XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 312 utakmica za dan
Subota, 30 Mart 2024


Fudbal

Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 3
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
30.03.2024 13:30
Zvijezda 09
2 : 3
Å iroki Brijeg
GOÅ K
Gabela
0 : 1
Posušje
Posušje
30.03.2024 20:45
GOÅ K
0 : 1
Posušje
Borac
Banja Luka
1 : 2
Zrinjski
Mostar
30.03.2024 16:00
Borac
1 : 2
Zrinjski
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
30.03.2024 15:30
Slavija
0 : 1
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Modriča
Modriča
30.03.2024 15:30
Rudar Prijedor
3 : 0
Modriča
Romanija
Pale
2 : 1
Kozara
Gradiška
30.03.2024 15:30
Romanija
2 : 1
Kozara
Velež
Nevesinje
0 : 2
Borac
Kozarska Dubica
30.03.2024 15:30
Velež
0 : 2
Borac
Ljubić
Prnjavor
0 : 1
Drina
Zvornik
30.03.2024 15:30
Ljubić
0 : 1
Drina
Sutjeska
Foča
2 : 0
BSK
Banja Luka
30.03.2024 18:00
Sutjeska
2 : 0
BSK
Čelinac
Čelinac
0 : 2
Crni vrh
Jaružani
30.03.2024 15:30
Čelinac
0 : 2
Crni vrh
Progres
Kneževo
2 : 1
Jedinstvo
Žeravica
30.03.2024 15:30
Progres
2 : 1
Jedinstvo
Naprijed
Banja Luka
0 : 1
Brdo
Hambarine
30.03.2024 15:30
Naprijed
0 : 1
Brdo
Sloga (T)
Trn
5 : 1
Proleter
Teslić
30.03.2024 15:30
Sloga (T)
5 : 1
Proleter
Polet 1926
Brod
1 : 0
Gorica
Å ipovo
30.03.2024 15:30
Polet 1926
1 : 0
Gorica
Sloga (S)
Srbac
0 : 1
Sloboda
Novi Grad
30.03.2024 15:30
Sloga (S)
0 : 1
Sloboda
Borac
Å amac
3 : 1
FSA
Prijedor
30.03.2024 15:30
Borac
3 : 1
FSA
Ilićka 01
Brčko
3 : 2
Podrinje
Janja
30.03.2024 15:30
Ilićka 01
3 : 2
Podrinje
Budućnost
Pilica
0 : 0
Proleter
Dvorovi
30.03.2024 15:30
Budućnost
0 : 0
Proleter
Mladost (G)
Gacko
3 : 1
Zadrugar
Donje Crnjelovo
30.03.2024 15:30
Mladost (G)
3 : 1
Zadrugar
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
2 : 0
Sloga
Rakelići-Saničani
30.03.2024 15:30
Bratstvo (Kozinci)
2 : 0
Sloga
Lauš
Banja Luka
6 : 1
Bratstvo (Kozarac)
Kozarac
30.03.2024 15:30
Lauš
6 : 1
Bratstvo (Kozarac)
Lijevče
Nova Topola
0 : 0
Mladost
Kotor Varoš
30.03.2024 15:30
Lijevče
0 : 0
Mladost
Rudar
Stanari
2 : 0
Sloga
Dugo Polje
30.03.2024 15:30
Rudar
2 : 0
Sloga
Naša krila
Kostajnica
2 : 0
Trebava
Osječani
30.03.2024 15:30
Naša krila
2 : 0
Trebava
Rudanka
Rudanka
2 : 1
Omladinac
Modriča
30.03.2024 15:30
Rudanka
2 : 1
Omladinac
Ljeskovac
Ljeskovac
3 : 1
Trnovica
Trnovica
30.03.2024 15:30
Ljeskovac
3 : 1
Trnovica
Podrinje
Tršić
4 : 1
Brezik
Gornji Brezik
30.03.2024 15:00
Podrinje
4 : 1
Brezik
Majevica
Lopare
0 : 1
Napredak
Donji Å epak
30.03.2024 13:00
Majevica
0 : 1
Napredak
Tabanci
Tabanci
3 : 0
Budućnost
Skelani
30.03.2024 15:30
Tabanci
3 : 0
Budućnost
Brzi
Busnovi
0 : 2
Ljubija
Ljubija
30.03.2024 16:00
Brzi
0 : 2
Ljubija
Sloboda
Donji Podgradci
1 : 4
Torpedo
Cerovljani
30.03.2024 16:00
Sloboda
1 : 4
Torpedo
OFK Banja Luka
Banja Luka
4 : 2
Å njegotina
Velika Å njegotina
30.03.2024 20:45
OFK Banja Luka
4 : 2
Å njegotina
Sloga 94
Bijeljina
0 : 7
Semberija
Popovi
30.03.2024 15:30
Sloga 94
0 : 7
Semberija
Pecka
Roćević
1 : 6
Borac
Osmaci
30.03.2024 14:30
Pecka
1 : 6
Borac
Sloga Junajted
Bijeljina
5 : 0
Polet
Gornji Kojčinovac
30.03.2024 16:00
Sloga Junajted
5 : 0
Polet
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 0
Rudar
Kakanj
30.03.2024 16:00
Gornji Rahić
0 : 0
Rudar
Goražde
Goražde
2 : 0
Čelik
Zenica
30.03.2024 16:00
Goražde
2 : 0
Čelik
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 2
Tomislav
Tomislavgrad
30.03.2024 16:00
Mladost
0 : 2
Tomislav
Radnik
Hadžići
0 : 1
Bratstvo
Gračanica
30.03.2024 16:00
Radnik
0 : 1
Bratstvo
Stupčanica
Olovo
4 : 0
TOÅ K
Tešanj
30.03.2024 16:00
Stupčanica
4 : 0
TOÅ K
Zvijezda
Gradačac
3 : 1
Simm Bau
Kosova
30.03.2024 16:00
Zvijezda
