XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 236 utakmica za dan
Subota, 23 Mart 2024


Fudbal

Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
23.03.2024 15:00
Rudar Prijedor
1 : 1
Sloboda
Romanija
Pale
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
23.03.2024 15:00
Romanija
0 : 0
Slavija
Velež
Nevesinje
1 : 1
Modriča
Modriča
23.03.2024 15:00
Velež
1 : 1
Modriča
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Kozara
Gradiška
23.03.2024 15:00
Ljubić
1 : 0
Kozara
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
23.03.2024 18:00
Radnik
1 : 0
Borac
Željezničar
Banja Luka
4 : 2
Drina
Zvornik
23.03.2024 15:00
Željezničar
4 : 2
Drina
Sutjeska
Foča
1 : 0
Leotar
Trebinje
23.03.2024 17:00
Sutjeska
1 : 0
Leotar
Famos
Vojkovići
1 : 0
BSK
Banja Luka
23.03.2024 15:00
Famos
1 : 0
BSK
FSA
Prijedor
3 : 1
Čelinac
Čelinac
23.03.2024 15:00
FSA
3 : 1
Čelinac
Sloboda
Novi Grad
3 : 1
Borac
Šamac
23.03.2024 15:00
Sloboda
3 : 1
Borac
Gorica
Šipovo
2 : 0
Dubrave
Dubrave
23.03.2024 15:00
Gorica
2 : 0
Dubrave
Proleter
Teslić
4 : 1
Polet 1926
Brod
23.03.2024 15:00
Proleter
4 : 1
Polet 1926
Brdo
Hambarine
2 : 0
Sloga (T)
Trn
23.03.2024 15:00
Brdo
2 : 0
Sloga (T)
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 1
Jedinstvo (B)
Brodac
23.03.2024 15:00
Rudar 1925
2 : 1
Jedinstvo (B)
Proleter
Dvorovi
4 : 0
Mladost (G)
Gacko
23.03.2024 15:00
Proleter
4 : 0
Mladost (G)
Vlasenica
Vlasenica
3 : 1
Hercegovac
Bileća
23.03.2024 15:00
Vlasenica
3 : 1
Hercegovac
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
0 : 0
Lijevče
Nova Topola
23.03.2024 15:00
Bratstvo (Kozarac)
0 : 0
Lijevče
Karanovac
Karanovac
1 : 3
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
23.03.2024 15:00
Karanovac
1 : 3
Bratstvo (Kozinci)
Trebava
Osječani
2 : 1
Hajduk (K)
Kožuhe
23.03.2024 15:00
Trebava
2 : 1
Hajduk (K)
Budućnost
Skelani
2 : 5
Ljeskovac
Ljeskovac
23.03.2024 15:00
Budućnost
2 : 5
Ljeskovac
Napredak
Donji Šepak
4 : 1
Tabanci
Tabanci
23.03.2024 15:00
Napredak
4 : 1
Tabanci
Borac (Maš)
Mašići
2 : 2
Borac (ŠI)
Šibovska
23.03.2024 15:30
Borac (Maš)
2 : 2
Borac (ŠI)
Borac (ID)
Istočni Drvar
4 : 2
Omladinac
Banja Luka
23.03.2024 14:30
Borac (ID)
4 : 2
Omladinac
Vrbas
Banja Luka
4 : 3
Piskavica
Piskavica
23.03.2024 20:45
Vrbas
4 : 3
Piskavica
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
Zmijanje
Kola
23.03.2024 14:30
Krupa
4 : 0
Zmijanje
Sloga 94
Bijeljina
2 : 0
Panteri
Zagoni
23.03.2024 15:00
Sloga 94
2 : 0
Panteri
Bratstvo
Bratunac
1 : 0
Čelopek
Čelopek
23.03.2024 15:00
Bratstvo
1 : 0
Čelopek
Rudar
Kakanj
0 : 1
Jedinstvo
Bihać
23.03.2024 15:30
Rudar
0 : 1
Jedinstvo
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Gradina
