 2 : 0 | Vučijak | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Omladinac
Modriča
|
17.03.2024 14:30 | Zvijezda | 2 : 3 | Omladinac |
Birač
Derventa
|
|
Trnovica
Trnovica
|
17.03.2024 14:30 | Birač | 2 : 1 | Trnovica | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
17.03.2024 14:30 | Lokanj | 4 : 4 | Lokomotiva | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Šekovići
Šekovići
|
17.03.2024 14:30 | Partizan | 2 : 1 | Šekovići | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
17.03.2024 14:30 | Majevica | 2 : 0 | Mladost |
Laminci
Laminci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
17.03.2024 15:30 | Laminci | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
Borac (Mag)
Maglajani
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
17.03.2024 15:30 | Borac (Mag) | 1 : 1 | Torpedo | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Milan
Kosjerovo
|
17.03.2024 15:30 | Biseri | 3 : 2 | Milan | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
17.03.2024 15:30 | Obradovac | 1 : 1 | Potkozarje | ||||||
Borac (ŠI)
Šibovska
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
17.03.2024 15:30 | Borac (ŠI) | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Borac (Maš)
Mašići
|
17.03.2024 15:30 | Mladi Krajišnik | 3 : 0 | Borac (Maš) |
Piskavica
Piskavica
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
17.03.2024 14:30 | Piskavica | 0 : 1 | Sloga Nektar | ||||||
Mladost
Zalužani
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
17.03.2024 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Gomionica | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
17.03.2024 14:30 | Omladinac | 2 : 2 | Šnjegotina | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Borac (ID)
Istočni Drvar
|
17.03.2024 14:30 | Rekreativo | 3 : 1 | Borac (ID) |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.03.2024 15:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloboda |
Rudar (HB)
Han Bila
|
|
Vitez (B)
Bužim
|
17.03.2024 15:00 | Rudar (HB) | 4 : 0 | Vitez (B) | ||||||
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
17.03.2024 15:00 | Brnjaci | 1 : 1 | Bratstvo |
Mladost (K)
Kikači
|
|
Sloga
Tojšići
|
17.03.2024 15:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Svatovac
Poljice
|
17.03.2024 15:00 | Orahovica 74 | 2 : 3 | Svatovac | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Priluk
Priluk
|
17.03.2024 15:00 | Dinamo | 2 : 1 | Priluk | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Seona
Seona
|
17.03.2024 15:00 | Omladinac 68 | 0 : 1 | Seona | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
17.03.2024 15:00 | Prokosovići | 1 : 5 | Lokomotiva |
Baton
Sarajevo
|
|
Kolina
Ustikolina
|
17.03.2024 15:00 | Baton | 2 : 2 | Kolina | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.03.2024 15:00 | Moševac | 2 : 4 | Krivaja |
Turbina
Jablanica
|
|
Kamešnica
Podhum
|
17.03.2024 15:00 | Turbina | 1 : 0 | Kamešnica | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
17.03.2024 15:00 | Stolac | 1 : 0 | Rama | ||||||
Grude
Grude
|
|
Neum
Neum
|
17.03.2024 15:00 | Grude | 2 : 0 | Neum | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
17.03.2024 15:00 | Klis | 2 : 1 | Ljubuški | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Višići
Višići
|
17.03.2024 15:00 | Troglav 1918 | 3 : 0 | Višići | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
17.03.2024 15:00 | Međugorje | 2 : 0 | Sloga |
Kostrč
Kostrč
|
|
Ratkovići
Ratkovići
|
17.03.2024 15:30 | Kostrč | 5 : 2 | Ratkovići | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga (P)
Prud
|
17.03.2024 15:30 | Dragovoljac | 1 : 0 | Sloga (P) | ||||||
Sloga (T)
Tolisa
|
|
Korpar
Grebnice
|
17.03.2024 15:30 | Sloga (T) | 4 : 3 | Korpar | ||||||
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
17.03.2024 15:30 | HAŠK Napredak | 1 : 2 | 19 srpanj |
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
17.03.2024 15:00 | Mladost (GŽ) | 0 : 1 | Doboj Istok | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