3 : 1
Simm Bau
Gradina
Srebrenik
1 : 1
Sloboda
Tuzla
30.03.2024 16:00
Gradina
1 : 1
Sloboda
Budućnost
Banovići
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
30.03.2024 16:00
Budućnost
1 : 1
Jedinstvo
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 2
Kiseljak
Kiseljak
30.03.2024 16:00
Novi Travnik
1 : 2
Kiseljak
NK Vitez
Vitez
2 : 0
Vitez (B)
Bužim
30.03.2024 16:00
NK Vitez
2 : 0
Vitez (B)
Bajer 99
Velagići
0 : 4
Romari
Vitez
30.03.2024 16:00
Bajer 99
0 : 4
Romari
Rudar (HB)
Han Bila
3 : 1
Sloga
Bosanska Otoka
30.03.2024 16:00
Rudar (HB)
3 : 1
Sloga
Travnik
Travnik
1 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
30.03.2024 16:00
Travnik
1 : 0
Bratstvo
Rudar (K)
Kamengrad
3 : 0
Krajina
Cazin
30.03.2024 16:00
Rudar (K)
3 : 0
Krajina
Brnjaci
Brnjaci
6 : 1
FK Vitez
Vitez
30.03.2024 16:00
Brnjaci
6 : 1
FK Vitez
Mladost (K)
Kikači
2 : 0
Svatovac
Poljice
30.03.2024 16:00
Mladost (K)
2 : 0
Svatovac
Sloga
Tojšići
0 : 1
Bosna (M)
Mionica
30.03.2024 16:00
Sloga
0 : 1
Bosna (M)
Orahovica 74
Orahovica
2 : 1
Mladost (D)
Domaljevac
30.03.2024 16:00
Orahovica 74
2 : 1
Mladost (D)
Radnički
Lukavac
3 : 1
Priluk
Priluk
30.03.2024 16:00
Radnički
3 : 1
Priluk
Napredak
Matići
1 : 2
Seona
Seona
30.03.2024 16:00
Napredak
1 : 2
Seona
Dinamo
Donja Mahala
4 : 1
Lokomotiva
Miričina
30.03.2024 16:00
Dinamo
4 : 1
Lokomotiva
Omladinac 68
Mionica
3 : 0
Dizdaruša
Brčko
30.03.2024 16:00
Omladinac 68
3 : 0
Dizdaruša
Prokosovići
Prokosovići
0 : 3
Bosna (K)
Kalesija
30.03.2024 16:00
Prokosovići
0 : 3
Bosna (K)
Baton
Sarajevo
2 : 3
Krivaja
Zavidovići
30.03.2024 16:00
Baton
2 : 3
Krivaja
Kolina
Ustikolina
0 : 3
Mošćanica
Sarajevo
30.03.2024 16:00
Kolina
0 : 3
Mošćanica
Moševac
Moševac
1 : 0
Žepče 1919
Žepče
30.03.2024 16:00
Moševac
1 : 0
Žepče 1919
Rudar
Breza
1 : 0
Ilijaš
Ilijaš
30.03.2024 16:00
Rudar
1 : 0
Ilijaš
Nemila
Nemila
0 : 1
Usora
Žabljak-Usora
30.03.2024 16:00
Nemila
0 : 1
Usora
Famos
Hrasnica
1 : 0
Natron
Maglaj
30.03.2024 16:00
Famos
1 : 0
Natron
Igman
Ilidža
1 : 2
Bosna
Visoko
30.03.2024 16:00
Igman
1 : 2
Bosna
Borac
Jelah
1 : 1
UNIS
Vogošća
30.03.2024 16:00
Borac
1 : 1
UNIS
Brotnjo
Čitluk
4 : 0
Rama
Prozor-Rama
30.03.2024 16:00
Brotnjo
4 : 0
Rama
Turbina
Jablanica
3 : 1
Neum
Neum
30.03.2024 15:00
Turbina
3 : 1
Neum
Stolac
Stolac
0 : 1
Ljubuški
Ljubuški
30.03.2024 16:00
Stolac
0 : 1
Ljubuški
Grude
Grude
0 : 2
Kruševo
Kruševo
30.03.2024 16:00
Grude
0 : 2
Kruševo
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Višići
Višići
30.03.2024 16:00
Klis
0 : 1
Višići
Čapljina
Čapljina
2 : 2
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
30.03.2024 16:00
Čapljina
2 : 2
Sloga
Troglav 1918
Livno
0 : 2
Međugorje
Međugorje
30.03.2024 16:00
Troglav 1918
0 : 2
Međugorje
Mladost (V)
Vrnograč
4 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
30.03.2024 16:00
Mladost (V)
4 : 1
Željezničar
Omladinac
Sanica
0 : 3
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
30.03.2024 16:00
Omladinac
0 : 3
Mladost 1938
Ključ
Ključ
3 : 1
Omladinac 75
Pokoj
30.03.2024 16:00
Ključ
3 : 1
Omladinac 75
Hajduk
Orašje
1 : 2
Sloga (P)
Prud
30.03.2024 16:00
Hajduk
1 : 2
Sloga (P)
Odžak 102
Odžak
2 : 1
HAÅ K Napredak
Ulović
30.03.2024 16:00
Odžak 102
2 : 1
HAÅ K Napredak
Academica
Sarajevo
2 : 1
Stup
Sarajevo
30.03.2024 12:30
Academica
2 : 1
Stup
Teočak
Teočak
1 : 1
Pribava
Pribava
30.03.2024 16:00
Teočak
1 : 1
Pribava
Mramor (M)
Mramor
2 : 0
Željezničar
Dobošnica
30.03.2024 16:00
Mramor (M)
2 : 0
Željezničar
Mramor (B)
Babice
3 : 0
Turija
Turija
30.03.2024 16:00
Mramor (B)
3 : 0
Turija
Sapna
Sapna
1 : 3
Krušik
Gornje Vukovije
30.03.2024 16:00
Sapna
1 : 3
Krušik
Javor Matis
Ivanjica