Srebrenik
23.03.2024 15:30
Simm Bau
1 : 1
Gradina
Bratstvo
Gračanica
1 : 0
Stupčanica
Olovo
23.03.2024 15:30
Bratstvo
1 : 0
Stupčanica
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 1
Radnik
Hadžići
23.03.2024 15:30
Tomislav
1 : 1
Radnik
FK Vitez
Vitez
2 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
23.03.2024 15:30
FK Vitez
2 : 2
Novi Travnik
Krajina
Cazin
2 : 0
Brnjaci
Brnjaci
23.03.2024 15:30
Krajina
2 : 0
Brnjaci
Bratstvo
Bosanska Krupa
2 : 0
Rudar (K)
Kamengrad
23.03.2024 15:30
Bratstvo
2 : 0
Rudar (K)
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 3
Travnik
Travnik
23.03.2024 15:30
Podgrmeč
0 : 3
Travnik
Romari
Vitez
3 : 2
Rudar (HB)
Han Bila
23.03.2024 15:30
Romari
3 : 2
Rudar (HB)
Vitez (B)
Bužim
0 : 2
Bajer 99
Velagići
23.03.2024 15:30
Vitez (B)
0 : 2
Bajer 99
Bosna (K)
Kalesija
1 : 0
Mladost (K)
Kikači
23.03.2024 15:30
Bosna (K)
1 : 0
Mladost (K)
UNIS
Vogošća
1 : 2
Baton
Sarajevo
23.03.2024 15:30
UNIS
1 : 2
Baton
Bosna
Visoko
3 : 2
Borac
Jelah
23.03.2024 15:30
Bosna
3 : 2
Borac
Mošćanica
Sarajevo
0 : 1
Moševac
Moševac
23.03.2024 15:30
Mošćanica
0 : 1
Moševac
Mladi zadrugar
Donji Rahić
0 : 4
Hajduk
Orašje
23.03.2024 15:30
Mladi zadrugar
0 : 4
Hajduk
DSK
Devetak
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
23.03.2024 15:30
DSK
2 : 1
Mladost (GŽ)
Mladost (S)
Solina
3 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
23.03.2024 15:30
Mladost (S)
3 : 0
Mladost 78
Rainci
Gornji Rainci
4 : 1
Željezničar
Jelovče Selo
23.03.2024 15:30
Rainci
4 : 1
Željezničar
Inđija Toyo Tires
Inđija
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
23.03.2024 15:00
Inđija Toyo Tires
0 : 1
Metalac
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
23.03.2024 17:00
GFK Sloboda
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Mačva
Šabac
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
23.03.2024 17:00
Mačva
3 : 0
Radnički (NB)
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
23.03.2024 15:00
OFK Vršac
0 : 0
GFK Dubočica
Koper
Koper
2 : 1
Mura
Mrska Sobota
23.03.2024 20:15
Koper
2 : 1
Mura
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Željezničar Sport team
Banja Luka
23.03.2024 14:00
Zrinjski
3 : 0
Željezničar Sport team
Velež
Mostar
4 : 0
Sarajevo
Sarajevo
23.03.2024 16:00
Velež
4 : 0
Sarajevo
Kozara
Gradiška
2 : 1
Željezničar
Sarajevo
23.03.2024 14:30
Kozara
2 : 1
Željezničar
Rudanka
Rudanka
2 : 0
Budućnost
Banovići
23.03.2024 12:00
Rudanka
2 : 0
Budućnost
Lokomotiva
Brčko
1 : 0
Radnik
Bijeljina
23.03.2024 12:00
Lokomotiva
1 : 0
Radnik
Novi Grad
Sarajevo
5 : 1
Sutjeska
Foča
23.03.2024 11:00
Novi Grad
5 : 1
Sutjeska
Igman
Ilidža
3 : 0
Rudar
Breza
23.03.2024 13:30
Igman
3 : 0
Rudar