17.03.2024 15:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | Trebava | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Vražići 92
Vražići
|
17.03.2024 15:00 | Željezničar | 1 : 2 | Vražići 92 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
17.03.2024 15:00 | Rijeka | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
17.03.2024 15:00 | Mladost 78 | 3 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Mladost (S)
Solina
|
17.03.2024 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
17.03.2024 15:00 | Slatina | 6 : 0 | Ingram |
Mladost (L)
Lučani
|
|
Partizan
Beograd
|
17.03.2024 13:30 | Mladost (L) | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Radnički (N)
Niš
|
17.03.2024 20:00 | Napredak | 1 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
17.03.2024 16:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Železničar
Pančevo
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
17.03.2024 18:00 | Železničar | 0 : 1 | Javor Matis |
Tekstilac
Odžaci
|
|
Inđija Toyo Tires
Inđija
|
17.03.2024 14:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Inđija Toyo Tires | ||||||
OFK Beograd
Beograd
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
17.03.2024 14:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Kolubara | ||||||
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
|
|
Smederevo 1924
Smederevo
|
17.03.2024 14:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 1 | Smederevo 1924 | ||||||
Radnički (NB)
Novi Beograd
|
|
OFK Vršac
Vršac
|
17.03.2024 14:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | OFK Vršac | ||||||
Jedinstvo (Ub)
Ub
|
|
Mačva
Šabac
|
17.03.2024 14:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Mačva | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
GFK Sloboda
Užice
|
17.03.2024 14:00 | Metalac | 2 : 1 | GFK Sloboda |
Rogaška
Rogaška Slatina
|
|
Mura
Mrska Sobota
|
17.03.2024 13:00 | Rogaška | 0 : 0 | Mura | ||||||
Celje
Celje
|
|
Kalcer Radomlje
Radomlje
|
17.03.2024 15:00 | Celje | 2 : 1 | Kalcer Radomlje | ||||||
Maribor
Maribor
|
|
Koper
Koper
|
17.03.2024 17:30 | Maribor | 3 : 1 | Koper |
Rudeš
Zagreb
|
|
Dinamo
Zagreb
|
17.03.2024 17:00 | Rudeš | 0 : 3 | Dinamo | ||||||
Istra 1961
Pula
|
|
Gorica
Velika Gorica
|
17.03.2024 15:00 | Istra 1961 | 0 : 0 | Gorica |
Mornar
Bar
|
|
Budućnost
Podgorica
|
17.03.2024 17:30 | Mornar | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
17.03.2024 17:00 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Mladost DG
Podgoriva
|
|
Arsenal
Tivat
|
17.03.2024 14:00 | Mladost DG | 1 : 2 | Arsenal | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
17.03.2024 15:00 | Dečić | 0 : 0 | Sutjeska | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Jezero
Plav
|
17.03.2024 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Jezero |
Rabotnički
Skoplje
|
|
Struga
Struge
|
17.03.2024 15:00 | Rabotnički | 1 : 2 | Struga |
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
17.03.2024 21:00 | Atlético Madrid | 0 : 3 | Barcelona | ||||||
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
|
|
Almería
Almeria
|
17.03.2024 16:15 | Las Palmas | 0 : 1 | Almería | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Real Betis
Sevilla
|
17.03.2024 18:30 | Rayo Vallecano | 2 : 0 | Real Betis | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
17.03.2024 14:00 | Sevilla | 1 : 2 | Celta Vigo | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Valencia
Valencia
|
17.03.2024 16:15 | Villarreal | 1 : 0 | Valencia |
Monaco
Monaco
|
|
Lorient
Lorient
|
17.03.2024 15:00 | Monaco | 2 : 2 | Lorient | ||||||
Clermont
Clermont-Ferrand
|
|
Le Havre
Le Havre
|
17.03.2024 15:00 | Clermont | 2 : 1 | Le Havre | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
PSG
Paris
|
17.03.2024 20:45 | Montpellier | 2 : 6 | PSG | ||||||
Stade Brestois 29
Brest
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
17.03.2024 13:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 1 | Lille | ||||||