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
30.03.2024 16:00
Javor Matis
0 : 3
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Napredak
Kruševac
30.03.2024 14:00
Radnički 1923
3 : 1
Napredak
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
30.03.2024 14:00
Radnički (N)
3 : 0
Mladost (L)
Partizan
Beograd
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
30.03.2024 18:30
Partizan
1 : 0
Spartak ŽK
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Inđija Toyo Tires
Inđija
30.03.2024 17:00
Kolubara
0 : 3
Inđija Toyo Tires
Tekstilac
Odžaci
5 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
30.03.2024 15:00
Tekstilac
5 : 2
Radnički (SM)
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
30.03.2024 15:00
OFK Beograd
1 : 2
Smederevo 1924
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
30.03.2024 15:00
RFK Grafičar
2 : 1
Mladost GAT
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 2
OFK Vršac
Vršac
30.03.2024 15:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 2
OFK Vršac
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
3 : 2
Koper
Koper
30.03.2024 15:00
Olimpija Ljubljana
3 : 2
Koper
Celje
Celje
2 : 2
Aluminij
Kidričevo
30.03.2024 17:30
Celje
2 : 2
Aluminij
Varaždin
Varaždin
2 : 4
Gorica
Velika Gorica
30.03.2024 14:50
Varaždin
2 : 4
Gorica
Hajduk
Split
0 : 1
Dinamo
Zagreb
30.03.2024 19:30
Hajduk
0 : 1
Dinamo
Rudeš
Zagreb
0 : 3
Rijeka
Rijeka
30.03.2024 17:00
Rudeš
0 : 3
Rijeka
Jezero
Plav
3 : 1
Mornar
Bar
30.03.2024 15:00
Jezero
3 : 1
Mornar
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Rudar
Pljevlja
30.03.2024 15:00
Sutjeska
2 : 1
Rudar
Arsenal
Tivat
0 : 2
Dečić
Tuzi
30.03.2024 15:00
Arsenal
0 : 2
Dečić
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Mladost DG
Podgoriva
30.03.2024 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Mladost DG
Budućnost
Podgorica
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
30.03.2024 18:00
Budućnost
2 : 0
OFK Petrovac
Igalo
Herceg Novi
4 : 1
Lovćen
Cetinje
30.03.2024 15:00
Igalo
4 : 1
Lovćen
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Grbalj
Radanovići
30.03.2024 15:00
Iskra
1 : 0
Grbalj
Kom
Podgorica
2 : 1
Internacional
Podgorica
30.03.2024 15:00
Kom
2 : 1
Internacional
Bokelj
Kotor
2 : 0
Podgorica
Podgorica
30.03.2024 15:00
Bokelj
2 : 0
Podgorica
Å kupi
Skoplje
3 : 0
Vardar
Skoplje
30.03.2024 15:00
Å kupi
3 : 0
Vardar
Tikveš
Kavadarci
1 : 1
Sileks
Kratovo
30.03.2024 15:00
Tikveš
1 : 1
Sileks
Almería
Almeria
0 : 3
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
30.03.2024 16:15
Almería
0 : 3
Osasuna
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
30.03.2024 21:00
Barcelona
1 : 0
Las Palmas
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Sevilla
Sevilla
30.03.2024 14:00
Getafe
0 : 1
Sevilla
Valencia
Valencia
0 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
30.03.2024 18:30
Valencia
0 : 0
Mallorca
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 5
Monaco
Monaco
30.03.2024 17:00
Metz
2 : 5
Monaco
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Reims
Reims
30.03.2024 21:00
Olympique Lyonnais
1 : 1
Reims
Aston Villa
Birmingham
2 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
30.03.2024 18:30
Aston Villa
2 : 0
Wolverhampton
Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Everton
Liverpool
30.03.2024 16:00
Bournemouth
2 : 1
Everton
Brentford
Brentford, Middlesex
1 : 1
Manchester United
Manchester
30.03.2024 21:00
Brentford
1 : 1
Manchester United
Chelsea
London
2 : 2
Burnley
Burnley, Lancashire
30.03.2024 16:00
Chelsea
2 : 2
Burnley
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
4 : 3
West Ham United
London
30.03.2024 13:30
Newcastle United