TOŠK
Tešanj
2 : 2
Romari
Vitez
23.03.2024 13:30
TOŠK
2 : 2
Romari
Krivaja
Zavidovići
1 : 0
NK Vitez
Vitez
23.03.2024 13:30
Krivaja
1 : 0
NK Vitez
Kiseljak
Kiseljak
1 : 1
Fortuna
Zenica
23.03.2024 13:30
Kiseljak
1 : 1
Fortuna
Stolac
Stolac
1 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
23.03.2024 13:30
Stolac
1 : 1
Tomislav
GOŠK
Gabela
3 : 1
Velež
Nevesinje
23.03.2024 13:30
GOŠK
3 : 1
Velež
Grude
Grude
4 : 0
Neum
Neum
23.03.2024 13:30
Grude
4 : 0
Neum
Troglav 1918
Livno
0 : 1
Igman
Konjic
23.03.2024 13:30
Troglav 1918
0 : 1
Igman
Jezero
Plav
3 : 2
Brskovo
Brskovo
23.03.2024 12:00
Jezero
3 : 2
Brskovo
Mornar
Bar
7 : 0
Polet Stars
Nikšić
23.03.2024 13:00
Mornar
7 : 0
Polet Stars
Zeta
Podgorica
1 : 0
Dečić
Tuzi
23.03.2024 11:00
Zeta
1 : 0
Dečić
Arsenal
Tivat
4 : 1
Berane
Berane
23.03.2024 13:00
Arsenal
4 : 1
Berane
Mladost
Donja Gorica
2 : 1
Podgorica
Podgorica
23.03.2024 13:00
Mladost
2 : 1
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
2 : 1
Kom
Podgorica
23.03.2024 18:00
Iskra
2 : 1
Kom
OFK Titograd
Podgorica
2 : 1
Petnjica
Petnjica
23.03.2024 15:00
OFK Titograd
2 : 1
Petnjica
Sarajevo
Sarajevo
5 : 1
Tuzla City
Tuzla
23.03.2024 13:00
Sarajevo
5 : 1
Tuzla City
Borac
Banja Luka
0 : 0
Zrinjski
Mostar
23.03.2024 16:00
Borac
0 : 0
Zrinjski
Posušje
Posušje
4 : 0
Sloga
Doboj
23.03.2024 15:00
Posušje
4 : 0
Sloga
Željezničar
Doboj
4 : 2
Budućnost
Banovići
23.03.2024 10:00
Željezničar
4 : 2
Budućnost
Lokomotiva
Brčko
0 : 2
Radnik
Bijeljina
23.03.2024 10:00
Lokomotiva
0 : 2
Radnik
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Foča
23.03.2024 13:30
Novi Grad
3 : 0
Sutjeska
Igman
Ilidža
3 : 0
Rudar
Breza
23.03.2024 11:00
Igman
3 : 0
Rudar
TOŠK
Tešanj
0 : 0
Romari
Vitez
23.03.2024 11:00
TOŠK
0 : 0
Romari
Krivaja
Zavidovići
7 : 0
NK Vitez
Vitez
23.03.2024 11:00
Krivaja
7 : 0
NK Vitez
Kiseljak
Kiseljak
4 : 2
Fortuna
Zenica
23.03.2024 11:00
Kiseljak
4 : 2
Fortuna
Stolac
Stolac
4 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
23.03.2024 11:00
Stolac
4 : 0
Tomislav
Ljubuški
Ljubuški
1 : 5
Široki Brijeg
Široki Brijeg
23.03.2024 10:30
Ljubuški
1 : 5
Široki Brijeg
Hercegovac
Bileća
5 : 1
Čapljina
Čapljina
23.03.2024 11:00
Hercegovac
5 : 1
Čapljina
Grude
Grude
8 : 0
Neum
Neum
23.03.2024 11:00
Grude
8 : 0
Neum
Famos
Hrasnica
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
23.03.2024 14:00
Famos
2 : 0
Novi Grad
Ozren
Semizovac
0 : 2
Jang bojs
Sarajevo
23.03.2024 12:00
Ozren
0 : 2
Jang bojs
Baton
Sarajevo
3 : 0
Sokolac
Sokolac
23.03.2024 12:00
Baton
3 : 0
Sokolac
Cim
Cim
1 : 1
Rama
Rama-Prozor
23.03.2024 15:00
Cim
1 : 1
Rama
Fortuna
Mostar
0 : 2
Blagaj
Blagaj
23.03.2024 13:30
Fortuna
0 : 2
Blagaj
Lokomotiva
Mostar