Reims
Reims
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
17.03.2024 15:00 | Reims | 2 : 1 | Metz | ||||||
Stade Rennais
Rennes
|
|
Olympique de Marseille
Marseille
|
17.03.2024 17:05 | Stade Rennais | 2 : 0 | Olympique de Marseille |
West Ham United
London
|
|
Aston Villa
Birmingham
|
17.03.2024 15:00 | West Ham United | 1 : 1 | Aston Villa |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
17.03.2024 17:30 | Borussia Dortmund | 3 : 1 | Eintracht Frankfurt | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
17.03.2024 15:30 | SC Freiburg | 2 : 3 | Bayer 04 Leverkusen |
Atalanta
Bergamo
|
17.03.2024
18:00
|
Fiorentina
Firenze
|
17.03.2024 18:00 | Atalanta | : | Fiorentina | ||||||
Hellas Verona
Verona
|
|
Milan
Milano
|
17.03.2024 15:00 | Hellas Verona | 1 : 3 | Milan | ||||||
Inter
Milano
|
|
Napoli
Napoli
|
17.03.2024 20:45 | Inter | 1 : 1 | Napoli | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Genoa
Genova
|
17.03.2024 12:30 | Juventus | 0 : 0 | Genoa | ||||||
Roma
Roma
|
|
Sassuolo
Sassuolo
|
17.03.2024 18:00 | Roma | 1 : 0 | Sassuolo |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Radnik (BN)
Bijeljina
|
17.03.2024 13:00 | Željezničar Sport team | 6 : 1 | Radnik (BN) | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Kozara
Gradiška
|
17.03.2024 15:00 | Radnik (H) | 1 : 1 | Kozara |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
17.03.2024 12:00 | Sloboda | 1 : 3 | Jedinstvo | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.03.2024 11:00 | BSK | 4 : 2 | Ljubić | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
17.03.2024 12:00 | Podgrmeč | 0 : 0 | Bratstvo | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Omarska
Omarska
|
17.03.2024 12:00 | Borac | 7 : 2 | Omarska |
Budućnost
Banovići
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
17.03.2024 12:00 | Budućnost | 7 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.03.2024 12:00 | Radnik | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
17.03.2024 12:00 | Radnički | 5 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Zvijezda Gradačac
Gradačac
|
|
Modriča
Modriča
|
17.03.2024 12:00 | Zvijezda Gradačac | 5 : 0 | Modriča | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Slaven
Živinice
|
17.03.2024 12:00 | Bratstvo | 2 : 4 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Gradina
Srebrenik
|
17.03.2024 12:00 | Drina | 2 : 1 | Gradina | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
17.03.2024 12:00 | Rudanka | 2 : 0 | Gornji Rahić |
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.03.2024 13:30 | Famos (H) | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Goražde
Goražde
|
17.03.2024 13:30 | Rudar | 0 : 2 | Goražde | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Igman
Ilidža
|
17.03.2024 13:30 | Sutjeska | 0 : 2 | Igman | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
17.03.2024 12:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Novi Grad | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.03.2024 13:30 | Romanija | 1 : 3 | Slavija |
Borac
Jelah
|
|
Čelik
Zenica
|
17.03.2024 13:30 | Borac | 0 : 2 | Čelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
17.03.2024 13:30 | NK Vitez | 0 : 2 | Travnik | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
TOŠK
Tešanj
|
17.03.2024 13:30 | Rudar | 2 : 1 | TOŠK |
Čapljina
Čapljina
|
|
Grude
Grude
|
17.03.2024 13:30 | Čapljina | 8 : 0 | Grude | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
17.03.2024 13:30 | Velež | 5 : 0 | Ljubuški | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
GOŠK
Gabela
|
17.03.2024 10:00 | Posušje | 3 : 0 | GOŠK |
Internacional
Podgorica
|
|
Brskovo
Brskovo
|
17.03.2024 14:00 | Internacional | 3 : 1 | Brskovo |
Kom
Podgorica
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
17.03.2024 10:00 | Kom | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Berane
Berane
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