4 : 3
West Ham United
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 1
Crystal Palace
London
30.03.2024 16:00
Nottingham Forest
1 : 1
Crystal Palace
Sheffield United
Sheffield
3 : 3
Fulham
London
30.03.2024 16:00
Sheffield United
3 : 3
Fulham
Tottenham Hotspur
London
2 : 1
Luton Town
Luton
30.03.2024 16:00
Tottenham Hotspur
2 : 1
Luton Town
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
30.03.2024 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 1
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 3
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
30.03.2024 15:30
Borussia M'gladbach
0 : 3
SC Freiburg
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
0 : 0
Union Berlin
Berlin
30.03.2024 15:30
Eintracht Frankfurt
0 : 0
Union Berlin
Bayern München
München
0 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
30.03.2024 18:30
Bayern München
0 : 2
Borussia Dortmund
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Mainz 05
Mainz
30.03.2024 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Mainz 05
Werder Bremen
Bremen
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
30.03.2024 15:30
Werder Bremen
0 : 2
Wolfsburg
Fiorentina
Firenze
1 : 2
Milan
Milano
30.03.2024 20:45
Fiorentina
1 : 2
Milan
Genoa
Genova
1 : 1
Frosinone
Frosinone
30.03.2024 15:00
Genoa
1 : 1
Frosinone
Lazio
Roma
1 : 0
Juventus
Torino
30.03.2024 18:00
Lazio
1 : 0
Juventus
Napoli
Napoli
0 : 3
Atalanta
Bergamo
30.03.2024 12:30
Napoli
0 : 3
Atalanta
Torino
Torino
1 : 0
Monza
Monza
30.03.2024 15:00
Torino
1 : 0
Monza
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 2
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
30.03.2024 12:00
Željezničar Sport team
4 : 2
Å iroki Brijeg
Radnik (BN)
Bijeljina
5 : 0
Kozara
Gradiška
30.03.2024 15:00
Radnik (BN)
5 : 0
Kozara
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Borac
Banja Luka
30.03.2024 14:30
Željezničar
0 : 0
Borac
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
30.03.2024 15:00
Sarajevo
4 : 0
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Tuzla City
Simin Han
30.03.2024 13:00
Sloboda
1 : 2
Tuzla City
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 2
Zrinjski
Mostar
30.03.2024 14:00
Krupa
1 : 2
Zrinjski
Ilijaš
Ilijaš
1 : 3
Igman
Ilidža
30.03.2024 13:30
Ilijaš
1 : 3
Igman
Rudar
Breza
0 : 7
Novi Grad
Sarajevo
30.03.2024 13:30
Rudar
0 : 7
Novi Grad
Žepče
Žepče
4 : 1
Simm Bau
Kosova
30.03.2024 13:30
Žepče
4 : 1
Simm Bau
Natron
Maglaj
0 : 2
Krivaja
Zavidovići
30.03.2024 12:00
Natron
0 : 2
Krivaja
Romari
Vitez
6 : 0
Rudar
Kakanj
30.03.2024 13:30
Romari
6 : 0
Rudar
Brskovo
Brskovo
1 : 3
Arsenal
Tivat
30.03.2024 14:00
Brskovo
1 : 3
Arsenal
Budućnost
Podgorica
5 : 1
Iskra
Danilovgrad
30.03.2024 16:00
Budućnost
5 : 1
Iskra
Podgorica
Podgorica
5 : 5
Arsenal
Tivat
30.03.2024 15:00
Podgorica
5 : 5
Arsenal
Lovćen
Cetinje
1 : 5
Adria
Kotor
30.03.2024 11:00
Lovćen
1 : 5
Adria
Petnjica
Petnjica
0 : 1
OFK Titograd
Podgorica
30.03.2024 14:00
Petnjica
0 : 1
OFK Titograd
Tuzla City
Tuzla
1 : 9
Zrinjski
Mostar
30.03.2024 16:00
Tuzla City
1 : 9
Zrinjski
Velež
Mostar
1 : 3
Borac
Banja Luka
30.03.2024 16:00
Velež
1 : 3
Borac
Sarajevo
Sarajevo
4 : 1
Željezničar
Sarajevo
30.03.2024 12:00
Sarajevo
4 : 1
Željezničar
Gošk
Gabela
3 : 1
Sloga
Doboj
30.03.2024 14:30
Gošk
3 : 1
Sloga
Omladinac
Banja Luka
7 : 3
Borac
Banja Luka
30.03.2024 09:00
Omladinac
7 : 3
Borac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
1 : 5
Vlasenica
Vlasenica
30.03.2024 11:30
Zadrugar
1 : 5
Vlasenica
Ilijaš
Ilijaš
1 : 7
Igman
Ilidža
30.03.2024 11:00
Ilijaš
1 : 7
Igman
Rudar
Breza
1 : 4
Novi Grad
Sarajevo
30.03.2024 11:00
Rudar
1 : 4
Novi Grad