1 : 6
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
23.03.2024 10:00
Lokomotiva
1 : 6
Sloga
Budućnost
Podgorica
7 : 1
Breznica
Pljevlja
23.03.2024 13:30
Budućnost
7 : 1
Breznica
Grbalj
Grbalj
2 : 4
Stari Aerodrom
Podgorica
23.03.2024 14:00
Grbalj
2 : 4
Stari Aerodrom
Kom
Kom
7 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
23.03.2024 13:00
Kom
7 : 0
Jedinstvo
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
23.03.2024 15:00
Sarajevo
2 : 0
Tuzla City
Borac
Banja Luka
4 : 1
Zrinjski
Mostar
23.03.2024 14:00
Borac
4 : 1
Zrinjski
Posušje
Posušje
5 : 1
Sloga
Doboj
23.03.2024 13:00
Posušje
5 : 1
Sloga
Omarska
Omarska
0 : 4
Ljubić
Prnjavor
23.03.2024 11:30
Omarska
0 : 4
Ljubić
Željezničar
Doboj
6 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
23.03.2024 11:30
Željezničar
6 : 0
Borac (KD)
Željezničar Sport tim
Banja Luka
6 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
23.03.2024 10:30
Željezničar Sport tim
6 : 0
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
0 : 6
Kozara
Gradiška
23.03.2024 11:30
Proleter
0 : 6
Kozara
BSK
Banja Luka
2 : 5
Tekstilac
Derventa
23.03.2024 10:00
BSK
2 : 5
Tekstilac
Mineral
Banja Vrućica
1 : 0
Modriča Alfa
Modriča
23.03.2024 11:30
Mineral
1 : 0
Modriča Alfa
Sloboda
Mrkonjić Grad
5 : 1
Polet 1926
Brod
23.03.2024 11:30
Sloboda
5 : 1
Polet 1926
Baton
Sarajevo
6 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
23.03.2024 14:00
Baton
6 : 0
Slavija
Miske - Akademija
Sarajevo
4 : 0
Famos
Vojkovići
23.03.2024 11:30
Miske - Akademija
4 : 0
Famos
Betaklub
Doglodi
5 : 1
ŠF Derby
Sarajevo
23.03.2024 10:00
Betaklub
5 : 1
ŠF Derby
Baton 2
Sarajevo
2 : 1
Soker
Sarajevo
23.03.2024 15:30
Baton 2
2 : 1
Soker
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Šampion
Ilidža
23.03.2024
Željezničar
3 : 0
Šampion
Igman 2
ilidža
3 : 1
Mlade Nade
Ilidža
23.03.2024 09:00
Igman 2
3 : 1
Mlade Nade
Fair-Play
Sarajevo
0 : 3
ŠF Sparta
Sarajevo
23.03.2024 09:00
Fair-Play
0 : 3
ŠF Sparta
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
1 : 2
Grude
Grude
23.03.2024 15:00
Sloga
1 : 2
Grude
Šujica
Šujica
0 : 2
Posušje
Posušje
23.03.2024 11:30
Šujica
0 : 2
Posušje
Kamešnica
Podhum
4 : 1
Kupres
Kupres
23.03.2024 11:30
Kamešnica
4 : 1
Kupres
Drinovci
Drinovci
5 : 1
Ljubuški
Ljubuški
23.03.2024 11:30
Drinovci
5 : 1
Ljubuški
Široki brijeg
Široki brijeg
4 : 1
Šator
Glamoč
23.03.2024 11:30
Široki brijeg
4 : 1
Šator
Brotnjo
Čitluk
23.03.2024
11:30
Mostar
Mostar
23.03.2024 11:30
Brotnjo
:
Mostar
Čapljina
Čapljina
3 : 0
Kruševo
Kruševo
23.03.2024 10:30
Čapljina
3 : 0
Kruševo
Rama
Uskoplje /Rama
4 : 2
Blagaj
Blagaj
23.03.2024 12:30
Rama
4 : 2
Blagaj
UŠS Fortuna
Mostar
4 : 0
Klis
Buturović polje