17.03.2024 15:00 | Berane | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Zeta
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
17.03.2024 11:00 | Zeta | 2 : 4 | Arsenal |
Igalo
Igalo
|
|
Petnjica
Petnjica
|
17.03.2024 14:00 | Igalo | 5 : 4 | Petnjica |
Sloga
Doboj
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
17.03.2024 14:30 | Sloga | 0 : 4 | Široki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
17.03.2024 15:00 | Tuzla City | 0 : 0 | Velež |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
17.03.2024 10:00 | Sloboda | 4 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
17.03.2024 10:00 | Kozara | 3 : 1 | Željezničar Sport team | ||||||
BSK
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.03.2024 09:00 | BSK | 1 : 4 | Ljubić | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
17.03.2024 10:00 | Podgrmeč | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Omarska
Omarska
|
17.03.2024 10:00 | Borac | 2 : 4 | Omarska |
Budućnost
Banovići
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
17.03.2024 10:00 | Budućnost | 4 : 4 | Ilićka 01 | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.03.2024 10:00 | Radnik | 3 : 0 | Sloboda | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
17.03.2024 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
17.03.2024 10:00 | Zvijezda | 1 : 2 | Modriča Alfa | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Slaven
Živinice
|
17.03.2024 10:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Slaven | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Gradina
Srebrenik
|
17.03.2024 10:00 | Drina | 2 : 1 | Gradina | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
17.03.2024 10:00 | Željezničar | 2 : 3 | Gornji Rahić |
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Stupčanica
Olovo
|
17.03.2024 11:00 | Radnik (H) | 7 : 0 | Stupčanica | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
17.03.2024 11:00 | Famos (H) | 1 : 4 | Željezničar | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Goražde
Goražde
|
17.03.2024 11:00 | Rudar | 1 : 4 | Goražde | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Igman
Ilidža
|
17.03.2024 11:00 | Sutjeska | 3 : 3 | Igman | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
17.03.2024 09:30 | Sarajevo | 6 : 0 | Novi Grad | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.03.2024 11:00 | Romanija | 3 : 2 | Slavija |
Borac
Jelah
|
|
Čelik
Zenica
|
17.03.2024 11:00 | Borac | 1 : 8 | Čelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Travnik
Travnik
|
17.03.2024 11:00 | NK Vitez | 2 : 3 | Travnik | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
TOŠK
Tešanj
|
17.03.2024 11:00 | Rudar (K) | 1 : 3 | TOŠK |
Čapljina
Čapljina
|
|
Grude
Grude
|
17.03.2024 11:00 | Čapljina | 0 : 5 | Grude | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
17.03.2024 11:00 | Velež | 5 : 2 | Ljubuški | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
17.03.2024 11:00 | Tomislav | 6 : 0 | Branitelj |
Jang bojs
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
17.03.2024 19:30 | Jang bojs | 1 : 1 | Igman | ||||||
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
17.03.2024 09:30 | FA Akademika | 6 : 1 | Famos |
Berane
Berane
|
|
Budućnost
Podgorica
|
17.03.2024 12:00 | Berane | 0 : 9 | Budućnost | ||||||
Adria
Kotor
|
|
Kom
Kom
|
17.03.2024 13:00 | Adria | 1 : 6 | Kom | ||||||
Titograd
Podgorica
|
|
Budva
Budva
|
17.03.2024 10:30 | Titograd | 7 : 0 | Budva |
Sloga
Doboj
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
17.03.2024 13:00 | Sloga | 2 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
17.03.2024 13:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Velež |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
17.03.2024 11:30 | OFK Spartak 2013 | 5 : 0 | Laktaši |
FA Akademika
Sarajevo
|
|
Betaklub
Doglodi
|
17.03.2024 11:15 | FA Akademika | 1 : 2 | Betaklub | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Miske - Akademija
Sarajevo
|