Žepče
Žepče
2 : 4
Simm Bau
Kosova
30.03.2024 11:00
Žepče
2 : 4
Simm Bau
Natron
Maglaj
0 : 4
Krivaja
Zavidovići
30.03.2024 10:00
Natron
0 : 4
Krivaja
Romari
Vitez
3 : 1
Rudar (K)
Kakanj
30.03.2024 11:00
Romari
3 : 1
Rudar (K)
Omladinac 75
Pokoj
3 : 2
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
30.03.2024 13:30
Omladinac 75
3 : 2
Una Nacionalni park
Mladost
Polje-Cazin
4 : 0
Borac
Izačić
30.03.2024 13:30
Mladost
4 : 0
Borac
Sokolac
Sokolac
0 : 4
Igman
Ilidža
30.03.2024 13:30
Sokolac
0 : 4
Igman
Željezničar 2
Sarajevo
13 : 0
Ozren
Semizovac
30.03.2024 11:00
Željezničar 2
13 : 0
Ozren
Glasinac
Sokolac
2 : 1
Famos
Hrasnica
30.03.2024 11:00
Glasinac
2 : 1
Famos
Å F Miri
Kruševica
2 : 3
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
30.03.2024 11:00
Å F Miri
2 : 3
Mladost (VB)
Breznica
Pljevlja
2 : 0
Titograd
Podgorica
30.03.2024 14:00
Breznica
2 : 0
Titograd
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Zrinjski
Mostar
30.03.2024 14:00
Tuzla City
2 : 1
Zrinjski
Velež
Mostar
0 : 1
Borac
Banja Luka
30.03.2024 14:00
Velež
0 : 1
Borac
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
30.03.2024 10:00
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Gošk
Gošk
0 : 7
Sloga
Doboj
30.03.2024 12:30
Gošk
0 : 7
Sloga
Polet 1926
Brod
1 : 3
Mineral
Banja Vrućica
30.03.2024 11:30
Polet 1926
1 : 3
Mineral
Modriča Alfa
Modriča
1 : 0
BSK
Banja Luka
30.03.2024 11:30
Modriča Alfa
1 : 0
BSK
Tekstilac
Derventa
9 : 0
Proleter
Teslić
30.03.2024 11:30
Tekstilac
9 : 0
Proleter
Kozara
Gradiška
4 : 0
Željezničar Sport tim
Banja Luka
30.03.2024 11:30
Kozara
4 : 0
Željezničar Sport tim
Sloga (D)
Doboj
2 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
30.03.2024 11:30
Sloga (D)
2 : 1
Borac (KD)
Željezničar
Doboj
1 : 0
Omarska
Omarska
30.03.2024 11:30
Željezničar
1 : 0
Omarska
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Laktaši
Laktaši
30.03.2024 11:30
Ljubić
3 : 1
Laktaši
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
Omladinac
Banja Luka
30.03.2024 12:00
Budućnost
1 : 0
Omladinac
Mladost Farma prom
Banja Luka
0 : 6
Lauš
Lauš - Banja Luka
30.03.2024 10:00
Mladost Farma prom
0 : 6
Lauš
Zadrugar
Gornje Crnjelovo
0 : 3
Vlasenica
Vlasenica
30.03.2024 10:00
Zadrugar
0 : 3
Vlasenica
Rudar
Kamengrad
4 : 0
Bihać
Bihać
30.03.2024 11:30
Rudar
4 : 0
Bihać
Čelik
Zenica
4 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
30.03.2024 12:30
Čelik
4 : 0
Mladost
Unis
Vogošča
0 : 4
Novi Grad 1
Sarajevo
30.03.2024 09:30
Unis
0 : 4
Novi Grad 1
Famos (H)
Hrasnica
0 : 1
Baton
Sarajevo
30.03.2024 12:00
Famos (H)
0 : 1
Baton
Radnik
Hadžići
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
30.03.2024 10:00
Radnik
2 : 2
Željezničar
Soker
Sarajevo
1 : 0
Betaklub
Doglodi
30.03.2024 18:30
Soker
1 : 0
Betaklub
Å F Derby
Sarajevo
3 : 3
Željezničar
Sarajevo
30.03.2024 16:45
Å F Derby
3 : 3
Željezničar
FA Akademika
Sarajevo
2 : 3
Miske - Akademija
Sarajevo
30.03.2024 09:45
FA Akademika
2 : 3
Miske - Akademija
Famos
Vojkovići
1 : 2
Ilijaš
Ilijaš
30.03.2024 13:00
Famos
1 : 2
Ilijaš
Å ampion
Ilidža
0 : 3
Fair-Play
Sarajevo
30.03.2024
Å ampion
0 : 3
Fair-Play
Å F Sparta
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
30.03.2024 20:00
Å F Sparta
2 : 0
Novi Grad 1
Miske - Akademija
Sarajevo
4 : 7
Igman 2
ilidža
30.03.2024 09:30
Miske - Akademija
4 : 7
Igman 2
Mlade Nade
Ilidža
5 : 2
AF Devetka
Sarajevo
30.03.2024 10:00
Mlade Nade
5 : 2
AF Devetka
Troglav
Livno
2 : 0
Drinovci
Drinovci
30.03.2024 11:30
Troglav
2 : 0
Drinovci
Ljubuški
Ljubuški
1 : 1
Kamešnica
Podhum
30.03.2024 11:30
Ljubuški
1 : 1
Kamešnica
Kupres
Kupres
2 : 3
Å ujica
Å ujica
30.03.2024 11:30
Kupres
2 : 3
Å ujica
Kolibri