23.03.2024 11:30
UŠS Fortuna
4 : 0
Klis
Branitelj
Rodoč - Jasenica
4 : 4
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
23.03.2024 12:30
Branitelj
4 : 4
Bjelopoljac
Igman
Konjic
4 : 3
Višići
Višići
23.03.2024 11:30
Igman
4 : 3
Višići
Omarska
Omarska
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
23.03.2024 10:30
Omarska
3 : 1
Ljubić
Željezničar
Doboj
5 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
23.03.2024 10:00
Željezničar
5 : 0
Borac (KD)
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
23.03.2024 09:00
Željezničar Sport team
2 : 2
Rudar Prijedor
Proleter
Teslić
2 : 6
Kozara
Gradiška
23.03.2024 10:00
Proleter
2 : 6
Kozara
BSK
Banja Luka
2 : 1
Tekstilac
Derventa
23.03.2024 11:45
BSK
2 : 1
Tekstilac
Mineral
Banja Vrućica
2 : 1
Modriča Alfa
Modriča
23.03.2024 10:00
Mineral
2 : 1
Modriča Alfa
Sloboda
Mrkonjić Grad
4 : 5
Polet 1926
Brod
23.03.2024 10:00
Sloboda
4 : 5
Polet 1926
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Baton
Sarajevo
23.03.2024 09:00
Sarajevo
7 : 0
Baton
F.A. Akademika
Sarajevo
5 : 0
Ilijaš
Ilijaš
23.03.2024 10:00
F.A. Akademika
5 : 0
Ilijaš
Sokolac
Sokolac
1 : 0
Bambinosi
Sarajevo
23.03.2024 15:30
Sokolac
1 : 0
Bambinosi
KMN Vogošća
Vogošća
0 : 3
Sparta
Sarajevo
23.03.2024 10:00
KMN Vogošća
0 : 3
Sparta
Čapljina
Čapljina
3 : 2
Kruševo
Kruševo
23.03.2024 09:00
Čapljina
3 : 2
Kruševo
GOŠK
Gabela
3 : 1
Cim
Mostar
23.03.2024 11:00
GOŠK
3 : 1
Cim
Rama
Prozor - Rama
2 : 5
Blagaj
Blagaj
23.03.2024 11:00
Rama
2 : 5
Blagaj
Fortuna
Mostar
13 : 0
Klis
Buturović polje
23.03.2024 10:00
Fortuna
13 : 0
Klis
Branitelj
Rodoč - Jasenica
4 : 1
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
23.03.2024 11:00
Branitelj
4 : 1
Bjelopoljac
Međugorje
Međugorje
23.03.2024
10:00
Turbina
Jablanica
23.03.2024 10:00
Međugorje
:
Turbina
Igman
Konjic
20 : 0
Višići
Višići
23.03.2024 10:00
Igman
20 : 0
Višići
FK Sloboda
Tuzla
0 : 6
SFK 2000
Sarajevo
23.03.2024 13:30
FK Sloboda
0 : 6
SFK 2000
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 2
Iskra
Bugojno
23.03.2024 18:30
Spartak 2013
2 : 2
Iskra
Mašinac
Niš
0 : 3
Spartak DOO
Subotica
23.03.2024 15:00
Mašinac
0 : 3
Spartak DOO
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Sloga
Zemun
23.03.2024 14:00
Radnički 1923
2 : 3
Sloga
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 3
Milutinac 2023
Zemun
23.03.2024 14:30
ŽGFK Lavice Dubočica
0 : 3
Milutinac 2023
Prave Dame
Stari Banovci
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
23.03.2024 14:30
Prave Dame
2 : 0
Kolubara
Breznica
Pljevlja
8 : 0
Mladost 2015
Podgorica
23.03.2024 14:30
Breznica
8 : 0
Mladost 2015
Sloga (DO)
Doboj
5 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