17.03.2024 10:00 | Ilijaš | 0 : 1 | Miske - Akademija |
Miske - Akademija
Sarajevo
|
|
Fair-Play
Sarajevo
|
17.03.2024 08:00 | Miske - Akademija | 1 : 7 | Fair-Play | ||||||
J Akademija
Sarajevo
|
|
Igman 2
ilidža
|
17.03.2024 12:00 | J Akademija | 0 : 2 | Igman 2 |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
17.03.2024 10:00 | OFK Spartak 2013 | 11 : 0 | Laktaši |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Iskra
Bugojno
|
17.03.2024 15:30 | SFK 2000 | 2 : 0 | Iskra |
Prijedor
Prijedor
|
|
Mladost
Rogatica
|
17.03.2024 11:00 | Prijedor | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
17.03.2024 10:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Ljubić |
Sloga
Zemun
|
|
Mašinac
Niš
|
17.03.2024 15:00 | Sloga | 4 : 2 | Mašinac | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
17.03.2024 15:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Radnički 1923 | ||||||
TSC
Kanjiža
|
|
Spartak
Subotica
|
17.03.2024 14:00 | TSC | 1 : 8 | Spartak | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
17.03.2024 14:00 | Spartak DOO | 0 : 6 | Crvena zvezda |
Borac
Čačak
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
17.03.2024 14:30 | Borac | 0 : 3 | ŽGFK Lavice Dubočica | ||||||
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
Karađorđe
Topola
|
17.03.2024 14:30 | Napredak Junior 2018 | 10 : 0 | Karađorđe |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Fortuna
Živinice
|
17.03.2024 13:00 | Spartak 2013 | 19 : 0 | Fortuna | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Sloboda
Tuzla
|
17.03.2024 14:30 | Libero | 5 : 1 | Sloboda |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Gorštak
Kolašin
|
17.03.2024 18:00 | Brskovo | 7 : 0 | Gorštak | ||||||
Pruška
Bijelo Polje
|
|
Boka
Kotor
|
17.03.2024 16:30 | Pruška | 3 : 2 | Boka | ||||||
Bajo Pivljanin
Plužine
|
|
Studentski dom
Podgorica
|
17.03.2024 18:00 | Bajo Pivljanin | 3 : 0 | Studentski dom | ||||||
Zora
Spuž
|
|
Nikšić
Nikšić
|
17.03.2024 19:30 | Zora | 2 : 15 | Nikšić | ||||||
Olympico
Golubovci
|
|
Dolcinium
Ulcinj
|
17.03.2024 19:00 | Olympico | 3 : 12 | Dolcinium |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mostar SG
Mostar
|
17.03.2024 20:00 | Željezničar | 3 : 3 | Mostar SG |
Gradiška
Gradiška
|
|
Doboj
Doboj
|
17.03.2024 19:30 | Gradiška | 2 : 4 | Doboj | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Young Boys
Zvornik
|
17.03.2024 19:30 | Kotor Varoš | 2 : 6 | Young Boys | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Derventa
Derventa
|
17.03.2024 19:30 | Nevesinje | 5 : 2 | Derventa | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Policajac
Banja Luka
|
17.03.2024 19:30 | Željeznica | 9 : 0 | Policajac |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Kneževo
Kneževo
|
17.03.2024 21:00 | Sokrates | 4 : 6 | Kneževo |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Imperija
Šamac
|
17.03.2024 20:00 | Brčko Zdravlje | 3 : 0 | Imperija | ||||||
Ugljevik
Ugljevik
|
|
Beli anđeo
Popovo polje
|
17.03.2024 20:30 | Ugljevik | 10 : 4 | Beli anđeo |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Jahorina
Pale
|
17.03.2024 19:00 | Ljubinje | 12 : 9 | Jahorina | ||||||
Medi. fakultet
Foča
|
|
Zahumlje
Trebinje
|
17.03.2024 19:00 | Medi. fakultet | 3 : 3 | Zahumlje |
Banovići
Banovići
|
|
Vitez
Vitez
|
17.03.2024 20:30 | Banovići | 4 : 3 | Vitez |
Radnik - MD Shop
Bijeljina
|
|
KMF Tango
Istočno Sarajevo
|
17.03.2024 18:00 | Radnik - MD Shop | 12 : 0 | KMF Tango |
MNK Brotnjo
Čitluk
|
|
MNK Seljak
Livno
|
17.03.2024 19:15 | MNK Brotnjo | 6 : 2 | MNK Seljak | ||||||
FC Akademac
Trebinje
|
|
MNK Hercegovina
Široki Brijeg
|
17.03.2024 16:30 | FC Akademac | 5 : 3 | MNK Hercegovina |
Mega MIS
Beograd
|
|
SC Derby
Podgorica
|
17.03.2024 12:00 | Mega MIS | 88 : 79 | SC Derby | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Crvena zvezda Meridianbet
Beograd
|
17.03.2024 18:00 | Cibona | 59 : 82 | Crvena zvezda Meridianbet |
Sloboda
Tuzla
|
|
Spars
Sarajevo
|