Husino
1 : 1
Radnički
Lukavac
30.03.2024 11:00
Kolibri
1 : 1
Radnički
Zvijezda
Gradačac
2 : 1
Eurogol
Živinoce
30.03.2024 10:30
Zvijezda
2 : 1
Eurogol
ŠF Živinice 22
Živinice
2 : 1
Di - Five
Doboj - Istok
30.03.2024 11:00
ŠF Živinice 22
2 : 1
Di - Five
Slaven
Živinice
1 : 3
Eurogol
Živinoce
30.03.2024 11:00
Slaven
1 : 3
Eurogol
Sloboda
Tuzla
4 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
30.03.2024 10:00
Sloboda
4 : 0
OFK Tuzla
Proleter
Tuzla
0 : 1
Å ampion 2017
Brčko
30.03.2024 11:00
Proleter
0 : 1
Å ampion 2017
Polet 1926
Brod
0 : 4
Mineral
Banja Vrućica
30.03.2024 10:00
Polet 1926
0 : 4
Mineral
Modriča Alfa
Modriča
6 : 0
BSK
Banja Luka
30.03.2024 10:00
Modriča Alfa
6 : 0
BSK
Tekstilac
Derventa
5 : 1
Proleter
Teslić
30.03.2024 10:00
Tekstilac
5 : 1
Proleter
Kozara
Gradiška
0 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
30.03.2024 10:00
Kozara
0 : 1
Željezničar Sport team
Sloga (D)
Doboj
9 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
30.03.2024 10:00
Sloga (D)
9 : 1
Borac (KD)
Željezničar
Doboj
5 : 0
Omarska
Omarska
30.03.2024 10:00
Željezničar
5 : 0
Omarska
Ljubić
Prnjavor
4 : 0
Laktaši
Laktaši
30.03.2024 10:00
Ljubić
4 : 0
Laktaši
Rekreativo
Banja Luka
0 : 7
Borac
Banja Luka
30.03.2024 10:00
Rekreativo
0 : 7
Borac
Džaja
Banja Luka
3 : 0
Budućnost
Banja Luka
30.03.2024 10:00
Džaja
3 : 0
Budućnost
Mladost - Farma Prom
Zalužani
0 : 2
Krajina
Banja Luka
30.03.2024 16:00
Mladost - Farma Prom
0 : 2
Krajina
Polet - Krajišnik
Ramići
1 : 1
Čelinac
Čelinac
30.03.2024 10:00
Polet - Krajišnik
1 : 1
Čelinac
Lauš
Banja Luka
0 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
30.03.2024 09:00
Lauš
0 : 2
Željezničar Sport team
Rudar
Sanski Most
0 : 2
Bihać
Bihać
30.03.2024 10:00
Rudar
0 : 2
Bihać
Krajina
Cazin
7 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
30.03.2024 10:00
Krajina
7 : 0
Mladost (V)
Čelik
Zenica
0 : 3
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
30.03.2024 10:00
Čelik
0 : 3
Mladost (DK)
Usora
Usora
1 : 9
TOÅ K
Tešanj
30.03.2024 12:00
Usora
1 : 9
TOÅ K
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 1
Radnik
Hadžići
30.03.2024 10:00
Slavija
4 : 1
Radnik
Sparta
Sarajevo
2 : 0
Sokolac
Sokolac
30.03.2024 13:00
Sparta
2 : 0
Sokolac
Kolibri
Husino
2 : 3
Radnički
Lukavac
30.03.2024 10:00
Kolibri
2 : 3
Radnički
Zvijezda
Gradačac
6 : 0
Eurogol
Živinice
30.03.2024 09:30
Zvijezda
6 : 0
Eurogol
ŠF Živinice 22
Živinice
2 : 1
Di - Five
Doboj - Istok
30.03.2024 11:00
ŠF Živinice 22
2 : 1
Di - Five
Slaven
Živinice
3 : 1
Eurogol
Živinice
30.03.2024 10:00
Slaven
3 : 1
Eurogol
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Tuzla
Tuzla
30.03.2024 09:00
Sloboda
3 : 0
Tuzla
Proleter
Tuzla
1 : 12
Å ampion 2017
Brčko
30.03.2024 10:00
Proleter
1 : 12
Å ampion 2017
Iskra
Bugojno
0 : 2
Emina
Mostar
30.03.2024 15:00
Iskra
0 : 2
Emina
Fortuna
Živinice
3 : 1
Libero
Goražde
30.03.2024 16:00
Fortuna
3 : 1
Libero
Radnik Bumerang
Bijeljina
3 : 0
FK Sloboda
Tuzla
30.03.2024 11:00
Radnik Bumerang
3 : 0
FK Sloboda
Mladost
Rogatica
0 : 3
Sloga (P)
Prijedor
30.03.2024 14:00
Mladost
0 : 3
Sloga (P)
Radnički 1923
Kragujevac
30.03.2024
15:30
Mašinac
Niš
30.03.2024 15:30
Radnički 1923
:
Mašinac
Budućnost
Podgorica
4 : 3
Ekonomist
Nikšić
30.03.2024 11:00
Budućnost
4 : 3
Ekonomist
Mladost 2015
Podgorica
3 : 1
Cvetex
Berane
30.03.2024 14:00
Mladost 2015
3 : 1
Cvetex
Spartak 2013
Banja Luka
0 : 1
SFK 2000
Sarajevo
30.03.2024 19:00
Spartak 2013
0 : 1
SFK 2000

Futsal

Olympico
Golubovci
7 : 11
Cattaro 2019
Kotor
30.03.2024 12:00
Olympico
7 : 11
Cattaro 2019
Sarajevo
Sarajevo
6 : 5
Salines
Tuzla
30.03.2024 18:00
Sarajevo
6 : 5
Salines