23.03.2024 15:00
Sloga (DO)
5 : 0
Lokomotiva
Fortuna
Živinice
0 : 14
Emina
Mostar
23.03.2024 14:00
Fortuna
0 : 14
Emina

Futsal

Nikšić
Nikšić
3 : 12
Cattaro 2019
Kotor
23.03.2024 20:00
Nikšić
3 : 12
Cattaro 2019
Onogošt
Nikšić
1 : 4
Bajo Pivljanin
Plužine
23.03.2024 17:30
Onogošt
1 : 4
Bajo Pivljanin
Gorštak
Kolašin
2 : 13
Titograd
Podgorica
23.03.2024 19:00
Gorštak
2 : 13
Titograd
Sloboda Kompred
Tuzla
6 : 7
Sarajevo
Sarajevo
23.03.2024 18:00
Sloboda Kompred
6 : 7
Sarajevo
Mostar SG
Mostar
6 : 1
Brotnjo
Čitluk
23.03.2024 18:00
Mostar SG
6 : 1
Brotnjo
Radnik MD Šop
Bijeljina
4 : 6
Borac
Banja Luka
23.03.2024 18:00
Radnik MD Šop
4 : 6
Borac
Salines
Tuzla
6 : 3
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
23.03.2024 18:00
Salines
6 : 3
Sloga
Young Boys
Zvornik
6 : 2
Derventa
Derventa
23.03.2024 21:00
Young Boys
6 : 2
Derventa
1/4 finale druga utakmica
Čapljina
Čapljina
3 : 8
Bubamara
Cazin
23.03.2024 17:00
Čapljina
3 : 8
Bubamara
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
3 : 5
Čulin Mlin
Livno
23.03.2024 20:00
Mujo Hrnjica
3 : 5
Čulin Mlin
KMF Tango
Istočno Sarajevo
2 : 9
Jahorina
Pale
23.03.2024 16:00
KMF Tango
2 : 9
Jahorina
MNK Seljak
Livno
5 : 4
FC Željezničar
Sarajevo
23.03.2024 18:00
MNK Seljak
5 : 4
FC Željezničar

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
105 : 89
Mornar Barsko zlato
Bar
23.03.2024 17:00
Cedevita Olimpija
105 : 89
Mornar Barsko zlato
Igokea m:tel
Aleksandrovac
90 : 84
Krka
Novo Mesto
23.03.2024 19:00
Igokea m:tel
90 : 84
Krka
TFT Mozzart Skopje
Skopje
76 : 89
Šibenka
Šibenik
23.03.2024 18:00
TFT Mozzart Skopje
76 : 89
Šibenka
Pelister Bitola
Bitola
81 : 88
Spartak Office Shoes
Subotica
23.03.2024 12:00
Pelister Bitola
81 : 88
Spartak Office Shoes
Kansai Helios
Domžale
76 : 75
Podgorica
Podgorica
23.03.2024 15:00
Kansai Helios
76 : 75
Podgorica
Sloga
Kraljevo
81 : 79
Zdravlje Leskovac
Leskovac
23.03.2024 19:30
Sloga
81 : 79
Zdravlje Leskovac
Sloboda
Užice
82 : 84
Vršac
Vršac
23.03.2024 19:30
Sloboda
82 : 84
Vršac
Joker
Sombor
105 : 72
Metalac
Valjevo
23.03.2024 19:00
Joker
105 : 72
Metalac
Slavija
Istočno Sarajevo
89 : 92
Orlovik
Žepče
23.03.2024 19:30
Slavija
89 : 92
Orlovik
Promo
Donji Vakuf
73 : 78
Sloboda
Tuzla
23.03.2024 19:00
Promo
73 : 78
Sloboda
Jahorina
Pale
72 : 62
Budućnost BN
Bijeljina
23.03.2024 18:00
Jahorina
72 : 62
Budućnost BN
Varda HE
Višegrad
96 : 95
Rogatica
Rogatica
23.03.2024 16:00
Varda HE
96 : 95
Rogatica
Sloboda 73
Novi Grad
68 : 77
Akademac
Banja Luka
23.03.2024 18:00
Sloboda 73
68 : 77
Akademac
Olimp
Šekovići
0 : 20
Radnik BN Basket
Bijeljina
23.03.2024
Olimp
0 : 20
Radnik BN Basket
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
59 : 80