17.03.2024 19:00 | Sloboda | 81 : 67 | Spars | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
17.03.2024 19:00 | Posušje | 83 : 73 | Slavija |
Akademac
Banja Luka
|
|
Sutjeska
Foča
|
17.03.2024 18:30 | Akademac | 76 : 54 | Sutjeska | ||||||
Drina Princip
Zvornik
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
17.03.2024 19:00 | Drina Princip | 82 : 73 | Budućnost BN | ||||||
Derventa
Derventa
|
17.03.2024
18:00
|
Derventa
Derventa
|
17.03.2024 18:00 | Derventa | : | Derventa |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
17.03.2024 19:00 | Lijevče | 82 : 53 | Mladost | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Hunters
Prijedor
|
17.03.2024 19:00 | Kozara | 67 : 82 | Hunters | ||||||
Partizan Grawe
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
17.03.2024 19:00 | Partizan Grawe | 59 : 70 | Pliva | ||||||
Basket 2000
Banja Luka
|
|
Una
Kozarska Dubica
|
17.03.2024 19:00 | Basket 2000 | 85 : 89 | Una |
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
17.03.2024 16:00 | Jedinstvo BHT | 35 : 93 | Orlovi |
Feniks
Banja Luka
|
|
Budućnost
Bijeljina
|
17.03.2024 14:30 | Feniks | 53 : 48 | Budućnost |
Gradiška
Gradiška
|
|
Drina
Zvornik
|
17.03.2024 16:30 | Gradiška | 3 : 1 | Drina |
Goražde
Goražde
|
|
Ilidža
Ilidža
|
17.03.2024 19:30 | Goražde | 0 : 3 | Ilidža | ||||||
Olovo
Olovo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.03.2024 19:00 | Olovo | 1 : 3 | Krivaja |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Albatros
Herceg Novi
|
17.03.2024 19:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Albatros |
Radnik
Bijeljina
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
17.03.2024 15:00 | Radnik | 1 : 3 | ŽOK Leotar | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
17.03.2024 19:00 | Borac | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Kozara
Gradiška
|
|
Prijedor
Prijedor
|
17.03.2024 13:30 | Kozara | 2 : 3 | Prijedor |
Igman
Istoćna Ilidža
|
|
Rudar
Ugljevik
|
17.03.2024 13:00 | Igman | 0 : 3 | Rudar | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
17.03.2024 14:00 | Glasinac | 3 : 0 | Han Pijesak |
Stakorina
Čajniče
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
17.03.2024 15:00 | Stakorina | 0 : 3 | Ljubinje | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
17.03.2024 14:00 | Hercegovac | 0 : 3 | HE na Drini |
Mikasa
Tuzla
|
|
Gračanica
Gračanica
|
17.03.2024 17:00 | Mikasa | 3 : 1 | Gračanica | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Bosna
Kalesija
|
17.03.2024 17:00 | Lami | 3 : 1 | Bosna |
Vogošća
Vogošća
|
|
Kakanj
Kakanj
|
17.03.2024 17:00 | Vogošća | 3 : 1 | Kakanj |
Tešanj
Tešanj
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
17.03.2024 13:00 | Tešanj | 0 : 3 | Sloboda 2 | ||||||
Smeč DN
Brčko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
17.03.2024 13:30 | Smeč DN | 3 : 1 | Krivaja |
Bihać
Bihać
|
|
Star
Donii Vakuf
|
17.03.2024 16:00 | Bihać | 3 : 0 | Star |
Velež
Nevesinje
|
|
Maglić
Foča
|
17.03.2024 13:00 | Velež | 3 : 0 | Maglić |
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
|
|
Libero
Bijeljina
|
17.03.2024 14:00 | Slavija | 0 : 3 | Libero |
Sloga
Prnjavor
|
|
Derventa
Derventa
|
17.03.2024 17:00 | Sloga | 24 : 32 | Derventa |
Teslić
Teslić
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
17.03.2024 19:00 | Teslić | 26 : 25 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga 2
Doboj
|
17.03.2024 18:00 | Prijedor | 34 : 21 | Sloga 2 | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Srbac
Srbac
|
17.03.2024 | Srednjoškolac | 10 : 0 | Srbac |
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
17.03.2024 17:00 | Krajina | 31 : 36 | Sloboda 2 |
Rvacka
Livno
|
|
Bosna Ekoenergija
Visoko
|
17.03.2024 17:00 | Rvacka | 30 : 36 | Bosna Ekoenergija |
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Krajina
Cazin
|
17.03.2024 15:30 | Sloga 2013 | 25 : 23 | Krajina | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Ilidža
Ilidža
|
17.03.2024 15:00 | Zrinjski | 26 : 23 | Ilidža |