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 1
Radnik MD Å op
Bijeljina
30.03.2024 18:00
Sloga
4 : 1
Radnik MD Å op
Borac
Banja Luka
2 : 4
Mostar SG
Mostar
30.03.2024 18:00
Borac
2 : 4
Mostar SG
Brotnjo
Čitluk
3 : 7
MNK Hercegovina
Å iroki brijeg
30.03.2024 18:00
Brotnjo
3 : 7
MNK Hercegovina
Željezničar
Sarajevo
7 : 5
Sloboda Kompred
Tuzla
30.03.2024 18:00
Željezničar
7 : 5
Sloboda Kompred
Gradiška
Gradiška
2 : 4
Nevesinje
Nevesinje
30.03.2024 19:00
Gradiška
2 : 4
Nevesinje
Derventa
Derventa
6 : 5
Young Boys
Zvornik
30.03.2024 19:00
Derventa
6 : 5
Young Boys
Bubamara
Cazin
11 : 4
Vitez
Vitez
30.03.2024 20:00
Bubamara
11 : 4
Vitez
Čulin Mlin
Livno
3 : 1
Tešanj
Tešanj
30.03.2024 18:00
Čulin Mlin
3 : 1
Tešanj
FC Željezničar
Sarajevo
11 : 4
MNK Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
30.03.2024 15:00
FC Željezničar
11 : 4
MNK Sloga
MNK Brotnjo
Čitluk
4 : 4
MNK Hercegovina
Å iroki Brijeg
30.03.2024 15:00
MNK Brotnjo
4 : 4
MNK Hercegovina
FC Mostar SG
Mostar
3 : 1
FC Akademac
Trebinje
30.03.2024 15:00
FC Mostar SG
3 : 1
FC Akademac

Košarka

Cibona
Zagreb
70 : 77
Igokea m:tel
Aleksandrovac
30.03.2024 21:00
Cibona
70 : 77
Igokea m:tel
Krka
Novo Mesto
92 : 78
Cedevita Olimpija
Ljubljana
30.03.2024 17:00
Krka
92 : 78
Cedevita Olimpija
Mornar Barsko zlato
Bar
80 : 78
Borac Mozzart
Čačak
30.03.2024 19:00
Mornar Barsko zlato
80 : 78
Borac Mozzart
Tamiš
Pančevo
97 : 84
Sloga
Kraljevo
30.03.2024 19:00
Tamiš
97 : 84
Sloga
Metalac
Valjevo
84 : 95
Sloboda
Užice
30.03.2024 19:00
Metalac
84 : 95
Sloboda
Vršac
Vršac
94 : 83
SPD Radnički
Kragujevac
30.03.2024 18:00
Vršac
94 : 83
SPD Radnički
Spartak
Subotica
113 : 96
Čačak 94 Quantox
Čačak
30.03.2024 17:00
Spartak
113 : 96
Čačak 94 Quantox
Vojvodina mts
Novi Sad
91 : 76
OKK Beograd
Beograd
30.03.2024 16:00
Vojvodina mts
91 : 76
OKK Beograd
Sloboda
Tuzla
66 : 59
Å iroki
Å iroki Brijeg
30.03.2024 20:00
Sloboda
66 : 59
Å iroki
Posušje
Posušje
90 : 67
Prijedor - Spartak
Prijedor
30.03.2024 17:00
Posušje
90 : 67
Prijedor - Spartak
Promo
Donji Vakuf
76 : 62
Slavija
Istočno Sarajevo
30.03.2024 19:30
Promo
76 : 62
Slavija
Derventa
Derventa
30.03.2024
18:00
Derventa
Derventa
30.03.2024 18:00
Derventa
:
Derventa
Radnik BN Basket
Bijeljina
57 : 68
Jahorina
Pale
30.03.2024 19:00
Radnik BN Basket
57 : 68
Jahorina
Rogatica
Rogatica
59 : 80
Akademac
Banja Luka
30.03.2024 18:00
Rogatica
59 : 80
Akademac
Drina Princip
Zvornik
97 : 79
Varda HE
Višegrad
30.03.2024 18:30
Drina Princip
97 : 79
Varda HE
Student Igokea
Banja Luka
77 : 64
Sloboda 73
Novi Grad
30.03.2024 20:30
Student Igokea
77 : 64
Sloboda 73
Budućnost BN
Bijeljina
91 : 82
Stars Basket
Gradiška
30.03.2024 20:00
Budućnost BN
91 : 82
Stars Basket
Sutjeska
Foča
20 : 0
Olimp
Šekovići
30.03.2024
Sutjeska
20 : 0
Olimp
Partizan Grawe
Banja Luka
40 : 60
Mladost
Kotor Varoš
30.03.2024 20:30
Partizan Grawe
40 : 60
Mladost
Mladi Krajišnik
Banja Luka
65 : 40
RMU Banovići
Banovići
30.03.2024 18:00
Mladi Krajišnik
65 : 40
RMU Banovići
Čelik
Zenica
86 : 66
Igman
Istočna Ilidža
30.03.2024 20:00
Čelik
86 : 66
Igman

Odbojka

Napredak
Odžak
3 : 1
Kakanj 78
Kakanj
30.03.2024 19:00
Napredak
3 : 1
Kakanj 78
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Domaljevac
Domaljevac
30.03.2024 19:00
Radnik
3 : 0
Domaljevac
Tempo
Ražljevo
1 : 3
Gradiška
Gradiška
30.03.2024 19:30
Tempo
1 : 3
Gradiška
Ilijaš
Ilijaš
0 : 3
Ilidža
Ilidža
30.03.2024 17:45
Ilijaš
0 : 3
Ilidža
7 Lukavac
Lukavac
0 : 3
Gradina
Srebrenik
30.03.2024 17:30
7 Lukavac
0 : 3
Gradina
Bosna
Kalesija
3 : 0
Olovo
Olovo
30.03.2024 19:30
Bosna
3 : 0
Olovo
Polufinale prva utakmica
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 1
Igman
Ilidža