Lijevče
Nova Topola
23.03.2024 15:00
Akademija Borac MP 2
59 : 80
Lijevče
Lavovi
Brčko
87 : 60
Leotar 03
Trebinje
23.03.2024 20:30
Lavovi
87 : 60
Leotar 03
Jumper
Zenica
85 : 73
Mladi Krajišnik
Banja Luka
23.03.2024 20:15
Jumper
85 : 73
Mladi Krajišnik

Odbojka

1/4 finale druga utakmica
Modriča
Modriča
0 : 3
Radnik
Bijeljina
23.03.2024 18:00
Modriča
0 : 3
Radnik
Bosna
Sarajevo
2 : 3
Kakanj 78
Kakanj
23.03.2024 19:30
Bosna
2 : 3
Kakanj 78
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Goražde
Goražde
23.03.2024 17:00
Gradina
3 : 0
Goražde
Akademija
Herceg Novi
3 : 1
Mediteran Bemaks
Budva
23.03.2024 12:30
Akademija
3 : 1
Mediteran Bemaks
Morača
Podgorca
0 : 3
Herceg Novi
Herceg Novi
23.03.2024 19:00
Morača
0 : 3
Herceg Novi
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
23.03.2024 18:00
Budućnost
3 : 0
Jedinstvo
Albatros
Herceg Novi
1 : 3
Luka Bar
Bar
23.03.2024 20:00
Albatros
1 : 3
Luka Bar
Centar ORT
Sarajevo
0 : 3
Gacko
Gacko
23.03.2024 19:30
Centar ORT
0 : 3
Gacko
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
23.03.2024 17:00
Sloboda Tuzlafarm
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
BL Volley
Banjaluka
3 : 2
Igman
Ilidža
23.03.2024 19:30
BL Volley
3 : 2
Igman
Goražde
Goražde
2 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
23.03.2024
Goražde
2 : 3
Kula Gradačac
Maglić
Foča
3 : 1
Velež
Nevesinje
23.03.2024 19:00
Maglić
3 : 1
Velež
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Jahorina
Pale
23.03.2024 16:00
Slavija
0 : 3
Jahorina
Drina
Zvornik
0 : 3
Borac
Banja Luka
23.03.2024 17:00
Drina
0 : 3
Borac
ŽOK Leotar
Trebinje
1 : 3
Libero
Bijeljina
23.03.2024 19:00
ŽOK Leotar
1 : 3
Libero
Derventa
Derventa
3 : 0
Smeč
Novi Grad
23.03.2024 17:30
Derventa
3 : 0
Smeč
Stakorina
Čajniče
3 : 2
OOK Leotar
Trebinje
23.03.2024 14:00
Stakorina
3 : 2
OOK Leotar
Smeč
Lukavac
3 : 0
Lami
Brčko
23.03.2024 16:00
Smeč
3 : 0
Lami
Bosna
Kalesija
2 : 3
Mikasa
Tuzla
23.03.2024 19:30
Bosna
2 : 3
Mikasa
Stars
Živinice
1 : 3
Napredak
Odžak
23.03.2024 15:00
Stars
1 : 3
Napredak
Žepče
Žepče
0 : 3
Orašje
Orašje
23.03.2024 16:00
Žepče
0 : 3
Orašje
Kakanj
Kakanj
3 : 1
Bosna
Sarajevo
23.03.2024 17:00
Kakanj
3 : 1
Bosna
Alipašino Polje
Sarajevo
0 : 3
Željezara
Zenica
23.03.2024 13:00
Alipašino Polje
0 : 3
Željezara
Breza 1934
Breza
3 : 0
Čelik-R
Zenica
23.03.2024 20:00
Breza 1934
3 : 0
Čelik-R
Block Out
Zenica
3 : 0
Bihać
Bihać
23.03.2024 18:30
Block Out
3 : 0
Bihać
Student
Mostar
1 : 3
Ilidža
Ilidža
23.03.2024 14:00
Student
1 : 3
Ilidža
Maglić
Foča
3 : 1
Stakorina
Čajniče
23.03.2024 16:00
Maglić
3 : 1
Stakorina
Inova
Banja Luka
3 : 0
Prijedor
Prijedor
23.03.2024 11:00
Inova
3 : 0
Prijedor
Banjaluka volej