30.03.2024 18:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 1
Igman
Gradiška
Gradiška
0 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
30.03.2024 16:30
Gradiška
0 : 3
ŽOK Leotar
Borac
Banja Luka
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
30.03.2024 17:30
Borac
3 : 0
Slavija
Jahorina
Pale
3 : 0
Maglić
Foča
30.03.2024 16:00
Jahorina
3 : 0
Maglić
Balkana
Mrkonjić Grad
1 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
30.03.2024 16:00
Balkana
1 : 3
Kotor Varoš
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Kozara
Gradiška
30.03.2024 19:00
Prijedor
0 : 3
Kozara
Hercegovac
Bileća
1 : 3
Ljubinje
Ljubinje
30.03.2024 14:00
Hercegovac
1 : 3
Ljubinje
Žepče
Žepče
3 : 0
Smeč
Lukavac
30.03.2024 15:30
Žepče
3 : 0
Smeč
Orašje
Orašje
3 : 0
Stars
Živinice
30.03.2024 18:30
Orašje
3 : 0
Stars
Napredak
Odžak
3 : 2
Gračanica
Gračanica
30.03.2024 14:00
Napredak
3 : 2
Gračanica
Maglaj
Maglaj
3 : 1
Bosna
Kalesija
30.03.2024 12:00
Maglaj
3 : 1
Bosna
Mikasa
Tuzla
0 : 3
Lami
Brčko
30.03.2024 19:00
Mikasa
0 : 3
Lami
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Kakanj
Kakanj
30.03.2024 20:00
Ilijaš
3 : 0
Kakanj
Željezara
Zenica
0 : 3
Bosna
Sarajevo
30.03.2024 18:00
Željezara
0 : 3
Bosna
Star
Donii Vakuf
0 : 3
Block Out
Zenica
30.03.2024 13:00
Star
0 : 3
Block Out
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Velež
Nevesinje
30.03.2024 12:00
Stakorina
0 : 3
Velež
Prijedor
Prijedor
3 : 1
Banjaluka volej
Banja Luka
30.03.2024 16:00
Prijedor
3 : 1
Banjaluka volej
Bimal Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Kozara
Gradiška
30.03.2024 10:30
Bimal Jedinstvo
3 : 0
Kozara
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
30.03.2024 13:30
Gradiška
0 : 3
Crvena zvijezda

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
35 : 27
Čapljina
Čapljina
30.03.2024 19:30
Krivaja
35 : 27
Čapljina
Gračanica
Gračanica
32 : 34
Izviđač
Ljubuški
30.03.2024 19:00
Gračanica
32 : 34
Izviđač
Leotar
Trebinje
36 : 28
Goražde
Goražde
30.03.2024 19:00
Leotar
36 : 28
Goražde
Borac M:TEL
Banja Luka
34 : 21
Sloga
Doboj
30.03.2024 20:00
Borac M:TEL
34 : 21
Sloga
Hercegovina
Nevesinje
33 : 34
Konjuh
Živinice
30.03.2024 19:00
Hercegovina
33 : 34
Konjuh
Vogošća
Vogošća
38 : 33
Maglaj
Maglaj
30.03.2024 19:30
Vogošća
38 : 33
Maglaj
Kotor Varoš
Kotor Varoš
32 : 29
ORK Borac
Banja Luka
30.03.2024 19:00
Kotor Varoš
32 : 29
ORK Borac
Mladost
Banja Luka
30 : 27
Drina
Zvornik
30.03.2024 20:00
Mladost
30 : 27
Drina
ORK BL
Banja Luka
43 : 30
Sloga
Prnjavor
30.03.2024 15:00
ORK BL
43 : 30
Sloga
Kozara (G)
Gradiška
24 : 27
Derventa
Derventa
30.03.2024 19:30
Kozara (G)
24 : 27
Derventa
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
32 : 30
Izviđač
Ljubuški
30.03.2024 15:30
Sloga 2013
32 : 30
Izviđač
Knežopoljka
Kozarska Dubica
25 : 28
Krivaja
Zavidovići
30.03.2024 18:00
Knežopoljka
25 : 28
Krivaja
Zrinjski
Mostar
21 : 28
Hadžići
Hadžići
30.03.2024 17:30
Zrinjski
21 : 28
Hadžići
Borac
Banjaluka
32 : 33
Grude
Grude
30.03.2024 15:00
Borac
32 : 33
Grude
Sedmerac
Brčko
36 : 29
Mladost
Rogatica
30.03.2024 16:30
Sedmerac
36 : 29
Mladost
Leotar
Trebinje
23 : 17
Mladost 1960
Banja Luka
30.03.2024 14:30
Leotar
23 : 17
Mladost 1960
Mira
Prijedor
30 : 24
Borac 2
Banja Luka
30.03.2024 16:00
Mira
30 : 24
Borac 2
Bihać
Bihać
31 : 36
Bosna
Tešanj
30.03.2024 17:00
Bihać
31 : 36
Bosna
Gol (Ilijaš)
Ibiš Arnaut
Gol (Proleter)
Jovan Lakić
81' Gol (Jedinstvo (R))
Filip Blagojević
78' Gol (Jedinstvo (R))
Ognjen Mičić
Gol (Proleter)
Vanja Sekulić
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
Harun.M je ocenio igrača
harun25 je ocenio igrača
harun25 je ocenio igrača
harun25 je ocenio igrača
Leponja je ocenio igrača