Banja Luka
3 : 0
Pliva
Šipovo
23.03.2024 13:30
Banjaluka volej
3 : 0
Pliva
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Bimal Jedinstvo
Brčko
23.03.2024 18:00
Crvena zvijezda
3 : 1
Bimal Jedinstvo
Kozara
Gradiška
0 : 3
Gradiška
Gradiška
23.03.2024 13:30
Kozara
0 : 3
Gradiška

Rukomet

Maglaj
Maglaj
31 : 30
Krivaja
Zavidovići
23.03.2024 19:30
Maglaj
31 : 30
Krivaja
Konjuh
Živinice
30 : 25
Vogošća
Vogošća
23.03.2024 19:00
Konjuh
30 : 25
Vogošća
Sloboda
Tuzla
30 : 25
Hercegovina
Nevesinje
23.03.2024 20:00
Sloboda
30 : 25
Hercegovina
Goražde
Goražde
27 : 27
Borac M:TEL
Banja Luka
23.03.2024 20:00
Goražde
27 : 27
Borac M:TEL
Izviđač
Ljubuški
31 : 25
Leotar
Trebinje
23.03.2024 19:00
Izviđač
31 : 25
Leotar
Čapljina
Čapljina
23 : 36
Gračanica
Gračanica
23.03.2024 20:00
Čapljina
23 : 36
Gračanica
Višegrad - HED
Višegrad
47 : 17
Slavija
Istočno Sarajevo
23.03.2024 18:00
Višegrad - HED
47 : 17
Slavija
Kotor Varoš
Kotor Varoš
20 : 30
Mladost
Banja Luka
23.03.2024 20:00
Kotor Varoš
20 : 30
Mladost
Srbac
Srbac
0 : 10
Prijedor
Prijedor
23.03.2024
Srbac
0 : 10
Prijedor
Sloga 2
Doboj
32 : 29
Teslić
Teslić
23.03.2024 17:00
Sloga 2
32 : 29
Teslić
Borac M:TEL 2
Banja Luka
33 : 19
Čelinac
Čelinac
23.03.2024 19:30
Borac M:TEL 2
33 : 19
Čelinac
Lokomotiva
Brčko
38 : 18
Hercegovac
Bileća
23.03.2024 19:00
Lokomotiva
38 : 18
Hercegovac
Sana 7
Sanski Most
28 : 29
Iskra
Bugojno
23.03.2024 18:45
Sana 7
28 : 29
Iskra
Borac
Travnik
16 : 36
Gradačac 1954
Gradačac
23.03.2024 14:00
Borac
16 : 36
Gradačac 1954
Žepče
Žepče
47 : 20
Donji Vakuf
Donji Vakuf
23.03.2024 20:00
Žepče
47 : 20
Donji Vakuf
Velež
Mostar
28 : 26
Zrinjski
Mostar
23.03.2024 20:30
Velež
28 : 26
Zrinjski
Međugorje
Međugorje
28 : 44
Izviđač 2
Ljubuški
23.03.2024 18:30
Međugorje
28 : 44
Izviđač 2
Bosna Ekoenergija
Visoko
51 : 34
Kiseljak
Kiseljak
23.03.2024 19:15
Bosna Ekoenergija
51 : 34
Kiseljak
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
33 : 21
Briješće
Sarajevo
23.03.2024 19:30
Sloga
33 : 21
Briješće
Grude
Grude
42 : 23
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
23.03.2024 16:00
Grude
42 : 23
Sloga 2013
Hadžići
Hadžići
24 : 20
Borac
Banjaluka
23.03.2024 20:00
Hadžići
24 : 20
Borac
Krivaja
Zavidovići
29 : 22
Zrinjski
Mostar
23.03.2024 19:30
Krivaja
29 : 22
Zrinjski
Ilidža
Ilidža
29 : 33
Knežopoljka
Kozarska Dubica
23.03.2024 16:30
Ilidža
29 : 33
Knežopoljka
Izviđač
Ljubuški
35 : 32
Krajina
Cazin
23.03.2024 16:30
Izviđač
35 : 32
Krajina
Derventa
Derventa
37 : 25
Leotar
Trebinje
23.03.2024 15:30
Derventa
37 : 25
Leotar
Borja
Teslić
18 : 27
Sedmerac
Brčko
23.03.2024 18:00
Borja
18 : 27
Sedmerac
Iskra
Stolac
22 : 46
Goražde
Goražde
23.03.2024 19:30
Iskra
22 : 46
Goražde